KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajápolók

beautycare
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 24.

Helyes kis pakolás, szuper illattal. Minimálisan táplál, de a Balea termékek nálam minimális hatásfokkal működnek. Ezt is amolyan tűzoltásra javasolnám, ha nincs más kéznél, de valamit szeretnénk táplálni a hajunkon.

beautycare

Nálam bevált. Bármikor, amikor nem szeretnék sokat kiadni és rossz állapotban van a hajam, ebből egy 3-4 kúra és azért érezhetően jobb is. Ár-érték arányban jó, de nyilván csodákat ne várjunk ennyi pénzért.

beautycare
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 23.

Nagyon jó! Hidratált, ahogy kell! Bársonyos hajam lett tőle.

beautycare

Csodákat művelt a hajammal! Nagyon puha és hidratált lett tőle! Nekem tetszik ez a természetesebb, nem parfümözött illata, jó érezni a zabot benne!

beautycare

Nagy reményeket fűztem hozzá, többször vettem is belőle. De végeredményként kábé semmi. Lehet túl sokat vártam a hiperszuper összetevők miatt...

beautycare

Nálam úgy ímmel-ámmal váltotta be az ígéreteket. Egyszer éreztem, hogy jobb utána a hajam, másszor meg semmi...

beautycare

Eleinte tesztert kaptam és úgy próbáltam, két dolog: nagyon-nagyon jó, tényleg sokkal erősebb lesz tőle a hajad, ezt már érzékeled egy használat után is, viszont (!) árban halál... akinek középhosszú, vagy netán hosszú haja van, annak 2-3 alkalom után újat is kell vennie.

beautycare

Imádtam az illatát, de konkréten semmit nem csinált a hajammal.. szóval nálam ez zéró

beautycare

Régen használtam, akkor nekem nagyon bevált. A hajvégek tápláltabbak, selymesebbek lettek, de mint azt a Lushnál tapasztaltam, nem érdemes itt venni dolgokat, mert ár-érték arányban igencsak elszálltak.

beautycare

Konkrétan nem szeretem a Dove-ot (legnagyobb állatkísérletező), de ez nagyon jó! Tényleg táplál, fantasztikusan beszívódik száraz hajon is, így nem kell várni az ápolással a hajmosásig. A száraz végekre is tényleg jó. Pozitív csalódás, működik :)