KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Lábápolók

ShadeAnnie
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 18.

Jó kis krém én (is) estére szoktam felkenni a sarkamat szépen felpuhítja reggelre teljesen be is szívódik . Ennyi pénzért szerintem megéri kipróbálni :)

steffy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2017. november 17.

Itt kerestem egy jó lábápoló krémet, majd meg is vásároltam. Döbbenet mennyire jó, az áráról pedig ne is beszéljünk.

Preka5
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. november 14.

Biztos, hogy újra fogom venni. Kifejezetten a teafaolaj miatt vettem meg. Nagyon szeretem az illatát is és a lábam is szereti, puha lesz tőle hosszú ideig, szuper termék.

csorbaveronika
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 13.

Általánosan nagyon száraz bőröm van mindenütt. Nekem jól működött a krém.Nem szüntette meg teljesen a problémámat, de azt nem is vártam tőle. Esténként használom, gyakran az egész lábszáramra és van hogy a könyökömre is. Az illata nekem kimondottan kellemes. Rendszeres használat mellett kb 3 hónapig volt elég. Ár-érték arányban sok drágább terméknél jobban teljesít. Én újraveszem.

Metoyou22
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 13.

Még nem tudom eldönteni szeretem e vagy sem. Terhesen nagyon izzad a lábam ami elég kellemetlen ezért vettem meg az újabb fajtáját. Nekem nagyon erős a szaga, nyitott erkélyajtó mellett fújom de még így is zavar. A tájékoztatóban leírtak pedig elrémítenek...
Belélegezni tilos, belégzése káros akár végzetes is lehet??? Mivan???

aquanie
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 12.

Én is akciósan vettem meg, de abszolót megérte. Az illata igaz, engem nem igazán emlékeztet a levendulára, de ettől függetlenül isteni. Általában nem használom rendszeresen, csak lábáztatás-reszelés után úgy, hogy miután bekentem a talpam, zoknit húzok éjszakára. Utána napokig pihe-puha a lábam.

Kadrienn
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 10.

Hihetetlenül jó. Nyári szandálos, mezítlábas szezon utáni száraz sarkak miatt, ajánlásra kezdtem el használni és csodákat tett. Már az első használat után látható és érezhető a változás. Finom illata van, gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros érzetet a lábon.
Csakis ajánlani tudom

Kadrienn

Nagyon szeretem.
A levendulás lábkrém használata után szoktam még bekenni ezzel a lábam és zokniba bugyolálva hagyom egész éjszaka hatni, utána reggel már jelentős a változás.
Nagyon kevés is elég belőle

Vikikremek01
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 9.

Én szeretem, az illata sem rossz, aki ismeri a teafaolajat annak ismereős lesz. Az állaga inkább viszes mint zsíros, nem olyan nehéz, sűrű, tömény krém. Nekem a lában különösebben nincs kiszáradva, általános ápolóként haszbálom főleg télen. Ha az ár-minőség arányt nézem egyértelműen 5*

curlsandcurves
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 7.

Itt olvasott vélemények miatt szereztem be ezt a krémet. Imádom a citromos illatát, és hogy nagyon sűrű krémről van szó. Én úgy szoktam, hogy este fürdés után nagyon vastagon bekenem vele a lábamat, és zoknit húzok rá. Így alszok egész éjjel, és reggelre csodát tesz a lábaimmal.