KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hidratáló krémek

alexandraporcelain
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 21.

Zsíros bőrre, esti hidratálónak tökéletes.

Niuuuus
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 21.

Nagyon oda kell figyelnem, ha arckrémet vásárolok, mivel szinte mindentől pattanásos lesz. Ezt a krémet az összetétel miatt akartam kipróbálni. Már több hónapja használom és semmi probléma nem volt eddig.
Reggel szoktam bekenni, illetve napközben, ha le kellene mosnom az arcomat, utána.

Niuuuus

Nagyon jó arckrém!
2 nyomásnyi kell az egész arcomra, de nem szárítja és nem is nehezíti el a bőrömet.
Mivel kombinált a bőröm és még érzékeny is, majdnem mindentől pattanásos lesz, ez a krém végre nem okoz semmi bajt. (Le kell kopognom!)

dandelion
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 21.

Megszokott TBS testvaj minőség, kellően hidratál, de egy picit lassabban szívódik be, bár kevésbé sűrű mint amiket eddig használtam, ez lágyabb, krémesebb. Az illata nagyon tartós, órákig érzem magamon. Engem sütőtökre egy cseppet sem emlékeztet, vanília és karamell illatú, nekem a karamellás stroopwafel jutott róla azonnal eszembe, arra emlékeztet a legjobban.

lareina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 20.

Könnyed, friss nyári hidratáló. Nagyon szerettem, nem ragadt és nagyon gyorsan beszívta a bőröm. Az illata nálam a gyenge pontja, a citrusos dolgok nálam tiltólistásak nem tudom elviselni magamon őket semmilyen formában. Ennél a krémnél viszonylag megbékéltem az illattal de csak azért, mert a krém maga működött. Jók az összetevők és hozta azt amit ígért. Valószínűleg megvenném újra, de az őszi-téli időszakra nekem valami sűrűbb krémre lesz szükségem ezért a - 1 csillag, illetve itthon nem lehet hozzájutni. A tavaszi nyári időszakra azonban bátran ajánlom, nem okozott pattanásokat nem lett tőle zsíros érzetű a bőröm alapvetően szuper kis termék. Nem a legolcsóbb(azért nem is egy high end termék) de ennyit bőven megér, főleg hogy nincs telenyomva minden szeméttel.

Egi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 20.

Nudlikban dörzsölöm le a bőrömröl felkenés után 15perccel. Inkább lemosom. Ennyi vele az össz tapasztalatom. Jó az illata

pilla91
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 20.

Először nagyon tetszett, szép a finishe, nekem korrektorral kiegészítve tökéletes fedést nyújt, az illata se zavar.
DE! olyan szintű és iszonyatos ragyákat okozott, hogy ez valami hihetetlen. Eleinte nem tudtam rájönni, hogy mi lehet a ludas, majd abbahagytam a használatát és érdekes módon egy pattanás se került az arcomra. Nagyon sajnálom, mert színben tök jó lett volna. A ragyák miatt nálam ez a termék kuka...

bstr13
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 20.

Nappali krém? Olyan zsíros, nehéz, én ezt éjszakai maszknak használom. Iszonyú erős illata van, számomra zavaró.

bstr13

Szagtalan, kis viszkozitású krém, az apró sebeket eléggé csípi. Könnyen beszívódik, rétegzős rutinba okés. A belenyúlkálós krémeket nem szeretem, az ára miatt próbáltam ki.

kisviktoria
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 20.

Alapvetően a gél állagú hidratálókat szeretem, mert jobban beszívódnak, így féltem is, mennyire lesz zsíros ez a krém. Hát, kicsit tényleg megmaradt a zsíros érzet. Lehet éjszakai krém lesz belőle, de télen akár igényelheti a bőröm nappal is. Jó, hogy nem intenzív az illata. Plusz pont, hogy nem tégelyes a kiszerelése, a tubus számomra higiénikusabb.