KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

kisskriszta
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. január 19.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. január 19.

Én barátnőmmel együtt otthoni IPL gépet használok (DEESS a neve). Pontosabban, ő vette, nekem csak kölcsönadta, ő már alig használja, neki nem is nő már szőre. Szóval megkaptam, míg megcsinálom a lábamon az alapkezelést, és azt kell, hogy mondjam, hogy nekem nagyon tetszett ez a dolog. :)
Pár alkalom után már alig nőtt szőröm, és most meg már szinte teljesen eltűnt. Tudom, hogy ezek drága gépek, én nem engedhetem meg magamnak, de ha összeszámolom, hogy mennyi fájdalomtól, macerától szabadít meg, hát akkor belegondolva eléggé megéri.

Sz. Csilla
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 18.

Eltelt egy hónap amióta megcsináltattam a kezelést és mondhatom sokkal szebb vagyok. :) Az összkép üdébb, a pólusaim kisebbek, nem zsírosodik a bőröm. Az akne nyomok halványodtak, nem olyan mélyek így alapozóval teljesen elrejthetőek lettek. :) A szeplőket szinte teljesen eltüntette. Igaz az is, hogy folyamatosan fejti ki a szépítő hatását ahogy teljesen megújul a bőr. Kb egy hónap. Itt tartok most. Illetve hogy még a következő hónapokban lesz intenzívebb a kollgéntermelés, tejét rugalmasabbá, feszesebbé válik. Updatelek majd.

Update:
A kollagéntermelést azt én nem tudtam megállapítani. Sokkal szebb a bőröm, ezért nem fogom újra csináltatni. Helyette rendszeresen használok Aha és Bha savakat. Ezek nem drasztikusak, de így folyamatos a hámlasztás és nincsenek patik. :)
A kezelést egyeltalán nem bántam meg, a szemem pl volt egy heg kicsi korom óta, ami teljesen eltünt, tehát nekem egyértelmű, hogy mennyire megérte. Az arcomon oldalt vannak még pici pati nyomok, de szerintem Ahaval is lassan elmúlnak. Ha problémás lenne a bőröm vagy ráncos, akkor biztosan újra vállalnám.

nori92
Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 9.
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 9.

Sziasztok! Valaki, aki próbálta ezt a fajta hajegyenesítést tudna nekem segíteni abban, hogy utána össze lehet e fogni a hajat vagy hagyni kell néhány napig kiengedve?

tiamoitalia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 27.

Teljesen tönkrementek a saját pilláim, nem ér annyit az egész! Persze, szép meg minden, nem kell sminkelni,...különleges alkalomra lehet még újra rakatnám ( egyszeri alkalomra ) , de semmiképp sem hosszú távra és nem is ajánlom senkinek!!! A saját pilláim kb 1 mm-esek maradtak, és nem túlzok. Valószinüleg letörhettek, ahogy elgyengültek a müszempilla alatt. Pedig azelött nem volt gondom a pilláimmal, hosszúak és sürüek voltak, de hajTott a kiváncsiság és hát rendesen ráfáztam. Fél évbe telt kb mire visszanyerte a pillám az eredeti hosszát, addig az 1mm-es pilláimmal szaladgáltam és próbáltam minél vastagabb tusvonalat húzni, hogy ne legyen annyira feltünö, hogy nincs szempillám. Aki mindenképp szeretné kipróbálni, annak azt ajánlom, hogy próbálja ki egy hónapra, aztán tartson szünetet, semmiképp se legyen fent a müszempilla hónapokig, mert úgy jártok majd, mint én. Lányok, nem ér az egész annyit. :( Ráadsásul a pasiknak sem tetszik a müpilla :D

BlghH
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 27.

Sajnos csak rossz tapasztalatom van. Kétszer is megpróbálkoztam vele, két különböző szakembernél, de mindkét alkalommal ugyanaz lett a vége.. a saját pilláim teljesen tönkrementek. Alapvetően nagyon hosszú, elég dús szempilláim voltak, a sminkelésen szerettem volna spórolni. Felrakás után nagyon elégedett voltam, imádtam, de később minden egyes töltésnél egyre kevesebb saját pillám volt, amire pakolni lehetett volna. Mindkét szakember azzal a szöveggel nyugtatgatott, hogy ez normális, ez egy ilyen fázis ("alszanak a pillák"), kövi alkalomra növésnek indulnak. Nem így történt. A végén a saját pilláimból mindössze apró csonkok maradtak, már ahol maradtak.. Hetekig/hónapokig tartott, mire vállalhatóra visszanőtt, de azóta se olyan, mint előtte volt :( Véleményem szerint nem csupán szakember függő, hanem az egyén adottságai is közrejátszanak abban, hogy mennyire bírják ezt a saját szempillái.

asdf27
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 27.

én is a mérgesráncot botoxoltatom. nagyon stresszes a munkám, és eljutottam oda, hogy álmomban is ráncoltam a homlokomat. Amivel érdemes számolni, hogy beadás után 6 órán át nem lehet lefeküdni, szóval érdemes az időpontot úgy kalkulálni. Az első botoxnál 2-3 napig olyan érdekes érzése van az embernek, mintha egy háromszögletű fémlapot nyomnának a homlokára, és még a feje másik oldalán, a szeme körül is érzi, hogy valami húzódik. utána megszűnik a kellemetlenség, és a következőnél már semmit nem érez az ember. én 6 havonta csináltatom újra. nagyon jó, teljesen megszűnt a ránc, nincs természetellenes hatása sem.
Személyes véleményem, hogy a ránckrémektől nem lehet várni, hogy a sokévi húzogatás után majd eltűnnek a ráncaink, főleg akkor nem, ha valakinek már a bőrén az arcizmok nyugalmi állapotban is látszódnak a ráncok.

ps. kellemes mellékhatás, hogy megszűntek a migrénjeim is. Eddig Advil nélkül sehová nem indultam el, most pedig nagyon ritkán kb 4 havonta egyszer ha fáj a fejem.

fayless
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 9.

Tegnap voltam egy Natura Keratinos hajegyenesítő kezelésen. A váll alá érő hajamat 20 ezerért csinálta meg a fodrász. Eddigi tapasztalatok: selymes, sima, fénylő haj, nulla hullámos tincs. 2-3 hét múlva update-elni fogok.

2017.12.09 Update: A selymességéből minimálisan veszített a hajam és a tarkómnál kicsit behullámosodott. Lizunak: az eléggé drága hely lehet, ahol 30 ezernél többet is elkérnek, de függ a hajad hosszától és a sűrűségétől az anyagköltség. Én itt voltam: szepseg-sziget.hu és Kéti nevű fodrász csinálta a váll alá érő hajamat 20 ezerért.
Még mindig megadom az 5 csillagot, mert még szerencsére könnyen kezelhető a hajam. Volt, hogy a hajmosás után nem használtam hajszárítót és ugyanúgy egyenes maradt. A hajam nagyon száraz, töredezett és sprőd volt a kezelés előtt, most viszont könnyebben kezelhető, egészségesebb és puhább.

Lizu
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 7.

Kedves fayless!
Most mi a véleményed róla? Én a Szabó Imre fodrászatban néztem, de ott 2 éve fizettem 32.000.-t és most 30-60.000ig van kiírva az ár. Kicsit sokallom..

Madi!
Az A-listben nem mondták, hogy új lenne az anyag meg kivontak belőle valamit vagy h másik fajta? Mert a Cosmaxban nekem ezt mondták és nem lett jó a hajam tőle sajnos, most már tartok attól h mit kennek a hajamra:(

Sz. Csilla
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. november 27.

10 alkalmas kupont vettem 10.000Ft-ért, ami szerintem nagyon olcsó. A lábszáramon kezeltettem, és 8 alkalommal tudtam elmenni, mert nagyon messze élek a fővárostól és egy éven belül kellett volna felhasználnom. 8 alakommal tehát annyira sikerült szőrteleníteni a lábam, hogy nem szúr ha végig simítom és szemmel is negyed annyi sincs, mint előtte volt. Tehát továbbra is kell szőrtelenítenem, de sokkal lassabban is nő vissza, pedig már egy év eltelt. Elégedett vagyok vele!

Update: én már itthoni készüléket használok és ha nem is érek el vele teljes sikert, akkor se mondanék le róla! Nem mindegy, hogy minden nap kell borotválni a lábszáram vagy elég 3 naponta, mert annyira gyengültek a maradék szálak. Az sem mindegy hogy egy foltban pl ahol nőtt 100 szál, most nő 10 szál.

asdf27
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 25.

En a szemem alatti karikák miatt mentem el. A doktornő szuper volt és 20 perc alatt legalább 6-7 évet fiatalodtam. Sajnálom, hogy az orvos szerint az igazi megoldás műtét lenne (zsír sérv), de azt nem szerteném egyelőre. Nagyon jó orvosom volt. Ahhoz képest, hogy ez érzékeny terület, szinte semmit nem éreztem. 90eft volt.