KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Lemosók, Tonikok

ylexe
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 29.

Tény, hogy gyorsabban fogy, mint a Clinique, sokkal puhább az állaga. De tökéletesen tisztít, megadja ugyanazt a tisztaságérzetet, sokkal olcsóbb, szépek az összetevői, és fürdeni sem volt rossz vele, tehát nem csak arcra jó nekem. Amikor ekcémás napjaim voltak a hideg miatt, ezzel zuhanyoztam pár napig + testápolóztam alaposan (Uriage termálos, ami a Pixiben volt), és segített. Jó kis termék ez. Nincs miért lehúznom, egyelőre 5 csillag.

UD: Véleményem nem változott! Január óta használom, és még van belőle egy vékony szelet. :) Most már elég kemény, nem annyira kellemes már a használata arcra. Hozzáteszem, kezet is mostam vele rendszeresen, úgyhogy elég kiadós volt!

Fezs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: < 18  |  2017. április 29.

Nagyon jó! Ideáig csak ezt és egy Nivea érzékeny bőrre való arctisztítókendőt próbáltam. Hát a Nivea nagyon nem jött be (szárította a bőrömet és egy húzódó érzést keltett a szemem körül), de ez fantasztikus. Tegnap vagyis ma hajnalba próbáltam ki először, buliból jöttem haza és valami gyors megoldás kellett, hogy leszedjem a sminkem. A micellás vízzel nem akartam bajlódni ezért felbontottam ezt és imádtam. Hűsített, nagyon könnyen eltávolította a sminket és olyan puha lett az arcom mint még egyik smink lemosás után se. Csak ajánlani tudom.

kneva
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 29.

Itt vettem egy delux mintát egy kedves krémmániástól, később neszis csomagban is volt egy kisebb minta. Folyékony lotion, ami arcra kenve valamennyire kihabosodik. Előtte használtam pár korongvatta mici vizet, majd ezzel folytattam a sminklemosást. Szépen tette a dolgát, mindent tökéletesen eltávolított.
Szeretem az Estée Lauder-t, de egy cseppet túlárazottnak érzem a terméket, nem hinném, hogy teljes áron beruháznék rá, nem nékülözhetetlen. Ha még lesz delux mintám belőle, szívesen elhasználom.
Egyébként is alaposan tisztítom esténként a bőröm, több lépcsős rutinom van, úgyhogy sajnos (?) nem észleltem jobb felszívódást. A barna üveges szérumot nekem amúgy is szépen felissza a bőröm.

szanii    (!)
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

Tallyba kaptam kis termékmintát a vásárlásomhoz. Nagyon jó volt használni, kellemes érzetet adott utána a bőrömnek. Finom illata van, jó az állaga is. Lehet, hogy megveszem.

kdorci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

Sok bloggert szoktam nézegetni külföldit-belföldit egyaránt. Az egyik ilyen kis videóban láttam meg ezt a terméket. A csajszi el volt tőle ájulva és nagyon meggyőző volt. Ezért glamour napok alkalmával mély levegőt vettem és 20% kedvezménnyel megvettem. Sok jót olvasok/látok a clinique termékekről, régóta ki is szeretném próbálni a márkát csak nekem drága, de hát ő volt az első a sorban, aki jött velem haza:) Kicsit szomorú vagyok, mert azt hittem jobban fog teljesíteni. Sminkemet szoktam vele lemosni természetesen. A szememről a spirált gyönyörűen lehozza, úgy, hogy nem hullik ki a fél pillám tőle. Az arcomon az alapozó, púder stb réteggel már nehezebben birkózik meg. Sajnos én úgy látom mintha lehozott volna mindent, de amint átmegyek egy kis micellás vízzel az arcomon látom, hogy igen csak maradt még lemosandó anyag. Lehet, hogy csak én használok keveset belőle még tesztelgetem, de amúgy meg vagyok elégedve az első clinique szerzeményemmel :)

kdorci

Meg vagyok vele elégedve. Nem mondom azt, hogy húúhaa hatást érek el vele. Teljesen mezei tonik. Teszi a dolgát :)

kneva

Először is azzal kezdeném, hogy az illata nem rózsa parfüm illatú, hanem annál sokkal természetesebb, éppen ezért nem olyan kellemes, mint a mesterséges illatú rózsa-termékek, vagy mint a rózsalekvár vagy a bulgáriai nyaralásról hazahozott rózsaolaj. Elsőre egy kicsit büdösnek tűnhet. Magam is meglepődtem, amikor kézhez kaptam és beleszagoltam. A levelek, a szárak illata is érződik rajta.
Vattakorongra teszek belőle és tonik helyett vagy tonik előtt áttörlöm vele az arcom. Egy kicsit hidratál.
Nem vagyok benne biztos, hogy újra venném-e?

kneva

Sajnálom, hogy ez a kiszerelés nem pumpás, mint a világoskék, de cserébe jobb a milliliter-ára. A világoskékhez képest nem habzik annyira, nem olyan a hab sűrűsége, talán egy cseppet több fogy belőle.
Az én bőrömet egyáltalán nem szárította. Előtte minden este micellás vizet használok.

kneva

Nagyon könnyű, szinte víz állagú formula, nem hagy réteget a bőrömön ( általában ezért nem nagyon szeretem a tonikokat, mert rendszerint egy réteget képeznek a bőr felszínén, és ettől az az érzésem, h csak akadályozzák a krémet a felszívódásban, amitől az a bőr felszínén marad és csak egyre fényesebb lesz az arcom). Nem csíp, nem szárít, nem húzódik a bőröm, mégis szebb lesz vele, mint nélküle. Érdemes és öröm használni. Nem bántam meg, h megvettem.

Update: Ma fogyott el, 3 hónapot kibírt napi kétszeri használattal.

SheaEni
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 29.

Tök jó, meg minden, de ugyanezt a hatást el lehet érni, ha sima rózsavizet veszünk, és csepegtetünk bele pár csepp levendula olajat. És így máris a tökedékébe kerül...