KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek arcra

born86
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 22.

L'Oreal True Match szoktam használni,de nem volt.Ezt vettem helyette,bárcsak ne tettem volna :(
Tiszta kiütés lettem tőle ,viszkettem mint egy bolhás kiskutya...és persze elsőnek le se esett hogy az alapozótól lehet,de aztán többszöri ilyen élmény után kidobtam a kukába ,azóta köszönöm jól vagyok. :)

orchidea8627
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 22.

Ezer éve is használtam ezt az alapozót amikor megjelent, fehér tubusban, fekete felirattal.
Akkor sajnos csak a 15-ös Opal árnyalat volt a legvilágosabb és bár szerettem nagyon, egy idő után túladtam rajta mert túl sötét és túlzottan rózsaszín tónusú is volt nekem.
Aztán láttam hogy megújították, fekete csomagolást kapott, a színskála maradt.
De aztán a neten olvasgatva rábukkantam hogy végre csináltak belőle egy világosabb, sárgás árnyalatot is, 05 Porcelain színben ami végre már nálunk is kapható!
Alapozó-mániásként le is csaptam rá, bár teszter sehol nincs az új színből, hiába van kint pár hónapja a polcokon és fogalmuk sincs mikor kapnak belőle...
Szerencsére szuper a színe, nagyon tetszik a bőrömön.
Jól aláhidratálok, mert elég száraz, sűrű a textúrája, a bőröm meg vízhiányos, de mivel zsíros is, nap végére átfénylik picit, bőrfényűre.
Nagyon szuper ez az alapozó, illatmentes, jól pigmentált, könnyen használható, ár-érték arányban is nagyon jó.
Csak azt sajnálom hogy amikor valóban szükségem lett volna az extra fedésre akkor nem volt a színemben.

rimfruaa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. január 22.

Finom fényt ad, hétköznapokra illetve "szolidabb" sminket viselőknek szerintem tökéletes. :)

rekabeauty
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. január 22.

Nagyon sokan jó véleménnyel vagytok róla, bárcsak én is azt tudnék írni, de sajnos nem.
Maga a termék csomagolása nagyon tetszik, a cseppentős megoldást is nagyon jónak találom és sajnos eddig is tartottak a pozitívumok felsorolása.
Ja plusz az ára ami teljesen megfizethető, persze ha valakinek működik ez az alapozó.
Ajánlották nekem, megvettem. Használtam egy ideig majd száműztem a polcom tőlem legtávolabb eső helyére.
Nagyon hamar zsírosodik az arcom, illetve rengeteg pattanásom van,olykor gyulladtak.
Tény, hogy könnyed viselni az alapozót, ez is egy plusz pont még. Maga a színskála elszomorító. Nekem 020 van.
Negatívumai:
-oxidálódik
-foltokba kopik
-egyáltalán nem egy tartós termék, primerrel sem
-ami a legrosszabb, hogy 1-2 órán belül már eléggé zsíros a bőröm, későbbiekben ez csak rosszabb lesz mattosító primer használatával együtt
- A magas fedést pedig inkább egy közepes fedésnek mondanám
Rengeteg a negatívum,pedig nem olyan borzasztó az arcom, és rengeteg jó alapozóval találkoztam már, ez valahogy mégse az én alapozóm :(

alongo0716
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 22.

240 ml-es,szuper kiszerelés!
Még anno nézegettem egy-két youtube videóban(amikor még fogalmam sem volt,hogy ennyire betege leszek a sminktermékeknek.)😄
Mi lehet ez a spray?Mire jó ez egyáltalán?
Aztán ahogy elkezdődött nálam ez a sminkőrület,be kellett szereznem!
Persze azelőtt már többféle sminkfixálót is kipróbáltam.Nyx,essence,pupa,mac stb.
Tartósít,egységesít,eltünteti a púderes hatását a sminknek.Az illata sem "szúrós",számomra tetszetős.
Eggyetlen eggy nagatívumot tudok csak felhozni:nehezen használható a spray feje.
Ezért ha ciki,ha nem,egy üres mac fix-es üvegbe tőltöttem át,hogy könnyű legyen a használata.Muszáj volt,mert az eredeti csomagolás sajnos nem látta el a funkcióját.De hozzátenném,lehet hogy csak az enyémmel volt ez a probléma.Nincs szívem 4 csillagot adni.
Ezen egy hibáján kívűl,imádatos! ❤
Eddigi legjobb minőségű makeup fixem!

noavedon
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 22.

SOS terméknek vettem 599 Ft-ért, amikor a náthától és hidegtől kipirosodott arcomból kellett egy váratlan meeting miatt vállalhatót varázsolni... És kellemes meglepetés ért. A fedése enyhe, de megnyugtatta és hidratálta is az arcom, amellett, hogy valamennyire egységesebb képet adott, mintha nem lett volna rajtam semmi.
Jár az öt csillag, mert nagyon olcsón vettem, nem fényesedett ki az én fényesedésre hajlamos bőrömön (nyáron valószínűleg ezt már nem fogom tudni elmondani), és kellemes a textúrája is, akciósan szerintem megéri kipróbálni. Nekem világos a bőröm, és a 10 light pont jó.

Lencseee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 22.

Hibatlan. Valoban bronzer. Tartos. Gyonyoru napcsokolta hatas...azt hiszem erre mondjak ezt. Nagy kedvenc!

mindenfelhasznalofoglalt

Sok jó véleményt olvastam, hallottam már erről az alapozóról, ezért gondoltam én is adok neki egy próbát. A light vanilla árnyalatban van meg nekem, a boltban jónak tűnt a szín, azonban sajnos egy kicsit sötét. A Catrice világosítójával keverve el tudom érni a kívánt színt.
Az illatával nincs gond és könnyen el is lehet dolgozni, akár ecsettel, akár benedvesített szivaccsal. Szépen mutatnak rajt a krémes állagú termékek és por állagú termékek is.
Azonban abszolút nem ér meg kb 4500 forintot, maximum 2 órát bír ki szépen az arcomon, majd lekopik mindenhonnan, pedig nincs zsíros bőröm. Elhasználom, ha csak pár órára kell a smink, de biztos nem venném újra.

bfatime
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 22.

A legjobb pirosító, melyet eddig használtam, nagyon finom rózsa illata van, diszkrét, igény szerint építhető, 170 glacier rose szín van meg jelenleg, nagyon szép rózsaszínes árnyalat, diszkrét csillogással, minimum egy évig kitart, napi használat mellett, megéri az árát.

petoandika
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. január 22.

Nem gondoltam, hogy ezt fogom mondani, de imádom! Mivel én is a zsíros/kombinált bőrűek táborát erősítem, így nem használom minden nap, csak alkalom adtán. Viszont, ha nincs időm aludni (vizsgák, zh-k, stb.) és ezt használom, olyan üde hatást érek el, mintha kipihent lennék. :D
A környezetem is észrevette, azt mondták olyan "kisimult" vagyok, ami számomra mindenképpen pozitív.
Én alapozó alá szoktam használni, felé még nem próbáltam. Tápláló hatását különösebben nem vettem észre, de pattanásokat sem okozott. A kis kiszerelés van meg már egy jó ideje, szerintem elég sokáig elég ha nem minden nap használja az ember. Nálam mindenképpen újravevős lesz.