KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek arcra

Kataaaaa27
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 27.

Az első pár használatnál eléggé szárított a a szemem alatti részt,aztán lehet hogy furcsán hangzik de mintha hozászokott volna bőröm és nem volt ilyen probléma.Egész jól fed,de csak keveset viszek fel a sötét karikáimra mert hajlamos beülni a ráncokba,és így is elégedett vagyok a fedésével.Világositásra is használom,arra is tökéletes.Viszonylag tartós is.sokszor újra vettem,és még fogom is szerintem.

Nymphae
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 27.

Szépen szétválasztja a szempillákat és befedi őket a tövektől a végükig.
Dúsító hatása is van. A használata könnyű és természetesnek hatnak a pillák.
A spirál végén lévő festéket egy zsebkendőn szoktam lehúzni, mert ha a tubus szájánál teszem, akkor az a festés beleszárad a spirálba, amitől nem tudom használni.

i.napcsi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 27.

5 csillag,nagyon kellemes és szem körülre kifejezetten szuper,szinte láthatatlan és nem ül be a rácokba és a legfontosabb nem szárit!Tény nem tart 10 órát de ezt nem is igérte senki!:))))))

Aandye
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 26.

A legjobb alapozóm ami valaha volt. Lehetne egy kicsit világosabb még a legvilágosabb változat, de ettől független teszi a dolgát. Napközben sem kopik úgy mint más alapozó.Ötös, ezentúl mást nem is veszek.

beauté
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 26.

Árban abszolút ajándék, hiszen ennyiért picit is jobb alapozót a drogériában sem kapni. Nekem a 120-as és 115-ös van meg. Egy nagyon picit a 120-as barnás-sárgás, a 115-öst még nem használom. Nincs nagy fedése, egy elég könnyű, folyós alapozó. A kiszerelése nem a legjobb. Egy "elhasználgatom termék", jó áron.

beauté

Sokat variáltam, hogy melyik színt vegyem meg, de végül a 100-as, rózsaszínes mellett döntöttem. És milyen jól döntöttem. :) Imádom.

UPDATE: Közben azért csak motoszkált a fejemben, hogy a 200-ast is meg kellene nézni. :) Most, hogy többet szoliztam, és lett egy kis színem, egyre jobban szeretem ezt is.
Ha valaki tanakodik, hogy melyiket válassza, én biztos a 100-ast ajánlanám (sokkal jobban ki lehet használni), de nyárra, picit barnább bőrön abszolút befutó a 200-as. :)

blankasara
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 26.

Nagyon szép lenne a színe, de nem elég pigmentált és gyorsan kopik. Előnye, hogy sok van benne és olcsón, 1,5 euróért vettem.

Zorica
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: >54  |  2017. május 26.

Jó cucc, de nem neszeszerbe dobálós fajta, ugyanis mindent összekent ami rajta kívül még benne volt. Kizárólag otthon, állítva tárolandó.
Lehetne csodaszer egy jól záródó tartóban.

Miposhka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 26.

Nem az igazi. Kicsit sötétít, amivel nincs alapvetően baj, mert így látom, hogy van azért valamennyi fedése, de abszolút nem mattít, és nem is igazán történik semmi a bőrömmel. Az Yves Rocher bb krémje van meg, ami le van sajnos pontozva, de nekem az jobban bejött sokkal, illatra is, fedésre is, és attól úgy felderül a bőröm. Maradok annál inkább, de azért ezt sem fogom kidobni.

nemethadri
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 26.

Nem rég került a drogériánkba ez az alapozó, le is csaptam rá. Nagyon imponált, hogy vitaminokat tartalmaz, hozta amit vártam tőle: egészségesnek tűnik az arcbőr. A legvilágosabb árnyalatot használom , nagyon jól alkalmazkodik a bőrömhöz. A fedése nem túl erős, de részben építhető. A nap végére púder mellett is fénylik a homlokom, és mire lemosnám nem sok marad az arcomon, így 4csillagot kap :)