KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajfestékek

llitrim
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 27.

Még tavaly nyáron vettem a sötétbarna hajamra egy vörös és egy türkiz színűt is. A türkiz színű nem mindenhol fogta be a hajam és néhány mosás után már semmi sem látszott. Ellenben a vörös :) Szép lassan kopott ki a hajamból, még 1-2 hónappal a festés után is látszódott, nagyon szép volt a színe. A lapockáig érő hajamra 1 tubus, ha csak az alját festem be, 2-3 alkalomra simán elég. Lehet idén kipróbálom az új színek közül a sötétkéket is :).

Moni86
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 26.

Nagyon sárgít. És töri a hajat. A revlonnak sokkal jobb a szőkítőpora!!

Moni86

Szépek a színei. De nekem nem vált be. Törte a hajamat. Kb 2 évig festette a fodrász evvel. Nem volt szép a hajam tőle. Csípte a fejbőrömet is. Bár sokkal jobb mint a kallos vagy a többi párszázas festék. Revlont használok. Szebbek és kìméletesebbek az összetevői. Azóta sokkal jobb minőségű a hajam.

cserepeskaktusz
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. május 26.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. május 26.

A sötétbarna hajam győnyörűen befestette a 7.43 rézfényű aranyszőke. Olyan volt mint a hátlapon, így nagyon elégedett voltam egy pár hajmosásig, utána eléggé kikopott. De nem hulott tőle a hajam, és a kikopott szín is egész szép úgyhogy 3 csillagot kap.

pacsirszkyh
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 26.

Nagyon természetes hatása van, az egyedüli negatív észrevetelem a termékkel kapcsolatban, hogy ha véletlenül érintkezik a fejbőrömmel akár a hajkefe által, kicsit irritálja.

Moni86

Évek óta evvel festem vagy én vagy a fodrászom a hajamat. Szuper. Egy hajfestékhez képest szépek az összetevői. Nagyon szépen fog. Bár nincsenek jégszőke színei... hidralált, puha, csillogó a hajam tőle. Régebben alfaparfos, kollestonos voltam. Azok teljesen tönkretették a hajamat. Alfaparf és kolleston megse közelíti a revlonnak a minőségét! Webshopban lehet rendelni. 2000ft kb. És egy tőfestésre max fél tudus megy el. Plusz az oxigenta. Így nem vészes az ára! Imádom. :)))

AppleMaple
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 25.

miután ezt kipróbáltam, úgy döntöttem felhagyok a hennázással. Mivel hosszú hajam van, rengeteg idő volt feltenni rá, majd utána még nehezebb volt kimosni belőle. A szomszédommal ketten sikáltuk a hajamat, majdnem sirtam közben, azt hittem az életben nem fog kijönni belőle. Hála a magasságosnak, hogy végre megszabadultam tőle, soha többé nem fogom használni egyik féle fajta hennát sem és másoknak sem ajánlom. Semmiféle jótékony eredményről nem tudok beszámolni mivel órákon keresztül, az isten tudja hányszor samponoztuk újra fejem. Amúgy semleges hennával kevertem, de azt már sokszor újravettem, önmagában és mással keverve is próbáltam és azzal meg voltam elégedve idáig, de annyira elment a kedvem az egésztől, hogy azt is elfelejtem inkább.

hessviky666
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 25.

2018.04.15:Hát nem tudom hogy ez előny inkább vagy hátrány, de nekem a türkiz szín alig akar kijönni a hajamból. Sötétszőke, a végén picit világosított hajam van. Értelem szerűen a világos tincsekből nem szeretne kijönni. A szín frissen felkenve csodálatosan élénk volt, megegyezett a dobozon lévő színnel. A második mosás után is igencsak látszik, pedig a hozzá tartozó fakító sampont használtam.
Tavaly a halvány rózsaszínt használtam, az is látszott, de jóval csekélyebb mértékben.
A használata nagyon egyszerű, fesztiválokra, koncertekre baromi jó. Plusz pont, hogy a száraz haj nem színez.

2018.05.08: még mindig van két menta kék tincsem...nem rossz, ehhez öltözködöm, de nem ez volt a terv.
2018.05.25: nem, sajnos ez nem jött ki. Mentazölden festek. Akinek vannak világosabb szőke tincsek a hajában és ki akarná mosni, az ne ezt a színt vegye.

hazsygabi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 24.

Sötétszőke, melírozott, vállig érő, nagyon vékony szálú, sérül hajam van. Ennek ellenére szőkébb akartam lenni, de tudtam, hogy egy rendes szőkítést nem bírna ki a hajam. Elmondom, hogy csináltam: este a mosatlan hajamat bevizeztem, a végére kókuszolajat tettem. Befújtam a teljes hajamat. Megszárítottam, majd az egész hajamra kókuszolajat raktam. Éjszakára rajta hagytam, reggel hamvasító samponnal megmostam. 3x csináltam meg így, 4 nap eltérésekkel. A hajam nem roncsolódott, szépen kivilágosította és nagyon elégedett vagyok az eredménnyel. Nem sárgás, inkább aranyszőkének mondanám. Most azt tervezem, hogy kihagyok 2 hetet, ezalatt csak hamvasító sampont használok, majd világosítok még rajta kicsit.

csalibaba
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 23.
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 23.

Festett hajon használom (tekintve, hogy a halántékomnál enyhén öszülök, muszáj hajat festenem). Amíg világosítani akartam sötétbarnáról, addig nagyjából hetente egyszer, hajmosás után alaposan befújtam vele az egész hajamat, átfésültem, aztán hajszárítóval megszárítottam. Most, hogy megfelelően világos lett (sötétszőke, kb fél év alatt fokozatosan), már csak tőfestés után használom 1-2 alkalommal a tövekre. Nagyon szép eredményt értem el vele, eszméletlenül sokat világosított a hajamon, és mivel nem egy az egyben van sötétszőkére festve, nagyon szép, természetes hatása van, szinte mintha balayage festés lenne. Sokan dicsérik a hajamat, és senki nem akarja elhinni, hogy másfél éve nem voltam fodrásznál, hanem otthon világosítom egy 700 forintos spay-vel.