KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

Zara1
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 22.

Túlárazott fogkrém .
Nem mellesleg "érdekes" csak azok adtak 5* akik előzőleg is csak NuSkin termékeket véleményeztek persze szint úgy 5*-ra. Ilyen pofátlan embereket ...

Kesudio
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 22.

Korábban a dontodent 7X-eset használtam. Nem találtam a boltban, helyette ezt vettem. Kiszerelése jobban tetszik, hogy kisebb. Nagy különbséget nem érzek, ez ugyanolyan szuper.

Himalaya Herbals Complete Care Teljes Körű Védelmet Biztosító Gyógynövényes Fogkrém

rekashce
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 20.

Ez a fogkrém számomra szörnyű. Olyan helyeken és olyan mértékben vérzett utána az ínyem, ahogy még nem tapasztaltam. És nem csak az első használatkor, hanem minden alkalommal. Nagyon nagyon óvatosan kell mosnom, hogy ne vérezzen. Elég kevés ideig marad friss a leheletem és tiszta a fogam. Az íze is csalódás, iszonyú édes, mézes aromájú, nem igazán frissítő. Rémes. A betonszínnel semmi bajom.

agostonberko
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. június 20.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. június 20.

jobban tisztít mint az sensodyne. a szódabikarbóna miatt enyhén fehérít is, ami nagy előnye. használatával, a szájérzet órákon át tökéletesen tiszta állapotot eredményez. kedvező, hogy nem tartalmaz károsító szemcsefázist, mely a zománcot felsértené hosszú távon. nagyon kímélő a fogínynek és a fogakat nagyon szépen, polír simára tisztítja -> amely sok-sok órán át úgy is marad! elektromos fogkefével még hatásosabb, manuális kefék közül nekem curaprox-al a leghatásosabb a végeredmény. állaga megszokás kérdése, de pár nap utána teljesen megbarátkozik vele az ember. a magas gyógynövénytartalom miatt (10féle!) egyedülálló a piacon és mindegyik komponens kicsit más funkciót tölt be. parodontax 6-féle gyógynövényt tartalmaz, az sem rossz, de a túl magas sótartalom miatt nincs meg a frissítő lehelet a fogmosás után. a magister viszont tökéletes, nekem nagyon bevállt. ár-értékben kiváló, hanem a legjobb most a piacon. 3-féle ásványi sótartalma csak hab a tortán. ez a megújult receptúra (2017 májusa óta) nagyon üt.

senskin
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 20.

Kiváló fogkrém magas olarflur-el , ami az ínynek, a fognyaknak és a kezdődő fogínybajnak is hatásos. Elektromos fogkefével használom, felváltva a hagyomás kefével. Kiváló fogkrém! :)

senskin

Jó fogkrém, nagyon jól tisztít és egyik kedvenc lett az Elmex mellett. Az ínyt védi és a fogszuvasodást megelőzi. Sőt, a kezdődni látszik fogbajt orvosolja. :)

sdorka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 20.

Ez az első olyan fogfehérítős fogkrém,ami tényleg fehéríti a fogakat.

hmarianna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. június 19.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. június 19.

Még soha nem éreztem fogmosás után ilyen tisztának, simának a fogaimat mint ezzel a fogkrémmel!!!

larka95
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 19.

Alapjáraton Elmexet használok, néha szoktam kísérletezni. Kipróbáltam, elhasználtam az egész tubust, de a fogaim nem lettek fehérebbek. Nem veszem újra, maradok a jól beváltnál. Azért kap két csillagot, mert nem voltam rá allergiás/érzékeny/kárt nem okozott/íze,állaga, színe normális volt.

agostonberko
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. június 19.

jobban tisztít mint az sensodyne. a szódabikarbóna miatt enyhén fehérít is, ami nagy előnye. használatával, a szájérzet órákon át tökéletesen tiszta állapotot eredményez. kedvező, hogy nem tartalmaz károsító szemcsefázist, mely a zománcot felsértené hosszú távon. nagyon kímélő a fogínynek és a fogakat nagyon szépen, polír simára tisztítja -> amely sok sok órán át úgy is marad! elektromos fogkefével még hatásosabb, manuális kefék közül nekem curaprox-al a leghatásosabb a végeredmény. állaga megszokás kérdése, de pár nap utána teljesen megbarátkozik vele az ember. a magas gyógynövénytartalom miatt (10féle!) egyedülálló a piacon és mindegyik komponens kicsit más funkciót tölt be. parodontax 6-féle gyógynövényt tartalmaz, az sem rossz, de a túl magas sótartalom miatt nincs meg a frissítő lehelet a fogmosás után. a magister viszont tökéletes, nekem nagyon bevállt. árértékben kiváló, hanem a legjobb most a piacon. 3féle ásványi sótartalma csak hab a tortán.