Legújabb vélemények - Egyéb

BlueEyes
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 22.

Mióta rátaláltam, ő a kedvenc. A kamillás társát is szeretem, de úgy vettem észre, ez a fajta nedvesebb, úgyhogy - bár eddig vegyesen használtam őket - szerintem mostantól teljesen erre váltok át, mivel azt érzem, jobban tisztít. Egyébként legalább annyira jó számomra, sőt talán jobb is, mint a nagyobb, jóval drágább márkák, szóval maradok ennél. Puha, elég nagy, kellemes használni, és az illata is nagyon finom.

BlueEyes

Az egyik kedvencem, kellemes illata van, elég nagyok és puhák a kendők. Egy ideig szinte csak ezt használtam, mivel számomra simán hozza egy-egy kétszer annyiba kerülő társa minőségét. Viszont sokszor azt érzem az utóbbi időben, hogy nem elég nedves, főleg, mióta kipróbáltam a zöld teás változatot is. Az véleményem szerint nedvesebb, ott sokkal inkább érzem a kíméletes tisztítást, mint ennél, így valószínűleg a továbbiakban inkább azt fogom használni.

Mitsuko
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 22.

A krém kb. fél évig működött nálam, utána újrakezdődtek a pms-problémák, a hangulatingadozás, a csúszó ciklus, a barnázás. Hormonterapeutával konzultálva alakítottuk ki az adagolást, mellé egyéb termékeket is használtam a cégtől. Nem hozta meg a remélt eredményt egyik sem. Jobb ár-érték arányúnak tűnik, mint a piac másik progikrémje, csakhogy ha nem hat, akkor pénzkidobás sajnos. Ösztrogéndominancia miatt volt szükségem a progeszteronpótlásra, de visszatértem a Women's Creamhez, az működik. A falkon aljából lehetetlen kinyerni a krémet, ha spatulával szedem ki, akkor tippelni tudom csak az adagot: 1 spatula hány nyomásnak számít? A pumpába beszárad a krém és bár valóban készségesek a cégnél, ha a flakonproblémákkal fordul hozzájuk az ember, mégis minden flakonnak ugyanaz marad a pumpája és ugyanúgy nem lehet kinyerni a krémet, de mivel készségesek, lekötelezve érzi magát a reklamáló, így marad a bányászgatás, a falkon szétvágása... A legnagyobb probléma mégis az, hogy a krém nálam hatástalannak bizonyult hosszú távon (rendszeres endokrinológiai és hormonterapeutával történő konzultáció és laborvizsgálatok mellett mondom ezt). A honlapon vannak fenn vélemények a termékekről, csupa pozitív, csakhogy nincs olyan fül sehol, hogy véleményt írok (van regisztrációm, bejelentkezés után sem találtam)... Azért nem 1 csillag, mert pár hónapig működött az elején.

tvivien921
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 22.

Egy hete használom ezt a fogkrémet,eddig nagyon tetszik. Az íze első használatra fura volt,de szeretem a kókuszt, és ez amúgy is inkább enyhe kókusz és mentol íz. Fehérítést eddig még nem vettem észre. Fogmosás után szuper tisztáknak érzem a fogaimat, jobban tisztít,mint más fogkrémek.

ERRIIIKKKK
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 22.

Talán a legjobb szájvíz amit használtam. Nem mar mint a Listerine és nem hagy poros érzetet a számban, mint azok az igazán mű mentolos, sajátmárkás társai.

Lehetne tartósabb a frissítő hatása, de nekem tökéletesen megfelel.

Agiiiii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 22.

Ez még mindig borzalmas, kupon volt rá... Undormány íze van, kb. semmit nem használ, tényleg semmit... Frisebb sem lesz a lehelet. De ami a legrosszabb az az undorító kék színe, ami befogja a fogaimat meg az ínyemet.

Ennél az is jobb, ha nem veszel semmit, sosem akart elfogyni...

Kingucii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 22.

Nekem az orvosom írta fel. (nem vényköteles)
Csodát tett a kipirosodott, kisebesedett orrommal.
Kitisztultak a légutaim, a sebesedést hamar leszedte.
Hútőben kell tárolni.
Csak ajánlani tudom, tényleg egy csodaszer!!

pufacs
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 22.

Annyira áradozott itt sok hölgyemény,hogy black Friday napján berendeltem egy nagy flakonnal a netről,8600-Ft ért.Eddig négyszer használtam ,kicsit óvatosan,még tél van,8-12 perceket szolizgattam csoki-szoliban,ahová mindíg jártam .Megvallom nem estem hasra.mikor lemostam az arcom este a zuhanynál,kissé az volt az érzésem a barnaság is lejött,mint egy önbarnító.már arra is gondoltam,átvertek a neten,mert nem jött be a várt hatás.mindenesetre elhasználom.

Szandika12
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 22.

Update: Megszünt az ínygyulladásom, ez is sokat segített benne :).

Nagyon-nagyon tetszik az aldinak ez a saját márkás terméke, sajna ínygyulladásom alakult ki, így most ez tesz nekem nagyszerű szolgálatot. Úgy érzem fertőtlenít, kellemes lesz utána a lehelet, enyhíti a fogínygyulladás tüneteit, illetve tudok már rágni mindkét oldalon, természetesen jár ezekért az 5 csillag, nagyon kellemes ízű, nagyon jó áron lehet beszerezni.

Lilium
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 22.

Már évek óta ezt használom és eddig nem találkoztam jobbal! Nekem nem szokott szétválni, pedig megszámlálhatatlan mennyiségű csomagot használtam már el.. Nem karcol, messze ez a legpuhább és legkíméletesebb vattakorong! Nem hiszem, hogy a szerelmünk bármikor is megszakadna. :)