KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajfestékek

Bleach
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 26.

Az előttem szólókhoz hasonlóan nekem is elég borzasztó élményeim voltak a colorista termékekkel, a becsibesárgultakhoz szólnék most: Kallos Florillumból egy sima mezei balzsammal kiegészítve meg tudjátok menteni a hajatokat. Felkenitek, lehetőleg egyenletesen, néhány percig hagyjátok hadd dolgozzon és nagyon szépen kiviszi a csibeséget a hajból. Utána meg lehet festeni, mint a huzat.

ngyorgyike
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 26.

Minden második hajmosás után, a félig nedves hajamra kenem, aztán hajszárítózok. Mivel nem erős fodrászati hidrogén peroxidozásról van szó, hanem "csak" egy otthoni világosítóról, valóban fokozatosan szívja ki a hajat, ezért talán saját magunknak nem annyira tűnik fel. Érdemes előtte -utána fotót csinálni ugyanolyan fénynél. Most tartok a 5. alkalomnál (még félig van a flakon) és az eredmény igggenjó az előtte képhez képest. Ismerősöknek is feltűnt, és mindenki megdicséri :) Ha lenne lehetőség képfeltöltésre, egy doboz elhasználása után szívesen töltenék fel fotót :\

mirtillmajoros
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 25.

Egy órája volt hozzá szerencsém. nagyon szépen leszívta a hajam, csak csibesárga lett, és a hamvasító SEM akar rajta segíteni, éppen rajta van egy másik doboz syoss festék, hogy kimehessek az utcára..a sírás. kerülget, borzalma, nagyon kaiakadtam

carmenxo
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 25.

Komolyan nem értem ezt a színezőt. Már majdnem egy éve kizárólag a garnier color naturals 8.1-esével festem a hajam. Nemrég kitaláltam hogy egy árnyalattal sötétebbet akarok, ki is néztem a 723 tejes karamellát. Nyilván nem vártam hogy teljesen olyan lesz mint a dobozon, de a sötétbarna ami lett belőle az azért eléggé kiakasztó. Konkrétan 4-es színmélységű lett a hajam, és nem hagytam rajta tovább 20 percnél. Ráadásul az árnyalatnak semmi köze a dobozon lévő gyönyörű aranybarnához, undorító zöldes fénye lett. Legszívesebben nullát adnék. Az egyetlen pozitívum a balzsam és az hogy ammóniamentes, de szerintem elég gáz hogy egy majdnem kétezer forintos festék (amiből ráadásul 2 doboz kell a hosszú hajamra) ennyire megbízhatatlan. A color naturals 7-esét is használtam már és érdekes módon nem lett se barna, se mocsárzöld.

Becky
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. július 25.

7.13 as sötét bézsszökét hasznàltam. A szine olyan lett mint a dobozon. Könnyü felvinni, viszont egy doboz nem volt elég ebböl, a hajam felvette rendesen. Sajnos ösz haj fedése gyenge nagyon. 😞lehet hosszabb ideig kell rajta hagyni.Nem roncsolta a hajam. Nincs büdös illata. Ha jòl fedné az ösz hajszàlakat, amiböl nincs is sok, tökéletes lenne, mint festék.

endoriel
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 24.

Az én középhosszú hajamra 5 alkalommal volt elég úgy, hogy ombre-hatást szerettem volna elérni vele. Noha a doboz írja, hogy sötét hajra nem ajánlott, én azért beruháztam egyre akciósan. Szőke hatást nem vártam, viszont a hajam nagyon sötét barna, és szerettem volna, ha a végei fakulnak kicsit. Az eredmény kb. a 3. használat után kezdett látszani, akkor is elég visszafogottan, de igazából valami ilyesmire számítottam. Most az 5. alkalom után egész szép, a hajam végei világosodtak, picit vöröses hatással ugyan, de nekem bejön :) A szárító hatás ellen én egy baleás pakolást használtam, valamint igyekeztem minidg hajmosás elé időzíteni a "festést", így az én hajam nem szenvedett tőle annyira. Amiért viszont 1 pont mínusz, az az illata. Frissen felvíve és hajszárító után borzasztó, ha az ember kimossa, még sokáig érezni, de nem olyan intenzív, és a zsíros, tapadós hatás, ami száradás után jellemző, na az se túl kellemes. Számomra ez az 5 alkalom elég volt, nem veszem újra, de nem bántam meg, tetszik a végeredmény!

NemethAnna0222
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 24.

Imádom! A 9.3 árnyalatot választottam és tökéletes a szine. Világos szőke hajra használtam(igaz nem 45 percig volt rajtam hanem kb.30-35 percet de ennek ellenére nagyon jó színe lett). Kicsit sötétebb mint a doboz de az árnyalata gyönyörű aranyszőke,nem sárga! A balzsamja fantasztikus. Nem csöpög,a szaga elviselhető,átlagos adag van benne.
Eddig megvagyok elégedve vele,a tartósságról updatelek.(addig 4 csillag)

natasa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. július 24.

Több éve próbálgatom, így több árnyalatról is tudok véleményt írni. A hajam kiskoromban sötét vöröses-szőkés-barna volt, majd sötétedett barnára, majd viszonylag korán elkezdett őszülni, és ma már elég sok ősz hajszálam van. Szóval ez a kiindulóhelyzet, de elég régen hennázom (Sante, Logona, Khadi, kizárólag vegyszermentes növényi "festékekkel".).
Ez a Logona nagyon jó krémes állagú, nem kell kutyulgatni, egyáltalán nem pereg, mint a porok néhány esetben, szóval tök könnyen felvihető. Ráadásul nincs az a jellegzetes hennaillata sem, egyáltalán nem kellemetlen. Egy tubus nekem 2 festésre volt elég (de a hajam nem hosszú).
Tehát tapasztalatom a Logona krémhajfesték különböző árnyalatairól:

Teak árnyalat: Ezt próbáltam először ebből a krémes hajfestéksorozatból. Elég sokáig használtam, többször is újra megvettem egymás után.Nagyon jó kis festék. Nagyon szép barna lett a barna hajrész, az ősz kicsit világosabb, de teljesen olyan, mintha világosbarna melír lenne benne. Mindez persze nagyon természetesen.

Rézszőke: Na, ez semmit nem csinált a hajammal. Az elképzelés az volt, hogy az őszeket befesti rézszőkére, a többit meg ápolja, fényesítse. Semmi, ez nem fogta be a hajamat, sehol.

Nugátbarna: Az ősz részeket vagy be sem fogta, vagy nagyon gyorsan kikopott. Ledobta a hajam, nem volt tartós. Ebben sincs indigó, mint a teak árnyalatban sem, csak barnító anyagok. Érdekes, hogy ez kopott, a teak nem. Nekem a színe sem tetszett annyira, nem állt jól. Jelentéktelen barna, ezt nem fogom újra megvenni.

Indián nyár: Azt reméltem, jó kis vöröses szőke lesz, de inkább barna lett a hajam tőle. Az őszek aranyszőkék, az egészen nagyon minimális a vörös. Sokkal erőteljesebb színt vártam. Még van egy fél tubus, azt még legközelebb elkenem, de nem veszem újra ezt sem. Nem értem, miért lett barnás, amikor ebben nincs is indigó, sem egyéb barnító anyag?!?!?!

A tiziánt még nem próbáltam, de nem is biztos, hogy fogom. Szerintem az még sötétebb barnás lenne.

Azt tapasztaltam, hogy tényleg érdemes megnézni a honlapon a színskála ajánlását és a dobozon lévőt is (milyen árnyalatú hajból milyen várható).
Fontos, hogy előtte nagyon alaposan meg kell mosni a hajat, mert a hajápolók (főleg ha szilikonos) megakadályozzák a festék megtapadását a hajon.

Az összetevők árnyalatonként eltérnek.
Teak: Aqua (Water), Alcohol denat.*, Coco Glucoside, Glycerin, Montmorillonite, Lawsonia Inermis (Henna) Extract, Erythrulose, Sorbitol, Xanthan Gum, Maltodextrin, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Algin, Sodium Citrate, Citric Acid, Parfum (Essential Oil), Linalool, Limonene, Eugenol,

Nugátbarna: Aqua (Water), Alcohol denat.*, Coco Glucoside, Glycerin, Montmorillonite, Lawsonia Inermis (Henna) Extract, Erythrulose, Sorbitol, Xanthan Gum, Maltodextrin, Quercus Robur Bark Extract, Algin, Sodium Citrate, Citric Acid, Parfum (Essential Oil), Linalool, Limonene, Eugenol, CI 77491, CI 77499

Rézszőke: Aqua (Water), Alcohol denat.*, Glycerin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract*, Hectorite, Coco Glucoside, Rheum Undulatum Root Extract, Lawsonia Inermis (Henna) Extract, Xanthan Gum, Algin, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Citric Acid, Maltodextrin, Parfum (Essential Oil), Linalool, Limonene, Eugenol * organic

Indián nyár: Aqua (Water), Alcohol denat.*, Glycerin, Maltodextrin, Beta Vulgaris (Beet) Root Extract, Hectorite, Lawsonia Inermis (Henna) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract*, Sorbitol, Coco Glucoside, Xanthan Gum, Algin, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Citric Acid, Parfum (Essential Oil), Linalool, Limonene, Eugenol * organic)

Tizian: Aqua (Water), Alcohol denat.*, Lawsonia Inermis (Henna) Extract, Coco Glucoside, Glycerin, Hectorite, Maltodextrin, Sorbitol, Xanthan Gum, Algin, Citric Acid, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Parfum (Essential Oil), Linalool, Limonene, Eugenol)

Purrfect
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 24.

Szokitett hajamra hasznaltam. Biztam benne hogy hamvas lesz, de nem lett az egy picit sem...Nagyon csopogott alig birtam ugy festeni a hajam hogy ne legyen minden olyan.

Boombapple
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 23.

Emlékszem én egy Lédús málna nevű festékkel festettem be a hajamat. Abban nem csak barackos kivonat volt, hanem málna magocskák is és málnás illatú volt a hajfesték. Egyébként inkább mondanám színezőnek, mintsem hajfestéknek, mert nagyon gyorsan ledobta a hajam a színét. Amúgy nagyon puha és fényes lesz tőle a haj. Én szerettem, és ki szeretném próbálni a galambszürkét vagy az ezüstöt.