KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

arcoiris
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 25.

Pont olyan, mint a többi LUSH habfürdő-jó illat, kedves küllem és egy pár órányi illóolajas kikapcsolódás a kádban! Én szeretem ezeket a termékeket!

grd39
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 24.

Egyik kedvenc lush termékem, abszolút megérte ár-érték arányban, 5 alkalomra bőven elég. Nagy habokat csinál és szép, piros-narancs vízet.

grd39

Sok-sok használatra elég, de sajnos alig érezni az illatát a vízben... viszont szép halvány rózsaszínre színezte.

grd39

Nagyon tetszett az illata, a víznek is szép színe volt, de tényleg kár érte, hogy amint a kád széléhez ér az olaj "láva", felkenődik rá. :(
De elég jól hidratált, úgyhogy összességében szerettem.

Sajnálom, hogy elmegy... :(
Nagyon szerettem az illatát, úgy emlékeztet valamire, de nem tudom pontosan elhelyezni...
Egyébként a színét is imádtam, szép világos zöld lett tőle a víz.

szigabika
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 24.

Finom, nyugtató illata van és jó habot képez. Ár/érték arányban teljesen megfelel. Sokáig elég volt.

Alexandria89
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 23.

Teljesen egyetertek az elottem szolokkal. Csodas, nyari emlekeket idezos, nagyon-nagyon finom illat! . :)

Rikki
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 23.

Nekem kb. 2-3 perc használat után elkezdi csípni a bőrömet, amivel még nem is lenne akkora baj a sótartalma miatt. Viszont utána is fennáll egy kellemetlen viszkető irritáció a vékonyabb bőrfelületeimen. Szóval ritkán szánom rá magam... Nem fogom újra venni! És az összetevői közül is kihagynék párat!!!

szfruzsi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 22.

egy az egyben gyerek orbit illat :) engem egy-egy nehéz nap végén baromira feldob meg megnyugtat :)

nagydora911
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 22.

Zseniális mind színre mind illatra ez a habfürdő. Muszáj volt rendelnem belőle és kipróbálnom.