KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Ecsetek

bogmir
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 22.

Nagyon szuper ecset, sok mindenre lehet használni,vegyétek meg gyorsan, amíg el nem tűnik!:D

jakabsara
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 22.

Én alapozó ecsetnek használom és az egyik kedvencem!
Ajánlom mindenkinek :)

muszika
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 21.

Benedvesítve tényleg jól használható, ennyi pénzért teljesen rendben van.:)

pilla91
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 21.

Én nagyon szeretem, kontúrozáshoz szerintem tök jó. Sőt nekem highlighterhez is bevált. Ár-érték arány ötös :)

typical
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 21.

-- téves --
Hoppá, most lecsekolltam és nekem nem ez, hanem a For Your Beauty szintén full fekete púderecsete van meg.
Így nem tudhatom, hogy mennyire helytállóak az itteni rossz értékelések, az mindenesetre szerintem egy négyest megérdemel :D

Makk Zsuzsó
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. május 21.

Update: Kicsit zavarban vagyok, mert az előző véleményem a 2. ilyen ecsetről szólt, az elsőt ki kellett cserélni, ugyanis rögtön az első (szigorúan benzines) tisztítás után egy csomó szőr kikandikált a tetején és hullott is. Nos, sajnos ennél a cserélt darabnál is ezt tapasztalom (igaz, kb. az 5-6. tisztításnál), megspékelve azzal, hogy a közepén egy sávban besüllyedtek a szálak, így nem egy síkban vannak a szőrök. Nagyon sajnálom, hogy ezt kell írnom, de ilyet egyetlen más, filléres Essence ecsetem sem produkált.

2018. március 4. Próbáltam alapózóhoz, nem volt rossz, szépen lehet vele dolgozni, de a sebbenzines tisztítása nekem kicsit macerás volt, meg nem is túl hatékony, nem szedte ki belőle maradéktalanul az alapozót. Most púderecsetnek használom, arra a célra sokkal jobban bevált, alapozásra valahogy jobban kézreáll a laposecset és a blender.

typical
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 20.

A lila változatot vásároltam meg pár hónapja (de szerintem csak a dizájn új). Tökéletes - én ugyan tusvonal helyett szemöldökpomádéhoz használom leginkább, de pont ilyen vékony ecsetre vágytam. Eddig egy szálat se hullajtott ki, és a formáját is tartja. 5 csillag, és mindenkinek ajánlom!

DistressedMaszat
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 20.

Szerintem kifogtam egyet ami valamiért nem jó xD porhoz próbáltam, pomadehoz és ceruza satírozáshoz is. Nem tudom hogy mondjam de többet szed vissza mint amit rátesz. Nem értem de nekem nem válltbe. Korrektorhoz is próbáltam, nem rossz ahhoz de szerintem túl adok rajta.:(

Konszuelita
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 19.

Nem rossz, de nekem jobban bevált ugyanez a márka púderecsete pirosításra, ez túl sok terméket vesz fel. Persze lehet vele ügyesen bánni. De egyébiránt fincsi puha. Inkább highlighterhez való.

Makk Zsuzsó
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. május 19.

Mindig azt éreztem, hogy nekem nincs affinitásom ehhez a legyezőecset-témához, van is elég ecsetem, highlighterhez is másfajtát használok, így amikor lehetett kapni, csak a szemre való 2 ecsetet vettem meg. Aztán pár hete a Rossmann leértékelt cuccok turkálójában megláttam egyet párszáz kevés forintért, akkor bedobtam a kosaramba, gondoltam majdcsak kialakul, mi a fenére jó ez.
Irtópuha cirógató szőre van, de nagyon kevés anyagot vesz fel, ezért nem lehet "megszaladni" a csillámokkal. Még ki kell gyakorolnom a használatát, biztos van oka, hogy gyártanak ilyet, szóval nem adom fel. Addig adok egy négyest, mert nagyon szép.