Legújabb vélemények - Hajápoló termékek

Panni21
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 22.

Már annyian ajánlották a figyelmembe a márkát, hogy muszáj volt kipróbálnom. Találomra választottam ezt a hajpakolást, és talán még életemben nem csalódtam ekkorát.....kellemesen.
Az ára valóban utolérhetetlen (275ml-t szereztem be 1,50€-ért), a hatását tekintve pedig ott van a 8-10-szeresébe kerülő profi hajápolók mellett, sőt, nem egyet meg is előzött. Kellemes tisztaság-illata van, nem marad meg hajmosás után. Könnyű kiöblíteni, a hajam pedig mennyeien puha marad a egészen a következő hajmosásig. Rendeltetésszerűen használom, a feltüntetett időtartamig (3-5 perc) hagyom hatni.
Hosszú, de vékonyszálú, nem túl dús (sajnos) hajam van, és mivel maga a krém meglehetősen sűrű (ennek ellenére meglepően könnyű eloszlatni), a kis kiszerelés is várhatóan hosszú ideig (3-4 hónap biztosan) elég lesz.
Nem zavar, hogy szilikonos, sajnos az én gyenge, sérülékeny hajam esetében elképzelhetetlen lenne a szilikon teljes elhagyása (egyedül samponokban szoktam kerülni, ha tudom, mivel gyorsabban zsírosodik tőle a hajam).
Imádom 💕

CzFru
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 22.

Az áráér teljesen jó, sokáig elég hajpakolást kaptam. Használtam pakolásként és kifésülést segítő balzsamként is- utóbbiból minimális elég, mert különben nem szép az eredmény. A hajam puha tőle, jól fésülhető, de nem kiemelkedő a teljesítménye. Az összetevők egész jók.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 22.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 22.

Sokáig érezhető, csodálatos, vidám, nyári illatú kondicionáló spray, valóban könnyen kifésülhető a hajam tőle, de egyéb hozzáadott értékkel számomra nem bír. Ettől függetlenül szerettem és szívesen használtam.

MRekaaa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 22.

Illatra kicsit sok nekem, meg a hatása sem éri el azt a szintet, amiért nekem megérné ennyit kiadni rá. Elhasználom, de nem újravevős.

MRekaaa

Az illata finom, de sajnos ennyi. Nem fogom újravenni, ennél egy sima drogériás cucc is jobb.

Szandoca
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 21.

Festett vörös hajam van. Amikor már kopik a szín, akkor teszek a hajamra ebből a csodából fele-fele arányban az aktuális pakolómmal. Gyönyörűen felfrissíti a színt és az illata is isteni. 1 évre elegendő volt.

SminkesAnyuci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 21.

Egy év alatt használok el egy flakon hajlakkot, és szerencsém volt ezzel, mert nagyon bevált, kevés is elég belőle, kiválóan tart, a nap végén pedig könnyen kifésülhető. Zsírosodásra hajlamos hajamat nem teszi zsírosabbá, nem is szárítja, csak tartja egész nap ahová fújom. Egyetlen negatívuma számomra, hogy könnyű lenyomni a spray adagolóját, de hamar belejöttem, hogy miként lehet hatékonyan és óvatosan adagolni a terméket. Biztosan újravenném mert kedvező az ára és szerintem mindent tud amit egy hajlakktól elvárhatok.

Eedina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. szeptember 21.

Valahogy nincsen szerencsém a hajápolókkal. Olyan öblítés nélküli sprayt kerestem, ami
gátolja a hajvégek kiszáradását és tartósan megőrzi a hajam puhaságát. A fenyességről már álmodni sem merek. Na ez a készitmény (két fázisú, rázókás) bár könnyen kifesülhetővé teszi a hajat a beszárítás után, szépen el is nehezíti és másnapra a haj szinte érthetetlen módon száraz, sőt idegesítően sprőd lesz. Azt nem tudom, hogy táplál e, de hogy szárít az biztos. Emellett kicsit ragacsos érzetet is nyújt. A hajmosás utáni puhaság mintha sosem lett volna. A célom, hogy majd időnként újra befújva a hajam a következő hajmosásig ápolt lesz, szertefoszlott. Sajnálom a ráköltött pénzt, de az ember csak úgy tesztelhet, ha szorgalmasan válogat a jó tulajdonságokat ígérő termékek között. Egyetlen előnye számomra a finom illata, pont ezért az egyért kaphat 1 csillagot.

kremmanias24
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 21.

A kondícionálóját próbáltam ki először. Az nagyon tetszett, ezért kipróbáltam a sampont is... hát kár volt :( este hajat mosok másnapra már zsíros a hajam, pedig nekem eddig mindig bírta két napig zsirosodás nélkül. Könnyen kifésülhető és puha lesz a hajam utána, de másnapra mintha csak zsírral kenegettem volna a hajtövem. Kidobni nem akarom, majd a barátom elhasználgatja.

tyukanyo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 21.

Nem irritálja a fejbőröm, nem szárítja a hajam és kellememes érzés mosás után, mert nem lesz "csikorgós". Ugyan olyan gyorsan zsírosodik mint minden samponnal.