KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Lábápolók

phg26
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 28.

Jo az illata, arbarat is. Ahhoz, hogy tenyleg jol hidratalt legyen a labunk rendszeresen kell hasznalni.

EvaCs
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. március 27.

Nem törődöm eleget a lábaimmal úgyhogy gondoltam kipróbálom őt, hátha akkor gyakrabban eszembe jut.. Mivel nem olvastam hogy ez nagyon száraz bőrre való ezért nem tudtam miért szívja be olyan nehezen a bőröm.. Mostmár tudom.. Az illata nagyon erőteljes, lefekvés előtt vetem be.. Az ára nagyon kedvező, és a nagy kiszerelés szerintem egy évig elég lesz.. Viszont személy szerint ez a citromos illat nem fog meg annyira, legközelebb valami könnyedebb illatot választanék.. Valami virágillatot.. Az alverde termékcsaláddal elégedett vagyok, eddig minden terméküket szerettem.

Feketebarbi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 26.

Évekkel ezelőtt vettem, hetente használom. A pengéket már a rossmann saját márkására lecseréltem, mivel olcsó, jó és kompatibilis vele.

nanyta
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 26.

Remekül hidratál, puhít, és finom az illata is. Nekem bevált, már meg is vettem az utánpótlást.

Tincs12
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 25.

Szörnyen száraz bőröm van, és ez a kis csoda helyreállította a talpamat. Nincs bőrkeményedés, érdes felület többé. Külön plusz pont, hogy finom az illata és nagyon gyorsan beszívódik, így nem kenek össze vele semmit.

moncsa8
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 22.

Első alkalommal nagyon furcsa érzés, szinte lefagyasztja az ember lábujjait. Nagyon jól teljesít még a legnagyobb melegben is.

Agi789
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2017. március 21.

Én a sarkamra kenem, de sajnos eddig nem nagyon vált be. Sima ápoló krémként használjuk, így elmegy. Nagyon gazdag krém, télen mi is rákentük a kutya kiszáradt talpaira, ott csodát művelt :DD

Yubiri
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. március 21.

Nagyon szuper az illata, nyugtató, mintha egy igazi masszázst kapott volna a lábam este, amikor "átmasszírozom" vele.
Kevésbé fáj és ropog a lábam tőle, viszont lábápolásra nem az igazi...
Úgy vettem eddig észre, hogy gyakran akciózzák, érdemes inkább 2-3 db-ot venni belőle akciósan.

JudithBeauty
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. március 21.

Nagyon jó termék, és végre ismét lehet kapni. Főleg a sarkamon szokott a bőr kidörzsölődni, de a körömcipőktől a kislábujjamon is szokott vízhólyag keletkezni. Ez a stift tényleg megoldja a problémámat, és a már meglévő "bibik" is hamarabb meggyógyulnak. Bátran hordhatok olyan cipőket, amik korábban feltörték a lábamat, most már előbújhatnak a cipősdobozból. Praktikus kiszerelés a stift forma, már célirányosan oda kenem fel, és sokáig tart.
Mindenképpen 5-öst érdemel, ez egy csodaszer!

Noah27
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 20.

Sajnos nekem a vékonyka visszereimen nem segít pedig napi kétszer használom kb 2hónapja. A fáradt ,elnehezült érzeten viszont segít ,de azt a lóbalzsam is tudja. Most kipróbálok vmi màst.