KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hidratáló krémek

Juli28
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 22.

Katasztrófa ez a bb krém. Én csak
2 színben láttam a drogéria polcain a sötétebb is baromi világos nekem. Nem tetszik a végeredmény és pár órát bír csak utánna szinte eltűnik az arcról. Nem ajánlom senkinek pénzkidobás, akkor inkább a l’oreal Nude magique az sokkal jobb!

Ad-Namah
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 22.

Nem irritálja a bőrömet és nem lettem tőle pattanásos, könnyű és hidratál, nyárra pont megfelel.

zonga
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. április 22.

Nem lett a kedvencem, főleg nappalra nem. Kéne bele napvédő, és nekem picit fura az állaga, felkenés után olyan furcsa, mintha lenne még egy kis réteg az arcomon, kicsit nehezebben szívódik be. Estére jó lehet, szépen hidratál, tulajdonképpen nincs különösebb bajom vele, de nem érzem csodaszernek, nem látom azt, hogy szebb lenne a bőröm. Én csillogást nem nagyon vettem észre benne (ha van, akkor sem zavaró).

Paula's Choice Calm Redness Relief SPF30 Mineral Moisturizer Kombinált/Zsíros Bőrre

eeraa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 22.

A legjobb fényvédő amivel eddig találkoztam! Könnyű, hamar beszívódó krém. Kellemes érzetet hagy maga után, nem ragacsos és gond nélkül lehet rá sminkelni. Önnmagában is szép, nem hagy fehér foltokat. Nekem sokat javított a bőröm állapotán, főleg a pirosságon segített. Nem szárít, táplál és ápol anélkül, hogy elnehezítené a bőrt. Igazán most tapasztaltam meg, hogy milyen sokat segít egy jó fényvédő mindennapos használata. Többet nem is tudok mondani róla csak ajánlani tudom!

silver
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 22.

Szűzanyám! Nagyon meglódulhatott a keze annak, aki a narancsvirágolajat öntötte ebbe. Az extrém erős szag teljesen használhatatlanná és élvezhetetlenné teszi ezt az amúgy ígéretes terméket. Szerintem nincs olyan ember, aki szántszándékkal ilyen penetráns illatot akarna árasztani magából, bármennyire jó hatással lehet a bőrre.

Helia-D Age Control Complex Ránctalanító Éjszakai Krém Retinollal és Argán Őssejt Kivonattal

Eria
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 22.

Az általános jó vélemények miatt kezdtem el válogatni a Helia D termékek között, végül ez jött haza és lett az elsőm.
Direkt kerestem ránctalanító hatásut.
A tégelye, ami üveg, bár nőies forma, szerintem nem szép és valóban nem jó. A szája ehhez a magassághoz kicsi és van egy belső perem ahol a krém megbujik. Viszont plussz pont a kis müanyag belső fedélzáróért. Így nehezebben szárad ki a krém.
A krém fehér, inkább szilárd, mint lágy, de a kéz hőjére kenhetőre puhul, a bőröm egész gyorsan issza, bár ahogy a nedvesség beszívódik, egy darabig még ragacsosnak érzem az arcom, aztán később ez selymesre szelidül. Összességében sokkal rusztikusabb benyomást nyujt, mint a külföldi krémek.
Táplálónak érzem.
Az illatáról nem tudom eldönteni, hogy zavar-e. Gyerekként sokat játszottunk kukoricaföldön, a krém illatában érzem a kukoricaszár illatát, de nem a szárazat hanem a nedves, erjedőt.
Szeretném szeretni, mert magyar és elég jó anyagok vannak benne. A márka iránt felkeltette az érdeklődést. Lehet hogy ujraveszem, mert összességében rendben van, de több Helia D krémet is kiprobálnék, mielőtt döntök.

zonga

Két napja használom. Hát, kicsit fura az állaga nekem, olyan, mint az orvosi/gyógyszertári ecsetelőké, a színe is ugyanolyan hófehér. Kicsit töménynek tűnik, de meglátjuk. Ha óvatosan teszi fel az ember, akkor jó, de ha sok, akkor tömény nagyon. Meglátjuk, mit tud. Pozitívuma, hogy van benne fényvédő. Inkább télre vagy szárazabb bőrre való, de egyébként nem rossz.

Nialla
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. április 22.

Az arcom annyira vízhiányossá vált, hogy piros foltok és hámló részek jelentek meg rajta. Ezt a krém néhány nap alatt teljesen rendbe hozta, viszont a T-zónát nagyon kifényesítette. Ettől függetlenül öt csillagot adok rá, mert amióta használom, a pirosság és a hámlás nem tért vissza.

Nutellabella
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 22.

Ud.: Megrendeltem újra, tavaszi-nyári hidratálónak. Tele lettem tőle apró, fehér pattanásokkal. A bőröm pedig valóban csak a felszínen érződik hidratáltnak. Amint lemosom, feszül. Ez a téli rutinomban sem volt jellemző. Kár, hogy a 100 ml-est vettem... Elhasználom majd a kezemre.
Saaaad boiiiii

Rossz terméket küldtek a rendelésemnél, ez volt az. Disznó módon nem küldtem vissza, de az árát sem kaptam meg, így elkezdtem használni. Fantasztikus! Nagyon megszerettem, tervezem, hogy a 100miliset is megrendelem!

polynaranna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. április 22.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. április 22.

Dm kedvences dobozban volt már kb. egy eve haszálom. Nagyon szeretem, isteni illata van. Csak egy borsonyit használok belőle és még mindig nem fogyott el :)