KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Ecsetek

Hencs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 23.

Catrice termékkel használom és tökéletesen szuperál.

szazsani
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 22.

Tök jó kis szivacs,korrektor és kontúrozás eloszlatásához használom és tökéletesen segít ebben a tevékenységben. Egységes lesz az eredmény, finom puha, es a pici kis mérete miatt jol elér minden zegzugot. Utazáshoz is tökéletes,nem foglal sok helyet a sminktáskámban :) szeretem

Lencseee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. március 22.

Annyira örülök ennek a válogatásnak! Az iherb-ön számos RT ecsetcsomag elérhető, azonban csak ez az egy válogatás olyan, amelyből minden egyes ecsetet tudok és használok is nap , mint nap. Igazából a többi csomagot is pont ezekért az ecsetekért rendelgettem volna meg...Szóval, ez szerintem is a musthave darabokat tartalmazza.

Yeliz
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 21.

Aranyos a csomagolása az ecseteknek és hozzá tartozó kis neszeszer is nagyon praktikus. Az ecsetek nagyon puhák és könnyű velük dolgozni. A satírozó ecset mérete számomra egy kicsit nagy, de lehet csak az én szemem kisebb az átlagnál. Összességében meg vagyok elégedve velük és szívesen használom őket mindennap.

nyuszoka22
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 21.

Már nagyon rég óta szemeztem hasonló szivacsokkal, de nem bántam meg, hogy ezt választottam! Eddig kézzel vittem fel az alapozót, de össze sem lehet hasonlítani azzal a végeredménnyel, amit ezzel tudok elérni! Gyorsan készen vagyok az alapozással, foltoknak, csíkoknak nyoma sincs, imádom! :)

kecce2
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 21.

Szerintem ez az ecset tökéletes a mindennapos alapozásra. Müllerben találtam rá (elég jutányos áron), gondoltam egy próbát megér. Nem csalódtam. Nagyon szép egyenletesen el tudom dolgozni az alapozót vele.
Nem hullik ki a szőre, nem csíkoz, pedig naponta mosom.
Én bátran ajánlanám mindenkinek!

nsaranna
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 20.

Fogalmam sincs milyen ecsetet vettek a többiek, de én teljesen meg vagyok vele elégedve. Az enyém fekete nyelű, puha sörtéjű, és egyáltalán nem hullik. Ezzel viszem fel a pirosítómat, bronzosítómat, de ha olyan kedvem van a szemem alá a púdert is ezzel kenem fel.

fairyqueen
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 20.

Ezt is iHerbről rendeltem, 3000 Ft körül volt akciósan. Hihetetlenül puha ecsetek!! Legtöbbet a pirosító és púderecseteit használom, mindenhová jönnek velem :)

Tofi96
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 20.

ő az első satírozó ecsetem és habár azóta van még pár, nagy márkáktól is, sokszor érte nyúlok :) szinte mindig :)

Tofi96

a szívem csücske ez az ecset!!! bárki jár a szobámban ezt simogatja , szerelem volt első látásra, a kedvenc pici ecsetem :)