KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Körömlakkok, lemosók

evatakacs
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 23.

A gél lakk-os fedőlakkal egy hétig fent marad TÖKÉLETESEN. Hihetetlen , biztosan be fogok szerezni még több színt. Lenyűgöző eredmény, pedig nem kíméltem.

orsolya1988
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 23.

Megvásároltam a közepes szettet a márka oldalán. Tegnap raktam fel a piros árnyalatot. Könnyen kezelhető (bár én még néha a körömlakkot se tudom rendesen felvinni) és tényleg jobb ha vékony rétegben viszem fel. Eddig szép fényes, egységes, de írok még később is

5.nap: még mindig elég jól néz ki, pár helyen közelről már látszik hogy nem tökéletes, de még simán belefér. Remélem még egy hetet kibír, de tudosítók róla.

10.nap: nah msot már tisztán látható hogy nőtt a körmöm. A szélén kezd lejönni, de én még most se látom vészesen csúnyának még mindig hagyom...

Katie
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 23.

Alaplakknak és körömerősítőnek vettem. Az illata baromi jó, narancsos-barackos (írta valaki, hogy vodkanarancs, és tényleg az is :D). Amit nem szeretek benne, az az ecsete. Nekem kisebb kezem van, mint az átlagos embereknek, ergo a körmeim is kicsik, de ez az ecset még nekem is nagyon-nagyon kényelmetlenül picike.

tátombák
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 23.

Inkább csak önmagam megnyugtatására jó, hogy kentem valami erősítőt a körmeimre. Alaplakként használni nem lehet, mert lekopik, (volt, hogy egyben lejött róla), a körmeim állapotán nem javít semmit. Kifutóként vettem, de annyit sem ért.

Rami98
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 23.

Gyönyörűek a színei a colour&go termékcsaládhoz hasonlóan, de ezek sem tartósabbak, max. 2-3 napot bír egy festés még két rétegben is. Ahhoz képest, hogy gélhatást ígértek, csalódás. A lábkörmeimre viszont nagyszerű. Kicsit lassan szárad, de kibírható.

Rami98

Nagyon szép színekben kapható, de csupán 1-2 napot bír.

pomme
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 23.

Óó, hát ez nagyon klassz :O Tökéletes vonalat tud az is húzni vele, aki tök béna az ilyesmihez (én), gyorsan szárad, nem lesz vastag, általában egy rétegben elég. Nem hittem benne, de szuper kis toll!

promoc
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 23.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 23.

Több üveggel elhasználtam már, a végén már hígitani kellett a saját márkás seche restorral, de ezek után is szupergyorsan szárította a lakokkat. A körömmatricákkal nincs jó viszonyban, felpúposítja, de a manikűrt szuper tartóssá teszi, fényes, szép finishel.

mercivagyok
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 23.

Gyorsan szárad, szép szín (010), könnyű kezelhetőségű ecset, dizájnos. Igazából kételkedtem benne, az én körmömről mindenhogy lejönnek a lakkok, egyszerűen dobál le mindent. Kétkedve áltam a DM márka miatt hozzá, főleg mivel erősen középmezőnyös az ára. Itthon kitartott 2 napig pattogás nélkül (hihetetlen nagy szó!), munkában pedig stabilan áll 24 órát a körmömön. Mivel gyorsan szárad, bár naponta kell festenem vele, és így elég gyorsan is fogy, nagyon is megérdemli az 5 csillagot. Ha az én körmömön áll 24 órát hibátlanul, akkor másoknak is fog, sokkal-sokkal tovább is!

Emett
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 23.

a 002-es árnyalat van meg! Nagyon elégedett vagyok vele :) színes lakkon és a francia manikűrön is remekül mutat :) ár-arány értékben tökéletes, tartós is! annyi hátulütője van, h kb. 5x annyi időbe teleik lemosni, mint bármilyen más körömlakkot!