KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajápoló termékek

26timcsi
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 21.

Úgy gondoltam veszek valami "jót" a hajamnak..hát nem jött össze..az illatán kívül nem tudok felhozni pozitívumot..nekem még a gubancokat se nagyon "tüntette el".. a gliss kur ezerszer jobb,attól puhám és gubancmentes lesz a hajam, kb "hajparfümnek"jó..nem fogok többet venni belőle az fix.

26timcsi

Imádom az illatát és könnyen fésülhetővé,puhává varázsolja a hajam. :)

26timcsi

Az illata miatt vettem meg,az még most is tetszik,viszont a kívánt hatást nem értem el...Nem fogom újra venni :/

cattitude
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 21.

szeretem ezt a fajta Batiste-ot is, kevésbé feltűnő a szaga, mint a Blushnak. a hatása ugyanolyan jó, mint a többié.

JosiePackard
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. január 20.

Örülök, amiért egyre több vegán (és állatkísérlet-mentes) terméket dobnak a piacra, még akkor is, ha ez -egyelőre- inkább csak marketing. Jó, amiért próbálják megnyerni a nagyvállalatok ezt a fogyasztói réteget is, de aki elvi alapon dönt a növényi életmód mellett, nem feltétlenül választja. Amolyan félmegoldás. Ami jó, mert az illata, marketingje, megjelenése miatt választja sok más vásárló is a terméket, amivel végeredményben csökkenti az állati alapanyagok felhasználását a szépségiparban, valamint arra ösztönzi a termékfejlesztőket, hogy ebbe az irányba folytassák tovább. Ez pedig klassz.
A terméket egyébként kedvelem, az amúgy sem zsírosodó hajammal nem tett csodát, de nem is ártott neki. :) Az illata nagyon kellemes, viszont a hajam még igényli mellé a balzsam használatát is. Nem fogom magamtól újravenni.

Noyko
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 20.

Én sem vártam tőle nagy extrát. Ebben a nem nagy elvárásban nem is csalódtam, azt hozta amit gondoltam: egy átlagos sampon,ami könnyen felejthető.

eszterf
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 20.

Abszolút újravevős, tipikusan must-have darab! :) Vizes hajra használom, szárítás előtt. Kevés is elég belőle, szuper az illata és hihetetlenül puhává és kezelhetővé teszi a hajamat! Nem szöszösödik, nem hullámosodik! Ezt még egyik hajolaj sem tudta, amit eddig próbáltam.. Mindig újraveszem.. Sokáig elég, szerintem az árát abszolút megéri! :) Csak ajánlani tudom...

onessin
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 20.

A kedvenc hajápolóm! Alig várom, hogy a másik tíz elfogyjon, amit vettem, és újra megvehessem bűntudat nélkül :)
A hajam ezzel fényesebb, mégsem zsíros, könnyebben fésülhető ki és tényleg gyorsabban szárad! A hajvégeim sajnos ezzel is töredeznek, de egyenesítek és göndörítek hetente legalább egyszer, ez természetes! Nálam ötpontos!

bogyoesbaboca
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 20.

Sotet barna hullamos festett hajamat leszivattam itthon blanssal aztan 2 honap alatt kb 4x befestettem szokere.nem tettszett most atfestettem ujra barnara.a hullamaimnak bucsut mondva😞 na de ez a balzsam 1hasznalat utan visszahozta a draga hianyolt hullamaim nem hiszek a szememnek.imadom az illata nagyon jo taplal,puha es meg a hullamaim is viszajottek nekem 5os :)

emeseee6
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 20.

Az egyik legjobb hajápoló,amit valaha is használtam. A száradási időt is valóban csökkenti,pihe-puha tőle a hajam,nem zsírosítja,nem ragad össze. És még marha olcsó is,ráadásul kb sose fogy el.