KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajfestékek

Raven11
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2014. április 1.

Augusztusban le lett szívatva a hajam, és azóta a 8,6-os árnyalatot használom (6%-os oxival).
pozitívuma: nem csíp, viszonylag könnyű lemosni, nincs olyan büdös festék szaga, szép színe van..DE (és most jönnek a negatívumok) nagyon hamar fakul, ráadásul foltosan...eleinte betudtam a kopást annak, hogy szívatás után mindig hamar ledobja a haj a festéket...de ez lassan 1 évvel utána már kétlem hogy annak a hibája...:/
még van egy adag festékem, de utána 100% hogy leváltom...
kicsit kár érte, mert nem egy olcsó festék...ezért 3*-nál nem tudom többre értékelni...

tesztMail
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2014. március 31.

A 10.21-es nagyon világos szivárványos szőkét próbáltam ki. Hát mit ne mondjak...igaz rá szivárványos jelző sajnos szó szerint, mert a hajtövemet (ami eredetileg középszőke) nem nagyon fogta be csak valami rezes színt adott neki, a hossza pedig kicsit lilás rózsaszínes lett, a hajvégeim meg teljesen fehérek...de azt kell mondanom hogy az első mosás után mostmár jobb a helyzet és a hajamat sem roncsolta egyáltalán, sőt úgy vettem észre, hogy puhább lett, és a fényével is megvagyok elégedve. Mindenesetre a töveim miatt csalódott vagyok, mert újra kell festenem, így természetesen nem venném újra.

Kiscsillag5
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2014. március 31.

Mivel nem akarok km-es véleménnyel díszelegni itt, így elhatároztam, hogy újraszerkesztem rövidebben és tömörebben.
Szóval... Középbarna a hajam. Másfél órát volt rajta. Minden betartottam, amit az útmutató írt. Egy doboz elég volt a váll alá érő sűrű, hullámos hajamra. Egy nagyon enyhe változás lett rajta, egy enyhe vöröses fény. Ennél többet vártam, hiszen nem annyira sötét a hajam. Pár nap után úgy láttam élénkebb lett a színe és vörösesebb, de sajnos nem. Csak bebeszéltem magamnak. Már egyszer hajat mostam, de még mindig szénaszagú és még a 3. samponozásnál is jött belőle a sárgászöldes lé. Nem tudom, hogy fogok-e még próbálkozni a növényi hajfestékekkel. Sajnos az a vörös, amit én szeretnék már régóta, ezekkel nem érhető el. Viszont tisztában vagyok a vegyi festékek negatív hatásaival. Majd meglátom...

b.jucy17
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2014. március 31.

Érzékeny lett a fejbőröm az Alfaparfra, ezért próbáltam ki az Inoát. Egyáltalán nincs irritáló szaga, kicsit kipirosodik a bőröm tőle a fülemnél, de ez még elviselhető. Nekem könnyű lemosni, igaz 2-szer szoktam, hogy biztosra menjek. Szőkére szoktam festeni a hajam, mert alapból sötét szürkésbarna, de nagyon szépen befogja és hajfestés után nagyon szép, selymes, jó esésű. Azért adok négy csillagot, mert kicsit kipirosodok tőle, de ennyi igazából.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

nicole74
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2014. március 31.

Azt gondoltam jobb minőségű festéket kapok ettől a márkától. Pozitívum, hogy nagyon könnyen felkenhető, nem büdös, szín hasonló, mint a dobozon.
De! Hullott tőle a hajam, az ősz hajszálakat nem igazán fogta be, és hamar lekopik. Egy festéktől sem hullott a hajam, ez nagy hátránya, legalábbis nekem az! Sajnálom, mert azt hittem, hogy végre ez beválik.

Bunny17
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2014. március 30.

az első 10 percben csípett,majd abbamaradt.de így is szétmarta a fejbőrömet.ezt egy ammóniamentesnek nem szabadna, 9-10 ragyogó szőke árnyalat.szépen befogta,jó lett.viszont nem veszem újra.szétvakartam az egész fejemet tőle....

pagangoddess
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2014. március 30.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2014. március 30.

Huhh... ennyi negatív kritika után én megvédeném ezt a hajfestéket. Több vörös árnyalatot próbáltam már, köztudott, hogy a vörös szín kopik ki a leggyorsabban. Nekem ráadásul nagyon érzékeny a fejbőröm, még ammónia mentes termékeknél is előfordult némi irritáció. Nos, ennél a hajfestéknél nem. Egy cseppet sem irritálta a fejbőröm, nem csípett, nem viszketett, nem vörösödött ki a bőröm. Könnyen adagolgató és felvihető - nekem anyukám festi és minden alkalommal 2 dobozt kell elhasználnom mert dús, göndör a hajam. Göndörsége ellenére nagyon jól befedte a hajamat, nem maradt foltos, a színárnyalattal is meg voltam elégedve (a meleg rézvöröset választottam). Semmivel sem kopik ki hamarabb, mint más vörös festékek pl. Wellaton vagy Swarzkopf, és bár fakul azért, viszonylag sokáig megőrzi a színét. Én Wella és Fructis hajszínvédő termékeket használok, ezekkel tartósabb nekem a szín. Szóval én ennél maradok, ez tökéletesen bevált!

GI85
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2014. március 29.

Olcsó és jó. A leírás a dobozban nagyon rövid, az lehetne jobb is, de ez a festék minőségén nem változtat. Van hozzá tubus, ami nekem pozitív. Én szőkéket használtam. Eléggé féltem előtte, mert olvastam, hogy volt, akinek barna lett a szőke festéktől. De nálam két féle szőkénél az a szín volt,aminek lennie kellett. Hamvas és a legszőkébb(azt hiszem az már szőkítőnek volt nevezve). Kicsit csíp egy pillanatig, mikor felviszem, de aztán elmúlik(nálam ez nagyszám, mert engem a syoss óta majdnem minden irritál). A palette habos festékét nálam nem szárnyalja túl, de meg vagyok vele elégedve és nagyon olcsó. Az ára miatt ötös.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

valakiii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2014. március 29.

ma csinaltam es csalodtam mert nem lett fekete a hajam (feketere volt festve 2honapja es mar le volt nove ki volt kopva de meg mindig elegge sotet volt).nem hogy sotetitette volna az amugy is sotet hajam hanem vilagosabb lett:/ szoval nem tudom mit rontottam el.de a csalodasban van egy kis orom is mert elegge hasonlit ez a szin az eredetire(meg a sok kemiai elottire) szoval ha nem latvanyos a lenoves akkor leallok a festessek/hennazassal.szoval egyet adnek mivel nem lettaz igert hatas de megadom a kozepest hatha lesz valami jo hatasa a hajamon (nem fog annyira hullani a hajam stb.) es ez a kapott barna szin sem tragikus.:)

na hat a barnabol voros lett,igy arra gondolok,hogy nem fekete hanem voros szinu hennat kaptam az eladotol,de maga a vegeredmeny tetszik, gondolkozom rajta hogy behennazom megegyszer, de mostmar tudatosan vorossel.:)

JaneAvril
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2014. március 29.

Valamelyik intenzív vörös árnyalatot próbáltam ki 2x, és bár az ára alapján sejtettem, hogy nem kell tőle sokat várni, még azt a pénzt se érte meg. Nemhogy olyan nem lett a szín, mint a képen, de konkrétan először nem fogta be a hajam egyáltalán. Ezért gondoltam teszek még egy próbát, de akkor is csak a hajam töve lett narancssárgás, és szárított is. Soha többet eszembe nem jutna venni.