KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hidratáló krémek

madonna43
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 18.

Könnyű színezett hidratáló, teljesen elégedett vagyok vele. Nyáron, alapozó helyett használom nappalra. Pillanatok alatt eldolgozható, egységesen szép bőrt eredményez, az alapozós "maszkhatás" nélkül. Nem fénylik tőle a bőröm, pattanást, mitesszert nem okozott, kisebb ráncokba sem ült be. Egy kis pirosítót szoktam rádobni és már mehetek is. Mivel bőrhibákat azért nem fed el, szerintem viszonylag problémamentes bőrre való. A 001-es, light/medium árnyalatot használtam a világos bőrömre, de még nyár végén, kissé lebarnult arcon is működött. Bár nem csodaszer, azért adok 5*-ot, mert pontosan azt adja, amit ígér, se többet, se kevesebbet.

AstraNauta
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 18.

A sötétebb krémet vettem, mert nem világos a bőröm télen sem. Borzasztó színe van ennek a krémnek! A barnás-sárgás bőröm világos, rikító rózsaszín lett, és nem túlzok! Felkentem a karom belső felére is, ahol világosabb a bőröm (mert nem akartam hinni a tükörnek), és világított rajta rózsaszínesen, bármennyire is kentem vékonyan. Az üzletben ebből semmit nem láttam annál a lámpafénynél. Érdemes a bejárathoz menni kinti fényhez, ha utcára nyílik az üzlet, és ott lecsekkolni. Az állaga sűrű és képtelen vagyok normálisan elkenni, pedig arckrémet is kentem alá. A fedése amúgy nagyon jó lenne, már ahol sikerült elkenni. Ha a színe nem lenne ilyen über gáz, talán még próbálkoznék a felkenésével, de így az esélytelenek nyugalmával iktattam a kukába. Ez a krém nagy csalódás. Utána vettem egy másik féle Alverde krémet, ami szinte láthatatlan (és nem rózsaszín...), és nagyon tetszik. Szóval maradok ennél a márkánál, de ez a termékük kuka.

Tisza0814
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. augusztus 17.

A dm.-ben most csak 2500 Ft.,így gondoltam megér egy próbát. Márcsak azért is, mert ennek a krémnek a nappali változatáról csak pozitív véleményeket olvastam itt a krémmánián. Két hete használom minden este. Eleinte egy kicsit nehéz eloszlatni, de aztán elég jól felszívódik. Reggelre szép sima, hidratált bőrrel ébredek, főleg ha adok hozzá egy kevés olajat is (pl. gránátalmát). Nem okoz mitesszereket és pattanásokat, az összetevői is viszonylag elég jók. Újravevős.

jnka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 17.

Pár nap használat utáni véleményem: Mintát rendeltem belőle, féltem rögtön megvenni a teljes kiszerelést, mivel elég kényes bőröm van. Csak a nagyon könnyű krémeket tudom elviselni, sokszor még azokat is kiizzadom ebben a melegben. Felkenve először fénylik az arcom tőle, és kellett hozzá pár perc, míg beszívta a bőröm, de aztán már jól működik, szépen mattít, tetszik, hogy színezett, szép árnyalatot ad. Meg fogom venni a teljes kiszerelést. Ősszel-télen viszont biztosan alá kell hidratálni, mert még az én bőröm is kicsit húzódik tőle. Emiatt 1 csillag mínusz.

Update: Mégsem veszem meg, sajnos nagyon feszül a bőröm tőle, egyáltalán nem hidratál. Kipróbáltam úgy is, hogy alá hidratáltam. Így kb. egy órán át jó, azátn megint nagyon húzódik a bőröm. Szóval maradok inkább a RESIST YOUTH-EXTENDING DAILY FLUID SPF50 mellett, az tökéletesen bevált. Ennek meg még 1 csillag mínusz.

Jacaranda
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. augusztus 17.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. augusztus 17.

Tökéletesen maszk-szerű fehér gésa arcot csinál. (Legnagyobb igyekezetem ellenére sem tudtam eldolgozni úgy, hogy elfogadható legyen.) Vagyis használhatatlan a számomra (én nem sminkelek).

Emimo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: >54  |  2017. augusztus 17.

Ma 2 arckrémet vettem a Müllerben, ez az egyik, a másik nincs itt fent. (Perfection Beautycream) Ez is kitűnő kis krém, kellemes, gazdag, jól kenhető, nem az a súlyosan zsírosan tapadós, maszkos fajta. Az arcon könnyen siklik a könnyednek tűnő, ám tartalmas és gazdag krém. Allegrához hasonlóan, én télen, nappalinak fogom használni!

Más az összetétele, mint ami itt van fent!

Kitűnő ez a krém, mint általában a Terra Naturi cuccai. Én ezt a krémet bátran ajánlom érzékeny bőrűeknek is, 40--65 év közöttieknek, ahogy a dobozon ajánlják. Nekem az illata is nagyon tetszik.

Emimo

Jó kis krém, én nem aggódom az alkohol miatt. Jobban zavarna, ha kevés összetevő között állna elöl, arányait tekintve nagyobb mennyiségben, nem ennyi összetevő között. És jobban zavarna, ha durvább tartósítószer lenne benne. Kedvelem a Terra Naturi krémeit.

Effi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 17.

Három hónapja kezdtem használni az arclemosójával együtt. A bőröm állapota finoman szólva is katasztrofális volt: pattanások, hegek, foltok, tág pórusok... Folyamatos használat mellett a bőröm állapota látványosan javult, sokkal egységesebb a bőrképem, a foltjaim halványodtak, pattanás ritkábban jön és hamarabb megy. Esténként használom egy másik hidratáló alá, mert nekem önmagában kevés a hidratáló hatása. Gyorsan beszívódik, kellemes érzetet hagy maga után. Örülök, hogy van! :)

Update: Az elején el voltam ájulva a hatásától, csodásan letisztította az arcom, a LRP előtti állapothoz képest tökéletesnek volt mondható a bőrképem. Fél év használat után már átfogóbb véleményt tudok írni. Még mindig nem fogyott el, pedig minden egyes nap használtam. Mikor már úgy láttam, hogy nincs különösebb korrigálnivaló az arcomon, áttértem a kétnapi használatára. Na ettől a bőröm megsértődött és úgy kipattogott, mint már régóta nem. Ettől viszont én sértődtem meg, mert nem szeretném ennyire függővé tenni a bőröm egy krémtől... Ez nem normális dolog, szabályosan rosszul esett, mert azt hittem, a kiváltó okot is sikerült megszüntetni. Most úgy nézek ki, mint egy tinédzser, pattanások, zsíros T-vonal, hatalmas pórusok. Most már elhasználom, de nem fogom újravenni. Nem kell az arcbőrömnek egy drog!

PMJuci
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 17.

Bevallom, hogy a sok pozitív vélemény hatására vettem meg, ráadásul rögtön teljes kiszerelésben. Alig vártam, hogy kipróbáljam, és ekkor jött a döbbenet. Felvitel után kb. 5 perccel úgy éreztem, mintha rákötött volna az arcomra, és a bőröm kegyetlenül húzódott. Mivel rendesen ki is szárította, a szarkalábaim még inkább láthatóak lettek. Gondoltam is, hogy ennyit a ránctalanító hatásról. Viszont nem akartam elhinni, hogy nálam nem működik ez a csodaszer, ezért elkezdtem aláhidratálni. Több próbálkozás után a Resist Barrier Repair nyert (bár estére önmagában is ez a kedvenc krémem), de valljuk be, így azért pénzügyileg már elég húzós ez a megoldás. Szóval a hidratáló hatást semmiképpen sem tudom megerősíteni. A szem köré pedig végképp nem ajánlanám.
Mikor rábukkantam, vonzó volt számomra, hogy színezett a krém, de azonnal megtapasztaltam, hogy az én bőrömön ez gyakorlatilag nulla, egyáltalán nem lett egyenletesebb a bőrszínem, és a pórusaimon sem változtatott semmit.
DE! azt el kell ismerni, hogy tényleg nem zsírosodott annyira az arcom, még 38 fokban sem, és a fényvédő hatása is remek, és szerintem elsősorban ez a feladata egy fényvédőnek.
Így összességében 4 csillagot kap tőlem, de ha elfogy, inkább a Skin Balancing vagy az új 50 faktoros Skin Restoring jöhet szóba.

zovanda
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. augusztus 17.

Pont olyan a bőröm ,amire ajánlják. Kétszer használtam.Mindkét alkalommal nagyon bepirosodott az egyébként is pirosas arcom.A rosaceát kiemelte és csipet,ami lemosás után se szünt azonnal. A nyakamra is tettem,ott semmi hasonlót nem tapasztaltam,jó volt.Úgy tünik csak érzékeny bőrre nem jó.