KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajfestékek

Ilana95
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 28.

Sziasztok! Tegnap próbáltam ki először a henna color hajfestéket ( színező). Eredetileg csak a hajam minőségén szerettem volna változtatni mivel nagyon hamar zsírosodik és úgy gondoltam,hogy a henna pozitív hatással lehet rá. Az eredteti hajam nagyon sötétbarna így max egy árnyalattal lett sötétebb ( mondjuk 15percig hagytam rajta mivel féltem,hogy fekete lesz) a színeredménnyel maximálisan megvagyok elégedve mivel maradt szinte az eredeti de csillogósabb lett.A felvitel is nagyon egyszerű, bár egy pólóm bánta ezt az akciót. ( de ez az én hibám). Szerintem hamar kifog kopni,majd írok véleményt. :) Eddig elégedett vagyok az eredménnyel.

Hajni33
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. március 27.

Ha valaki a 9.1 festésre adná a fejét az készűljön hogy esetleg hamuszürke lesz.Régebben a Palette rózsaszőkéjét használtam a platinaszőke hajamra egyszer kipróbáltam a 2cm lenövést szépen eltüntette sárga hatás nélkűl de az utóbbi időbe már semmit nem csinált a hajammal azon kivűl hogy úgy tönkretette hogy 20cm darabok letőrtek ezért 2hónapig nem festettem be de már szégyeltem a lenövésem hiaba mondta anyukám jól áll olyan Shakirás.Aztán gondoltam kipróbállom a syoss oleo szőkéjét attól csibesárga lettem aztán kipróbáltam a hamvas szőkéjét hátha eltünteti a csibesárga fejtetőm de még sárgább lettem.Gondoltam elmegyek a Sparos fodrászatba hat nem tudtak fogadni gondoltam megpróbállom a Tescos fodrászatba ott se fogadtak.Így dühömbe vettem egy Loréal extra világos hamvas szőkét ami köszönő viszonyba nincs a dobozon és a festett hajam közt gondoltam ha már nem leszek csibesárga az már jó csak platinaszőkéből épp nem szürkére vágytam a férjem ragaszkodik a szőkéhez de most meglepetés éri majd biztos.pedig még hamvasító sampont is használtam hátha világosít valamit de nem úgy tűnik😠.Tényleg elég büdös ahhoz képest hogy nem is szőkét csinál.

Liedor21
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 27.

Iszonyú zsíros lett tőle a hajam, foltokban fogta be. Mélylila árnyalatot vettem. Rettentően törik és hullik a hajam, előtte semmi baja nem volt... Némelyik roncs kettőbe tört a kezemben... Soha többé.

dori96
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 26.

A medium violet ash blonde (7.21) árnyalatot használtam 2 alkalommal.
A fedésével nagyon elégedett vagyok
Gyönyörű hamvas színe lett, sehol a vörös árnyalat. Elsőre nagyon hamar kikopott, remélem másodjára jobban bírja majd.

Update: feladom, megint néhány mosás után eltűnt .1,5 hetente meg nem fogom festeni(kb addig bírja ki szépen).Más festék után nézek.

drAZs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 26.

Nekem bejön, tűzoltásra jó. Az a titka, hogy nem szabad sokat fújni, tényleg azonnal fed. Az igaz, hogy alvás előtt áttörölgettem törölközővel, hogy a felesleg lejöjjön. Nem fogott be semmit. Azért csak négy csillag, mert a fújócsöve nem túl praktikus, amelyik hajtöveket nem látni, annál nehézkes.

barbarahella
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. március 25.

Nekem bevállt a szőkítő termékük. A gyengébbik szőkítőt, az XL-t használtam vörösesszőke hajamra, és sárgát csinált belőle, és ez is volt a cél. Ez volt a harmadik szőkítésem, és a korábbi világosítások igencsak megviselték a hajam, jópár centit le kellett vágatni, főleg az első után. Ez az első olyan szőkítő, ami tényleg semennyire (!) sem rontott a hajam állapotán, egy centit sem kellett már levágni. Persze utóápolni kell, mert mégiscsak szőkítő. Bárcsak előbb megtaláltam volna, akkor most hosszú hajam lenne... .

laubiol
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 24.

Fedni ugyan fed, de nem érhet hozzá semmihez a haj, mert mindent befog. Én a barnát vettem és mikor beletúrtam a hajamba az egész kezem barna lett. Szóval csak akkor érdemes használni, ha nem nyúlsz a hajadhoz és este jól megmosod, hogy reggelre ne fogja be a párnád.

realladyreal
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 24.

Sötétszőke hajamra kentem 3-szor, pár árnyalattal világosabb lett, ahogy ígéri. Eleinte tetszett, de pár hét után besárgul + hullik tőle a hajam.
NAGYON megbántam.

realladyreal

Hamvas szőke árnyalatot ígér (801-es szín), amit az első pár hajmosásig tart is, de kb. egy hónap után csúnyán besárgul, ami nálam nagy teljesítmény, mert nem sárgulós a hajam, mivel természetes szőke (közép-sötétszőke). Kb. 5 évente belefutok abba a hibába, hogy bolti festékkel ráfestek a szép természetes melírra, aztán évekig tart, mire újra szép természetes sznű lesz a hajam. Soha többet!!!

Zsanettt
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 24.

12-00 ezüstszőke árnyalattól olyan szép csibe sárga lettem, hogy húsvétkor csak csőröket kell feltennem. Komolyra veszem, szóval senkinek nem ajánlom. A szép hamvas szőke hajam színét nagyon tönkre tette, még szerencse, h csak a tövét festettem. :/ De ez is éppen elég h ne akarjak utcára kimenni...