KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Arcápolók

Csipetke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Nagyon finom illata van. Frissít és tisztít is. Nem csíp és könnyű felvinni már többször újra rendeltem.

WAME123
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Én is meglepődtem, hogy tele van radírozó szemcsével ez a kis arclemosó. Szuperül teljesít nálam, mostanában csak ezt használom. Tökéletes a reggeli és esti rutinomba, mert kíméletes a bőrhöz, de mégis jól hámlaszt. Az illata nagyon finom friss gyümölcsös. 5*

ficuskinky30
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. június 21.

Surubb allagu krem, amely azonban gyorsan beszivodik. Enyhe levendulas illata van. Nekem nagyon jot tett a boromnek, de az az igazsag, hogy babavaras alatt hasznaltam es ilyenkor amugy is hibatlan a borom. Telre ismet kiprobalnam.

WAME123

Jó illatú kis hidratáló krém. Jól hidratál és ragyogóvá teszi az arc bőrét. Utazáshoz kiváló az arclemosójával együtt a kis méret miatt. 5*

Sunnyvagyok
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Gazdag textúrájú szemkörnyék ápoló, könnyű eloszlatni, hamar beszívódik. Smink alá szoktam használni, tökéletesen elégedett vagyok vele!

Sunnyvagyok

Nyárra kerestem valami könnyű gél állagú hidratálót, így nagyon örültem mikor szembetaláltam magam ezzel a termékkel a Dm polcain! Elég egy keveset felvinni belőle, nagyon könnyen terül, jól el lehet oszlatni. Addig masszírozom a bőrömbe, ameddig be nem itta az egészet. Nagyon jó sminkalap, nem zsírosodik tőle a bőröm!
Az illata is finom, nem tolakodó, kellemes!

WAME123

Nem túl régen vettem egy szuper akció keretében (már rég fentem rá a fogam és sajna eléggé drága egy sima akció keretében is, nem hogy teljes áron..). Totál nem bántam meg. Az éjszakai krém fölé használom, vékony rétegben, ahogy a gyártó ajánlja, és reggelre tényleg szép puha, hidratált, sima lesz a bőröm. Anyukám érzékeny bőrén is jól működik. :) Remélem lesz még szerencsém ilyen akcióhoz mielőtt elfogy. :D Újravevős! :)

Kitty9526
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 21.

Én reggelente használtam az alapozó alá hidratálóként. Gyorsan beszívódott és finom az illata. Primerként is tökéletesen bevált, hidratál, szépen megtartja a sminket. Nem egy csodaszer, a feladatát elvégezte, nem bántam meg, hogy megvettem. :)

Missglamorazzi

Nekem általában beválnak a Neutrogena arctisztítók. A zöldet használtam eddig, aztán ezt vettem meg, mert megláttam a DM-ben. Nem csalódtam, jól tisztít, kíméletes, és puha lesz a bőröm utána. Én kb pont ezt várom el egy ilyen arctisztítótól.

Nittuska
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Csak mintát próbáltam 1x de begyulladt tőle a bőröm, pattanás szerű gyulladt csomó lett az orcámon..