KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

brigitta103
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 31.

Nekem is évekig volt műpillám.Nagyon szeretem,viszont egy idő után zavar,de ez nem a pilla hibája.Az,hogy utána kisebb lesz a saját pillám,nem a legjobb,de ez termeszetes folyamat. Nyáron jó a nagy melegekben,hogy nem kell egy kiló spiralt felvinnem.. 😊

Sz. Csilla
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 18.

Mennyire hálás tudok lenni ezekért az újkori csodákért ❤ Az aesthetica klinikán fizetten be egy 6 alkalmas arkezelésre, mert az arccsontomom kisebb pigmentált foltok alakultak ki, illetve couperosa kezdett kialakulni az orromon és az államon. Ez pirosodást, táguló erecskéket jelent, de még nem rosacea. Ezek miatt a problémák miatt szoktak az alapozó felé korrektort használni. Mivel már nagyon elkezdett sütni a nap áprilisban, ezért így csak egy kezelést csináltak meg nekem most, a többit ősszel folytathatjuk. A kezelés után ugyanis 4 hétig nagyon kell óvni a naptól a bőrt, mert durvábban visszapigmentálódhat! Vigyáztam is rá nagyon és mondhatom sokkal szebb az összkép. :) A korrektort elhagyhattam, mindkét problémám szépen elhalványult. Ha el nem is tűntek teljesen. Máris jelentősen jobban érzem magam a bőrömben! :) Nagyon megérte nekem.

virnajnifr
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 11.

4 hónapja kezdtem el 3d műszempillát rakatni. A ragasztó szinte minden alkalommal csípte a szememet, ha a felrakás pillanatában nem is, miután kinyitottam a szemeimet, ömlöttek a könnyeim. A felrakás egyáltalán nem kellemetlen, a csípő érzést leszámítva. Felrakás után elvileg 2 napig nem érheti víz, viszont ha nem mostam meg a szemeimet, reggelre annyira váladékozott, hogy alig bírtam kinyitni őket, ha megmostam lefekvés előtt vízzel, valamivel jobb volt a helyzet, de akkor kihullott már első nap elég sok (ezt el is mondják, hogy nem érheti víz 48 óráig, szóval nem ért meglepetésként).
3 hetente jártam tölteni, a harmadik hétre viszont már nagyon kihullott. Nekem napi szinten hullottak, reggelelre mindig össze vissza álltak a pilláim, folyamatosan fésülgetni kellett őket. Nem tudtam úgy sminkelni, ahogy én akartam, mert ha sima vízzel is mostam le utána a sminket, a pilláim fele kihullott.
Arcot mosni, szemet dörgölni nem lehet úgy, mint pilla nélkül, sokkal óvatosabban kell mindent csinálni.
A mindennapi készülődést nagyon megkönnyítette, mert alapozón kívül nem kellett mást használnom (nem is nagyon tudtam volna).
Viszont voltak napok, amikor folyamatosan szúró érzés volt a szememben, könnyeztek. A saját pilláimmal együtt hullottak sajnos a felhelyezett pillák, hiába mondták azt, hogy a természetes ütemében fog kihullani a sajátjaimmal együtt, ez sajnos nem igaz. Sokkal kevesebb pillám van, mint korábban.
Összességében jó volt, hogy nem kellett semmit sem csinálnom magammal, felkeltem és már vállalható volt a fejem, viszont a vele járó macera számomra nem ért ennyit.

gbhs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. május 10.

Több éve fontolgattam a szájtetoválást, eléggé tartottam tőle, rengeteg rémsztorit lehet olvasni elrontott munkákról. Alapvetően nagyon halvány a szám színe, mindig használtam rúzst, szájfényt. Mivel már több éve van szálas technikával készült szemöldök tetoválásom, amivel maximálisan elégedett vagyok, végül belevágtam a szájtetoválásba is. Ugyanabban a szalonban készítettem (Patkós Alexandra), mint a szemöldököt, egy kedves és ügyes leányzónál, Dorinánál.
Mindenképpen természetes hatást szerettem volna, ezért a kontúr nélküli, teljes satírt választottam, ami 3 féle pigmentből lett kikeverve. Maga a forma megrajzolása nálam 1 órát vett igénybe, sajnos mindenem asszimetrikus az arcomon, volt törve az orrom, így feladtam a leckét :) Folyamatosan kaptam az érzéstelenítő krémet, de a fájdalom sokkal rosszabb volt, mint amire számítottam. A felső ajak érzékenyebb volt, mint az alsó. Többször ugyanabban a vonalban megy át a géppel, a vége felé már nagy önuralom kellett, hogy bírjam. Nyilván ez egyénfüggő, én a fogtöméshez is injekciót kérek, mert azt sem bírom. Végig maximális figyelmet kaptam, a lehető legoptimálisabb ütemben és helyeken ért a tű, minden rezdülésemre reagálva. Kb 40 perc volt a teljes művelet. A sokk ezután jött: a tükörbe belenézve egy lilásvöröses, geronazzós, duzzadt, deformált ajak nézett vissza rám. Az elején felkészítettek, hogy ez lesz, de a valóságban ijesztőbb volt. Még ott helyben kaptam rá jeget, amit otthon is ajánlottak. Szerencsére kaptam egy maszkot hazafelé, inkább azt nézzék a járókelők :) A fájdalom és a duzzanat másnap reggelre mérséklődött, a színe továbbra is sötét maradt, de már vállalható. Folyamatosan kentem egy speciális krémmel, egy hét után kezdett lejönni a var és kezdett fakulni a szín. A végső szín kb. 2 hét után mutatkozott meg.
1 hónappal később mentem a korrekcióra, ami már sokkal viselhetőbb volt és rövidebb ideig tartott. Itt már csak finomítás volt. Pl. a tetoválás után 2 héttel mitesszerek lettek a szám körül, onnan picit kijött a festék, ez is korrigálva lett.
Összességében nagyon elégedett vagyok az eredménnyel, nem bántam meg. Sok embernek fel sem tűnik, hogy tetováltattam, annyira természetes lett. Az ára elég húzós, nem mondom, hogy megéri, de ha szeretnél egy mindig természetes, szépen sminkelt arcot akár frissen ébredve is, akkor érdemes rá áldozni.

Melcsibabyke
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 4.

2 éve folyamatosan 2D pilláim vannak. Nekem ez már létszükséglet. 4-5 hetente járok töltésre. Gyönyörűek. Ugyan vigyázni kell rájuk, de ez simán belefér. Ha profi szakembert választasz, nem lehet baj. Nem is fizetek horror összeget. Alkalmanként 6500 Ft és mindig szépek a pilláim.

tara95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 4.

Fájó, vérben úszó szemekkel írok, a pilláimhoz ragadt oldószer maradványaival. Remélem ha elolvasod, tanulsz a hibáimból.

1D-t kértem, a pilláim gyönyörű dúsak és hosszúak csak hát szőkék. Ennek köszönhetően nem nagyon volt szükségem a műre, de a kíváncsiságom nyert.

Kezdjük ott, hogy a ragasztás baromi hosszú, nekem 2,5 óra volt mert nagyon precíz és ügyes a kozmi a végeredmény tényleg csodaszép lett. DE.

Szőkéknek nem ajánlom, akármennyire is ügyes a szakember, át fog ütni már az is ha egy szálacska kimarad. Maga a ragasztás is iszonyat kényelmetlen volt, a végére nagyon szenvedtem, teljesen kiszáradtak a szemeim.

Természetesen víz nem érheti, ami nagyon zavaró. Pára sem, meleg se tesz jót, lehetőleg ne sírj, ne dörzsöld, ne sminkelj stb. Borzasztó an macerás az egész.

A feketeleves másnap jött, amikor is úgy begyulladt a szemem, hogy majdnem sírva kértem az azonnali eltávolítását az egésznek, amit csak egy másik lány tudott elvállalni, potom 1500ért.

Természetesen rákérdeztem x csoportban a közösségi oldalon a csajokat, volt aki azt mondta, hogy semmi baj elmúlik, volt aki azonnal elküldött hogy szedessem le.

És igen, azonnal le is szedettem ha már így reagál a szervezet NE VÁRD MEG míg maaaaajd elmúlik, nem fog, csak rosszabb lesz.

Este színház, reménykedem hogy addigra jobb lesz de ez durva tanulópénz volt, ha lehet kérjetek próbát. Nem derült ki hogy a ragasztóra vagyok-e érzékeny vagy másra, de szerintem az egész procedúra kikészítette az érzékszerveim.

Úgyhogy maradok a jól bevált spirálnál és a balea men szemkörnyékápoló csodás növesztő hatásánál...

cskriszti2
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 18.

Kb. 3 hónapja használok otthoni IPL szőrtelenítő gépet. Gyengültek és ritkultak a szőrszálaim, lassabban nőnek, és a szőrtüsző gyulladásokból is kevesebb van. Már így is szebb lesz a bőröm a bikiniszezonra. :) Nagyon remélem, hogy ha folytatom a kezeléseket, meg is szűnnek a szőrszálak.

gbhs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. március 13.

Aki természetes hatású, szinte észrevehetetlen ám gyönyörű, ízléses szemöldököt szeretne, annak szívből ajánlom. Nekem 1 hét alatt teljesen meggyógyult, pedig elég problémás/érzékeny a bőröm. Hosszas lamentálás után az Artistry mellett döntöttem és nagyon jó választásnak bizonyult. Nem szerettem volna teli tetoválást, a természetességet tartottam szem előtt. Ritkás szemöldökömből egy nagyon természetes, dekoratív végeredmény lett.
Ezt nem géppel csinálják, hanem egy szike szerű eszközzel vésik bele a bőrbe. Bekenik előtte fájdalomcsillapítóval, de néha így is lehet érezni. Bírható, bár elég kellemetlen hallani, ahogy behasítják a bőrt.
1 hónap után kellett visszamennem korrekcióra, pár szálat kellett csak megerősíteni. Elvileg 1,5 évig nem lesz vele gond.
Maga a procedúra kb. 3 óra volt. Az első egy óra a megfelelő forma, karakter kiválasztásával telik, utána jön a szín. Maga a fájdalmas rész az kb. 20 perc.
Nem érdemes spórolni ezen, az olcsóbb ár sokszor igénytelen munkát takar. Én 50.000 Ft-ot fizettem az egészért, egy profi szalont választottam Zuglóban. Elképzelhető, hogy 2-3 hónapot is várni kell, míg időpontot kap ide az ember, de megéri!

UPDATE: már a 2. év, hogy megújítom, azóta is tökéletes az eredmény. Semmi elszíneződés, semmi irritáció.

peachprincess
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. március 12.

Nem tudom, hogy lehetnek emberek ilyen igénytelenek, hogy csak villogtatnak ide-oda a szalonokban, kezelés gyanánt... Ez szánalmas. Bár tudom, a pénz számít, nem a lelkiismeretesség.

Én egy Philips Lumea nevű kütyüt vettem 2 éve, 40 000 forint volt aprón (újonnan, a tulaj nem használta, 2 volt neki). Jó ideig csak rakosgattam és szemeztem vele az első kezelés után, mert nem volt túl kellemes élmény (mindenhol szőrös vagyok, így nagyon sok időbe telt, fájt is a hajlatokban és a combomon eléggé). Most újévkor fogadtam meg, hogy idén véget vetek a szőrmizériámnak és csak a fejemen viselem el a szőrt, szempilla, szemöldök és haj formájában. Alanynak nem vagyok a legjobb, kicsit kreolos-sárgás a bőröm, de a szőröm sötétbarna (dús és erős), szóval az útmutató szerint 4-es fokozaton csinálgattam a kezeléseket. Így nem égetett. Most kb 6 kezelésen vagyok túl, 1-2 kósza szőrszál nő a bikinivonal és a hónalj környékén, itt a legerősebb a szőrzet... A többi helyen viszont tükörsima minden. :)) Ennek ellenére mindenhol végigmegyek még 1-2x, hogy ha van pár félig kinyírt hagyma, akkor tegyek ellene, valószínűleg barnulószezonra már nem lesz rá gondom.

2 hetente végzek kezeléseket, a miheztartás végett: nekem teljes testen (alkarok, bajusz, has egy része, hónalj, intim rész, teljes lábszár) 2-3,5 óra a kezelés nagyjából. Szemöldökceruzával (az nem túl puha) mindig halványan behúzom a karomnál és a combomnál is függőlegesen, hogy hol kezdtem a géppel és szépen, körkörösen haladva villogtatom végig az egész felületet, aztán lejjebb lépek egy sorral, ami a gép villantófejének távolsága és ugyanígy folytatom, így egy rész sem marad ki. Így is foltokban kezdett el ritkulni a szőr, de ez nem jelent semmit. :)

Ha igaz, amit olvasok az árral kapcsolatban, akkor azt hiszem, az első kezelés visszahozta már a gép árát. Én javaslom, hogy vegyetek egy gépet, úgy is kell frissíteni az eredményt, van hely neki a szekrényben. :)

betty23
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. március 3.

Nekem 2D (asszem' régen ezt nevezték 4D-nek) műszempillám van, azaz 1 szempilla szálra 2 műszempilla szálat applikálnak. 3 hónapja járok egy nagyon ügyes, szuper kozmetikushoz. Nagyon szeretem, teljesen megváltozik tőle az ember arca, könnyű függővé válni. :)
Nekem a töltés 1.5 óra szokott lenni, az első alkalommal 2 órába telt a művelet, tehát nem spórol sem az anyaggal, sem az idővel. Én 3 hetente járok töltetni, kemény 4 ezer Forintért. Érheti víz, sőőőt, kell is érje, hiszen az is koszolódik, csak az első 24 órában kell rá vigyázni. Nagyon szépen hullik, nem tömbösen. Azért remélem, hogy nem esik baja a természetes pillasoromnak, hiába nagyon szakszerűen vannak felpakolva. Ha egyszer megváltozna a véleményem, akkor update-elek.

update: Legutóbb nem vigyáztam túlságosan a pilláimra, így elég szépen kihullottak az applikált szálak (szerintem az arclemosóm volt a lúdas). Ezt nem is bánom annyira, mert legalább megbizonyosodtam róla, hogy egészségesek és hosszúak a szempilláim továbbra is. Sok múlik azon ki csinálja, illetve milyen vastagságú/súlyú műpillák kerülnek fel. :) Ettől függetlenül eltudom képzelni, hogy valakinek egyszerűen nem bírják a pillái a procedúrát.