KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépségvitaminok

biuska652
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 15.

Szerintem próbáljátok ki, ha még nem hisztek a csodákban. Én is kétkedve álltam hozzá, mert már kipróbáltam jó pár hajnövesztő szert -drágábbat, olcsóbbat is - de mióta szedem a Kapszulát a pezsgőtablettával felváltva mondhatni 3hét után már látszik hogy több és egészségesebb a hajam!!

petracska635
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 15.

Én már lassan két hónapja szedem a vitamint és sokat változott a hajam, puhább es sokkal ragyogóbb lett, sok új babahajam nőtt. Eddig is nőtt a hajam, de észleltem hogy már nem törik le annyira mióta szedem a kapszulákat.

katalinmester13
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. október 15.

Jelentem, elfogyott. Körmöm eddig is rendben volt. Bőrön nincs változás. Hajam hullik. Ez a biotin buli sem rólam szólt. Sem a hajamról. :(

kathika33
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 15.

A Magic Hair kapszula szedése mellett a Magic Wind hajszárító használatát is elkezdtem. A kettő együtt nem csak hosszabb, de egészségesebb hajat is varázsolt nekem. Nem hittem a csodákban, mostmár tudom hogy van csoda :)

deccs91
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 15.

Egyelőre nagyon jónak tűnik, rengeteg babahajam lett, ami mondjuk azt eredményezi, hogy hajmosás után égnek áll a hajam :D viszont igaz, hogy máshol is gyorsabban nő a szőr tőle, szóval csak télen ajánlom :)))

Andrea2511
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 14.

Az itteni velemenyek miatt vettem meg, egy honapja szedem, jonak tunik (eddig semmi nem hasznalt a vekony szalu, nehezen novo hajamra), ugyhogy jar az 5 csillag.

Mancsoska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 13.

Még csak egy hónapja szedek napi 1 kapszulát. A bőrömön nem segített egyáltalán, ugyanúgy küzdök a zsíros-aknés bőrrel, de a körmöm és a hajam egyértelműen erősödött. A körmeimet mindig röviden kell tartanom és amióta ezt használom, azóta nem elég hetente 1x vágnom/reszelnem, muszáj hét közben beiktatnom még egy alkalmat. A hajhullásom nem csökkent, viszont a nagyon sok bébihajam nőtt és erősebb is.

ZsanettLina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 12.

A nyár alatt egy 3 hónapos kúrát szedtem el. Nagyon sokat segített. Sokkal kevésbé tört a hajam vége, szerintem jobban is nőtt.. Akciósan vettem és nagyon szerettem, rövid pihenő után újra fogom vásárolni.

nyuszo
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. október 12.

NEM fogytam tőle egy dekát sem!!!!! :)))

Dori419
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 12.

Nekem nagyon bevált. Megmagyarázhatatlan okok miatt egyszer csak nagyon elkezdett hullani a hajam. Ekkor találtam rá a termékre, hosszas keresgélés után. Korábban sok más hajvitamint próbáltam már, drágábbtól az olcsóbbakig, de egy sem győzött meg úgy igazán. A legdrágábbak kifejezetten semmi látható változást nem hoztak. Ez viszont szépen megállította pár hét alatt a hajhullást és mint az őrült, úgy nőnek a babahajaim. Mellette még leváltottam az összes szilikonos hajápolóm is, illetve argán olajat is elkezdtem használni, tehát lehet hogy az összes együtt hozta ezt az átütő eredményt, de én nagyon elégedett vagyok, ugyanis a hajam állapota jobb mint "újkorában" :D Csak ajánlani tudom, nálam tuti újravevős :)