KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

nkmagda
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 18.

Én szerintem ez egy olyan univerzàlis krém, amit minden nőnek kötelezővé kellene tenni. Persze én is szívesen próbálok mindenféle újdonságot minden kencét (mivel ezért készülnek) de ez egy olyan sokoldalú krém mindenféle haszontalan káros összetevő nélkül , hogy igazàból nem is lenne szükség másra arc és testápolás terén. Szóval igazi örökzöld - az arcon feltölti az apró ráncokat, kiválóan hidratál, gyulladáscsökkentő, enyhiti a pirosságot. Mostanában az orrom mindig bepirosodik ugy tűnik mintha gyulladt lenne és feltűnt hogy auon az estén mikor használom másnap kevésbé piros az orrom.

mdalma46
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 17.

Pattanások ellen használom esténként, arctisztítás után, csodát nem művel, viszont leégésre tökéletes!

Babika20
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 17.

Az elején a kis kiszerelést nagyon szerettem, ár-érték arányban maxos volt. Most megvettem a nagyot, ami 140 db-os, ez is iszonyat olcsó, de valamiért a korong egyik fele annyira szálasodik..:( a micellás vizemmel használom, tehát sminklemosásra, de az egyik fele tökre foszlik...:(

Banszky
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 17.

Kicsit mű illata van,a csomagolása sem tetszik igazán,nagyon gyerekes. ( Uni KIDS tudom...) A kis kiszerelése miatt vettem meg babámra használom és mivel ezen kívül csak micellás kendő meg intim törlő volt gondoltam ez azoknál csak jobb lesz a pofijára. :) Szerencsére nem ragad használat után,kis helyen is elfér és nem okozott kiütéseket.

sztike
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 17.

Szégyen, nem szégyen, nekem a most elfogyott dobozom volt vagy 5 éves, de így is elhasználtam. Most vettem új dobozzal és meglepődtem, mert egyrészt drágábbra számítottam (egy ezres sem volt), másrészt mert a zsír új szalagokat dörzsölgetni sem kell, anélkül is simán szét tudom húzni és tapad is rendesen. Amúgy az 5 évesnek sem volt semmi baja, csak azt melengetni kellett, hogy szét lehessen húzni, és kicsit romlott a hatásfoka, de amúgy betöltötte a funkcióját. Jó kis cucc, szépen teszi a dolgát és sokáig elég.

imcsi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 17.

Egyik éjjel éreztem, hogy mászik rajtam valami, és utána mivel úgy sem mertem aludni, elkezdtem nézegetni, hogy milyen természetes rovarirtót tudnék csinálni a káros, vegyszeres verziók helyett. Másnap rögtön meg is vettem ezt az olajat, és nagyon jó! Párologtatom, magamra kenem (shea vajba pár csepp) és vízben oldva az ajtóm elé és az ágyamra spriccelem lefekvés előtt. Azóta se láttam a szobámban szúnyogokat és pókokat. (Persze ki is takarítottam...)

szilvasitimea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 17.

Csuszatolósra változtatja a bőrömet. Mindemellett jó az állaga, és kellemes az illata. De hidratálhatna jobban is..

kocos
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. augusztus 16.

Nagyon jó illata van, nem szárítja a bőrt.:)

Bojag
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 16.

Sziasztok ,én ajándék termék mintában kaptam meg tőlük a terméket ,már egy ideje használom ,és az igazság az ,hogy nálam 5 csillagos ,és nem csak intim területre jó ,csökkenti a gyulladást és amióta használom minimális a szőrbenövés nálam...egy kettő ha előfordul,én sem akartam eddig megvenni mert sokalltam az árát,de mindenképp megveszem a nagyobb kiszerelést is.
Az még plusz pont mellé h bakteriális fertőzésekre is jó,szóval ha fürdőbe megyek utána is mindenképp érdemes használni megelőzésképp.

kovacsemese
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 16.

Hidratálóként használom arcra,illetve gyantázás után nyugtatóként karra és lábra is. Kellemes puha érzetet biztosít, gyorsan felszívódik, nem ragacsos. Érződik, hogy valóban aloéból készül.