KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

Giside
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 27.

Ez egy 4000 forintos lehuzas..
Semmire se jo, idopocsekolas, pacsmagos lesz a bor tole es meg nem is barnulok.
Sot, azt vettuk eszre, hogy a barnulasban is meggatol a krem.
De nem csak ez a szolikrem, hanem az osszes tobbi.
Hugom egy bronzositot hasznal es semmi hatasa, de nem is barnul.
En 80 percet szoliztam mar 3 het alatt, de semmi szinem.

Ennie86
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 27.

A régi változatát használtam sokáig, de ez az új design nagyon tetszik. :)
A kendőkkel is meg vagyok elégedve. Kellően nedvesek és nem irritálnak. Illatra szerintem maradt ugyanaz.

Ennie86

Teljesen véletlenül landolt a kosaramba, de teljesen meg vagyok vele elégedve. Finom illata van és nem irritál. :)

Babika20
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 27.

Iszonyatos erős illata van, ezért én csak estére használtam. A pórusokon mintha valami minimálisat csökkentett volna, bár szerintem egyik kence, tonik se tudja ezeket megoldani. Én főleg emiatt vettem meg, de egyébként mintha a bőrképen is javított volna! A lézeres kezelések ilyen szempontból sokkal hatásosabbak, igaz egy vagyonba kerülnek :) Újra nem venném. Netről rendeltem amúgy az oldalukról, korrekt, megbízható cég. Még ajándék illóolaj mintát is küldtem :)

nandy.25
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. március 27.

A szoliban véletlenszerűen nyúltam a kihelyezett állványra a kis tasakos kiszereléséért (450 Ft) . 2 alkalomra bőségesen elég volt az is, de ott helyben beszereztem a flakonos verzióját a szoliban 3200 Ft,-ba került. Fantasztikus illata van, abszolút nincs "szoliszag" használat után, picit sűrűbb állagú krém, nagyon jól elkenhető. Imádom.

Timitami
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. március 26.

Nekem jobban bejön a Balea kézfertőtlenítője, de a férjemnek ez tetszik. Kicsit alkoholos az illata, de az egész hamar elillan. Nem kell sok belőle, úgyhogy egy flakon egész sokáig kitart. Egy paillanat alatt, szinte észrevétlen beszívódik. Nem marad utána ragacsosság. Ennek ellenére én csak 4 pontot adnék rá, mert a baleásat jobban el tudom oszlatni a kezemen, mint ezt, de a férjem 5-öt adna erre, úgyhogy legyen öt, végülis neki ez tetszik jobban, nem a Baleás. A baleásnál megadom én is az 5-öt. :-)

Timitami

Nekem ez nagyon tetszik. Tetszik, hogy picit folyós, így jól el tudom kenni a kezemen. Pikk-pakk beszívódik, csak felekenem és annyi. Picit alkoholos beütésű az illata, de frissítő jellegű. Nemcsak az illat frissítő, hanem maga a zselé is. meg kell azonban jegyeznem, hogy a frissítő illat néhány perc után elmúlik, és egy kevésbé szerethető illat marad, de a kezemet tisztának érzem a fertőtlenítés után nagyon sokáig. Nekem nem ragacsos, azonban a férjemnek igen, neki a bradolife kézfertőtlenítője tetszik jobban. Érdekes, mert kezes dolgokban (kézfertőtlenítő, kézkrém) különbözünk a férjemmel, nekem bejönnek a Baleás cuccok, neki pedig ragacsosak. Egyébként ez csak ennél a márkánál van, más kézkrémeket egyformán szerettünk vagy nem szerettünk. Mivel 5 csillagos a férjem szerint a bradolife, szerintem meg csak 4, de végül ötöt adtam, így ennél a baleás kézfertőtlenítőnél az én álláspontom a kizárólagos, és én megadom neki az 5 csillagot :-) Nekem tényleg nagyon tetszik, táska, autó állandó kelléke.

Zsanett01
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 26.

A legjobb masszázskrém!Erős,melegítő hatású,ár/érték arányban tökéletes!

Mundow
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. március 25.

Nagyon jó. Smink- és körömlakklemosáshoz is ezt használom. Puha, nem válik szét, nem szöszölődik, kedvező áron van és jól teszi a dolgát.

Frana88
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 25.

Imádom! Isteni illata van es szépen barnulok vele pedig alapból elég fehér bőrű vagyok. Heti 1x 6percre járok és még így is látványos az eredmény