KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Arcápolók

Kathe
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. december 14.

Alapozó alà hasznàlom, és a szàraz részekre önmagàban is, àr-érték arànyban jó kis krém. Azért 4 csillag, mert a hidratàlt érzés nem tart sokàig.

sieszter
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 14.

A szemem alá és a homlokomra pocsoltam el ezt a vizecskét. Reggel és este. Én nem vettem észre semmiféle változást.

zonga
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 14.

Férjem orrára használjuk, sok mindent kiszedett. Nem jobb, nem rosszabb, mint a többi, átlagos termék. Tág, nagy pórusoknál, jól látható nagy mitesszereknél sok mindent kiszed , de a picikből, alig láthatókból (nekem) alig- _ de ez az összes többi ilyen tapasznál is így van.
Szóval nincs vele különösebb bajom. Ami nem tetszett, hogy kicsit rövid az oldala, nem ér le mindenkénél az orrnyereghez, pedig ott sok mindent ki lehetne szedni. A többi tapasz kicsit hosszabb szokott lenni. De akinek jó nagy mitesszerei vannak, annak hatásos.
Lehetne több darab egy csomagban.

Moncsika73
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. december 14.

Nagyon sokáig a Carmexet hasznàltam, és csak kíváncsiságból vettem meg ezt az ajak ápolót mangos ízben. Kellemes nem tapad, nem ragacsos, nagyon szép fényt ad a számnak, és szuperül hidratál. Már csakis őt használom, a borsos ára ellenére is nagyon megéri 😊

aranypáva
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 14.

Nagy rajongója vagyok a koreai kozmetikumoknak. Mintát próbáltam belőle, az sűrű, kicsit zsíros érzetű volt, kevés is elég volt belőle. Nagyon szépen eltűntette a piros foltokat, de nem hagyott zsíros érzetet. A vízhiányos bőrömet szuperul feltöltötte, továbbá nem okzott további bőrhibákat, pattanásokat, kiütéseket sem. A csiganyál külön pozitívum benne. Megrendeltem a 100ml kiszerelést, mint egy avon testápoló akkora dobozban jött. A mintához képest sokkal hígabb állagú, remélem a hatásában lesz olyan, mint a teszter minta. Még updatelek.

vkata96
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 14.

Muszáj volt kipróbálnom valamit a karácsonyi kollekciobol, és ajakápoló sose árt ha van. Nagyon jó illata van, nekem ez jobban tetszik mint az arany teas verzió. Megfelelően hidratal is, nincs színe és nem gyűlik össze csomókban.

kittikasznar
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 14.

Nekem nagyon bejön,olyan mintha rajtam sem lenne és nekem ez a lényeg :)

kittikasznar

Nagyon szeretem,érzékeny bőrűként nem kenek fel bármit! :) Viszont én sem ajánlom napi használatra,inkább heti 1-2!

hennniii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 14.

Kicsit ragacsos, nem tudom, hidratált utána a bőröm, de ragad. Nem túl kellemes. :(

Benedetta88
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 14.

Elhasználtam, de nem volt az igazi.Tetszett az állaga, az illata, de semmi különös változást nem csinált a bőrömmel. Viszont a fekete és a kék újravevős:)