KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajfestékek

muffin93
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2014. május 17.

Imperity 6%-os oxijával kevertem a Colorado Red árnyalatot, lila színű lett a festék, kipróbáltam egy tincsen, feketére fogott. Mitől lehetett ez? 2017-ig szavatos, de dobhattam ki az egészet.
A Volcanic Red nem lett lila hál istennek, az nagyon szépen befogta a hajamat, imádom a színét, pont ilyet szerettem volna :) Megadom neki az öt csillagot, de azért a másik árnyalattal való tapasztalatom elég érdekes volt...

Adrienn08
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2014. május 17.

A képen látható színt próbáltam. Festés közben csípett kicsit, de nem volt vészes, a lemosás óta viszont le akarom kaparni a fejemről a bőrt, annyira viszket, teljesen kiszárította, a hajam sincs a legjobb állapotban tőle. A szín pedig közel sem olyan, mint a képen, élénk vörös lettem.:S

nagy.nikike
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2014. május 16.

Ma használtam először ezt a festéket. Hugom már régóta ezt használja gondoltam kipróbálom. Az intenzív vörös árnyalatát, nagyon szép csillogó színe lett, a balzsam ami hozzá van egyszerűen szuper. A hajam kellemes tapintású, könnyen formázható lett. Nem tudom hogy ennél maradok-e vagy vissza térek a jól bevált Palette Salon Colorshoz ez majd a tartósságából fog kiderülni.

Dinus
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2014. május 16.

A hozzá adott balzsamot gyárthatnák flakonos verzióban is, isteni az illata(ahogy a hajfestéknek is), 2 nap múlva is érezni a hajamon és pihe puha tőle a hajam...egyébként a Fekete cseresznye árnyalatot használtam, pont olyan, mint a dobozon..imádom!!!

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Ingrido
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2014. május 16.

16-os, középszőke árnyalat. A számozás nem sokat mondott, ráadásul végkiárusításon vettem, nem baj, gondoltam, az sem zavar most, ha esetleg világos barna lesz. (Az összes többi kipróbált világos barnának mondott hajfesték határozott, közép barna lett a hajamon, inkább világos legyen.) Összekeverve a festék nagyon bizarr, narancssárga (!) krémet adott. Nekem már mindegy alapon fölkentem. A hatás döbbenetes: tökéletes fedés, olyan szín, mint a dobozon, puha és fényes haj. Olyan 8-as szőkének felel meg, pont mint amit kerestem. És a tartóssága sem rossz. (Én londáztam már korábban, bár nem ezzel a fajtával, és azok nem voltak tartósak.) Szóval, olcsó árkategóriában ez kifejezetten jó minőség.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

La-Fee
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2014. május 15.

Németországban lehet kapni! Ès mennyire jó! A legjobb festék amivel eddig hajat festettem. Sötét szökével értem el a kívánt színt, álom puha selymes haj, csillog, egyenletes, gyönyörü! Az ösz szálakat is befogta, ami nálam mumus...szuper, újraveszem bátran!

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

vanessaigornh
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2014. május 15.

Én nem tudom, hogy mi volt a baj (talán lejárt a szavatossága) a hajfestéknek, mert a vörös árnyalatú olyan volt, mint mikor tojást szoktunk festeni hagymával. Fakó pirosas színt adott. Olyan volt, mint mikor már ezerszer hajat mostál volna és a nap is kiszívta volna. Egyáltalán nem vagyok megelégedve vele, pedig nem volt olcsó. Akinek sok ősz hajszála van, annak egyáltalán nem ajánlom.

vanessaigornh

Én úgy tudom, hogy ezt a terméket már nem gyártják. Anyukámnak volt ilyen rézvörös árnyalatban és az nagyon szép volt.

illusia
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2014. május 15.

Borzalmas, felkenni alig lehet, a színe közel sem olyan mint a dobozon, 3 árnyalattal sötétebb lett legalább, hosszabb hajra még kettő doboznyi sem volt elegendő, nagyon kevés van benne és ehhez képest drága. A hajat kiszárítja... jót nem tudok róla írni.

b.krissy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2014. május 15.

Regota festem a hajam es sok hajfesteket kiprobaltam mar. Leginkabb a termeszetes es apolo termekeket keresem, igy esett erre a valasztas. Kellemes az allaga, bar nekem kicsit tul folyos, neha lecsopog ha nem vigyazok elegge. Nagyon kiados, en 2 szint keverek es igy 2 dobozzal ketszer tudok festeni. Tobben irtak hogy viszont nem eleg tartos, ezzel sajnos egyet ertek. Kb 2, 2.5 het utan ujra kene festeni a hajam... Meg nem tudom probalkozom e vele tovabb vagy kersek egy masik kimelo apolo hajfesteket.
Hozza teszem hogy az mindenkepp a festek elonye hogy egyenletes, szep szint ad. Hihetetlennek tunt amikor olvastam, hogy nem sotetit, sot vilagositja a hajszint. Tenyleg igy van! Kozel 20 eve festem a hajam es a mahagoni/gesztenye arnyalatok eddig egytol egyig majdnem feketere festettek a hajam akarmelyik markat probaltam. Ez az elso hajfestek ami tenyleg a kivant szint nyujtja. Na ezert 4 pont!

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes