Legújabb vélemények - Hajfestékek

• L'Oreal Paris Sublime Mousse
    Újonc lilla.l   Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 18-24

Az eredeti világosbarna árnyalatát próbáltam ki. Ilyen gesztenyebarna még sose voltam, mint amilyen most lettem... és a hajam tapintása olyan, mintha drótkeféhez érnék. És ezért még állatkísérleteznek is.

• Kallos Glow Tartós Krémhajfesték
    Újonc shelli

Gyönyörű fényes lesz a hajam tőle, de tényleg csak 3 hajmosásig. A 488 -as vöröset használtam többször is. A párszázforintos festékek közül ez a legjobb!

• Syoss Oleo Intense Hajfesték
    Krémkedvelő Moni1980

mankablogja: Ha esetleg neked sem válna be, ajánlom neked a Garnier Oliát, mert szerintem az sokkal jobb. Én a 9,3-as árnyalatot próbáltam, ami aranyszőke, de nekem nem lett olyan sárga a tövem, mint a Syoss 9-10-nél, pedig az hamvas árnyalat. A Garnier Olia sokkal kíméletesebb a fejbőrhöz.

• Garnier Olia Tartós Hajfesték
    Krémkedvelő Moni1980

10 éve festem szőkére a hajam, úgyhogy már nagyon sokféle hajfestéket kipróbáltam, köztük a legdrágább professzionális készítményeket is, és nekem eddig ez a Olia festék vált be a legjobban. Az eredeti hajszínem barna. A 9,3-as aranyszőke árnyalatot próbáltam. Ahhoz képest, hogy arany árnyalat nem lett olyan sárga a hajtövem, mint más festékeknél, pedig hamvas árnyalatokkal szoktam festeni a hajam, és eddig mindig sárga lett a töve. Abszolút pozitívuma, hogy egyáltalán nem csípett, nem viszketett hajfestés után a fejbőröm, és kifejezetten kellemes illata volt.
    Egyetlen negatívuma az, hogy egy doboz nekem csak a hajtövemre volt elég.

• Garnier Olia Tartós Hajfesték
    Krémkedvelő Wandaaa   Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 18-24

6.43-as árnyalatot próbáltuk ki egy szőke tincsemen... a végeredmény pedig elég gyenge lett, sok helyen alig fogta be:/

• L'Oreal Preference Wild Ombres
    Újonc laukah13   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 18-24

még nem mertem kipróbálni azt szeretném kérdezni hogy mennyire károsítja a hajat? ugyan annyira mint egy leszivatás?

• L'Oreal Paris Sublime Mousse
    Újonc mandi73   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 35-44

Nagy csalódás ez a festék:-( Az ősz hajszálaimat nem fogta be, az még hagyján, hogy a festett alján egyáltalán nem látszik semmi, de a lenőtt rész sem lett szép színű. A felvitel egyszerű, de több pozitívuma nincs:-(

• Syoss Color Stylists' Selection
    Krémkedvelő Forest   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Én a lávavörös árnyalatot használtam, bár ne tettem volna.
    Festés után nagyon tetszett, hogy pont azt a színt kaptam, ami a dobozon volt. Az első doboznál viszont, azt hittem, én nem mostam ki jól a festéket, mert több hajmosás után is megfogta a törölközőt és még a párnámat is. Nagyon gyorsan lekopott, egy hajszínező tartosságával vetekszik, utána szőke lettem.
    3 doboz(második alkalommal 2, mert már hosszú volt a hajam) viszont elég volt ahhoz, hogy teljesen tönkretegye a hajamat!! Mindig is vékonyszálú, gyorsan zsírosodó, de ettől függetlenül egészséges, fényes hajam volt. Most viszont abszolút fénytelen, matt, seprűs a vége. Eddig szinte soha nem kellett használnom balzsamot, most képtelen vagyok nélkülözni, anélkül kifésülhetetlen, sokszor szárazon is csomosodik, amit én eddig nem tapasztaltam. Sok ki is hullott. A fodrásznak panaszoltam, és egyből kérdezte, csak nem Syoss-al fested?
    Előtte normál sampont használtam, most viszont mindent megveszek, ami regenerál, fényesít, de csak alig tapasztalok javulást, és így hogy most már sok lenőtt azóta,látom, hogy a végleges megoldás a türelem, amíg lenő az elrontott rész.
    Sose használok többet Syoss-t! :(

• L'Oreal Preference Wild Ombres
    Krémmániás juccjucc   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 25-34

Kipróbáltam a képen láthatót ( sötétszőke-középbarna ).Mivel többszínű a hajam ( gesztenyebarna a hajtövektől kb a fülemig,utána egy kis sötétbarna,majd világosbarna hajvégek)kíváncsian vártam mi lesz belőle:) A 25.percben megnéztem,hogy van e változás és akkor lehetett már látni,hogy világosított,raktam még rá festéket aztán negyed óra múlva kimostam.
    A világos barna részeket szépen kiszívta vöröses szőkére,egy két tincs szép szőke lett,a sötétbarna részeket pedig enyhén világosította.Nekem nagyon tetszik:)
    A színátmenetet én úgy próbáltam elérni,hogy nem csak merőlegesen használtam a fésűt hanem függőlegesen is.

• Syoss Oleo Intense Hajfesték
    Krémkedvelő Moni1980

Update: Nagyon hullik tőle a hajam ( pedig abszolút nem szokott).