KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Lábápolók

kfannigirl
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 21.

Nyáron a nyitott szandálok és papucsok miatt hiába ápolom a lábam a szokásos módon (heti egy pedikűr, krémezés, ha eszembe jut), mert a por iszonyatosan kiszárítja. Nem gondoltam volna, hogy már egy használat után ennyire drasztikus lesz a változás. Este használom, két naponta, nagyon meg vagyok vele elégedve, a lábaim pihe-puhák, megérte az árát!

Kingácska0807
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 20.

Nagyon bírom ezt a cukiságot. Először a csomagolása fogott meg, utána viszont ez a habkönnyű állag ezzel a fincsi illattal. Kiadós kis krém, nagyon szepen hidratálja a lábfejet. Az ára baráti, ahogy az összes Balea terméknek.

Blackxentric
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 20.

Sajnos nekem nem volt hatékony. Egyáltalán nem gátolta sem az izzadást sem a szagokat.

Kriszti1991
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 20.

Egy csoda!
Most a nyaron a zart slip on cipokbe nagyon beleizzadt a labam ami nagyon kellemetlen szagokkal is jart... a dm.ben pillantottam meg a termek es az itteni velemenyek alapjan ugy dontottem megveszem,nagyon jo kb 1100 ft.os aron. 3.napja hasznalom este lefekves elott ,nagyon husito frissito es ami maga a csoda hogy masnap egesz napos cipo hordas utan egyaltalan nem ugy izzad a labam mar es a legjobb hogy semmi kellemetlen szag :o Barcsak hamarabb megvettem volna!! Nagyon ajanlom mindenkinek.

scintilla
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. szeptember 19.

Hűsít és jó illatú, a cipőimbe is használom. Barátnőm hagyta rám, jól tette!

Yummy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 16.

Pfujjj az illata vagy inkább szaga borzasztó. Égetett gumiszagú ragacs. A hatása nem volt rossz, de nem bírtam elviselni magamon. Éjszakára bekentem magam és még reggel is éreztem.

Marcsus
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 15.

Ennél drágább lábápoló krémet még nem próbáltam, de nem is szándékozom, nekem ez a termék kielégíti az igényeimet. A sarkamon sajnos elég repedezett, vastag, kényelmetlen a bőröm, ez a krém elintézi, hogy amíg szakszerű segítséget nem kapok, ne romoljon tovább a sarkam állapota. Nyilván egy krém ennél többet nem fog tudni nyújtani, egyéb esetben ott a pedikűrös. Valamelyest puhítja a bőrömet, friss relaxálós, grapefruit-os az illata, konkrétan fél perc alatt beszívódik és jó az ára.

Cremelove
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. szeptember 15.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. szeptember 15.

Imádom az olajokat, talán jobban is mint a hidratáló krémeket ezért vettem meg mindössze 400 Ft-ért akciósan. A levendula nem a kedvencem, nem is igazán emlékeztet az illata a levendulára viszont nagyon kellemes, utána csak felhúzom a kozmetikai zoknit és egész éjszakára úgy hagyom. Reggelre nagyon sima és puha lábakkal ébredek.

tenagi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 14.

Jó áron jutottam hozzá, így megrendeltem. Elsősorban cipőre használom, a lábamra még nem fújtam. Frissíti a cipőt, elveszi a szagot és nem keveredik a kettő, nekem bevált. Előtte Sana terméket vettem, de ahhoz képest ez jobb, annál nem lehetett megmaradni a cipő mellett, zárt térben be se mertem fújni azzal a cipőket.

tenagi

Én először újsághoz kaptam egy tesztert, azt használtam el, bár nekem közel sem olyan vészesen száraz a sarkam. Nehéz krém, mindenképpen este meleg zoknis ráhúzással érdemes használni. Bár nem hiszem én sem, hogy 3 nap alatt rendbe szedi a komolyan kiszáradt, berepedezett sarkat. Anyukám vett magának egy tubussal, ő már komolyabb eset, nagy javulást nem tapasztalt a használata alatt, többet ért az áztatás-reszelés-áztatás-habkövezés-áztatás-bepanthenes kenés metódus. Ár-érték arányban nem a legjobb, szerintem a termék nevét kell megfizetni elsősorban. Akkor már többet ér egy jó zsíros krém.