KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hidratáló krémek

Edokaa
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 17.

Nagyon szeretem, szép egyenletes színt ad az arcbőrömnek, nem pattogok ki tőle és nem szárít.

Aidyn3
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 17.

Az alapozója alá használom, azzal nagyon jól együttműködnek, kíváncsi leszek hosszabb távon a pattanásaimmal mit kezdenek. Ha eltüntetik őket, akkor 5 csillag, ha nem, akkor az ára miatt marad ennyi.

Whosthatfitgirl
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 17.

A L'Oréal Nude Magique 4in1 BB Krémmel anno teljesen meg voltam elégedve, gondoltam ez az 5in1 verzió még szuperebb lesz....hát nem jött be. :( Semmi fedése nincs, ha egy litert kenek a fejemre, akkor talán felsejlik valami, de ennyi erővel sima arckrémet is használhatnék. Csalódtam, mert nem tölti be a funkcióját, nem biztosítja az egyenletesebb arcszínt, nem fed, semmit sem csinál...szóval elég furán festek, amikor látszik, hogy a szemem és a szám sminkelve van, de az arcom meg teljesen natúr... :D Egyébként a termék csomagolása szép, designos, a krém állaga is kellemes, bár ezzel nagyon nem menti a helyzetet....
Sajnálom, de le kell pontozzam...jah és vennem kell egy új BB krémet... :/

fannifanni
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 17.

Én furálom, hogy valaki még bedöl ennek a cégnek a legtöbb komment kreáltnak tűnik.
Sajnos abszolút nem minőségiek a termékek csak egy szép dizánjba bujtatott termék ennyi és nem több...

RBea
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 17.

Szuper. Bőröm mitesszeres, acnés, hamar. Átzsírosodik a nap folyamán, viszont a felszín sokszor száraz, hámló a számos krém, lemosó, alapozó, stb. miatt, amit próbáltam. Már 2hónapja LaRochet használok, kizárólag.Nagyon bevált.Habzo arclemoso gel, micellas viz, es nem lesz szaraz a borom.Utana Effaclar duo szinezett krem medium nappalra.Ronda nagy pattanasra az elejen plus korrektor kellett, de az aprosagokat es a boregyenetlensegeket szepen fedi.Es kozben nem okoz ujabb acnet.Nem folyik szet az arcomon es nem fogja meg a vajszinu salamat sem.Este es reggel hidratalo LaRoche szemkrem, es este LaRoche Effaklar K+ arckrem, ami retinolos.Szivbol ajanlom sorstarsaimnak.38 éves vagyok.Végre megtaláltam a megfelelo arcapolasi rutint, es nem kell kulon alapozo.Elso két hétben sok mitesszer kiürült, esti fürdés után, így tisztult meg a bőröm.Menses korul mindig leromlott az arcborom allapota, most mar ez is elmaradt!Ezért is írtam le ilyen részletesen, hátha segítek vele másoknak is.

Csucsi08
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 17.

Mintákat vettem belőle. Oh My Brush Vikinél olvastam a termékről. De nekem egyáltalán nem jön be. A legvilágosabb árnyalat is elég sárgás. Az alapozómmal keverem, hogy elhasználjam, mert utálok pocsékolni, de ezzel még az alapozóm is beül a pórusaimba. Azt pedig kimondottan utálom, ha egy kozmetikumnak erős illata van, és a bőröm sem szereti. Egyszóval, nem jött be!

cintialaura
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 17.

Nekem nagyon bevált.Őszintén szólva azthittem, hogy ez egy gél allagú krém lesz, így meglepődve tapasztaltam, hogy a tégelyben egy világoszöld, krémesebb formájú anyag van. Az illata - a tégelyből szaglászva - engem egy növényes kertre emlékeztet, de felkenés után semmi nem érződik belőle. Könnyen kenhető, nekem kell pár perc mire teljesen beszívódik. Egélsz nap nem jelennek meg a száraz foltjaim, úgy érzem sokkal élettel telibb a bőröm tőle. A fényvédő már csak plusz benne! :) Az érzékeny bőrömet egyáltalán nem irritálja, nincsenek tőle piros foltok és eltömített pórusok sem.
Ezt egy hetes használat után tudtam leírni, remélem hosszabb távon sem lesz semmi gondom vele.

cstimi93
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 16.

1 hete hasznalom, eddig úgy vettem észre hogy szárazabb a borom mint volt, ha két rétegben kenem
fel akkor meg irritalja a boromet🙁

Bexxx
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 16.

Jelenlegi éjszakai krémem. Nagyon szeretem, a hegeket már 1 hét után láthatóan eltüntette, viszont mint többen is írták kicsit csíp felkenés után, de nagyon enyhe és a pirosság is hamar eltűnik utána. Ami miatt nem 5*ot kap az az ára, ugyanis teljes áron nem venném meg, glamour és joy napokon szoktam beszerezni, akkor még elfogadható az ára, illetve hogy viszonylag sok kell belőle mert sűrű, így hamar fogy. Az illata nekem kimondottan tetszik, érződik hogy bio és az összetevő listája is szép. Zsíros bőrűeknek is ajánlom, ugyanis reggelre nem csillog a fejem, és nagyon puha lesz a bőröm. Jó kis krém, én mindenképp újra veszem joy napokkor :)

bgabryellla
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 16.

Ez a termék egy álom! Hétköznapra szerettem volna beszerezni egy bőrszínkiegyenlítő alapozót/bb/cc krémet. A legtöbb alapozóval az a bajom, hogy nem lélegzik alatta a bőröm, kellemetlen a viselése, nap végére csúnyán néz ki és lemosás után látom az eredményét: pattanások..

Na, ez a termék.. egy csoda! Nekem alapból kombinált a bőröm (főleg a T-vonalam csúnyán zsíros..), -és ez hiába egy bőrfényt maga után hagyó cc- még így is kibírja az egész munkanapot egyszeri újrapúderezéssel.. (amit amúgy szintén elvégeznék akkor is, ha nem kenném fel reggel a cc-t). Nagyon szépen elfed minden pirosságot a bőrömön (nagyobb bőrhibákra azért kell a korrektor), púderrel gyorsan mattítható a fénye és egész nap a helyén marad. Nagyon jól lehet rá építeni a pirosítót, jól beletapad és nap végéig látszik. És ami miatt a legjobban szeretem: Nem okoz pattanásokat, egyáltalán nem komedogén; nagyon kellemes a viselése (hidratálja a bőrt) és amióta használom szebb a bőröm! Nem, nem (csak )akkor, amikor viselem, hanem lemosás után! Nagyon örülök,hogy kipróbáltam. Mindenkinek ajánlom, aki vágyik egy jól fedő, könnyed cc krémre! 5*