KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

EnCsibe
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 17.

Szóval kaptam egy szempilla szettet. Már szemezgettem vele, hogy majd kipróbálom, mert milyen szép, és drámai és nyílt tekintetet ad, sőt némelyik tök természetes, de így nem halogattam tovább. A csajszi aki felrakta nagyon szakszerű volt, ( annak tűnt, sok tapasztalatom ugye nincs..) még 3 hét után is rengeteg szempillám volt, és tök jól nézett ki, csak mostanra kaptam a következő időpontot, de le is szedettem.
Tapasztalataim, pár pontba összeszedve:
-nem tudom megdörzsölni a szemem
-nem tudom jóízűen megmosni az arcom
-mivel víz nem nagyon érheti, így macerás
-hajmosásnál rendszeresen belement a szemembe a sampon, és csípte, de nyilván mivel nem lehet dörzsölni mert kihullik és visszaszúr, így kínszenvedés volt..
-3 hét után csak simán szúrt a szempilla, hiába fésülgettem, igazítgattam
-leoldotta a csajszi, hellyel-közzel megmaradtak a pilláim, viszont iszonyatosan visszatört, de frankón alig látszik valami a spirálból, és nem azért mert megszoktam a hosszabb pillákat :/
-szóval ricinusozhatom, vagy valami növeszto erősítő szert kenhetek a szempilláimra
-pénzkidobásnak tartom azt a 4-6 ezer forintot amennyiért feltöltik 3-5 hetente
-SOHA TÖBBET!

petruszanna
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 9.

Kedves Guffyyy, kérlek írd meg, hogy hova jársz SHR kezelésre. Köszönöm

asdf27
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. december 28.

2016.12.23 Én az akncés hegek és némi ránc kisimítása végett mentem el. Tegnap voltam először.
Előtte utánaolvastam a neten, meg megnézegettem mások kínlódását, és teljesen el voltam borzadva, de úgy voltam vele, hogy most van időm otthon ücsörögni, mert Karácsonyra úgyis szabit veszek ki de poénból csak azért nem veszek ki szabadságot.
A kezelés menete: érzéstelenítőt kennek az ember arcára, utána rajta hagyják, hogy zsibbadjon, és utána kezdődik a kezelés. Az érzéstelenítő egyébként a száj körül zsibbasztja a leginkább az embert. érdemes egyébéként jól elkenni az arcon a szélekre is.
Amikor bementem, a kijövő hölgy azt mondta, hogy ő már a harmadik körén volt, túl lehet élni. MOndtam neki, hogy nagyon félek, jobban mint a fogorvosnál. Erre megszólalt a sarokban várakozó másik csaj, hogy ő fogorvos. .-)
Visszatérve a kezelés menetére: 2 x mentek körbe az ember arcán, a homlokon kezdik és úgy körbe. Azért lélekben készülni kell, hogy nem egy kellemes dolog, és kb olyan érzés, mintha nyomtatott áramkört égetnének az ember arcába. Közben hűtik valami légfúvókával, meg jégpárnával is azon a helyen, ahol éppen nem dolgozik az orvos.
Utána az ember arcán olyan mintha rácspontokkal lenne tele, de ekkor még vállalhatóan néz ki, vagyis még nincs kivörösödve, szépen hazamehet busszal is.

Hazaértem, és lélekben arra készültem, hogy az érzéstelenítő után majd pokoli fájdalmakat fogok átélni, de legnagyobb meglepetésemre nem volt semmi extra, éjszaka sem fájt, csak kellemetlen volt, hogy háton kellett volna aludni.
Másnapra már egészen jól bepirosodott, de még így sem nézett ki vészesen az ember, főleg, hogy reggel a gyógyszertárba vissza kellett mennem, mert nem a napfényvédős krémet vettem meg én okos.
-3 fokban sétálva egyékébnt a pirosság még nem is volt annyira szembetűnő.
Ha már a gyógyszertárnál tartunk: az orvos kétféle krémet ajánlott: Sudocrem, és a Cicaplast vagy cicabio 50SPF+ . A gyógyszertárban figyleni kell, és a cica krémeknél mondani, hogy napfényvédőset akarunk.

update 28.12.2016, ma van a hatodik napom, és szinte teljesen lehámlott a bőröm. A hámlás kb olyan 4. napnál kezdődött, az ötödik napra majdnem mind lejött, ma már csak egy nagyon kicsi maradt. A hámlást egyébként kb úgy néz ki, mint amikor valakinek korpás haja, és így darabokban hullik le bőre. Nem vészes egyébként ez sem, nem fáj, nem érzékeny különösebben. Gyógyulás alatt megjelent 1-2 gennyes pattanás, azokat érdemes hagyni, el is fognak tűnni maguktól, és nem piszkálni, hogy ne vérezzen be a bőr, mert ilyenkor nem igazán ajánlatos nyomogatni.
A bőr szép rózsaszín, egészséges színe van, kellemes ragyogása van, tényleg sokat fiatalít az emberen. Olyan, mintha nagyon kellemes jól sikerült természetes üde sminkben lenne az ember.
A "kráteres" hegeimre azt mondamám,hogy kb max 50%-ot javultak. Azt szerintem nem lehet várni, hogy valaki tökéletesen sima bőrt kapjon, akinek előtte nem az volt. A javulás helyenként változó, az egyik arcomon szinte teljesen megszűnt minden seb, a másikon kb 50%-ig.
Igazából ugye kb 2-3 alkalmat szoktak javasolni az optimális eredméynért. Egyelőre majd akkor megyek legközelebb, amikor úgy lélekben is úgy gondolom, meg szabadságom is lesz rá. Elvileg a fokozott kollagéntermelés hatása egy kicsit később jelentkezik, úgyhogy meglátom, hogy mennyit fiatalodok még. :-)
Egyébként az asszisztens azt mondta, hogy van olyan, aki félévente/évente jár frissítés céljából. Ezt is meg tudom érteni.
Ami még javult, az a mérgesráncom, amit botoxoltattam ugyan, de már egy kicsit későn, és addigra már megtört a bőr. Ez is sokat javult.

Még egy dolog, hogy említették, hogy valakinek kozmetikus csinálta, és megégette. Szeritnem vigyázni kell, hogy tényleg csak orvos által végzett kezelésre szabad menni, mert ezzel komoly kárt is lehet csinálni.

asdf27
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. november 18.

én is a mérgesráncot botoxoltatom. nagyon stresszes a munkám, és eljutottam oda, hogy álmomban is ráncoltam a homlokomat. Az első 2-3 nap után megszűnik a kellemetlenség, nagyon jó, teljesen megszűnt a ránc, nincs természetellenes hatása sem.
Személyes véleményem, hogy a ránckrémektől nem lehet várni, hogy a sokévi húzogatás után majd eltűnnek a ráncaink, főleg akkor nem, ha valakinek már a bőrén az arcizmok nyugalmi állapotban is látszódnak a ráncok.

agneza
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. november 15.

Én az Alfaparf tartós keratinos hajegyenesítést próbáltam ki. Festés után pár nappal. Mondta a fodrász, h nem fogja a szer kiszedni a hajam színét. Hát, egy árnyalattal minimum világosabb lett. Ezt leszámítva szép egyenes lett a hajam, hiszen vagy 8-szor ki lett egyenesítve egymás után, mert ugye "bele kell vasalni" a terméket a hajba, hogy hasson. Ez volt 4 éve. Azóta sem mentem vissza erre a kezelésre, mert ahányszor elmentem másik fodrászhoz, mindig mondta, h te jó ég, mi tortént a hajammal, borzalmas lett a szerkezete, stb. Úgyhogy szépen lenőtt az egyenesített rész, én pedig megfogadtam, hogy soha többé ilyenen nem veszek részt. Elvileg 3 hónapig szögegyenesnek kellett volna lenni a hajamnak, ehelyett a kövi hajmosás után újból egyenesítgethettem. Szóval semmit sem ért, cserébe viszont tönkrevágta a hajam. A Brasil Cacau nem tudom milyen, de nem is szeretném kipróbálni. Viszont a Loreal Steampodos kezelést szoktam kérni festés után, mert azzal meg vagyok elégedve.

agneza

5 alkalmas kurat csinaltattam par evig minden osszel-telen, de azon kivul, hogy simabb lett a borom felszine, osszkepi javulast nem tapasztaltam. Elsosorban azert mentem, h a porusaim meretet csokkentsem, illetve a rancocskak megjeleneset akadalyozzam. Egy ideje nem csinaltatom, mert nem latom semmi ertelmet. Alapvetoen jo dolog heti, ketheti rendszeresseggel "radiroztatni" es massziroztatni es ultrahangoztatni, de inkabb kenyeztetes, mint valoban hatekony kezeles. Aki raszanja az idot/penzt, hogy minden heten a lelket megnyugtassa, annak ajanlom.

Andika77
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. november 11.

Gyémántfejes csiszoláson voltam pár éve, 3 vagy 4 alkalom után nem mentem többet. Tényleg puha lett a bőröm, élettel telibb, de a foltjaimon semmit nem változtatott sajnos. A kezelés nem volt kellemetlen, utána kaptam maszkot is, olyan érzés volt, mintha pár kilóval könnyebb lennék :)

asdf27
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. október 18.

Tegnap voltam először ilyen szeánszon. Kellemes volt, ami nagy élmény zsírős bőrrel megáldva, hogy az ember arca lélegzik utána. A krémek tényleg jól felszívódnak, de az is igaz, hogy a világmegváltáshoz valami drasztikusabb dolog kell.

Madi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. október 15.

A legjobb!
3 éve járok a Cosmax szalonba, ahol ezt a Natura Keratint használják hajegyenesítéshez és valami fantasztikus. Vannak dolgok az életben, amikről sosem szeretnék lemondani, ez ilyen. Előtte a Hajas szalonban voltam kétszer (ez még 2013 elején volt), ott a Cadiveu keratint használták, az csak 2-3 hónapot bírt, míg a Natura több, mint 6 hónapot. (6 havonta járok megcsináltatni, de sosem várom meg, hogy teljesen kikopjon az előző.) A Cadiveu-nél végül sok rossz tapasztalat is napvilágot látott, volt, akinél már az első kezelésnél, de én 3 év Natura használat után mondom, hogy azzal bizony semmi probléma nincs. Tökéletesen egyenes a hajam, az első hónapban még akkor is, ha csak úgy hagyom megszáradni a levegőn, plusz ellenáll a párás időnek is.

Fontos tudni, hogy a 6 hónapos tartósság nálam masszív hajnyúzás eredménye, minden nap hajat mosok (már vagy 8 éve, ez amolyan frászkarika nálam, mint a bacifóbia), de még a hatodik hónapban is dicsérik a hajamat, hogy milyen fényes és puha.

asdf27
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. október 8.

Én eddig még csak 1 kezelésen voltam (hónalj+ bikini), és nagyon örültem, hogy gyakorlatilag a szőr nagyrésze kipotyogott. Már alig várom, hogy mehessek a következőre és a maradékot is kiirtsák.