Legújabb vélemények - Hajformázók

Melszi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 21.

Nekem bejött, egész nap dús marad a hajam, nem ragad, nem áll össze. A hajam első lépésben tupírozom, majd a port a tenyerembe szórva-összedörzsölve tapogatom végig a hajam, majd megborzolom. Annyi a hátrány számomra, hogy mattítja a hajam fényét.

MGizella
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 21.

Olyan hajszárítót kerestem, ami elég erősen szárít nem maximum hőmérsékleten is. Eddigi hajszárítóimmal mindig az volt a probléma, hogy közepes fokozaton gyengék voltak a vékonyszálú de sok hajamhoz, maximumon viszont szinte leégették a hajam. Ennél a modellnél is nagyon forró a max hőmérséklet, viszont kikísérleteztem, hogy közepes hőmérsékleten és maximum fújással nagyon hamar meg tudom szárítani a hajam anélkül, hogy károsítaná azt. Nagy pozitívuma a készüléknek, hogy mivel professzionális használatra is ajánlott, 5 m hosszú a kábele, így kényelmes a használat. Egyedül a gombok elhelyezése miatt vonok le egy pontot, mert ha az ember magának szárítja a haját zavaró, könnyű átkattintani más hőfokra/sebességre.

Masnis87
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 20.

Az itteni vélemény miatt vettem meg és próbáltam ki, meg mivel valami flancos, professzionális hajlakkot akartam, ami végre megtartja a silány, vékonyszálú, könnyen lelapuló hajamat... Kár volt... Az illata valóban isteni rózsás, nem a megszokott hajlakk szag. Ez nagyon tetszik benne, de hogy semmi hatása nincs, az is biztos. Nagy csalódás. Kettőt vettem kapásból, de egyet már tovább is passzoltam. Rövid hajra tökéletes, de nekem a félhosszú hajamra halottnak a csók. Nem veszem újra.

Emrana
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 20.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 20.

Nagyon praktikus hajcucc. A minimális hajtő zsírosodást is mattitja, nem csak megemeli a hajtövet

cicc
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 20.

UPDATE: nemigazán szeretem már ezt a terméket, mert nagyon összetapasztja a hajam, és a göndörség másnapra szénakazal lesz.. most kíséreletezek egy másikkal, ha az beválik, ezt végleg elhagyom.

Kb 5 hónapja vettem meg,itteni vélemények alapján de eleinte vegyes érzelmeim voltak a termékkel kapcsolatban. Festett, göndör/hullámos hajam van. Javában használtam már a házi hajpakolásokat (ami lényegesen javított a hajamon) mikor kipróbáltam. Elsőre én sem tudtam eltalálni a mennyiséget, ezért összetapasztotta a hajam,máskor keveset raktam rá akkor meg az volt a gond. Összességében jó termék, szép fürtjeim lesznek tőle, de nekem 1 maximum 2 napig szépek.. Viszont kevésbé szárazak, és természetesebbek. Tesztelgetem, viszonylag sok van még, lehet újraveszem:)

daisydream
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 19.

Tettem egy próbát ezzel a hulladékkal, amikor még használtam állatkísérletes kozmetikumokat is. Hullámos nem lett tőle a hajam, de kócos,összetapadt és száraz az igen. Sosem hámlott azelőtt a fejbőröm, de ettől elkezdett. Hónapokba telt mire helyrejött a hajam.

Anasztazia20
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 19.

Szeretem, hogy ilyen pici, mert csak a babahajak lesímitására használom, sok idő mire elfogy. Teljesen jól működik, jó az illata.

gretaszaboo

Jónak jó, de a Tangle Teezer Salon Elitje nekem sokkal jobban bejött. Ez csak az egyik kezemre áll rá, akkor is sokszor elejtem. Nem szeretem annyira, a párom használja, nekem ez jobban húzza a hajamat mint az Elite társa.

Misa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 17.

Nekem tökéletes ez a termék. :)
Nagyon örülök, hogy kipróbáltam, most már minden hajmosásnál használom. Vékonyszálú, dús hajam van, tönkrement, korábban szőkített hajvégekkel (amit le kéne vágatni, de nem bírok rövid hajjal létezni), a válligérőnél úgy 5 centivel hosszabb.
Hajmosás után használom, 3-4 pumpálásnyit oszlatok el a teljes hajhosszon, átfésülöm óvatosan, hagyom állni egy kicsit, és megszárítom. A szárítás után egy fél pumpálásnyit még rákenek a hajvégeimre.
Azért tetszik annyira, mert igaz, hogy a kifésülést nem könnyíti meg (tényleg egy nagyon folyékony, viszkózus zseléhez hasonlít az állaga), és nem úgy hat, mint a szilikon, viszont a hajam csillogóbb, simább tőle. A hajvasalást elég 2 naponta beiktatnom, mert jobban tartja a formáját ezzel a termékkel. Szebbek a hajvégeim, és ráadásul még egy kis textúrát is ad.
Ami a hővédő hatását illeti, nem tudom, miből vehetném észre, hogy működik-e. A semminél mindenesetre biztosan jobb.
Ja, és nem nehezíti el a hajam, nem zsírosodik hamarabb, mint normál esetben. Van illata, de nem tolakodó, kb. egy fél napig lehet érezni, és számomra kellemes.
Egyszóval nagyon tetszik, biztosan újraveszem, ha elfogy egyszer.

Ingi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 15.

Szerintem azért annyira nem rossz, mint ahogyan itt írják. Az illata finom, nekem a hatása sem rossz. Az egyetlen negatívum, hogy olyan tapintású lesz tőle a hajam, mintha hajlakkal fújtam volna be...ragacsos :/ De kinézetre abszolút oké. Akciósan (vagy kiárusítás?) vettem, különben Batiste párti vagyok :)