KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajfestékek

Micoka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2013. december 26.

A 308-as aranyszőke árnyalatot próbáltam ki ma, a saját hajszínem világos aranybarna. Mivel tizensokéve semmivel sem festettem a hajam és 1-2 éve elkezdtem őszülni, ezért kezdtem ezzel a termékkel a próbálkozást, mivel nem szerettem volna drasztikus változást. Nos, hiba volt. Nulla ősztakarás, nulla színváltozás, semmi, de semmi eredmény, mintha fel sem kentem volna. Semmi. 0 pont.

csibe
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2013. december 26.

Életem első hajfestése ezzel a festékkel, a 750-es árnyalatával történt. Eredetileg középbarna hajam sötétbarna lett, nem akartam nagy változást, csak egy kicsit tejcsokisabb színt szerettem volna, ezért esett erre a választásom. Hát mit ne mondjak, én meglepődtem a változáson. Festés után másnap, természetes fényben a hajvégeim majdnem feketék voltak, kicsit megijedtem, elég szokatlan volt. A Balea-s barna természetes v. festett hajra való sampont használom, másfél hónapja lett festve, de most tetszik igazából a színe, fényben gyönyörűséges csokoládé!:) Elég vörösesen csillog, amit én szerettem volna elkerülne, de már nem zavar, mert csodaszép. Szerintem kopott egy kicsit, de így sokkal szebb, mint festés után. Az eredetileg is fényes hajam most kb. tükörfényű!

love_cinderella
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2013. december 26.

A sötétebb kék árnyalatot használtam még nyáron, tényleg nem sokáig bírja és hamar nagyon ronda zöld színűre változik..

ppetruska21
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2013. december 25.

Megvettem mivel nevetséges 200-ft ért árulták.De mivel csak hajszínezö hezitáltam majd elajándékoztam, a kolléganőmnek neki bevált azt mondta, hogy könnnyen lehet használni és sokáig meg is tartotta a színét.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Eszterga
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2013. december 23.

Az eddig is középbarnára festett, eredetileg is barna hajam az 5-ös világosbarna árnyalattól lenövévestül, mindenestül szinte fekete lett. A flakonnyomogatós módszer is béna, pláne a Perfect Mousse után. 15 éve festem a hajam, sokféle márkát és módszert kipróbáltam már de még SOHA egyik sem csípte a fejbőrömet. Ez viszont még az alapos mosás után is mar, örülök ha a végére nem hullik ki tőle minden szál hajam. Akciós volt a DM-ben, de nekem így sem érte meg, soha többet.

knoemi88
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2013. december 23.

Az én véleményem nagyon pozitív erről a termékről. Simán kivilágosította a közép barna hajtövemet mindenféle sárgás árnyalat nélkül! Nagyon egységes, szép színe lett a hajamnak. Ami nekem kicsit furcsa volt, de most már inkább előnyként értékelem, hogy nagyon sűrű a festék bekeverés után, szinte paszta állagú. Talán pont ezért lett ennyire szép az eredmény (12/9 árnyalat).

Reni91
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2013. december 23.

Ez egy fokkal jobb mint a Naturals változata, de más hajfestékektől messze elmarad a hatása... :/

Reni91

Nagyon nem jó...a szín sem jó, nem fogja be teljesen, nekem abszolút nem jött be! Amiket használtam eddig, azok közül ez a legrosszabb :(

Reni91

A hajamat jól befogta, de pár mosás után már kezdett is kikopni...Nekem nem különösebben vált be :/

Reni91

A színe nagyon tetszik, több színben próbáltam már, de tényleg szépek a színek! A hajamat jól befogta, Meg vagyok vele elégedve