KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajfestékek

tymes18241
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 24.

Én a 800-as középszőke árnyalatot használom, amitől világosbarna színeredményt kapok. Mivel nekem épp ez a cél, szeretem ezt a hajfestéket. Egyszerű a felvitele, nem károsította a hajam eddig. Az ára viszont kicsit húzós, mert két dobozra van szükségem, szóval általában akcióban próbálom megvásárolni.

ipszilonze
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 23.

A jeges gesztenye árnyalatot használom egy ideje, és meg vagyok elégedve. Szépen fed, és a megfelelő árnyalatot kaptam. (Itt jegyezném meg: 1. akinek nem elég tartós az egy hónap, az mégis hogyan fest hajat? Egy hónap alatt azért -normál esetben- elég csinos lenövést lehet összehozni, és szükségessé válik az utánfestés. 2. A kiszőkített/előzőleg más festékkel festett hajon eleve másképp fog működni a hajfesték is, de ezt bármely hajfestéknél be kell kalkulálni, vagy ha ez nem megy, irány a fodrász. Bocsánat az OFF-ért, de kikívánkozott.)

Krisztine
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. szeptember 23.

Hamvas bézs színt vettem az igencsak szőke hajamra mert szerettem volna jóval sötétebbet.Féltem hogy szürkés lesz vagy zöld de ennek nagyon kellemes színe lett és azt kell mondanom a dobozon lévő színt kaptam.Nem bánnám ha nem kopna gyorsan egy biztos kímèletes és nekem ez volt a fontos még a megfelelő szín mellett.Csak azért 4 csillag mert nem tudom még milyen lesz mondjuk 2 hét múlva.

BeautyFeelsLikeHavingWings
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 22.

SENKINEK sem ajánlom ezt a fostalicska terméket! MENTSÉTEK A HAJATOKAT, amíg még lehet, sajnos nekem túl késő!
Ez a termék tör, szárít, szalmakazalosít, a haj lelapult lesz és ragacsos, a hajszárítás pedig kereken 600 ezer évig tart a használata után, főleg a hajgyökereknél. Ami csillagot kapott, azt a szőkítés miatt, bár még nem győzött meg. Ráadásul nem éri meg az árát, 1 használatra elég ami benne van lapocka alá érő hajon, ha valaki a teljes haját világosítja. Jó, még egy kicsi maradt benne, majd azzal az arcközeli tincseket lekezelem.
ELLENBEN A SUNKISS TROPICAL SPRAY nem rossz termék, AZT VEGYÉTEK EHELYETT a fostalicska helyett! :P Az elég volt 3 használatra, szép volt a hatása, persze az is szárított. De nem lapított le, nem ragadt, fasza textúrát adott.

adab
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. szeptember 22.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. szeptember 22.

Sötét barna vagyok eredetileg,kitaláltam hogy szőke leszek ez megtortént 3 hónapig szőke voltam,ezután a lenövés persze bekövetkezett,a boltban ez a a festék volt a legszimpatikusabb és persze ammonia mentes,persze tudtam hogy vissza kell pigmentálnom igy vettem egy voroses barnát befestettem ez alig látszott meg a ahajamon,majd egy voroset is vettem vagyis "mahagonit" ez mar szepen befogta ez szép és jó is volt mig 2 héttel később ugy el kezdett hullani a hajam hogy már megilyedtem ez volt 1 és fél honapja hogy elkezdodott,az elso honap vegen vallig levagtam a hajam talán már egy kicsit abba maradt a hullás de ám persze meg a tudtom elott hogy hullani fog vettem plusz még 2 dobozzal ami most itthon ül mert ezt ugyan mégegyszer a hajamra nem rakom,majdnem megkopaszodtam.Borzalmas

bree07
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. szeptember 22.

Sokkal sötétebb színt fest, mint ami a dobozon van. A hajam hidratált volt festés után, annyi pozitívuma van, jó benne a balzsam. Remélem hamar kikopik. A közép-sötét barna frankón majdnem fekete lett.

Nime
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 20.

A Red árnyalattal festettem be a rezes vörös hajam alját,gond nélkül befogta,sőt brutálisan befogta,annyira hogy szerintem nem fog kijönni. Már 2-3 hete mosom heti 2x csak hogy kopjon, de eddig annyit értem el hogy ugyanolyan vörös,csak más az árnyalata.
A színe nagyon jó volt,meg magának a márkának jók a színei, de kophatna jobban mert olyan érzésem van mintha valódi festékkel kentem volna be. :((((

fritz.aniko
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 19.

Több komment olvasása után rávettem magam, hogy vegyek indigót és befestettem néhány tincset a tarkómnál.Az eredeti hajszínem az a közepes színmélységű 'magyarbarna' :) Habár olvastam, hogy a többség egy sötétebb barna eredményről számol be, azért a több éves vörösre hennázás után bíztam benne, hogy talán esetleg tényleg fekete lesz. Hát nem lett az :D Nagyon szép, fényes sötétbarna lett az eredmény. Két óra hosszát volt dunsztolva a hajamon. Nem kellemes az illata, de nálam a még bőven elviselhető kategóriában lévő szalmaszag jelent meg. Mindent szépen összegfog, de könnyen le lehet mosni a felületekről. Persze a kezem is olyan lett :) - de az is lekopott egy nap után.
Összességében jó megoldás ha valaki szeretne egy szép sötétbarnát, de a fekete szín elérése sajnos nem sikerült és már egy hete festettem így biztos vagyok benne, hogy nem sötétül tovább.

Vadkuku
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. szeptember 19.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. szeptember 19.

A Strawberry blonde árnyalatot úgy ledobta a hajam 3 hét alatt, mint a sicc. A lenőtt hajtövem is, és a festett része a hajamnak is. Pedig a festett hajam is nagyon hasonló árnyalatú, mint ez.

Laria
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 19.

Nem fogta be a hajam semelyik részét, jó drága hajmosás volt ez nekem még akciósan is,
peach színt vettem,de semmi és ugyanolyan szőke a hajam.