Legújabb vélemények - Hajfestékek

babee28
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 21.

Melírozni vettem egy világosabb barnát, nekem bevált. Ősz hajszálam még nincsen, de anyukámnak befogta elől a pár szál ősz haját. Ilyen esetben jó, ha nem akarja az ember pár szál miatt festetni.

SzimiStolczen
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 20.

En ma hasznaltam a sotetbarna szint.
Az van vele irva hogy ez egy hidegebb szin lenne, hat es bisztos hogy nem az.
Nem szeretem azt amikkor vorosnek nezki a hajam, azert festem be mindig nature sotetbarnara, most meg az lett belole.
A masodik hogy ez nem sotet hanem kozep barna.
Aki itt mondja hogy nem fedi az osz hajt, benne van irva hogy nem fog.
A natur kozepbarna hajambol csinalt csokiszinu barna hajt, ennek nem nagyon orulok de viszont hamar ki fog jonni.
Konnyu hasznalhato es olcso ugy hogy nagyon jo azakinek aki melegebb hajra vagyik.
En viszont legkozelebb visza megyek a fodraszhoz mint mindig, mert ott az a szinu lesz amilyen szeretnek.

szepseg20
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 19.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 19.

Nekem nem jött be, semmi nem látszott a hajamon, pedig elvileg úgy csináltam mindent, ahogy kell

Vicky99
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 18.

Sötét szőke hajtövem rezes,vöröses beütésű lett a 10.0 angyal szőke árnyalattól. Szagával,állagával nincs probléma,nem szárította tovább a hajam csak a színével nem voltam megelégedve. Akinek vörös pigment van a hajában,nem ajánlom.

Vicky99

Rose Blond árnyalatot vettem meg az alul kiszőkített hajamra.Fodrásszal kenettem fel, alig fogta meg a hajvégem, ráadásul csúnyán kiszárította. Hamar kijött a mosás hatására és a szőke hajvégem tovább világosította. Szomorú vagyok,hogy csalódnom kellett.

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 17.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 17.

Több mint tíz éve nem festem itthon a hajamat,nagyon sok vastag szálú,,,,itt nézegettem az oldalon hajfestékeket,ezt dicsérték a legtöbben,így őt vettem 8031) árnyalat,Most egy kicsit enyhült is az idegbajom,mert tegnap megcsináltam,fodrász által sárgás szőkeségemet eltüntettem,Jól sikerült,szép természetes szín,bár nem ilyen szoktam lenni,de jó lett Nagyon könnyen lehet dolgozni vele,annyira egyszerű és kényelmes,a balzsama meg. tényleg szuper.ja igen vannak már ősz hajszálaim,és befogta rendesen.1-2 árnyalattal sötétebbnek érzem a kapott eredményt,erre tényleg oda kell figyelni,Hajamat nem károsította,nem lett szálkás,hurrá!.Tartóssága ha rendben lesz,akkor megadom az 5 csillagot.

Mohinnyo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 17.

A hidratálás és gél állag miatt döntöttem mellette. Baba szőke árnyalat, a leszivatott hajammal semmit nem csinált nem is hamvasította. A hidratálás sehol nem volt sőt, jobban szárított engem is mint más festékek. Nem ajánlom senkinek.

Nessy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 16.

Előljáróban: borzalmas!
Kezdő hennázóknak nem ajánlom, mert ha ez lett volna az első hennapor amit kipróbálok, tuti hogy soha többet feléjük sem nézek.
Kb. 6 éve használok barna árnyalatú Khadi hennát (néha világosbarna, aztán sötét, néha mogyoró... keverni is szoktam őket). Közben kipróbáltam azért ezt-azt, mivel nem olcsó a Khadi és nem is volt mindig egyszerű beszerezni, de ennél a terméknél életemben nem használtam rosszabbat. Elcsábított az ára, gondoltam akkora különbség nem lehet henna és henna között, hogy ne érje meg (az egyéb kipróbált termékek és a Khadi között nem volt). Tévedtem! Nincs olyan finomra őrölve, így akárhogy próbálkozik az ember lánya, grízes lesz. Lefordul az ecsetről, nagy darabokban potyog le a hajról. Osztom az előttem szóló véleményét szóról-szóra!
Az illatát egy kicsit enyhébbnek érzem mint a Khadiét, ez lenne a plusz pont, de kimosása sokkal nehézkesebb, és mivel eloszlatni szinte lehetetlen hiába lenne rendben a színeredmény, nem egyenletes.
Nagyon-nagyon rossz. Nem használtam fel az egész zacskót, a maradékot pedig kidobtam.

Pumukli
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 16.

Kifejezetten azért regisztráltam, hogy elmondjam, mennyire szuper ez a hajfesték! Mindigis vörös/pirosas színűre festettem a hajam, de tavasszal úgy gondotlam, kipróbálnék egy piros-narancssárga bayalaget (fodrásztól). Azóta próbálom rendbehozni a hajam, sikertelenül (eleinte fodrásszal). A régi bevált színemet is egy mosás után ledobta magáról ott, ahol ki volt szőkítve és a színezőbalzsamtól is csak rózsaszín maradt. :( A múlt héten láttam meg ezt a hajfestéket a dm-ben és az itteni vélemények alapján gondoltam, kipróbálom és imádom! 66.44-et vettem, ami ugyan nem tiszta vörös, mahagóninak mondja magát, de a napfényben szép vöröses árnyalat. Gyönyörűen befogta a szőkített részeket is és a mai hajmosás után is csak minimálisan kopott, szinte észre se venni. Ha csak 2-3 hajmosást kibír minimális kopással, már boldog leszek. Megvettem a 0.44-es színezőbalzsamot is, de még nem próbáltam. Nálam a festék 5 csillag, ha változna, update-elek. :)

majtika32
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 16.

Én a világos barna hajamra használok bézsszőke árnyalatot. Jelenleg nekem a szín megfelelő nem túl szőke, enyhe barna beütéssel, szóval sötétebb, mint a dobozon. Az állaga krémes, könnyen felvihető, viszont eszi rendesen a festéket a hajam, tőfestésnél is úgy kell koncentrálnom, hogy elég legyen egy doboz. Az illata jó, kevésbé szárítja a hajam, mint más festék, szép természetes színt ad. A hátránya, hogy enyhén átcsillog rajta az ősz hajszálam, úgyhogy akinek sok ősz hajszála van, annak nem ajánlom!