KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Körömlakkok, lemosók

Lilium
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: < 18  |  2018. május 22.

Pár hete a Rossmannban nézelődtem a tökéletes nude lakk után és mivel nem volt nagy választék, azonnal kiszúrtam a 012-es soul session árnyalatot. Az árak persze össze-vissza voltak kirakva és azzal a tudattal mentem fizetni, hogy ez fele ennyibe kerül.. Aztán jött a megdöbbenés, hogy egy Rimmel lakkért kérnek el csaknem 2000 forintot, de mégsem volt szívem emiatt otthagyni, amit ma már nem bánok. A színe tényleg tökéletes, nem túl sárgás, barnás vagy pinkes, pont passzol az én világos, semleges bőrszínemhez. Nagyobb kiszerelés mint a márka többi lakkja és annak ellenére, hogy nem a gyorsan száradó kollekcióba tartozik, mégis hamarabb megszáradt. Én használok hozzá fedő lakkot, így egy hétig sérülés nélkül vígan elvan. Két rétegben tökéletes, az ecset picit szélesebb, de könnyű vele bánni. Összességében nem rossz lakk, de nem hiszem, hogy több árnyalatot is birtokolni szeretnék belőle.

titikutyus
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 22.

A 'Ballet slippers' árnyalatot rendeltem meg online, azt olvastam, ez az angol királynő nagy kedvence, és amúgy is tetszett a szelíd, nem tolakodó nude szín. Nem egyszerű szépen egyenletesen felvinni a körmökre, majdnem egy órán keresztül pepecseltem vele (de egyébként is lassan csinálom, nem vagyok profi). Viszont felvíve nagyon szép lakk, és szerintem a legtartósabb lakkom (Lancome, OPI és Isadora lakkjaim vannak ezen kívül) - csodálkozok, hogy sokan panaszkodnak a tartósságára. Nekem 5-6 napig bírta a 2 réteg, akkor kezdett lepattogozni néhány helyen. Az összetevői sem vészesek, nagyon könnyen lejött acetonmentes lemosóval. Meg vagyok vele elégedve, alig várom, hogy megérkezzen a 'Mademoiselle' árnyalatom is. :)

Fiorentina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: >54  |  2018. május 21.

Kényelmes felvitelt biztosít a széles ecset, de a lakk sajnos messze nem tökéletes (430).
Lehet, hogy a színek között is van különbség, de ez a kicsit gyöngyházas krémfehér szín két, sőt három réteg után is láthatóan csíkos marad, ami nem szerencsés. Főleg nem teljes áron, de még féláron sem.

Susie0011
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 21.

A legjobb körömlakkok a világon!!!

lushgirl
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 21.

Imádom! Az elmúlt időszakban folyton betöredezett, rétegekben lejött a körmöm. Egy hét használat után (egyszeri felkenéssel!) ég és föld a különbség. Szép hosszúra meg tudom növeszteni gond nélkül. És a többi lakkom életet is meghosszabítja napokkal, mint fedőlakk. Az ecsete is tetszik, 2 húzás és kész. Picit borsos az ára, de én újravettem.

Trutex
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. május 21.

A színe gyönyörű, de az ecset kemény és egyenletlenül viszi fel a lakkot.

eszter1234
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 21.

Nagyon szeretem, gyorsan megszárad, ha több réteget rakenek, szinte olyan, mintha körmösnél lettem volna. Nagyon megéri :)

Kriszta1988

Gyönyörű színek, de a tartóssága nem megfelelő. 2-3 nap után már lepattog.

Massacre
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 21.

Féláron vettem, így azt mondom nem volt pénzkidobás, valószínűleg használni fogom majd (a kb 30 lakkom mellett már amennyire fogom tudni), az ecset viszont nekem túl széles és sok lakkot visz fel, ha nem kenem le a szélét rendesen akkor hajlamos a köröm széleibe folyni. Lehet ez az én hibám mert rettentő kis kezem van, vékony körmökkel. Nem tudom mennyire tartós, nekem az összes lakk több mint egy hétig szinte tökéletes a körmömön, inkább lenőnek mint pattognak bármilyen márkáról is legyen szó, tehát azt nem pontozom.

Update: le kell pontozom, ma mostam le 1 órát vett igénybe mert hiába a csillám nem látszott a lakkban, amikor le akartam mosni úgy kellett levakarnom a körmömről. Ha ez nem lenne elég, narancssárgára fogta a körmöm pedig használtam alaplakkot. Eddig egy márka sem fogta meg így a körmöm, pedig volt már hogy sötétebb szint használtam. Biztos hogy ez volt, mert amin más fajta lakk volt dísznek, annak semmi baja.

manobeka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. május 21.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. május 21.

Nem tudom mi lett vele, évek óta ezt használom, már vagy 8 éve és az utóbbi időben jött elő ez a technikai gond, ha az üveg közepe felé járunk egyszerűen száradás után egy az egyben felkapja a lakkot a körömről, mintha ott sem lett volna. Ezért már nem is veszek nagy kiszerelést, felesleges, úgyis ez lesz vele. Régen ez volt a legjobb fedőlakk pedig.