KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajformázók

nikiiabel
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 13.

Ez az eddigi legjobb habom fodrászom használta először rajtam, és szerencsére a fodrászkellékesünknél volt is ilyen. Igen az ára elég borsos, de megéri mert sokáig kibírja. Nagyon szép volumenje lesz a hajamnak és a göndörségemet is gyönyörűen kiemeli és megtartja.

nikiiabel

Fodrászom használta a hajamon és azóta már én is ezt használom. Sok félét kipróbáltam már de ez a nyerő hajhab nekem.

senskin
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 12.

Nekem tetszik, valóban dúsít és nem ragacsos, de a legjobb a Paris ebből a szériából. :)

JJJ
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 11.

Sajnos konnyen lelapul a hajam, mivel sok van es hosszu is, igy szaraz-kiegyenesitett hajtore szoktam fujni. Kicsit nehez volt megtanulni a technikat nekem, de a Semmi Gubanc Fodraszmuhelyben tobbszor nagyon kedvesek es segitokeszek. Az eredmeny tartos, az edzes es a hosszu futas meg se art neki. Lelapulasra hajlamos hajra nagyon ajanlom.

JJJ

Azert vettem meg az Anti Gravityt, mert a tobb eves hydrate.me wash es rinse hasznalat ota, ha hullamosra sutnem a hajamat nagyon hamar kirug, mivel minel hidrataltabb a haj annal egyenesebb. Sokat hasznaltam es elegedett is voltam vele, viszont vegul Hair Resortra valtottam az illata miatt (elkepeszto kokuszos illata van). Az Anti Gravityt egyenesites elott hasznalom mintegy hovedokent, a Hair Resortot meg ha hullamosra sutnem a hajamat. A fodraszaim a Fodraszmuhelyben javasoltak igy a felallast es abszolut igazuk volt most is :)

SunnySide
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 11.

Nem én, hanem a párom használja. Féltem, hogy az illata túlságosan nőies lesz, de kellemesen csalódtunk. Megvettük a hozzá tartozó sampont is. Eddig hajhabot használt a haja formázására, de sajnos nagyon száraz lett a haja tőle és egyre jobban egyenesedett ki a haja, nem beszélve arról hogy olyan volt mintha szárazon fésülné. Ez a termék segített rajta, csodaszernek nem mondanám, hiszen a problémát nem oldotta meg teljesen, de hajmosás után 2 napig szépek a fürtök, formázhatóak.
Nagy plusz, hogy szárazon is fel lehet vinni a hajra és bőven elég 1 pumpálásnyi belőle.
A pumpás kiszerelés is megnyert. A göndör hajra készült termékek közt igazán jó az ára, ezért megadom az 5öt, mivel jobbat ilyen áron nem hiszem hogy találni lehet. :)

Edccsi
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 11.

Abszolut elégedett vagyok vele. Hormonális változások hatására felerősödtek a hullámok a hajamban, új megközelítés vált szükségessé az ápolásában és a formázásban. Eddig mindenhol csak göndörítő termékeket találtam, de nem göndör/ hullámos hajra valókat. Ezek inkább elnehezítették a hajamat és ettől kínyúltak a loknik. Boldog vagyok hogy rátaláltam erre a termékre (a Müllerben kapható sötét csomagolásos változatra). Először megíjedtem, amikor levegőn szárítva kemény, hullámos tincseket kaptam. Mielőtt a töveknél is teljesen megszáradt volna - mert ettől kicsit türelmetlen és csalódott voltam- nagyon alacsony fokozaton rászárítottam hajszárítóval, előre lógatva a fejem, paskolva a hullámokat. Ennek hatására az "összetapadt" tincsek keménysége megszűnt és helyette csodás loknikba rendezett maradt a hajam. Megvett magának, mondhatom. Ezekután kipróbáltam a wunder pakolást is, amiről írtatok. Imádom az összhatást. Sosem vollt még ilyen ápoltan-laza-elegáns a frizurám. Azt hiszem sorra veszem a többi terméküket is, úgy tűnik nagyon értenek a rakoncátlan tincsekhez.

Manitabarbara
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2017. december 11.

Nekem nem vált be. Azt leszámítva,hogy finom az illata és tényleg nem hagy fehér maradványt a hajon, nem igazán teszi a dolgát.Mintha nem is fújtam volna semmit se a hajamra.De az illata tartós.

Marcipan11
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 9.

Sima hajvasaloval használom. Törölközőszáraz hajra felviszem, megszárítom és alaposan kivasalom. Amugy is egyenes a hajam csak olyan kócos sörény szerű. Ezzel puha es selymes. A hajgumi meg dupla edzés utan sem töri meg. Utana is szép egyenes marad. Örök darab lesz nálsm😊

mbea90
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 8.

Egyetértek az előttem szólókkal, hogy semmi hatása nincs, de a haj gubancolódik tőle kemény lesz és nagyon nehéz kifésülni.