KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek arcra

Ildie
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 22.

Mindent elfed, de mindent és ezt egész napon át teszi.
Nálam szárító hatást vagy csak túl művi hatást nem mutatott.
Nem folyékony, precizen adagolható és higiénikus a kiszerelése.
Minden fronton 5 csillag.

Ita
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 22.

Újra kapható a Douglasban potom 3200 ft ért. Nekem személy szerint az egyik legjobb alapozó volt, ezért nagyon nagyon örülök hogy visszajött. Ez egy vizes alapú alapozó, ami felvitelnél kicsit csalódást kelthet,olyan mint ha semmit vagy csak egy vékony fátyolos színt tennék fel. De ez pár perc múlva megváltozik, mint ha később jönne elő a színe és fedése. De akkor viszont annyira természetes, egybeolvad, egységes. Semmi maszk hatás. Színei nagyon szépek. Kevés bőrhibával rendelkezőknek egy nagyon kényelmes,kellemes alapozó. Vagy olyan helyekre ahol nincs hiba és nem szeretnénk vakolatot, a hibákra pedig mehet erősebb fedésű. Mindenképp ajánlom a természetes fedést keresőknek! Én imádom.

szimcs
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 22.

Ár/érték arányban megfelelő amit nyújt. Egyrészt kíváncsiságból vettem meg én is, mert nagyon sok jót hallottam róla, próba szerencse. Meg vagyok vele elégedve, viszont vannak bibik. A száraz területeket tényleg borzasztóan kiemeli..csúnya. A szem alatti ráncocskákba is szépen belecsücsül..:S De pozitívumként említve egész nap szinte tartja a matt hatását! :)

borntobe
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 21.

Valamire nagyon emlékeztet az illata, de nem tudok rájönni, mire. Valami édesség. (update - playdoh gyurma bakker.)
A csomagolása katasztrófa - ezért vontam le egy pontot, nekem konkrétan egyszer jött le rendeltetésszerűen a kupakja, mondom jeee, az enyém jó lesz, aha. Másodjára már a belső lyukacsos kupak is jött vele, teljesen lejött, beszorult a fekete tetejébe. Azóta így van. Maga a cucc nagyon finom por, kevés is elég, nem hagy poros hatást, csak egységes, tartós, porcelános simaságot. Nagyon szép a végeredmény, kár, hogy ilyen gagyi a doboza. Nagyobb, praktikusabb kiszerelésben újravenném.

csiibe
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 21.

A sok pozitiv velemeny hatasara szereztem be es hat azt kell h mondjam imadom!!!
Teny jol ala kell hidratalni,de aztan mehet a buli :) èrdekes nekem nagyon konnyen sikerult felvinnem kezzel,keves kell belole! 200as arnyalat most jo,de nyarra sotetebb kell belole. 8orat kibir siman ugy hogy minimalis kopas tortenik pedig meg edzeni is jarok!! Nagyon szep egyseges szint ad es jol fed,matt finishel!
Csak ajanlani tudom!!

Kati04
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 21.

Nagyon szeretem. Jó fedése van, a színe is passzol a bőrömhöz. Még a nagyon zsíros területeken is minimálisan fényesedik át órák alatt, de a száraz területeket sem hangsúlyozza ki. Erős fényvédelemmel. Szuper. Az illata picit kellemetlen felvitelkor, de hamar elillan.

szepkinga
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 21.

Imádtam! Már nagyon régóta megvan, mert nem vagyok az az alapozós típus, de még mindig nagyon szuper, bár már biztos lejárt, ettől függetlenül semmi baja.

Jadviga
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 21.

Az olvasott vélemények hatására már többször bementem a D- be kipróbálni ezt a terméket, de sosem tudtam eldönteni, kell-e nekem ilyen. Az első pár alkalommal kézfejen próbáltam a Clair árnyalatot. Hol vadul csillogott, hol nem láttam semmit... Aztán feltetettem arcra is, no úgy sem láttam semmi eget rengetőt az üzlet fényeiben. Továbbra sem tudtam dönteni. Diszkógömb fejet végképp nem akartam, ráadásul horror áron. Aztán feltettek ide a zsibire a múlt héten egy Médiumot, kihagyhatatlan áron. Láttátok? Nem? Nem csodálom: azonnal lecsaptam rá! ( Köszi, Barbi!) Úgy gondoltam, az az összeg még belefér abba, hogy kipróbáljam, és ha nem tetszik, visszategyem ide eladásra. Ma hazahoztam. Persze azonnal feltettem, de csak az arcom egyik felére, mert látni akartam, mit csinál, jogos-e a hype körülötte? Hááát, mit is mondjak? Iszonyat látványos a különbség... Olyan, mintha egy szoftosító szűrő lenne a fél arcom előtt. Tudjátok, mint ahogy az öregedő színésznőket fotózzák, amikor a szűrőkket, a fényekkel és a mélységélességgel játszanak, hogy a ráncokat eltűntessék. A fél arcom olyan...lágy lett, főleg a másik felével összevetve. És ez az én 43 évnyi szarkalábaimnak igen hasznos :) És akkor megértettem, hogy ezt tényleg nem lehet elmagyarázni, hogy mi az, hogy "éteri", meg hogy "belülről jövő ragyogás" és hogy "kell". És a médiumban már nem látom azt a fajta csillogást, ami a clair- ben megzavart. Tanulság: az igazán látványos hatáshoz lehet, hogy kell néhány szarkaláb és igenis lehet különbség az árnyalatok hatásai között!

vikus159357
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. február 21.

nagyon jó púder...az ára is kiválló keveset kell belole hasznalni nagyon jóll mattít csak a tégelyben az illyata egy kicsit budos de amikor magadra rakod szuper nagyon elégedett vagyok vele

buba83
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 21.

Az egyik kedvencem, nyári időszakban főleg. Nagyon jól fed és még a pattanásokat is viszonylag sokáig eltünteti anélkül, hogy maszk hatású tűnne az összkép. Télen/ szárazabb időben muszáj alá erősebb hidratálókrémet feltennem, mert anélkül kiszárítja a bőrt. Én a sima Dermablendet használom télen mellette, nagyon szeretem őket.