KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Arcápolók

i.napcsi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. október 19.

tökéletes!!!!

PinkPrint
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 19.

Őszintén szólva ezt a terméket azért vettem meg mert nagyon felkapott lett. Szerintem pénzkidobás mivel rúzsnak nem alkalmas mert nem olyan erős a színe ajakápolónak pedig nem elég hidratáló hatású. Plussz negatívum hogy amikor kopik darabos lesz és csúnya hatást kelt. A pink árnyalat nem rossz de a barackos borzalmas.

Nashuaaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 18.

Nem rossz, de nem is igazán szeretem. Angliai utam során kellett gyorsan valami és ez tűnt első ránézésre okésnak, meg érzékeny bőrre is ajánlák. Az én bőröm ugyan nem érzékeny, de úgy voltam vele, hogy akkor biztos nem rossz annyira az INCIje. Ez részben igaz, részben azért lehet ne jobb is. Ami igazán zavar benne, hogy használat után csíp az arcom. A szemem nem, de a bőrömet valami csípi benne. A sminket egyébként tényleg jól lehozza,de nem venném újra.

Nashuaaa

Nem igazán tudom mit gondoljak a hatásáról, de az érzés, amit kiváltott belőlem, az az, hogy nem szeretem. Pedig akartam szeretni. Imádom a fújós dolgokat, amikbe nem kell belenyúlkálni, kezet mosni, meg minden, hanem csak fújok kettőt és kész, mehetünk. Az a baj, hogy nagyjából ennyi jót tudok róla elmondani :( Gyönyörű a külseje és szépek az összetevői, ezek is az előnyei közé tartoznak, én megsem szeretem. Használtam hidratáló permetként, magában csak úgy a make up mentes napokra, hogy mégis legyen valami plusz a bőrömnek is. Használtam smink előtt, smink után, fixálásra, a porosság eltüntetésére, vagy csak úgy felfrissíteni a nap folyamán. Egyikre sem vált igazán be. Magában ragacsos érzetet hagy kicsit és fényes lesz tőle az arcom, konkrétan zsírosít. Néha még kis kiütések is lettek rajtam, de mivel nem 1000%, hogy ettől, bár gyanús, nem sorolom a hibái közé. A sminkkel ugyanazt teszi, átfényesedik tőle, sokkal jobban, mint magától, fixálni viszont nem fixál. Még próbálgatom, meg nyilván elhasználom, de ha csak nem mutat valami nagy változást, akkor biztos nem veszem újra, mert jelenleg nagyon nem szeretem és csak elhasználás miatt fújkálom.

ziadrienn
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 18.

ez sajnos az én bőrömmel semmit nem csinál

Black Fairy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 18.

Az illata és az íze kellemes, nagyon jól hidratál, szép, fényes ajkakat eredményez. Mivel tégelyes, magammal hurcolni nem igazán szeretem, de jó termék. :)

stripedpanda
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 18.

Felvitel után nagyon szép, a fedése is meglepően jó, arra viszont még nem találtam meg a jó megoldást, hogy napközben ne emelje ki a száraz részeket és üljön meg a kisebb ráncokban (pedig még nem is igazán vannak ennyi idősen :D). A light árnyalat nekem pont jó, talán picit világos is, végre egy bb krém ami nem túl sötét és sárgás is. Sajnos még nem igazán sikerült összebarátkoznunk, de még tesztelgetem, mert elég jó terméknek tűnik.

Update: kb 1-1.5 hónapig kísérleteztem vele, sajnos végül nem igazán vált be. Rá kellett hogy jöjjek, hogy nem a meleg volt vele a probléma, hanem ezt rajtam lehetetlen rendesen fixálni, bármennyi púdert használok, pedig még csak zsíros bőröm sincs. Nagy reményeim voltak vele kapcsolatban, de nem is igazán tartós, kb 3 óráig néz ki valahogy, utána csúnyán kiemeli az egyenetlen és/vagy száraz területeket, megül a kis ráncokban, kenődik mindenre, pedig sminkfixálót is használok, de igazából nem nagyon befolyásolja az eredményt. Más termékekkel nem voltak és nincsenek ilyen problémáim, ehhez képest pedig még elég drága is. Végül elég jóindulatúan lehet 3*-ra értékelni, teljes áron szerintem nem érdemes megvenni.

Lailany
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 18.

Nagyon zsíros bőrömön nagyon jól működik, Nem szárít és ezáltal nem zsírosodok annyira. csak este használom, reggel a sebium micellás vizet. Ha sminkes nap van, akkor meg este először a sibium micellás vizet, utána ezt. Nagyszerűen működnek együtt a bőrömmel. Most egy darabig jó barátok leszünk :)

Lailany

Megvettem, és szeretem. Tisztán és őszintén :) Póruskarbantartásban és tisztításban is csillagos ötös.

Lailany

Imádom, de nagyon. Meseszép a bőröm, a hatalmas pórusaim kisebbek... egyszóval maga a orgazmikus :D Mitesszer téren még nem tudok mit mondani, még csak most léptünk kapcsolatunk második hónapjába. A rózsaszín köd elmúltával majd update-lek egyet, addig pedig kapcsolatunkba temetkezem :D Megyek is, mert BHA napom van :) Kellemes hámlasztást nektek is :)