KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hidratáló krémek

Esztuci
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. január 23.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. január 23.

Az illata kellemes, és tényleg puhának érződik tőle az arc. Próbáltam sminkalapnak is, teljesen rendben volt. És itt jön a de... Nekem egy kicsit csípte a bőrömet felvitelkor pár percig, és olyan érzés mintha nem kapna levegőt az arcom. Jobban szeretem az olyan hidratálót, ami engedi lélegezni a bőrömet, ezért nekem ez nem jött be.

agnese82
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. január 22.

Az intenzív illata miatt eleinte megbántam, hogy megvettem, félre is tettem egy ideig, de végül újra elővettem és adtam neki még egy esélyt. Az illatát végül megszoktam, ugyanis tényleg szuper kis arckrém, szépen hidratálja a bőröm. Megtartom mindenképpen, sőt, lehet az éjszakai változatot is kipróbálom majd!

sdorcii
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. január 22.

Nagyon-nagyon szeretem, nagyon jól hidratál főleg így télen.:) az illata meg csodalatos!

ostra
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 22.

eddig minden cosrx terméket szerettem, így hát kiváncsian próbáltam ki ezt a terméket is. nagyon tetszik benne, hogy puha bőrt eredményez másnap, ha előtte való nap este felkenem. az állaga is tetszik, könnyű felkenni, eloszlatni a bőrön. sajnos nehezen szívódik be nálam, de ezt leszámítva a hatása megér egy négy csillagot.

RekaYogagirl
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 22.

Akciós volt, emiatt vettem meg és szerencsére nem bántam meg. Nyáron a gél állagú arckrémeket szeretem, de télen ez sokkal jobb választás. Szuper jól hidratál, de nem fullasztó, nem izzadom le, és nem is lesz zsíros vagy csillogó a bőröm. Nagyon sokáig elég!

Anett0721
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2019. január 22.

Pár napja használom, eddig tetszik nagyon.
- nem ragad
- finom illata van, mégsem túlzó
- hamar szárad
- jó sminkelni rá

Egyelőre nem okozott irritaciót sem. Reggel-este használom.

szandi91
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 22.

Nincs benne fényvédő, mint a többi pupa BB -ben, és nagyon sűrű, nehéz elkenni, és nem jó érzés annyira a bőrömnek, mint a társai. Sajnálom, hogy hagytam magam rábeszélni.

Patrienn
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. január 22.

Csak egy szó, Imádom!
Sokáig kerestem egy jó hidratálót, de ezzel megtaláltam a tökéletes hidratálót!
Először csak egy kis takasos,pár alkalomra való mintát kaptam belőle, de amint az elfogyott egyből megvettem a legnagyobb kiszerelést úgy megtetszett!
A zsírosabb részeken nem érzem nehéznek, túl soknak, és amikor kicsit szárazabb a bőröm akkor is tökéletesen hidratál.
Ez a krém számomra maga a csoda!

rekusss
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 22.

Nyárra mindig megveszem a kis utazócsomagot a 15 ml-es kiszereléssel. Nem irritál, a bőröm sokkal egységesebb és simább. A fényvédője nagyon jó, a szeplőim nyáron kevésbè jönnek elő.

Asianlover
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 22.

Update: az utóbbi időben átminősült testre való bőrradírnak. Hasonlóan a száraz bőrre való szappanjukhoz, ez a bőrradír is egy vastag "krémréteget" - vagy hogy is mondjam - hagy a bőrömön. Felmerült bennem a probléma, hogy hogyan is tudna egy szérum vagy olaj beszívódni, ha már kezdésnek bezárom egy ilyen fókazsírral? Továbbra is nagyon kedvelem, de csak testre.

Hatását tekintve nagyon hasonlít a Bioderma Hydrabio-s bőrradírjához. Az is 5-öst kapott, fele áron ennek sem adhatok mást :)
Eszméletlen műszőlő illata van, tisztára, mint a Hélia-D tokaji aszus gélkrémnek.
Számomra kellemesek a szemcsék, nem túl sok, nem túl kevés, pont jó erősség. Ami érdekes, hogy használat közben csak úgy szívja be a bőröm, többször kell kevés vizet adnom hozzá, hogy ne kössön rá az arcomra. Ilyet edig nem tapasztaltam bőrradírnál. Szívesen fogom elhasználni.