KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Egyéb

Hannicsku
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. április 20.

Nekünk nagyon bevált, napi szinten használjuk, mindenféle sebre, 10 éve nem hagyom kifogyni. Ajánlom!

Hannicsku

SUPER! Lányom dús hajára használja kb. 3 éve, legjobb hajkefe hosszú hajra. Ajánlom!

Kisscsajszika
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 20.

Nem azt az eredmény hozta amit elvártam volna tőle, de kellemes kis arc maszk. Jó illata van, könnyű vele bánni és ad egy kis frissitő érzést. Általában akkor rakom fel, ha nem annyira problémás a bőröm mégis szeretnék egy kicsit javítani rajta

bubilany
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 20.

Nekem nagyon bevált. Dohányzom és rendszeres fekete tea fogyasztó is vagyok és ezek mellett úgy veszem észre, mintha fehérítene picit. Az íze nem brutál mentolos, de friss érzetet ad.

bubilany

Nincs az az erős, tipikus mentolos fogkrém íze, de ettől függetlenül nagyon szépen tisztít, és az INCI-je is nagyon tetszik! :)

Hecate
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. április 20.

Szenzációs. Mindig van belőle nagy kiszerelésben itthon.

Hecate

Arcra használtam és kedveltem. Ápolt érzést adott, a bőröm puhább lett, jól tisztított és hidratált. (Azonban kénytelen voltam leszokni róla, mert ahol venni kezdtem egy idő után már csak hitegettek a beszerzésével, de nem szerezték be. Most már látom más boltokban, lehet visszaszokom rá, bár a varázsmogyoró virágvízzel is elégedett vagyok és az nagyobb kiszerelésű.)

Hecate

Tini koromban hatott a körömtöredezésem ellen. Jóval később felnőttként újra próbáltam, se a hajamra, se a bőrömre, se a körmeimre nem hatott látványosan, pedig már igencsak drága.

Hecate

Amit egy vattakorongnak tudnia kell azt tudja.

Hecate

Régen próbáltam, de nem szerettem. Nagyon sűrű, büdös és csípős krém volt. Nem tagadom tudott szőrt levinni, ha nem is tökéletesen, ám tortúra volt vele a szőrtelenítés.