KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépségvitaminok

ediok
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 25.

Megelőzésre vagy már meglévő meghűlésre nekem ez a csodaszerem. 2-3 nap és a legmakacsabb állapotot is helyrehozza.
Külsőleg még nem próbáltam, de belsőleg 5+ csillagos a hatása nálam.

Zara1
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 24.

Ma kezdtem el szedni, kalcium magnézium cink tabletta melle. Egyenlőre meg előlegezem az 5*-ot és időközönként majd Update-elek ezzel mást is segítve a tapasztalatokkal.

UP1: Dúsabbnak érzem a hajam és ez látványos is! Egyenlőre nagyon pozitív a hatás és nem tapasztaltam mellékhatást.

UP2: 2honapja bevertem a kezem és sikeresen a kisujjamon leesett a korom.. 1honapja szedem a csoda "bogyoim".. a kormom villám gyorsan vissza nőtt és egészséges is :)
A hajam : heti 1x le fenykepezem ..2.het után látszott a változás
Most ismét 2 hét után össze hasonlítottam és szembetűnő a változás Hosszabb dúsabb ! Hal istennek mindig is szép fényes volt a hajam így arról irni nem tudok...
Pattanás vagy nagyobb etvagyam nem lett tőle :)

Leonie
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 24.

Hajhullásra vettem.Nekem nagyon sokat segített.

toszapo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 22.

Már lassan 2 hónapja szedem napi 2-3 darabot mikor hogy. Rekordos növekedés nem lett, viszont szép tőle a hajam, kevesebb hullik ki, babahajak is vannak bőven. Nem rossz, de nekem a Revalid jobban bejött, azt amikor rendesen szedtem havi 2 cm-t nőtt a hajam. Ennek ellenére csak ajánlani tudom, kinek mi jön be.

ylexe
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 21.

Szinte azonnali hatás, és egyértelmű, hogy ennek köszönhetem. Hirtelen körömnövekedés és erősödés, hajamon szintén hasonlót tapasztaltam, mindezt 2 hét után. Biztos, hogy tovább fogom szedni, és veszek még. UD: Pár nap múlva fogy el (előfordulnak napok, amikor elfelejtem bevenni), és mindjárt veszek még egy pakkot belőle. 100%, hogy ettől erősödött a körmöm, és nőtt nagyot a hajam.

Rommie77
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 20.

Én most a grépfrútosat iszom (szelénes). Azt nyilván nem tudnám egyértelműen megmondani, hogy mennyire hatékony, viszont szerintem nem túl jó ötlet állandóan ilyen mesterséges édesítőkkel telenyomott tabikat fogyasztani. Az íze alapvetően jó, de elég kellemetlen utóízt hagynak benne az édesítők.

RkSzcs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 19.

Én azért vettem, hogy növesszem a hajam, nőni nem nőtt de dúsúlni viszont annál inkább!
A körmöm is erősödött! Nekem bevállt!

nicolekitti
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 16.

Borzalmas az íze, egyszer kostoltam elég is volt, nem tudom rávenni magam :S

meowlya
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 15.

Két dobozzal szedtem el, a hajam dúsabb, fényesebb, könnyebben kezelhető és nőtt is. A festések ellenére is javult az állapota, aminek nagyon örülök, viszont a kapszula szaga és íze borzalmas. Emiatt csak 4*. :( Lehet később kúraszerűen még visszatérek hozzá.

Adrirawia
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 13.

Már használtam egyszer, talán egy éve, és emlékszem akkor a hajam nagyon meghálálta a kúrát. 1 hónapig szedtem, de két darabot. Éhesebb nem lettem tőle, mindig éjszakára vettem be, elalvás előtt.
Most újra elkezdtem, várom a "csodát", ami nálam egyet jelent azzal, hogy kicsit erősíti a körmeim, plusz talán a hajamat is egy icipicit erősíti. Bár emlékeim szerint több hajam volt, és mintha többet nőtt volna előző alkalommal, most meglátjuk.
Bár, ha beválik, ha nem, erősítés céljából augusztusban is vásárolni fogok egy dobozzal.