KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Egyéb

stimea
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 18.

Ez az első szempillagöndörìtőm ìgy nincs nagy összehasonlìtàsi alapom. Kemèny 250 magyar forintèrt vàsàroltam de akàr a triplàjàt is megèrnè😃 Jòl lehet vele göndörìteni, viszonylag kènyelmes a hasznàlata. Nem hasznàlom tùl sokszor (pedig tènyleg szèp pillàkat csinàl) ès most vettem èszre, hogy kicsit szètpergett de semmi orvosolhatatlan baja nincs. Az enyèm fekete ès lila szìnű, egèszen szèp darab. Vegyètek mert ennyi pènzèrt nagyon megèri!

Vicus
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 18.

Nem elég puha az anyaga, dörzsöli az arcbőrömet. Szemsminkkel nem bánik el. Használat közben könnyen kiszárad. Tömören ennyi. Amúgy az illata kellemes, alapozót leszedi, de ennyiért nagyon túlárazott, sokkal jobb megoldás számomra a micellás víz + vattakorong kombináció. Max. utazáshoz tudnám elképzelni, ott praktikus lehet, de akkor is ugyanott vagyok vele, miszerint hogyan szedjem le a szemsminkemet 100%-osan? Még jó, hogy csak ajándékba kaptam.

goldeneyeliner
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 18.

Tapintásra és látványra is üdébb, simább, sokkal puhább a bőröm, mióta használom. Allergiás reakció miatt kialakultak az arcomon és a nyakamon nagyon száraz részek (az alapból is száraz bőrömön), és gyorsabban enyhíti, mint bármi, amit eddig próbáltam rá. Egy kicsit várni kell vele, hogy beszívódjon, de amint ez megtörténik, azonnal érezni a hatását, és napok elteltével még erősebben. Csak ajánlani tudom.

Jucsi10
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 18.

Már kb. 3 éve használom a Tangle Teezert, így időszerű véleményt írnom róla.:)
Eleinte nagyon furi volt, hogy nincs külön "szára", aminél fogva fésülhetem a hajam.. Kiesett a kezemből többször is, de pár hét után megszoktam az új formát.:)
Sokkal könnyebben fésülöm a hajam vele, mint előtte. A vizes, kócos hajam is egy-kettőre sima lesz, a kisebb görcsöket, gubancokat is nagyon gyorsan ki lehet vele bontani.
A sikeren felbuzdulva próbálkoztam olcsóbb, de hasonló kefével is, ami sajnos nem vált be. Ezután ruháztam be még egy Tangle Teezerre, így már kettő is van belőle.:)
Én imádom, max. csillag. :)

babszem81
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2017. november 18.

Tetszik, hogy fekete és hogy szenes. Mediumot vettem, elég jó puha, gyengéd az ínyemhez. Szeretem és az ára is verhetetlen, mint a Dontodent sensitive-nek. Egyformán beváltak.

babszem81

Imádom, amióta használom. Többször újravettem, de nem mindig kapható, így betárazok mindig. Ár-érték arány szuper!

Sz. Csilla
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 18.

Update: Tényleg egyszerűbbet ki se találhattak volna! Az eredménymegtartásához viszont utána is kell hordani éjszakánként még, hogy stabiliálódjanak a helyükön. Engem nem zavar éjszaka és már nem is minden éjjel hordom. Az eredménnyel nagyon elégedett vagyok.

Nagyon szuper! A második hónapon vagyok túl vele és már nagyon szépek a fogaim. 5 hónap lesz nekem a teljes fogszabályozás ideje a terv szerint. Az első hetek nehezek, szokni kell, hogy benne van a szájban és fájdogál js akkor a feszítés miat. Ez elmúlik. Nagyon ajánlom! :) Egész életemben zavart, főleg a fotókon, hogy kuszák a fogaim, de túl hiú voltam egy hosszú, látható kezeléshez. Ez gyors és nem feltünő, ráadásul bármikor le lehet venni. Nekem találták ki. :)

pinterhajni86
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 18.

Imádom smink fixálására használom egész nap tart és az illata is kellemes.Biztos hogy újravevős!

Isabelle15
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 18.

Légfrissítőként használom néha. Lehet velem van a baj de tömény kémiat érzek csak mikor fujatom. Később persze lágyul és majdnem kellemes is. De nem tudom elképzelni, hogy a párnámra fújom.

bogmir
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 17.

Nagyon szeretem, nem tépi a hajamat, nagyon kellemesen masszírozza a hajamat!