KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Ecsetek

Amadea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 21.

Még mindig nem hiszem el, hogy ennyi pénzt kiadtam egy kis darab fekete szivacsra, deeee nem bántam meg, hogy a kíváncsiságom végül győzött.
A Real Techiques blenderét is szeretem használni, de már szinte túl puha, nagyon ducira nő és a nehezen hozzáférhető helyeken oda kell figyelni, hogy ne gyűljön össze az alapozó. Ehhez képest a BB keményebb, "műanyagosabb" érzetű, nem is dagad meg annyira, de ez egyáltalán nem baj, az a "pont jó"-érzés fog el a használatakor: pont elegendő a mérete, pont jó az alakja, pont elég gyors és nem kell háromszor átsimogatni vele az arcomat.
A használat után ráfektetem egy kis törölközőre, de a kis dobozának a peremére is jó rakni, ha kiszáradt, elvileg pont beleesik (csak olvastam, nekem teljesen jó, ha az ablakban nyaral a törölközőjén).
Nem mondom, hogy nem lehet enélkül élni, de tényleg nagyon szép vele a végeredmény, gyönyörű airbrush finish-t lehet vele kreálni.

Jucushh
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 21.

A pomádéval együtt volt csomagolva, így olcsóbban sikerült megrendelnem, mintha külön vettem volna. Véleményem szerint ez nem csupán egy agyonhypeolt termék, tényleg álom! 1 éve minden egyes nap használom és semmit sem veszített a formájából, nem potyognak a szálai, nagyon jó minőségű az ecset. Valóban megkönnyíti a termék felvitelét. Nem vagyok sminkes, soha nem is voltam ügyes ezen a téren, de a szemöldömöket sokan dícsérik :-)

bdori
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. július 21.

Szem alatti terület púderrel való fixálásához használom. A szálak lehetnének puhábbak, kicsit szúr. Mosás után elég érdekes szaga van :D

Livus09
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 21.

Egyáltalán nem tudom használni, se porhoz, se gél állagúhoz... Pénzkidobás!

katalinmester13
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. július 21.

Nagyon-nagyon ügyes ecset. Alapvetően száraz tushoz vásároltam. De nagyon jól kijön a zselés szemhéjtusokkal is. Természetesen ki kell tapasztalni a fixáló folyadék és a festék tökéletes arányát. Ha sok festéket veszünk fel a száraz tusból nem állnak össze a szálak. Ha a folyadék a sok, értelemszerűen elfolyik a szemhéjon a festék. Ha megtaláljuk a helyes arányt, olyan vékony tusvonalat húzhatunk vele, mint semmi mással. Próbáltam más ecseteket is ( zselés tusokhoz csomagoltakat; ferde szemhéjtus ecsetet), de egyikkel sem lett ilyen szép és vékony a tusvonal. Örülök, hogy megvettem!

mattmania
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2018. július 19.

Kedvenc márkám lett a RT ! Tökéletesen lehet vele sminkelni :) nagyon örültem mikor lattam hogy lehet kapni a Müllerben is Bar ha jól emlekszem egyebeknt drágábban kapható az üzletben mint az interneten.

mattmania

Sosem gondoltam volna hogy ennyire imádni fogom mert mindig csak ecsetet hasznaltam, de egy praktikus kis darab :) sokkal szebb az eredmény mintha csak ecsetet használnek.:)

mattmania

Igazabol olyan nagyok az escetek hogy csak az alapozo ecsetet lehet hasznalni és talán a “fustosito” ecsetnek feltuntetett ecsetet az orr konturozasara vagy highlighter felvetelere mivel egyebekent köze sincs a fustositeshez vagy satirozashoz
Az ecsetek nagyon nagyok és a formájuk is elég furak

Nindzsuuu
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. július 19.

Az arcra való ecsetek tökéletesek. Az alapozóecset a kedvencem. A szemre való ecsetek szerintem is túl nagyok,bár füstösítésre tökéletesek. Általában korrektorozásra szoktam használni őket. De minőségügyileg egyik legjobb szett.

Nindzsuuu

Ez a szett azóta nagy kedvencem, mióta először használtam. Puhák, kézreálló és nagyon szépen dolgoznak. Ajánlom.
2-3 év használat után is tökéletes állapotúak. Érdemes beruházni rá.