KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Ecsetek

nefele99
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 19.

Imádom!!!! Baromi könnyű vele az élet. Szerelem volt első érintésre! Kellően puha és mégis a szálak együtt maradnak. Boldog vagyok h ezt vettem meg és nem a 6000 Ft-os tarsat. Ez egyszer örülök, hogy le voltam égve 😅.

reka63
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 19.

Ez az első beauty blenderem és nagyon sokat hezitáltam, hogy milyen márkát vegyek, de végül az itteni vélemények alapján rá esett a választásom. Jó pár hónapja használom napi szinten és teljesen meg vagyok vele elégedve. Nagyon könnyen el lehet vele dolgozni az alapozót. A szem alatti korrektorommal már annyira nincs kibékülve, de ez nem biztos, hogy a szivacs hibája.
Az egyetlen apró gondom vele, hogy az első mosásnál mindkét oldalt a közepéből kijött egy kis darab szivacs, amire ezért az árért nem számítottam volna. Erősen gondolkodom, hogy megrendelem a Real Techniques blenderjét összehasonlításképp, ami nem sokkal drágább.
Összességében meg vagyok vele elégedve és szívesen használom.

Betti81
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 19.

Nagyon jó kis szett, az alapozó ecset kivételével az összes darabot rendszeresen használom. A Sigma ecsetei ugyan drágák, de egytől egyig kiváló minőségűek, élmény velük sminkelni.

Betti81

Amikor megérkezett a csomag , előszőr nagyon meglepődtem, tényleg nagyon kicsik az ecsetek. Olyan, mintha egy kislány játék készlete lenne. :)
Ha üzletben láttam volna és nem csak képen, akkor lehet, hogy nem vettem volna meg.
Az öt ecsetből az első kettőt egyáltalán nem használom, a maradék három egész jó.
A legjobb szerintem a képen a jobb szélső: használható satírozáshoz, vagy szem alatt a korrektor eldolgozásához.

Betti81

A legjobb ecset, amit valaha alapozáshoz használtam. Kényelnesen és gyorsan lehet vele dolgozni, nem csíkoz, egyenletesen visz fel az alapozót. Kiváló minőség, csak ajánlani tudom.

Betti81

Nagyon jó minőségű, tömör és puha ecsetek. Nagyon kényelmes a használatuk. Mosáskor még egyetlen szál sem jött ki belőlük. Kb. másfél éve használom, napi rendszerességgel, és olyan, mint új korában.

b0rzi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 19.

A L'Oréal gel intense lineréhez használom, és hát csak alá tudom támasztani, amit előttem írtak. Nekem az essence precíz ecsete túl vastag volt, ez kb feleakkora, a szőrét kicsit hosszúnak találom, de gyakorlással nincs vele probléma. Minden használat után kimosom, mert ez a tus eléggé bele tud kötni és akkor használhatatlan az ecset, remekül bírja a mosást is. Néha azért kompromisszumot kell kötnöm vele, dehát nekem eddig szinte mindig mindennel kellett.

Syub
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 18.

ezek szerint én is lehúzni jöttem de nem éri meg főleg nem teljes áron a kinai változata amit kb 1e ftért vágnak hozzád majdnem ugyan ez csak kevésbé tömött. kezdőknek elmegy ha akciós de pár hónap után hullik a kicsi ecsetek nem jók szemre de nem is arra valók

viki0322
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 18.

Első beruházásom, egy jó minőségű szivacsra. Nem bántam meg. Sőt kifejezetten megszerettem. Szépen dolgozik, nedvesen kell használni akkor tökéletes.

BergerZsofia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. augusztus 18.

A türkizes-zöldes árnyalatban vettem meg a minap, és azt kell mondjam, ha tudom, hogy ennyire jól működik, rá sem nézek ecsetekre. Ha ez ennyire tetszik, el sem tudom képzelni, milyen profi lehet az igazi BB. Teljesen natúr a végeredmény, eddig vizesen próbáltam, de úgy semmi alapozót nem szívott magába, csak a felületét kellett megtisztítani. Azt viszont nem igazán sikerült, halványan látszik az alapozófolt rajta, pedig háromszor mostam át. Itt láttam pár ötletet, hogy hogyan lehetne megtisztítani, majd kipróbálom őket. Csak emiatt kap 4 csillagot, puha, teszi a dolgát, semmivel sem kell több alapozót használnom, mint előtte, hogy szép legyen a végeredmény. Még frissítek később, hogy mennyire viseli jól a gyűrődést.