KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

gyulzsuzsi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. július 25.

A Douglas sajátmárkás tusfürdőjét szerettem volna megvenni, hiányzik az illata, de sajnos megszüntették. Az eladóval közösen próbáltuk megkeresni a legkékebb illatot a home spa vonalról, ez jött velem.
Nem szárít, vicces a flakonos formula, a zseléből hab állag miatt borotvához ideális - és ennyi a pozitívum. Az illata büntetően mű (nekem legalábbis), az ára horribilis.

bbkriszta
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. július 25.

iszonyú erős illata van, szárít, az összetevők pedig tragikusak, és mindez egy babáknak készült termék ...
olcsóbb és jobb termékek vannak ugyanazon a polcon ahonnan ez jött a DM-ben
seninek nem ajánlom, gyerekeknek főleg nem

ancsi97
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 25.

Az illata finom,sokáig lehet érezni,de nem volt nagy élmény :/

Marcipan84
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 25.

Egyik kedvencem ebből a termékcsaládból.
Az illata, ahogy az általam kipróbált többi Dermomednél- elég sokáig tart.
Őszre, télire ajánlom: puha, meleg illata van, bár nem szegfűszegre, inkább vajkaramellára emlékeztet...

barva.lilla
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 24.

Ezzel az illattal nem igazán lehet betelni. Sokáig csak illatosítóként használtam, aztán miután elhasználtam még hetekig éreztem az illatát a ruháimon, szekrényben:D
Nagyon kellemes érzés ebben fürdeni, imádom :)

Mundow
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. július 23.

Finom illata van és szép lilára színezi a vizet. Kellemes fürödni benne.

mliptak
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 23.

Nekem kicsit erős az illata, de lemosós után enyhül és úgy már elég kellemes. Jól hidratált és a kádat sem kellett suvickolni utána. Tetszik, hogy üveg, de amúgy szerintem nem praktikus a csomagolása; tény, hogy inkább fürödtem vele, mint beleöntöttem a vízbe, ez utóbbihoz szerintem nagyon jobb. Az ára szerintem kicsit sok, de ha épp nem akad más akkor még szerzek be belőle.

Nicu
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 22.

Isteni finom málna illata van, amiben kissé érezni a barackot is. Sűrű, krémes az állaga, jól habzik. Nem szárít, nem irritál, sőt, mintha finomabb lenne tőle a bőröm. És az illata sokáig megmarad a bőrön és a fürdőben is.

kalmaniki
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 20.

Fantasztikus kis fürdőbomba! Isteni az illata, nagyon jól hidratálja, táplálja a bőrt, ami sokáig puha és illatos lesz. Most a nagy leértékelések során jól bevásároltam a yamuna fürdőbombákból, eddig mindegyik tetszik, amelyiket kipróbáltam.

Soly77
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. július 20.

Amióta nagy kádunk van megveszek ezekért... mennyei illat, bizar sárga víz... :) de engem sem zavar. Költői túlzás hogy habzó. Betölti a lakást az illat ha kiszálltam a kádból még jó sokáig körül vesz ez a finomság. Fantasztikus