KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajfestékek

Sylver
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. január 23.

Soha többet nem veszek. Nagyot csalódtam. Sötét lett a hajam. Alig vártam hogy befeshessem, világos volt, erre most megint sötét. Felét kentem rá a rövid hajam miatt, de a másik fele megy a kukába. Sajnálom hogy pénzt adtam ki rá. Nem véletlenül volt akciós.

Flamingo992
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 23.

Nagyon szeretem ezt a hajfestéket,nem drága és nagyon jól fed nagyon szép fényes lesz a hajam töle és puha :)Én a feketét veszem 01-es Black.
Nagyon be vált már ezt használom 4 éve és nagyon meg vagyok vele elégedve.

Dorkica
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. január 23.

Ne vegye senki! Katasztrófa! valahol csibe sárga, valahol vörös.. :) szőkített hajam lenőtt, a lenövést festettem be vele, véletlen vettem szőkítőporos hajfestéket, még a lenövést se tudja normálisan befesteni.. nem tudom , hogy hogyan lehet ilyet árusitan.. méghozzá ennyiért .. 1csillagot is sajnálom:)

Akara
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 23.

Én a Platinumot vettem meg a festett szőke hajamra (Syoss hajfestékkel van festve).
A pakolásokkal ellentétben ez tényleg(!) hamvasít, méghozzá nagyon hatékonyan, és nem is szárít. Viszont nekem sosem sikerül egyenletesre az eredmény, sokszor járok úgy, hogy néhány foltban belilul, illetve akadnak olyan foltok is, ahol nem fogja be a hajam. Hiába kísérleteztem nagyon sok módszerrel a felvitel sorá, és mindig egyenletesre sikerült az eredmény. Nemcsak ott különbözik az elért eredmény, ahol eltérő festékekkel volt festve (sajnos csak egy éve váltottam a jelenlegi festékre), mert az kivédhető egyszerűen (amelyik kevésbé reagál, oda előbb teszem fel 5 perccel). Sajnos így nekem ez nem jó megoldás. Talán ha homogénebb lesz a hajam minősége, újra elkezdek kísérletezni vele, addig viszont próbálkozom mással, a vízben feloldandó folyadékok talán egyenletesebbek lesznek. Ami még nagyon zavaró benne, az a szaga. Valami rettenetes szúrós virág és fémes illat keveredése. Ráadásul lemosás után, sőt még szárítás után is érződik, párásabb levegőben újra elő jön. Pedig használok még utána is más erős (és jó) illatú termékeket.

Legadema
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 22.

Én leszek azok kevesek egyike akik lepontozták ezt a terméket.
Jó pár éve festettem ezzel a hajamat. Tetszett, hogy ammóniamentes és óriási a szinválaszték.
Elkövettem azt a hibát, hogy minden festésnél az egész hajamat megcsináltam. Ennek ellenére akkor sem kellett volna megtörténnie annak ami megtörtént. Pár hónap alatt olyan csúnyán letöredezett a hajam, hogy olyat még annak előtt nem tapasztaltam.
Váltottam festéket és jobban odafigyeltem a hajam ápolására is, de igy is hónapok kellettek mire rendbe jött a hajam.
Később barna lettem majd újra szőke de még a szőkitést is birta a hajam látható roncsolás nélkül, de a L'oreal Casting Creme Gloss-t nem.

SzSofi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 22.

Hosszú évek óta használom a 668 árnyalatot. Imádom, ameddig ki nem vonják a forgalomból tuti ezt fogom használni. Hosszú és sok hajam van ezért számomra ez takarékos mert egy doboznyi elég, meg amúgy is szinte mindig akciósan veszem meg (1200-1400). Használata nagyon könnyű, csak be kell vele kézzel maszatolni az egész hajat. 5-6 hetente festem újra. A szin amit használok nagyon szép rezes fényt kölcsönöz a hajamnak ahogy a nap rásüt. Nem tartós hajfesték az biztos mert 6 hat hét alatt változik a szin intenzitás, de pont ezért is szeret.

Babszemjanka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. január 22.

Tavasztól, nyaranta rendszeresen használom (általában 2 tubus megy el egy év alatt), imádom a napszítta hatását. Jellemzően ombre-szerűen viszem fel. Nekem nagyon szépen kivilágosítja a világos-középbarna hajamat. (3-4 árnyalat mínusz, határozottan szőke, legvilágosabb árnyalatot használom) Próbáltam a szalonos szőkítést, azoknál sosem értem el ilyen természetes hatást, sokszor sárgás lett a végeredmény. Számomra ez olcsóbb, könnyebben, gyorsabban kivitelezhető megoldás, aminek az eredményével elégedett vagyok. Sok esetben csak strand, vagy szabadban töltött idő előtt dobom fel a hajamra, a nap elvégzi a többit, de hajszárítóval hatásosabbnak éreztem, kinek mennyire sürgős. :) A hajvégeket viszont eléggé elvékonyítja, az őszi felfríssítés során mindig megjegyzi a fodrászom, hogy télre hagyjam pihenni. Nekem ez belefér, és egyelőre ezt találtam a legkevésbé roncsoló szőkítő folyamatnak nálam.

edonka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. január 21.

világosbarna hajamra vettem a "Brownie" 454 árnyalatot- réz-mahagóni-világosbarna amit ígértek, vöröses csillogással. hát a hajam tök fekete lett piros(!) fénnyel... felrobbanok!!!

Ginger80
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. január 19.

Hosszú, hullámos, évek óta szőkített hajam 20 év festegetés után alaposan tönkrement. A fejbőröm már a legkímélőbb hajfestéktől is hónapokra kisebesedett, kiszáradt. Tudtam, hogy többet nem festhetem vegyileg a hajamat. Gondoltam, megbarátkozom az eredeti hajszínemmel, de 5 hónapig bírtam. A hajam akkorra öt-hat centi szürkésbarna, őszülő lenövést produkált, a többi része kisárgult, szalmás állagú volt. Egyszóval vállalhatatlan volt. Beszereztem a khadi világosbarnáját és további növényi festékeket. A hátközépig érő hajamra egy fél doboz khadit, majd további 3-3 dkg hennát és indigót felesben kikevertem. A sima hennát egy óráig 30-40 fokon melengettem a konvektoron sima, bolti citromlével kikeverve. Ehhez öntöttem a khadit és az indigót, pár kanál amlát és kb. 50 fokos vízfürdőben, simára keverve. A hajam tövére és teljes hosszára felvittem, majd zuhanysapkával, sállal betekerve három és fél órán át dunsztoltam. Időnként hajszárítóval felmelegítettem, hogy végig meleg maradjon. Alaposan leöblítettem. Öblítéskor az állaga nem volt olyan nyikorgós, száraz hatású, mint régebben, de azért egy szilikonmentes balzsammal pár percre bekentem. A hajam jelenleg pihe-puha, a színe gyönyörű vörösesbarna, az ősz hajszálak aranyszínt kaptak, mintha melíros lenne. Megmaradtak a hullámok is, sőt, szebbek, mint valaha. A hajszálak mintha kicsit vastagabbak lennének, az egész frizurám dúsabb hatású. Kíváncsi vagyok, oxidálódás során, hogyan változik majd a színe az elkövetkező egy-két napban, majd beszámolok arról is. Soha többet vegyi festék! Nekem ez csodaszer!

juditka70
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. január 19.

Életem legjobb választása volt ez a hajfesték,azóta is törzsvásárlója vagyok. :) Kicsit viaszos állagú, hajfestés közben nem csöpög,és külön kiemelném,hogy nem okoz irritációt. A színskálája is gyönyörű, és kimagaslóan széles a választéka is. Egyszerűen imádom! Aki teheti mindenképp próbálja ki. :)