Legújabb vélemények - Sminkek arcra

Estr
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 19.

első és egyetlen highlighterem, ezért sok összehasonlítási alapom nincs. Viszont ezzel azt is eláírulom, hogy nem volt eddig okom lecserélni. számomra tökélets, visszafogott fényű.

Echan
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. szeptember 19.

Közepes fedőképességű, de elég tartós. A nap végén amikor leszedem, bőven jön le belőle a vattára. Időszakosan tudom használni, amikor kevésbé igényel a bőr erős fedést. Nyáron kifejezetten könnyű viselet, nem izzadom le. Szerencsére azért 25 órát nem kell kibírnia, elég nekem a 12 óra is. :D

tara95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 19.

Valóban wow. Ragyogó a hatása, mintha folyékony highlightert kevertek volna bele. Az állaga meglehetősen sűrű, naptej szagú fehér krém, ami az eldolgozás hatására színesedik. A pórusokat, ráncocskákat feltölti, meglepően jó a fedése, simán hoz egy jó bb krémet. Egyelőre nagyon-nagyon tetszik, kézzel vittem fel és olyan mint egy arckrém, illetve nem kopik le az orromról ami valami isteni csoda...megrendeltem nagyban is, kíváncsi leszek, meddig lesz elég mert elég borsos az ára.

Hosszabb távon: még mindig a legjobbam, viszont micro mennyiség elég belőle, különben elüt a szín. El akartam adni, nem értettem, hogy miért más a minta és a nagy kiszerelés színe, hát ezért. Sárgás tónusúak óvatosan!

cserpesreka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 19.

jó kis bb krém, csak sajnos hamar átfénylik.

TabbyChu
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 19.

Évek óta használom, a színe ilyenkor nyáron nem az igazi, a 01 és 02 között lehetne még legalább egy árnyalat. Keverni is próbáltam a kettőt de úgysem sikerült eltalálni. Most mást használok, de ha télen megint világosabb leszek és nem találok jobbat, lehet újraveszem. Közepesen fed, viszonylag gyorsan kell vele dolgozni mert gyorsan "bemattul". Megéri az árát.

TabbyChu

Ez minden csak nem matt, és egy cc krém is jobban fed. Hiába púderezem le, amint beérek a munkahelyre 20 perccel később az arcom fényesebb, mint a jövőm. Ez így drága.
Az egyetlen pozitívuma az, hogy tökéletes az árnyalata (015) és ilyennel még nem találkoztam, ezért kap 2 csillagot.

TabbyChu

Se hidratálónak, se "primernek" nem vált be nálam. Nem szívta be a bőröm, zsíros, vagyis már-már inkább szilikonos réteget hagyott az arcomon, ami "megfogta" az alapozót és az radír-szerűen jött le a krémmel együtt. Elhasználtam jobb híján, de nem veszem újra.

Imadoksminkelni
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 19.

Egyszerűen imádom! Nagyon szép selymes lesz tőle az arcbőröm. Csak ajánlani tudom!

rcsennge
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 18.

50 Sweet Honey árnyalata van meg. Már a harmadik flakonnal használom. Alapozónak nem nevezném, szerintem inkább BB krém :) Jelentőségeteken elég a mindennapokra, kiszerelése jó, elég sokáig elég. Nyáron abszolút nem kellett alá hidratálnom, de télen is csak azért kell, mert alapból vízhiányos a bőröm.

rcsennge

Ivory árnyalata van meg. Szeretem. Szem alatti sötét - sajnos genetikai eredetű - karikáimat teljesen jól el tudom vele rejteni. Nem tart ki 12 óráig, olyan 5-6 órát bír, de ez nem probléma, mert a kiszerelése pont az a táskába dobós, magammal vivős :)