KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

BettiBoop
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 14.

Nemrégiben csináltattam felső szemhéj tetoválást(közepesen vastag tusvonalat). Nagyon jó döntés volt, nincs reggel a macera a szemceruzaval, nem kenodik el, mindig szép. Jól elerzestelenitett a kozmetikus, így teljesen kibírhato volt. Gondolkozom még a szajsatiron is.

Madi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 21.

Imádom!
2013 óta járok keratinoztatni 5-6 havonta, de sosem várom meg, hogy teljesen kikopjon. Régen párás időben úgy néztem ki, mint egy oroszlán, most viszont tökéletesen egyenes a hajam, az első hónapban még akkor is, ha csak úgy hagyom megszáradni a levegőn. Eleinte a Cosmax szalonban csináltattam, az utóbbi 2 évben pedig már az A-list Salon & Spa-ban, ahová körmözni is járok (imádlak titeket, puszilok mindenkit).
Fontos tudni, hogy a 6 hónapos tartósság nálam masszív "hajnyúzás" eredménye, évek óta minden nap hajat mosok, de még a hatodik hónapban is dicsérik a hajamat, hogy milyen fényes és puha. Egyéb információként megjegyzem, hogy a hajam természetes szőke és szulfátmentes sampont (Lakmé) használok.

Update:
Akit érdekel egy kis ízelítő, a mai keratinozás után felraktam egy rövid videót instára az eredményről:

JuditTTT
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 19.

Vegyél otthoni készüléket, pl. a Deess, ill. a legutóbbi, amit használok a Lescolton olcsó és jó. Aliexpressen pl. utóbbiból van egy rakással. Nagyon jól működnek, még nagyon türelmesnek se kell lenned. A szalonokban itthon nevetséges árakon dolgoznak. Ennél hatékonyabb módszer nincs a szőrtelenítésre, max. a lézer még. Szépen, lassan az összes szőrödtől meg tudsz szabadulni olyan 6 hónap, egy év alatt. 3 hónapja használom a Lescolton T009-es modelljét, már csak szőke pihécske nő a lábamon. Az erősebb szőrzet pl. bikinivonalon is jóval gyengébb már, mint volt. És pontom pénzbe kerül a készülék. Ez ma már nem luxus.

Update: azt elfelejtettem hozzátenni, h. jártam szalonba IPL kezelésre, főként a seprűvénáimmal. Akkor egy alkalom volt egy 20-as, és havonta 3 alkalommal kezdtem (olyan 2009-10 körül volt ez), majd ez ment le egy év alatt évi kettő fenntartó kezelésre. A combomon volt az ominózus kezelés, ott mellékhatásként kihullt a szőr, ami volt. Ill. arcra kértem szőrtelenítő kezelést, az is működött. Mindezt csak azért mondom el, mert a bőrkezelő pótfej, amit pl. kaptam a szőrtelenítő készülékemhez (nem volt 20e maga a készülék...) kb. ugyanazt tudja, mint a seprűvéna kezelésen alkalmazott hullámhossz. Kicsit gyakrabban kell alkalmazni és kezelésenként többször átmenni adott területen, de működik. Nem rántja össze azonnal a kis pókhálókat, hanem fokozatosan tünteti el, olyan 5-6 kezelés után már látszik, ahogy szépen elhalványodnak. Az arcon is alkalmazható szőrtelenítő fejjel pedig lehet kezelni a bajuszkát is.
Szóval hölgyek, lehet gondolkozni, de ennyi pénz elköltése után én inkább maradok az otthoni készüléknél. Tudja, amit a szalonokban, max. lassabban. De a tartós szőrtelenítés nem maratonfutás.

Montelino-

a legutóbbi készülékem neve Lescolton T009-

Úgy voltam vele, h. ennyi ember, aki megvette és pozitívan is véleményezi, csak nem tévedhet. Nekem bevált, de ez én vagyok. Biztos van olyan, akinek semmit se ér, de ez sztem alkati kérdés. Adnak mellé két fejet, azokat lehet cserélgetni. A pirossal szeded le a seprűvénát+ pigmentfoltot. Spanyolországból rendelve nincs vám.

brigitta103
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 31.

Nekem is évekig volt műpillám.Nagyon szeretem,viszont egy idő után zavar,de ez nem a pilla hibája.Az,hogy utána kisebb lesz a saját pillám,nem a legjobb,de ez termeszetes folyamat. Nyáron jó a nagy melegekben,hogy nem kell egy kiló spiralt felvinnem.. 😊

Sz. Csilla
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 18.

Mennyire hálás tudok lenni ezekért az újkori csodákért ❤ Az aesthetica klinikán fizetten be egy 6 alkalmas arkezelésre, mert az arccsontomom kisebb pigmentált foltok alakultak ki, illetve couperosa kezdett kialakulni az orromon és az államon. Ez pirosodást, táguló erecskéket jelent, de még nem rosacea. Ezek miatt a problémák miatt szoktak az alapozó felé korrektort használni. Mivel már nagyon elkezdett sütni a nap áprilisban, ezért így csak egy kezelést csináltak meg nekem most, a többit ősszel folytathatjuk. A kezelés után ugyanis 4 hétig nagyon kell óvni a naptól a bőrt, mert durvábban visszapigmentálódhat! Vigyáztam is rá nagyon és mondhatom sokkal szebb az összkép. :) A korrektort elhagyhattam, mindkét problémám szépen elhalványult. Ha el nem is tűntek teljesen. Máris jelentősen jobban érzem magam a bőrömben! :) Nagyon megérte nekem.

virnajnifr
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 11.

4 hónapja kezdtem el 3d műszempillát rakatni. A ragasztó szinte minden alkalommal csípte a szememet, ha a felrakás pillanatában nem is, miután kinyitottam a szemeimet, ömlöttek a könnyeim. A felrakás egyáltalán nem kellemetlen, a csípő érzést leszámítva. Felrakás után elvileg 2 napig nem érheti víz, viszont ha nem mostam meg a szemeimet, reggelre annyira váladékozott, hogy alig bírtam kinyitni őket, ha megmostam lefekvés előtt vízzel, valamivel jobb volt a helyzet, de akkor kihullott már első nap elég sok (ezt el is mondják, hogy nem érheti víz 48 óráig, szóval nem ért meglepetésként).
3 hetente jártam tölteni, a harmadik hétre viszont már nagyon kihullott. Nekem napi szinten hullottak, reggelelre mindig össze vissza álltak a pilláim, folyamatosan fésülgetni kellett őket. Nem tudtam úgy sminkelni, ahogy én akartam, mert ha sima vízzel is mostam le utána a sminket, a pilláim fele kihullott.
Arcot mosni, szemet dörgölni nem lehet úgy, mint pilla nélkül, sokkal óvatosabban kell mindent csinálni.
A mindennapi készülődést nagyon megkönnyítette, mert alapozón kívül nem kellett mást használnom (nem is nagyon tudtam volna).
Viszont voltak napok, amikor folyamatosan szúró érzés volt a szememben, könnyeztek. A saját pilláimmal együtt hullottak sajnos a felhelyezett pillák, hiába mondták azt, hogy a természetes ütemében fog kihullani a sajátjaimmal együtt, ez sajnos nem igaz. Sokkal kevesebb pillám van, mint korábban.
Összességében jó volt, hogy nem kellett semmit sem csinálnom magammal, felkeltem és már vállalható volt a fejem, viszont a vele járó macera számomra nem ért ennyit.

gbhs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. május 10.

Több éve fontolgattam a szájtetoválást, eléggé tartottam tőle, rengeteg rémsztorit lehet olvasni elrontott munkákról. Alapvetően nagyon halvány a szám színe, mindig használtam rúzst, szájfényt. Mivel már több éve van szálas technikával készült szemöldök tetoválásom, amivel maximálisan elégedett vagyok, végül belevágtam a szájtetoválásba is. Ugyanabban a szalonban készítettem (Patkós Alexandra), mint a szemöldököt, egy kedves és ügyes leányzónál, Dorinánál.
Mindenképpen természetes hatást szerettem volna, ezért a kontúr nélküli, teljes satírt választottam, ami 3 féle pigmentből lett kikeverve. Maga a forma megrajzolása nálam 1 órát vett igénybe, sajnos mindenem asszimetrikus az arcomon, volt törve az orrom, így feladtam a leckét :) Folyamatosan kaptam az érzéstelenítő krémet, de a fájdalom sokkal rosszabb volt, mint amire számítottam. A felső ajak érzékenyebb volt, mint az alsó. Többször ugyanabban a vonalban megy át a géppel, a vége felé már nagy önuralom kellett, hogy bírjam. Nyilván ez egyénfüggő, én a fogtöméshez is injekciót kérek, mert azt sem bírom. Végig maximális figyelmet kaptam, a lehető legoptimálisabb ütemben és helyeken ért a tű, minden rezdülésemre reagálva. Kb 40 perc volt a teljes művelet. A sokk ezután jött: a tükörbe belenézve egy lilásvöröses, geronazzós, duzzadt, deformált ajak nézett vissza rám. Az elején felkészítettek, hogy ez lesz, de a valóságban ijesztőbb volt. Még ott helyben kaptam rá jeget, amit otthon is ajánlottak. Szerencsére kaptam egy maszkot hazafelé, inkább azt nézzék a járókelők :) A fájdalom és a duzzanat másnap reggelre mérséklődött, a színe továbbra is sötét maradt, de már vállalható. Folyamatosan kentem egy speciális krémmel, egy hét után kezdett lejönni a var és kezdett fakulni a szín. A végső szín kb. 2 hét után mutatkozott meg.
1 hónappal később mentem a korrekcióra, ami már sokkal viselhetőbb volt és rövidebb ideig tartott. Itt már csak finomítás volt. Pl. a tetoválás után 2 héttel mitesszerek lettek a szám körül, onnan picit kijött a festék, ez is korrigálva lett.
Összességében nagyon elégedett vagyok az eredménnyel, nem bántam meg. Sok embernek fel sem tűnik, hogy tetováltattam, annyira természetes lett. Az ára elég húzós, nem mondom, hogy megéri, de ha szeretnél egy mindig természetes, szépen sminkelt arcot akár frissen ébredve is, akkor érdemes rá áldozni.

Melcsibabyke
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 4.

2 éve folyamatosan 2D pilláim vannak. Nekem ez már létszükséglet. 4-5 hetente járok töltésre. Gyönyörűek. Ugyan vigyázni kell rájuk, de ez simán belefér. Ha profi szakembert választasz, nem lehet baj. Nem is fizetek horror összeget. Alkalmanként 6500 Ft és mindig szépek a pilláim.

tara95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 4.

Fájó, vérben úszó szemekkel írok, a pilláimhoz ragadt oldószer maradványaival. Remélem ha elolvasod, tanulsz a hibáimból.

1D-t kértem, a pilláim gyönyörű dúsak és hosszúak csak hát szőkék. Ennek köszönhetően nem nagyon volt szükségem a műre, de a kíváncsiságom nyert.

Kezdjük ott, hogy a ragasztás baromi hosszú, nekem 2,5 óra volt mert nagyon precíz és ügyes a kozmi a végeredmény tényleg csodaszép lett. DE.

Szőkéknek nem ajánlom, akármennyire is ügyes a szakember, át fog ütni már az is ha egy szálacska kimarad. Maga a ragasztás is iszonyat kényelmetlen volt, a végére nagyon szenvedtem, teljesen kiszáradtak a szemeim.

Természetesen víz nem érheti, ami nagyon zavaró. Pára sem, meleg se tesz jót, lehetőleg ne sírj, ne dörzsöld, ne sminkelj stb. Borzasztó an macerás az egész.

A feketeleves másnap jött, amikor is úgy begyulladt a szemem, hogy majdnem sírva kértem az azonnali eltávolítását az egésznek, amit csak egy másik lány tudott elvállalni, potom 1500ért.

Természetesen rákérdeztem x csoportban a közösségi oldalon a csajokat, volt aki azt mondta, hogy semmi baj elmúlik, volt aki azonnal elküldött hogy szedessem le.

És igen, azonnal le is szedettem ha már így reagál a szervezet NE VÁRD MEG míg maaaaajd elmúlik, nem fog, csak rosszabb lesz.

Este színház, reménykedem hogy addigra jobb lesz de ez durva tanulópénz volt, ha lehet kérjetek próbát. Nem derült ki hogy a ragasztóra vagyok-e érzékeny vagy másra, de szerintem az egész procedúra kikészítette az érzékszerveim.

Úgyhogy maradok a jól bevált spirálnál és a balea men szemkörnyékápoló csodás növesztő hatásánál...

cskriszti2
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 18.

Kb. 3 hónapja használok otthoni IPL szőrtelenítő gépet. Gyengültek és ritkultak a szőrszálaim, lassabban nőnek, és a szőrtüsző gyulladásokból is kevesebb van. Már így is szebb lesz a bőröm a bikiniszezonra. :) Nagyon remélem, hogy ha folytatom a kezeléseket, meg is szűnnek a szőrszálak.