KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajfestékek

Winger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2015. január 16.

Teljesen odáig vagyok az 542-es árnyalatért. Már lassan 1 éve, hogy ezzel festem/festetem a hajamat. Még a fodrászhoz is ezt viszem, hogy ilyennel pingálja be. Hihetetlen, hogy a hajszínem pont olyan lesz, mint a dobozon, pedig eredetileg sötétbarna a hajam és a tövét még szőkíteni kell előtte. Hátközépig érő hajamra simán elég 1 doboz. Az állaga krémes, kenhető. Felkenéskor nem csíp. A szaga.. hát a szaga.. a jól megszokott ammónia szag.. konkrétan büdös, de bírható. De a színe az valami fantasztikus, számomra megunhatatlan.

birdie
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2015. január 16.

Nehéz vélemnyeznem ezt a színezőt. Két árnyalatot próbáltam. Az egyik a sőtétszőke, ami igazából a hajam eredeti árnyalata. Sosem festettem, illetve még tini koromban színeztem, de aztán elment a kedvem tőle. De mivel megjelentek az ősz hajszálak, gondoltam adok egy esélyt. Szóval nem mertem nagyot változtatni, ezért ugyanolyan árnyalatot vettem. Kicsit sötétebb lett az eredmény az eredeti hajszínemnél, de alig észrevehetően. Az ősz hajszálakat maximálisan elfedte, és szépen kopott ki a hajamból, nem nőtt le. Másodjára viszont elcsábultam egy kicsit világosabb, melegebb árnyalatra, amit Palvin Barbara reklámozott egy arcomba tolt reklámban a youtube-on. Hamar kiderült, hogy az az árnyalat nem kapható itthon (603) kis utánajárás után viszont mégis sikerült megrendelnem online. Azt az egyet viszont nem vettem figyelembe, hogy Palvin Barbara eredeti hajszíne világosabb az enyémnél, így természetesen nem azt az árnyalatot kaptam a hajamon. Mondjuk tetszett volna az eredményt, mert meleg tónust kaptam, viszont úgy vettem észre, hogy nem fedte be az ősz hajszálakat....vagy már le is kopott. Ezért nem adok maximális pontot. De ha szerintem az ember lánya a haja eredeti színénél nem sokkal elütőbbet választ (vagy legalábbis sötétebbet) akkor remekül működik. Pedig annyira kacérkodom egy világosabb árnyalattal....

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

tina.orosz
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. január 16.

A sárgaság elleni hatás semmit sem ért. Ezüstszőkét vettem és nagyon sárga lett a hajam. Egy csillagot adnék, de 2 hamvasítással szép egységes színe lett.

maow
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. január 16.

Amikor még festettem a hajamat, szerettem ezt a festéket, mert akármilyen hosszú is volt, egy doboz bőven elég volt rá, puhább is lett festés után, mint amikor más festéket használtam. -1 pont, mert nem ammóniamentes.

maow

Használtam már ennél rosszabb festéket is, de nem ez volt a legjobb. A fő gondom az volt vele, hogy míg más fajta festékből elég volt 1, maximum 2 doboz, ebből volt, hogy 3 is kellett. Ezen kívül a hajam jobban szerette az ammóniamentes festékeket, és ebben sajnos van ammónia.

maow

Amikor még festettem a hajamat, szerettem ezt a festéket, mert akármilyen hosszú is volt, egy doboz bőven elég volt rá. Érezhető a különbség, hogy ebben nincsen ammónia, a hajamnak is jobban tetszett, puhább lett festés után, mint amikor más festéket használtam.

maow

Nekem az a festék tönkretette a hajamat, csomókban hullott, sprőd lett. Sose venném újra.

ancsy2412
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. január 15.

Tartós és intenzív szín, a hosszú hajamra elég volt egy dobozzal! Miután rátaláltam, mindig ezt használtam, míg abba nem hagytam a hajfestést. Vörösre festettem vele a hajam és hát nem sok más hajfesték produkált ilyen színt, a többitől mindig lila lett :D vagy sötét vörös, ezzel nagyon élénk vöröst sikerült elérni szőkítés nélkül! Hátránya talán, hogy nagyon erős szaga van és agresszív, irritáló szernek tűnik, még így hajfestékek között is.

Mellowwy
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. január 15.

Még jó pár éve vettem egyszer sötétbarnát az amúgy világos barna hajamra a nyár végén. Könnyű volt feltenni, könnyen habosodott. Bár én egy órát hagytam rajta az ajánlott 20-30 perc helyett nem lett belőle baj. Egyébként visszaadta a nyár előtti, Nap által kiszívatlan hajszínem, de nem is vártam tőle többet. Teljesítette, amit ígért. :)

judiTT
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2015. január 15.

Csatlakozom az előttem szólóhoz:) Nem drága, nem kopik, nem macerás, gyönyörű színek!