KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Egyéb

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 26.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 26.

Eddig már sok borotvát kipróbáltam, kedvencem hosszabb ideje a GILLETTE VENUS EMBRACE volt, de ez most megváltozott.
Nagyon jó a használata a SWIRL-nek, más a fogása mint az eddigi Venus nyeleknek, de nem rosszabb semmivel sem sőt.. Kíméletes a bőrrel a szőrrel észrevétlenül elbánik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 26.

kevés kell belőle és nagyon megkönnyíti a borotválkozást hidratál és ápol 3x vettem újra! jelenlegi kedvenc

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 26.

Nagyon jó kis termék, kellemes a használata.

beresnici
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 26.

Nagyon jó krém, szinte mindenre jó, az illatát is nagyon szeretem!

noemiparducz
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 26.

anyukám mutatta évekkel ezelőtt ezt a krémet, nemrég vettem újra nagyobb, 25 ml-es kiszerelésben. Hűsítő, bőrnyugtató hatása van, szinte azonnal látszik a külöbség a bőrömön. Kinyomott pattanások begyógyulását felgyorsítja, de bármilyen bőrirritációra jótékonyan hat.

zsuzsoka0925
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 26.

Nagyon szeretem, nekem abszolút bevált. Az egyetlen problémám vele a csomagolása. Elég masszív tubusban van, a negyedéért meg kell küzdeni és még utána is marad benne, ez nagy pocsékolás. Én most szétvágtam a tubust és pár napig így halászom ki belőle a cuccot, de ez nem normális, mások is megoldották már ezt a problémát, jó lenne, ha Mannáék is így tennének.

AlexaNagy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 26.

Nagyon szeretem ezt a kapszulát! A hajamnak is jót tesz, de amit a körmeimmel művelt az valami csoda! Soha nem tudtam megnöveszteni őket, mert olyan vékonyak voltak hogy egy mm után be is szakadtak.. de most..nagyon szép erősek lettek!

Enne
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 26.

Nagyon-nagyon szeretem! Könnyű állagú, hamar beszívódik, a nagyon száraz, ekcémára hajlamos bőrömet gyönyörűen rendben tartja. Lehetne belőle nagyobb kiszerelés is a 100 ml-es mellett. :)

Bb.Sophie
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 26.

Régóta kerestem már ilyet, vagy hasonlót, mióta láttam a "Glov" beauty kesztyűt egy külföldi blogon.
Nagyon puha, jól megszívja magát vízzel és tényleg alaposan tisztít. Semmilyen lemosó terméket nem használok mellette, csak áttörlöm az arcom egy micellás vattakoronggal, de ebből is lényegesen kevesebb kell. Talán kevésbé gyorsabb, mert használat után ki kell mosni és megszárítani, de lényegesen kevesebb kemikáliát kell így használni sminklemosásnál.

UPDATE: néhány hónap használat után teljesen beszürkült, durva lett az anyaga és már mosógépben sem lehetett szépen kimosni. A kis akasztója a rendszeres használat mellett hamar leszakadt. Nem fogom újravenni, mert azóta találtam olcsóbb (és sajnos jobb) alternatívát.

Dourou
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 26.

Mint a többi TBS kézfertőtlenítő,nekem ez is bejött:). Ennek van a legkevésbé illata, ez nálam plusz pont,mert pl. a kókuszosnak eléggé erőteljes.