Legújabb vélemények - Kézkrémek

ludmilla
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 20.

Itteni vélemények alapján vettem meg, csodát vártam tőle. Nekem nagy csalódás. Illata öreges, pacsulis. Kb 10 percig hidratál, hosszú távon pedig elkezdett hámlani a kezem. Nekem ez nagyon nem...

Aanyta
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 20.

249.- Ft-ért vettem, teljesen jó ez a kis krém. Hamar beszívódik, nem zsíros utána a kezem. A csomagolás alapján nagyobb durranásra számítottam illat ügyileg, de ennyiért nem lehet egy szavam sem. Teszi a dolgát :)

MuitoBrancaMaisBonita
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 20.

Használom, arcra (főleg csak éjszaka, vagy otthon), szájra, testre, kézre. Nagyon szépen helyrehozza a télen kiszáradásra, kirepedezésre hajlamos kezeimet. Viszont hajvégápolóként a kedvencem. Vékonyszálú, göndör hajam van, törölközőszáraz hajvégekbe masszírozok bele egy kicsit. Gyönyörű, csillógó, definiált loknijaim lesznek tőle.

Mancsoska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 19.

Csak a radírjával használom, heti 1x. Kellemes, műkókusz illatú kézkrém, kicsit zsíros eleinte, majd felszívódik. Jól ápol, kicsi is elég belőle.

mafalda
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 19.

Szeretem, finom illat-megfelelő hidratálás, az egyik legjobb!

mafalda

Igazi nyári naptej illat ☺🤽‍♀️🏄‍♀️🏊‍♀️, és persze hozza a megfelelő hidratálást!

indiigo
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 19.

Tavaly télen vettem egy példányt. Masszív ekcémás a kezem, így nem vártam a megváltást ettől se, nem is jött, de a körülményekhez képest kellemesen csalódtam, a kézfejem állapotán ideig-óráig (napi 2-3 kenés mellett) úrrá tudott lenni. Negatívuma, hogy gyorsan elfogyott, elég híg, és annak ellenére is nehezen szívta be a bőröm, hogy az nagyon száraz (ezért csak 4*), cserébe viszont nem hagyott zsíros érzetet. Az illata nekem nagyon kellemes, és plusz pont a természetessége is.

MuitoBrancaMaisBonita
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 19.

Télen hajlamos a kezemen a bőr kiszáradni, felrepedni, olyannyira, hogy néha még vérzik is. Ez a krém, ha időben elkezdem kenni, minimálisra redukálja a kiszáradást. Helyrehozni önmagában nem tudja a bőrömet (bár abban is segít), de megelőzésre fantasztikus. Engem az sem zavar, hogy nem szívódik be, mert a viaszos réteg, amit képez a bőrön, nem ragad, nem kényelmetlen viselni.

googles
Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. február 19.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. február 19.

A frissebb illat miatt elmeny. Telen kiszaradt, berepedezett, extra taplalast igenylo borre edeskeves lenne, de nalam a megfelelo korulmenyek kozott tokeletes, mint wellness kezkrem 😁

googles
Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. február 19.

Ez a valtozat se megdobbento, talan nekem picit edesebb es gyumolcsosebb, mint az elozok, vagy az eredeti illat. Nem rossz, nalam talan csak 4 pont.

Elo is kotorom a tavalyi friss verzios kremecsket es felidezem, az mitol.volt nagyon 5-os nalam 😊