KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek arcra

Szotyi
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2018. július 22.
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2018. július 22.

Felraktam es el voltam ajulva hogy milyen kremes es milyen csodas a szine. Aztan rajottem hogy ez nem szajra van... 😂 Sebaj ! Azota is orok nude kedvenc 😂

Danyine
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 22.

Tökéletes fedés!!! Imádom! Könnyen fel vihető, nem kenődik.

ptrklc23
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. július 22.

Sziasztok! Én eladnám az enyémet. Fresh Ivory 02 az árnyalata. Ha valakit érdekel nyugodtan írjon. :) Egyszer kipróbáltam de nem passzolt az én bőrszínemhez, így vettem egy másikat, és ez feleslegessé vált.

lillabilla
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 22.

A legtöbbet használt púderem, mert tényleg áttetsző és finoman egységesíti az egyenletlenségeket. Szivaccsal szoktam felvinni. Mattító hatása sajnos nem tart ki a nap végéig.

lillabilla

Ecsettel nem lehet jól felvinni szivaccsal pedig túl tömény és a vilagos bőrömön is fehéres foltokat hagy.

lillabilla

Sokkal természetesebb hatást lehet elérni a használatával. Nagyon meg vagyok vele elégedve, már a 4. flakonnál tartok. A Lemongrass nagyon büdös wc illatosító szagú a legkellemesebb a Green Tea és Cucumber.

lillabilla

Már 2 éve használom a krémet és összességében meg vagyok vele elégedve, mert nagyon könnyű eldolgozni és hatékonyan egységesíti a bőröm textúráját. Az arcom foltos és aknéra hajlamos ezért folyékony korrektorral kell a fedésen javítanom a problémás helyeken. Egyetlen negatívum, hogy télen nem tudom használni, mert akkor nekem túl rózsaszínesek az árnyalatok.

Judit1987
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 22.

Anyukám autoimmun betegsége amikor épp tombol szoktam használni rajta, mert bitang jól fed, és nem bántja a hiperérzékeny bőrét. Nagy barâtunk a zöld szín a pirossâg miatt és a narancsos a sötét karikák ellen.

kkinga07
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 22.

Mély, fura pattanásokat okozott. Pedig annyira akartam szeretni. Nem is értem, másnak nem volt ilyen problémája....

Judit1987

Tökéletes...