KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Konyhai/házi szépítőszerek

Hannibal
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 21.

Fantasztikus,én este áttörlöm az arcom valamilyen lightosabb lemosóval,utána méz fel ,rajtahagyom negyed óráig,majd arcisztito kefével átdörzsölöm és melegvízzel lemosom.
Nem tudom mi van benne,de nagyon puha,és nagyon matt lesz utána a bőr,mégsem szárít. Pattanásaim nem nagyon vannak,de a miteszereket szépen megnyitja,kipucolja,még az egészen mélyek is könnyen kijönnek ,ezerszer hatásosabb mint egy gőzölés mondjuk .
A bőrképem sokkal szebb ,mások is megjegyezték mióta használom,hogy "kisimultam" .
Egy csoda,azt sajnálom csak,hogy nem hallottam róla korábban ,hogy erre is jó :) Az ízét utálom,de öt csillag! :D

eszti100
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 19.

én a hajamra szoktam kenni, még egy fodrász ajánlotta. egy kis tojássárgájával és mézzel keverve nagyon jó, de sajnos mialatt szárad nagyon büdös. Csak ajánlani tudom, nagyon jót tesz a töredezett hajnak :)

Erika80
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 18.

Én is szeretem a tojásos alapú pakolásokat. Iszonyat sokat segít a haj szerkezetén, táplálja a fejbőrt. Én általában ricinusolajjal és egy kevéske mézzel keverem össze a tojást, a hajamra kenem, majd bele is masszírozom és ameddig csak tudom, rajtahagyom. A ricinusolaj meggyorsítja a hajnövekedést is és a haj volumene is jobb lesz. Csodaszer a tojás. Nagyon szeretem. :)

Ancsa0726
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 18.

Hajpakolás:
-1 tojás
-2 teáskanál napraforgó olaj
-3 evőkanál hideg kávé
jól összekutyulom és hajmosás előtt felviszem a hajamra, folpack és fél óra pihi majd hajmosás. Nagyon selymes tőle a hajam, jól ápolja a töredezésre hajlamos hajvégeimet.

Edina1015
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 16.

A hajamra vettem, mert ombre szőke és gazdagon szeretem ápolni. A ricinusról leszoktam, nekem tömény.... de ez a kókuszzsír isteni! Az állaga, az illata, a hatása! Hajmosás előtt kenem fel, a végekre többet, de a fejbőrömet is átmasszírozom vele, fólia, törölköző, és minimum egy órát fennhagyom. Nem nehéz kimosni, és ha nem használok balzsamot se pakolást, akkor is könnyedén kifésülhető és nem zsírosodik hamarabb.
Mindenképp ajánlom, de szépítkezéshez csak az extra szűz javasolt.

Ancsa0726
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 12.

2 ovis gyerkőc anyukája vagyok, 1 hetet mennek oviban aztán 2 hetet itthon mert valami vírust tutira hazahoznak. Gyerekorvosunk ajánlotta a gyömbért mint vírus és baktériumölőt. Friss gyömbérből vágok 10 vastagabb karikát és forró vízzel felöntöm. fél órát pihentetem és utána leszűröm. Mézzel nagyon finom. :)

mokojka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 12.

Szeptember vége óta rendszeresen eszem naponta egy teáskanállal. Semmilyen vitamin,szer,hókusz-pókusz,balzsamocska,samponocska,kence-fice nem segített a már kórosnak nevezhető hajhullásomon (nincs szervi bajom), ez az olaj viszont mára teljesen megszüntette! Lenyűgöző,amit tud,leborulok a nagysága előtt!:) Érdemes kipróbálni mindenkinek,aki hasonló gonddal küzd,mert tényleg segít,de hangsúlyozom, itt is fontos a rendszeresség. Ja és nem hízlal! Ha hízol az nem ettől van.:) 1 dkg sem jött fel rám.

szzh01
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. február 10.

Kipróbáltam a hajmosást tojással, meglepően jó eredménnyel! Vállig érő nagyon vékony szálú de dús, száraz, piszkos hajamra 2 egész tojást felvertem kissé habverővel, majd hajfestő ecsettel először a tövekre, fejbőrre vittem fel, a maradékot pedig eldolgoztam a hajhosszon. A fejbőrbe hosszasabban, alaposan bemasszíroztam, majd felcsipeszeltem és vártam 10-15 percet. Utána sima tiszta, langyos vízzel alaposan kiöblítettem és kész!!! Ennyi volt a hajmosás és hajápolás egyben.
Pontosabban nem teljesen, mert 1-2 evőkanálnyi tojáslét elkülönítve az arcomat és dekoltázsomat is bekentem vele, szóval tetőtől talpig tojásba mártottam a fejemet. :-) . Nagyon szép lett a bőröm, s a hajam is - akármilyen hihetetlen is - tiszta és ápolt, fényes lett. Pedig előtte még száraz sampon is volt benne, de ez nem okozott gondot. Viszont olajos hajpakolást nem visz ki, ezzel ne kísérletezzetek, mert én korábban pórul jártam vele, a fejem hajmosás után úgy nézett ki, mintha zsíros bödönbe tettem volna! :-(
Az arcomon a pórusok kisebbek lettek, a bőröm összképe frissebb és feszesebb hatású, selymesebb tapintású lett.
Az egyetlen ami kicsit zavar ebben a hajmosási módszerben az a tojásszag, ami megmarad a hajban mosás után is. Hiába tettem bele illóolajokat, azok szépen el is illantak, viszont az enyhén körüllengő tojásszag marad. Ezzel az is a gondom, hogy rendszeresen edzek, és ilyenkor ha megizzadok, mindenem izzad, a fejbőröm is - na ilyenkor még jobban életre kelnek a szagok (egyébként ugyanez a helyzet az ecetes és a sörös hajöblítéssel is sajnos). Emiatt nekem ez a tojásos dolog csak alkalmi hajmosási praktika lesz, pl tegnap este vacsorakészítésnél megrepedt 2 tojás héja, így már lágy tojásnak nem volt alkalmas, ez adta az ihletet a másnap reggeli tojássamponhoz.

Summer39
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 6.

A legjobb hajbalzsam! :) Sokszor mosás után nem is teszek más, csak a víz-ecet keverékét. Imádom a hatását, a többi cuccot csak azért használom, hogy fogyjon.

kdviki
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 6.

Sminklemosónak használom, a szemről egyszerűen lehozza a festéket néhány csepp is. Hajpakolásnak is szuper, 1-2 havonta felmelegítek belőle egy tálkányit, majd 30 percig a hajamon hagyom. Utána kétszer megmosom a hajamat hígított samponnal. Gyönyörű, fényes és egészséges tőle a hajam.