KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Körömlakkok, lemosók

Mars93
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 22.

Nagyon szép nude árnyalatokban lehet kapni, amik ráadásul már egy rétegben is fednek! Az egy perc száradási idő túlzás, azért kell neki 3-4 perc, de cserébe elég tartós.

lenizsu
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. július 21.

Nem rossz termék, de nem is kiemelkedő. A kis szilikon fej nagyon kellemes, de használata nem jobb, mint a szilikon fej nélküli termékeké. A körömbőr eltávolítására is használtam már hatásosabb és rosszabb terméket is.

lenizsu

035: Gyorsan szárad. A színe már egy rétegben is olyan, mint az üvegben. Bakony rétegben fed. Sajnos nagyon könnyen felkarcolódik, ezert nem tartós. Majd kipróbálom matt fedőlakkal is, hátha úgy tartósabb.

SzL
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. július 21.

51 Easy Pink, Easy go molten metal lakk van meg. Egyszerűen imádom! Nálam ez hatalmas szó, mivel egy lakkos se bírok igazán elviselni max 1-2 napig.
Ez az a szín ami tökéletesen én vagyok, így nagyon szeretem viselni.
2 rétegben kentem fel, vékonyan ezáltal nagyon szép lett a végeredmény. Nem csíkos, egyenletesen fed. Számomra tartós is. Megvagyok elégedve vele. Az ára nem vészes. Nem 200 ft. de még pont annyi amennyit egy lakkra odaadok.
Nézelődök még biztosan az állványoknál hátha lesz még egy ilyen számomra befutó szín :D
Eddig 5* és majd más színt ha veszek, frissítem a véleményt. :D

Sipor
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 21.

Én nagyon megszerettem, két rétegben kibír egy hetet, ha vasárnap este lakkozok. Az egy hét alatt 5 napot értek, tehát hétközben nem kell újrafesteni.
Két színben van meg: a 130-as árnyalatot imádom, mert természetes fényben bronzszínű, mesterséges fényben pedig inkább lilás-rózsaszínes. Nagy kedvenc :) Még az ezüst is megvan, de azt, szegényt, csak egyszer használtam. Mostanában nem látom a dm polcain, nem tudom, be akarják-e vonni.

Sipor

Olvasom itt a többiek pozitív véleményét, és meg vagyok lepve, mert nagyon nem voltam megelégedve vele. Nekem 2 nap után lepattogott, de valami nagyon brutális módon, vállalhatatlan volt. Pedig a színe olyan szép étcsokis barna :( Biztos nem venném újra (mondjuk látom, hogy már ki is vonták a forgalomból).

Sipor

Szeretem ezt a lakkot, de azért nem kell tőle csodákat várni. Ugyanúgy kopik és pattog, mint más lakkok, talán ez 1-2 nappal tovább bírja.
Többféle szín is van, pl fekete, éjkék, kétféle meleg barna (csokis árnyalatúak) és a krémpuncs névre hallgató gyönyörű halványlila. Az utóbbi nagy kedvencem.

Sipor

El sem hiszem, de 7 napot kibírt a legkisebb lepattogás nélkül (mondjuk nagyon erősek a körmeim). Fedőlakk sem volt rajtam. Egy sötétebb lila árnyalat van meg, de biztos fogok még venni más színekben is. Már nem veszek semmit olyan márkáktól, akik tesztelnek állatokon, örülök, hogy a p2 sem teszi, így nem kell lemondanom róla.
Ennyi pénzért ajándék.

Vicus
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 21.

Volt már sokkal jobb fedőlakkom is, szerintem nem gélhatású és az ecsete is szörnyű. Ellenben olcsó, viszonylag gyorsan szárad és jól növeli a tartósságot.

MalinaZs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. július 21.

55 Angel nails (ezüst) színben használom kézre, lábra. Diszkrét, mégis mutatós, ápolt körmöket csinál. Házimunka, számítógép mellett is 1 hétig tartósan fennmarad. Szeretem.