KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

Sheila
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 22.

Nekem most van gyógyulófélben a szálazott-púderes kombinált technikával készült szemöldököm (még nincs 2 hetes, szóval nagyon friss), de imádom az első perctől fogva, sajnálom hogy nem vágtam előbb bele. Nekem egyáltalán nem fájt (pedig hisztis vagyok érzékeny a bőröm és rosszul tűröm a nyüstölést), max picit kellemetlen volt, de tényleg simán kibírható. 1 hétig pokolian viszketett (de nem szabad piszkálni!) és elég fura amikor elkezd darabokban hámlani, de a szorgos kenegetés és a türelem meghozta a gyümölcsét, most már egyre szebben gyógyul. Kb olyan, mintha a saját szemöldököm nőtt volna vissza, csak sokkal szebben, annyira természetes a hatás. Aki minden reggel hosszas perceket tököl a sminkelésnél a szemöldöke megrajzolásával (mint korábban én is), annak nagyon megéri.

Sz. Csilla
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 18.

Pár pici tűszúrás volt, 9egység 18ezer forintért az olivamed klinikán a két szemöldököm közé. Pár nap telt el azóta és a párom két reggel is megállapította, hogy milyen szép vagyok, illetve anya is, hogy szép az arcom. Ez köszönhető egyrészt annak, hogy pár hete voltam egy fraxel lézeres kezelésen, de ez szerintem nem biztos, hogy annyira látványos. Inkább jelenti azt, hogy nem ráncolom a homlokom beszéd közben és az erős napfényben, mint eddig. :) Nagyon szuper, nem mondtam el milyen kezelésen voltam, senki sem fogja észre venni, csak, hogy fiatalosabb vagyok. :) Még nincs maradandó ráncom ott, de nyáron tuti megint sokat ráncoltamvolna és lassan megmaradna a nyoma tartósan is, ezért fontosnak tartottam időben elkezdeni. Nagyon tetszik az eredmény, csak ajánlani tudom!

Update: fontos észrevétel. Eddig midig napszemcsit hordtam kint, hogy ne ráncoljam a homlokom a fényben. Most bátran mentem ki és örültem, hogy nincs mérgesráncom . De mivel érzékeny a szemem a fényre, most más módon kezdtem ráncolni. Nem homlok izmok által, hanem az alsó szemhéjammal hunyorogtam. Ennek az eredménye már egy hónap után látható! :( Ráncos lett a szemem. Rá se jöttem volna, hogy ettől, ha nem olvastam volna erről egy fórumon. Szóval napszemüveget továbbra is ajánlott hordani és nem hunyorogni. :P

Sz. Csilla

Patkós Alexandra szalonban készült nagyon vékony természetes hatású szálakból a szemöldököm. Egyedülálló technikával dolgoznak!
Az ott dolgozó lányok szája is meseszép, sose mondanám meg, hogy tetovált. Ezen felbuzdúlva azt is meg fogom náluk csináltatni. :)
Korábban long timer technikával készítettem szempillasűritő kontúr tetoválást, ami 13 éve nagyon szép. A szemkontúrra mindenképpen a longtimer ajánlott, bár jobban fáj, hiszen mélyebbre ütik be a festéket, de onnan nem is kell kikopnia.
Szemöldökre ez nem célszerű, hiszen annak a színe az összetevő kék és vörös pigmentek miatt sokat változik. Illetve a forma-divat is változik, ezért jobb, ha kikopós anyag. Persze nagyom fontos a jó minőségű pigment, hogy ne szineződjön csúnyán el.
A száj kopik a legtermészetesebben, az csak halványodik az idővel.

Sz. Csilla

Én is megcsináltattam, mert mindig is mély volt a nevetőráncom, orr redőm. Nagyon örülök, hogy vállaltam, hatalmas a különbség!! :)))) olyan jó, hogy vannak már ilyen megoldások!! 50ezer ft volt.

Kingu89
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 13.

Láttam már milliónyi ciki szálas műszempillát, kócosat,műanyag kinézetűt, mikor már 2hetes, mind iszonyúan mutat. Arrol nem is beszélve,hogy nem érheti víz, nem vakarhatom meg a szemem... AGYRÉM!

De a tesóm,aki osztotta a nézeteim,valamilyen inditatásbol csináltatott úgynevezett SZÉPSÉG GYÁR nevű oktató cégnél pár hete. Természetes hatásban "cica" formát kért,tehát szem zugtól egyre hosszabbodó pillákat tettek neki.
Elképesztően hatásos lett.
Én is kipróbáltam. 3hete van fent. Mosom,dörzsölöm,nem kócos,nem hézagosan potyog. Csak ajánlani tudom.

Óvakodjatok a koklerektöl! Ez a titka szerintem

kalinkoz
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 3.

Jelenleg a hónaljamon a második kezelés után vagyok 3 héttel. Én teljesen meg vagyok elégedve, sőt felülmúlta az elvárásaimat. Amiatt kezdtem csak hónaljjal, mert le kell borotválni a kezelések előtt és közben is csak így lehet, de én gyantáztatni szoktam és nagyon nem szeretem a borotvát. Most több, mint három hete borotváltam le és akkor volt a kezelés és azóta nem, hogy nem kellett borotválnom, de 5-6 kósza 1-2mm-es szőrszálon kívül szinte csupasz a hónaljam. Pár évvel ezelőtt kipróbáltam az IPL-est a bikinivonalamon, de három kezelés után feladtam, mert semmi eredményt nem tapasztaltam. Ezt most tuti folytatom a bikinivonalamon és ősszel a lábamon. Majd utána frissítem a véleményt, ami remélem marad ilyen pozitív. :)

FranciC
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 23.

Soha töbet!
Alapjáraton nagyon hosszú, de abszolut szőke szempilláim vannak. Az egyik barátnőm rakatott, így kaptam én is kedvet hozzá. Megspórolok napi 15 perc sminkelést, szuper lesz (gondoltam magamban). Miután felrakattam, nagyon, nagyon vigyáztam rá. Arcot nagyon óvatosan mostam, a szememet nem sminkeltem extrában, se tusvoal, se egyéb kenvék. Így is fájt, mikor arcot mostam, nehogy még a szemeről is le kelljen szedni valamit. Kerültem a spirált, az oljaos kencéket, nem fésülgettem marha módjára, mégis az első hét se telt le és már csomóban hullottak a műszemiplláim az eredetivel együtt.

Nagyon el vagyok keseredve. És nem a kidobott pénz miatt, hanem attól, hogy bedőltem ennek a mű marhaságnak. Persze az is lehetséges, hogy van akinek a saját pillája adja meg magát, mert nem bírja, hogy valami van rajta (igen, tudom, hogy 2 havonta cserélődnek, de most nem erre próbáltam utalni).

Összegezve: teljes pénzkidobás! Ha lehetne minusz csillagot adnék. :(

Chrissy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 19.

Én egy viszonylag kis részt kezeltettem, 6 alkalommal voltam, szabályosan betartva mindent, de semmit nem ért a kezelés(sorozat). Nekem szürke az eredti hajam, szebben fogalmazva hamuszőke, nem szépen fogalmazva patkányszínű. A testszőrzetem is ilyen színű, 1-1 sötétebb, fekete szállal itt-ott, illetve, ahogyan a hajamban is, a testemen is vannak nagyon szőke szálak is. A bőröm a kezelés elkezdésekor még szolibarna volt, de csak mérsékelten, mivel nehezen barnulós típus vagyok. No, szóval nem a legideálisabb alany ehhez, de a kozmetikus azt mondta jó lesz ez. Naná. Neki biztosan, mert az alkalmankénti összegeket ő tette zsebre. Kaptam szemüveget, ő is felvett egyet, lemosta a kezelendő felületet tonikkal, aztán rákent egy kis zselét és a kezelőfejjel ráment a a célterületre, "lőtt" egyet, azaz villantott, meleget éreztem és apró tűszúrás szerű érzést is, mintha meleg tűvel szúrtak volna meg egy kicsit. Közben egy kis égett szag. Ez ismétlődött párszor. Utána picit piros lett a bőröm, de nem vészes, nem is tartott sokáig. Magas a fájdalomküszöböm, ezért idővel a kozmetikus azt mondta állít az erősségen, akkor forróbbnak éreztem a tűszúrásokat, de ennyi. 6 alkalommal voltam, eleinte azt hittem bejött, mert mintha kevesebb szőröm nőtt volna vissza és lassabban, aztán eltelt pár hónap és mintha soha nem jártam volna "végleges" szőrtelenítésen. Tisztában voltam vele, hogy a végleges csak képletes kifejezés, és a szőr megújul idővel, stb. stb., de ennél többet vártam. Nagy felületre nem is vállaltam volna be, csak egy pár nagyon zavaró helyen növő szőrszáltól szerettem volna megszabadulni és azt hittem erre a pár szálra talán működik. De nem.

Sz. Csilla
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 19.

Eltelt egy hónap amióta megcsináltattam a kezelést és mondhatom sokkal szebb vagyok. :) Az összkép üdébb, a pólusaim kisebbek, nem zsírosodik a bőröm. Az akne nyomok halványodtak, nem olyan mélyek így alapozóval teljesen elrejthetőek lettek. :) A szeplőket szinte teljesen eltüntette. Igaz az is, hogy folyamatosan fejti ki a szépítő hatását ahogy teljesen megújul a bőr. Kb egy hónap. Itt tartok most. Illetve hogy még a következő hónapokban lesz intenzívebb a kollgéntermelés, tejét rugalmasabbá, feszesebbé válik. Updatelek majd.

Ryana
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 11.

A kezelés menetét illetően nem sok újat tudok hozzátenni asdf27 beszámolójához, nálam is kb így zajlott.
Azért voltam rá kíváncsi, mert jópár éve végeztettem egy komoly, egész arcos lézeres csiszolást, ami sokat javított az aknés hegeimen (az anno brutális eljárás volt, de nagyon elégedett voltam az eredménnyel.)
Ez a frakcionált lézer ahhoz képest egy vicc. Aki komoly eredményt akar, költse a pénzét komoly eljárásra. Csak azért nem egy csillagot kap, mert miután lehámlott, pár napig némiképp üdébbnek tűnt a bőröm, ha nagyon akartam látni az eredményt. És csak egy kezelésen voltam. Mondták, hogy sok kezelésre lenne szükség, úgy látványosabb lenne, de erre csak azt tudom felelni, hogy akkor a lézeres arccsiszolás jobban megérné időben és pénzben is, mert hamarabb megvan, és bár egyszerre sokat kell rá kiadni, de mégse annyit, mint a többszöri frakcionált kezelésre.
Komolytalan az egész, cserébe jó drága, hogy működjön a placebo-hatás.
Aki eredményt akar a pénzéért, ne erre költse.
SZERK.: Vagy csak kontárok voltak, akik a kezelést végezték? Ki tudja.