KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Egyéb

babszem81
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2018. január 20.

A 2000-es évek elején szedtem, tetszett. Sok folyadékot kell inni mellette. Aztán elmaradt, és tavaly nyár végén újra elkezdtem szedni, de feldagadt tőle a gyomrom, hasam, alig kaptam levegőt többszöri próbálkozásra is. Kiderült, glutén- és tejallergiám van. Nekik semmiképpen nem ajánlom a használatát. Nem pontozom le emiatt, mert anno jónak találtam.

Milla11
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 20.

Fantasztikus termék. Csodálatos napbarnított színt ad. A bőr ragyog tőle. Szerelem lett.
Kiváló összetevőkkel és foltosodás nélküli szín garantált.

SuicideCandy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 20.

Kedvenc hajvasalóm volt. 6 évig nyúztam, míg megadta magát. 140 fokon is szépen kivasalta a hajam. A mostani Remington Pearl hajvasalóm min. 170 fokon képes ugyanerre, pedig vékonyabb szálú lett a hajam. A lapjai szépen összeértek, ezért alaposan simítottak. Hiányzik. :/

brethalia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. január 19.

Szerettem volna egy hajsütővasat, amivel gyorsan tudok nagyobb, lazább loknikat csinálni, ha nem a nagyon elegáns frizura a cél, csak szeretném kicsit feldobni az egyenes hajamat.
Na, hát ez a termék pont ilyen, gyorsan és szépen lehet vele dolgozni, a középhosszú hajamat már 10-15 perc alatt fel tudom dobni vele (kisebb hajsütővasnál vagy kúpvasnál fél óra a minimum).

Egyetlen hátránya, hogy annyira nem tartósak az én hajamban a hullámok, hajhab és hajlakk ellenére is kilógja magát a hajam. Szóval lehetne tartósabb a végeredmény, de amúgy én meg vagyok elégedve vele.

Külön öröm, hogy itt, a Krémmánián meg tudtam venni, canyontól. :)

cicaaholdrol
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 19.

Lactacyd Pharma-t használtam már jó ideje (2-3 év), Gondoltam, keresek vmi olcsóbb alternatívát és mivel az összetevői eléggé rendben vannak, megvásároltam. Kicsit fura, hogy alig habzik, vizes gél állaga van (adagolását még szoknom kell). Irritációt nem okozott. Plusz a másikhoz képest ezen kevésbé érzem a gyógyszertári tejsav szagot. Egyelőre 4*

UP: visszatértem a Lactacyd Pharma-hoz. Elhasználtam ebből 2 flakont, de nem találtam elég gazdaságosnak és meggyőzőnek sem. Hiába olcsó, a gél állaga miatt egyszerűen kifolyik a kezem közül, rendkívül gyorsan fogy, nem habzik, és azon sem sikerült túltennem magam, hogy nem érzem rajta a tejsav tipikus illatát (ergo csak épphogy lehet benne).

scintilla
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 19.

Azóta visszatértem a hajbalzsamra, mert a festett hajam nagyon töredezettt nélküle. Viszont a korpa is visszatért ezen a télen, így ecetes vízzel öblítek balzsam után. Elég volt 2-3 hét, a korpa teljesen eltűnt!

Nálam az ecet nélkülözhetetlen. Hajöblítésre, ruhaöblítésre, ablakmosásra és vízkőoldásra használom, évek óta, kizárólagosan. A korpásodásomat nekem is teljesen eltüntette, a hajam nem nehezedik el tőle. A törölközők újra puhák( nem a legelső öblítéstől persze). A mosószóda a másik favorit. Verhetetlenek, millió csillag. Ja, az ecet gombaölő is és az autószélvédőről is azonnal oldja a jeget.

Anyezz
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 19.

Jó ára van és nem büdös. Bármilyen kézfdrtőtlenìtőt is vesz az ember, érdemes nagy kiszerelést választani és abból adagolni a táskabarát méretű flakonba, mert sokkal jobban megéri.

scintilla

300 ml-es pumpást mindig tartunk a kocsiban. Jó illatú és gyorsan elillan. Sokat utazunk, ez a gél praktikus útitársunk, újravevős!

scintilla

Meg vagyok elégedve vele, a táskámban alapdarab. Jó a csomagolása, hamar szárad és az illata sem zavaró.

canimbenim
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. január 19.

Abszolút nem szedi le a sminket....