KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Egyéb

Hencida
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. szeptember 20.

Nagyon szeretem használni, miért is nem találtam rá hamarabb? Lemosók után ezzel törlöm át az arcomat meleg vízzel. Van úgy, hogy rajta is hagyom egy kicsit, olyan jól esik. Rendesen lehoz mindent, utána jöhet a tonik. Tisztítása egyszerű, ha elhasználódik sem baj, nem nagy összeg, lehet venni másikat.

Nixie
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 20.

Az itteni ajánlásokra vettem meg, és nagyon csalódott vagyok. Már a felét elhasználtam, de csak egyszer tapasztaltam, hogy valamit is kiszedett volna. A leginkább azért vagyok csalódott, mert a kezdődő pattanásokra semmi hatása nincs, pedig pont azokra kellene, mert ami már beérett, azt én is ki tudom nyomni.. Ha változik valami, akkor változtatok a csillagokon, de addig 1*

bubilany
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 20.

Mindíg van otthon és ha elfogy mindenképpen újraveszem! Hajtőre, hajvégkre, szempillára és szemöldökre használom és azóta sokat nőttek és regenerálódtak!!

nlaura
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 20.

Az a bizonyos nagybetűs! :) Nagyon szeretem, tökéletesen tisztít, nagyon kényelmes fogása van, a fogínyt egyáltalán nem sérti fel. Számomra tökéletes! :)

dezsixeniiia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2017. szeptember 20.

Évek óta ezt a fogkefét használom. Gyengéd, kellemes érzés a fogmosás vele. Véleményem szerint a legszuperebb fogkefe! :)

Lilcii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 20.

Rászántam magam. Előző hajvasalómmal nem volt semmi gond, de mivel nagyon törik és hullik a hajam, gondoltam nem ezen a kütyün fogok spórolni, hiszen 6-8 évre tervezem vele a mindennapokat. Előzőleg Remington Shine therapy boldog tulajdonosa voltam nagyjából 6 évig, amit egyébként szerettem, nem volt sprőd a hajam, viszont kevésbé volt tartós a végeredmény. Ezt a Gama terméket 23 ezer ft-ért rendeltem a hivatalos honlapról. Sok fenntartásom volt, többek között, hogy ez mégiscsak egy 2010 körüli modell, tehát nem számít újnak a piacon. Viszont hozzáértőket megkérdezve mindenki ezt a márkát ajánlotta, és ez a készülék a csúcskategóriás modelljük, hiába régebbi modell, ionos, turmalinos bevonatú, minden megvan benne, aminek lennie kell egy szuper hajvasalóban. Nem bántam meg,hogy megvettem, látszik, hogy egy professzionális termékkel van dolgom!
Előnyei:
-nagyon könnyű szerkezet
-hosszú vezeték
-villámgyors felmelegedés, ilyet még nem is tapasztaltam előtte
-ténylegesen szögegyenes haj
-selymes tapintás, légies a hajam tőle
-valahogy sokkal inkább egy irányba állnak a tincsek, nincs kócolódás utána
Hátrányai:
-nem kapcsol ki magától, ha véletlen bedugva hagyom
-nagyon kilapítja a hajam, ami nem feltétlen hátrány, csak jobban szeretem, ha tömörebbnek hat
Így elsőre ennyi jutott eszembe, azért nem maximális csillag, mert az előző hajvasalóm is nagyon jó volt, így nem akkora a különbség. De mivel eddig kétszer használtam, biztos még rá kell éreznem, jövök update-elni! :)

bluesky87
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 20.

Hosszú évek óta kedvenc! Kényelmes a használata, nem merev a pengéje, nem vagdosom meg vele magam, a krémező csík is jól funkcionál.

stella06
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 20.

A kisebb, kompakt verziót vettem meg, így tók jól szállítható. Nekem nagyon bevált, hónapok óta először tudok vele úgy megfésülködni, hogy nem marad maréknyi hajszál a fésűben. Szebb is a hajam a használata után, pedig nekem tényleg nagyon szárazak a hajszálaim a többéves festéstől.

Kittyki
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 20.

Ez a legtökéletesebb kenőcs, ha megfázáskor kisebesedik az orrom. Plusz pont a csodás illatáért!

Kuro
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 19.

Hatasa a Neogranormonhoz hasonlo, irritaciora, sebekre, pattamas utani hegekre, ilyesmikre tokeletes. A szaga nekem tul eroteljes, viszont a hatasa es az ehhez kepest viszonylag olcso ara miatt megeri. Az osszetevoi nem a legszebbek, ezert csak 4 csillag.