KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Konyhai/házi szépítőszerek

AKiss
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 17.

Én csak alkalmanként használom szemkörnyékre, mert pár perc alatt eltűnteti a kis szemrácokat. Tényleg! :) Legalábbis nekem :) Korábban úgy megörültem ennek, hogy 1-2 naponta kezdtem használni, de úgy valóban szárított. De ha fontos, hogy szebb legyek ott is, akkor remek és gyors segítség. Én spórolni sem spórolok vele ilyenkor, viszont pár perc hatóidő után letörlöm vizes vattakoronggal, ami nem szívódott be. Arcra és máshol nem próbáltam.

gruecendre
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 14.

Többféle kiszerelésben és adalékokkal készülnek kapszulák és tabletták. Én elkezdtem számolni, és talán a legmegfelelőbb megoldást találtam, és évekre elég.
1 kapszula tartalmaz 125 mg szenet, ebből van 40 db = egy dobozban 5 g szén kerül 1300 Ft-ba. (1 g = 260 Ft)
Én laborban vettem 500 g (= 500 000 mg) aktív szenet = 3000 Ft-ért. (+ szállítási díj). (1 g = 6 Ft)

Jelentős a különbség. Megéri a szállítási költséget is. (Remélem, jól számoltam)
Utóbbinak hátránya, hogy kisebb dobozokba kell tenni, hogy megfelelően lehessen használni, és száll mindenfelé. Úgyhogy óvatosan :)
Bőrre, fogra a borászati szaküzletben vásárolt aktív szén is megfelelő szerintem.

TERMÉK: nekem gondot okozott, hogy a tág pórusokból, illetve a fogközökből maradéktalanul kiszedjem. Egyébként nagyon elégedett vagyok vele.

tomkogy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. augusztus 14.

Update2: http://kremmania.hu/kremek/rival-de-loop-anti-age-apolo-kapszulak - ból is teszek az ásványvíz (legtöbbször baba ásványvíz, vagy valami ásványvízkülönlegesség) + sok aloe + c vitamin szérumomba. Ezzel kipróbáltam a 7skint, és nekem bejött a feltöltő hatása, és jólesett a kánikulai reggeleken ez a hűsítő rétegezés.

Update: a már leírt ásványvizes permetemet egy jó ideje továbbfejlesztgettem és lassan vitaminos szérum lesz belőle:
Maradt a jó minőségű mentes ásványvíz + aloe vera. Kiegészítettem c vitaminnal.
Nagyon jó volt egy pici panthenol habbal, amit belekevertem.
Már nem turmixgépben, hanem kávédarálóban készítem, így csak át kell szűrni, és beletölteni a fekete színű, nem átlátszó szórófejes flakonba.Továbbra is hűtőben tartom. Soha nem volt még ilyen sima és puha bőröm. Kipróbálom egyéb "adalékokkal" is, mert nagyon tetszik.

Aloe verás ásványvizes permetet készítettem belőle, nagyon jól hidratál, gyulladáscsökkentő hatása is van és hűsít!
Egy nagy virágládában van bőven aloe vera növényem, és úgy gondoltam, hogy nagyon jó magyar ásványvizeink vannak, miért ne próbálnék meg egy ilyen filléres hidratáló arc/testpermetet készíteni?
Az aloe vera levélből levágok egy 3-4 cm-es darabot (nem sajnálom, van bőven), kikaparom a belső zselés részt egy kis szűrőbe. Átpasszírozom egy kiskanál és az ujjaim segítségével, közben (mentes) ásványvizet is öntök rá a szűrőből. Most éppen Szentkirályi Oxigen-el készítettem, nitrit és nitrát nem mutatható ki benne. Jól összekeverem, sőt a legjobb turmix-ba önteni, és úgy alaposan összekeverni. Aztán átöntöm egy kis spriccelős flakonba. Most éppen egy Alverde-s testpermet flakont (100 ml) használok erre a célra, szerintem jó a fúvókája. Volt szép, dekoratív üvegem is, de sajnos az kicsúszott a kezemből, amikor kivettem a hűtőből, és a testápolós ujjaimmal kezdtem el pumpálni:(.
Ebből már ki is derült, hogy a filléres csodaszeremet nem sajnálom tokától bokáig is használni, mivel 5-10 perc alatt újat kutyulok, és napi többszöri használat mellett, hűtőben tárolva is közel 2 hétig elég.

lovecreams
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 9.

Legjobb természetes csodaszer. Pattik kinyomása után szoktam kenegetni az arcom, hatékonyan leviszi a gyulladást, gyorsítja a gyógyulást is.Szőrbenövés és borotvált bőrre is kenem, jól nyugtat, halványítja a pöttyöket. Kell, hogy legyen belőle itthon:)

kandodorci
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. augusztus 7.

Ma próbáltam ki először de ne igazán sikerült .Egy darabig jól tudtam használni hintőporral de aztán nagyon gyorsan megkeményedett. hogyan tartsam melegen?

edi01
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport:  -  |  2017. augusztus 4.

Fogfeheritesre nagyon ajanlom es szeretem. Nem a legjobb az ize bar vegeredmeny szep lesz. Csak meg kell vele mosni es ennyi

edi01

Ezt hasznalom koromerositesre es nagyon jo

Cicc1234
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 2.

Régebben kókuszolajjal kenegettem a hajam, de az majdnem inkább szárított. Nemrég a konyhában flangálva jött az éreti szikra, hogy mi lenne, ha ezt tenném fel mosás előtt hajvégekre pakolásként. Nagyon puha, csodás állagú lett tőle a hajam. Igyekszem heti egyszer ismételni, nyilván nem egy alkalomtól kell teljes megváltást várni. Ha fent van a pakolás, arcra is szoktam, nyugtatja a bőröm, nagyon szeretem.

Anett920921
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 1.

Kb. két hete használom heti kétszer, és már érezhető a hatása. A hajam puhább, fényesebb. Én hajmosás előtt 1-2 órával felkenem a hajamra, majd utána kétszer samponozok, így tökéletesen kijön belőle.

csill87
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 30.

Ud.:Azóta is használom, annyi különbséggel, hogy nem a kifőzött kávézaccot kenem fel, mert abban már nincs benne a koffein, én pedig miután leradírozom az őrölt kávéval a bőrömet, rajta szoktam hagyni egyfajta testpakolásként. Csak magában használom, nem keverem semmilyen olajjal, így még egyszerűbb a takarítás is, plusz ugyanolyan hatásos.
Szerintem annak, aki egyébként is egészségesebben étkezik és sportol és szeretne szebb bőrt, annak érdemes vele próbálkozni, nekem szebb tőle a bőröm. Bár bevallom ebben az is segít, hogy mostanában sokkal kevesebb cukrot eszem. Ez már két hét után látszott a combomon. Ezzel a kávés "pakolással" pedig csak tovább erősödik a hatás, ehhez csak plusz 5-10 percet kell várni a zuhanyzóban és sokkal olcsóbb is így, mint a drága krémek amikben koffein van :)

Végre én is kipróbáltam, kókuszolajjal keverve, de a kávé sokkal több volt benne. A lényeg, hogy leesett az állam, ezt mindenkinek ki kell próbálni, aki nem talál a boltokban neki megfelelő radírt. Arcra és testre is kentem, nem irritált sehol, nagyon puha lett a bőröm. Mondjuk egy darabig kávé illatom volt tőle. Leginkább az tartott vissza, hogy féltem a kosztól, de a zuhanykabin kitakarítása nem is volt annyira vészes, mint amire számítottam. Egy darabig biztos, hogy ezt fogom radír helyett használni!