KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

orsi0210
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

Nálam a fürdőbombák általában mind nyerőek márkától függetlenül, és ez a termék is elnyerte a tetszésemet:) Az illata kellemes, a hatása finom, puha, olajos bőr.

Dea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

Nem rossz, kissé émelyítő illata van, illetve nem tetszik az erős színe, de egyébként türhető.

bettynaaaa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 29.

Az illata valami mennyei, akármikor megszagolom, kedvem támad megkóstolni. :D A Balea tusfürdőit eddig is imádtam, ez volt az első habfürdő, amit próbáltam, de egyértelműen jól választottam.

Berillgem
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 28.

Nagyon szeretem az illatát, jól habzik ezért kevés is elég belőle. Árérték arányban nagyon megéri.

Helene
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 26.

Halvány rózsaszínre színezi a vizet. Nagyon kellemes élményt nyújtott. Az a finom eper illat kitartott egészen a fürdőzés végig, és annyira jól ápolta a bőrömet, hogy egyáltalán nem kellett utána testápolót használni :)

vidamgabica
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 26.

Nem volt rossz, de nem kiemelkedő a minősége.

camouflage
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: < 18  |  2017. április 25.

Születésnapomra kaptam, első látásra megörültem,hogy DE JÓ FÜRDŐBOMBÁK. Sajna nem :D Igazából nekem a levendulástól hánynom kell,de valószínűleg csak azért,mert utálom a levendulát, A limeos kifejezetten jó, sőt imádom az illatát. Egyébként meglepő módon tényleg "olajos" volt utána a bőröm,de jól hidratálta utána :) Viszont használni kell szűrőt a kádban,miután kihúztam a dugót, különben konkrét virág szárak mennének le a lefolyón. Nem venném újra, de ajándéknak jó.

malnaszorp95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 25.

A habfürdő változatát vettem meg, csalódás volt. Nagyon-nagyon nehezen oldódott, alig lett hab és a bőrömet is nagyon szárította. Két hete vettem és elvileg még 1 évig felhasználható lett volna, úgyhogy nem ez volt a probléma..

malnaszorp95

Szeretem a Bomb Cosmetics fürdődesszerteket, de ez nem nyerte el a tetszésemet. Általában peelingként is használom őket, miközben oldódnak, de ez kicsit csípte a bőrömet. Furcsa émelyítő illata volt, a szárított rózsadarabok sem voltak túl szépek, és fürdés utána a szokásos hidratált érzés is elmaradt.

malnaszorp95

Nagyon aranyos ez a szett, ajándékként is el tudnám képzelni, ha a benne található fürdőszívek valamivel jobb minőségűek lennének. Használat után mindig súrolhattam a kádat és le is kellett zuhanyoznom, mert nagyon olajos maradt a bőröm. Nem az a kellemesen hidratált, hanem szinte ragadtam. Mindegyik fajtából elhasználtam egyet-egyet, majd a maradékot egy fanatikus Balea imádó barátnőmnek adtam. :)