KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek arcra

nkriszti98
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. január 23.

Nagyon szeretem ezt a púdert, sokkal tartósabb vele a sminkem, viszont nekem mintha egy kicsit gyorsan fogyna és szerintem egy kicsit fehérít is, viszont én a hófehér bőröm miatt ennek még örülök is, ha elfogy, szerintem újraveszem.

nkriszti98

Annyira szeretném szeretni, de egyszerűen nem tudom. Mintha nem is kennék magamra semmit, az állaga is annyira vizes. Az egyetlen pozitívum, amit el tudok róla mondani, hogy végre egy bb krém, ami elég világos a bőrömhöz, csak kár, hogy nekem használhatatlan.

evelinbernadette
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 23.

Számomra ez a cc krém 5 csillag, nagyon szeretem, többedszerre vásároltam újra.
Az alapozókat nem nagyon kedvelem, szerencsére ritkán is van rájuk szükségem. Ezt használom, ha szükségem van a bőrképem egységesítésére, illetve, ha valami kijön az arcomon. :) Annak pedig külön örülök, hogy fényvédő is található a termékben.
Szuperül fed, az ivory árnyalat pedig egyezik a bőrszínemmel.

Black Fairy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. január 23.

Nem hidratál egyáltalán...sőt, szerintem be se szívódik a bőrömbe...akármilyen keveset próbálok felkenni belőle, megül a bőrömön, és elkezd lehámlani az arcomról bizonyos idő (fél óra kb) után, akkor is, ha nem érek hozzá...Ha megpróbálok sminket rátenni, akkor vagy felvitel közben görgetem le egy részét az arcomról, vagy sikerül az arcomra varázsolni (FOLTOSAN) az alapozót, és csak pár perc múlva kezd legörögni az egész...
Arról nem is beszélve, hogy eltömítette a pórusaimat, és vagy háromszor használtam összesen, és azóta nagyjából lehetetlen megszabadulnom az undok kis pattanásoktól, amiket okozott...

adrimolnar
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. január 23.

Kissé kreol bőrömhöz a light árnyalatot használom, a 6. darabot veszem újra. Imádom minden tulajdonságát, nem is részletezem tovább, teljesen megértem azt a hype-ot ami körülötte van/volt, jobb korrektort még nem találtam nála :D

NDCsilla
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 23.

A megújult formulájú "oxigén technológiás" változatát vásároltam meg. Könnyen eldolgozható, nagyon jól építhető alapozó. Egy vékony rétegben nagyjából közepes fedést nyújt, de ahol szükséges, ott építve elérhető az erős fedés. Valóban nincs maszk hatása, nem oxidálódik és szép, félmatt finish-t ad. Többször használtam már mióta megvan, nem okozott nekem semmilyen bőrirritációt. A száraz részeket nem emeli ki. Nekem nedves szivaccsal eldolgozva tetszik a legjobban a textúrája magamon, és szerintem így a legkönnyebb használni is. Gyorsan megszárad és bársonyos érzetet eredményez. Szerencsére semmilyen ragacsos utóhatást nem tapasztaltam.

adrimolnar

Nagyon szeretem ezt a terméket, 4. alkalommal veszem újra, tökéletes a színe a sárgás tónusú bőrömhöz (02-Medium), és a fedése is tökéletes, egysegesiti a bőrt de nem látszódik hogy lenne az arcomon bármi is. Korrektorral, puderrel nap mint nap használom a 6-7. óra környékén kezd kopni, de teljesen vállalhatóan. Megeri az árát :)

nkriszti98

Ez az első bronzosítom, de eddig imádom. Nekem elég fehér bőröm van (kb. az összes alapozó sötét a bőrömre télen), szóval mindenképp valamilyen visszafogottabb bronzosítót kerestem, és annak ellenére, hogy eléggé pigmentált, fel lehet vinni halványabb rétegben is, ami nekem pont elég. Összességében én nagyon szeretem, szerintem sokáig elég lesz és külön plusz pont a szép összetevőkért.

bugeyes
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 23.

Még "lány" koromban vettem meg és használtam nagyon rövid ideig, és hát elég kellemetlen emlékek fűznek hozzá. Nagyon megterhelte az akkor még problémásabb bőrömet és a legvilágosabb szín is sötét volt a világos bőrömhöz. Könyörgöm a fiatalabb nőtársaimnak, hogy amennyiben van lehetőségük, inkább egyszer fektessenek be egy sokkal barátságosabb összetevőkkel megáldott, jó minőségű BB, CC bármilyen duplabetűs krémbe, vagy alapozóba, a bőrük meg fogja hálálni a törődést.

Kinguska09
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 23.

**Minden nap sminkelem magam (nem erosen)
Rengeteg “csodaszert lehet kapni ma mar de ugy gondolom nem kell mindennek bedolni!!
Ugy voltam ezzel a termekkel elso korben h auert vasarolom meg h helyetesitsen egy par dolgot amit ma mar nem veszek meg feleslegesen!

1. Hidratal
2. Egysegesiti a borszint
3. Eltunteti az Aprobb! Borhibakat
4. Ad egy kis szint (itt csak az a gond ha valakinek barnabb vagy sargasabb a bore annak a medium sem lesz eleg en csak 2 arnylatot talaltam vilagosat meg kozepeset ez az egy baj van vele csupan nekem sotet kellene . De ezt leszamitva egeszseges ragyogast ad az arcnak
5. Nagyon jo alapozo alapnak is (igy en mar nem hasznalok se primert se egyeb kenceficeket)
6. Nem szarit nem lesz tole zsirosabb a borom
7. Nem okozott irritaciot nem pattogtam ki
8. Megeri az arat mert 5in 1 ben !

Azert kap tolem 4 csillagot mert lehetne belole tobb szin kombo *