KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajformázók

Melcsibabyke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 23.

A göndörítő hatása 5*. Azt kapjuk, amit ígér. A só miatt persze szárít, ezért levonok egy csillagot. Mindenesetre 1400 Ft nem pénz érte. ☺

SchmitterBettina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 22.

Rengeteg és vastagszálú erős hajam van! Én hajszárítas előtt fújom be, aztán vasalom a hajam. Nekem így vált be, ha hajvasalásnal fújom be akkor ragad az egész. Így viszont nagyon jó kis termék . Arra figyelni kell, hogy nem a hajtőtől kell fújni , hanem kicsit lejjebb . Puha a hajam és 3 napig egyenes. Az illata, hát én semmi extrát nem vettem észre, tartós sokáig elég.

deezsina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 22.

Mosás utáni ápoló szert kerestem a szokásos hajvégápoló olajok helyére, hogy adjon valami tömeget a nagyon elvékonyodott hajamnak. A Lush kínálatában van erre elvileg jobban passzoló termék, de az illata miatt mégis ebből kértem mintát. Az én hajvégeim relatíve gyorsan megszáradnak, bármit csinálok, erre kentem rá ezt a terméket, ami valóban eléggé parán ragacsossá tette azt néhány szál hajam, elsőre kicsit megrettentem, reméltem hogy a gyors hajszárítózás majd segít. Később kicsit vatta-érzetet hagyott maga után, sokat piszkáltam hogy érezzem, nincs totál összeragadva, kócolódva. Ez az érzés amúgy kb egy napig volt meg, hasonlóan az illata is kb eddig volt kifejezetten intenzív. Próbáltam már vizesebb hajon is, ekkor kevésbé marad meg ez a vatta érzet, de az illata sem lesz olyan sokáig erős.
Azóta vágattam a hajamból és sokkal jobb élmény lett a használata, a nyakam közepéig érő hajon sokkal jobban alkalmazható (hosszú és dús hajon egyszeruen nem tudom elképzelni, hogyan muködhet), kicsit hajformázó érzetet ad, struktúrát a ritka, vékonyszálú hajamnak. A felvitele azért még mindig egy tortúra, érzem hogy egy csomó hajszálam kijön amikor felviszem, mivel eléggé ragacsos állagú, pedig tényleg nagyon keveset viszek fel, egy apróbb borsószemnyit csupán. Nem rossz ez, az illatától tényleg el lehet ájulni olyan jó, a mintát elhasználom, de azt hiszem inkább visszatérek az olajokhoz.

nati1234
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 20.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 20.

Igen valóban teszi a dolgát ahogy az írva van dúsítt, de fixál is. Egy dúsító hajlakkhoz tudnám hasonlítani. Nem rossz kis termék de messziről fújatni a hajra jobb mint közelről (közelről eleget össze tapasztja a hajat) az illata is tipikus hajlakk illat nekem. Valóban nincs vele gond teszi a dolgát nálam 4* még azér tesztelem..

jituszka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 20.

Nagyon tetszett, hogy van végre egy olyan termék, amitől nem ragad össze a (hullámos) hajam, és nem nézek ki úgy, mintha raszta fejem lenne már két használat után. Szóval a hatása ötös, viszont van benne egy összetevő (2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol) ami a leírásban nem szerepel, ellenben a flakonon igen. Kis utánanézés után láttam, hogy ez sajnos elég veszélyes, főleg ilyen aerosolos formában, úgyhogy bár a hatása jó, emiatt nem tudok több csillagot adni. Ha a gyártó ezt az egyet kijavítaná, abszolút a kedvencem lenne.

ivor
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 19.

Nekem sajnos sprőd,, száraz tapintású lett tőle a hajam. Lehet hogy dúsít, de ha ez az ára, akkor inkább maradok a nem dúsító verzióknál:)

nnagy822
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 19.

Nekem egész szép végeredményt adott, nem rakadt össze. Eddig ez a legjobb hajhab amit próbáltam.

lovemyplants
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 18.

Tényleg jelentős mértékben megemeli a hajtövet, azonban nagyon ragadóssá teszi a hajamat és a fejbőrömet. Használat után ha hozzá akarok nyúlni a hajamhoz nagyon fura érzés, nem is igazán tudom leírni milyen...amint tudom, ki is mosom,mert kényelmetlen. Az előző kommentek alapján majd igyekszem még kevesebb mennyiséget felvinni és updatelek. :)

nikolett00
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 18.

Úgy vettem le a polcról, hogy egy egyszerű Niveás hajhab. (én kis butus) Aztán hazahoztam és kiderült, hogy hajlakk, ráadásul szőke hajra.
Szerintem fantasztikus. Nem szárít, nem töri a hajam, nem áll össze tőle, nem lesz ragacsos. Legalábbis az enyém nem. Laza és szép tartású lesz a hajam tőle.

Balea  Tagelang Glatt-Spray

Balea Tagelang Glatt-Spray

Balea  Tagelang Glatt-Spray
berniponi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 18.

Hát, csodát nem vártam, nem is történt. Arra vettem, hogy a rövid hajamat (amit szinte lehetetlen néhol vasalni olyan hozzáférhetetlen) "hátha kiegyenesíti". Az Illata nagyon tetszik (engem dinnyére emlékeztet), de maga a termék szörnyű. Próbáltam mindenhogy, szárítgattam mindenhogy, fújtam belőle mindenféle mennyiséget de semmi. Pedig az én hajam nem mega göndör, csak a vége kunkorodik kifelé :D Talán hosszú hajon jobb lehet.

Update: Újra hozzányúltam, de hosszabb hajon sem működik. Csak a flakonért érte meg megvenni, ahhoz meg drága. :D