KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Arcápolók

Agnes3518
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 29.

Két hete használom és nagyon elégedett vagyok. Sokkal szebb lett a bőröm, főleg az orromon. Kevésbé fényesedik át a sminkem. Kevés kell belőle, így sokáig elég lesz.

GSz
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 29.

A Notino-n most akciós 7000 Ft olcsóbb, mint a szaküzletekben.
Eddig nagyon tetszik, ki pihentebb, friss,és nagyon puha a bőrőm. Még a hegeken is segít egy picit. Valóban van ránc feltöltő hatása. Semmilyen irritációt nem tapasztaltam, ellenben a Paula choice szérummal szemben. Attól a száj körül, áll résznél hámlott a bőrőm, erre cseréltem le,nem bántam meg. Tökéletes smink alap.
Érdemes beruházni rá!

pilleriin
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 29.

Nagyon vártam, hogy kipróbálhassam, tetszik a dizájnja. Egy karácsonyi csomagban volt benne, neszeszerrel adták. Most kezdtem el használni. A színe és az állaga nagyon tetszik, de sajnos nagyon kesernyés íze van, mintha tusfürdőt nyalogatnék! Ez bizony kellemetlen meglepetés, ha ez a fura íz nem lenne, ár-érték arányban verhetetlen...lenne! Csalódás.

Update: nagyon nem szeretnék pazarolni, ezért úgy döntöttem hogy elhasználom mindenképp, megpróbálom nem lenyalogatni. 2 réteg felkenése után fehér mázat képez a számon, nagyon szárít. Katasztrófa.

beuc
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 29.

Imádom! Nagyon jo illata van, tokeletesen leviszi a vizallo sminket is, es nagyon sokaig eleg. Csak ilyet veszek :)

bogczi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 29.

A bőrömről: kombinált, vannak száraz foltok, de alapvetően zsíros a T-vonalam és a pórusaim tágak.
Kicsit meglepett, hogy ez egy elég testes és sűrű krém, szinte kenőcs, de a bőröm becuppantotta egyből. Kellemes viselni, viszont 2-3 óra múlva pont ugyanúgy zsírosodik sajnos a bőröm, mint bármi mástól. :/
Próbálkozom még vele, de szerintem eladósorba fog kerülni.

SophieHarmon
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 29.

A színe szép, elkenni is jól lehet, de egyébként borzasztó. Pedig nem vártam csodát. A legnagyobb bajom vele, hogy 3-4 óra után csíkos, repedezett az államon és a szám körül. Szörnyűűűű!!!!!! Amúgy fényes is mindig a bőröm tőle, de azt egy darab papírzsepivel felitatom, erre nem is várok csodát, de hát ez? Hogy így összefusson a bőrömön? Pedig használok kőpúdert is.

ssyakaky

kb másfél hónapja használom. akkoriban a bőröm elég csúnya pattis és érzékeny lett, es valamelyik krémemre gyanakodtam, hogy az lehet a ludas. ezért direkt egy mindenmentes krémet kerestem, hogy semmi ne tudja irritálni a bőrömet. jót is tett neki. jól hidratál, meg is nyugtatja az érzékeny részeket. kicsit nehezen szívódik be, de nem probléma, estére szoktam felkenni. elégedett vagyok vele. viszont ahogy melegszik az idő úgy lesz egyre jobban túlzás a bőrömnek és zsírosítja. így most egy darabig le kell cserélnem, de hűvös időben újra visszatérek hozzá.

kisizé
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 29.

Figyelem! Megváltozott a csomagolása, nem a képen láthatót kell keresni! (én is alig találtam rá)
Én is kicsit keveslem a szemcséket, de egyébként tetszik, semleges az íze és egész jól hidratál. Ajakfénynek is jó, mivel pár óráig szép fényes lesz tőle a száj, ez kimondottan tetszik! :) Sajnos gyorsan fogy és nem radíroz eléggé, így drágállom (ezért -1*)

Ingrido
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2017. március 29.

Utóljára kamasz koromban használtam tisztító maszkot, azóta inkább táplálókkal találkoztam. Most azonban kedvem volt ehhez. A tisztító maszkokkal egyébként óvatosan kell bánnom, mert csíphetnek, irritálhatnak, agyonszáríthatnak. Gyönyörűen fölhordható ez a maszk, és szinte azonnal száradni is kezd. Szép világos szürkére szárad, és lemosásnál óvatosnak kell lenni, mert a lemosó víz is sárszínű lesz tőle. A hatással elégedett vagyok, tiszta, friss érzetű lett az arcom, és nem húzódik a bőröm. Az illata valóban brutál erős, de szerintem összhangban van a termék arculatával. Szerintem jó kis cucc.

SophieHarmon

A színe szép, elkenni is jól lehet, de egyébként borzasztó. Pedig nem vártam csodát. A legnagyobb bajom vele, hogy 3-4 óra után csíkos, repedezett az államon és a szám körül. Szörnyűűűű!!!!!! Amúgy fényes is mindgi a bőröm tőle, de azt egy darab papírzspivel felitatom, erre nem is várok csodát, de hát ez? Hogy így összefusson a bőrömön? Pedig használok kőpúdert is.