KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajfestékek

Illori
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. november 18.

Szörnyű. A szőke ami hamvas lenne, rézvörös. Sosem volt még ilyen színű a festésem. A fodrászom szerint is nagyon rossz.

vitamin
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 17.

Nagyon praktikus hogy hab állaga van, nem kell megkérnem senkit hogy fesse be a hajamat. 600-as árnyalatot használom. Festett szőke hajamat festettem be vele, teljesen befogta, még sötétebb is lett, de pár hajmosás után enyhén kifakul. Nekem bevált!

jjjpetra
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 16.

Sötétszőke hajamat akartam kicsit feldobni. Nagyon tetszett a végeredmény, azóta is mindig újraveszem. De az tényleg bosszantó, hogy mennyi megmarad belőle és ki kell dobni, mert nem tárolható.

gabriella0809
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. november 15.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. november 15.

Az alapból sötétbarna hajamat 2-3 árnyalattal kivilágosította, de nem roncsolta. Akinek még nem volt festve a haja és világosabb hajszínre vágyik, bátran ajánlom.

picitina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 15.

Már 10 éve festem a hajamat, eddig ennek tetszik a legjobban a vörös színe. RV6 árnyalata a legszebb szerintem, vadító vörös, és ahogy kopik ki, erősödik benne a narancsos árnyalat. Amikor még a sötétebb árnyalata dominál, a nők állítanak meg az utcán, hogy mivel festem a hajam, mikor pedig kikopik, a férfiaktól gyűjtöm a dicséreteket...:D
Most a KI7 színével festem (ami a RV6 kikopott árnyalatának a színét adja), mivel a barátom szereti ezt az intenzív narancsos vörös színt (tudom, tudom...megalkuvás!), de a fodrászom meg a saját véleményem az, hogy az RV6 egy full vagány vörös, ami miatt megéri ezt a hajfestéket választani.
Ezen felül az ára is fantasztikus, bármilyen kínai kisboltban 6-700 Ft. körül beszerezhető.

Röviden a pozitívumok: Olcsó és a színei fantasztikusak!!!
Negatívumok: Mint minden hajfesték, ez se kíméli a hajat, ha nem használsz mellé valamilyen hajvédő szert, szárazzá és töredezetté teheti a hajvégeket!

***
Már nem tudom úgy ajánlani mint eddig.
Az RV6 festéknek megváltozott a doboza, de szerintem az összetevőjével is csináltak valamit, hihetetlenül elkezdett hullani a hajam tőle...:(
Nagyon szerettem amíg nem volt ilyen hatása a fejbőrömre, de így már nem ajánlom senkinek se...:((

Lush Caca Rouge Henna  Bio Hajszínező

Lush Caca Rouge Henna Bio Hajszínező

Lush Caca Rouge Henna  Bio Hajszínező
malac
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 15.

Már 4X használtam és nekem nagyon bevált. Amióta használom a hajam kevésbé száraz. Az két problémám vele, hogy nem tudom egyenletesen kikeverni a masszát, mindig vannak benne csomók. A másik pedig, hogy kopik. Vállig érő hajam van, arra a felét használom el a táblának.

Bethany92
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 14.

Kicsit aggódva kezdtem hozzá a festéshez a vélemények miatt, de nagyon kellemesen csalódtam. Két doboz babaszőkét vettem a hosszú szőkített hajamra. Nem csípett, tette a dolgát, és gyönyörű, egységes hamvasszőke színe lett, emellett nem lett szárazabb, bár a kis tasakos balzsam mellett a saját hajpakolásom is rákentem. A tartóssága nyilván ezután derül ki, de eddig 5 csillag.

Andy88
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 13.

Mivel természetes középszőke hajam van, nem voltam bátor, így a pasztell lila színű változatát vettem meg. Fesztiválra szerettem volna beszínezni vele a hajam... bár csak csíkokat festettem bele, de sajnos alig látszott. Másodszorra már jóval többet vittem fel és tovább hagytam rajta, de még így is halvány színe lett. Csak napsütésben, diszkréten látszik a hajamon. Pedig szőke...
Egyébként nem károsította a hajamat, ugyanolyan puha (sőt talán még puhább) lett, mint előtte.
Talán tesztelni fogom a drasztikusabb színeket is, hátha... bár nem sok reményt fűzök hozzá. Főleg az előző hozzászólások alapján.

Ami fontos: sokan panaszkodnak, hogy nem lehet kimosni a hajból, esetleg elszíneződik. Szerintem ez attól függ, kinek mennyire száraz a haja. Minél szárazabb, annál több festéket szív be, annál intenzívebb, és nehezebb kimosni. (Főleg az erősebb színeket). Szóval csak óvatosan!

Juanita91
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 13.

Nagyon jó termék! Ahhoz képest hogy csak színező nekem már másfél hónapja bent van a hajamban,és nemcsak hogy bent van,kopni is alig kopik,és gyönyörű színe van :) . Alapjában sötétbarna hajam van de sajnos az évek alatt ronggyá lett festve és a vége mindig átmegy undorító narancssárgás árnyalatba,viszont nem akartam tovább tetézni a bajt tartós hajfestékkel,így esett a választásom a színezőre,ês habár első hajmosás után sokkal sötétebb lett az eredmény mint amilyen a dobozon volt,pár hajmosás után megjött az a szép csoki szín :)
Maximálisan elégedett vagyok ezzel a termékkel! Kiszerelése is nagyobb mint az átlag színezőknek és az ára is jó!

olaahtunde
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 13.

Be van melirozva a hajam, azt a reszt nem akarta befogni tobb festes utan sem. Viszont a tobbi reszt szepen befogta.