KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hidratáló krémek

fokid1
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 23.

Örültem, amikor láttam, hogy lesz Ilcsi termék is a KM boxban, de ez nem lett a kedvencem. Nekem pont tetszik az illata, de az arcápolóimban nem igazán tolerálom, szóval csak párszor használtam. Egyszer kicsit szárazabb volt a bőröm, akkor csípett is úgyhogy végképp elment a kedvem a kísérletezgetéstől.

Takaro
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 23.

A fenyvedo miatt vettem, lehet hogy jo, de annyira zsiros es nehez, hogy nyarra teljesen hasznalhatatlan. Semennyi puder nem segit. Es meg budos is.

amandavampiire
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 23.

Nagyon tetszik😍 csodálatos illata van, hamar beszívódik és elképesztően puhává varázsolja a bőrt, viszont a pórusok ellen nem sokat tesz.

kneva
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 23.

KM boxban volt. Ez az első Ilcsi kozmetikum, amit kipróbáltam.
Az illatába beleszerettem, mert a gyerekkorom vakációit juttatta eszembe, amikor a Nagyinál reggel felébredve az egész házat belengte a baracklekvár illata, amit a Nagyi hajnal óta főzött...
Tetszik az állaga, hogy ilyen könnyű, habos. Bár az én bőröm T-vonalban zsíros, ez a krém meglepően jól beszívódik, és nem fényes.
Csillagos ötös.

gyngyvr
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 23.

A lenti véleményeket olvasva kezdek gyanakodni, hogy az enyém hibás termék...:) Nekem egyáltalán nem jött be, nulla fedés, persze BB krémként nem is vártam tőle sokat ilyen szempontból, de tényleg nulla. Egy kis színt ad, az alapozómat szoktam összedolgozni vele le a nyakam felé, ha esetleg ott világosabb éppen a bőröm.

gyngyvr

Parfümmentes, könnyű, jól hidratál, mi kell még? Szeretem a vizes állagát, és hogy egyből becuppantja a bőröm. Nagyon bejön a finom krém illata. Most ebben a melegben ritkán használom, és akkor is estére, de a hideg időben imádja a bőröm

barbel
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 23.

2016. november
Egyik alkalommal úgy döntöttem, most már tényleg illene vennem egy krémet a téli szezonra, mert a nyári kis vizes bázisú, géles krémek már nem jók erre az időjárásra. Gondolkodtam olcsó krémekben, de végül 2x1 óra ácsorgás után az Yves Rocher-ban emellett tettem le a voksomat. Eredetileg nem ezt akartam venni, hanem a Hydra Vegetalt, de az eladók rábeszéltek erre, mert ez testesebb, mint a Hydra, és télre pont jó lesz. Kétkedve vettem meg a krémet - még ha éppen akciós is volt -, tartottam tőle, hogy csak megdumáltak.

Már egy pár hete használom, és nagyon tetszik, minden alkalommal csak úgy issza a bőröm, estéről reggelre pedig szép kisimult és puha leszek tőle. Tetszik a krém állaga, gél és krém köztinek mondanám, nagyon könnyen felszívódik, kevés is elég belőle, és nem csillogok tőle. Remélem ez most kitart télen, tavasz-nyárra pedig megveszem majd a Hydrát, remélem ugyanolyan jó tapasztalataim lesznek vele, mint ezzel a krémmel.

2017. június
Elhasználtam még pár tégelyt, és még mindig nagyon jó. Szerencsére lehetetlen túl sokat kenni az arcomra. :) A Hydra Vegetalt azóta megvettem de borzasztó nehéz, zsíros-fényes krém, így visszatérek ehhez.

barbel

Hát, csalódás ez a krém, ahogy van, mert bár vízhiányos (?) bőrre van, nehéz, fényes, zsíros leszek tőle, és kis hurkákban pereg le az arcomról, pedig mindig csak egy keveset használok és utána még le is törlöm a felesleget törölközővel. :( Az illata és az állaga jó amúgy. Nem fogom elhasználni a maradékot, max. télen.. pedig úgy akartam szeretni! Inkább visszatérek Sensitive Vegetal testvéréhez, ami viszont csillagos 5-öst érdemel!

canaille
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 23.

Ő is egy állandó alapdarab lett nálam. Mindenmentes egyszerű hidratáló krém. Kissé testesebb, zsírosabb típus, de nálam pl simán elfér nappalra nyáron is, ha nagyon száraznak érezném a bőrömet. Ár-érték aránya verhetetlen, olyan mint egy jobb fajta "mindenmentes" patikai márka, csak kb fele annyiba kerül.

canaille

Szeretem. Nem igazán tudnék róla olyat írni, amit az előttem szólók ne tettek volna már meg, ezért nem is ragozom túl. Érzékeny bőrűeknek kötelező darab, és még CF is.:)