HIRDETÉS

Legújabb vélemények - Hajfestékek

• Khadi Hajfesték Por - Mogyoróbarna
    Krémek Krémje Lujza1104   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Valóban kicsit sötétebb, mint ahogy az ember a "mogyoróbarna" név alapján gondolná, de én ennek tudatában választottam végül ezt a színt, alapból is ilyen középbarna volt a cél. Az eredmény több, mint tökéletes. Gyönyörű középbarna vöröses fénnyel, viszont ami számomra a legmeglepőbb, hogy iszonyat puha és selymes a hajam, állandóan csak fogdosom :D tegnap festettem be, nem samponoztam, csak öblítettem, ami a tájékoztatóban is le van írva, de amúgy is így tennék, mert korábban sem mostam le samponnal az általam kikevert henna-indigó pépet. A lényeg: maximálisan elégedett vagyok ezzel a keverékkel, ha minden igaz, meg is maradok nála. A tartósságára vagyok még nagyon kíváncsi, viszont az általam kikevertnél gyorsabban az indigó biztos nem ereszt, egy kicsit abban bízom, hogy az ebben lévő egyéb anyagok (neem, amla pl) talán picikét tartósabbá teszik az indigót, de ha nem, az sem baj :) jó választás volt!

• Schwarzkopf Brillance Hajfesték
    Krémek Krémje natasha   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Nahát,én direkt azért vettem meg ezt a festéket mert itt ódákat zengtek a vélemények róla! Itt ahol élek Németo.-ban ez valami hihetetlen hogy normális hajfestéket nem találni a drogériában, van amelyiknek más a neve, mint amit nálunk lehet kapni,Eredetileg Palette color hajfestékért indultam, de az persze nem volt, ezért hosszas tépelődés na meg az itteni vélemények után kiválasztottam ezt! Már az állaga,nem egészen hasonlított a Palette sűrű hajfestékére,egyébként a fekete színt választottam,híg volt és a felvivő flakonbol alig bírtam kikönyörögni kinyomni pár cseppet is,nehéz volt vele dolgozni. Felkentem mindenhova,ugy hogy összefésültem belemasszíroztam a töveknél,különös tekintettel,elől a kritikus választékoknál.Lemostam és döbbenten vettem észre hogy ez alig fogta meg a tövemet,lesokkolva ott álltam, ilyet még nem csinált egy festék se, a legszarabb is befogta a hajam, na de ez?? Hátul már meg se merem nézni hogy mit művelt,azért elnézést kérek de tartós hajfesték van ráírva és még a 100 boltban kapható is jobb lenne szerintem ennél a vacaknál. Ugyhogy megszáradt a hajam,ugyanúgy nézett ki szinte mint előtte, a töveknél foltosan fogta be, de tényleg mintha semmit nem csináltam volna vele. A hajam egészét is szinte alig fogta be. Köszönöm szépen hogy feleslegesen roncsolhattam a hajam. 1 csillagot pluszba csak amiatt adok,mert nem fulladtam meg az ammónia szagtól,és elég jó állapotú lett a hajam tőle,jó a balzsam amit hozzá adtak,sokáig elég lesz,és hát valamennyire szép fényes lett a hajam tőle, azért tényleg sajnálom hogy így balul sült el a dolog,mert egyébként szép eredményt produkálna.

• Garnier Color Naturals Tartós
    Krémkedvelő nagyjud76   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 35-44

Brutális lenövésem volt, 10 perce végeztem a festés-szárítással. Őszülök, a hajam töve olyan volt, mintha mindenhova húztam volna egy szürke csíkot. Középbarna félhosszú hajam van. A 6. 25-ös árnyalat teljesen befedte az ősz töveket, a balzsamtól pedig fényes és selymes a hajam. Az ammónia miatt kissé kellemetlen a szaga a festéknek, a hajon is érződik, de nem különösebben zavaró. A balzsamból nagyobb mennyiséget is elbírna a hajam, nem tudom, hogy akinek hosszú haja van, az mit kezd ezzel a helyzettel. Ja, és most jöttem rá, hogy amit korábban használtam, az a hajszínezője volt ugyanennek a sorozatnak :) A festék tartósságáról perpill nem tudok nyilatkozni, de eddig nálam ötös. Ha valami fontosság adódik, módosítok :D

• L'Oreal Paris Sublime Mousse
    Krémkedvelő esztitu   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Most festettem be a hajam a 40-es árnyalattal (valódi sötétbarna). Mivel még nem használtam semmilyen itthoni hajfestéket, a legpraktikusabb megoldást kerestem, így esett a választásom erre a habállagú festékre. Nagyon könnyű felvinni és eloszlatni. Gyönyörű színe van (kicsit sötétebb, mint a dobozon, de sötétbarnánál ez nem csoda), egyenletes és az ősz hajszálakat is befogta. Nagyon elégedett vagyok, ezután is biztos ezt fogom használni. :)

• Garnier Olia Tartós Hajfesték
    Krémek Krémje babyface   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

jelentem mindkét nagy olián (syoss, garnier) túlvagyok! első pozitívum a syossal szemben: sokkal szélesebb a színskála a barnának is több árnyalata van. mivel megszoktam, hogy a barna festék szinte feketére fogja be a hajam ezért bátran levettem a polcról a sima barnát. otthon meglepve tapasztaltam, hogy kikeverős... sajnos elkövettem azt a hibát, hogy a páromra bíztam a hajfestésem, a végére annyira besokkaltunk mindketten, hogy csak magamra öntöttem, bemasszíroztam és kész. :D annyira gubancos lett a hajam, hogy azt hittem festés után mehetek is át vele nullás géppel... de nem! annyira hihetetlen puhává tette a hajam ez a festék! folyékony selyem kategória :O másnap alig vártam, hogy lássam a végeredményt (azért másnap mert általában nem szárítom a hajam) sajnos itt tényleg olyan lesz a szín amilyen a dobozon van... úgyhogy az egész hajfestésem felesleges volt kb :D de legalább kipróbáltam, nem roncsolta a hajam, de akármennyire akartam szeretni nem fogom újravenni egyik olajos csodát sem. maradok a jól bevált castingnál. :)

• Venita Henna Color Színező Balzsam
    Krémmániás bbubi00   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Fürdőszobám állandó lakója :) A legtöbben nem gondolnák, hogy a hajszínemet neki köszönhetem - sokan dícsérték már és sajnos be kellett valljam hogy nem a sajátom! Viszont ez is mutatja, hogy mennyire természetes a hatása, ugyanis a hajam természetes "melírját" nem fedi el, sőt, kiemeli! Egyszer váltottam csak a színt illetőleg, meg is bántam - a vörös szín a tövemet jobban befogta mint a végeket és kb 1,5 - 2 hónapig még látszott is. Ez annak köszönhető, hogy összecseréltem két tubust, ami az egyetlen negatívumra is rávilágított a termékkel kapcsolatban; hogy magán a tubuson már nem látjuk hogy pontosan milyen színt is rejt, így ha többfélénk van könnyen összecserélhetjük. Egyenletesen kopik és ápolja a hajam, amíg nem történik valami eget rengető dolog továbbra is rendszeresen használni fogom! Mindenkinek csak ajánlani tudom, egy próbát megér - ha nem tetszik relative hamar kikopik!

• Palette Intensive Oil Care Color
    Újonc banramona   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 25-34

Én biztos nem veszek még egyszer. Pedig régen már használtam sima Palette Deluxe-ot, akkor nem volt semmi probléma. Most viszont a festés óta apró hajak vannak mindenhol, annyira törik tőle, és még 6 hajmosás után is ereszti a színét. Nekem ez most nem vált be.

• Palette Salon Colors Krémhajfesték
    Krémmániás elfi777   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 35-44

Most jövök a dm-ből, mától akciós a cucc, 2db / 1100Ft, eltérő szín is lehet:)

Előlegbe aok 4et, mert sokáig festettem a hajam palette-vel, mindig jó volt (fekete, s.barna), majd update-elek.

• Herbatint Hajfesték
    Újonc Edit75   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 35-44

Már kb 2 éve csak ezt a festéket használom, a 7N szőke árnyalatot. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem sebesedik ki tőle a fejbőröm és nagyon egyszerű a használata. Gazdaságosabb, mint a krém hajfestékek. Természetes árnyalata lesz tőle a hajamnak. Nálam megkapja az 5 csillagot. Barátnőmnek is ajánlottam, aki a feketét azóta is használja. Imádom a kondícionálóját.

• Kallos Kjmn Professzionális
    Krémek Krémje nyappyberii   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

anno diapason vörös festéket használtam,ami se be nem fogta a hajamat egyenletesen,se nem volt szép. semmi sem fogott rá,így kénytelen voltam leszőkíteni a hajam.
    Hát szőke nem lettem,viszont cserébe lett egy világos-rézvörös hajam,ami nagyon szép volt,soha az életben nem dícsérték annyian a hajam színét mint akkor Aztán csak nőtt lefele,és a lenövést már nem tudtam sehogyse kikeverni.
    Aztán láttam palettán,h ennek a 8.43-as árnyalata pont olyan,ami nekem kell. Halihó,be is mentem, a fodrászkellékesbe (anyukámmal) akivel nagy erőkkel kutattuk,de nem találtuk. Majd tlált egy sornyit, 8.42I néven. Hazahoztunk két dobozzal.
    Tudtam hogy az 'I' intenzívet jelent,úgyh csak 15 percig hagytam a hajamon,az eredmény: rikitó-sikitó vörös...
    majd elsírtam magam,persze a mi hibánk,tudom,de már megutáltam a vörös színt.. :D
    amúgy teljesen egyenletesen fogta be a hajamat hiába volt a színe egyenetlen. Festés közben ideoda csöpögött,nem volt könnyű felvinni,de egy doboz elég volt a hátközépig érő hajamra bőven.

Tehát maga lenne a tökély,ha a jó színt vettem volna meg. A következő festékeimet is tőlük fogom venni,ez biztos.

update:nos,ez a rikitó vörös kb 2 hét alatt megadta magát,és eléggé szépen kikopott,így nemrég kipróbáltam újra ezt a festéket,már a 8.43 árnyalatban,szigorúan I nélkül :)
    az eredmény itt is szép,nem foltos haj lett,bár ez a rézszín inkább barnás,így úgy döntöttem,hogy keverem a két színt,és azzal elérem az 'álomréz" hajat :P
    mondjuk meglepett ez a színtű kopás,bár tény hogy én ezt akartam,de lehet,hogy azonak ez nem jó választás akik intenzív színeket akarnak..