Legújabb vélemények - Konyhai/házi szépítőszerek

karolinapoles
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 20.

Ez a legjobb kókuszolaj mind közül, és persze a legdrágább is. :)

Kitsyke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 19.

nem hittem volna hogy ecet ennyire jo hajra...itteni velemenyek alapjan nehezen raszedtem magam hogy kiprobalom...teljesen meglepodtem.. kevesebb korpa, puha, dusabb haj!! mindig ecetes ,langyosnal hidegebb vizzel oblitem le, es kesz, gyorsan megszarad magatol.
Tegnap mostam meg es azota se fesulkodtem annyira jo sima :D

kirabauer24
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: < 18  |  2019. február 17.

Rengeteg mindenre használom! Egy csoda!
Gyakran a hónaljamra kenem, és egyáltalán nincs izzadságszagom mellette. Bár mostanában nem használom így olyan gyakran, mert néha kidörzsöli, és utána piros és irritált lesz, de ez szerintem a borotva miatti vágásoktól van. Néha fogkrémbe keverem, ha korpás a hajam, akkor samponba. Bőrradírnak is kiváló, illetve még tömérdek dologra használható!

TheNancy07
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 14.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 14.

Sajnos, ahova elköltöztem ott nincs kínai bolt, ahol a VCO kókuszolajat lehet beszerezni, csak rossmann van... végre eldöntöttem, hogy akkor kipróbálom ezt. Nem csalódtam! Bekentem az ajkaimat, szépen hidratálta, mesés kókuszillatú, és csináltam ezzel az olajjal ricinusos hajpakolást. Most vagy nagyon rosszul emlékszek (mert kb. 1éve használtam utoljára a hajamra kókuszolajat) vagy ez a kókuszolaj más, mert nagyon fényes lett a hajam, és érezhetően puhább is. Váó. Mindig pofon szerűen ér a meglepetés, amikor rájövök, hogy a megoldások annyira kézenfekvőek és elérhetőek.

Brigittamariar4
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 12.

Kokuszolajjal hajpakolásként szoktam használni. Szép fényes hajat eredményez és a tartása is sokkal szebb lesz. Sőt, még a hajmosást is kitolja 1 nappal

alea
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 6.

Én is mitesszer eltávolításra használom. Nem könnyű eltalálni a megfelelő arányokat, de ha sikerül, akkor minden bolti tapasznál erősebb és hatásosabb, nem mellesleg olcsóbb.

Horvathangelika1
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: < 18  |  2019. február 6.

Én boldog vagyok, mert olcsóbb lett. 330ml kerül ugyanannyiba,mint régebben a 220 ml.
Az első üvegem nyáron vettem,még akkor el is fogyott. A hajamra akartam használni konkrétan,de egyszerűen nem akart kijönni belőle,vagy 10x kellett megmossam.
Ezután nem is mertem használni,a ricinust is utálom kimosni.
Október fele újravettem,már a nagyobb kiszerelést. Még mindig van belőle egy kicsi, sminklemosásra használtam el kb, meg most újra elkezdtem hajra is. Az illata valami csodás, aki ilyet használ annak a kókuszos kozmetikumok mind műillatúak lesznek.
Up:basszus. Ma voltam újra venni, és kisebb lett. :( 320 ml helyett 300. Ugyanúgy 1100körüli áron.

TusKa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2019. február 4.

Minden hajmosáskor használom. Samponozás után a hajvégemre teszek egy kis balzsamot, aztán egy régi pumpás flakonból alaposan befújom ecettel a hajam és a fejbőrőm. Így nagyon kevés fogy, és egyből érezhető, hogy lezárja a kutikulákat és ettől a hajam könnyen fésülhető és fényes lesz. 2-3 perc után öblítem a balzsamot és az ecetet is. Sokat segít a pikkelysömörömön, ami elsősorban a hajas fejbőröm határainál jelentkezik.

Flami
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. január 28.

Egy filléres csodaszer!!!
Szintén kávédarálóval darálom le, pici víz hozzá, híg tejbegrízhez hasonló állaga lesz, még az illata is kicsit tejes :)
Kétféle módon használom, az egyik, hogy kb. fél percig hagyom csak rajta az arcomon, mert nagyon könnyen megszilárdul.
Nedves vattakoronggal letörölgetem a nagyját, aztán vizet paskolok a tenyerembe és úgy lemosom a maradékot.
Üde lesz tőle még az öregedő bőr is (szemkörnyéket azért kihagyom), kap egy opálos "ragyogást".
A másik mód, hogy hagyom megszáradni és leradírozom az arcom vele. Ez elég brutális, mert radíroz rendesen. :)
Nagyon ajánlom kipróbálásra!

nyiffi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 27.

Hajra, körömre és körömágyra használom, bár telente simán az arcomra is kenem egy forró fürdő után, a bőröm és a hajam is nagyon meghálálja. A kiszerelése nekem ideális, egyedül az a gondom vele, hogy melegben teljesen cseppfolyós, így színes ajakápolót nem tudok belőle könnyedén varázsolni, legfeljebb más anyagokkal összekeverve.