KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hidratáló krémek

szllxsiv
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 21.

Ez a termék döbbentett rá arra a dologra, hogy az arcomon borzalmasan mutatnak az alapozok, és inkább a színezett hidratálók felé hajlok. Ha nem is rossz, akkor legalább is nem tudom elviselni őket rajtam.
Egy vlogger hatására szereztem be, és elkell mondanom, hogy imádom a terméket. Szinte minden nap ezt használom, púderrel és fixáló sprayyel egész nap tart. Ez az első la roche posay termékem de biztos nem az utolsó, főleg az effaclar családból.

Mindenkinek tudom ajánlani, aki nem szeret alapozókat használni, nem akar reggel sokat bajlódni a készülődéssel, és egy szép, hosszan tartó egységes arcbőrt szeretne! 😊👌

royne
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 21.

Körülbelül két hete van a birtokomban egy üveggel ebből a krémből, azóta használom. Szerencsére jó géneket örököltem, a korom ellenére nem igazán vannak ráncaim, így inkább csak ránc- megelőzésre használom.
Imádom ezt a krémet..az állaga, a beszívódása, illata mind-mind csillagos ötöst kap. Az egyedüli problémás rész a mosolyvonalam, úgy veszem észre hogy a krém használata után most már kevésbé mély, mint volt . Extra érzékeny és allergiára hajlamos a bőröm, de ennek a terméknek a használata során nem tapasztaltam semmi allergizáló tényezőt.
Elmondhatom, hogy két hét használat után az arcom puhább, nem hámlik, és feszesebb lett. Csak ajánlani tudom! :)

Fatyolfelho
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 21.

A tökéletes koreai BB krém! Missha Perfect Cover 21-es színe is gyönyörű, de annak sajnos az illatát nem tudtam elviselni, így ez lett koreai javaslatra a második próbálkozásom és bár egy hajszálnyit sötétebb a 21-es árnyalatnál, de jobban fed, szebb a végeredmény és illata sincs. Nagyon tartós! Nem emeli ki a nagy pórusokat és a zsíros bőrt sem zsírosítja tovább. A végén átlátszó Kryolan áttetsző púderrel fedem. Amikor pedig hazaérve megmostam a kezem és az arcom, a krém hibátlanul az arcomon maradt utána is. Biztosan megrendelem nagy méretben! A hazai drogériákban csak meleg tónusra lehet alapozókat, korrektorokat és BB krémeket venni, minden túl sötét és rettenetesen sárga. Úgyhogy a korai BB krém megváltás, végre életemben először nem sárgának nézek ki és imádom! Úgyhogy meleg tónusúak ne vegyék, nekik van elég választék a boltokban, de hideg tónusra ez kuriózum. 😊

Hopi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 21.

Ez volt az első arckrémem. Két éve nyáron vettem meg, már nem emlékszem milyen felindulásból. Kellemes az illata (nekem a cseresznyés változat volt meg), nem csípte sem a szememet, sem a bőrömet, de használata után csillogós maradt a bőröm (bár ez akár a nyári melegnek is betudható). Elhasználtam egy tubussal, de nem vettem újra, "komolyabb" termékekre váltottam.
Összességében nem rossz krém, szépek az összetevői, jó az ára, nem okoz irritációt és kellemesen hidratál, normál bőrűeknek, fiataloknak és kezdő arckrémnek tudnám ajánlani.

royne
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 20.

Nagyon érzékeny, viszketésre, hámlásra hajlamos bőrőm van. Gondoltam, kipróbálom ezt a Vichy krémet is, mert ajánlották a hidratáló hatása miatt.
Nos... csakis éjszakára használom, mivel elég nehéz krém, és lassan szívódik be.
Én nem tapasztaltam allergiát, vagy viszketést, reggelre mindíg szépen beszívódik, és a bőröm elég üde lesz tőle.
Amit viszont nem szeretek benne:az illatát . Már-már naturális, enyhén avas illatú ( elöször azt hittem hogy megromlott, de még közel másfél év van a lejáratáig) , és emiatt nem nyúlok szívesen hozzá.

Fannila
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 20.

Tobb honapos toprenges utan karacsony utan megvettem. Nem csalodtam benne. Olyan kulonosebb hatasa nincsen, talan nehezebben alakul ki pattanas az arcomon. Nem rossz termek, mert hidratal egyben es probalkozik a pattanassal is elbanni. Csodaszernek nem mondanam, de tetszik. A kiszerelese is tetszik.

royne

Nagyon pozitív vele a tapasztalatom.
Seborrheás, vízhiányos bőrömmel nagyon jót tett.
Nem allegizál, nem viszket a krém felkenése után a bőröm ( mind oly sok más termék esetében) , hamar beszívódik, és üdévé teszi az arcomat. Én néha még nappali krémként is használom, mert nem hagy zsíros nyomot a bőrömön. Illata is finom...szóval szuper kis krém, mindenkinek bátran ajánlom :)

bettidozsa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 20.

Az én bőrproblémáimra tökéletes, egy kis korrektorral és púderrel kombinálva szinte porcelánbaba hatású lesz az arcbőröm. Alapozót nem használok, akkora fedésre nincs szükségem, ez tökéletesen elég. Télre-nyárra is tökéletes választás, évek óta gyarapítja a kozmetikumaim táborát, és még mindig nem csalódtam benne. Tuti, hogy nem cserélném le másra.

Hopi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 20.

Az itteni vélemények hatására vettem meg.
Próbáltam már jó néhány arckrémet, de a zsírosba hajló, kombinált bőrömre egyik sem volt megfelelő, mert zsíros érzetet hagytak maga után, nem szívódtak be és csillogott utánuk az arcom, mint a diszkógömb.
Ezen tapasztalataimból kiindulva ezt a krémet is kicsit félve vettem le a polcról, de a rengeteg dicséretet olvasva, a remek összetevők miatt (se parabének, se egyéb más "piros pöttyös" összetevő a parfümön kívül) és a hozzáadott tokaji aszú esszenciának köszönhetően is (kedvelem a jó és minőségi bort, ezért engem ezzel duplán meggyőztek) mégis úgy döntöttem, hogy kipróbálom. Nagyon jól tettem!
Végre egy krém, amit be tud szívni a bőröm, nem nehezedik el a használatától és jó érzés magamon tudni. Eddig azt hittem, hogy bele kell törődnöm abba, hogy ha hidratált bőrre vágyom, az együtt jár a fénylő fejjel, de nem! Ez a krém bebizonyította, hogy kombinált bőrrel sem kell hendikepesnek éreznem magam. Azt hozzátenném, hogy a homlokom kicsit fényes marad akkor is, mikor már beszívódott a krém, viszont ez nálam nem mérvadó, mert néha a mattító tonik után is képes ilyet produkálni. Jól hidratál és remek összetevőket tartalmaz, ezért (remélem) jó lesz ráncmegelőzésre is.
Többen írták előttem, hogy az illata zavaró és művies. Én ezzel nem értek egyet, szerintem visszafogott, kellemes szőlőlé illata van, ami pár perc után el is illan.
Amit nagyon hiányolok belőle, az a fényvédő. Nem is értem miért nem került bele. Mindenesetre éjszakára nagyon ideális, illetve nappalra is, BB krémmel kombinálva (hogy az áhított UV védelem is meglegyen).
Egyelőre semmilyen negatívumot nem tapasztaltam, néhány perc után sminkelni is lehet rá, nem pirosodik ki tőle a bőröm, nem jöttek ki pattanások sem. Mivel még csak rövid ideje használom, ha a későbbiekben megváltozna a véleményem róla, akkor update-elek.
Mindenképpen csak ajánlani tudom!

Hopi

Az itteni pozitív vélemények hatására vettem meg, mivel úgy gondoltam, hogy 22 évesen érdemes lenne elkezdeni a ráncmegelőzést. Nagyon tetszettek az összetevői, odafigyelek rá, hogy parabénmentes termékeket használjak, és ha lehet, kerülöm a "piros pöttyös" összetevőket.
Sokan írták előttem, hogy zavaró/büdös/szörnyű az illata. Engem egyáltalán nem zavart, ráadásul néhány használat után meg is lehet szokni.
Viszont... Egy heti használat után úgy vagyok vele, hogy ez a krém nem nekem való, hiába a jó ár és a szép összetevők. Kombinált bőröm van, főként a homlokom hajlamos zsíros/fénylő lenni, ez a krém pedig hihetetlenül nehéz és testes, ezért kombinált/zsíros bőrre egyáltalán nem ajánlanám.
Nagyon nagyon keveset kentem az arcomra, jól el lehetett oszlatni és érdekes, de kellemes puha érzetet hagyott maga után.
Egy problémám van vele: Egyáltalán nem tudta beszívni az arcom, hosszú órák elteltével sem, cserébe pedig úgy csillog tőle a bőröm, mintha vizes lenne. Ha a használata után (púder és alapozó nélkül) kimennék az utcára, még az űrből is látni lehetne ahogy csillog tőle a homlokom.
Szerencsére nem volt drága, de attól még kár érte. Itthon levős napokon talán elhasználom majd.
Száraz bőrűeknek viszont szerintem beválhat.