KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Egyéb

Hecate
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. június 19.

Izom és izületi panaszok miatt, meg mert szeretem a kényeztetést több masszírozókészülékkel rendelkezem. Ezt a terméket már ismertem látásból az Ebay-ről, de bevallom kezdetben gagyinak véltem, nem akartam megvenni egyáltalán. Majd úgy adódott, hogy lehetőségem nyílt kipróbálni. Az alkaromon húztam föl-le és láttam megemeli a bőrt és éreztem mennyire kellemes. Rögtön meggyőzött. Vennem kellett magamnak és szeretett rokonomnak is, aki szintén naponta használja a sajátját. Tudom furcsa alakja van, de a görgők - bár sajnos a képen nem igen látszik - pici, precízen kidolgozott, sima felületű háromszögekből áll össze (, gyémántszerű), így mindig a bőrhöz érnek, elég nagy felületen. Még kézujjakat is lehet egyenként masszírozni vele, annyira jól be tudja fogni a testrészeket. Testformázásra és arcfrissítésre, illetve az állkörnyék feszesítésére használom minden nap. Este az ágyam melletti asztalkán tárolom, mert ha reggel az alvástól elgémberedve ébredek pár mozdulattal helyretesz. Kiválóan beindítja a vérkeringést. Számomra hatékonyabb, mint az elektromos masszírozóim.

Örülök, hogy környezetbarát anyagból készítették, vízálló, jól hordozható és könnyen tisztítható. Bal és jobb kézzel egyaránt könnyen használható. Gyenge masszázshoz a nyelet a bőrrel párhuzamosan kell tartani, erős masszázshoz a nyelet emeljük feljebb!

Nem ajánlott terhes nőknek, vagy szoptatáskor, menstruációkor érzékeny hölgyeknek. Nem szabad égett vagy vérző bőrfelületen használni és kén alapú kenőcs után se alkalmazzuk.

A kis fekete csík a nyelén nem nyomógomb. Állítólag napelem, és ha néha napon tároljuk a masszírozót, akkor energiát is ad - külföldi lapokon erre mikroáram, hőterápia és ionizálás kifejezéseket olvastam. Én ebben nem hiszek, de az biztos, hogy ilyen napos töltés nélkül is remekül szuperál. :o)

magichand
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 19.

Tenyeremben oldok fel picit virágvízzel, a naptól előbukkanó foltjaimat szépen kihipózza az arcomon. 😀 Egyébként is szoktam használni télen is, mert jó puha tőle a bőröm, mintha megújulna tőle.
A hajamra is szoktam tenni, sunkiss jelly után csökkenti a rezes színt (normál festékkel nincs festve a hajam). A fejbőröm nem szereti túl töményen, így csak a hajvégekre szoktam nagyobb dózisban használni.

UnicornsOfLove
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 18.

Úgyis mindenki hajfesték-leszedés szempontjából véleményezi a c-vitamint,így én sem teszek másképp. 😁 nagyon durván hatékony, olyan jó, hogy ezt valaki kitalálta! Először mikor hallottam erről a hát...házi praktikáról, nem hittem el. Persze a végeredmény mindig rezes, vöröses lesz, mert nem tud világosítani, csak leszedni a festéket, valamennyire, de utána egy festéssel nagyon jól lehet kompenzálni. Inkább ez 100x mint a hidrogén peroxid. A szaga tényleg olyan érdekes, fémes, de ennyi baj legyen. Kívül-belül jó :)

sunflower91
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 18.

Nehéz használni, de az illata kellemesen csokis és a száraz bőrömre is jó.

sunflower91

Az illata, íze, hatása fantasztikus, de nem éri meg. Vásároltam más márkától is szűz kókuszolajat ami ugyanolyan jó volt. Sajnálom, hogy ennyire túl van árazva.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. június 18.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. június 18.

Doboza nagyon praktikus. A vatta nem jön szét nem csúszik le még ha vizes is. Ilyen áron tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. június 18.

Számomra tökéletes hamar elpárolog nem lesz ragacsos minden tőlem. A táskámba biztos , hogy mindig van egy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. június 18.

Ha van csak ezt a fajtát veszem. Van hogy hónapokig elég egy csomag. És árban sem utolsó.

zivette
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 18.

A nagyon száraz bőrömre vettem, éjszakai krémnek használom, másnapra szép lesz tőle a bőröm, egyenletesebb. Reggel viszont alapos habzó arctisztítást igényel. Nem egy csodaszer számomra, viszont a drága drogérás termékeknél is többet tud, mivel nem okozott pattanásokat.

dsstr1
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 18.

Ez az első fixáló spray-m, így viszonyítani nem tudok. Alapozó alá használom, úgy bevált. Tartósabbá tette a sminkem, nem folyt le az egész arcom nap végére se. Alapozó fölé nem szeretem, nekem nem tetszik az utána maradt érzés, mintha zsíros lenne a bőröm. Pattanásokat nem okozott, pedig nekem mindentől kipattog az arcom. Egyetlen bajom vele, a fújókája. Nem porlasztja eléggé a terméket, úgy hogy eléggé megszenvedek vele, mire normálisan be tudom fújni vele az arcom.