KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Kézkrémek

MsKors
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 21.

Régen használtam, semmi extrát nem tudott. Amikor elkezdett érdekelni, hogy mit is kenek magamra egészen pontosan, egy fél flakonnal ki is dobtam. Soha többet. Még csak nem is használt.

babyface
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 20.

mikor már kínkeservesen elhasználtam a tavaly (!) karácsonykor vett limitált ívrózsi kézkrémem (igen télen nyáron azt használtam :D), akkor döntöttem el, hogy soha többé 30ml-nél nagyobb kézkrém! bevillant az agyamban, hogy a l'occitane ikonikus kis kézkréme tökéletes választás lenne elsőre. cuki kis karácsonyi csomagolásban lehetett kapni most, illatban abszolút nem arra számítottam, amit kaptam, de kellemes, púderes. hidratálásban viszont nem teljesít túl jól, bár ebben a nagy hidegben akár disznózsírral is kenegethetném magam... :D természetesen mióta tettem ezt a kijelentést folyamatosan kenegetem a kezemet, szóval valószínűleg hamar el fogom használni. :D nembaj jöhet a kövi!

Essence Winter Glow  Intensive Care Hand Butter

Essence Winter Glow Intensive Care Hand Butter

Essence Winter Glow  Intensive Care Hand Butter
titinem
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 20.

Jó az illata,az állaga,hamar beissza a bőröm.
Nekem ilyen szempontból szerencsém van elég ha kétszer bekenem a kezem reggel meg este és még a téli minuszokban is pihepuha, úgyhogy a hatékonyságáról nem sokat tudok mondani.

KBMona
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 20.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 20.

Az Isana körömvirágos krémét használtam, amivel teljes mértékig megvoltam elégedve, aztán leváltottam erre, mert csupa jót olvastam az aloe vera jótékony hatásairól .... na de ez a krém borzasztó ... mintha vízzel bekenném a kezem, annyit ér. Nem csinál semmit, így muszáj vagyok lepontozni szegényt. Maradok a körömvirágos verziónál. :)

csokibeka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 20.

Kompakt méretű, táskáimba mindig ezt hordozom. Hatása is megfelel, bár naponta többször kell krémeznem a kezem, ezen még egy kézkrém sem tudott segíteni. Aránylag hamar beszívódik, az illatával sincs bajom jó kis termék ez.

csokibeka

Nekem nem volt elég a hidratáló hatása, ráadásul még félóra elteltével is zsíros volt e kezem tőle. Az illata sem tetszik, vannak ennél jobb baleás kézkrémek.

Hopi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 20.

Gyorsan beszívódik, ami nagyon tetszik. Kellemes, bár elég erős az illata., ha elalvás előtt bekenem másnap reggel is sokáig érzem, még akár kézmosás után is. Nem hidratál eszméletlenül, télen, nagy hidegben nekem többre van szükségem. Átlagos kézkrémnek megfelel, de erősen kiszáradt, felrepedt kézre ennél több kell.

csokibeka

Az én folyton száraz kezeimnek ez a hidratálás nátha volt, de pozitívum, hogy hamar beszívódik, egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet és nagyon finom illata van :)

Cinti94
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 20.

Eloszor a csomagolasa fogott meg, aztan megszagoltam es nem volt kerdes, hogy jon velem szepen haza!😁 DE! Sajnos hidratalasa igy telre edeskeves, egy vizes allagu konnyu kremrol beszelunk, nyaron pedig azert nem leszunk joban, mert a melegben nem birok elviselni semmit a kezemen, na de ez mar az en problemam, ha valaki nyaron is szereti kenegetni a kezet, annak nagy szerelem lesz☺️🌸 Hidratalasa miatt vonok le 1 pontot, de igazabol nem tehet rola, hogy telviz kozepen dobtak polcra☝🏼😏

Gigi11111
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 20.

Nem igazán szoktam kézkrémet használni,mert zavar mikor ragad a kezem.De most rendeltem egy ilyet,mert a hidegtől nagyon kiszáradtak a kezeim. Nekem nagyon bevált! Pik-pak rendbehozta a kezeimet,gyorsan beszívódik,nem hagy ragacsos érzetet maga után, kellemes nem tul tolakodó illata van. Lehet most már én is a kézkrémezők csapatába fogok tartozni :D