KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

asdf27
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. január 14.

KezdőMániás: írtál a kozmetikus által végzett dermaroller kezelésről..... annyit érdemes észben tartani, hogy a kozmetikus csak egy bizonyos mélységig használhatja a rollert, ami inkább felületi kezelést ad, bőrgyógyászok, szakorvosok hosszabb tűkkel dolgozhatnak. a kezelés mélysége nem egyforma, persze, amikor én utánakérdeztem a dermaroller vs. fraxel kezelés, a bőrgyógyász még mindig inkább a lézert javasolta.

lucababa07
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 24.

Ez volt az eddigi leghatásosabb és legtartósabb hajegyenesítésem, de brutális ára miatt le kell vonnom egy csillagot, nem tudom, máshol esetleg olcsóbban is megcsinálják-e, de nekem dupaannyiba került, mint pl. egy brasil cacau-s.

Kiso13
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. december 6.

Egy nagyon elegáns Budai klinikán jártam, ahol nagyon kedves személyzet és kellemes környezet fogadott! A kezelő hölgy, elmesélte a kezelés menetét illetve, hogy mire számíthatok. Hàt bár ne vágtam volna bele...
A kezelés borzasztó fájdalmas volt, alig vártam, hogy vége legyen, majd vártam az eredményt, de semmi nem történt az arcommal, 0 változás, és mikor visszamentem a kontroll időpontomra a kezelő is elismerte, hogy semmi nem történt, és közölte, hogy valószínűleg nem nekem való az ultrahangos kezelés.. Hát köszönöm! Közel 200ezer forintom ki lett dobva az ablakon! És szebb sem lettem!

BlazonIsle
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 21.

Ezidáig két kezelésen estem át és igaz, hogy az első alkalom nem igazán győzött meg, viszont a második kezelést követően olyan sokat javult az arcom összképe, hogy magam is alig akartam elhinni. Először kicsit kicserepesedett a bőröm, főként a T vonal környékén és emiatt egy-két újabb pattanás is felütötte a fejét, ugyanakkor nem láttam, hogy a foltokat és a hegeket halványította volna. A második alkalom után viszont az akne utáni hegek és foltok olyan sokat javultak, hogy szabad szemmel, mások számára is egyértelmű a különbség.

Mayoranna
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. november 19.

Ma csináltattam meg,(november 9-én) a nasolabialis redőt és a száj melletti redőt és az állam és a száj közötti árkot.. 1 ml anyag kellett összesen az 1 ampulla.
Svájci minőségű hyalorun lett betöltve, a doki szerint egyáltalán nem csomósodik.
Egyáltalán nem fáj, kb 15 perc az egész, pár pici szúrás.Ne sminkeljetek előtte, mert fertőtlenítővel arcot kell mosni és az orvos is még áttörölgeti,fertőtleníti a területet. 6-8 hónap a tartóssága állítólag. Majd meglátjuk.
Bánom, hogy ennyire tartottam tőle, mert jelentős, azonnal látványos a különbség, de 2-3 nap kell a végleges állapot
kialakulásához, addigra lemegy a pici duzzanat. Semmit nem kell vele csinálni, jegelni sem, egyáltalán nem fáj utána sem.
A doki szerint másnap már lehet sminkelni is.
Ugyanennél az orvosnál csináltattam felső szemhéjplasztikát is, mert már olyan voltam, mint egy vénasszony.
Komolyan mondom, az és ez a töltés legalább -10 év.
Aki megengedheti magának anyagilag, ne féljtek tőle, csak nagyon nézzetek körül,hogy kivel csináltattok bármit magatokon.

Kérdeztétek kinél csináltattam:
Pécsett Dr. Pavlovics Gábor plasztikai sebésznél a Da Vinci magánklinikán.
Az ára attól függ, hogy konzultáción mit beszéltek meg, mennyit kell tölteni.(Én 1 ml-t kértem eloszlatva.) Árlistát találtok a honlapon.

Fruzsina89
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 19.

Sokféle egyenesítés kipróbáltam(brasil, alfaparf, stb), de messze ez a legkímélőbb és legtartósabb. Elegendő évente újítanom a kezelést.
4 *-ot csak azért kap mert, bár úgy adják el az összes hajegyenesítő terméket/módszert, hogy sokkal egészségesebb lesz a haj tőle azért ez nem igaz.
Az évek alatt összességében romlott a hajminőségem, de még mindig inkább ez, mint az oroszlánfrizura...

budaikrisztina11
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. november 8.

Alig vártam hogy feltölthessem de meg akartam várni a végleges eredményt.. 1 hete voltam ezen a kezelésen. A szemem alatt hatalmas táska és rengeteg apró és erősebb (nevető) ránc. Maga a kezelés kb. 30 percig tartott, érzéstelenítéssel alig érezni valamit az érzékenyebb területen apró tűszúrás érzése. Már akkor látszott hogy húzódik össze a bőröm amikor vége lett a kezelésnek. Van egy hét kb. amíg nem olyan szép hiszen ott a bőr megsérül szóval pöttyös aztán piros stb. de most hogy nekem eltűnt csak a sima alig ráncos bőr maradt. És a durva hogy a táska a szemem alatt eltűnt! Nem hittem el hogy ez ennyire hatásos lehet. A mélyebbre ráncokra ( 2 db. maradt) még egy korrekció ráfér de már így is elégedett vagyok! Aki nem akar botoxot hanem természetes úton ránctalanodni azoknak szívből ajánlom! Jöhet a többi ránc! :)

hógolyó
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 29.

Szerettem volna hinni benne, ismerős kozmetikusnál voltam. Soha többet ilyet!
Valami kis szerkezetet helyeznek fel a szemre, szempillákra. És különböző lötyik váltják egymást. Az eljárás végén semmi de semmi nem tört€nt. Ugyan úgy álltak mint előtte.
Cserébe mindkét szemhéjam felső ívét végig karcolta vagy marta valami...
Az öreg kis szempilla göndörítőm ezerszer jobb eredményt ad! Most nehezebb a spirálozás is.
Lányok erre ne költsetek....

Svetlana
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 14.

Semmit sem ér, csak a pénztárcám vastagsága csökkent, a zsírrétegé nem.

Kovi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. október 9.

Az első pillantás a tükörbe,az egy csoda volt. Szempilla liftingről írok most. Körülbelül 10 napig tökéletesen éreztem magam, aztán a szempilláim elkezdtek önálló életet élni. Hol jobbra, hol balra, fel-le forgolódtak és spirálozni sem tudtam,merev és kezelhetetlen lett. Alig vártam, hogy lecserélődjön mind. Ettől függetlenül megkapja a három csillagot, ugyanis az az első egy-két hét, az szuper érzés volt!