KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépségvitaminok

Dorinalinda
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. január 19.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. január 19.

Eddig kétszer csináltam végig egy-egy 3 hónapos kúrát és igazán kielégítő eredményt hozott. Kicsit összehasonlítanám a Forcapilnál jóval drágább Hairburst készítménnyel, melynek havi adagja kerül több mint 10.000Ft-ba, ebből 3x 3 havi adagot szedtem be.
A Hairburst kifejezetten semmilyen hatással nem volt a bőröm állapotára, viszont a körmeimet az is erősítette. A hajamon csak úgy mint a Forcapilnál, jóval gyorsabb hajnövekedést eredményezett, szebbek, teltebbek lettek a hajvégeim, rugalmasabbak a hajszálaim és fényesebbnek is látszik.
Viszont, mivel nagyjából egyenlő eredményt hozott a két termék, annyi különbséggel hogy a Forcapiltól a minimálisan pattanásos bőröm 2 hét után szinte teljesen kitisztult (magasabb a biotin(B7) tartalma miatt), a Hairburst 5/4, Forcapil 5/5.:)
Szóval ha a kettő közül kell választanom, innentől kezdve mindig a Forcapil-ra esik a voksom, mert lényegesen olcsóbban, picivel jobb eredményt is hoz.

lovecreams
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 18.

2800 Ft-ért, akciósan vettem a dm-ben, egy dobozzal. Minden reggel egyet vettem be, általában éhgyomorra, nem volt ezzel gond.
A fáradtságra teljesen jó volt, sokkal energikusabb lettem tőle: reggel hamar fel tudtam kelni és késő este sem éreztem, hogy álmos lennék. Azért ennek nagyon örültem így a vizsgaidőszak közepette:D
Sajnos többször is beteg lettem mellette, 2x is elkapott a szokásos téli influenza..azt hittem, hogy egy multivitamin mellett nem fog elérni semmi, de nem így történt:(
Körmeimen, hajamon, bőrömön semmi változást nem tapasztaltam. Összességében csalódott vagyok, biztosan nem veszem újra. 2 csillag, csak mert fáradtság ellen jó volt.

BOBI9
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. január 18.

Nagyon jót tesz a hajamnak,és sokat nőtt tőle.Bőven van a dobozban kapszula,és aránylag olcsó.

kalavirag
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 17.

Változást sajnos nem tapasztaltam tőle, pedig nagy reményekkel álltam hozzá, éberséget nem tapasztaltam sem más pozitívumot, elszínezi a vizeletet. Az árát enyhe túlzásnak tartom.

Szandra0718
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. január 17.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. január 17.

2 hónapja találtam rà az Ázsia Centerben, teljesen véletlenül. Haj hullásal küszködök egy ideje. Mondom próba cseresznye 600 ft ért vettem. Ize szàmomra semleges . Szeretem a gyógyteákat. Nèha ízesítem. Egy havi adagot már megittam. A hajam kevésbè hullik törés minimalizálódott. 2 dobozzal vettem mèg 😀 Függő lettem. Bátran ajánlom mindenkinek! Tényleg hatásos

malnaszorp95
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 17.

Valóban nem olcsó termék, de szerintem hatásos. Észrevehetően gyorsabban nőtt tőle a hajam és a szőröm is. :D
3 dobozzal rendeltem, de sajnos az utolsót nem tudtam teljesen beszedni, mert 2 hónap után szédülést,hányingert és fejfájást okozott nálam.
Amíg a hajamat regeneráltam és növesztettem, nagyon sok hajvitamint kipróbáltam (kisebb kihagyásokkal), de talán ez volt az egyik legjobb.

hbori9703
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 17.

Másodszor vettem meg, az első alkalommal is meg voltam többé kevésbé elégedve. Ősszel/télen hullik a hajam, ennek apropóján vettem meg talán karácsony előtt a második 3havi adagot. Az árát sokallom ezért a négy csillag de összességében a száraz töredező hajamnak a sampon balzsam pakolás társaságában sokat segített, a környezetem és én magam is észreveszem a változást, sokkal egészségesebbnek tűnik és fényesebb hatása van. Másik hátránya, hogy mivel a haj növekedését elősegíti nyilván (a reklám ellenére) elősegíti máshol is a szőr növekedését, de nekem megér annyit a hajam állapota, hogy gyakrabban elvégezzem az amúgyis esedékes szőrtelenítést, ezt bele kell kalkulálni. Újravenni nem hiszem, hogy újra veszem, talán keresek hasonló tablettát olcsóbb árkategóriában.

mse02
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 17.

Már beszedtem belőle egy dobozzal, lett tőle sok baja hajam és a lenőtt festésen láttam a gyors növekedést.
Nem okozott allergiát, sem pedig gyomor panaszokat.
Egész biztos újra veszem.

Ynes
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 16.

Nyáron kezdtem el szedni (napi 3x 1 kapszulát) a pattanásaim miatt. Nem lett tőle tökéletes a bőröm, de talán kevesebb pattanásom van, meg legalább azok a fájdalmas, mély, "nem lehet vele mit kezdeni" típusúak már ritkábban jönnek elő.
A menstruációs görcseimre viszont csodaszer! Tini korom óta az első 2-3 napot mindig csak erős fájdalomcsillapító + görcsoldó kombinációval bírtam ki, amint ment ki a hatásuk be kellett vennem az újabb dózist, különben maradt a magzatpózban szenvedés.... Viszont mióta szedem max. 1. nap kell fájdalomcsillapítót bevennem (abból is elég egy gyengébb fajta, nem kell olyan erős mint régen), sokszor elég csak a görcsoldó, de olyan is volt, hogy még az se kellett.
Ősszel egy ideig nem szedtem, gondoltam tartok egy kis szünetet, akkor viszont sajnos visszatértek a görcsök... szóval ezek szerint folyamatosan kell szedni, hogy hasson (de úgy vagyok vele, hogy inkább vitamint szedek, mint gyógyszert).
Más fajta ligetszépét amúgy még nem próbáltam, tehát összehasonlítási alapom nincs.

fomnaba
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 15.

3 hete szedem a kapszulát és elég nagyok voltak az elvárásaim (marketing), ehhez képest minimális a változás. Nem hullott a hajam, de most fésüléskor kevesebb marad a fésűben és nagyjából ennyi. Ugyanannyit nőtt, mint előtte (keveset), se fényesebb vagy jobb tartású nem lett. A hozza vett kefe és sampon-balzsam elég jó, attól jobb állagú lett a hajam. A vitamin magában eddig nulla.