KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hidratáló krémek

bettynaaaa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 29.

Nekem nagyon száraz bőröm van, amin hidratálás után is meglátszik az alapozó. Nem olyan volt, mint amire számítottam, túlságosan alapozó/maszk hatású. Több sminket igénylő eseményekre jó lesz, de hétköznapra nekem ez túl sok. Viszont az illata és az állaga nagyon jó. :)

kneva
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 29.

2 ml mintát használtam el. A gyógyszertárban mondták, keresnek nekem mintát, valamit, ami all skin types - ebben nehezen szoktam hinni, de ez a krém valóban jó volt zsíros bőrre is. Már az állaga sem az a zsíros, éjszakai krém állag, amit vártam. Meglepően jól beszívódott. A minta 3 alkalomra volt elég.
Az illata erős, mint a Nuxe termékeknek általában, de számomra nem volt zavaró.
Nem vagyok benne biztos, hogy megvenném-e a teljes kiszerelést, inkább keresnék valami könnyedebbet.

kneva

Ez a krém valóban nagyon erős, én csak aknés bőrre ajánlanám. Igazából a mitesszereimre vettem, gondoltam, hogy lehámlasztom egy kicsit őket. Nagyon erősen szárít, próbáltam másnaponta, meg kétszer egy héten. Végül vettem mást és ezt meg elajándékoztam.
Maga a termék még jó lehet, csak nem nekem, úgyhogy nem pontozom nagyon le.

kneva

Elégedett voltam a BB-jükkel és kerestem valami erősebb fedésű Erborian alternatívát. Valamint nagyon tetszett a SPF 45. Sajnos nagyon nem vált be, mert természetellenes tónusú rajtam. Lehet, hogy ázsiai bőrön jobban mutat? Ha a szín jó lenne akkor magával a krémmel nem lenne semmi bajom, hidratál, kisimít. Amúgy az nekem nem tetszik, hogy kenegetés közben jön elő a színe, mert nem tudom eldönteni, hogy dörzsöljem még vagy már kialakult a szín? (Az az általános tapasztalatom a CC krémekkel, hogy nagyon sárgásak, szürkések lesznek az amúgy kékes tónusú bőrömön, lesápasztanak, és vagy csak az orcákra tudom őket alkalmazni vagy kell föléjük BB krém vagy alapozó.) Nem venném újra. Azért elhasználgatom, ha már ennyiért megvettem. A SPF 45-öt nagyon sajnálom, de biztosan van még jó termék magas fényvédő faktorral.

Update: Vásárlás mellé kaptam belőle mintát, amit félre is tettem, mondván, hogy van belőle nagy kiszerelésem, ami amúgy nem vált be. Valamelyik nap aztán a kezembe akadt, és megdöbbenve látom, hogy a minta claire színű. Feltéptem, kipróbáltam, és ez lenne az, ami nekem 5 csillagos, szuper jól passzolt a színe. Gyorsan beléptem a Marionnaud webshopba, de ott csak egyféle CC krémet találtam. Ez megint egy olyan termék lenne, amiből létezik több kiszerelés és több szín külföldön, de nem hozzák be Magyarországra?

kdorci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

Azt hiszem ez a típus van meg. A kép alapján legalábbis :D Először kicsit borsosnak mondtam az árát, de igazából igen csak nagy kiszerelésben kapni és nem kell belőle sok egyáltalán. Én természetesen nappalra szoktam felkenni az arcomra a sminkem alá. Meglepően jól hidratál és egy naaagyon picike ragacsos érzést kelt az arcomon, ami fölé én imádok sminkelni. Amikor nem sminkelek és felkenem utána elmúlik ez a kis réteg.

Eddig elégedett vagyok vele. :)

kdorci

Egy külföldi bloggernél láttam, hogy ő nagyon szereti. Aztán megláttam, hogy milyen olcsó :) Én ebay-ről rendeltem. Kicsit izgultam, mert ilyen krémeket nem szokásom ott venni, de meg vagyok vele elégedve. Nem tartalmaz semmi káros anyagot, illatanyagot semmit. Legalább is tudomásom szerint. :D Egészen jól hidratál. Nem mondom azt, hogy nem lehetne gy picit jobb, de egy mindennapi krémnek tökéletes.

niki994
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

BORZALOM! Érzékeny bőrre van kifejlesztve és amilyen allergiát okozott csak pislogok. Ilyen árkategóriába nem gondoltam volna, hogy képes ilyet csinálni egy termék. Túl hipeolt nesze semmi fogd meg jól. Itt látszik hogy a név mögött olykor semmi se lakozik.

kneva

Az első PC termék, ami nem jött be.
Először is, mert kifényesedett tőle a T-vonalam, bár ez lett volna a legkisebb baj, mivel esténként azért elhasználtam volna. De a világoskék napvédő alá éppen emiatt nem tudtam kenni.
Nagyobb bajom az volt vele, hogy pár használat után apró piros foltokkal lett tele az arcom, ami nem múlt el. Konzultáltam a Skinsmartos lányokkal és két hét szünet után bevált régi termékekkel való minimál arcápolás mellett újra kezdtem a használatát, és sajnos, hogy ő volt a bűnös.
Talán az én bőrömnek sok volt a hatóanyag tartalma. Ettől még másnak jó termék lehet, ezért több mint fél tubussal elajándékoztam.

viktoriass
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

Ha csak egy szóval jellemezhetném: szörnyű. Utáltam. Alapvetően szeretem a Garnieres termékeket, de itt valami nagyon félre sikerült. Összesen 2 dobozzal vettem. Elsőnek azért, mert a barátnőm ajánlotta, hogy ez egy fasza kis színezett hidratáló és nem okoz pattanásokat. Igen ám, de nagyon átfénylett mindig, így korrigálni kellett. Ezután az Avon egyik alapozóját használtam. Na az még ennél is borzalmasabb volt, így gondoltam egy fene, megpróbálom megint. Nos most iszonyú sok pattanást hozott, átfénylett a bőröm alatta, és néha viszketett is. :( Lehet csak én vagyok valamilyen összetevőjére allergiás, de szerintem akkor sem túl jó. Nem venném újra, ez biztos.

Villango
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 29.

Csak kipróbáltam, de úgy hogy az INCI-jét nem láttam, ha látom elégetem :)
Olyan erős illata van mintha krémparfümöt kentem volna magamra, egyszerűen érthetetlen számomra ez mire jó. Eszméletlenül irritáló.
Alkohol benne, hatóanyag édeskevés, szilikon az első összetevők közt. Az egész krém egy nagy kamu, ami még árt is.