KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Konyhai/házi szépítőszerek

Viki986
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 19.

A citrom köztudott, hogy rengeteg dologra jó. Én a pattanások utáni foltokra vetettem be és pár nap alatt halványította őket. :)

tara95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 18.

Alkoholmentes sört vettem, nincs kedvem kiszárítani a bőröm. Először hajmosás után csak öblítettem vele, de az egész fejem ragadt-tapadt, úgyhogy miután állt egy darabig rajta, leöblítettem. Az illata iiissssteni finom, tejbe áztatott kukoricapehely, sajnos elillan...a hajam nagyon szép, fényes és úgy látom adott neki egy tartást is. Mivel most intenzíven növesztem, így hajpakolásként fogom használni, nagyon egyszerű. (Vettem hozzá egy kis fújókás gömböt amivel a szobanövényeket lehet életben tartani. Állítólag. Nem vagyok egy nagy dudvás, az összes meghal, a kaktuszom pl.kiégett...). Remélem a növesztésre is rádob egy lapáttal.

berdobarbara
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. február 17.

Arcra nekem nem vált be, de szagtalanításra tökéletes! :)

Anna84
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 15.

Mindenkinek ajánlom, föleg arcpakolásnak.egy éve igyekszem minden nap feldobni egy kis kefíres-élesztős trutyit és kb2-3 hónap alatt teljesen rendbehozta aknéimat.ez nagy dolog, mert sokmindent próbáltam, drágs kencéket is...
A szagával már megbékéltem, főleg hogy a cicám is szereti.dörgöli magát az élesztős arcomhoz, nyalogatja.
Sokkal több csillag jár érte, mint 5

valamijoonev
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 15.

Dm-ben jutottam hozza akcioban (300 Ft-os akcio😂).
A lenyeg, hogy most egesz heten itthon voltam es majdnem minden nap hajmosas elott 3 oraval felkentem magamra. Az illata nagyon szuper, tisztara erezni a kokuszt es az utana levo eredmeny is remek:) A csunya mar-mar toredezo hajamba eletet lehelt, puha es szep fenyes lett. Szerintem megeri kiprobalni. Nem probaltam mashova alkalmazni, de nem is nagyon szeretnem.:D

bokri28
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. február 14.

A kakaóvajban nem lehet csalódni. Remek az illata, puha bőrt varázsol. A csomagolás kozmetikai célra egyáltalán nem praktikus, de forró víz alá téve könnyen felolvad.

Sophieb
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 13.

Arcradírként használom, úgy egy csoda. Nagyon szépen tisztít, még az eltömődött pórusokkal is megbirkózik. Én csak simán kikeverem vízzel, és zuhanyzás közben kicsit bedörzsölöm.

Macska27
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 12.

Első kókuszolajam, így összehasonlítási alapom nincs. Finom kókusz illata van és az íze is mennyei. Egyből a nagyobb kiszerelést vásároltam meg, éppen le volt akciózva. (Vagyis előző nap volt leárazva a termék, de mivel ott felejtették a polcon a kedvezményes árat, így némi reklamáció után olcsóbban hozhattam el.) :-D Elsősorban hajápolásra vettem. A hajam festett, vékonyszálú és a formázás miatt is megviselt, száraz. (Csak beszárítom, ritkán vasalom.) Emiatt szüksége van plusz ápolásra. A hajbalzsam kevésnek bizonyult, így próbáltam szilikonos hajvégápolót, kifésülő sprayt, de nem váltak be... Kb. két evőkanálnyi olajat felmelegítettem a tenyeremben és bele masszíroztam a hajvégeimbe és a száraz részekbe. Ez a mennyiség elég volt a félhosszú hajamra. Egész éjszaka, kb. 7 órát hagytam fent. Reggel hajmosás, balzsamozás és a végeredmény csillogó, élettel telibb haj, tápláltabb, puhább, kevésbé tűnik száraznak. Hajvégápolóként már kisérleteztem vele korábban is, minimális mennyiség nem nehezíti el a hajam, szóval arra is tökéletes. Amikor a kislányom eltüntette a kézkrémem és a testápoló kevésnek bizonyult a száraz, ekcémás kezeimnek, ezzel ápoltam. Megnyugtatta, hidratálta a bőrömet. Mindenképpen újra fogom vásárolni!

Hdanett
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. február 12.

Akciósan vásároltam még ősszel a DM-ben 999Ft-ért! Hajamra használom hajpakolásként havonta egyszer balzsammal keverve, ilyenkor kb. 2 órát fent is hagyom! Utána minimum kétszer hajat mosok, mert ez tömény zsír! Nagyon jól hidratál és puha selymes lesz a szőkített hajvégem is utána! A kókusz illatról már nem is beszélve, ami után megkívánom a baunty csokit :D A testemre és az ajkamra is szoktam időnként kenni (igaz onnan azonnal lenyalom), mert nagyon jó puha lesz tőle a bőr!

AnnaR
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 12.

Én a patikában kaphatót használom belőle :)

Fogkrémhez kevertem egy tablettát, fogfehérítés miatt. Nem használom napi szinten, de hetente egyszer mindenképp kávé és tea miatt. Szépen fehéríti a fogam, viszont kitartás és türelem kell hozzá, mert nem ,,két perc" alatt hat. Viszont biztos, hogy nem teszi tönkre a fogam (legalábbis remélem).
Az egyszerű dm-es fogkrémemmel alkotja a legjobb kombót, nem érzékenyek így a fogaim és a fogínyvérzés is megszűnt. :)