KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajápolók

canyon
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 27.

Nem ragasztja össze a hajat. A legjobb eredményt akkor érem el, ha még nedves hajra fújom, beszárítom és kivasalom. Tényleg 2 napig egyenes marad a hajam. A nagyon párás időtől nem véd, de egy klassz kis termék :)

canyon

Egy Balea samponnal használom, tökéletes! Nem nagyon használtam eddig balzsamokat, a Kallos nagy tégelyes pakolásait használtam sampon után. A balzsamokat nem találtam elég táplálónak. Ezzel a balzsammal elégedett vagyok, puha és könnyen fésülhető a hajam :)
Újra veszem!

Nymphae
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 27.

Az első balzsam, amitől szépen ki tudom fésülni a hajam. A hajpakolással együtt használom sokszor, hogy minél kevésbé legyen töredezett a hajvégem és szuper selymes legyen. :)
Nem használok hajvég ápoló olajakat, mert azok a hajvégeim töredezését fokozzák. Emiatt is használom együtt a pakolással a hajvégekre.
Kellemes illatú, olcsó balzsam.

Nymphae

Ár-érték arányban nagyon jó.
Hajhullásra használom minden hajmosás előtt, amit mérsékelt. Babahajak is megjelentek, a hajhossz is gyorsabban nő.
Hajmosás előtt masszírozom a fejbőrbe és hagyom két órán át hatni.
Nem szedek a használata mellett hajnövesztő kapszulákat.

Marianka
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 26.

Nagyon jó! Fincsi illata van és a hajam is szereti. Tetszik, hogy nem annyira folyékony. Lehet a balzsamot is beszerzem majd. Elsőre 5*

Roseblood
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 26.

Update: azóta is nagyon szeretem. A mennyiséggel mondjuk kicsit óvatosabban bánok már, mert hajlamos tőle összeállni tincsekbe a hajam. A második flakont használom el, és biztos vagyok benne, hogy addig mindig újra fogom venni, amíg létezik ez a termék. :)

Imádom! :)
A fodrászomnál láttam, mindig ezt tette a hajamra vágás után, mire hazaértem tőle (10-15 perc), addigra mindig beszívta az összeset. ^^ Nem is haboztam sokáig a megvásárlásával, mert az illata is nagyon megtetszett, nem olyan nagyon mű, mint azoké a hajvégápolóké, amiket eddig használtam.
Dús, hátközépig érő, szárazvégű loboncom van, így pont elég az a mennyiség, ami egy pumpálás során kijön belőle. A hajvégeimre és a hajhosszra szoktam "rásimogatni", sokkal szebb tőle a hajam. Félig vizes, vagy száraz hajon, nekem mindenhogy beszívja.
És a hab a tortán: 2 hónapja voltam fodrásznál, azóta minden hajmosás után használom ezt a kis csodaszert, és még nincsenek újabb töredezett hajszálaim... és ez nálam nagy szó, mert általában elég hamar "újratermelődnek" a kis mocskok.
Szóval én csak ajánlani tudom, az egyik legjobb hajápoló szer, amit valaha használtam (és ahhoz képest persze jó áron is van).

viva885
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 26.

Nálam nem vált kis semmilyen "extra" hatást, az illata kellemes, mikor használom utána körülbelül 2-3 napig érzem is még. Puha lesz a hajam tőle, de szerintem (szinte) minden balzsam képes erre.

Aqua85
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 26.
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 26.

Nietril:
aqua85kukacgmail.hu

nemethadri
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 26.

Imádom! Nagyon olcsó, nagyon hatékony. Nem töredezik és iszonyatosan selymes a szőkített hajam mióta ezt használom. Ráadásul annyira jó az illata!!!

ReginaPaper
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 26.

Elképesztően jó!! Göndör száraz hajam van, nagyon nehezen találok normális terméket a hajamra, és a legtöbbet egy idő után meg is szokja... Ezt viszont nagyon szereti. Több napon keresztül puha marad tőle a hajam. Igaz hogy elég drága sajnos, de mivel ilyen szupisággal én még nem találkoztam ezért biztos hogy újraveszem!