KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Lábápolók

timcsike04
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 27.

Imádom mind az illatát, mind pedig a hatását. A kezemre heti kétszer használom, a lábamra már ritkábban. Nagyon jó puha lesz tőle a kezem. Tuti hogy újraveszem!

szilardz
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 26.

A Lush legjobb lábra (és cipőbe) való hintőpora, teljesen elfedi a kellemetlen szagokat és magába szívja az esetelges izzadtságot.
Érdemes a lábra és a cipőbe is szórni a legjobb hatás elérése érdekében.
A nap végére is friss marad a cipő.

ancsi0824
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 25.

Egyik kedvencem a Niveák mellett. Ár-érték arányban is nagyon jó. Illata különleges, de inkább telet idéz számomra, szóval tavaszra már "örültem", hogy elfogyott.

cooleva
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 24.

Ez is szuper!:-) Picit visszafogottabb, mint a narancsos, de igazi kikapcsot nyújt a lábikóknak!

buba83
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 24.

Most próbáltam először, de egyszerűen szuper! Szerintem rendelni fogok belőle, mivel csak kölcsön kaptam egy barátnőmtől. Egész nap magassarkúban parádéztam több napon át egy rendezvény miatt és majd leszakadt a lábam, annyira elfáradt estére. Nerm is akartam elhinni, hogy egy szimpla krém majd segít. Tegyünk egy próbát alapon próbáltam ki, ha már barátnőm győzködött... és hihetetlen. Este lefekvés előtt belemaszíroztam a lábfejembe és másnap reggelre mintha mi sem történt voltna előző nap. Az már csak plussz, hogy isteni illata van.

GLZS
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 23.

A legjobb! A nagyon elhanyagolt, repedezett, vastagon bőrkeményedéses talpam / sarkam már az első használat után érezhetően hidratálta. 1 hónapja minden este használom, és sokkal puhább lett a bőröm, most már nyugodtan veszek fel szandált.

Eszterdobronte1992
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 22.

Nagyon szeretem, már két éve használom nyáron, és eddig elég is volt egy flakon, hamarosan el fog fogyni. Az illata frissítő, kellemes, nekem teljesen megállítja az izzadást még az izzadós cipőkben is.

kovacs.orsolya90
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 22.

Valóban jól dezodorál,de a legkevésbé hűít,pedig pont ezért választottam. Nem rossz,de nem fogom újra venni. Nekem csalódás

aidanne
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 22.

Maga a tokely!
Ennyi penzert meg... Nekem telen nagyon szaraz a talp reszem, vigyazok a folyadekfogyasztasra is, kenem is, de egy normal labkrem sajnos nekem nem hasznal semmit sem. A lidl-ben jarva osszinten szolva en kezkremnek vettem mert a kezeim is tropara mentek a tel soran. Mivel nyilvan labkrem, hiaba vettem a kezeimnek, megis a labaimra kezdtem el hasznalni ugyis mindegy alapon... hat a hatasa vmi zsenialis ❤️ Annyira puha, selymes talpakat varazsol, hogy egyszeruen nem akartam elhinni de kenytelen voltam mert mast nem hasznaltam a labamra. Lassan is fogy pedig hasznalom szinte rendszeresen es az ara?! Ahhhh legjobb❤️❤️❤️❤️❤️

Mundow
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 21.

Kellemes volt használni. Finom illata van.