KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

Kmerci
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

Nekem ez az egyik kedvenc fogkrémem, szépen tisztít és elmúlt tőle a fogínyvérzésem is! :)

rammy717
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

Vettem egyet Glamour napokon, ismerőstől hallottam a jó hírét (bár neki ínyproblémái voltak, míg én fogszuvasodással küzdök), gondoltam kipróbálom. Nem vártam meg míg elfogy a Blend-a-Medem, hajtott a kíváncsiság. Azonban ha fogat mosok, azt vettem észre, inkább az előbb említettért nyúlok inkább, mint ezért... Még nem használom olyan régóta, és nem is mindig ezt, tehát a fogszuvasodás elleni hatásáról nem tudok beszámolni.
Nem igazán habzik, de ez számomra nem is annyira nagy gond. Az állagával elégedett vagyok, jól el lehet dolgozni (itt gondolok arra, hogy amit a fogkefére rakok, nem marad a fele érintetlenül a számban valahol). Az ízében nincs semmi különös, jóformán íze sincs, semmilyen. Ezáltal fogmosás után nincs is friss, mentolos lehelet, illetve kellemes szájíz. Egyszerűen nem érzem utána tisztának a szám. Este el is gondolkozok fogmosás után valamennyi idő múlva, hogy "megmostam a fogamat?!". És ami számomra nagyon elkeserítő volt, az a reggeli rossz lehelet, ami rám nagyon nem volt jellemző.
Nem vagyok vele elégedett.
A legnagyobb pozitívuma ennek a fogkrémnek, az a fél menetes kupakja, az nagyon tetszik! :D Javasolnám a többi menetes fogkrémet gyártó cégeknek is, nagyon praktikus.
Elhasználom, de újravenni ebből a márkából biztosan nem fogok.

kdorci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

Lehet elkiabálom, de ez valami csoda! A kolléganőm javasolta ezt a terméket, hogy ő nagyon szereti. Gondoltam egy próbát megér. Kicsit tartottam tőle, hogy ennek az aloe-s dolognak milyen íze lesz, de meg kell mondjam nagyon kellemes és persze jól tisztít. Amiért azt mondom, hogy csodaszer az azért van, mert úgy látom így a 4-5 használat után, hogy kezdi szépen rendbe tenni az ínyemet. Próbáltam én már minden fajta fogkrémet, ami azt ígéri, hogy segít az ínyproblémán, de ez az egy, ami úgy látom tényleg csinál is valamit. El vagyok ájulva.
Szeretném tudni, hol 655 Ft :D mert én a rossmannban vettem 1200Ft-ért. :)

Zsan31
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 29.

Még nem használtam ezt a terméket, csak olvasgatom az összetevőket-hozzászólásokat...csak tájékozódom! (muszáj csillagot adni, ezért 1)

DE...Rekucika21 nagy badarságot ír!

A tubuson található csík csupán gyártástechnológiai jelzés, csomagolás közben ez jelöli a tubus végét. Vagyis a csík színe attól függ, milyen színű a tubus felirata. A fekete betűsön-fekete, a kék betűsön-kék, a piroson-piros, a zöld feliratú tubuson zöld a csík.
A fogkrémek összetevői között valóban léteznek kifogásolható anyagok, de ezt pusztán a csík színe alapján nem lehet megítélni, hanem el kell olvasnunk az összetételi listát.
Emiatt azt sem lehet állítani, ha a csomagolása zöld - és ezért zöld csík van a tubuson - kizárólag természetes összetevőket tartalmaz.

Ennyi és nem több, ne rémítsük a népet urbán legendákkal!

lulley93    (!)
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 28.

Tesztelésre nyertem, elhasználtam.

Jó, mert fluoridmentes, jó, mert nem károsak az összetevői, és nem is drága.
Az íze kellemes, nem a megszokott mentolos. Emiatt néha nem éreztem frissnek, de ez nem hátrány, ez egyéni preferencia kérdése.

Az ígérete az, hogy 2 hét múlva fehérebb fogaim lesznek a használatával. Hát, ezt sajnos nem váltotta be. Esetleg csak annyira halványan, hogy észre sem vettem. Tovább használtam, mint 2 hét, és minimum napi kétszer. A párom is többször használta, neki nagyon bejött.

Talán megveszem majd, mert szeretem a jó fluoridmentes fogkrémeket, de nem tudok neki 4 csillagnál többet adni, mert az ígéretét, miszerint fehéríti a fogakat, nem váltotta be.

Ezen kívül abszolút ajánlom.

nitmit
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 28.

Legjobb fogkefe! Komolyan, mióta ezt használom, szeretek fogat mosni. :)

csizmadiacinti
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 28.

Az első olyan fogkrém, aminek használatától nem vérzik a fogínyem. Szépen tisztít, kellemes ízű és minimálisan fehérít is. Abszolút megkedveltem!

Veronika8614
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. április 28.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. április 28.

30 évesen észrevettem, hogy bizony vékonyodnak a fogaim, ennek a megállítására vettem, január óta használom, azóta romlást nem tapasztaltam, és új fogköveim se lettek, nekem bevált, továbbra is használni fogom. Ja és sokáig elég, én még az első tubust használom.

Veronika8614
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. április 28.

Nem kellemes a használata, mert darabok maradnak belőle a nyelvemen meg a számban, de mivel amióta használom, drámaian fehérebbek lettek a fogaim, így nagyon megszerettem. Egyébként én is amiatt kezdtem használni, mert az erózió jelei mutatkoztak a fogaimon, de nekem fehérít is.

markdor
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2017. április 28.

Láttam, hogy itthon nagyon sokan keresik ezt a terméket.
Ezen az oldalon tudjátok megrendelni https://www.szajpatika.hu/ illetve a boltban már azonnal átvehető.