KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépségvitaminok

Nymphae
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 27.

Egy dobozt elszedtem belőle, de haj téren nem vettem észre változást.
A körmömmel és a bőrömmel nem volt problémám, így nem tudok erről nyilatkozni.

Roseblood
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 26.

Update: évek óta kedvenc. :) Nem szedem rendszeresen, inkább kúraszerűen, amikor úgy érzem, hogy kicsit jobban hullik a hajam, akkor előkapom, és beszedek egy dobozzal. Hízást, étvágynövekedést azóta sem tapasztaltam. Továbbá nem érzékelem, hogy a hajamon kívül más szőr erősödött volna, pedig ettől sokan félnek a különböző hajvitaminok megvásárlásakor.

Most fog elfogyni az első dobozzal, de már meg is vettem az utánpótlást, úgyis akciós volt. ^^

Az első észrevételem kb. 2 hét folyamatos szedés után az volt, hogy nagymértékben csökkent a hajhullásom, hajmosás közben alig hullott ki néhány szál, sőt, hajmosás után sem volt teli kihullott szálakkal a fekete, mindenféle szöszöket vonzó pulcsim.
4 hét elteltével a hajhullásom olyannyira minimalizálódott, hogy az olajos pakolások kimosásakor sem hullott ki 4-5-nél több szál, ez pedig nálam felér egy csodával.
A 4.-5. héten kezdtem el észrevenni, hogy fokozatosan megszűntek a vitaminhiányos tünetek a körmeimen. A töredezés teljesen elmúlt, a fehér foltok szépen megszűntek, ettől kezdve pedig láthatóan sokkal gyorsabban nőttek a körmeim.
Amit még nem tapasztaltam, de nagyon szeretnék, az a bőrre való jótékony hatása. Sajnos nagyon csúnya az arcom, és még semmilyen külső készítmény nem tudta rendbe hozni, úgyhogy most próbálom belülről táplálni.

Nem tudom, mekkora hajnövesztő hatást tulajdoníthatok neki, ugyanis mellette más termékeket is használok még ilyen célzattal, de az biztos, hogy a babahajak táplálásában nagy szerepe van, ugyanis a ricinust és a hajtonikot csak 1 hónapja használom, viszont a babahajaim már azelőtt is elkezdtek szemmel láthatóan növekedni és erősödni.

Hízást, étvágynövekedést nem tapasztaltam miatta, bár én továbbra is rendszeresen edzek, szóval nem is ajánlom, hogy hízzak tőle. :D
Csak ajánlani tudom mindenkinek, szerintem maximálisan megéri az árát ez a termék! :)

AlexaNagy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 26.

Nagyon szeretem ezt a kapszulát! A hajamnak is jót tesz, de amit a körmeimmel művelt az valami csoda! Soha nem tudtam megnöveszteni őket, mert olyan vékonyak voltak hogy egy mm után be is szakadtak.. de most..nagyon szép erősek lettek!

Eveln10
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 24.

Babahajaim lettek, a hajam gyorsabban nőtt. Dúsabbnak tűnt és jobb tartást is adott a vékonyszálú hajamnak. A körmeim gyorsabban nőttek, erősödtek nehezebben vagy egyáltalán nem tört be, ami jellemző a körmeimre. Alapból vannak pattanásaim, de nem vettem észre, hogy a szedés során több jött volna ki tőle. Ennyi pénzért szerintem kiváló hajra és körömre is egyaránt.

incifinci28
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 24.

ez nagyon bevált nekem is. elsősorban a hajam miatt vettem és ha tényleg odafigyelek a beszedésrére akkor tutijó hatást tapasztalok, csak ajánlani tudom. semmi pattanás vagy akármi mellékhatás, imádom! már 2 dobozzal beszedtem, persze hagytam szüntetet a szedés közt de mind a kétszer bejött az ígért hatás

Barbinc
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 23.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 23.

Pár napja kezdtem el szedni, napi3 (vagy 2, ha elfelejtem bevenni) szem. Nyilván a hajamon és a körmeimen eddig semmi változás (nagyon bizakodó vagyok, hogy pár hónap múlva én leszek Aranyhaj :D ) a bőrömön nem jelentek meg csúnya pattanások (remélem nem is fog, mert sajnos így akad néhány)
Ha változás lesz, szólok! ;)

viragi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 22.

Akciósan szoktam venni, mert eléggé drága, kúraszerűen szedtem a forte-t ill. a classic-ot is. Én nem vettem észre nagy, kézzel fogható változást, de azt sem tudom megítélni, hogy milyen lenne, ha nem szedtem volna. Úgy gondolom, h ártani nem árt, és lehet, h hosszabb távon van hatása, még ha nem is látványos, ezért adok rá 3-t.

Katica3
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 21.

Kiszedtem egy dobozt belole és a hajamon nagyon látni a változást. Gyonyoruen fényes lett és gyorsabban is no. Vizsgaidoszakban alapdarab.

writa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 21.

Az első doboz végefelé járok, nem vettem észre eget rengető változásokat, de engem nem álmosított. A bőröm nem lett tőle szebb, talán gyorsabban nő tőle a körmöm, a hajamon viszont nem tudom lemérni. Jó áron van, kúraszerűen nem árt néha ilyet szedni.

writa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 20.

Azt hiszem ez a legolcsóbb C-vitamin. Szeretem, hogy könnyen adagolható a kanállal, annyit mérhetek ki vele, amennyit akarok. Egy doboz sokáig elég.