KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek arcra

Cirné
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 24.

Nagyon klassz, hogy nem csillámlik, csak fénylik, mondhatni, természetes fényt ad. De pár órán belül lekopik. Ettől függetlenül, még nem találtam finomabb szerkezetű highlightert. Van egy recept az interneten, ami segít otthon elkészíteni ugyanazokból az összetevőkből, még nem próbáltam, de lehet, hogy érdemes...

csudex
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 24.

Kar, hogy kivontak a forgalombol. A borszint es a zoldet rendszeresen hasznalom belole. Sajnos a sargas szin az annyira feher es eroteljes az en arcboromhoz, hogy azt meg nem talaltam ki hova lehetne hasznalni. Suru kremes, nagyon vastag a fedese es viszonylag tartos is.

csudex

Nagyon szeretem ezt a korrektort. Az tulzas, hogy pattanas kezelo a termek, de teny, hogy nem ront talan egy nagyon kicsit javit a pattanas allapotan. Sajnos a borszin resze nem aranyosan fogy a zold resszel, emiatt mindig kidobok szinte egy fel korrektort.

csudex

A 8-as arnyalat van meg, ami tokeletesen illeszkedik a boromhoz. Lehet, hogy azert illeszkedik, mert olyan folyekony es gyenge fedese van, hogy en meg ilyet nem.lattam. szenvedek azzal, hogy hogyan ontsem ki a tartojabol, ne cseppenjen le stb. Ettol fuggetlenul szeretem, mert engem nem zavar, hogy gyenge a fedese, mert tokeletes matte finish-e van. Nem hiszem, hogy ujraveszem, de egynek jo elhasznalni.

dorye
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 24.

Még télen vettem, mert a garnieres kicsit sötét volt akkor nekem, viszont ez még így is sápasztott picit. Most nyáron nem is használom, önbarnítózok is, így ez most extra fehér rajtam. Az állaga selymes, illata kellemes, semleges, szépen el lehet oszlatni, nem kell belőle sok, de és most jön a De, nekem nagyon fénylik, még púderrel is a nao végére sajnos. Azért mikor télen nem barnítózok és van kedvem vámpírkodni szoktam használni, de pici pirosító muszáj, mert nagyon sápaszt! Mint BB krém egész jó közepesen fed, tartósnak viszont nem mondanám, ha nem fixáljuk púderrel. Az ára viszont drága, nem éri meg, lehetne sötétebb szín is, és lehetne mattabb, ezért csak három csillagot adok neki, a Garnier most nyáron nagyon jól teljesít és az ára is jobb, szóval inkább azt használom szívesebben.

_zsulu_
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 24.

Kellemes púder, természetes végeredményt és finom puha pofit hoz. Enyhe mentolos illata van felvitelnél, de nem irritál és nem szárít. Úgy éreztem nagyon gyorsan elfogyott, de visszaszámolva 4 hónapot kibírt, ami ilyen pici mennyiségtől nem rossz teljesítmény, igaz a napközbeni igazításra kompakt púdert használok. Nem tökéletes, nekem a Skinfood barackosa jobban bevált, pár száz forinttal többért az háromszor ekkora és valahogy szebben beleolvadt a bőrömbe.

Rivendell
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 24.

Nem akartam írni róla, mert még nincs egy hete, hogy használom, de annyira jó, hogy nem bírtam ellenállni. Hétvégén végigpakoltam-táncoltam-mosogattam egy lakodalmat igazi nyári 50 fokban, és végig tökéletes maradt az arcom. Pedig primert nem használtam, mert a fizikai fényvédőmmel nincsen jóban, púderezésre meg már nem maradt időm, mert a menyasszonyt ékesítettem. Ráadásul az ilyen meleg és a mozgás a rosaceámnak sem tesz jót, képzelhetitek, de kicsit sem volt vörös a fejem. Végre van értelme pirosítót használnom! :) Sok helyen olvastam, hogy vízszerű az állaga, szerintem azért annál sűrűbb, de ujjakkal is kényelmes eldolgozni. Elég jól fed, de mégsem érzem, hogy lenne valami az arcomon, ami amúgy is, de ilyen időben főleg plusz tíz pont. Az üvege pedig olyan gyönyörű, hogy azzal dekorálok.

Lina14
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 24.

ajándékba kaptam egy kis csomagban a világosító folyadékkal együtt. azonnal mattít, nincs szilikonos érzete, inkább valami furcsa, megfoghatatlan érzés, amikor eloszlatom a bőrön, selyem-szerű, de közben folyékony is. jobb beletapicskolni a tágabb pórusokba, nem pedig simítani, akkor kitölt mindent. nagyon szépen lehet rá dolgozni alapozóval, mind ecsettel vagy szivaccsal is. sajnos mattító tulajdonságát 7-8 óra után elveszti - ami egyébként nagyban függ az alapozótól is, amit rápakolunk-. nyáron egy kicsit nehéz viselet, és nem működik jól a legtöbb hidratálóval, mert akkor hamarabb átfénylik az arc, illetve a teljesen beszívódott arcápolóval jobban működik együtt. nem pattogtam ki tőle, és szép alap, de főleg a téli hónapokra lett tervezve. illata nincs, viszont drágán mérik, ami miatt megkérdőjelezem a szükségességét. az idő úgyis eldönti helyettem, majd update-elek

hivettivy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 24.

Véletlen találtam rá a tonikok között. Egyből megtetszett, mivel sok pattim van, és szeretem az ilyesmi korrektorokat. A Mittel lett a tökéletes árnyalat, szuperül működik, ajánlom figyelmetekbe, főleg ennyiért, amennyi.

kingusj
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 24.

Kínából 550ft-ért szoktam rendelni és egy csoda! Az illata kicsit műanyagos, dinnyés, de mindent tud, amit egy tizen ezres primer, sőt! Nekem a kedvencem! A T vonalanra alkalmazva hibátlan. A pici hegekre az arcomon is tökéletes.