KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajfestékek

MCMálna
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2014. június 19.

A blogomon teszteltem a 11-0 Ragyogó Kristály szőke színt :)

Zsuzsika11
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2014. június 19.

Az itteni vélemények hatására én is kipróbáltam a nyírfa szőkét (12/9). Nagyon szép, természetes színe lett a festett szőke hajamon, és a sötét szőke lenövésemen is:)

kvitta.girl
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2014. június 19.

Update: Eltelt egy év nélküle, nem is értem miért nem vettem újra,talán elfelejtettem mennyire szerettem,talán az ára miatt.. De nem ennyi kényeztetés jár nekem,nem is olyan drága hisz oxival kijön 2000 ft-ból,bár igaz csak 1 használatra elég de most esküvőre mentem,fodrászhoz nem szeretek járni,muszáj volt valami minőségi festék a fejemre,ezért döntöttem megint mellette. Már kocsiba jutott eszembe hogy hamvasító mixtonet elfelejtettem venni,mert minden festéshez használok,de mindegy gondoltam úgy is olyan különleges szőkét vettem kíváncsi voltam. Na aztán szárítás után minden bevillant miért is szerettem annyira, pedig csak most olvastam el a tavalyi véleményem.. Egységes szín!..ami szőkéknél fontos,mert hajlamos a tövünk és "belül" a hajunk eltérni/sárgulni. Ennél nem,teljesen egységes,sehol szürke vagy sárga igazi hamvasszőke hajszín! (special szőkéből választottam). Hamvasító nélkül se sárgultam be sehol,azóta már 4x mostam hajat és semmit nem kopott még,nagyon tartós és nem szárít! Alkalom ide vagy oda,nekem megér havi 2 ezret hogy ilyen színű legyen a hajam..

Régen használtam ezt a hajfestéket aztán mahagóni barna lettem és elfeledkeztem róla,de szőkén még nagyon sokat használtam.
Most úgy adódott hogy meguntam a vörösesbarnát,leszivattam most sötétszőke vagyok,de ezt tervezem megvenni újra. Hogy miért?
Mert gyönyörűen hamvasít. Nem volt szükségem mixtone-ra,soha nem sárgultam be tőle.
Erre van most szükségem megint hogy kiüssem a maradék vörös pigmenteket a hajamból.
Ha valakinek hasonló gondja van bármelyik színből legyen szőke vagy barna hogy nem elég hamvas, nagyon ajánlom ezt a festéket. Olcsó,talán 1200 körül van oxival,tartós és nem szárított.
Majd még egyet updatelek következő hajfestésnél,de emlékeim nem csalnak,nagyon szuper festék ,jó áron!

Nem csak a szőkéknek,barnáknak de vöröseknek is kínál innovációt.
A Tinta Color Red Booster kollekciója hosszan tartó piros hatást nyújt,kopás nélkül, újdonság a mixtone-k világában,hajfestékhez kell adagolni a piros kapszulát,és ez igazán intenzív vörös élményt tud nyújtani. Ismerősöm csak erre esküszik intenzív vörös tinta color festékbe adagolja és mosásnál nem engedi a színét.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

UntyuliPuntyuli
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2014. június 19.

Ma próbáltam ki a csokoládé árnyalatot és igen! A 6 hete feketéről blansolt hajamat tökéletesen olyan színűre fogta, mint amilyen a dobozon is látható!

Update: Festés óta eltelt kb 2 hét. A színt ledobta a hajam, még a tövéről is... Újravenni, tuti, hogy nem fogom!

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

hankazse
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2014. június 18.

Én nagyon szeretem mert nem roncsolja a hajamat, sőt sokkal élettel telibb mióta ezzel festem. Puha, nem töredezik ésatöbbi. A színek intenzívek és tartósak. Örülök, hogy megtaláltam. A hozzájáró balzsam pedig maga a csoda! Imádom. :))

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Audrey80
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2014. június 18.

Barna hajra vettem sötétbarnát, az ősztakarás volt a lényeg. Állítólag 28 hajmosásig tart és nem fedi be az ősz hajat, ha már 70% ősz rész van. Nekem festés után csúszós lett a hajam, fényes és remek állagú, de többszöri mosás után ugyanolyan lett, mint előtte, hiába használtam a hozzáadott kis balzsamot. A színe viszont megmaradt lenövésig, az ősz részekről sem kopott le. Hathetenkénti festéssel nekem a tartós festék minőséget hozza. Fél órát hagytam rajta a fejemen az ősz részek miatt, tökéletesen befogta.

Khadi Növényi Hajfesték - Világosbarna
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2014. június 18.

Sikerült beszereznem és kipróbálnom a Khadi világosbarnáját.. Az árát nézve (2000 Ft) ez a legolcsóbb hajfesték, mert most a felét kentem fel a hajamra, egy kis részét ki kellett öntenem, mert egyszerűen már nem fért több a hajamra), szóval szerintem nekem három alkalomra bővel elegendő lesz egy doboz, főleg úgy, hogy azt javasolják, hogy inkább tőfestésre alkalmazzuk, különben egymásra rakódnak a színrétegek és egyre sötétebb lesz a haj.
A szín hatalmas meglepetés lett, mivel vöröses beütésű hajam van, amit a vegyi festékek sem tudtak eltüntetni egyáltalán nem számítottam arra, hogy egy hennát tartalmazó hajfesték majd nem lesz vörös a hajamon. Főleg úgy, hogy szakértő is azt tanácsolta, hogy kétszer fessem át csak akkor lesz barna a szín, ehhez képest barna lettem, a vörös eltűnt belőle.
A hajfestéket csak vízzel kell kimosni, utána borzasztóan sprőd lett a hajam, így muszáj volt ráfújnom valamit, egy Gliss Kur olajos pakolás mellett döntöttem, elvileg semmit nem kell rátenni, hanem másnap megmosni és előtte hajolajjal bekenni. A szaga az tényleg brutális, istálló szaga van a hajamnak. A szín elvileg még 2 napon keresztül alakul.
Magát a hajfestést nem éreztem különösebben macerásnak, nem annyira egyszerű, mint egy vegyi hajfesték, de át akartam térni egy természetesebb megoldásra.

update: a szín kb. egy hónapig marad, de addig is kopik ki fokozatosan, ez egyáltalán nem zavaró. Érdekes adalék: anyukám haját is befestettem ezzel a festékkel, akinek a lenövése teljesen ősz volt, szőkére fogta be a festék, szép szín lett, valóban olyan világosbarna szőke közötti árnyalat.

Újabb update: Továbbra is elégedett vagyok, közben kiderült, hogy kicsit őszülök, ezért a hajamat középbarnára, az ősz szálakat pedig kicsit világosabbra, szőkésebbre fogja be, ami szerintem nagyon jól néz ki, szebb, természetesebb, mint egy melír. A hajam pedig egyre jobb állapotban van, szinte semmilyen pakolást nem kell használnom, ami korábban elengedhetetlen volt a vegyi hajfestékek mellett. Nagyon elégedett vagyok, kár, hogy nem találtam rá hamarabb erre a természetes megoldásra.

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

arybaba2
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: < 18  |  2014. június 17.

Nekem a Bordóvörös.köhmm.. Lila árnyalat van meg.A hajam végét akartam feldobni vmi színnel.Nem számítottam rá hogy ennyire durván lila lesz,de bejön:) Ez a szín kb. 1-1,5 hónapig tartott nálam aztán folyamatosan kopott.Még mindig nem kopott le teljesen most barnás színű(én szőke vagyok).2x mosom a hajam/hét.

turogombi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2014. június 17.

Nagy reményeket fűztem a Syoss professzionális hajfestékéhez, mert sokat kínlódtam -és kínlódom- a megfelelő árnyalat megtalálásával. Tény, hogy a drogériákban kapható festékek közül a Syoss adja a legpontosabban vissza az ígért árnyalatot. Szép színei vannak, természetesek. Nekem barna a hajam, a világos és közép barnás árnyalatokat próbálgattam, nagyon jó színeket kaptam és a tartósságával is meg voltam elégedve ... ebben is szerintem a Syoss a befutó a többi márkával szemben. Viszont sajnos ott az a de... nagybetűs DE :-( : ugyanis szinte szétroncsolta a hajam minőségét... rettenetesen szárít.. eleinte nem tudtam mitől, aztán kb. 3. festés után rádöbbentem hogy a festék.. és itt is több hozzászólásban feltüntették, hogy szárít és viszketést okoz... na hát nálam is volt minden. Alapból száraz, vízhiányos a hajam, ez még rá is tett több lapáttal, így kénytelen voltam váltani. Azóta is próbálgatom a márkákat, árnyalatokat... még nem találtam meg az igazit, de azóta legalább sokat javult a hajam minősége, érezhetően. Sajnálom, mert az árnyalatok szuperek és tartós is ... de a hajam egészsége és állapota fontosabb .. ezért nálam 2 csillag.

mira9413
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2014. június 16.

Én az LX szőkítőjét használtam tegnap. 7.1- esből világos aranyszínű hajat kaptam. De mivel szőkítő, csak annyi elvárásom volt vele szemben, hogy csak vörös ne legyen az eredmény, a sárga még belefért, mert úgyis hamvas festéket kentem rá. Imperity 9.1-et, és szép természetes színe lett. Nem tudom mennyire irritál, nem a saját hajam festettem vele, de nem volt panasz rá. Rövid hajra bőven elég lett volna több alkalomra is, ezért bántam, hogy nem tudtam elfelezni. Ha nem ilyen felvivőflakonos lenne, kipróbálnám a 10.1-esét. Nem szárította ki a párom haját (mert az ő haját festettem) de ez nem a szőkítő érdeme, én óvtam és ápoltam agyon :) A saját balzsamja jó, de nem tökéletes, az illata kellemes, de a hatása közepes. 4-est adok neki.