KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Körömlakkok, lemosók

hajnoca3
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 23.

Ennél jobb, hatásosabb és ár-érték arányban szuperebb körömlakklemosót még nem leltem! A nagy kiszerelése gazdaságos, sokáig elég és tényleg leszed minden körömlakkot. Nem is kísérletezek másikakkal, csak ezt veszem.

Csillamkecske
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 23.

Ez a legjobb körömlakk lemosó

brigi50c
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 23.

Egy lagymatag nyáresti fing tovább tart, mint ez a körömlakk. Mellesleg a legvilágosabbat használtam, ami abszolút seszínű, bár ez nem a körömlakk hibája.

clevergirl
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 23.

Nagyon kellemes illata van, nem tolakodó és nem irritáló. Teszi, amit kell, s külön jó, hogy tetmészetes összetevőkből van!!! 5*

pisonce
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. augusztus 23.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. augusztus 23.

Nekem már volt több árnyalatom is Moyrából és régen el voltam tőle ragadtatva: egy klasszikus Ferrari piros lakk bírta közel 5 évig ki. Később vettem egy csillogó rózsaszínt (33-as árnyalat) és egy lilát (911 Chloé). Ahogy vásároltam a lakkokat, egyre kevésbé találtam jó minőségűnek őket. A lila volt a legutóbbi vásárlásom és elég nagy csalódás, mert alig vártam, hogy megvegyem és iszonyú folyós, alig lehet rendesen eldolgozni a körmön. Adok még esélyt a Moyrának, lehet rossz helyen vásároltam.

crazy724
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport:  -  |  2017. augusztus 23.

Nálam alap-,és fedőlakként is jól működött, gyorsan száradt, szép fénye volt, elégedett voltam vele, aztán jött a csalódás: kb a felét használtam el, és beszáradt.

gombirenn
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 23.

Nagyon praktikus a kis pumpás adagolója, és nem borítom fel :)

Juhannae
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 22.

Tartósságát tekintve tökéletes. Simán bírt három hetet, csak a lenövésem nem volt már szép. Ami főként tetszik benne, hogy saját magamnak is letudom mosni és a körmöm sem roncsolódott egyáltalán. Viszont nagyon nem volt szimpi, hogy kétszer volt fent világosabb szín a körmeimen, mind a kettő ráncosodott... bár ez lehet nem a shellac hibája, hanem a körmös csajszi volt béna :/

Lassunyuszi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 22.

Nekem így elsőre jók a tapasztalataim. Kivéve, hogy gagyi az üveg, az ecsettel nehéz szépen dolgozni.
A végeredmény meglepően szép. Essence gyorsszárító csepekkel hamar szárad, világos színe ellenére kiváló a fedése.
Addig 3 csillag, amíg nem bírja legalább 4 napig. Aztán majd jelentek.

eperjeske
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: >54  |  2017. augusztus 22.

Up date:
Egy éve vettem ezt a lakkot, akkor írtam az alábbi lelkes értékelésemet. Mivel csak nyáron használtam a lábujjaimra, maradt belőle idénre is. Nyár elején felkentem, rendben volt. Majd jöttek a kánikulai napok, és nem hiszitek el mi történt! Megváltozott a lakkom színe az üvegben! A tompa rózsaszínből tégla piros lett! Nem rossz, de nem ilyet vettem! Azért az öt csillag marad, mert ezt a 105-öst újravettem, és eredeti színben van.

VÉGRE! Annyi hiábavaló próbálkozás után véletlenül ráleltem a nekem való körömlakkra!!!
Már úgy voltam vele, hogy mindegy milyen márkát veszek, hiszen amit ígér az üvegen az ismertető száradásra, tartósságra, nálam ez olyan sokszor nem igazolódott.
Így ezt egyszerűen a különleges, sőt elegáns színe alapján vettem meg:105 Go For Gold! És nagyon bevált! De ehhez hozzátartozik, hogy csak a lábamra használom. Ott nem érik olyan behatások, mintha a kezemen házimunkákat végeznék vele.