KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Lemosók, Tonikok

Black Fairy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 13.

Kellemesen tisztít, a pattanásaimmal nem különösebben csinál semmit - és van egy olyan érzésem, hogy a hozzáillő arctoniktól tokosodnak be, szóval már annak is örülök, hogy nem okoz még több pattanást...
Szárítani nem szárít, mindennapos tisztításra kitűnő, de problémásabb bőrűeknek azt hiszem ez kevés lenne...

Black Fairy

Sajnos a tonikot nem leltem soha sehol...
A csomagolása nagyon praktikus (éljen a pumpás kiszerelés!), a termék pedig egész kellemes...Nagyon szépen tisztít, nem szárít, és talán a pattanásaim mennyiségét is csökkentette...sajnos a mitesszereimmel semmit nem kezd, de azt hiszem túl sokat várok tőle, szóval ez is rendben van (mármint sose ígérte, hogy kezdene velük valamit, csak nekem ez is egy igényem az arctisztítókkal szemben)...
Egy átlagos terméknek nevezném, ami remekül kijön a bőrömmel, és lehet még újra is venném, mikor éppen jobb passzban van az arcom, de a bőröm nehezebb időszakaiban (stressz, felborult étrend, kevés alvás, stb) sajnos nem elég...
Az illata kellemes, friss, szép, üde arcbőrt eredményez, de nekem nem elég...

sziluetta
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 13.

Nos megelőlegzem neki az 5 csillagot. Még csak néhány napja használom, kicsit aggódtam hogy a zsíros, pattanásra hajlamos bőrömet irritálni fogja, de eddig csak jót tett vele. Amit érdemes tudni róla, hogy nagyon cuki a csomagolása, mellesleg üveg, szerintem lassan fogy, egy pumpálásnyi elég a lemosáshoz, tényleg mindent eltávolít. Eredetileg micellás víz utánra vettem, mert nem voltam megelégedve a micellás vizemmel, sajnos a BB krémemmel nem bánt el megfelelően, ez viszont csodaszépen eltávolítja a maradékot. Kicsit citromfüves, frissítő illatú, az allergiától meggyötört orrom környékét most nyilván csípi (de azt most még a hidratálóm is csípi), ettől függetlenül nagyon gyengéd, és elképesztő matt a bőröm mióta használom, ilyen még nem volt: :O

Update: sajnos le kell pontozzam, eltömődött pórusokat, csúnya fekete mitesszereket okozott :(

lohnerniki15
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 13.

A sminkelés a mindennapjaim része, így fontos számomra, hogy egy olyan sminklemosóm legyen, ami teljes mértékben eltávolítja a sminket, illetve a szennyeződéseket. Ez a termék messze a legjobb, amit e célból használtam valaha. Nem kell dörzsölni, alig kell belőle használni, így sokáig elég. Kellemes az illata, nem bántja a szememet, nem csípi, nincs utána kellemetlen érzésem. Megéri az árát.

palszabod
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 13.

A teafaolajos lemosóval együtt használom. A pattanásos bőrömnek nagyon jót tesz. Használat előtt alaposan felrázandó, mert van, hogy a szilárd anyag leülepszik az aljára.

balogheszterke14
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 13.

Kedvenc arctisztító! Imádom, tisztít, ugyanakkor nem lesz száraz a bőröm.

Tmika
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. november 13.

Hamar elfogyott, ami főként annak köszönhető, hogy a vacak kupak miatt lényegében a fürdőszoba padlót is ezzel mosom. Szépen leszedi a szemfestéket, de emiatt nem fogom újra venni.

Agibaba8809
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 13.

Fantasztikus tonikkal együtt imàdom :) 1.5 hònapja hasznàlom.megèrdemli az 5 csillagot

ktothkriszti94

Az itteni vélemények miatt vettem meg, illetve Mihalik Enikő is ezt ajánlotta a videójában, gondoltam akkor rossz nem lehet :D Valóban a legjobb micellás víz: a sminket szépen leszedi, nem kell vele durván dörzsölni, nem hagy filmes érzetet a bőrön, de nem is szárít! Elsőre lehet kicsit drágának tűnik a drogériás társakhoz képest, de sokkal kevesebb elég belőle, így a fél literes változat nagyon sokáig kitart.

Gizimester

Imádom! Azelőtt a Balea micellás vizét használtam, de ég és föld a kettő. Könnyedén távolítja el a sminket, nem kell dörzsölni, nem csíp, nem hagy réteget, nem büdös. Már hónapok óta használom, de alig fogyott még belőle. Számomra telitalálat. :)