KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajápolók

Celia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 21.

Hajfestés előtt is nagyon szerettem, de mióta festem a hajam, nagyjából elengedhetetlen a balzsam használata, mert elég durva lett, sajnos. Ő pedig az egyik legjobb, amit eddig próbáltam (a másik egy viszonylag kevés helyen fellelhető Garnier), akár a saját samponja, akár másféle sampon után szívesen használom, és amellett, hogy szinte csodát tesz a hajammal (NAGYON puha lesz tőle), az illata is mmmmmmm :) :)

Dorkussz
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 21.

Nagyon nehezen beszerezhető lett mostanság,fél éve nem találom sem a DM-ben;sem a Tescoban;most is csak a neten bukkantam rá,pedig IMÁDOM!!!!
Sokkal fényesebb,selymesebb és puhább lett a hajam tőle.
Nem kell órákig gubancolnom a hajam,mert könnyen fesulhetove teszi és nem neheziti el a hajat.
Az illata kicsit édeskés és kicsit retro fodrász szalon illata van,de megszerethető:).
Ár - érték arányban kivàló:)
Egyedüli negatív èszrevétel vele szemben az adagolhatósag,mivel nagy az üveg nyaka néha túl sok jön ki belőlle.. :(

nonoicz
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 20.

Az én hosszú, erős szálú hajamra használhatatlan volt, a mennyiség pedig kb. két alkalomra elég.

tunderelefant
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 20.

Vagy hajmosás előtt használom a hajvégeken (befonom és "beáztatom), aztán a hajmosással jól kijön belőle a felesleges olaj, de mostanság inkább rászoktam arra, hogy hajmosás közben, amikor a balzsamozás jön, akkor egy nyomásnyit teszek bele és összekeverem a balzsammal. Sokkal szebb tőle a hajam és nem marad rajta a felesleges olaj. Olyan, mintha nem is kenném semmi ilyesmivel, de mégis ápolt és csillogó lesz tőle a hajvégem.

Sztellaaaaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 20.

Most próbáltam ki először nedves hajamba jól belemasszíroztam és 50 percig rajta volt. Nagyszerű a hatása már most nagyon feltűnőek az eredményeim nagyon boldog vagyok hogy nem ért csalódás ajánlom mindenkinek, nem fog csalódni (ha jól használja)*
Megj.: Alaposan samponnal ki kell öblíteni mert eléggé tömény.

Karmilla
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 20.

Erdeti hajszínem fekete, de 1 hónapja lett szőkítve, sajnos már nagyon látszik a lenövés ezért gondoltam, ez milyen ötletes megoldás lesz... Lehet én gondoltam túl, de nem platina színű hajam, hanem inkább sötétszőke-arany, így a Dark Blond színt választottam.. a Fekete tövekkel nem tud mit kezdeni talán egy árnyalattal világosabbnak tűnik, de az összehatás miatt ugyan úgy igénytelen. DE mivel a szőke részre is ráment ott már BARNA lett a hajam.. Úgyhogy ha 10cm távolságból fújom rá akkor tudok készíteni egy ombre frizurát, ha közelebbről célzottan akkor meg ragacsos masszát készítek frizura helyett..

Betti21
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. szeptember 20.

Nekem csodaszer! Pár fujás valóban elég, így sokáig for tartani. Csak hajmosás után vizes hajra használom.

farkasnora
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 20.

A legjobb hajpakolás! Már az első használatkor látványos az eredmény.

TusKa
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2017. szeptember 20.

Nem tapasztja úgy össze a hajat, mint az olajos hajvég-ápolók, de túlzásba víve elnehezítheti a hajat.
Piszkosul finom édes gyümölcsjoghurt illata van, de aki érzékeny az erős illatokra kerülje el.
Törölköző-száraz hajra (nem fejbőrre, hanem a hajtömegre) alkalmazva vált be nekem a leginkább.
Extrémen sérült, száraz hajra tiszta szívvel tudom ajánlani.

Golyakalifa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 20.

Két hete használom, és nem tudom, hogy tudtam élni nélküle eddig? :) Könnyen fésülhetővé és fényessé varázsolja a hajam. Az illata érdekes, gyógynövényes, de szerintem hamar elillan és nem zavaró.