KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

bebuska94
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 20.

Nagyon tetszik az illata. Az elején, mikor bevezette a Tesco ezeket a saját márkás termékeit talán 400 forintért vettük. Azóta elég csúnyán felcsúszott az ára.. Ennyit nem adnék érte újra, pedig tetszett és sokáig elég, ha nem mindennap használjuk.

judyshiffer
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 20.

Szerintem nagyon jó kis termék. Nekem bevált.

Makocska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 20.

Jól habzik, az illata több mint erőteljes! Én nagyon kiérzem a fűszeres háttérillatot, igazi karácsonyi darabnak felel meg!
Többet nem venném, sajnos túl tömény.

Eszter a panda
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 19.

Aahh! Egyszerűen mesés! Kevés is elég belőle és úgy illatozik, hogy az leírhatatlan! Ez maga a karácsony műanyag flakonba zárva. Én nem tudok betelni vele! És nekem még a bőrömet is hidratálta. Újraveszem, ha elfogy és szezonja lesz.

Eszter a panda

Tök csalódott vagyok. :( A boltban annyira igéretes volt a cuki kis csomagolásával meg a márkára jellemző kis lyukakon át érezhető intenzív illatával.
Tulajdonképpen egy nagyobb c-vitaminos pezsőtablettára emlékeztet a csomagból kivéve és még itt is finom, erős az illata, majd vízbe dobás után elszáll minden varázs. Se nem habzik, se nem illatozik. A vizet nagyon halvány rózsaszínre megfesti, de ez mondjuk sokadrangú dolog nekem.
Csak azért kap két csillagot, mert vízbedobásig nagyon jó volt az illata.

Tvylvis
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. november 19.

Sajnos sokkal inkább gyümölcsös és édes, mint fás. Leginkább valamilyen gyümölcspuncsra vagy bóléra emlékeztet. A tasakon lévő képen lévő itóka telitalálat, csak sajnos a kandallóban égő fa maradt ki.... Egyszer szívesen használtam, de összességében nekem túl művi illat. Ugyanakkor jól illik az őszi, téli időszakhoz.

Cintia04
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 19.

Imádom. Annyira intenzív illata van az egész fürdőszobát beteríti a finom és üde rózsa illata! Nyugtató és kellemesen kikapcsol csak élvezni lehet az illatát! Finom, selymes lesz a bőröm tőle nem szárít és igen hosszasan a fürdőben marad az illata! Nagy csodát sosem várok ezektől a tejektől, habfürdőktől, fürdősóktól de mindig veszek valamit kipróbálásra ami finom illatos lehet mert élvezem ha a fürdővizem illatos mert számomra nyugtató hatásuk is van az illatoknak. Rengeteg illóolajom, füstölőm, illatos gyertyám és mi egy másom van! Nálam van, hogy egyszerre több illatot is összekeverek így ha ez kombinálható egy igazán illatos fürdővízzel is akkor miért ne? Én imádom újra fogom venni!.):

Tvylvis

Az egyik olyan fürdőtermék, ahol valóban érezni az ápoló hatást. Szeretem a Kneipp, Tetesept, Dresdner Essenz termékeit is, de azok leginkább addig jutnak - egy-két kivétellel - , hogy nem szárítják a bőrt. Ez a fürdő valóban ápol, egyáltalán nincs szükség utána testápolóra. Az olajos, írós keverék tejszerűvé teszi a vizet, valamennyi hab is képződik. Az illata nagyon finom, az eukaliptusz illata a domináns benne. Friss, (gyógy)növényes keverék. Valóban frissítő élmény. Enyhén megfázásos időszakban is jó lehet, az eukaliptusz tisztítja a légutakat. Abszolút fent van az újravevős listámon.

Dius1991
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 19.

Imádom a márka fürdőbombáit, s ez alól ő sem kivétel! :) Isteni finom illata van, tényleg betölti az egész teret, nagyon jól el lehet lazulni fürdés közben. Örülök, hogy nem csak egy dobozzal rendeltem! :)

im
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 18.

A svédcseppre vagy köptetőre emlékeztető csomagolástól az enyhe habképzésen át a finom, fűszeres, de nem túlságosan átható illatig minden tetszik benne, nem szárította ki a bőröm hosszas ázás után sem. Téli home wellness-hez tökéletes.