KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajformázók

se98
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 17.

Alapjaraton, eros szalu hullamos majdnem fekete, szoszosre szarado hajam van. Szinte minden nap kell vasalnom, eddig nem torte a hajam de most, Ehhez jott meg egy balayage szinleszivas+festes.. a fodraszom ajanlotta hajvasalashoz hogy a hotol ezzel vedjem a hajszalakat.
2-3 napig teljesen egyenes, egeszseges kinezetu, selymes tapintasu es illatos lett a hajam. En a Remington Keratin Therapy hajvasalommal hasznaltam, nedves hajra kentem fel ra szaritottam, ezutan vasaltam ki, az eredmeny elkepeszto volt!!!! Masnapra sem hullamosodott, es ugyan olyan fenyes es selymes maradt!!! Mindenkinek ajanlom, meg Steampod gep nelkul is!! ☺️☝🏼

hadri
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 17.

Nagyon rossz termék! Semmi formázást nem adott a göndör hajamnak, fénytelen lett tőle és borzasztóan kiszárított (nem győzök most mindenféle tápláló hajpakolást tenni rá). Sajnos nem olvastam el az üzletben az összetevő listáját, hát nem csoda hogy ennyire szárított, amikor a 2. összetevője az alkohol :/ Szuper jó, hogy vegán termék, de akkor se értem miért kell egy hajápoló terméket teletömni alkohollal!! Előírásnak megfelelően alkalmaztam, nem tettem belőle túl sokat a hajamra, úgyhogy biztosan nem ez volt a gond, hanem a termék alapból rossz. Természetesen kidobtam, kár volt ilyen förtelmes termékért pénzt kiadnom.

Koltaikatalin5
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 16.

Nagyon szeretem, hihetetlenül sokáig jó és sokat segít a töredezett hajvégeken!

Glori8
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 15.

Nekem durva tapintásúvá vált a hajam tőle és nagyon szárít. Estére lelapul ,elnehezült a hajam, másnap mikor felkeltem zsíros is lett :/

katica22
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 15.

Még Ausztriában jutottam hozzá ehhez a kis CSODÁHOZ. Valami fantasztikus amit a hajjal csinál, nekem alapvetően egyenes hajam van, de a vége szokott jobbra-balra-kedve szerint állni, és ezzel esküszöm egy hajvasalást simán ki lehet váltani. 2 euróért vettem akciósan, nagyon megéri szerintem az árát. Finom kellemes púderes illata van. Aki teheti vegye meg próbálja ki, mert csalódni tuti nem fog.

Plusskutya
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 15.

Steampod géppel használom, abszolút hozza az elvárt hatást: sima, fényes, tartósan egyenes, egészséges külsejű haj.
Önmagában nem tudom, mire képes, de a hozzátartozó géppel tényleg csodára képes.
Ajánlom mindenkinek, akinek hozzám hasonlóan alapból "béna" haja van (= kevés, vékonyszálú, nem egyenes/hullámos, festéssel nyomorítva :-)

bendi13
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. október 14.

Én most próbáltam ki a hajlakkot először és a Rossmannban ez tűnt a legszimpatikusabbnak. Nagyon tartós a hatása és nekem egész gyorsan megszáradt.

Zsuzsuzsza
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 14.

Első benyomás : Ma használtam először ,nekem iszonyatosan vékony szálú ,szögegyenes , gyenge a hajam , a legtöbb terméktől összeáll , ragacsos lesz.Nem szoktam formázni se, óvom mindentől , de nagyon vágyom néha hullámos frizurára , ezért muszáj a hővédelem .Nagyon féltem tőle , olvastam itt pár rossz tapasztalatról...de ! szerencsére nem tudok rosszat mondani ,a hajam jó illatú lett a használata után , nem ragad .Azt nem tudom , mennyire véd a hőtől ,viszont kellemes a használata ,hosszabb távon kiderül.

Beus005
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 14.

Az illata valami csoda <3 a hatása is nagyon jó, szereti a hajam.

Anyezz
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 14.

Többször újravásároltam. Vékony szálú, könnyen lelapuló hajam van, ez nagyon bevált, imádom az illatát is. Tartósnak mondanám, de ha esti programmal is folytatja az ember, egy frissítés közben nem árt:) Nagy sajnálatomra dm-ben nem szoktam látni, csak a saját márkásat árulják, de az a közelébe sem ér.