KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Körömlakkok, lemosók

Misa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 23.

Szintén leárazva vettem meg, voltak ilyen romantikus prekoncepcióim a L'oreallal kapcsolatban. Bevallom, hogy a márka és az elképesztően aranyos kis üvegcse miatt vettem meg. A lakk szép halvány rózsaszín, az ecset remek, és értékelem az üvegben levő gyöngyöt, amivel könnyebben felkeverhető a leülepedett lakk.
Viszont a fedés botrányosan rossz. 3 rétegben sem fedne szépen. A lakk messze túl folyós, megdöbbentően büdös, a második rétegnél már csíkoz. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert szinte azonnal lemostam, és ahogy előttem is említették többen, tényleg a gyorsan száradók csapatába tartozik.
Nekem sajnos csalódás volt, ha teljes áron vettem volna, most fogalmaznám a felháborodott reklamáló levelet a L'oreálnak. :D

selyemcukor
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 23.

A két kedven fedőlakkom közül ez az egyik. Van hogy két hetet is bírnak alaplakkal és fedőlakkal is ápolt körmeim. Negatívum: kb az üvegcse utolsó harmadától nagyon nehezen tudok vele dolgozni, nekem egy idő után túl sűrűvé válik.

selyemcukor

Nagyon szeretem! Több színben is használtam már. Két rétegben tökéletes a fedése. Tényleg gyorsan szárad és nálam tartós is, habár ez lehet a fedőlakk érdeme.

bbrilona
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2017. március 23.

Az egyik legdrágább itthon kapható körömlakk. Van néhány lakkom ebből a márkából. Nagyon szépek a színek. A tartósságuk nem kifogástalan, körülbelül három nap az én körmeimen. Az ára miatt csak 4 pont.

Vizililiom
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 22.

Olvastam róla a pozitív véleményeket, így rögtön be is táraztam belőle, 5 kis flakont vettem, darabja 200 Ft sem volt... és valóban szuper, abszolút megérte megvenni, volt már néhány lakkom, ami kicsit sűrűbb volt, és ennek hála újra használhatóak lettek.

Bettina13
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 22.

Régebben jónéhány üveg csillogós lilát elhasználtam belőle. Egyik kedvenc körömlakkomként tartom számon, kár, hogy már sehol sem látom :(
Sokat fel tudtam kenni az ecsettel, egy réteg nekem elég is volt, az is tökéletesen fedett. Nem szárított, és egy hét után kezdett lekopni.
A színe felkenve is gyönyörű volt. Évekig használtam, és végig pozitív véleményem volt vele.
Ha egyszer találok valahol, biztos, hogy feltankolok belőle :)

Bettina13

Régen elhasználtam belőle néhány csillogós átlátszót, gyöngyházfényűt, és feketét. Leginkább feketéket. Mint kezdő körömlakkos, nem tűnt fel, hogy milyen lassan szárad - fél óra sem volt elég egy rétegnek, és legalább három-négy réteg kell ahhoz hogy nagyjából jól fedjen. A szaga borzalmas, házon belül nem is lehetett használni, olyan erős. Tartósnak aránylag tartós volt, öt-hat napot kibírt komolyabb kopás nélkül.
Üvegben nagyon szép, nagyon olcsó, de más pozitívumot nem tudok felsorolni, semmiképp sem ajánlom.

Bettina13

Régi lakkom volt, de emlékezetes maradt. Borzasztóan kiszárította a körmöm, fehéríteni nem fehérített, csak sok rétegben felkenve (akkor sem magát körmöt fehérítette, csak egy fehéresebb bevonatot képzett rajta). Majdnem egy hétig bírta, de nem tudtam megszeretni.
Kétszer próbálkoztam vele, aztán repült a kukába.

chililamp
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 22.

Aktuális kedvencem! Én körülbelül 700 forintért vettem meg a fekete árnyalatot a DM-ben, kicsit féltem tőle, hogy vajon hogy fog száradni, és nem lesz-e "diszkógömb" kinézete (nem lett)... Extra gyorsan szárad, két rétegben kicsit sötétebb, (számomra) szebb eredményt hoz, de dobtam egy hátast, hogy egy rétegben is milyen klasszul fed.
Rákentem egy fedőlakkot, amivel alapból mindig bajlódni szoktam, mert nehezen szárad (türelmetlen vagyok), de még az is gyorsan megkötött rajta, szóval jár az 5 csillag, alig várom, hogy több színben is beszerezzem! :)

szabofannika0215
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2017. március 22.

Géllak volt a körmeimen, és ugye lereszelni kellett. Utána természetesen redőzött, érdes volt a körmöm és muszáj volt beszereznem rá valamit. Használtam rá Cien átlátszó körömlakkot, 2 rétegben is, és még mindig éreztem, hogy érdes a felülete. Ezért mikor megláttam, egyből megvettem és le is mostam a Cien-eset, és ebből is a biztonság kedvéért 3 réteget vittem fel. Már 2 réteg után egyenletesebb volt a körmöm, amitől nagyon megkönnyebbültem. Remélhetőleg a sok olaj is segíteni fog abban, hogy újra megerősödjön, de eddig is meg vagyok vele elégedve:)