KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépségvitaminok

Kyaraaa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 20.

Igazából nem tudom még most sem hová tenni sem a tablettát, sem a pezsgőtablettát. Babahajam rengeteg van/lett, a hajam állapota semmivel sem jobb (június óta szedem a tablettákat, időközben a pezsgőtablettás változatára tértem át). Egyébként sokkal jobb, mint a tabletta, finom :) Szeretnék benne továbbra is hinni, de egyre szkeptikusabb vagyok.

Airina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 20.

Egy étrend-kiegészítő kapszuláról van szó, vitaminokkal, így ezt huzamosabb ideig kell szedni, hogy érezzük a hatását. Amikor elkezdtem, nekem is jobban kipattogott a bőröm, de nem volt vészes. Pár hét után pedig már nem volt semmilyen probléma vele. Amíg szedtem, gyorsabban nőtt kicsit a hajam, de azt nem vettem észre, hogy erősebb lenne, vagy hogy kevésbé hullana. Kb. 5 hónapig szedtem, aztán abbahagytam, lehet hozta volna a kívánt hatást, ha kitartóbb vagyok vele. :) Egy próbát megér, nem is drága.

rebus
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 19.

sajnos nem vált be, több fájdalmas, sokáig megmaradó pattanásom lett míg szedtem, így hamar búcsút vettem ettől a vitamintól.

Vali95
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 19.

Hajhullás miatt vettem meg. Sajnos nem csökkentette a hullást, viszont észrevehetően gyorsabban nőtt tőle a hajam, és a körmeim is erősebbek lettek. Végül is megéri az árát :)

Vali95

Nagyon szuper! Csak ajánlani tudom. Az ára kedvező és emellett hatásos is.

NemethMonika
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. február 19.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. február 19.

Az egész úgy kezdődött, hogy a barátnőm fodrásznak tanult és én is az egyik hajmodellje lettem. Így történt, hogy a hosszú hajamból, rövid vállig érő fazont varázsolt. Utáltam. Alig vártam, hogy megnőjön. Viszont sajnos nagyon lassan nő a természetes szőke hajam. Így gyors megoldás kellett. Megrendeltem a magic hair kapszulát, bár nem hittem benne. Meglepően tapasztaltam, hogy hajam az 1. hónap után dúsabb, a 2. hónap elteltével pedig sokkal hosszabb lett. Egyáltalán nem bántam meg, hogy rendeltem. A közeljövőben biztos megismétlem a vásárlást. Csak ajánlani tudom. :) ;)

benczetimi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. február 19.

Már 4. hónapja szedem a Magic Hair kapszulát a hajam elképesztő változáson ment keresztül, sokkal dúsabb és egészségesebb lett és végre olyan gyorsan nő hogy nem kell használnom a hajhosszabbításom. Sosem volt ennyi baba hajam és nem is emlékszem mikor volt ennyire puha. A körmöm is sokkal erősebb lett. Mindenkinek csak ajánlani tudom aki egészségesebb hajat, körmöt és bőrt szeretne :)

szeretemafankot
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 18.

Nekem egy baratnom ajanlotta. Osztalytarsam volt, igy lattam majdnem mindennap es enis eszrevettem a valtozast a hajan. 2 honap alatt 5 centit nott tole.
Ezert gondoltam enis kiprobalom. A megnovekedett etvagy nalam is jelentkezett, 1-2 pattanasom is lett az alapbol babapopsi arcomon de ezenkivul csak dicserni tudom. :)
2 het alatt 1,5 centit nott a hajam es sokkal jobb az allapota en puhabbnak tapasztaltam, de az lehet az uj balzsamtol is. Minden esetre en csak ajanlani tudom 😍

ndorisz1996
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 18.

Én kimondottan szeretem. Oké, elég nagy a kapszula, de legyűröm. Amint elfogy, mindig pihentetem a szedését pár hónapra, majd újra. Egészségesebb tőle a hajam és a bőröm.

zsofc
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 18.

Maga a sátán. Hajnövesztés végett szereztem be a vitamint, a bőrömmel és a körmömmel eleinte nem volt gondom, egészen addig, amíg be nem vettem az első 1-2 szemet. A bőröm teljesen meghülyült, az elvétve található egy-egy picuri pattanásomból konkrétan az egész homlokomat borító mély, gyulladt ragyatanya lett. Olvastam, hogy volt, akinek szintén voltak ilyen problémái, de pár nap után csillapodtak ezek a tünetei, gondoltam ennek adok egy esélyt, kb egy hétig szedtem kitartóan, de csak egyre rosszabb és rosszabb lett a helyzet. Gondoltam arra is, hogy lehet más okozza ezeket, a hónapnak azon a bizonyos pár napján azért előfordul, hogy rosszabb állapotba kerül az arcom. Próbaképp szüneteltettem pár napig a vitamin szedését, és amikor 4-5 nappal később megnyugodott a bőröm, újra bevettem egy szemet, mondanom sem kell, egyből visszajöttek a kis (hatalmas) nemkívánatos vendégek, így már biztos vagyok benne, hogy ez a termék okozza.