KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Ecsetek

Lilla90
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 13.

Szuper kis termék mikor megláttam a boltok polcain nagyon megfogott az elegáns külseje, itthon mikor haza értem azonnal ki is próbáltam. Szerintem nagyon szépen el lehet vele dolgozni a krémes púdereket is ajánlom.

Gizimester
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 13.

Előtte azokat a kör alakban kapható háromszög alakú förtelmeket használtam. Hát ez ahhoz képest csodás. Benedvesítve használom, sokkal kevesebb alapozót szív magába mint az előző szivacsaim, és milliószor szebben lehet vele dolgozni. Nem tudom mennyivel marad el az eredeti beauty blender-től, de nekem nagyon bejött. :)

szaboagnes3277
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. november 12.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. november 12.

Nagyon szeretem. Puhák az ecsetszőrök, szépen tisztítható és nagyon jól teszi a dolgát.

sarria
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 12.

Nem hiába a nagy felhajtás a Beautyblender körül. Valóban gyönyörű a végeredmény, amit el lehet vele érni. Összehasonlítathatatlanul szebb, természetesebb a vágeredmény, mint ecsettel. A vele való dolgozás ugyan lassabb, de alaposabb és az a hátrány, hogy felszív valamennyi terméket, gondoskodik róla, hogy ne vigyünk fel túl sok alapozót/korrektort.

timilla
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport:  -  |  2018. november 12.

Ó, hát ez egy álom! Eddig csak noname blendereim voltak, és bár azokat is elég puhának találtam, illetve kidobtam, amit nem, ez egy más kategória! Annyira jó vele sminkelni, hogy el sem tudom mondani, mintha simogatnák az arcomat. Jól ki lehet belőle nyomni a vizet, szép nagyra duzzad és én azt sem veszem észre, hogy több alapozót kellene használnom, szóval nem nyel el többet, mint más blendereim. Simán bedobom a mosógépbe, és 30 fokos programon kimosom ruhákkal együtt, ezt is jól viseli. Része marad az arzenálomnak.

herczegno33
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 12.

A shiseido bemutató videót is èrdemes megnèzni hozzá. Hát nem tudom, de nekem a beauty blenderhez kèpest gyatrább a vègeredmèny. Nagyon nem szeretek ecsetet mosogatni, így visszaállok a blenderre.

bkata91
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 12.

Gyors, nappali szemsmink elsatírozásához tökéletes választás, ennyi pénzért főleg.

blessed
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 11.

A korrektort -főleg a tégelyest- legszebben felvinni és legjobban eldolgozni ezzel a fajta "buffer" ecsettel tudom. Kellően hosszúak a szálai és tömörek hozzá.
Végre egy ecset aminek a szára is kellően hosszú így kényelmesen lehet fogni hosszú ujjakkal is, ráadásul van egy műanyag kupakja is a higiénikusabb tároláshoz. Remek vétel volt.

Lolychan
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 11.

Barátosné ajcsija volt. :) Mivel nekem ott a nagy kabuki púderezésre, így bronzosításhoz használom. Nagyon puha és mosáskor sem hullik a feje. Jól eldolgozza a púdert. Sose cserélem le. :D

lexyweaver
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. november 11.

Szerettem, de ahhoz képest drágának találom, hogy a Real Techniques sminkszivacsa ugyanazt teszi, mint ez. (Abból a 2 db-os a Müllerben 3500 Ft)