KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Kézkrémek

jul100
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 20.

Haragszom ugyan kicsit a Body Shopra, sokat kamuznak annak érdekében, hogy szép pénzeket kérhessenek el a kis termékeikért (bár talán csak nálunk ennyire drága), de míg ott dolgoztam, sok terméket kipróbáltam, és egyértelműen ez volt a kedvencem. Nem kifejezetten száraz a kezem, de soha semmitől nem volt még ilyen puha. Én a mandulaillatot is nagyon szeretem, szóval elhoztam egy 100 milliset, azóta is (egy éve) kb félig van, nagyon kevés kell belőle, különben túl zsíros.

ursuska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 20.

Borzalmasan büdös. :D :D :D Amúgy hamar beszívódik, de nem igazán hidratál.

kottazur
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 20.

Nagyon finom az illata, tetszik a csomagolása és hamar beszívódik. Ár-érték arányban is rendben van, hiszen nagyon kevés is elegendő belőle egy alkalommal.

VargaViktoria
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 20.

Többek között ez a krèm is a táskámban van. Hamar felszìvódik. Viszont az illatát nem szeretem. :(

Mesike91
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 20.

Szuper! Illata jó, teszi a dolgát.

Jó illat, ár és ápolás.

Mesike91

Ez már a túl zsíros kategória, ami jó lenne nekem télen, de annyira nem alakított nagyot, mint vártam. Nem hiszem, hogy egyhamar el fogom használni.

Mesike91

Ettől vártam a nagy csodát, de nem lett meg. Viszkettem tőle. Más baj nincs vele, így anyukámé lett.

Mesike91

Osztom a többiek véleményét, nagyon jó az illata, hasznos a kéznek. Avonék egyik legjobbja.

Csipetke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 20.

Én ezt a krémet csak télen használom. Nekem túl sűrű és zsíros krém. Télen jól hidratál és gyorsan beszívódik. Az illata kevésbé tetszik így ritkán is használom. Nem a kedvenc kézkrémem de elhasználgatom.