KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

paldia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 14.

Sajnos jótékony hatását nem állt alkalmamban megtapasztalni. A fogorvosom ajánlotta ezt a gélt. Sajnos velem megtörtént az ami a tájékoztatón olvasható, lehámlott tőle a szájnyálkahártyám egy elég nagy részen. Ugyanez történt az Elmex fogszuvasodás elleni fogkrém használatakor is. Számomra elég kellemetlen, fájdalmas élmény volt. Aki hasonlót tapasztal ne használja tovább!

lovecreams
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 14.

Még akkor vettem, amikor volt a dm-ben az az akció, hogy x összeg után jár Signal termékhez egy tornazsák. Ez meg viszonylag új termék volt, megtetszett a lila színe, és már jött is velem.
Az íze tökéletes szerintem, nem túl erős, de nem is semleges. Jól habzik és senki ne lepődjön meg a durva kék színén, ami aztán mindent befog..:D (fogkefe, mosdókagyló, kezdetben még a fogakat is) Nekem fehérít, lehet, hogy csak optikailag, de én látom:) Az ára ellenére is biztosan újraveszem.

IndieArabella
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 14.

Fehérítést nem tapasztaltam. Tetszik hogy nem marja szét a szám, hanem kellemes mentolos íze van, jól habzik, de mégsem tartalmaz szulfátot, tehát nem szárítja ki a számat. Gazdaságos. Összességében csodát nem művel, de jó kis fogkrém.

sailorluna
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 14.

ahhoz képest, hogy enyhének ígérik, elég mentolos, de szerencsére nem marja szét a számat. nem drága, sokáig elég, frissít, alkoholmentes, teljesen oké.

sailorluna

nekem viszont elég csípős volt. : ) az ára miatt vettem, sürgősen kellett egy fogkrém, de nem akartam sokat költeni rá. nincs vele semmi gond, fehérítő hatást nem tapasztaltam, bár nem is számítottam rá. átlagos, az árát teljesen megérte, és az összetevői sem rosszak.

Ticsinky
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 14.

Tesztelőként kaptam a terméket, amiért nagyon hálás vagyok... ugyanis VÉGRE egy fogkrém ami igazán mentolos! :D
Ezenfelül remekül tisztít és fehérít is. Nyilván, a fehérítő hatásához huzamosabb ideig kell használni, de észrevehető lesz a különbség. :)

THE94
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 14.

Nekem eddig nagyon tetszik, csak egy baj van vele, hogy nekem kicsit szárítja a számat. Egyébként nagyon jól habzik és az íze is nagyon kellemes. (Egyelőre) nem lett tőle érzékeny a fogam ami plusz pont. :)

vadvirag919
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 14.

Update: HÁROM hónap után tönkrement... A hazai kék nevű forgalmazója ugyan visszaadta a pénzt, de 1. ajándékkártyán, 2. a vevőszolgálat emailre ugyan nem válaszolt, de kelletlenül telefonban elmondták, hogy bármelyik üzletben cserélik v visszaveszik... Aha, csak nem mindegyikben árulnak Foreot... Online rendeltem, vidéki vagyok, hát any@tok pi@@@ját. :)
Tehát most van egy egész szép összegem egy kártyán, amivel fogat mosni nem tudok ugyan, se online rendelésnél felhasználni, lista nincs az üzletekről ahol van Foreo szóval.... Megérte?
A fogkefe egyébként istenkirály (lenne ha nem krepál be), így visszatérve a hagyományosra érzem mennyivel 'koszosabb' a szám.

Play verzió van meg, akciósan jutottam hozzá. Hátrány: nem cserélhető a fej, elvileg 6 hónap után kuka. Szeretném, ha elmagyarázná valaki, hogy ökológiai szempontból emiatt mégis miért van mindenki oda a foreoért? Ahogy néztem, nincs beváltás, kaptam kupont a következő vásárlásra, de sehol nem írták, hogy visszaveszik a gépet és újrahasznosítják. Unszimpatikus ez a hozzáállás.
Amiért mégis megvettem: szilikon kefe a hagyományos mellett. Amióta ezt használom egyszer sem vérzett az ínyem... Patthelyzet.
Egy fokozata van, elsőre olyan mintha ráznák az agyamat, pár használat után már kellemes. Tetszik, hogy a hagyományos formát megtartották, de közben elektromos. Vízálló, másfél/két hónapja megy ugyanarról az aksiról. Úgy érzem jól tisztít, és a lélektani hatása is kiváló, újra van kedvem fogat mosni. (Ha a legpuhább szőrös is annyira bököd, hogy folyik a vér az se nem kellemes, se nem higiénikus ugye...)
Szóval csak azért nem vagyok teljesen elégedett, mert zavar az, hogy nem cserélhető a feje és bár működne, ki kellene dobnom. Teljesen totálisan logikátlan. Persze értem a cég koncepcióját, csak marhára zavar a termelődő veszélyes hulladék, a tudat, hogy ezzel bizony én is ásom tovább a gödröt. Másrészről hasonló szilikon fejű fogkefe nincsen a piacion, én legalábbis biztosan nem találkoztam ilyennel, pedig az ennyire érzékeny ínyre más nem jó. Természetesen tovább fogom használni mint az előírás, majd meglátjuk mi történik.

boszimail
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 14.

Nagyon sajnálom, hogy pénzt adtam érte. Pontosan betartottam az utasításokat, nem dohányzom, nem kávézok, semmi, de semmi hatása nincs. Sajnálom az időt is, amit rá pazaroltam.

sznora83
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. augusztus 14.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. augusztus 14.

Nagyon jó termék, 3 éve minden évben egyszer megcsinálom, a nyarat mindig vakító fehér fogsorral kezdem. Soha nem okoz csalódást.