KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajformázók

mindapinkszent
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. augusztus 14.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. augusztus 14.

virnajnifr
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 14.

Legjobb hajformázó! Nem sérül tőle a haj, könnyű használni, picit időigényes, mert tincsekre kell szedni a hajat és egy tincsen többször is átmenni, de abszolút megéri, a végeredmény nagyon tartós és szép.

Nena
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 13.

Ha valaki kíváncsi, hogy mi az az illat, ami minden Lush üzletből dől, akkor neki mondom, hogy EZ! :D
Döbbenetesen erős az illata, ami engem egyébként a nagymamám polcáról suttyomban elcsent és megszimatolt 4711-re emlékeztet.
A hatásával meg vagyok elégedve, én ugyan a fejbőrre nem használom, inkább a hajam közepét-végét kenem be vele szárítás előtt. Tényleg jól formázható lesz a frizura és száradás után nem ragad, tapad. Használok előtte balzsamot, így nem tapasztaltam szárító hatást. Az illata utána már nem ennyire erőszakos, szóval elviselhető emberek között is a fejem. :D
Ajándékba kaptam, ennyi pénzért nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni, de el fogom használni, az biztos.

KingaSimon
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 13.

Jajj nem. Bármennyit is használtam, mindig olyan volt a hajam, mintha előtte két hétig hajat sem mostam volna.

KingaSimon

Valóban hatalmas dús hajat kreál, viszont csak két óráig. Fixálni nem fixál annyira, mint a márka másik termákei, elég sokat kell fújni belőle. Nem veszek tőbbé.

KingaSimon

Egyetlen hajlakk, amitől a frizurám valóban tart, pedig rettenesetesen gyenge, nehezen formázható, vékonyszálú hajjal áldottak meg engem is. Szárítani szárít, tapadni tapad, de úgy vagyok vele, hogy valamit valamiért.

dorottya96
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 13.

Az előző hővédőm elfogyott, és most erre esett a választásom. Nemrég vágattam le a hajam, így elég sokat rakoncátlankodik, de ez némileg segít rajta. A fodrászom egyébként azt mondta, hogy a hővédővel nem feltétlen tesz jót az ember a hajának. Eddig semmi negatívum, de azért óvatos leszek vele.

Ivy96
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 12.

Nem rossz, jobban kedvelem a hagyományos hajlakkoknál. Környezetbarátabb, az illata is jóval kellemesebb és nem is ragad tőle annyira össze a hajam. :)

Sugicka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. augusztus 12.

Először megriasztott az ára, de miután a kedvenc hajkencém eltűnt a piacról, így vmit mindenképp kellett szereznem helyette. A fodrászkellékes csajszi ajánlotta.
Örülök, hogy megvettem. Iszonyú kevés kell belőle (rövid a hajam), abszolút nem ragasztja össze a hajam, nem lesz tőle zsíros, nem rakodik rá, mintha ott sem lenne, viszont a tartást biztosítja. Talán az illata kicsit pasis, de nem tolakodóan... Imádom!!!

annodobo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. augusztus 12.

Ez a cucc felér egy balzsammal, keratinos sprayvel, olaj és bármilyen hajmaszkkal ami csak létezik. Borzasztóan imádom. Eleinte nem volt nagy kedvencem, de rájöttem a megoldásra! Befújom a hajam, ha megszárad átvasalom vele újra. Komolyan mondom gyönyörű tőle a hajam. Mást ezentúl nem is fogok rá használni az 100% Ez a best. Nekem a FRIZZ CONTROL keratin protect van meg és tökéletes. Nem tudtam, hogy egy hajlakk ilyet is tud, de ez profi.