KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Lábápolók

linduci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 19.

Nekem már más a tégelyen a matrica, de u.az a krém, és nagyon szeretem! 1-2 éjszaka alatt csodát tesz, az illata pedig mesés!

vzorka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 18.

Imádom, mert nem csak az illata szuper, hanem hatásos is. Rendszeres használat mellett tényleg puhítja a lábat. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos vagy olajos érzetet.

Enne
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 18.

Furcsa együtt a citrom és a levendula. Nem gondoltam volna, de az.... Maga a krém nehezen jön ki a tubusból, nagyon kicsi nyílása van. Felkenve kellemesnek mondható, bár hamar "leolvad" és nagy hidratáltság érzést sem nyújt. Erős 3-as, mert még mindig nehéz jó lábra való krémet találni.

Szabinabee
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 16.

Szuper egy csoda krém, amit ígér azt maximálisan tartja, mindennap kenni kell és tényleg sima lábat varázsol...nagyon problémás lábbal is elbánik..

Virdzsusz1107
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 16.

Nagyjából fél éve használom, heti 1x. Mikor vettem kicsit sok álltam érte majd 2000ft-ot, de fel év alatt a fele fogyott el. Nagyon kevés eleg belőle,én általában lábradírozás után használom. Néha használok mellé egy kis kókuszolajat, ha kevésnek érzem önmagában.

nemesfalvi.adel
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 16.

Az ultimate LUSH csodaszer számomra. Tudom, fura lesz, hogy ilyet írok egy lábkrémhez, de amellett, hogy a lábam extra puha lesz tőle, ez a krém segítséget nyújt azokon a napokon is mikor az ízületi fájdalmaim ilyen-olyan okokból erősödnek/előjönnek. Én tehát ezt a krémet a lábamon kívül kenem a térdemre, vállamra és csuklómra is (épp, hol fáj) és amellett, hogy finom puha lesz tőle a bőröm és nagyon illatos borsmentás légkör vesz körül, nagyon hatékonyan fellép a fájdalmaim ellen is. Plusz pont a cuki rózsaszín megjelenése és az is, hogy annak ellenére, hogy sok a tápláló anyag benne, könnyen és gyorsan beszívódik.
Ez tehát a kedvencem láb és minden krémem :D

olaszdori
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 15.

Az általam próbált legrosszabb Scholl termék..Pedig imádom őket.Ez csak kiemelte a szárazságot, pedig nagyon kitartóan használtam.Gondoltam ha már kiadtam érte ennyi pénzt akkor nem adom fel.Az én bőrömön nem segített.

olaszdori

Ez egy nagyon szuper krém, 1 nap alatt rendbe hozza a repedezett, száraz bőrt.Nagyon száríz sajnos a lábam, és ha pár napig elfelejtem bekenni akkor nagyon kiszárad, de ez a krém csodát tesz.Éjszakára szoktam bekenni, úgy nem igazán zavar a zsírossága.

malnaszorp95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 10.

Heti rendszerességgel használom évek óta. Jól hidratál, felfrissíti a lábamat és hamar beszívódik. A levendula illat nem tartozik a kedvenceim közé, de ez legyen a legkevesebb.. :)

Fairy0124
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 9.

Olcsó és tökéletesen jó sarokápoló. Egy sarokápoló krémre nem is adnék sokkal több pénzt, és az, hogy ez még külön jó is... nagyon örülök, hogy rátaláltam!