KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hidratáló krémek

Sephira
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 19.

Ezek szerint én azok közé tartozom, akiknek nem vált be.
Szerencsére már nincs belőle sok, elég drága volt, nem akarnám kidobni, próbálom elhasználni.
Egy másik Bourjois alapozónál olvastam valaki véleményét, hogy akármelyik alapozóját próbálta a márkának, mind poros hatása volt.
Ennél a fajtánál tanusíthatom, hogy igaza volt. Az én kombinált bőrömnél leszerepelt. Nekem nemhogy nem fényesedett ki, hanem ilyen lisztes hatású lett az arcomon, főleg az orcáimon és államon, majdnem mintha hintőporba fejeltem volna. Akárhogy hidratálok alá, messziről nem látszik, de közelről borzalmas, nap végére mintha hámlanék.
Kitűnően kihangúlyozza a száraz részeket a szám körül is, sőt mintha szárítana. Még hogy hidratál....(Ahogy a csomagolásán szerepel).
A szaga is borzasztó, a régi avas nagyi púderekre emlékeztető. Elég folyékony, ha keveset rakok nem fed, ha sokat akkor jön az említett poros hatás.
Valami alternatívát kerestem, valami könnyedet, a Maybelline BB krémje helyett (azt nagyon szerettem, természetes volt, nem látszott egyáltalán van rajtam valami), azt gondoltam ez megteszi mivel itt dicsérték.
Alig várom elfogyjon. A szájfényeit szerettem, rúzsait, de soha-soha többé Bourjois alapozó!!!!!

Sajna még nem fogyott el. Azt el is felejtettem írni, hogy nekem is pattanásokat okozott!!
Hiába hidratálok ála, eddigi alapozóimnál nem volt gond, ez az első, sehogy se működik.

milkasttar
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 19.

Olyan érzésem volt benne,mintha egy maszk lenne rajtam, viszont szépen fed,de nem kellemes érzés. Talán a sűrűsége/állaga végett.

radioaktiva
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. február 19.

Azon kevés krémek egyike, amit többször újravettem. Könnyű, hamar beszívódik, az én érzékeny bőröm nem irritálja. agy csodát persze nem kell várni tőle, de ár-érték arány rendben van.

milkasttar

Ha BB krém akkor csak EZ! Olcsó, árhoz képest magasabb minőség, jobbat prodkál mint a legtöbb "híresebb tesója". Aki BB krémet szeretne használni annak nyugodt szívvel ajánlom.

Bíborka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 19.

Zsíros,gazdag krém éjszakára szoktam felkenni nappalra pedig kizárólag a T-vonal kihagyásával. Mindenesetre a hatása vetekszik a drága krémekkel. Szeretem.

domcsismiracle
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 19.

Én sem tudok sajnos semmilyen jótékony hatásáról beszámolni... Nagyon száraz a bőröm, főleg az orrom körül, és egyszerűen semmit nem tesz vele. Kipróbáltam közben az Estée Lauder Hydrationist-et is és fényévekkel hatásosabb volt, már az első használat után.

MeridaLina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 19.

Nagyon kevés kell belőle, és könnyen eloszlatható, ez mindenképp pozitívum. Nekem kissé zsíros és ragacsos az állaga.

bakocsenge
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 19.

Elolvastam az itteni véleményeket, miután megkaptam ajándékba, így nem kicsit kritikusan és félve kentem fel, először az egész arcomra. Az illata valóban nem kellemes, nekem állagra nem volt vele bajom. Nagyon minimálisat használtam, az állam és a szám körül amúgy is elég problémás a bőröm, így ott nem kicsit aggódva vittem fel... be is igazolódott, kijött az államon egy fájdalmas pattanás másnapra. De gondoltam nem adom fel. Állra, száj köré nem kentem fel legközelebb. És más területen nem okozott problémát, de semmivel se jobb, mint egy jóval olcsóbb drogériás éjjeli krém. Ha nem ajándék lett volna, nagyon sajnálnám a pénzt. De így, két-három naponkénti váltásban egy másik éjjeli krémmel, elhasználgatom. Nem venném újra mindenesetre.

edwardkiraly
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 19.

Az itt olvasható pozitív vélemények alapján vettem meg, és nem csalódtam :) először kicsit meglepett a zöld színű, puding állagú gél, de hamar beszívódik és kellemes az illata is. A detox hatást nem mondanám, hogy érezném, de igazából nem is ezért vettem. Január eleje használom, majdnem minden este kenem vele az arcom, és mivel kevés is elég belőle, szerintem sokáig ki fog tartani, ami azért nem hátrány. Annyi talán negatívum, hogy néha egy kicsit kevésnek érzem a hidratáló hatását. Nemrég megvettem a nappali változatot is, azt is szeretem :)

Dashley
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 19.

Nos ebből is elég sok tégelyt elhasználtam már. Tulajdonképpen ez volt az első éjszakai arckrém, amit próbáltam és azt kell mondjam nem is csalódtam benne. A bőröm egyszerűen imádja (reggelre teljesen felszívja szinte az egészet). Az illata is kellemes. Összességében meg vagyok vele elégedve.