KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépségvitaminok

far0eva
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. április 23.

I-MÁ-DOOOOOM!!A bőröm gyönyörű, szerintem semmilyen kozmetikai kezeléssel nem ér fel:-) A krémet most rendeltem meg hozzá, nagyon várom!!!

NikolettaV
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 23.

Legutóbb kicsit sokat sikerült vágni a hajamból, fel szerettem volna frissíteni, de pár nap múlva megbántam, hogy ennyit vágattam. Egyik ismerősöm ajánlásával megvettem a merz spezialt, gondoltam hátha kicsit rásegítek vele a növekedésre. Alapvetően nagyon lassan nő a vékonyszálú hajam, de már az első hónap után láttam, hogy kb. háromszor annyit nőtt a hajam, mint szokott (biztosan közrejátszott a frissen vágott haj is). Második hónapban kb. annyit nőtt, mint szokott, de a harmadik hónapban ismét sokat nőtt, sőt babahajaim is lettek. Most tartok egy két hónapos szünetet, majd újra végigcsinálom a három hónapos kúrát, kíváncsi leszek. :)

jirka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. április 23.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!
Második flakonnal fogyasztottam el belőle, 2x24 nap. Az első üveg pont akkor fogyott el, mikor 1 hétre külföldre utaztam, nem vittem magammal, így a két adag fogyasztása között volt egy hét szünet.
A HA orvosi felhasználása és szakirodalma igen nagy, angol nyelven több információ található róla, nem is akarom ide az előnyöket bemásolni, jelen esetben 130mg/HA-ról beszélek, napi javasolt mennyiség 100 ml/nap (ez mennyiség nem is található a drogéria polcain).
Az elmúlt éveimben bőven szereztem információt arról, hogy bizonyos vitaminok és ásványi anyagok hogyan szívódnak fel a gyomorból (ha bélbolyhok lelapulnak nehezen szívódik fel a szükséges tápanyag), emiatt szigorú orvosi diétán vagyok, hogy a vashiányomat szinten tartsák, tablettával vagy éppen injekcióval, bár utóbbit, már több mint egy éve nem kapok. A vas nagyon nehezen épül be, de például engem volt, hogy 3 hetente küldtek vérvizsgálatra, mert már akkor mérni lehet az emelkedést.
A tervem az volt ezekkel az italokkal, hogy koromból kifolyólag javítsak a külső és belső állapotokon, mivel a HA, nemcsak szépészeti segítséget nyújt, és nemcsak a bőrre hat. Eleve cserélgetni szerettem volna őket, 2-3 üvegenként, mert ott van a Super HA is, 1000 mg/nap, mely mennyiséget még sehol, semmiben sem láttam.
Én a Lookfantasticról vásárolom őket, mert jelentősen olcsóbban lehet őket beszerezni - amíg a készlet tart, figyelni kell rá - őt átszámolva 9000 Ft-ért vásároltam, ami jelentős külöbség a Deciem árához képest is. Épp a készlethiány miatt most a The Glow-t (tartalmaz HA-t, felvettem a kapcsolatot a Deciemmel, a Monkey-k nem tudják, továbbították a Labornak, folyamatban) vettem meg, azzal folytatom a sort, reményeim szerint, minimum 2 palackkal.
Állag: Zselé-pudding. Tömör, ragaszkodó folyadék. Első alkalommal kimértem, nem kellett volna, alig bírtam kiszedni a mérőpohárból. A 2 teáskanál az angol mérték szerinti, nálam ez egy nagy evőkanálnyi adag, reggelente. Az íze enyhe, érződik benne az édestőszer, kellemesen mű. Gyomromat nem bántotta. Az üveg végét kis vízzel vagy gyümölcslével lehet csak kinyerni, mert nagyon ragaszkodik az aljához.
Tapasztalatok:
- szándékosan elhagytam melőle arcápolási termékeket, és nem hiányoztak, így aztán azt gondolhatom, hogy még spórolok is ha őket választom
- az első két hétben semmit nem tapasztaltam
- két hét után rettenetesen elkezdett ropogni a nyakam, földöntúli hangok kíséretében, néhány napon belül elmúlt
- az első üveg után külföldi utamhoz szándékosan nem csomagoltam testápolót, nem is használtam, nem száradt ki a bőröm
- középszerű, drogériás testápolót használok mellé, direkt nem valami nagyágyút
- az áll alatti rész, a mérges ránc (amik látványosak) halványodott, kihúzódott
- a bőrtónusom (színe) halványodott
- nem fiatalodtam egy napot sem, mégis elégedett vagyok vele, mert ha még hallucinálok is, már megérte
Én őket támogatóknak képzelem, és inkább az és/és-ben gondolkozom, vagyis külső és belső táplásában egyaránt. Hosszú távú hatásuk lehet az igazán eredményes, így folytatom az iszogatást, és amint módomban áll beszámolok a többi termékről is. Egészségetekre!

Fancsy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. április 22.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. április 22.

A kapszuláva együtt szedem, hajhullás miatt. Nekem segít, erősebb és hosszabb is lett tőle a hajam. (Kb 1,5 hónap után kezdtem el érezni a hatást ) Én az epres ízűt iszom, egyáltalán nincs rossz íze.

Fancsy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. április 22.

Hajhullás miatt kezdtem el szedni, a pezsgőtablettával együtt. Nekem bevált, kevésbé hullik már a hajam és sokkal gyorsabban nől ( kb 1,5 hónap után )

lixia168
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 21.

Igazabol meg csak ma rendeltem meg igy nem tudok rola nyilatkozni mennyire hatasos vagy sem,de elegge meghoditott sok modellt,sztart. :))
Osszetevoket nezve is jonak tunik es eleg sok benne a Biotin ami a fo dolog a hajnoveszteshez. 3 dobozzal rendeltem,remelem olyan hatasos lesz amilyen az ara.... :))) Valjuk be nem egy olcso... :D

lixia168

Nem most iszogattam mar de mivel nincs meg velemeny gondoltam irok. Igazabol semmit nem vettem eszre belole. Keves csak ezt inni ha valaki fogyni akar. Dieta,torna es plusz ez a tea. Ugy mar talan hasznal is valamit. Egyebkent kellemes az ize,en nem tettem bele semmilyen izesitot.

karagass
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 20.

Rengeteget erősödött és nőtt a hajam, 2x3 hónapos kúrát csináltam. A hajhullásom már az első hónap utàn minimálisra csökkent, pedig előtte marék számra hullott, már nagyon el voltam keseredve. Most viszont végre egészséges a hajam!

katalinmester13
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. április 20.

Hajhullásom csökkentésére, esetleg megállítására vásároltam. Két nagy és egy kisebb kiszerelést fogyasztottam el. A mai hajmosásnál még mindig eldugult a zuhanykabin lefolyója. Tehát nem ő a megoldás a problémámra. Keresgélek tovább. :(

Hecate
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. április 20.

Tini koromban hatott a körömtöredezésem ellen. Jóval később felnőttként újra próbáltam, se a hajamra, se a bőrömre, se a körmeimre nem hatott látványosan, pedig már igencsak drága.