KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajfestékek

csalogany18
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2014. január 18.

Szerintem elég gagyi festék, ez volt a második, és szerintem utolsó próbálkozásom a Syoss-al. Az állaga kellemes volt, könnyen felkenhető, és nincs az a kellemetlen, vegyszeres illat. Ennyiben sajnos ki is merültek a pozitívumok. A 6-76os árnyalatot próbáltam ki, ami merőben sötétebb lett, mint a dobozon, pedig világosbarna, középszőke hajam van, ami előzőleg is ilyen világos rézvörös színre volt festve, tehát nem kellett volna sötétnek lennie. Két doboz festéket használtam el, de nem igazán lett egyenletes a fedése, eléggé ombre beütése lett a hajamnak. A hajamat úgy érzem, hogy nem károsította,bár nem is lett igazán fényes, kellemes tőle, az ápoló balzsam viszont jó illatú és szerintem nagyon jól hidratál.

Abban bízom, hogy gyorsan kikopik és világosabb lesz, olvasva a tapasztalatokat van rá remény. :D Egyébként látom nagyon menő ez a meleg rézvörös szín, ha valaki tudna ajánlani ebből az árnyalatból egy normális márkát, azt megköszönném:)

UPDATE: eléggé megkopott a színe, a hajtöveim sötétebbek, ugye ahol a lenövés volt, a többi meg világosabb... -.- igazából olyan szempontból örülök a kopásnak, hogy sokkal sötétebb színt produkált,mint vártam, de szerintem ilyen árért cserébe nagyon gyenge teljesítmény, szerintem ne vegyétek meg. :)

timilla
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2014. január 18.

Most használtan ezt a festéket, de le kellett mosnom idő előtt, annyira csípte a fejbőrömet. El sem tudom képzelni, melyik összetevőjét nem bírom ennyire, de ez szörnyű. Egy ammóniamentes, ápoló olajos festéktől nem ezt várnám. :(

kivandorlove
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2014. január 18.

Ahhoz képest, hogy Garnier többet vártam, már több, mint egy hónapja festettem a hajam és még mindig ereszti a színét,(padlizsán lila) ráadásul nagyon hamar fakóvá válik. A csomagolás nagyon tetszik, de ami benne van egyáltalán nem. Nem biztos, hogy a festéktől van, de úgy vettem észre, mióta befestettem vele a hajam, hamarabb zsírosodik. Nem ajánlom.

melindae
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2014. január 18.

Sötétbarna hajam van, és azért próbáltam ki ezt a terméket, mert még picit sötétebb árnyalatot szerettem volna. Megvettem a fekete árnyalatot, de mivel tudom, hogy ezekkel nem lehet olyan intenzív színt elérni, nem is vártam, hogy fekete lesz az eredmény, inkább csak valami "nagyon sötétre" számítottam ;) Hááát...nem jött be :/ Ráadásul nem is olcsóság. Lehet, hogy valamilyen szintem ápol, olyan ez, mint valami jó drága kondicionáló haj maszk egyszeri használatra. Kár, hogy nem fest, mert arra számítottam, hogy az első őszhajszálakat is ezzel fogom majd egyszer elfedni...Előnye, hogy akármennyire is lepotyog hajfestés közben, akárhová is, mindenhonnan le tudtam mosni meleg víz segítségével. Arcról is, fejbőrről is, ez nagy plusz. Láttam olyat is, hogy indigó port kevertek a fekete hennába festés előtt. Én ezt nem próbáltam, lehet úgy lenne is valami látszata a festésnek. De most egy jó ideig nem szedem rá magam, hogy újra vegyem.

pacsalia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2014. január 18.

Rubin-fekete szín az istenkirály!!! :D Fekete hajam nő le, közben kenjük folyamatosan rá azt, és mesés színe van, egységesen fed, és szépen csillog. Csak a palette, amit használok hajszínezésre, úgy 6 éve.

Thirteen
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2014. január 17.

Én az ultra feketét használtam belőle, a Müllerben nagyon jó áron lehetett kapni, ezért próbáltam ki. Bár a színe jó, mert hát fekete lett a hajam természetesen, de az állaga borzasztó volt, nem is tudom, olyan mintha ragasztót kentem volna a hajamra, féltem is, hogy le se tudom majd mosni, de lejött, mindenesetre nem fogom újra venni.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

norszyta
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2014. január 16.

5.00 -val festettem be kicsit sötétebb lett mint vártam de hamar megbarátkoztam vele, nem engedi a színét és csodás fénye van! Nagyon szeretem! 600 ft-ért vettem hidrogénnel együtt!

a.micskei
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2014. január 16.

Vettem egy dobozzal a fodrászkellékesnél. Átnéztem az összetevőket a dobozon, nem láttam semmi gázosat. Majd nézem tovább itthon: lám, a doboz tetején, a színárnyalatnál csak az allergén összetevők gyönyörűen fel vannak sorolva:ppd, rezorcin, methilrezorcinol..s minden, ami allergiát okoz. Kérdem én: miért csak a doboz tetején apró betűkkel?!?? Miért nem lehetett normálisan a többi összetevők közt szerepeltetni ezeket? Én allergiás vagyok egy kazal vegyi anyagra, nem is mertem még megcsinálni a hajamat ezzel. Ha majd mégis lesz bátorságom, akkor majd írok....de ezt nagyon inkorrektnek tartom, sőt a vásárlók megtévesztése.

Gyümölcsillata van, de nagyon fojtós. Egy tincsemre rákentem, tíz perc után lemostam (teljes hatóidő 20 perc). Fedése nem rossz, csak bírd a vegyszert, aki nem allergiás, annak jó lehet. Ezért kap 3 pontot.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Katie
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2014. január 14.

Festett fekete vagyok, soha nem használok hosszabb ideig ugyanolyan márkát, de ezt a fajtát szeretem. Nekem elég tartós, nem foltos, és nem irritál, vagy legalábbis nem jobban, mint más hajfestékek. Ebben az árkategóriában az egyik legjobb.

viktórija
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2014. január 14.

A10-es ultra hamvasszőkét használtam. Sokan kérdezték (többnyire idegenek boltokban, bevásárlóközpontban), hogy mivel festem a hajam mert szép és egyáltalán nem sárga. 3 évig festettem vele a hajam. Most ugyanilyen márkájú aranyszőkével lett befestve (mivel hasonló az eredeti hajszínem), mert egy ideig nem akarom festeni. Azt hittem hogy az agyonszőkített hajam le fogja dobni az aranyszőkét, de nem így lett. Szinte tökéletesen befogta (a hajvégem kicsit világosabb, mint a töve, de nem annyira észrevehető).