KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépségvitaminok

ackachan
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 16.

Én még csak 8 napja használom (minden nap, reggel és este is szedem ahogy kell), és már most látszik az eredménye. Én csak a hajam végett vásároltam meg, mert minden fésülésnél és minden hajmosásnál szinte egy maroknyi hajam jött ki. Mióta ezt használom nem mondom, hogy egyáltalán nem hullik a hajam, de már csak pár szál hullik ki ugyanazon tevékenységek végeztekor. Hozzátenném, hogy ezt egy olyan embernél érte el, aki egyáltalán nem sportol, viszonylag egészségesen se táplálkozik (zöldségeket egyáltalán nem eszek, csak néha gyümölcsöt, gyorskajákat se eszek), a hajhulláson nem is csodálkozom. Hajamat nem festem, vasalni se vasalom. Nálam már megérte az árát.
Kíváncsi vagyok a kúra végére mennyire fog javulni a hajam állapota! :)

(Még így hozzátenném, hogy a körmöm az úgy nő, hogy csak na. A bőröm az eléggé problémás, de ezen ez a kapszula se nem rontott, se nem javított eddig.)

KolozsiTimea
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport:  -  |  2018. december 16.

Most látom csak,hogy nem írtam hozzá véleményt.Nekem mindig segít,ha hullik,csakis ezt veszem,és rengeteg baba hajam nő tőle .Próbáltam sok más terméket is,de ez az abszolút befutó.Érdekes mert azt hinné az ember hogy ha a hajhullást egészségi probléma okozza,akkor valószínűleg nem segít,csak ha az alap problémát kezelik.De nekem sosem hullott a hajam míg nem lettek pajzsmirigy gondjaim,melyek persze kezelve vannak,de míg nem derült ki hogy mi a gond,csak pl:hullott a hajam sok más mellett,már akkor elkezdtem a szedését,és megállította a hajvesztést,pedig marékszám hullott.És igen annak ellenére hogy jó ,kipróbáltam más készítményeket is,de a fasorba se voltak,úgyhogy most már csak ezt használom ha problémám adódik,ill mostanság már csak úgy,mert nem hullik a hajam,de minden évben beiktatok egy kúrát,mondván hogy nem árt...

brigi50c
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 15.

Nagyon sok vitamint kipróbáltam már életemben, de ez az egyetlen, amelyik a borzasztó, lemezekben foszló körmömből egészségeset csinált pár hét alatt. Nekem soha nem voltak ép körmeim, úgyhogy nagyon feltűnő a változás, és semmi más nem okozhatta. A hajamon nem látok különösebb változást, sajnos a szőkítős vörös festék annyira tönkretette, hogy meg kell várni, míg teljesen lenő a károsodott rész.

ALettah
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 15.

Befejeztem a 3 hónapos kúrát.
Fenntartom a véleményem, nagyon elégedett vagyok: hajhullás megszűnt, a hajam erősebb, teltebb és csillogóbb, a körmeim keményebbek, az arcbőrömön nem vettem észre nagy változást, de azzal nem is volt sok gond előtte se. Esélyes, hogy évente ismételni fogom a kúrát, érezhetően jót tett.
A masodik doboznál tartok, tehát az ajánlott 3 hónapos kúra felénél, és nagyon elégedett vagyok vele!
Terhesség után csomókban hullott a hajam, már teljesen kétségbe voltam esve, hogy egy szál se marad. Először a DM kovaföld kapszulákat használtam, aztán rendeltem meg ezt. Nos, a DM-es szedésénél már éreztem a hatást, azóta pedig szinte teljesen abbamaradt a hajhullásom. Erősebb, csillogóbb lett a hajam, gyorsabban nő (sajnos nem csak a fejemen, máshol is, a szokásos havi 1x helyett maximum háromhetente kell menjek gyantáztatni) és a körmeimnek is láthatóan jót tesz.
Az ára kicsit borsosabb, számomra viszont abszolút megérte.

Vanessza0420
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 14.

Nekem nem nagyon nőtt tőle a hajam, sőt szinte semmit nem nőtt a szedés alatt sem.
De nagyon szépen helyrehozta, dúsabb lett, fényesebb és a töredezések is egyre kevésbé látszanak. Teljesen természetes, egészséges hatása van tőle, úgyhogy teljesen megvagyok vele elégedve :)

NUMB
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 13.

Én csak akkor veszem meg ha le van árazva a Rossmannban (most pl. csak 2000 ft volt), ez kb kéthavonta történik. addig beszedek egy dobozzal és egy kis szünetet is tartok, de nagyon látványos a változás. Egyszerűen az arcbőröm valahogy egészségesebb ,feszesebbnek, ragyogóbnak tűnik, és a férjem is kérdezte mi van velem mostanában ragyogok :-D szóval nem csak bebeszéltem magamnak.

Ennie86
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 10.

Egy ideje már állandó lakója a vitamintáramnak. :) A cink rendben tartja a bőrömet és a körmömet is. Az meg csak plusz pont, hogy C-vitamin is van benne. Árban is nagyon baráti.

AppleMaple
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 10.

Többször is újravettem ezt és a multivitamin és a vas verzót is kipróbáltam, mind nagyon jók és ami számomra "létfontosságú", hogy könnyen lehet lenyelni - különben meg sem venném

AppleMaple

Azt hittem hosszúkás formájú és valamivel be van vonva. Akkor talán jó is lenne. Én nagyon nehezen tudok lenyelni tablettákat stb ezért mindig, minden helyzetben olyan kapszulákat választok amiknek hosszúkás a formája és kivűlről "sikamlós" a tapintása. Azokat le tudom nyelni. Viszont a kerek és lapitott C vitamin formától ki tudnék szaladni a világból. Emiatt nekem ez nem használt semmit, mert nem tudtam bevenni. Végül a kutyáinknak adtam, nekik bejött az ize és a bundájuk is szebb lett. Azért adok két csillagot, mert számomra ez pénzkidobás, bár a kutyáknak jó volt - csak éppen nem nekik szántam volna. Ja és a lényeg, hogy megtévesztő a kép, mert ha ezt még ott akkor jól láthattam volna, akkor meg sem veszem.

AppleMaple

Régebben vettem véletlenül, mert kapkodás közben azt hittem cseresznye izű pezsi tabletta. Viszont ez igy ebben a formában nekem nem jött be. Ha kapszulában adnák simán lenyelném, vagy pezsi formában meginnám, de ez a köztes megoldás szerintem,- vagyis nekem nem jó.