KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajfestékek

dorcsiga
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2014. július 29.

Szurkoljatok, lányok, holnap készülök kipróbálni a 7.40+ rézvöröst :)
Előtte kb. júliusig hagytam kopni a mahagónit, azóta c-vitaminos pakolással sokat javítottam a helyzeten, sötétszőkés-vöröses-rezes-narancssárgás-lenövéves a hajam (:

t.adri1991
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2014. július 29.

én a lilát vettem meg , egész jól befogta a fekete hajamat , viszont ehhez tényleg borzasztóan meg kellett küzdeni a kezet hamar megfogja. azt még nem teszteltem h utána a ruhát is megfogná , épp ezért nem adok max pontot neki. jól néz ki , de elég macera

indria
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2014. július 29.

Több éve használom ezt a terméket. Néha a változatosság kedvéért kipróbáltam mást de nagyon nem jöttek be, és mindig visszatértem a Color Shampoohoz. Az aranyszőkét használom főleg, néha a szőkítőt. Nekem bevált, természetes hatású vörösesszőke a hajam tőle, mindig ilyenre vágytam, és semmi pénzért nem cserélném le. Kellemes a tapintása miután befestem, és teljesen természetes a hatása. 6-8 hetente szoktam festeni de ha 10 hét eltelik akkor sincs probléma, mert természetesnek hat. Ajánlom mindenkinek.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

messin
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2014. július 29.

Első festésem ezzel a festékkel ma délelőtt, az 5.30-as, világos aranybarna árnyalattal. Természetes, normális barna árnyalatot kerestem, azért vettem ezt a világosabbnak tűnőt, mert az a tapasztalatom, h valahogy mindig sötétebb lesz a végén. Jól tettem! A festék mennyisége bőven elegendő volt a hajamra (váll fölött érő, nem túl dús), más festékeknél gyakran előfordult, h kicsit keveselltem, itt nem. Végre nincs agyon illatosítva, gyakorlatilag szinte szagtalan, és jól felvihető, a hígnak tűnő állag ellenére nem csöpög. Nekem az ecsetes megoldással nincs bajom, minden festéket így szoktam felvinni. A balzsam enyhén, de kellemesen illatos, és elég lesz még pár alkalomra. A hajam fényes és egységes színű lett, eddig a vége kicsit sötétebb volt, most szép lett! A néhány ősz hajszálamat tökéletesen befedte. Kíváncsi vagyok a tartósságára, bár 2-3 naponta mosok hajat, emiatt azért nagy csodára egyik festéknél se számítok, egy hónap alatt úgyis lenő. Eddig 5.

Kinga95
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2014. július 28.

Ez volt az első festék/szinező amit kipróbáltam. A szinnel nagyon elégedett voltam (chilis csoki) azonban 6-7 hajmosás után szinte teljesen kikopott.
A hajamat egyáltalán nem száritotta, a balzsam tökéletes.

Kinga95

Az itt olvasott vélemények alapján félve próbáltam ki, azonban kellemes meglepetés ért. A burgundi vörös árnyalatot használtam, a hajamon a szin teljesen megegyezett a dobozon lévővel. A balzsam használata után a hajam kellemes tapintású lett nem száradt ki. A hátközépig érő hajamra a két doboz éppen elég volt de a három is simán ráment volna. Az árához képest szerintem kevés a mennyiség, ezért adok 4 csillagot.

Jossie
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2014. július 28.

Elég régóta ezt a fajta hajfestéket használom, megbízható és szép színeket produkál. Jó ideje vörös vagyok (660) (de sok színt próbáltam már belőle), és éppen holnap fogok váltani mogyoróbarnára(6.25) ugyan ezzel a termékkel, aztán további világosodást tervezek, és remélem akkor is beválik majd.

Update: Igaz, hogy három órát szenvedtek a hajammal (vörös eltűntetése, barnára festés), de csodálatos színe van a mogyoróbarnának is. :) Szerelem volt első látásra.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Móni@nya
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2014. július 27.

A hajam valahol a lapockám alatt libeg, eredetileg is sötét, kb. 3 hónapja festette a fodrászom valami gesztenyeszerű vöröses fényű tartóssal. Mivel már beszéltünk a kíméletesebb színezőkről, próbáltam keresgélni, de mint hozzá nem értő, nem sikerült választanom. A lenövéssel viszont lusta voltam fodrászhoz menni.
A háziasszonyok boltjában (leány nevén "100-as") láttam meg ezt a kis igénytelenséget. Italporokra emlékeztető tasak, hátoldalán szinte olvashatatlan betűnagyságú matrica, alatta szívószálas tasira emlékeztető zacsiban kesztyű. Ára 290 Ft. Hirtelen felindulásból felkaptam egy mogyorót és egy gesztenyét, még egy csokin gondolkoztam, de az soknak tűnt. Festékből kevés egy a hajamra, gondoltam kotyvasztok valamit belőle. A lustaságom viszont odáig fajult, hogy hajmosás után már csak a gesztenyét kentem fel. Tanulás közben szalad az idő, kb. 40 percig maradt fenn. Öblítés után szerintem picit megfogta a törölközőt, de üsse kavics. A hajamon is maradt éppen elég.
Célom ugye a szín felfrissítése, a hajam kímélése, és a következő festés elodázása volt. Az elvárásoknak tökéletesen megfelelt. Már ez az egy tasak is gyönyörű, vöröses csillogású, mégis természetes hatású, egészséges fényű, balzsam nélkül is jól fésülhető, szép tartású sörényt adott. A lenövést és a teljes hosszát fedi, még az itt-ott felbukkanó ősz hajszálakat is szépen álcázza.
Ha kibír 4 hajmosást, ami nálam kb. 3 hét, teljesítette amit ígért. Felfrissítette a hajszínt. Nálam az igénytelen külsőt, az árat és a hatást összevetve, eddig 5-ös.

SzaboLili
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2014. július 27.

Meglepődtem, hogy festéknek semmi kellemetlen illata nem volt ez nagy előny! Viszont a szín...jóóóval sötétebb mint a képen.

SzaboLili

Sokáig használtam ezt a festéket mert nagyon tartós, most készülök váltani mert már meguntam a színeit.:) A szőkék közül a 8.1 túl hamvas volt nekem, már-már szürkés, a 8.0 az igazi (sötét) szőkét adott,szerettem. A 7-es kellemes világosbarna. Próbáltam még a mogyoróbarnát,az enyhén pirosvörös lett vigyázzatok! :)