KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

rtunde
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. november 20.

Kedvenc reggeli fogkrémem.Amit ígér mindent tud, íze rendkívül kellemes, a védőréteg tartós a fogaimon. A red elmexszel együtt ideális fogápolást tesz lehetővé.Ha lehetne 6 csillagot is adnék.

rtunde

Már kb. 15 éve használom, mint esti fogkrém./Reggel a zöld sensitive whitening, így felváltva együtt tökéletesen kiegészítik egymást./Örök kedvenc, bevált, nem is kell más.

b0rzi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 20.

Életem első fogselyme egy Dm sajátmárkás volt, amivel rendszerint (tök mindegy, mennyire voltam óvatos) szétvagdostam az ínyem. Így alapos krémmániás véleményolvasás után döntöttem úgy, hogy beruházok erre, hiába 950 Ft a 25 méter. Nem csalódtam :)
Egyrészt szuperül befér mindenhova, mert elég vékony, nem szakad, nem foszlik, és még csak óvatosnak sem kell lennem, mert nem vágom meg vele magam. Ráadásul nagyon finom ízt hagy maga után a szájban.

Bogi20
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 19.

Sajnos nekem sem ért semmit ez a termék. Pedig minden lépést betartottam. Közvetlenül a kezelés után talán látszik egy minimális különbség, de akkor meg nagyon kiemeli a hibákat a fogamon. Másnap már semmi. Érzékenyebbnek nem érzem a fogaimat, mert amúgyis azok.
Én nem ajánlom senkinek, nekem sajnos pénzkidobás volt. :( Pedig nagyon reménykedtem, hogy végre szép, fehér fogaim lesznek..

Banszky
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 19.

Kár volt megvennem. Drága,nincs utána az a mentolos frisseség érzése az embernek ami engem nagyon zavar,mintha nem is mostam volna fogat. Tetszett,hogy fekete és natur termék,meg az itteni vélemények alapján állítólag fehérítenie is kéne egy kicsit...hát azt biztos nem,legalábbis nekem kicsit sem. :( Rettentően csalódott vagyok de már nem kerülgetem sóvárogva többet a DM-ben. :D Egynek elment,elhasználom,többet újra nem veszem. U.i.: rendesen lehet utána takarítani mindenhonnan a kis fekete cuccot ami alig jön le...

carol
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. november 18.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. november 18.

Minta miatt kezdtük el venni. Nagyon szeretem - sokkal tisztább érzésem van a fogmosások után.

Fanfarsang
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. november 18.

Super! Mint a többi Crest fogkrém, ez is fél óra múlva is erősen mentolos érzetet nyújt. Fehérít! Egy nagyon kevés is jó habzik. Ez a harmadik a Crest fogkrémekből amit használtam! Mindegyik egyformán jó!

Fanfarsang

Super! Mint a többe Crest fogkrém, ez is fél óra múlva is erősen mentolos érzetet nyújt. Fehérít! Egy nagyon kevés is jó habzik.

Fanfarsang

Nagyon jó! Fogmosás után még egy fél óráig erősen érzem a mentolt. Szerintem fehérít.

babszem81
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2017. november 18.

Tetszik, hogy fekete és hogy szenes. Mediumot vettem, elég jó puha, gyengéd az ínyemhez. Szeretem és az ára is verhetetlen, mint a Dontodent sensitive-nek. Egyformán beváltak.