Legújabb vélemények - Lemosók, Tonikok

erika81
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. szeptember 22.

Én is a Pixibox-ból jutottam hozzá.
Jobban szeretem a vattakoronggal használatos termékeket, így magamtól nem vettem volna meg még akkor sem ha szeretem a Clinique termékeit.
Használni nem szerettem. Nekem is bele ment a szemembe, az ujjam fekete lett tőle és volt hogy a körmöm is. Igaz ez lemosható, de addig a szememen van a lemosó, így több ideje van belemenni a szemembe.
Ami az előnye, hogy lassan fogy, de
Nem használtam minden nap, csak amikor volt hozzá kedvem, mert macerásnak tartom. Ami az előnye, hogy lassan fogy, de a végén már szándékosan csak őt használtam, mert úgy jártam mint vadvirág919. Volt egy "illata". Nem avas szag, de érezhető rajta hogy nem a régi, pedig május környékén bontottam ki..
Aki nagyban megveszi, annak szerintem ajánlatos napi szinten használni, vagy ráromlik.

liladiva01
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 22.

Szárít, pedig nem használom naponta. A mitesszerekkel semmit nem csinál, a kupak erősen záródik, mégis belefolyik. Nekem felesleges darabnak bizonyult.

sztike
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 22.

Nyaralás előtt kellett gyorsan valami, mert a L'oreal spirálommal jöttem rá csak igazán, hogy mit jelent a vízálló kifejezés. Korábban nem használtam szemfesték-lemosót, de most muszáj volt. Ez olcsó is volt, jól zárónak tűnt a kupakja, ezért megvettem a kis kiszerelést. Nehéz rá szavakat találni. Megvettem azóta a Garnier kétfázisú micellás vizét is, de ezt nem tudja überelni. Ebből 1 vattakorong 2 oldala bőven elég egy szememre, és dörzsölni sem kell (1 réteg szempillaspirál primer, 2 réteg vízálló spirál), a Garniernek ugyanehhez 2 vattakorong kell, mert ha csak egyet használok, marad egy kevés spirál a szempillatöveknél. A furcsa benne az, hogy drágább a Garniernél, ha a kiszerelését nézem, de ez annyira jó, hogy muszáj lesz újravennem.

Update:
Hát mit mondjak, sok dolog változik egy hónap alatt. :D Nagyon gyorsan fogyott az 50 ml, plusz elkezdődött az egyetem, ez a kis cucc maradt itthon hétvégére, hétköznapra pedig megvettem a Garnier kétfázisú sminklemosóját. Ez utóbbit csak szemfesték lemosására használom, a kétfázisú micellás vizet meg a sminkem többi részének eltávolítására. 2 hete nem voltam itthon, most mostam le a sminkem az Isana lemosójával és jaj...A Garnierrel nem kell finomkodni, abszolút nem csíp, ha a szemembe megy, de ez...még most is könnyezek. Messze nem szedi le annyira könnyen a vízálló spirált, mint a Garnier, sokkal olajosabb marad utána a bőröm, kisebb kiszerelés, több is kell belőle egyszerre, szóval nem....elhasználom, de nem...utazáshoz jobb lehet a kupakja miatt, de hétköznapra semmiképp nem fogom újravenni.

MRekaaa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 22.

Szerelem volt már az első használat után. Nyáron a kókuszosat használtam, most beszereztem mellé a rózsás illatút is, imádom. Primerként is jó, de a kész sminkre is fújom, eltünteti azt a "poros" hatást a púder esetében. A nagy nyári kánikulában pedig jól esett kicsit magamra fújni, helyén tartotta a melegben is a sminkemet.

zonga
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. szeptember 21.

Még sosem volt hab állagú arctisztítóm, de ez megtetszett. Kicsit szokni kell az állagát (egyébként kellemes, csak szokatlan), de jó az illata, nem okoz irritációt, nem csíp, nem ragad. Kellemes, tiszta érzésű az arcom használat után, frissítő hatása is van. Én a szememre nem használom, csak az arcomra. Meg vagyok elégedve vele. Az ára is elfogadható.
UPDATE: annyira mégsem szeretem. Különösebb bajom nincs vele, de nem érzem azt, hogy kellőképpen tisztítana. Pedig nem sminkelek igazán, csak a napi koszt kéne leszednie. Leszedi, de más arctisztítóknál gyengébbnek érzem a tisztítóhatását.Viszont tényleg kevésbé szárít. Nehéz az adagolását eltalálni, de meg lehet szokni.
Szóval nem rossz, tetszik is, nem is, de valószínűleg nem fogom újravenni, ha elfogy.Sőt, alig várom, hogy elfogyjon, számomra semmi extra, maradok a tejeknél/zseléknél.

kamelia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 21.

Jól tisztít, a sminket nagyon jól leszedi, viszont iszonyatosan szárít.

geannika
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 21.

Valóban erős tonik, de éppen ezért én leginkább csak T vonalban használom és nagyon sokat segít, nem csíp és kipirosodás sincsen.
Az illata is jó és az ára is rendben van.

kotku
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 21.

Nekem bevált, kellemes, nem csíp, jól tisztít

EngJudit
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 21.

Sminklemosásban jó, nem szárítja a bőrt. Viszont olyan a szaga, mintha valami gázolaj vagy benzinszármazék lenne benne. Az összetevői között is van 2 db piros pontos cucc. Engem ez zavar, úgyhogy nem veszem újra.

bebuska94
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 21.

Mintát használtam belőle és még maradt is, de nem győzött meg, hogy teljes méretben rendeljek. A szappan illatáról nem is beszélve.. Inkább másik habzó lemosót keresek.