HIRDETÉS

Legújabb vélemények - Hajfestékek

• L'Oreal Casting Creme Gloss
    Krémmániás jégvirág   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)

A sötétbarna hajamból a fekete nagyjából 2 hét alatt kikopott, mintha be sem festettem volna a hajam. A felvitele nem volt macerás, meg nem vettem észre, hogy károsította volna a hajam, de ha már ilyen drága, lehetne tartósabb is.

• L'Oreal Casting Creme Gloss
    Krémmániás Mona01   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 35-44

Elégedett vagyok vele, mert az összevissza festett, szőke melíros gesztenyebarna hajamat szép egységes színűre festette, ráadásul pont olyanra, mint ahogyan a doboz hátulján ígérte. Szaténszőke, 801-es árnyalatról van szó egyébként.A felvitele is roppant egyszerű. Fényes, puha, csillogó a hajam, és a balzsam egy csoda! Bőséges, kétszer is tudtam belőle használni. Azt már most látom, több hajmosás után, hogy szépen kopik, dehát ez egy hajszínező, nem hajfesték.

Update: hát, nem veszem újra, mert pár hajmosás alatt teljesen kikopott, és elég drága, helyette palette-t használok, olcsóbb is, jobb is.Két pontot azért kap, mert maga a festés élmény volt vele, meg pár napig szép volt a hajam.De nem ér közel 2ezer forintot.

• Palette Intensive Color Creme
    Krémek Krémje natasha   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Úgy érzem,megtaláltam a fekete hajfestékemet. Az biztos,egy dbig nem áll módomban más hajfestékre váltani.
    Ez kopik a legkevésbé,ezer ft-ból kijövök belőle,nem hullik tőle a hajam,nem töri széjjel,mint a Garnier.(Persze minden hajfesték roncsol különösen a fekete,melyik hajfestéktől nem törne a haj..) Nem érzékeny tőle a fejbőröm,és jó sűrű az állaga. Rendesen befogja a hajat,egy doboz elég rá,még marad is belőle.Szaga azért van rendesen,különösen ebben a kánikulában,de hát egy fél óráig kibírja az ember. Igazi fekete hajam lesz,intenzív színű,nem kopott hatású mint a többi festéknél amiket eddig használtam. És az ára nagyon baráti,úgyhogy feltankolok vele,mert Németországban nem lehet ezt a fajtát kapni.

• Schwarzkopf Perfect Mousse
    Krémmániás Mamba   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

ÁPDÉT :)) 2013.08.06

Egy hónapja festettem be a hajam a mogyoró árnyalattal, akkor elégedett voltam vele és most is. Bár az első körben nagyon sötét lett a színe, de nekem kb a 2-3. hajmosás után szelídült és előbukkant egy szép gesztenye szín, ami továbbra se mogyoró ugyi, de hála az égnek tetszik. Sokan panaszkodtak, hogy ereszti a színét. Nekem nem kopik gyorsabban, mint előtte bármelyik hajfestékem. Egy negatívuma lett volna részemről az ára, azonban a hab állaga miatt nekem elég 2 alkalomra. Egy flakont félre raktam, mérlegen kimérem a felét mindkét összetevőnek így egy doboz elég két alkalomra, bőven megéri. Nekem így 5 csillag :)

Elég sok negatív vélemény van itt, ennek ellenére kipróbáltam a mogyoró árnyalatot. Előtte Syoss fagyos gesztenyét használtam, de már nem láttam a boltok polcain, valószínűleg beszüntették. Ezt választottam helyette, szándékosan világosabb (elvileg) ez az árnyalat, mint a syoss féle, de még így is sötétebb legalább 3 árnyalattal, mint a dobozon lévő szín! Szóval erre nagyon figyeljen mindenki, amúgy is minden drogériás festékre igaz, hogy sötétebb lesz, mint a képen, erre pedig különösen!
    Nagy szerencsémre befogta rendesen hajtőtől a végekig, nem üt el a tő a hajvégektől sem. A másik mázli pedig az, hogy a színe imádni való. Nem mogyoró hanem igazi csokis, gesztenye szín. Tetszik! De hangsúlyozom: nem ez volt a képen!
    Külön pozitívum, hogy nagyon egyszerű használni. Vállig érő hajamra, majdnem fele annyi idő volt felvinni, mint a normál festéket és bőven elég is volt erre a hajhosszra, nekem még maradt is az alján. Nagy meglepetésként ért, hogy azért jócskán bénáztam így sok helyen kifutottam a vonalból, tiszta festék volt a homlokom és a fülem is. Előre aggódtam, hogy fogom levakarni majd magamról, de szerencsére nagyon könnyen ment. Viszont pont emiatt a tulajdonsága miatt aggódom a tartóssága miatt is. Ugye sokan panaszkodtatok emiatt rá. Szóval mindenképp jövök updatelni, addig is adok neki 4 csillagot.

• Garnier Olia Tartós Hajfesték
    Krémmániás SanTessa   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

Úgy döntöttem, hogy váltok a drágább festékemről és kipróbálom ebből a 9.0 árnyalatot.
    Sorjában:
    1. A hajfesték doboza és korábbi tapasztalataim alapján úgy gondoltam, hogy elég lesz egyet vennem a félhosszú hajamra. Tévedtem, minden kenésnél imádkoztam, hogy ne úgy nézzek ki a végén, mint egy tigris. -> Miért szükséges ekkora doboz és benne nagy flakonok, ha a tartalmuk nokedli? Feltűnőbben mutat a polcokon...
    2. A zuhany alatt állva a kezemben maradt egy csomó haj. Nem igazán szokott hullani a hajam, nem volt kétség, mi okozta. Megnéztem közben a tükörben a színt és konstatáltam, hogy ejjj, ez bizony nekem túl sárga. Kapott két adag hamvasító sampont, közben még több haj maradt a kezemben. -> Hajmosás közben azon gondolkodtam, mégis mennyire táplálhat a cucc, ha két marék hajam kihullott? // off: a balzsamot bezzeg nem sajnálták, a fele megmaradt
    3. Szárítás közben már iszonyatosan zsírosnak/olajosnak éreztem a hajam és most, teljesen szárazon is úgy néz ki, mintha egy hete nem mostam volna meg. Tapintása selymes, de mégis ragacsos. Úgy érzem, ha rántanék egyet a hajamon, minden szál kihullana. A színe jóval világosabb, mint vártam, a hajvégeim szó szerint fehérek!

Összességében úgy érzem magam, mint egy fehér hajú német tehenészlány/plázaspiné, aki zsírba mártotta a fejét, ennyi pénzért nem ezt vártam. 2 csillagot kap, mert kimondottan kellemes illata volt a festéknek és egyáltalán nem csípett. Újra persze nem venném.

• Alfaparf Evolution Hci Hajfesték
    Krémmániás tojsika   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Eddig Londa hajfestéket használtam,természetesen az is fodrászkellékes,szép lila hajt szerettem volna,ami nem kopik ki 3 hajmosás után,barátnőmnek volt otthon egy fél egy ilyen hajfestékből,rábeszélt hogy kenjük föl szép lesz,az eredmény egy gyönyörű lila szín,még szebb mint amilyet gondoltam hogy lesz,következő festésig egész jól kibírja,tuti hogy mostmár csak ezzel fogom festeni a hajamat semmi mással!

• Colour B4 Hair Colour Remover
    Krémkedvelő vwrita   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Csodaszer! 2 éve festett sötétbarna hajam vissza nyerte eredeti sötétszőke színét egy nagyon enyhe rezes beütéssel, de ez mellékes, majd ráfestek egy sötétszőkét és kész is :) Mindent betartottam. A szaga sem annyira hú, de büdös, olyan büdös mint egy hajfesték. Ahogy mostam le a hajam száraz lett, de a balzsam csodákra képes vele :) Semmi baja nem lett a hajamnak :)

• Palette Salon Colors Krémhajfesték
    Krémkedvelő Yvaine   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 25-34

Mi a véleményetek a 11-0 Ragyogó kristályszőke nevű árnyalatról? Olyan középbarna, kissé szőkés hajból szerintetek milyen szín lesz? "4-6 árnyalatot világosít" - valahogy nem tudom elképzelni az eredményt..:) Ha valakinek van tapasztalata, fontos lenne, hogy megossza velem!;) Köszönööm!

• Garnier Olia Tartós Hajfesték
    Újonc ronykasa   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 35-44

2 hete vettem először ezt a hajfestéket. (8.0-ás árnyalat Szőke)
    Csendesen pihent a hátizsákomban, mondván, hogy olyan régóta festem, szőkítem a hajam, hogy ki kell még bírnom festés nélkül 1-2 hétig!
    Mivel évek óta szőkítem a hajamat, hát ennek meg is lett a hosszú időn át tartó hatása. Száraz durva, kezelhetetlen, fénytelen és végső soron "tramplis" lett a hajam. Hiába vágattam egyre rövidebbre. Ezért folyamatosan váltogattam a hajfestékeket keresgélve, melyik nem teszi tönkre még jobban, mint amennyire jelenleg van.
    MEGTALÁLTAM a megoldást az Olia formájában. Egy árnyalattal sötétebb, mint volt a "régi szőke" (inkább szinte szalmasárga) hajamnál. Viszont KLASSZISOKKAL szebb, fényesebb és rugalmasabb a festést követően ettől a hajfestéktől. Az illata is nagyon finom és nem irritált egyáltalán a hajfestés közben, pedig egy öröklött ekcémás betegséggel is "meg vagyok áldva".
    Szóval mindenkinek csak ajánlani tudom. Szép fényes és erősnek tűnik a hajam. Nekem nagyon bejött.
    Az viszont kétségtelen, hogy a szőkítés mellé mindenkinek melegen ajánlom az egyéb védő pakolásokat és balzsamokat, ha jót akartok magatoknak. Én most az Alverde szőlőmagolajos és shea vajas hajkrémjét használom még e mellé a festék mellé, és piszkosul jól kiegészítik egymást.
    Nincs festékszaga a hajamnak nem nehezül el és egészségesen fénylő is lett! :)

Krémkedvelő mamusz   Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 18-24

Ma használtam először a 6.60-as vörös árnyalatot és nagyon tetszik. Eddig Wellaton vulkánvörösével festettem, de ettől az oliától láthatóan szebb lett a hajam és tényleg puhább is :) örülök, hogy ammóniamentes, mert nagyon roncsolva volt a majdnem fenékig érő dús hajam miután leszivattam. Egyáltalán nem irritálta az olia a fejbőrömet, illata is jó, nem szárította a hajam és elég volt egy dobozzal, amiből még maradt is egy kicsi. A trutymóhoz hozzáadtam egy kis piros mixtont, amitől pirosas-vörös színe lett a hajamnak és egyszerűen nagyon szép, ráadásul nem lett sötétebb a dobozon lévő színmintánál. Tuti, hogy újraveszem :)