KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajápoló termékek

Cat21
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 20.

Imádom!
Nekem eléggé habzik, mondjuk nem úgy mint a szilikonos samponok, könnyű vele hajat mosni, kíméletes, jó illata van, nem szárítja ki a hajat és a fejbőrt sem , sőt puha lesz tőle a haj.

ravasssz
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 20.

Kettő tubussal használtam el még nyár közepén kb. 3 hónapja, azóta is látszik még a hatás:) Nekem egyáltalán nem szárít, nem töredezett tőle és nem is lett zsíros vagy lapult le a hajam, pedig 2-3 naponta használtam a hajam felére nagyjából, és sokáig elég volt egy tubussal is. Egyszerű rizses hajmaszkot használtam utána, és tökéletesen elég volt, hogy ápolja a hajam:) Szerintem nagyon szuper, hogy nem kell festenem ahhoz, hogy világosítsak!

Bradshaw
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 20.

Én ezt a terméket már nem látom sehol. Szerettem nagyon. Szép fényt adott a hajamnak, és lágy lett a tapintása. Sokáig lehetett érezni rajta az illatot.

Bradshaw

Nagyon szeretem. Nem nehezíti el a hajamat és csodás az illata. Könnyen fésülhetővé válik.

encsike96    (!)

A krémmániás nyereményjátékon keresztül sikerült rátennem a kezem. A samponnal együtt használva én nagyon szeretem. Az illata nagyon erős,de nekem tetszik. Az erősítő hatást annyira nem vettem észre, viszont sokkal könnyebb kifésülni a hajam mióta használom és nem is zsírosodik olyan hamar.

encsike96    (!)

A krémmániás nyereményjátékon keresztül sikerült rátennem a kezem. A balzsammal együtt használva én nagyon szeretem. Az illata nagyon erős,de nekem tetszik. Az erősítő hatást annyira nem vettem észre, viszont sokkal könnyebb kifésülni a hajam mióta használom és nem is zsírosodik olyan hamar.Külön plusz a pumpás megoldás :)

MormiOrsi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 20.

Első Lush termékem volt és első szilárd samponom. Abszolút bejövős a sampon ezen formája, egyáltalán nem zavaró, hogy nem egy folyékony állagú anyagot kell kinyomni egy műanyag flakonból. Szóval ilyen szinten teljesen meggyőzött, ennyivel is kevesebb plasztikot fogok elhasználni.
Maga a használata is teljesen egyszerű, emellet nekem nagyon jól felhabzik és imádom az illatát.
Először én is megpróbáltam 2x kimosni a hajamat egymás után egy hajmosás alkalmával, de nekem úgy nagyon sok volt. Már értem ezt a "csikorgó tisztaság" kifejezést, amit lentebb írtatok. Szóval számomra ez nem volt kellemes érzés, kirázott a hideg a hajam érintésétől. Így legközelebb csak egyszer és kevesebb terméket használva teszteltem + adtam hozzá balzsamot. Így tökéletes! A hajam tiszta, selymes, puha és nincsen ez a rossz "csikorgó" érzet.
Ami nekem hátrány benne, hogy sajnos szerintem tényleg világosítja a hajat (amit nem vettem figyelembe vásárláskor - itt vettem a krémmánián jutányos áron:) nekem viszont festett barna a hajam, amit amúgy kb 2 havonta festettem eddig, mert az bőven elég volt. Meglássuk, hogy most a sampon miatt mennyire kell gyakrabban. De emiatt nem fogom lepontozni, mert nyilván ez nem a sampon hibája, hanem az enyém :) Viszont, ha emiatt hosszú távon probléma lesz akkor váltani fogok, de csakis szilárd samponra!
Majd jövök updatelni.

Beya93
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 20.

Miután a Green Pharmacy argános sampontól 2 naponta zsírosdeszka volt a fejem helyén, erre váltottam. És milyen jól tettem! Szép fényes, és nagyon puha lett tőle a hajam, de ami a legjobb, hogy az első mosás is csodát tett, ma járok az 5. napon és egy kis száraz samponnal még teljesen jó! Az illata is szuper, az állaga is nagyon jó, krémes a sampon és a balzsam is amit imádok, remekül hidratál. Emlékeim szerint nem használtam még Pantene-t de ez most nagyon bejött! Már csak azt remélem hogy ez hosszútávon is így marad. Egyelőre 5*.

Kispanda
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 20.

Tényleg szép fényes lett tőle a hajam, nem irritál és remek az illata!

Beya93

UPDATE 2017.10.20.
A flakon elhasználása után sajnos teljesen le kell hogy húzzam... Hosszútávon nagyon rossz, 2 naponta kellett hajat mosnom mert a 3.napon már vállalhatatlanul csatak zsíros volt a hajam tőle, és biztos hogy ettől, mert azóta váltottam most járok az 5.napon és most kezd zsírosodni egy kis száraz samponnal még teljesen jó. Nagyon csalódtam mert olcsó és bio (már amennyire), az első pár mosásnál tök jó volt, de utána katasztrófa...nem ajánlom senkinek.

2017.09.10.
Nagyon jol tisztit, mindig jol esik hajatmosni, de ettol kulonosen tisztanak es frissnek erzem a fejem :) az illata is jo orakig korul lengett meg. Szep fenyes is lett a hajam aminek nagyon orulok.