HIRDETÉS

Újonc xXxFruxXx   Bőrtípus: Normál   Korcsoport: < 18

Sziasztok!:)
    Én ajánlom!:)

• Garnier Color Naturals Tartós
    Krémkedvelő mona89   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Nekem a fedés nem lett tökéletes [rézvörös] :( viszont a mellékelt balzsam valóban nagyon jó...

• Lush Caca Marron Henna Hajszínező
    Krémmániás Angel9377   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 18-24

Az alap hajszínem sötétbarna, és vannak benne egy-két árnyalattal világosabbra festett csíkok is. A tömb használata nem a legegyszerűbb, és utána tuti ki kell takarítani a fürdőszobát. A szagát és az állagát is utáltam, de nem baj, felkentem az egészet és imádkoztam, hogy ne legyek zöld,mikor lemosom. Miután a fejemre halmoztam a trutyit, befóliáztam, egyrészt mert így jön ki a vöröses szín, másrészt mert amúgy az egész ház csupa zöldes-barnás sárszerű bűzös darabkáktól "díszlett" volna. Két óráig volt a fent, de azt is csak végigszenvedtem,mert a zöld lötty megtalálta az utat a fólia- és törölközőerődön keresztül is. Két mosással sikerült végleg eltávolítani, és a végeredmény kárpótolt mindenért. A hajamnak gyönyörű vöröses fénye lett és a festett csíkokat is szépen befogta. A változást majdnem mindenki észrevette, de volt olyan, aki nem tudta megmondani,hogy mi lett más, csak azt,hogy szebb a hajam,mint szokott. Az alapból drótos, vékony szálú, saját életet élő tincseim puhák lett, a színük csodás, és könnyebben kezelhetőek. Tartósság terén négy hetet ígér a honlap, és ezt 100%-ig tartotta is, ráadásul nem nő le, hanem csak kikopik. Szerintem az egész procedúrát érdemes végigcsinálni, mert tényleg csodát tesz.

• L'Oreal Casting Creme Gloss
    Krémkedvelő 2lillancs2

Nem ajánlom a Szaténszőke árnyalatot kicsit sötétíteni szerettem volna a hajam és ősz színe lett.....borzalmas :((

• Kallos Prestige 1+1 Krémhajfesték
    Krémmániás lexx   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

908-as extra gyöngyszőkével lett festve a hajam (http://fodraszcikk.iwebshop.hu/termekek/fullsize/5998889500719_kallos_c_pr_908_extra_gyongy_s.jpg), 12-es oxival. csodás.. pont olyan a színe mint amilyen a színskálán van, pedig kb 2 színű szőke volt a hajam. az áráról meg ne is beszéljünk.. nevetségesen olcsón lehet hozzájutni a fodrászkellékesnél (500Ft.. )

• Masters Pastel Hair Chalk
    Krémmániás necra   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Én ebayről rendeltem a 6-os szettet 600Ft-ért. Tényleg vizes hajra kell használni, viszont száradás után nem túl intenzív, vagy lehet, hogy magamnak nem tudom megcsinálni olyan jól. Most rendeltem meg a 12-es szettet, azért nagyon várom.

up. megérkezett a 12-es paletta és imádom!!!!a világos lilát próbáltam ki és nagyon sokan észrevették és megdicsérték. Nem tudom, hogy öreg vagyok-e már ehhez a kis vadsághoz, de nem érdekel :)

• Khadi Hajfesték Por - Mogyoróbarna
    Krémmániás redrose   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

A vörös árnyalattal együtt használtam, így vörösesbarna színt kaptam. Miután összekevertem még egy citrom levét is beleöntöttem a keverékbe, mert a henna a sav hatására szebb, élénkebb színt ad. Egy kicsit nehézkes volt felkenni a hajamra, hogy mindenhova jusson. Kb 2 órát hagytam rajta,ezután leöblítettem sima vízzel. A hajam gyönyörű csillogó és egészséges lett, a színét pedig imádom. Nagy bánatomra fél hónap után már nem igazán látszott azaz igazi vörös szín, csak a napfényben látszott a vöröses csillogás, de ez valószínűleg a napi hajmosás miatt van. Rendszeresen használni fogom, mert a hajamnak nagyon jót tett a színét pedig imádom, max pontot érdemel!:)

• Palette Intensive Color Creme
    Krémkedvelő Evi03

Én évek óta ezt a hajfestéket használom,és soha semmi bajom nem volt vele,és amit a legjobban szeretek benne hogy a szine egyáltalán nem kopik,csak világosodik egy picit,és ugyanolyan lesz mint a dobozon! Nem lesz fakó,csúnya még a vörösei sem,ami nagy szó egy hajfestéknél!

• L'Oreal Paris Sublime Mousse
    Krémek Krémje absinth   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

A valódi sötétbarna árnyalatot használom már min. 1 éve, szeretem mert határozottabbak tőle az arcvonásaim és gyönyörűen kiemeli a kék szememet. Könnyű vele dolgozni, és bőven elég a hajamra. Jól be is fogja, ősztakarásról nem tudok nyilatkozni, mert még nem őszülök. Az ára tűrhető. Puha és selymes utána a hajam, a balzsamja is szuper. Festés után majdhogynem fekete a hajam, utána a 2. mosástól világosodik, 6 hét után (ilyen gyakran szoktam festeni) a tövénél elég világos. De ez nem zavar, mert a feketéssel is jól nézek ki, meg a kivilágosodottal is-és olyankor is viszonylag természetes az átmenet a hajtő és a hajvégek között. Sokkal jobb mintha lenőne, mert eredetileg sötétszőke hajam van :)

Ha vkit érdekel, bp.i személyes átvétellel kedvező áron eladnék egy doboz bontatlan valódi s.barnát (40), vagy 50-es,53-as árnyalatra cserélném. Érdeklődni: absinth@citromail.hu

• L'Oreal Excellence Creme Hajfesték
    Krémkedvelő h.boree   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány

Ez eddig használt hajfestékekhez képest számomra csodaszer. Sajnos van egy ősz folt a hajamban, emiatt kell festenem már évek óta. Az eddig kipróbált festékek nem voltak rosszak, de két hét után mindegyik kikopott a hajamból és festhettem újra. Most bekentem ezzel, most vagyok két hétnél és semmi extra, az ősz részeken nem kopott meg a festék. Nagyon elégedett vagyok vele. Örülök, hogy kipróbáltam, az én problémámat megoldotta.