Legújabb vélemények - Hajfestékek

• Garnier Color Sensation Hajfesték
    Újonc t.rubi.flora   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

7.34-est vettem, 3 doboz ment rá az elég hosszú szőke hajamra (előtte fél éve volt festve szőkére, eredeti hajszínem is szőke így a lenövés egyáltalán nem volt feltűnő, most váltani szerettem volna) és nem fogta be! Foltos maradt, egy tincsen belül vörösről vált szőkébe majd barnásvörösbe. A töveknél gyönyörű a színe de a hajam hosszában pocsék. Most várom hogy kopjon, még kap egy esélyt hátha egyenletes lesz a következő festésnél, de egyébként kuka az egész. :(

• Garnier Belle Color Tartós
    Krémkedvelő ancymancy   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Annyira imádtam....:(

• Syoss Lighteners

Nekem ez mentette meg az életem. Szőkét megunva, gondoltam legyek barna. Lettem is, majdnem fekete. Nem tetszett, hát kéne kezdeni vele valamit, mert nem jó, én szőke vagyok, az is maradok. Világosabb hajfesték. Az eredmény? Olyan tipikus rókavörös haj....azt hittem világvége lesz. Hát, egy hét alatt 3szor volt festve, gondoltam, ennek már mindegy, vettem egy ilyen csodát. Nagyon szép, kissé vörös pigmentes szőkét varázsolt belőle, amire egy festés, és kész volt az ismét csodás szőke. Nekem életmentő volt, nem roncsolta a hajam, mármint ahhoz képest, hogy másnaponta festettem :) Gondolkodok, hogy még jobban be kéne vele szőkülni :D Imádtam!

• Kian Cosmetics Sonia Henna
    Krémek Krémje Bibi   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

8 éve használom a vörös színűt, csodálatosan szép színe van. Remekül kezeli a zsíros hajat is. Olcsó és tökéletes:).

• Wellaton Krémhajfesték
    Krémek Krémje Cicka   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Pigmentfoltok   Korcsoport: 45-54

Egy hete festettem be a hajam csokis karamella színre.Viszket tőle a fejem. :(
    Az ára jó.A lenőtt saját hajamat szépen befogta,a régi festést picit más színűre.Egyébként a szín szép lett,olyan,mint a dobozon.Az saját hajszínem barna.Kíváncsi vagyok,mennyire lesz tartós.

Update:Még mindig nem kopott le az ősz szálakról,immár 3 hete,a szín sem fakul,úgyhogy egyenlőre bevált.

Update 2013.07.03. Ma újra ezzel festettem a hajam,nem viszket a fejem.Azt hiszem,ennél a festéknél maradok,mert nagyon jól tartja a színét,alig kopik,jól fed,nem roncsolja a hajam,olcsó. Megkapja az 5 csillagot.

• Naturia Color Tartós Krémhajfesték
    Krémmániás eperkonzerv   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Az árához képest annyira nem is rossz hajfesték, nem egy csoda, de nem is várja ennyi pénzért az ember. Szép, intenzív színe van (vöröseket próbáltam), 2-3 hetet bír, utána sajnos elkezd csúnyán kopni. Viszont hatalmas pozitívuma, hogy a legtöbb általam próbált vörös festékhez képest nem engedi annyira a színét ha víz éri (ez főleg akkor jó, ha az embert elkapja egy zivatar). Összességében egy próbát megérhet, bár az összetevői nem túl szépek... :(

• Naturia Color Tartós Krémhajfesték
    Krémkedvelő Tiktaalik   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 35-44

Sziasztok! Galambszürkére festettem a szőkített hajam. Nagyon meg vagyok vele elégedve;eddig ez a festék adott olyan hajszínt,amit tényleg szerettem volna. Maradok is ennél a márkánál!

• L'Oreal Casting Creme Gloss
    Krémkedvelő lilike93   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

A 400-as árnyalattal festettem be a hajam, kb. 1 hónapja ami szinte fekete lett.Egyébként világosbarna a hajam. Azóta is szép fényes, viszont kicsit töredezik tőle a hajam, és sajnos nem kikopik hanem lenő..

• Garnier Olia Tartós Hajfesték
    Krémkedvelő janka.s   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Tegnap festettük be a 9.0 világos szőke árnyalattal, mivel sajnos 10.0-ásat nem kaptam... de gondoltam hogy nagy különbség nem lesz. Tévedtem :) a nagyonextravilágos szőke sörényemből egy 2 árnyalattal sötétebb természetes szőkét varázsolt, ami miatt először nagyon megijedtem (konkrétan egy szürkés-barna trutyivá vált a fejemen a festék :D) és már rémképeket láttam magam előtt hogy a gyönyörű szőke hajam valami fakó szürkésbarnává alakul... de hibátlanul befogta, és nagyon egyenletes természetes világos szőke hajszínt kaptam! Majdnem fenékig érő hajamra 2 doboz pont elég volt, az illata kellemes, egyáltalán nem irritálta a fejbőröm (pedig az összes többitől halálosan viszket és csíp) ÉS valami hiheeetetlenüüül puha lett! Nem is emlékszem mikor volt utoljára ilyen kellemes tapintása :) Szóval azt leszámítva hogy egy kicsit sötétebb hajszínt kaptam mint vártam, megérdemli azt az 5 csillagot.

• Wellaton Mousse Hajfesték
    Krémkedvelő erika.csords   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Anyum kivételesen, most más hajfestéket vett meg. Lassan 2 éve festi habállagúval. őt idézem: "Kár, hogy mínuszba nem lehet értékelni!!! A középszőke hajamra 7/0 középszőke festéket vettem meg, mert csak az őszhajszálakat akartam befesteni. Sötétbarna lett, a fejbőrömet teljesen megfogta, és fekete lett a hajam vége. Pedig hamarabb is mostam le, mint kellett volna. A szaga borzalmas, majdnem rosszul lettem tőle! EZ EGY FOS, GAGYI, SEMMIT SE ÉR!!!!!!! " Enyhén kiakadt.