KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Lábápolók

Szane
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. július 23.

Én is hitetlen voltam, nem győzött meg teljesen. Valami hatása van,talán nem csúszik annyira a lábam a szandálban. Az illata ennek is nagyon kellemes.
Szeretem, hogy nem vm. gyógynövényes, fanyar illata van.

Szane

Imádom ezt a terméket! Egy lábáztatás, reszelés után vastagon bekenem a sarkam, zoknit rá, és nagyon finom puha lesz! Nagyon-nagy plusz hogy jó illatú! Többször rendeltem már, a sarkamra csak ezt használom.

Redlips
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 23.

Jó kis krém, zsíros állagú, jól táplál. Kicsit erős az illata.

Mower
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 22.

Egyszer élünk alapon megrendeltem, gondoltam ártani nem árthat. Hozzá kell tennem nekem extrém durva a lábam. 15-20 percet ír, de én tovább hagytam. Az első 2-3 napban semmi sem történt, de utána teljesen lehámlottak a bőrkeményedések. És hihetetlen puha lett. Plusz pont, hogy nem tette érzékennyé a lábamat, amit egy pedikűrös után nem mondhatnék el. Azért a strandot nem vállalnám be vele, amíg hámlik, mert nem volt egy szép látvány, de 3 nap alatt rendeződik a helyzet. Én rögtön újra rendeltem. :)

req
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 22.

Szandálhoz ajánlotta az eladó, de nem vettem meg. A szép új szandál pedig gyönyörűen feltörte fél óra után a lábam, azonnal rohantam vissza a boltba. És milyen jól tettem! Jó illata van, nem ragad a lábamon, nem csúszkál a lábam a cipőkben, szandálokban és nem töri fel azóta egy cipő sem a lábam! Újravevős termék lett nálam!

Nap
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. július 22.

A kedvenc szarvasfaggyú krémem. Kellemes rozmaringillata van, egy picit emlékeztet a fenyvesek illatára. Sűrű állagú, zsíros krém, ami felkenés után egy-két perc alatt szívódik be annyira, hogy már fel merem venni a zoknit. Sarokápolásra szoktam használni, de télen, amikor már semmi nem használ, a berepedezett körömágybőrömre is be szoktam vetni, amit szintén egy-két nap alatt rendbe hoz. Szuperül hidratál, és sokáig kitart. Úgy, hogy általában csak a sarkamra kenem, napi egyszeri használat mellett kb. háromnegyed évig szokott kitartani.

Dumitutoj
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. július 22.

Lábáztatás és bőrkapirgálás után szoktam vele jól átdörzsölni a bőröm, majd rajta hagyom pár percig, lemosom, és átkenem a lábam lábápoló krémmel. Olyan puha és finom tapintású lesz tőle a lábfejem (a sarkam is!), mint a babapopsi. :-)

asztromélia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 21.

Vadgesztenye krémre lett szükségem (babavárós visszér okán), az itteni vélemények alapján csakis ez a fajta jöhetett szóba, mert mindenki pozitívan vélemenyezte, ellentétben más termékekkel. "Szép" megtermett visszerem napi 1, néha 2 kenegetestől nagyon szépen javul, sokkal kevésbé látszik. És ami a legfontosabb, pár használat után a fájdalom elmúlt! Pingvin Patikában vettem.

Nemlin
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. július 20.

Az itt olvasott vélemények hatására vettem meg, és milyen jól tettem! Az eddigi legjobb és leghatásosabb lábkrém, amit valaha használtam!

szevin007
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 20.

Urea tartalma miatt az ekcémás kezemre szuper választás volt. Jól hidratál, nem ragacsos és hamar beszívódik. Emellett klasszul ápol is! A lábamra is ezt használom. Nagyon szeretem!