KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajápolók

meryem
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. február 21.

Ma használtam először, de olyan apró betűs az összetétel leírása, hogy beléptem az oldalra, hátha többet megtudok. Én is csalódtam a tartósítószer miatt és bár a vizes haj kifésülését nem könnyítette meg a balzsam, szárítás közben érezhető volt a selymesedés, könnyebb kezelhetőség. Elhasználom, ha már megvettem, de szerintem többet nem fogom megvásárolni, az ára már 599 lett.

Emenye
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 21.

Imádom! Eddigi legjobb hajvégápolóm. Viszont amilyen száraz a hajam, így jó sokat kell belőle használnom. Illata csodás. :)

Deena
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 21.

Előző kommentelő szavaival élve, első használatra tényleg olyan puha tapintásúa hajam mint a "hínár". Remélem ez a csoda hatás megmarad . Megszárítva is sokkalta puhább ,mint szokott lenni .

Lilium
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: < 18  |  2017. február 21.

Azt hiszem, hogy bátran kijelenthetem: az Aussie a kedvenc hajápolási márkám. A samponok szuperek, főleg párban a balzsamokkal, és ezt meg még nem is említettem. Tudom, hogy nem egyforma a hajunk, és hogy mindenkinek más válik be, az enyém viszont imádja ezeket a termékeket. Az illatát nagyon szeretem, és habár tele van szilikonnal, a hajam annyira gyönyörű, fényes és puha lesz tőle, hogy ezt is elnézem neki. Kb egy borsónyi elég belőle, az én hátközépig érő hajamra, szerintem egyáltalán nem zsírosít (max. akkor, ha az egészet kinyomnám a hajtövekre..), és nagyon hamar be is szívódik. Könnyű és kellemes, az egyik barátnőm mindig azt mondja, hogy már kilométerekről megismer a hajamról, annyira fénylik. :)

buba83
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 21.

Nagyon szeretem. Szuper az illata, nem nehezíti el a hajat és tényleg segít a száraz, töredezett hajnak. Többször vettem már és mindig megbántam, amikor kiváncsiságból valami mást is kipróbáltam inkábbb helyette.

Anne74
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 21.

Nagyon kellemes illat s kellemes hatás. Még tesztelés alatt van (néhány használat), ám a fodrászom szerint jót tesz a hajnak.
Bízom benne eredményes hajápoló hatás lesz a jövőben is...

buba83

A hatása csak néhány napig tart, utána összetapad és elnehezedik a hajam - korábban más olajoknál ezt nem tapasztaltam. Nekem nem vált be, de másoknak biztos jó, mert ezt leszámítva én is éreztem, hogy puha és élettel teli a hajam tőle.

Flora22
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 21.

Nagyon elégedett vagyok vele, imádom :) A hajam állaga teljesen más, illetve kezelhetőbb.

Pussycat
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 21.

Kiváló! Amióta használom, a szőkített hajamat teljesen megóvja. Nem lesz sárga, szép hamvas marad ;) Illata is kellemes

kiralykislany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 21.

Extra ápolásként, és az illata miatt vettem meg. Eddig különösebb változást nem tapasztaltam, és sajnos az illata sem marad meg használat után. Ki fogom próbálni más samponnal is, hátha..
Annak akinek macerás a használata, miért nem tölti át egy fújós flakonba?!