KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hidratáló krémek

tara95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 13.

A krémmánián nyertem. Az illata az, amiért odavagyok, várom az estéket miatta. Sűrű, vajas állagú, testesebb krém. Sok benne az olaj, nem csoda ha kicsit ül a bőrön, télre éjszakára pont ez kell. A tégelyes kiszerelés zavar csak...

Beebeee
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 13.

Próbálkoztam vele, de nálam kézkrém lett belőle. Arcon pikk pakk átcsillog, sminkelni sem nagyon lehet rá, szóval számomra nappali arckrémnek alkalmatlan. Vannak ennél rosszabbak is, meg legalább nem tömény vegyszer, emiatt a 3 pont.

Beebeee

Most értem az első tubus végére. Így hideg időszakban nekem nagyon kevés éjszakára. Ha csak ezt használom, reggel feszül a bőröm a szárazságtól. Extra történést nem vettem észre ilyen rövid használat után. Egyébként tetszik az állaga, hamar beszívódik, nem okoz semmiféle csúfságot, szóval nem rossz. Talán tavasszal teszek még egy próbát.

Minerva123
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 13.

Nekem óriási csalódás. Nem vártam sokat, csak egy kis egységesítést... de egyszerűen nehéz szépen felvinni és eldolgozni, kézzel nem szeretek maszatolni és nem is lesz szép az eredmény, ecsettel meg szivaccsal nem épül szépen a bőrbe, nem veszi fel az arcbőrömnek megfelelő színt. Ez még nem is lenne olyan nagy gond, hanem a tartóssága... Szinte semeddig sem tart, hamar kopik, ami nagyon csúnya foltos lesz, egyáltalán nem szép. Ráadásul szerintem nagyon kellemetlen szaga van, nagyon természetellenes, mintha valami műanyag szaga lenne, nem is tudom.

Nem szeretek negatív véleményt írni, próbáltam megszeretni, rengetegszer kipróbáltam, de sehogy sem lesz szép. És ez hogy ilyen hamar kopik... annyira nem szép az arcom tőle, rossz tükörbe nézni, olyan mintha már semmit sem maradt volna az arcomon, de amikor lemosom a vattakorong nem erről árulkodik...

ravasz

Ez a krém annyi dicséretet kapott már itt a krémmánián, hogy muszáj volt nekem is beszereznem egyet. Örülök is nagyon, hogy hittem a véleményeknek. Tökéletes. Ahogy ajánlják, minden arctisztítás után bekenem az arcom és a nyakam. Kellemes illata van, hamar beszívódik és valami csodaszép ragyogás lesz úrrá az arcbőrömön. Még egyetlen krémnél sem tapasztaltam ilyet. Megvásárlása óta alapozót sem használok. Nagyon szuper krém, örülök, hogy rátaláltam! 5★

kittuska95
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. december 13.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. december 13.

Szörnyen világos! Az Alverdés sötétebb BB krémmel keverem (az pedig túl sötét), így kapok egy olyan árnyalatot, amely passzol az arcomhoz. Nagyon fehér bőrűeknek ajánlom!!!

CeCeDrake
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 13.

Update: tegnap megvettem a "téli színem" és imádom! A hatás persze ugyanaz, de kellett a világosabb. Csak nézegetem az arcom, ahogy telik az idő, egyre szebb a bőrképem! Tényleg egy második bőr, csak szebb.
Érdemes megfogadni a tanácsot, amit a D-ban is mondanak, hogy kézzel kell felvinni. Volt 1-2 próbálkozásom RT expert face ecsettel, KAP blenderrel (régi), RT szivaccsal, KAP ecsettel, de kézzel lesz olyan igazi és hűha érzést keltő.

Kombinált, nyáron zsíros, de vízhiányos a bőröm. Színezett terméket nem használok minden nap.
Az arcom rózsaszínes árnyalatú, viszont muszáj sárgás tónusú terméket használnom, mert a nyakam, dekoltázsom sárgás és baromi idiótán nézek ki malacrózsaszín vagy éppen narancssárga fejjel a sárgás, olivás "környezetben" 😅
Annak idején amikor bementem a D-ba, elmondtam, hogy mit akarok, hogy fedjen, de ne legyen vakolat, ápoljon is, de ne legyek olyan, mint aki bálnazsírba mártotta a fejét, a Bobbi részleghez vittek az eladók.
Vettem is színezett hidratálót, meg BB-t. Utóbbi a nagy kedvenc. Az olajmentes szh-t meg már nem kapni.
Olyan, mint egy második bőr. Természetes fényt ad az arcnak, nem is szeretek rá púderezni, csak mondjuk délben egy picit, arra kicsit fénylik, viszont ahogy megy az idő, úgy lesz szebb az arcom. Nem folyik le, nem csúszik-mászik.
Sokszor vettem újra, de sokszor kísérleteztem mással is, de semmi nem fogható ehhez. Gyakorlatilag a dm-Rossmann vonalon semmi!
Tegnap meguntam, hogy van 2db BB/CC krémes neszeszerem, kiszórtam mindent, sokszor annyit, mint amibe ez a krém kerül. Elgondolkodtam, hogy azon hány tubus Bobbit vehettem volna 😅
Bobbi maradt.
Óriási a különbség a Bobbi BB és a többi között!
Kombinált/zsíros, de vízhiányos bőrre remek választásnak bizonyult.

Timinimoook
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. december 13.

Nem jó.... Elég problémás bőröm van egyébként is, és ez még rontott a helyzeten. Ráadásul nagyon csillog tőle a bőröm. Nem veszem újra.

viki1200
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: < 18  |  2017. december 13.

Imádom ezt a krémet! 500 forintért sikerült megszereznem, és nagyon sokáig elég. A téli időszakban könnyen kiszárad a bőröm, de ezt a hidratálót használva nem kell ettől tartanom.

eDorika
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 13.

A fehér bőrömre a light to medium árnyalat kicsit sárgás/sötét, lehetne esetleg még eggyel világosabb szín belőle.A finishe szép matt, később sem fényesedik át, és az illata nagyon finom:D