KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Kézkrémek

Debreczeni
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 23.

Nyálkás, csúszós. 0

Debreczeni

Borzalmas. Egyrészt illata nincs, de csípi a kezem a parfüm benne. Másrészt olyan nyálkás, ragacsos réteget képez, hogy le kell törölni használat után. Kár hogy nincs 0.

Adri84
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. március 22.

Hamar beszívódik és jól hidratál, sokáig elég és az ára is kedvező.

davidildiko
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 22.

A táskámban tartom, elég hamar beszívódik, az illata is finom, olcsó is. Viszont ha télen nagyon száraz a kezem, arra sajnos nem olyan jó.

SBarbara
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 22.

A krém szuper, az illat picit erős.

petoandika
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 22.

Pár dollárért vettem még iherbről, pont kellett még valami pár dollárért, és egy kézkrém mindig jól jön a háznál,főleg ha szépek az összetevői.
Bevallom őszintén, hogy én nem sokat használtam, főként az illata miatt. Nekem rettentően erős, süti illata van. Odaajándékoztam húgomnak, aki viszont imádja az illatát, meg magát a krémet is. Összességében nekem csak 4*, de ezért a pénzért egyébként nem volt egy rossz vétel.

csokilany
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 22.

Meglepően jó :) Kicsit tényleg folyós, de ennek ellenére nem kell belőle sok, könnyű eloszlatni és gyorsan beszívódik. Kellemes növényes illata van. Hosszú távon hidratál, újrakenés nélkül is éreztem még több kézmosás után is. Ennyi pénzért meg pláne szuper!

moncsa8
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 22.

Télen kevésnek bizonyult a kiszáradt kezemre, viszont nyáron nekem a legjobb választás. Kissé vizes az állaga, hamar beszívódik, és nem hagy a kézen zsíros érzetet. Az ára nagyon baráti.

horvathne1985
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 21.

Nagyon jó ez a kézkrém. Hamar beszívódik,kellemes az illata és jól hidratál. Már többször is vettem.

Balea  Blütenzauber Hand Mousse

Balea Blütenzauber Hand Mousse

Balea  Blütenzauber Hand Mousse
Annie25
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 21.

Imádom! :) szépek az összetevői, nagyon hamar beszívódik és tökéletesen hidratál! Az illatát is szeretem. Nagyon sok kézkrémet kipróbáltam már, de mindegyik közül ez a legjobb! Biztos, hogy újra fogom venni!