KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépségvitaminok

beautyfanrb
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 17.

A terhesség után hullani kezdett a hajam és foltokban kopaszodtam.Nagyon kétségbe estem, de viszonylag hamar rátaláltam erre a kapszulára.Szinte napok múlva láttam a hatását és most fél év után egészséges, sűrű hajam van, ami alig hullik. Csak ajánlani tudom.

Ancsuk
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 17.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 17.

Kb. 1 hónapnál tartok első hétben én 1x4 szemet vettem be semmi bajom nem volt de utána tartottam a napi adagot. Illata egy az egyben kutyakaja szóval gyors letudom valami gyümölcslével, hogy ne érezzem. A hajam erősebb és fényesebb lett bár mellette Dr. Chen ginzenges hajsamponját használnom nyilván az is közre játszik, hajhullásom mérséklődött szerencsére

Pepi06
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 16.

Főként hajhullás miatt kezdtem el szedni.2 hét után elkezdtek apró ragyák megjelenni a homlokomon illetve egy-egy nagyobb gyulladt fájó pattanás is pedig soha nem voltak bőrproblémáim szerencsére mindig is szép bőröm volt.a hajhullásomat nem állította meg,sőt mintha jobban hullana tőle a hajam.viszont ami pozitívum hogy láthatóan nőtt tőle a hajam illetve a tapintása is sokkal puhább,selymesebb lett.most járok pont a doboz felénél,nem hiszem hogy végig fogom szedni mert zavarnak a pattanások illetve a hajhullásomat se állította meg ami nálam a fő szempont lett volna.csak azért adok neki 3 csillagot mert valamennyit nőtt tőle a hajam és szebb is lett.

Fruzsika941210
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 15.

Letelt a három hónapom :) de meg van ezen kívül ket teli doboz igaz ,hogy vagattam a hajabol de nőtt :) nos ez lehet a jó idő is mert nyáron gyorsabban nol állítólag a haj az ize 5* finom gumicukor meg tudnám enni az egész dobozzal és tényleg maci mániás vagyok így öröm be venni de ugyanúgy ahogy a többi hajkapszulanak nem kell be dőlni segítheti a haj növekedést de nem fog egy hét alatt 50centit nőni a haj sőt három hónap után se :) szerintem egy kaptafara megy mind segít valamit vagy az ember be beszéli magának ?Nemtudom .Tobb mint egy évig a hairburstot szedtem attól se lett talpig erő koronam :D de mégis hiszek nekik kicsit :) Meg kevés vitamint fogyasztok alapbol így próbálom magam nyugtatni ,hogy ez elég de minden esetre kényelmesebb be venni mint egy óriás kapszulat :) nekem alapbol szokitett hajam van és amúgy irtó lassan nőtt ezekkel novoget másnak tudom alapbol nol minden nélkül de hát nem lehet mindneki rapunzel.Oktober elején a magic hairt fogom ki próbálni 6honapos kúra :) de ha letelt meg a maradék ket hónapom a macikbol írok :*

Hecate
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2018. augusztus 15.

Olcsó lecitin. Nagy kapszulás, ám könnyen le tudtam nyelni. Kedveltem. Általában a JUTAVIT termékkekkel elégedett vagyok.

Hecate

Őt választottam, mert egészségem miatt szerettem volna fokhagymás terméket, de van családtagom, akit ki lehet kergetni a fokhagyma szagával. Ez az egyetlen fokhagymás termék, amit elviselt a házban, pedig némi szaga azért van. Pár dobozzal eleszegettem, viszont bánatomra semmilyen hatását nem éreztem, így leálltam róla.

kremkedvelo24
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: < 18  |  2018. augusztus 15.

Az ára nagyon jó, én hajhullásra kezdtem el szedni, arra nem vált be önmagában, kiegészítőnek használtam a plantur 21 haj elixírjét, és a hajhullás megállt! sok-sok babahaj, és sokkal gyorsabban nő a hajam.
Mivel nekem önmagában nem vált be csak kiegészítővel, így csak 4*

Vivienn05
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 14.

Sokféle vitamint próbáltam már a hajhullásom megállítása / hajnövesztés céljából, de nem nagyon csináltak a hajammal semmit sem. Az itt olvasott vélemények alapján megvettem, mert azt gondoltam, ha semmit sem csinál legalább nem olyan drága, mint egyes társai. Már az első hónap végén észrevettem, hogy rengeteg babahajam nőtt az elmúlt hónap során, ezért továbbra is szedem. Nagyon elégedett vagyok az eddigi hatásával, továbbra is szedni fogom.

lovecreams
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 14.

Én nagyon fehérke vagyok, nehezen barnulok, ha szeretnék is, tuti, hogy abból leégés lesz. Nem jártam mellette szoláriumba, de azért voltam napon sokat. Egy dobozzal rendeltem belőle, bár azt láttam, hogy a kezdő "szett" minimum két doboz.Rendeltetésszerűen kezdtem el szedni, ami kb. 2 hétig tudott működni, mert közbejött egy durva felsőlégúti betegség + fogorvosi beavatkozás, így az antibiotikumok mellett nem nagyon mertem használni. 2 hét alatt annyi változást tapasztaltam, hogy egyszer sem égtem le (picit sem), illetve hogy a hátamon max. 1-2 kisebb pattanás jelent meg, mert egyébként nyáron rengeteg szokott lenni. Szóval én barnítást nem vettem észre, és szerintem ha tovább szedem, akkor sem barnított volna önmagában. Arra viszont tökéletes volt, hogy a fehérségem ellenére se égjek le.

Amulette
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 13.

Őszintén szólva nem sok eredményét láttam, de nekem alapból erős a hajam is és a körmöm is, inkább az utóbbin lévő fehér foltok eltűnésében reménykedtem, azzal hellyel-közzel elbánt, de valószínűleg sosem lesz az igazi a dolog. Ami viszont nagyon pozitív, hogy a ligetszépe olajnak köszönhetően pár hónap után jóval kevésbé görcsöl már a hasam a nehéz napokon, így nem hagyok fel vele. :D