KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Kézkrémek

anna22
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 23.

Őszintén, még csak kipróbáltam, így hidratálásról egyelőre nem beszélhetek - ma fogyott el a régi mandulás kézkrémem :D -, de immmádom. Oda vagyok, hogy hab állagú, nagyon meglepő, és ajh, nem is tudok róla semmi értelmeset írni, ez szerelem. ♥
Imádom a mandulás-édes illatokat. :3 Nekem is puhábbra sikerült, mint a borotvahab, de én is melegebb időben próbáltam. És nagyon hamar eltűnik a hab. De tetszik. :D

Ferita
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 23.

Jó az illata,kevés kell belőle,mert kicsit nehezen szívódik.

boglarka88849
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 23.

Én nagyon szeretem! Különleges illata van, tényleg gyümölcsös-sütis, ahogy írtátok. Rögtön beleszerettem. Hatásra is tetszik, még sarokpuhítónak is bevált! Nem hagy zsíros érzetet, és sokáig érzem az illatát. Szuper! Tényleg kár, hogy nyári kiadás...

missy89
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 23.

Amikor a kedvenc Garnieres kézkrémem is feladta a harcot, akkor próbáltam ki ezt, és azóta mást már nem is használok. Tartósan hidratál, így még télen is selymes és puha tőle a bőröm. Éjszaka szoktam főleg használni, viszonylag gyorsan beszívódik. Az illata nem a legkellemesebb, de megszokható, nekem ennyit megér, hogy ne legyen száraz a bőröm.

b0rzi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 23.

Régen ezért az illatért megvesztem, ma már olyan meh.... Nem igazán.
Szóval nagyon szerettem volna szeretni, és valóban azzal, hogy gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet eléggé megcélozza az ember lányának szíve csücskét, viszont gyakorlatilag többször kellett kennem a kezem ezzel egy nap mintha inkább be se kentem volna, azonnali segélynyújtásra (bár nem vészhelyzetre kell gondolni) jó, de hosszú távon nem.

zorica85
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 22.

Egyetértek az előttem szólókkal, kicsit túlzás az illata pedig én szeretem az édes illatokat. Könnyed, gyorsan beszívódó krém amúgy, emiatt télen szerintem kevés lesz. Volt már jobb kézkrémem az biztos, nem fogom újravenni.

Cathi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. október 22.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. október 22.

nekem nem ez az illat van meg, hanem a dinnyés. annyira megtetszett az illata, hogy muszáj volt lecsapnom rá. rosszul tettem. nagyon vizes hatása van, filmréteget képez a bőrön és semennyire sem szívódik be. pénzkidobás volt.

szfrances19
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 22.

Már másodjára vettem újra, tényleg sokat segít a körömágyamon. Azt vettem észre, hogy amikor rendszeresen használom, akkor a körmöm is gyorsabban nő. Az illata is nagyon tetszik, árban pedig nagyon megéri. Újravevős :)

zentaidora
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 21.

A csomagolása már megújult. Nagyszerű kis kézkrém, illata csodás, az állaga selymes, gyorsan beszívódik. Babapuha kezeket varázsol.

beautygirl80
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 21.

Az egyik legnagyobb kedvencem! Ha nyilvános helyen kenem be velem a kezeimet, tuti, hogy megkérdezik egyből, mi ez az isteni illat!