KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hidratáló krémek

Oceancruise
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 16.

Szörnyű. :( Ragacsos, büdös, kipirosodik és ég tőle a bőröm. Pénzkidobás a javából.

poldibarb
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 15.

Nagyon szepen hidratalja a bort, remek INCI-vel. Olcso es jo a testnek, arcnak.

poldibarb

Nagyon jo hidrtalo. Konnyed, szep INCI-vel, nyarra a legjobb valasztas.

Mazsoline
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. augusztus 15.

A bőrgyógyászom ajánlására próbáltam ki ezt a krémet és már egy éve folyamatosan használom az érzékeny, fényallergiás bőrőmre mint fizikai védelem. Azóta nem keletkezett több vörös allergiás folt rajtam, a régi foltok is halványodtak.

spacemonkey
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 15.

a mostani BB krémem előtt évekig használtam ezt a Garnier-eset "jobb híjján", de nem voltam elégedett vele. nagyon zsíros, fényes lesz tőle a bőröm, és megfog mindent amihez hozzá ér (télen külön jó amikor a lazán nyakamra tekert sálamat megfesti :) ). a színfelhozatal elég szegényes, ennek a terméknek a világos változata is tök sötét nekem, vicc nélkül piros/narancssárga lesz tőle a fejem - de nem tudom megmondani hogy ez a pigmentek miatt van vagy csak kivörösödik az arcom felvitel után. nem tudom mit mondjak még, ártani nem árt, csak egyszerűen nem funkcionál rendesen BB krémként.

ha valakinek mégis bevált volna, van egy alig használt és két bontatlan termékem, amit szívesen odaadok féláron, csak dobjon meg egy üzenettel.

evetish
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 15.

Nagyon szeretem a könnyű, géles állagát, friss és üde lesz tőle a bőröm, könnyen beszívódik.

spacemonkey

felregisztráltam ide, csak hogy írhassak erről a termékről. már fél éve használom minden nap a "nude" árnyalatot és (vegyes, érzékeny bőrömre) teljesen meg vagyok vele elégedve. :) korábbi bb krémekkel ellentétben nem zsíros/fényes a bőröm tőle, nem szárít, illetve ez az első bb krém ami illik a bőrtónusomhoz aminek nagyon örülök. kis mennyiségben is jól fed, kézzel könnyen eloszlatható, természetes hatású, és kényelmes viselni. annyira a kedvencem lett, hogy most vettem egy nagyobb kiszerelést is. :) nekem megérte az árát, csak ajánlani tudom!

Valerie13
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 15.

Ajándékba kaptam. Jól hidratálja a száraz bőrt, szerintem sminkalapnak is tökéletes, jól bele kell masszírozni a bőrbe és akkor nem csomósodik, meg kell várni míg beszívja a bőr csak akkor lesz jó rajta a smink, ez nekem nem jelent problémát, hisz a sminkeléshez is idő kell, ha már leülünk sminkelni ne kapkodjuk el. Nyáron mindenképp újravevős termék a vízhiányos bőrre, illetve az SPF30 fényvédelem miatt nyaraláskor is sokszor használtam. Az illata is finom, egyedül a tubus miatt kap 4 csillagot, mert már félek, hogy fogom belőle kioperálni az krém végét.

sailorluna
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 15.

könnyed, folyós állagú gélkrém, régebbi sébium illattal. könnyű eloszlatni, jólesik a bőrnek, puha lesz tőle és hidratált. felkenés után szép matt az eredmény, de ez a hatása sajnos nem tart sokáig, az ígért 7 órán át meg pláne nem. az összetevőitől nem vagyok elragadtatva, mert vannak benne komedogén anyagok. már nem gyártják, meg is értem. a bioderma pore refiner pórusösszehúzó krémjét hozták be helyette, az valóban sokkal jobb.

joana120
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. augusztus 15.

Nem rossz,de nem hinném hogy újra veszem.