KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Kézkrémek

vadcseresznyefamag
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 15.

Finom illata van, ami nem illan el azonnal. Mondhatnám, hogy elég tartós illata van, nincs zsíros utóérzetem sem utána

Nymphea
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 14.

Gyorsan beszívódó, könnyű kis krém ez, mely azonban maximálisan hidratálja a kezeimet, és az illata sokáig érződik. Illata kifinomult, elegáns. Ajándékba kaptam, de mindenképpen fogok venni egy ilyet, és borsos ára ellenére is használom majd a morcibb napjaimon, mert ez tuti jobb kedvre derítene.

bernadettu
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 14.

Update: kb. másfél hónapja vettem és nem is használtam minden nap, de így is már alig van benne. Ennek a fényében tuti nem veszem újra. Talán tavaszi-nyári időszakban lehet elég vagy annak akinek alapból nem hajlamos kiszáradásra a keze.

Akciósan vettem, annyit megért, viszont az illata nagyon nem tetszik, ami miatt mégsem adok neki 5*-ot, az az hogy, nem hidratál olyan jól mint a márka intenzíven tápláló kézkréme, és annak az illat is szolidabb.

Csipetke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 14.

Nekem most fogyott el a táskámból amit kb fél éve rendeltem. Az illata nekem nem tetszik, zavaró. Nekem sok kell belőle, hogy érjen is valamit nem nagyon hidratál viszont gyorsan eltűnik. Egyetlen pozitívuma a csomagolása tetszik és a mérete.

Heloise
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport:  -  |  2018. december 14.

Imádok mindent ami mentás, főleg ami cukros mentás... Csak amiatt vettem meg, hogy "karácsonyi hangulatba" kerüljek tőle, és ez volt ebből a termékcsaládból a legolcsóbb verzió...
Ha a hatását nézem viszont akkor tényleg elég gyenge....valahogy olyan mintha "rászáradna", rákötne a kezemre egy vékony rétegben. Nem puha és hidratált lesz, hanem olyan fura tapintású...
Mivel funkcióját tekintve mégiscsak kézkrém, ez így tényleg csak gyenge közepes, főleg ilyen horror árért. Szerintem ennek a márkának a termékei általában az illatokkal és nem a hatásaikkal adják el magukat, amolyan "divat-krémek". :)
Nem mindenki engedheti meg magának ugyanis, hogy csak egy kis hangulat miatt vásároljon ilyen drága kencéket... szóval aki kifejezetten gazdagon tápláló kézkrémet keres, ne ezt vegye meg.
De az illata... na az tényleg mennyei!!!

Kerekmoni
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 14.

Kicsi kiszerelésben vettem olyan sós kézkrémnek, nem gondolkoztam rajta sokat, viszont nagyon kellemesen csalódtam, mert ez egy szuper jégkrém. Pár nappal előtte vettem egy sokkal drágábban nagy kiszerelésben, de ez sokkal jobb, jobban hidratál, és selymes lesz tőle a kezem.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. december 14.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. december 14.

Kellemes illatú, könnyű állagú kézkrém, kicsit lassabban szívódik fel és egy picit csúszós réteget hagy, de egész jól táplál.

kisenikoke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 14.

Imádott Anyukámtól kaptam.
Nagyon szuper termék!
Az illataert oda meg vissza vagyok! A hatása is remek!

Piri11
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 13.

Sajnos én nem tudom csatlakozni az előttem szólókhoz.
Véleményem szerint ez a kézkrém majdhogynem pénzkidobás. Az illata egy förtelem, valami gagyi mosóporra hajaz. Hidratálni kb. 20-30 percig képes utána szinte pont ugyanolyan száraz a bőröm, mint bekenés előtt.
Nekem ez a kézkrém nagyon nem.

cremeguy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 13.

Hatékonyságot tekintve jó, szépen rendbe hozza a hideg miatt kiszáradt kezeket. Ízlések és pofonok, az illata nekem egyáltalán nem tetszik, és erős is, csak hazaérkezés után használom, hogy csak nekem kelljen kibírni. Az állaga kellemes, vajas, viszonylag könnyen felszívódik. Az illata miatt megy a pontlevonás, teljes áron biztosan nem venném újra, annyira azért nem csodaszer.