KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajformázók

veronixca
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: < 18  |  2017. március 26.

Imádom, mennyei az illata, ár érték arányban is tökéletes. Sokáig elég és sokáig érződik az illata, maximálisan megérte megvenni.:)

klauci209
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 24.

Ez a hajlakk borzasztó. Nagyon ragacsos marad tőle a hajam, sőt teljesen kiszárítja azt. Nem fújok rá sokat mert így is fájdalmas kifésülnöm. A szagától is rosszul vagyok.
Nekem nem vált be.

WVV
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 23.

Az illata valami csoda! <3 <3 <3 Egy egész flakont elhasználtam belőle és sajnos nem azt nyújtja, amire én számítottam. A fodrászom ajánlotta, hogy ő ezt teszi a hajamra, mert ettől nem tapad össze és jól véd. Megvettem. Nos már az első pár használat után éreztem, hogy nem ettől a szertől volt olyan csodás az amúgy vékonyszálú hajam a fodrász után, hanem valami mástól. De gondoltam ez csak egy hővédő, nem is az az elsődleges feladata hogy ápoljon, hanem hogy védje a hajamat a min.180 foktól. Ha pedig jól véd, akkor már csak az illata miatt érdemes megvenni. Nos én fodrászhoz akár félévente is csak azért jártam, hogy formája legyen a hajamnak, nem azért mert töredezett. A termék rendszeres használatával pedig már 3 hónap után nagyon töredezett volt és sokat le kell belőle vágni. Lehet túlzás, de szerintem többet ártott, mint használt és nem értem, hogy miért (hajvasalóm ugyanaz, nem váltottam, nem használom másképp)

Ziza99
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 23.

Nagyon szeretem a Cien termékeket köztük ezt is. Már több mint másfél éve csak ezt használom, nagyon bevált :)

biusjj
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 23.

Mivel itthon nem lehet kapni a got2be glued hajlakkot, ezért már egy ideje keresem annak a pót mását. Talán ezt tudnám a legjobban hasonlítani hozzá. Szuper erős a tartása (a gluednál azért lehet, hogy gyengébb). Az illata teljesen megszokható, napközben elillan és nem marad meg tartósan. Amúgy nem mondanám rossznak, hajlakk illatú. Nem lesz nehezen kibontható utána a haj, illetve én nem vettem észre, hogy szárítana. Amire figyelni kell, hogy ne közelről fújjuk, mert akkor tényleg összetapad a haj. Azt hiszem nem keresgélek tovább, mert bevált.

Adri84
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. március 22.

Enyhén göndör hajam összeragadt tőle. Nekem nagyon nem vált be. Max két órán át tartott a hatása.

bogczi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 22.

Hááát..azt kel tudni a hajamról, hogy nem atom göndör, inkább bongyor, ezért sokat rakoncátlankodnak a tincseim. Ettől sem jobb annyival a helyzet, viszont olyan csodásan puha, selymes és FÉNYES a hajam tőle, mint semmi mástól! Komolyan ragyog a napfényben. Nem sokat fújok belőle, mert könnyen zsírosodik a hajam az ilyenektől, aztán simán bele-beletúrva megszárítom. A harmadik napon általában már előkerül a kúpvas egy kis igazítás címszó alatt és észrevettem, hogy mióta ezt használom, sokkal szebb és tartósabb hullámokat/loknikat tudok gyártani.
Összegezve a hullámaim nem lettek kimondottan szebbek tőle, de annyira egészséges a hajam tőle, és annyival szebb loknikat lehet sütni ezzel, hogy nekem megérte.

buba83
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 20.

Második használat után kidobtam. Ragad, kemény tincseket eredményez és két használat után úgy viszketett tőle a fejbőröm, hogy majd megőrültem, csak lemoshassam. Soha, semmilyen hajformázóval nem volt ilyen problémám, nem érzékeny amúgy a fejbőröm, de ez szörnyű volt.

marcipan73
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. március 19.

SteamPod hajvasalóval együtt használom. Hajam erős, testesebb, selymes, és puha lesz tőle. Hatalmas a különbség, ha nélküle vasalom a hajam.

docika2
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 19.

Nagyon jó dús lesz tőle a hajam és nem ragad egyáltalán. :) Imádom!! :)