KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajfestékek

aalexaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 21.

A 12-00-ás világosítót és a 6-76-os meleg rézvöröset próbáltam. A világosító nagyon szépen és egyenletesen világosított, nem túl radikálisan, de nekem pont csak pár árnyalat kellett, hogy ne legyenek sötétebbek a hajvégeim és így ne legyen foltos a vörös. A vörös viszont kicsit csalódás, inkább egy meleg fényű barna, nem igazán rézvörös. Mondjuk gondolom sokaknak ez tetszhet, mert nagyon természetes színe van, ráadásul nagyon szép egységes lett, amit ritkán tapasztalok:) A szaga jó, az állaga is, meglepő módon egy doboz mindkétszer elég volt a mellig érő hajamra, pedig nem spóroltam. Viszont hiába az olaj meg a Salonplex szérum, amit 1 Ft-ért adtak hozzá, nagyon kiszárította a hajam, le is kellett vágni pár centit. Nem vártam, hogy egyáltalán nem roncsol, de azért ennél kíméletesebbre számítottam. Egyébként 50%-os kuponnal 2100 Ft-ért vettem 3 dobozzal (+ a három szérum), ami nagyon megérte. Van még egy doboz, amit végül nem kellett felhasználnom, azt még elhasználom, de aztán másik festék után nézek. 3 és 4 között vacilálok, de az akciós ár miatt legyen 4.

Airina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 20.

Szeretem a Syoss hajfestékeket. Sokféle szín kapható, nagyon tartósak és nem kopnak a színek.

Strangetoxic
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 19.

Nagyon elégedett vagyok, a 400-as árnyalatot szereztem be. A pumpás flakon nagyon bejött. Könnyedén tudtam használni, tálka illetve ecset sem kellett hozzá.
Nem csöpögött, és mindenhova jutott a hajam pedig csillogó lett.

kingaus
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 19.

Egyáltalán nem azt a színeredményt kaptam, amit szerettem volna, teljesen természetellenes kínézete lett. Ráadásul az ősz hajszálaimat is alig fogta be. :(

Msfox
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 19.

A Mahagóni vörös 53-as árnyalatot vettem. 3 héttel festés után MÉG MINDIG engedi a színét. Borzalmas. Felkenve az első néhány hajmosőásig szép színt ad, aztán minden mosással fakul, mintha színező lenne, 2-3 héttel festés után már inkább "lelakott" hatást kelt. Nem veszem újra, ettől még a Joanna is jobb volt.

Alaina12
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 19.

Hajszín frissítése miatt választottam ezt a megoldást. A festékek már nagyon igénybevették a hajam, le is szeretném növeszteni, így erre a termékre esett a választásom. Nem bántam meg, azt a színt kaptam, amit vártam (ombre szőkémet szépen lehamvasította a kókusz szőke árnyalat). Hajhullást még nem tapasztaltam, remélem nem is fogok. 😀 DM pontokkal egy doboz áráért 2-t vettem, így megérte. Nincs kellemetlen illata, a balzsam egyenesen jó illatú. Ha nem lesz hajhullás, és nem kopik ki két hét alatt, akkor marad az 5 csillag. ☺️

Scara
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 19.

A 4.5-ös sötét mahagóni színt próbáltam. Nagyon szép a fedése, érezhetően ápolja a hajam. Sajnos mégsem vagyok vele teljesen megelégedve, mert világosabb lett a hajam, holott eddig is 4-es színmélységő festékkel volt festve. A legnagyobb problémám vele az, hogy még a 3. hajmosás után is intenzíven érezhető az a tipikus hajfesték-szag. Emiatt szerintem nem ezt fogom használni a jövőben.

Szityike
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 19.

Kísérletező kedvű, bátor emberkéknek ajánlom, mert néha nagyon meglepő a végeredmény és csak közepes a festék fedése.
Az én tapasztalataim a termék 2 ányalatával kapcsolatban (6.0 és 5.6):
Először a 6.0-ás Dunkelblond árnyalatot próbáltam ki sötétből szőkített hajamra. Közepes fedése volt, sajnos nem sikerült szép hamvas színt elérni vele még hamvasító samponnal együtt használva és többszöri újrefestés után sem. :(
Ezután gondoltam barnítok rajta egy kicsit, hátha elfedi a sárgás, vöröses fényt, ami a hajamban maradt. A legvilágosabb barna árnyalatra esett ezért a választásom, ami az 5.6-os Mokkabarun árnyalat volt. Ebben nagyot csalódtam, mivel a hajam a festék lemosása után szinte fekete lett. Tulajdonképpen foltosan, hol fekete, hol nagyon sötét barna, hol még visszaköszön a sötétszőkés előző festésem... :( Azt hittem sírok, amikor megláttam, hogy milyen lett a végeredmény.
Ezek után azt tudom mondani, hogy a többi árnyalattal még lehet, hogy próbálkozom, bár ennyi csalódás lehet, hogy elég volt ebből a hajfestékcsaládból... alapból a DM-es, sajátmárkás termékekeket nagyon szeretem, ezért is vágtam bele olyan bátran a vele való hajfestésbe.
Nem tette tönkre a hajmat és finom puha is lett tőle, azonban nem azt a színt kaptam, amit vártam tőle, így igazából nekem nem vált be...
Nem vagyok kezdő hajfestő (már 15 éve festem magam a hajamat), ezért azt mondanám, hogy tisztában vagyok a hatóidőkkel és tudom, hogy kb. milyen árnyalatot várhatok a dobozon látható kép alapján, de ez sajnos nagyon nem jött be nekem.
Érdekessége: a balzsam, ami hozzá jár, nagyon erős, olyan manapság divatos "édes, fűszeres tucatillat" szagú.

dandelion
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 18.

Lassan három éve használom ezt a hajfestéket. Kicsit szárítja a hajamat, de nem jobban mint más festék. Megfelelően sűrű a festék, nem csöpög és a hozzá járó balzsam is nagyon hatékony, és még az illata is jó. Az én árnyalatom a 8.34, amiről csak jót tudok írni. Vöröses-szőke árnyalat, amiből miután "kikopik" a vörös, szép aranyszőke szín marad. Nagyon természetes hatású, sokan nem is veszik észre hogy festett a hajam. Az ára valóban egy kicsit húzós, de eddig még nem találtam meg ezt az árnyalatot sehol máshol, így mindenképpen hűséges maradok.

Zara79
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. február 18.

A két csillag amit adtam az maga a termék elegáns csomagolása ami ismeretlenül először megfogott a termékben! Viszont maga a festék az borzalmas... egyáltalán nem ápol, szárít és két hajmosás után kikopott! :( Az illat megfelelő de az nagyon kevés egy gyönyörű, ápolt ,tartós hajszín eléréséhez!