Legújabb vélemények - Lábápolók

alea
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 22.

Senki ne várjon csodát ettől a terméktől. Teszi a dolgát, beváltja az ígéreteit, de nem jobb, mint egy sarokreszelő. Egy próbát megér, jó buli felrakni a maszkot, aztán lesni, mi is fog történni. Nekem kb. 4. napon kezdett el hámlani a talpam, a következő napokban észrevettem, hogy fürdés után mindig jobban hámlott a talpam, így minden nap beáztattam a lábaimat, és közben "leradíroztam" a kezeimmel a leváló részeket. Így egész szép eredményeket lehet elérni, kár, hogy csak az utolsó napokban jöttem rá. Érdemes beáztatni a lábakat napi 10-15 percre, sokkal hatásosabb ily módon.

csakrysz
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 19.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 19.

Imádom! Helyrerakta a brutál száraz, repedezett sarkam. Sőt, még anyukám sarkát is, pedig neki eddig semmi nem használt.

rekla
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 17.

Gyerekkorom óta iszonyú száraz a sarkam, mára ez idáig fajult, hogy a repedéseket még a pedikűrös sem tudja eltüntetni. Minden este zokniszöszt szedegettem ki, fájt a repedés, és már nem emlékszem, mikor éreztem utoljára a sarok területén bármilyen érintést. Egy gyors reszelés után bekentem a sarkaimat, és a negyedik nap után szinte új lábakat kaptam. Puhák, a repedések szinte teljesen eltűntek, újra látszik a rózsaszín bőr. Nálam 10 pontos. A ceumedika.hu oldalon csak 1400 Ft körül van az ára 😊

Sziporka88
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 16.

A hatást kb. 1 hét után kezdtem tapasztalni. Meg kell, hogy mondjam kevés gusztustalanabb dolgot láttam eddig, mint ahogy elkezdett hámlani a lábfejem. 😃 Most vagyok a harmadik napnál és ahol már lehámlott ott pihe puha a lábam. Nem ajánlatos szerintem nyàron használni, de így a téli időben klassz kis kúra.

Tvylvis
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 16.

Nagyon jól sikerült az Alverde adventi naptára. Ez a lábfürdősó is telitalálat volt. Az a kis luxus, ami nem kell, de jól esik. Sajnos az illata nem túl intenzív, de azért a lábfürdőben még elég jól lehetett érezni. Nagy extrát ápolás terén nem jelentett, inkább a lelket kényeztette. Kiadhatná a márka állandó termékként is.

mujerconfused
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 16.

Sarokreszelés után szoktam használni, így még egy kicsit puhít a lábamon és az illata is szuper

EnyediF
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 14.

Frissít is, hűsít is, viszont nagyon erős illata van, de hát hosszú távon teszi szépen a dolgát. Ajánlom!!

Vivienn13
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 14.

konkrétan semmi nem történt elhasználtam egy tubust, mondom jó veszek még egyet hátha....
Semmi nem történt

ERRIIIKKKK
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 14.

Belefáradtam, hogy sok mindent megtettem a zoknik élettartamának a kitolásáért, de valami mindig van, ami betesz nekik. Újabban észrevettem, hogy a börkeményedések alatt lyukadt ki állandóan. Gondoltam kipróbálom a legegyszerűbb megoldást és én is belebújtam.

A használata nagyon kellemes volt, a mentol végig hűsített és 20 perc után kis melegérzet is társult mellé, a savak mindvégig bizsergették a talpam.

Másnap már kezdett hámlani a lábfejem és könnyen le tudtam szedni az elhalt bőrt.
Közel egy hét elteltével a vastag bőrréteg nagyrésze fellazult a sarkaknál, az ujjak környékén és könnyen eltávolítható.

ERRIIIKKKK

A színtúgy ezen márkához tartozó hámlasztó-lábápoló zokni utáni napokban kezdtem el használni, mert a fürdés során felpuhúlt bőrt nehéz lenne egyenletesen bekenni hagyományos krémmel, de ezt egyenletes vastagságban lehet teríteni és beszívódás után a zokni sem ázik át.

Nem érzek hűsítő hatást, holott a nyári széria részeként erre számítottam, de az illata tényleg friss, vizes dinnyelé. A hidratálás terén van kivetni való, de nem hiszem, hogy ez a termék fő célja.