Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

krembarbi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 21.

Számomra ez a termék hozta meg a változást.Folyton felfáztam mindig volt valami furcsa érzet odalent de amióta rátaláltam azóta mindennap a társam a tisztálkodásban.Nagyon ajánlom minden nőneműnek :)

bettina28
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 21.

Régen apukám használta ezt, bár nem sűrűn mert nem volt kifejezetten érzékeny a bőre. Az illata szerintem kellemes, férfias.

bettina28

Hát én kenegettem, kenegettem szorgosan. Lehet hogy volt hatása, de azért meg.megtaláltak a szúnyogok, kullancsok. Lehet hogy sűrűbben kellett volna újra kenni, elvégre 4 órás védelmet ígér én pedig nem néztem az órát hogy mikor telik le az ideje. Viszont nekem nem jött be a krémes kenhető változat, legközelebb inkább fújós, spray változatot fogok választani.

Ennie86
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 21.

Nagyon praktikus ez a spray kivitel. Nem ragad, nem büdös, és nagyon hamar teszi a dolgát.

viva885
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 20.

Olcsó, jó illatú, és hatékony egyben.
Nem csípi a bőröm, ha épp sebes.
Hamar leszedi a koszt. Viszont kicsit mintha foszladozóbb lenne az anyaga nekem kicsit vékony a kendő de ettől függetlenül egész jó.

kremmanias24
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 20.

Lehet csak én vagyok béna, de nekem olyan piros lett a lábam, mint ha leégtem volna. Anyukám segített a gyantázásban, mert először csináltam. Az is lehet, hogy csak allergia. Legközelebb ősszel adok neki esélyt, ha megint piros lesz a lábam legalább el tudom takarni... nagyon szeretném szeretni, úgyhogy még updatelek..
Update: Most csak egy kis helyen próbáltam, de megint ugyanez.. kivörösödött, és utána 2 héten keresztül pikkely szerűen hámlott.... :((( (legutóbb az egész jobb lábszárammal ez volt)

sztinke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 20.

Én az illatmentes verziót (kék csomagolású) használom. Teljesen jó. Jó méretűek a kendők, elég nedvesek is és nem száradnak ki, mire a csomag végére érek. Egyáltalán nem irritál, kellemes használni. Árban is nagyon jó vétel. Szerintem maradok ennél a változatnál.

Ennie86
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 20.

Szeretem a kézfertőtlenítőket (is) tesztelni. Szerintem ez a cucc nagyon is kiérdemli az 5 csillagot. :) Nem ragad, kellemes az illata, és tényleg tiszta érzetet biztosít.

bettina28
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 19.

Nekem nem nagyon jött be ez a termék, illetve úgy mondom hogy nem hagyott mély nyomot bennem. Viszont mivel már nem most használtam ezért a vélemények alapján elgondolkodtam hogy újra kipróbálom majd. :D

bettina28

Eddig ez volt a legjobb illatú kézfertőtlenítő gél a márkától amit próbáltam. A citromos és a tengeri illaton vagyok túl, és beszereztem már még 5-6-ot. :D Ennek kellemes gyümölcsös illata volt, persze valamilyen szinten érződik az alkohol minden illaton, de nekem eddig ez tetszett a legjobban. Hamar megszárad egyébként, és nagyon sokáig elég.