KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek arcra

Drabti
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 19.

Nagyon szépen fed. Szépen el lehet dolgozni.

elizacreme
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 19.

Jaj. Videósoknál láttam, gondoltam beszerzem, mert akciós volr. De sajnos nagyon maszkos, gésa arcom lett tőle.
Vakolatos. :(

elizacreme

"Ó-jaj, ó-jaj".. Drága nagyon. A bronzer még oké, a highlight részt próbáltam szeretni, de nem fénylik, ellenben csillámdarabokat véltem felfedezni az arcomon. A kis kompakt tükör miatt 3 csillag.

elizacreme

Második szívem. Az első az Ideal Flawless Shell. Anyukámnak vettem, de ilyen nekem is kell. Gyönyörűen fed. Kézzel könnyen felvihető.

vivuss87
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 19.

2017-es verzió van birtokomban. Sokat hezitáltam , hogy ezt vagy a highlighter palettát vegyem, végül az eladó meggyőzött, hogy ez jobban megéri :) Csodálatosan szép kis cucc, annyira finom és természetes hatást lehet vele elérni, hogy szavakba nem tudom önteni. Nekem még mindig fura, hogy szinte lehetetlen fényképeken visszaadni , hogy milyen is valójában.
Az ujjlenyomat gyűjtő csomagolással nem vagyok annyira kibékülve, de nem baj. Abszolút high end minőség. És nem utolsó sorban CF, 2020-tól pedig vegan lesz a márka. Tökéletes...

Hoaithu
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 18.

Nagyon kicsi kompakt puder, tokeletesen elfer a taskaban. Szepen mattit de valamennyire jobban is feherit a kelletenel, ezert tenyleg csak nagyon vekony retegben szabad felvinni.

Hoaithu

Nekem nagyon sotet borom van igy nehez volt megfelelo arnyalatut talalnom, de nagyon megorultem ennek mert attetszo igy nem kellett a szinnel bajlodni. Tokeletes matt hatast ad alapozo hasznalata utan, nem is szoktam napkozben ujra puderezni magam es a porusaimat sem tomiti el. Megèri az arat!

Hoaithu

Eloszor az ara miatt nem akartam megvenni, de utolag jo dontesnek bizonyult, mert nagyon tartos, es nekem egesz nap fent marad. Hasznalata ecsettel nagyon konnyu, es nem is kell sok belole, igy bizonyara meg sokaig eleg lesz meg. Megerdemlo az 5csillagot reszemrol.

nefele99
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 18.

Már egy hónapja kerestem ezt a terméket amikor egy kis eldugott rossmannban végre megleltem. Be kell valljam azért vettem meg, mert a csapból is ez folyt, de a nagy öröm után, hogy megvettem és megvan a csoda alapozó, jött a feketeleves. Amikor felvittem a terméket az arcomra, csúnya végeredményt kaptam. De nem az a picit maszkos hatás, áááá nem. Olyan szinten oxidálódik, hogy az hihetetlen, konkrétan sárga lett a bőrömön. A pórusaimat kiemelte és a fedése a 0-val volt hasonló. Gondolkodtam, hogy vajon hol ronthattam el én, de bárhogy kentem fel, nem jött be. Ezután gondoltam egyet és elkezdtem összemixelni a barátnőm alapozójával a Maybelline affiniton 03-as árnyalatával, és a hatás elképesztő volt. A két alapozó kiegészíti egymást, megkaptam a tökéletes alapozót. Mattít, fed és második bőr hatású. Nagyon szépen lehet rajta a további termékekkel dolgozni, egyszerűen tökéletes. 4 csillagot adok rá, mert ugyan korántsem tökéletes, de mixelve az évszázad legjobb alapozóját hoztam ki (szerintem ).

Update: Megtaláltam a módot ahogy ha felviszem akkor már értem miért lett ennyire hypolt ez a termék. Kézzel, vagy ecsettel viszem fel, nyomó húzó technikával. Ha van egy pórus amit el akarok fedni, akkor húzom meg, olyan mintha egy "ponyvát" terítenék a pórus felé. Már eszembe nem jut mixelni az alapozót!!

Rika0419
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 18.

Ritkán sminkelek, de akkor ezt használom. Első korrektor, amit vettem magamnak. A célnak megfelel. A teafaolajos része nagyon jó.