KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Lemosók, Tonikok

citronella
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 24.

Amire/ahogyan én használom,arra tökéletesen bevált,többször is újravettem már. Nekem ezek a nedves kendők önmagukban sosem válnak be (leszedik a vízálló sminket is,na persze...),a micellás vizemből szoktam rátenni és úgy szuper egyszerűen leszedi a sminkemet. Nem irritálja a szememet,az anyagával sincs gond és a szaga sem zavaró. Elég gyakran van akcióban,kettőt egy áráért,úgy nagyon megéri,ezért is ezt szoktam a leggyakrabban venni.

Klaudia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 24.

Jó az illata, hidratáló hatása is van, de egy kis réteget képez a bőrfelszínen.

Enc
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 24.

Nagyon nagyon nagyon szeretem és biztosan újraveszem ezt a lemosót! Nem rég észrevettem, hogy kicsit érzékenyebb lett a bőröm és ki is száradt, hámlott. Gondoltam váltok egy kíméletesebb lemosóra és örülök, hogy ezt választottam, mert a vastag sminket is pillanatok alatt leszedi, csak a vattakorongot picit előtte tartani kell a területen, hogy feloldja a sminket. Picit olajos érzést hagy maga után a bőrömön, ami engem személy szerint nem zavar, de másnak zavaró lehet. Számomra picit olyan mintha egy ápoló olaj képezne egy vékony védőréteget a bőröm felszínén. 900 Ft-ért vettem, amennyiért bőven megéri! Még sohasem volt ilyen szép tiszta a bőröm egyetlen lemosótól sem. Egészségesen fénylik, mert nem száraz és nem hámlik. Csodaszer!

Bogg
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 23.

Én is a barátomét használtam, mikor a sajátom otthon maradt, és hihetetlen, hogy néha mennyivel jobbak a férfikozmetikumok.. egynek teljesen jó.:)

Mundow
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 23.

Leszedi a sminket teljes mértékben, de nagyon irritálja a szememet.

nagyheni92
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 23.

Eddig a Jimjams fekete szappanját használtam,most felváltottam erre és minden este ezzel áttörölöm az arcomat, reggel pedig marad a Jimjams. És nagyon szépen leszedi a szennyeződéseket, pedig még a Garnier kétfázisú micellásvizével mindig áttörlömnaz arcomat ha hazajövök és le akarom már szedni magamról a sminket. De ez nagyon jól hidratálja a bőrömet is, leszedi a szennyeződéseket és még jól is esik ezzel áttörölni az arcomat! Az ára sem vészes kb 1500.- mint az összes többi ilyen kence-fice! Biztos, hogy újra fogom ezt venni

Linuxo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 23.

Az egyik legjobb arclemosóm volt az utóbbi időben. Tényleg felveszi a harcot a pattanásos, mitesszeres bőr problémái ellen. Az illata nagyon természetes, kellemes gyógyiszapos, jó értelemben véve. Gyengéd volt a bőrömhöz, mégis hatékonyan távolította el a napi sminket, felesleges faggyút. Nekem nem szárította a bőrömet. Egyértelműen újra és újra megvásárolom majd. Bár most elcsábulok az algás termékcsaládra, de ez is kell, hogy legyen itthon...

Amphitrite
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 23.

Kedvenc lett! Napi 2 használattal néha-néha jelenik meg csak egy pattanás, pedig az arcbőröm elég hajlamos erre. Kicsit szárít, de én nem bánom, mert hosszútávon rendbe hozta a bőrömet. Lehet, hogy a habzása miatt nem a legkíméletesebb arctisztító, de én szeretem érezni a habot, mert úgy érzem, valóban tisztul a bőröm...

Amphitrite

Nem sok micellás vizet próbáltam ki eddig, de azt hiszem maradok ennél. A sminkkel nem igazán tud mit kezdeni, de nemis erre a célra vettem, egyébként végzi a dolgát, nem szárít, nem okoz semmilyen irritációt.

csokibeka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 23.

Nagyon szárít, nagyon büdös és nem vettem észre semmi jótékony hatását, de legalább nem is ártott, bár néha irritálta a bőröm és kipirosodott, így több, mint a fele a kukában landolt. Nagyon zsíros, pattanásos bőrön el tudom képzelni, hogy működik.