KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

kelly7dy
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Majdnem egy évig szinte csak ezt használtam, de mintha veszített volna a minőségéből.

RimmelAthen
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 18.

Én odavagyok érte. Öröm vele a fogmosás. Nagyon friss marad utána a leheletem ami nekem nagyon fontos. Én már 2.használat után észrevettem, hogy fehérebbek a fogaim, nekem nagyon bevált.

helgus96
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 18.

Fantasztikus, imádom. Mindig is puha sörtéjű fogkefét használtam fogmosáshoz, semmi durva dolgot, így amikor ezt beindítottam azt hittem hogy még a fogtömésem is kiviszi olyan "vadnak" tűnt. De egyből megszerettem, kicsi a feje így tényleg mindenhova odafér, nagyon alaposan tisztít és már nem is tűnik durvának, sőt! Mindig az esti fogmosáshoz használom, napközbe marad a "hagyományos". Eleinte viszont eléggé vérzett a fogínyem tőle, de ezt meg is említik a tájékoztatón, de kb. 1 hét utána teljesen elmúlt. Amit én hiányolok az valami töltöttségi szintet jelző akármicsodát rá, de már tudom, hogy nagyjából mennyi időt bír ki napi 1 használat mellett. A pótfejek valóban nem olcsók hozzá, de "csak" ez miatt nem tudok mást adni rá mint 5*!

MNNiko
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 18.

Mindegyik colgate fogkrémet szeretem, mert nem drága. Nagyon jól habzik (ami nekem nagyon fontos!) és nem marja az ember nyelvét a túl erős mentollal.

MNNiko

Kedvenc fogkrémem!!!
Ár-érték arányban verhetetlen. Azokat a fogkrémeket szeretem, amelyikek nagyon habosak és ez a legjobb, illetve szinte mindegyik colgate szuper ebből a szempontból.
Az íze nem túl erős, hogy már szinte lemarja az ember nyelvét.

mdbeata
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 18.

Mióta először kipróbáltam azóta nem is veszek más fogkrémet. Kellemes íze van,nem csípi szét a számat,istenien tisztít. A fehérítő hatását igazabol csak minimálisan vettem észre.

annavero
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 18.

Mindig szkeptikus vagyok az Amway-el kapcsolatban, a woodoo szekta... Sajnos minden terméküknél szárítást tapasztalok, a C-vitamintól elkezdve a fogkrémig.

citylight900
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 17.

Teljesen meg voltam vele elégedve. Nem gondoltam hogy ekkora különbség tapasztalható fogkefe és fogkefe közt, amíg ezt ki nem próbáltam. Kissé érzékeny az ínyem, eddig fogmosásnál mindig vérzett, de mióta megkaptam ezt a fogkefét egyszer sem. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

eelinsz
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 17.

Fél áron vettem, nem rossz termék, észrevehető, hogy minimálisan fehérít, de nem képes csodákra :)

csokibeka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 17.

Egy utazó kiszerelést használtam el belőle. Nekem nagyon bejött a színe, ízre is rendben van, de ennyi idő alatt semmit nem fehérített, de legalább nem is bántja a fogzománcot...biztosan nem venném meg ennyiért teljes kiszerelésben.