Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

Mitsuko
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 22.

A krém kb. fél évig működött nálam, utána újrakezdődtek a pms-problémák, a hangulatingadozás, a csúszó ciklus, a barnázás. Hormonterapeutával konzultálva alakítottuk ki az adagolást, mellé egyéb termékeket is használtam a cégtől. Nem hozta meg a remélt eredményt egyik sem. Jobb ár-érték arányúnak tűnik, mint a piac másik progikrémje, csakhogy ha nem hat, akkor pénzkidobás sajnos. Ösztrogéndominancia miatt volt szükségem a progeszteronpótlásra, de visszatértem a Women's Creamhez, az működik. A falkon aljából lehetetlen kinyerni a krémet, ha spatulával szedem ki, akkor tippelni tudom csak az adagot: 1 spatula hány nyomásnak számít? A pumpába beszárad a krém és bár valóban készségesek a cégnél, ha a flakonproblémákkal fordul hozzájuk az ember, mégis minden flakonnak ugyanaz marad a pumpája és ugyanúgy nem lehet kinyerni a krémet, de mivel készségesek, lekötelezve érzi magát a reklamáló, így marad a bányászgatás, a falkon szétvágása... A legnagyobb probléma mégis az, hogy a krém nálam hatástalannak bizonyult hosszú távon (rendszeres endokrinológiai és hormonterapeutával történő konzultáció és laborvizsgálatok mellett mondom ezt). A honlapon vannak fenn vélemények a termékekről, csupa pozitív, csakhogy nincs olyan fül sehol, hogy véleményt írok (van regisztrációm, bejelentkezés után sem találtam)... Azért nem 1 csillag, mert pár hónapig működött az elején.

pufacs
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 22.

Annyira áradozott itt sok hölgyemény,hogy black Friday napján berendeltem egy nagy flakonnal a netről,8600-Ft ért.Eddig négyszer használtam ,kicsit óvatosan,még tél van,8-12 perceket szolizgattam csoki-szoliban,ahová mindíg jártam .Megvallom nem estem hasra.mikor lemostam az arcom este a zuhanynál,kissé az volt az érzésem a barnaság is lejött,mint egy önbarnító.már arra is gondoltam,átvertek a neten,mert nem jött be a várt hatás.mindenesetre elhasználom.

HChristelle
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 22.

Kicsit fájdalmas leszedni, de pont ezért nagyon jól kiszed mindent a pórusokból!

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. február 22.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. február 22.

Az aktív szeneset vettem meg, bár nem nagyon hittem benne, mert ez a szénmánia kicsit túl van lihegve. Nem csalódtam, mert tényleg nem csinált semmit. Egy-két mikroméretű mitesszert kivett a több tucatnyiból, de csak a bőröm tépte le. Komolyan, az orrcimpámra úgy rászáradt, hogy alig bírtam leszedni, és még napok múltán is piros. Ez a nesze semmi fogd meg jól esete.

Fannad
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 21.

Több krémet is kipróbáltam de mindig visszatérek ehhez. Sokáig elég, hatásos és jó az illata. Azoknak ajánlom akik a semlegesebb nem cukorka vagy trópusi illatokat szeretik.

exhocmomento
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 21.

Megtaláltam a tökéletes nedves törlőt, nem keresgélek tovább. :) Nem csíp, nem bánt, csak frissít. Olcsó. Szépek az összetevői. Kellemes tisztaságillata van. Az átlagostól kicsit nedvesebb - nekem ez nagyon tetszik. Még a dizájn is cuki, minimalista ezekkel a kis horgonyokkal. És a legjobbat a végére hagytam: úgy van kialakítva, hogy ahogy kihúzunk egy kendőcskét, a következő nem mászik ki egy tapodtat sem. Nem kell azzal vesződni, hogy visszadugdossuk a következő félig kilógót, így nem is szárad ki egy sem. Ja, és szuperül, precízen vissza lehet zárni, nem adja meg magát a ragacs. Pöööpec.

MariaJulianna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 21.

Nem hogy fehérebb,hanem sárgább lett a fogam !

regulazsofia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 20.

Nagy kedvenc! Utazáshoz is kiváló, segít a honvágyon és mindig jobban alszok tőle :)

MuitoBrancaMaisBonita
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 20.

Tagadhatatlanul kávézaccal kevert kínai instant leves illata van, de nagyon jól működik az érzékeny fejbőrömön és a hajam is szép fényes lesz tőle.

eilthyr
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 19.

valóban hatásos, nekem bejött: tényleg van észrevehető fehérítő hatása - de sajnos nem bírom megszokni, hogy por állagú. (pedig 19-20. századfordulós "fogpor" hirdetések nyomán veregetem a vállamat és hajrá!) én is ajánlom mellé a mentolos vagy másféle szájvizet, mert ahogy észrevettem, szerintem sem adja önmagában azt a mentolos "hideg ízű" friss érzést.