KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajápoló termékek

bszcs17
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 22.

Az első használatkor nagyon megemelte a hajtömegem, viszont később mintha megszokta volna a hajam. Nem zsírosított, könnyen kifésülhető volt tőle és puha tapintású a hajam. Egyébként nagyon jól tisztít, az illata pedig pompás.

Annoocska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 21.

Hááát... ez az első h&s samponom és nem nagyon győzött meg. Nagy reményeket fűztem hozzá,mivel újabban nagyon zsírosodik a hajam,de nem igazán jött be. Rontani nem rontott a helyzeten, viszont azt elvártam volna,hogy legalább 1 nappal tolja ki a hajmosást. Még tesztelgetem,hátha jobb lesz ,de addig csak 3 csillagot kap.

meryem
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. február 21.

Ma használtam először, de olyan apró betűs az összetétel leírása, hogy beléptem az oldalra, hátha többet megtudok. Én is csalódtam a tartósítószer miatt és bár a vizes haj kifésülését nem könnyítette meg a balzsam, szárítás közben érezhető volt a selymesedés, könnyebb kezelhetőség. Elhasználom, ha már megvettem, de szerintem többet nem fogom megvásárolni, az ára már 599 lett.

Dius90
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 21.

Az illatát elég nehéz lesz megszokni... de én választottam :P
Talán még ez adta a legjobb és legtartósabb volument az eddig próbált dúsító samponjaim közül. Cserébe kicsit szárítja a hajhosszt, úgyhogy masszívan megküldtem mindenfélével amit hirtelen találtam. Valószínű ha ezt a sok mindent nem kenem rá még kevésbé nehezül el a hajam és még tömöttebb frizurát eredményez. Első próbálkozásnak korrekt volt. Hajszál híján csodaszer.

Tanja88
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: < 18  |  2017. február 21.

Nekem elég vegyes érzelmeim vannak ezzel a samponnal kapcsolatban.
Előnyök: jó illata van, szép tartás ad akár a következő hajmosásig, fényes lesz a hajam tőle, nem drága, jól habzik, jól tisztít
Hátrányok: korpásít, már másnapra nem érzem frissnek a hajam
Igen hátrányokból jóval kevesebb van, de ezek sajnos olyan problémák amit épphogy elkerülne szerintem mindenki, nem ezt várják egy sampontól, pont az ellenkezőjét. Azért nem írom le teljesen, mert most tél van és elég érdekes az időjárás, ezért a hajam alapból rosszabb minőségű, könnyen zsírosodó, így ezt egyenlőre nem igazán tudtam eldönteni. Kipróbálom nyáron is hátha, de eddig nem az igazi...

Emenye
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 21.

Imádom! Eddigi legjobb hajvégápolóm. Viszont amilyen száraz a hajam, így jó sokat kell belőle használnom. Illata csodás. :)

Emenye

Illata isteni finom gyümölcsös. Viszont nekem sajnos szárítja a hajam nagyon.

Deena
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 21.

Előző kommentelő szavaival élve, első használatra tényleg olyan puha tapintásúa hajam mint a "hínár". Remélem ez a csoda hatás megmarad . Megszárítva is sokkalta puhább ,mint szokott lenni .

Lilium
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: < 18  |  2017. február 21.

Azt hiszem, hogy bátran kijelenthetem: az Aussie a kedvenc hajápolási márkám. A samponok szuperek, főleg párban a balzsamokkal, és ezt meg még nem is említettem. Tudom, hogy nem egyforma a hajunk, és hogy mindenkinek más válik be, az enyém viszont imádja ezeket a termékeket. Az illatát nagyon szeretem, és habár tele van szilikonnal, a hajam annyira gyönyörű, fényes és puha lesz tőle, hogy ezt is elnézem neki. Kb egy borsónyi elég belőle, az én hátközépig érő hajamra, szerintem egyáltalán nem zsírosít (max. akkor, ha az egészet kinyomnám a hajtövekre..), és nagyon hamar be is szívódik. Könnyű és kellemes, az egyik barátnőm mindig azt mondja, hogy már kilométerekről megismer a hajamról, annyira fénylik. :)

dori96
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 21.

A szempillámra próbáltam ki a feketét .
Könnyű volt felvinni, szépen beszínezte a szálakat.
Alapjáraton hosszú szempilláim vannak, de a végük szőke,szóval rövidnek tűnnek.Ezzel ezt tudom korrigálni,szépen befogja feketére az összes szálat,az eljétől a végéig.
A tartósságáról jön majd update. Egyelőre jónak tűnik,egyszerű volt megcsinálni, nem folyt bele a szemembe se(pedig attól féltem:D)