KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajfestékek

Cilifreedom
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 22.

Csak akkor olvastam el az itteni véleményeket, amikor már késő volt. Narancssárga lett tőle a hajam. A fodrászom helyre tudta hozni, de nem kívànom senkinek azt az érzést, amikor meglàttam az eredményt. Jobban jártam volna, ha csak szőkítőport és oxit és még olcsóbban meg is úsztam volna. A csomagolása praktikus, könnyen kenhető állaggal, de mivel nekem az eredmény számít így csak egy csillag

Kacija
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. július 21.

Az ezustszoke haj igeret, ami lesz belole az kiabrabdito, mert mindennak nevezheto, de ezustszokenek aztan nem! Az extra vilagos szoke hajamnak szerettem volna egy szep ezustos arnyalatot. Hat zold nem lett, de ezust sem. Az eredeti hajszinembol, ami gyonyoru vilagos szoke volt, csinalt egy erdekes aranyszoke fele hajlo arnyalatot, itt-ott vilagosabb-sotetebb tincsekkel. Rutinos hajfesto vagyok, meg soha igy nem jartam! Magyaran el@ta a hajamat. En eredetileg is szoke vagyok, elrontani nem lehet, ugy hogy azt gondolom, ez a festek egy nagy atveres!

Fannitazia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 21.

Évek óta csak ezzel festek, mert annyira szép színek vannak a választékban. Nekem eleve száraz volt a hajam, és sajnos le szoktam spórolni az extra ápolást (hajpakolás), így a festés azért igénybe veszi. Tetszik, hogy nincs szúrós szaga a festéknek, egyszerű a használata, a Herbatint samponnal és balzsammal együtt a legjobb használni. Mivel 2400ft-ért veszem, ami a váll alatt érő hajamra két festésre elég, ezért azt gondolom, hogy 1200ft/hó számomra megéri ezért a hajszínért. Ami fontos: sokan a teljes hajhosszra teszik fel a festéket, és utána várják ki a hatóidőt. Ha száraz hajú vagy eleve, akkor ajánlanám csak a tőfestést, és csak lemosás előtt 5 perccel massszírozd a hajvégekbe. (Hajpakolásnak kókusz, ricinus olaj, hajmosás előtt, zuhanysapka alatt hagyd hatni.)
Amit egyébként a leginkább szeretek ebben a festékben, az az, hogy a középbarna hajamat simán megfogja a szőke árnyalat, ezt korábban semmilyen más festéknél nem tapasztaltam.

missmomsen
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 21.

Csokibarna arnyalatot vettem, a hajamat nemreg leszivtam, igy itt-ott foltos maradt. Kb 15-20percet hagytam fent. A hajam szine egysegesebb lett, nagyon szep csillogo barna. De azert nem szeretnem allandoan ezt hasznalni :D

Csipetke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 21.

A Schoko Braun 6.7-es árnyalatát vettem meg a brutálul lenőtt szőke hosszú hajamra. Szeretném ha egy kicsit barna lenne most egy kicsit megviselte a nyári időszakban a szőke hajfesték a hajamat. Gondoltam egy próbát ennyiért megér ha nem is fog működni legalább nem több száz vagy ezer Ft.-ot dobok ki az ablakon. Felhasználtam mind a két tasakot főleg a szőke részre vittem fel belőle sokat már a húsz perc előtt is látványosan kezdett barnulni tőle én mondjuk 25 percet vártam vele mire elértem egy nagyon szép tényleg csokis barnás árnyalatot fura és meglepő módon még ott is ahol szőke volt a hajam. Egy minimálisabb árnylattal maradt ott világosabb. De szerintem kis idő múlva újra felviszem ugyanezt az árnyalatot, akkor még szuperebb lesz. Szerintem hanyagolni fogom a hajfestéket és csak ilyet fogok venni a hajamra, ezt is csak azért fogom használni alkalmanként mert sajnos vannak ősz hajszálaim amiket még ennyi idősen szeretnék eltakarni. De szerintem ennél kímélőbb megoldást nem fogok rá találni. Egyszerű a használata nem kell egyik barátnőmre sem várnom mikor ér rá befesteni a hajamat, én magamnak is bármikor megtudom csinálni. Az áráról nem is beszélve. Illetve ami még tetszik benne az a kiszerelése. Pont azért, hogy ilyen zacskós így magammal tudom vinni bárhova. Elég sokat jövök megyek főleg így a nyári időszakban is. Nekem nagyon tetszik ez a termék örülök, hogy megtaláltam.

Fantazianev
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. július 20.

Eddig csak a hajvégem volt befestve általában wellaton vagy naturia vöröses árnyalatokkal, viszont miután levágattam fenékig érő hajamat, gondoltam újítok, és kipróbáltam a kallos rézvörös árnyalatát. Ez volt két hónapja, egy centit nem nőtt az amúgy gyorsan növő hajam, a szín közelében sem volt a rézvöröshöz, majd 2 mosás után kikopott és valami borzalmas színe volt, illetve sprőd, száraz hajam lett tőle. Azt hiszem ezek után a pluszban megvett két tubus megy a kukába..

katalinmester13
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. július 20.

A nyári, napszemüveg fel-letologatós időszakra gondoltam jó megoldásnak. Ugyanis a hajtőszínező spray nem csak a hajat festi be, hanem a fejtetőre feltolt napszemüveget is. Az pedig az orromnak adja tovább a festéket.
A csomagolása az a kopogós műanyag, de csodaszép, igényes. Tükör, szépséges feliratok...A dobozkában lévő ecset nagyon puha, szépen felveszi a festéket. Le is adja. De minek! Az én feketém az ősz hajszálakat szürkére festi. Borzalmas. Mintha fahamut kentem volna a hajtövekre. Úgyhogy fehér Gandalfból változtat szürke Gandalffá. Micsoda mágia!
Gondolkodom, mire használjam. Talán szemhéjra.
Tehát, amire kitalálták nem jó!!!

googles
Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. július 20.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. július 20.

Update
A vilagosbarna nevre hallgato festek kb 4 het alatt kopik feketebol kozepbarna szinture, de sokaig szinte fekete. Ekkora valtozast talan ne tartsunk mar minosegnek. Ez egyes.

Jó a csőrös applikátor, van hozzá kétféle ápoló is (egyiket se használtam ugyan), a fő bajom a hajfestékekkel, hogy amit világosbarnának hívnak, az szinte fekete hajat eredményez.

Tudtam előre, de ez akkor sem működőképes, ha én valóban világosbarna hajat festenék, mert a világosabb árnyalatok nem barnás, hanem vörösesszőke színt adnak. Nincs természetes barna árnyalatra festék, csak a BelleColor, amit itthon már évek óta nem kapni 😕

Innentől kezdve nem nagyon minősítem tovább a hajfestékipar jelenlegi helyzetét.

Genever
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. július 19.

Pár hetente befestem elől néhány tincsemet kékre a hajszínező krémjével és eredetileg ezt a sprayt (blue twist) csak azért vettem hogy amikor már jobban kikopott a szín akkor még ha egy rövid időre is de kicsit felfrissítsem amíg nem festem be újra. Ilyen szempontból bevált, szép kék lett tőle/maradt a hajam, sőt kicsit még talán élénkebb kék is lett mint volt. Kb ennyi is a pozitív tulajdonsága . Amik miatt nem tetszik és nem fogom sem használni sem újravenni az azok az alábbi okok:
- csillámos, de nagyon, ezért én max buliba tudnám elképzelni a hétköznapok helyett
- nagyon pereg/kopik, eléggé meglátszódik az arcon/fejbőrön , sőt még a karomra, mellkasomra de még a lábamra is jutott a csillámból
Az utóbbi ok miatt még az arcmosást is megnehezítette mert amint egy kis víz ért a hajamhoz már csupa kék lett az arcom. A párnahuzatot is nagyon könnyen befogta.
Szerencsére egy hajmosás után tényleg teljesen kijött.
Ha valaki ideiglenesen szeretne vmi extrémebb színt kipróbálni akár csak egy buliba is annak ez a spray megfelelő lesz.

Jrsmn

A mogyoróbarna árnyalatot használtam, hát köszönőviszonyban sincs az eredmény a képpel... Középbarna alapon van valami kis arany vagy vöröses fény és ennyi... Viszont valóban nagyon puha lett utána a hajam, ez legalább jó pont. A rézvörös színnel szerettem volna legközelebb festeni, hátha azzal elérem a kívánt színt, de azt még úgy látom, kivonják a forgalomból, úgyhogy inkább keresgélek tovább...