KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépségvitaminok

FeMeli
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 24.

Minden ősszel elkezdem inni,egészen februárig. Gyümölcslébe csepegtetem,1g aszkorbinsavval,hiszen a bioflavonoidok segítik a c-vitamin felszívódását. A kúra alatt szépen kikerülnek a betegséget,ha érzem,hogy valami mégis le akar dönteni,emelem az adagot. Nekem bevált.

darido3
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 23.

Én nem használtam, de a fb oldalukon valahányszor kitesznek egy képet az összes negatív kommentet törlik. Több ember is írta már, hogy nekik nem segített, nem nőtt gyorsabban a hajuk (hozzáteszem teljesen normális stílusban írtak)..mégis érdekes módon pár óra alatt eltűntek ezek a vélemények és csak olyanok maradtak, amik váltig állították,hogy nekik 1 hónap alatt 3 cm nőtt a hajuk és dúsabb is lett...
Am meg számos olyan vitamin van a piacon, amiben sokkal több vitamin van mint ebben és az áruk a töredéke..

eszterstella97
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 22.

Pár éve volt egy szörnyű fejbőr-hajhullás krízisem, de ez megmentett! Annyira szépen visszanőtt tőle a hajam, sokkal erősebb és fényesebb lett. A sampont, az oldatot és a kapszulát használtam egyszerre.

Cremelove
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 22.

4 havi adagot vettem meg belole es imádtam.. Egészen a 2. Hónapig amikor azt tapasztaltam hogy apró pattanások lettek rajtam. Nem fogtam a kapszulara de tobb ismerosom is említette aki szedi hogy hasonló t tapasztalt ezert abbahagytam inkább. Viszont nőtt Par centit a hajam fényesebb lett es egészségesebb kinézetű ezert nagyon sajnaltam hogy pattanásokat okoz. Most ravettem magam, hogy beszedjem a maradék 2 havi adagot mert nekem bevalt es ha nem lenne ez a mellekhatas akkor biztosan szednem folyamatosan.

Marcsika0720
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 21.

Szülés után nagyon elkezdett hullani a hajam. De konkrétan marokszámra, már néhol mintha kopaszodtam volna úgy kihullott. Aztán a férjem elment a patikába, ahol a patikus kimondottan ezt ajánlotta merthogy ô is ezt szedte ugyanerre a problémára és neki bevált. Hűségesen elkezdtem szedni, az első dobozt kettesével, majd vettem még egy dobozzal azt már csak napi egyesével szedtem. És megszűnt a hajhullás. Nem azt mondom hogy egyáltalán nem hullik mert persze hogy valamennyi haj mindenképpen kihullik, de szinte alig hullik. Nem beszélve arról , hogy pár hónap alatt annyit nőtt a hajam, hogy az valami csoda😍 Talán ilyen szép hosszú még kislánykoroban sem volt a hajam.Nekem tényleg bevált ez a vitamin. Az ára ami kicsit sok (4500ft körül van) de ha azt nézzük 60 szem van benne ami két hónapra elég, akkor már jobban megéri. Ajánlom mindenképp 😊Lehet most az ősszel is csinálok egy kúrát. Megy az 5*

SantaCruz
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 20.

Már sokszor használtam az évek során. Volt egy időszakom jópár éve, amikor rettenetesen hullott a hajam. Akkor költöztem el vidékről kollégiumba, biztos vagyok benne, hogy a rengeteg porleves és egészségtelen élet nyírta ki a hajhagymáimat :D. Minden csupa haj volt, a fejemen már üres kopasz foltok jelentkeztek. Nem mondom, hogy nem segített a kapszula, de azt sem, hogy megoldotta a problémát. Olyan is-is. Egy ilyen tavaszi-őszi hajhulláscsökkentésre tökéletes. De ennyi, nem egy csodabogyó. Nekem a mértéktelen avokádó zabálás vált be hajhullás ellen. És még mindig olcsóbb mint a kapszula :)

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 18.

Vízbe keverve használtam immunerősítőre megfázáskor és hólyaghurutnál. Segített, de azért elég nyögve nyeltem le. Szerintem szörnyű íze van.

tenagi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 18.

Nekem sem pozitív, sem negatív tapasztalatom nincs a készítménnyel. Három dobozzal szedtem be, de sem a hajam, sem a körmöm, sem a bőröm nem lett szebb, erősebb tőle. Valószínűleg más hiánybetegség volt az oka a hajhullásomnak és körömtöredezettségemnek, száraz, könnyen kisebesedő bőrömnek.

Ragdoll
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 17.

3 egymást követő évben szedtem, október-november környékén. Azon kívül hogy a körmeimet erősítette, semmit nem csinált, pedig a hajamra vettem. Szerettem volna kicsit felturbózni a növekedését és minimalizálni a hajhullásomat. De semmi... Még egy árva babahajat sem növesztett nekem 😞

nature12
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 17.

Semmi extra, a dm saját márkás vitaminja talán jobb is, az ár töredékéért. :) Fényesebb lett a hajam, de extrém gyors növekedést nem tapasztaltam a 2 hónap alatt, ugyanúgy, mint akármelyik hajvitaminnál. A dm saját márkástól rengeteg babahajam nő, visszatérek ahhoz. Szerencsére csak ajándékba kaptam és nem megvettem.
A szédítő ütemű hajnövekedés elmaradt. :\ Túlárazott termék.