KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Lábápolók

timity
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 17.

A legjobb vadgesztenyés krém! Többet próbáltam már, de ennek valóban van nyugtató , hűsítő hatása. Gyorsan beszívódik a bőrbe, nem kell percekig masszírozni. Nyáron napi szinten kentem(egy nap többször is), és még most is van belőle egy kevés, szóval gazdaságos kiszerelés. Ezt ajándékba kaptam, de ha veszek magamnak, csak ezt a márkát!

tenyitomi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 17.

Pont nekem való ez a kis kence,könnyű állagú hamar felszívódó,és érezni a dezodoráló hatását is,frissíti a fáradt lábfejet,talpat.A nagyon száraz lábbal már nem bírkózna meg szerintem,karbantartásra tökéletes,ráadásul akciósan valami 1100-körül volt.

Drusee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 16.

Abszolút kedvenc. Sokkal sűrűbb állagra számítottam, de pozitív értelmeben véve hígabb, mint vártam. Jól ápol, az illatát egyszerűen imádom. Kézre is kenem, ha kireped a bőröm szinte azonnal érezhető az enyhülés. Bőrkeményedést megfelelő lábápolás mellett szépen visszaszorítja. Saját márkás termék ritkán ennyire jó. Ár-érék arányban meg verhetetlen.

birdnerd
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 15.

Kellemes illata van, nem annyira levendulás, de nekem jobban is tetszik így. Hamar beszívódik, könnyű krém állagú, nem az a ragacsos, sűrű, mint a tubusos Avon lábápolók. Csodát nem tesz, de valóban lassította nálam a bőr kiszáradását és a keményedést. Rendszeres sarokreszelés mellett használtam. Lehet, hogy még újraveszem később, ha akciós lesz.

IldiWolford
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. január 15.

Nem különösebben izzad a lábam, inkább a komfort érzet miatt vettem meg. Kellemesen hűsíti a lábakat és jó mentolos, talán kicsit túlságosan is... Nagyon tömény, azt ajánlom hogy ne zárt térben használd.

wasp
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2018. január 15.

Az összes, krémmániára feltöltött vadgesztenyés krém közül az itteni vélemények alapján választottam ezt, és azt kell mondjam, nem bántam meg! Néhány éve volt egy elég csúnya lábfej sérülésem, ami miatt a mai napig reggelente kell vagy10 perc, mire kimozgatom annyira, hogy rá bírjak állni, mióta ezzel a krémmel kenem, ez sokkal kevésbé fájdalmas és hosszú procedúra, mint eddig. Alapból a combomon lévő iszonyú seprűvénák miatt vettem, hogy hátha halványít rajtuk, mivel nagyon fehér a bőröm, így ezek különösen látványosak. :/ Ezt egyelőre nem vettem észre, de még csak egy hete használom, szóval türelmes vagyok, mivel az már így is sokat számít, hogy sokkal jobb állapotban van a lábam a reggeli felkelésnél. Nekem olyan a bizsergetős érzés felkenésnél, mintha egyszerre hűtene és melegítene, nagyon hamar beszívódik, nem hagy zsíros, ragacsos érzetet maga után. A kiszerelés, a hatás és az ára tekintetében is egy szuper termék, ajánlom mindenkinek, én a HerbaHázban vettem, nem volt egy ezres. Ha történik valami a seprűvénákkal, jövök frissíteni.

LadySayuri
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 13.

Csodaszer, tényleg. Igazi kényeztető ápolás a lábnak :)

Hecate
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 11.

Az illata elmegy (én kedvelem ha valami mentolos), de némileg ragacsos és nekem az izzadásgátló hatása nem bizonyosodott be. Mivel sok lábszag elleni terméknek rosszabb illata van azért adok neki egy kettest, meg azért, mert ha cipőbe fújtam ott kis ideig elfedte a szagokat. (A cipőimet 2 éve, külföldről rendelt uw fényes lámpával szagtalanítom és az tökéletes.)

Ophelia
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 11.

Az illatát szeretem, és a hatásával is elégedett vagyok, viszont az állaga bosszantó. Ha kicsit szeretném vele masszírozgatni a lábam, pillanatok alatt elkezd kukacosodni, és lepereg az egész krém a lábamról... Elhasználom, de haragszom rá.

Emiii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 10.

Elég meghökkentő lila színe van :-) Először tartottam tőle, hogy mindent sikerül összefognom vele, de még a fehér zoknit sem bántja. Isteni illata van. Csodákat nem művel, de kellemes használni. Sajnálom, hogy nincs teljes kiszerelésű verziója :-(