KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajápolók

Lilko95
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 21.

Nyár elején hatott rám a reklám, és vettem egyet. Nem minden hajmosás közben használom, van hogy utána kenem rá szárazon.
Viszont ha sampon után bőven felkenem, hagyom állni 5 percig, akkor érezhetően puhább és a következő mosásig ilyen illatú a hajam. Ez a legjobb, amit eddig próbáltam.

Lilko95

Nagyon kellemes illatú. Hajmosás után szárazon szoktam 2-3 cseppet eloszlatni. Nem festem/vasalom a hajam, nem vészesen száraz, de ettől még puhábbnak érzem. Azért az évenkénti hajvágást nem helyettesíti

katagali92
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 21.

Már használom egy pár hónapja, összességében meg vagyok vele elégedve. Puha és fényes lett tőle a hajam, de csodát nem művel ez sem. Tény azonban, hogy használatával kevesebbet töredezik a hajam. Plusz pont, hogy nem lesz tőle statikusan tötött a haj, nem zsírosodik jobban tőle és nagyon finom az illata. :)

Update: egy ideig nem használtam, azonban újra visszatértem hozzá, lévén hogy nagyon kezelhetetlen lett a hajam. Észrevettem, hogy ha tovább áll a hajon, az jobban beszívja és csodás lesz a végeredmény. :) Újfent azt kell mondanom, hogy ez egy jó termék!

szeronik
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 21.

Most jövök a fodrásztól, olaplex kezelésen voltam, 10+50 percet volt rajta.
Egyelőre csodaszép a hajam, puha, selymes. Jövök update-elni, ha már mostam párszor.
A hajam közepesen rossz állapotú, hosszú, festett, korábban szőkített és tartós egyenesített is volt. Most olyan, mintha nem festett hajam lenne, egészséges végig! Egyelőre 5 csillag.

update:
Hajmosás után már nem volt olyan szép, sokszori hajmosás, balatonozás és klóros vizes medence után meg pláne nem olyan, mint a fodrász után.
Ami biztató, hogy még így is jobb, mint volt, puhább és könnyebb fésülni, tehát érezhetően javult a hajam, még egy kezelést bevállalok, meglátom, azután, mi lesz.
4 csillagra szedem le.

update2:
A második kezelés után közvetlenül még nem, aztán hetekkel később érezhetően jobb lett a hajam. Nem tett csodát a hajammal, de láthatóan egészségesebbé tette.

karaibrahimgil
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 20.

Mivel az olajos hajvégápolók elnehezítik a hajamat, alternatívát kerestem. Ennek a kétfázisú terméknek a kedvező árán kívül a spray formátuma is tetszett: nem lehet vele túlzásokba esni. Elsősorban a gubancokra és a hajvégekre szoktam felvinni, mégpedig hajmosást követően.
Nagyon tetszik az illata, picit kókuszos összhatást kelt. Az említett gubancok kifésülését ugyan nem igazán könnyíti meg, de összességében jónak találom, mert a szőkére festett, száraz hajvégeimet selymessé és élettel telibbé teszi, miközben a töveket nem zsírosítja.
Sajnos kicsit gyorsabban fogy, mint kellene. ☺

Szamocka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 20.

Jó ideje a "mindenmentes" hajápolókkal próbálkozom, de nagyon elegem lett, hogy dobálom a súlyos pénzeket az egészséges, de teljesen haszontalan termékekért, úgyhogy mérgemben kiválasztottam egy pakolást illat alapján, ráadásul olyan akciós volt a drogériában, hogy szinte a kosárba ejtette magát. Na hát hosszú ideig egy óriási száraz csimbók volt a hajam minden hajmosás után, aminek a hajvasalás olyan volt, mint halottnak a csók. Literszám locsoltam rá a hajolajat, hogy ne kelljen a fésűt kivágni belőle. Köszönhetően a csodás biovegánhúdeegészséges vackoknak. És akkor jött ez a párszáz forintos csoda, és már a legelső használat után olyan selymes, fényes és puha lett a hajam, mint amilyen utoljára a szőkítés előtt volt! A fésű csak úgy siklott benne, semmilyen olaj nem kellett, hogy ki tudjam bontani! Csillagos ötös, az illata is csoda!

kisviktoria
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 20.

Nagyon érezhetően puhább lesz egyetlen használattól is a hajam, az illatát pedig imádom. Szuper termék.

Lilko95
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 20.

Sok éve haszálok Gliss Kur sprayt, mindig másmilyet.
Kifésülésre jó igazából, meg az illatuk is szuper (ez most különösen megtetszett), viszont a derékig érő hajam végével nyilván ez sem tett csodát :D

dundicat
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 20.

Beleakadtam a hajas polcon ebbe a DM-be, és nem bírtam otthagyni, tetszett a doboza, az illatkombó meg amit igér. Az összetétele is okés, szilikonmentes. Hajmosás után használom, kb 20 percig fent is hagyom a hajamon, kiöblítés után kicsit benne marad az illat, aminek én örülök. Szép puha lesz tőle a hajam, es nem zsírosodik gyorsabban, mint szokott, szóval nekem bevált, szeretem. Az en hajam hullámos/göndör, ezért használok rá ezt is azt is (hajhab, volumennöbelő, göndörítő hab, krém, néha még egy kis lakkot is), szóval eléggé nehéz dolga van a balzsamnak, ami ezt a sok tortúrát rendbe akarja hozni, de ez a kis maszk egyelőre állja a helyét, igy ajánlom:)

GLuca
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 20.

Kicsit draga, de nagyon kellemes illata van es szepen szintentartja a hajam allapotat. :)