KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Körömlakkok, lemosók

Dnalor92
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 13.

Mindig ezt a körömlakkot veszem ajándékba a barátaimnak. Az ápoló összetevőkkel és a szuper ecsettel gyorsan, illetve könnyedén tudnak körömlakkozni.

Gyalogkakukk
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 13.

Szintén kuponos vásárlás volt. Megérte. Nekem bejön ez a kis csoda. Elsősorban önmagában használom, egy rétegben. Amennyiben valakit zavarna, a lila árnyalat felkenve nem köszön vissza, ettől nem kell tartani. Nagyon jól fed, elér mindenhová, viszonylag gyorsan szárad és még tartós is (pedig sokat mosogatok). Az erősítő hatásáról még nem tudok érdemben nyilatkozni, mert nem használom túl régóta. De mintha...
Egyelőre újravevős kategória.

Dnalor92

Szuper körömápoló olaj, akár férfiaknak is! Én minden nap használom és a gyakori használat után érezhetően erősebb a körmöm.

veronka052194
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 13.

Nagyon jó körömlakk. Ár-érték arányban szuper. akár egy hétig is bírja.

veronka052194

Nagyon tuti körömlakk! a 'cute girl' színt választottam....Nagyon rég kerestem ilyen nude árnyalatot és leértékelve 500ft volt:) a többi szín nekem annyira nem tetszik, de ez az egy a kedvenc és tartós.

herczegno33
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 13.

Kísèrletkènt vettem meg, nagyon vidám szín. Tartós, annyira fel tud dobni, olyan szèp. Eszter- körömlakklemosóval szèpen lejön. Az igaz, hogy nehezebb leszedni, mint a sima körömlakkot.

rozsaverocska
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 12.

Catrice körömlakk mániás vagyok! Gyorsan szárad a sötétebb színek akár egy rétegben is szépen fednek, de a világosabbakból is elég max kettő. Nekem az ecsete is kedvenc.

dandy93
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 12.

Nemrég akciósan háromszázvalamennyiért vettem le egy pinkes-narancsos csillámos árnyalatot a polcról (21 indian feeling a neve, ha valakit érdekel), és pozitívan csalódtam. Két rétegben szépen fed, bár úgy lassabban is szárad és árához képest aránylag tartós, nálam 3 nap után látszott kopás a körmök végén, igaz, egy hajmosást már nem bírt ki. Lemosni könnyű, nekem alaplakk nélkül se fogta meg a körmöm.
Nem tökéletes, de ennyiért más színben is ki fogom próbálni. :)

marysidehouse95
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 12.

Hatékony, és előnye, hogy nem büdös.
5/5

despina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 11.

Egy rétegben értékelhetetlen. Amúgy elég ragadós beszáradt, nehéz nem sokat felkenni vele, viszont....... ha kettő/hátom réteg van a körmömön, akkor mindent befed a csillám, csodálatosan néz ki, és lejön. Márminthogy tényleg le lehet húzni - pedig én aztán rettenetesen szkeptikus voltam - még úgy is, hogy a múltkor rákentem egy másik nem lehúzós lakkot. Néha mondjuk le is jön kb magától az egész.
Nekem ez a napközben feldobom, délutánra van valami a körmömön nemsokmacera, egészsok élvezet lakkom.