KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

Emenye
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 21.

Szépen habzik és az illata nekem nagyon karácsonyi hangulatot okoz. Nagyon jó áron vettem, de legközelebb másik illatban próbálom ki.

Katie
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 21.

Tök jó, hogy beszínezi a vizet lilára, de szerintem tuti nem természetes színezék van benne :(
Amúgy az illata nem rossz. Ezen kívül nem sok hatását vettem észre.

audreyx
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 21.

Eszméletlen jó illata van! Ajándékba kaptam, az első napokban bármikor, ha bementem a fürdőszobába, MUSZÁJ volt újra és újra megszaglásznom :D Még most sem bírok betelni vele!
Egyébként szépen habzik, kevés is elég belőle, és enyhén pirosra színezi a vizet. Nekem nagy kedvenc lett :)

Timitami
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. február 21.

Azért vettem belőle párat, hogy ha kádfürdőzni támad kedvem, ne a tusfürdőjét "pazaroljam". És bár ennek a fürdőtablettának nagyon finom az illata, de ha beleteszem a vízbe, amelyben szépen elpezseg, az illat pár perc után valahogy elillan. A víz sem veszi fel ezt az egyébként nagyon jó illatot, de legalább szép halványlila lesz. Szóval semmilyen hatása nincs, és ahhoz képest méregdrága, mert nem ér semmit. Én nagyon szeretem az Yves Rochert, de ebből a levendula-vadszeder kombinációból csupán a tusfürdő és a testápoló 5 csillagos, se ez a tabletta, se a szappan nem jó - sajnos.

kiralykislany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 21.

Az illata miatt vettem meg, nagyon megtetszett a boltban. Egy kád vízhez használtam, viszont így már semmi illata, és hatása nem volt. Hiába olcsó, így teljesen felesleges ez a termék.

angimay
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 20.

Nagyon jól habzik és igazán finom mandula illata van. Én szeretem, a hűvösebb napokon a legjobb fürdeni benne.

Dius1991
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 20.

Már a promóciós képek alapján eldöntöttem, hogy nekem ezt be kell szereznem, annyira gyönyörű. Az elmúlt héten sikerült elmennem a márkaboltba, ahol szerencsére volt még belőle. Még aznap kipróbáltuk itthon. Nagyon finom illata van, kellemes élményt nyújt a fürdőzés. Bánom, hogy nem 2 csomaggal hoztam belőle haza. :)

Dius1991

Imádtam a karácsonyi időszakban használni, isteni illata van. A napokban gondolkodtam rajta, hogy újraveszem, de inkább a tavaszra hangolódom, mint a karácsonyra- Ettől függetlenül szuper termék! :)

goracka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 19.

Szépen pezsgett és kellemes volt az illata, de amint kiszálltam a kádból tűzpiros foltok jelentek meg a bőrömön és viszketett, mint a fene.

nemesfalvi.adel
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 19.

Isteni az illata és csodás látványt nyújt pezsgés közben. Nekem alaposan megfogta a kezem, de hát így jár aki sokat macerálja a.fürdőbombát pezsgés közben :)