KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Ecsetek

Lillie
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 23.

Nekem nagyon tetszik és maximálisan bevált. Nem túl drága és nem is túl olcsó ecsetek. Egy sigma ecsetkészletre nem ruháznék be de erre szívesen költöttem. Minden forintját meg is érte. Szépen lehet velük dolgozni a kis tartójába még utazáshoz nagyon kis praktikus. A lila színűket nagyon szeretem. Áradozni tudnék róla,hogy milyen szépen veszik fel a terméket és nagyon szépen is adják vissza a bőrön. Mindenkinek ajánlom, aki szemezget velük.

justagirl
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 23.

Vissza kell jönnöm lepontozni.

A gondos alkoholos tisztán tartás ellenére hullanak a szálak. Elég sok. Ennyi pénzért tartósabbat vártam volna.

_zsulu_
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 23.

Nekem a rózsaszín/arany változat van meg, 800 ft körül rendeltem. Nagyon megvagyok velük elégedve, rendszeresen nyúlok a szett minden darabjához! Puhák, tömöttek, eddig jól bírják a tisztítást is. Szuper gyakorló/kezdő/kiegészítő szett!
Én innen rendeltem:

rammy717
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 21.

Kicsit kételkedtem mikor megrendeltem, De ez szuper!! Tényleg nagyon természetes hatást lehet vele elérni, nekem ez volt a legfőbb szempont.
Vizezés után pihe-puha lesz, nem is túl nagy (szerintem nem nő olyan nagyra). A csúcsos kialakítása pedig nagyon praktikus, a szemkörnyéken is nagyon jól lehet vele dolgozni. Nem bántam meg, és remélem sokáig bírja majd. :)

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 20.

Update:
Már 5. hónapja rendszeresen használom az enyém még mindig nem hullott ki. De ha kihullana se sajnálnám mert kemény 500 Ft volt postával együtt. Az biztos hogy alapozóból sok kell ha ezzel dolgozom el, és nem kézzel (mondjuk blenderrel is sok kell) így inkább kontúrozáshoz használom (púder, highlighter, bronzosító).

2016. December
Kedvenc ecsetem!!! De komolyan ki gondolta volna hogy egy ebayes ecset ennyire jó lehet. Eleve tetszik hogy milyen puha a tömött szőre, de a vágása és ahogy felveszi az anyagot csodálatos. Alapozó, highlighter, bronzosító, pirosító mind kompatibilis, élmény így sminkelni.

mikkamakka75
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 20.

Nagyon egyszerüen ès szépen lehet vele alapozni, megkockàztatom, jobb mint a Bobby Brown ecsetem. De nekem, ugyanùgy, mint a nemrèg pròbàlt blendernél, kb. dupla annyi alapozò kell alkalmanként ezt hasznàlva, mint ha a kezemmel kenném fel. Az eredmény azért nem annyira pöpec, hogy ezt az anyagfelhasznàlàst és a tisztítàsi procedùràt megérje. Ettöl függetlenül hasznàlni fogom, de nem talàlom nélkülözhetetlennek.

Upd. 2 hònap utàn (nem mindennapi hasznàlat mellett) az összes szöre kihullott csomòkban. Pedig szakszerüen tisztítottam, szàrítottam. Ez tipikusan az az eset amikor az olcsòbb a dràgàbb. A többi ecseteim ugyan sokezer forintba kerültek, de hosszù évek utàn is ùgy nèznek ki, mint elsö nap. Nekem ez így teljes pènzkidobàs volt, sajnàlom..

Reni39946
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 20.

Én is Aliexpressről szereztem be. Nem hiszem, hogy olyan sokban különbözne a márkás drágább verzióktól... Egyedüli bajom vele, hogy pici, de ez mindaddig nem is zavart, amíg nem láttam a kesztyűs és tapasztható testvéreit. :D

izabella73
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 20.

Szuper kis találmány,nagyban megkönnyíti az ecsetmosást,és mindezt nevetségesen olcsó áron.Anyaga úgy látom elnyűhetetlen mert már jó ideje használom,majdhogynem napi szinten,és még mindig ugyan olyan mint újkorában.

Olympia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 19.

Nagyon szuper ecset! Rendkívül puha szálai vannak, egy élmény vele felvinni a pirosítót. Emellett nagyon tetszik a kinézete is, látszik, hogy minőségi termék. Nem mellékes az sem, hogy környezetbarát anyagból készült. Jöhet a Zao többi ecsete is! :)

sflora00
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. május 19.

Szemem ala es highlighterhez hasznalom, iszonyat jo kis termek az arahoz kepest! Az eredeti beauty blenderem minoseget kozeliti meg, mindenkinek ajanlom. Konnyu tisztitani es nem szippantja fel az egesz termeket az arcomrol.