KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Kézkrémek

Veracs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 17.

Könnyű hidratáló hatása van, nekem egy kicsit ragacsos kenés közben. Az illata viszont nekem túl erős.

MariaKov
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 17.

Az illata miatt vettem meg újdonságképpen, de sajnos egy idő után elillan a málnaillat, és később már nem kellemes. A hidratáló hatása is gyenge. Ha elfogy, biztos hogy nem veszem újra.

MariaKov

Nagyon szeretem, az ára kedvező. Jól hidratál és jó az illata, nem túl erős. Nekem ez vált be az összes Balea kézkrém közül a legjobban.

MariaKov

Az illata jó, de túl erős, az állaga már nem annyira, kicsit ragacsos hatású. Az jó benne, hogy nem zsíros, inkább mondanám vizes állagúnak. Újdonságnak vettem az olívás testvére után, de még egyszer nem veszem meg.

Sziszi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 17.

Sajnos nekem nem vált be. Ajándékba kaptam, de nem hidratálja a kézfej vékony bőrét. Az igaz, hogy gyorsan, nyom nélkül felszívódik, de ez max az első kézmosásig tart, aztán talán még szárazabb a bőröm. Az illata számomra indokolatlanul erős, tolakodó.

nellory816
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 17.

A lajháros verziót vettem meg, nagyon szeretem. nem zsíros, maradéktalanul felszívódik, nagyon jó az illata, puha, selymes lesz tőle a kezem még télen is, és nem tudom kicsit mintha ki is simítaná a bőrt. Gondolom azért mert feltölti és hidratálja. És ennyiért, nem pénz érte... biztos újra fogom venni ha elfogy.

Xxmmeelliinnddaaxx
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 17.

Nem szivodik fel gyorsan. Ha kivarom az idot mig felszivodik viszont jo, puha kezeket kapok. Nem fogom ujra vasarolni, inkabb kiprobalok mast.

Rencs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 17.

Kicsit zsíros és nehezen szívódik fel. De vésztartaléknak tökéletes :)

bernikrém
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 16.

Ajándékba kaptam egy 75ml-s krémet,örülök hogy nem én adtam rá ki ennyi pénzt.
Gyorsan felszívódik, jól hidratál.
Nekem kissécsiípi a kezem mikor a téi hidegben kiszárad.
Az ára elég magas. Az illata nem tetszik :(

newlee
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 16.

A legjobb kézkrém, amit valaha használtam, már 2x újravettem. Nem az a könnyen, gyorsan beszívódos fajta, cserébe tényleg táplálja, védi a kéz kicserepesedett bőrét, főleg télen. A benne levő méhviasz miatt kézmosás után is tart. Az illata tényleg sajátos, de aki szereti a natúr kozmetikumokat, azt nem fogja zavarni. A párom teljesen kirepedezett kezeit is rendbe rakta.