KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

fokid1
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 23.

Ilyen terméket még nem használtam soha, valószínűleg nem is fogok,de szívesen láttam a KM boxban. Nem igazán vagyok egy masszázs fan...kellemes érzés volt a bőrön a langyos olaj, az illata is tetszett, de sajnos egyből el is illant, pedig jó lett volna szagolni még tovább, mert az tetszett benne a legjobban.
(egyébként a kis tégelyt megtartottam és átvarázsoltam bele a KAP-os szemhélypúdert :D )

Nonoka96
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 23.

Imádom!!!! Nagyon kellemes az illata, jó a kiszerelése, megfelelő a permet is, nem túl nagy szemcsésen fújja ki a terméket. Nagyon szép lesz tőle a smink, enyhén mattít, és elveszi a poros hatást a púdertől, egybeolvad szépen az egész. Biztosan újra veszem, ha ez elfogy.

Linuxo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 23.

Nagyon durván pattanásos bőrre használtam, körülbelül fél évig volt elegendő a 100 ml-es kiszerelés. Napi 1x, este kentem fel, megtisztított bőrre. Kellemes volt a használata. Tényleg könnyen beszívódott, szuper hogy olajmentes termékről van szó. Leginkább a gyulladáscsökkentő, bőrnyugtató hatását szerettem benne. Egészen biztosan újra veszem majd. Nagyon ajánlom mindenkinek!

Egoistagumikacsa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 23.

Barátnőn keresztül sikerült hozzájutnom, mivel neki nem vált be... Hát elmondhatom, hogy én sem tapasztalatam változást. Előtte nem igazán foglalkoztam a bőröm hidratálásával, így az tényleg puhább és selyemsebb lett... Csak hát nem ez lenne a termék célja. A szőr növekedését nem gátolja, nem is lassítja. Ez egy simán túlárazott hidratáló krém.

Két csillag, mert csak rövidebb ideig használtam... Talán hosszú távon látható eredményt is hoz. (De valószínűleg nem.)

edi01
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport:  -  |  2017. június 23.

Nagyon szeretem az illatát. Mivel olajos ezert nem kell belőle nagyon sok. Sokaig eleg es az illata is hosszu ideig erezheto. Szeretem mert valoban javitja a korombőr allapotat

kneva
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 23.

Barátnőm dolgozik BENU patikában, ő szoktatott rá a saját márkás termékeikre.
Ez a korongvatta ugyanolyan kategória mint a Müller Duchesse vagy a Marionnaud vattagorongja. Puha, nem karcolja az arcot, nem foszlik, nem esik szét. Nem a legolcsóbb, de minőségben jó. Többször újravettem már.

juditka70
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. június 23.

Minden nap 2 alkalommal használom,reggel és este. Hidratáltan tartja az ajkaimat,kellemes az állaga is

kissde
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 23.

Sebkezelés miatt vettem egy kisebb műtét után. Később kipróbáltam az arcomon is, de nem vált be. Ragacsos maradt tőle az arcom és "mocsárszagúnak" érzem. Nappali krémhez keverve próbálom majd elhasználni. A hidratáló, nyugtató hatásából nem tapasztaltam semmit. A sebgyógyulásra gyakorolt hatását sem vettem észre, az orvos szerint a műtéti hegem pont annak megfelelően gyógyult, ahogy kellett neki. Csodát tehát nem tett ez a gél.

Cintia89
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 23.

Fodrász kellékesben ajánlották nekem. Natural árnyalatban vettem meg. Azért esett erre a fajtára a választásom mert nagyon sok árnyalatban kapható, nem úgy mint a RefectoCil, eddig azt használtam csak a világos túl világos a barna meg túl sötét volt. Csak szemöldök festésre használom! Mikor kinyomtam a tubusból meglepődve tapasztaltam, hogy fehér színe van a festéknek, de miután összekevertem az oxi-val egy-két perc alatt elkezdett sötétedni. Nem a saját oxi-ját használtam hozzá mert azt drágának találtam( kb. 880 Ft/ 50 ml) , hanem Kallos 3%-os oxival (110 Ft/ 60 ml) kevertem össze. Mikor felkentem már teljesen barna volt, fokozatosan erősödött a színe. Nekem szőkített hajam van ahhoz tökéletesen passzol ez az árnyalat, meg vagyok vele elégedve. Én csak kb. 7 percig hagytam rajta legközelebb 10 percig fogom. Ajánlom próbáljátok ki. ;))

Enne
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 23.

A fehéret rendeltem meg tavaly nyáron. Ritkán használom, általában akkor, ha valamiért hámlik az arcom, ezzel kíméletesen átmasszírozható a bőr. Kellemes a használata, bár nem nagy varázslat. Nagyon érdekes a működése, egy kis összeaszalódott kődarabra hasonlít szárazon, a víztől pedig pár perc alatt felpuffad. Olyan vicces. :) 200 Ft-ot megért. :D A katalógusokban, drogériákban irreálisan drágának találom. Mindig elfelejtek belőle újra rendelni.