KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Lemosók, Tonikok

Makk Zsuzsó
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 16.

Minimálösszetevős, illatmentes kétfázisú szemfestéklemosót kerestem, ez a Mixa megfelelőnek tűnik. Simán, dörzsölés nélkül leszed mindent, spirált is, nem csíp, nem irritál, nem szárít. Kellemes érzés használni. Tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Sokszor van Mixára akció drogériákban, érdemes figyelni!

Yumechan
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 16.

Én és a bőröm szereti ezt a tonikot. A sminket is leszedi, és tényleg hidratáltan tartja a bőrt. Az orrom szokott száraz lenni, de mióta ezt használom, alig van vele baj, pedig azelőtt volt, hogy még ki is sebesedett... Nem mondom, hogy tökéletes, de a 3-4 hónap alatt alig éreztem a szárazságát.
Tisztítani sajna ez sem tisztít, (várom már, hogy találjak valamit, ami tényleg megszabadít pár mitesszertől.) de sokkal-sokkal jobb, mint bármelyik eddig használt tonikom. Én újraveszem.

marlu
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 16.

Viszonylag jól leszedi a sminket, bár a szempillámon mindig marad némi festék. Az én bőrömet nem csípi, semmilyen irritációt, kellemetlenséget nem okoz.

whitemerci
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 16.

Kellemes szemcseméretű arcradír. Én felváltva használom több különböző féle, más arcradírral, így azt az illúziót kelti, hogy nagyon-nagyon sokáig kitart az összes arcradírom és mennyire jó befektetés volt mind :). Egyébként tényleg jó az összes, köztük ez is, szép, tiszta, puha, kellemes tapintású, bársonyosan selymes arcbőrt eredményez. Használat után kicsit olyan felfrissítő érzés, mintha jobban lélegezne a bőröm, illetve több oxigénhez is jutna, és egyáltalán nem szárít.

carriebradshaw
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 16.

először működött, aztán nem tudom mi történt :D :( Eladó itt, szinte új állapotban.

Ancsahajnal
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: >54  |  2017. december 16.

Kellemes, friss-édeskés illata van, mérsékeltem habzik, jól tisztít, felpezsdíti az arcbőrömet reggel. Nem irritál és nem szárít ki, ami nálam nagy szó. Szeretek használata után a tükörbe nézni. :-)

Ancsahajnal

Könnyed micellás víz, szépen tisztít, nem ragadok utána, de nem is látom, hogy kulönösebben ápolna.

Boriskajuliska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. december 16.

A reggeli arcmosáshoz kerestem alternatívát, ami nem szárít, kíméletes. Tubusból kinyomva szép és finom illatú. Felfrissíti a bőrt, de gondolom ehhez a víznek is van némi köze:) Nem szárítja a bőrt de nem is zsírosít, mégis nagyobb élményre számítottam. Lehet hogy újra veszem,de még nem használom annyira régen hogy bizton állítsam.

hollieme
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 16.

sos megoldást kerestem a natúr szappanoktól extrémen szétszáradt bőrömre, és egy kis internetes kutakodás után erre a termékre esett a választásom. fontos szempont volt, hogy natúr legyen, hiszen a szappanoknál is beváltak a természetes alapanyagok, csak az állagukkal volt problémám. ugyanennek a márkának az egyik hidratálóját is megvettem, és a csoda nem maradt el: a hámló, extrém száraz, repedezett arcbőrömet első használat után rendbe is rakták, sosem éreztem még ennyire hidratáltnak és kisimultnak a bőrömet. pattanásokat sem okoztak, sőt, másnapra csökkentették vagy teljesen el is tüntették az előzőleg kialakult csúnyaságokat. tökéletesen tisztít, és bár én nem használok erős sminket (alapozó, púder és társai), csak egy kis korrektort és szemceruzát, a micellás vízbe mártott vatta fehér marad utána. negatívum, hogy a használatuk óta nagyon zsírosnak érzem a bőröm (de valószínűleg "csak" visszaállt minden a rendes kerékvágásba, hiszen a szappanok használata előtt is mindig ilyen volt a bőröm, csak már elszoktam tőle), és az INCI sem tökéletes. mindezek ellenére 5 csillag, hiszen valóban tisztább a bőröm, és nem bántam meg, hogy erre a termékre ruháztam be. kutakodni fogok továbbra is, de ha nem találok alternatívát, akkor nagyon szívesen újra fogom vásárolni ezt az arctisztítót.

UPDATE: már lassan két éve csak ezt használom, és egy rossz szavam sem lehetett rá. eddig, hiszen megváltozott a HS-kozmetikumok külseje és néhány termék összetevője is. mikor az új csomagolású terméket (aminek a csomagolása egyébként nagyon klassz, remélem, hogy az utolsó negyedét is ki tudja nyomni a löttynek, mert a régi csomagolás pumpája erre nem volt képes) először használtam, egyből feltűnt az illata. én mindenből illatmenteset használok, nekem ez döntő szempont, így hivalkodónak éreztem a cukros illatát a krémnek. leellenőriztem, valóban raktak bele illatanyagot, ami a gyártó elmondása szerint természetes illatanyag, de hát ez engem nem igazán érdekel, egy natúr kozmetikumban nincs helye semmilyen illatanyagnak sem (főleg nem egy arclemosóban, amit kb. 1-2 percig használsz, utána lemosod). ellentmondásos számomra ez a dolog, hogy a természetességet és a vegyszermentességet reklámozzák, közben egy arclemosóba parfümöt raknak. nagyon-nagyot csalódtam a márkában, hiszen ~2 éve szinte az egész arcápolási rutinom HS-termékekből áll, de új arclemosó után kell néznem. -1*

Tatinta
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 16.

Nem szárít, jól tisztít, kellemes az illata. Az állaga szerintem picit túl sűrű/zselés, de ezt elnézem neki, mert az ára viszont verhetetlen.

Update: Miért vonnak ki valamit a forgalomból, ami jó? :(