KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Lemosók, Tonikok

SchmitterBettina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 23.

Én toniknak rendeltem, de itthon láttam ,hogy inkább smink eltávolítására használatos. Nekem arra nem vált be, így reggel mosakodás után ezzel törlöm le az arcom , hidratálás előtt. Kellemes illata van , de kb ennyi. 3000 Ft ot nem ér meg, többet nem veszem meg.

Fruzsina0620
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 23.

Tök jó szemre való lemosó. Nagyon szimpatikus, hogy géles állaga van, könnyen lehet vele bánni és nagyon jól eltávítja a spirált, tust, szemhéjfestéket is. Iszonyú nagy a kiszerelése, sokáig elég.

vebu
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 23.

Nagyon régóta vágyódtam utána, annyira klasszikus, kultikus amerikai márka - végül rászántam magam, hogy leadjak egy iHerb rendelést, amit sok szempontból megbántam (véletlenül se a DHL express szállítási módot válasszátok, mert hála nekik meg a vámnak többet kellett utólag fizetnem, mint amennyi a rendelés volt...), de azért mégiscsak boldog lettem utólag - mert ez a tonik csodás! Egy vattapamaccsal szoktam áttörölni vele az arcom reggel-este, arcmosás után, tényleg nincs semmi illata (az érzékeny bőröm nagyon rosszul reagál az alkoholos, illatosított termékekre, ez pedig nem az, szerencsére), és érezhetően hidratáltabb, ragyogóbb az arcbőröm, semmi szárító-pirosító hatás. Nagyon ajánlom azoknak, akik be tudják egyszerűbb úton szerezni, esetleg külföldi utazás közben, mert sajnos a vám-szállítási költségek miatt nem biztos, hogy megéri iderendelni.

Yubaba
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 23.

Télen nem nagyon működik nálam mert ilyenkor nagyon száraz a bőröm de tavasszal egy csoda. Nekem bevált és újravevős.

Sztellaaaaa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 23.

Rendkívül finoman tisztít, nagyon szépek az összetevői, semmiféle irritációt nem tapasztaltam. A garnier rózsaszín micellás vize mellett ez a legjobb.

blackrose
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. január 23.

Rengeteg vèlemèny van itt ès nemhiába van ilyen jó értèkelèse a termèknek. Leárazva vettem,konkrètan csak reggel használom, szóval sminklemosó hatásról nem tudok nyilatkozni. De a koszt szèpen leszedte, nem hagyott ragacsos èrzèst maga után, nem csípte a szemem ès elsősorban nem lett piros foltokkal teli a bőröm, ergo nem allergizált. Ez utóbbi nekem nagyon fontos,más micellás víztől allergiás tüneteket produkált a bőröm. Csak puha tiszta bőrt hagy maga után. Megèri szerintem mèg a teljes árát is.

marsala
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 23.

Double cleansing második lépéseként használom, meg vagyok vele elégedve. 2-3 pumpálásnyit szoktam használni, picit mintha gyorsabban fogyna. Nekem nem szokott csípni ha a szemembe kerül.

RekaYogagirl
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 22.

Ajándékba kaptam egy ezt a nagy kiszerelésű lemosót. Alapvetően a Bioderma, érzékeny bőrűeknek ajánlott terméket használom. Nem rossz, szépen eltávolítja a sminkem, de nem olyan gyengéd, mint a jól bevált gyógyszertári Bioderma. Nem fogok venni belőle, ha elfogyott, de nincs problémám vele.

RekaYogagirl

Egy sminkes használta több alkalommal, hogy lemossa a sminkem, előkészítse a bőröm. Sajnos minden alkalommal kellemetlen, enyhén csípős érzés követte a használatot. Semmiképp nem venném meg.

RekaYogagirl

Nagyon érzékeny a bőröm a szemem környékén, de ezt nagyon jól bírja. Évek óta csak ezt használom, nagyon elégedett vagyok vele.