KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

kovacsrekaa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 26.

Szaritja a szamat, mint minden Signal fogkrem. A fogamrol a lepedeket nagyjabol 5 hasznalat utan tuntette el. Azota nincs lepedek a fogaimon. A szamat tisztanak erzem, a fogaim nem lettek erzekenyek a hasznalatatol illetve erosebbnek erzem a fogaim. Most fogy el, nem fogom ujra venni. Nem lett szerelem, max fellangolas.

Bog
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 25.

Hiper érzékenyek a fogaim, semmi más nem segít, csak ez a fogkrém! Még a sensodyne más fajtái sem.
Fehérít is, de azt csak akkor vettem észre, amikor más terméket használtam pár napig! Nagy kávé fogyasztó vagyok és mégsem változik a fogam színe évek óta!

Makk Zsuzsó
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 25.

Különösebben nem érzékenyek a fogaim, így ilyen téren nem tudom mit ér. Fehérítést nem tapasztaltam. Nekem teljesen átlagosnak tűnik, egy fogkrém a sok közül.

edina66286628
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 22.

Nagyon kellemes, édeskés íze van, hasonlít a fogkrémére. Nincs benne felesleges színezék és egyáltalán nem mar.

Nap
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. július 22.

Nagyon szeretem, évek óta ezt használom. Az ára egyébként is kedvező, de ha megnézzük a fogselyem hosszát (100 ml), akkor azt mondhatjuk, hogy kétszer olyan hosszúságot tartalmaz, mint a legtöbb drágább fogselyem doboza, és Sodium Fluorid is van benne. Kellemes friss mentaíze van, hatékonyan teszi a dolgát. Minden étkezés után használom, napi három-öt alkalommal is, de még így is legalább egy hónapig kitart.

Nap

Azért vettem meg, mert megtetszett benne, hogy szép, természetes összetevői vannak, de sok natúr fogkrémmel ellentétben tartalmaz Sodium Flouridot, tehát fogszuvasodás ellen is hatékony. Számítottam rá, hogy nem lesz olyan erőteljesen mentolos íze, mint a nem natúr társainak, ez így is lett: enyhe mentás íze van. Tisztítani tisztít, de tény, hogy nekem sincs olyan érzésem, mintha épp most mostam volna fogat, viszont lepedéket sem hagy maga után. Az összetevői miatt mégis négy csillagot ajánlok neki. Nem rossz, de használtam már jobb natúr fogkrémet is.

Nicolett022
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2017. július 21.

Inkább az enyhe, kellemesen mentolos íze és tisztító hatása miatt vettem meg, nem a fogfehérítés miatt, így nem is vártam tőle sokat ilyen téren. Ez eddig a kedvenc fogkrémem, és több heti használta után mintha tényleg fehérítene valamennyit a fogaimon

Mimic
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. július 21.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. július 21.

Nagyszerű fogkrém, igazán hatásos és gazdaságos is. Biztosan újra veszek majd ilyet, nagyon elégedett vagyok vele.

zsu880725
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 20.

Hú, szerintem ez nagyon rossz. Nehéz szépen felkenni, sok gyakorlást igényel, és kb. 1 órás a hatása, utána mintha tök lepedékes lenne az ember foga, egész este piszkáltam a nyelvemmel, nagyon rossz érzés, nem is mertem mosolyogni. Rá van írva, hogy a hatása optikai és nem tartós, de azért többet vártam tőle, főleg ennyi pénzért (igaz, pixibag-ben volt, de akkor is).

zami86
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 20.

Jó kis fogkefe minőségi anyagokból, nem bántja a fogínyem, kellemes vele a fogmosás. Félárasan vettem, 500 forint volt, annyiért ajándék. :)