KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajfestékek

csokibeka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 18.

Hozza, amit ígér, látványosan felfrissítette a kifakult barna hajam, sőt még a lenövésem is befogta kissé, szinte észrevehetetlen(középszőke). Mostantól mindig lesz itthon belőle :) (sötétbarna)
Harmadjára vettem újra, nagggyon nem jellemző ez rám, de egyszerűen lenyűgöző, hogy az eddig 4-5 hetente festett hajamat 7 hetente kell festetnem :) Nekem egyébként kb 10 használatra elég. (bár nagyon vékonyszálú a hajam :)

summer15
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 18.

Nagyon meg vagyok elégedve, mind a termékkel, mind a céggel! :D Nagyon röülök, hogy írtatok róla!Tényleg tök jó fejek voltak, mert nekem is küldtek kis ajándékokat. Mi lenne, ha ezt a marketing fogást, más cégek is alkalmaznák?? :)

A termék: Nekem is az első hennázásom volt, mert bár a húszas éveimben járok, sajna már van pár ősz hajszálam (nem 5 szál...:) és nagyon zavartak, de nagyon nem akartam tönkre tenni a hajm valami vegyi méreggel. Használat és rendelés előtt elég sok fórumot végig lapoztam és a termékeknél is hezitáltam. Kicsit féltem, hogy mivel ez nem a legdrágább, nem lesz olyan jó. De erről szó sincs!
Próbatincseket is csináltam, mivel hajvágás után estem neki. :) Nekem alapból sötétbarna a hajam , a tincsek végei világosabbak. Ugyan ennek a márkának az indigójával kevertem és imádom az eredményt!!! :) Vöröses-barnás lett és az ősz hajszálak pedig rézvörösek vagy vmi olyasmi...szerintem nem ütnek el, sőt melír hatást keltenek. A vörösebb szín főleg, napfény hatására látszott eleinte, így még egyszer neki estem, de minimális indigót akkor is használtam. Valóban, a 3 napra éri el a végleges színét, azt viszont még nem tudom, hogy mennyi idő alatt nő le. De mivel tényleg szereti a hajam és puhább lett, azt se bánom, ha havonta utána kell festenem a tövénél. :)

Én zacsival dunsztolva aludtam, de a szag reggel felébresztett. Na igen, van egy bukéja, de a henna már csak ilyen! :)

Mindenkinek jó kísérletezgetést és inkább ezt vegyétek, mint az előre kikevert színeket! :) Amúgy én vízzel, meg illóolajjal, meg kis kávéval kikeverve egy használat során negyed zacsi hennát és annál kicsivel kevesebb indigót használtam el. Végül, de nem utolsó sorban, félhosszú hajjal és festés-szűzként gondoltam, segítség kell a felkenésként. Nem igaz! :D Kb úgy fel tudtam kenni, mint egy kevésbé folyós sampont és figyeltem rá, hogy hátul is jól befedje.

Vikesz
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 18.

Alap hajszínem sötétszőke.Fodrásszal szoktam színeztetni picit sötétebb aranybarnára,de már teljesen kikopott 3honap alatt.Meglattam ezt a "színezőt",(bár ne tettem volna),megtetszett a 623 forro csoki.Mivel nagyon világos az alapom,a dobozon lévő színre számítottam maximum,vagy picit sötétebbre...konkrétan teljesen sötétbarna lett tőle a hajam!!!!!Nem értem hogy lehet kereskedelmi forgalomba ilyen termék,aminek a valósagban köze nincs ahhoz amit a dobozon ígér!!!!!Nagy csalódás,soha többet nem csábulok el,kulloghatok vissza a fodrászhoz...tettem rá aszkorbinsavas pakolast,pár árnyalatot leszedett,remélem valamennyit kopik mert hamar jelentkezik a sötétszőke tövem:((((((
Maga a festék jó lenne,nem csipte a fejbőröm,nem száritotta a hajam,balsam se rossz de kitörölhetem vele a hátsóm,a végeredmény borzalom,sokkot kaptam mikor megláttam.Felkenve pár perc után már gyanúsan sötétedett...Ajánlom annak aki szeretni az izgalmakat,hogy ki tudja milyen lesz!

Bettina13
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 17.

A K16-os Réz árnyalatot vettem meg. Az előző hajszínem tűzvörös volt, és sajnos ez a szín nagyon látszik. Még mindig inkább tűz színű a hajam, mintsem az a szép világos vörös, mint amit szerettem volna. A festék felkenéskor nem volt olyan szörnyen szúrós szagú, és könnyű volt kimosni, elég volt egyszer rendesen átmosni. Kellemes tapintású a hajam, még a végeit sem szárította. Ami furcsaság, az az, hogy az eddigi "oroszlán sörényem" helyett most tincsekbe áll a hajam, így könnyebben kezelhető, bár a megszokotthoz képest kissé laposabbnak tűnik. Ezt eddig egy festéknél sem tapasztaltam.
A két csillagot azért vontam le, mivel a kívánt színt épp hogy csak megközelíti, a lenövésem eléggé látszik, szóval minél előbb újra kell festenem a hajam.
Egy nagy pozitívuma van csak: a hajam végre könnyebben kezelhető egy fél fokkal, és nem úgy néz ki mint egy szénaboglya. :)

kisritus
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 17.

Már jó ideje gondolkodtam azon, hogy a semmilyen-szőke hajammal kellene valamit kezdeni, mert nem tetszett, nem világosszőke, és így olyan túl átlagos volt. Nyáron a napszítta hatást akartam fenntartani a drágább testvérével (L'Oreal talán?), mert sokat olvastam róla. De a polcnál állva elbizonytalanodtam, kell-e nekem ennyiért, és elkezdtem Baleásat keresni, hátha van. És volt!! Pedig nem hallottam róla sosem, ráadásul fele annyiért.
Gyorsan megvettem, meg a balzsamot is.
Nekem az első használat után látszott a különbség, és azóta is folyamatosan használom és imádom!! Mindenki észrevette a színvilágosodást, és nagyon nagy sikere van. Én csak korábbi fotók láttán döbbentem le, hogy mekkora a különbség.
Nekem nem sárgul a hajam tőle (néha vizesen, mikor ráfújom, kicsit sárgás, de száradás után csak szép világosszőke), semmi problémám nincs egyelőre, igaz még egy teljes flakonnal sem használtam el.
Az illata nyilván nem kellemes, végülis ez vegyszer (is), de kibírható. 3-4 mosásonként használom (ahogy ajánlja is, ne mindegyiknél), sajnos képtelen vagyok teljesen a tövekre fújni, bár bedörzsölöm mindig a teljes fejemet vele, de egy kis lenövés-szerűség mindig látszik, de egyáltalán nem feltűnő, vagy természetellenes.

Szóval imádom, hogy végre olyan a hajam színe, ami tényleg szőke, abszolút illik hozzám, szuper!!

KissVivien
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 17.

Az 575-ös tűzvörös árnyalatot használom már lassan 2 éve. Az eredeti hajszínem egy világosabb középbarna szín, és én úgy gondoltam vörös szeretnék lenni. Elsőnek a Syoss egyik vörös festékét vettem meg, aminek szép színe volt, de már a 2. mosásnál foltosan kezdett lekopni a festék. Az 1 hónap eltelte után, szint teljesen visszakaptam az eredeti színemet. Ezután a bortrányos hajfesték után akadt meg a szemem ezen a terméket és ezen az árnyalaton. Félve festettem be a hajamat, mivel rettegtem az ismételt foltos kopástól! De szerencsére tökéletesen megfogta a hajamat, nem kopott és a következő hajfestésig szépen tartotta a színét. Elmondható, hogy mindig csak a töveket festem, a fennmaradó festéket pedig eloszlatom a haj teljes hosszán frissítés céljából. Tökéletes az eredmény mindig!
Nagyon tetszik a tubusos megoldás, mivel magamnak festem a hajam így sokkal könnyebb a festéket adagolni és eldolgozni. Persze aki tálkából szeret dolgozni ecsettel annak sincsen semmi akadálya. Az illata eleinte nagyon erős volt, de talán változtattak rajta valamit, vagy én szoktam hozzá de egyáltalán nem zavar és nem kellemetlen(jobban is tetszik mint anyum festékének a szaga). A leöblítés mint minden vörös festéknél tovább tart, de barátnőm elmondása alapján ez talán picit tovább tart. A színt a hajam napokkal a festés után (10 hajmosás) is engedi, emiatt szokott fájni a felem, főleg nyáron a strandolós időszakban. De végül is a színért és az árért megéri elgondolkodni mikor fessem és mikor másszak be a vízbe a fejem búbjáig. :D
Egyáltalán nem okozott semmi kárt a hajamban, persze megfelelő folyadék, vitaminok és ásványi anyagok bejuttatása mellett (és talán egy kis balzsammal) nem is szabad. :)

Avalionia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 16.

Nagyon rondák az összetevők, viszont a vörösre festett (eredetileg szőke) hajamat szalonképessé teszi még akkor is, mikor már tényleg csúnyán lenőtt a töve, és megkopott a színe. Így elég csak 4-5 hetente festenem a hajam, ez az idő a színező használata előtt 3 hét volt.

thewildone
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 16.

Három festéssel ezelőtt tért át erre a termékre a fodrászom és azon túl, hogy a színe fantasztikus, a hajammal csodát tesz.

Mesiann
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 16.

Középbarna hajam van alapból, már régóta nem festem, csak melír van benne. Én azt vártam tőle, hogy tüntesse a lenőtt, sötétlő részeket és ezt be is váltotta. Fokozatosan világosított a hajtövemen. Szerintem minden ilyen esetben, ha sötét hajat szeretnénk tartósan világosítani, egyértelmű, hogy nem megy roncsolás nélkül...hiszen ez így is egy beavatkozás. Én a hajvégeimre nem használtam, így viszonylag sokáig elég. Mellette pedig próbálok a haj regenerálására nagyobb figyelmet fordítani. Nem olcsó, de a Rossmann-ban többször le szokták árazni, akkor érdemes venni. A baleás spray-vel ellentétben ezt a gélt lehet sötét hajra is használni. A baleás szőkítőt nyilván nem véletlen nem ajánlják természetes barna és sötét hajra, ezért használom inkább ezt a terméket.

Dinacicc
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 16.

Nagyon megbántam hogy megvettem :( 05-ös Ribizlivöröset vettem, mert már untam a világosabb pirosat, de nem akartam még újrafesteni. 2 tasakkal vettem, és a váll alatt érő hajamra 1 kevés volt, na akkor gyorsan rámaszatoltam a másik tasakkal is, mert ezt szépen kenni nem lehetett. Bár én voltam a hülye hogy miért nem úgy vittem fel mint a hajfeséket, de már mindegy. Az eredmény: ugyan olyan piros haj, lenőtt hajtővel :( És iszonyúan kiszárította a hajam, alig bírtam kifésülni, pedig hajmosás után raktam a hajamra a szokásos hajbalzsamomból amivel idáig lazán be tudtam szárítani a hajam, most meg bontófésű kellett. Nagyon csalódott vagyok, a fél napom ráment erre az értelmetlen időpazarlásra, meg 658 forintom, amiből egy normál hajfestésem ki szokott jönni a fodrászkellékes festék+oxi kombóból :(