KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Lábápolók

detti23
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. július 22.

Nekem is elég száraz a sarkam, muszáj rendszeresen kenegetni valamivel. Ez a krém szerintem hatását, illatát és árát tekintve is remek. Könnyed állaga van, amit én nagyon szeretek, így viszonylag gyorsan beszívódik.

Fannitazia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 22.

Az egész lábamra használom, jól működik, szeretem, 695 ft és sokáig elég, az összetevőkkel sincs gondom, szerintem újra veszem majd, de lehet, h kipróbálok más fajtát a márkától.

buba83
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. július 22.

Termékmintát próbáltam, valamelyik magazinban találtam. Kétszeri használatra volt elég, de ez a két alkalom is meggyőzött. Gyorsan beszívódott, valóban hűsítette és hidratálta a sok gyaloglásban megfáradt lábaimat igen hamar. Másnap reggel mintha mi sem történt volna, olyan jót tett az előző napi talpalás után este sajgó lábaimnak. Az illata kicsit a férfi after shave-ekre emlékeztet, de kellemes. Én csak ajánlani tudom!

Pupi1984
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 21.

Perfekt kis krém! Én a lábszáramra, könyökömre és kézfejemre is kenem! Rendkívül puha lesz tőle a bőröm! Nekem gyorsan felszívódik és nem ragadok tőle. Kevés elég belőle! Viccesen olcsó, ahhoz képest amire képes! Volt már tízszer drágább testápolóm is és sehol sem volt ehhez a krémhez képest! Ismét bebizonyosodott, hogy ami drága, az nem biztos, hogy jó! Sőt! Amíg kapható, addig biztos lesz belőle itthon :-)

zdoreebaba
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. július 21.

Illat, állag, felszívódás, puhító hatás makulátlan. Kis kiszerelés, így bárhol és bármikor könnyen elő lehet kapni a táskából. Kellemes avokádós az illata, inkább krémes az állaga, de száraz részeken gyorsan beszívódik. Semmi kivetnivalóm vele. Remélem nagyobb kiszerelésben is lehet kapni.

Nika123
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. július 21.

Én az 500 ml- et vettem meg nagyon jól ápol puhává teszi a lábat. Utána könnyen lelehet reszelni a felesleges bőrt.
Az első használat után észrevettem a változást.
Nálam újravevős. :D

Scent
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. július 20.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. július 20.

Imádom. Az az állag, illat, és összetevők, amik nekem bejönnek. Ára szuper a termékkategóriájában. Sokadszorra veszem, a tégelye masszív, további használatra alkalmas. Nem csak lábápolásra használom, gyorsan beszívodó testvaj-kézkrém nálam. Mást is "megfertőztem"vele.

azk
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. július 19.

Rendszeres használat mellett, szuperül rendbehozza a berepedt bőrt és még a kezem is ránctalanabbnak tűnik tőle. Nyilván ha azt várjuk , hogy két használat után tökéletes legyen a bőrünk , mint babakorunkban, akkor nem ezt kell venni. Hozzáteszem, nekem egy alkalom után puhább lett a sarkamon a berepedt bőr. Szóval az árát mindenképpen megérte.

Nicu
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 19.

Jó illata van, és gyorsan eltünteti a szagokat. Csak cipőbe fújom, de tényleg gyorsan fogy.

eeew
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 18.

Szerintem szuper termék! Én a megkeményedett sarokbőrt szoktam eltávolítani a segítségével. Csepegtetek a területre, 5 percre befóliázom, aztán sarokreszelővel lereszelem. Sokkal jobban felpuhítja a bőrt, mintha csak sima vízben áztatnám előtte a lábam.