KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

csilla.noemi88
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 22.

Nem ajánlom. Az illata borzalmas, a víz pedig tiszta olaj lett tőle :(
És ráadásul nagyon drága szerintem :/

Soly77
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 22.

Fú nagyon jó, a kisfiamnak vettem tegnap. Irtóra élvezte. Az ára így hogy egyalkalmas nem annyira baráti de egyszer egyszer belefér... a gyerekért mindent! A csillám nem zavaró nem lett olyan a bőre viszont a vízben nagyon szépen mutat! Az illata kellemes, frissítő ebben a melegben! Máskor is veszek!

Morci
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 22.

Elsőre húzósnak tűnik az ára, de mivel 250 ml-es, baromi sokáig elég lesz. Tényleg csak nagyon kevés kell belőle a fürdővízbe, különben tiszta olajos lesz a kád is. Mondjuk segítene az adagolásban, ha lenne rajta egy "szűkítő", mert hajlamos jó sok kiömleni a flakonból. Ha viszont az ember eltalálja a megfelelő mennyiséget, kifejezetten jól teljesít. Finom rózsa illata van, és valóban megvédi a bőrt a kiszáradástól,majdnem olyan érzés, mintha testápolóztam is volna. Azoknak jöhet jól, akik hozzám hasonlóan jobban szeretnek a kádban ázni, mint zuhanyozni, de kiszáradásra hajlamos a bőrük. És nagyon ötletes, hogy a flakonba tettek egy egész szál rózsát, bár az enyém azért nem olyan szép, mint ami a képen van. :-)

Kingácska0807
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 20.

Jó kis mosakodókrém. Finom az illata,nem szárítja a bőrt. Gazdaságos is viszonylag,bár egy sajátmárkás termék is hozza ezt a szintet, csak töredékáron. Az összetevői lehetnének szebbek azért, csak babáknak szánják. Mindent összevetve 4*.

Mundow
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 20.

Nagyon jó fürdősó. Kellemes az illata és teljes mértékben ellazít.

Nicy011
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 19.

Az illatosított, színes fürdősókat sosem tudtam használni, mivel nagyon érzékeny a bőröm. Így, ezt a natúr terméket is kipróbáltam a Baleás mellett. Teljesen meg voltam vele elégedve. Kellemes fürdő készíthető belőle. Puha bőrt eredményez.

Nicy011

Az illatosított, színes fürdősókat sosem tudtam használni, mivel nagyon érzékeny a bőröm. Így, ezt a natúr terméket választottam. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Kellemes fürdő készíthető belőle. Puha bőrt eredményez.

redakkrisztinaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 19.

Kellemes eper illata van , jól hidratálta a bőrömet , a vizet rózsaszínre színezte.

redakkrisztinaa

Zöld alma illata az egész fürdőt beterítette , jól hidratálta a bőrömet.

redakkrisztinaa

Vörösáfonya illatú , a vizet intenzíven pirosra színezte. Jól hidratálta a bőrömet.