Legújabb vélemények - Arcápolók

natasa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 22.

Végre megláttam a polcon, meg is vettem. Kellemes és hatékony arclemosó. Az illata édeskés, annyira nem kellemetlen, de nem hiányozna. Kevéske elég belőle, krémes, és nem tapad a bőrre, könnyű lemosni is. Szépen tisztít, nem szárít, nem zsírosít. Eddig nagyon tetszik.

Csiimi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 22.

Eszméletlen jó és olcsó is. Hamar a kedvenceim között találta magát ez az ajakápoló.

And1
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 22.

Nagyon nagyon nagyon drága, de mégis megéri az árát. Pillanatok alatt hidratál és finom puha lesz az arcbőr tőle. Nálam minden egyéb tonikot lesöpört, még az eddigi kedvenc Paula's Choice tonikomat is. Szépek az összetevői és kellemes nyugatató illata van. Nagy kedvencem lett.

viragi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 22.

Egy 10-es mintacsomagot vettem illetve rendelés mellé is kaptam kb 4-5 db mintát a szérumból. Rétegző rutinban használtam (önmagában kevés, de ezt nem is vártam), egy mintát egy alkalommal el is használtam arc-nyak-dekoltázsra, de nem minden nap használtam egymás után. Gyorsan és jól beszívódott, kellemes bergamott illata van, de nem erős, és csak felvitelkor éreztem. Nem okozott irritációt és tetszenek az összetevői, ki akarom próbálni nagy kiszerelésben vagy szérum helyett az emulzióját.

CeCeDrake
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 22.

Akciós 1999 Ft-os áron vásároltam.
1999 Ft nettó pazarlás, ez valami rettenetesen sz.r egy cucc! Magyar, nem magyar, nem érdekel, rossz!
Alkohol minek bele?
Pattanásokat okozott már az első használat után és láthatóan száraz tőle a bőröm, holott hidratálni kellene... Az ígéreteit el kell osztani tízzel, a feltöltő tulajdonsága meg lárifári, vicc :-D
Köszi, többet soha semmiféle aromax termék ez meg megy a kukába.
Legszívesebben 0 csillagot adnék, mert annyit ér!
Az Eveline "mély ráncok elleni" fantázianevű széruma ennél 10000x jobb, ugyanezen az áron és nem okoz pattanást és nem szárít, de én maradok a Piggynél!

Update: most dobtam ki, miután kerítettem egy ismerőst, aki ilyet használ. Az enyém folyósabb sokkal és nettó alkohol szaga van, az övének még illata sincs, nemhogy alkohol szag. Pedig én sokkal később vettem és hűvös helyen is tartom. Érdekes. Leginkább az az érdekes, hogy ekkora minőségbeli különbség van üveg és üveg között.

Chirory
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 22.

Egy ideig csak ezt használtam, nagyon szerettem. Nekem teljesen bevált, viszont naponta többször kellett felvinnem az ajkaimra. Az illata nem zavart. Kellemesen krémes állagú.

viragi

Gyorsan és teljesen beszívódik, semmilyen illata nincs valóban, szépek az összetevői, de mégsem éreztem úgy, hogy rendelnem kellene belőle újat, így hogy most már teljesen kifogyott az üvegcse. Lehet, hogy hosszabb távon esetleg van hatása, de így egy üvegnél nem éreztem semmilyen változást (rétegző rutinban) és kissé sokallom is a 35 ml-ért a 20 dollárt amennyiért vettem. Nem ártott, de nem is éreztem, hogy használ (a szép összetevők miatt ill. nem tudom hosszabb távon hogy muzsikálna, így 4 csillagot adok), inkább más szérummal próbálkozom legközelebb, nekem pl. a cosrx csiganyálas essence-je továbbra is nagy kedvenc "érzésben" és árban is, pedig nem is szérum.

Betty81
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 22.

A kedvencem, de elsősorban nem a hatása miatt. Azért szeretem, mert tényleg valami isteni az íze, nem az a mű-eper és nagyon szép, enyhe színt ad. A hatását nem tudom teljesen reálisan megítélni, mivel az én ajkaim "erősebb" ápolást igényelnek, mivel bármennyi folyadékot iszom, szinte folyamatosan kennem kell, hogy nedvesen tartsam, tehát nem mondhatom, hogy ez a termék jobban szárítana, napközbeni használatra nekem tökéletes!

rekucccc
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 22.

Sajnos nem lett a kedvencem :( számomra tul kemeny az allaga emiatt nem szeretem hasznalni, illetve a hatasat tekintve is van ennel jobb ajakapolo :/

Hippolita
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 22.

Szépen feltölti nekem a szárazság miatti kis gyűrődéseket, de a fizikai fényvédő összetevők miatt hagy fehér réteget, ezért azoknak lehet szuper választás, akik használnak mellé bb krémet, alapozót.
2 óra elteltével kezd elmúlni a fehéres rétege, ennyi időnként szokták is ajánlani hogy kenjük újra a fényvédőket, mert ekkorra fény hatására lebomlanak a védő összetevők.

Én otthonra fogom elhasználni, a kicsi ragacsos érzés miatt, illetve mert nem használok bb krémet Paulának, illetve a Deciemnek köszönhetően, de otthon a fehéressége sem zavar, és legalább jól dunsztolódik a száraz bőröm plusz hidratáló nélkül is, mert különben végképp másból sem állna egy napon csak az arcom macerálásából :D

update: vannak színezős megoldások is, amit ki lehet próbálni a nem színezett fizikai fényvédőkhöz: