KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajápoló termékek

kakaska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 17.

Átlagos balzsam, az illata nekem fura, túl púderes.

rocksolya
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 17.

Ez a fajta balzsam és társai nagyon bejönnek. Nagyon szép lesz tőle a hajam és puha is.

rocksolya

Jól ápolja a hajvégeimet. Szeretem az illatát is.

rocksolya

Nagyon szeretem. Nem tudok róla rosszat mondani.

rocksolya

Jó az illata, az állaga, az ára, szóval teljesen megfelel. :)

lucasz
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 17.

Nekem teljesen bevalt, szokitett hajam nem volt tulsagosan eltoredezve mondhatni nem is de feltem hogy elobbutobb ez megvaltozik ha 230fokon vasalom. Gondoltam kiprobalom ezt anyukamnak ugyis bevalt a masik fajta. Hat nagyon jol tettem. Ilyen puha soha nem volt meg a hajam mintha a fodrasztol jonnek mindennap raadasul sokkal tovabb marad egyenes mint eddig. Csak ajanlani tudom:) ja es nekem nagyon zsirosodo a hajam de ettol nem ereztem hogy rogron ujra kellene mosni!

Barbera
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 17.

Fodrászként próbáltam ki a terméket.
Elsőre maga volt a nagy szerelem - az árához viszonyítva.
Előszőkített alapra kentük a 8.44-es árnyalatot 6%-os oxival. (Azért szőkítettük elő, mert előtte neon színnel volt festve a hajam és nem akartunk összevissza színeket a hajamon :) )
Nem csípett egyáltalán, pedig nekem nagyon érzékeny a fejbőröm, elsőre meglepődtem mert lila színre kezdett oxidálódni a festék, de a végeredmény nagyon szép rézvörös lett. Az illata kifejezettem kellemes volt.
Már a mosásnál észrevehető volt, hogy nagyon puha lett a hajam, szép fényes és gyönyörű egységes színt kaptam.
Az első mosás után ugyan érzékelhető volt egy kis változás, főleg a színe kopott meg, de mivel alászőkített hajról beszélünk és rezesvörös árnyalatról, annyira ez nem lepett meg.
A hajam puhasága elsőre úgy tűnt csökkent, kicsit nehézkesebb a fésülése is, de nem a saját termékeit használtam utána, szóval ez ennek is lehetett a következménye.
Szárítás után finoman érezhető, hogy a szőkítés megviselte a hajam, de a szín még mindig szép fényes és a tapintása is normális.

Szerintem megéri az árát.

Az argán olajos széruma zseniális!

Frissítés:
Már egy ideje ezzel festjük a hajam, és a saját apolóit használom. Azóta javulásnak indult az egyébként fentebb is említett szőkített hajam.
Mostmár úgy gondolom teljesen megéri az árát. Imádom a saját hajamon is, és imádok vele dolgozni is! ;)

lucasz

Ez egy csoda sampon, a hajam teljesen puha lett es az illata is jo. Mindent megkaptam amit a reklamban is mondanak...teljesen addig meg kinem szokultem azota sajnos valtanom kellett ugyanis szalmaszeru lett a hajam ha ezzel mostam, hozza teszem ugy lett leszivva hogy picit sem roncsolodott..sajnalom mert tenyleg jo sampon volt termeszetes vagy csak siman festett hajra ajanlom masnak is ezert tolem csak negy csillagot kap:)

AKiss
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 17.

Az a rengeteg növényi összetevő! :) Azt hiszem 26, és egyszer a zuhany alatt meg is számoltam, tényleg annyi :)) Nade: sosem volt még ennyire fényes a hajam és ennyire száraz sem a vége! Hozzáteszem, hosszú vékonyszálú hajam van, szóval nem egyszerű eset... De pár használat után akkor is majd' sírva fakadtam és nem értettem, miért nem vettem észre korábban. Nekem nem újravevős...

AKiss

Régebben hajmosás után használtam csak a hajvégekre, és tulajdonképpen semmi negatív hatása nem volt, az illatát is szeret(t)em. Én mindössze csak jobban szeretem, ha szabadok, szétterülnek a hajszálaim, ez pedig ugye krémezte kicsit, tincsesítette a végeket, de lehet, hogy csak sokat tettem rá :)
Nekem szebbé tette a hajvégeimet.