KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépségvitaminok

typical
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 19.

Egy levél fogyott el eddig, úgyhogy ez csak elővélemeny, de muszáj leírnom, annyian lehúzták emiatt: nekem eddig egy pattanást se okozott (pedig lányos napok is most voltak). Alapból is jó a bőröm, úgyhogy remélem ez így is marad.
Ha elfogy, frissítek.

tbogika
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 19.

Júliusban kezdtem el szedni, azóta tartottam egy kis szünetet is (pár hét), most tartok a 3. doboznak a felénél.
Tapasztalataim: A hajam látványosan gyorsabban nő, eddig elég volt 6-7-8 hetente hajfestésre mennem, jó ha 1 cm-es lenövésem volt. Az elmúlt fél évben hajfestés után elég ha pár nap eltelik, már ott van a hajtövem, 2-3 hét elteltével pedig 1-1,5 cm-es lenövésem van.
A hajam tényleg úgy nő tőle mint a gomba! :)
Sajnos szőkítve voltam, így a hajam állagát és állapotát alapvetően nehéz helyrehoznom, a kapszula inkább a növekedésben segít. Minden mást fodrász cuccokkal oldok meg (sampon, pakolás, stb).
Aki hajhullásra szeretné szedni, nekem nem használ, ha beindul a hajhullós periódusom csomókban jön ki a kapszula ellenére is. Erre hajszeszt használok ami valamennyire segít.
Bőrproblémákat valóban tud okozni.....
Az ára tökéletes.
Összességében 4 csillagot adnék :)

noni923
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 18.

Nagyon csalódott vagyok!
Az itteni jó vélemények alapján vettem meg, elsősorban azért,mert mostanában eléggé hullik a hajam.
Sajnos már az első nap után, pattanások jelentek meg az egyébként nem valami problémás bőrömön. Úgy voltam vele, hogy nem baj, hátha méregtelenít a szervezetem az eddigi nem túl vitamindús táplálkozásnak köszönhetően, de 2,5 hét eltelte után is folyamatosan csúnya,"ragyás" lett a bőröm.
Ennyire sosem volt problémás. Tegnapelőtt egy napon elfelejtettem beszedni, és másnap kevésbé volt csúnya a bőröm, tegnap este ismét bevettem, mára megint tiszta "ragya" vagyok. A tetejében pedig a hajhullásomon sem javított semmit.
Úgy vagyok vele , hogy adok még neki 1, maximum 2 hetet, de ha nem látok javulást, akkor nálam sajnos ez a termék használhatatlan.:(

balankaa01
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 18.

jan. 29. Beszedtem az első levéllel. Eredetileg hajhullás miatt kezdtem el szedni, egy kicsit mérséklődött, de még nem az igazi. Majd updatelek. :) Így 2 csillag, remélem, a következő levél után már felpontozhatom.
Egyébként nálam nem voltak mellékhatásai, nem okozott sem pattanásokat, kívánósabb sem lettem.
feb. 18. Beszedtem a második levelet is. Még mindig nem észlelek semmi változást, csak a szemöldököm nő gyorsabban, máshol, hála az égnek, nem erősödött meg a szőröm.
De az a helyzet, hogy alapvetően nem vagyok hajlamos pattanásosodásra, most pedig elég sok van, valószínű, hogy ez a tabletta a ludas.

PaNel95
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 16.

4 évvel ezelőtt csináltam egy 3 hónapos kúrát, és akkor nekem bevált.
Egészségesebb lett a hajam, fényesebb, puhább, és nem hullt annyira, valamint elősegítette az intenzívebb, egészséges növekedését is.
(Egy kis megjegyzés: Aki rögtön hajnövekedést akar, akkor az menjen el hajhosszabbításra, mert ezek a kapszulák csak akkor okoznak szemmel látható növekedést, ha a hajszál egészséges. Ha azonban nem az, akkor először a haj szerkezetét, vitamin és ásványi anyag tartalmát helyre kell hozni, ami elősegíti majd a növekedést... És pont azzal, hogy puhább, fényesebb a haj, ez jelzi azt, hogy a kapszula igenis működik.)

Aquila
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 16.

Nagyon sokat gondolkodtam azon, hogy írjak-e róla véleményt. Egyrészt valóban segített a hajamon és a bőrömön, étvágynövekedést nem tapasztaltam vele, körömre nem hatott, rosszul sem voltam tőle, nem úgy mint a Béres szépség vitamintól. Viszont, és ezért nem tudtam, hogy írjak-e róla, mialatt szedtem folyamatosan ajakherpesszel küzdöttem, amik sokkal lassabban is múltak el mint szoktak. Nekem alapból évente 1-2 alkalommal kijön a herpesz, de az alatt a kb 1,5 hónap alatt míg szedtem 2x is kijött és mindig legalább 1,5 hét volt a gyógyulás, ilyen még nem igazán fordult elő nálam és ahogy abbahagytam nem is jött ki újra herpesz. Szóval nem tudom, lehet benne valami amitől a herpesz vírus felburjánzott a szervezetemben, viszont mivel nem vagyok róla minden kétséget kizárólag meggyőződve, hogy ő a ludas, így emiatt csak 1 csillagot vonok le, pedig többet hozzá sem fogok nyúlni...

maripicsu
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 15.

Hajhullásomat nem állította meg, de lényegesen csökkentette, és a hajam állaga- bár azt hittem, hogy menthetetlen - de sokat javult.
Szerintem gyorsabban is nőtt, de nem méregettem, viszont a festés lenövésből érzékeltem , hogy átlagostól jobban növekedett...

Catlover
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 15.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 15.

Nekem nagyon bejött, bár nem abban, amiért megvettem. De minden pozitív változás csak jó lehet. Az első két hétben azt vettem észre először, hogy sokkal puhább lett a bőröm és nem szárad annyira. A hajamon a változást kb. másfél hónap után vettem észre, nem olyan száraz, sokkal fényesebb lett és rengeteg babahajam nőtt, ami már kicsit zavar is, de ha megnő az is szuper lesz. A körmöm nagyon megerősödött és már szinte kellemetlenül gyorsan nőtt. Azért adok csak négy csillagot, mert sajnos a lényegen nem változtatott nálam, nem hullik kevésbé a hajam sajnos. De a többi hajvitaminhoz képest messze ez a leghatásosabb. Az ára kicsit sok, de vannak sűrűn akciók, úgyhogy tök jól ki lehet fogni... meg amúgy is valamit valamiért.

Jenniii92
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 14.

3 hónapig szedtem, mert törékeny a körmöm és gyenge, vékony szálú hajam van, ami eléggé hullott is. Nekem semmit nem használt, totális pénzkidobás, ráadásul fűszagút pisiltem tőle és állandóan vissza akart jönni miután bevettem.

Rebeka020
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 14.

Nagyon szuper!
A szempillám nagyon durván besűrűsödött, a hajam is kezd illetve rengeteg babahaj van már :)
A bőrömön sajnos nem vettem észre változást, de a közérzetemnek tényleg nagyon jót tett!
Ajánlom mindenkinek!