KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

rammy717
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 21.

A legjobb fogselyem. Könnyen használható, nem sérti fel az ínyemet, és plusz pont a menta illatért. Én mindig ilyet veszek. Ajánlom :)

Raspberrycheesecake
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 21.

Már több éve fluorid mentes fogkrémet használok, de az utóbbi időben meggyengült a fogzománcom, már feltűnően kezdett átlátszó lenni. A természetes fluorid tartalma miatt választottam, 2hete használom. Már 2használat után a fogaimon az átlátszó rész fele akkorára csökkent, de azóta stagnál. A fogaim kevésbé érzékenyek, nagyon jól tisztít, sokáig friss a leheletet, és én szeretem az ízét is. Utóbbi pár használat közben elkezdte csípni/marni a nyelvemet, de tűrhető. Elhasználom, de újra nem fogom venni a formaldehidet kibocsátó tartósítószer miatt. Nagyon szeretem ezt a fogkrémet, de azért ez számomra ijesztő, nem fér bele. Ha ez nem lenne benne, akkor 5* adnék.

oti78
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2018. április 20.

A normál szájvizeket nem tudom használni, borzasztóan erősek nekem. Ez viszont tökéletes, picit sem csíp, kellemes az íze. Régóta használom és még fogom is... Nem tudom, mi lenne, ha nem lenne.

Kitti0803
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2018. április 20.

Először a könnyem kicsordult annyira csípte az ínyem, de egy idő után elmúlt. Nagyon szeretem, minden fogmosás után használom. Bátran ajánlom másoknak is.

dizabella01
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 20.

Olcsó, jó az íze, de sajnos nem habzik eléggé...

failedstardoll
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 20.

Szerintem irtó édes, nem szeretem, nem túl friss utána a lehelletem. :/ biztos másikat veszek.

bubilany
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 20.

Nekem nagyon bevált. Dohányzom és rendszeres fekete tea fogyasztó is vagyok és ezek mellett úgy veszem észre, mintha fehérítene picit. Az íze nem brutál mentolos, de friss érzetet ad.

bubilany

Nincs az az erős, tipikus mentolos fogkrém íze, de ettől függetlenül nagyon szépen tisztít, és az INCI-je is nagyon tetszik! :)

kikolett
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 20.

Leértékelve vettem kipróbálni, bár szerencsére nem voltak ínyproblémáim. Változást nem vettem észre, viszont a sós-csípős-marós ízét még a tubus elhasználása után sem tudtam megszokni, így nem fogom többször kínozni magam vele.

Kinleyni
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 19.

Fogínyvérzés miatt vásároltam, mert Parodontax épp nem volt.
Megbántam. Híg, nem tisztít jól, fehéríteni nem volt ideje mert kb 1 hétig használtam.
Nem lesz tőle friss utóérzésem.
Semmiben sem jeleskedett, ami miatt dícsérhetném.