KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajápoló termékek

Rien
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2017. június 26.

Nem a legolcsóbb sampon, de legalább segít, amíg használom. Aki már sok sampont kipróbált erre a problémára rengeteg pénzért, annak már ez is siker. :) Zsírosodás ellen sokat nem használ, kétnaponta mosok hajat. Bár lehet, hogy ennek a budapesti levegő is az oka, plusz stressz, stb. Az összetevők nem a legszebbek, de hiába próbáltam natúr samponokat, szép összetevőkkel, mégsem segítettek. Ha nem találok valami csodaszert, kénytelen leszek visszatérni ehhez. Pozitívum, hogy ha a koszt mondjuk egy olcsóbb/semleges samponnal lemosom a hajamról és csak utána, másodjára alkalmazom ezt és hagyom hatni 1 percig, nagyon sokáig elég.

Rien

Sajnos nem voltak jó tapasztalataim ezzel a samponnal. Sok sampont kipróbáltam már korpásodás ellen és reméltem, hogy ez a magyar termék hatásos lesz. Néhány mosás után sajnos visszatért a viszketés és a korpa. Mivel ahhoz túl drága, hogy csak simán a koszt mossam le vele (másra nem volt jó), ezért egyszeri alkalom volt a vásárlása.

Rien

Bíztam benne, hogy ez a natúr sampon hatásos lesz korpa ellen, mert használtam korábban (és jelenleg is használok) egyéb Schüssler termékeket, de sajnos csalódnom kellett. 4-5 mosás után a viszketés és a korpa annyira visszatért, hogy nem bírtam és váltanom kellett egy másik samponra, ami nem számít natúr kozmetikumnak, de legalább hatásosabb. :(

pannababo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 26.

A TERMÉKRŐL:
+nagyon jól kezelhető, ideálisan fújható
+könnyen beszerezhető
+nem hagy kellemetlen fehér extra réteget BARNA hajon sem
+finom illat
SZEMÉLYES:
oda kell figyelni, mint minden spraynél a 15 centis távolságra, és hogy legyen egy ablak kinyitva :D
SOKKAL JOBB, mint a BARNA hajra való( nekem középbarna, nem festett hajam van)
közepesen zsírosodó hajnál lehet két napot nyerni vele :)
++állandó lakója a beauty shelfnek <3
Update: minusz 1 csillag,valamit változtathattak mert nagyon zavar a feher visszamarafó szemcse,eddig nem jellemezte a terméket. Nem tudom,hogy a szórófej vagy a koncentrátum hibaja

rocknrose
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 26.

Fú, szerintem ez már nekem is egy jó 10 éve meg van... még nővéremtől kaptam samponnal és balzsammal együttes csomagban, úgy örültem neki mint majom a farkának. Persze hatása nálam sem volt sok, finom volt az illata, de sajnos zsírosította a hajat rendesen. 2 csillag az illatáért.

nature12
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 26.

Anyukám haját festettem be vele, a vegyi vörös festékről tért át hennára. 100%-ban ősz lenövése van, amit ez a henna teljesen elfedett már elsőre is. (Csak a lenövést festettük). Ősz hajon túl rikító lett volna, így kevertünk hozzá indigót, a kapott szín még mindig túl riktó volt, szóval legközelebb a mogyoróbarnát próbáljuk ki. :)
5*, mert tényleg hatásos és a színezőereje is szuper, nem gondoltam volna, hogy ősz hajon is ennyire jól működik! Az illata minket nem zavar.

Update: A középbarna hajtövemet (lenövést) festettem vele a saját hajamon, szépen beofgta, vöröses árnyalatú barna lett, nekem tetszik. A használata nagyon egyszerű, nem potyog, nem csöpög, ami külön plusz pont.

aidanne
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 26.

Update.: Mar hasznalom egy jo ideje, es a hidrataltsaga egyszeruen verhetetlen, az en erzekeny, es taplalasra itelt boromnek. Az illata kb 4 orat bir, igy nyaron annyira csodalatos erzes viselni, amikor a nagy melegben es forro, banto napsutesben nem merunk parfumot fujni a borunkre. A hajban az illat napokig megmarad. Annyira orulok, hogy beruhaztam ra, mert alap darab lesz nalam az egyszer biztos. Ajanlom meg a jazmin szerelmeseinek is, es azoknak, akik nem szertnek nagyon illatozni, es nem kedvelik az eroteljes illatokat. De ez maga a menyorszag es meg apol is.

Csodalatos olaj, nagyon tetszik a texturaja, gyorsan beszivodik es sokail illatos lesz tole a bor:) Szolid, de nagyon kellemes erzes! Nekem van Nuxe olajam is, de egyreszt nekem az illata nem olyan finom bar az sem rossz, no de ez... a kiszerelese nagyon praktikus, szorofejes, es nem kell sok, szepen el lehet oszlatni a boron. Jazmint mint illatot en nem szeretem de ez nagyon finom :)

SCOFIELD
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 26.

Árához képest jó. Finom illata van, és a következő hajmosásig érezhető. :)

nature12

Rémálom! Ennyire még egyetlen hajfesték sem roncsolta a hajam. Használat után szép volt a hajam 1 hétig, utána jöttek a száraz és nagyon-nagyon töredező hajvégek. :( Kb 5 cm-es darbok estek le a hajamból és nagyon hullott. Sajnos sokat le kellett vágni belőle.
Azóta fel is hagytam a kémiai hajfestéssel.

Senkinek nem ajánlom!

rekathenew
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 26.

Sötétbarnás-vöröses hajra vettem, hogy a nyárra kicsit világosítsak rajta. Nekem bevált.
Hétvégente használom, hajmosás előtt jól befújom vele a hajam, majd hajszárítózom, aztán hajat mosok úgy, ahogy szoktam. Végül pedig egy nagy adag balzsamot teszek rá, mert amúgy nagyon szárítja a hajat.
3. alkalomnál/hétnél járok, és nagyon szép sötét rókaszínű lett a hajam. Nekem tetszik. :)