KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Lemosók, Tonikok

Cilifreedom
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. július 22.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. július 22.

Nekem nagyon jól eltávolítja a felesleges zsírt az arcomról. Nem csodaszer, de elégedett vagyok vele, mint pakolás is és a napi arcmosásra is tökéletesen megfelel.

Nika123
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. július 22.

Egy ideig ezt használtam nagyon szerettem de már nem csinál semmit.
Nem használ semmit.

Bonzee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. július 22.

Nagyon kedvelem a Simple termékeket, de ebben az esetben örültem, hogy próbaképpen a kisebb kiszerelésűt vettem meg (és azt is akciós áron). A második használat utáni reggelre visszahozta a bőröm már-már feledésbe merült "kombinált" jellegét: a T-vonalamat csatakosra zsírosította, az arcom többi részét fakóra szárította. Ráadásul az elhasznált vattakorongon sem láttam azt az eredményt, amit vártam volna egy belvárosban töltött, izzasztó nap után.
Mivel a legtöbb eddig kipróbált, illatszerboltok polcain található micellás víz iránt is vegyes érzelmeket táplálok, egyelőre maradok az online rendelhető, idáig leginkább bevált Bielenda termékeknél.

Bonzee

Két napja kezdtem el használni. Nagy reményeket fűzök hozzá, mert alapvetően nagyon kedvelem a Simple termékeket, de ennek a zöldkupakos testvére kritikán aluli módon teljesített. Az eddigi Simple-tapasztalataim alapján megelőlegezek neki egy négyest, aztán majd még járok erre, frissíteni...

olvaso
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. július 22.

Újravettem ezt a terméket, mert szeretem, hogy természetes, bio, ez picit nyugtatja a lelkiismeretemet. :) Könnyen fújható, gyorsan felszívódik, az illata finom, de nem tolakodik rajtam hosszú időn át, azt ugyanis nem szeretem. Az ára sem magas. Eleinte főleg az arcomra fújtam, de nemrég vettem egy rózsa elixír arckrémet az Eszterkrémtől és azóta rászoktam, hogy a nyakamra és a mellkasomra fújok a rózsavízből és még a nedves bőrön bemasszírozom a krémet. A két illat együtt fenomenális és remélem a felszívódásban is segít.

Sziszikee58
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. július 21.

Akciósan vettem, mivel Nivea azt hittem hogy szuper lesz. A sminket nagyon jól lehozza, de nekem is irritálja az arcom és a számat csípi. Az illata pedig tényleg elég erős. Újra semmiképp nem veszem, maradok a Hélia-D arctisztító kendőnél.

kgyrk
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 21.

Szerintem nincs benne semmi extra... Megvettem, mert szeretek új dolgokat kipróbálni, de nem vettem észre semmi változást az arcomon. Sminkelés előtt és után is "fújogatom" ha már megvan. :)

Tubi888
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. július 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. július 21.

Nekem a kedvenc termékem!
A sminket is szépen lehozza..sőt a vízálló spirálomat is le tudom vele mosni!
Használat után kellemes lesz tőle az arcbőröm!
Kicsit drága de sokáig elég a 500ml flakon!

kgyrk

Balea MED-es arclemosó gélt szerettem volna venni, de nem volt, végül ezt hoztam haza és nagyon megszerettem. :) Fürdés közben ezzel szoktam lemosni az arcom, nem csíp, nem irritál, szuper választás! :)

Mildi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. július 21.

Az én T-vonalban zsíros, kifényesedős bőrömre nagyon bevált. Az "illatát" nem szerettem meg, de szerencsére lemosáskor el is illan. Kevésbé fényesedik ki az arcom, plusz szuperül tisztít, a sminket is egész jól leszedi. Eddig kb. a flakon felét használtam el, de ha elfogy, biztosan újraveszem.