KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Arcápolók

elvanui
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 19.

Nem vagyok ügyes sminkes, amit kell, ki tudom emelni, de kb. ennyi, nekem ez a funkcióról szól. Rúzsom sincs sok, de bevallom, el is felejtem használni őket szinte mindig. Hétköznapokra ezért nekem tökéletesen megfelel ez, szép színt ad, gyors, nem maszatol, nem fényes, láttam már rosszabb összetevőket is, nem szárít - igaz nem is véd különösebben -, az illata frissen vállalható. Ezért a táskámban mindig van egy.
Egy hátránya van: nagyon gyorsan megromlik, és akkor tényleg iszonyat büdös! Gondolom, telenyomva tartósítókkal más lenne a helyzet, mindegy, vállalom, hogy egy kicsit mindig ki kell dobni belőle.
Nagyobb ajakszárazságnál persze nem elég, de ritkán küzdök olyannal.

bubi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. január 19.

Help! Hol lehet beszerezni? Nincs készleten tinamun, skinsmarton.:( Külföldi oldalakon se, pár helyen van irreális áron.

Timitami
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. január 19.

Mintákat kaptam belőle, azokat használom nagy örömmel. Nem nagyon vagyok oda az immortelle termékek illatáért (hatásukat azonban szeretem), de ez a vízzel elegyedve nagyon üdítő, frissítő, van benne némi citrusosság, de alapvetően immortellés. Csak reggel használom, és nagyon szép lesz tőle a bőröm, tiszta, sima, egyenletes színű, friss. szérumot, majd krémet teszek fel, és valahogy simább a bőröm, de az a gondom, hogy mióta használom ezt az arctisztítót, délutánra enyhén fényes lesz a bőröm. Ezért nem kap tőlem 5 csillagot, és ez az egyetlen oka annak, hogy hezitálok azon, hogy beruházzak-e rá. Amúgy egy kistasakos minta minta nekem 6 arcmosáshoz volt elég, mert nem kell sok belőle, jól kenhető a kis mennyiség is. Még van egy tasakom, elhasználom, meglátom, mi lesz ezzel a fényesedés dologgal. De úgy érzem, alapvetően jót tesz a bőrnek, csak ez a fényesedés... ami nem erős, lehet , más észre se veszi.

Karácsonyra megkaptam a teljes kiszerelést, azóta használom minden reggel és ez a kifényesedés dolog el is múlt, lehet, nem is ez okozta. Kifejezetten üdítő ezzel reggel arcot mosni, és szebb is tőle a pofim. Kevés is elég belőle, úgy másfél borsónyit használok egy arcmosáshoz, szeretem bedörzsölni a bőrbe, és szép sima, kellemes tapintású lesz tőle a bőr. Nem szárít, de tisztít, szeretem. Elég drága, talán annyi jót nem tud, mint amennyit az ára miatt feltételeznénk, de egy erős négy csillag jár neki. Igaz, jobb reggeli arctiszítót még nem találtam, összehasonlítási alap az esti azrlemosóm csupán ilyen árketegóriában. Na az csodaszer, ez nagyon jó.

Timitami

Kenés közben szinte beszippantja a bőröm ezt a kis folyadékot, rögtön tudok utána krémezni. Én a Elixir Jeunesse éjszakai krémjével együtt használom, és másfél-két hét után azt kell mondjam, sokat javítottak a bőrömön annak ellenére, hogy az nem volt lestrapált. Reggelre nagyon szép, kisimult, matt, táplált a bőröm ezektől a szerektől. Olyan fiatalos, tapintásra meg olyan, mint a baba popsi, nem viccelek. Arról nincs tapasztalatom, hogy ez a szérum önmagában mit okoz, de nekem a krémjével együtt nagyon bevált, és az is biztos, hogy nem szárít, rajtam semmiféle csúnyságot, kelemetlenséget nem okoz. Két hét után a homlokomon a hajtőhöz közel eső vízszintes ránc sokat halványult, szinte ránckezdeménnyé javult. Ez az első páros, ami ilyen nagyon eredményesen segíti a bőröm regenerálódását. Nekem tetszik a szérum kissé zöldes, de áttetsző színe, az állaga, a zöldnövényes illata, ennek az illatnak mintha gyógyereje lenne. Eredetileg a fiatalság serkentő szérumot és krémet akartam megvenni, a 7.9-et, mert az a krém rengeteget javított a tavalyi tél után a bőrömön, de adtak a boltban mintát a Jeunesse krémből, és annak elhasználása után nem volt kérdés, hogy a szérumjával együtt megveszem. Persze csak reméltem, hogy a szérum is beválik, de most azt kell mondjam, nagyon jól tettem, hogy megvettem ezt a párost. Egyedül a pipettával van a bajom, mert annak ellenére, hogy annyit tudok használni a szérumból a segítségével, amennyi szükséges, mindig félek, hogy miközben húzom ki vagy rakom vissza a pipettát, felborítom az üveget. A pumpásakat prakitikusabbnak tartom, de azért ezzel is elvagyok egész jól.2017. okt. 10.

Update: újravettem :-) az éjszakai krémjével együtt használva csodás az eredmény. Míg használtam, se mitesszer, se pattanás nem keletkezett az arcomon, reggelre mindig friss, üde, jól hidratált, kisimult volt az arcom. Mivel a krém hamarabb elfogyott, mint a szérum, a szérumot önmagában is használtam (más hidratálót kenve fölé), úgy is elégedett voltam, jó a szérum, de a saját krémjével klassz igazán szerintem. Úgyhogy mindkettőt újravettem és használom őket esténként nagyon elégedetten.

Timitami

Egy csoda ez a krém! Még szeptemberben kaptam egy minitubussal belőle az egyik márkaüzletben. Azt elhasználtam. Mindig gyönyörű volt reggelre az arcom, matt, egészséges, táplált. Nem is volt kérdés, hogy megveszem, a szérumjával együtt volt nagyon pöpec akcióban. Azóta a szérummal együtt használom, és nem győzök gyönyörködni az arcomban reggelente. Ráadásul a homlokomon lévő ránc feltűnően sokat halványodott, ilyen változást eddig semmi nem okozott az arcbőrömön! Illetve az ugyancsak Elixir, de 7.9 krém volt még nagyon erősen ható a bőrömre, de azzal a ráncommal nem tudott az se mit kezdeni. Ettől egészen feltöltött a bőröm, mint a babapopsi, olyan tapintásra, feszes, de puha. Egyszerűen szép tőle az arcom. Állaga: ez egy híg krém, ennél fogva gyorsan kell kenni, mert könnyen beszívódik. Én viszonylag sokat teszek fel az arcomra, éjszakai krémeknél szeretem, ha picit vastagabban kenem fel azokat. Illata zöldnövényes, csak nyomokban hasonlít elődjére, a 7.9-re, de mintha ennek az illatnak gyógyító hatása is lenne. Rajtam nem szívódik be annyira nagyon gyorsan, ez egyrészt annak is köszönhető, vastagon kenem, de reggelre tökéletesen beszívja a bőröm, és hát az eredmény... Nem is kérdés, hogy újraveszem, ha majd elfogy. Ami még plusz: úgy regenerálja a bőrt, hogy az tartós eredményt hoz, nemcsak addig szép tőle a bőr, míg le nem mosom, hanem utána is. Folyamatosan használva pedig mesés az eredmény.

Kb. 3 hete használom, és ami nagyon meglepett, hogy idővel, rendszeres használat során összehúzza a pórusokat. Mondhati: nagyítóval se látszanak. (Mondjuk nekem voltak tágak a pórusaim, akinek tágak, lehet valamivel hosszabb idő kell ehhez az eredményhez.) Rendkívül nagy változás állt be mindössze 3 hét használat után az arcbőrömön, írtó fiatalos és egészséges a bőröm, jó a színe is, szép egyenletes, világos (de nem sápadtan világos). Mióta használom, egyetlen pattanás se keletkezett az arcomon, pedig 1-2 hetente azért egy apró pattanás elő szokott bukkanni. Mitesszerem sincs, persze hol is lenne, ha összehúzodtak a pórusaim. Úgyhogy ha lehetne, 7 pontot adnék rá. 2017. okt. 15.

Update: újravettem :-) Az első tégely 3 hónapig tartott, de én szeretem viszonylag vastagon felkenni az éjszakai krémeket. És úgy igazán hatásos. Törzsvásárlóként YR képeslap kedvezményekkel nagyon kedvező az ára is. Míg használtam, egyetlen egy pattanás sem jött ki rajtam, mitesszer se keletkezett. Kizárólag a szérumjával használtam, így vagyok nagyon elégedett. Hogy önmagában mit tud ez a krém, azt nem tudom. A szérumját is újravettem, párban mesés az eredmény.

Leander
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 19.

Naponta használtam felváltva a Cheer Up-pal, így csak a kettő együttes eredményéről tudok beszámolni, ami nem rossz. Számomra azért nem volt egy game changer, de bőven hozta azt, amit pl. a Nus Skin 180 hámlasztó tud, sőt, valamivel talán jobb is a végeredmény - töredék áron. Nem szüntette meg teljesen a bőröm egyenetlenségeit, alkalmanként mitesszer, pattanás is elfordul, de tényleg nagyon puha lesz tőle a bőr és valamennyire segít egységesíteni a bőrképet. Jelenleg azonban terhességem miatt amúgy is szépen kitisztult a bőröm - kíváncsi leszek mit tud nehezebb terepen, terhesség után. Sajnos, bár sokan írják, hogy a barna foltokat is segít eltüntetni, e tekintetben nem érzek javulást, bár az azt hiszem tényleg már a csoda kategória lenne. A használata egyszerű, az én bőrömet nem irritálta és az idők végezetéig kitart egy nagy flakon, napi/kétnapi használat mellett is.

Leander

Naponta használtam felváltva a Calm Down-nal, így csak a kettő együttes eredményéről tudok beszámolni, ami nem rossz. Számomra azért nem volt egy game changer, de bőven hozta azt, amit pl. a Nus Skin 180 hámlasztó tud, sőt, valamivel talán jobb is a végeredmény - töredék áron. Nem szüntette meg teljesen a bőröm egyenetlenségeit, alkalmanként mitesszer, pattanás is elfordul, de tényleg nagyon puha lesz tőle a bőr és valamennyire segít egységesíteni a bőrképet. Jelenleg azonban terhességem miatt amúgy is szépen kitisztult a bőröm - kíváncsi leszek mit tud nehezebb terepen, terhesség után. Sajnos, bár sokan írják, hogy a barna foltokat is segít eltüntetni, e tekintetben nem érzek javulást, bár az azt hiszem tényleg már a csoda kategória lenne. A használata egyszerű, az én bőrömet nem irritálta és az idők végezetéig kitart egy nagy flakon, napi/kétnapi használat mellett is.

pigglypig
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. január 19.

Hatalmas meglepetés ez a kis cucc számomra. Az az igazság, hogy az itteni sok-sok pozitív vélemény hatására vettem meg, de még ezek ellenére is az esélytelenek nyugalmával kezdtem el használni. Még tinikorom hajnalán volt nekem egy hasonló Alverdés koffeines szempillanövesztő lötyim, csak annak nem spirálos volt a vége, hanem mintha tus lett volna (valaki emlékszik rá? :)) - na, nekem az semmit nem ért, pedig naiv kis 16 évesként persze nagyon vártam, hogy felkenem, aztán reggelre műszempillákkal ébredek :D
Feldolgozván az akkor ért csalódást egy szörnyű vizsga után megjutalmaztam magam többek között ezzel a szérummal, ennyi pénz még akkor sem sok, ha újfent totál bukás lesz a dologból. Azon nyomban nekikezdtem a bősz spirálozásnak reggel és este is, nehogy az legyen, hogy lusta voltam eleget használni, azért nincs eredménye. Jelentem, a változást már a 3. napon láttam, most másfél hét után pedig hihetetlen a különbség, kár, hogy nem készítettem előtte-utána fotókat. Alapból olyan kis semmilyenek a pilláim, nem vészesen rövidek vagy ritkák, csak kis átlagosak, egy jó spirállal egész szépen tudnak kinézni. No de most! Ma pl tust sem húztam, mert annyira drámai hatása volt a szememnek csupán a szokásos spirálomtól. Mindenkinek nagyon ajánlom, nem tudom hogy lehetséges, de ez a termék nagyon tud.

Az egyetlen negatívum a szérum alkoholtartalma, nem is értem, hogy tehetnek olyan termékbe alkoholt, ami a szemre való. Ha valahogy a szemembe kerül, nagyon be tud tőle pirosodni, szóval vigyázni kell vele.

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 19.

Picit féltem tőle hogy ez is csípni fog, mostanában sok maszknál még a hidratáló hatásúaknál is ezt tapasztalom. Szerencsére nem, ellenben picit tisztított és hidratált egyszerre. Az illata tényleg olyan iszaposszerű, nem erős de azért érezhető. Ránctalanító hatást nem vettem észre, bár nincs is szerencsére szükségem rá. A megadott időnél tovább volt fent meg is lepődtem lemosás előtt hogy a fele beszívódott. Összhatásában jó volt kellemes érzete volt a bőrömön és utána lemosva is simább, de nem kiszáradt állapotú lett a bőröm. Egynek jó volt, örülök hogy kipróbáltam de nem fogom újravenni.

DuckTalesWooHo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. január 18.

Nekem szárítja a számat, de a minimális szín az bejövős.