KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hidratáló krémek

Stella1993
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 24.

ha túl száraz a bőröm, akkor szívesen használom.. de ha csak egy kicsi hidratálásra van szükségem, akkor nem ehhez nyúlok ugyanis tönkreteszi a faggyútermelésem. ha pár alkalommal használom, utána mindig többet és többet akar belőle a bőröm, ha pedig nem kapja meg akkor sokkal jobban kiszárad mint amilyen előtte volt. az összetevői sem teljesen szépek, túl zsíros, eltömíti a pórusokat, ezért arcra soha nem használom.

Rony
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 24.

Az esszencia után bátorkodtam ezt is megrendelni, de nem bántam meg ezt sem.
Tényleg felerősítik egymás hatását, sokkal szebb a bőröm tőle.
Télen az én bőrömnek sem sok, de valószínűnek tartom, hogy a kombinált zsíros bőrömnek a melegebb időben már sok lesz.

izabella73
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 24.

Nagyon jó krém,magasan veri a jóval drágább arckrémeket,amiket eddig próbáltam.Kiválóan hidratál,kombinált bőrre tökéletes mert a száraz részeket nagyon szépen helyre hozta,viszont a zsíros részeket nem zsírosítja tovább,hamar beszívódik.Mióta megvettem a többi krémemet nem is használom egyáltalán,pedig van egy pár.

lzsoficim
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 24.

Kedvelem ezt a krémet.Nem mondanám, hogy hűdenagyon hidratál, de így smink alá, reggel épp megfelelő. estére, arctisztítás után azért kell egy testesebb krém még az én kombinált bőrömre is.
Gyorsan beszívódik, lehet rá azonnal sminkelni akár, nem zsíros, és remek összetevői vannak, nem tömíti el a pórusokat. Ez egy nagyon jó alap hidratáló,bár azért ahhoz képest elég húzós az ára. De aki jobban megnézi az összetevőket, az tudja, hogy elég nehéz a piacon ilyen jó alapanyagokból összetett-minimalista-mindenmentes arckrémet találni.

jujo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 24.

a száraz-normál bőrtípusra valót vásároltam meg, egyszerűen imádom. Amíg én pihenek, az arcom teljesen feltöltődik. Reggelre kisimult és pihent, egyenletes bőrfelszínt kapok. Nagyon jól beszívódik. A nappali változatából a 3,4-es típusút vettem, nem annyira vált be. Nekem a Clinique Moisture surge krémmel összekombózva sokkal jobban bevált. Újra fogom venni ezt az éjszakai krémet :)

Farfalina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 24.

Amiota ezt használom az alapozo alá többen megjegyezték milyen szép a bőröm!
Szerintem az a változás végre nem fénylik a bőrőm egységesebb az öszkép nem csillogok!
Nagyon örülök mert valamilyen hidratálot kell használnom az alapozo alá de mindig zsirositamak!
Ez tökéletes vitalizál kisimít szerintem potolja a vizhiányt!

balalajka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 24.

Jó kis alapkrém, nem irritál, kevés is elég, ekcémás bőrön sem csíp. Férjem- aki már semmit nem mert az arcára kenni a rossz tapasztalatai miatt - ezt szinte locsolja magára, annyira kedveli a hidratáló, nem csucsogós hatását. Kapott saját dobozzal, nézni sem bírom, ahogyan használja: jó vastagon bekeni a kezét, aztán felkeni a nyakára meg az arcára a kezén lévő többletet. Sírva röhögök ezen a kifinomult és takarékos technikán (a szérumokat azért diszkréten hátrébb tettem, az önbarnítós ajándékmintáktól pedig megváltam-biztos ami biztos alapon)
Szóval jó krém, nem okoz pattanást, én sminkelni is tudok rá. Ő is biztos tudna, de továbbra sem akar. Öt csillag:-)

PSz
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 23.

Abszolút kedvencem, már többedik tubust használom. A legvilágosabb árnyalatot használom, nincs gondom színváltozással. Nem zsírosít, nem szárít, éppen jó. Kellőképpen tartós is. Természetesen nem fedi el a pattanásokat, ha vannak, úgyhogy azokra más is kell, de nem is elvárható egy BB krémtől. Megéri az árát.

PSz

Nem igazán szerettem meg, most fog elfogyni a teljes kiszerelés, már mást vettem helyette. Nem volt rossz, de nem volt igazán jó sem, vagyis nem tudtam neki tulajdonítani semmi plusz hatást azon felül, hogy fényvédős, és átlagosan hidratál. Nekem nem igazán érte ezt meg ezen az áron.

PSz

Most fog elfogyni az első dobozzal, még valamikor tavaly tavasszal vettem, de a nyárra félre kellett tennem, túl sok volt. Ősztől viszont milyen jól jött! Éjszakára használom, nem sokat, de még így is nagyon "vastag" krém, reggelre is marad egy réteg belőle, érzem, ahogy lemosom. Most tavasszal egy kevésbé testeset szerzek majd be helyette, aztán meglátom, kell-e ez megint majd a télre esetleg.