KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépségvitaminok

flowing
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 29.

Influenzás megbetegedések ellen csodaszer :) Amikor érzem, hogy kezdek megbetegedni, a két napos óránkénti csepegtetést követően meggyógyulok, nagyon sokat javít a közérzetemen. Eddig csak belsőleg használtam, de legutóbb végső elkeseredésemben, egy sebes, gyulladt pattanásra használtam (napi 2-3-szor ecseteltem vele), pár nap alatt gyönyörűen rendbe hozta.

kisenikoke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 23.

Most vagyok tul az elso dobozon. 3 dobozzal tervezem beszedni mert ugy gondolom annyi idő kell hogy kifejtse a hatasat azonban attol tobb idi esetén meg hozzaszokhat a szervezet.
Meg egyenlőre kulonosebb hatasat nem tapasztaltam.
Stresszes idoszak miatt kezdtem el szedni.
Hosszú, szoke festett hajam van igy mindenféle jótékony hatasanak örülök. Célom egy meghosszabb es meg egeszsegesebb hajkorona igy ha a hajszarazsagra vagy növekedésre hat mar boldoggá tesz 😊
Az elso egy hétben kettesevel szedtem mert nagyon rám fert a plusz energia.

Eple
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 23.

Nagyon jó ez a kis kapszula :) Dús, erős hajam van, de amióta ezt szedem nincs kb mindenhol a hajam :D

shouted
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 23.

Senkinek nem ajánlom. Körülbelül egy hétig szedtem, már majdnem betegszabira mentem annyira rosszul voltam. Alhasi fájdalmak, gyomorgörcs, szédülés, hányinger... Körülbelül minden volt. Miután orvoshoz mentem ő kérdezett rá, hogy nem kezdtem-e el szedni valamilyen új gyógyszert / tablettát. Rögtön abbahagytam, ennek két napja. Elmúlt minden hasfájásom, sokkal jobb a közérzetem.
A hatékonyságáról nem tudok mit mondani, egy hét alatt nem csinálhatott semmi változást de nem érdekel. Az se érdekelne ha 1 nap alatt fél métert nőne tőle a hajam, senkinek nem kívánom ezt a rosszullétet amit én (és sok más kommentelő!) átélt.

Debreczeni
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 23.

Nem tudom sajnos, hogy melyiknek köszönhetem mert ezt is és a biocom sörélesztőt egyszerre szedtem. De! Úgy megnőtt a hajam, mint annak a rendje. 1 hónap után a homlokomon kinőttek a pihe hajak ott ahol azelőtt hajam se volt. 5*

Stephanieee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 22.

Eddig nagyon meg vagyok elegedve! 3 hete szedem kb. A boromon mar most jelentos a valtozas,ez az elso szepsegvitamin amitol nem pattogok ki,a hajamon ennyi ido utan meg nem vettem eszre nagy atalakulast,de a baba hajak azert mar jelentkeznek rendesen:) bizom a legjobbakban,ugy erzem 2 honap mulva meg elegedettebb leszek :)

bobosolyom
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 22.

Én ajándékba kaptam 1 havi adagot egy játék során, aminek nagyon örültem. Tisztességesen szedtem vártam valami csodát.. de az ég világon semmit nem változtatott a hajam állapotán. Az ízével egyébként semmi bajom nem volt, ennél százszor rosszabbat is elviselnék a hajam érdekében. 😅
Lehetséges, hogy kevés volt az 1 hónap, de aki rászánja magát, hogy megveszi azt tutira az '1 hónap után' képek tömkelege győzte meg.. az 1 hetes képekről nem is beszélve. Tehát szerintem ennyi idő alatt is várhat az ember változást, sajnos ez nálam nem jött el. A teljes pénzkidobás értékelést csak azért nem kapja, mert nekem ingyen volt. 😃

bobosolyom
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 21.

Én ajándékba kaptam egy havi adag rágótablettát egy játék során, és azt kell, hogy mondjam az ég világon semmit nem változtatott a hajam állapotán. Kevés lenne az egy hónap? Ezt már nem fogom megtudni. Szerencse, hogy ingyen volt.. 😃

AltEra
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 21.

Nekem nagyon tetszett a termék. Kevésbé hullott a hajam, illetve a homlokomnál vettem észre,hogy sűrűbb lett a babahajam is, tehát egész jól nőtt. A körmöm erős volt, de szintén gyorsabban nő két havi kúra után, és valamiért a közérzetemen is javított. Egyéb szőrnövekedést nálam szerencsére nem okozott.

Ennie86
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 21.

Az elején nagyon tetszett a rágótabletta ötlet. A végére viszont nagyon ráuntam. Ez nem a termék hibája. :)
Egyébként finom, és teszi a dolgát is. Nem voltam beteg a télen. :) Az ára is nagyon baráti.