KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajformázók

detti23
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 20.

Nekem ez sajnos nem vált be. Csak összeragadtak tőle a hajszálaim meg olyan szárazok lettek. Az illata is túl erős nekem.

senskin
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. február 20.

Már lemondtam a Taft-ról, és egy ideje nem használtam. Nem vagyok tőle nagyon elragadtatva, főleg az illata zavaró. Mindenbe illatot tesznek, tök feleslegesen. Annyira nem tart, meg nem is dúsít túlságosan. Az árát azért elkérik. :)

Laura06
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 20.

Nekem göndör hajra sem használt túl sokat, egyenesre pedig szörnyű.
Viszont mióta vèkony szálú lett a hajam a festèstől, gyakran "száll", így arra használtam el hogy ráfújtam fèsűre, aztán áthúztam a hajamon párszor vasalás után ès lelapogatta elèg jól.

Soly77
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. február 20.

Teszi a dolgát, nem büdös nem ragaszt, pont annyira tart amennyire nekem kell. Többször ujra vettem már!

ilke
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 20.

Nekem bevált. Évek óta ezt használom. Nem tudok negatívumot írni róla. Jó tartást ad.

Bonnie13
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. február 19.

Nekem ez egy kalap kaki már bocsánat. Ragacsos lesz tőle a hajam és mégis száll százfelé. Három hajmosás után is nekifutottam a próbának, de a harmadiknál már nagyon mérges voltam magamra, hogy miért kapott újabb esélyeket az első bukás után. Ki is dobtam.

dinszy
Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. február 18.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. február 18.

Szeretem nem ragad össze a hajam tőle! Talán meg frissebbnek is néz ki:) tartás 10/10

Bloom
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 18.

Már többször újravettem, mert szerintem simán elérhető vele az a hatás, amit egy magasabb árkategóriájú volumennövelő hajhab nyújt. Vékonyszálú, félhosszú hajam van, amit szépen megemel, és nem ragad.

lorafair22
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 17.

Nagyon szeretem! Az illatát, tartását, színét, mindent :D Mindig újraveszem :)

senskin
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. február 17.

Nem a legjobb Elnett. Ráadásul menekülnöm kell, mert megül az orromban a ragasztó szag. A hajamat is képes összeragasztani, csak igen távolról ha fújom, úgy még elmegy. Úgy nem ragad, finomak a hajszálak tőle. Könnyen fésülhető.
Se nem dúsít, semmit nem csinál különösképpen.
Ettől függetlenül nem azt mondom, hogy annyira hű, de rossz, de a dús hajra való Elnett nekem sokkal szebb koronát alkot. Sőt... Viszont egyik sem éri meg az árát szerintem. Túlzás érte 1600 Ft, de néha megveszem...Viszont illatmentes és nem viszket a fejem tőle...