KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajfestékek

Makk Zsuzsó
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 22.

Update: A napfény nagyon hamar hidegre teszi a színt, de mióta vége a nyárnak, már nem kopik olyan vacakul, bár világosodik kicsit így is. Viszont őszfedésben veri a drogériás dobozosakat.

Fakulási versenyben ez a hajfesték vinné a prímet. 6-os árnyalatot próbáltam, mikor felkenem sötétbarna, aztán 3 hét múlva már műsárgásra fakult világosbarna lesz – fényviszonyoktól függően – némi művörös becsillanással. Egyszóval pont az, amit nagyon nem akartam látni. Szárítani ez is szárít, viszont az ősz szálakat jobban befedi, mint a dobozosok. Na mindegy, ezt is kipróbáltam. 3 és fél árnyalatnyi fakulás nekem nagyon sok.

kvcszsoka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 22.

nekem sajnos a leszívott hajammal a pasztell szürke semmit sem tudott kezdeni, még csak halványon sem látszott rajta, pedig nagyon szerettem volna :(

kvcszsoka

nem akarok csúnyát mondani, de középszürkére szerettem volna festeni a hajam végét, ezért a 6-os és 9-es árnyalatot kevertem (7-es épp nem volt a kellékesben). szépen befogta a szőkített részt, igaz, kékes lett, de jó színe volt. egy mosás után ki is ment, pedig ez állítólag tartós festék. a legszomorúbb az egészben, hogy a sötétbarna, majdnem fekete hajamat kiszívta világos rozsdaszínűre (igen a festék, nem szőkítettem azt a részt). szóval, nem, nem ajánlom.

tatramania
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. november 22.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. november 22.

Fantasztikus festék!. A tündéri fodrászom vállalta, hogy felkeni nekem. Kicsit hígnak találta, de szinte ugyanannyi idő alatt felvitte, mint az eddigieket. Végre valami, ami nem csíp, nem folyt a könnyem a szagától, ami annyira minimális és tényleg nem büdös. Nem viszketett tőle a fejem, az előzőek után napokig, sajnos. Két hete volt a festés, semmit nem változott a színe, nincs lenövés, pedig 2-3 naponta mosom a hajam. Szintén a Biosampon-tól vásárolt HC+ samponnal. Erről csak annyit, hogy úgy tűnik, megállt a hajhullásom! Az biztos, hogy lényegesen kevesebbet szedek össze magam után. Nyáron végig a Helia-D hajhullás elleni elixírjét és samponját használtam, nem kevés pénzért, de nem hozott eredményt.

csildiko60
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: >54  |  2017. november 22.

Sajnos a szőke árnyalattól rézvörös lett a hajam, főleg a lenövésnél. Soha többet!

kalmaniki
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 21.

Egy vöröset és egy feketét próbáltam belőle. Könnyen használható, jól befogta a hajam. Egész tartós, 3-4 hétig simán látszott, egyenletesen kopott ki. Az illata kellemes. Egyedül az nem tetszett, hogy szörnyen kiszárította a hajam. Lehet, hogy kipróbálok még néhány árnyalatot, ennyi pénzért megéri kísérletezni.

EricaBlack
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 21.

Iszonyat nagyot csalódtam benne, megvettem, és hozzá a lilás színt, na mondom milyen jó lesz. Azonos márkájú a szőkítő csomag és a színező is, végre szép hamvas szőke lehetek. Alapból világos barna a hajam, nyáron sokszor ki is szőkülök, így gondoltam meg tud majd birkózni a hajammal, hát nem így lett. Rajta hagytam megfelelő ideig, betartottam minden előírást de a végén csibe sárga lettem, és szörnyen kiszárította a hajam, Mondanom sem kell utána már semmi kedvem nem volt még lilára festeni az amúgy is borzalmasan kinéző hajamat, Muszáj voltam befesteni inkább egy sötétebb barna árnyalatra, csak tűnjön el.

brbara
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 21.

Kallos szőkítőporhoz mindig ezt veszem, szuperül szuperál

miklosjudit
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 20.

Hamar kikopik,nem bírja sokáig.A hajat pedig tönkre vágja.

redrick
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 20.

Időigényes, az illata furcsa, azonban jól tisztít, nem irritál (aki allergiásként sampont keres, tudja ennek az értékét), a hajam szép, puha, van fénye és tartása. Vizezés, felkenés, 10 perces pihentetés törölközőbe csavarva, lemosás, almaecetes öblítés, szárítás. Arcradírként is kipróbáltam, mert lekevertem az adagot és először nem volt időm hajat mosni, e célra nem adnék neki öt csillagot, de mivel samponnak vettem...