KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Lábápolók

Csigabee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 19.

Hát ez tök olyan mintha 100%-os Cappy ananászlébe mártogatnám a lábam. Csak sajnos hatásra is.
Egyéni szocproblem: valójában utálom az ananászt, szóval gőzöm nincs miért vettem meg. Ja de, mert ingyen volt... Akkor kap 2 csillagot.

Jdit04
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 18.

A hatása már az első használat után is érezhető, nagyon jól hidratál. Esténként szoktam használni, így annyira nem zavaró, hogy kicsit lassabban szívódik be (mondjuk nem szoktam spórolni vele). Az illata engem a fenyőjére emlékeztet, kifejezetten kellemes, ráadásul a színe is gyönyörű, enyhén csillogó.

csokibeka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 17.

Kellemesen csalódtam ebben az olajban, sajnos ritkán jut eszembe, hogy kenegessem a lábam, szóval nincs könnyű dolga, de krémbe kenve hatásos. Magában nem próbáltam, de bármelyik lábkrémem hatását felturbózza és nagyon sokáig elég így az ára sem vészes. Az illata is tetszik :)

Mesiann
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 16.

Én nem kimondottan lábra használom, bármilyen bőrprobléma esetén alkalmazom (bőrviszketést, kisebesedett sarok, bőrhúzódás). Apukám a kiszáradt kezeire használja, de alkalmaztuk már felfekvési sebek kezelésére és kitűnően teljesített. Univerzális krémnek mondható, segíti a sebek begyógyulását is. Kellemes az állaga, gyorsan beszívódik, már kétszer vettük újra. Gazdaságos a kiszerelése, sokáig elég.

vadaszokutambolkotrodj
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 15.

Nem melegít egy picit sem,ezen nem lepődök meg.Az illata erőszak a szaglószerveim ellen,migrénrohamot kapok tőle,annyira erős.Amúgy a hatásával meg vagyok elégedve,de csak ritkán használom az illata miatt mert nem mindig tudom elviselni ezt a vattacukor illatot.

barthan
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 14.

Hatékony, olcsó, szuper krém:) én még a kezemet is bekenem vele néha ha szàraz és kézkrémnek is kitűnő!!!!

Trillian
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 12.

Ez tényleg csodaszer. Nyáron borzasztóan csúnyán kiszáradt a lábam, de ez a krém kevesebb mint egy hét alatt hejre hozta. Viszonylag gyorsan beszívódik, és kellemes illata van. Most a minuszokban a kezem is ezzel kenem, mielőtt kimegyek a hidegbe és így egyáltalán nem szárad ki. Ha majd egyszer elfogy, tuti újraveszem.

repis
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 12.

Nekem ez a termék sajnos nem vált be, még az Avon Foot Works is kenterbe veri.
Kézkrémként elhasználtam, ilyen módon egészen jól funkcionált, ezért kap tőlem 3 csillagot.

unicat
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 12.

Az itteni vélemények után csodát vártam tőle, de semmi sem történt. A sarkamon nem javított, persze nem is rontott, de ennyiért többet vártam volna tőle, főleg, hogy Neutrogena. :(

evamamoka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. január 12.

Ajándékba kaptam,ha én adtam volna ennyi pénz érte biztosan megüt a guta. Az én lábam szerintem nem extrán száraz, ezért egy pici megijedtem hogyan fogja ezt a testes krémet beszívni a bőröm. Ezzel nem volt gond, valóban gyorsan beszívódik és az illata is nagyon finom, de az én bőröm a krém ellenére is már 3-4 órán belül száraz volt. Rápillantva az incijére az sem túl megnyugtató.