KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek arcra

CathrinPellegrin
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. november 13.

Nekem nagyon bevált. Egy mintát kaptam a barátnőmtől, még a párom is észrevette, hogy ez más, üdébb tőle az arcom. Azóta rendeltem is, pedig volt itthon még más cégtől termékem. Azt vettem észre miután felviszem kell egy kis idő mire illeszkedik a bőrhöz.

rekucccc
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 13.

Imaaaadom:D gyonyoruek a szinek, lehet valogatni belole a kulonbozo borszinhekhez:) nagyon pigmentalt, konnyu tulzasba esni vele, de nagyon tartos es termeszetes eredmenyt ad.

rekucccc

Szerintem az arahoz kepest ez egy nagyon jo highlighter. Habar a stickes formaja nem tetszik, ha kozvetlenul a boromre viszem fel, felveszi az alapozot, ezert ecsettel hasznalom, de szep, termeszetes fenyt lehet elerni vele, es inkabb tenyleg vizes, nem pedig csillogo az eredmeny, en szeretem:)

Nyancatfluff
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 13.

Ha az ember alaposan felrázza, akkor nincsenek fehér pöttyök;) pont ezért van benne a kis golyócska. Mindig leértékelve veszem, szerintem az eredeti ára kicsit túlzás, viszont ha olcsóbban hozzá tudtok jutni, akkor mindenképp megér egy próbát.

rekucccc

Eletem bronzositoja:) imadom, gyonyoru a csomagolasa, nagyon pigmentalt, szoval ovatosan kell banni vele, de szepen eldolgozhato es epitheto, es halistennek nincs narancssargas tonusa. Notinon neha ki lehet fogni akciosan, ugy meg aztan foleg megeri:D

Alicece
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 13.

Mattit jol fed egesz nap tart.
Nem okoz pattanást iritáciot,nekem nem tűnik maszkosnak vagy erősnem a fedés szerintem kőnnyű viselet. A piros nagyobb pattikat nem fedi el arra meg kell egy kis korrektor.
Az öszkép egységes és szép akár minden napra egész nap es nem kenődik nem kopik le.
Hidratálni kell alá rendesen kúlönben darabos lesz hámlos a bőr

Lilla90
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 13.

Szerintem ennek az alapozónak jár az 5 csillag nálam nagyon bevált. Tojás alakú smink szivaccsal szoktam fel vinni szépen terül könnyen el dolgozható nyári időszakban találtam rá és sokszor még a 30 fok feletti hőmérsékletet is jól bírta nem folyt le nem kopott csúnyán ott maradt ahol kell. Valóban vízálló és érintés álló plusz pont hogy egy ilyen üvegcse sokáig elég akkor is ha napi szinten használom, nekem négy hónapig elég volt. Kedvező az ára is nekem ez az abszolút favorit.

Titanilla10
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 13.

Dm-ben kaptam ajándékba a szemceruza mellé.Illata nagyon kis finom.Ki is próbáltam gyorsan pont frankón csillogott az arcom hát ez szépen bemattitotta szerintem szeretni fogom.

asszembocicsoki
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 13.

BB krém fölé és magában is nagyon korrekt kis púder. Glamour-napokon 50% vettem, minden forintot megér! Matt, de természetes finishű, a száraz részeket nem emeli ki. Pattanásokat nem okozott. 5 csillag akkor lenne, ha nem fénylenék át a nap közepére-végére.

asszembocicsoki

A gyönyörű és biztonságos csomagolástól és a hozzá csomagolt kis pirosító ecsettől tiszta luxus érzése van az embernek.. :) A színe szerintem a világon mindenkinek jól áll, még az én sárgás-kreolos bőrszínemhez is passzol.
Lehetne kicsit pigmentáltabb, mert így elég sok kell belőle, hogy látszódjon. A csillogása nagyon finom, nem közönséges.
Ajándékba kaptam, tehát óriási a boldogság, de lehet hogy közel 4 ezer forintért nem venném meg..
TIPP: én a szemhéjamra is használom, gyönyörű!