KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

Zaynab
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 16.

Kaptam egyet (igaz, én kértem No-ból) és beletöltöttem egy korábbi Hipp Babysanft feliratú pumpás flakonba. Pont emiatt tudtam a terméket ilyen jól (ki)használni.

Sajnos nem tudtam arra használni ezt a habfürdőt amire szerettem volna. Egyrészt nem tudtam sem fürdőhabként alkalmazni, viszont tusfürdőnek sem, amire egyébként szerettem volna.

Jó oldala:

- nagyon kiadós.
- kellemes az illata.
- jó is az állaga meg nem is. Számomra túl folyós, hogy tusfürdő lehessen, még így pumpás adagolóval is.
- kézmosónak viszont szuper, ám amellett meg ugye gyorsan fogy.

Rossz pontok:

- nem minden Rossmann-ban van és/vagy elkapkodják.
- túl folyós tusfürdőnek, és nem tudom habként ez milyen.
- NEM olyan illata van mint a tusfürdő verziónak. Pont amiatt kértem a habfürdőt, hogy ár/érték arányban jobban kijöjjek, de a tusfürdő az zselés és jobb az illata is. Ez sajnos kifolyik a kezemből amíg felemelem a tenyeremben, hogy magamon oszlassam, de kézmosáskor épp megfelel.

A folyóssága miatt csak nagyon ritkán használtam a testemen, és ott is jó volt, de nem annyira jó, mint csak kézen használva.

Nagyon jó kézmosó, csak annak viszont drága.

nagyeszter0811
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 16.

Minden illatban kipróbáltam már a Dove tusfürdőit. Az illatával kapcsolatban nem lehet sokat mondani, csak azt, hogy szuper. Nagyon kellemes, lágy, nem tolakodó vagy erős. A termékcsalád összes databjáról pedig egyesével elmondható, hogy azt kapod, amiért fizettél. Nem használok mást, csak ezeket, mert rendkívül gyengédek a bőrömmel, nem szárítanak, sőt erőteljesen hidratálnak is. A nyári időszakban ez önmagában elegendő de télen is ad egy alap komfortérzetet, amit csak ki kell egészíteni a kritikus részeken egy testápolóval. Nekem nagyon száraz a bőrőm, sokszor kicserepesedett, de még így is csak ajánlani tudom.

Szimbike
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 16.

Az illata szerelem volt első szaglásra. Egy habfürdőtől nincs elvárásom, az illata volt az egyetlen szempont. Maximális pontszámot kap, mert egy igazi élmény vele fürdeni. :)

Madi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 15.

Annyira gyönyörű!!
Az illata fogott meg először, de ami miatt újraveszem, az a látvány. A többi fürdőbombától eltérően, ez nem olyan csillámporosan csillog, hanem selymesen, ráadásul Tiffany-kék vizet csinál, ami a kedvenc színem. Nagyon nagyon szép! A bőrön is eléggé megmarad, de ott is ilyen gyöngyházasan fénylik, nagyon diszkrét, közel sem olyan feltűnő, mint mondjuk a testre fújható csillámporok. Egy kicsit a kádat is befogja (nem a szín, a csillám), de könnyen lejön, ha miután lement a víz, azonnal forró vízzel lezuhanyoztatjátok.
Tuti újravevős, benne van a top 3 kedvenc Lush bombában. (A másik kettő a Secret Arts és a Rocket Science.)

szfrances19
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 15.

Nemrég próbáltam ki, nagyon kellemes volt az illata, és szép lilára festette a vizet. Nagy kedvenc lett, újra fogom venni! :)

Ticsinky
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 15.

Ez a golyó egy szuper élmény! :)
Egy fürdőzős-lazítós estét remekül feldob. Nagyon látványos ahogyan olvad a vízben és + pont, hogy az olvadás nem csak egy 5 másodperces buli, hanem percekig gyönyörködhetsz benne. :D Az illata mesés, és nekem nagyon tetszett, hogy konkrétan csillámokba fürödtem.
Valamint nagyon nagy pacsi, hogy ez az intenzív kék szín nem fogta meg a kádat! Megéri az árát!

tomkogy
Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 12.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 12.

Narancsvirágvíz+holt tengeri só tonikként tisztít és pórusösszehúzó hatású. Egyáltalán nem szárít. Egy Cien-es kiürült tonikos flakonba öntök kb. 1dl. narancsvirág vizet, beleszórok kb. két kiskanálnyi holt tengeri sót. A flakon felüladagolós, nagyon praktikus, így arctisztítás után csak ráteszek a vattakorongot, pumpálok kettőt és már törlöm is át az arcom. Nagyon szeretem, látványosan finomabbak a pórusaim.

Mariella
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. október 11.

Imádom a Lush fürdőbombákat, teljesen mindegy nekem melyik fajta, vagy illat. Abszolút 5 csillagos

Madi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 10.

Ez volt az első Stenders termékem, eddig minden ilyesmit a Lushban vásároltam, de ennek annyira finom illata volt, hogy nem hagyhattam ott, főleg ennyi pénzért. Nagyon kis visszafogott golyó, épp csak halványan színezi be a vizet, semmi extra. A bőrömet nem éreztem puhábbnak, legfeljebb a fürdést követő órában. Bár színkavalkádhoz és csillámokhoz szoktam, ez egyszerűsége ellenére tetszik, biztosan kipróbálok másmilyet is.

martuska83
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 10.

Az illata jó, elálmosított, pedig rossz alvó vagyok, szép lila lett a víz tőle, de sok kell belőle, talán 5 fürdésre volt elég, nem kiadós. De ahogy előttem is írták, az illat a vízben megvan, majd kiszálltam a kádból és huss, már el is illant. Nem tartós. Árban rendben van mert tartósan az 1 liter 399 Ft. de ez kevés a boldogsághoz. Most a levendulás fürdősót próbálom meg hátha elálmosít az is fürdés után és nem feléledek tőle! :)