Legújabb vélemények - Hajápolók

VictoryFord
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 20.

Nagyon nagyon szeretem. Váltva használom a Kallos banános hajpakolójával. Egyik alkalommal ez,másik alkalommal az kerül a hajamra. Csodálatos egészséges és fényes azóta az amúgy vékonyszálú,töredezésre hajlamos hajam. Könnyű kimosni és nem nehezíti el a hajat. Szuper az illata is. Nagyon imádom. Újravevős.

FLaura20001006
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 20.

Szepen apolja a hajam, pedig sokszor volt festve, bar eros de megis toredezett es szaraz kicsit
Nagyon jo hogy fujos es nem kell kenegetni, nagyon jo az illata is bar lehetne tartosabb, megeri az arat:)

avealena
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 20.

Nagyon szeretem az illatát, ami sokáig érződik de engem nem zavar. Táplálja a hajamat, puhává teszi és sokkal selymesebbé. Segít a száraz hajvégeken és nagyon szép fényes lesz tőle, kicsit még dúsabb is. Nekem sokáig elég ez a kiszerelés, a hajtövekre nem rakok belőle, de nem zsírosít és nem is nehezít, szóval szerintem egész hajhosszra lehet belőle rakni. Tetszik, de úgy érzem van ennél jobb pakolás is.

Emrana
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 20.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 20.

A termék maga nagyjából jó. Figyelni kell a mennyiségre, viszont drágább, mint amennyit ér

avealena

Általában ha elfogy egy tubus haj balzsam, mindig valami újat próbálok ki, tesztelem hogy melyik a legjobb. Talán eddig ez az egyik kedvencem. Amióta elfogyott, azóta eszméltem rá, hogy sokat segített a száraz hajamon, puhává tette és selymesebbé. Nagyon szárazak a hajvégeim, és érezhető volt a különbség. Az illatát én nagyon szeretem, nem nehezítette el, vagy zsírosította az amúgy is gyorsan zsírosodó hajamat, és nekem sokáig elég volt, pedig derékig érő hajam van. Sajnos nem mindig található meg a boltokban, úgy kell rá vadászni.

Sweetgirl
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 20.

Nehezen fésülhető hajra kerestem valamit, ezt ajánlották a fodrászkellékesben. Hajmosás után gyerekjáték a nagy gubancok kifésülése ezzel a termékkel. :) A hajam erősebb és szebb lesz tőle, nem hagy ragacsos érzetet.

regulazsofia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 20.

Nekem szőkített hajam van, ami általában iszonyú száraz, fésülhetetlen és kezelhetetlen de ez a balzsam megmentette! Használom balzsamként is (törölközőszáraz hajra 1-2 percig) és pajpakolásként is heti 1x, sőt, néhe a hajfestékkel összekeverve is , hogyha pasztelesebb színt szeretnék elérni. Le a kalappal előtte, annak ellenére, hogy dohányzom, az illatát 2-3 napig még érzem a hajamon, nem nehezíti el! Ami egy hatalmas plusz még, hogy hajgöndörítés után is fényes és formás marad a hajam NAPOKIG, amire eddigi szőkeségem alatt nem volt példa. Néha hajmosás előtt is benne szoktam hagyni 10-20 percig, szerintem már vizes hajon jól érezhető a hatása! Majnem egy éve használom és még mindig nem fogyott el, úgyhogy 5 csillag egyértelműen!
(Hozzáteszem, akinek alapból zsírosodásra hajlamos haja van, annak nem azért nem hat a termék, mert rossz, hanem mert SZÁRAZ és sérült hajra lett kitalálva....duh)

Boriskajuliska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. február 20.

Sok-sok hajlakkot használok ami szárítja a hajam, szrencsére nem károsodik csak kevésbé puha. Erre a pakolásra esett a választásom és kizárólag mosás előtt teszem fel 10-40 percre. Már az első használattól puhább a hajam, érezhetően hidratáltabb viszont nem nehéz. Csak azért nem 5 * mert az illata ami a boltban még kellemesnek tűnt itthon annyira émelyítő, hogy kizárólag vékony gumikesztyűben tudom felvinni másként a kezemen érzem órákig ami nagyon taszít. A mennyiség olyan sok hogy soha nem fog elfogyni így az újra vásárlás fel sem merül.

up: Sajnos 3 használat után ki fogom dobni!! Nem szoktam magam erre ragadtatni de kb. 30 perc hatóidő után semmivel sem jobb a hajam, mint a jó minőségű napi balzsamom után! Az illatáról csak annyit, hogy már frissen tartó fóliát is tekertem a hajamra (a férjem nem kis derültségére) annyira elviselhetetlen a számomra:(
0* -ra sajnos nincs lehetőség

zorica85
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 20.

Ezer éve keresek szilikonmentes hajvégápoló olajat, így hát megvettem ezt. Ma érkezett rögtön ki is próbáltam a száraz hajvégekre. Picit összeállt tőle a hajam, de gondolom nedves hajra jobb lesz. Este mosom, majd kipróbálom úgy is. Az illata sajnos számomra nem kellemes vagy lehet, hogy csak túl intenzív, mindenesetre zavar, így megválnék tőle.

zorica85

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg nagyon kemény 950 forintért az óriási bödönt az Ázsiában. Először pakolásként próbáltam, kábé fél órát hagytam a hajamon, majd kimostam samponnal. Így nem igazán hozott átütő eredményt. Tegnap viszont kipróbáltam balzsamként, na így tökéletes! Beauty planet murumurus samponjával kítűnő párosítás, az illatuk is rendben van együtt. Nekem tetszik ez az édes tejes illat, de nem tartós. Szuper lett a hajam, pedig egész télen szenvedtem a száraz hajvégekkel, meg a lelapulással. Most pedig könnyű, fényes, dús a hajam, imádás van! Hajvégápoló sem kellett a kifésüléshez. Biztosan újravevős lesz!!!