KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajápolók

kiralykislany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. január 19.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. január 19.

Nem mondanám, hogy túlzottan sokat hidratál, szárazabbnak, és nehezebben kezelhetőnek érzem a hajamat, mint amikor csak sampont, és hajolajat használok. (Mindenből szilikonmenteset.) Most elhagytam a hajolajat nedves hajra, de ez a balzsam így nagyon kevés. A hajam ropogós, kezelhetetlen, és száll.. Ki fogom próbálni pakolásnak, hátha úgy többet ér. Az illata.. na az számomra egy gyomorforgató szag, de szerencsére száradás után nem sokáig érezhető.
Kíváncsian várom, hosszabb távon hogyan teljesít.

bogarka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Update: Azóta is megvan, ennek kb másfél éve. Használom, szeretem, és ha elfogy újra fogom venni. Sokkal szebb a hajam azóta, a külső-belső ápolásnak köszönhetően. A szöszös hajvégek eltűnőben, a próbafülkében állva konstatáltam mennyivel szebb hátulról a hajam, mint kb egy éve! :)

Imádom! Nekem extra száraz a hajam, talán ezért működik. A citrusos illat nekem is fura, jobban örültem volna valami vaníliás beütésnek, de nem érezni felkenés után, mindegy is...Viszont a hatása nagyon jó. Kicsavarom a hajam, 1-2 pumpálást dörzsölök szét a tenyeremben, és a vizes hajamra viszem fel hogy mindenhova jusson. Belecsavarom a hajam törülközőbe, és lehetőség szerint hagyom magától a levegőn megszáradni. Nem lesz zsíros, csak finom puha, és nem kőolajat kenek a hajamra. Szuper.

gumibogyo11
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

5 millió csillag. És még annál is több.
A haj szép, puha, illatos, könnyen fésülhető és minden ami jót csak el tudsz képzelni - lesz ennek a használata után. Vállig érő hajamra kb a felét használtam el, de mivel ez volt az első, lehet hogy kicsit túltoltam, valszeg a harmada is elég. Nálam mindenképp újravevős lesz, ilyen összevetők és ár/érték arány mellett ez a létező legjobb pakolás.

ditke838
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

A gubancokat azért szerintem egy rendes olajos hajvégápoló jobban viszi, előbb azt szoktam a hajamon eloszlatni, majd mikor megszárítottam, szárazon szoktam befújni vele, fényes lesz a haj, s helyreteszi a kiálló mini szálakat. Inkább a haj küllemét lehet vele javítani, mint ápolni vele, bár valamicskét csak hozzátesz ahhoz is. Szerintem, amit én használok az neki az újított változata, de őt nem látom még a KM-án.

Snowflake96
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 19.

Inkább csak a hajvégekre szoktam használni, de úgy tökéletesen bevált. Puhává és fényessé teszi a hajam és a kellemes illata is sokáig érezhető marad. Már a sokadikat veszem újra, eddig ez egyik legjobb hajápolóm.

Panda
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Persze, persze fincsi az illata de, tök átlagos olaj semmi extra.
Semmivel sem lett rendezettebb, hidratáltabb a hajam tőle.
Van aki azt írta, 1-2 pumpa elég sűrű hosszú száraz hajra... NEM! (vagy más fogalmaink vannak a sűrű száraz hajról)
Már első próbánál (nedves hajra) 7-10 pumpányit bele simogattam, aztán szárítás után szintén 5 pumpa szóval nálam az első használatnál elfogyott az üveg kb 1/7-ede... és a hajam pont ugyanúgy nézett ki, mintha nem használtam volna semmit.

szabina357
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Nagy csalódás. Vékonyszàlú festett hajamra egyáltalàn nem vàlt be. Sprőd maradt a hajam, mintha semmit nem tettem volna rà.

szabina357

Nekem nagyon puhàvà varàzsolta a vékony szàlú hajam. A Gliss Kur fekete balzsamàt felülmúlta.

Fruzzzzzs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Hátközépig érő hajamat ápolom vele, és én nem csupán a hajvégekbe, hanem kb. a tarkóm magasságáig fésülöm be az ujjaimmal. Én nagyon szeretem, hajszárítás után nagyon szépen megregulázza a hajamat és valóban ápoltabbnak tűnik tőle. Az illata is nagyon finom, kár, hogy azt nem sokáig szoktam érezni.

vimolna
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 18.

Az én hajamnak ez a termék már sok, pedig alapból viszonylag szárazabb a hajvégem. A klasszikus hajvég ápolóhoz képest nehezebben szívódik be a hajamba. Hajszárítás után is érzem a hajamon, hiába használok belőle csak pár cseppet.