Legújabb vélemények - Lábápolók

süsümanó123
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 21.

Annyira azért nem hatékony, mint azt ígéri, de felületesen jó. A habkövet nem tudom eldobni, de akinek nem túl sok a megkeményedett bőr, annak tuti jó.

Milkycaster
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 20.

Nekem nagyon bejött, élmény ezt használni egy fárasztó nap után.

allebag2
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 18.

Nekem annyira nem jött be. A papucs miatti érdesebb bőrt nem kifejezetten hidratálja, az illata pedig a kezdeti friss zöld tea illatból így nyár végére átváltott valami furcsa avas szagra.

CBlue
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. szeptember 18.

Az illata nagyon mu szamomra es zavaro, szerencsere nem tul eros. Apolo hatasa nincs, a sima tengeri sos labfurdo vagy a Holt-tengerbol valo so sokkal hatasosabb, valamint a Balea kek-feher labfurdosoja is klasszisokkal jobb. A ket csillagot azert kapja, mert vegan es szep a csomagolasa.

NoNa
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 18.

Bevált a termék! A zacskója elég vékony és kicsi, sajnos a lábujjam át is lyukasztotta, de nem volt vészes. 1 órán át hagytam a lábamon, néha zsibbadós-hideg érzésem volt a zokniban. Pár napig szinte semmi sem törént, majd a 3-4 nap környékén elkezdett hámlani a lábam, ami végül 2 hétig tartott. A folyamat során a lábam elég gusztustalan volt, cafatokban jött le a bőröm, hiába próbáltam leradírozni/habkővel leszedni. De úgy tűnik a végére ért a hámlás, gyönyörű puha lett a lábam :) Egy-két nagyobb bőrkeményedéssel nehezen bírkózott meg a Marion Spa, de alapvetően nagyon szép munkát végzett. Még ajándékba is vettem ilyet testvéremnek, remélem neki is beválik. Ár/érték arányban nagyon jó.

AthenA
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. szeptember 17.

Nem éri meg még ezt a kevéske kis pénzt sem. Hidratálás nulla, nekem zoknival sem segített, reggelre ismét éreztem, hogy száraz a talpam.

Nessy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 15.

Nagyon tetszik, végre egy lábkrém amit akár napi szinten is használhatok esténként, gyorsan beszívódik, enyhe bársonyos, de nem ragacsos réteget hagy csak a talpakon. A kivitelezés nagyon gusztusos, a pumpa miatt praktikus is. Nekem az illata is bejön, frissítő hatású, kellemes, de gyorsan elillan.

Tvylvis
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. szeptember 15.

Ez az a luxus, ami nem szükséges, de nagyon jól esik. Egyszerűen jó benne pancsolni pedikűr előtt. Hogy mennyivel lesz puhább a bőr, mennyire ápol, azon kívül, hogy kellemes illata van, nem tudom. De a lelkemnek biztosan nagyon jó (már a csomagolására ránézni is kellemes). Lesz belőle otthon.

detti23    (!)
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 14.

Örülök, hogy tesztelhettem. Abszolút meg vagyok elégedve a krémmel. Sokkal szebb összképet nyújt a lábam, miután ezt használom. Az állaga nagyon könnyű, nem kell belőle sok, gyorsan beszívódik, alaposan hidratál. Igaz azt írja, hogy a bokától combközépig alkalmazzuk, én a sarkamra is rendszeresen kentem, mivel elég csúnyán ki volt körülötte száradva a bőr és eddig hosszútávon semmi nem segített igazán, na ez a krém látványosan sokat segített rajta már pár használat után is. Most egy ideje nem használtam a krémet, még is mintha "meggyógyította" volna ott a bőrömet, azóta sincs kiszáradva. Nyári termékként tudom elképzelni a könnyű állaga és a nagyon friss, mentolos illata miatt. Elég borsos az ára, de nem zárom ki, hogy megvegyem. Mondjuk jövő nyáron, ha még lesz. :)

katalinmester13
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. szeptember 14.

Véletlen szerencsének köszönhetem ismeretségünket. Egy vásárló érdeklődött holléte felől az eladónál. Közben az egekig magasztalta. ( Nem az eladót.) Fogalmam sem volt mi ez a csoda. Követtem őket. Hozzá vezettek. Miután tiszta lett a terep, levettem az utolsó darabot a polcról. Nagyon jól tettem. Tényleg csodadarab. Semmi másra nem kell beruházni mellette. Se só, se lavór az áztatgatáshoz, se sarokreszelő, se semmi. Nagyon jó az illata! Egy tubus elfogyott. De vettem utánpótlást.
Egyébként 600 Ft, és az összetevői sem egyeznek az ide feltöltöttel.