KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Konyhai/házi szépítőszerek

Nicy011
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 21.

Az egyik barátnőm ajánlotta vizsgaidőszaki stressz enyhítésére. Azóta, minden vizsgaidőszakban minden nap iszom egy pohárral lefekvés előtt, mert amilyen nyugtató hatású, kicsit álmosít is. Más stresszesebb időszakban is bevált már, álmatlanság esetén is használtam már. Az íze nem a kedvencem, de hozzá lehet szokni. Mindig tartok belőle otthon.

Nicy011

Meggyötört pattanások helyének gyógyítására, allergiás kiütések enyhítésére is tökéletes. Használtam csak a nedvét arcra, hajra, de kevertem már arckrémbe, testápolóba is. Puhítja, hidratálja, megszépíti a bőrt. Főleg arcra használom. Este lefekvés előtt levágok egy kis darabot a növény leveléből és bekenem az arcom vele. Ha többet kenek, azt is beszívja a bőröm. Hegeket is szépen puhítja.
Nagyon szeretem ezt a növényt. Szép dísze a szobámnak, és mondhatni teljesen igénytelen. Nem szabad túl locsolni. Heti 1-szer szoktam és fényben gazdag helyen kell tárolni. Onnan tudni, hogy jól érzi magát a növény, hogy a levelei sötétzöldek. Amióta ezeket tudom, rengeteg kicsi növénykét is hozott. Így, most egy széles virágládában éldegélnek. Kicsit az átültetést megsínylette, de kezdenek újraéledni.

Fairy0124
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 21.

Lehető legjobb, legpraktikusabb, legolcsóbb (hisz a kávét úgyis megveszem) testradír, ami csak létezik, és nagyon hatásos :) . Pihe-puha bőrt eredményez és ennél több nem is kell :)

ayse
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport:  -  |  2017. június 20.

Ezt vettem meg most a dmben par hete.mindig finomitatlant veszek.ezis bevált mint a többi.hajra a gyerekre arcra mindenhova.az eredmény kemikaliamentes bababőr)

csill87
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 20.

Most éppen ezt használom, mert könnyű hozzájutni és imádom a kókuszolajat. Általában minden kókusz illatú terméket nagyon szeretek és hát mi lenne igazibb kókusz illatú, mint ez :) Évek óta használom a hajamra és valóban csodaszer arra, de mostanában felfedeztem új felhasználási módokat is.
Egyrészt testápolóként is használtam többször, és nagyon bejött. Ha vékonyan kenjük akkor lassan ugyan de beszívódik annyira, hogy fel tudjam venni a pizsamát. Elvileg feszesít hosszabb távon, de erről még nem tudok nyilatkozni, de az biztos hogy nagyon hidratált és jó illatú vagyok tőle :)
Kevertem itthon házi testradírt őrölt kávéval, ahhoz is raktam ebből, nagyon jót tesz a bőrnek.
Plusz mikor itthon pedikűrözök a lábáztató vízbe a fürdősó mellé szoktam tenni kb 1 kávéskanálnyi kókuszolajat és nagyon puha lesz tőle a láb. Érthetetlen :D
Ráadásul spf 10-es, szóval ha valaki alacsony faktorú naptejet venne napozáshoz, lehet hogy ezzel jobban jár, mint azokkal a termékekkel, amik tele vannak nyomva alkohollal, stb.
Én imádom a kókuszolajat, ha valami, akkor nekem ez tényleg csodaszer.

ottiliarita
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 20.

Nekem hajra nagyon valt be.Mar a felkenesnel kijott egy csomo hajam.Lemosasrol nem is beszelek,soha tobbet nem hasznalnam pakolasnak.Sokkal hatasosabb es kenyelmesebb a ricinus olaj ,kokuszolaj,oliva olaj.Arcpalolasnak jo .

zsosa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 17.

Kevés tejel szoktam megmelegíteni, ha már nem túl forró felkenem a problémás részre(ez általában az orrom)és fél óra múlva már búcsút is mondhatok a mitesszereim nagy részének. Szerintem sokkal többet ér, mint a bolti, drága lehúzós maszkok.

mikkamakka75
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 17.

Mivel a mèhpempöt nem külsöleg kell hasznàlni, hanem belsöleg, èn szemèly szerint nem vàrom el töle, hogy szebb legyek, csak azt, hogy egèszsègesebb ;)
Kùraszerüen szedve csökkenti az asztmàs tüneteket ès kezeli pl. a vèrszegénysèget, fàradèkonysàgot.
Nem olcsò mulatsàg, az biztos, de inkàbb költsünk egèszsègre és megelözèsre ennyi pènzt, mint betegen gyògyszerre. Hogy mi a "dràga", az ugye relatív...

5 csillag a mèhecskéknek 😘

emeseee6
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 16.

Legjobb felfázás visszatérésének megelőzésére. Folyamatosan szedem a kapszulát,abba nem hagynám.

tara95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 15.

Egy adag cukorral felverve és arcra-hajra kenve nagyon király. Látványosan visszafogja a zsírosodást. Nekem magában nem vált be, de cukorral kemény habként igen, nem szárít, sőt. Feszes, puha, hidratált bőrt ad. Éljen a youtube :D