KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek arcra

Emimo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: >54  |  2018. május 27.

Én nagyon szeretem a Terra Naturi egyes termékeit. Mivel az Alverde megszüntette az én nagy kedvencemet, a habállagú alapozóját, más mousse után kellett néznem nyárra. Ilyenkor ui. jobban szeretem a napvédők mellett ezt a típusú, kicsit púderesebben száraz alapozót használni, és nem az Alverde vagy Sante könnyed, de krémesebb, tubusos alapozóit. Elefántcsontszínt vettem. Más a tégelyben és felkenve is a színe, mint amilyen az Alverde volt, de úgy tűnik, be fogja tölteni az űrt, amit annak a kilistázása hagyott. Szépen tudom az ujjaimmal elkenni, szép matt és természetes szín lesz az eredmény. Nagyon kevés kell belőle, mert egy kis pötty is viszonylag nagy területen kenhető gyorsan szét. Kellemes illata van, fedése enyhe kis természetes. Az alverdés színét és állagát jobban szerettem, de jónak tűnik. Aki szereti a habállagú alapozókat, azoknak ajánlom. De nem a szuper 5-ös kategória, inkább az 5-ös alá.

Mnemosyne
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 27.

Egy hónapja vásároltam meg a terméket, mindenképp szerettem volna kipróbálni egy translucent púdert, és rá esett a választásom. Ugyan a stay matte tesóját is szerettem, de nekem ő felülmúlta, laza púder, nem nehezíti el a bőrt, az illatát is nagyon szeretem. Plusz nekem fehér bőrűként nehéz volt mindigis a választás, ezért örülök, hogy rátaláltam. A tartósságában sem találtam kivetnivalót. 5*

mindapinkszent
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. május 27.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. május 27.

Tartok a szilikontól, ezért ezt választottam a sima helyett. Az ára igen borsos, de a minőséget meg kell fizetni, gondoltam. Első körben nem ájultam el. Nagyon jó az állaga, nem tudom, hogy szilikon nélkül hogyan tudnak ilyen selymes felületet produkálni, de felkenve meggyőző, egészen addig, amíg nem kerül rá valami. Én a BB krémem alá tettem, ezért vettem, ugyanis az alapozóm szuper tartós, ahhoz nem igazán kell primer. Sajnos nem látok nagy változást vele, csak úgy van és kész, nem teszi tartósabbá a BB-t. Egyelőre három csillag, de még kísérletezem tovább.

Friss: Nos, egy tízes a semmiért nem volt jó befektetés. Bajt nem okoz, de sok jót sem csinál. Azért szorgosan használgatom, mert ha már megvettem, akkor fogyjon, és amúgy könnyen lehet rá sminkelni. Csak éppen sem látszatja, sem érzete, hogy valami felsőbb kategóriás cuccot használok. Legfeljebb elmondhatom, hogy van egy drága primerem. :S

Rrregi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 27.

Én nagyon kifényesedő bőrű vagyok, de kíváncsi voltam az yves rocher primerére, Nagyon örülök, hogy megvettem csodásan tarja a sminkemet, nekem zsíros bőrűként meglepően jól bevált egy matt alapozóval (catrice) és fixáló sprayvel (loreál). Szerencsére fél áron tudtam megvenni, de lehet, hogy újra veszem normál áron. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

asdf27
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 27.

ma próbáltam ki a Burberry üzletben az Earthy 07 árnyalatot. nagyon szuper, igazolom, hogy leizzadni nem lehet. ahogy Pötyi elmondta, kellemes napbarnított hatást ad annak is, aki nagyon sápadt. gondolkozom rajta, hogy a Tom Ford pirosítóm mellé beruházok egy ilyenbe, mert tényleg nagyon szép, nagyon finom dolog, semmi harsogás, csak valami, valami finom,, valami észrevehetetlen, ami finom, kellemes színt ad. Ha valaki szereti a natúr sminkeket, akkor szerintem ez a legjobb dolog, amibe beruházhat.

tara95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 27.

Pink-mályva árnyalat, senkit ne tévesszen meg, ez halál pontosan a bourjois lilas dor árnyalat por formája. Ugyanaz a barackos-rózsaszínes szín arany csillámokkal. Szép:) megérdemli a max csillagot mert reggeltől estig stabilan ott van ahová felvittem. A mennyiséggel nagyon óvatosan, egészen picurka elég belőle és még akkor is érdemes leütögetni az ecsetet. Én a kupakba szórom és onnan veszem fel. Aprócskának néz ki, de azt hiszem egész életemre elég lesz, plusz teljesen természetes, illatanyag sincs benne, nagy örömmel használom. Egyedül utazni nem tud velem jönni amit nagyon sajnálok :(

sayuri
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 27.

Már több BB és CC krémet próbáltam, de valahogy egyiknek sem passzolt vagy a színe, vagy az állaga. Ez most végre illeszkedik az arcomhoz! Eleinte ujjal vittem fel, úgy picit beleült a ráncokba, de mostanában váltottam szivacsra, és ezzel teljesen természetes hatást tudok elérni. Nagyobb bőrhibáknál ugyan szükség van korrektorra is, de összességében egész jó a fedése is.

zsviktorina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 27.

Annyira gyönyörű, természetes a finish-e, hogy alig hittem a szememnek, amikor először kipróbáltam. Leértékelve vettem a rossmannban kb. 300 Ftért és teli találat lett nekem. Pont ilyen selyem fényűt kerestem, ami a mindennapokra tökéletes és nem sok a glitter benne. A kedvencem lett...

zsviktorina

Imádom, legjobb púder amit valaha használtam, drágábbakkal már nem is akarok próbálkozni. Ez tökéletesen teszi a dolgát, gyönyörűen mattít, nagyon könnyed és mivel átlátszó, nem fehérlik a vakus képeken. A sminkem nagyon tartós tőle.

nyuszo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. május 27.

Imádom!!!! Évek óta ezt használom! Szép a színe, kellemes az illata, egyszerű a használata, természetes hatású.... VEGÁN! Nagyon sokáig elég...