KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Lemosók, Tonikok

wifey
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 27.

Pixibag-ből ismerem, de kár volt beletenni. A sminket sem szedi le, és még a szememet is csípi, nem is akárhogy. Én ugyan a Garnierrel sem vagyok barátságban, de ez még sokkal rosszabb annál is. Nem venném meg semmiképp.

katemoss
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 27.

Én karácsonyi csomagot vettem, és ez a termék is benne volt. Valóban szárít, de ha a 3 lépcsős arctisztításból a tisztító szappan helyett ezt használod akkor tökéletes. Bőrradírozás után mindig kell krémezni. Mindennapos használtra nem is szabad bőrradírt használni, mert a bőr hozzászokik, és a felhám megvastagszik. Ha elfogy a kis termékem újra fogom venni nagy kiszerelésben.

csicsi86
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 27.

Száraz, vízhiányos bőröm szereti, mert nem szárítja és kiütéseket sem okoz. Nem vagyok pattanásra hajlamos, de ez a tonik nem is arra való, hogy eltüntesse szerintem, arctisztítás után használom.

Milka01
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2017. március 27.

Nagyon szeretem! Tisztít,frissít és nem szárít. Kedvenc lett.

Epelyke
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 27.

Nekem teljesen bevált! Érzékeny, száraz, kipirosodásra és hámlásra hajlamos bőröm van, néhol zsíros foltokkal! A sminket elégségesen eltávolítja, én nem használok vízálló szempillaspirált, így azzal nincs sok dolga! Nem csípi a szememet és a bőrömet sem! Nem hagy ragadós érzetet!
Nekem tökéletes olcsóbb alternatíva a Biodermás rózsaszín micellás vizének! Elég sokáig elég ez a 200 ml-es kiszerelés!
Biztosan újra fogom vásárolni!

CV Cadea Vera Young Pattanások Elleni Arctisztító, Bőrradír + Arcmaszk Aktív Szénnel

Amadea
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 27.

Egy másik, majdnem pontosan ugyanígy kinéző CV terméket akartam megvenni, amiben nincs denaturált alkohol. Nem sikerült, és régebbi vétel lévén a blokkot már kidobtam, rendkívül ügyes vagyok. Mérgemben egyszer csak azért is felpakoltam az arcomra, puha, egységes lett utána a bőröm, de az ekcéma zónában (a szám sarkában) elkezdett bizseregni a bőr, úgyhogy nem merek vele kísérletezgetni, az én bőröm tényleg nem bírja az alkoholt.

dkitti87
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 27.

Látom sokan írták hogy az alkohol miatt nem való érzékeny bőrre, ami lehet, hogy igy van, de az en ugyan ilyen micellas vizemre az van írva hogy: Kombinált és OLAJOS bőrre es nem érzékeny bőrre. Talán javitani kellene a leírást, mert az èn bőrömre szuper, es nem szárítja. Szóval én elégedett vagyok vele, ugyan ugy teszi a dolgát mint a rózsaszín társa.

eperturmix
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 27.

Mennyire hiányolom az oriflames,Kamillás tonikomat! Nincs pàrja az illatban az biztos..Erre váltottam,nem rossz,teszi a dolgát.Micellás víz után hasznàlom,jó az illata is,hogy élénkítene,azt nem vettem észre.De legalább nem szárít,nem csíp,nem hozott elő se mitesszert,se pattanást.

Jutka1989

Még régebben hallottam róla és már nagyon kerestem, pár napja végre sikerült beszereznem belőle a Müllerben. Szépen lemossa az arcom, utána matt hatása van a bőrömnek, de egyáltalán nem száraz. A szememet sem csípi, ez külön plusz pont nálam, mert más lemosókkal nagyon kell vigyázni, hogy a szemkörnyéket ki kell hagyni. Vízálló szemfestéket használok, de a simát sem mosnám le vele, mert én ujjbeggyel kenem szét az arcomon a lemosót, és így csak szétkenném a festéket is. A szememet külön mosom le vattával micellás vízzel, így együtt nekem bevált.
Árban sem rossz, ez a 200ml a pumpa miatt sokáig elég lesz. Nekem az volt fura, hogy gélesebb állagot vártam volna, ez viszont kicsit folyékonyabb. Én örülök annak, hogy illatmentes.

Jutka1989

Már nem volt a rózsaszínből, ezért vettem egy ilyet, gondoltam kipróbálom. Szépen leszedi a vízálló sminket, nem csípi a szemem. Lemosás után kicsit olajosnak érzem a bőröm, de nem vészes. Nem szárít. Engem ez a rázogatás idegesít kicsit, és nekem mintha jobban fogyna az olajos rész, de lehet hogy nem ráztam fel elég jól.