KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

szgabi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. november 16.

Most jöttem a kezelésről, friss vörös fejjel írom a véleményt. :)
Tavaly csinált a kozmetikusom egy 4 kezelésből álló kúrát. A protokoll szerint 6-ot kell, csak belecsúsztunk a nyárba, így elmaradt. Most kezdtem az idei kúrát, terveim szerint végigcsinálom a hatot.
Az én kozmetikusom 15 ezer forintért csinálja a kezelést.
Valami szuperjó érzéstelenítőt kevertet a gyógyszertárban, lidocain plusz még 2 érzéstelenítő van benne, de sajnos nem tudtam megjegyezni a nevüket. A lényeg, hogy nekem egyáltalán nem fáj! Csodálkozik is, 1,5mm- nél meg se nyikkantam. :)
Hyaluron savas és egyéb jóságokat tartalmazó ampullát csepegtet közben a bőrömre.
Tavaly a 4 alkalomtól határozottan halványodott a szemöldök közötti ráncom, és ahogy a batátnőm fogalmazott, olyan babásabb lett az arcom. (Haha, 40 évesen...)
Utána napokig vörös a fejem, Vichy Dermablend alapozó nélkül nem megyek emberek közé. :) Legalább egy hétig hámlik, de utána bababőr.
Persze, hogy 5*

Damayanti
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 8.

Én Nitsch Bettina szalonjában, az Elite Beauty Szalonban csináltattam a soft powder szemöldök smink tetoválásom és imádom!!! :)

Szalon: a Váci úton van, jól megközelíthető, központi helyen. A csoda akkor jött, amikor kitárult az ajtó és beléptem. Exkluzív oázis,legáns, hangulatos, minden csupa tört fehér, pasztell homok színnel és szolid, ízléses arany színnel díszítve, sziporkázó kristály csillárok...de mégsem túl sok, ízlésesen pazar. Ehhez jön a kedves, mosolygós fogadtatás, adnak pihe-puha kényelmes, váltó papucsot is és kínálgatnak vízzel.

Nálam a tervezési fázis hosszabb volt, mint maga a tetoválás, 3 és fél órás volt mindennel együtt de megérte :) A forma megtervezése után jött a szín választás, nálam mocchachino és tej csokoládé árnyalat keveréke lett, ami tökéletesen megy a hajszínemhez és a szemeimhez, csodaszép csokoládé árnyalat :) A tetoválás az elején egy kissé kellemetlen de kibírható, fokozatosan kaptam érzéstelenítést kenőccsel, így aztán már azt sem éreztem, hogy hozzám érnek :) Január elején megyek vissza korrekcióra, de ha ilyen marad a végeredmény, akkor nem kérek semmilyen változtatást :) Viszlát reggeli szemöldök hézag berajzolgatás, púderrel pepecselgetés, jajj nem lett egyforma, törlés, újra kezdés, jajj elkések.. agybaj, éljen meseszép, természetesen tökéletes szemöldök! :)

Bokvaao
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 3.

Ma voltam először, de szerintem rendszeres használója leszek a kezelésnek. Nagyon dús, erős, viszont ezzel együtt szögegyenes pilláim vannak, amik lényegében nem látszódnak, így számomra ez az eljárás tökéletes. Ne legyenek senkinek illúziói, nyilván nem olyan az eredmény, mint a műszempillánál, de nagyon szépen ki tudja nyitni a tekintetet. Kíváncsi leszek meddig lesz tartós.

Madi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 2.

Röviden a kezelésről:
Mint a szárazkezűek királynője, azt kell mondjam, elég hatásos. Nekem még nyáron is száraz a mancsom, télen meg aztán borzasztó. Egy hete próbáltam ki ezt először és tetszett a végeredmény, bár nem lett tökéletesen babapopsi, de napokig nem volt kirepedezve utána, ami nálam csodával határos, sőt, még most is teljesen vállalható, pedig ma még nem krémeztem be.
Ahogy elnéztem a neten az árakat, max 3000 forintig megy fel egy ilyen kezelés per alkalom, amire azt kell mondjam, hogy rablás, mivel ennek a kezelésnek leginkább kúraszerűen van értelme.

Nézzük egy kicsit anyagi szempontból:
Egy paraffin gép kb 17.000 forinttól kapható, egy majdnem fél kilós paraffin kétezer körül van, valamint szükségünk van még ugye bőrradírra és kézkrémre, ami együtt max ötezer forintból kihozható. Most ha ezeket összeadjuk és mondjuk egy olyan szalonba megyünk, ahol 2000 forint egy ilyen kezelés, az azt jelenti, hogy 12 alkalom árából vehetnénk egy olyan készletet otthonra, ami akár 36 alkalomra is elegendő, plusz utána mindig csak a paraffint meg a kencéket kéne újravenni, tehát az egész család kedvére puhíthatja a kezét kb évi 7000 forintból.

Összegzés:
Egyszer mindenkinek ajánlanám, hogy próbálja ki, mert tényleg segít.

Update: Ma volt pontosan két hete, hogy paraffinoztam, kb 10 napig éreztem a hatását, az előző napokban már elég csóri volt a mancsom. Most újracsináltam és ismételten meggyőződtem, hogy ez jó dolog.

Banszky
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 1.

Évekig szemeztem vele de drágállottam mindig töltetni. Egyszer rászántam magam mert kisbaba mellett sosem tudtam sminkelni magam. Gyönyörűek voltak a pilláim,csodásak,íveletek,pont megfelelő hosszúak és dúsak,istennőnek éreztem magam,egy pillantásommal akartam babonázni... :D Ez ment kb. 1-1.5 hétig bár addig is szenvedtem mert szúrt. Azt hittem csak hozzá kell szoknom. Aztán szépen kihullottam a pilláim és vele együtt a sajátom is. Tölteni?! Mire? Hova? Nem is akartam már. Sírtam mert egy darab (!!!!!) saját szempillám nem maradt miatta. Bánom azt a pár boldog pillanatot amit okozott mert utána hónapokig takargattam magam...

Brazilparty
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 26.

6 kezelésen vagyok túl, és gyönyörű szép lett hónaljam. Maradt egy-két apró, világosabb színű szőrszál, de a napi borotválkozás igazából 2-3 hetire csökkentette. Nekem világos bőröm és sötét szőröm van.

Chrissy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 18.

Több ilyen kezelésen is voltam, sima Thermage és Thermage II is volt közöttük. Mindegyik kezelésem kozmetikusnál történt. Több helyen is voltam, mert az első hely gagyinak tűnt, kiderült, hogy aki a kezelést végezte még csak nem is kozmetikus, hanem egy olyan illető, aki elvégezte a géphez járó gyorstalpaló tanfolyamot és úgynevezett "kezelő" lett. Kuponos történet volt, így nem fizettem sokat, mégis úgy éreztem a pénzemért nem szakszerű kezelést kaptam. Nem is éreztem semmit, gyors volt és mikor a hatásmechanizmusról érdeklődtem, a kezelő nem tűnt túl szakképzettnek, konkrétan én többet tudtam a dologról az Internetnek hála...Aztán vérprofi kozmetikusnál is jártam, egy 3 alkalmas kezeléssorozatot csináltam végig. A kezelés alatt kis hőt éreztem, de elviselhetőt. Néhol kicsit kellemetlen volt, de semmiképpen nem fájdalmas. Itt sem tartott sokáig a művelet egyébként. A villantásokat a kozmetikus védőszemüvegben végzi és a vendégnek is viselnie kell egyet.
Aztán lestem a hatást, itt ugye nem azonnali, hanem hónapok alatt alakul ki, de én semmit nem tapasztaltam, fikarcnyi változás sem történt. Azóta eltelt 10 hónap és semmi eredmény. Ennek fényében azt mondom, jobb lett volna a kezeléseimre fordított összegből valami high end szérumot venni, vagy beruházni egy hialuronsavas ráncfeltöltésre például.
Ugyanakkor a kezeléseket megelőzően több fórumot is elolvastam a témában, az egyik (angol nyelvű) külföldi oldalon többen írták, hogy ez olyan 50-50% kezelés, az alanyok egyik felénél nulla az eredmény, a másik felénél viszont működik. Ezért próbáltam ki, reméltem, hogy nálam hatásos lesz, de sajnos nem. Én ezért nem tudok 1 csillagnál többet adni, hiszen ez így pénzkidobás volt nekem.

betty23
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 6.

Nekem 2D (asszem' régen ezt nevezték 4D-nek) műszempillám van, azaz 1 szempilla szálra 2 műszempilla szálat applikálnak. 3 hónapja járok egy nagyon ügyes, szuper kozmetikushoz. Nagyon szeretem, teljesen megváltozik tőle az ember arca, könnyű függővé válni. :)
Nekem a töltés 1.5 óra szokott lenni, az első alkalommal 2 órába telt a művelet, tehát nem spórol sem az anyaggal, sem az idővel. Én 3 hetente járok töltetni, kemény 4 ezer Forintért. Érheti víz, sőőőt, kell is érje, hiszen az is koszolódik, csak az első 24 órában kell rá vigyázni. Nagyon szépen hullik, nem tömbösen. Azért egy picit tartok tőle, hogy ne essen baja a természetes pillasoromnak, hiába nagyon szakszerűen vannak felpakolva. Ha egyszer megváltozna a véleményem, akkor update-elek.

Sz. Csilla
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 21.

Patkós Alexandra szalonban készült nagyon vékony természetes hatású szálakból a szemöldököm. Egyedülálló technikával dolgoznak!
Az ott dolgozó lányok szája is meseszép, sose mondanám meg, hogy tetovált. Ezen felbuzdúlva azt is meg fogom náluk csináltatni. :)
Korábban long timer technikával készítettem szempillasűritő kontúr tetoválást, ami 13 éve nagyon szép. A szemkontúrra mindenképpen a longtimer ajánlott, bár jobban fáj, hiszen mélyebbre ütik be a festéket, de onnan nem is kell kikopnia.
Szemöldökre ez nem célszerű, hiszen annak a színe az összetevő kék és vörös pigmentek miatt sokat változik. Illetve a forma-divat is változik, ezért jobb, ha kikopós anyag. Persze nagyom fontos a jó minőségű pigment, hogy ne szineződjön csúnyán el.
A száj kopik a legtermészetesebben, az csak halványodik az idővel.

Update: Elkészült a szájtetoválásom is. Amit mindenképpen érdemes előtte tudni: a fájdalomcsillapítók Alexandráéknál nagyon jók, de még így is nehezen lehet bírni a végefelé már. Annyira sokszor kell átmenni újra a felületen, hogy a száj egésze sajog, hiszen a sebbe tetoválgatnak újra és újra. Én cataflamot vettem be előtte, az nem okoz vérzékenységet. A durva az, hogy ellentétben a többi tetkóval, ennél a fájdalom nem ért véget a tetoválás befejeztével. Órákon keresztül sajgott tovább, se beszélgetni, se enni nem lesz kedvetek. A következő napokban is folyamatosan fájt és rettenetesen feszült, a nevetés esetén rögtön nyomtam össze oldalról az arcom. :/ Én 5 nap után lepiszkálgattam, mert egy eseményen kellett megjelennem, de valójában akkor még mindig bőven lett volna rajta a ronda feketés sebekből. Annyira sötét volt a varr, hogy a párom szerint úgy néztem ki, mint egy orosz csaj. Sosem szoktam sötétre rúzsozni, ezért tényleg kínosan éreztem magam miatta. Amikor lejött a varr, akkor nagyon szép rózsaszínes színe volt, utána elkezdett sötétedni. Most sokkal sötétebbmár, mint amit szerettem volna, pedig elvileg 6 héten keresztül sötétedik. Husis színt kértem, rózsaszíneset, de women secret árnyalathoz tették a rose és a virgin árnyalatokat, ami miatt nekem barna lett. :( Hideg színtipusúaknak szerintem a women secret nem való, a korrekción másként fogjuk keverni a színt. A jó, hogy akkor még lehet korrigálni. A rossz, hogy ezt mégegyszer kibírni rettenetes lesz, de muszáj, mert most egyenetlen is és a kontúr alatt egy világos vonal is lett. Ez vastagításnál előfordul, ezzel is számoljatok.

Updte: Túl vagyok az ajak korrekcióján. Nagyon szép rózsaszín lett végre. :) Most Pink sugar színt választottunk, ami üvegben nem halvány, de a számom nagyon természetes vilagos rózsaszín lett. :)) Nagyon szeretem! A korrekció nem fájt annyira és hamarbb is gyógyult.

Luiselotte
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. szeptember 18.

Akkor próbáltam ki amikor rongyosra száradt a szám egyik télen.
Egy alkalom látványos eredményt hozott, teljesen feltöltötte ,táplálta a számat, imádtam. Icipicit duzzasztotta is az ajkamat , de nem lett tőle olyan mintha feltöltetem. A kiszáradást azonnal és teljesen megszüntette.
Vészmegoldásnak tartogatom hasonló esetekre, megy az 5 pont neki,