KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

Riccah
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 23.

Nincs ellenérvem, jó volt, bár a fehérítés része nem annyira jött be, de azt hiszem annak én is oka vagyok a mérhetetlen kávé és teafogyasztásommal. :)

Manhattanlove
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. január 23.

Egy Manna csomagom resze volt. Az illata nagyon jo, en szeretem ezeket a gyogynovenyes illatokat. Egyaltalan nem habzik, ami eleg fura, de megszokhato. A fogamimon erzem, hogy megtisztitja, de a szamban nem ad egy "wow" erzest 😒 ... es valami baromi gyorsan elfogy. 😱 Magamtol soha nem vennem ujra, mert ar-ertek aranyban absz. nem eri meg 😴 ( a csomagolas viszont nekem nagyon tetszik 🤗 )

Ginatural
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 23.

Nagyon szeretem ezt a fogkrémet, nagyon jól tisztít és fehérít is! Egyedül a tubusa nem tetszik, olyan szempontból, hogy folyton tele lesz a kupakja fogkrémmel, kinyomja magát a tubusból:) de ezért nem akarok pontot levonni.

emeseee6
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 23.

Ez a legjobb fogkrém,csak ezt használom (meg a carbon cocot ) , Tényleg fehérebbek a fogak (persze ,biztos optikailag), de látom a különbséget ha elutazom vagy bármi és kénytelen vagyok mást használni.Imádom,le nem cserélném. Ja tényleg befogja a fogkefét.És? :D

p4nk498
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. január 23.

Drága és nagyon gyorsan fogy. Alapvetően tetszik, hogy nem egy durva fluoridmentes fogkrém, kellemes az illata és az íze is, a csomagolás visszafogottan dizájnos. DE: sok kell belőle, hogy legalább egy kicsit habozzon és úgy érezd, megtisztítottad a fogaidat, és nekem emiatt fogy gyorsan. Nehezen lehet kinyomni a tubusból és annyira kemény állagú, hogy nekem folyton leesik a fogkefémről, aztán amikor elkezdem sikálni a fogaimat, baromi folyós lesz. A végén nincs az az übertiszta érzet, olyan mintha nem is mostam volna fogat (pedig én aztán szeretem jól megtisztítani a fogaimat), de ez lehet, hogy csak azért hiányzik, mert máshoz vagyok szokva. Azért tisztában kell azzal lenni, hogy ez többnyire egy natúr cucc, így szerintem aki mondjuk vegán vagy valamilyen nagyon egészséges életmódot folytat (kevés cukorral), annak lehet, hogy jobban beválik. De összességében szerintem akkor sem érdemes kiadni érte ennyi pénzt, mert vannak jobb alternatívák.

cattitude
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 23.

gyorsan kellett egy új fogkefe, mert az előzőt elfelejtettem hazahozni Japánból, szóval lekaptam ezt a jó ára és a puhasága miatt. 300 forint nevetségesen olcsó ár ezért a szuper fogkeféért, tényleg nagyon puha a feje, egy élmény a fogmosás :) egyedül az nem tetszik benne, hogy csúszik a nyele a kezemben. biztosan újraveszem, az se baj, ha elkopnak a sörték és havonta kell majd cserélnem.

Marin
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 23.

A hatásáról sajnos nem tudok írni, mert olyan rossz az íze, hogy képtelen vagyok elhasználni. Olyan, mintha petróleum lenne benne. Borzalmas.

SimonKrisztike
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 22.

Jó kis fogkrém. Olcsó, jó az íze és elég jó az összetétele. Nagyon finom enyhe íze van. Szeretem.

topsminkotti
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. január 22.

Ez egy jó kis fogkrém. Kellemes használni és valóban látszik a fehérítő hatása. Ódákat nem tudok zengeni róla, de rendben van.

anneshirley
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 21.

Legeslegjobb. Az elektromos fogkefém mellet már 1 éve csakis ezt használom. Minőségi különbséget jelent az eddigi fogkeféimhez képest, nem bántja az ínyemet, de mégis alaposan lehet vele tisztítani. Nem túl olcsó, de volt ennél drágább (és rosszabb) fogkefém.