KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Arcápolók

betyusz123
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 15.

Ha valamire illik a csodaszer kifejezés, akkor erre abszolút. Óvatosságból csak a miniverzióját rendeltem meg, de még az sem fogyott el, pedig hónapok óta használom, időnként szüneteltetve kicsit. Este bekenem vele a pattanásokat, amik reggelre jóval kisebbek és halványabbak lesznek (a kezdődő pattanások pedig "megérnek"), azt követő napra pedig már el is tűnnek. Hogy megvásárolom-e a normál kiszerelést? Naná! :)

szabikaaa
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 14.

Nagyoon jó kis termék csodaszer . Egy tesztelés során nyertem és egyből észrevettem a változást az arcomon . Kicsit ragacsos érzetet ad , de nem csoda a sok ásványi anyagnak köszönhetően. Csak ajánlani tudom .

ngsrr
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 14.

Szerintem a létező összes alapozót próbáltam már, az az örök gondom, hogy amúgy nem vagyok pattanásos, csak borzalmasan tágak a pórusaim, meg hegeim vannak tinikoromból, illetve ittott néhány pirosas folt. Minden alapozó amit használtam, borzalmasan maszkos volt, cakey, főleg ezek a full coverage alapozók, ami pedig könnyebb textúra, az foltos volt vagy túl zsíros, fúj, mind nagyon rossz volt. Aztán kipróbáltam ezt, és láss csodát, tökéletes! Beautyblenderrel tökéletesen el lehet oszlatni, nincs túl nagy fedőképessége, viszont arra tökéletes hogy egységes bőrt képezzen, nem ül bele a ráncokba, nagyon szép tényleg. Több BB-t is próbáltam már, de messze ez a legjobb, ár-érték arányban is. Színtelen fixálópúder kell rá lehelletnyi vastagságban, mert alapvetően nem matt, és én mániákus mattmániás vagyok, de nekem ez a tökéletes. Bírja is, és a kutya nem mondja meg hogy alapozó van rajtam. Szerintem aki nem nagyon ragyás, annak nagyon nagy win ez a cucc. Amit lentebb is olvastam és egyetértek, hogy még a legvilágosabb is elég sötét, de hálistennek én sötétebb bőrű vagyok. ÉVEK óta használom, rengetegszer vettem újra, müllerben lehet kapni MATT változatban is, de sajnos ahol én lakom nincs müller. 5345484864 csillag.

Virvatuli
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. augusztus 14.

Picit sűrűbb, gélesebb, mint az általam megszokott tonikok, de azonnal beszívódik, frissíti, hidratálja és nyugtatja a bőrt anélkül, hogy ragacsossá tenné vagy elnehezítené. Nyárra nagyon bevált, akár magában, akár a Green Tea Seed Serum fölé. A mostani nagy melegben nem is használtam utána mást, csak fényvédőt és színezett krémet.

BettiBoop
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 14.

Elmegy kategória, szokásos Alverde illat, puha lesz ugyan tőle a bőröm egy darabig, de semmi extra. Alapvetően szeretem az Alverdet, meg próbálok terelodni a natúr kozmetikumok felé, de valahogy nekem az arckremeik mindig olyan nehezek, mintha fulladna a bőröm tőlük. Nem is használom minden este, csak 3-4 naponta. Lehet egy száraz bőrön nem kelt ilyen hatást, nekem se nem száraz, se nem zsíros, de sok ez nekem. Nem veszem újra.

pofi89
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 14.

Kellemes, konnyed, nagyon jól hidratál, én szerintem maradok ennél, foleg tavasszal-nyáron. Nekem nagyon jól bevált, szép kipihent fejem van reggelre, pedig nagy bagoly vagyok!

pofi89

Nem csodaszer, de két hete használom, szemmel láthatólag segít, kellemesebb a borom textúrája, stb. A csomagolással nagyon nem vagyok elégedett, ez a csopogtetos, kemény "tubus" nem igazán nyerte el a tetszésem, jobb lenne egy pumpás/pipettás kiszerelés vagy legalább egy puhább "tubus", így nehéz megfeleloen adagolni.

BettiBoop

Szerintem ez egy nagyon jó kis krém. Szép lesz tőle a bőröm és én nagyon szeretem az ilyen "átváltozos" krémeket :) Igazodik a bőr színéhez. Igaz ezen kívül csak a Balea hasonló termékét próbáltam ilyen pigmentes, átváltozos krémben, az is bejott, de ez sokkal jobb.

norikad0
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 14.

Kicsit erős a szárító hatása, de pattanásos, zsíros bőrre megfelel. Az ára borsos.

Riababa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. augusztus 14.

Jó kis termék. A csodás azelainsav hatása érvényesül a termékben. Nyugtat, lehúzza a pirosságot, szebb lesz tőle a bőr rövid és hosszú távon egyaránt. Mattít, primernek is kiváló. Mindez hihetetlenül alacsony áron.
Egyetlen nagy hibája van csupán. Nehéz mellette hidratálni! Tele van ugyanis szilikonnal. Ezért utolsó lépésként ajánlott a rutinban használni, mert a fölé kent termékek nem szívódnak fel. Alá pedig azért nem ajánlott hidratáló krém használata, mert akkor kevésbé tud az azelainsav érvényesülni.