KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Konyhai/házi szépítőszerek

kisenikoke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 15.

DM-ben vasarolt biolajat hasznaltam a hajamra.
Az olivaolaj jobb, olcsobb es konnyebben beszerezheto.
Orulok, hogy kiprobaltam de egyenlore nem tervezem ujravasarolni.

csill87
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 11.

Ud.: Bizony újra kellett vennem, mert miután elfogyott, láttam a különbséget a bőrömön. Főleg testápolóként használtam, de persze a hajra is csodaszer. Most viszont, hogy néhány hétig nélkülöztem, láttam a hatását, ami elképesztő. Az én bőrömnek tömörséget adott. Sok nő annyit foglalkozik a ráncmegelőzéssel arcon, de a testen meg semmit, nem is értem. Én ott sem szeretnék ráncos lenni, és ez a termék egy csoda, annyival szebb a használatától a bőr. Nálam állandó termék lesz testápolásra, mert szemmel láthatóan tömörebb tőle a bőröm - nincs rá jobb szó valahogy.

Most éppen ezt használom, mert könnyű hozzájutni és imádom a kókuszolajat. Általában minden kókusz illatú terméket nagyon szeretek és hát mi lenne igazibb kókusz illatú, mint ez :) Évek óta használom a hajamra és valóban csodaszer arra, de mostanában felfedeztem új felhasználási módokat is.
Egyrészt testápolóként is használtam többször, és nagyon bejött. Ha vékonyan kenjük akkor lassan ugyan de beszívódik annyira, hogy fel tudjam venni a pizsamát. Elvileg feszesít hosszabb távon, de erről még nem tudok nyilatkozni, de az biztos hogy nagyon hidratált és jó illatú vagyok tőle :)
Kevertem itthon házi testradírt őrölt kávéval, ahhoz is raktam ebből, nagyon jót tesz a bőrnek.
Plusz mikor itthon pedikűrözök a lábáztató vízbe a fürdősó mellé szoktam tenni kb 1 kávéskanálnyi kókuszolajat és nagyon puha lesz tőle a láb. Érthetetlen :D
Én imádom a kókuszolajat, ha valami, akkor nekem ez tényleg csodaszer.

ipszilonze
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 1.

Fantasztikus dolog. Sütni-főzni használom főleg, de kicserepesedett szájra, száraz könyökre és sarokra, hajra is jó. Mióta áttértem kókuszolajra a főzésben, kevésbé pattog ki az arcom is, úgyhogy maximálisan elégedett vagyok vele.

p1th0n
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2017. szeptember 29.

Olcsó, jó, büdös

LipLush
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. szeptember 29.

Hát, őszintén szólva én a hajamra még nem nagyon használtam, de a szúgyogcsípésekre a legjobb :)
( -1 csillag a szaga miatt, nem bírom megszokni)

Fiorentina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: >54  |  2017. szeptember 29.

Sok évvel ezelőtt egy drogéria kirakata előtt találkoztam egy idős, fehér hajú nénivel, akinek olyan csodálatos volt a bőre, hogy nem tudtam szó nélkül hagyni. Elárulta, hogy soha életében nem használt mást, mint almaecetet. Lehet, hogy nem csak az almaecetnek köszönhette azt, hogy idős korára is hibátlan maradt a bőre, ebben a genetikának is lehetett talán némi szerepe. Ettől a találkozástól kezdve viszont nálam is van otthon mindig almaecet, igaz, hogy csak elvétve használom az arcomra. De ha előkerül, a nénit is látom, aki kencék nélkül is meg tudta őrizni a szépségét és a hitet, hogy ez az almaecetnek köszönhető.

nagyemese
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 29.

pozitívum:
- leghatásosabb tonik vízzel keverve
-szépen leviszi a gyulladást
negatívum:
-büdös (már megszoktam)
-ha minden nap használom nagyon szárít (nem használom minden nap, így több is marad)
szóval nincsenek is negatívumai :D

MadKat
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. szeptember 28.

Második tégelyt fogyasztom. Nagyon sokféleképpen fel lehet használni, nekem főképp hajmosás előtt, hajpakolásként válik be. Valóban puhább és ápoltabb a hajam, mióta heti egyszer ezt felkenem mosás előtt kb. egy órával. Testápolóként én kicsit nehéznek/zsírosnak találom. Próbáltam lábápolóként is, de nem tudta azt, amit egy 'igazi' lábápoló. Azért nem csalódtam benne, sokoldalúan fel lehet használni, de igazi nagy csodákat nem láttam tőle. :)

natasha
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 26.

Második tégelyt vettem meg.A testápolók királya. Ennél jobb bőrhidratáló nem kell. Mióta ezt használom nem ismerem a száraz bőr fogalmát.Állítólag a kókuszolaj hasonlít a legjobban a bőr lipidrétegéhez ezért hidratál ilyen jól. Mindenki megjegyzi milyen iszonyatosan puha és szép a bőröm,olyan bőrfényű,egészséges és kókuszillatban úszok,az összes mű testápoló elbújhat mellette,ráadásul nagyon sokáig kitart és jó árban van. Hajra is néha felteszem,mandulaolajjal együtt kb 2órát hagyom fent.Alaposan 3szor samponozok,és a puhaság,fényesség szemmel látható. Az ajkam sosem szárad ki mióta teszek 2csepp kókuszolajat rá. A pasim is megjegyezte,hogy mivel kenem mert egy ideje sokkal puhább. Viszlát ajakápoló. Egy tégely kb 2hónapig elég és sokféle kozmetikumot ki tudok vele váltani ezzel megspórolva egy csomó pénzt.

felho
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 25.

nekem se az arcomon se a hajamon nem vált be sajnos, semmi változást nem vettem észre. Talán annyit, hogy egyenesebb lett tőle a hajam. Viszont ezzel együtt gyorsabban zsírosik, nehezebbnek érzem.

UPDATE: nagyon zsíros lett tőle a hajam, 2x próbálkoztam meg vele, nem értem mire jó ez a termék. Ez a "mindenre" akkora hülyeség..