KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Ecsetek

greta333
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 19.

Imádom!Nekem kettő is van belőle. Víz alatt benedvesítem, majd a maradék vizet kinyomom belőle. Több éve megvan, nekem semmilyen problémám nem volt vele eddig, nem jött szét használat közben vagy mosáskor (pedig nem kímélem). Korábbi vélemények között olvastam, hogy valakinek a szivacsa eresztette a színét, hát én ilyet véletlenül sem tapasztaltam szerencsére...Ez a kedvencem az alapozófelviteléhez, sokkal természetesebb és egyenletes eredményt lehet vele elérni, mint egy ecsettel. A fedés kicsit enyhébb lesz, mint az ecsetnél, de az alapozó szinte "beleolvad" a bőrömbe ezzel. Nagyon tetszik a formája, jó hogy van csúcsa, tényleg könnyebben lehet vele dolgozni a nehezen hozzáférhető helyeket is (pl szem alatt, orr körül, stb). Hát szerintem felszív némi alapozót,ami egy drága terméknél nem túl előnyös és a tisztítása is kicsit időigényesebb, de szerintem totál megéri. Biztosan újra fogom vásárolni.

csokibeka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Számomra használhatatlan, de kísérletezgetek vele, lehet én vagyok a béna...mindenesetre 2. mosásnál már hullik nagyon a "szőre" :/

mautika
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 19.

Nekem ebből a ferdén vágott van meg, ezzel a fajtával még nem is találkoztam... esetleg ha valakinek van tippe a képen láthatót belvárosban hol tudom megvenni ne tartsa magának :D viszont a ferdén vágott megkapja az 5 csillagot, nagyon szeretem :)

mautika

Szerintem borzalmas, nekem se highlighterhez, se pirosítóhoz nem jó:( tényleg szó szerint rá kell küzdeni a festéket, de amit felvesz semmire se elég...

Enci90
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Cuki csajos csomagolás. Oda voltak írva a méretek, de valahogy nagyobbnak gondoltam az ecseteket. Az arcecset púderezéshez nagyon picike. Én pirosításhoz vagy highlighterezéshez használom. Elég mű, ez érződik is rajta, de puhák a sörtéi, úgyhogy annyira nem zavar. Egy 3-ast megér, mert el lehet vele boldogulni, de senkinek nem ajánlanám. Utazáshoz tök jó lehet. Tényleg pici helyet foglal, és ez a rosegold csomagolás nagyon tetszik.

Amanina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

TÖKÉLETES! Picike az én picike szememhez. Tömött, erős, de mégis nagyon puha, kicsit sem erőszakosan szúrós. Nagyon nagyon klassz! és külön tetszik, hogy a nyelének fekete része valami matt anyaggal van bevonva és nem csúszik ki a kezemből <3 imádom!!!

Amanina

Nagyon nagyon jó ecset, remek minőségű az összes bdellium. Puha, nem hullik, nem szúr, és szépen lehet vele satírozni a színeket. Azóta több társát beszereztem <3

Amanina

Nagyon puha és finom, és árban is nagyon jó. Ez az egyik első pirosítóecsetem, de még nem az igazi. Gyakorlatilag lehet valakinek 5 csillag, nekem csak azért 4, mert én ezzel a típusú ecsettel nem tudom olyan jól felvinni a pirosítót. Ha kicsit élesebb/vágottabb/ferdébb lenne, akkor jobban működne, de ez csak a személyes véleményem, valakinek lehet pont ez a típus jön be :)

mnici
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. január 19.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. január 19.

Jól eldolgozható vele a korrektor, megfelelő a keménysége is.

Moonbride
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Nekem teljes mértékben bevált. Igaz, hogy nincs összehasonlítási alapom (az eredetivel valószínűleg soha nem is lesz, egyszerűen pénzkidobásnak érezném hogy annyit költekezzek egy darab szivacsra), de nem is érzem, hogy váltanom kéne. Nekem jól működik, szépen, egyenletesen viszi fel az alapozót (Catrice All Matt Plus jelenleg), és a korrektort is. Lilában rendeltem meg, és nem tudom hogyan, de egyáltalán nem engedi a színét, holott minden használat után mosom. Biztos hogy újra fogom venni :)