Legújabb vélemények - Körömlakkok, lemosók

javi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 19.

Nekem a 010-es van meg, ez egy inkább csillogó (csillámosnak nem mondanám) rózsaszínes árnyalat. Ahhoz képest, hogy ezek a színek milyen átlátszóak szoktak lenni, ez most egy rétegben van fent a körmeimen és így is vállalható. Tartóssága a normál kategória - nálam ez 4-6 nap.

MaFa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 19.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 19.

Nagyon szép színei vannak, fedésük, állaguk is kiváló. Nekem annyi problémám van vele, hogy ha egy lapon véletlenül végighúzom a körmöm akkor fog ( épp ezért nem kell ilyet csinálni :D ). Más lakknál nem igazán tapasztaltam ilyet. Más tulajdonsága viszont kiváló. Nagyon sokáig bírja akár 1-2 hétig is. Nem pattog le.

MaFa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 19.

Nagyon szuper körömlakkok a Moyrák, éppen ezért nagyon sok színem van tőle. Sokáig bírják,nekem akár egy hétig is vagy tovább, ha nem mosogatok. Kedvező az ára, nagyon sok színben kapható, egy szín rengeteg árnyalatban is megtalálható. Nagyon jó a fedésük, hamar száradnak. Általában két réteget viszek fel és az bőven elég is. Szépen lehet vele dolgozni, se nem túl sűrű, se nem túl híg, pont amilyennek lennie kell.

Renita
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 19.

Szeretem a változatos színvilága miatt, valamint az ecset is nagyon kényelmes felvételt biztosít.
általában két réteg elég és az ára is olcsó .Három napig tartós ,ami nekem majdnem elég is, mert hamar megunom a szineket, de nem bánnám ha tovább tartana

jazmera
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. szeptember 18.

Gyönyörű meggypiros színben van, az ecset rendben, a tartósság nem annyira.

jazmera

Kettő réteg kell belőle, különben csíkos marad. Az ecset jó, a tartósság se rossz.

JaneDoe
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 18.

Borzalmas!
Olajos állagának köszönhetően kézmosás után is a bőrön marad, lemoshatatlan és minden flakonról/zacskóról a festett feliratot eltávolítja elég csupán megérinteni, majd persze a kézről alig lehet lemosni a festéket.

Ciklon3
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. szeptember 17.

A 28-as neon pink kb. 2-3 rétegben fed, szatén-matt, apró csillámokkal. A 13-as türkiz kék mattra szárad, 2 rétegben ok. A 16-os szürke fényesre szárad. A 27-es neon barack mattra szárad, és nagyon gyenge a fedése, kb. 3 rétegben jó. Közös tulajdonságuk, hogy villámgyorsan száradnak. Kb. 1-2 perc. Ez minden színre igaz. A tartósságuk fedőlakkal növelhető. A szürke a legpigmentáltabb

laanyka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 17.

Nekem a sunrise trip árnyalat van meg, ami egy feketés lila, igazi őszi szín. Előnye, hogy a fény hatására nagyon különleges színt vesz fel. Hátránya, hogy nehéz az ecsettel bánni és annyira gyorsan szárad, hogy már festés közben is ragacsossá válik, ha nem tempósan kenem. Életérzés az van, minőség is, de valami nem okés...főleg nem ilyen horror áron.

bernikrém
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 17.

kedvenc színeim a beige leger 22, és a már sajnos nemkapható khaki party
mostanra már 7 árnyalatom van, és nagyon elégedett vagyok velük, ár érték minőségét tekintve. nagyon szépen fed, nem pattan vagy kopik le. Ajánlom mindenkinek az egyik legjobb lakk.
sajnos itthon a fedő lakját még sehol se tudtam beszerezni, de ha valki tudja hol kapható ne tartsa magában.