KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajápoló termékek

Luna1024
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 24.

Első termékem a márkától, előtte még csak nem is találkoztam velük. :) Csak pár hete használom ezt a sampont, de eddig nagyon ígéretes darabnak tűnik! :)
A hajam szögegyenes, csípőig érő, normál szálú. Eddig nem volt túl sok problémám vele, max. a hosszából adódóan hajlamos volt a töredezésre... Ez sajnos most is fennáll, emellett azonban mostanában szárazabb is az alsó harmada a szokottnál, a fejbőröm meg olyan gyorsan zsírosodik, hogy kétnaponta kell hajat mosnom a heti 2 helyett... Nem tudom, mi lehet vele. :( Na mindegy - a lényeg, hogy mostanában akármilyen sampont használtam, a második nap végére úgy néztem ki, mint aki zsírosbödönbe fejelt - amellett persze, hogy az ápoló hatásuk 0 volt -, ez a sampon viszont betartja, amit ígér! Féltem a "2 az 1-ben" formulától (vagy hatástalannak, vagy feleslegesnek érzem), de ez tényleg egyszerre sampon és balzsam: gyengéden, de nagyon hatásosan tisztít, jól habzik, emellett a hajam már mosás közben is pihe-puha, selymes, kellemes tapintású. Nem zsírosítja jobban a fejbőrömet - mi több, a mostanában próbált katasztrofális termékekhez képest 1 nappal tovább biztosít tiszta hajat! :) Én a legtöbbször mégis szoktam balzsamot használni utána ("biztos, ami biztos" alapon), de amikor rohannom kell és kimarad, csak ezt a sampont használom, és így is érzem a hajamon az ápoló hatását. :)
Én egy sampontól annyit várok el, hogy tisztítson, ne szárítsa a hajamat és ne lapítsa le azt, valamint lehetőleg baráti ára legyen, szóval ez a balzsam-funkciójával már túl is teljesítette az elvárásaimat. :D Bevallom, az összetevőkre samponok esetében sose figyelek, de jobban megnézve azok is szépek, így még nyugodtabb szívvel adok 5 pontot és ajánlom a terméket másoknak is. :)
Az illata FANTASZTIKUS: nagyon természetes, realisztikus kamilla illat - eddig nem gondoltam, hogy szeretem a gyógynövények illatát, de ez a sampon erről is meggyőzőtt. :D

Én nagyon elégedett vagyok vele, és tuti, hogy ha kifogy a flakonom, újraveszem ezt, vagy valamelyik másik L'Angelica sampont! A teafásra vagyok nagyon kíváncsi, meg talán van levendulás is, valamelyiknek szintén fantasztikus illata volt az üzletben. Mindegy - ez a termék betartja, amit ígér, ellentétben sok más jóval drágább, de a polcon előrébb tologatott népszerű márkával... Így - bár amúgy eléggé folyós, nálam gyorsan fogyó termékről van szó - a 900 Ft szinte baráti ár érte. Én egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem! :)

Izabel
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 24.

Másfél hónapja "érlelődött" a polcon, ma végre rászántam magam a "festésre". Elég hosszú, festett szőke hajam van és nekem kevésnek tűnt - mennyiségileg és a pigmentáltság szintjén is. Furcsa, hogy hajmosás+szárítás+festés+öblítés a sorrend, mert ha már egyszer újra kimosom, akkor újra meg fogom szárítani. Ennyi hőnek viszont nem szívesen tenném ki a hajam. Így én festettem+(óvatosan) mostam+szárítottam. Az ajánlást betartva, nem használtam hajbalzsamot, és érdekes módon, nem is hiányzott, tényleg ápol ez a kis termék (mondjuk ápolásra elég drága). A szín lehet, hogy emiatt lett fakóbb (értsd: semmilyen), mint amire számítottam. Egy esélyt még biztos adok a dolognak, addig is három csillag.

Enci76
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 23.

Kíváncsiságból nyúltam érte a pocra. Meglepően sűrű állaga van. A felénél fejre állitva ráznom kellett, hogy kitudjam nyomni. Piszok jó illata van, az már egyszer biztos. A hajam nagyon jól érzi magát tőle. Semmi gubancolódás, könnyen kifésülhető, és az illatát még sokáig érzem utána. Tartást ad a hajnak szárítás után, és olyan mintha feltőltené a hajszálakat. Töményebbnek, vastagabbnak tűnik tőle. Nem a samponjával használom, de számomra így is meggyöző.Megkapja az öt csillagot. :)

My Molly
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 23.

Mélységesen és borzasztóan csalódott vagyok. A hajam most konkrétan egy szétszáradt, széttört szénaboglya. Korábban használtam már ezt a fajta festéket, nem volt vele problémám, a kis utóápolója mindig rendbe tette azt a kis kiszáradást amit eredményezett. De most! Az egészséges hajamat úgy tönkretette és olyan módon, hogy konkrétan sírni tudtam volna, mikor megláttam. Most egy seprűt hordok a fejemen - sajnos nem vicces. A meggybonbon árnyalatot vettem meg, mert 23 évesen bizony őszülök és nem is ártott már egy kis frissítés... ez lett belőle. Bánom és átkozom a napot amikor megvettem. Soha többet nem fogok drogériás festéket venni, bármilyen ammónia és minden mentesnek is fogják ígérni. Nem tudom, talán csak én jártam így, vagy rossz volt valami a festékben, ötletem sincs. De többet soha.

Ildiiiiiii
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 23.

520 Ft volt, nem is ér többet. Összeáll tőle a hajam, kifésülni is alig bírom utána.

sziluetta
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 23.

Egyszerűen imádom, fantasztikus illata van. Eleinte nagyon erős, de csak gyengén fog érződni utána. Nagyon jót tesz a hajamnak és az árai is jó, én csak ajánlani tudom. ^^

hagane1994

Nagyon jól fixálja a hajat és az illata is kellemes :)

cintialaura
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 23.

Huuuuu! A balzsamjával együtt nem kentem a hajtöveimre) használtam eddig két alkalommal és nagyon bejött! Nem tolja ki a hajmosást de ettől második nap vegére sem lapos a hajam. Jó illata van és jól habzik.
4 csillag azért, mert volt már hasonló tapasztalatom Balea samponnal, de ahhoz hozzászokott a hajam. Meglátjuk hogyan teljesít hosszú távon.
UPDATE: Többszöri használat után rettentően elnehezítette a hajam.

pocoknyuszi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 23.

Sajnos, tényleg nem ér semmit se... maximum arra jó, hogy illatot adjon a hajnak, de száraz samponnak katasztrófa... a legrosszabb száraz sampon, amit eddig használtam, pedig már elég sokat kipróbáltam.

Orchydea
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 23.

Eddig csak L'orealt, Garniert vagy Balea hajolajat használtam. Gondoltam hogy kiprobálok valami "natur" terméket. Egy honap rendszeres használat után kijelenthetem hogy semmit de semmit nem tett a száraz, festett szőke hajammal. Valahogy nem találom az arany középutat, ha túl sokat teszek belőle (kb 3pumpányit) zsiros hatást kelt és nagyon nehezen szivja be a hajam, ha kevesebbet használok( kicsivel több mint 1pumpányit) nagyon száraz marad a hajam és fésülés közben akad,gubancolodik amit ezelőtt nem tapasztaltam. Más terméket nem használtam csak ezt. Elhasználom de újra venni nem fogom. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá a sok jó vélemény alapján. Jahh és az illata pff...