KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

Sz. Csilla
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 21.

Patkós Alexandra szalonban készült nagyon vékony természetes hatású szálakból a szemöldököm. Egyedülálló technikával dolgoznak!
Az ott dolgozó lányok szája is meseszép, sose mondanám meg, hogy tetovált. Ezen felbuzdúlva azt is meg fogom náluk csináltatni. :)
Korábban long timer technikával készítettem szempillasűritő kontúr tetoválást, ami 13 éve nagyon szép. A szemkontúrra mindenképpen a longtimer ajánlott, bár jobban fáj, hiszen mélyebbre ütik be a festéket, de onnan nem is kell kikopnia.
Szemöldökre ez nem célszerű, hiszen annak a színe az összetevő kék és vörös pigmentek miatt sokat változik. Illetve a forma-divat is változik, ezért jobb, ha kikopós anyag. Persze nagyom fontos a jó minőségű pigment, hogy ne szineződjön csúnyán el.
A száj kopik a legtermészetesebben, az csak halványodik az idővel.

Update: Elkészült a szájtetoválásom is. Amit mindenképpen érdemes előtte tudni: a fájdalomcsillapítók Alexandráéknál nagyon jók, de még így is nehezen lehet bírni a végefelé már. Annyira sokszor kell átmenni újra a felületen, hogy a száj egésze sajog, hiszen a sebbe tetoválgatnak újra és újra. Én cataflamot vettem be előtte, az nem okoz vérzékenységet. A durva az, hogy ellentétben a többi tetkóval, ennél a fájdalom nem ért véget a tetoválás befejeztével. Órákon keresztül sajgott tovább, se beszélgetni, se enni nem lesz kedvetek. A következő napokban is folyamatosan fájt és rettenetesen feszült, a nevetés esetén rögtön nyomtam össze oldalról az arcom. :/ Én 5 nap után lepiszkálgattam, mert egy eseményen kellett megjelennem, de valójában akkor még mindig bőven lett volna rajta a ronda feketés sebekből. Annyira sötét volt a varr, hogy a párom szerint úgy néztem ki, mint egy orosz csaj. Sosem szoktam sötétre rúzsozni, ezért tényleg kínosan éreztem magam miatta. Amikor lejött a varr, akkor nagyon szép rózsaszínes színe volt, utána elkezdett sötétedni. Most sokkal sötétebbmár, mint amit szerettem volna, pedig elvileg 6 héten keresztül sötétedik. Husis színt kértem, rózsaszíneset, de women secret árnyalathoz tették a rose és a virgin árnyalatokat, ami miatt nekem barna lett. :( Hideg színtipusúaknak szerintem a women secret nem való, a korrekción másként fogjuk keverni a színt. A jó, hogy akkor még lehet korrigálni. A rossz, hogy ezt mégegyszer kibírni rettenetes lesz, de muszáj, mert most egyenetlen is és a kontúr alatt egy világos vonal is lett. Ez vastagításnál előfordul, ezzel is számoljatok.

Updte: Túl vagyok az ajak korrekcióján. Nagyon szép rózsaszín lett végre. :) Most Pink sugar színt választottunk, ami üvegben nem halvány, de a számom nagyon természetes vilagos rózsaszín lett. :)) Nagyon szeretem! A korrekció nem fájt annyira és hamarbb is gyógyult.

Luiselotte
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. szeptember 18.

Akkor próbáltam ki amikor rongyosra száradt a szám egyik télen.
Egy alkalom látványos eredményt hozott, teljesen feltöltötte ,táplálta a számat, imádtam. Icipicit duzzasztotta is az ajkamat , de nem lett tőle olyan mintha feltöltetem. A kiszáradást azonnal és teljesen megszüntette.
Vészmegoldásnak tartogatom hasonló esetekre, megy az 5 pont neki,

Luiselotte

Több helyet és árkategóriát kipróbáltam már, volt fent 8-tól 16-ig minden hossz és kb . minden fajta ív, még 10 éve kezdtem tincsessel :D
A lényeg, hogy profi csinálja, aki legalább 1-2 órát szán a pilla felrakásra. Aki fél óra alatt feltölt az csak dobálja és egymáshoz ragasztja a szálakat nem pedig 1pilla-1-5 műpilla... aminek az lesz a vége, hogy egyben fog lenőni , nehéz lesz a ragasztótól és ha valami beleakad akkor csomókban fog kijönni a saját pillákkal együtt. Nincs is szebb annál, amikor lyuk van a pillák közt. Ujjnyi. És nem lehet odatenni semmit, mert nincs mire.
Találtam egy tündéri lányt aki szuperül dolgozik, 2 hetente járok töltetni hozzá . Nem ragasztja össze a szememet, akár felrakás közben is ki tudom nyitni mert nem csíp a ragasztója és ha esetleg le kell oldani a pillákat akkor sincs gond, nem fogja kimarni a szemem az oldó.
Most "J" ív van fent , cicásítva 12-es hosszban és teljesen elégedett vagyok . Nem kócolódik, nem is potyog vészesen és töltés előtt is teljesen vállalható, én sminkelek mellé és bírja a lemosókat is. Többen írtátok, hogy nem érheti víz. Igen, de csak 24 órán keresztül a felrakás után. Azután már bátran lehet vele akár strandra is menni, ha jól van felrakva akkor nem fog lepotyogni.
Az ára szemöldökszedéssel együtt 4 ezer ft .
A pontok a mostani pillásomnak járnak : )

Luiselotte

Napimádatomnak köszönhetően 36 évesen már megjelent rajtam egy-két pigmentfolt ami zavar. Mindenki szerint aranyosak a foltocskáim, de én rühellem őket.
Utána olvastam a dolognak és a szalonban ahová IPL kezelésre járok, nem csak szőrtelenítésre használják a gépet, hanem arcot is kezelnek, így rászoktam, hogy tél végétől- nyár elejéig havonta 1 x végigvillantatom a pöttyöket és el is tűnnek nyárra.
Aztán nyár végén megyek újra:D
Kb. 2000Ft -ra jön ki az a 4 db villantás ami a foltokra kell, eljátszogatok így , nagyon szép eredményt érek el vele, csak ajánlani tudom.

Luiselotte

6 éve kezdtem el , akkor végigcsináltam egy 10 alkalmas "kúrát", már az első alkalom is jelentős változást hozott és mire a végére értem a 10 alkalomnak tükörsima bőrt kaptam .
Négy évig tartott, most azt csinálom, hogy tavasszal vagy ősszel visszamegyek 1-2 emlékeztető kezelésre és az megint kitart 1 évig .
Nekem pigmentfoltokra is zseniális ...

szilvia.bano
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 3.

Egyetértek az előttem szólókkal, nekem a világon semmit nem ért, pedig 6-7 alkalommal biztosan voltam. Alacsony a fájdalomküszöböm, így a gyanta nem jön szóba, az epilátor se annyira, most borotvát használok, a bőröm aránylag bírja, de fáradságos csinálni naponta-kétnaponta. A lézeres kezelések és az ipl készülékek, amik állítólag jók, pedig nagyobbrészt drágák. Mindazonáltal az ipl készülékekről általában jó véleményeket láttam itt az oldalon, úgyhogy azok biztos többet érnek, mint a kezelés, és nem helyhez kötöttek.

Sz. Csilla
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 28.

Simább lett a hajam, de valóban nem egyenesített rajta semmit, ugyanúgy kell egyenesre húznom vagy vasalnom. A szálakat feltöltötte, fényesebb, teltebb, egészséges haj lett az eredmény, ám gyorsan zsírosodó lett, már másnap mosnám legszívesebben és a szaga engem kiborított. Az otthoni hajápolóit is megvettem, de csak egyszer tudtam használni, mert szabadulni akartam utána a szagtól. Többszöri hajmosás után is, sőt még hajszínezés után is szárításkor megcsapott az a fura szaga az általuk használt keratinnak. :/

Fura, hogy a Kemon facebook oldalán nem lehet csillagozni, véleményt irni. Nem akartam, csak arra lettem volna kíváncsi, hogy mások hogyan vélekednek a kezelésről. Szerintem ahol elégedett ügyfelek vannak, ott nem tiltják le a véleményezést. :/

Update: Reméltem, hogy a nyaralás alatt szebben fog száradni, vagy símább lesz kicsit a tenger parton is, de semmit nem segített.
Update 2: Sokkal jobban zsírosodik a kezelés óta, mindennap moshatnám és még csak nem is sima. Csalódott vagyok.
Update3: pár hét elteltével azt vettem észre, hogy nagyon hullik a hajam, pont ugyanúgy, mint a Brasil Cacaus kezelések után tapasztaltam.

electropanic99
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 6.

Alapvetően maga a tartós hajegyenesítés jó és használ. Először 2016 szeptemberében voltam, és tartott 2017 júniusáig. Másodszorra most voltam - de nem kaptam ugyanazt az eredményt. Mivel beszéltem a termék gyártójával direktbe ezért sajnálatos módon arra a következtetésre jutottam, hogy átvágtak. Nem azt kaptam a pénzemért, amiért fizettem. Nekünk (nekem és édesanyámnak, aki szintén ugyanahhoz a fodrászhoz ment) a következő "kifogásokat" nyomta az illető: biztos megizzadtunk (Yuko direktbe cáfolta, ez nem befolyásolja), biztos más sampon / balzsam (Yuko direktbe cáfolta, a beszélgetés alapján akár a legolcsóbb sampont is rákenhetem, nem változtat a szerkezeten), biztos direkt begöndörítettük (persze, kifizetek 50K-t egy hajkezelésért, hogy egyenes legyen és másnap elmegyek egy dauer-ra... nem vagy normális). Miután az összes folyamatos hazugsága is meg lett cáfolva, még mindig nem kaptuk vissza a befizetett pénzünket és minimális hajladóságot sem mutat erre. Nálam leírta magát, mint fodrász. Ez egy bizalomra épülő szakma, amit nehéz megszerezni de k egyszerű elveszíteni.
Summa summarum: maga a kezelés jó, de inkább csináltassátok külföldön.

ALettah
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 22.

Amióta az eszemet tudom, problémás bőröm volt, sajnos ez így harminc fele sem változott. Netes kutakodás alapján választottam a mikrodermabráziót, remélve, hogy egy kicsit helyreteszi a bőröm így pár hónappal az esküvőm előtt. Az első kezelés után már nagyon szép eredmény volt, sokkal simább, tisztább kinézetű lett a bőröm. Két héttel később jött a második kezelés, egy másik szalonban, és egy sokkal ügyesebb kozmetikussal - azóta úgy érzem, mintha egy exkluzív belépőt nyertem volna a normális arcbőrű nők klubjába. Az arcom sokkal simább, tisztább, a pórusok összehúzódtak, és az állam vonalán megjelenő apró "grízek" szinte teljesen eltűntek. Hosszú idő óta először merészkedek ki az utcára csak fényvédővel és kevés púderrel az arcomon.
A mikrodermabrázió mellett kozmetikai tisztítás (- mitesszerek kinyomogatása), szalicilsavas kezelés a problémás zónákra és arcmaszk tartozott, hogy ezek közül melyik érdeme a látványos javulás, nem tudhatom, talán az összes kombinációja.
Nekem nagyon-nagyon megérte, eddig semmi nem hozott ilyen látványos eredményt, fogom csináltatni rendszeresen. A kozmetikus javaslata szerint inkább télen kell néhány alkalommal, mint nyáron.

Madi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 9.

A legjobb!
3 éve járok a Cosmax szalonba, ahol ezt a Natura Keratint használják hajegyenesítéshez és valami fantasztikus. Vannak dolgok az életben, amikről sosem szeretnék lemondani, ez ilyen. Előtte a Hajas szalonban voltam kétszer (ez még 2013 elején volt), ott a Cadiveu keratint használták, az csak 2-3 hónapot bírt, míg a Natura több, mint 6 hónapot. (6 havonta járok megcsináltatni, de sosem várom meg, hogy teljesen kikopjon az előző.) A Cadiveu-nél végül sok rossz tapasztalat is napvilágot látott, volt, akinél már az első kezelésnél, de én 3 év Natura használat után mondom, hogy azzal bizony semmi probléma nincs. Tökéletesen egyenes a hajam, az első hónapban még akkor is, ha csak úgy hagyom megszáradni a levegőn, plusz ellenáll a párás időnek is.

Fontos tudni, hogy a 6 hónapos tartósság nálam masszív hajnyúzás eredménye, minden nap hajat mosok (már vagy 8 éve, ez amolyan frászkarika nálam, mint a bacifóbia), de még a hatodik hónapban is dicsérik a hajamat, hogy milyen fényes és puha.

Update: Azt mondtam magamban múltkor, hogy ha mégegyszer árat emelnek a Cosmax-ban, én váltok. Nem volt nehéz új szalont találni, mivel az A-list (imádlak titeket, puszilok mindenkit), ahová körmözni járok, pont ilyen Natura keratinnal dolgozik, ráadásul itt grammra megy, szóval konkrétan 10 ronggyal olcsóbban jöttem ki a végén és azt kell mondjam, mintha még az eredmény is jobb lenne. A lány nagyon szépen dolgozott, nem spórolt a cuccal, nagyon elégedett vagyok.

A másik hozzászólónak pedig csak megjegyezném, hogy egyes szalonok pofátlan szemétsége miatt nem kéne lepontozni egy tökéletesen eredményes kezelést.