KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Ecsetek

tara95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 20.

Szivacsmániám legdrágább darabja, minden fillért megér. Soha nem találkoztam még ennyire puha, tényleg szinte buborékos textúrával. Gyönyörűen megdagad és tényleg látványosabban szebb a végeredmény. Szerintem nem fogok mást venni jó darabig, minden textúrához tökéletes és nekem ez a forma a legjobb, a tojás egyszerűen nem áll kézre.

wishes
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 20.

A pokolban tuti ilyennek viszik fel az alapozót. Iszonyú... Csak mázgálja a termékeket a bőrön és még az is szörnyű érzés, ahogy a bőrhöz ér. Nay.

melissared
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 19.

Tavaly karácsonyra megrendeltem..gondoltam egy próbát megér ennyi pénzért. Nem csalódtam benne. Tetszik a tartó amit küldtek hozzá, nagyon igényes. A benne található ecsetek nem hullatják a szőrt, könnyű velük dolgozni és tisztítani is. Nyilván egy profi sminkes nem használná, de otthonra magán célra tökéletes.

cattitude
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 19.

a szemre való ecsetek után felbuzdulva vettem ezt a készletet és ezzel is nagyon elégedett vagyok. a shipping most is nagyon gyors volt, az ecsetek pedig puhák és jól használhatóak. ennyi pénzért ajándék ez a kiváló minőségű szett.

anna22
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 19.

Nem-nem-nemnemszeretem.... Szőrös szívű vagyok, de nem. :( >:( Idegesít, hogy a fejekkel kell szórakozni, mert nem marad a helyén, igaz, hogy be lehet szorítani, de amikor tisztítanám nem az igazi. És amúgy kemény is.

Kadrienn
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 19.

Szerencsére nekem is 1.299.- forintos áron sikerült beszereznem. Ennek nagyon örülök hiszen annyira rossz, hogy még ez az ár is sok érte. A szőre ritka és kemény, folyékony termékekhez teljesen alkalmatlan. Az alapozót teljesen felszívta, használat közben annyira szúr, hogy az arcom kipirosodott tőle. Senkinek sem ajánlom.

skin
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. október 18.

Aprócska feje van,de éppen ezért nagyon pontosan lehet vele dolgozni. Nekem mivel rövid kicsit kényelmetlen,mert a többi ecsetem hosszabb. Első látásra azt hittem,hogy utazó méret,de sehol sem találtam erre utalást. Akcióban megéri beruházni rá.

skin

Kicsi! Azonban nagyon jó puha szőre van és könnyű vele dolgozni. Kontúrozáshoz príma.

marliz
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 18.

Nagyon jó minőségű ecset. Több KAP ecsetem is van. Egyik sem hullik - több, mint fél éve használom őket. Nagyon felkapott Real Techniques ecseteim is vannak, de a KAP-hoz képest nekem gagyik. Nagyon örülnék, ha utazáshoz összecsukható változat is lenne belőle.

danikin
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 17.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet, szemzugba, szem alá, szemöldök alá, szájra