KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

Moni86
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 27.

Szeretem én is. Bár néha csíp. Akciósan jó ára van.

Eszter4
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2018. május 27.

Nem igazán nyerte el a tetszésem, ragad utána a kezem és az illata se túl jó.

Eszter4

Nagyon szeretem :) Jól nyugtatja a bőrt, nekem a szemem alatti karikákon is segített. Este szoktam használni, reggelre annyira nem ajánlom mert kicsit ragad és az illata nem a legjobb. De estére tökéletes :)

Eszter4

Ajándékba kaptam ezt a terméket. Nekem nem szívja be rendesen a bőröm, utána jól le kell mosakodnom mert különben minden tiszta olaj lesz. Az illata nekem nem nyerte el a tetszésem.

Tincs
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 27.

Az arcomra és a patis részekre kentem belőle minden este, szerintem sokat segitett a bőrömön, ma már szinte semmi nincs rajta, bár sok más dolgot is változtattam az elmúlt időszakban. Sajnos nagyon gyorsan elfogyott, és találtam egy másik aloe gélt, ami gazdaságosabb.

Tincs

Nem igazán hittem ebben a krémben, de nagyon leégtem, és gondoltam jó lesz rá. Szépen megnyugtatta a bőröm, és a pattanások utáni sebeimet is pár nap alatt elmulasztotta, nem jött ki új, és szép puha lett a bőröm. Mégis inkább a naturlandes körömvirág krémet vettem meg miután ez elfogyott, mert megijeszt a másodikként szereplő vazelin.

devababa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. május 27.

Kislanyomnak vettem. Szereti hasznalni. Jobban megtanulja mosni a fogat.Izere nem panaszkodott, pedig eleg valogatos. Hasznosnak talalom, rovidtavu hasznalata oke.

ancsur88
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 27.

A vízálló sminket pillanatok alatt lekapja, kellemes érzet marad utána, finom illatú. Folyamatosan újravevős!
Extra érzékeny bőrt sem bántja.

Sziszilady
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 26.

Nem eléggé nedves, sokat el kellett használnom egy popó törlésnél.. Viszont az illata tényleg semleges, nem úgy, mint a pampers sensitive-nek, ami egyébként ezt leszámítva a legjobb törlőkendő eddig nekünk. De a kiszerelése és az ára nagyon jó.

Moni86
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 26.

Én szeretem nagyon. Meglepően olcsó a zewa-hoz képest. Megfelelő a méret. Nincs illata. Tényleg szenzitív. Pont elég nedves. Nem szakad. Nem szöszösödik. Otthon mindig van. Nem olyan környezetszennyező mint a popsitörlő.