KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

galambi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 17.

Több ízben is beszereztem, nagyon különleges fogkrém, ami jól teszi a dolgát. Elsőre kételkedve álltam hozzá, hogy milyen lehet az ízesített fogrém és pozitívan csalódtam, meglepően jó. A kedvencem a citromsárga lett :)
Én Németországban a Dm-ben szereztem be, itthon még nem láttam.

bebuska94
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 17.

Jó, puha sörtéi vannak. Ennyiért pedig pláne megéri megvenni, mint a márkásabb fogkefék puha társait. Én már újravásároltam.

bebuska94

Célnak megfelel viszont nekem túl vastag a fogközeimhez..:( nem fogom újra venni ezt a fajtát.

zorica85
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 17.

Jaj...engem a kókusszal rögtön meg lehet venni, szaladtam érte miután láttam a reklámját. :D Megvettem teljes áron, kipróbáltam, ma jött velem még két tubus, mert akciós épp a kétbetűs drogériában. :) Nagyon fincsi kókuszos-mentolos, nem csípős, géles áttetsző állagú, nem habzik túlságosan. Nekem bejött, pláne mert úgy látom fehéríti is a fogaimat. Maradok ennél egy időre biztosan!

googles
Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 17.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 17.

Biztos jo ez a fogselyem, de nekem nem igazan. Alig fer be a fogaim koze es szakadozik is, engem ez zavar. Megprobalom elhasznalni, de tobbet nem ezt veszem, hanem a vekonyabb tesoit.

cseri88
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 16.

Mentolos illata nagyon jó, viszont kicsit vastag és nagyon könnyen bomlik szálakra, de nekem még mindig megéri és tetszik a csomagolása és az ára is :)

anastasia
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 15.

A sörtéi nagyon kíméletesek: ennek demonstrálásához arcbőrön húztam végig és ott sem okozott fájdalmat. Kisebb a feje egy átlagos fogkefénél, így könnyebb a menőverezés vele. A fogása kényelmes, nem rosszabb egy átlagos fogkefénél. A puha sörték meg sem engedik, hogy erősen rányomd, így rákényszerít a gyöngéd fogmosásra.

Közepes erősségű fogkefével sem volt problémám, de a puha sörték kellemesebb érzést nyújtanak fogmosás közben. Tetszett a design, főként emiatt vettem meg.

Ri2
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 15.

Az egyik legjobban bevált fogkrém számomra. Nagyon érzékenyek a fogaim és mikor ezt a fogkrémet használom sokkal ellenállóbbak lesznek. Ezt főleg akkor veszem észre, amikor véletlen nem ezt a fogkrémet veszem meg és másikat kezdek el használni, érzem, hogy a fogaim ismét érzékenyek és fájnak. Már veszem is újra a Zendiumot, pár napos használat után ismét érzem, hogy a fogaim ellenállóbbak. Teljesen megéri az árát.

annajeney
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 15.

Szerintem tartós alkalmazással nagyon szép eredmény érhető el vele. A többi "nagy" márkával összehasonlítva ez mérföldekkel jobb nekem. Az ára sem vészes ehhez mérten. Szertintem a termékcsalád minden tagját próbáltam már, és mindet szerettem.

Mona29
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 15.

Nagyon jó kis fogkrém. Szuperül tisztít, jó friss íze van, ami sokáig megmarad. Szeretjük! :)