KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

silence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 13.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 13.

Lehet hogy csak a csomagolásán látható feliratnak köszönhető, és csak placebo hatás, de én úgy érzem, hogy tényleg megnyugtat ez a tusfürdő, amikor ezzel tusolok ☺️
Amúgy nem a relax érzés miatt vásárolom újra és újra ezt a terméket, hanem mert szerintem egy kiváló minőségű tusfürdő: kellemes állagú, könnyen szétoszlatható, jól habzik és nem szárítja a bőröm, ami kevés másik tusfürdőről mondható el..... a kellemes és megnyugtató illata csak plusz élménnyé varázsolja a tisztálkodást. Szívesen újravásárolom bármikor, amikor az utamba kerül :-)

Kriszta180222
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 13.

Kellemes az illata, jól habzik, egy habfürdőnek ennyit kell tudnia.

dibarbb
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 13.

Nekem nagyon tetszett az illata és az oldékonysága is! Biztosan veszek még ilyen csodasót.

renatainsanity
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 13.

Ez az első Lush bomba, amit próbáltam. Aláírom, hogy borzasztó látványos főleg így elsőre: hatalmas csillámok vannak benne ami még vagy két napig rajta volt a bőrömön, a vizet nagyon erősen befestette a kádat viszont nem fogta be egyáltalán(szerencsére:) ). Nekem az illata az, ami nekem nem a kedvencem. Azért az illatát leszámítva biztosan újra fogom még vásárolni ha fürdésnél vágyom egy kis extrára. :)

renatainsanity

Hát hatásra biztos nincs olyan, mint az intergalactic: nem színezi be annyira a vizet sem, akkora csillámok sincsenek benne viszont!! annyira jó illata van, annyira megnyugtató édeskés hogy az első használatnál megimádtam. Biztosan újravevős.!!! :)

Renus
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 12.

Igazából anyukámnak vettem, de kipróbáltam én is.
Nekem így elsőre amikor kibontom, nagyon mosószer, szappan illata van.
Ezután kellemes levendula illatba átvált, de engem nem győzött meg.
3 csillagot érdemel, többet nem.

nagypetra10
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. december 10.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. december 10.

Imádom a Balea termékeit, és a citromfüvet is... De ez a fürdőstick szerintem katasztrófa.Illata nekem egyátalán nem jött be, először csak egy kicsit tettem a fürdővizembe, hogy maradjon több alkalomra.. de ahogy elolvadt és éreztem azt a ragacsos olajos hatást inkább beledobtam az egészet,hogy minél előbb fogyjon el. Utána alaposan leöblítettem magam de még igy is nagyon rossz az utó érzete..(a kádat meg sikálhattam ki utána iszonyat)

angie91
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 10.

Jók az összetevői, nagyon kellemes, aromás illata van, tetszik a csomagolása is és hihetetlenül olcsó!

beautyanna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. december 10.

Átcsomagolt kínai gagyi. De most komolyan - se nem habzik, büdös - az ember nagy reményekkel dobálja a teli kád vízbe. Értelmetlen pénzkidobás sajnos.

norcsoo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 10.

Nekem nem igazán vált be, abból a szempontból, hogy egy fürdéshez kell legalább 3, mire érezhető az illat és a hidratálás. Inkább gyerkőcöknek ajánlom!