KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Körömlakkok, lemosók

vivienlovesit
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 20.

Ajándékba kaptam a 16575 Pale Pink Sugar Lychee árnyalatot, ami egy nagyon szép, világos rózsaszín körömlakk. A színe csodás, kellemes! ♡ A termék maga egy kicsit jobb az átlagnál, 2-3 napot kibír lepattogás nélkül - nálam ez nagy szó - de, még mindig nem találtam meg azt a mesebeli, egy héten át tartó körömlakkot! A színválaszték miatt (is) mindenképpen pozitív a Claire's márka körömlakkja! :D

bhideg
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 20.

Egy sötétebb árnyalatot vettem belőle. Nagyon olcsó, főleg ha van 10%-os kuponja valakinek, ezért is vettem meg. Egyébként az Essence lakkok kategóriájukban nem rosszak, maximum 1 hétig azért bírják.
Szép, gél lakk kinézete van, a fedése sajnos nem a legszebb, össze-vissza folyik. Ami nekem nagyon nem tetszett, hogy fedőlakkal együtt is már másnap-harmadnap elkezdett itt-ott lepattogzani, az 5. napon meg már tűrhetetlenül nézett ki, le kellett mosnom és újrakenni. Átlagos életet élek, magamra főzök és mosogatok (nem gépben), takarítok, edzek, lehet ezeket az "igénybevételeket" nem neki találták ki.

hlavender
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 20.

A legtöbb színe szuper. Nekem egy nude árnyalata van. Az ecsete nagyon jó kialakítású, könnyen felvihető vele, a tartósságával is elégedett vagyok.

Hopi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 20.

Több, különböző árnyalattal is elhasználtam még a régi csomagolású verziójából. Meg voltam vele elégedve, szépek a színei, nagy a választék, két rétegben szépen fed és egészen tartós is.

Csibedli
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 20.

Nagyon hasznos, mióta kipróbáltam, csak ezt használom.

nicolebunny
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 20.

"Mintha lehányta volna a körmöd egy csillámpóni" Ez a barátom véleménye :) Hasonlóan a többi Lovely újdonsághoz, én erre is hónapokig vadásztam :D Hát nincsenek szavak erre a körömlakkra...*-*

Topcoatként varázslatossá tesz minden lakkot, baromigyorsan szárad, ezen felbuzdulva addig kentem, amíg be nem fedte teljesen a körmömet... Tehát kb 5 rétegben :) Ígyis megszáradt hamar, nem állt össze ragacsos trutymóvá a körmömön, és nagggyon tartós!!!

Ellenben a leszedése egy rémálom... Egyszerűbb lekaparni, mint körömlakklemosózni :) Viszont a hatás miatt megéri a szenvedést, mivel úgy szikrázik a napfényben, hogy le sem bírom róla venni a szemem-és észrevettem, hogy ha tömegben vagyok, akkor mások is nézik :D Gyönyörűűű <3

saretta
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 20.

az egyik legjobb körömlakk, amit használtam, akciósan vettem valamelyik drogériában, szép színek, gyorsan szárad és tartós! csillagosötös

update: kb 1-másfél éve vettem egy nagyon szép nude árnyalatot, és most megint elővettem. mint újkorában. nincs beszáradva, nem ragad, nem változott el a színe.

saretta

csatlakozom az előző véleményekhez. higítószaga volt, már aznap lepattogott, nem is fedett szépen, többször át kellett kennem. dehát én voltam a hülye, hogy megvettem a 100 forintos körömlakkot, gondolhattam volna, hogy van itt valami turpisság, ennyire olcsó és jó egyben nem lehet :D

saretta

szép fényt ad a körmöknek, de lassan szárad és hamar beleszárad az üvegbe. nem is beleszárad, inkább nem is tudom... ragasztó állagú és szagú lesz, ettől pedig még lassabban szárad meg a körmökön.

saretta

nagyon szépek a színei, ára abszolút baráti, viszonylag gyorsan szárad, de lehetne tartósabb. bár ennyi pénzért ez nem akkora probléma :D