KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

brti
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. január 23.

Élénk színű, erős de kellemes citromos illatú fürdőbomba. A fürdőkádat igazi lávalámpává varázsolta a belőle kiváló lila "buborékokkal". Nagyon élveztem! 🧡

Lolychan
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. január 23.

Akkora habokat csináltam vele, hogy csak na. :D Imádom az illatát, sokáig tart. :)

brti

Külalakra egyedi, illatra is szuper, de vízbe dobva semmi extra, mint ahogy azt a Lush bombáktól megszokhattuk. 😔

brti

Kellemes citromos illata van. Fekete színe pedig megadja a halloween hangulatát! 🖤

Nittuska
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 23.

Elég gyorsan elfogyott. (használati utasításként 2 kupakkal ajánlja)
Mondjuk nálunk napi 2-3x lett használva. ( mindenki imádja a habfürdőt)
Az illata nem rossz, tartós habokat csinál, de nem lett a kedvencünk.

Tvylvis
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 22.

Ez a harmadik habfürdőm a márkától, de olyan érzésem van, mintha mindegyik flakonban ugyanaz lenne. Szinte teljesen megegyező, kicsit maszkulin alapillat, rettentően hasonló. Ebben talán haloványan érződik mellette a rózsa, de lehet, hogy csak a jóindulat mondatja velem.Maga a termék nem rossz, ahogy azt már leírtam másik két társánál. De tulajdonképpen egy az egyben ide másolhattam volna az ottani véleményem.

Tvylvis

Meseszép téli csomagolás, aranyos rajzokkal. Viszont három kis 50 ml-es flakon, hozzá a papír doboz.... Persze a környezettudatos énemet legyőzte a jutalmazzuk meg magam a nap végén énem. Kellemes habfürdő, én két alkalomra használtam el. Tartós és elég nagy habot képez, nem szárít, nem irritál, bár azért a testápoló nem árt utána. Az illata egy mesterséges illatanyaggal telerakott habfürdőt intenzitásban meg sem közelít. Krémes, enyhén citrusos, tipikus Alverdés illata van. Ha nagy kiszerelésben is lenne, simán megvenném újból.

Tvylvis

Pár fürdősón túljutottam az utóbbi időben, de ezt az illatintenzitást semmi sem hozta. Rettentően erős, örökzöld, gyantás illat, megtoldva némi eukaliptusszal és rozmaringgal. Izomlazítás mellett megfázásra is jó, nem marad eldugult légút utána. Hogy izomlazítóként mennyire ez, és mennyire a meleg víz hat, kérdéses számomra. Az biztos, hogy az illata nagyon egyedi, megosztó. Nekem nagyon bejött, férj utálta. Azt hiszem, maradok az árnikás verzióknál.

Zsuzsi216
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 22.

Ajándékba kaptam karácsonyra, mert az illető tudja, hogy imádom a fürdőbombákat.
Sajnos egyáltalán nem hozta azt az élményt, mint az eddig próbált fürdőgolyók.
Sem az illata, sem a hatása nem jó. Sőt, borzalmas.

Tvylvis

Szeretem és szoktam is használni árnikás krémeket sportolás, túrázás után. Hatékonyságban nem veheti fel velük ez a fürdőtermék a versenyt, inkább kiegészítésnek jó. Nem mindig szeretem az árnika igen erőteljes és jellemző illatát, de kifejezetten tetszik. A Kneipp fürdőolajai nagy kedvenceim, mert pont jó mértékben olajos, tényleg ápolja a bőrt. Állandó lakó lesz a fürdőben.