Legújabb vélemények - Körömlakkok, lemosók

Lorna
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 17.

Hogy lehet elrontani egy lakklemosót? alapon landolt a kosaramban. A telefonom épp lemerült, lakklemosóból kifogytam, valami kellett. Internet és Krémmánia konzultáció nélkül vettem, ami olyan ritka, mint a fehér holló. Néha visszagondolok arra a Sötét Középkorra amikor kozmetikai döntéseket hoztam Krémmánia nélkül és megborzongok.
Nah, de ehhez képest nekem nem volt olyan rettenetes élmény. Rossz szagú az tény, kicsit fuldoklós, emiatt nem veszem újra, de végül is lehozta a lakkot. Nem éreztem, hogy olyan rettenetes melléfogás lett volna, ahhoz képest, hogy internet nélkül döntöttem.

Makk Zsuzsó
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 17.

Sajnos az én körmeimen semmit nem segít. Nem tud megnőni még az ujjbegyeim széléig sem, mert amint hosszabb lesz, a széle beszakad, lemezesen törik, ezért mindig rövidre kell vágnom. Abban reménykedtem, ez segíteni fog. A negyedennyibe kerülő Alverde körömerősítője sokkal jobban teljesít.

NovErke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 17.

London Red árnyalatban van meg, ami egy nagyon szép, sötétvörös szín. 2 rétegben szépen fed, az első rétegnél megörültem, milyen gyorsan szárad aztán a második réteg valamiért sokkal lassúbb volt. Pedig hagytam megszáradni az alatta levő réteget.. Tartóssága jónak mondható, már egy hete van a körmeimen. Van 1-2 körmöm aminek a végéről lepattant egy icipici, viszont egy párszor fizikai munkát is végeztem a héten, na ahhoz képest ez nagyon jó teljesítmény.

Nicu
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 17.

Jól elbánik a lakkokkal, a sötéttel is. Az illata engem a málnára emlékeztet, de sajnos túl erős. Nagyon szárít, nem fogom újravenni.

Nileve
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 16.

Bár már jóval kevesebbet használok körömlakkot, mint régebben, de azért ezeket a lakkokat kifejezetten szerettem. Szerintem közepesen jó ecsete van, nekem talán kicsit túl dundi, de egész jól lehet vele dolgozni. Viszonylag tartós is, de nem árt egy erős fedőlakk. A fekete szín mindig is nagy kedvencem volt a The Gel körömlakkokból, az örök szerelem marad.

Erina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 16.

Imádom!
Valóban hamar sűrűsödik, de a lakkhigító megoldja ezt az aprócska problémát.
Eszméletlenül szikrázóan csillog, két rétegben a legtökéletesebb. Egy réteg Essence fedőlakkal simán bírja egy hétig. Spórolok vele, mert persze ami jó, azt nem kapni már sehol 😢

An90
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 16.

Jó minőségű, tartós lakk, viszont pár hónap után elkezd sűrűsödni-beszáradni. Nagyon szeretem, egy rétegben is szép, két rétegben tökéletes. Nagy színválaszték.

An90

Jó minőségű, tartós lakk, viszont pár hónap után elkezd sűrűsödni-beszáradni. Nagyon szeretem, egy rétegben is szép, két rétegben tökéletes. Nagy színválaszték, több színben is megvan.

An90

Ár-érték arányban megfelelő, viszont a sötétebb és csillámos lakkoknál többször át kell menni vele. Nem szárít, mint a többi acetonos. Lassan elfogy, úgyhogy mivel kivonták, új megoldás után kell néznem.

An90

Először a 14 'do you speak love?' árnyalatban vettem meg, ami egy szép bordó. Nagyon szeretem, egy rétegben is szép, két rétegben tökéletes. Tartós és sokáig nem kezd el beszáradni, az első talán már több mint egy éves és ugyanolyan állaga van még mindig, mint az elején. Azóta már beszereztem a 111 'rainbow with sprinkles' színt, ami irizáló csillámos-rózsaszínes és tervezem még több színben is megvenni. Az ecsete szélesebb, kimondottan a köröm formájához igazodó.