KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Lábápolók

Panda90
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 23.

Egyszer kipróbáltam és nekem nagyon bevált. Egy hátránya, hogy lassan szívódik be a bőrbe.

Mazsika81
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. május 23.

Én úgy érzem, hogy megtaláltam az igazit :) Mármint sarokápoló krémet :) Rendszeresen, minden este használom, nekem segített a bőrkeményedések eltüntetésében, puha lett a talpam és a sarkam, pedig mostanában nem is reszelgettem, önmagában is elég volt ez a krém.

Neubauter
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 22.

Szeretem, a nyari melegben jol esik ez a citrusos illat, szepen puhitja a bort is.

kovacsanna91
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 21.

Az illata szerintem nagyon megosztó: lehet nagyon szeretni vagy nagyon büdösnek tartani. Én nagyon szeretem, nem csak az illatát, de a hatását is. Megnyugtatja a fáradt lábat és az illata ellazít. Az ára lehetne barátságosabb, de elég sokáig elég egy tubus, így nálam ez abszolút befutó. A lábam megérdemel ennyi luxust :).

cattitude
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 21.

Holika Holika Baby Silky Foot helyett vettem ezt az olcsóbb hámlasztót. kicsit szkeptikus voltam, mert a BSF nagyon bevált, de ez a termék sem okozott csalódást. a csomagolása sajnos nem olyan praktikus szerintem, mert már eleve benne van a folyadék a zoknikban, amit nekem kellett szétvágni. illata visszafogott, a folyadék maga pedig nem okozott semmiféle irritációt használat alatt és után. ezt csak fél óráig kell a lábon hagyni a BSF másfél órájával ellentétben. nekem 3 nap után elkezdett hámlani a lábam és egy kádfürdős áztatás, radírozás, sarokreszelés után 2 nap alatt le is "vedlett" az elhalt bőrréteg. sima, puha, rózsaszín láb lett az eredmény, sajnos nem hiszem, hogy hetekig fog tartani, de ettől függetlenül elégedett vagyok. máskor is újra fogom venni.

update: azóta többször is újravettem és használtam is, szerintem ez a legjobb ár-érték arányú lábhámlasztó zokni. hetekig tényleg nem marad sima a láb, de mivel elég olcsó (főleg, ha hármas kiszerelésben vesszük), 6-7 hetente simán megengedhetem magamnak, hogy így hámlasszam a lábam, főleg tavasszal és nyáron. amit még fontosnak tartok leírni, hogy nekem 42-es lábam van, de simán belefért a zokniba, szerintem olyan 44-45ösig használható.

agicca
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. május 21.

Átlagosnak mondanám, nem rossz, de nem is egy csúcstermék. Ha elfogy inkább próbákozom mással, hátha találok jobbat.

lushgirl
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 21.

Második doboznál tartok. Mindennap használom és a heti egyszeri reszelgetéssel kombinálva tökeletes. Zsíros állagú de nagyon gyorsan beszívódik. Az illata is remek.

6vilag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2018. május 21.

Rendkívül kényelmes és kellemes a használata. Nem lesz zsíros a kezem, és lehet vele csak az érintett helyet célirányosan kezelni, így kevés kell belőle és sokáig elég. Már pár hete használom a szandálos időszak kezdetétől, a téli azonos márkájú lábápoló krémet váltottam erre. Gyorsan beszívódik, sem a kezem, sem az ágynemű nem lesz foltos, zsíros mellette (mint a tubusos társainál).
Ezt nem lehet túladagolni, nincs kenőcsben tocsogás mellette, kifejezetten gazdaságos a stift megoldás.
Megvettem mellé az azonos márkájú habkövet, ami két részből áll. Most minden fürdés után használom, látványosan távolítja el a bőrkeményedést. Meglepő, mert már évek óta nem használtam habkövet, helyette egyéb mechanikai eszközökkel távolítotam el a felesleget. Nem is gondoltam, hogy ilyen látványos eredményt lehet elérni vele.
Azt hiszem, hogy minimalizáltam a kialakuló bőrkeményédest és heti rendszerességgel radírozok, minden fürdés után reszelek és kenegetek. Igyekszem megtenni mindent,ami lehet és ez a krém bizony sokat segít tovább puhítani a lábam.

pattelin
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 20.

Többféle ķéppen szoktam használni ezt a krémet. Bekentem vele a talpam, majd vártam egy kicsit és utána kezdtem el reszelni. Illetve lábáztatás után is raktam rá, éjszakára valamint reggel bekentem vele a lábam, vártam egy kicsit és zoknit vettem. Elég jól bevállt, hozza amit ígér, puha lesz tőle a lábam! Mondjuk a nagyon kemény bőrkeményedéssel nem tud mit kezdeni, de ez nem a krém hibája, nyilván ezeket másképp kell kezelni! Nem használom mindennap, így azért kitart egy darabig.

Boriszka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 19.

Ezelőtt kakaó- vagy shevajjal kentem a lábam, de ég és föld a különbség. Rögtön érzem, hogy szívódik be, nem csak tocsog a lábam a zsírban. Nekem az illatával semmi bajom, sőt kifejezetten tetszik. Úgy tűnik, ez a Magister is állandó darab lesz nálam. ❤️