KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Arcápolók

tillisilli
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 23.

Kb 3 hete használom nappali hidratálóként. Ki akartam próbálni Paula egy nappali krémjét, hogy no tényleg olyan jó-e. Nem rossz persze, de leginkább egy sűrűbb naptejhez hasonlít (semmi lotion) amilyet nyáron kenek a fejemre, csak persze az 50 faktoros, ez meg csak 30. Én nem érzem, hogy a hidratálás csodája lenne, néha újrakenem nap közben. Mellékesen nincs jó illata, én büdösnek találom, de el tudok tekinteni ettől, ha a hatása jó.

Sminekni jól lehet rá, ha beszívódott (azzal kicsit várni szoktam) de összességében nem egy nagy szám, a L'oreal Revitalift 20 faktoros nappali krém, ami a kedvencem volt évekig, szerintem sokkal kellemesebb, és jobban beszívódott, mégis jól hidratált.
Ha mégis megtörténik a csoda, vagy amikor elfogyott a tubus, összefoglalom a tapasztaltakat. Alapvetően inkább csalódás ennyi pénzért.

Update: kezd elfogyni, és kétségbeestem :) azt hiszem megszokta a bőröm, vagy kevesebbet rohadok központi fűtés mellett, vagy más éjszakai terméket használok - nem tudom ezek közül melyik, de mostmár elégnek tűnik a hidratáló hatása. Megszerettem. Asszem újra fogom venni, ha nem találok másutt hasonló v jobb hatású 30faktoros krémet. Adtam neki plusz egy csillagot.

Update2: a második tubust is elhasználtam majdnem. Ezalatt teljesen megszoktam és megszerettem, úgyhogy ez lesz "a nappali krémem" mostantól. Elvégre úgyis fél éve használom. Most megadom at ötödik csillagot is :)

tillisilli

30ml-es mintát vettem, mert épp kedvezmény volt rá. Nem használom túl gyakran, talán 2hetente egyszer. Csodát nem tesz, de mintha valóban simább lenne reggelre a bőr, biztos lemar róla egy réteget. (éjszakára teszem fel, és amikor megszáradt ált. rákenem az éjszakai arcápolómat). Hosszú ideig elég a 30ml-es minta is, mert kevés kell belőle.
Update: nem csak az arcot marja le simára, az ember "lenti arcát" is. (Ne kérdezzétek, miért voltam olyan pihent agy, hogy a fenekemre kentem, de tán nem én vagyok az egyetlen, akinek ott mindig vannak kis puklik, hiába radírozok heti többször) nos, ez ott is kisimít valamennyire.

tillisilli

Tökéletes alany vagyok az ilyesmihez: karikák ÉS táskák + 2-3 mini ránc is, van mit javítani. Arra már rájöttem, azt elfelejthetem, hogy valami ezeket valaha eltünteti - meg kell elégednem azzal, ha _enyhíteni_ tudom őket. A legtöbb termék erre sem képes.

Elsőre mindkét szememre tettem a párnácskákból (előtte lehűtöttem) - azt vettem észre, hogy mennyire feltöltötte és kisimította a szemem alatti részt. Persze táskás és karikás maradt, de nagyon sima és feltöltött lett a táska felszíne :) és a két ránc eltűnt.

Ma reggel csak az egyik szemem alá tettem, hogy lássam a különbséget, és valóban elég látványos. A táska valamivel kisebb lett az alatt a szemem alatt, a bőr feltöltött lett. Persze ugyanúgy táskás és lila a szemem alja, de ha már valami egyáltalán segít és ennyire látványosan, az haladás. Most kivárom még, mennyi ideig tart a hatása (mennyi ideig látható a különbség a két szem között).

UPDATE: 2 óra múlva még látszott a hatás, 3 óra múlva már nem.

UPDATE2 (5 nap múlva): Valaki a véleményezők közül emlegette a Balea Q10-es párnácskáit, és eszembe jutott, hogy anyukám is használt olyat, nosza kipróbáltam. A Q10-es párnácskák olcsóbbak, és abban 12db van, míg a "beauty effect"-ben csak 6db. De már rajta vagyok, hogy összehasonlítsam a kettőt, szóval egyik szememre Q10-es párnácskát tettem, a másikra ezt a gél cuccot. Eredmény: látványos különbség. A Q10-es kisimította a bőrt, de a karikákkal-táskákkal semmit nem kezdett, úh azon az oldalon, ahová a gél párnácskát tettem, 3mm-el kisebb lett a szemem alatti táska (időlegesen persze, ld feljebb, hatása 2-3 óra max) Szóval én úgy találtam, a gél párnácska nyerőbb, és ezennel meg is adom neki a fullos 5 csillagot.

sajtosszenya
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 23.

5 ml-es termékmintát kaptam belőle, amit harmadik napja használok. Az első benyomások nagyon pozitívak: krémes állagú, nem az a nagyon folyékony lotion-szerű, néhány másodperc alatt beszívódik, egyáltalán nem hagy ragacsos érzést maga után, kiadós (még legalább 4-5 napra elegendő mennyiség van benne).
Arctisztítás után használom reggelente, most nyáridőben magában is simán megállja a helyét, még késő délután is megvan a hidratáltság érzés, a bőrt selymesen puhává teszi. A hidegebb idővel lehet, hogy krémet kell felé tenni vagy a hidratáló krémet kell ehelyett használni, ezt majd meglátom.
Az illata elég erős a többféle illóolaj miatt (pl.menta, rózsa, grépfruit), de a bőrre kerülve kb. 1 perc alatt elillan (vagy hozzászoktam), kellemetlennek, tolakodónak semmi esetre se nevezném.
Azt hiszem lecserélem az eddig használt terméket (SK-II lotion) erre, mert ezt táplálóbbnak találom, nyáron magában is elegendőnek érzem és sokkal egyszerűbb a beszerzése, mint az SK-II-nek. Az ára a minőségét ill. kiadósságát nézve szerintem méltányos (gyors fejszámolással min. 10 hétre elég). Nagy kiszerelésben is megvenném, sőt valószínűleg be is szerzem, mert nagyon tetszik a durván jó hidratáló hatása
Beszerzési hely: Bp. MOM Park referenciaüzlet - nagyon kedves, segítőkész volt az eladó hölgy:)

gyulzsuzsi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 23.

Körülbelül két hónapja használom, csodás a pipetta, az illat, reggelre valóban egységesebbnek látom a bőröm. ( Néha nappalra is használom, ha tudom hogy nem megyek sehova)
Nem tartom nélkülözhetetlennek, de örülök hogy kipróbáltam. Az ára miatt nem adhatok maximumot.
Egy tipp: sok plázában minden hónapban van akciós nap amikor a ( pl. EL cuccokat árusító ) parfümériákhoz is beszerezhető kupon, érdemes megvárni, mert ilyen árnál már nem mindegy.

Petrappp
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2017. augusztus 23.

Nagyon szuper krém, jól hidratál, nem irritál. Reggel-este használom, reggel önmagában, este egy ránctalanító krém fölé. Ha közelről nézem a bőrömet, látszik,hogy zsírossá teszi a porusokat. Ez az egy hátránya van. Összességében jónak tartom a krémet. Lehet, hogy újraveszem.

Update: ahogy ez elfogyott, áttértem az Alverde Med gyógyvizes arckrémre. Na, az tényleg zsíros nekem. Azt hiszem, ehhez az Alterrához fogok visszatérni.

Norisz13
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 23.

Gyorsan kellett az arcomra valami krém, Nivea termékekben pedig még nem csalódtam, így erre esett a választás. Elsőre kicsit zsírosnak, testesnek tűnt, amit az én bőröm nem szeret, sok neki, viszont ezt pikkpakk beszívja és nagyon szép puha lesz tőle! A pirosságon valóban javít szinte azonnal, teszi a dolgát. Inkább este és sminkelés előtt használom, tetszik, hogy nincs erős mű illata.

mancus2
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 23.

Nekem sajnos nem vált be, pedig nagyon szeretem az alverde termékeket. Zsírosítja a bőröm :-(

RenykeBartha
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 22.

Az illata nem tetszik, az állaga fura, nem okozott pattanásokat szerencsére, nem hidratálta a bőrömet eléggé, lehet, hogy nem az én börtipusomnak való. A planet spa pakolások sokkal jobban beváltak.

lilla93
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 22.

Első micellás vizem, így nem tudom más termékekhez hasonlítani, de nem is akarom. Önmagában nagyon szeretem a Helia D termékeket, jobban, mint a Garniert, ezért esett rá a választásom és nem csalódtam. Imádom az illatát (Gigi arctoniknak van ilyen illata), az első teszt alapján kiválóan teljesít. Én először nagyon pacsálós mennyiséggel törlöm át egyszer az arcom, majd száraz vattapamaccsal, és tökéletesen lehoz mindent. A szemkörnyékemen többször át kell törölni, de nem is várom el, hogy elsőre lehozzon onnan mindent. Nem irritál, pedig érzékeny a bőröm. Úgyhogy összességében bátran ajánlom mindenkinek.

Update: Bevált, de viszonylag sokat kell használni belőle, emiatt nagyon gyorsan fogy. :/ Egy csillag minusz.