KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Ecsetek

Maja92
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 26.

Jó kis ecset, de lehetne vékonyabb, szemöldökporral használtam.

Flanna
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 26.

Szeretem, már a másodikat használom. Kiváló alapozáshoz és sokáig kibírja. Csak ajánlani tudom!

Glorcika
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 25.

Az előző szemöldökecsetem tönkre ment, kellett egy új. A sok vélemény alapján döntöttem az Essence termék mellett, és nem bántam meg!! Nagyon jó, precíz szemöldököt lehet csinálni. Remélem sokáig bírni is fogja!

pannababo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 24.

Szemöldökre és szemhéjra egyaránt szuper,en szemöldömre jobban szeretem,konnyű tisztítani,de a hegy vége elszíneződik.

skin
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. június 24.

Megvettem aztán elajándékoztam , mekkora hiba volt vizesebb sokkal puhább,mint drágább márkás társai. Arról nem is beszélve,hogy sokkal kevesebb a pazarlás vele. Jó termék,be kell látnom.

SchmitterBettina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 23.

Szeretem nagyon! Kényelmes vele dolgozni!

SchmitterBettina

Szerintem is nagyon kemény, nem is értem , hogy tudtak szemhez ilyen kemény ecsetet gyártani ! Fel ütögetem vele valahogy a terméket, de borzalom! Nem is használom! A dm- ben kapható ecsetek sokkal jobbak!

SchmitterBettina

Szerintem ez nem sikerült valami jóra! Túl kemény és mikor fel kenem vele a rúzst, akkor csíkos marad a száj, minden húzásnál. Pénzkidobás volt a részemről!

kovexti
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 22.

A fehér verzió van meg nekem, és egészen elégedett vagyok vele. Szépen veszi a színeket, bár ez is picit több port nyel, mint szeretném. Nem hullanak a szálak. Leggyakrabban a ferdefejűt használom a szemöldökömre, szinte minden nap. Mivel nem por állagú festéket használok, ezért kevésbé használódik (az előző ecset, amivel a szemöldökömet csináltam, hamar tönkrement, szétmentek a szálak, utólag rájöttem, hogy azért, mert port használtam, és sokat 'dörzsöltem' a palettához mikor felvettem a festéket). Ritkán csinálok bonyolult sminkeket, ezért általában hétköznap még a tapered blending nevezetűt használom, nagyon szépen dolgozik, bár lehetne picit tömöttebb.

Kodi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 22.

Talán az egyik legjobb sminkszivacs, amivel találkoztam. Szuper és ráadásul nem drága! Szépen megdagad a víztől, nagyon könnyű vele dolgozni, szép a végeredmény, nem nyel el sok anyagot. Formája az RT szivacsra emlékeztet, anyaga azonban kicsit latexesebb, míg az inkább szivacsos valóban. Legalább olyan jó, mint az RT blender, a tisztítása is nagyon könnyű, csak betartom a csap alá, és már egy nyomástól felszínre kerül az alapozó, kis szappannal pedig pár csavarással tökéletesen megtisztítható. Sajnos nem látom mostanában és a webáruházban sincs készleten, igaz ott a tojás alakú verzió van, az nem biztos, hogy ugyanilyen minőségű. :(