KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

barbyka01
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 23.

Imádtam! Nagyon finom, fűszeres illata volt. Ahogy beledobtam a forró vízbe, a kis középső szarvasos shea vajas rész külön vált a bombától, ami pezsgett tovább. A középső rész nagyon krémes volt, jól táplálta a bőröm. Egyedül azért vonok le 1 csillagot, mert rengeteg csillámport tartalmazott, amit napokkal később is észleltem még a testemen, nagyon nehéz volt megszabadulnom tőlük.

Anyaci04
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 23.

Nekem is egyből a narancsos zselés szaloncukor jut róla eszembe. Jó kis termék.

Anyaci04

Kislányom nagyon szereti,kellemes rózsa illata van,de az üvegből kinyerni a terméket, igazi kihívás. A csomagolás is helyes.

kozmixkitti
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. március 23.

A víz olyan pink lett tőle, hogy alig hittem el:D
Kis csodaa

kozmixkitti

Csodás illat, szépen oldódik, nagyon jóó!:)

babyface
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 23.

én rendeltetésszerűen használom (értsd habfürdőzöm vele) az állaga elég tömény, tejes, krémes, az illata isteni akár csak a család többi tagjának. viszont alig habzik tőle a fürdővíz (én szeretek nagy habokban pancsolni) és olyan különös óvó hatást nem vettem észre... :D szerintem nem éri meg az árát.

ducitrening
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. március 22.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. március 22.

Isteni az illata, epres gyerekfogkremre emlekeztet. Megfeleloen habzik, vicces, hogy a vizet is megszinezi. Sajnos hasznalat utan kicsit huzodik a bor, de nyaron eleg lesz.

szandracska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 22.

Remek termék, már magáért az illatáért is megéri megvenni. Kellemes virág illata van, ami a bőrön is sokáig megmarad.

Reni39946
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 22.

Először utáltam az illatát, de kellemes érzés volt radírozás közben. Nem durvák a szemcsék, nem irritálódott tőle a bőröm, s azóta az illatát is megszerettem. Nagyon olcsó, így ha lesz rá alkalmam, újra fogom vásárolni.

katuc77
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. március 21.

Nagyon szuper ez a fürdőbomba. Jó nagy méret, úgyhogy én nem használtam el az egészet egy fürdés alkalmával. Szerintem három alkalomra is bőven elegendő. Nagyon finom az illata, nem szárította ki a bőrömet egyáltalán. A gyerekek fürdővizébe is beletettem, nagyon élvezték, ahogy pezseg, és imádták, ahogy megszínezte a vizet. Az ára is szuper. Biztos kipróbálok még más fürdőbombát is a márkától.