KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

lavflorance
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. július 22.

Imádom ezt az olajat, igazi csodaszer! Szinte az első használat után éreztem a hatását az arcomon: a bőröm rugalmasabb, puhább lett (szerintem még a foltjaimon is halványított). A nyári időszakra is ajánlom, nincs olajos utóhatása, gyorsan beszívódik. Ráadásul a 110 ml bőven elég, nekem majdnem 1 évig kitartott, mindennapi használat mellett.

balintnina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. július 22.

Ennek minden háztartásban ott lenne a helye! Egy igazi csodaszer. Ha fáj a torkom belefújom a számba. Aftára is nagyon hatásos. Nyáron egy strandolás utáni leégéskor is nagyon jól teszi a dolgát. Az egész testet belehet fújni vele, Vagy ha sütés-főzés közben megégeted magad, azonnali segítség. Nálunk mindig van itthon,

Ella
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 22.

Ezzel szoktam a kisfiam környezetében lévő tárgyakat törölgetni, néha takarításnál is bevetem. Sajnos 5 napon belül kiszárad, érdemes egyszerre felhasználni.

Ella

Az utóbbi időben valamiért egyre szárazabbak a törlőkendők. Nem tudom, hogy az üzletekben tárolják-e őket rosszul vagy eleve így gyártják, de sokszor azt érzem, hogy száraz smirglivel törlöm a fiam kakis popsiját. :/ Ez a törlőkendő megfizethető, közepesen vastag, kellően nedves, nekem szerencsére nem szárad gyorsan, bár lehet azért, mert nagyon gyorsan elhasználjuk. :D Engem nem zavar, hogy kettesével lehet kivenni, úgyis hetet-nyolcat elhasználok egyszerre. Kicsit tényleg nyúlik. Ami viszont nem tetszik, hogy ebben is van parabén. :( Próbálom kiszorítani a xenoösztrogéneket, de sok-sok baba-és gyerekkozmetikumba tesznek, ami viszont nagyon szomorú.

Cilifreedom
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 22.

Ez egy csoda!!! Leégésre, bőrirritációra, pattanásokra, de még a számban lévő aftára is jó volt! Egy ilyen kiszerelést kb. egy év alatt használok el. Mindig újraveszem! Az illatàt nem szeretem, de a hatása lenyűgöző!

Nitus90
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 22.

Az illata pont olyan, mint a többi Dr. Kelen terméknek megszokható, de nem a legjobb. Alaposan el kell dolgozni, hogy ne legyen foltos, de egyébként rásegít a barnaságra.

Nitus90

Ár-érték arányban megéri. Az biztos, hogy alaposan el kell dolgozni és csokibarna sem lesz tőle az ember, de jobb. mint ha krém nélkül szolizna. Az illata nem túl kellemes, de megszokható, viszont egész nap nem szívesen szagolgatnám magamon.

Nika123
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. július 22.

Jó nekem bevált.
Tökéletes leszedi a szőrt.
könnyen lehet használni.
De van ennél jobb is.

Zafina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 22.

Nagyon büdös és sárga leszel tőle!!! Váltottam inkább az australian goldra...

Fannitazia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 22.

Az árához képest nagy csalódás volt, még le sem járt a szavatossága és már büdös lett, semmivel nem tud többet, mint a natúr kókusz vagy shea. Ennél a terméknél szoktam le a Mannáról, mert ár/érték arányban vannak ennél sokkal jobb termékek is a piacon.