KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Arcápolók

langrekam
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 19.

Meg vagyok vele elégedve! Nagyon jó!

Eszter a panda
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 19.

Sosem volt meg Lushtol termekem, de eloszeretettel megyek be a boltba szaglaszni. Igy tortent a minap is, raadasul nem is akarhol, hanem New Yorkban, az Empire State Building labanal! :) Csak nezelodni tertem be ezuttal is, es vegul egy kis ajandekdobozzal (szuvenir az egyik baratnomnek) es egy termekmintaval tavoztam. A mintaban ez a radir volt, amit ma ki is probaltam. Kb 15 percig hagytam az arcomon, majd megvizezett kezzel bedorzsoltem es vegul lemostam. A hatas magaert beszel: extrem puha, tiszta bor, a porusaim is latvanyosan tisztabbak lettek, amik a rendszeres kemiai hamlasztas ellenere (Deciem es PC termekekkel) makacsul ragyognak a miteszerektol! A fizikai hamlasztast tudatosan elhagytam az utobbi idoben, mert vallom, hogy nem tesz jot a bornek a mikroserulesek miatt, viszont most komolyan megingott a hitem! Az egyetlen dolog, ami miatt levonok egy csillagot, az a szemcsek durvasaga, habar valoszinu ez is segit ahhoz, hogy olyan legyen a vegeredmeny, amilyen. Az illata pedig: szerelem! Engem nem szarit, nem irrital, de utana mindenkeppen szukseges a hidratalas, amire ez a radir remekul felkesziti a bort.
Nem tartom kizartnak, hogy beszerzem a teljes kiszerelest a jovoben!

BlghH
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 19.

Érzékeny, ekcémára hajlamos bőrre nem ajánlom (csúnyán kisebesítette a kezeim). Arcra sem szabad rendszeresen kenni, eltömíti a pórusokat.

Bbju
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. október 18.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. október 18.

Szuper,nem zsíros,hamar beszívódik,reggelre pihe puha az arcbőröm...

KreolAncsi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 18.

Szuper alapkrém ő is. Kicsit öregnek érzem magam itt a kommentelők között, de hidratálásból sosem elég. Ez a krém márpedig hidratál, negatív tulajdonságok nélkül. Manapság az extrákat úgyis a peptidek, antioxidánsok, hámlasztók és ilyesmi dolgok adják. Teljesen jó ár-érték arányban, plusz pont jár azért, hogy illatmentes. Szeretem.

KreolAncsi

Nagyon nagy szerelmem ez a krém. Olyan szép az INCIje és olyan szuper a hatása, hogy mindenkinek csak ajánlom. Ilyen árkategóriában a hidratálók királynője. Többször újra rendeltem már és fogom is, abszolút megéri. Szereti a kombinált bőröm, csak úgy issza, jó rá sminkelni, és tényleg minden mással kompatibilis (nem áll össze, nem kukacosodik). Egyetlen hibája, hogy nem lehet érte bármikor lemenni a boltba... Csak tudnak valamit ezek a koreaiak... :). 5 csillag a négyzeten.

mokojka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 18.

Hát nem is tudom..itteni vélemények hatására vettem meg,de vegyesek az érzéseim. Illata nekem nem jön be,öreges,erőteljes,tolakodó,parfümös,számomra szinte kellemetlen,de ezen még túltenném magam,ha kárpótolna a hatás.De a nagy húúhaaa sajnos elmaradt. Nehezen szívódik be,illetve be sem szívódik,pedig nedves bőrre kenem. Feszesíteni nem feszesít,a bőrképem nem lett szebb. Összességében véve eddig csalódás,még adok neki egy pár hetet,hogy bizonyíthasson,de valószínűleg nem veszem újra. Pozitívuma a jó összetevők és az ára (900 huf).

LunaFlor
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 18.

Ma kaptam meg, még tesztelés alatt, ha változik a véleményem, jövök updatelni, de jelnleg nagyon elégedett vagyok. Én ajakápoló függő vagyok, tulajdonképpen és ennek megfelelően borzasztó kényes is, de eddig ez az ajakápoló mindenben tetszik. Puhít, hidratál, selymesen tart, teltebbé varázsol, remek érzetű a bőrömön. Tehát a termék szuper. Ár érték arányban verhetetlen! A mennyiség még nekem is örök élet plusz 10 év lesz, egyedül a csomagolás módja nem a legideálisabb, de majd kiporciózom és áttöltöm üres csavarósokba, úgy legalább minden táskámból lehet belőle egy kicsi. ;)

grey
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 18.

Nagyon szépen tisztítja a bőrömet, kevesebb utána a mitesszer, nem szárít. Viszont én is azt tapasztaltam, hogy csíp, ég a bőröm, igazából míg le nem mosom. Ez ritka nálam, nem értem mitől lehet. Kár, mert a hatása tetszik...

Lills
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 18.

Olyan 'semmi extra, de teszi a dolgát' termék. Végülis nem kell hogy nagy elvárásai legyenek az embernek, ez egy sima micellás víz, és ennyi. Sminket szépen eltávolítja, néha a szempillaspirállal nem boldogul elsőre, de ez belefér. Az illata kellemes, én kíméletesnek érzem, szóval rendben van.