KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

rozsabarbie
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 19.

Nagyon szerettem, kellemes volt az illata, szuperül ellazultam tőle, s szerintem ezek a kis nyomi pingvinek irtó cukik. :)

pcsillu
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2017. január 19.

Nekem nagyon tetszett ez a habfürdő. A pingvin nagyon csúnya, viszont a víz nagyon szép kék színű lesz, és nagyon nagy habokat csinál. Kezdetben puhábbá tette a bőröm, viszont egy idő után nekem elkezdett viszketni. De lehet csak én vagyok nagyon érzékeny.

gabriellaa93
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 18.

Nekem nagyon tetszett, szuper illata van, és csodás színekben oldódik, utána tényleg egy színű lesz, de hát nyilván nem maradhat 4 féle szín egyszerre a vízben, természetes, hogy keveredve egy színt adnak ki. :)

B.Enci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 18.

Nagyon szeretem a fürdősókat viszont ez számomra egy rémálom. Túl erős az illata kis mennyiségben is, és egyáltalán nem lazít el, inkább megfájdul a fejem tőle.....

katicatorkoly
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 17.

Imádom az illatát!

eiola
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. január 17.

Nem igazán használok fürdőbombát, próbáltam már sokat, de nem lettem függő, ezt is kaptam, örültem neki bár nem voltak nagy elvárásaim. Azt kell, hogy mondjam ez csodálatos, mindenkinek ajanlom!

barbyka01
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 17.

Csodálatos! Nem szerettem volna egybe elhasználni az egészet, de úgy a felénél úgy voltam vele, hogy egye fene menjen akkor az egész. Hatalmas habokat csinált, tele van olajokkal, így fürdés után a testápolás is elmaradt nálam. Pihe-puha volt a bőröm utána és az illataaa, hát az valami mesés. Imádom!

Vivi92
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 17.

Ez valami isteni! Imádom! Tisztításra és érzésre is teljesen jó, de az illata... Bár a férjem nem ezzel tusol, már láttam hogy figyel a spájzban egy kis kiszerelésű is. Neki is tetszett az illat. 😁

Meszcsu
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 17.

Nem kell erről hosszú véleményt írni, mert szeretem! Kis csodaaa 5*

Meszcsu

Csodás illat, kellemes habos víz, puha feltöltődött érzés, ha kipróbálod ez vár rád !!! Imádom ! 5*