KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajápoló termékek

typical
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 17.

Update 2017 dec: Végül leveszek egy csillagot, ritkán nyúlok ehhez a termékhez hajmosás után. Nagyon könnyen túlzásba lehet vele esni úgy, hogy ragacsos marad utána haj, nem szívja be rendesen, és újra mosás után kiált a hajam miatta. Plusz megfigyeléseim, hogy elég matt végeredményt ad sajnos, de a használata után a nagyon vékonyszálú hajamat teltebbnek érzem. Nem rossz végülis, de van ebben a kategóriában olyan ápolóm, amit sokkal jobban szeretek (sajnos azt Európában hivatalosan nem árulják, egy kínaiban bukkantam rá egyszer, de azóta még nem láttam máshol).

2017. febr: Kifejezetten hajban maradó terméket kerestem, évek óta szőkére festem a hajam, ezért minden hajmosás után használok valamit. Szemezgettem hajvégápoló olajokkal, de én nem csak hajvégekre akarom kenni, hanem a hosszára, és féltem, hogy még gyorsabban zsírosodna a hajam. Pár hete használom, és összeségében elégedett vagyok vele. Az illata számomra semleges, nem rossz, kicsit talán olyan gyógyszertáras, mint a csomagolása is. Törülközőszáraz hajra szoktam felkenni, fésülködés előtt. Valóban puha lesz a hajam, könnyebben tudom kifésülni és a töredezett végeket is lesimítja valamennyire. Ha hajszárítás után túlságosan szétáll vagy valamitől száll a hajam, minimális mennyiséget eloszlatok még rajta és ez rendbeteszi. Ilyenkor tényleg keveset használok, mert különben lassan szívódik be.
A 250 ml-s is rengetegnek tűnik, de ha elfogy, szerintem újra fogom venni.

k10Petra
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: < 18  |  2017. december 17.

Rendesen végzi a dolgát:)

k10Petra

Nem szerettem, hajvégeimet valamiért szárította..

k10Petra

Pozitívum hogy nagyon sokáig elég ellenben a drogériás társaival. Én kb. fél éve használom és még indig van benne. Plusz nem zsírosít és a korpás hajra is jó. Negatívuma hogy nehezen habzik és elég macerás a használata. De ettől függetlenül 5 csillag.

palvivien0320
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 17.

Imádom!! :) Babapuha a hajam tőle hajmosás és szárítás utan!! :)

javi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 17.

Pár fújás és máris kifésülhető a haj, nekem nagyon sokat segít. Az illata szuper! Szinte már az összes ilyen sprayt használtam a márkától.

bubilany
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 17.

Nagyon bejött ez a fésű, mint az elöttem szólók, én is a Tangle Teezer helyett vettem és szerintem nagyon helyesen tettem, hogy ezt választottam. Fenékig érő, vékonyszálú, évek óta szőkített hajamat pikk-pakk kifésültem vele tépés nélkül. Nagyon elégedett vagyok vele. Én egy arany és egy ezüst színűt vettem. :)

FeketePiroska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 17.

Előny:
Jól tisztít.
Az illata teljesen rendben van, nekem kifejezetten tetszik.
Kedvező ár.

Hátrány:
Gyorsabban zsírosodik a hajam, mint az előző samponomnál(ezzel csak 3 napot bír ki, egyébként 5-6 napig is ki tudtam húzni a hajmosást).
Korpásodást nem mérsékelte.
A hajhullásomon semmit sem segített.
Talán kissé szárít is.

Talán el fogom használni, de biztos vagyok benne, hogy nem veszem újra.

Lina14
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 17.

foleg akkor rakom fel, ha befonom/osszefogom a hajam, igy kicsit apolja hajmosasig
nem rossz, de semi extra, nem tudom hogy nehezit e, mert meg nem viseltem kibontott hajon

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 17.

Puhítja a hajat, de valahogy nem vagyok annyira oda érte. Ha sokat teszek ragacsos lesz a hajam, az illata nekem túlságosan tuttifruttis. Hogy mennyire jó hővédő nem tudom megállapítani.