KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

Floree
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Múltkor vettem egyet, mert nagyon kíváncsi voltam az ízére (bolondja vagyok a zöld teának :) ). Nagyon kellemes, frissítő íze van, és nem csíp. Emellett még tényleg hatásos is, a használata óta ugyanis nem olyan érzékenyek a fogaim. Azt hiszem máskor is veszek ilyet.

szzh01
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. június 21.

Hidegre érzékeny fogú 11 éves kisfiamnak vettem, 3 havi használat után írom a véleményt.
Az INCI nagyon rendben van, kimondottan fluoridmenteset kerestem, az íze egészen enyhe mentolos (már-már semmilyen), így gyerekeknek is jó.
Tisztít átlagosan, ahogyan azt egy fogrém teszi - mint tudjuk, a technika és a fogkefe adja a fogmosás 90%-át, csak a maradék 10%-hoz járul hozzá a fogkrém.
Viszont 3 hónap alatt semmit nem javult a gyerek fogának hideg-érzékenysége, így a fő ígértetét sajnos nem teljesítette.
Egy gyenge 4-est kap mégis a szép összetevők miatt.

Hecate
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. június 21.

A Sensodyne fogkrémek mindig hamar elmúlasztják a fogérzékenységemet. Ezt a terméket az íze miatt is kedvelem, és örülök, hogy fluorid is erősíti a fogaimat.

Dhewilgirl
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 20.

Szeretem, és szerintem tényleg fehérít kicsit. Rendszeresen használva, napi 2x-i fogmosásnál én fehérebbnek láttam a fogaimat. És az íze is finom, nem bántóan mentolos.

Dorilovely93
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 19.

6 napja használom ezt a terméket. Azt meg kell hagyni nagyon hatásos és már az első alkalommal észrevehető volt egy minimális változás. Azóta szépen kifehérítette a fogaimat. 2 napig semmi érzékenység nem volt, aztán 3. napon este kezdett el érzékeny lenni a fogam még a vízre is. Ha reggel teszem fel, akkor csak este lesz érzékeny. Amiért 3 csillagot adok, az azért van., mert minden este elkezd fájni a fejem nagyon. Hozzáteszem nem vagyok fejfájós és nagyon rég fájt már a fejem. A 4. fogfehérítő tapasz óta pedig minden este.Valószínű anyag van benne, de egészségesnek nem mondanám.

csillaghajnal
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 19.

Szerintem megszokható az íze, és mindenképp plusz pont, hogy nem magas az összetevők EWG kockázata. Azt nem tudom, hogy a fluoridos vagy a mentes a jobb választás.

vadvirag919
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 19.

Play verzió van meg, akciósan jutottam hozzá. Hátrány: nem cserélhető a fej, elvileg 6 hónap után kuka. Szeretném, ha elmagyarázná valaki, hogy ökológiai szempontból emiatt mégis miért van mindenki oda a foreoért? Ahogy néztem, nincs beváltás, kaptam kupont a következő vásárlásra, de sehol nem írták, hogy visszaveszik a gépet és újrahasznosítják. Unszimpatikus ez a hozzáállás.
Amiért mégis megvettem: szilikon kefe a hagyományos mellett. Amióta ezt használom egyszer sem vérzett az ínyem... Patthelyzet.
Egy fokozata van, elsőre olyan mintha ráznák az agyamat, pár használat után már kellemes. Tetszik, hogy a hagyományos formát megtartották, de közben elektromos. Vízálló, másfél/két hónapja megy ugyanarról az aksiról. Úgy érzem jól tisztít, és a lélektani hatása is kiváló, újra van kedvem fogat mosni. (Ha a legpuhább szőrös is annyira bököd, hogy folyik a vér az se nem kellemes, se nem higiénikus ugye...)
Szóval csak azért nem vagyok teljesen elégedett, mert zavar az, hogy nem cserélhető a feje és bár működne, ki kellene dobnom. Teljesen totálisan logikátlan. Persze értem a cég koncepcióját, csak marhára zavar a termelődő veszélyes hulladék, a tudat, hogy ezzel bizony én is ásom tovább a gödröt. Másrészről hasonló szilikon fejű fogkefe nincsen a piacion, én legalábbis biztosan nem találkoztam ilyennel, pedig az ennyire érzékeny ínyre más nem jó. Természetesen tovább fogom használni mint az előírás, majd meglátjuk mi történik.

KisTigris
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. június 18.

Nem igazán fehérít, viszont NINCS benne fluorid és drogériában kapható. Nem kell bio boltokban vadászni a minőségi fogkrémek után.

Teszter03
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. június 17.

Itteni vélemények hatására vettem meg, nem is kellett csalódnom. Hihetetlenül puha, egy igazi álom. Jól tisztít anélkül, hogy kikezdené az ínyemet. Kedvenc fogkefém lett <3

Himalaya Botanique Whitening Complete  Care Borsmentás Fogkrém

Himalaya Botanique Whitening Complete Care Borsmentás Fogkrém

Himalaya Botanique Whitening Complete  Care Borsmentás Fogkrém
zorica85
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 16.

Legutóbb ezt vettem a régóta használt neemes zöld csomagolású helyett. Nekem ez is bevált, én szeretem a mentolos ízt, fehérítést nem tapasztaltam ugyan, de nem is vártam. Lassan fogy, jól habzik, megéri az árát, de nem fogom újravenni, mert egy másikat szeretnék kipróbálni. A márkánál viszont maradok!