KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

eniko02
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 18.

A párnámra és néha a levegőbe is szoktam fújni. Kellemes az illata, nagyon szeretem, jó érzés utana bebújni az ágyneműbe.

Marcsus
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 17.

A kendők kellőképpen nedvesek, nem irritálják a babapopsi érzékeny bőrét. Olcsó, megfelelő méretű, puha és jó, vagy ezt, vagy a Rossmann sajátmárkás törlőkendőjét veszem mindig és fogom is, tud mindent amit kell.

hógolyó
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. november 17.

2018. nov.15.: 1 hete használom, minden este. Látható már most is a hatása. Szerintem vastagabbak feketébbek, erősebbek. Elszíneződést nem láttam. Később folytatom...

Sisszy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 17.

Kellemes illatú, nem irritált, jól habzott, kedvező ár érték arány.

Tuszy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 17.

Jó kis krém, viszont ugyanazt nyújtja, mint akár egy rossmannos popsikrém. Véd, és nem okoz irritációt.

Tuszy

Jó nedves, jól tisztít. Nem okoz irritációt :)

annak29
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: < 18  |  2018. november 17.

Egész jó, amikor kiszáradt a szám nagyon mindig estére bekentem ezzel és sokat segített:)

szandi08
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 16.

Imádom az illatát!

picur0306
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. november 16.

Ma vettem meg én is a Rossmannban és most így este kipróbáltam a hasamon. Tényleg rákvörös lesz ahol a krém érintkezik a bőrrel, pedig picit használtam belőle fürdés után. Remélem hamar elmúlik a pirosság. Marni nem mar, bár icipicit érzékenyebbnek érzem a bőröm és szerencsére semmi viszketést nem tapasztalok.

agica10
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. november 16.

Még csak egyszer használtam, de megelőlegezem neki az 5 csillagot, mert 1, azaz egy 7 perces szolizás látszik a bőrömöm! Elég fehér bőrű vagyok, kb. nyár végére lesz valami színem nagy nehezen, ezzel meg már egy rövid szoláriumozás is látszik. Korábban nem próbáltam még szolárium krémet, csak nagyon sokadik alkalom után láttam valami kis eredményt a bőrömön, le is szoktam a szolizásról, mert olyan sokszor meg nem akartam menni, amennyiszer látható eredményhez kellett volna.