KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek arcra

Ella
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 30.

Szerintem tényleg nagyon természetes a fedése. Ugyan nekem erős fedésre lenne szükségem, de elégedett vagyok, hiszen nem is ígérte a magas fedést. Minden árnyalata inkább aranyos ragyogású, meleg árnyalatú, de nem narancssárga. Kb. olyan, mint egy CC krém. Száraz bőrre jó lehet, elvileg arra is ajánlják. Nekem a zsíros bőrömről hamar leolvadt sajnos, de megpróbálom majd púderrel is. Viselés közben érzem, hogy rajtam van, de ez az alapozók 90%-ára igaz. Még tesztelgetem. Ha nem okoz pattanásokat lehet, hogy hosszú távú lesz a barátságunk. Egyelőre 4-es.

Change
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 30.

Több fajtát is kipróbáltam már a Lora korrektorok közül, a fekete csomagolásút, és az ezüstöset is,de mindegyikkel ugyan az volt a bajom.
Túl zsíros állagú, nem tartós, nem fedi el a bőrhibákat, beleül a ráncokba. a szem alatti karikákra meg egyáltalán nem vált be nálam.
Az illata pedig gyurmára emlékeztet.
A csomagolása meg nagyon soknak ripityára tört.

Change

600Ft-ért vettem meg a legvilágosabbat,ami kapható volt,de sajnos sötét az arcomhoz.
Világosítva szoktam felvinni,púderrel lefedve, úgy elég tartós, akár 8 órán át is, igaz az orromon folyton elkenődik.
Az illata egy kicsit szúrós, "öreges".
Könnyű az állaga,nem foltosan fed.
Fiataloknak pont megfelelő a kicsit gyengébb fedésével.

Bnemrita
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. március 30.

Őt csak szándékozom megvenni, mert olcsó és jókat írtok róla, de az applikátoros kistestvérét (ami már meg is van) senkinek sem ajánlom, mert nagyon sz...r. :-(

Bnemrita

Nagyon rossz. Nagyon. Csíp, éget és semmit nem fed. Csak a legnagyobb ellenségemnek ajánlanám, aki meg nincs, így senkinek.

jamborjuli73
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. március 30.

Alapjában véve elég zsíros a bőröm és egy púder sem mattította rendesen. Ez gyönyörűen mattít. Nekem nem lesz a bőrömön természetellenes, puha, bársonyos hatást kelt.

mssnrv
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 30.

Sziasztok!

Kb 3 hete használom, egyébként nagyon szeretem, mert elég jól fed, az állaga és illata is nagyon kellemes számomra, könnyen el tudom oszlatni az arcomon beauty blenderrel, valamint nagyon jó érzés így 5 év masszív alapozó használat után azt érezni, hogy lélegzik a bőröm nap közben, viszont nem tudom hogy ettől van e, de nekem nap közepére iszonyat módon kiszárad a bőröm és nagyon csúnya látványt mutat így. Este is kenem hidratáló krémmel, valamint a használata elött is kenek hidratáló krémet az arcomra. Érdekelne, hogy másnak okoz e ilyen problémát? Mert nem teljesen vagyok biztos benne, hogy ez okozza, de másra már nem tudok gondolni.

WokeUpLikeThisFlawless
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 30.

Itt sikerült megszereznem egy kedves Krémmániástól miután az összes YouTube sminkest hallottam áradozni róla. Fair árnyalatban van meg ami kicsit világos úgyhogy szerintem beszerzem majd a Light Sand árnyalatot is.
Ez a termék rendkívül koncentrált és pont emiatt nagyon könnyű vele durva túlzásokba esni. Őszintén szólva én hétköznapokra egy pöttyöt, ha alkalomra sminkelek egy egy centis csíknál többet nem teszek a szemem alá és ez bőven elég a karikákra köszönhetően az extra magas fedésnek. Annyit amennyit egy-egy youtuber magára ken szerintem levakolhatnám az egész család arcát. Nyilván én is így indítottam amikor a kezembe került aztán jött a meglepetés és a lemosás mert minden volt csak nem esztétikus a vastag réteg a szemem alatt. Nagyon könnyen eloszlatható egyébként, úgyhogy az apró pötyiből mindenhova jut még a szemhéjamra is.
Beleül-e a ráncokba? Igen, beleül. Pont mint az összes korrektor, csodát senki se várjon de nem annyira durván mint a többi ha helyesen alkalmazzuk. Nekem úgy vált be, hogy az előbb említett mennyiséget felkenem a szemem belső sarka alá (az egyébként óriási applikátorral), eloszlatom nedves Beauty Blenderrel és utána a szivacs tiszta felével még egyszer átmegyek rajta, hogy a felesleges anyagot felszívja és azonnal fixálom púderrel. Ha a bőröm épp száraz kedvében van akkor a púdert kihagyom így is abszolút működőképes. Azt még megemlítem, hogy nyilván előhidratált bőrön a legszebb és ha fontos, hogy tartson akkor a UD Primer Potiont is bevetem a szem alatti ráncocskákra.
Összességében ez egy nagyon koncentrált korrektor aminek köszönhetően nem fog egyhamar elfogyni mivel hiánytalanul elfedi a karikákat már kis mennyiségben is. Tartós, egy napot / estét simán kibír főleg púderrel/szemhéjalappal és nem szárít, nem mászik bele vállalhatatlanul a ráncokba.
Mindenkinek csak ajánlani tudom mert ha kitapasztaljuk a megfelelő mennyiséget ez a legjobb korrektor amit valaha használtam.

SZJUTI
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. március 30.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. március 30.

Igazán jó korrektor. Az állaga, a színe kifogástalan. Jó a fedése, aránylag tartós is. Szem alá nem való, szerintem. Nálam nagy kedvenc.

HomlokPuszi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 30.

Régen szerettem, sokszor újravettem, de mintha romlott volna a minősége, vagy én nem tudom. Nagyon látszik, hogy ott van, túl sűrű, nem lehet eldolgozni. Ez a tégelyes megoldás sem a kedvencem, nem túl higiénikus, ráadásul nekem hosszú körmöm van, így mikor már kezd kicsit fogyni, a fele a körmöm alá kerül, ami nagyon idegesítő. Egy kevésbé száraz bőrön lehet jobban teszi a dolgát, sajnos nekem nem vált be.

UPDATE:
Mióta megtanultam rendesen hidratálni a bőröm, azóta 100%-osan teszi a dolgát... :)