KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Arcápolók

NewEngland
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 21.

A feelunique-ról rendeltem sok más Embryolisse termékkel együtt, a fújós fejet választottam, mert nekem az praktikusabb és kényelmesebb. Minden reggel használom hidratálókrém előtt és érezhetően puhább a bőröm, sokkal ragyogóbbnak is látom, nincs semmi rossz, amit ki tudnék emelni!:) Csak ajánlani tudom!

Narbeleth
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 21.

Nekem nagyon bejött. Elég száraz a bőröm, de közben mitesszeresedem, bizonyos krémektől meg beolajosodik az arcom. Ennek érdekes, géles állaga van, ha eloszlatom, olajos érzete van, de gyorsan beszívódik, és jól hidratál, viszont nem zsírosodik tőle az arcbőröm. Bőrirritációt nálam nem okozott, mivel rendesen hidratált a bőröm, mintha kicsit kevesebb mitesszerem lenne, mióta használom

dettusbettus
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 21.

A használat ideje alatt gyönyörű volt a bőröm, 6-7 évet gond nélkül letagadhattam a koromból.
Kedvenceim a Hydra Plus, a Perfect Glow, a 3D firming és a Lift express voltak. Ezek használata után másnap mindig tökéletesnek éreztem a megjelenésemet, ami nagyon jót tett a kedvemnek és az önbizalmamnak.
Az Active Night-tól lett pár aprócska pattanásom, és most, hogy már 2 napja az ampullák végére értem, úgy tűnik, hogy a bőröm kezd újra olyan lenni, mint a koncentrátumok használata előtt. Tehát a kúra hatása számomra nem olyan tartós, de az elmúlt 2 hét meggyőzött, és egészen biztosan be fogom szerezni a korábban felsorolt termékeket, a Perfect Glow lesz az első. Egy adag több alkalomra is elég, így a későbbiekben 2-3 részletben fogom felkenni.
Az ampullákat kinyitni pedig pofonegyszerű volt a mellékelt nyitó segítségével.

Köszönöm, Krémmánia, hogy tesztelhettem! Engem meggyőzött ez a Babor tojás, és remélem, nekem is sikerül másokat a véleményemmel.

viviennoo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 21.

A kis tégely valóban nagyon szép, de ami benne van... Fura réteget hagy az ajkaimon, akárcsak a labello-k, kényszert érzek, hogy letöröljem. Ez pénzkidobás volt. Az első catrice termék, amiben csalódtam.

dettusbettus

Nincs mit ragozni, nekem bevált. Tél óta használom, azóta tökéletes. Remélem, nyáron nem fog csurogni az arcomon a veríték, mint a Zelka körömvirágos krémjétől. Ha negatív változás lesz, update-elek.

dettusbettus

5 csillag: Körülbelül két évvel ezelőtt az addig nagyon zsíros bőröm egyszercsak kiszáradt, és azóta is száraz. Sokáig kerestem a megfelelő éjszakai krémet, végül novemberben rátaláltam erre, és szerencsére valóban hozta, ami elvárható tőle. Babőröm volt télen is.
-1 csillag: Hiába az arcradírozás, felvastagszik tőle a bőröm, és csak a mikrodermabrázió oldja meg a problémát.

dettusbettus

Az itt olvasott vélemények alapján szereztem be, nagy reményekkel. Felvitel után a szárazabb részeken picit csípi a bőrömet, de pár perc után elmúlik a kellemetlen érzés, és nagyon szép, egyenletes lesz a bőrszínem.

Gabi9815
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 21.

Itteni vélemények alapján vettem meg,nekem nagyon bevált, egy fent tartásom van,és az az illata, de ettől eltekintve számomra csodaszer.

sydneyke001
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. április 21.

Nem vagyok annyira elájulva tőle a Clinique (CLINIQUE MOISTURE SURGE EXTENDED THIRST RELIEF) után.
Valahogy nem annyira szimpi a textúrája.
Néha olyan érzés, mintha naptejet kennék az arcomra, csakhogy ebben még fényvédő sincs.
Nem hiszem, hogy újra fogom venni.

beauté
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 21.

Szerelem első használatra. :) Nagyon kellemes illata van, nagyon finoman radíroz, és a használata utána rendkívül puha lesz a bőröm. És nagyon kevés elég belőle egy használathoz.