KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

nikolettazsofia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 24.

Szerintem az egyik legjobb szájvíz, a fehérítő hatása szerintem látványos, de nyilván nem túl tartós. Már többször újravettem. :)

beuska89
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 24.

Pixiboxban volt egy kisebb kiszerelés. Azóta már újra vettem párszor. Bár most rossmannba nem találtam. Remélem nem vonták ki a forgalomból csak náluk nem lehet kapni. Sokáig friss érzet van utána a számban, jól tisztit, fehérít is.

beuska89

A legjobb fogkefe a világon. Nagyon kiméletes.

Macska27
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 24.

Egy ideje fogíny vérzéssel küzdök. Több mint két hete használom, naponta kétszer mosok vele fogat. Az íze elsőre meglepő volt. A fogíny vérzést nem szüntette meg, de jelentősen csökkentette. Fogmosás után nagyon tisztának érzem a fogaimat, ezt eddig még egyik fogkrémnél sem tapasztaltam. Nem vásárolnám újra ezt a terméket, mert a fogkrém használata közben jelentkező maró, csípő érzés kellemetlenné tette számomra a fogmosást.

MsWatson
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 24.

Ez a fajta a kedvencem, nagyon hatásos, és szerintem az íze is kellemes. Nem csíp, nincs kellemetlen utóíz tőle. Egyes szájvizektől olyan érzésem van,mintha valami lerakódás képződne a fogamon, vagy jobb szó rá a bevonat, de az Aquafreshnél szerencsére nincs ilyesmi.

Lunalys
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 23.

Kék színű, rohadtul fog. A kék leginkább az a szín, ami optikailag ellensúlyozza a fog természet adta sárgás árnyalatát, ezért lehet az, hogy használat után az ember rögtön fehérebbnek láthatja a fogait, mikor nem az. Nem veszem újra.

Peppertree
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 23.

Azért vettem, mert olcsó volt. Nekem minden használatkor rostjaira esik, és be is akad, ami nagyon kellemetlen.

Peppertree

Családi fogkrémnek vettem még tavaly ősszel kuponnal féláron, mivel a családban van fogínybeteg. És nagyon bevált! Azóta már többször újravettem, mert teljes áron is megérte. Nagyon tetszik a szemcsés állaga. Fogmosás után tiszta érzetet ad, de jól ki kell öblíteni a szemcsék miatt. Az íze is nagyon jó, aromás. A most következő kuponos akcióval fel is tankolok belőle, mert sajnos csak drogériákban kapni ezt a fajtát és hát nem olcsó.

Evelin2525
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 22.

Vègre egy fogkrèm, amivel nem szenvedès a 3 percet kibírni! Kifejezettem jò ez az enyhe íz. Estère igazán nincs szüksèg a marò mentolos ìzre, jò hogy erre ràjöttek. A Curaprox extra sűrű ès puha fogkefèjèvel hasznàlom, nagyon jò pàros, vilàgosabbak a fogaim ès kellemes a procedùra. Mindenkinek ajànlom!

Candy21
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 22.

Nem igazán tetszik ez a fogkrém túl édes az íze nem esik jól vele fogat mosni nem érzem azt a tiszta frissítő hatást szerintem tisztíthatna jobban is.