KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

Edokaa
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 17.

Igaz még csak 3. hete használom az arcomra éjszakai krémként de nagyon meg vagyok vele elégedve! Puha, egészséges és pattanásmentes lett a bőröm 😊 Biztosan újra fogom vásárolni

Alba1123
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 17.

A doboza katasztrófa, borzasztó! Az összetevői miatt vettem meg, mert azok tényleg barátságosak, ára is igazán kedvező, a kiszerelés bőven elég egy évig is mindennapos használat mellett. Állaga mikor a szájba kerül nem túl jó, olyan mintha cementtel mosnánk fogat, elég jól tisztít, de fehérítő hatása sajnos nincs. Kizárólag az összetevői miatt adok neki 3 csillagot

tenagi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 16.

Kb. a borotva többet ér és nem is ilyen büdös. Szóval maradok a borotvánál.

Csipetke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 16.

Nagyon szeretem az illatát. Amire ki van találva arra tökéletes. Szoktam váltani az illatokat márkán de legtöbbször ez landol a kosaramba.

Csipetke

Én nagyon megörültem mikor láttam, hogy van ilyen. Mindig van mindegyik táskámba nedves kéztörlő de eddig nem nagyon voltam velük megelégedve. Könnyen eltávolítja a koszt a kézről. Arcon még nem próbáltam de nagyon nem is merném mindentől függetlenül. Tárgyakról is elég könnyen hozza le a piszkot. Az illata is jó mivel nagyon nincs is. Nem hagy ragacsos érzetet használat után. Pont akkor amekkorára szükség van és pont annyira van átitatva amennyire kell.

Reddiamond
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 16.

Az itteni jó vélemények alapján, jól bevásároltam belőle a Glamour napokon. Tegnap teszeteltem először....Kicsit sokáig hagytam fent úgy tűnik, mert irritálta a bőrömet, miután lemostam. De így sem távolított el minden szőrt.... :( Legközelebb jobban oda fogok figyelni az időtartamra. Remélem, nem fog rontai a hatásfokon a kevesebb hatóidő. Később update-elek.

hadri
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 16.

Glamour napokon vettem 25%-os kuponnal (nem ezt akartam, hanem a mandulásat, de sajnos az elfogyott :( ). Egyetértek az előttem szólóval, annyira Pure, mintha ott se lenne :D sima vizes papír benyomását kelti, nem fogom újra venni. Egyébként nem volt vele gond, tette a dolgát, nem irritál.

szivecske
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 15.

Akkora kuka... éget és csípi az arcom, pedig alapvetően nem érzékeny a bőröm, inkább csak zsíros és néha pattanásra hajlamos... nem értem miért sensitive... borzalom, takaritok vele inkább ... :/

kbetti92
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 15.

Teljesen jó, teszi a dolgát. Mostanában száraz a bőröm és tökéletes ez a krém rá, szépen hidratál és kicsit szebb is lett tőle. Az egyetlen hibája az, hogy egy kicsit nehezen szívódik fel. Télen is ezt fogom használni.

Candy21
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 15.

Ő a tökéletes vattakorong nekem nem szöszöl pont annyira vastag amennyire kell és pihe puha. Ár érték arányba is vergetetlen.