KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajformázók

Fannii15
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 20.

nem hagy maga után ragacsos érzetet, a hajam kevésbé töredezik és tovább megtartja a formáját, csak ajánlani tudom annak, aki minden nap használ hajsütőt

KisKormos
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 20.

Egyenes, de könnyen hullámosodó hajam van és imádom amikor a tengerparton hatalmas oroszlánséróm lesz. Valami hasonló hatást akartam elérni, de sajnos ez nem az a szer. Egy ragacsos kóc lett az egész, méghozzá teljesen egyenes maradt. Kifésülhetetlen volt, de cserébe még ezt a barackos szagát sem szerettem. Egyszer használtam, de még sok is volt.

Klaucsii
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. június 18.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. június 18.

Nekem sajnos nem jött be össze tapadt a hajam és a fújóka is pár alkalom után megadta magát.

Vendy254
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 18.

Köszönöm szépen a választ:) én is megvettem, tényleg nagyon jó :)

paranoidcat
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 17.

Véletlen került hozzám, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Még ismerkedünk, de egyelőre tetszik. Nem ad olyan erős tartást, mint egy zselé, de valóban, mintha adna egy kis plusz fényt a hajamnak. Definiáltabbak a tincsek, szépen "egybetartanak" vele, és egész puha, kellemes tapintású lesz a hajam.

Neubauter
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 15.

Klassz, evek ota ezt hasznalom, bar most az extra eroset vettem utoljara a para miatt (eleg rakoncatlanul be tud gondorodni a hajam). Betonbiztosan tart, par fujas is elegendo, tehat a szinvonal a megszokott, biztosan ujraveszem majd.

csizi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. június 14.

Száraz hajra használom, bár erős és édes az illata elnézem neki, mert ez az egyetlen termék amit úgy használhtok száraz hajra, hogy nem kell hajat mosnom még másnap sem.

sugarcane
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. június 13.

Ragadós, kellemetlen lötty. Ha egy kicsit is megszalad a kezem a használatakor, betonkemény tincseket eredményez.
Hajtőemelő képessége zéró, és csúszóssá teszi a hajat.
Soha többé nem venném újra.

Elizus
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: >54  |  2018. június 10.

Imádom ezt a hajvasalót, nagyon szépen simít és gyorsan lehet vele haladni. Szép fényessé és pujhává teszi a hajam :)

Csirip74
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. június 10.

Vékony szálú rövid, időnként "hosszabb rövid" hajam van, kell valamilyen hajformázó hogy álljon valahogy. Megvettem a müllerben a baleás hajformázó víz fiaskó után, igaz, hogy nem volt olcsó. DE! Minden fillért megért! Gyönyörűen tudom formázni, szárítani a hajam, szép fényes lesz tőle és fantasztikus az illata és fejemre sem lapul a nap végén. Szuper!