KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Ecsetek

keserutimi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 20.

Én is dicserni jöttem :)
Finom, puhák a szálai, könnyen felveszi a terméket, és szépen el lehet oszlatni a pirosítót az orcákon. A highlightert is ezzel szoktam felvinni, és mindig szép végeredmény születik.
Tegnap kitisztítottam, és egy szál se hullott ki, illetve ugyanolyan fehér a vége, mint új korában.
Nagyon jó ecset, elégedett vagyok.

Blackxentric
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 20.

Eddig nem volt egy Essence ecsetem sem, de ezt megláttam és egyből azt mondtam, hogy ez nekem kell. A külsejével megvett kilóra. Nem csak gyönyörű, hanem jó is ez az ecset. Kimostam és egy szál sem hullott ki belőle. A highlightert gyönyörűen viszi fel. Nem bántam meg, hogy megvettem.

szandiir
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. január 19.

Röviden és tömören: KATASZTRÓFA!
Nem lehet vele egyáltalán eldolgozni az alapozót. Zavaró a formája is. Egy próba után a szekrény mélyén landolt.

lovecreams
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. január 18.

Nálam magasan veri a Beautyblendert. A lapos oldala tökéletesen dolgozza el az alapozót, míg a kerek a korrektort. A tisztítása is könnyebb, puhább, kézreállóbb. Jeffree is imádja.. :)

KuliKali
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. január 17.

Imádom! Egy paletta mellett,erre esett a választásom karácsony előtt. Rég szerettem volna a háromszög alakú szivacs mellett ecsetet is kipróbálni alapozásra. A lapos fejű alapozóecseteim nagyon csikoztak,ezzel is szkeptikus voltam kicsit. Nagyon szép,rosegold színben van meg,ez fogott meg először. Többnyire nem csikoz, Nagyon szép hatást lehet elérni vele, jól eldolgozza sz alapozót. Nem kell félni hogy rányomva csíkos lesz,nem kell vele finomkodni... A korrektort szem alatt valamiért csúnyán elkeni,arra nem jó. Nagyon praktikus a kis tartóka hozzá, utazásra is tökéletes, mérete miatt is. Összességében nagy meglepetés ez az ecset az Ebelintől,eddig többnyire negatív tapasztalataim voltak a márka ecseteivel.

szannamari85
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 17.

Szuper ecset! Én highlighter-hez használom az arcomon és baromi jó. Jó a méret, nagyon puha, imádom használni. Mosást is jól viseli, nem hullnak a szálai, többszöri mosás után sem veszíti el formáját (Morphe hasonló ecsete 2 mosás után elvesztette formáját és használhatatlanná vált). Drága ecsetről van szó, de akciósan igazán megéri befektetni rá, mert egyelőre úgy látom évekig tudom használni.

Csillampor26
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. január 17.

A kedvenc arcra való ecsetem. A pirosítót halványan de egyenletesen viszi fel. Óvatosan bronzosítani is lehet vele és kontúrozni is tökéletes. Ha nem szeretnék erőteljes highlightert csak valami természetesebb fényt, ehhez nyúlok, mivel nem túl tömött valamint nem is visz fel túl sok festéket. Szem alatti púderezésre is alkalmas. Ez egy csoda.

Csillampor26

Mint az összes Zoeva ecset: jó minőségű, könnyen tisztítható, egyáltalán nem hullik, strapabíró darab. Nagyon precízen lehet vele felvinni festékeket és azok eldolgozására is kiváló. Nem lehet vele mellélőni.

Csillampor26

Az elején nem lopta be magát a szívembe. Felvitte a szemhéjpúdert is, nem azt mondom, de semmi extrát nem tudott. Befogtam hát highlighterezésre, és milyen jól tettem! Pont akkora, amekkora a szemzugba, szemöldökcsontra és az orra is megfelelő. Mivel nem túlzottan tömött, nem visz fel sok festéket, így egészen természetes fényt lehet vele kapni, nem metálos hatást. Nagyon jó döntés volt, hogy megrendeltem.

Csillampor26

Az összes Zoeva szemhéjpúder ecsetemet szeretem, de ez a kedvencem. Se nem túl nagy, se nem túl kicsi. Fel lehet vele vinni egész szemhéjra vagy csak a mélyítővonalba a festéket. Tökéletes satírozásra és egybedolgozásra is. 2 éve használom, de hibátlan állapotban van. Nem szineződött el, nem hullik. Mindemellett az ára is elég baráti.