KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

mmermaid
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 13.

Nagyon markáns, inkább füves-levendula illata van, de ezt csak meg kell szokni, mint bármely más natúr-kozmetikum esetében. Amint a bőrömre fújtam, érezhető volt az eredmény. Puhább, simább lett a bőröm, valóban felfrissíti az arcot, és különösen hasznos, ha arcolaj előtt befújom vele a képemet. Nyugtatja a gyulladt, sérült bőrt, így nekem még a kis pattanásokban is segített, szépen leszáradtak a használatát követő egy napban. Tiszta érzetem van a használat után, gyakran még munkába és egyetemre is magammal hordom a táskámban. :) Szuper döntés volt, hogy megvettem, ajánlani tudom mindenkinek!

SunnySide

Az összes ilyen balzsam közül ez az egyetlen amit mondogatni meg is szerettem, jól hidratál és az illata is tetszik, bár egy idő után nekem ez is kicsit mű lesz mint a többi pajtása. Azt hittem a kókuszos lesz a nyerő nálam viszont ő lett a befutó, ő kap egy gyenge négyest de a többi csak 3.

Lipiv04
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 13.

Az illata telitalálat, sokáig elég, ár-érték arányban nagyon jó kis termék! Zuhanyzás után szoktuk magunkat bekenni vele, illetve hátmasszázshoz használom, sokáig tart, mire beszívódik, hidratáló ereje viszont nem túl intenzív, ezért a 4 csillag.

Lipiv04

A többi Aromax olajnak jobb illata van, de ez sem rossz. Sokáig elég, jól beszívja a bőröm. Masszázshoz kiváló, hidratáló tulajdonsága miatt csak 3 csillag, nekem nem lett tőle puhább a bőröm sajnos.

nikiiabel
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 13.

Száraz samponként szoktam használni, illetve nyáron sokszor van hogy rövidnadrágba összedörzsölődnek a lábaim és kikezdi nagyon és a nagy melegbe csúnyán kipattogok ilyenkor szoktam használni és kis kiszereléses testvérét mindig berakom a táskámba.

nikiiabel

Legjobb szoláriumkrém amit árulnak és használtam. Anyukám is ezt használja már évek óta. Imádom az illatát és igazán megéri az árát.

nikiiabel

Nagyon rég óta használjuk otthon. Eddig a legjobb. Égési sérüléseknél használjuk, sőt még gyulladt torokra is tökéletes volt befújni vele. Igaz borsos az ára de megéri.

nikiiabel

Több illatút is kipróbáltam már, a citromos vált be eddig a legjobban a többitől rettenetesen ragadt a kezem

CrazyKid
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 13.

Tudom, hogy ez babáknak van kitalálva, de nekem nagyon bevált epilált hónaljra, valamint intimebb területre is. Rossz szokásom, hogy minden ruhám eléggé szűk és kidörzsöl itt-ott, de ez a krém nagyon jól megnyugtatja az irritált bőröm. Jó lenne egy testápoló méretű kiszerelés :D

Gina1031
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 13.

A citromos illatút szerettem. Ugyanakkor a jázmin illatú után olyan mértékben ragad a kezem, hogy már-már elviselhetetlen. Átlagban ezért tőlem csak 3*-ot kap a termék.