KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

Sz. Csilla
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 18.

Patkós Alexandra szalonban készült nagyon vékony természetes hatású szálakból a szemöldököm. Egyedülálló technikával dolgoznak!
Az ott dolgozó lányok szája is meseszép, sose mondanám meg, hogy tetovált. Ezen felbuzdúlva azt is meg fogom náluk csináltatni. :)
Korábban long timer technikával készítettem szempillasűritő kontúr tetoválást, ami 13 éve nagyon szép. A szemkontúrra mindenképpen a longtimer ajánlott, bár jobban fáj, hiszen mélyebbre ütik be a festéket, de onnan nem is kell kikopnia.
Szemöldökre ez nem célszerű, hiszen annak a színe az összetevő kék és vörös pigmentek miatt sokat változik. Illetve a forma-divat is változik, ezért jobb, ha kikopós anyag. Persze nagyom fontos a jó minőségű pigment, hogy ne szineződjön csúnyán el.
A száj kopik a legtermészetesebben, az csak halványodik az idővel.

Update: Elkészült a szájtetoválásom is. Amit mindenképpen érdemes előtte tudni: a fájdalomcsillapítók Alexandráéknál nagyon jók, de még így is nehezen lehet bírni a végefelé már. Annyira sokszor kell átmenni újra a felületen, hogy a száj egésze sajog, hiszen a sebbe tetoválgatnak újra és újra. Én cataflamot vettem be előtte, az nem okoz vérzékenységet. A durva az, hogy ellentétben a többi tetkóval, ennél a fájdalom nem ért véget a tetoválás befejeztével. Órákon keresztül sajgott tovább, se beszélgetni, se enni nem lesz kedvetek. A következő napokban is folyamatosan fájt és rettenetesen feszült, a nevetés esetén rögtön nyomtam össze oldalról az arcom. :/ Én 5 nap után lepiszkálgattam, mert egy eseményen kellett megjelennem, de valójában akkor még mindig bőven lett volna rajta a ronda feketés sebekből. Annyira sötét volt a varr, hogy a párom szerint úgy néztem ki, mint egy orosz csaj. Sosem szoktam sötétre rúzsozni, ezért tényleg kínosan éreztem magam miatta. Amikor lejött a varr, akkor nagyon szép rózsaszínes színe volt, utána elkezdett sötétedni. Most sokkal sötétebbmár, mint amit szerettem volna, pedig elvileg 6 héten keresztül sötétedik. Husis színt kértem, rózsaszíneset, de women secret árnyalathoz tették a rose és a virgin árnyalatokat, ami miatt nekem barna lett. :( Hideg színtipusúaknak szerintem a women secret nem való, a korrekción másként fogjuk keverni a színt. A jó, hogy akkor még lehet korrigálni. A rossz, hogy ezt mégegyszer kibírni rettenetes lesz, de muszáj, mert most egyenetlen is és a kontúr alatt egy világos vonal is lett. Ez vastagításnál előfordul, ezzel is számoljatok.

ALettah
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 22.

Amióta az eszemet tudom, problémás bőröm volt, sajnos ez így harminc fele sem változott. Netes kutakodás alapján választottam a mikrodermabráziót, remélve, hogy egy kicsit helyreteszi a bőröm így pár hónappal az esküvőm előtt. Az első kezelés után már nagyon szép eredmény volt, sokkal simább, tisztább kinézetű lett a bőröm. Két héttel később jött a második kezelés, egy másik szalonban, és egy sokkal ügyesebb kozmetikussal - azóta úgy érzem, mintha egy exkluzív belépőt nyertem volna a normális arcbőrű nők klubjába. Az arcom sokkal simább, tisztább, a pórusok összehúzódtak, és az állam vonalán megjelenő apró "grízek" szinte teljesen eltűntek. Hosszú idő óta először merészkedek ki az utcára csak fényvédővel és kevés púderrel az arcomon.
A mikrodermabrázió mellett kozmetikai tisztítás (- mitesszerek kinyomogatása), szalicilsavas kezelés a problémás zónákra és arcmaszk tartozott, hogy ezek közül melyik érdeme a látványos javulás, nem tudhatom, talán az összes kombinációja.
Nekem nagyon-nagyon megérte, eddig semmi nem hozott ilyen látványos eredményt, fogom csináltatni rendszeresen. A kozmetikus javaslata szerint inkább télen kell néhány alkalommal, mint nyáron.

Madi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 9.

A legjobb!
3 éve járok a Cosmax szalonba, ahol ezt a Natura Keratint használják hajegyenesítéshez és valami fantasztikus. Vannak dolgok az életben, amikről sosem szeretnék lemondani, ez ilyen. Előtte a Hajas szalonban voltam kétszer (ez még 2013 elején volt), ott a Cadiveu keratint használták, az csak 2-3 hónapot bírt, míg a Natura több, mint 6 hónapot. (6 havonta járok megcsináltatni, de sosem várom meg, hogy teljesen kikopjon az előző.) A Cadiveu-nél végül sok rossz tapasztalat is napvilágot látott, volt, akinél már az első kezelésnél, de én 3 év Natura használat után mondom, hogy azzal bizony semmi probléma nincs. Tökéletesen egyenes a hajam, az első hónapban még akkor is, ha csak úgy hagyom megszáradni a levegőn, plusz ellenáll a párás időnek is.

Fontos tudni, hogy a 6 hónapos tartósság nálam masszív hajnyúzás eredménye, minden nap hajat mosok (már vagy 8 éve, ez amolyan frászkarika nálam, mint a bacifóbia), de még a hatodik hónapban is dicsérik a hajamat, hogy milyen fényes és puha.

Update: Azt mondtam magamban múltkor, hogy ha mégegyszer árat emelnek a Cosmax-ban, én váltok. Nem volt nehéz új szalont találni, mivel az A-list (imádlak titeket, puszilok mindenkit), ahová körmözni járok, pont ilyen Natura keratinnal dolgozik, ráadásul itt grammra megy, szóval konkrétan 10 ronggyal olcsóbban jöttem ki a végén és azt kell mondjam, mintha még az eredmény is jobb lenne. A lány nagyon szépen dolgozott, nem spórolt a cuccal, nagyon elégedett vagyok.

A másik hozzászólónak pedig csak megjegyezném, hogy egyes szalonok pofátlan szemétsége miatt nem kéne lepontozni egy tökéletesen eredményes kezelést.

mikkamakka75
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 5.

A sajàt nevemben nem tudom az eljàràst vèleményezni, de egy baràtnömet (49 èves) hosszù idö utàn mùlt hétvégén làttam ùjra. Kb. 10 èvvel lett fiatalabb a böre meg ùgy àltalàban vève a megjelenése és àllítàsa szerint ezt csak ennek a kezelésnek közönheti, amin idèn tavasszal volt. Sem krémet, sem èletmòdot nem vàltott, se ùj szerelem nincs a làthatàron, ami megszépítené :)
Az ö véleménye alapjàn adok a kezelésre 4 csillagot. Ötöt akkor kapna, ha nem lenne ilyen rohadtul fàjdalmas és baromi dràga..

szilvia.bano
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 30.

Egyetértek az előttem szólókkal, nekem a világon semmit nem ért, pedig 6-7 alkalommal biztosan voltam. Aalacsony a fájdalomküszübüm, így a gyanta nem jön szóba, az epilátor se annyira, most borotvát használok, a bőröm aránylag bírja, de fáradságos csináli naponta-kétnaponta. A lézeres kezelések és az ipl készülékek, amik állítólag jók, pedig ngyobbrészt drágák. Mindazonáltal az ipl készülékekről általában jó véleményeket láttam itt az oldalon, úgyhogy azok biztos többet érnek, mint a kezelés, és nem helyhez kötöttek.

Sheila
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 22.

Nekem most van gyógyulófélben a szálazott-púderes kombinált technikával készült szemöldököm (még nincs 2 hetes, szóval nagyon friss), de imádom az első perctől fogva, sajnálom hogy nem vágtam előbb bele. Nekem egyáltalán nem fájt (pedig hisztis vagyok érzékeny a bőröm és rosszul tűröm a nyüstölést), max picit kellemetlen volt, de tényleg simán kibírható. 1 hétig pokolian viszketett (de nem szabad piszkálni!) és elég fura amikor elkezd darabokban hámlani, de a szorgos kenegetés és a türelem meghozta a gyümölcsét, most már egyre szebben gyógyul. Kb olyan, mintha a saját szemöldököm nőtt volna vissza, csak sokkal szebben, annyira természetes a hatás. Aki minden reggel hosszas perceket tököl a sminkelésnél a szemöldöke megrajzolásával (mint korábban én is), annak nagyon megéri.

Sz. Csilla
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 18.

Pár pici tűszúrás volt, 9egység 18ezer forintért az olivamed klinikán a két szemöldököm közé. Pár nap telt el azóta és a párom két reggel is megállapította, hogy milyen szép vagyok, illetve anya is, hogy szép az arcom. Ez köszönhető egyrészt annak, hogy pár hete voltam egy fraxel lézeres kezelésen, de ez szerintem nem biztos, hogy annyira látványos. Inkább jelenti azt, hogy nem ráncolom a homlokom beszéd közben és az erős napfényben, mint eddig. :) Nagyon szuper, nem mondtam el milyen kezelésen voltam, senki sem fogja észre venni, csak, hogy fiatalosabb vagyok. :) Még nincs maradandó ráncom ott, de nyáron tuti megint sokat ráncoltamvolna és lassan megmaradna a nyoma tartósan is, ezért fontosnak tartottam időben elkezdeni. Nagyon tetszik az eredmény, csak ajánlani tudom!

Update: fontos észrevétel. Eddig midig napszemcsit hordtam kint, hogy ne ráncoljam a homlokom a fényben. Most bátran mentem ki és örültem, hogy nincs mérgesráncom . De mivel érzékeny a szemem a fényre, most más módon kezdtem ráncolni. Nem homlok izmok által, hanem az alsó szemhéjammal hunyorogtam. Ennek az eredménye már egy hónap után látható! :( Ráncos lett a szemem. Rá se jöttem volna, hogy ettől, ha nem olvastam volna erről egy fórumon. Szóval napszemüveget továbbra is ajánlott hordani és nem hunyorogni. :P

Sz. Csilla

Én is megcsináltattam, mert mindig is mély volt a nevetőráncom, orr redőm. Nagyon örülök, hogy vállaltam, hatalmas a különbség!! :)))) olyan jó, hogy vannak már ilyen megoldások!! 50ezer ft volt.

Kingu89
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 13.

Láttam már milliónyi ciki szálas műszempillát, kócosat,műanyag kinézetűt, mikor már 2hetes, mind iszonyúan mutat. Arrol nem is beszélve,hogy nem érheti víz, nem vakarhatom meg a szemem... AGYRÉM!

De a tesóm,aki osztotta a nézeteim,valamilyen inditatásbol csináltatott úgynevezett SZÉPSÉG GYÁR nevű oktató cégnél pár hete. Természetes hatásban "cica" formát kért,tehát szem zugtól egyre hosszabbodó pillákat tettek neki.
Elképesztően hatásos lett.
Én is kipróbáltam. 3hete van fent. Mosom,dörzsölöm,nem kócos,nem hézagosan potyog. Csak ajánlani tudom.

Óvakodjatok a koklerektöl! Ez a titka szerintem

kalinkoz
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 3.

Jelenleg a hónaljamon a második kezelés után vagyok 3 héttel. Én teljesen meg vagyok elégedve, sőt felülmúlta az elvárásaimat. Amiatt kezdtem csak hónaljjal, mert le kell borotválni a kezelések előtt és közben is csak így lehet, de én gyantáztatni szoktam és nagyon nem szeretem a borotvát. Most több, mint három hete borotváltam le és akkor volt a kezelés és azóta nem, hogy nem kellett borotválnom, de 5-6 kósza 1-2mm-es szőrszálon kívül szinte csupasz a hónaljam. Pár évvel ezelőtt kipróbáltam az IPL-est a bikinivonalamon, de három kezelés után feladtam, mert semmi eredményt nem tapasztaltam. Ezt most tuti folytatom a bikinivonalamon és ősszel a lábamon. Majd utána frissítem a véleményt, ami remélem marad ilyen pozitív. :)