KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajápoló termékek

dalmuska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. április 25.

Ódákat tudnék arról zengeni, hogy mennyire szeretem. Nekem nem zsírosítja jobban a hajam, ellenben nagyon jól ápolja és puhává, fényessé teszi, élettel telivé, és könnyen kifésülhetővé, a hatása napokig érezhető. Eddig vásárolt balzsamjaim közül ez a legjobb! Nagyon szeretem, ha elfogy biztosan újraveszem.

dalmuska

Talán ez az egyetlen hajlakk, ami az én babahajszálacskáimat tökéletes fixálja, én úgy vettem észre, hogy olyan hét-nyolc órás hatása simán van. Ráadásul könnyen ki is tudom fésülni a hajam a nap végén, bár keveset is fújok rá.

Ruzsesbonbon
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. április 25.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. április 25.

Egy drogériában láttam meg először ezt a terméket, de drágának találtam így nem vettem meg. Aztán újra szembe jött velem, nagyon piszkálta a fantáziámat, így megvettem.
Az illata elsőre nagyon furcsa volt nem tetszett, most járok az első doboz végénél, de már imádom az illatát. 3-4 napig is érződik a hajamon.

A hajnövesztő hatásáról sok mindent egyenlőre nem tudok mondani, DE amióta ezt használom kevésbé zsírosodik a hajam. Nagyon szép fényes és selymes tapintású a hajam amióta ezt használom.

Biztosan újra fogom venni.

mafalda
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 25.

Hajmosás után használom, hajvasalás előtt, nagyon klassz, ettől nem száll, mint a széna a hajam és nem engedi visszagöndörödni sem, még ha párát kap se lesz kusza! :)

mse02
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 25.

Nagyon tetszik az illata, viszont én nem szeretem használni, nem érzem tőle tisztábbnak a hajam.
Fél hosszú barna hajam van, nem marad rajta látható a fehér por, de egy napot sem bírok ki vele ,hogy ne kelljen hajat mosnom.
Nekem nem vált be, én még nem tudtam megszeretni a száraz samponokat.

Madarka15
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 25.

Rég óta kerestem egy sampont ami nem szárítja a fejbőröm, ugyanis az utóbbi időben már olyan száraz volt hogy durván korpásodott. 3-4 sampon után már kezdtem feladni. Aztán megtaláltam őt! Nem szárítja és nem is zsírosítja a hajam. Puha és fényes lesz tőle a hajam, és csudijó az illata :)

Madarka15

Először jónak tűnt, viszont hosszú távon borzasztóan zsírosította és elnehezítette a hajam.

monarizsa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 25.

Először Angliában vettem még sok sok évvel ezelőtt egy üveggel, próbáltam menteni belőle, hogy még itthonra is maradjon, mivel akkor még nem lehetett kapni, és az itthoni kínálattal nem igazán voltam megelégedve, ez pedig szerelem volt első használatra. Az egyébként lapulásra hajlamos hajam szépen "égnek áll" tőle, a lehető legjobb értelemben :)Remekül végzi a dolgát, mindenképp megéri az árát.

camouflage
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: < 18  |  2017. április 25.

Sajnos amire megvettem,azon nem segített :( Nem mondom,hogy a fejbőrömnek nem lett jobb,de nem hullott kevésbé a hajam sajna. Viszont az elején egyszerűen csodálatos volt. Imádtam az illatát,nagyon puhává tette a hajam, és 2 nap után is olyan volt,mintha most mostam volna hajat,ami nálam nagyon-nagy szó. Eltudtam vele tolni a hajmosást,sőt valamikor egy héten egyszer mostam csak hajat.Itt még meg kell jegyeznem,hogy néha balzsamozni kellett utána,kicsit szárít,de nem vészes. Aztán ahogy telt az idő,valahogy elvesztette a varázsát, és ezeket a dolgokat már nem tapasztalom,mintha csak egy sima samponnal mostam volna meg. Talán hozzászoktam? Nem tudom,minden esetre a napokban döntöttem úgy,minek után lassan elfogy( egyébként rettentően tartós,szerintem fél évig simán elég kell,hogy legyen),hogy újravásárolom:) Nem veszítek semmit, még azt se mondhatnám,hogy drága ,mivel rettentően sok ideig elég :)

Ribbons
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 25.

Nagyon szeretem ezt a sampont,jól habzik,könnyen eloszlatható,az illata isteni, napokon(!) keresztül érzem a hajamon,ilyen még soha,egyetlen samponnal sem volt.Puhává,fényessé varázsolja a hajam,talán mintha egy kicsit nehezebb lenne kifésülni,de nem tudom, azt a samponnak tudhatom-e be.Szárítani egyáltalán nem szárít,én nagyon szeretem. :)