KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajápolók

shiningstar
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 16.

Rettentően göndör hajam van és mivel sokat vasalom vagy éppen szárítom hamar töredezni kezd és kezelhetetlenné válik. Ez volt az első balzsam amit valaha használtam. Ez döbbentett rá mennyit is jelent egy balzsam használata főleg a göndör hajnál. Az illata kellemes, a hatása pedig észrevehető, de csodaszernek nem mondanám mert ahhoz, hogy tökéletes hatást keltsen rengeteget kell belőle felvinnem a tincsekre. A skalpomra nem használom csak a tincsekre mert azokkal nagyon nehéz bánni. Gondolkodtam rajta, hogy kipróbálom a samponját és a hajpakolását is, mert a Gliss Kur olajos samponjával használom mert ez most így jött ki. Közben keresgélek alternatívák után, hogy rájöjjek mi az igazi a hajamra, de ez nem zárja ki, hogy megveszek egy egész szettet ebből a termékcsaládból. Talán akkor tökéletes lesz a hatás. Eddig jó terméknek bizonyult.

Update :
Miután találkoztam a termékcsalád hajpakolásával, rájöttem, hogy a balzsam kicsit túlértékelt.
A pakolásból kevesebb kell és 2-3 hónapig kitart.
Balzsam és pakolás együtt kezelhetővé teszi a drót göndör, törött végű, sokat vasalt, száraz végű, gubancolódásra hajlamos hajat ami levegőn száradva kezelhetetlen.
Nem kell tőlük csodát várni főleg azoknak akiknek meggyűlik a bajuk a hajukkal.

Bettina1984
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. augusztus 15.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. augusztus 15.

Nem is tudom....igazából.
Az illata isteni, a mosás napján még puha a hajam, de másnap már kevésbé.
Egyenlőre 3 csillag, többet sajnos nem tudok adni erre a termékre

Az utolsó adagot el sem használom, CSALÓDÁS 😞.

Új : Láttátok már, hogy külföldön van már hair food avokádós is?

poldibarb
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 15.

Nagyon jo es olcso balzsam, mely nagyon szepen hidratalja a hajat, konnyed, nem neheziti el, szep fenyes es sima lett tole a hajam.

nikolett
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 15.

Eddigi legjobb dolog, ami a hajammal tortent. Fantasztikus. A szaraz, sprod hajbol puha, lagy esesut varazsol. Nagy mennyisegben zsiros hatast kelt, de ha eltalalja az ember, hogy mennyit hasznaljon belole, csillagos otos. Vegyek meg most 70 tubussal, hogy eletem vegeig eleg legyen? :D

zsannasko

A termék állaga és illata rendben van - utóbbinál kicsit mást vártam, erősebb makadám illatot, de ez az én egyéni ízlésem, pontot nem ezért vonok). Szerintem az árérték aránya sem olyan rossz; jó, nem a legolcsóbb, és nem egy DM vagy Lidl saját márkás árában van. De, ha azt nézzük, hogy a hasonló mentes termékek többnyire hol szoktak lenni árban, szerintem ez kibírható. Balzsamként nekem kevés volt (ezért ment a pont le), hajpakolásként (combos adaggal) viszont nagyon bejött. Már újra is vettem a termékcsalád másik tagját, hogy kipróbáljam.

kremkedvelo24
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: < 18  |  2018. augusztus 15.

Nagyon jó! Puha lesz tőle a hajam és fényes. minden hajmosás utáni fésülködéshez ezt használom. Az illata a mézre emlékeztet, kellemes

off06
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 15.

Imádom! Az utóbbi hetekben egy csomó ilyen spray-t kipróbáltam, de eddig ez volt az egyetlen, ami tényleg megkönnyítette a kifésülést. Száraz hajon nem szoktam használni, de nedvesen nagyon jól teljesít. És az illata is szuper.☺️

kremkedvelo24

Az ára nagyon jó,de eléggé kellemetlen az illata. Én nem vettem észre változást, de sokan mondták hogy sokkal szőkébb a hajam :)

kremkedvelo24

3 hónapja kezdett el hullani a hajam, minden alkalommal mikor a kezemmel átfésültem 7-10 hajszál maradt a markomban. 2 hete elkezdtem szedni különböző hajhullásra/hajnövesztésre való vitaminokat, nem vettem észre változást, 2 napja pedig kipróbáltam ezt ezt a terméket. Hajszárítás után vittem fel a fejbőrömre, majd hagytam gy kicsit, és rászárítottam. CSODASZER! Már az első használat után használt nekem, azóta megállt a hajhullásom, csak a napi normális mennyiség jön ki. Bánom hogy nem vettem meg előbb. Borsos az ára, de újra fogom venni akárhányszor, nagyon megéri.

mayernoemi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 15.

Nagyon szeretem! Pihe puha lesz a hajam utána,viszont én nagyon kevésnek tartom a mennyiségét, nekem 2 kell az egész hajamra,de ettől függetlenül csoda jó pakolás.