KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajformázók

Emimo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: >54  |  2017. augusztus 17.

Kodihoz hasonlóan én is a piros, normál tartásút vettem, csak egy helyen kaphatóan a Müllerben; 1700 Ft-ért. Hatalmas flakon, s mivel én nagyon keveset és csak egy bizonyos helyen használok hajlakkot, hosszú ideig elég lesz. Több hajlakkot próbáltam, de a vélemények miatt ma megvettem ezt, és azt hiszem nem fogom megbánni. Nekem az illata sem taszító, de hamar elillan. Viszont a tartása, a tapintása, a kifésülhetősége, a minősége, mert a minőségről van szó és kész, az kiválóóó! Nem ragacsos, nem páncél, hanem finoman, de biztosan és természetes kinézettel ott tartja, olyan formában a hajat, ahogy én akarom, és nem ahová ő akar tekeredni.

kocos
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. augusztus 16.

Jajj Istenem annyira nagy csalódás az egész... Megvettem nem kevés pénzért a dmben es semmit nem használt, csak rontott a helyzeten. A hajtöveim zsírosak lettek tőle (még zsírosabbak), összeállt a fejem tetején lévő haj. Nem ajanlom.

TimyeK
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 16.

Nagyon gyorsan felmelegszik. A felülete csúszósabb, mint a sima kerámia lapos társai, ezáltal jobban siklik a hajon. Szépen egyenesít és fényessé varázsolja a hajat. Nekem a digitális kijelzője is nagyon tetszik, dizájnos kis kütyü. Mivel vékony lapú és a kialakítása is gömbölyű, könnyű vele göndöríteni is.

Racka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 16.

Az illata nem különösebben tetszik, de a hatása jó, szépen tart és szép fényt ad.

borb.biaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 16.

Ha régen kiszőkíttetted a hajad, és a szőkített részről pár hét után még mindig hajlamos lekopni a festék, akkor ez a termék a legjobb barátod. Könnyen kezelhető, el lehet oszlatni egyenletesen, szerintem a beszárítást is segíti, és nem lesz tőle rossz tapintása a hajnak, csak ajánlani tudom.

mancus2
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 16.

Régebben sokáig ezt használtam, de egy ideje nem tartja meg tökéletesen a frizurám, úgyhogy le kellett cseréljem :-(

mancus2

Pirosról váltottam, mert egy ideje az nem tartja meg a frizurám úgy mint régen. Ez megtartja, viszont nincs fénye és sprőd hajat csinál. Még keresem az igazit, addig marad ez :-)

nati1234
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 15.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 15.

Igen valóban teszi a dolgát ahogy az írva van dúsítt, de fixál is. Egy dúsító hajlakkhoz tudnám hasonlítani. Nem rossz kis termék de messziről fújatni a hajra jobb mint közelről (közelről eleget össze tapasztja a hajat) az illata is tipikus hajlakk illat nekem. Valóban nincs vele gond teszi a dolgát nálam 4* még azér tesztelem..

Update: nem nagyon használom már mivel a frissen mosott hajamat is zsírosnak mutatja. Inkább hajlakk mind dúsító, az ára sem olcsó.

mancus2
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 14.

Többször újra vettem már :-) magas tupírom van és jól tartja, ráadásul nagyon fényes lesz tőle a hajam :-)

edeseper
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 13.

Finom, puha, lágy esésű lesz tőle a hajam, pedig a végei nagyon meg vannak gyötörve a sok festéstől, sütögetéstől. Icipici mennyiség elég belőle. Nedves hajra szoktam felvinni szárítás előtt. A dobozon lévő leírás szerint pakolaskent is használható, úgy még nem próbáltam. Az egyetlen hátránya, hogy nagyon gyorsan zsírosodik tőle a hajam, pedig felvitelnél ügyelek rá, hogy a hajtövet elkerüljem. (Egyébként olyan 5-6 naponta raerek mosni, ezzel olyan 3-4 nap max). Emiatt a -1 pont.