KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Kézkrémek

julcsa95
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 26.

Egész jó kis krém. Télen amikor extra szárazak nem elég nekem. Szinten tartásra viszont tökéletes. Kellemes illata van és könnyű állaga így gyorsan be is szívódik, nem ragad utána a kezem. Már többször újravettem.

Daisyyy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport:  -  |  2017. április 26.

Nagyon kellemes illatú, jól működő kis kézkrém, egész jól hidratál, csodát ugyan nem tesz, de ár-érték arányban nagyon jó. Gyors segítséget tud nyújtani a kiszáradt kézbőrnek egy rohanós napon is, mert elfér a táskában, kocsiban, hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet.

dalmuska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. április 25.

Annyira mérges vagyok, hogy már nem lehet kapni. Egyik legjobb kézkrém volt, ez hidratálta a száraz kezem a legjobban, nem mellesleg az illata is isteni volt. Egyszerűen borzasztó, hogy állandóan a legszuperebb termékek gyártását szüntetik meg..

agirlhasnoname
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 25.

Viszonylag jól hidratál, az illata inkább érdekes, olyan művirágos parfümös, nem édes, mint amilyenre számítottam, de meg lehet szokni. iHerbről rendeltem 2.22$-ért (a szállítási költség több termékre elosztva nem vészes), többet biztos nem adnék érte. (A hivatalos magyar oldalon nagylelkűen leárazták 3000-ről, röhögnöm kell.) A csomagolása cuki. :)

camouflage
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: < 18  |  2017. április 25.

Igazából az illata rendkívül jó, viszont tényleg semmit sem ápol. Nekem alapjáraton nem száraz a kezem, mostanában jött ki egy-két száraz folt. Hát barátnőmét használtam rá általában a suliban, de persze semmit nem ér.. Nem is ajánlom,hogy aki ekcémával vagy hasonlóval küzd ezzel a krémmel kísérletezzen.. :( Adok 2 csillagot az illatra.

Ribbons
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 25.

Nekem nagyon bevált,télen,amikor szilánkosra fagy a kezem,és kb. le akar esni róla a bőr,ez a krém rengeteget segít.Nekem állati gyorsan beszívódik,finom,egyszerű illata van,ha sokat használok belőle egyszerre,akkor sincs ragacsos érzet...nagyon szeretem.Ár-érték arányban ötös. :)

Villango
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 25.

Tényleg nagyon jó. :)
Az ára is szuper, valszeg megvenném, én is KM box-ban találtam.
Állagra engem a régi nagy klasszikus kézkrémekre emlékeztet, a régi magyarokra és a régi nyugat európaiakra. :)
Nekem nagyon gyorsan beszívódik, sokkal kényelmesebb használni mint a nivea-t, ami után zsíros a kezem jó ideg.

Sofia1
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 25.

Egy rakás ingyenes termékmintát kaptam ettől a gyártótól és úgy adta oda az eladó hogy természetes alapanyagokat tartalmaz. Meg is örültem neki. Boldogan kentem be ezzel a termékmintával a kezem. Nagyon hamar beszívta és egy ilyen filmréteget képezett a bőrömön, nagyon kellemes érzés volt. A szaga kicsit furcsa, majd utána jött a hidegzuhany. Egy idő múltán kifejezetten kiszárította a kezem a krém felkenése után kb 5-6 perc múlva száraz lett a kezem és furcsa érzetű. Átolvastam a termékmintán az összetevőket és a hajam az égnek állt. Nem csupán SLS-t tartalmaz a krém, hanem kétféle parabént is. Ziaja, természetes kozmetikumok :D :D :D No comment.

hedgehog
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 25.

Nagyon intenzív és finom illata van, sokáig érződik. Megtetszett a csomagolása is, mert egy keskeny, kis méretű, igazi táskába dobós darab. A hátoldalán lévő feliratot nagyon egyedinek és aranyosnak találtam, és örülök az utolsó sorban szereplő "jó híreknek" is. Hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzést maga után, úgy is be merem kenni a kezem, hogy rögtön utána billentyűzeten kell pötyögnöm. Nagyon kevés is elég belőle, nekem a kicsit száraz kezeimre ez pont megfelelő választás volt.

Voki
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 25.

Nem szeretem, sajnos semmit nem segített az extra száraz bőrömön, pedig nem egyszer próbáltam... a koncentráltabb Neutrogena kézkrém mérföldekkel jobb.