HIRDETÉS

Legújabb vélemények - Hajfestékek

• Masters Pastel Hair Chalk
    Krémmániás necra   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Én ebayről rendeltem a 6-os szettet 600Ft-ért. Tényleg vizes hajra kell használni, viszont száradás után nem túl intenzív, vagy lehet, hogy magamnak nem tudom megcsinálni olyan jól. Most rendeltem meg a 12-es szettet, azért nagyon várom.

up. megérkezett a 12-es paletta és imádom!!!!a világos lilát próbáltam ki és nagyon sokan észrevették és megdicsérték. Nem tudom, hogy öreg vagyok-e már ehhez a kis vadsághoz, de nem érdekel :)

• Khadi Hajfesték Por - Mogyoróbarna
    Krémmániás redrose   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

A vörös árnyalattal együtt használtam, így vörösesbarna színt kaptam. Miután összekevertem még egy citrom levét is beleöntöttem a keverékbe, mert a henna a sav hatására szebb, élénkebb színt ad. Egy kicsit nehézkes volt felkenni a hajamra, hogy mindenhova jusson. Kb 2 órát hagytam rajta,ezután leöblítettem sima vízzel. A hajam gyönyörű csillogó és egészséges lett, a színét pedig imádom. Nagy bánatomra fél hónap után már nem igazán látszott azaz igazi vörös szín, csak a napfényben látszott a vöröses csillogás, de ez valószínűleg a napi hajmosás miatt van. Rendszeresen használni fogom, mert a hajamnak nagyon jót tett a színét pedig imádom, max pontot érdemel!:)

• Palette Intensive Color Creme
    Krémkedvelő Evi03

Én évek óta ezt a hajfestéket használom,és soha semmi bajom nem volt vele,és amit a legjobban szeretek benne hogy a szine egyáltalán nem kopik,csak világosodik egy picit,és ugyanolyan lesz mint a dobozon! Nem lesz fakó,csúnya még a vörösei sem,ami nagy szó egy hajfestéknél!

• L'Oreal Paris Sublime Mousse
    Krémek Krémje absinth   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

A valódi sötétbarna árnyalatot használom már min. 1 éve, szeretem mert határozottabbak tőle az arcvonásaim és gyönyörűen kiemeli a kék szememet. Könnyű vele dolgozni, és bőven elég a hajamra. Jól be is fogja, ősztakarásról nem tudok nyilatkozni, mert még nem őszülök. Az ára tűrhető. Puha és selymes utána a hajam, a balzsamja is szuper. Festés után majdhogynem fekete a hajam, utána a 2. mosástól világosodik, 6 hét után (ilyen gyakran szoktam festeni) a tövénél elég világos. De ez nem zavar, mert a feketéssel is jól nézek ki, meg a kivilágosodottal is-és olyankor is viszonylag természetes az átmenet a hajtő és a hajvégek között. Sokkal jobb mintha lenőne, mert eredetileg sötétszőke hajam van :)

Ha vkit érdekel, bp.i személyes átvétellel kedvező áron eladnék egy doboz bontatlan valódi s.barnát (40), vagy 50-es,53-as árnyalatra cserélném. Érdeklődni: absinth@citromail.hu

• L'Oreal Excellence Creme Hajfesték
    Krémkedvelő h.boree   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány

Ez eddig használt hajfestékekhez képest számomra csodaszer. Sajnos van egy ősz folt a hajamban, emiatt kell festenem már évek óta. Az eddig kipróbált festékek nem voltak rosszak, de két hét után mindegyik kikopott a hajamból és festhettem újra. Most bekentem ezzel, most vagyok két hétnél és semmi extra, az ősz részeken nem kopott meg a festék. Nagyon elégedett vagyok vele. Örülök, hogy kipróbáltam, az én problémámat megoldotta.

• Wellaton Krémhajfesték
    Krémmániás ency091   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

66/46 cseresznye vörössel festettem, az ugyanilyen színű habja után váltottam erre. Sokkal jobb mint a hab, ápolt és fényes utána a hajam, és ugyanolyan színűre fogja be. Persze kicsit sötétebb, ha tovább hagyom rajta. Fejbőrről könnyebben eltávolítható mint a másik, és nem fog utána össze sokáig minden törölközőt, csak az első mosásnál.

• Wellaton Mousse Hajfesték

66/46-os cseresznye vörössel festettem eddig párszor a hajam, de váltottam az ugyanilyen számú-színű krémhajfestékére. Nem ajánlom ezt a habot annak, akinek száraz a hajvége, mert nagyon szárít, semmi ápolóanyag nincs benne. Olyan lesz tőle a haj mint a szalma, durva tapintású és fésülhetetlen, amin semmilyen pakolás és balzsam nem segített, míg újra nem festettem egy krémhajfestékkel. (Szerintem nyitva hagyja a haj felszínén azokat a bizonyos kis lemezkéket, amit felnyit a szín beviteléhez, bár ez csak egy sejtés). A festett szín brutál erős és élénk, de nagyon megfogja a bőrt is, és még 4 hétig ereszti a színt a vízbe, megfogja a törölközőt, kánikulai izzadós éjszakákon még a párnahuzatot is..... Csekély pozitívuma a vibráló színe, és az hogy nagyon sok van a flakonban, de mivel van ugyanez a szín a sokkal jobban ápolós krémhajfestékéből is, ezt önmagában nem tudom sokra értékelni.

• Syoss Oleo Intense Hajfesték
    Krémkedvelő Timi23   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

Anyum használja, ő nagyon elégedett vele. Festett aranyszőke haja van, eredetileg vöröses világosbarna (nagyon vöröses, ősz színtípus, olykor a régebbi hajfestékén is átütött). A garnieres ammóniamentes festékét megszüntették, úgyhogy kipróbálta ezt (ammóniamentesség miatt). Fele-fele arányban használta a homokszőke és a természetes szőke árnyalatot, és így kapta meg az aranyszőkét - ami még az előző festékénél is szebb árnyalatot produkált. :) (Előző festékéből anno 8.00-ás és 8.01-es árnylatot kevert ugyanilyen arányban, a mostani szín egy picikét világosabb lett.) Hónaljig érő hajára két dobozt használt el, egy ilyet, egy olyat. A barna hajtövet és az ősz hajszálakat tökéletesen megfogta, a színe gyönyörű és nagyon természetes. :) Aki hamvasabb szőkére vágyik, az a természetes szőkét keverje a ragyogó szőke árnyalattal. Az árkategória viszont vagy nem jól lett kiírva, vagy pofátlanul drága máshol, de mifelénk a drogériákban 1600 Ft körül adják - Győr-Moson-Sopron megye -, sőt, pont ma láttam egy CBA-ban egy ezresért... Egyébként a haj minőségén szerintem csak javított, nem kell félni a töredezéstől.

• Total Keratin Complex Hajfesték
    Krémkedvelő tengeritehen   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

A festék összetevőit nem tudtam sehonnan sem bemásolni, a dobozát már kidobtam. Azért hoztam létre ezt a cikket is, mert szerintem ez egy nagyon jó kis termék. Fodrászkellékesben lehet hozzájutni -én ált. feltankolok egy vásárlásnál belőle. Közel 6 hónapja a fejembe vettem, hogy platinaszőkére kínzott tincseimet meglepem egy kis rezes árnyalattal (na jó, konkrétan rézvörös hajat akartam). A boltokban kapható festékek, bár megadták az irányt, még sem voltak elég jók, gyorsan kikoptak, törték az amúgy sem hosszú hajamat és még kisebb vagyont is otthagyhattam a kasszánál. Aztán elkezdtem ezt használni (8.46os árnyalat). Az eredmény meglepően jó volt. a frissen festett hajam olyan volt, mint a színskálán, de mosás közben folyamatosan engedte a színét. 6-7 mosás után már kedves, rézszőke árnyalattal büszkélkedhettem. Nem rossz, sőt:) A hajszálaim végét is elkezdte szépen helyrehozni, nem voltak sérült tincseim (igaz emellé minden mosás után használtam Crystal Tearst és Kallos Placenta hajpakolást). A jótékony hatást akkor vettem észre, amikor újra ráfanyalodtam a Syoss hajfestékére (nem az olajosra). Hű, én régen észre sem vettem, hogy a Syoss mennyire áhh... a tincseim töröttek, a hajam nyúlik, mint a gumi és meredeznek össze-vissza. Szóval, ha valaki szeretne nem dobozos festéket, akkor én ezt csak ajánlani tudom.

• Garnier Color&Shine Hajfesték
    Krémmániás suxxx94   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 18-24

Én a platinaszőke-fehér hajamat akartam világosszőkére színezni,ezért megvettem a 8.-as árnyalatot.Eredmény:Fényben szőkésbarna,amúgy meg egy jó erős középbarna lett.A hajvégeimet is letörte.Aztán kb 1-2 mosás után kikopott olyan színűre mint amilyen a dobozon van,1 hónap után pedig még annál is világosabbra.Nah mondom most sötétebbet veszek (ugyanis barna akartam lenni) meg vettem a zőke 07-es árnyalatot,rajta volt a hajamon kb 30 percig.Eredmény:FEKETE.Szívrohamot kaptam.2 héten skeresztül minden nap hajat mostam-semmi fakulás.Ráadásul a hajtövemet nem fogta be az maradt szőke szóval úgy néztem ki mint egy vén banya akinek lecsúszott a parókája.Tanulság:Ne hagyjátok rajta sokáig és nézzétek a színét folyamatosan.A 8-ast szerintem még újraveszem mivel szőke vagyok és nagyon bejött a szín de a többitől óvjon az ég!!!