KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajformázók

csokibeka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 23.

Nagyon jó illata van, nem zsírosítja a hajat és nem is érezni a használata után, hogy van "valami" a hajamon, nem ragacsos, nem kemény a hajam. Extra fényes tőle a végeredmény, nem viszket tőle a fejbőröm, mint kb minden hajhabtól, bár csak alkalmanként használom.

szancs95
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 22.

Nagyon szeretem. Jól tart, bár leginkább a babahajak kordában tartására használom, de ugyanúgy a begöndörítést is tovább tartja. Kevés is elég belőle, utána rendesen ki tudom fésülni a hajam, nem ragad, nem kelt őrülten zsíros hatást és nem lesz tele fehér trutyikkal a hajam. Nálam simán veri a drágább lakkokat.

molnaradrikaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 22.

Szerintem tökéletes! Én bátran merem ajanlani mindenkinek aki fényes hajat szeretne! 😊

Brigitta0217
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 21.

6 - 8 éve megvan. Régen minden nap használtam , de 1 - 1,5 éve már csak alkalmakkor használom. Még mindig fantasztikusan működik.

Deena
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 20.

Én már két alkalmat is használtam, ügyetlenkedek még vele, valahogy rá kellene jönnöm a helyes technikájára, nyilván nem várok szögegyenes vasalt hatású hajat. De bízom benne lassan bele jövök :)

Rivendell
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 19.

Akkor szoktam használni, ha hajmosás után nagyon száll a hajam, elég kevéssel is befújni olyan erős, és gyönyörű egységes összképet ad, anélkül, hogy látszódna, hogy van valami a hajamon. Kicsit fújok belőle, és a kezemmel elsimogatom, pár perc után pedig tapintásra se érződik, hogy turpisság van a dologban. Valamivel többet használok belőle, ha jó kis koncertre megyek, és tudom, hogy végig fogom ugrálni, de még így sem látszik, vagy nehezítené el a hajam, ráadásul a vikinges befont frizurám pont ugyanúgy áll mikor elindulok otthonról, és mikor hazaérek. Tökéletes.

Liv77
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 18.

Tartós hajlakk,kicsit erős illat.Amúgy jó,csak velem is az történt,mint az előző hozzászólóval.Szerintem valahogy beleragad a cucc,és kifújás közben útvonalat változtat a lötyi.Nekem sikerült szembe fújnom vele magam,de alkalomadtán szemöldökömet is fixáltam vele.Ilyenkor nedves kézzel megfogdosom a lukacskát,és kis ideig újra jól jön.Ez egy ilyen multifunkcionális cucc.Talán ránctalanítónak is jó lesz.

cincinetti
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 18.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 18.

Már régóta szemezgettem a Remington cb7400-al, ami kb ugyanez a termék. Csak sajnos az ára (16000 Ft jelenleg) visszatartott a vásárlástól. Nézegettem a neten, mit lehetne helyette venni, de csak nagyon gagyi termékeket találtam olcsó pénzért. Aztán néhány napja megláttam az akciós újságban, hogy a Lidlben is lehet majd kapni. Szaladtam is gyorsan venni egyet az adott napon, és szerencsére kaptam is (bár már nem sok volt).
A hajam enyhén hullámos, vékony szálú, ráadásul most növesztem, így pont abban a sehogy-sem-áll állapotban van. Még frissen mosva csak-csak mutat valahogyan, de aztán ahogy telnek a napok, úgy veszti el a formáját. Amazonon olvasgattam a Remington keféről, és ott azt írták, hogy azért ez nem úgy működik, mint egy hajvasaló, hogy szögegyenes lesz tőle a haj, csak nagyon szépen összerendezi. (Ott egyébként vannak is fényképek csatolva, ha esetleg nem lenne érthető, hogy mit akartam írni.) Szóval ezek alapján nem vártam, hogy olyan lesz a hajam, mint vasalás után, így nem is csalódtam. Kusza kis hajamat szépen rendbe kapta, és nagyon kevés idő alatt.
A gép sec perc alatt felmelegszik a kívánt hőfokra (100-180 fokig), és onnantól kezdve már csak fésülködni kell vele. (Persze előtte ki kell bontani a hajat.) Digitális kijelzője van, tízesével lehet léptetni a hőmérsékletet. Ennyiből jobb is mint a Remington, mert ott csak 3 hőfok közül lehet választani. A használatijában még javaslatok is vannak, hogy milyen hajra milyen beállítást javasolnak. Én csak olyan 140 fok körül próbálkoztam, és nekem úgy tűnt, az elég is. Ha egyenesebb hajra vágynék, akkor nyilván a magasabb hőfokon kellene dolgoznom vele.
Egy bajom van csak vele, hogy egy picit növesztenem kell a hajamat még ahhoz, hogy rendesen tudjam használni. Mivel hátul rövidebb a hajam, ott nem annyira tudom még alkalmazni, de elől - ahol már eléri az államat a hajam - már szépen dolgozik. Szóval látom, hogy mi jó barátságban leszünk! :)
Szerintem ennyi pénzért nagyon megérte - minőségi kis cucc, és szépen rendbe rakja a frizurámat.
Jó szívvel ajánlom!

Update: Valaki egy másik hasonló terméknél sérelmezte, hogy nem is olyan, mint egy kefe, mert annál nehezebb, bumfordibb. Nyilván, mivel ebben elektronika stb. van, természetesen nehezebb mint egy sima hajkefe. Mondjuk ezen sztem annyira nem kell csodálkozni... Meg hogy megégette a kezét, amikor belenyúlt kiszedni a hajszálakat. Jézusom. Nyilván meg kell várni, míg kihűl. Mondjuk az enyémben nem volt hajszál eddig, mivel előtte ki kell fésülni a hajat.

Honeyreka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 17.

Egy könnyen beszerezhető állatteszteléstől mentes hajlakkot kerestem, megtaláltam ezt és azóta se váltunk el! Erős tartása és hihetetlenül jó fodrászos illata van, mindent tud, amit egy hajlakktól várok!

Sorea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 16.

Sokat vaciláltam milyen fajta hajlakkot kéne vennem a fenékig érő (szögegyenes) hajamra, mivel nagyon figyelek rá, hogy kímélő termékeket használjak. Na de a lényeg az, hogy be göndörítettem a hajam és nyilván utána be is fújtam vele, és még másnap is gyönyörűen tartotta a loknikat. Szóval én teljesen megvagyok vele elégedve, 5*.