KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

mmartina97
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 21.

jó termék,mindig is gilettet használtam.:)

detti23
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 20.

Vettem néhányszor, amikor hirtelen kellett valami, de nem lett a kedvencem. Vannak ennél sokkal jobb tisztító kendők, ráadásul ennek számomra elég kellemetlen, szúrós az illata.

detti23

Számomra semmi extrát nem ad ez a borotvazselé. Jónak jó, de jó néhány drogériás sajátmárkás borotvazselé is tudja ugyanazt, amit ez, és azok feleannyi áron kaphatóak. Szóval nálam ez nem éri meg az árát.

detti23

Bár nem az összes mitesszert szedi ki, de egész sokat kiszed. Én úgy használom, hogy arctisztítás után a még vizes bőrömre ragasztom fel, kb negyed óra múlva vagy amikor már érzem, hogy a keményre száradt, akkor pedig lassan lehúzom. Arra kell figyelni, hogy alaposan kell felragasztani, a tapasz minden része jól illeszkedjen rá a arcbőrre, különben tényleg nem szedi ki a mitesszereket. Ha az orromra és az államra teszem fel, akkor ollóval bele szoktam vágni egy-két helyen, hogy rendesen illeszkedjen, így nem lesz rücskös a tapasz. Más pórustisztító tapaszokhoz képest messze ez ér a legtöbbet.

detti23

Évek óta ő hozzá fordulok, ha pattanásosabb a bőröm. Egy bevizezett vattakorongra szoktam 1-2 cseppet tenni és így törlöm át az arcom. Egyébként elég durván szárít, úgyhogy nem szabad túlzásba vinni a használatát. Ezenkívül pedikűrözésnél szoktam a vízbe tenni pár cseppet a fertőtlenítő hatása miatt.Az illata elég erős ugyan, de kibírható.

bugeyes
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 20.

Óriási! Imádom, teszi a dolgát, nem keni el a sminket és olcsó is! :)

vanesszam
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 20.

Szeretem ezt a permetet, a párnámra szoktam fújni. Különösebb hatása nincs rám, nem álmosít sajnos. Az illata nagyon kellemes, levendulás! :D

Bettu
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 20.

Egy szettben rendeltem egyszer, az ágyneműmre fújom néha. Nem tudom mennyire hatásos, de nincs rossz illata.

Ennie86
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 20.

Az illata rettentően mű de amúgy nagyon jó használni. Kevés is elég belőle ami brutálisan 'felhabzik'. :)

Bettii98
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 19.

Nagyon rossz. Az ég világon semmit nem használ. Ja de annyit,hogy a pattanások még vörösebbek lesznek tőle.