KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Körömlakkok, lemosók

Lili2109
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. június 26.

A szín amit választottam nagyon tetszik(10 Rosywood Hills). Kicsit túl gyorsan szárad, így gyorsan kell vele festeni és nem szabad sokszor átmenni rajta. 1 rétegben is jól fed, de én 2-t használtam. Néhány körmömön sok kicsi buborék jelent meg aminek nem örülök, sok lakkom van de eddig csak ez lett ennyire buborékos. Egyelőre 4, tartósságáról később updatelek.

gardosivi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 26.

Csak úgy megtetszett az egyik szín és lekaptam a DM polcáról. Nagyon kellemes élmény volt használni! A fedése nagyon jó, kellően gyorsan szárad, szép fényes lesz a finish és ráadásul nagyon tartós is!! Imádom, biztos, hogy fogok még venni belőle a későbbiekben!

HRenata
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 26.

Háát...kettő van, a 08 és 29-es színek. Állaga jobb mint a Catrice ultimate lakkoké, könnyebb vele dolgozni, szépen terül. Két rétegben szoktam felvinni, nem csíkos, foltos. De, legalábbis rajtam, nem tartósabb mint bármilyen másik lakk. Fedőlakk nélkül a 2. napon màr kopni kezd a vége, fedőlakkal max 4 nap. Szóval csodára nem képes.
Amúgy úgy tudom, hogy ez nem limitált kiadás, hanem állandó termék és negyvenvalahány színben kapható.

Monika195
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 26.

Nagyon folyékonynak találom,de legalább nem szárad be nagyon hamar
ár-érték arányban szerintem megfelelő :) nagyon sok színválaszték van szóval ez nálam nagy pozitívum
viszont az egyetlen hátrány a tartóssága ami nálam 4napnál többet nem bir :(

Monika195

Legjobb körömlakklemosó amivel eddig találkoztam :)

PerLilla
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 26.

Nekem bevált, a hozzászólásokkal ellentétben nekem eddig még sosem száradt buborékosan. Sokkal tartósabb az eredmény, amikor más lakkra kenem rá, és a végeredmény tényleg gél hatású (konkrétan többször megkérdezték tőlem, hogy mikor és hol csináltattam gél lakkot a fedőlakk használata után). Valóban elég lassan szárad, de ezt annak tudom be, hogy általában harmadik rétegként kenem fel.

rekathenew
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 26.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Elég béna körmeim vannak, nagyon hamar törnek, és mindent ledobálnak magukról, de ezek a lakkok így is sokáig bírják.
Az ecsettel szerintem könnyen, szépen lehet dolgozni. (Egy olyan ember mondja akinek eddig mindig a könyökéig lakkos volt a keze)
A színek szuperek, jó a fedésük, szép a fényük. (Olive Twist, Happily Ever After, Prussian Wool)

Akciósan 250 Ft-ért vettem őket, ami őszintén szólva nagyon jó ár. :)

MrsWolf
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 26.

2017.06.20.:
A 020-as narancsos-aranyos sárga árnyalat van meg. Egyelőre ott tartok, hogy ennek jó az illata! :D Gumicukor/trópusi illata van:) Durva...:)
Szóval nagyon hamar szárad, ez is nagy pozitívum. Az a baj, hogy áttetsző, nem elég 2 réteg. Majd jövök az update-tel. :)

2017.06.26.:
Nagyon meglepődtem, mert nagyon tartós a lakk! Durva igénybevétel mellett 5-6 napig bírja, ma van a 6. nap, és picit kopott meg a teteje, de csak néhánynak, nem is az összes körmömnek. Kipróbálom majd a többi árnyalatot is, remélem azok is ilyen jók. Más lakkok a 3. napon kopnak meg ennyire. Szerintem összességében jó termék, megéri! Persze a Moyra olcsóbb, és az is jó tartós, de 4*-ot megér ez a lakk.

Kedy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 26.

Kinéztem magamnak a webáruházban a Mihr-t, majd bementem a boltba, és a Nuriel jött haza velem, mert élőben úgy láttam, jobban illik hozzám. A lehető legjobb döntés volt, csodálatos ez a lakk, a színe, a fénye, a csillogása...fantasztikus! Azért a Mihr-ről se tettem le teljesen és biztos szerzek be többet is a kollekcióból, mert az egész gyönyörű! :)

treni91
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 26.

Akciósan vásároltam 450 Ft-ért, ennyit még meg is ér, viszont az eredeti árához képest nem bír sokat. Nekem 2 nap alatt lekopik. Pozitívum, hogy tényleg gyorsan szárad, így ha rohanok valahova és nincs időm körmöt festeni tökéletes. A színei is szépek, csak sajnos nem tartós.