KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajsprayk

Aylawitch
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. november 16.

Volt egy időszak amikor azt hittem, milyen jót tesz majd a hajamnak, ha teljesen mellőzöm a szilikon tartalmú termékeket. Na persze... olyan sprőd, fénytelen, durva tapintású még soha nem volt a hajam, mint akkor. Ezt a gliss kur terméket egyébként ajándékba kaptam, magamtól soha nem vettem volna meg. Már az első néhány használat után ledöbbentem, hogy milyen puha, selymes, csillogó lett a hajam tőle. Mindig nedves hajon használtam, hajszárítás előtt.
Többször újra is vásároltam, majd azt vettem észre, hogy kezd kicsit zsíros, lelapult lenni a hajam, úgy hogy váltottam egy másik gliss kur balzsamra. El is kezdett hullani, de nem biztos, hogy ennek a balzsamnak köze van hozzá.

lohnerniki15
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 16.

Sokra nem megyek a használatával, összeragad tőle a göndör hajam csomókba.

bibogi23
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 16.

Nekem nagyon bevált, sose korpásodás elleni sampon nagyon tönkretette a hajam, ez végre rendbe hozta, puha lett, selymes, végre nem száraz drótos! Sőt kislányomnak nagyon hosszú gyönyörű haja van, de sajnos a nyári klóros medence víz borzasztóan kiszárította neki! Mióta ezt használjuk újra puha és fényes a haja!

laracroft
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 16.

Én teljesen értetlenül állok a termék előtt. A nagyon finom illatától eltekintve semmi hasznát nem látom. Bár az meg túl erős, elnyomja a parfümöt is. Valamelyik hazai celebünk írta az instagramján, hogy mennyire szereti, mert egyszerre száraz sampon és finishing spray... Száraz samponként egyáltalán nem működik, az éppen csak egy kis frissítésre szoruló hajtövemet még zsírosabbnak mutatta, közben van egy ragacsos poros érzése is, frissíteni se frissít. Tartást se sokat ad, legalábbis nekem nem. Olyan, mint egy poros állagú, rendkívül gyenge hajlakk. Mondjuk a hajlakkokra jellemző tapasztása az nincs, szóval annak még elmehet, majd update-elek, hátha találok benne valami hasznot.

dio14
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. november 15.

Az égvilágon semmit se csinált ez a spray. Használtam, használtam, vártam a csodát, de sajnos semmi hatás. Kicsit se segített a zsírosodáson. Az illata gyógynövényes, kellemes, és ebben ki is merült a pozitívuma. Szerintem ez egy teljesen felesleges termék.

Jutkosz
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 15.

Szuper az illata és a hatása is! Nagyon hosszú, dús, gubancosodó hajam van, nálam ez a termék alapfelszereltség. Félszáraz hajra fújom jó bőven, sokat segít a gubancokon.

Annath
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 15.

Örök kedvenc, nem is tudom, mennyiszer vettem újra, és bár most megcsaltam kicsit egy testvérével, mégiscsak ez az igazi.
Minden hajmosás után elengedhetetlen, könnyen fésülöm ki a gubancolódásra hajlamos vékonyszálú, göndör hajamat.

corsica
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 15.

Hajmosás után használom törölközőszáraz hajra. Alapból nagyon gubancolódós a hajam, óriási csomók képesek kialakulni miközben meg sem moccanok. Amíg vizes a hajam, nem szoktam fésülni, csak az ujjaimmal segítek hajszárítás közben. Ezzel a sprayvel ez könnyen kivitelezhető. Anno ez csak hajpakolással sikerült. Miután megszárítottam sem kell szenvednem a fésüléssel, nem úgy mint alap esetben. Ezek alapján nagyon elégdett vagyok vele.

Eszti8908
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 14.

Finom illata van és biztosan ápolna is rendesen, de nem szabad sokat fújni belőle, mert igenis elnehezíti a hajat. Viszont olcsó és sokáig elég

lohnerniki15
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 13.

Nagyon kellemes illata van. A göndör hajamra pont jó, szebbek tőle a loknijaim. Viszont nekem gyorsabban zsírosodik tőle a hajam.