KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajfestékek

petrevici
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 19.

Használom már 1,5 éve kipróbáltam a 1021, a 1010, a 910, a 801 és a 8031 színeket. A hajam nem roncsolja, nem hullik tőle, ebből a szempontból szupi. A 6-7 színmélységű hajamat tökéletesen leszívja ( nincs sok vörös pigment a hajamban) és fedi, viszont 3 hetente festenem kell, a lenövés-kopás miatt. Maradok ennél, mert bár gondolkodtam váltáson, hogy ne 3 hetente fessek, de igazából hamar megvan és más bajom nincs vele...nem merek kockáztatni más festékkel. Használata könnyű, flakonjából nyomom ki és ecsettel kenem szét...a balzsam jó, de nélkülözhető. A végeredmény szép.

Evi1
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 19.

Nagyon jo árban van, de a szokei sajnos mind tartalmaznak egy kis voroset, ezert csak 3 csillag

Evi1

Nagyon jol szív, de sajnos van benne valami festekanyag, amitől kacsa sárga lesz, ezert csak 4csillag.

Evi1

Nagyon szep színek, de a sötétbarna toveket sajnos vörösre szívjak le a szokei:(

Evi1

Nagyon szep a 128as gyöngy szokeje, eddig ez a legszebb szőke amivel találkoztam.

zsu2013
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 19.

Miután eltűnt a polcokról az addig használt festékem hosszas hezitálás után erre esett a választásom. 9.0 árnyalat a festett eredetileg középsőkre hajamra. Kellemes illat de kissé túl erős, az állag jó, pudingszerű, mennyiség is bőséges. A lenövést szépen befogta de a világosabb szőkített részekkel nem tudott mit kezdeni. Nem csípett. balzsama szuper, nekem egy hónapig elég. festés után picit viszketett a fejbőröm, de ez később megszűnt. Összeségében jó termék, dicsérték is rajtam, szép csillogó lett, nem túl világos, a szín természetes, bár az árnyalat nekem nem 100%ig telitalálat. Ez az olajos állag viszont tényleg jót tesz a haj állapotának! Tartóssága is rendben volt.

zsu2013

Régóta terveztem hogy kipróbálom az itteni vélemények alapján, hátha nem károsítja annyira a hajam. 532 világos hamvas gyöngyház szőke árnyalatot vettem két dobozzal a vállig érő középszőke hajamra. Nagy csalódás! Kifejezetten kellemetlen, fullasztó, maró szag, amit eddig a jóval olcsóbb kategóriánál sem tapasztaltam. Egyenletesen befogta, viszont az eredmény egyáltalán nem hamvas, viszont sárgás, pedig nem vagyok erre hajlamos. nem szép, nem is áll jól, nem ilyet szerettem volna! A balzsam sem nagy szám. Többet nem veszem az biztos. Olcsóbb festék is jobb szint hozott. Mondjuk a fejbőrön jól tolerálta, de ennyi az összes pozitívum amit el tudok mondani.

martsih
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 19.

Akciósan jutottam hozzá, nekem 2 doboz kell a hajamra. Tegnap próbáltam ezt a festéket először, az 5-92 ragyogó vörös árnyalatot. Én nem az adagoló flakont használtam, hanem a már megszokott és bevált kis tálkámban kevertem össze a festéket.
Az állaga nagyon jó. Az illata nekem olyan semleges. Használtam már kellemesebb illatú festéket, de ennél százszor szúrósabb szagút is.
Nagyon könnyen tudtam felvinni, jó volt használni.
Lemosásnál nagyon ereszti a színt, szerintem még most is moshatnám.
Az eredménnyel pedig nagyon meg vagyok elégedve. Kicsit talán sötétebb lett mint a dobozon, de ilyet is szerettem volna. A hajamat pedig nem szárította, nagyon puha lett tőle, igaz jól bebalzsamoztam utána és jó sokáig rajta is hagytam.
A tartósságáról még nem tudok írni, mert még csak tegnap festettem, de remélem abban sem fogok csalódni.
Összességében nagyon pozitívan csalódtam benne, tőlem megérdemel 5*-ot.

wiiccaa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 18.

Egész szépen leszívta a középbarna hajamat, én 522 árnyalatot használta. Sajnos csak később vettem észre, hogy a hajtövemnél csibe sárga lett a hajam. Eléggé száraz lett tőle a hajam. Nem hiszem, hogy kipróbálom még.

Liv77
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 18.

Többször használtam már,különböző árnyalatokat próbáltam.A hajam hosszú,ezért kettesével veszem.Mindig sötétebb lesz,kell várnom néhány hajmosásnyit,mire eléri a kívánt színt.Elég erős szaga is van,néha csíp is,viszont könnyen felvihető,és az esetlegesen lecsöpögő,illetve a homlokra kerülő festék is könnyen eltávolítható.Ráadásul könnyebb kifésülni a hajamat a balzsamnak köszönhetően.