KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajápolók

Lexiii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 20.

Nekem ez a balzsam nem jött be. Rosszat nem tesz és egy minimálisan jobb is a hajam, mint ha egyáltalán nem használnék balzsamot, de alig észrevehetően. Nagyon kedvező az ára, így ha más problémám nem lenne, akkor 3 csillagot adnék rá. De számomra annyira büdös (sajnos tényleg nem tudom szebben kifejezni), hogy emiatt még 1 csillagot levonok. Elhasználtam, de még ha jobban is táplálna, akkor sem akarnám, hogy ilyen "illatú" legyen a hajam.

dodrka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. június 20.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. június 20.

Kipróbáltam minden felhasználási módját, nagyon jól szuperált az összes, azonban a hajápolási rutinomba végül így épült be:
Hajmosás előtt az egész hajamra viszem fel a hair foodot (elég nagy mennyiséget, mivel azt tapasztaltam, hogy a hajam beszívja a nagy részét) és kb 1- 1,5 órán keresztül hagyom rajta. Utána hajmosás a szokásos mód szerint, viszont mikor megszárad annyira puha és fényes, amit korábban sehogy sem sikerült elérnem. Egyáltalán nem nehezíti el, vagy lapítja le a hajam, mégis puha. FANTASZTIKUS, az illat csak haba tortán, de a termék maga is szuperjó.

viva885

Nekem ez az egyetlen olyan hajszesz ami használt korpa ellen, mindig a fejbőrömön eldörzsölöm és az illatát is szeretem, fűszeres narancsos szerű illathoz tudnám hasonlítani :D Igaz kicsit tud csípni de nekem ennyit megér :)

dundicat
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 20.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Most egy természetes alapanyagokból összeállított társát használom, de mivel az nagyon drága, vissza fogok térni ehhez. Csodás illata van, már ettől is sokkal ápoltabbnak érzem a hajam. Rá szoktam fújni vizesen és szárazon is, ámbár arra vigyázni kell, hogy ne nagyon érjen a hajtőre, mert kicsivel hamarabb bezsírosodik tőle akkor a hajam. Viszont tényleg kicsivel dúsabbnak tűnik a frizurám, és ráadásul még elképesztő puha és selymes is lesz tőle. Ezek miatt lett az egyik kedvencem, és ha nem is mindig ezt használom, időről időre visszatérek hozzá.

platinakuka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 20.

Ahhoz képest, hogy szilikonmentes, tényleg egész jó. Könnyebb kifésülni a hajam, és.ha ezt használom, másik ápoló nem is kell. Minden második-harmadik hajmosáskor használom, különben zsírosít.
Nekem nagyon tetszik az illata, tök nyárias 😍 sok egyéb terméknek kimondottan büdös és gagyi kókusz illata van, futottam bele olyan testápolóba, hogy hajjaj! Pedig itt mindenki dicsérte. Ez egész kellemes szerintem.
Másnap még érződik kicsit.
Strandolás után hálás volt érte a hajam, viszont igaz, hogy amint felkened, lefolyik, ezért szerintem hamarabb fogy, mint amit régen használtam.
Nem hiszem, h újra fogom venni, aji volt. (Én a benne hagyósokat szeretem)
De meglepően jó, én rosszabbra számítottam. 😊😊

katinkapls
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2018. június 19.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2018. június 19.

Kedvenc hajápolási termékem EVER!!! Van, hogy hajmosás előtt egy órával teszem fel, de néha egész éjszakára is fent hagyom. Istenien puha, fényes, élettelteli hajat varázsol. Külön pluszpont a szép összetevőkért és a szilikonmentességért. :)

csszabinka13
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 19.

régóta használom a hajamra és tökéletesen megvagyok vele elégedve mást nem is használnék

Kriszta180222
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 19.

Eddig remekül teljesít. Derékig érő hajam van, a vége az már eléggé meg van gyötörve, de ettől a krémtől még a hajmosást követő 2. napon is gyönyörű, lágy esésű és puha, nem beszélve az illatáról, amit imádok, és még másnap is intenzíven lehet érezni.

dharma7
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 19.

A samponjával együtt használtam, és az elsō hetekben csodaszernek tūntek együtt. Dússá, puhává, élettel telivé varázsolta a hajam; madarat lehett volna fogatni velem, hogy végre megtaláltam, amit évek óta kerestem! :) Viszont az elsō hónap után sajnos hihetetlenül elkezdte szárítani a (vèkony szálú) hajam, így végül a második hónap végén elhagytam a használatát. A samponját továbbra is imádom, de sajnos a balzsamot az én hajam hosszabb távon nem szereti.

domanybeatrix
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. június 19.

Göndör, hosszú, részben festett, de eredetileg is barna hajam van.
Tény, hogy könnyebb kibontani ezzel a balzsammal, mint mondjuk egy drogériással, de azért nyilván más kategória árban és összetételben is.
Szép a hajam rögtön mosás után, de azt kell, hogy mondjam, hogy a kedvenc balzsamommá nem vált (az egy Shea Moisture termék, amit nem muszáj kiöblíteni, így göndör hajra nekem jobban bevált).
Elképzelhetőnek tartom, hogy ha más típusú hajam lenne, akkor "elég" lenne.
A márka mindenesetre szimpatikus, próbálkozok még a termékeikkel a jövőben is.