KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

cskriszti2
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 18.

Kb. 3 hónapja használok otthoni IPL szőrtelenítő gépet. Gyengültek és ritkultak a szőrszálaim, lassabban nőnek, és a szőrtüsző gyulladásokból is kevesebb van. Már így is szebb lesz a bőröm a bikiniszezonra. :) Nagyon remélem, hogy ha folytatom a kezeléseket, meg is szűnnek a szőrszálak.

gbhs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. március 13.

Aki természetes hatású, szinte észrevehetetlen ám gyönyörű, ízléses szemöldököt szeretne, annak szívből ajánlom. Nekem 1 hét alatt teljesen meggyógyult, pedig elég problémás/érzékeny a bőröm. Hosszas lamentálás után az Artistry mellett döntöttem és nagyon jó választásnak bizonyult. Nem szerettem volna teli tetoválást, a természetességet tartottam szem előtt. Ritkás szemöldökömből egy nagyon természetes, dekoratív végeredmény lett.
Ezt nem géppel csinálják, hanem egy szike szerű eszközzel vésik bele a bőrbe. Bekenik előtte fájdalomcsillapítóval, de néha így is lehet érezni. Bírható, bár elég kellemetlen hallani, ahogy behasítják a bőrt.
1 hónap után kellett visszamennem korrekcióra, pár szálat kellett csak megerősíteni. Elvileg 1,5 évig nem lesz vele gond.
Maga a procedúra kb. 3 óra volt. Az első egy óra a megfelelő forma, karakter kiválasztásával telik, utána jön a szín. Maga a fájdalmas rész az kb. 20 perc.
Nem érdemes spórolni ezen, az olcsóbb ár sokszor igénytelen munkát takar. Én 50.000 Ft-ot fizettem az egészért, egy profi szalont választottam Zuglóban. Elképzelhető, hogy 2-3 hónapot is várni kell, míg időpontot kap ide az ember, de megéri!

UPDATE: már a 2. év, hogy megújítom, azóta is tökéletes az eredmény. Semmi elszíneződés, semmi irritáció.

peachprincess
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. március 12.

Nem tudom, hogy lehetnek emberek ilyen igénytelenek, hogy csak villogtatnak ide-oda a szalonokban, kezelés gyanánt... Ez szánalmas. Bár tudom, a pénz számít, nem a lelkiismeretesség.

Én egy Philips Lumea nevű kütyüt vettem 2 éve, 40 000 forint volt aprón (újonnan, a tulaj nem használta, 2 volt neki). Jó ideig csak rakosgattam és szemeztem vele az első kezelés után, mert nem volt túl kellemes élmény (mindenhol szőrös vagyok, így nagyon sok időbe telt, fájt is a hajlatokban és a combomon eléggé). Most újévkor fogadtam meg, hogy idén véget vetek a szőrmizériámnak és csak a fejemen viselem el a szőrt, szempilla, szemöldök és haj formájában. Alanynak nem vagyok a legjobb, kicsit kreolos-sárgás a bőröm, de a szőröm sötétbarna (dús és erős), szóval az útmutató szerint 4-es fokozaton csinálgattam a kezeléseket. Így nem égetett. Most kb 6 kezelésen vagyok túl, 1-2 kósza szőrszál nő a bikinivonal és a hónalj környékén, itt a legerősebb a szőrzet... A többi helyen viszont tükörsima minden. :)) Ennek ellenére mindenhol végigmegyek még 1-2x, hogy ha van pár félig kinyírt hagyma, akkor tegyek ellene, valószínűleg barnulószezonra már nem lesz rá gondom.

2 hetente végzek kezeléseket, a miheztartás végett: nekem teljes testen (alkarok, bajusz, has egy része, hónalj, intim rész, teljes lábszár) 2-3,5 óra a kezelés nagyjából. Szemöldökceruzával (az nem túl puha) mindig halványan behúzom a karomnál és a combomnál is függőlegesen, hogy hol kezdtem a géppel és szépen, körkörösen haladva villogtatom végig az egész felületet, aztán lejjebb lépek egy sorral, ami a gép villantófejének távolsága és ugyanígy folytatom, így egy rész sem marad ki. Így is foltokban kezdett el ritkulni a szőr, de ez nem jelent semmit. :)

Ha igaz, amit olvasok az árral kapcsolatban, akkor azt hiszem, az első kezelés visszahozta már a gép árát. Én javaslom, hogy vegyetek egy gépet, úgy is kell frissíteni az eredményt, van hely neki a szekrényben. :)

betty23
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. március 3.

Nekem 2D (asszem' régen ezt nevezték 4D-nek) műszempillám van, azaz 1 szempilla szálra 2 műszempilla szálat applikálnak. 3 hónapja járok egy nagyon ügyes, szuper kozmetikushoz. Nagyon szeretem, teljesen megváltozik tőle az ember arca, könnyű függővé válni. :)
Nekem a töltés 1.5 óra szokott lenni, az első alkalommal 2 órába telt a művelet, tehát nem spórol sem az anyaggal, sem az idővel. Én 3 hetente járok töltetni, kemény 4 ezer Forintért. Érheti víz, sőőőt, kell is érje, hiszen az is koszolódik, csak az első 24 órában kell rá vigyázni. Nagyon szépen hullik, nem tömbösen. Azért remélem, hogy nem esik baja a természetes pillasoromnak, hiába nagyon szakszerűen vannak felpakolva. Ha egyszer megváltozna a véleményem, akkor update-elek.

update: Legutóbb nem vigyáztam túlságosan a pilláimra, így elég szépen kihullottak az applikált szálak (szerintem az arclemosóm volt a lúdas). Ezt nem is bánom annyira, mert legalább megbizonyosodtam róla, hogy egészségesek és hosszúak a szempilláim továbbra is. Sok múlik azon ki csinálja, illetve milyen vastagságú/súlyú műpillák kerülnek fel. :) Ettől függetlenül eltudom képzelni, hogy valakinek egyszerűen nem bírják a pillái a procedúrát.

Vivus02
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 27.

Sziasztok!

Nos, ezt a kezelést először egy szépségkirálynőnél láttam, mivel bekövettem pár MWH-t, mert eleinte hasznos tippeket osztottak meg, nekik mi vált be, illetve mit használnak, mára sajnos azt reklámozzák, akik fizetnek Nekik ezért, és valószínű nem is alkalmazzák, mindegy, ez más téma. Viszont pontosan ezért, hogy ne csak egy reklám után menjek, feljöttem erre az oldalra, mert itt szoktam véleményeket olvasni, jobban megbízom Bennetek, mint azokban, akik pár pozitív mondat után pénzt zsebelnek be érte. A vélemény megoszlott. Voltak szerencsés emberek, akiknek csodát tett, de én szerencsétlen típus vagyok, a cukorgyantánál ez már bebizonyosodott, és sajnos itt is. Felkerestem ugyan azt a szalont, ahol a csaj kitette, hogy járt, sajnos 140 km-re van tőlem, de úgy gondoltam, ha tényleg csodát tesz, akkor megéri. Szóval leutaztam 140 km-t, hogy lecsiszolják a képem, amit bazi szakszerűen csinált a kozmetikus, mi több, a végén a masszázsába szerelmes is lettem. Minden nap el tudnám viselni azt a kényeztetést, és miután eljöttem úgy éreztem, hogy élettel teli lett a bőröm. Aztán folyott róla a zsír kb, úgyhogy torolgettem zsepivel, míg meg nem mostam mikor hazaértem. Szombati napon voltam, most kedd van. Az arcom kipattogott kb mindenhol, számtalan apró mitteszer jött ki rajta, pedig 2 folt volt az arcomon, ami egy múltkori pattanás miatt megmaradt, azt szerettem volna eltüntetni. Most a mitteszereket szeretném eltüntetni a folt mellett, úgyhogy én rohadt szerencsétlen vagyok, és nekem soha semmi nem jön be. Szóval ha te is szerencsétlen vagy, akk ne menj el, mert pénzkidobás. Viszont ha be szoktak jönni pl az arcradirok, akk menj el, mert neked használni fog.

Borsoszem
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 23.

Katához, aki néhány hozzászólással előttem ír arról, hogy egy otthon kezeli ilyen módon az arcát, hogy pontosan melyik géppel teszi.

Előre is köszönöm a választ! :)

ZsaNo0707
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 22.

Nem szeretnék litániát írni, de szívesen megosztom a tapasztalatomat. Én 2017 augusztus elején csináltattam meg a szemöldökömet. Utólag már bánom, hogy nem előbb! Évekig gondolkodtam rajta. Kozmetikusom szerencsére sminktetováló is, több éve foglalkozik ezzel, nagyon sok munkáját láttam, és mind-mind természetes hatású volt. Nekem az egyik legfontosabb szempont ez volt, természetesnek tűnjön. Csodaszép lett! Nagyon eltalálta a kozmetikusom! A szemöldököm mindig esztétikus! Viszont nagyon meg kell gondolni,hogy kinek a keze alá fekszünk! Hosszútávra szól, ezért nem szabad kapkodni!

detti23
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 20.

Idén negyedik alkalommal csináltam ilyen kezelést. A mitesszeres, pattanásokból megmaradt kissé foltos, piroskás, szarus bőrömnek fantasztikusan jót tesz. Eddigi években 4 alkalmas kezelésekre mentem, idén már csak 2 alkalmasra, mivel kozmetikusommal úgy láttuk, hogy már ennyi is elég a bőrömnek :) Egyáltalán nem fájdalmas, sőt én kifejezetten szeretem, szó szerint érzem, hogy megújul a bőröm. Tudtommal egyébként ezt csak télen lehet és érdemes alkalmazni, különben a napfénytől pigmentfoltok alakulhatnak ki vagy erősen kenni kell fényvédővel az arcot.

detti23

Volt szerencsém kipróbálni, amikor is a kozmetikusom ajándékba adta arctisztító kezelés mellé. Egyébként magamtól nem valószínű, hogy befizetnék rá. Nekem alapvetően nem szárazak a kezeim, de a tél persze megviseli őket kicsit. Számomra olyan érzés volt a kezelés után, mintha újjászülettek volna a kezeim és bársonyosan puhák lettek, de ez olyan két hétig tartott csak.

csillag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 20.

Életem egyik legjobb döntése volt, hogy megcsinálttattam a szemöldököm Hollòs Dòra szalonjában, igaz 1 évig agyaltam, és nézegettem a munkáikat... Nincs vele gond, télen-nyáron, hòban-fagyban, 1000 fokban mindig gyönyörű!