KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajápolók

mse02
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 30.

Mindig kell lennie itthon belőle, szépen kitudom oldani a gubancokat vele. :)
Nem nehezíti el a hajam, ha nem viszem túlzásba.
Szeretem, már többször újra vettem.

Sz. Csilla
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 30.

Nálam *5ös az illata is és a hatása is!

Update: nagyon sokszor vettem már újra. :)

tundi0427
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 30.

Nagyon megszerettem ezt a kis csodát. Minden hajmosás után használom a vizes hajvégemre. Azóta abszolút nem veszek észre töredezést, szárazságot. Nagyon kevés is elég belőle ( kb 2-3 nyomás). Nem hagy maga után zsíros, olajos érzetet. Biztos vagyok benne, hogy ha elfogy újra fogom vásárolni. Plusz még ami nagyon tetszik, hogy nem horror áron van, mint hasonló társai.

nikolett
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 30.

Ez nagyon jóóó. Az épp csak megszárított oroszlánsörényemre teszek belőle és teljesen megszelídíti. Nem csak a hajvégeimre teszek, de még így sem zsírosít.

Sz. Csilla

Az illatát nagyon szeretem!! :) De a hatása meg se közelíti a szűz olívaolajét, amit előtte kentem a hajamra nagyon sokáig.
Annyira lerakódott rajta a szilikon, vagy valami, amit ki se tudtam belőle mosni. Ezentúl maradok az olíva olajnál.

Update: Egy speciális mélytisztító samponnal alaposan megtisztítom a hajam minden lerakódástól és így alkalmanként, max heti egyszer és csak két nyomást használok belőle a hajamra. Főleg amikor szeretném, hogy jó illatú legyen. :) Így nem nehezíti el.

Update: Most látom a korábbi véleményem, amin már csak mosolygok. :) Nem tudom mit éreztem akkoriban, de nem ez csinálta az tuti. Nem szoktam olíva olajjal bajlódni már rég, ezzel pumpálok a 6 nyomásnyit a tenyerembe és a félig nedves hajvégeimre kenem, azután szárírtom. Nagyon jól ápol és véd, finom illattal. Tökéletes! Megkapja az 5 csillagot.

nutellaspalacsinta88
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 30.

"Natúr" balzsamot kerestem, ezért választottam. Sajnos nem vált be, a szekrény mélyén végezte szegény. Nagyon sok kell belőle, hogy érezzem, hogy egyáltalán van valami a hajamon, de még ezután is száraz és gubancos marad. A csapvíz kb többet ér.

nutellaspalacsinta88

Találomra vettem le a Müllerben a polcról, nem volt a legjobb választás. Konkrétan semmit nem kezdett a hajammal, mintha nem is használtam volna balzsamot. Örülök, hogy végre elfogyott... Egyedül az illatát szerettem benne, ezért adok 2 csillagot.

mysteryGirl
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 30.

Nekem nagyon szép puhává varázsolta a hajam, emellett könnyen kifésülhető és nem nehezítette el. 5*

mesayaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 30.

Tavaly teljesen szétszedte a hajam a szőkítés, és vele orvosoltam az orvosolhatot. :)

zimmbo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. március 30.

Vastag szálú, dús hajam van, amiben ráadásul ilyen-olyan hullámocskák is vannak, ami borzalmasan fest hajmosás után, ha csak hagyom megszáradni. Eddig azzal küzdöttem, hogy hajmosás után körkefével kihúztam, majd kivasaltam. Mondanom se kell, utálom ezt a műveletet, főleg 2-3 naponta. Nem olyan rég találtam ezt a cuccot a tescoban 400Ft-ért ! leakciózva, és bár félve - mert már volt rossz tapasztalatom a toni&guy hasonló termékével - , de megvettem, gondoltam nem vesztek sokat ha nem válik be. BEVÁLT! Csak ráspriccelek néhány pumpálásnyit a vizes hajamra, és kész! Végre úgy hordhatom a hajam, ahogy azt az anyatermészet megteremtette, nem kell az utálatos vasalással gyötörnöm. Nem száll, nem sprőd, nem szálkás, picit kiadja a hullámokat. Nem zsírosít jobban, mint bármelyik más hajápoló termék. Megyek is a tescoba, felvásárolom az akciós készleteket! :)