KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajformázók

katagali92
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Nekem sajnos nem használ semmit. Se tartást, se semmit nem ad a hajamnak, de még aznap olyan zsíros lesz tőle, mintha 2 hete nem mostam volna hajat. Nekem ez elég nagy csalódás volt sajnos.. :(

szoszike125
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 19.

Egy beauty blogger ajánlása alapján vásároltam meg a terméket, és elég nagy csalódás volt. Habár könnyen kifésülhető, a tangle teezeremet tönkre tette, mert kis ragacs csomókban jön le, amit képtelenség belőle kimosni.( ezt már időközben több barátnőm is tapasztalta) Habár megfelelő tartás ad, soha nem tapasztaltam még ilyen ragadós érzetet egy hajlakknál sem. Biztosan nem veszem újra.

vimolna
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 18.

Egyáltalán nem ajánlom. Ragacsos és elnehezedett hajat eredményezett nálam és még drága is.

Dius90
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 17.

Tényleg brutál erős... 1 csillagot kénytelen vagyok levonni, mert bármennyire próbálok csínján bánni vele, sokszor száraz vattacukor hatású lesz a hajam.
De aki betont akar törni a fejével, annak ideális lehet :P

kisritus
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 17.

Irtó nagy lelkesedéssel vettem meg a samponnal együtt ezt a terméket.
A világon semmit sem ért számomra, nekem hullámos hajam van, de azon kívül, hogy csak még rendezetlenebb és laposabb lett, semmi sem történt.
Egy ideig csak állt a polcon, mostanában pedig arra kezdtem használni, hogy ha már hajat kéne mosnom, de csak száraz samponra van idő, akkor ezzel kicsit befújkodom, mert az illata viszont remek.
De ezért kár kiadni pénzt, nekem nagyon nem jött be.

szollosiheni
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 17.

Adtam neki egy esélyt, mert nagyon sokan dicsérték a Cien cuccokat. A hatása nem rossz, jól tart és nem rakódik az ember hajára, de valami irgalmatlanul émelyítő öregasszony-szaga van, számomra totálisan elviselhetetlen.

janka.s
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 14.

Az árán most kicsit elcsodálkoztam, mert én majdnem 2000 Ft-tal olcsóbban jutottam hozzá ehhez a körkeféhez. Fodrászom javasolta anno, hogy szerezzek be egy jó minőségű hajkefét/körkefét, mert nagyon sokat számít. Megvettem, próbáltam használgatni, de egyáltalán nem sikerült mert folyton beleakadt a hajamba szárítás közben, gubancolódott, úgyhogy be is dobtam a szekrénybe, mondván hogy "fulladjonmegottaholvan", én ezt biza nem tudom használni.
Aztán amióta új csodahajszárítóm van, azóta előkerült ez is, kicsit kultúrálódtam youtubevidikből is, hogy hogyan is lehet a majdnem derékig érő saját hajat szárítgatni körkefével :D éés láss csodát, azóta megkedveltük egymást. (ja, és tök jópofa a kivehető arany tincselválasztó, fel sem tűnt nekem ezidáig...:)

gabolda
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 14.

Húgomtól örököltem meg, nagytakarítást tartott és egy fél drogéria csücsült a szekrényeiben. Ezt a hővédő funkciója miatt vettem el tőle. Őszinte leszek, nem vagyok egy nagy hajhabos, hajlakkos egyén, mivel a göndör hajam sosem marad úgy ahogy elindultam bármit is kenjek, fújjak rá. Sőőőt még egy kicsit ellene is vagyok ezeknek a dolgoknak, de ez most meglepett. Am is dús a hajam és van tartása, de ez még ad neki egy kis pluszt, ami látszik is. Ráadásul egy nappal később kell hajat mosnom, mert nem zsírosodik annyira, pedig sokat van rajtam sapka is. Ha tényleg ezer forintba kerül, akkor bőven megéri. Kevés kell belőle, mert am ragad, szóval elég sokáig kitart.

naturefun
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 13.

Az itt olvasott vélemények miatt döntöttem úgy, hogy kipróbálom. Hullámos hajam van, amit többnyire körkefével kihúzok, de lusta napokon hagyom megszáradni. Ilyenkor hajhabbal egy napig szép göndör volt, alvás után pedig semmilyen, leginkább száraz seprű. Ez a krém nagyon bevált, selymes és szép göndör marad a haj következő hajmosásig, rendben tartja a tincseket. Az árát megéri, sokáig elég lesz, nagyon örülök, hogy megvettem!

fabyen
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 13.

Kellett valami hajhab, gondoltam, a keratinos verzióval nem lövök nagyon mellé. Nem használom rendszeresen, csak alkalmanként, amikor valami normálisabb hajzatot kell produkáljak. Kis mennyiség elég belőle, kb. diónyit nyomok ki és viszek fel egyszerre, aztán hajszárítózás. Így használva az én hajamon működik: a hajam tartja a formáját és másnap reggelre sem áll szalmakazal módjára, ha megnyomja a párna.
Egyetlen negatívumaként a felvitelkori ragacsosságát tudom hozni, így rögtön kezet is mosok, miután belepamacsoltam a hajamba.