KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Egyéb

EmmaHeather
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 27.

Nos úgy vagyok vele, hogy ártani nem használ... :)
Rajta hagytam kb 10 percig, de nem világosított jobban,mint egyébként...minimális hatása van sajnos. Ergo a bőrömet szépen fehéríti,ami elmúlik ugyan, de nem értem hogy akkor a szőrt miért nem világosítja jobban. Nem csípett, nem irritált. Nem drága.

Elkofen
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. július 27.

Szerintem minden háztartásban nélkülözhetetlen. Az egész család ezt használja kisebb nagyobb napégések és egyéb égési sérüléseknél. Már anyu is ezt használta, amikor tini voltam.
Különösen hasznos most ilyenkor nyári strandolások után. Ha némi bőrpírt, vagy fájdalmat érzünk, akkor ezzel a habbal kezeljük a bőrt. A kisfiamra is ezt kenem, ha kissé piros lesz a napon.(Ez időnként óhatatlan bármennyire igyekszem őt megóvni a sugaraktól.) Este ilyenkor jön a habbal való bepakolás.
Azonnal enyhíti és nyugtatja a fájdalmat. Hosszabb távon regenerál és hámosít.
Elbújhat mellette az összes apres lotion és after sun zselékrém, bár azokat talán csak olyan bőrre szánják, amit egyáltalán nem irritált a nap.
Ha megégetjük a konyhában a kezünket, vagy ráfröccsent egy kis olaj, arra is szuper. Tehát univerzális és csodaszer, ami alapkellék a háztartásban. Pláne nyáron + ha gyerek is van + ha valaki sokat a konyhában ügyeskedik, stb.

petraa11
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 26.

Még csak 3 napja szedem de már sokkal energikusabbnak érzem magam. Remélem még jobb lesz :)

Hopi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 26.

Én a filteres verziót szoktam venni, de szerintem nagy különbségek nincsenek. Egyelőre még csak belsőleg használtam, stressz enyhítése végett és bevált. Nem tudom, hogy placebo-e vagy sem, de tényleg jobban érzem magam, ha ilyet iszom, sokszor reggel főztem egy litert és üvegben elvittem magammal az egyetemre is, ott is iszogattam. Télen többször főztem mellé csalánlevél teát is, a kettő keveréke nagyon hatásos volt, télen egyszer sem voltam beteg, szóval szerintem erősíti az immunrendszert is ez a keverék. Édesítőszerrel és citromlével szoktam ízesíteni, nagyon finom, a családot is rászoktattam, ők is megszerették az ízét.

boribari
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. július 26.

Régebben szemeztem vele, de sokalltam az árát, így aztán nem vettem meg. Pár hete akciósan jutottam hozzá, 800 Ft-ért, úgyhogy lecsaptam az utolsó darabra. Nagyon aranyosan néz ki, jól végzi a dolgát, nem húzza a hajam. Kézre esik, kicsi, szóval bárhova magammal tudom vinni.

kdorci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 26.

Imádom ezt is, eddig volt már mangós grapefruitos, de ez is viszi a pálmát.

Kmerci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 26.

Teljesen megfelel, a cashmere verziójával együtt a kettőt váltogatom kedv szerint. :) Sosem szárad nekem ki, ahová teszem előtte letakarítom a polcot és a záró füllel, szóval fejjel lefelé teszem le, hogy véletlen se nyíljon ki. :)

Kmerci

Teljesen megfelel, kipróbáltam a sensitive verzióját is és ezt a kettőt váltogatom kedv szerint. :) Sosem szárad nekem ki, ahová teszem előtte letakarítom a polcot és a záró füllel, szóval fejjel lefelé teszem le, hogy véletlen se nyíljon ki. :)

Zs08
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2017. július 26.

Nagy kedvenc! Kellemes az illata, és csökkenti a gyulladást, fertőtlenít. Vízzel hígítva frissíti a bőrt és eltűnteti a pattanásokat(ha nagyon makacs, hígítás nélkül kenem rá). Zsíros hajra is jó, samponhoz pár csepp elég. :)

nefelejcs93
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. július 26.

Próbáltam már több márkától is vattakorongokat de mindig visszatérek hozzá mert tényleg nagyon jó.Nem szöszöl, nem esik szét ,jól tisztít,szerintem megéri megvenni.