Legújabb vélemények - Hajsprayk

TeodoraHegedus
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 20.

Mindabból amit ígér ez a spray csak a könyebb kifésülhetőség az igaz, talán a töredezett hajvégeken is segít. Eddig kétszer vettem meg de szerintem vannak sokkal jobbak is ugyan ilyen árban. Nem a legjobb a piacon. Amit viszont hiányloni fogok, az a jó illatta, ami elég sokáig érződik.

gabiba
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 20.

Nekem kicsit műbarack illata van, de szerencsére ez nem olyan erős. Törölközőszáraz hajra szoktam fújni (hajtőre nem!), nem sokat, utána jön a hajvégre valami hidegen sajtolt olaj és utána szárítom. Na most külön csak ettől fényes nem lesz a haj, viszont nekem segít, hogy ne gubancolódjon. Összeségében nem olyan rossz, de semmi hűha-hatás, no meg aki szilikonos cuccokat használ végképp ne várjon semmit. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Írisz
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 20.

Nekem nem csinált semmit a száraz,szőkített hajammal :(

LiiL
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 20.

Szerintem jó. Bár én leárazva 500 forintért vettem, de az illata jó és a festett hajam szinét is élénkíti. Szó mi szó, szál tőle a hajam és kicsit szárazabb mint általában, de én elhasználom.

Glowycosmeticsblogspot
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 20.

Sajnos nem vált be, eleinte van az a barack illat, ami jó aztán a hajamon bebüdösödik mintha megrohadna (Mindennap mosok hajat) plusz 0 ápolás, 0 fény, összegubancolja a hajam és lehetetlenség kifésülni, ráadásul a frissen megmosott hajam is úgy tűnik mintha sosem mosnám. Én és ő nem lettünk jó páros.

Glowycosmeticsblogspot

Olyan hajsprayt kerestem, ami hővédő, nem fűztem sok reményt hozzá, bár nekem a Syoss termékek mind egytől egyik beváltak. Hihetetlen, de befújom a vizes hajamat és másnapig ugyanúgy megmarad ahogy előző nap formáztam, selymes lesz a hajam tőle és mintha tényleg segítene megvédeni a hajamat.

Glowycosmeticsblogspot

Igazi nyári illatú hajpermet, a csomagolása is felvidít, viszonylag tartós, bár nincs nagyon viszonyítási alapom. (Kicsit feleslegesnek érzem a 20 másik fújokás hajápolóm mellett, aminek szintén jó és más illata van) Később rájöttem, hogy nem igazán az én illatom.

Nairam
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 19.

Imádom az illatát! Évekig Gliss kur hajsprayt használtam, nem is tudom miért, mert hogy abból akármelyiket használtam semmit sem segített,csak azért fújkáltam,hogy a hajamnak legyen valamilyen illata! Aztán kipróbáltam ezt, és nagyon jó! Száraz a hajam, az évekig tartó platinaszőkítés megviselte, használata után tényleg kitudom fésülni a hajam,érzem,hogy segít!!!! A hajamat már nem festem próbálom kímélni, és csak pantene termékeket használok rá! Eddigi véleményem pozitív, remélem hosszútávon is így marad!

vvivien
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 18.

Jó az illata könnyebb vele a kifesules viszont elég sok kell belőle

boni04
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 18.

2018.04.
A másodikat flakont nyúzom, de lesz még folytatás! Nagyon gyorsan rendberakja a seprűs hajvégeket, az illata mennyei! Nagyon szeretem!

UPDATE:
A harmadik flakon felénél járok. Még mindig nagyon szeretem az illatát, a hatását is. Mindenkinek ajánlom!