KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Egyéb

zavive
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 21.

Úristen, ez egy csoda! Nálam pont ugyanaz a hatasa, mint a majdnem dupla ennyibe kerülő társának, a Steampodnak. Gyönyörű, fényes, puha, abszolút egészségesnek tűnő haj. A sima vasalótól nekem rettentően száraz volt a hajam, tiszta sprőd volt a vége, de ettől... 100% simaság! Akciósan jutottam hozzá, 35 ezer ft volt, de megérte.

anneshirley
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 21.

Elégedett vagyok vele, évek óta használom majdnem minden nap. Nagyon jól bírja a heti rendszerességű tisztítást, amibe a kétszer ennyibe kerülő másik hajkefém sajnos belerokkant (a nyirkosságtól elrepedt a fanyele). A félreértések elkerülése végett, mert gyakran olvasok ilyesmit: a vadddisznósörte hajkefék nem gubanctalanításra vannak kitalálva, ahhoz külön bontókefére vagy bontófésűre van szükség. A vaddisznósörte kefék funkciója, hogy ápolják, puhítsák és tisztítsák a hajat két mosás között, de legfeljebb a felszínes gubancokat szedik ki.

TheGirl
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 21.

Nyáron mikor sokat voltam a napon, piros viszkető foltok kezdtek el megjelenni a karomon, és a nyakamnál. Fenistillel kentem be, ami sokat segített azon, hogy elmúljon a viszketés, és a foltokat is fokozatosan megszűntette.

hieora
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 21.

Nyár óta használom ezt a fogkrémet, és egyátalán nem bántam meg, hogy kipróbáltam. A többi véleménynél láttam, hogy van akinek a fogán marad a termék, nehéz lemosni a csapról. Nálam ez nem jellemző, a fogaimról egy öblítés után tényleg látszik, hogy volt rajta maradék, de a másodiknál szép tiszta már, szerintem a csapról is egyszerű leszedni. Imádom az ízét, hogy nem olyan csípős, a fehérítő hatását is észrevettem, de ami számomra a legnagyobb érték, hogy amióta ezt használom, nem vérzik az ínyem. :)

cicagerinc
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 21.

Nagyjából másfél hónapja használom sminklemosásra és nagyon szeretem. Sima meleg vízzel szoktam csak átitatni, és teljes mértékben leszed mindent. :) Praktikus, eléggé környezetbarát megoldás, mert nem kell sem micellás vízre költenem, sem pedig vattakorongokat venni. Mondjuk annyi a gond vele, hogy nem lehet teljes mértékben kimosni, még mosógépben sem, így lassan vennem kell egy újat.

Mochi

Pár hete használom, csodálatos, rögtön beszívja a bőröm, ha nedves bőrre kenem.
Önmagában heti egyszer használom, viszont az Alveola Aloe Vera géljével és teafaolajjal összekeverve a nappali, esti, mindenes krémem lett Örökre. (Shea vajat is heti 1-2x azért beavatom a napi rutinomba)
Fix összetevőjű, nem kell félnem a pattanásoktól, mert mindegyik 0 komedogén indexű.

Mochi

Egy isteni csoda ez a gél.
Az én hiperérzékeny, mindenre pattanással reagáló bőrömre megváltás.
Szép összetevők.
Nekem ez a nappali krémem, csak felturbózva:
100% argán olaj bele és teafaolaj. Tökéletesen hidratálja a zsíros és egyben néhol száraz arcbőrömet. (Arányok változnak, éppen milyen évszak van, de teafaolajból éppen annyit, hogy ne marja szét azért a bőröm. :D)

Ez a hármas kombó +shea vaj amitől végre nem pattogok ki. Én már nem is keresek mást, egy életre meg van a bevált receptem.

Nem mellesleg nem fényesedik a bőröm, nem kukacosodik gél állaga ellenére sem. Frissen felkenve kicsit ragadós, de argán olajjal együtt már nem.

Egyszerűen tökéletes, ennél csak az igazi aloe vera levél félbevágása az igazibb.

Kovacsh
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 21.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 21.

Agresszív nyomulás megy az üzleteikben, az árakat nem lehet tudni. Csak óvatosan.

nagyj19
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 21.

Imádom! Lassan el fogy az első üveg, és már meg is vettem a másodikat! Én hajmosás után szoktam használni a hajvégekre,mikor még félig vizes a hajam - persze keveset, mert ha sokat rakok, zsíros hatású lesz a hajam. Ezen kívűl még pakolásként szoktam használni, csak ritkábban. Így is úgyis szeretem! 🙂 Nekem nagyon be vált! Puha és selymes tőle a hajam. Könnyebb fésűlni és az illata is isteni!

Szandika12
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 21.

Nagyon szépek az összetevői, olcsó, azért vettem mert a Himalaya fogkrémből véletlen nem a gyógynövényest vettem és legyen vmi ami pótolja a hiányát :D. Nagyon szeretem a gyógynövényes fogkrémeket.. :)

Update: Sárgák tőle a fogaim, nem tisztít eléggé.