KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajápolók

Klau07
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 24.

Az illata valami mennyei! A használat utáni napon is érezni a hajamon. Valóban olyan a maszk, mint a banánpüré, nem sokon múlt, hogy megkóstoljam :D Tetszik a dizájn is... Egy kicsit száraznak éreztem a hajam utána, illetve nincs benne szilikon, amitől lelapulna a haj. Hajvasalás után olyan hatású volt a hajam, mintha pára érte volna, szóval ez vagy a szilikon hiánya miatt volt vagy, hogy túl nagy a hőség a lakásban és izzadok, mint a ló, pláne vasalás közben... Szóval nekem nem lenne baj, ha lelapítaná, mert vasalni szoktam amúgy is. Tesztelgetem még a terméket, kíváncsi vagyok, hogy kevésbé meleg időben hogy fog állni a hajam. Ha úgy látom, hogy a szilikonmentesség nálam inkább hátrány, akkor nem hiszem, hogy újraveszem, de ennek ellenére egy élmény...!

Ragdoll
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 24.

2 éve használom, most ezt az új változatot vettem újra, gondolom ugyanaz mind a kettő.
Uv-para miatt vettem meg, nem egy nagy kiadás, de legalább nem fakul ki a hajam, meg nemis szokott se a nap sem a víz akkora károkat okozni rajta. Nekem ezekért már megéri a 600 ft. Az illatáról nemis beszélve ami isteni kókuszos és elég sokáig meg is marad😍

Barbuss00
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 24.

Ez a termék valami csoda!
Imádom az illatát, a kiszerelését is nagyon szeretem. Pár hónappal ezelőtt vásároltam meg az itteni vélemények miatt, de nem bántam meg egyszerűen imádom. Göndör, nagyon száraz a hajam, hajmosás előtt szoktam haszálni, és hajmosás után balzsamot sem kell használnom annyira, "teszi a dolgát" :) biztosan újra veszem.

ancsi97
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 24.

Nagyon jó az állaga,az illata nem hivalkodó. Nagyon száraz hajra azért nem csodaszer,de érezni,hogy kicsit segit

kjucus
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. július 24.

Már a harmadik flakont pusztítom, mert nekem nagyon bejött ez a hajspray. Minden hajmosás után használom, kifésülés előtt, nedves hajon. Utána szinte szalad a fésű a hajamban és az illatát is imádom. A kislányom hajára is szoktam használni hajmosás után, mert sokkal könnyebb kifésülni vele a derékig érő haját.

Noah27
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 24.

Akciósan megvettem,mert l'oréal termékben nagyon nem csalódtam és amúgy is áttértem a természetes összetevős kencékre(amit a hajam és a bőröm is meghálál).
Vizes hajra kentem a szőkített részekre,nem túl sokat. Amíg meg nem száradt teljesen,azt hittem itt a vég :D újra hajat kell mosnom.
De nem...puha és fényes lett,az illata hamar elillant :) az tény,hogy dús és vastag szálú hajat még jobban besörényesíti :D

nikkike
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 24.

Igazából én fésülködéshez vettem, mert a szőkített hajam néha csak a felének kitépésével lehetett kifésülni. Ezt tudja, az illata is jó, hosszan nem tart ugyan, de azt nem is ígéri.

Alizka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2017. július 24.

Én ennél olcsóbban vettem, lehet, hogy éppen le volt árazva, és ezért is, spórolás céljából vettem meg, és persze reméltem, hogy azért jó lesz. Nem vagyok elájulva tőle. Az állaga vizes, ahogy felkenem, mintha eltűnne. Késztetést érzek, hogy tegyek még rá, így hamar elfogy, azért is, mert hosszú a hajam. Az illatát szeretem, sokáig meg is marad, ami jó. Nem táplál eléggé, én száraznak érzem a hajvégeim a használata mellett. Két mosás között is kívánja az olajat a hajam, ami más balzsamnál nem volt jellemző. Az én hajamnak ennél több táplálás kell. 3 csillagot adok neki.

Enci76
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. július 24.

Nagy-nagy csalódás ez a balzsam. Gyakorlatilag semmit nem csinált a hajammal, olyan mintha nem tettem volna rá semmit. Még az illata is elveszett a hajamon.

pmm81
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. július 24.

Kerarinos pakolást és sampont szerettem volna venni a fodrászcikk boltban, de nem volt, helyette ajánlotta az eladó ezt. A legnagyobb kiszerelés volt csak a samponból és a pakolásból is, de mivel sok jó véleményt olvastam róla, elhoztam. Nagyon meg vagyok vele elégedve, hosszú ideje használom már, csak jó tapasztalataim vannak. Ha van elég időm, akkor fent hagyom akár fél óráig is, de van, hogy csak balzsamként használom, pár percig, és akkor is ugyanolyan selymes, puha, fényes lesz tőle a hajam. Az én megviselt, hosszú hajamnak tényleg csodaszer.