KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajformázók

agiagi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 23.

Nem tudom, mire jó, azon kívül, hogy illatos tőle a hajam..

Sindy6
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 23.

Csodaszép, ragyogó fényes hajat ad másodpercek alatt, és abszolút nem nehezíti el a hajat.

Larael
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 23.

Már csak azért is jár az 5 csillag, mert dm-bn ez az egyetlen anti frizz termék. Nem azt mondom, hogy csodát tesz, de az biztos, hogy segített a kb 2 centis frizz rétegen ami általában körülveszi hajkoronámat (mint másnak a legdurvább esős napon, nekem úgy nézett ki a hajam). Nedves hajra fújtam, és egészen sokat kell használni belőle. Érzetre kissé ragacsossá teszi a hajat először, de szerintem ez az, ami elősegíti az összhatást. Aki szálló, bondorodó szálakkal küzd, annak mindenképp megér egy próbát. Az illata is király, a kiszerelése praktikus.

zsizmo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 20.

Eddig messze ez a legjobb hajformázó amit használtam,ebben az árkategóriában. Pici a tubus, viszont nekem sokáig elég, és nem ragacsos, nem áll össze tőle a haj csimbókokba.

Hannicsku
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. április 19.

Gondoltam kipróbálom, szeretem a baleás termékeket.
Meglepően jó! Jó tartást biztosít, nem ragad, nekem bejött! Már sokszor újravásároltam. Ajánlom!

Hannicsku

Nagyon szeretem, zöld taftot cseréltem erre. Rövid a hajam, szárítás után szép dús hatású tőle, már a 3. flakont használom. Ajánlom!

Liliana09
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 19.

Göndör hajam nagykn jól egyben tartja de a harmadik napon már nem igazán tartja össze igaz addigra már úgyis hajat mosok

asztromélia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. április 18.

En szeretem. Tenyleg mukodik, betartja amit iger. Szaritas elott fujok belole es kefe nelkul, csak az ujjaimmal igazgatva megszaritom. Latvanyos a hatasa, a hajam egyaltalan nem lapul a fejemre.

A hajhab valtozatot is probaltam de ezt joval egyszerubb hasznalni, nem ragadnak ossze a hajszalak mint egy hab eseten.

Hecate
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. április 18.

Nagyon elégedett voltam a hajformázóval, bár nekem igen kevés mennyiséget kellet használnom különben nagyon lelapult tőle a hajam. Viszont a száraz hajam kiválóan táplálta, kedveltem az illatát. Azért vonok le két csillagot, mert a pumpája csak a flakon feléig bírta így más spriccelőbe voltam kénytelen tölteni, illetve hiába olcsó többet már nem láttam és nem tudom hol lehet beszerezni, nem sok helyen kapható.

emmamiddleton92
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 18.

Az én hátközépig érő hajamra nagyon bevált. Próbáltam ennél "nevesebb" és jóval drágább waxot is, de eddig nem találtam ennél jobbat. Nem kell tőle extra erős hatást elvárni, és tudni kell vele bánni. Ha túl sokat használsz, másnap csöpögni fog a zsír a hajadból :D Nem nehezíti el a hajat és az illata is csodás. Egy jó darabig ki fog tartani.