KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajfestékek

Orsyna
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 26.

Nekem van egy eladó pink színben.Olcsóbban megválnék tőle. Egyszer fújtam egy tincset de mivel barnás így nem látszik rajta nagyon.amúgy ez inkább élénk pirosas pink nem pasztel...

synerella987
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 26.

Az imádott kémiai vörös színemtől meg kellett válnom, ugyanis hajhullás lépett fel. Néhány hónap pihenő után áttértem a Khadi-ra. Mindez már 2 éve volt, és azóta is ezt használom. Előnye a kémiai festékekkel szemben, hogy nem kopik a színe, így sosem fakó, emellett sokkal lágyabb esésű a haj, fényes, nem száraz. Nem utolsó sorban keverhetjük egymással az összetevőket (illetve a Khadi különböző, előre kevert árnyalatait), így kerülhet például indigó is a hennába, amivel barnásabb árnyalat érhető el.
Aki hozzám hasonlóan mindig is élénk, vörös hajszínre vágyott, annak csak ajánlani tudom! Csillagos ötös! :)

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 26.

Update:
Rájöttem hogy a hozzáadott ápoló pakolás honnan ismerős: a régi Garnier samponoknak/balzsamoknak volt ilyen illatuk. Már nem használom azokat de régen tuti ilyen illatuk volt!

Több dobozzal is elhasználtam már világos szőke árnyalatban. Nekem szempont volt hogy a saját hajszínemhez hasonló, de pár árnyalattal világosabb legyen a végeredmény és ezt hozta is. Első alkalommal nem láttam hogy bármit is csinált volna a hajammal, de valószínűleg nem hagytam fenn elég ideig. Azóta pedig tökéletes. Árban nagyon jó és gyakran van akciózva illetve kuponokat is mostanában többször adtak hozzá. Picit szárít, de a hozzáadott ápoló balzsam nagyon jó (imádom az illatát) vagy egy ha már a hozzá adott elfogyott egy másik pakolással kiegészítve számomra tökéletes. Viszont a szaga... nagyon szúrós szagú, nyitott fürdőajtóval szoktam kikeverni hogy ne fulladjak meg míg előkészítem. Egyenlőre még van másfél dobozzal azt biztos elhasználom, utána lehet hagyom a hajamat pihenni.

d.anett89
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 25.

Eddig csak pirosat vettem, a sötétbarna eredeti hajamat,majd a festett barna hajamat is 100%-osan befogta!
Nem olcsó, nekem vagy 2-3 doboz kéne h tökéletes legyen :D

Messa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 25.

Update 2: A l'Oréal Summer Lights hajvilágosító zselé végül kivitte a zöldes árnyalatot a két tincsből.

Update: Gondoljátok meg a használatát, van két vastagabb tincsem, amiből nem tűnik el maradéktalanul a festék, pedig már legalább 20X volt mosva. Ez már csak lenőni fog, vagy át kell festenem... Ha valaki tud olyan hajszínezőről, ami maradéktalanul kijön, írjon rám.

Ez volt az első hajszínező, akit kipróbáltam, úgy, hogy még sosem festettem be a hajam semmivel. Full kezdőként is egyszerű a felvitele, arra kell figyelni, hogy egyenletesen legyen eloszlatva, ne csak a külső tincseket fedje be. A krém könnyen adagolható a dobozból, viszont kissé folyik. Ha sürűbb lenne egy picivel, könnyebben lehetne vele dolgozni. Persze játszani is lehet az intenzitással. Én csak a hajvégekre tettem, ha valakinek váll alá érő haja van és az egészet be szeretné festeni, vegyen 2 tubussal, mert nem sok a mennyisége. Az eredmény szép, tényleg jól befogja a hajat 20 perc után és élénk lesz a szín (bár én ezt természetes világos szőkeként mondom). Az első mosásnál sokat fakul. Ha valakinek mégsem tetszene az eredmény, lehet hozzá kapni kifejezetten fader sampont. Ár-érték arányban nem olcsó, 9 euró volt Bécsben. 11 színben elérhető és van világosabb és sötétebb hajszínre javasolt is. A Blue-t vittem fel, de már alig várom, hogy a Soft pinket is kipróbáljam.

inimini
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 25.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 25.

Nekem a türkíz színűvel festettük a hajamat (a tarkómnál teljesen le van szivatva, a többi része mézszőke) és teljesen olyan lett mint a képen. További pozitívumok: nem szárítja a hajat, olcsó, viszonylag sokáig kitart a színe (nem fakul).

doris92
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 25.

Ennek a terméknek a természetes barnáját használom, én megvagyok vele elégedve, talán annyi problémám van vele, hogy nagyon folyós maga a hajfesték és eléggé vigyázni kell, hogy ne fröcsöljön mindenfelé. Egyébként szépen kikopik a hajból.

Alkalmam volt kipróbálni a 7-es szőke árnyalatot... na most egy gyönyörű világosbarna hajszínt kaptam, de könyörgöm... messze nem szőke!!!! aki annak reményében venné meg, hogy egy sötétebb tónusú szőke hajat kapjon, azt ezt a színt ne vegye meg!!! szívesen küldök képet üzenetben, hogy milyen a színe. Ettől függetlenül még mindig jó hajfesték.

UPDATE: Durván eltelt egy hónap és gondoltam leírom mennyit változott a hajszín. Azóta mégjobban kivilágosodott a hajam, viszont maradt a barna tónus, nem mondanám szőkének, viszont szép természetesnek látszik. Ami negatívum volt, hogy kb 3-4 hajmosásig tartott mire kimosódott a hajfesték, addig ragacsos, zsíros, elnehezült érzetű volt a hajam, amit még egy hajfestéknél sem tapasztaltam eddig. Ennek ellenére maradhat az 5 csillag, mert elértem amit szerettem volna, és ahhoz képest hogy drogériás cucc nekem megfelelt.

amt54
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 24.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 24.

Nagyon szerettem ezt a festéket, gyönyörűen fedte a hajam es szép színe volt. De két év alatt megette a hajam szó szerint. Mindenkit óvva intek, hogy túl gyakran használja, mert nekem vastag szálú erős hajam van, es megis olyan nyúlóssá tette mintha szőkitve lett volna. :( emiatt csak 3 csillag jar

szabozsoka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: >54  |  2017. május 24.

Nem régen vettem 1 dobozzal itt a Krémmánián, nagyon jól takarja az ősz szálakat, olyan színű lett a hajam amit vártam. Jó az állaga, hatásos.

Luna11
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 24.

Viszonylag sokáig használtam, kb másfél évig. A burgundi, illetve a borvörös árnyalatot váltogattam. Nekem gesztenyebarna hajam van, és azt kell mondjam, hogy szépen befogta. Az árnyékban megmaradt a hajam barnás színe, de lámpa/napfényben szépen látszódott a vörös. Szép egyenletesen kopik, kb 2-3 esetleg 4 hajmosás után már teljesen kikopik, ezalatt azt értem, hogy már nem fogja be a törölközőt, de még továbbra is bent marad a hajban a vöröses árnyalat, ami főleg napfényben nagyon szép tud lenni. Többszöri használat után csak lenövéssel vagy szívással jön ki a hajból, plusz, az újra festésnél azt vettem észre, hogy a lenőtt résznél világosabban fogja be a hajat, egyébként minél többször használja az ember, annál sötétebben fogja be. Nekem egy idő után annyira sötét lett, hogy a szép vörös szín csak pár mosás után látszódott. Nekem már annyira nem tetszett az eredmény, amikor már nagyon sötét lett.
Szóval, én összességében meg vagyok elégedve a termékkel, egyetlen bajom volt vele, mégpedig a szaga. Egyszerűen borzalmas, ráadásul nem csak felkenésnél éreztem, nekem legalább 2 hajmosásnak el kellett telnie, de volt, hogy 3 is, mire kiment a hajamból. Főleg elalvás előtt volt nagyon kellemetlen, nem egyszer a fejem is megfájdult tőle. Írták páran, hogy sóskához tudnák hasonlítani, én nem. Nekem egy az egyben az agyagra hasonlít a szaga.
A véleményeket olvasva meglepődtem, hogy éppen PPD, egy ennyire káros anyag van benne, bár valaki írta, hogy a vörös árnyalat nem tartalmazza. Most sajnos nem tudom megnézni, de ha esetleg legközelebb vásárolok ilyet, mindenképpen megnézem az összetevőit, mielőtt fizetek érte.