KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Kézkrémek

BorbelyEmese
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 18.

A hab állagú dolgok elterjedésével vettem meg. Egy kis örömet ad a habbal való játék, de nem a legjobb hidratáló.

rita1025
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 18.

Nagyon szeretem ezt a kézkrémet, finom és nem tolakodó az illata, elég csak esténként be kennem a kezeimet, mert olyan jól hidratál, hogy napközben nincs is rá szükségem.

candy28
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 17.

Nagyon jó kis krém. Az illata elvarázsolt már elsőre is. Amikor akciós tényleg nagyon megéri, de még a teljes ára is vállalható. Mivel lehet találni elég sok 30 ml-es krémet bőven 1000 Ft felett is. A csomagolása is aranyos, valamint abszolút táskabarát is. Külön pont, hogy mivel kis kiszerelés nincs ideje tönkremenni. Sajnos az egyetlen negatívum, hogy Oriflames és körülményes a beszerzése, de ezért nem vonok pontot.

vkata96
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 17.

Kukában végezte :( Először is szerintem wc tisztító szaga van. Ezt még el is fogadnám, ha legalább megfelelően hidratálna, de erről szó sincs. Csak egy fura réteget képez a kezemen, amit nem bírok elviselni. A mennyiséggel kísérleteztem, de végül feladtam, mert minden esetben csak ragadt tőle a kezem, majd ha nagy sokára beszívódott, akkor szárazabbnak éreztem mint volt. Egy csillag a szép csomagolásért.

adri0419
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 17.

Férjem hű társa a téli hónapokban, nagyon szereti és én is. Mindig ezt veszem neki.

magyaredina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 17.

Imádom az illatát! Fűszeressége ellenére nagyon friss. Nem túl száraz kéz ápolására tökéletes.
Várom már a karácsonyt!

Collien
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 17.

Nagyon jó kis krém! Fantasztikus levendula illatú, könnyen beszívódik és pihe-puha lesz a bőröm tőle. Arcomra is és a lábomra is szoktam kenni, imádja a bőröm. Kár, hogy nincs nagyobb kiszerelésben.

orsolyap
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. augusztus 17.

Sokáig használtam, remekül működött. Nem zsírosított, a kezemen az apró ráncokat simává varázsolta.... Nem használtam vagy két hónapig. Kiütéseket okozott. Összecsomósodott. Zsíros érzetet keltett...Landolt a kukába.

bogyo95
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 17.

Finom illat, gyors beszívódás, viszont szerintem is drága. Itt is a márkát kell sajnos megfizetni.

cattitude
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 16.

hmmm hát lehet az argánolajosat kellett volna megvennem, mert engem a kókuszolaj széjjelszárít...
eléggé kevés van már a madecassoside krémemből, plusz asszem kicsit hozzá is szokott már a kezem, nemrég elhasználtam az irodai krémem, és mivel sokan dicsérték az Inecto kézkrémeket, megvettem ezt. gondoltam a kókuszosnak jobb lesz az illata, mint az argánosnak, de azért annyira nem ájultam el tőle. eléggé híg az állaga, de nem szívódik be könnyen. fura réteget nekem is hagy a kezemen. nagyon átlagos krém, de ahhoz képest meg drága, mondjuk örülhetek, hogy paraffin nincs benne legalább.