KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Lábápolók

Sisszy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 17.

Nekem ez a termék konkrétan megromlott és nagyon kellemetlen illata lett. Nagyon nem is éreztem, hogy csinált volna bármit is a lábammal..

Vichy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 15.

Egyetértek az előttem szólókkal, fullasztó rovarírtó, narancsnak meg nem narancs sajnos az illata. Alig vártam, hogy elfújkáljam, egyszerűen ki kellett utána mennem a szobából vagy ablakot nyitottam annyira erős volt sajnos.... :(

Chapshe423
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 14.

A legjobb illatú kozmetikum,amivel életemben találkoztam. Kézkrémnek használtam,bárcsak újra kapható lenne!!

eniko02
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 12.

Nagyon jó kis termék, kellemesen frissítő. Szeretem, hogy a lábamra és a cipőmbe is fújhatom.

bojti11
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. november 12.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. november 12.

A legjobb sarokpuhító ever!!! Pedig én már jópárat kipróbáltam az olcsó és a méregdrága is csalódás volt. Ez a kis termék viszont nagyon tudja a dolgát este bekenem a sarkam, zoknit rá. Reggel pedig zuhanyzásnál lemosom és puha marad napogik. Persze előtte egy pedikűr nem árt a megvastagodott bőrkeményedést le kell szedetni, de utána ez a kis csoda rendben tartja a lábfejet.

Wolf
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 12.

sajnos nem jött be. nehezen szívódik és nagyon büdös :(

Lills
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 10.

Fogalmam sincs már, hogy mikor és hogyan került hozzám ez a termék, de nemrég előkerült, mert a talpam szörnyen száraz, és gondoltam teszek egy próbát. Nem tennék olyan kijelentést, hogy csodaszer, de mindenképp segít, ha az ember lába annyira száraz és hámlik, mint az enyém. Egyébként nem szívódik be gyorsan, hagy egy kis csúszós érzetet, az illata elég erős teafaolajos (amit vagy szeret az ember, vagy nem). Viszont nálam a bőrkeményedéseken nem segített, amit nem is vártam volna el, ha nincs ráírva. Mindenesetre tuti elhasználom, újravétel nem valószínű, de nincs is kizárva :)

RyahOneY
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 8.

A talpam/sarkam hajlamos a hámlásra, néha annyira száraz/repedezett az egész, hogy hallom, ahogyan dörzsöli a lepedőt... :/ Nem jó érzés...
Ilyenkor szokott előkerülni ez a lábkrém. A kezemnek érzésre annyira nem jó, zsíros-olajos, viszont a lábam nagyon szereti. :) Hosszan tartó, puha érzetet biztosít; este bekenem és még másnap is simán érzem a hatását. Az illata fantasztikus, többször újravettem már, és biztosan még sokszor úja fogom, szeretem. :) Az egyik legjobb lábápoló, amivel valaha dolgom volt.

kottazur
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 6.

Kellemes hűsít, ha bekenem a lábam és rögtön zoknit húzok rá, akkor selymes lesz másnapra a lábfejem. Viszont cserébe fázik a lábam 🤔

Vikic20
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 5.

Sok séta miatt nehezen kezelhető a lábfejem, de ez a termék a meglepően sokat segített. Kicsit reszelem, majd a lábfürdős tesóját használom, végül bekenem ezzel +zokni. Reggelre puha lábacskák várnak. Az illatát pedig imádom. A többi hasonló termékhez képest olcsón beszerezhető. Alig várom, hogy elfogyasszam. Mindenképp újra megveszem.