KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajformázók

nikolettazsofia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

Nekem a sötétbarna hajra való van meg és egyszerűen fantasztikus! Pár másodperc alatt olyanná varázsolja a hajam mintha megmostam volna, nagyon jó illata van és tényleg nem hagy fehér maradványokat. Egyszerűen csak befújom a hajam és kész is, nem kell dörzsölgetnem törölközővel se semmivel. Viszont ennél a barna hajra valónál figyelni kell, hogy meg van kicsit színezve így ha mellé fújod a bőrödön sötét foltot hagy, de könnyen le tudod törölni, akár a kezeddel is. Ezentúl csak ezt használom, csodálatos!

thewildone
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 28.

Sok kísérletezés után találtam végül ezt a habot. Tart és dúsít, én ezt kerestem.

trixi89
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 28.

Tartása nagyon jó nem ragad össze túlságosan tőle a hajam, viszont az illatát nem szeretem.

Nikoletta8
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. április 28.

Egyszerűen imádom, én a gepárd mintásat választottam. Amellett, hogy jól mutat az asztalomon irtó könnyen ki tudom vele fésülni a hajam. Az én hajam vékonyszálú, fenékig érő és olyan, hogyha ránézek már összegubancolódik. De hála ennek a fésűnek még nem vágatom le a hajam. Nagyon megkedveltem, szerintem abszolut megéri az árát.

TaBePa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 28.

Nekem nagyon bevált, tetszik, hogy nincs illata, lehet mellette parfümöt használni, és nem húzok magam után egy hatalmas illatkavalkádot :) Nekem a tartóssága is elég, de el tudom képzelni, hogy ez valakinek nem elég, inkább olyan közepes erősségűnek mondanám. Viszont a haj rugalmas, természetes hatású, és amit nagyon szeretek benne, hogy könnyen kifésülhető, a nap végén nem kell feltétlenül hajat mosni.

CsDominika
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 27.

Már lassan 2 éve használom. Erős tartást ad a hajamnak az illata nagyon, nagyon jó :D Ha valakinek göndör haja van és úgy szeretné kivasalni, hogy nap végén ne egy őserdőt lásson a feje tetején, akkor ez biztos segít ebben! :D

loju
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 27.

Nem rossz, nem rossz... de valahogy mégsem az igazi! Hozzáteszem, szerintem azt a hajlakkot még le sem gyártották! :-D Nekem talán kicsit zsírosítja a hajam, annyira talán nem is hagy nyomot, mint egyes lakkok! Az ára nagyon jó viszont!

dalmuska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. április 25.

Talán ez az egyetlen hajlakk, ami az én babahajszálacskáimat tökéletes fixálja, én úgy vettem észre, hogy olyan hét-nyolc órás hatása simán van. Ráadásul könnyen ki is tudom fésülni a hajam a nap végén, bár keveset is fújok rá.

Rozi71
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 25.

Nem találtam még nagyon jó száraz sampont, ez se tökéletes. Nekem matt lesz tőle a hajam és egy idő után olyan, mintha korpás lenne. Ettől nem lesz annyira "korpás" mint a l'Oréal zöld színű száraz sampon esetében. Akkor szoktam használni ha hirtelen bezsírosodik a hajam (igen szokott olyat csinálni, hogy este még oké, reggelre meg szörnyű) és nincs időm megmosni. Ez a sötétbarna nem fehéríti annyira a hajat. Illata nem jó, de a zsíros hajénál egy fokkal jobb.

DynaNusser
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 24.

Na ez az a termék, amiben nagyot csalódtam. Semmit nem csinál a hajammal, csak összekuszálja. Szöszös lesz, összeragad, összetapad, kellemetlen. Ha keveset teszek akkor nulla a hatás, mintha semmit nem is tettem volna rá, ha kicsit többet, akkor meg már kemény tincsekké áll össze. Katasztrófa. Kuka. :(