KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek arcra

Nikkii0326
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 21.

Nagyon szep szinu es tartos kis pirosito :) hofeherke borrel nehez egy szepen passzolo szint talalni, de a 01-romantic rose nagyon szepen mutat meg az en feher boromon is es nyaron a napbarnitotta szinemen is nagyon szepen latszik :)

Fanfarsang
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. szeptember 21.

Évekig használtam, aztán kiváncsiságból kipróbáltam más alapozókat is, mint pl Double Wear (amitől nagyon maszkos lett nekem az összkép). Végén mindig visszatértem ehhez az alapozóhoz. Ha valakinek szép a bőre és ragyogást szeretne, akkor szerintem tökéletes választás!

umpalumpa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. szeptember 21.

17.09.14.:
Itteni szerzemeny, mint a sminkszereim nagy resze :).
Elso benyomasaim a kovetkezok: cuki pici kompakt, nagyobbra szamitottam, de igy aranyos. A puder picit porzik, a szine szep, de meleg arnyalat. Az arcomat barnitani es bronzositani szuper, foleg most, h mar sokat fakult, a testem meg sotet hozza kepest. Szerettem volna konturozni is vele, de arra a hideg szurkeseket szeretem. Swatch-okon jonak tunt es mindenhol azt olvastam, h alkalmas arnyekolasra. Talan telen, ha tok feher leszek. Alap folott tartos, csak hidratalon nem latszik sokaig. Nem tokeletesen matt, van valami pinduri fenye, amitol szebb is, nem ad koszos hatast.
Meg meglatom mennyit nyulok erte a 2 masik (konturszinem) mellett.
Osszegezve: jo minosegu cucc, tetszik.
17.09.21.:
Már frissítek is :). Azóta az egyik kontúrpalettát másik Krémmániás élvezi (használja), ez pedig nagy kedvenc lett pár nap alatt. Szívesen használom, a port leütögetem, vagy leszórom a sminkelés végén a palettáról, szóval nem zavar. Inkább kontúrozni használom már, bronzosítani van világosabb alternatíva, illetve a felvitt alaptól és elérni kívánt hatástól függ, hogy mire használom ezt. Csodásan tartós, kellemesen illik sárgább, semlegesebb bázishoz is. Megadom az 5-öst.

Fruzsi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 21.

A Maybelline superstay alapozóm helyett választottam most ezt, árban nagyjából ugyanannyi, bár az előbbi sokszor akciós a rossmannban. Sajnos egyelőre bánom a cserét. A rose beige árnyalat van meg, ami felkenéskor tökéletes, de fél nappal később sötétebb lesz. A fedése nem valami jó, egy réteggel probáltam meg csak. Nekem csalódás, de még lehet összebarátkozunk, ha kitapasztalom jobban.

FB0111
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: < 18  |  2017. szeptember 21.

Megvettem mivel olcsó, sokan dicsérték ráadásul naturkozmetikum. Nálam csalódást okozott, egyáltalán nincs olyan szép mint a nem natúr pirosítók. Még mindig a Bourjois a kedvenc.

FB0111

Legszebb pirosítóm, élettel telivé teszi az arcomat.

FB0111

Kedvenc alapozóm. Elég vékony rétegben használni, különben felgyülemlik, de mindenképp szépen takar.

FB0111

Krémes korrektorok közül az egyik legjobb. Nálam jól bevált.

FB0111

Nagyon jó kis hidratáló krém (bár nálam smink alapnak még kevés :) )

szannamari85
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 21.

5 csillagot semmiképp nem érdemel, mert tele van csillámmal, ami én nagyon nem szeretek, de egy baromi olcsó termékről van szó, tehát csodát nem várhatunk. Azt kaptam amit az áráért vártam, de iszonyat ritkán nyúlok hozzá.