KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Ecsetek

hannqo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: < 18  |  2017. április 26.

Egész olcsón jutottam hozzá, olyan 850 forint körül lehetett, ez az első sminkszivacsom, de meg vagyok elégedve vele. Rózsaszínt rendeltem, nagyon tetszik, könnyen tisztítható és jól megduzzad.

Shinejuci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 25.

Nagyon jó kis készlet! A ceruza a highlihter es a füstösítő ecsete miatt már megéri. Jól ki tudom használni, kiegészítő készletnek vettem meg. bárkinek ajánlani tudom !

cooleva
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 25.

Ennél puhább ecsetem még nem is volt talán, viszont egyedi is, mivel ez a festő ecset féle (??) felépítés nem mindennapi azért:-D Amire ki van találva, arra maximálisan jó, gyönyörűen lehet vele felvinni a highlightert az orcák fölé, máshova sajnos túl nagy lenne, de így is tökéletes. Nekem megérte rá beruházni, úgyis limitált.

stimea
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 25.

Imàdom! Kb. 180 ft-èrt vettem, viszonylag hamar meg is èrkezett. Azòta szinte minden nap hasznàlom ès teljesen elègedett vagyok vele. Nem hullik a szőre ès nem esett szèt. Kövezzetek meg de èn az alapozòt,a bronzert ès a pùdert is fel szoktam vinni vele :D ìgy aztàn vègkèpp megèrte.

Loona
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 25.

Nekem is aukciós szerzemény, talán 100 forint körül sikerült megnyernem egy feketét :D Nem nagyon sminkelek, így ecsetet sem sokat használok, de legalább a méreteik szélsőségesek XD (egy kicsi, eredetileg szemhéjtushoz valót használok tégelyes korrektorhoz naponta, valamint ritkábban egy kabukit és egy púderecsetet highlighterhez), és a tisztításuk ugyanúgy nyűg, így úgy voltam vele, hogy ezen az áron megér egy próbát beruházni egy olyan kütyübe, ami talán megkönnyíti ezt.
Jó döntés volt :) Ezzel a kis izével mindegyik méretű ecsetemet jól ki tudom tisztítani, a pici szemhéjtusecsetet is, amit a leggyakrabban használok, és amivel a kis mérete miatt simán, kézzel tisztítva eddig csak nyűglődtem. Jól felhabosítja a tisztításhoz használt arclemosót, és a bordás, nagyobb felületen (talán ez vált be jobban) jól "ki lehet söpörni" az ecseteket.

Az ujjaknak kialakított luk lehetne egy ici-picit nagyobb, mert eleinte picit szorít használat közben, de az anyaga tágul, és nem sorjás, nem vág a széle, úgyhogy végül is nem vészes, lehet, hogy ha nagyobb lenne a luk, akkor meg leesne az ujjról használat közben. Szóval összességében én meg vagyok vele elégedve, bevált, és tényleg olyan cucc, ami nem még egy plusz izé, ami nélkül is pont ugyanolyan jól ellennék, hanem olyasmi, ami a mindennapokat tényleg megkönnyíti :)

greengirl
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 25.

Szóval az van, hogy régóta használom ezt az ecsetet és teljesen elégedett vagyok vele. Szerintem drága, de hosszútávon megéri.

babyface
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 25.

csak szuperlativuszokban tudok beszélni róla akárcsak a púderecsetről vagy a blenderről. már évek óta egy ezeréves szétesett, leharcolt essence pirosítóecsetet használtam, most vettem rá magam, hogy befektessek egy jó minőségű darabba. :) szuper puha, tömött egy álom vele dolgozni, nagyon szépen és természetesen lehet vele eldolgozni a pirosítót. örülök hogy a KAP ecseteket válaszottam <3

babyface

úgy gondoltam sok év után végre betárazok jó minőségű alapecsetekből. kezdődött a shiseido tömött kis csodájával, végül a KAP-es és az RT ecsetek között vaciláltam, de inkább a magyarra szavazok ha tehetem. :) én egyelőre, csak púderecsetként használom, nincs igényem hogy alapozáshoz is kipróbáljam (arra ott a shiseido ecsetem és a csodás KAP-os blenderem <3) hipe-puha megfelelően tömött és nagyon szépen lehet vele dolgozni egy álom ez az ecset nagyon örülök, hogy mostmár énis boldog tulajdonosa lehetek <3

vszandraa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 25.

2017.04.25: Azóta is ezt használom minden nap. Megvettem a For Your Beauty - Rossmann sokak által kedvelt rózsaszín blenderét is. De nem lett a szívem csücske, mert nekem olyan gumis a szerkezete. Ebben pedig pont azt szeretem, hogy borzasztó puha. Hozzá tenném még, hogy a KAP blenderét is megvettem, és ahhoz sem nyúlok szívesen, csak ehhez. Szóval tud valamit a drága nagyon. :)

Imádom, ezzel viszem fel az alapozót, és a korrektort is. Nagyon puha, könnyen lehet vele dolgozni, nem szívja magába az alapozót. Az eredeti BB-t nem próbáltam, de nekem ez is csúcszuper. Remélem nem vonják ki a forgalomból. :)

nusi96
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 24.

Igazán nem tudom, hogy a Pinkpandán miért szemsmink elkészítéséhez valónak írják a négy kisebb ecsetet mert a Jessup weboldalán tök mást írnak, de végülis végső soron úgyis mindenki arra használja őket amire szeretné :D

A kicsi ecsetekről:
- tényleg egyik sem igazán alkalmas szemhéjpúderekhez, de a Jessup honlapos leírásuknak eleget tesznek
- az egyenes elvileg korrektor felviteléhez használatos, na most én őt nem szoktam használni
- a lekerekített szemhéjalap felvieteléhez jó és én erre is használom. a kis tégelyes artdeco alapomat tökéletesen el tudja dolgozni
- a ferdét én fixáláshoz használom (szemhéjalap + korrektor a szemem alatt) eredetileg nem írnak hozzá terméket csak azt hogy az orr illetve -
arc területein könnyti meg felvitelt
- a keskeny tömött ecsetet is korrektorhoz ajánják, de én a szemem sarkához szoktam szemhéjpúdert felvinni vele és onnan egy másik
ecsettel blendelem tovább

a nagy ecsetekről:
-itt nincs úgy igazán eltérés a két oldal között én sem igazán használom őket másra mint a leírtak.

Én is akciósan rendeltem meg őket 3ezerért, megérik az árukat. Puhák, könnyen tisztíthatóak és tartósak. Én teljesen elégedett vagyok velük :)