KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hidratáló krémek

SPetrus94
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 20.

Nagyon szerettem volna, ha működik, de valamiért nem kompatibilis a bőrömmel. Pont az olyan esetekre vettem, amikor semmit nem visel el a bőröm, de kellene valamilyen kis finom, nyugtató krém. Pozitív változást nem okoz a bőrömmel, a hidratáló hatását sem igazán érzem.

SPetrus94

Bár elsősorban anyukám használja, néha én is utána nyúlok. Erőteljes illata van, nem használnám minden este, de alkalmanként, egy-egy nagyon fárasztó nap után valósággal kisimítja reggelre a bőrt.

csvik
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 20.

Nagyon pattanásos volt a bőröm ezért a bőrgyógyász gyógyszer mellett ezt a termékcsaládot ajánlotta. Miután már letisztult az arcom, hegek és piros foltok maradtak ezért ezt a krémet kezdtem el használni. Ennek lassan már 5 hónapja, azóta is minden nap használom és sokat javított az arcom állapotán. Csak ajánlani tudom.

Csilluska
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 19.

Nagyon jól hidratál, kellemes illata van, de tényleg kicsit gyorsan fogy. Nem olyan régen használom, így igazán szemmel látható hatást még nem vettem észre. De legalább nem is ártott. Egy próbát szerintem megér, ha valaki direkt nyak- és dekoltázskrémet keres. Megelölegezem az 5 csillagot, mert az összetevöi szerintem jók, és tényleg ápolja a bört.

NickyFerrum
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 19.

A Beuty sleeping maskkal együtt használom. Szépen dolgozik együtt a kettő. Érzésre kicsit zsíros, viszont felkenve már közel sem kelti nálam ezt az érzést. Viszont nem kell ebből sem sokat felkenni. Jól hidratál, nem tömít.
Csodát azért ne várjon senki tőle, de jó kis krém.

Grumpi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. június 19.

Hát nagyon filóztama csillagokon!Mikor kibontottam éreztem a tiszta aloe illatot,mintha teljesen friss lenne.Csomagolása szuper és csak jó dolog van benne.Na de!A zsíros bőrömet nem tisztította meg,olyan volt mintha egy kupac aloét tologatnék jobbra-balra a bőrömön.Rengeteget kinyomtam,hogy jussak is valamire,meg is haragudtam rá és félretettem.Barátnőm tengerpartra készült és elkérte.Na ő lesült a napon mint a pecsenye kacsa és ódákat zengett róla.Csodásan rendbe tette a bőrét és nagyon jó volt vele tusolni.Neki bevált a nyaraláson!

Judittttt
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 19.

Tök véletlen találtam, pár éve jól bevált nonique gránátalmás hidratálót használok, és ez ott volt mellette, kb fele annyi pénzért, mondom, egy próbát megér, mivel elég jók az összetevői, semmi olyat nem láttam, ami piszkálhatná a mitesszerekre hajlamos, korpás szeborreás bőrömet... tényleg jó kis krém! Hát ránctalanításhoz szerintem éppenséggel kevés, nekem az nem is kell, csak megszokásból veszem a natúr ketyerékből a rámctalanítót, mert jobban szoktak hidratálni és tapasztalataim szerint jobbak az összetevőik. Rendben hidratál, könnyen beszívódik, könnyű krém, nem hagy semmilyen nyomot és nem is piszkálta a bőrömet semmilyen téren. Az illata is kellemes, nem tolakodó, jó árban van, kellemes használni. Semmilyen erős póruseltömítő összetevő, semmi alkohol, nem gyakori az ilyen kence nemhogy a drogáriák polcain, de sehol, sajnos ... 20-40 korosztálynak egész bátran ajánlom meg bárkinek igazából, de egy mezei, nem érett arcbőr ápolására tökéletes, ráncokat nem hiszem, hogy vasalni fogja, de hát az én véleményem szerint az nem a hidratáló dolga, hanem a szérumé inkább, és a jó szokásainké.... érettebb bőrre egy jó rutinba szérumok mellé szerintem egy jó opció lehet a nedvesség pótlására anélkül, hogy túlterhelnénk a bőrt.

PrincessMarshmallow
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. június 19.

Nekem bejött ez a kis krém. Általában éjjel kenem be vele a száraz területeket és reggelre máris jobb lesz tőle. Néha nappal is használom, akkor sem tapasztalok semmi rossz dolgot. Egyedül az illata fura, de egy idő után elillan és meg is lehet szokni.

PrincessMarshmallow

Kellemes illatú és állagú, jó érzetet hagy a bőrön, de sajnos a "nagyon világos" árnyalat is túl sötét. Jobban mondva nem is túl sötét, pusztán nem az én tónusom. Egy barackosabb árnyalatú embernek jobban állna, de sajnos nem nekem.

elwing88
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 19.

Ez valami csodálatos, pedig csak vészhelyzet miatt vettem meg mert a szálláson hagytam az arckrémemet, már a fürdőben is éreztem hogy nagyon kellemes, jó textúrájú, nincs tolakodó illata, szépen hidratál, jó érzés az arcomon, de azóta itthon is ezt használom és nagyon szereti a bőröm, ruganyos és sima lesz tőle. A testápoló verzió ugyanilyen jó. Megjegyzem az Egerszalóki fürdővíz eleve nagyon pozitív hatással volt bőrömre-hajamra egyaránt, érdemes kipróbálni.