KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Körömlakkok, lemosók

NikiN
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 20.

A "not just a pretty face" szin van meg nekem, ami egy halvany rozsaszin szin. Sajnos a fedese nem eleg jo, 2-3 reteget kell felvinnem ahhoz, hogy szep egyenletes legyen. A szine nagyon gyönyörü, ellenben a tartossaga rettenetes. Akarmennyire is figyelek ra, sajnos nekem mar a 2-ik napon el kezd a körömlakk lepattogzodni. :-( Mindig ujra es ujra neki allok kiprobalni, hogy hat ha most tartos marad, de sajnos nem. Idaig a 3-ik napon mindig le kellett mosnom. Lehet, hogy egyszer ra veszem magam hogy vegyek egy masik szint is, hatha csak ezzel van a baj...

NikiN

Nekem is a nagyob 13,5 ml-es negyzetmintas verzioja van meg az 550-es Rouga Sauvage szinben. Ez a körömlakk fantasztikus! Nagyon szep es könnyen kezelhetö az ecsete. A körömlakk fedese egyenletes. Ami a legnagyobb plusz pont nalam az a tartossaga. Az elsö, alig lathato kopas a 4-ik napon kezödik (eppen csak hogy a köröm szeleröl kopott meg kicsit, de közelröl is alig eszrevehetö). Es meg a 7-ik napon is teljesen viselhetö allapotban van (!). Nekem jelenleg ez a kedvenc körömlakkom, be is szereztem belöle egy ujabb szint: 222 - Jardin des Roses.

Oxana9
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 20.

Nekem a 080-as árnyalat van meg, de biztosan veszek még belőle többet.
Eddig bármilyen lakkot és fedőt használtam a maximum az 2nap volt amit bírt, utána lepattogott vagy egybe le lehetett húzni.
Ezt a terméket miss sporty gyorsan száradó fedőlakkal használom már 3-4. alkalommal és tökéletes. Minden nap többszöri mosogatásnak van kitéve és így is min. 1hetet kibír, úgy hogy semmi baja. Utána is csak szépen kezd kopni a végeken, meg ugye a lenövés látszik egy idő után, de abszolút nem pattog le, soha...ami nálam hatalmas csoda. :)
A kiszerelése is nagyon szép, az ecsettel könnyű dolgozni és az ára is nagyon baráti, szerintem még akár többért is megérné.

erynis
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 20.

Önmagában is nagyon tartós, két rétegben, de fedőlakkal meg különösen! Sokat igénybe vannak véve a körmeim, és most géllak fronton kis szünetet tartok épp, ezért tartós, nem túl drága lakkot kerestem. Nem a legolcsóbb, de aki tartósabb eredményt szeretne, mint néhány nap, annak ajánlom.

Schliszi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 20.

Mindig nagy problémám volt a körömlakk száradással. Sosem bírtam 5 percet nyugodtan ülni. Enneka körömlakknak tényleg 1 perc a száradási ideje. :) nekem a 025-s nude színű van. Már-már függő vagyok ettől a színtől :D Biztosan újra és újra megveszem. :)

Surin

Engem megtévesztett a Matte jelzô, így matt lakk imádóként természetesen megvettem, mivel nagyon jó áron vannak a Flormar lakkok és nagyon jó minôségûek is. Mattnak nem matt, de nagyon szép színe van, tartós. Nekem a 126-os árnyalat van meg, amit sokszor inkább matt fedôlakkal használok, aminek gyönyörû a végeredménye. :)

CzFru
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 20.

A fedőlakkal való megismerkedésem előtt használtam. Valamennyit segít, de nem olyan kiemelkedő, hogy az ember pénzt költsön rá.

CzFru

Többször belefutottam, mert a színei tetszettek...de amilyen gagyi, ahhoz képest drága. Soha többé nem veszek claire's lakkot.

CzFru

Az ára és a minősége szuper! Aki nem akar sokat költeni lakkra, de minőségi darabot szeretne, az vegyen adent!

CzFru

Oldja a lakkot és nem szárad gyorsabban, a tartósságon pedig kifejezetten ront :( Nem jó, ellenben a gél hatású társa azt hozza, amit ez elvileg ígér.