KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

bianka670
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 25.

Szerencsére ajándékba kaptam, mert ezért nem fizetnék ennyit. Konkrétan a Colgate 300 Ft-os fogkrémek többet érnek, mint ez. 0 fogfehérítés, 0 tisztítás, ízre is kis lagymatag. Az egész csak egy nagy marketing fogás. Nagy kamu az egész. Ha lehetne, 0 csillagot adnék rá. :D

nikolettazsofia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 24.

Csak csatlakozni tudok az előttem szólokhoz :) Nagyon finom íze van, végre egy szajviz ami nem marja le a fogzománcom és az ínyemet se irritálja. Rendkívül friss szájérzetet hagy maga után, szóval csak jókat tudok róla mondani. Abszolút újravevős. :)

szabokapetike
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 24.

Na ez is egy vacak ami semmit sem ér. Hogy fehérítene már egy sima fogkrém, nézzétek már meg az összetevőket! Semmi fehérítő hatású nincs benne. Akkor mi fehérít? Használtam semmit nem ért!

szabokapetike

Na ez a fogkrém ami használ is és TÉNYLEG fehérít, mivel peroxid van benne. Amerikából rendelem én is egyszerre 6db-ot, nem olcsó, de olcsóbb mintha vennék ilyen EU-s vacak fehérítősnek nevezett fogkrémeket 2eFt-ért, amik semmit sem érnek! Én sokat kávézok napi 2-3 és napi 2x használom ezt a fogkrémet. Tökéletesen fehérek a fogaim tőle. Aki teheti ezt vegye!

szabokapetike

Egy vacak, én kipróbáltam és egy kicsit sem lettek fehérebbek a fogaim sőt inkább sötétített rajta. Eleve köztudott, hogy olyan, hogy felszíni fogfehérítés nincs! Fogfehérítést kizárólag oxidációs folyamattal lehet végezni. Ahogy fogfehérítős fogkrém sem létezik EU-ban csak Amerikában! Aki teheti NE vegye meg pénzkidobás!

szabokapetike

Egyáltalán nem fehérít. Még ha úgy is látod, hogy utána fehérebb az csak optikai csalás.
Az EU-ban nincs igazi fehérítő hatással bíró fogkrém. TILTJA az EU, az a nagy EU. Amerikában meg ott vannak a polcokon a peroxid tartalmú valóban fehérítő fogkrémek. Én onnan rendelek mindig és azok fehérítenek.

Macska27
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 23.

A termék ára szuper. Tetszik a gyógynövényes-mentolos íze. Kellemes használni, érezhetően frissít. Viszont a szájvíz teszten elért eredménye miatt három csillagnál többet nem tudok adni.

Gica81
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. szeptember 23.

Kislányomnak olyan a nyáltermelődése, hogy elszíneződnek a fogai. E célból lecseréltük az olcsó fogkrémet mondván, hogy biztos emiatt csúnyák a fogai, de sajnos ez sem vált be :-( amúgy egy nagyon jó fogkrém, mert másuk gyermekemnek szép fehérek tőle a fogai.

Momiji
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 23.

Fehérítő hatást én nem vettem észre, de ettől függetlenül ezt használjuk. Jó, hogy fluoridmentes. :)

dotdorothea
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 22.

Kedvenc fogkrémem, már évek óta csak ezt használom. Fluoridmentes, nem hagy kellemetlen érzést, nem szárítja ki a torkom. Kevés is elég belőle, így sokéig kitart.