KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Arcápolók

alexandra326
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Maximális csillagot érdemel. Végre valami ami nincs agyon illatosítva, olcsó és nagyon jól hidratál. Nem hagy fehér réteget a számon, maximálisan beszívja. Barátomnak is feltűnt, hogy mennyire jó, így ő is beszerzett egyet.:D Remélem nem vonják ki, a gránátalmás tesója nekem nem jön be.

0808
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 19.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 19.

Jujj milyen nagy szerelem ez a szérum! Egy üveggel használtam el eddig -úton a második, harmadik....Csak este használom mert kissé ragacsos és mivel bőségesen adagolom kissé lassan szárad. Csupa jó dolog mit rejt e kis piros üvegcse semmi irritáló, zavaró fölösleges mű vacak adalékot nem tartalmaz.
Fantasztikus antioxidáns turmix -gránátalma, málna, áfonya, törpemálna, goji berry, acai bogyó...igazi vitamin bomba a bőrnek. Eddig külön C -vit szérumot is használtam de mióta erre átálltam már nem veszem külön. Végre élettel teli selymes (koromhoz képest) üde az arcom még ebben a zord száraz hideg időben is és tudom, hogy sokat köszönhetek neki!
Persze azt mindig megemlítem, hogy egy jól felépített rutin mindenképp kell, - de ezt Ti már úgy is tudjátok - önmagában semmitől nem kell csodát várni, ám egy jó összeválogatott bőrünknek korunknak megfelelő rendszeres rutin azért már eredményesen harcol az éppen adott problémával. Esetemben így 40 fölött vízhiány, szárazság, ráncocskák meg ráncok, esetleg még pigmentfoltok is..szóval minden életszakaszban van vmi ami ellen küzdünk, takarjuk próbáljuk leplezni , vagy épp kiemelni, de azt gondolom ez egy olyan termék mellyel mindenki bátran próbálkozhat és melyről elégedetten zeng majd ódákat!...ha nem vegyétek fejem:))) Tőlem jár a100*!!!

csillu
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 19.

Az óriási dicséret-áradat hatására ruháztam be egy utazó méretű termékbe. Én a por állagú szemhéjfestékek alá használom, vagy az ecsetre, szivacsra fújva. Csodálatosan mélyek lesznek így a színek és valóban nagyon tartós. Szinte krémessé válik a por. DE. A porlasztása valami botrányos. Egy éles sugárban és több kis csíkban spriccel ki, ezzel egyrészt egy csomó cuccot elpocsékolok, másrészt irányítani sem tudom, hogy pontosan hova kerüljön belőle. Csöpög az ecset, folyik le a szememen... Lehet, hogy csak nekem ilyen? Vagy más is tapasztalta ezt? Ha tényleg így működik ez a termék, akkor meg vagyok döbbenve, hogy ilyen ár mellett nem képes a finom porlasztásra (amit egyébként a tizedébe kerülő egyéb márkák tudnak). Egyébként nyilván arra a funkcióra, amire én használom bőven elég egy olcsóbb cucc.

Csigabee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 19.

Mióta megvettem fingom nincs hogyan kéne a fejemre applikálni, de szerencsére eddig valamely különös rituálé során eddig még mindig sikerült. Namindegy.
Egyébként abszolút kíméletes cucc, ez tény és való, de vagy nekem nem volt mit javítani a bőrömön, vagy a cucclinak nem állt szándékában ilyesmit véghezvinni. Hűsítő hidratálónak végül is megteszi, szerintem a szaga sem vészes, a csomagolása is egész elegáns (egyszerűnek is kétségkívül egyszerű). A kis trutymóesszencia, az ő kis társa, na ő bevált, de róla majd egy másik posztban. Szóval ha valakinek éppen van fölösleges 5k-ja csiganyálra, ajánlom, egyéb esetben jobban jársz mással.
Ja és plusz pont amiért őrült sokáig elég. Nekem fél éve megvan, és még csak a fele fogyott el. (persze tudom, ilyenkor felmerül a kérdés hogy azért mert annyira királykúl módra van legyártva vagy azért mert amúgy bottal se nyúlnál hozzá, csak évente 2x rád jön a szenvedélyes mazochizmus és nincs jobb dolgod ezért magadra fújod)

Sz. Csilla
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Tényleg mintha ott sem lenne :( Ugyanúgy feszül tovább az ajkam, nincs az a kellemes felszabadító érzés, hogy végre újra rugalmas. Ehelyett estére véresre repedt a szám, pedig sokszor bekentem vele az egész nap alatt. Aloe ajakbalzsamot használtam ezelőtt, amit nagyon szeretek, illetve carmexet is néha. Ennek szépek az összetevői, ezért nem pénzkidobás, de ezekben a minuszokban nem segít. Majd jó időben újra előveszem és update-elek.

Ascyra
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 19.

Most, hogy megnéztem az összetevőit, már ki is hajítottam a kukába. Sem az illata nem vanília - inkább valami vegyszeres vanília-aroma-utánzat, az állaga azonnal krém lesz, ha picit melegebb van a táskában, az első alkalommal eltört és inkább csak fagyasztott vazelinhez hasonlít a színe is... Nem jó, nem ajánlom senkinek. Érdemes beruházni egy bebe-be vagy egy labelloba, ha a szánk ápolásáról van szó - szerintem.

bogarka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

3 hete használom, mert egy "fantasztikus" spirálnak köszönhetően azt vettem észre, hogy hullanak a pilláim, és itt-ott csak rövid szálak meredeztek, az egyébként mindig szép szempilláim esetében. Szerencsére visszanőttek a hinyáosságok, de majd jövök még véleményezni. Eddig rendben van, bár csodát nem tett, de végre egyenletesen hosszúak . ( meglátom hosszú távon mit tud, illetve tényleg ez segített-e eddig 3 csillag )

Summer39
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 19.

16 hónapja megszületett a második kisfiam, úgyhogy alaphangon sem voltam kipihent. De amikor egy este belenéztem a tükörbe: Te jó isten, 37 helyett 47 lettem a kismamaságtól?! Na akkor ...hajszínváltás (szőkítés, mert persze az fiatalít, bla bla bla). De a ráncok a szemem alatt csak maradtak. Amíg ki nem próbáltam ezt. Nem mondom hogy 100%-ban el tűntek,de hogy halványodtak, az tuti. A bőröm sokkal simább, kipihentebbnek tűnik. Na persze megrendelem a BHA tesót is, a bőrtípusom miatt, csak hogy még szebb legyek :) :)

kesha420
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Annyira erős az illata, hogy nem bírom elviselni magamon. Számomra fullasztó, hiába használok csak két cseppet olyan mintha egy egész drogéria parfümkínálatát magamra fújtam volna. A hajam nehezen szívja be, hiába csak kis mennyiségben viszem fel, tehát ez a funkciója se jött be nálam, ám az tény, hogy a lábamon szuper puhává tette a bőrt, viszont ezt egy testvaj is tudja. Csak 10 ml mintám volt belőle, de bőven elég is volt. Biztos, hogy nem venném meg soha ennyi pénzért.

NovakneViki
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

A karácsony utáni 50%-os leértékelési hullámban vettem egy csomagot, amiben ez az ajakápoló lapult.
Nagyon tetszik a rúzs csavaros mintázata, a vaniliás illatokat annyira nem kedvelem, de szerencsére pont kellemes a mangó mellett. egy gyors rúzsozás előtti hidratálásra nagyon jó, de tartós ápolásra nem ezt választanám.