KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajápoló termékek

kiralykislany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. január 19.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. január 19.

Nem mondanám, hogy túlzottan sokat hidratál, szárazabbnak, és nehezebben kezelhetőnek érzem a hajamat, mint amikor csak sampont, és hajolajat használok. (Mindenből szilikonmenteset.) Most elhagytam a hajolajat nedves hajra, de ez a balzsam így nagyon kevés. A hajam ropogós, kezelhetetlen, és száll.. Ki fogom próbálni pakolásnak, hátha úgy többet ér. Az illata.. na az számomra egy gyomorforgató szag, de szerencsére száradás után nem sokáig érezhető.
Kíváncsian várom, hosszabb távon hogyan teljesít.

generalnagy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Egészen egyszerűen imádom az illatát, nagyon szuper termék, szép fényes és könnyen kezelhető lesz tőle a hajam. Pixibox-ban volt és nagyon örültem neki, már korábban is akartam hajolajat vásárolni, ez teljesen lenyűgözött, valószínű, hogy maradok ennél.

UPDATE: Még van belőle egy kevés, de biztos, hogy újra megveszem (! ha valaki tudja a lelőhelyet bátran mondja! ez a mostani Pixibox-ban volt). Mostanában egyre többször és többen dicsérik meg a hajam, hogy milyen szép és fényes és ez olyan jól esik :) én ennek a fantasztikus hajolajnak tulajdonítom a sikert, azt hiszem örök kedvenc lesz :)

anndee
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 19.

Nem mertem a nagyobb kiszerelést venni, hátha a nyakamon marad. Az illata számomra az olcsó folyékony szappanokat juttatja eszembe, és lassan az első flakont elhasználva sem változik a véleményem :D Nem zsírosodik kevésbé a hajam, de gyorsabban sem szerencsére. Viszont mintha tényleg erősödtek volna a hajszálaim, a hajvégeim sem töredeznek annyira (bár ez talán a shea vaj+szőlőmagolaj pakolásnak és a hajmosás utáni hajpakolásnak jobban köszönhető). Még gondolkodom, hogy a következő samponom is ő legyen-e, olyan semleges a véleményem róla.

bogarka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Update: Azóta is megvan, ennek kb másfél éve. Használom, szeretem, és ha elfogy újra fogom venni. Sokkal szebb a hajam azóta, a külső-belső ápolásnak köszönhetően. A szöszös hajvégek eltűnőben, a próbafülkében állva konstatáltam mennyivel szebb hátulról a hajam, mint kb egy éve! :)

Imádom! Nekem extra száraz a hajam, talán ezért működik. A citrusos illat nekem is fura, jobban örültem volna valami vaníliás beütésnek, de nem érezni felkenés után, mindegy is...Viszont a hatása nagyon jó. Kicsavarom a hajam, 1-2 pumpálást dörzsölök szét a tenyeremben, és a vizes hajamra viszem fel hogy mindenhova jusson. Belecsavarom a hajam törülközőbe, és lehetőség szerint hagyom magától a levegőn megszáradni. Nem lesz zsíros, csak finom puha, és nem kőolajat kenek a hajamra. Szuper.

szoszike125
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 19.

Egy beauty blogger ajánlása alapján vásároltam meg a terméket, és elég nagy csalódás volt. Habár könnyen kifésülhető, a tangle teezeremet tönkre tette, mert kis ragacs csomókban jön le, amit képtelenség belőle kimosni.( ezt már időközben több barátnőm is tapasztalta) Habár megfelelő tartás ad, soha nem tapasztaltam még ilyen ragadós érzetet egy hajlakknál sem. Biztosan nem veszem újra.

gumibogyo11
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

5 millió csillag. És még annál is több.
A haj szép, puha, illatos, könnyen fésülhető és minden ami jót csak el tudsz képzelni - lesz ennek a használata után. Vállig érő hajamra kb a felét használtam el, de mivel ez volt az első, lehet hogy kicsit túltoltam, valszeg a harmada is elég. Nálam mindenképp újravevős lesz, ilyen összevetők és ár/érték arány mellett ez a létező legjobb pakolás.

Brigusz
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Próbálkoztam sokfajta samponnal, samponszappannal, szilikonmentes biosamponokkal, de a hajam katasztrófa volt.... Egy nap bementem egy dm-be és azt mondtam, hogy letojom a trendeket, én visszatérek a Pantenehez... lekaptam a polcról és azóta ezt használom, több, mint egy éve. És bevált, nem zsírosít, nem törik a hajam, a balzsam tesóját használva teljesen elégedett vagyok a végeredménnyel. És, hogy őszinte legyek, már nem is merek váltani. Tehát nálam ez a termék maximális 5 csillag, és mivel már több, mint egy éve használom, hosszútávon is marad ez a szerelem és mindenkinek ajánlom, akinek más sampon szétcseszte a haját, mert ez szépen helyre fogja hozni! :)

ditke838
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

A gubancokat azért szerintem egy rendes olajos hajvégápoló jobban viszi, előbb azt szoktam a hajamon eloszlatni, majd mikor megszárítottam, szárazon szoktam befújni vele, fényes lesz a haj, s helyreteszi a kiálló mini szálakat. Inkább a haj küllemét lehet vele javítani, mint ápolni vele, bár valamicskét csak hozzátesz ahhoz is. Szerintem, amit én használok az neki az újított változata, de őt nem látom még a KM-án.

ditke838

Nem egy rossz sampon, szerintem ha ügyesen teszi fel az ember, akkor a második kör jól habzik. Kicsit matt érzésű, mikor leöblítem, így egyből jön a balzsam. Szép dús lesz tőle a hajam, nekem eddig bejött, nem a tökéletes sampon, de megtartom a "jelenleg nincs jobb ötletem" kategóriában.

Snowflake96
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 19.

Inkább csak a hajvégekre szoktam használni, de úgy tökéletesen bevált. Puhává és fényessé teszi a hajam és a kellemes illata is sokáig érezhető marad. Már a sokadikat veszem újra, eddig ez egyik legjobb hajápolóm.