Legújabb vélemények - Hajfestékek

• Garnier Color Sensation Hajfesték
    Krémmániás xxmaiax   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Mióta megjelent a polcokon azóta ezzel festettem feketére a hajam, a színe nagyon tartós volt, annyira, hogy hirtelen felindulásól vagy csak mert jön a tavasz és valami újra vágytam úgy döntöttem, hogy szőke leszek, elmentem fodrászhoz, sikerült elérni 1 világos réz vöröses árnyalatot, aztán 1 hétre rá elmentem a legközelebbi drogériába és felkaptam a 111-es árnyalatból 2 dobozzal (ezüstszőke) meglepő lett az eredmény, gyönyörű szőke hajszín, nem vöröses, nem sárgás, nem is viselte meg a hajam, kellemes a tapintása, nekem ez a legjobb festék

• Avon Ragyogó Szőke Melírozó
    Krémek Krémje Heli   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Ezt én is használtam hónapokkal ezelőtt. Az illata a szokásos Avon hajcuccos illat, nekem is kb. az 5. alkalommal lett valami minimális látszata. Szerintem egy fél árnyalatot sem világosított (akkor 6-os hajszínemen). Elhasználtam, de semmi extra, szerintem nem éri meg.

• L'Oreal Paris Sublime Mousse
    Krémek Krémje h.ancsi89   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

nekem azt a pár ősz hajszálamat nem fedte be...amúgy nem rossz,könnyű a felvitele,bőven elég a hosszú dús hajamra is egy doboz...

• Garnier Color&Shine Hajfesték
    Krémkedvelő mosolyszatyor   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Pigmentfoltok   Korcsoport: 18-24

sziasztok,én tegnap használtam először ezt a hajszínezőt (organikus feketés barna színű a hajam) egyszer volt előtte festve (tavaly nyáron pár piros csík..) de nem tetszett mivel még most is látszik egy két helyen a piros festés, úgyhogy a hajszínező mellet döntöttem tegnap, a szőke árnyalatot vettem meg hogy csíkokat fessek a hajamba ami kicsit feldobja, nagyon szép színe lett (tejcsokihoz tudom hasonlítani) de 60 percet volt rajta mire megfogta... ez nem túl sok?:S igazából nem volt semmi féle komplikáció, a bőröm is bírta de bőven túl léptem az ajánlott időt ezzel, ha valaki tud tanácsot adni,hogy használhatom-e így akkor azt megköszönném :)

egyébként nagyon tetszik a termék és a balzsam illata isteni :)

• Garnier Color&Shine Hajfesték
    Krémek Krémje floracska6   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pigmentfoltok   Korcsoport: 25-34

Ezt a hajszínezőt tévedésből vettem meg, ugyanis azt hittem, hogy hajfesték. De mostmár ezt használom hajfesték helyett, mivel pontosan ugyanolyan tartós, mint a Garnier Naturals hajfestékem, de mindig olcsóbb. Én a kékesfekete árnyalatot használom és igaz az van a dobozon, hogy 6-8 hétig tart, de így is úgy is újrafesteném ezen időintervallumon belül a színe pedig nem kopik jobban. Szeretem az állagát is és ami még nagy pozitívuma, hogy hajszínező révén nem tartalmaz ammóniát így a szaga sem olyan borzasztó, mint a tartós hajfestékeknek.
    Tehát ez egy jó tévedés volt!

• Garnier Color Sensation Hajfesték
    Krémmániás sebidori91   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Nem értem, miért ilyen kevés pontszáma van. Én már kb 1-másfél éve használom (amióta megjelent) és nagyon szeretem. Világos szőkére festem a hajam, nem kopik le, nem lesz tőle hetek múlva más színű a hajam és nagyon szép arany csillogású.

• Londa Naturals Hajfesték
    Krémek Krémje Ingrido   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Túlérzékenység

12/9 a legszebb világos szőke hajfesték. A szín mindent visz.

• Palette Salon Colors Krémhajfesték
    Krémmániás anikoo   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 25-34

Még tavaly novemberben írtam erről értékelést, akkor elégedett voltam, bár nem azt kaptam már akkor sem, amit vártam.
    Még akkor vettem egy újabb dobozzal, későbbre, amit úgy 2 hete használtam el. Hát borzalom.
    Csak a tövekre kentem, mert már eleve szüke vagyok, de nekem még sosem csípte a fejemet festék, ez csípte, nem is kicsit.
    Aztán lemosáskor, balzsam nélkül szénakazalos tapintása volt a hajamnak, ezt a balzsam korrigálta - más festékeknél balzsam nélkül is puha a hajam lemosáskor, amit a balzsam csak fokoz.
    Majd a szín..... köze nincs a dobozon találhatóhoz (a terméklapon, a képen). Egy először picit hamvas szőke, ami kb az első mosás után egyből sárgul.
    1,5 hete tettem rá Palette szőke hajszínezőt, ami a sárgássot hívatott eltűntetni, azt is egy mosás után ledobta.
    Maradt egy fél adag festék, ami a kukában landolt, mert ez egy borzalom. -1 az értékelésem.

Update: újabb negatívum. Most festettem újra a kedvenc Palette festékemmel (219 hamvas árnyalat) és az sem tünette el a sötét, sárgás színt, amit ez a festék okozott! Ilyen még nem volt, hogy a sárgásságot egy friss festés nem tünteti el.
    Na ezt vonják ki a forgalomból, ne azt, ami bevált a vásárlóknak!

• Avon Ragyogó Szőke Melírozó
    Krémek Krémje bandita   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 35-44

Timity szerencsés volt :)
    Nálam úgy fogyott el egy teljes tubus, hogy semmi nem történt a hajammal. Se szőkülés, se melír....rendkívül unatkoztam, amíg használtam ezt a terméket :DDD

• L'Oreal Paris Sublime Mousse
    Krémmániás Britte   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 35-44

Még mindig azon a véleményen vagyok, hogy a legjobb festék. Könnyű felvinni, egy dobozzal is elég a teljes hosszára a hajamnak, pedig lapockáig ér a hajam.
    A valódi világosbarna árnyalat színe eszméletlen.
    Februárban festettem utoljára a hajam hosszát és azóta is szép színe van. Nekem az ősz szálakat is befedi.