KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

Enc
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 24.

Ez az első sminkfixáló spray amit használok, viszonyítási alap nélkül én nagyjából meg vagyok elégedve vele. A hőségben és bulikban nem tart és picit ragacsos érzést hagy maga után, miután magamra fújom, de hamar elillan a feszülő, ragacsos érzés. Nem rossz, de nem venném újra, inkább másikkal próbálkozok a jövőben. Viszont amire bevált: hajvasalás után észrevettem, hogy ahova jutott a sprayből, ott simább és egyenesebb maradt a hajam, de nem olyan nehéz, mint egy erős hajlakk. :)

csokibeka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 23.

Éjszakára használom, nekem túl mű az illata, de párom imádja. Elég jól hidratál, de van ettől jobb termék is. Sokáig elég, szívesen elhasználom, de nem venném újra.

csokibeka

Évekig csak ezt használtam, de mindegyiknek letört a kupakja. Egy idő után nem akart "kijönni" aztán 3x-os adag jött ki végül addig nyomogattam :/ És ehhez elég drága is, de tökéletesen fertőtlenít , jó illata van és nem szárítja a kezem sem, de egy ideje rájöttem, hogy az olcsóbb termékek is tudják ezt.

Nono1322
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 23.

A várandósságom idején szinte rettegtem attól, hogy striás lesz a bőröm és nem leszek képes semmivel eltüntetni. Az egyik barátnőm ajánlotta ezt a készítményt. Utánaolvastam: természetes, jók a vélemények - meg is rendeltem. Már az első használatkor éreztem, hogy kellemes állagú, tápláló krém. Nem csoda, a shea vaj amúgy is óriási kedvencem. Minden nap megvolt a kis szertartásom, amikor alaposan bemasszíroztam a bőrömbe. Jelentem, tejesen csíkmentes maradtam. Imádom és csak javasolni tudom minden kismamának!

Csabesz43
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 23.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 23.

Én is sömörre (pikkelysömör) használom. Mindent magamra kentem már amiről azt állították használ, de semmi nem tudta eltüntetni. A Sorion krém teljesen eltüntette. Hihetetlen, nem is tudom hány év után végre rövid nadrágot húzhatok ha jön a nyár. Mindenkinek ki kellene próbálnia aki pikkelysömörrel küzd.

cintialaura
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 22.

Nem ragad tőle utána a kezem és nem is szárít, és jó az illata is. A dolgát teszi, jár az 5*

molnaradrikaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 22.

Ragad .

barbidu
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 22.

Én már egész jól hozzászoktam. Az első alkalommal kb. 15 perc után kezdtem el érezni, hogy "na, beindult valami". Csak úgy tudtam elviselni, ha közben mozogtam folyamatosan, s már alig vártam, hogy jó alaposan lemoshassam (tusfürdővel esélytelen, nekem csak a szappan segített). Egész este melegen tartott. Többszöri használat után merem azt mondani, hogy segít. Feszesebb lett a combom, halványodtak a striák, bár lehet nagy szerepet játszik az is, hogy közben sportolok. Herbaházban szereztem be a nagy kiszerelést, bőven elég lesz év végéig. Érdemes figyelni a bekenésnél a területeinkre, mert tényleg durva cucc.. :D

Agnes01
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 22.

Egy forintot se sajnálok, amit erre költöttem! Fantasztikusan jó, eddigi legjobb és nem mellesleg sokáig tart mind a tároló kis tégelyben és a számon is egyaránt! Már két éve használom ugyanazt a tégelyt és naponta egyszer minimum kenem az ajkaimat már csak az illata miatt is! ;) Néha a kézfejemre is rakok és mindig meglepődök rajta, hogy milyen kis csodabalzsam ez.
Remek termék!

Nagyangi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 21.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 21.

Egy külföldi fórumon nagyon jókat olvastam róla pikkelysömörre. A rengeteg pozitív vélemény hatására próbáltam ki. A könyökömön és a térdemen van leginkább. Egy hét után vettem észre, hogy elkezdett javulni a bőröm és kb. 1 hónap után teljesen eltűntek a foltjaim. Nagyon örülök neki régóta küzdök ezzel a betegséggel és ilyen eredményt még nem értem el semmivel. Olyan a bőröm mintha sosem lett volna rajta semmi. A krémnek jó sűrű az állaga így nagyon gazdaságosan kenhető. Az illata is jó. Több mint egy hónap alatt kb. a felét használtam el.