KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Ecsetek

Lis
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 20.

Szemöldökre használom, ilyen árért szerintem nagyon jó. Valóban precíz. :)

katagali92
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 20.

Annyira jó volt ez az ecsetkészlet, hogy valami hihetetlen. Extra puha ecsetvégek, könnyen tisztítható, minden megvolt benne. Kàr hogy màr nem kapható... :-(

katagali92

Nagyon jó kis ecset, puha, cuki és jòl csinálja a dolgàt! Az àra minimális, nagyon megérte! :-)

thepinkdoor
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 20.

Szép kivitelezésű és jó fogású ecsetek. Környezetbarát, szintetikus szőr, átlagos hosszúságú nyél.
Az arcecsetek feje kisebb, mint amire számítottam, ez nem feltétlenül negatívum, inkább preferencia/funkció kérdése, és az egész készletről elmondható, hogy SZUPER PUHA! Ez egyrészt pozitívum, viszont több ecsetnél is már annyira puha (és nem elég tömött) hogy nem annyira használható a célra, amire tervezték. (Referenciaként: 90%-ban Real Techniques ecseteket használok, amik ugyancsak puhák, de a mellett erősek is a szálak, és jobban irányíthatóak, nem mozognak össze-vissza.)
Az highlight ecset talán a kedvencem az egész készletből, kúp alakú, megfelelően tömött, highlight felviteléhez tökéletes. (mérete megegyezik a RT contour ecsettel)
A Stippling ecset alapozóhoz nem nagyon alkalmas, az ecset fejének átmérője 2-2,5 cm, viszont (púder)kontúrozásra jól bevált. A pirosító ecset is egész jó, semmi extra. Viszonylag kicsi, így precízen lehet vele dolgozni. Összességében az arcra való ecsetekkel meg vagyok elégedve! Plusz pont, amiért műanyag ecsetvédő tok is volt a pirosító ecseten.
A korrektor ecset szerintem nem elég tömött korrektor eloszlatásához, szemhéjpúderhez satírozásához használom, a definer és a crease ecseteknek még nem találtam meg azt a funkciót ami igazán jó lenne. Kipróbáltam már a szemhéj primer fixálására, orr kontúrozásra, eddig nem vagyok oda értük. A ceruza és tusecset viszont szuper!
Eddig nem tapasztaltam, hogy hullana vagy ilyesmi, de később updatelem ezt a részt.

Akciósan vettem 3000 Ft-ért, (ami szuper olcsó volt) így azt mondom, hogy ha nyolcból hat ecsetet tudok használni, és mondjuk négyet-ötöt szeretek is, akkor megérte! Ha akciósan meg tudjátok venni, akkor szerintem érdemes, teljes áron viszont nem éri meg.

feherandie
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 19.

Első blenderem, tehát nincs viszonyítási alap de úgy gondolom mindent tud amit várnék, sőt még kicsit többet is. Tényleg hatalmasra dagad ami meggyorsítja az alapozást, viszont szemkörnyéknél picit nehezít, de ennek ellenére imádom a textúráját, hogy mennyire könnyen "gyúrható" lesz vizesen, jó érzés vele az arcomhoz érni a reggeli álmosságban. Hétvégente átmosom szappannal, egyelőre tökéletesen viseli azt is, ennyi pénzért ajándék!

Naschkatze
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 19.

Számomra ez a TÖKÉLETES satírozó ecset. Nemrég kezdtem el kísérletezni a szemhéjárnyékolással, s elég nehezemre esett elsajátítani a füstösítő technikát, többféle ecsettel próbálkoztam. Viszonylag kis- és rejtett szemem van, így akármilyen ecset nem jó rá. A Pupa blending brush meghozta az áttörést. Először sokalltam az árát, most viszont azon gondolkodom, hogy veszek belőle egy másodikat is. Kiválóan formatartó, nem túl kemény, nem túl puha, picit lapított ami segít célzottam satírozni. Nem hullik a szőre, kiváló minőség. 6 csillagos!

vzorka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 18.

Tartottam tőle, de pozitívan csalódtam. Amennyire kemény szárazon, annyira puha nedvesen. A víztől egész nagyra nő. Nekem nem vesz fel több terméket, mint amennyit a többi szivacsom. Szeretem használni.

pannapanna999
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: < 18  |  2017. február 18.

Nekem ezelőtt Ebelines Beauty Blender dupe-om volt, amiről sokan írták azt, hogy majdnem olyan, mint az eredeti BB.
Hát nekem ez a szivacs sokkal jobban bevált. Iszonyú puha, hatalmasra dagad a víztől, a szappantól nem szárad ki (mert az Ebelines bizony kiszáradt). Könnyen eldolgozható vele az alapozó vagy a korrektor. Megváltás.

Vronett
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: < 18  |  2017. február 18.

Nagyon jó ára van, és nekem bevált a szemöldökömre, tushoz még nem használtam. Vékony az ecset tehát jól lehet vele dolgozni. Ennyi pénzért megy az 5 csillag.

skin
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. február 18.

Egy videó blogban lettem rá figyelmes ,ahol jónak mondták. Megrendeltem és tényleg jó így egy hónap után azt tudom mondani. Nincs szőrhullatás és jól tisztítható. Nem
tudom mennyiret lesz tartós, de mivel az ára nem sok nem volt rossz vétel.