KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Kézkrémek

bbrilona
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2017. augusztus 23.

Főleg az illatáért vettem meg már többször is. Szeretem vele éjszakára bekenni a kezem és így illatfelhőben elaludni. Az ápoló hatása egyébként nem jobb, mint egy olcsóbb kézkrémé.

szirimiri
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 23.

Egyik legjobb kézkrém,amit valaha használtam! Hideg időben ajánlanám, mert nagyon sűrű és extra ápoló, viszont hamar beszívódik. Télre ezt fogom venni. Az illata is kifogástalan, nekem nem mű.

szirimiri

Ma vettem meg, annyira jól néz ki a tubusa! :D szerintem tök jó illata van, nem az a mű gyümölcsös. Tényleg hamar beszívódik, nekem így nyárra-őszre tuti megfelel, télre, nagy hidegbe lehet, hogy kevéske lesz, de hát ez nem von le az értékéből! Teljesen jó kézkrém, nálam 5 pontot simán megér

panelli
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 23.

Ez a gél sajnos nem győzött meg, pedig az illata alapjàn nagyon vàrtam màr, hogy végre hasznàlhassam. A géles àllagot alapjàraton szeretem, de ennél a terméknél sajnos valahogy nem lett ez jól összerakva. Bekenve először ragacsos lesz, aztàn fura filmréteget képez a bőrön. A hidratàló hatàsa semmi extra, àtlagos. Többet vàrtam egy ilyen viszonylag dràga krémtől...

stiles
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 23.

Nagyon büdös, olyan szaga van, mint az epres gyerek Panadolnak, amit a szüleim adtak, amikor kiskoromban beteg voltam. Nem túl jó asszociáció, egyszer használtam a krémet, három perc múlva már kezet kellett mosnom. Ajándékba kaptam, de nem fogom többet használni.

Micc
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 22.

Ő éppen most készül nálam elfogyni. Kedvelem a planet spa kézkrémjeit. Hiába kicsi a kiszerelés, nekem nem kellett belőle sok, és nagyon hatékony volt. Finom illat, szép a csomagolás. Ragacsosság nincs, csak puha kezek és fényes körmök. Legközelebb a treasures of the desert krémjét próbálom ki. :)

saretta
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 22.

Nagyon jó kis kezkrem, szép összetevőkkel. Az én bőröm (a kézfejemet is beleértve) elég száraz még nyáron is, így engem nem zavar, hogy ennyire zsíros. Más texturaju kezkremekhez vagyok szokva (Balea), először fura is volt, de nagyon hamar megszerettem, viszont egy picit dragallom. Meglatjuk, hogy a hideg idő bekoszontevel hogy teljesít, eddig ötös.

florcsiii
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 22.

Ennyi pénzért nem vártam csodát. Az illata jó, jól néz ki, puha tőle a kezem. A többiekkel egyet kell értenem, felkenve tényleg más az illata.

LoRs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 22.

Sajnos ősz végén, tél elején mindig rettenetesen kiszárad a kézfejem, hiába a kesztyű, a minden kézmosást követő krémezés. Sok bőrgyógyásznál jártam már, mindenféle ekcéma elleni, és gyógyszertári kevert krémet felírtak már, kipróbáltam a Bioderma és az Eucerin kézkrémjét is, de semmi nem használt. Már kezdtem feladni a reményt, mikor tavaly karácsonykor betévedtem az egyik drogériába, és megláttam a limitált téli kiadását, gondoltam egy próbát megér. És annyira rendbe hozta a kézfejem, hogy még azon a héten vettem egy másik tubussal is. Tényleg csodaszer, az illatát is imádom, a tökéletes téli kézkrém 5*.

siamensis
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 21.

Tökéletes nyári kézkrém, könnyed, mégis jól hidratál. Nagyon finom, visszafogott illata van.