KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajápoló termékek

Cilifreedom
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. július 22.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. július 22.

Csak akkor olvastam el az itteni véleményeket, amikor már késő volt. Narancssárga lett tőle a hajam. A fodrászom helyre tudta hozni, de nem kívànom senkinek azt az érzést, amikor meglàttam az eredményt. Jobban jártam volna, ha csak szőkítőport és oxit és még olcsóbban meg is úsztam volna. A csomagolása praktikus, könnyen kenhető állaggal, de mivel nekem az eredmény számít így csak egy csillag

Scara
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 22.

Nagyon finom az illata, erős és édes.
A hidratáló hatása is megfelelő, bár én elsősorban hajápolónak vettem, de arra nekem nem vált be. Masszázsolajnak viszont kiváló, de sajnálom arra elhasználni, így feltettem eladásra.

lena76
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. július 22.

Ez valami szuper! Én is sok hamvasító sampont próbáltam már eredetileg sötétszőke szőkített hajamra, de egyiknek sem volt ennyire jó a hatása. Egy mosás után is gyönyörű hamvassá teszi a hajat, pedig az enyém néha sárgul néha vörösödik, szóval nem egyszerű eset. Kicsit szárít, de ez hajolajjal orvosolható. Nekem az illata is tetszik.

Ella
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 22.

Volt hasonló illatú (zöldalma-citromfű) limitált kiadású tusfürdője a Baleának, tulajdonképpen emiatt is vettem meg ezt a sampont. Sajnos ehhez is hozzászokott a hajam és gyorsan zsírosodott néhány hét használat után, de nem tapasztotta össze és nem okozott korpásodást. Viszont többet kellett belőle használni, mint a többi Balea samponból, úgy tapasztaltam, hogy kevésbé habzik.

Ella

Hónapokig használtam gond nélkül, de sajnos egy idő után zsíros és korpás (!!!) lett a hajam a használata mellett. Pedig nagyon sokáig az egyetlen gondom az volt, hogy kissé ragacsos lett a hajam, de nem kellett gyakrabban mosnom.

Ella

Nagyon megörültem neki, kellemes illat, kevésbé zsírosodó, erős haj. Mivel limitált kiadás, betáraztam belőle ötöt. Nagy hiba volt, mert az első flakon végére érve azt vettem észre, hogy baromi gyorsan hozzászokott a hajam, zsíros, törik, ragad, korpás. :( Sajnos a nagylányom haja is hasonlóképpen reagált néhány használat után. Lepasszoltam a férjemnek.

d.krisztina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. július 22.

Tökéletes! Sötét, rövid hajam van, így nem kell különösebb magyarázat, hogy mennyit szenvedek a formázással... kifehéredés minden formában, lemoshatatlan rétegek, stb, stb... már kis híján feladtam. De itt van Ő. Mondjuk az is igaz, hogy óvatosan járok el a használatakor, nagyon! felrázom, az első fújás a levegőbe, vagy mosdókagylóba, de semmiképp sem a hajamra. A fújásnál is figyelek, nem közelről, nem sokat, inkább rétegezek, ha még kell, nem kapok bele amíg nedves, és nem esek neki akkor sem ha már ki akarom fésülni. Előbb ujjal fellazít, aztán óvatosan ritka fogúval, és utána óvatosan sűrűvel. Na, így nagyon jó, semmi fehérség, semmi nyoma, és mindent kibír. Kissé szárítja a fedőhajat, amire a legtöbbször kerül, ez tény, de ezt bőséges ápolással ellensúlyozom. Még mindig inkább ez, mint a kifehéredett rétegek.

Judit1987
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 22.

Kedvenceim egyike :)

Nika123
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. július 22.

Nagyon zsíros a hajam ezért anya tanácsolta nekem mert neki régebben bevált.
A hajam utána puha selymes jó illatú volt.
Másnap is még jó volt.
Harmadik napra már kezdett lelapulni és negyedik napra zsírosodott be.
Ez valami elképesztő volt számomra mert 2-3 naponta mosom a hajamat .
igazi csoda volt.
De már nem az igazi mint régen .
így csak 4 csillagos

Mona0404
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. július 22.

Most próbáltam ki először. És az első amit mondtam: azta k.va :O
Igaz annyira erős hogy kopog a hajam tőle,De nekem tetszik,nagyon tartós, és én a fekete hajamon látom hogy csillog picit :) nekem nincs negativum majd kimosom belole valahogy :D