KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Arcápolók

Givett96
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 27.

Több mint fél éve használom már. A kicsit pattanásosabb zsíros mitesszeres tágpórusú bőrömre vásároltam.
Az első pár hét szörnyű volt , olyan pattanások keletkeztek az arcomon ami amúgy csak ritkán jött elő...nagy kinyomhatatlanok , de egyszerre több is ..és miután egy elmúlt , jött helyette másik :D (abban az időben naponta használtam ) előnye az volt , hogy reggelente nem zsírban tocsogó arccal keltem fel :)
Majd csökkentettem a dózist , 2naponta használom , de valamikor elfelejtem .
A mitteszereket szépen kikaparta , az állam és a szám körül. Azóta nincs vele gondom .
De sajnos az orromon lévő makacs feketeségekkel nem tudott mit kezdeni .
Az orrom mellett lévő tág pórusaim is megmaradtak .
Szerintem újra vevős , ez az eddigi olyan szerem , ami használt valamit , még ha nem is minden problémámat szüntette meg .

SzellGreta
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 27.

Tetszik tetszik. Nem szárít, pedig engem eddig az összes dolog, amivel arcot mostam nagyon vagy kicsit, de szárított. Fényvédőn és egy kis korrektoron kívül rajtam néha csak highlighter van, ezeket szépen eltávolítja. Ha továbbra is beválik nem fogom lecserélni.

canyon
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 27.

Nagyon szeretem, igaz nem az utasítás szerint használom.
Minden másnap hajmosás közben gyors ezzel lemosom az arcom. Nagyon szeretem, tökéletesen tiszta lesz tőle a bőröm.
Szerencsére nincs semmi probléma a bőrömmel, csak az orromnál nagyon száraz a bőr. Néhány kipróbált arclemosótól viszketett és húzódott, ezért esett a választásom erre az ultra sensitive-re.
Szeretem, használom, újra veszem! :)

jirka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 27.

Régóta nézzegettem, sokat olvastam róla (főként GlowRecipe), így megrendeltem a kisebb kiszerelésű tubusos változatot (30 ml/3600 Ft). Mint látni fogjátok elégedett vagyok vele, mert azóta az 50 ml-es pumpást használom, és tartaléknak van egy 30 ml-es is itthon, ha majd el kell indítanom a rendelést, legyen.
Kipróbálásra mindenképp a kisebb kiszerelést ajánlom, bár épp a termék állaga miatt a pumpás verzió a praktikusabb. Viszont a pumpás flakon nem átlátszó, így tippelni sem tudok mennyi van benne.
A J.One Jelly Pack-ról: Átlátszó, szagtalan, gél állagú ápoló termék, ami borzasztóan ragad (ragasztó állagú, kb. mint Tecnocol Rapid, csak utána nem húzod le). Amennyiben eltudunk vonatkoztatni az állagtól, a ragacsosságtól akkor az érzékeny bőrnek nagy barátja lesz. Van benne szilikon, ezt vegye figyelembe az, aki érzékeny rá.
Több féle felhasználási módja van, nyilván ki kell tapasztalni, de megmondom őszintén, hogy nekem nem úgy múködik, ahogy az eredeti útmutatóban szerepel. Igazándiból a 30 ml elhasználása után jöttem rá a helyes használatra, szóval az első hónap teszt időszak volt, amikoris lényegesebben több anyagot használtam fel a kelleténél.
Egy "alternatív" leírás szerint a termék használatának kulcsa, hogy nedves bőrre kell felvinni (az eredeti használati leírás eltérő).
Nem akarlak benneteket a fázisokkal untatni, így csak a végeredményről számolok be: nappalra közvetlenül a frissen feltett szérumra teszem fel. Nagyszerűen kijön a The Ordinary hialuronsavas szérumával, C vitaminnal már nehezebb összehozni, mert a C vitaminnak kell hatóidő, így mire ő felkerül, addigra az arcbőr megszárad. Én körülbelül fél óra után teszem fel rá a fényvédőt. Este a The Ordinary hialuronsavas krémje után, a rutin utolsó lépéseként használom.
Összegzés: Nappalra 2 pumpa, estére 3 pumpát használok, nedves bőrbe óvatosan beleütögetve (mert ragad). Szemkörnyékre is remek választás . Az érzékeny bőrömet nyugtatja, enyhíti a pirosodást (természetesen az összes használandó termékem erre törekszik). Körülbelül félóra kell neki, hogy a ragcsossága elmúljon, állaga megváltozzon, és kellemesen komfortos, puha bőrt eredményezzen.

Ennie86
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 27.

Jó kis masszív lemosó a szó szoros értelmében. :) Imádom az illatát. :) Ha ezt használom, akkor nagyon szép tiszta lesz az arcom. Összehúzza a pórusokat, nem szárít. Viszont... nekem is hamar kipirosodik az arcom, ha 3-4 percnél többet van rajta. Akinek érzékenyebb a bőre, az óvatosan bánjon vele. :)

Kmerci
Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 27.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 27.

Nem szokott lenni pattanásom ha van is akkor icipicik jönnek ki az arcomon, főleg a ciklusom vége felé jönnek elő, de ha jobban izzadok, akkor is kipattogok kicsit, de összeteszem a két kezem hogy ez nagyon ritka. :) Arcra és testre egyaránt használom, 1-3 nap után szárítja le és mulasztja el a pirosságot, gyorsabban, mintha alapból múlna el.

Gina1031
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 27.

Nem fogja eltüntetni a foltjaimat - ezt így a második tubusnál tartva biztosan állíthatom. Viszont: mintha némiképp halványított volna rajtuk. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy én hétközben csak este használom - a reggeli előkészületekbe nem sikerült beillesztenem, az alapozómmal sem tűnt kompatibilisnek... Szóval hétvégén tudom reggel /este használni. Csodát tenni nem fog, de az INCI harmadik helyén álló niacinamide talán enyhíthet a helyzeten. (meg a napozás elkerülése, a fényvédőzés... :( )

Nymphae
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 27.

Amit ígér, azt hozza. :) Nagyon könnyen letisztítható vele a smink, kíméli a bőrt.
A szempillaspirált picit nehezebb leszedni, de elbír azzal is esetemben.
Utána mindig használok arclemosót.
A kisebb kiszerelésűt használom, már elfogyott néhány tubus.

Catn0va
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 27.

Ez egy nagyon magas színvonalú termék. Ő az első hámlasztóm, korábban nem tudtam, hogy pontosan milyen egy ilyen készítmény használata. Az arcomon olyan sokat segített ez a termék, mint eddig semmi más, csak maximum a Helia-D sejtmegújító és bőrfiatalító arckrémjei értek-érnek a nyomába.
Az arcbőröm egységes lett tőle. Nagyon szép egyenletes, az arctípusom lehetőségeihez képest. Némi negatívum, hogy az olajtermelést nem tudta kezelni, de minden más szempontból hibátlanul teljesített. A pozitív tapasztalaton felbuzdulva kipróbáltattam Anyukámmal, aminek az lett az eredménye, hogy Nála kötött ki. :)
Megrendeltem a Cheer up!-ot, nagyon kíváncsian várom, hogy megérkezzen! Azért esett arra a választásom, mert a leírás szerint jó a fokozott olajtermelésre. Remélem tud majd segíteni a termék rajtam, mert nekem ez a legnagyobb problémám a saját arcbőrömmel.

realet
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 27.

Kezd az az érzésem lenni, hogy gyógyíthatatlan Deciem-függő vagyok (gondolom mindenki nagyban bólogat), mert hát persze, hogy ezt a kencét is meg kellett vennem... Ám ettől kicsit többet vártam, vagyis inkább mást. Nagyon tetszett a koncepció, hogy itt hialuronsavval oldják meg azt, amit más primerek szilikonvegyületekkel szoktak, de én kis butus nem néztem meg az INCI-t, mert bizony ez a forradalmi újdonság sem mentes éppen szilikontól, sőt!
A tubust megnyomva nem a dzsinn jelenik meg, hanem testet ölt Pamela Anderson, annyira t ö m é n y s z i l i k o n, ami kiplottyan belőle. A tömény alatt azt értem, hogy szinte gyurmázható... a bőrbe dolgozva tényleg hozza azt, amit egy jó primernek illik, nem teljesen matt, hanem enyhén "dewy" vagyis harmat nélküli harmatos az összhatás, szóval voltaképp tetszik, a mindenféle smink is jól működik vele, tart egész nap, DE: én valami sokkal ártatlanabb játékra vágytam. Ez bizony a szilikon nehéztüzérség, hialuronsavval megspékelve, ami instant bababőrt varázsolna talán még a hasítottbőr csizmámból is...