KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajformázók

nyuszo
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. október 15.

Gyakran hordom lófarokban vagy laza kontyban a hajamat. Hajmosás után mindig sokat bénáztam, mert a frissen mosott, csúszós hajból nagyon nehéz bármilyen frizurát csinálni. A habtól összeragad, a lakktól meg merev, bukósisak szerű lesz :(
Ez a termék szerintem megoldotta ezt a problémát, és szinte egyáltalán nem kell lakkot sem használnom, olyan jó tartást ad a hajnak, és olyan jól beáll tőle!
Törölközőszáraz hajra fújtam egy keveset jól eloszlatva, aztán előre hajolva, kézzel borzolva megszárítottam. Szinte csak össze kellett fogni a fejem tetején, és kész is volt a frizura! Elég jó volument adott neki, és nem csúszott szét! Még lakkozást sem igényelt!
Másnap reggel mikor felkeltem, a hajam ugyanúgy állt, mintha le sem feküdtem volna! Tökéletes volt!!! Szinte sajnáltam szétszedni!
Most biztos, hogy egy ideig használni fogom ezt a terméket, és nagyon boldog vagyok vele, csak reménykedem, hogy hosszú távon sem okoz semmilyen károsodást a hajamban!

tonic
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 14.

Óvatosan, mértékkel kell használni,nehogy túl sok legyen, de amúgy teljesen jól teszi a dolgát, rugalmas szép tincsek lesznek.

tonic

Bevált, óvatosan fújom fel és tényleg megemeli a töveket, valahogy dúsabbnak tűnik, aránylag sokáig elég lesz szerintem.

ysolo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 14.

Hasznalom egy ideje, de meg probalgatom, hogy lenne a legjobb a vekonyszalu, gondor/hullamos hajamra. Az mar biztos, hogy szaraz hajra tobbet nem teszem, mert szornyen ragacsos, mintha vattacukros kezzel akarnek hajat formazni (kicsit az illata is vattacukorra emlekeztet). Ha vizes hajra fujom es hajszaritoval szaritom meg, azt vettem eszre, hogy mintha dusitana. Gondorebb nem lett viszont hajam. Kivancsi vagyok, hogy mutat, ha befujom es levegon szaritom meg. Tesztelgetem tovabb. Addig is marad a 3 csillag.

kismadár
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 13.

Eddig sosem fésültem ki vizesen a hajam, de mióta van kifejezetten vizes hajra való Tangle Teezer-em, azóta meg merem kísérelni. Nem tudom enélkül milyen lenne, de nagyon egyszerűen ki tudom vele fésülni a hajam, kb. 2 perc alatt, pedig fenékig érő, göndör hajam van. Az illatát nem szeretem, tipikus Gliss Kur illat.. :( Lassan fogy.

AppleMaple
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 12.

Nekem a kék szinű, 3-as erősségű van meg. Ritkán szoktam használni, de olyankor mindig jól esik érezni az illatát. Nem vagyok túl tapasztalt hajhabok terén, de nekem ez jónak tűnik, szép tartást adott a hajamnak.

AppleMaple

Csupán egyetlen hajtincsre szoktam használni, ami a választékomnál igyekszik a rossz oldalra kerülni és ezzel szoktam megregulázni. Ha ez igy megy tovább, évtizedekig elég lesz, ezért nem irom, hogy újravenném, mert a halálomig kitart XD Amúgy nagyon jó az illata

N0N0
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 12.

Nekem "4-es" erősségű van. Tetszik, hogy száradása után könnyen át lehet fésülni a hajam, és ugyanolyan frissen mosott, puha tapintása lesz, mintha nem tettem volna bele semmit (sőt, jobb). Ad egy kis tartást, igaz, nem túl sokat, de azt legalább jól. Kellemes, enyhe, finoman karakteres illata van. Me gusta.

Iria
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 11.

Mindig is féltettem a hajam a hajhabok, hajlakkok és hasonlóaktól de egy félresikerült hajegyenesítés miatt teljesen elvesztette a hajam a tartását, így gondoltam megér egy próbát. Teljes mértékben elégedett vagyok vele, nincs fura szaga, nem nehezíti el a hajam, nincs zsíros látszat és amellett, hogyv tökéletesen teszi a dolgát és visszakaptam frizurám tartását plusz pontot érdemel, ugyanis kitolta egy nappal a hajmosást. Hajmosás után szoktam egy keveset törülköző száraz hajra tenni, főleg a tövekre és egy keveset eloszlatok. Második hete használom, szerintem jó sok van még benne, valamint eddig nem tapasztaltam negatív mellékhatást sem.

kamcsi28
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 11.

szép fényes tőle a hajam, bár első ránézésre nagyon kevésnek tűnik, de nagyon lassan fogy. talán a szokottnál kevésbé töredezik a hajam.