KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Ecsetek

Lorna
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 18.

A legjobban az zavar, hogy a puha szálak csiklandozzák az ajkaimat használat közben. Nem igazán tölti be a funkcióját. Most, hogy olvasom más véleményeit látom, hogy említettétek, hogy a hosszú, puha szálak miatt kevés festéket vesz fel. Eddig nem tudatosult bennem, hogy ez lehet vele a gebasz, de most már tök egyetértek vele. Nem igazán sikerült vele soha olyan maradandóan megfestett szájat alkotni, mint ami az rúzsecsetek feladata lenne.

Fruzsi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 17.

Szépen el lehet oszlatni vele az alapozót, de pár hét után kimoshatatlan, berepedezett. Ki fogok próbálni más márkát is.

Lina14
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 17.

nekem inkabb a sminkszivacs az igazi korrektorhoz, ez csillamos szemhejpuderhez viszont isteni!

Lina14

lehet vele precizen konturozni, eldolgozashoz mar nem az igazi
inkabb preciz highlighthoz job, amint konturhoz, de vegulis en elpakoltam a fiokomba, mert van ennel job ecsetem is

Lina14

nekem nem kenyerem az ecsetes korrektorozas vagy konturozas, ezert szemfestekhez hasznalom, arra kitunoen alkalmas, szepen viszi fel a pudereket, es szepen satiroz

Hencida
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 17.

Senki se vegye meg. Iszonyú durva, első használatkor már hullott... Egy minőségi ecset puha mint egy cica bunda, na ez süni. Pénzkidobás volt.

Matryoshka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. december 17.

Praktikus, jól néz ki, imádom! Mindegyik használható, kis helyen elfér és nagyon szép tokban van/az ecset színe is mesés! :-)

javi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 17.

Tömör és puha tapintású ecset volt, de kb. 3/4 év után mintha durvábbá vált volna, bántja az arcom. Egyébként szépen el lehet vele dolgozni az alapozót, de sokat felvesz belőle. Inkább visszatérek a beauty blenderhez.

vpverapapp2
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 17.

Leértékelve vettem meg, és összességében egy jó ecsetkészlet, nagyon jól használható belőle a legtöbb ecset, a szemecsetek nagyszerűek, ahogyan a pirosítóecsetét is nagyon szeretem (vagy az lehet, hogy púderecset néven fut? én azt pirosítóhoz használom). Viszont némelyik nagyon hamar elkezdte a szőrét hullajtani, pl. az alapozóecset, és többnél is tapasztaltam, hogy konkrétan szétesett, vagy kihullott a szőre tisztítás közben. Na de persze az sem elhanyagolható, hogy nagyon dekoratív ^^

Makk Zsuzsó
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 17.

Kipróbáltam higlighterhez is végül, és működik!

Nem kompakt púder felvitelére próbáltam ki először és remekül bevált. Puha, lazább szőrű ecset, szép egyenletesen fel lehet vinni vele a porpúdert. Szerintem sem feltétlenül a highlighter-felvitel a főprofilja, bár biztos, hogy aki ügyes, az mindennel tud sminkelni. Én sajnos nem vagyok ...
Aki még talál belőle a polcokon, csapjon le rá, mert tényleg nagyon jól kihasználható, pirosításra, bronzosításra is abszolut használható.