KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

Svetlana
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 14.

Semmit sem ér, csak a pénztárcám vastagsága csökkent, a zsírrétegé nem.

Kovi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. október 9.

Az első pillantás a tükörbe,az egy csoda volt. Szempilla liftingről írok most. Körülbelül 10 napig tökéletesen éreztem magam, aztán a szempilláim elkezdtek önálló életet élni. Hol jobbra, hol balra, fel-le forgolódtak és spirálozni sem tudtam,merev és kezelhetetlen lett. Alig vártam, hogy lecserélődjön mind. Ettől függetlenül megkapja a három csillagot, ugyanis az az első egy-két hét, az szuper érzés volt!

Maze
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 29.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 29.

Ez a legjobb dolog ami történhetett velem..vagyis a hajammal! :D Nekem alapból hajlamos hullámosodni, sőt ha nem szárítom meg egészen loknis lesz, de ha diffúzorraal szárítom akkor totál göndör vagyok..mint aki befeküdt a dauerba :D Nem szeretem a göndör hajat, képtelen vagyok kezelni...megpróbáltam esküszöm.
Azóta mióta júliusban elmentem erre a kezelésre, tökéletesen egyenes a hajam, korábban használtam hajvasalót mert csak nagyon nehezen tudtam úgy megszárítani hogy tökéletes legyen..és sajnos rohadtul nem bírom ha nem tökéletes valami. Úgy hoogy mindig használtam a hajvasalót..De most egyáltalán nem. Csak fogok egy körkefét meg a szuper hajszárítóm és már kész is. Puha, fényes és egészséges a hajam. Szalonminőségű.
Megemlíteném, hogy egy kedves barátnőm mondhatni hónapokig nyaggatott, hogy menjek már el és csináltassam meg..és igaza is volt teljesen. Hála érte!
A blogjában ezt le is írja részletesebben, itt olvashatjátok:

betty23
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 23.

Nekem 2D (asszem' régen ezt nevezték 4D-nek) műszempillám van, azaz 1 szempilla szálra 2 műszempilla szálat applikálnak. 3 hónapja járok egy nagyon ügyes, szuper kozmetikushoz. Nagyon szeretem, teljesen megváltozik tőle az ember arca, könnyű függővé válni. :)
Nekem a töltés 1.5 óra szokott lenni, az első alkalommal 2 órába telt a művelet, tehát nem spórol sem az anyaggal, sem az idővel. Én 3 hetente járok töltetni, kemény 4 ezer Forintért. Érheti víz, sőőőt, kell is érje, hiszen az is koszolódik, csak az első 24 órában kell rá vigyázni. Nagyon szépen hullik, nem tömbösen. Azért remélem, hogy nem esik baja a természetes pillasoromnak, hiába nagyon szakszerűen vannak felpakolva. Ha egyszer megváltozna a véleményem, akkor update-elek.

update1: Legutóbb nem vigyáztam túlságosan a pilláimra, így elég szépen kihullottak az applikált szálak (szerintem az arclemosóm volt a lúdas). Ezt nem is bánom annyira, mert legalább megbizonyosodtam róla, hogy egészségesek és hosszúak a szempilláim továbbra is. Sok múlik azon ki csinálja, illetve milyen vastagságú/súlyú műpillák kerülnek fel. :) Ettől függetlenül eltudom képzelni, hogy valakinek egyszerűen nem bírják a pillái a procedúrát.

update2: 1 év után megszabadultam a pilláimtól. Sajnos most nem engedthetem meg magamnak a 3 heti procedúrát, meg én sajnos mindig elfeküdtem az egyik oldalamat. Baromi furán éreztem magam, amikor megláttam magam nélkülük. Fura, hogy nincsenek ott. A saját pilláim szerencsére szépen megmaradtak. Először nagyon megijedtem, azt hittem rengeteg pillám eltűnt, elvékonyodott, rövidebb lett. Aztán addig nézegettem, rájöttem, hogy bizony ilyenek voltak a pilláim 1 évvel ezelőtt is, csak drasztikus volt a változás a D ívű 2D pillák után. Bár azt tudni kell, hogy nekem azért elég erős minden szőrszálam... :'D Nem pontozom le, mert szerintem tényleg jó kis cucc, de néha jobb nélküle. :)

Rin2
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 22.

Szerettem volna valami "mást" nyaralás előtt. Műszempillát semmiképp nem akartam, macerásnak tartom.. Gondoltam kipróbálom ezt az úgy nevezett "szempillaliftinget". Jövőhéten lesz egy hónapja, hogy ilyet csináltattam. Persze, ez csak az én tapasztalatom, másnak lehet bevált. 7000 forintot fizettem érte, de jobb lett volna ha inkább ezt a pénzt megtartom magamnak..
Amikor elkészült eléggé csalódott voltam, persze, aki csinálta felé ezt nem mutattam. Nem úgy nézett ki, mint amiket megosztott képeket. A jobb szememen levő pillák konkrétan belefordultak a szemhéjjamba és eléggé rondán néztek ki. Ez így 1 hónap elteltével sem változott, teljes tragédia az egész. Teljesen összevannak ragadva, kócolódva és hullanak is. Ezelőtt nem volt ilyen problémám. Ráadásul senki nem vette észre a változást, így visszagondolva inkább hálistennek..

A lényeg, hogy soha többet szempillalifting! SOHA!

Banszky
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 18.

Valóban sokáig tartósan íveltek maradnak a pilláim tőle. Kb 1.5 hónap!!

BettiBoop
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 14.

Nemrégiben csináltattam felső szemhéj tetoválást(közepesen vastag tusvonalat). Nagyon jó döntés volt, nincs reggel a macera a szemceruzaval, nem kenodik el, mindig szép. Jól elerzestelenitett a kozmetikus, így teljesen kibírhato volt. Gondolkozom még a szajsatiron is.

Madi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 21.

Imádom!
2013 óta járok keratinoztatni 5-6 havonta, de sosem várom meg, hogy teljesen kikopjon. Régen párás időben úgy néztem ki, mint egy oroszlán, most viszont tökéletesen egyenes a hajam, az első hónapban még akkor is, ha csak úgy hagyom megszáradni a levegőn. Eleinte a Cosmax szalonban csináltattam, az utóbbi 2 évben pedig már az A-list Salon & Spa-ban, ahová körmözni is járok (imádlak titeket, puszilok mindenkit).
Fontos tudni, hogy a 6 hónapos tartósság nálam masszív "hajnyúzás" eredménye, évek óta minden nap hajat mosok, de még a hatodik hónapban is dicsérik a hajamat, hogy milyen fényes és puha. Egyéb információként megjegyzem, hogy a hajam természetes szőke és szulfátmentes sampont (Lakmé) használok.

Update:
Akit érdekel egy kis ízelítő, a mai keratinozás után felraktam egy rövid videót instára az eredményről:

JuditTTT
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 19.

Vegyél otthoni készüléket, pl. a Deess, ill. a legutóbbi, amit használok a Lescolton olcsó és jó. Aliexpressen pl. utóbbiból van egy rakással. Nagyon jól működnek, még nagyon türelmesnek se kell lenned. A szalonokban itthon nevetséges árakon dolgoznak. Ennél hatékonyabb módszer nincs a szőrtelenítésre, max. a lézer még. Szépen, lassan az összes szőrödtől meg tudsz szabadulni olyan 6 hónap, egy év alatt. 3 hónapja használom a Lescolton T009-es modelljét, már csak szőke pihécske nő a lábamon. Az erősebb szőrzet pl. bikinivonalon is jóval gyengébb már, mint volt. És pontom pénzbe kerül a készülék. Ez ma már nem luxus.

Update: azt elfelejtettem hozzátenni, h. jártam szalonba IPL kezelésre, főként a seprűvénáimmal. Akkor egy alkalom volt egy 20-as, és havonta 3 alkalommal kezdtem (olyan 2009-10 körül volt ez), majd ez ment le egy év alatt évi kettő fenntartó kezelésre. A combomon volt az ominózus kezelés, ott mellékhatásként kihullt a szőr, ami volt. Ill. arcra kértem szőrtelenítő kezelést, az is működött. Mindezt csak azért mondom el, mert a bőrkezelő pótfej, amit pl. kaptam a szőrtelenítő készülékemhez (nem volt 20e maga a készülék...) kb. ugyanazt tudja, mint a seprűvéna kezelésen alkalmazott hullámhossz. Kicsit gyakrabban kell alkalmazni és kezelésenként többször átmenni adott területen, de működik. Nem rántja össze azonnal a kis pókhálókat, hanem fokozatosan tünteti el, olyan 5-6 kezelés után már látszik, ahogy szépen elhalványodnak. Az arcon is alkalmazható szőrtelenítő fejjel pedig lehet kezelni a bajuszkát is.
Szóval hölgyek, lehet gondolkozni, de ennyi pénz elköltése után én inkább maradok az otthoni készüléknél. Tudja, amit a szalonokban, max. lassabban. De a tartós szőrtelenítés nem maratonfutás.

Montelino-

a legutóbbi készülékem neve Lescolton T009-

Úgy voltam vele, h. ennyi ember, aki megvette és pozitívan is véleményezi, csak nem tévedhet. Nekem bevált, de ez én vagyok. Biztos van olyan, akinek semmit se ér, de ez sztem alkati kérdés. Adnak mellé két fejet, azokat lehet cserélgetni. A pirossal szeded le a seprűvénát+ pigmentfoltot. Spanyolországból rendelve nincs vám.

brigitta103
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 31.

Nekem is évekig volt műpillám.Nagyon szeretem,viszont egy idő után zavar,de ez nem a pilla hibája.Az,hogy utána kisebb lesz a saját pillám,nem a legjobb,de ez termeszetes folyamat. Nyáron jó a nagy melegekben,hogy nem kell egy kiló spiralt felvinnem.. 😊