KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Kézkrémek

Avon Care Kéz-Köröm és Körömágybőr Ápoló Argánolajjal, Glicerinnel és E-Vitaminnal

TeodoraHegedus
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 23.

Ez valami borzalom, Hogy lehet valami ilyen büdös és ilyen haszontalan? Alig szívódott be, nem ishidratált, nem csinált semmit se csak bebüdösített...
Az lett a sorsa, hogy a bőr kanapéra kentem, hátha legalább azt egy kicsit ápolja, meg szép fényt ad neki...

hagane1994
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 23.

Nagyon jó.

hagane1994

Kedvenc kézkrémem :)

bbkriszta
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 23.

legjobb kézkrém amit eddig használtam, nekem az illata is tetszik
a körmeim is nagyon szeretik, csak ajánlani tudom

Pofike
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 23.

Aranyos kis csomagolása van, táska barát. Sajnos az illata túl erős nekem, indokolatlanul parfümös. Este ha bekenem a kezem szinte zavar is az illata. Legfőképp ezért nem fogom újravenni, illetve a hidratáltsága sem túl jó... Kipróbáltam elhasználtam de ennyi.

Nanilia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 22.

Cannabis Sativa (hemp) - ezzel van problémám... allergia, de nem kicsit és sokan nem tudnak róla, hogy allergiások a kenderfélékre...jobb vigyázni. Barátnőm elhasználta, neki jó volt.

kovacs.orsolya90
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 22.

A csomagolása fogott meg először. Olyan cuki,kompakt,pont nekem való. Az illata isteni finom, sokáig megmarad.(a munkahelyemen meg krémezés után kb egy órával is megdícsérték a vendégek) Hamar beszívódik,nem túl vizes és nem túl zsíros,pont jó. Annyira odavagyok érte,hogy most mindegyik kézkrémet akarom a kollekciób*.*

BloodEve
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 22.

A szeretetnek van ilyen illata:) és az igazi nőiességnek.
Próbáltam már más márka monoi virágos változatát és ahhoz képest ez lágyabb, frissebb, fiatalosabb, púderesebb.

Illatélmény: füstös, púderes, egzotikus, nőiesen lágy és édes virágillat ( nem tömény, nem cukros, nem mű), 2-3 óráig intenzív
Állag: krémes- se nem vizes- se nem zsíros, nagyon picit ragad, amíg beissza a bőr
Szeretem:) +++ illata, gyorsan beszívódik, jól hidratál, puha tapintást, friss érzést ad, praktikus, airless csomagolás, szép összetevők
Hátrány: pici kiszerelés

danikin
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 22.

ez egy meglepően klassz krém, tápláló, puha, hmaar beszívódik, nem szárítja a bőröm, és még az illata is jó: ) remélem a többi ureas termék sem lesz csalódás :)

slytherclaw
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 22.

Utazáshoz kerestem valami praktikus csomagolású kézkrémet, ez megfelelőnek tűnt. Finom, édes illata van, szerintem nem mű egyáltalán. Hihetetlen gyorsan beissza a bőröm, csak úgy ámultam. Hosszútávon nem hidratál, de ilyen kezetmosok-bekenem-kezetmosokra teljesen jó. A lyuk sajnos túl nagy a tetején, úgyhogy egy kicsit sok jön ki rajta egyszerre.