KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Körömlakkok, lemosók

tucsoke
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. december 16.

Szeretem, te tényleg nagyon drága. Egy csillámosom van, ami levakarhatatlan, és egy tengerben ázós nyaralást végig bírt úgy, hogy csak a körmöm hegyén kopott meg. Leárazáson vettem, mert amúgy teljes áron tényleg nem éri meg.

Lina14
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 16.

nekem a rez valtozat van meg, ugyanaz a problemam vele, nem fed teljesen
ezt ugy sikerult kikuszobolni, hogy ekalaku sminkszivacsra viszem fel, es onnan nyomkodom ra a koromre, ugy nagyon szepen fed
valoban alig akar megszaradni plusz megissza a fedolakkot, kell ra legalabb 2 reteg
alkalmankent szep de nem igazan hasznalom, maximum egy-egy ujjra

Yavanna
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 16.

Bár ad egy szép csillogást, én úgy vettem észre, hogy csak még hamarabb lepattog a körömlakk, mint nélküle.

little.shana
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 16.

Lucky charm (gyönyörű mályvás rózsaszín) és Dangerous (bordó) árnyalatban vettem meg 350 Ft-ért és azt kell, hogy mondjam, hogy engem nagyon meggyőzött. Először is a színek gyönyörűek, még egy babarózsaszínen is gondolkodtam, de nagy nehezen lebeszéltem róla magam. És ami engem nagyon meglep, hogy egy rétegben is gyönyörűen fed. Tehát nagyon magas fedésű, szépen csillog, a keféje olyan, hogy egy mozdulattal fel lehet vinni a festéket és hamar szárad. Szerintem még nem volt ilyen jó lakkom, a legkedvesebb Moyra gel look-jaimat utánozza színben, de minőségben rájuk ver, nagyon meglepődtem, csillagos ötös. Remélem, a jövőben is találok még lakkokat tőlük és nem annak szólnak a leárazások, hogy kivonulnak...

chemviki
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 16.

Gyorsan leszedi a körömlakkot,finom az illata is.Nem irritàlja a bőrömet.

Enc
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 16.

Nagyon jó ez a termék, 2 rétegben fed igazán, könnyű bánni az ecsettel, tartós. Gyorsan szárad, emiatt jól rétegezhető. Az ára picit magasabb, mint drogériás társaié, de a minősége felülírja ezt.

Enc

Újsághoz kaptam Red Carpet árnyalatban. Mint minden megosztó termék, nekem ez is bevált :D nem tökéletes, de alapjaiban véve szerintem jól teljesít. Akkor is bírja 3-4 napig az én körmömön ha mosogatok, minimálisan pattog. 1 rétegben is szép, de 2 rétegben fed igazán. Gyorsan szárad, jól tudom rétegezni.

Asianlover
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 15.

A balzsammal együtt kezdtem el használni, miután befejeztem hosszú idő után a géllakkoztatást. A körmeim világ életemben hulla gyengék voltak, sosem tudtam megnöveszteni, ezért is döntöttem a géllak mellett. Egy-egy ilyen "lenövesztési szünet" alkalmával a helyzet még katasztrofálisabb, papírvékony, elgyengült kis szarok a körmeim. De most! Magától meg tud nőni, tök erős! A géllakktól elvékonyított csutka kis körömről van szó, nem is egy normál köröm volt a kiindulási alap! Csodaszer! Németországból kaptam ajándékba, és azt kell mondjam, valóban 110%-kal emelte meg a köröm-élet-minőségem :D

bettiii
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 15.

608 Make Everyday Special árnyalatban van meg, az egyik kedvenc körömlakkom. Rendkívül tartós, 4-5 napot simán kibír a kezemen. Nem szárad meg 45 másodperc alatt, de még így is gyorsabb és szebb a finishe, mint más körömlakkoknak. Az ecsetét én nagyon szeretem, de komolyan! Szélesebb a feje, ezért egy mozdulattal fel tudom vinni a lakkot. Összességében nekem bevált!

coraline
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 15.

A Note to selfie árnyalat tulajdonosa vagyok, az első és elképzelhető, hogy az utolsó China Glaze lakkom. Mivel egy világos, nude szín, ezért gondoltam, hogy óvatosan kell bánni vele. Két régetben gyönyörűen fedett, a színéért egyenesen oda vagyok, azonban másnap reggel a mutatóujjamról egészben letudtam húzni a lakkot, több körmöm végéről pedig lepattogott úgy, hogy nem mosogattam, nem takarítottam, gyakorlatilag csak aludtam benne.
A színválaszték és a fedés miatt kap két csillagot, összességében csalódtam benne.