KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Arcápolók

Hanna83
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 19.

Nagyon tetszik, hihetetlenül selymes anyaga van a maszknak, lágyan rásimul a bőrre. A tasak teljes tartalmát magamra kentem, amiben a maszk ázott. Reggel, amikor tükörbe néztem elhagyta egy hűha felkiáltás a számat! Teljesen kisimult az arcom, sokkal rugalmasabbnak, frissebbnek, egészségesebbnek látszott. Egyedüli hátránya az ára. Az eredmény viszont annyira tetszett, hogy szerintem néha beruházok valamelyik fajtára..

Hanna83

Egy hónapja használom, tetszik, sokkal erősebb, egészségesebb és dúsabb lett a szempillám. A változás főleg akkor látszik, amikor kifestem a szempilláimat. Újra fogom venni.

Hanna83

Nagyon pihe-puha lesz tőle a szám, tetszik, bár elsőre furcsa volt ez a golyó formátum, de meg lehet szokni. Az ára egy kicsit húzós..

zsucica
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 19.

Szerintem szuper,mint a többi Eos...jó,illat íz,kellemes textúra...újravevős.

zsucica

Én ajándékba kaptam Amerikából,és ott olcsóbb,mint itt 3 dollár volt azt hiszem... Ez sokkal krémesebb,mint a többi (ezen kívül 5-öt próbáltam).Kellemes felkenni...szerintem nagyon jó illata és íze (na meg állaga van).Tutira újra vásárolom. :)

zsucica

Kellemes íz és illat...cuki csomagolás,csodás hidratálás...kell ennél több?
Nekem ez az egyik kedvencem... :)

gpetraam
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 19.

Sokadjára vettem újra, mert nagyon szeretem, tisztítja és fertőtleníti az arcom,sokkal szebb lesz utána, és a pattanásokon is sokat segít. Viszont két hete nem használtam, és ma az arcomra kentem. Iszonyatosan csípett, ez volt az első kozmetikai termék, amivel így jártam. Nem gondoltam, hogy annyira rosszat tesz, szóval ugyanúgy 20 perc után mostam le. Az egész arcom piros volt alatta, a családom is megijedt tőlem. Úgy néztem ki, mint aki napszemüvegben égett le... És majdnem két óra volt, mire eltűnt a pirosság, pedig hidratáltam is. Fogalmam sincs, miért történt ez most, talán a mindennaposmindentfelkenekazarcomramertcsúnyalett dolog miatt, és talán legközelebb nem fog előfordulni, ha "visszaáll" az arcom.

Dorett
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 19.

Eddig minden arckrem kiuteseket okozott az extra érzékeny arcomon. Teljes szkepticizmussal vettem meg ezt akció keretében. Ez az első Yves Rocher kérném, de szerencsére beletrafaltam. Se kiütés, se égő érzés. De azokat, amiket ígért nem váltotta be. Nekem mégis kellemes elmeny. Csak azért nem használom most, mert várandósan kerülöm a retinyl palmitatot és társait. De amint lehet, újra ezt a krémet fogom választani.

lolesandro
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 19.

Nagyon-nagyon nem vált be. Semmit nem csinált sőt T-vonalban még zsírosabb lett a bőröm. Teljes pénzkidobás volt , a hámlasztó maszk változata sokkal jobb.

lolesandro

Nagyon finom puha lesz utána a bőröm. Ez sokkal jobban bevált mint a pórustisztító változata.Már többször újravettem.