KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

bszcs17
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 22.

Nekem ez az egyetlen fogkrém ami helyrehozta az enyhe ínygyulladásomat. Egy borsónyi mennyiség is bőven elég, mert nagyon jól habzik. Az ajkaimat nem szárította. Kellemesen mentolos, nem csíp, nagyon tisztának érzem a fogaimat fogmosás után. A fogfehérítő hatása eddig csak minimális, bár még csak 2 hete használom, de ettől függetlenül megkapja az 5 csillagot.

bszcs17

Nagyon jól tisztít, nem vérzik tőle az ínyem, a sörtéi pedig tökéletes keménységűek. Plusz pont, hogy van rajta nyelvtisztító is.

eniko04
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 20.

Már kapható a DM-ben és nagyon örültem mikor megláttam, rögtön vettem le a polcról, hogy végre kipróbálhassam, de nekem nagy csalódás volt. Egyáltalán nem habzik, rossz utóíze van számomra és reggelre kellemetlen illatú a szám... Pedig nem volt ilyen problémám más fogkrémmel, és nem is valami durva hagymás szájszagot kellett legyőznie este.

Bettu
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 20.

Fogérzékenységemre kerestem fogkrémet, akciósan vettem a Rossmannban. Szeretem az ízét, szerintem nem túl erős.

gini88
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 20.

Nagyon örülök, hogy végre rászántam magam az elektromos fogkefére, tényleg sokkal alaposabban tisztít, mint a hagyományos. Előnye még, hogy míg a manuális fogkefét 2 hetente taccsra vágtam (szétterült bármilyen márkát is vettem), addig ezen 1 hónap alatt semmi deformálódás nincs. Napi 2x-i fogmosás mellett 6-7 napot bír ki az akksija, ami szerintem szuper.

ssyakaky
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 20.

nekem nem igazán jött be, nem érzem, hogy csökkent volna a fogérzékenységem, tisztítani tisztít, de többet vártam tőle. ebben az árkategóriában vannak jobb és hatásosabb termékek is, el fogom használni, de biztos, hogy nem veszem újra.

Hanna83
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 19.

Nagy kedvencem, nagyon szeretem, kiválóan tisztít, az ínyem is sokkal egészségesebb, amióta ezt használom. Friss leheletet, kellemes ízt biztosít. Már számtalanszor újra vettem, és még fogom is. Csak ajánlani tudom.

Lunalys
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 19.

A kék leginkább az a szín, ami optikailag ellensúlyozza a fog természet adta sárgás árnyalatát, ezért lehet az, hogy használat után az ember rögtön fehérebbnek titulálja a fogait, mikor nem az. Kb ugyan ez a helyzet a Signal White Now-val szintén fogó kék színe miatt.

rocknrose
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 19.

Fogérzékenységre jó, de nekem nem fehérít és nem habzik eléggé.

vadvirag919
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 19.

Tényleg fehérít és az ínyvérzést is megszünteti. Nekem eddig ez vált be a legjobban.