Legújabb vélemények - Hajsprayk

pacsalia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 23.

Nagyon jó. Szőkített, kiszárított hajra nekem bevált. Nem zsírosít, könnyen kifésülhetőve varázsolja a hajamat és a töredezett, száraz részeket szépen kisimítja, fényessé teszi. Az illata mesés, kár hogy nem érezni sokáig... :)

tami99
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 22.

Ár-érték arányban nagyon jó kis termék, hogy van-e hővédő hatása azt biztosan nem tudom kijelenteni, de szeretem az illatát, és a hajam puha lesz minden használat után. :)

gyopar17
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. február 21.

Hosszú hajam van, ezért naponta használok fésüléskönnyítőt... gondoltam, kipróbálom ezt is, pláne hogy szilikonmentes, meg vegán... bár ne tettem volna: a fésülést könnyíti valamelyest, viszont úgy összeragasztja a hajszálaimat, mint a legvacakabb hajlakk... a "believe in your dreams" helyett inkább azt írnám rá, hogy "believe in your nightmares"

Fannad
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 21.

Mint halottnak a csók. És az illata sem olyan finom mint a pakolásnak. Vizes kis permet. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

TheNancy07
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 21.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 21.

UP: Most már tuti, hogy ez a termék csinálja ezt a hajammal. Hajmosás után fújok a kezemre, nem is a hajamra, és még a nedves hajamba masszírozom. Tök mindegy mennyit rakok rá, nem lehet sokat, mert maradéktalanul felszívja a hajam. A végeredmény az eddigiek mellett: Lesimítja a kiálló/elégett kis szálakat, és jobb összképet mutat a hajról. Aaaaanyira jóó! <3

Ugyan azt tudom elmondani róla, mint a matrixos rózsaszín hajolajról. Csak ennek az illata sokkal kellemesebb, fincsi! Imádom!

Kinguska09
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 21.

1. Kellemes az illata
2. Nem szarit
3.zsiros a fejborom es nem okozott irritaciot( sajnos vettem mar olyan termket amitol egesz nap viszketett a fejborom:/ DE EZ JO :)
4. Olcso konnyen elerheto termek sokaig eleg kb 2 honapig *
5. Puha fenyes lesz tole a hajam konnyen fesulhetove vallik es nekem nem kocosodik be hamar miota ezt hasznalom
6. Nem ragad nem okoz zsiros erzetet
7. + az enyhe hajvegtoredezest meg csak csak megtudja ovni de ha vissza kell vagni a hajbol akkor meg kell tenni :D

FLaura20001006
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 20.

Szepen apolja a hajam, pedig sokszor volt festve, bar eros de megis toredezett es szaraz kicsit
Nagyon jo hogy fujos es nem kell kenegetni, nagyon jo az illata is bar lehetne tartosabb, megeri az arat:)

daisydream
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 19.

Tettem egy próbát ezzel a hulladékkal, amikor még használtam állatkísérletes kozmetikumokat is. Hullámos nem lett tőle a hajam, de kócos,összetapadt és száraz az igen. Sosem hámlott azelőtt a fejbőröm, de ettől elkezdett. Hónapokba telt mire helyrejött a hajam.

Timinimoook
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 19.

Hááááát....a samponját és a hajvégápoló olaját használom még, azokkal elégedett vagyok...Ezt nem tudom hova tenni.Nem oszt nem szoroz a hajamnak...

kocosfox
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 19.

A zöld verziónak sokkal finomabb illata volt, visszahozhatnák azt a verziót vagy legalább lehetne nagyobb az illatválaszték. Ez konkrétan a gyerekkori epres köptetőmet juttatja az eszembe amit gyűlöltem mert mindig majd behánytam az ízétől.