KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

Flami
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. április 29.

Nagyon jó!
Számomra nem büdös, nem csíp, pedig ijedten olvasom most a véleményeknél, hogy vízzel le kell öblíteni az átdörzsölt területet, én ezt elmulasztottam...már második alkalommal...:-O
Kékesfekete tartós hajszínezőt simán eltávolított mindenhonnan.

kneva
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 29.

Az egyik legjobb drogériás korongvatta szerintem.

kneva

Szeretem az illatát, de tény, hogy erős és ez megosztó lehet. Náthás időszakokban inhalálunk vele, és ilyenkor a gyerekek fürdővizébe cseppentek pár cseppet. Arcüreg gyulladásra kiváló. Közvetlenül a bőrre nem szoktam kenni.
Ha jól tudom, ez a fajta gyógyszerkönyvi minőségű, ezért nem szoktam olcsóbb fajtát venni belőle.

Dea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

Nekem 60 darabos van, szerintem hasznos, praktikus, nem irritál, nekem nem szakad, az az egy bajom vele, hogy nagyon hamar elkezdett szárazabb lenni, de gondolom ez a csomagolás hibája.

Nico1984
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 29.

Anyukám vette a patikában körömgombára. Másfél hete használja és láthatóan javul a körme, úgyhogy megérdemli az 5 csillagot.

shining
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

Borzaszto kar volt megvenni. Igaz olcso termek de , hogy semmi hatasa nem nincsen az is biztos. Mindent a leirtak alapjan csinaltam sot meg elotte kamillaval kigozoltem az arcomat is. Es semmi . Nem tavolitotta el a mitteszereket viszont az arcomat letepte es vorors lett a helye nagyon. Termeszetesen nem veszem ujra.:((

Kmerci
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 28.

Én már az új csomagolásút használom fél éve de nem egy csodaszer. Legfőképpen bikinivinalra használom de sajnos begyulladnak a szőrtüszők ettől függetlenül hogy használom.. Lábaimon csak úgy burjánzik a szőr ugyan úgy ahogyan eddig. :D De legalább puha tőle a bőröm. :)

CandyPop
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 28.

Jó pár hónapja vettem leértékelve 1000 Ft környékén volt. A mindennapos sminkelés során jó hasznát veszem,hiszen érezhetően tartósabbá teszi a sminket. Felvitel után pár percig ragacsos érzetet hagy maga után,de amint ez elmúlik észrevehetetlen az arcon. Én szeretem,és ennyi pénzért bőven megérte.

bogczi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 28.

Hát, én speciel a körömbőrömre vettem, mert műkörmöm van, de a körömbőröm mindig rettentően kiszárad sajnos. Az illata kicsit mű, de nem rossz. Hamar beszívódik és szépen táplál.

nyinails
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 27.

Én semmi hatását nem vettem észre. a Grapefruitos van meg, az illata tetszik, de ennyi. A bőröm se szívja be, órákig nem nyúlhatok semmihez, anélkül hogy ne hagynék zsíros nyomot mindenhol, így csak lefekvés előtt tudom használni (ahol a párna felissza:D). Se nem lett puhább, de nem kevésbé száraz a bőröm, úgyhogy más terméket kezdtem tesztelni.