KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek arcra

Boombapple
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 19.

Tegnap nagyon rossz napom volt, szomorú voltam meg minden. Reggel pedig ő várt az asztalomon, egy csomagban az(W7) In the nude palettával. Azt hiszem, erre a legjobb kelni. :D
Nagyon krémes, nagyon pigmentált, természetes, napsütötte barna színe van. Nekem egyáltalán nem porolt, inkább csúszkált a kis dobozban a krémessége miatt.
Ebay-ről rendeltem, az egyik kedves krémmániás hölgy leírta a Nude palettához, hogy melyik a cég hivatalos ebay profilja. Megbízhatóak és gyorsak. :)

bogarka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Update 2016. 01. hó: Az van, hogy a bőröm sokat változott azóta, illetve szeeintem maga a termék összetétele is! Régen más állagú volt. Azért vettem meg, mert többszörös próbálkozás után mindig a legegyszerűbb alternatívánál kötöttem ki: maybelline affinitone. Azt vettem észre, hogy ami régen bejött, mind állagra, mind árnyalatra a maybelline-nél, már nem ugyan az sőt...de erről majd az ominózus terméknél update...A lényeg, hogy kerestem egy olcsóbb kategóriás, viszonylag jól fedő, kellemes állagú alapozót, ami lehetőleg színben passzol a bőrömhöz, és egységesíti. Jobbhíján újra elhoztam ezt, és tényleg gélesebb az állaga. A kis pihéket, száraz részeket nem emeli ki. Nekem a fedése is elég már, bár építeni kell a pirosabb foltokon, de a bőröm sokat javult azóta, így nekem elég lesz. Inkább bb krémes jellegű, semmi extra, átlag alapozó. Amiért plusz pontot adok neki, és visszateszem 5 csillagra az az, hogy az állagán kívül a színre is telitalálatos! Nem sárga, nem malacrózsaszín és nem drakulás-vakolat a világos szín. Ilyen jóformán ebben az árfekvésben, drogériás vonalon nincs. Megkockáztatom, még eggyel felette sem, mert lassacskán végigpróbálgattam a kínálatot. Aminek örülök, hogy gélesebb lett,és nem az a sűrűs-rákötős ragacsos-réteges, ebben javult. :)

2014. 05 hó : Váltóba vettem a bourjois healthy mix serum mellé, mert az elég drága és viszonylag gyorsan fogy, gondoltam meghagyom fontosabb alkalmakra. Hát ez tényleg matt, tulajdonképpen rászárad a fejemre. Érzem ahogy ráköt, nem tudok másképp fogalmazni, mattnak valóban matt, főleg a gélesebb állaghoz képet amihez eddig szoktam. Ennek ellenére húzódik a fejem, érzem hogy picit maszkos, az biztos hogy nem vagyok hajlandó minden nap ezt viselni. Azt sem értem miért ez a sok illatanyag benne, mert érződik eléggé felkenéskor. A legvilágosabb árnyalatot vettem, az pont jó most, de eléggé közepesen fed, a piros foltokkal nehezen bánik el, a száraz részeket kiemeli kicsit. Azért a funkcióját ellátja, fed, nem malacszínű, nem narancssárga, árban egész jó....a kupakja brutál béna, eléggé szorul, hmhm, ez pont olyan 3,5 csillagra elég, és kell mellé egy jó alapozó, ez meg arra ha mondjuk az ember lánya leszalad a boltba de nem akar senkit pattanásokkal sokkolni. Hm hm, végülis azért 4 csillag, mert árkategóriájában messzemenően jobb a maybelline, miss sporty, avon és társai förmedvényektől, amik szerintem emberiség elleni bűntettek :)

mnici
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. január 19.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. január 19.

Mindig is nagyon karikásak voltak a szemeim, több korrektort próbáltam és ez nagyon bevált, eltünteti a legdurvább karikákat is. Jól fed és nagyon tartós. (Edzés után is a helyén marad). Ecsettel szoktam felvinni ( 195-t ajánlották hozzá), szépen el lehet dolgozni. A csomagolás viszont nem annyira jó, a pumpa sok korrektort ad ki egyszerre.

rougeoftheday
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 19.

Nagyon jó korrektor! Szem alá és halványabb bőrhibákra tökéletes. Tartós, jók a színek és kellemes az állaga.

boglarkab

Nagyon könnyen zsírosodó, emellett könnyen hámló (mert miért ne...) és nagyon érzékeny bőröm van, ami ráadásul falfehér is. Drogériás kínálatban számomra egyszerűen nem gyártanak alapozót, minden sötét. Aztán kézhez kaptam ezt az alapozót Ivory árnyalatban, és ledöbbentem: tényleg létezik megfizethető alapozó nekem is? És igen, a szín tökéletes! Emellett nekem a fedése is nagyon tetszik: nem maszkos, szerintem nem full coverage (bár nagyon keveset teszek fel belőle, mert a bb krém-szerű fedést szeretem, szóval egy normális felvitt mennyiségről nem tudok nyilatkozni), de pont ez az előnye számomra, és nem is brutál matt a felvitelkor, inkább arany középútnak hívnám a finisht. A korrektor szépen ül rajta. Vékony réteg fixáló púderrel fejezem be a sminkelést és a NYX mattító setting spray-jével, így tökéletes a sminkem, a helyén is marad minden. Öt csillag!

Csigabee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 19.

Vészhelyzet esetére megteszi, egyébként semmi extra, és a színskálája sem éppen kedvező - számomra legalábbis semmiképp.

rougeoftheday

Nem vártam csodát tőle és nem is tett. Szem alatt eléggé feltűnő, a bőrhibákra pedig kevés, ezért nem nevezném jól használható korrektornak. Tény, hogy a pattanásokat gyönyörűen leszárítja, meg úgy mindent a világon, amihez hozzáér.

Closet
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 19.

Szerencsére nem kell sok korrektort használnom, általában nem is szoktam, csak ha egy-egy csúnya pattanással kelek fel reggel.Sajnos nem túl tartós, de egy sos fedésre beválik.

NovakneViki
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Szerencsére a zsíros bőr és az egyenetlen bőrfelszín problémája engem nem érint, de mivel tartósan itthon vagyok pici gyerekkel ezért, szerettem volna egy olyan alapozót, aminek van fedése, rögtön felkenés után púderes hatású lesz és nem kell külön púderezni rá. Amiért én megvettem arra tökéletesen bevált.
Most télen valóban kell a hidratálás alá.
Viszont volt egy kellemetlen élményem is, egyik alkalommal az ecsetem felkapott belőle egy nagyobb darabot, ami sajnos a padlón végezte.

doraorsolya
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 19.

1. bejegyzés
Zoella tanácsára vettem ezt meg, az egyik legjobb korrektornak nevezte nemrég, s bár valószínűleg szponzorált hirdetés volt, igazat mondott.
Az ára először ledöbbentett, de igazán kevéske anyaggal is el lehet fedni a bőrhibákat, pattanásokat.
Az egyetlen negatívuma, hogy kicsit túlságosan folyékony, de ettől függetlenül megkapja rá az öt csillagot.