KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

Hopi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 21.

Amikor elfogyott az Avonos intim mosakodóm (amivel meg voltam elégedve), nem akartam kivárni a rendeléssel járó időt, hanem inkább valami más után néztem,
Az itteni vélemények alapján bizalmat szavaztam a Facelle-nek, és azért választottam az aloe-s verziót, mert szeretem, ha van egy kis illata a mosakodómnak.
Nagyon meg vagyok vele elégedve, teszi a dolgát, irritációt és kellemetlenséget nem okozott, ha elfogy, ami valószínűleg nem egyhamar lesz, hiszen nagyon sokáig elég egy falakon, biztos újra fogom venni.
Az Avonos után hátránynak tartom, hogy nem pumpás a kiszerelése, de néhány előttem szóló tanácsa alapján én is át fogom önteni egy kiürült, pumpás tégelybe.

csokibeka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 20.

Elhasználtam egy fél dobozkával, de nem jött be annyira ez a por állag. Olyan gusztustalan belenyomkodni a fogkefét és összeáll a cucc... Napi szinten használtam, semmi gondot nem okozott, viszont fehérítő hatása 0. Vannak ennél sokkal jobban fehérítő fogkrémek is.

csillag01
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 20.

Nekünk nagyon bevált.
Bio kozmetikumokat részesítem előnyben. A gyerekeimnél se jöhetett más szóba.

Kremcica
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 20.

Update: tavaly a felfázásos időszakomban próbáltam ki akkor segített. Utána a rózsaszín testvérét használtam és ősszel vettem még egyet ebből. Azóta is félig van mert elkezdett irritálni. Most hogy semmi bajom amin enyhíthetne ez csinálja a bajt. :S Biztosan ettől van mert egyből abbahagytam a használatát és minden panaszom elmúlt. Kár érte az illatát nagyon szerettem, de lehet pont az illatanyag csinálta a bajt. Összehasonlítva a rózsaszínnel annak sokkal biztatóbb az incije.

Tetszik hogy kellemes az illata és hogy nem irritál. Felfázás után újítottam be és eddig bevált minden szempontból.

Csigavér
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 20.

Horror ára van, még így is, hogy fél áron jutottam hozzá. Valamennyit enyhített a koszmón, de reggelre újra olyan volt a buksija és még elkezdte vakargatni is. Szóval semmit nem ér ennyi pénzért és nem sok alkalomra elég. Ami nekünk bevált, az a babaolaj. 1 órát rajta hagyom, utána megmosom a haját.

Summer39
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 20.

A Naturlandos levendulaolaj a kedvenc pattanásra, de mivel a teafaolajat erősebbnek gondoltam, megvettem ezt. Jaaa, hogy ez nem 100 %-os?! Akkor azért nem hatott. Mindegy, elhasználjuk, mert a pattin kívül más rondaságok is előjönnek.

orsipanka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 20.

Olcsó, jól tisztít, nem irritál. A többi ilyen kendőnél talán kisebb, de egy használatra ennyi is elég. Elégedett vagyok vele, de azért nem csodaszer.

Surin
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 20.

Nagyon jó, kellemes, de erôteljes illata van. Nem olyan cuki rózsaszín, mint ahogyan azt a kép alapján gondolnánk, kissé sós sütemény jellegû illata van. Megéri az árát.

CzFru
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 20.

Gyakorlatilag ízesített..picit kiegészített vazelin. Az ára botrányosan magas, ahhoz képest amit tud, lévén az olcsó vazelinnel ugyanezt érem el. Az illata szuper ez az egyetlen pozitívuma. A kiszerelés katasztrófa...lehúzós, pénzkidobós termék.

asdasd88
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. január 20.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. január 20.

Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Engem az illata sem zavar, jobb mint a "szoliszag".Nagyon szépen, egyenletesen barnulok tőle.