KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

Zsuzsu1
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 23.

Nagyon szeretem!Pici fiamnal használom,én a haját is mosom vele.Finom,kellemes az illata és krémes az állaga.Az egyik kedvencem a markatol.

szelvia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 23.

Mennyire szélsőséges az, hogy valakinek ennyire nem jött be ez a mosakodógél....nálam 5*-os én egyszerűen imádom, mert elsőre drágának tűnik, de nekem napi használat mellett kitartott 1 évig a 250ml, számomra kellemes az illata és hiába szuper érzékeny a bőröm, nálam nem okozott irritációt, az alatt a pár perc alatt amíg érintkezett a bőrömmel inkább csak frissítően hat, főleg a nagy melegben érzem ennek a legjobb hatását. :)

Tvylvis
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. április 22.

Valóban nagyon kellemes, eléggé érzéki illata van, viszont a vízben sajnos nagyon sokat veszít az erejéből. Lehet érezni, de elég gyengén. Habot nem képez, nem irritál, viszont nagyon kell utána a testápoló. Nálam az egynek elment kategóriát képviseli.

Tvylvis

Olyan kis semmilyen, ha röviden akarom összefoglalni. Rózsaszín púder kissé idejétmúlt, parfümös illattal. Kellemes púderrózsaszínre festi a vizet, viszont a tasakban még igen intenzív illatból semmi nem marad. Nem irritál, viszont erősen elkél utána a testápoló. Nem ajánlom jó szívvel, vannak ennél sokkal jobb fürdőtermékek is.

im
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 22.

A halványrózsaszín por a vízbe szórva kék és piros lett, ebből keveredett halvány szederszín, púderes-bogyósgyümölcsös illattal. Hirtelen ötlettől vezérelve öntöttem a vízbe egy adag Barnängen Sauna Relax habfürdőt is, aztán már csak egy mesén járt az eszem, nem tudom, hol olvastam, valamilyen északi nép meséje, kisgyerekek szednek benne sárga színű lápi szedret.

Tvylvis

Ez volt a negyedik a sorban a márkától a fürdőtermékek közül, és nem győzöm dicsérni. Valóban érezni, hogy ez a tejes, ápoló hatóanyag valóban védi, ápolja a bőrt. Az eukaliptuszt pedig imádom, nemcsak télen, a megfázásos időszakban, hanem így tavasszal, nyáron is. Egyszerűen remekül felfrissíti a testet és a lelket. Bátran ajánlom a márka fürdőtermékeit minden pancsolni szerető km-esnek.

Bilu
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. április 21.

Jól oldódik, nagyon kellemes gyöngyvirág illata van. Szuper ellazító fürdősó. A bőröm is kellemesen puha lett fürdés után. Máskor is venni fogom.

Hana05
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 19.

Nagyon szeretem az eukaliptusz-illatot, így egészen odavagyok ezért a habfürdőért, amióta ilyenem van, úgy kétnapi rendszerességgel kedvet kapok a fürdőzéshez, pedig eddig inkább a zuhanyozást részesítettem előnyben. Remekül habzik, így a javasoltnál kisebb mennyiség is elég belőle. Az ára is nagyon kedvező.

Franciacsaj
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 19.

Csak a vízet színezi be, kellemes tapintásúvá és puhává válik tőle a bőr, de csalódást jelentett számomra, hogy egy ilyen tubus csak egyféle színű tablettát tartalmaz. Érdekesség fürdéshez, esetleg fotózáshoz. :)

Tvylvis
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. április 19.

Ha jóindulatú vagyok, akkor finom mangóillatú, Viszont ha kötözködnék, akkor inkább mangós-sárgabarackos vegyes gyümölcs. Egyébként nem rossz illat, viszont nagyon gyengén érződik a vízben. Kellemes, krémes fürdőt produkál,tartós és kiadós habja van. Nem irritál, nem viszket tőle a bőröm, nem érzem különösebb szárító hatását sem. Mondjuk én utána mindig használok testápolót, így a bőrszárazsággal nincs gondom. Nem lett hihetetlen kedvenc, nem rohanok megvenni, de jó volt elhasználni.