KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Körömlakkok, lemosók

Jelizz
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 20.

hat ez borzaszto... egy atlatszo lakkot vettem konnyu felvinni de ha retegezni akarom az regen rossz. es kb2 nap alatt lepattog es egyben le lehet huzni mint egy zselet. borzaszto...

HannaBaba9107
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 20.

Olyan, amennyibe kerül: nem rossz

Hedör
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 20.

jooildivel értek egyet! Legjobb top coat. Tök ugyanazt tudom elmondani háziasszonyként :D:D
Idézem "Mindig ezzel zárom a manikűrt, így nekem elég heti 1x lakkozni (alá általában Moyrát kenek). Pedig 3 gyerek mellett nem mondhatnám, hogy kímélem a kezem. Jó-jó, mosogatógépen van szerencsére. Az tény, hogy az ázást nem szereti, de szerintem azt egyik lakk sem. Mindig este, lefekvés előtt lakkozom, és sosem maradt még párnanyomatos, extrém gyorsan szárad."
Csak a gyerekek száma nem stimmel :D

nandy.25
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 20.

1, Azonnal megszáradt , én 1 rétegben kenem fel 2, valamit nagyon tudhat, mert most 7.napja van fent sértetlenül az (Essence) lakkom, eddig 0,5-1 napokat bírt . Az is igaz viszont, hogy fedőlakkot is használok, az is az Essence-től.

danyadi77
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 20.

Nekem nagyon bejött. Pupa volt eddig a kedvenc, de azt hiszem ez olcsóbb...2 finom rétegben valóban kiegyenlíti a barázdákat, plusz sokkal könnyebben le tudom mosni a körömlakkot.Szinte egy mozdulattal lejön, mintha az alaphoz lenne kötve. A fotó amúgy hibás a poszthoz. :)

candus
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 20.

Eddig csak 3 csillagot tudok rá adni sajnos. Vásárlás előtt utána olvastam itt a KM-en, szóval tudtam, mire számíthatok, de a szagot nem sokan írtátok, pedig szerintem borzasztóan büdös! Mintha fát lakkoznék, komolyan... Amúgy meg tényleg összehúzza a lakkot, nagyon kell figyelni, hogy a körömvégekre is jusson. A fénye szép, maga a lakk nagyon jól megköt a körmökön, érezni, hogy ez nem fog leesni másfél óra után. Az ára szerintem korrekt, arányaiban kb. megfelel egy szimpla drogériásnak. Ja, és 2 réteg Moyra Audrey-n nem száradt annyira gyorsan...

UP.: egy csillaggal többet adok neki, mert lehet, hogy nem szárad 1 perc alatt kopogósra, de nagy segítség, hogy a felszínen már száraz és nem kell annyira óvatosan lenni lakkozas után. Lehet dolgozni, írni, stb... viszont jó szívvel nem tudom megadni neki az 5 csillagot, egyszerűen hiányzik a wow hatás.

DoraDomoszlai
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 19.

Szép fényes lenne, de... nekem nagyon lassan szárad. Ha este lakkozok, lefekvés előtt 1-2 órával, akkor másnapra párnanyomatos lesz a körmöm. Plusz elkezd berepedezni elég hamar. Próbálkoztam vele kb 1 hónapig, de azt hiszem, hogy elválnak útjaink.

melissared
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 19.

Olcsó, hamar szárad, jó a fedése, és több napig is bírja kopás nélkül.

nagyvica
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 19.

Nem értem ezt a lakkot, nekem max. 2 napig maradt fent, de a második nap végére már lepattogott a külső részen. Ajándékba kaptam, de őszintén szólva ennyi pénzért már elvárható lenne, hogy tartós legyen. Nagyon csalódott vagyok, pedig amikor megkaptam, örültem neki a márkája miatt. A színe nagyon szép, ezért adok rá egy plusz csillagot.

nagyvica

Ez a körömlakk tényleg kibírja 5 napig :-)))) El sem hiszem :-) Tőle sokkal drágább társai 2-3 nap után már lepattogtak, pedig én nem vagyok háziasszony típus :-) Szép színei vannak, szerintem ahhoz képest, hogy egy egyszerű körömlakk, sokáig bírja és nem vékonyítja el a körmömet. Az ára pedig hibátlan! Volt olyan körömlakkom, amitől teljesen elvékonyodott a körmöm felső rétege és az ára pedig többszöröse volt ennek. Szerintem nagyon jó kis lakk ez!