KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Körömlakkok, lemosók

monarizsa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 25.

Egész tartós, jók a színei, pár nap után nekem amúgy is minden körömlakk lepattog, eddig talán ez maradt legtovább.(3-4 nap) Jók a színei, és nem is drága, csak kicsit lassan szárad.

Rommie77
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 25.

Szerintem ebben az árkategóriában a Moyra azért sokkal jobb...
Tartósnak nem mondanám, meglehetősen hamar lekopik. Emellett nekem nagyon rövid idő alatt besűrűsödött az üvegcsében, úgyhogy mostmár csak lakklemosóval higítva tudom használni. Így viszont már nincs meg a gélhatás, és már nem is mutat jól.

lacsikviky
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 25.

Én alap és fedőlakkal együtt használom, és úgy majdnem egy hetet kibír. Szépek a színek, viszont lassan száradnak. De ennyiért én teljesen meg vagyok vele elégedve

hhelena
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 25.

hmm... gyönyörű a színe (040), de nekem egyáltalán nem tartós. már aznap pattogzik le.... :(

rencike666
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 25.

Számomra ez egy csoda. Péntek óta van fent, ma kedd van és teljesen sértetlen pedig szőnyeget is sikáltam, mosogatok, takarítok és hajlamos vagyok megfeledkezni hogy ki van lakkozva a körmöm szóval előfordul hogy kapirgálok valamit de ennek ellenére is makulátlan. Arról nem is beszélve hogy sokkal fényesebb lesz a végeredmény mint egy sima fedőlakkal. Kinézetre is olyan mint a gél lakk. Szerintem hamarabb fogom megunni a színt minthogy lekopik. Biztos újraveszem.

Lassunyuszi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 24.

Gyönyörű a holoeffekt, de a minősége pocsék. A második réteg szedi fel az elsőt, a fedőlakk tovább szedi a másodikat. Kb. 12 órát se birt ki úgy hogy abból 7-et aludtam...

Na szóval hiába szép ha a körmöm úgy néz ki mint egy lepusztult igénytelen undormany... konkrétan nulla forintot ér. És nem segít rajta se alap de fedőlakk.

És sajnos minden azon így van.

Kár érte...

Redlips
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 24.

Sokáig használtam, mert szépen mutatott francia körmökön, de aztán rájöttem, hogy miatta repedezik be pár nap után a lakk a körmömön.

mariska6
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2017. április 24.

115-ös gyönyörű, élénkpiros árnyalat van meg. Szépen fed két réteg+fedőlakk és 10 napja olyan a lábamon, mintha tegnap kentem volna fel. A széleken sem kopik, nem pattog, pedig magassarkúban járok, edzek, éri behatás rendesen.

mariska6

A 185-ös ruby fruit van meg. Gyönyörű a szín, viszont semmivel nem jobb, mint mondjuk a Colorama. Csíkoz az ecset, lassan szárad, két réteg kell belőle, könnyen benyomódik a felülete, nekem nem jött be.:/

DynaNusser
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 24.

Hibátlan. A sokan mondják, hogy kopik, meg elveszíti a fényét, elsőre nálam is ezt történt. A titka egy plusz réteg fényzselé a tetejére. Na így már nem kopott ki, nem veszített a fényéből sem és el sem színeződött. Sima lakkra nem ajánlatos próbálgatni, géllakkra, épített porcelánra vagy zselére viszont tökéletes.