KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hajsprayk

Brbgi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: < 18  |  2018. július 16.

Nagyszerű termék és az illata is szuper.

Neira87
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 16.

IMÁDOM! Csupa nagy betűvel. Mióta használom, a hajam nem ismeri a gubanc szót. :) Jó-jó, használok rá mindenféle olajat és balzsamot hajmosás előtt, közben, után, de még így sem volt egyszerű a szárítás és a hajbontás. Viszont mióta ezt is beiktattam csak úgy siklik benne a fésű. Pixiboxban volt benne, magamtól nem biztos megvettem volna, mert nem hiszek annyira az ilyen termékekben. De ez megvett kilóra. :)

wasp
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2018. július 15.

Nemrég lett szőkére festve a hajam, a fodrászom szárítás előtt szokta a hajamra fújni fésüléskönnyítőnek, és a nedves, vékonyszálú gubancomban úgy siklik tőle fésű, mint az álom. Nekem tetszik az illata, a hajvégek szép puhák tőle. Most fogok venni egyet otthonra is, ha tartósan beválik, megadom az ötöst.

up:
Nagyon olcsó, nagyon hatékony. A fodrászom ajánlotta festett szőke hajamra fésüléskönnyítés céljából, mivel a hamvasító sampontól (bármelyiktől) mindig nagyon összeáll a hajam, olyan a tapintása, mint a betonnak. A hajvégekre szoktam egy minimális mennyiséget eloszlatni, vizes hajra, mosás után, ennyi bőven elég is. Amellett, hogy arra, amire vettem, tökéletes, jó illatú, ápolt lesz tőle a hajam. Abszolút megéri az árát, szerintem jó befektetés, viszont azoknak, akiknek tövezsíros-végeszalma hajuk van, mint nekem, azt tanácsolom, hogy a hajtöveket kerüljék el vele, mert bár nem nehezíti el a hajat, én úgy vagyok vele, hogy a tövekre minden sok, ami nem kiöblítendő.

lau256
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. július 15.

Az illata csodás, viszont ezen kivul nem igazan tudok mas pozitívumot irni mert kb semmit nem változtatott a hajamon..

Sindy6
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 15.

Pillanatok alatt teszi amit tenni kell, csak ne lenne az a szörnyű elviselhetetlen légyirtó citrus illata

Szimonetta96
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2018. július 14.

Évek óta ezt a terméket használom! Teljesen meg vagyok elégedve vele sose cserélnem le! Az én hajammal csodákat művel nem mellesleg kellemes az illat is. Egy hátulütője lehet, hogy nem tartós az illat!
Én a vizes hajamat fujom be vele és könnyebben ki tudom fésülni utána 🙂
5*-ot nálam teljes mértékben megérdemel 🙂

sziberi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. július 14.

Hatalmas meglepetés volt a göndör hajamra, ugyanis gyönyörű apró csigákat csinál. Nem ezert vettem eredetileg, de azóta már a legjobb hajformázóm. Göndör hajra próbáljátok ki :) hajmosás után is használom, ill hajmosások között, nedves ujjal való fésülködés után jól befújva a hajam (Kb 15 pumpa)

RekaDora
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. július 13.

Borzalmas. Bizakodva rendeltem meg, mert nagyon rafert a hajamra az apolas. Par hasznalat kellett mire rajottem, hogy ettol a spraytol csak meg szarazabb lett a hajam. Hiaba probaltam kevesebbet/tobbet, szarazabb vagy nedvesebb hajra az eredmeny akkor is ugyan az lett, egy fako, szintelen brutal szaraz haj.

Laura
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. július 13.

A trend it up-os tesója jobb, de ez is fini.

danyadi77
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. július 13.

Többfajta balzsamot próbáltam már a márkától. Gondoltam, így nyárra, a festett hajamra legyen most ez, de mintha nem lenne olyan tápláló,mint az ultimate repair express. Az illatát sem szeretem annyira. Kellemes, de a másik jobb.