KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajápoló termékek

hiho28
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2018. november 17.

Megfelelően hidratál és sokáig elég.

megamelon
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 16.

Utolsó próbát akart tenni a hajvégeimmel egy rövidebb frizurára váltás helyett. Sok a pici, letöredező rész, mert a hajvégeim szőkítve vannak. Hajmosás után a fésülést könnyíti, talán rendezettebb lettek a hajvégek is. De az ára miatt majdnem sírtam amikor megvettem. Lassan 1,5 hónapja használom, és 2-3 naponta kenem fel, de alig fogyott. Összességében nekem még elmaradt az a nagy hűha érzés, de tovább használom.

Aylawitch
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. november 16.

Annyi pozitív véleményt olvastam róla, hogy megvettem, tegyen csodát az én hajammal is! :D Hát nem tett... Az illata nagyon erős és egyáltalán nem kellemes, de ettől simán eltekintenék, ha hatásos lenne. Az én hajam durva, sprőd lesz tőle. Puhaság, csillogás? Csak pillázok, mert én ezek közül egyiket sem tapasztaltam. Próbáltam többféleképp alkalmazni, különféle mennyiséget is... de semmi. Óriási csalódás volt számomra, mert eddig minden Lush termékkel elégedett voltam. Szinte a teljes mennyiség megmaradt, sőt azt hiszem a rajta lévő dátum alapján már le is járt.
Borsos ára volt, ezért még mindig nem dobtam ki, nem tudom mire várok! :D

Aylawitch

Az illata nagyon kellemes, de egyébként nem vettem észre, hogy különösebben javított volna a hajam minőségén, vagy kevésbé töredezne. Ha nem használok még pluszban más balzsamot, akkor eléggé durva tapintású a hajam. Csak önmagában ez nem igazán hatásos. Elhasználom, de újravenni biztosan nem fogom.

Aylawitch

Nem sok gliss kur terméket próbáltam, konkrétan ez a második! :) Az első az Ultimate repair express balzsam volt, ami be is vált egy ideig, majd kezdett zsírosodni és elnehezülni a hajam tőle, akkor tértem át erre. Épp akciós volt, gondoltam kipróbálom. Megfogott a csomagolása és imádom a limitált kiadású termékeket kipróbálni. Nekem kicsit csalódás volt. OK, hogy az illata csúcsszuper, de az nem valami sok. Igazából túl sok jótékony hatása nincs. Épp elfogadható állapotú lesz a hajam tőle, de van amikor plusz olajat vagy balzsamot is teszek még rá. Újravásárolni biztosan nem fogom, ez most nem igazán jött be.

Aylawitch

Volt egy időszak amikor azt hittem, milyen jót tesz majd a hajamnak, ha teljesen mellőzöm a szilikon tartalmú termékeket. Na persze... olyan sprőd, fénytelen, durva tapintású még soha nem volt a hajam, mint akkor. Ezt a gliss kur terméket egyébként ajándékba kaptam, magamtól soha nem vettem volna meg. Már az első néhány használat után ledöbbentem, hogy milyen puha, selymes, csillogó lett a hajam tőle. Mindig nedves hajon használtam, hajszárítás előtt.
Többször újra is vásároltam, majd azt vettem észre, hogy kezd kicsit zsíros, lelapult lenni a hajam, úgy hogy váltottam egy másik gliss kur balzsamra. El is kezdett hullani, de nem biztos, hogy ennek a balzsamnak köze van hozzá.

jjjpetra
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 16.

Megelégeltem, hogy két naponta hajat kellett mosnom. Akkor váltottam erre a termékre, egyelőre nagyon elégedett vagyok vele. Nem szárít és 5 napig is bírja a hajam.

OttAnett
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. november 16.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. november 16.

Nem rossz de nem igazán venni észre változást. Én amiatt próbáltam ki, mert vegán, de nem voltam elájulva!

mrs.imperator
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. november 16.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. november 16.

Amikor a Lidlben megláttam ezeket a Nature termékeket egyből vettem belőlük párat, így a sampon is a kosaramba került. Szeretem a gyógynövényes natúr termékeket. Sajnos nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, így talán a természetes összetevők miatt nem olyan durva a fejbőrömnek ha kétnaponta használom. Kellemes illata van, nem az a brutális öreges rózsaillat. Könnyen eloszlatható, szépen habzik, jól tisztít.

jjjpetra

Sötétszőke hajamat akartam kicsit feldobni. Nagyon tetszett a végeredmény, azóta is mindig újraveszem. De az tényleg bosszantó, hogy mennyi megmarad belőle és ki kell dobni, mert nem tárolható.