Legújabb vélemények - Ecsetek

SminkesAnyuci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 21.

Nem vártam tőle sokat, mégis a kedvenc blender szemecsetem lett az elmúlt fél évben. Puha, jó fogni, gyönyörűen satíroz, könnyen tisztítható, nem hullik a szőre. A pufibb vége nekem satírozni, ill. orr kontúrozásra, a kisebb vége az egymás mellett levő színek határvonalainak finomítására jött be. Az én verziómnak bambusz a nyele. Bátran ajánlom, kiváló minőségű.

Kencifice
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. szeptember 19.

Régóta sminkelek, rengeteg ecsetem volt már, de oriflames még nem, hát vettem egyet. Tényleg puha és nem hullik (még) a szőre (kb. egy hónapja használom). A nyél nagyon kellemes tapintású. Széles a sörtéje, de túl "bumszli". Esetlenül lehet vele dolgozni. Széles, túl puha fejének köszönhetően oda is ken festéket, ahova nem kéne. Satírozni a szemhéjon egyáltalán nem lehet, inkább egy színt szétoszlatni. Arra jó. Kialakítása és kellemes tapintása miatt adok 2 csillagot.

KlaudiaZs
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 17.

El se hiszem, hogy ezt mondom, de szerintem sokkal jobb ez az ecset alapozáshoz, mint a 4-5ször többe kerülő Zoeva alapozó ecsetem. Ettől azt kapom, amit attól vártam: elképesztő puhaság, egyyenletes alapozás, gyönyörű végeredmény. Lehetne picit tömörebb, de használhatóságából ez semmit se von le, csak személyes preferancia. Ráadásul szép a kialakítása is, könnyen és jól mosható, nem hullik, imádom.

Mintia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 16.

30%-os akció keretein belül vettem meg BeautyBay-en körülbelül 1 éve, azóta is csak őket használom! Minden szettet alaposan végig néztem, és ez jött ki győztesen. A szemhéjtusos ecsetkén kívül (amit később itt eladtam) mindegyiket napi szinten tudom használni! Gyönyörűek, nem kopnak el, nem hullik a szőrük, nem veszítették el a formájukat, csak ajánlani tudom!
Összehasonlításképpen, nekem vannak Morphe ecseteim is, arc illetve szem is. Hát, könnyűek, nagyon olcsó hatásúak, lekopott a festék a nyelükről, hullik a szőrük, valamint egy idő után a szemre valóak teljesen szétállnak. :(

lbetti
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 16.

Beauty blendert még nem, de több másfajta sminkszivacsot is kipróbáltam már. Az összes közül a RT szivacs vált be legjobban, már 2-3 db-ot elhasználtam belőle. Alapozó es korrektor felvitelhez, púderezéshez használom. Könnyen eldolgozható vele minden termék, könnyen tisztítható.

Vala111
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. szeptember 15.

Fél éve van meg, de nem használom napi szinten, azért időnként kimosom valami folyékonnyal (szappan, tusfürdő). Szerintem azért szakad mosáskor sokaknak, mert belemélyesztik a körmüket. Nekem általban rövid, ezért ez csak néha fordul elő, így csak három nagyon pici bemélyedés van rajta.
Vizesen használom, mert így nem issza magába az alapozót, de BB krémhez is használtam már. Én miután bevizeztem még kinyomkodom egy törölközőben, hogy véletlenül se legyen túl vizes, de lehet hogy erre nem is lenne szükség.
Valóban szebb az eredmény mint egy ecsetnél, de szerintem nem látványosan.
Alakja miatt sok mindenre lehet használni.
Összehasonlítási alapom nincs más szivaccsal, mert egyből ezt vettem, a RT-ről általban jókat olvasok. Egyenként drágálottam, ezért szettben vettem (3 fajta, kicsi, nagy), de barátnőmnek ajándékoztam belőle, mert rájöttem hogy reggeli sietségben nekem ehhez nincs türelmem, ezért többnyire még mindíg ecsetet használok.

Albertina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 14.

Nagyon jó minőségű ecset. Nem hullanak a szálai (már 3-szor mostam ki, de egy szál sem hullott ki), masszív, igényesen összeszerelt, szép. Az alapozót nagyon szépen eldolgozza, elég nagy a feje, így gyorsan lehet vele sminkelni. Nem húzza a bőrt, siklik az arcon. Kicsit talán merevebbek a szálak, mint a megszokott ebay-es ecseteknek, de nem szúr, puha, tömör. (Zoeva dupe talán...) Nagyon jó vétel volt, rendeltem is gyorsan egy másikat is belőle.

lovecreams
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 13.

Mindkét vége tökéletesen megfelel a célnak, nagyon szeretem használni, egy filléres csoda! :)

LianaLia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 12.

Közel egy éves, hetente mosom és még mindig ugyanolyan mint amikor megrendeltem. Meglepően jó minőségű, több Oriflame ecsetem van és szerencsére mindről csak jót tudok mondani, pedig nem sok reményt fűztem hozzájuk az áruk miatt. Ezzel az ecsettel nagyon szépen tudom formálni a szemöldököm ceruzával,porral ,mindegyikkel nagyon jól működik. Mindenképpen ajánlom, 600 ft -ért lehet rendelni általában akciósan. Ennyi pénzért érdemes kipróbálni :)

migfe
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 12.

Ezt az ecsetet használom a korrektor eldolgozásához, de ha erősebb fedésre van szükség, alapozó ecsetként is ehhez nyúlok. Nagyon jó vele dolgozni, Lisa Eldridge használja mindig ezt az ecsetet, értem is, hogy miért! :)