HIRDETÉS

Legújabb vélemények - Hajfestékek

• Garnier Olia Tartós Hajfesték
    Krémek Krémje zsoficza   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Anyukam vett egy ilyet vallig ero, nem tul dus hajara, mondvan a taplalo hatas miatt meger egy probat. En festettem a hajat vele, szoval folyekonysaga miatt nem volt problema a felvitellel. Viszont ami feltunt (es anyum rendesen szenvedett is tole), hogy megkemenyedik a hajra kerulve, igy az o szaraz vegu, vekonyszalu szoke hajat alig birtuk kifesulni.. De tenyleg, horror volt, szegenynek a ritka hajkoronajat rendesen megtepaztuk emiatt.. :(
    A szinnel elso korben meg volt elegedve, de nehany hajmosas utan mar rendesen vesztett a fenyebol, erossegebol sajnos.
    Ugyhogy az o velemenyet tolmacsolva: "Ilyet tobbet nem veszek, az biztos"

• Garnier Olia Tartós Hajfesték
    Krémek Krémje Vivianka   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 18-24

Hát, én is kipróbáltam, és egy pá előttem szólóval ellenkező véleményre jutottam. Nekem kicsit váll alatt ér a hajam, ráadásul nagyon dús, és még így is sok lett. Az állagával semmi probléma, Villangonak igaza van, legalább bejut oda, ahol kihagytam:)), (mármint ez annak szól, aki nem pont fordrász). Az illata is nagyon kellemes, az enyémnek (Mélylila) kifejezetten málna joghurt illata volt :))
    Szóval kimostam, és használtam a kondicionálót is, amit adtak hozzá. Én nagyon szép, telt erős hajszínt kaptam, és egyáltalán nem szárította ki a hajam. Ha hamar le is kopik, én azt sem bánom, akkor veszek még egy dobozzal, majd még egyel... :)) Az én szívembe belopta magát, és megéri szerintem az árát is :))

• Syoss Oleo Intense Hajfesték
    Krémek Krémje Makk Zsuzsó   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Végre egy valamirevaló hajfesték! Édes barna árnyalat: pont olyan lett, mint a képen, egész tűrhetően befogta az ősz szálakat, már 15-ször mostam hajat a festés óta és még mindig gyönyörűen tartja a színét, nem kopott, nem váltott át vörösre, pedig sokat vagyok napon. Egyelőre ötös.

• Avon Advance Techniques Tartós
    Krémkedvelő zsuzsuska   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 25-34

én is ezt használom most a 4.6-ost,közép vörösesbarna és nagyon jó a színe,de viszont eléggé hamar kopik.még a 10 hajmosás után is folyik a festék aztán meg már festem megint,úgyhogy nekem állandóan folyik a festék a fejemből.na mindegy.nekem bevált összességében a színe miatt,olyan jó mély és minden fényben más,nekem tetszik.és nem szárítja a hajam,pedig nagyon gáz a vége.4 csillag.

• Avon Ragyogó Szőke Melírozó
    Krémmániás Dalmaa_   Bőrtípus: Normál   Korcsoport: < 18

Anyukám használta kb. 2-3 évvel ezelőtt. Valószínűleg nem megfelelőlen használta, mosta le vagy valami hasonló, de neki teljesen kiszőkítette a haját, 'máló' tapintású lett tőle. A fodrász kérésére elvitte, hogy megnézze az összetevőket, aki azt mondta neki, hogy szerencse, hogy még van haja. (Anyukámnak festett szőke, vékony szálú haja van)

• Palette Color Shampoo
    Krémmániás Villango   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Idáig ezzel festettem a hajamat mindig, már nagyon rég, vagy 8 éve...és meg vagyok vele elégedve. Árban is elfogadható, és az ammóniamentesség számomra nagyon fontos.

• Khadi Növényi Hajfesték Por -
    Krémmániás mhajni90   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Nagyon szép az eredmény! És teljesen természetesnek hat, nem veszek másfajta hennát többet:) Olajat viszont érdemes utána használni, feltölti a hajszálakat és a fénye is szebb, de egy nagyon enyhén ropogós-száraz érzetet hagy a hajvégeken, ha nem olajozok utána (én sima jojobát használok). Az előzőleg vegyileg festett hajú barátnőmön és szépen teljesített:)

• Nogrey Lotion Ősz Hajszínező

Nálunk is a párom használja, és tényleg egy csoda. :) Ő nagyon örül ennek, a haja kb 50%-ban volt ősz, viszont a No Grey-jel alig látni már ősz hajszálakat a fején. Jó cégér, mert munkatársai és édesapám is kérte vegyünk neki ilyen lötyit. :) Mi egy bio nagykerben vásároljuk, 2500.- ért kb.
    Ezelőtt az agyonreklámozott Bionex-et használta, ami egy vagyon volt...és semmit de semmit nem ért.

• Mystic Pro Krémhajfesték
    Krémmániás xxNikixx   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Amióta láttam a GoodsMarket-ban azóta ezt veszem :) Szerintem nagyon jó, pont ma fogom újrafesteni vele a hajam! :) Olcsó és jó is! :)
    A kopást azt én is tapasztaltam, hogy a frissen festett lenőtt hajon jobban kopik, de viszont én a gyógynövényes samponomra is gyanakodtam, hogy az miatt is kophat ennyire a színe. Mivel azelőtt sima H&S-től nem tapasztaltam ilyet.

• Palette Salon Colors Krémhajfesték
    Krémmániás knoemi88   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Én eddig nagyjából azt kaptam ettől a festéktől, amit vártam. 7-es színmélységű a hajam és a 8-asat vettem rá, így lett pont olyan szín, amit szerettem volna. Na jó, attól egy picit sötétebb. Meg vagyok elégedve vele, bár nekem bubifrizurám van és alig volt elég az egy doboz rá. Meglátjuk, hogy kopik, egyelőre nem rossz :)