KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Hidratáló krémek

katemoss
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 27.

Én is kézkrémnek használom, és sok terméket használtam bár, de ez veri az összeset. A legjobb benne az isteni babaillat. Imádom. Télen a nagy hidegben néha az arcomat is bekentem vele, reggelre egy kiszáradás folt se volt.

katemoss

Karácsonyi csomag része volt ez a kis krém. Mindennapi használatra tökéletes. Imádom a Clinique termékeket sose csalodtam még bennük. A bőröm is imádja soha egy kiütés mindig hozza amit ígér. Nekem megéri ezt a pénzt, hogy tudjam ha felkenem nem lesz bajom.

csicsi86
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 27.

Én egy mattító hatású hidratáló fölé szoktam használni, de csak egészen keveset, ügyelve rá, hogy mindenhova jusson. Mivel van benne fényvédő, így persze, hogy zsírosabb. Nekem jó, mert 30 as és nyáron, amikor amúgy is pihekönnyű hidratálókat használok amikben nincs fényvédő, tökéletes kiegészítő. Ha csak púdert teszek fölé, azt nagyon szépen megtartja. A titok szerintem, hogy csak keveset kell belőle egyszerre használni. Nekem amúgy szárazabb, vízhiányos bőröm van, ami amúgy is jobban tűri a nehezebb krémeket. Zsíros és érzékenyebb bőrűek szerintem ne ezt használják.

Catn0va
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 27.

Egy éve vettem, a nehéz állaga miatt hanyagoltam, azonban nemrég elővettem és elhasználtam a kis tégelyt. Állagra sűrű, nehéz krém, amit ha kéz-meleg ér, elolvad. Alvás alatti krémként vált be. Miután lemostam, nagyon puha lett az arcbőröm. Az illata nagyon finom volt, a geránium sokat dobott rajta. A ligetszépe olajat belsőleg-külsőleg alkalmazva azt tapasztaltam, hogy valóban nagyon hasznos és hatásos növényről van szó, kötelező női darab. Kapszulaként jó a menstruációs fájdalmakra, az arcbőrt meg kívül-belül táplálja és szebb lesz, ruganyosabb, puhább. Érdemes fogyasztani-kenni.
Ezt a terméket nem venném újra, azonban önálló olaj formában be fogok a ligetszépére ruházni.

Milka01
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2017. március 27.

Nem rossz, de nem lesz kedvenc. A bőrszínemhez nem a legtökéletesebb.

Sziszikecs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 27.

Nagyjából fél éve használom. Összességében meg vagyok elégedve vele. Csak estére használom mert reggelre igencsak kifényesedik az arcom. Remekül hidratál és azt kell mondjam, hogy kevesebb pattanásom van az utóbbi fél évben. Kevés is elég belőle, gyorsan felszívódik.
Sajnos a mattítás nem igazán működik (de olyan krém szerintem még nem született meg ami tényleg mattítana). Ár-érték arányban kicsit drága ezért csak 3 csillag.

Milka01

Nagyon tetszett az állaga, az illata picit erős,hamar beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzést, viszont nekem szárította az arcom. Télen kezdtem el használni, nyáron talán jobb eséllyel indul.

nnagy822
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 27.

Nekem tetszett. Nincsenek nagy borhibaim, csak tág pórusok vannak az orromon, nem mondom hogy tökéletesen elfedte, de azért nem látszottak annyira,mint nélküle. Nem a legjobb fedés, de ha nincs kedvem alapozni, főleg nyáron akkor jó lesz. A színe pont jó, bár nyáron ha barnabb lesz a bőröm, lehet a sötétebb verzió fog kelleni. Nekem megérte!

Milka01

kombinált bőrömre sajnos nagyon szárító hatással volt. ahogy felkentem hámlott a bőröm. Télen kezdtem el használni, még azért nyáron is adok neki esélyt.

Milka01

Gyorsan beszívódik, igazán jó az állaga, kenhető, viszont nekem égett, és kicsit kipirosodott az arcom tőle 1-2 alkalommal. Minden nap használom, a bőröm hozzászokott, viszont ez az égő érzés néha néha visszatér. Az alapproblémát amiért megvettem azt orvosolta, hiszen télen hámlott az arcom a szárazságtól. De nem fénylik a bőröm.