KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajápolók

Ofesz86
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 18.

Ha vizes hajra viszem fel, akkor balzsamra nincs is szükségem. Könnyen fésülhető, fényes lesz a hajam, és egyáltalán nem zsírosodik gyorsabban.

Carson32
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. december 18.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. december 18.

Az én hajamon nem sok vizet zavart! Az illata nekem nem tetszett egyáltalán és alig vártam, hogy elfogyjon!

Carson32
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. december 18.

Egyszerűen imádom úgy ahogy van!
A ropogós száraz hajvégeimet puhává, selymessé és fényessé tette! Nem zsírosítja vagy nehezíti el a hajam, nem is tapasztja össze a hajszálakat. Az illata is finom!

Anettka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 18.

Végre! Ezt kerestem! A Gliss kur fújós hajbalzsamját használtam eddig, de az utóbbi időben már semmit nem ért a hajamnak,mert annyira gubancos lett és szárazabb, 10 perc csak a kifésüléssel ment el...Egyébként festett szőke vagyok. De ezzel egy perc és vizesen kifésültem, sima és lágy lett a hajam végre!!! :D Úgyhogy számomra tökéletes!

creammaniac
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 18.

Nincs különösebben száraz hajam vagy problémám a hajtöredezéssel, de kíváncsi voltam rá, mert bevallom, pakolást nem igazán használtam még korábban a hajamra. Balzsamokat és kifésülő spray-eket használok, de szerettem volna valami "komolyabbat".

Nekem nagyon tetszik, mind az illata, állaga és a hatása is. A hajam alsó részére viszem csak fel, pár percig bent hagyom majd jó alaposan kiöblítem. Már vizesen érezni a különbséget, sokkal puhább tapintású a hajam. Könnyebb kifésülni, hidratál, abszolút jót tesz neki, tökéletes választás volt.

jnicole
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 18.

Régóta szemeztem a Kérastase-es termékekkel, de kételkedtem benne ,hogy valóban megéri az árát. Három kisebb kiszerelésű RESISTANCE termékekből álló csomagtot rendeltem. A hajsamponja és a maszkja nem volt maradandó élmény , de ez a termék igen. 50ml kb 2 hónapig volt elég (szőke, festett, középhosszú hajam van) . Hogy mennyire szuper arra csak akkor jöttem rá mikor elfogyott :D Könnyen formázhatóvá tette a hajamat. Szárítást követően azt vettem észre ,hogy már vasalnom sem kell , olyan sima lett . A másik dolog, amit észrevettem , hogy sosem volt statikusan tölött a hajam amíg használtam. Összességében szerintem szuper, sokoldalú termék ,

lexyweaver
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. december 17.

Nagyon szeretem, puha lesz tőle a hajam és az illata is érezhető 1-2 napig.

lizavetta
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 17.

jöttem ünnepet rontani:) sajnos nagyon töredezett végű hajam van. a legutóbbi hajvágás után kezdtem használni - nyilván nem vagyok hülye, és egy ilyen terméktől sem várom azt, hogy begyógyítsa a sérült hajvégeimet:D múlt héten voltam megint fodrásznál, az ő objektív véleménye is az volt, hogy semmit nem segített az állapotán, ugyanúgy eltöredezett megint. ez az olaj szerintem tipikusan azok közé tartozik, amiknek a közvetlen használata szuper "felhasználói élmény", de a hosszútávú hatása sajnos nulla. azért végülis tényleg szép a csomagolása, jó az illata, és könnyen kifésülhetővé teszi a hajat, de hogy "repair"elni nem repairel semmit, az is biztos. :(

esztes2468
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 17.

Szerettem ezt az olajat, egy egész tubust elhasználtam belőle, és hogyha nem váltottam volna sima avokádó és szőlőmagolajra, akkor valószínűleg újravettem volna. Kellemes illata van, egyszerű felvinni, nem hagy olajos, zsíros érzést/nyomot a hajon. :) Ára is jó, ha azt nézzük, hogy rengeteg van benne, nekem körülbelül durván két évre volt elegendő (ekkor festett fekete volt a hajam, mindenki mindig dicsérte, hogy mennyire puha - alapból is az -, de ez mindig védte a tincseim végét).

k1995
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 17.

Törölközőszáraz hajamra szoktam kenni és nagyon szeretem!
A hajam gyakran nehezen kezelhető, kemény tapintású, eddig egyedül a keratinos-tejproteines pakolással lehetett puhává varázsolni, de ezt sajnos nem mindig van időm és türelmem rajtahagyni a hajamon. Ezzel az olajjal csak bekenem és minden meg van oldva! :) Nagyon megszerettem már pár használat után és az illata is nagyon tetszik