KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

kdorcsi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 18.

Egy kivételes akció keretein belül jutottam hozzá mindössze 100 Ft/db áron így egyből megrendeltem 5 db-ot is. Ennyiért ajándék volt elhasználni de teljes áron semmiképp se venném meg. Édesebb epresebb illatra számítottam de elég műre sikeredett de így sem mondanám rossznak. Habzó képessége viszont nagyon jó, teszi a dolgát.

Csicsa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. augusztus 17.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. augusztus 17.

Mikor mar 126 fele krem a sebes ekcemara nem hasznal semmit , 4 borgyogyasz sem tud meggyogyitani ez a so utolso remenykent kiprobalva a legjobb!Szepen rendbehozza a bort, lehuzza a legmakacsabb gyulladast.Az ara is kivalo!Csilkagos 5 os!

Anheszenamon
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 17.

Jó kis termék: kellemes az illata, nagy habot kèpez, jó az ára is. Legtöbbször tusolok de ha jut időm belemerülni egy jó kis habos fürdőbe, akkor mindig ezt használom. Újra fogom vásárolni ha elfogy.

orsolyap
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. augusztus 17.

Nagyon kellemes az illata. Elég tartós. Remek habfürdő a parabén mentes kategóriából. Jó habzik. Élmény benne fürödni. Egyetlen hátránya, hogy sárgára festi a kádat, ami jó adag súrolószerrel jön le. (Bár azt ígéri, hogy színezőanyag mentes is.) Bár kedvelem, de új habfürdő után kell, hogy nézzek...

albertinablogg
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 17.

Update 2018.08.17. Tévedni emberi dolog, így vagyok ezzel a termékkel is. Habfürdőnek nem vált be, tusfürdőnek annál inkább. Nyáron, főleg mikor az ember egy kis napközbeni felfrissülésre vágyik, ez az egyik legalkalmasabb tusfürdő. Az illata valahogy tiszta és friss érzést ad. -1 csillag csupán az ára miatt, egyébként 5.

2015.05.25. Kipróbáltam az itteni vélemények alapján és nem igazán vagyok elragadtatva tőle. Az illata nekem nagymama púderes kölnijét juttatja az eszembe. Az illata egyáltalán nem tartós, az állaga pedig nem tetszik. Azt hittem sokkal krémesebb és hidratálóbb, erre ugyanolyan mint a többi habfürdő, kellemetlen benne fürdeni, mert úgy érzem minden zsírt leszed a bőrömről. Az árát így sokallom, viszont a design és a fém palack nagyon tetszik.

narancsfavirág
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 16.

Nagyon megtetszett ez a habfürdő, már csak a cica miatt is :D Kicsit tartottam tőle, hogy a fürdővíz valami szürkés dolog lesz úszó széndarabkákkal, de kellemesen csalódtam, mert meglepően jól feketére festette a vizet. Az illata is nagyon tetszett, mondjuk én szeretem a földes illatokat. Remélem lesz majd a későbbiekben is :)

bogyo95
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 16.

Az első Lush termék amit kipróbáltam. Fantasztikus. :) Féltem, hogy csalódni fogok de nagyon tetszett. Az illata és a színei miatt esett erre a fürdőbombára a választásom. A fürdőkád még másnap is csillámos volt tőle... :D De megérte! :) Kellemes volt vele fürdeni.

sailorluna
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 15.

mivel olajtartalmú, ezért nagyon jól hidratál, mégis remekül habzik. jól tisztít, frissít, nagyon kellemes az illata is, a kiszereléséhez képest egészen sokáig elég volt. egy eurós boltban találtam rá, azóta kerestem a müllerben is, de ezt a terméket nem találtam.

Maja77
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. augusztus 15.

A fehér pézsma illat a legjobb szerintem. A habok nagyra nőttek, nem kellett sokat használnom belőle. Az egész fürdôszobát belengi az illat, imádom! Már vagy ezerszer újravettem, nekem nem kell más ;)

beatab
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. augusztus 15.

Imádom ezt a fürdősót!! Fantasztikus az illata,gyorsan feloldódik,gyönyörű lila lesz tőle a víz,és a sok pici levendulavirágtól egy élmény vele a fürdés!