KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Kézkrémek

morvaieszter
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 22.

ez egy tökéletes kézkrém, könnyen beszívódik, jó az állaga és az ára is, Pár nap alatt tökéletesen helyrehozta a pikkelyesre száradt kezemet

morvaieszter

egyszerűen egy csodaszer! és elképesztően jó illata van, arról nem is beszélve, hogy tényleg a végtelenségig elég

emagdi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 22.

Kellemes, gazdag, vajas hatású állaga van. Gyorsan beszívódik,nem hagy zsíros réteget a bőrön. Az illata elég intenzív, de szerintem kellemes. Jól hidratál, teszi a dolgát, de azért nagy csodákat nyilván nem tesz :). Nagyon kicsi a tubus, csak 30 ml, ehhez képest elég borsos az ára. Ha akciózzák, akkor megéri kipróbálni, mert jó kis kézkrém, sokkal jobb, mint az avon más, olcsóbb kézkrémei.

Lilium
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: < 18  |  2017. február 22.

Nem rossz, a táskámba van, néha használom napközben. Idén voltam olyan rendes, és tényleg odafigyeltem a bőröm ápoltságára, mindig volt nálam valamilyen kézkrém, és hosszú idő után végre iszonyatosan puhának mondhatom a bőröm.. Pedig ez napi (max.) 3 perc..:) A kézkrémről: Nem rossz, főleg így enyhébb időben, szerintem erre az időszakra már tökéletesen megállja a helyét. Az illata? Őszintén, hiába használom minden nap, most sincs a fejemben, szóval biztos nem különleges. Egyedül az INCI ami elszomorító..

KissQkta
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. február 22.

Illatán kívül semmi más pozitívumot nem tudok mondani róla. Borzalmasan szilikonos. Ha lehetne egy csillagot se adnék rá. Egyáltalán nem szívódik be! Régebbi Dove kézkrémeket imádtam, de ez egy fabatkát sem ér!

Vanília
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. február 22.

Hosszú téblábolás után vettem meg az üzletben, nem tudtam eldönteni, kiadhatok-e ennyi pénzt egy kézradírért. Kicsit sokallom az árát és őszintén szólva elsőre felesleges luxusnak tartottam magát a terméket is - minek extra kézradír, ha alaposan meg is lehet dörzsölni és utána bekenni a kezünket... A végén úgy döntöttem, hogy megérdemlem:) és letesztelem --- és kicsit sem bántam meg. Csodás a hatása: puha babakezek, csodás az illata, odavagyok érte teljesen. Vicces, hogy a bizonytalanságból abszolút lelkesedés lett és azt hiszem, legközelebb minden tétovázás nélkül veszem meg. Vissza kell fogjam magam, hogy ne naponta használjam, szerintem hetente kétszer-háromszor fogom kényeztetni vele a kezeim és az orrom:)

Balea  Blütenzauber Hand Mousse

Balea Blütenzauber Hand Mousse

Balea  Blütenzauber Hand Mousse
muzli
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 22.

Csak a csomagolása miatt vettem meg, mert nagyon szép, de a krém is elnyerte a tetszésem. Az illata sokáig megmarad, remélem folyamatosan kapható lesz.

Mona01
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 22.

Nem ér semmit. Az illata viszont jó.

juditka70
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. február 22.

Enyhe vanilia illatot érzek,könnyen felszívodó,a kisimító hatása rögtön szemmel látható ami sok ideig tart ,Csak pár napja használom,de már most sokkal jobb és szebb a kézfejem,valóban simább a kézfejen a bőr.. Napi 2 X használom. A fehérítő,halványító hatásáról bizonyítottan nem tudok nyilatkozni,mert,nincs pigmentációs problémám.

HReka
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 21.

Azonnal megnyugtatja a kiszáradt bőrt, már az első használatnál csodát művel, abszolút kedvenc:)