KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajformázók

Nileve
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 18.

Tökéletes és olcsó hajlakk azoknak, akik nem szeretik, ha fújás után egyből tapad a hajuk mindenhova és utána szeretnék könnyen kifésülni. Nem nyújt csodát, inkább azoknak jó, akiknek alapból is sokáig benne maradnak például a hullámok, göndör fürtök a hajukban. Ahogy előttem is mondta már valaki, minimálisan rögzít. Nekem ez éppen elég, nincsen szükségem olyan hajlakkra, ami szó szerint megragasztja a frizurát és elnehezedik tőle az egész. Ettől természetes marad. :)

Vanessza0420
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 14.

Hajmosas utan mindig hasznalom. Konnyebben kezelheto tole a hajam es nagyon jo az illata :)

balazskrisztii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 14.

Már vagy egy éve meg akartam szerezni és teljesen véletlenül találtam egy helyet, ahol 3500-ert meg tudtam venni. Erős, szőlős illata van, amit én nem érzek szárítás után, de sok más terméket is használok. Mindegy is. A hatása fergeteges, kb két borsónyi kell az egész hajamra (középhosszú), dúsít és tartást ad. Lehet hosszú hajnál nem nyújt olyan sokat, de a többieknek ajánlom

Blackbird
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 14.

Vállalható az illata- a többi Bed head göndör termékhez képest- , a csőrének köszönhetően jól adagolható. A rakoncátlan, kócos göndörséget szépen megtartja, nem szárít, nem szalmásít, nem keményíti meg a hajat, nem nyúlik meg tőle a fürt. Viszont estére átgöndörít, belőlem kiscsigás puttót csinál, ami azért ..Viszont ha valami eszement göndör frizurám van befésülve, vagy eltűzve, ect. -bubim van alapból-akkor remekel, oda pont jó. De ezzel a csak ráengedem a diffúzort a hajamra és kész is opció nem igazán működik.

Blackbird

Erőszakos illata van, elnehezíti a fürtjeimet, ha kicsit túlfújom,akkor vattásítja is. Száraz hajon a kócos göndör hajamból mikrofonfejet csinál, szerintem szárít is, a hajvégek szalmaszerűek lesznek . De kevés ,lelapuló hajon lehet,hogy segít. Sok, kócosan göndör hajnál nem igazán van értelme.

mlexa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 13.

Nagyon nem vált be! Próbálkoztam vele, de nekem szaggatta a hajam, így hamar a kukában végezte! :/

KingaSimon
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 13.

Vegyes érzésekkel viseltetek a márka iránt, sok kipróbált termékem volt, amit mielőbb a kukában szerettem volna látni, de ez a lakk nem okozott csalódást.
A 48 órát valóban kimaxolja s ha az utasításban leírtak alapján használjuk, azt kapjuk, amit ígér, finom az illata. Tetszik, szeretem, mert a tartás nélküli hajammal csodákat művel.

AppleMaple
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 10.

Nem igazán szeretem használni a felvitele miatt és a hatását sem véltem különösebben felfedezni, szóval pakolásként teszem fel időnként de alig várom, hogy elfogyjon.

Vicus7
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 9.

Közepes tartást ad a hajnak, nincs ragacsos érzet, csak ajánlani tudom

Jucuus
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 9.

A fodrászom használja, tőle rendeltem még egy éve egy ilyet, szerintem nagyon jó, sokáig elég, tényleg jó hatással van a hajra. :) bár kicsi gubancos lesz tőle, de egy picit fésülni kell rajta, és az eredmény tökéletes!