KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépségvitaminok

MyrtilSol
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 25.

Még csak kb 3 hete szedem, így a hatásáról nem nagyon tudok beszámolni még, talán ami már most szembetűnő, az az, hogy a körmöm rekordgyorsasággal nő. Rosszullétet abszolút nem tapasztalltam, akkor sem, ha nem ettem előtte.

csill87
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 23.

Próbálkozom még vele, de eddig nem látok semmilyen hatást. Pozitívum, hogy mellékhatása sincs, pedig tartottam tőle. Egyébként nem igazán tudom hova tenni, mert nem látok semmit. Egy hónapja szedem már, lehet kevés. Még reménykedem azért.

Lacey
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 22.

Emlékszem hogy mikor egy-két éve vettem nagyon szerettem. A hajamra vettem igazából, de azon nem igazán vettem észre változást, viszont a bőröm és a körmeim nagyon hálásak voltak neki. :)
A minusz egy csillag azért jár, mert idén is megvettem egy dobozzal, viszont most nem igazán vettem észre különösebb változást tőle. Nem mondom hogy most telljesen hasztalan volt, de ha elfogy inkább másik vitamint próbálok ki.

UP.: Egyik napról a másikra undorodtam meg tőle, de nem tudnám megindokolni pontosan miért, pedig már majdnem kiürült a doboz. A maradékot kidobás helyett inkább a párom beszedi 1db./nap arányban. Semmilyen változást nem vettünk észre rajta (bár nem vitamin-hiányos), talán kicsit jobb az étvágya. :)

anndee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 22.

Elég aggasztó mennyiségben hullott a hajam májusban, így én is beruháztam erre a kapszulára. Napi 2 szemet szedtem (mellette C vitamint is), és vártam a csodát. Kicsit szomorú voltam, mert itt többen már néhány napi szedés után jótékony hatásról számoltak be, én ezt nem tapasztaltam. Amint abbahagytam a figyelemmel követést és nem stresszeltem rá, szép lassan elfogyasztottam egy dobozzal, és feltűnt, hogy a hajam már nem hullik nagyon durván mosás és fésülködés közben, csak 1-2 szál. A bőrömet és a körmömet tekintve nem tudok változásról írni ennyi idő után.

Viszont ami tényleg igaz, hogy gyorsan nő tőle a szőr, mindenhol :D Szerintem én ezt a kovaföldet most abbahagyom, és majd ha nem kell rövidnadrágban és szoknyában mászkálni, akkor újra előveszem :D

barbaramartinek
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 22.

2 havi adagon vagyok túl, de semmi. A hajam nem lett szebb sem egészségesebb. Nem nőtt többet mint amennyit ennyi idő alatt szokott, szemmel nem látható a változás. Babahajam eddig is volt, nem lett több, ugyanúgy hullik mint eddig.
Ha reggel veszem be egész nap éhes vagyok, emiatt kap tőlem +1 csillagot, mert az utóbbi időben nem volt étvágyam, így végre híztam kicsit. Nagyon sajnálom, bíztam benne.

pomme
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 22.

Ezer éve használtam ilyet, még anorexiás koromban. Hogy segített-e a súlycsökkenésben, azt nyilván nem tudom megítélni, de hogy az összes minimális vitamint, ami bennem volt, azt úgy kipucolta az irdatlan cifrafosással, hogy bármelyik hashajtónak a becsületére vált volna.

VISZONT: így utólag ezek a fosatós teák nem csak ezért veszélyesek. Azt valahogy elfelejtik ráírni nagy betűkkel, hogy édes lányom, az előző napi csülköspacallal/csokitortával együtt ki fog hussanni a fogamzásgátló is. Szerencsére akkoriban nem volt barátom, szóval hussanhatott, de szerintem baromi sokan nem gondolnak ebbe bele, hogy nemcsak a kaja nem fog felszívódni, hanem más sem. Szerintem még mindig jobb dolog dagadtnak lenni, mint terhesnek, úgyhogy figyeljetek rá. Nekem csak szerencsém volt (eszem akkoriban nem sok).

dorca97
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 21.

Nagyon szeretem ezt a kapszulát, tavaly nyáron szedtem először, és a nyár végére olyan barna lettem, amilyet azelőtt soha nem tudtam elérni (alapból elég világos bőrű vagyok). Idén ez volt az első amit megvettem a nyárra. Nem minden nap szedem, csak 2-3naponta 1-et.

Katus89
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. június 21.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. június 21.

3 hónapja szedem a kapszulát,először csak azt tapasztaltam,hogy nagyon megerősödtek a hajszálaim,és sokkal sürübb lett a hajam,aztán kezdett hatni az ősz hajszálakra amit én sem hittem el először,hogy a hajtövekben megjelent az eredeti haszínem az ősz helyén.Bevált :)

Cseniko
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 20.

Ma 10. napja, hogy iszom ezt a kollagén italt.

474 ml -es műanyag palackban van és folyékony-géles állagú enyhén barackos, de savanyú a tartalom. Simán vállalható az íze, én 1-2 deci tisztított vizet iszok közvetlen a bevétel után.

Kis adagoló pohár van a dobozban 5-10-15 és 20 milis beosztásokkal, amiből a napi ajánlott fogyasztási mennyiség a 15., így jön ki az egy üveg/havi adag.

A vásárlásom szempontja a mimikai ráncokon felül az a minusz 2 térdszalag ami a jobb térdem helytelen terhelésének oka, ami szépen porckopas/sorvadáy/ izületi gyulladáshoz vezethet. 10 nap után már észleltem, hogy edzésen sem recsegett sem a térdem, sem a vállam, pedig TRX gyakorlatokat is végeztem.

Az arcom is szép feszes, arra az Image krémek nálam nem jöttek be, viszont váltottam egy új kozmetikai termékcsaládra, így nem tudom kinek hány százalékot tulajdonítsak az eredményből?!😅

Az ára brutális, de gyanítom fél évente fogok 1-1 kúrát csinálni! Megy az 5 csillag, ha letelt az egy hónap jövök update-elni!

Barackvirag1
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 20.

Több doboz elfogyasztása után (napi 3 szem) az égvilágon semmi hatását nem látom, egy szál új babahajam nem nőtt, a körmöm ugyanúgy törik, a bőrömön sincs semmilyen változás, és még a szaga is rettenetes, de attól eltekintenék, ha használna valamit.