KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Lemosók, Tonikok

Rita0126
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 22.

Volt már jobb micellás vizem is, de az áráért nem rossz. Csípi a szemem ezért 4 *

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. május 22.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. május 22.

Nagyon szerettem, bár egy kicsit fura az illata, én odavagyok érte :) Tisztító hatásával nagyon elégedett voltam, egy egyszerűbb nappali sminket csodásan eltávolított mindenféle sminklemosó nélkül. Pumpás kivitelért + pont.

kgretu
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 22.

Ez az első fixálóm és meg vagyok vele elégedve. Határozottan jobb, mintha nem fújnek a sminkemre semmit. Szerintem egyáltalán nem zavaró az illata. Az egyetlen amivel meg kell még bírkóznom az az, hogy amikor ráfújom az arcomra akkor feloldja a szempillaspirált és lefolyik egy picit, és ha kinyitom a szemem akkor pedig felkenődik. Ha valaki tud erre valami tippet/trükköt kérem írjon és ossza meg velem. ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. május 22.

Nagyjából mindegyik Avon által forgalmazott arctisztítót kipróbáltam. Ez sajnos nem volt a legjobb. Az egyetlen hatalmas előnye a pumpás kivitel. Olyan egynek elmegy, de semmi extra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. május 22.

Annyira nagyon szerettem. Mielőtt kifutott sikerült még lecsapnom rá, mivel reméltem hogy újra elkezdik gyártani valami új csomagolásban, sajnos csak egyet vettem. Azóta is bánom, és remélem hogy újra szembe jön velem valahol. Ez volt az egyik legjobb. Az illata, az állaga, a hatása... Még reménykedem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. május 22.

Kuponos akció keretében jutottam hozzá, nagyon olcsón, így gondoltam egy próbát megér. Pár hét használat után annyira elégedett voltam vele, hogy vettem még egyet, hogy ne kelljen a hétvégi hazautazáskor folyton magammal cipelni. Tökéletesen eltávolítja a mindennapi sminket, persze a buli sminket picit tovább tart lemosni, de azzal is megbirkózik. Ennél hatékonyabb szemfesték lemosót én még nem találtam.

doratarr95
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 22.

Minden este ezzel mosom le a sminkemet, semmi rosszat nem tudnek rola mondani es valoszinuleg ujra is fogom venni, de kulonosen pozitivat sem tudnek rola mondani. Osszessegeben elegedett vagyok vele.

derienart
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 22.

Én évek óta a Bioderma rózsaszín micellás vizét használtam, de most hogy kifogyott, megvettem ezt. Ekcémás a szemhéjam, száraz az arcom és azt gondoltam a tej jobban hidratálja. Állaga, illata nagyon tetszik, már felkenés közben érzem, hogy hidratál. DE. Póbaképp alapos tisztítás után végigmentem az arcomon micellás vattával és egy csomó sminket leszedett még. Pedig cc krém, szemceruza és spirál volt csak rajtam. Most double cleansing-re volt itthon más termékem is....Nem értem.

Aki használta a NIVEA más arctejét tudna másikat javasolni, ami hidratál és le is viszi a sminket? Vagy bármely más márka is jöhet, aminek szebb, szép az INCI-je. Köszi!

fannipetra
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 22.

A vízálló smink sem okoz neki gondot,nem szárítja a bőröm, tökéletes!

mafalda
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 22.

Oh de büdi gondoltam, míg el nem kezdtem használni...aztán megcsapott egy erős parfüm illat. Szárít picit, szappanos de krémmel orvosolható. Nincs benne radírozó szemcse, de mint lemosó jó. A rövid szavatosságot nagyon sajnálom, lehetetlen elhasználni annyi idő alatt.