KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Kézkrémek

cicamicca
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 21.
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 21.

Gyorsan beszívódik, és selymes lesz tőle a bőröm. Elsősorban kézkrémnek használom, de időnként testápolónak is az extra száraz viszkető bőröm ápolására.

Oila
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 21.

Féláron vettem meg, és még így is drágállom sajnos a mennyiséghez képest, viszont a legkellemesebb kézkrém, amit valaha próbáltam, a másodperc töredéke alatt beszívódik és álompuha, selymes lesz a bőröm tőle. A 24 órás hidratálás mondjuk egy kézkrém esetében nevetséges ígéret, hiszen 24 órában én például kb. 24-szer mosok kezet (munkámból kifolyólag). Ha 400 Ft körül lenne, mindig újravenném ennek ellenére, de így nem fogom. Viszont 5 csillagot megérdemel.

Zsókus
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 21.

Szeretem ezeket a kézkrémeket, mert nagyon jó tartós illatuk van, hamar beszívja a bőröm. Nem kell belőle sokat használni és a tubusa kis helyen is elfér. Ennek az illata nem annyira tetszik viszont a kezem a hidegben nagyon kiszárad és azon sokat segít.

cattitude
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 21.

nekem a barackos szekundum van meg, amit lusta vagyok feltölteni külön termékként. szörnyen gejl műbarackillat, de hélistennek nemtartós. könnyű elkenni, kevés is elég, sőt, sokat semmiképp se érdemes kinyomni, mert kukacosodni kezd, ami rém gusztustalan. ápoló hatása közepes, nappal kézmosás után elmegy, de regenerálást nem tapasztaltam sajnos.

sssniki
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 21.

Évek óta használom, kivétel nélkül minden nap. Isteni az illata, nem ragacsos, szinte perceken belül folytathatod a dolgod. Ennél jobb kézkrémet még nem találtam. :)

Lonna86
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 21.

Nagyon jól hidratál, könnyen felszívódik.Az illata pedig nagyon szuper!

karaibrahimgil
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 21.

Tavasszal és nyáron nem használok kézkrémet (kivéve, ha sikerül kifognom valami pocsék folyékony szappant, ami kiszárítja a kezemet - ilyeneket pl. az Avonnál találtam), de hűvösebb időben állandó kiegészítőm.
Ezt nem mindig éjszaka használom, bár tény, hogy eléggé masszív az állaga, mégsem nevezném kifejezetten zsírosnak. Az illata kellemes, diszkrét. Abszolút elégedett vagyok vele.

Lanie
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 21.

Fantasztikus érzés volt a bőrön, pedig csak egy kevéske mintát kaptam belőle kipróbálásra. Azt kell hogy mondjam... meg fogom rendelni nagyobb mennyiségben is, egészen fantasztikus helyre repít ez a termék testileg lelkileg :)

Lilko95
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 21.

Enyhén ekcémás kezemet kenem vele, hidegben elég gyorsan berepedezne. Emiatt vettem az illatmenteset, napközben amikor nem tudom mással kenni, véd a hideg hatásaitól.
Érdekes, hogy meleg helyen (szobában pl.) nehezen szívódik, és én is tapasztaltam a csúszós réteget. Viszont kint enyhén ragacsos marad tőle a kezem.
Ennek ellenére tényleg puha, és nem pereg róla a bőr, így maradtam ennél.

fannas
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 21.

Megvettem, mert már régóta próbálgatom a különféle kézkrémeket, és valójában egyik sem teszi azt, amit v árok tőle. Ez valóban nem citromos, inkább vaniliás illat...... Ez nem lenne nagy baj, de sajnos nem szívja be a bőröm maradéktalanul. Marad utána egy viaszos réteg, ami egy kicsit zavar. Azt hiszem ő sem lesz a kedvenc kézkrémem.