Legújabb vélemények - Hajfestékek

• Garnier Color&Shine Hajfesték
    Krémkedvelő iiika   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Sziasztok!
    Szintén 6.0-ás sötétszőke árnyalatot vettem, a tövem hamvasbarna, a többi világos rezes aranybarna. Teljesen egységes középbarnára fogta be a hajamat (persze nem hagytam rajta 20 percig, felvitellel együtt volt rajta kb. 20 percet vagy annyit se, nem pedig a felkenés után kezdtem számolni a 20-at)
    Nekem ötös, semmivel nem rosszabb, mint a Casting, sőt az utóápolója nekem jobban bejön ennek, mert nem olyan gusztustalan az illata, mint a castingos :)

• Garnier Color Sensation Hajfesték
    Krémmániás rencike666   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 18-24

1-2 alkalommal használtam a feketét de le is szoktam róla mert tök hamar kifakult a színe. Csak azért adok 2 pontot mert eleinte nagyon szép színe volt tőle a hajamnak.

• Londa Color Hajfesték
    Krémek Krémje floracska6   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pigmentfoltok   Korcsoport: 25-34

húha, ha egy évvel ezelőtt amikor egy - a dobozon burgundi-padlizsán árnyaltú - Londa hajfestéket vettem ismertem volna már a kremmaniát akkor lehet hogy csúnyább szavakat használtam volna a mostani vélemény megírásakor. mára az élmény megszépült (ha ez meg tud szépülni), viszont akkor elég pipa voltam, mivel a hajam pipacsPIROS lett a festéktől. Mondanom sem kell mindent a használati utasítás szerint csináltam és egyébként is már körülbelül 7 éve festem a hajam tehát azt sem mondhatnám, hogy én ronthattam el valamit. úgyhogy finoman szólva nem ajánlom!!!!

• Garnier 100% Color Hajfesték

Nekem szép csillogó volt, nem is fakult, a szín is olyan volt amilyet elvártam. Viszont az állagával voltak problémáim, eléggé folyt, nehéz volt felvinni.

• Garnier Color Naturals Tartós

Ez a kedvenc hajfestékem volt, mert az ára baráti (kettőt kell használom, mert nagyon hosszú hajam van ezért az ár igen csak számít), az állaga pedig jó, nem folyik, szépen fel lehet vinni a hajra. De sajnos az árnyalatot amit eddig használtam (Burgundi) kivonták a forgalomból, tehát új hajfesték után kell nézem.

• L'Oreal Casting Creme Gloss
    Újonc Laylessza   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

Nekem kivilágositja a hajam :) igaz alapból szőkés barna,de nekem vilagosit rajta pár árnyalatot :) vöröses árnyalat nélkül :) szóval megvagyok vele elégedve :)

• Palette Salon Colors Krémhajfesték
    Krémek Krémje nyappyberii   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

A rondán kikopott vöröses hajamat szerettem volna befesteni,de a color shampootól még régebben tört a hajam,gondoltam,kipróbálom ezt.
    Kár volt. A világos csokoládébarnát vettem,felvitel után látszódott,hogy befogta,úgyhogy boldogan mentem lemosni.
    Aztán mikor megszárítottam,akkor jött a sokk: semmit sem csinált a hajammal. Se a lenövésemet,se a többi részt nem fogta be,ugyanolyan volt,mint előtte pár órával.
    Azóta mostam hajat,és meglepődötten tapasztaltam hogy a víz barna lett..csak nem tudom,mitől :D
    A balzsamját 2 alkalommal elhasználtam,más értékelhető dolog nem volt ebben a festékben.
    csak hihetetlen,hogy a fele ennyibe kerülő társa 100-szor többet ér.

• Londa Color Hajfesték
    Krémek Krémje adri97323   Bőrtípus: Normál   Korcsoport: < 18

Abszolút megéri az árát. Egyetlen hibája, hogy viszonylag hamar elkezd kopni a szín.

• Schwarzkopf Perfect Mousse
    Krémkedvelő Hófehérke88   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Eleinte én is úgy éreztem, hogy nem tartós, viszont most... Karácsonykor volt befestve utoljára és még mindig tetszik a színe a hajamnak :) Lenövésem se vészes, mert nem nagy árnyalatváltás volt, szerencsére, mert az árát jól megemelték :/ (Én a fürdőszoba ablakkal jártam így :D :)

• Kallos Glow Tartós Krémhajfesték
    Krémmániás nudli   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Itt olvasott vélemények miatt ma besétáltam egy eurós boltba és 290 Ft-ért boldog tulajdonosa lettem a 800-as világos szőke árnyalatnak. A hajam már pompázott a barna - világosszőke - mahagóni vörös összes árnyalatában, most pont egy már kopottas vöröses-barnás árnyalatra kentem fel a festéket. Hát köze nincs a dobozon levő árnyalatnak a hajamhoz, de ettől függetlenül szép lett :D. A hajtövem nagyon kivilágosította (mert ott ugye még nem volt össze vissza festve) a többi részen már kevésbé tette a dolgát de nagyon szépen felfrissítette a vöröses árnyalatú hajamat. Festés után a sima hajbalzsamommal ugyanolyan puha lett mint volt, tehát plusz pont, hogy nem szárította nagyon ki a hajam (drágább festék is csinált már a szipi-szupi hajpakolásaikkal együtt seprűt a hajamból). Nem hullott ki a fél hajam tőle és nem veszek észre több töredezést se. Tehát összességében meg vagyok elégedve mert drágább festékeknek is meggyűlik a bajuk a vörös átfestésével más árnyalatra, pár hét múlva neki futok újra hátha összejön a kívánt hajszín :) Addig adok egy 4-est, és kopást illetőleg illetve hogy a következő festésnél hogy teljesít majd módosítok.