KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajápoló termékek

BxDorka
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 22.

Olyan több mint fél éve hogy használom. Régebben is könnyen fésülhető hajam volt, viszont korántsem fényes és ruganyos, végképp nem szuper puha. Most viszont fényesebb mint kisbaba koromban, ruganyosabb mint valaha, puha és nagyon erős. Régebben elég sokszor kapott a hajam hőkezelést, ami tönkre is tette, viszont ezzel a balzsammal a roncsolódás minimalizálódott, nem csak védi a roncsolódástól a hajamat de valamilyen szinten újra is tölti a roncsolt részeket. Ma vettem meg mellé a Kallosnak a keratinos samponját és hajpakolását, azoktól is sokat várok. :)

anikaa96
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 22.

Ugyan azt tudom leírni ehhez is mint a párjához :)
Tökéletes!
Imádom!
Legjobb!
3 szó mely tökéletesen jellemzi ezt a terméket!! :)
Én samponból is Pantene terméket használok mindig de ez a balzsam tényleg csodát tesz a hajammal!
Nem zsírosítja, nehezíti el a hajat. Gyönyörű fénye lesz tőle és a tapintása meg egyszerűen mesés!!
Csak ajánlani tudom mindenkinek!!

anikaa96

Tökéletes!
Imádom!
Legjobb!
3 szó mely tökéletesen jellemzi ezt a terméket!! :)
Csak ajánlani tudom mindenkinek!!

lexx
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 22.

Sajnos egyenlőre nem hozza a várt hatást, majdnem mindegyik negatív kommenttel egyetértek. Tulajdonképpen olyan semmilyen. Illata jó, de más pozitívumot sajnos nem tudok mondani annak ellenére hogy több mint 2 hete használom kitartóan. Se jobb kifésülhetőséget, se puhább hajkoronát nem tapasztaltam. Az előttem hozzászóló Kinleyni, pontosan összefoglalja a véleményemet, a Gliss Kur-os hasonlattal teljesen egyetértek.
Nem hinném hogy újra megveszem, ha csak nem valami csoda történne.

lexx

11.11-et szoktam használni 9-es vagy 12-es oxival. Mivel világosszőke az alap hajszínem, ezért nem szoktam a tövemet leszivatni (lehet hogy sok mindenki most full kreténnek néz). Gyönyörű fehéres-szőke hajszín az eredmény. 40 percet szoktam hagyni a tövemen, majd egy pici vízzel összemosom az alsó hajrészemmel is amit további 5-10 percig hagyok "pihenni". Hajmosásoknál szoktam hamvasítót használni, így megtartva a csibe sárga mentes szép színt! :)

Milia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. május 22.

Jó cucc, szép lesz tőle a hajam :)

Marianna49
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. május 22.

Végre egy sampon amivel 100%-osan elégedett vagyok!Nem viszket a fejbőröm egyszer használom egy héten!Egy kicsit húzós az ára de nekem megéri!

KLD
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 22.

Nagyon jó... DE vigyázni kell vele, csak a haj hosszára kell felvinni és viszonylag keveset a hajtövekhez mert ha valaki sokat visz fel akkor ez eredmény mintha hetek óta nem mosott volna hajat, és fontos az idő is 3 percnél tovább én nem szoktam rajta hagyni mert ha igen akkor ugyan ezt tapasztaltam. HA ezekre odafigyelek csodás eredmény pihe puha haj fényes is könnyen kezelhető. ( én az ehhez tartozó sampont is használom mellé)

KLD

Nekem még ez a régi van meg nem tudom mennyire másabb az új még nem próbáltam de ezt imádom. Szinte azonnal látványosan szebb lesz tőle a hajam. Nagyon szeretem az illatát is.

KLD

Samponnal együtt használom és, számomra ez a tökéletes persze mindenkinek mások a problémái nekem vékony szálú, gyenge töredezett hajam van, de nem korpás semmi más probléma nincs vele. Nem szoktam vasalni szárítani is max heti 1x, de így is hamar törik. Sampon után használom és valami elképesztő az eredmény... könnyen fésülhető,puha, fényes haj mi kell még?! Szóval én maximálisan elégedett vagyok vele és ajánlom azoknak akiknek ilyen típusú a haja