KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépségvitaminok

Ritametal
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2017. november 22.

3. hónapja szedem és a hajam szemmel láthatóan sokat nőtt, erősödött, fényesebb lett és a minősége is sokkal jobb. Jó érzés beletúrni és érezni hogy mennyit erősödött és a tömege is több lett. Pici pattanásaim nekem is lettek főként az államon, de tényleg annyira kisméretűek hogy alig lehet őket észrevenni, körmöm is gyorsabban nő, erősebb. Amire vettem arra nagyon jó, elégedett vagyok vele, mindenképp újraveszem. Jelenleg a Bánfi hajhullást csökkentő samponnal és balzsammal együtt használom (ősszel nagyon hullik a hajam), kíváncsi vagyok együtt mit tudnak!

EricaBlack
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 21.

Nálam régóta visszatérő probléma a hajhullás sajnos,alapból vékony szálú kevés hajam van. Így aztán hamar elkezd meglátszani ha hullik. Kicsit vonakodva vettem meg az ára miatt, viszont kénytelen voltam (addig próbálkozik az ember ugye amíg nem talál számára megfelelő terméket) :) mert megint hajhullás időszakom van, kb 3-4 hónapja eszméletlenül hullik az amúgy is kevés hajam. Szedem 2 hónapja, baba hajak vannak már szép számmal, de ugyan úgy hullik a hajam még mindig :/ ezért kap csak 3 csillagot

Vicuska1
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. november 21.

1hónapja szedem,az égvilágon semmi változás nem történt.Sem a körmömön,sem a bőrömön,de ami a legfontosabb a hajamon sem észlelhető változás.Se babahaj,se jobb minőségű haj,és semmivel sem nőtt többet,mint máskor.Sajnálom,pedig fűztem hozzá reményeket.

porika
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. november 21.

3 hónap után semmi. Csak annak ajánlom, akinek teljesen mindegy mire költi a pénzét, bár akkor inkább adja a rászorulóknak. Én is inkább így tettem volna.

Noemi93
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 21.

Az oldal 'kedves' üzemeltetői szó nélkül törölték a véleményem, ezért leírom újra. Körülbelül három hónapja szedem a kapszulákat, egyelőre szépen nő a hajam tőle. Úgy gondolom megéri az árát, mert elég sűrűn lehet akciósan beszerezni

Zara1
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 20.

Én személy szerint nagyon szeretem, és biztos hogy ez után még egy dobozzal fogok venni, mert a téli időszakra kelleni fog nekem.
teljesen le döbbentem hogy 4-5.nap körül megszűnt az őszi hajhullásom. Természetesen arra senki se számítson hogy egyáltalán nem fog hullani. Fog! és ez természetes.
látványosan szebb és dúsabb már a hajam.

postareb
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 20.

Mind a hajam, mind a körmöm nagyon szép lett tőle. Megerősödött és fényes lett. Sajnos, mint majdnem mindegyik szépségvitaminnak, ennek is elég magas a B-vitamin tartalma, így az étvágyam is megnőtt, ami miatt híztam egy picit.

Hízni nem szeretnék, szóval így abbahagytam a szedését. Úgy gondolom, ha elszedünk egy dobozzal és aztán pihentetjük a használatát, akkor jó végeredményt lehet vele elérni. :-)

Noemi93
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 20.

Nem éreztem különsebb változást két hónap szedés után

Andus
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. november 18.

A második doboz végénél jártam amikor már föladtam, mert semmit nem hatott. Majd szinte egyik mosástól a másikig szinte megállt a hajhullás! Csak ajánlani tudom..kitartást hozzá. ( steroid és mindenféle immungyógyszereket szedek)

zsizsuccy
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 18.

Nekem már 5 éve nagyon durván hullik a hajam, de nem voltam megijedve, mert sok babahajam volt... Szedem ezt a hajvitamint kb. 3 hete... és azelőtt akárhányszor végighúztam a kezemet a hajamon, maradt 10-15 szál a kezemben!!!! Most viszont maximum 1-2 szál..nekem ez csodaszer. :)
Annyi negatívuma van, hogy amióta szedem gyakrabban vagyok éhes, de ez a vitaminok (főleg a B) miatt van. Ajánlom mindenkinek, de azt javaslom, h ne egy két nap alatt várjatok csodát! :)