HIRDETÉS

Legújabb vélemények - Hajfestékek

• Palette Salon Colors Krémhajfesték
    Krémmániás Beu   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 18-24

le kellett váltanom a kallos hajfestékét, mert úgy éreztem attól hullott a hajam. így tegnap az interspárba nézelődtem hátha találok valami tuti színt, le volt árazva 889 ft-ra, találtam is egy szép színt világos csokibarna :) aztán hazaérve elolvastam az itteni véleményeket és teljesen kétségbe estem :S most egy tincsen kipróbáltam nehogy nekem is fekete legyen a hajam, mert akkor tuti hogy agyérgörcsöt kapnék... szóval nem lett fekete a hajam, szerintem nagyon szép a színe, úgyhogy felkenek az egészet, aztán majd később írok, előlegként kap 4 csillagocskát:)

• Henna Plus Long Lasting Color
    Újonc eperke24   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Én pont azért vettem meg, mert előtte hennával volt festve a hajam, és arra nem lehet kémiai hajfestéket használni. Szerintem nagy pénzkidobás, a töve vörös lett, de nem fogta be a többi részt.

• Garnier Color Naturals Tartós
    Újonc Kata19   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Eredeti középszőke hajamat mogyoróbarna árnyalattal befestettük, gyönyörű színe VOLT. A második mosás után már inkább vöröses voltam mint barna, és mondanom sem kell még két mosás és újra szőke lettem.:( A két csillag is csak a balzsam miatt van, ami egyszerűen fantasztikus!

• Palette Intensive Color Creme

Imádom! Eredeti középszőke hajamat először Garnierrel festettük barnára, mondhatom annyit ért mint halottnak a csók...Aztán Palette középbarna festékkel átfestettük, gyönyörűen befogta, és már több mint 1 hónapja fent van, de egyáltalán nem kopott. Csak ajánlani tudom.

• Alfaparf Evolution Of The Color
    Krémek Krémje kerikatavirag   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

a régi Hci-t használtam nagyon sokáig, vöröseket főleg (majdnem az összeset,nagyon szép színei voltak) csak azok már megszűntek sajnos (7.64-es gyönyörű volt, de a 8.66-i is, főleg 9%-os oxival). Ebből az újabb fajtából a 7.32-eset használtam, mikor barnára váltottam, nagyon szép szín volt, natúr 7-est is használtam, de az iszonyat sötét lett (köze nem volt a középszőkéhez), aztán egyszer a 6NB-t is kipróbáltam, az meg kb. fekete lett. Persze idővel koptak. Ha most lennék barna okosabban csinálnám, és csak a tövét festettem volna, hogy le legyen fekete az alja. De azóta váltottam, tavasszal leszívták a hajam, és a 8.31-est kentük rá, nagyon szép volt az is, a hajam alját jó hamvasra kapta, aztán pár mosás után ilyen vöröseszőke lett, gondolom az aranytól. Most pedig sok dilemmázás után megint vörös vagyok, láttam, hogy a 8.66i megmaradt, de nem mertem most kipróbálni, inkább a 8.4-est választottam, 6%-os oxival, és hát nagyon szép lett az eredmény, pedig féltem, hogy nagyon világos répa lesz. De nem, természetesnek tűnik, sötétebb tónusú rezes hatása van. Várok pár mosást, és még updatelek, de emlékeimben a kopott verziók is szépek voltak. Eddig 5-ös ez is.

• Schwarzkopf Natural & Easy Tartós
    Krémek Krémje hajasbaba   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

Nekem szőkítő spray-vel szőkített és 5 centis lenövéses volt a hajam. Szerettem volna visszakapni az eredi hajszínem, így az 542-es és az 552-es árnyalat között vaciláltam. Végül az 542 mellett döntöttem, mivel gondoltam, hogy sötétebb lesz, mint a képen látható, és igazam is lett. De nekem így tetszik, nagyon szép hamvas sötét szőke. Ez már majdnem az eredeti hajszínem (még megvárom mennyire üt el a lenövésem a festett résztől, ha nagyon akkor lehet az egyel sötétebb árnyalatot is megveszem), szeretném szépen lassan lenöveszteni. Nagyon szépen megfogta a szőkített részt is, nem foltos, teljesen természetes a hatása. Nekem a hátközépig érő hajamra elég volt egy doboz! A mellékelt balzsam isteni!! Kár, hogy nem árulják külön is.

• SYOSS Baseline Hajfesték
    Krémek Krémje Dorcsa   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Én ma mahagóni barnával festettem a hajam. Eléggé vegyesek az érzéseim.A hajam nagyon sötét barna, szinte fekete. A dobozon az állt, hogy a fekete hajra is lehet kenni, és elég jó kis vörös színt mutatott (tudom, nem kell hinni a doboznak, de baromira nem értek a hajfestéshez :/, egyszer volt festve casting creme glossal, az el is tűnt belőle pár mosás után... :/ )
    Hát vörösebb eredményre számítottam, igazából napfényben látni, hogy vöröses, de a hajam nagyon puha lett tőle, ezért nem haragszom annyira, de hát nem egészen erre számítottam.
    Végülis akciós volt, így sokat nem vesztettem. Remélem, hogy nem fog hullani tőlem a hajam és hogy ahogy kopik kicsit világosodni fog. Eddig egy erős hármas.

• Palette Mousse Color Hab Állagú
    Beauty Blogger Krémek Krémje mankablogja   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Soha ilyen gyönyörű hajszínem nem volt,mint ezzel a festékkel!
    Érdekesen kezdődik a dolog,mert a Syoss Oleo Intense természetes szőke árnyalatával festettem be a hajam.Sajnos elég sötét és egyenetlen lett.A tövének enyhe vöröses,a végeknek meg zöldes szürkés hatása lett.Mivel utaztam volna el,SOS-ben kellett valami,ami segít rajtam.(sajnos nem vagyok a türelem,és a várakozás híve,ha a hajamról van szó).Megláttam a DM-ben a polcon ezt a festéket,és mikor levettem már éreztem a mennyei eperillatot.Az 1200-as gyöngyszőke árnyalatot vettem meg.Nem volt még hab állagú festékem,de nagyon egyszerűen lehet vele festeni,szépen eloszlott a por a folyadékban,igaz én úgy csináltam,hogy először egy kicsi folyadékot tettem a porhoz,amit ecsettel kevertem simára,és utána a maradék folyadékkal ráztam össze jó alaposan.Így még véletlenül sem csomósodott.A felvitel is nagyon egyszerű volt,és az illat...Csodás!Nem csípett,és egy doboz is elég volt a hátig érő,de vékonyszálú hajamra.Nagyon jó a balzsamja is.És 5 csillagot nem a színe miatt kap,ami a dobozon van,mert köze nincs a fehér gyöngyszőkéhez,de a zöldesszürkés,vöröses tarka sötétszőke hajamat csodaszép világos aranytónusú szőkévé varázsolta,és ami meglepett,hogy teljesen egyenletes,mindenhol egyforma színű lett a hajam.Tényleg minden ismerősöm azzal kezdi,hogy gyönyörű,természetes a hajam,nem láttak még ilyen szépet.
    Azóta hogy ne kopjon ez a szín,az Isana VÖRÖS hajra való samponját használom.Ez szép arany csillogást ad a hajamnak.Igaz,nem tudom,hogy a második festés milyen lesz vele,de ha elkezd lenőni a hajam,megkockáztatom.Nekem csodaszer.

• L'Oreal Paris Sublime Mousse
    Krémmániás Dius1991   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Barátnőmnek szoktam ezzel festeni a haját, s neki abszolút bevált. Nem kopik ki hamar, szép egyenletes színt kapunk, ráadásul még az ilyen bénáknak, mint én is könnyű használni. :) Mi nagyon szeretjük! :)

• Syoss Oleo Intense Hajfesték
    Krémmániás komzsuska   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 25-34

Rettenetes szaga van, mintha három szardíniát vagy olajos halat dugnának az orrom alá, és nem tudnék menekülni előle sehova. De persze ez nem lenne probléma, ha cserébe csodás hajszínt kapnék. Végülis nem lett rossz, igaz, 1,5 árnyalattal sötétebb eredményt kaptam, mint vártam (holott pontosan betartottam az időhatárokat). Szerencsére idővel nekem is világosodott... vagy kopott. Nézőpont kérdése.