KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Lemosók, Tonikok

princess08
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: < 18  |  2017. október 22.

nem tudok róla semmi különöset mondani, teszi a dolgát és sokáig elég :)

lanefox
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 22.

A sminket harmadik nekifutásra hozta le, nyálkás az állaga és fura réteget hagy az arcon.

lanefox

Nagyon szépen lehozza a vízálló spirált is elsőre, imádom az illatát, engem nem is szárított, és végre sok arclemosó után egy ami nem hagy valami fura réteget a bőrön.

Ndr
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 22.

Kb. 500ft-ert vettem a Tescoban.. nagyon leakcioztak, essig nem ismertem ezt a termeket de mivel nayon olcso volt es szeretem a nivea termekeket bekerult a kosarba. Nekem abszolut tetszik, jo hogy ilyen kremes az allaga, idonkent ha eszembejut akkor hasznalom, szamomra nem a rutin resze. Kellemes, puha lesz tole az arcom. Nem hiszem hogy ujraveszem max ha ennyiert betudomszerezni mint most, de mindenkepp elhasznalgatom.

HRenata
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 22.

Nekem eddig tetszik. Úgy használom, ahogy az előző hozzászóló. A flakonból kinyomva elég sűrű, teljesen száraz bőrön nehéz eloszlatni. Pici vízzel megtapicskolom az arcom, utána jön ez, így már könnyebben eloszlik de még mindig olajszerű marad. Átmasszírozom vele az arcom, nekem így lehozza a sminket, a szemem sem csípi. Langyos vízzel tényleg tejszerű lesz, így könnyen leöblíthető. Utána használok habzó lemosót is. Nem illatmentes, de nem kellemetlen az illata, nem a natúr termékekre jellemző tipikus erős citromszag.

Barka82
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 22.

Én is a 3 lépéses csomag (zsíros bőrre) részeként szereztem be. Tette a dolgát, nem volt vele gond, de ár-érték arányban vannak sokkal megfelelőbb termékek.

Barka82

Én is a 3 lépéses csomag (zsíros bőrre) részeként szereztem be. Tisztítani valóban tisztított, de a tömény alkohol annyira leszárította az arcom, hogy emiatt borzasztóan bezsírosodott az arcom, mert a szervezetem így reagált erre a durva behatásra. Miután leálltam a használatával pár hét alatt megnyugodott a szervezetem és most megint oké a bőröm. Szóval óvatosan ezzel a termékkel.

KlaudiaZs
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 22.

Szeretem nagyon, főleg azért mert a vízálló fényvédő plusz magas fedésű alapozó párost is maradéktalanul, pillanatok alatt 2 pumpálásnyi hab leviszi, és ez az olyan lusta embereknek, mint én, főnyeremény. A szempillaspirált mondjuk valamiért alig szedi le, de ez már utána könnyen megoldható micellásvízzel, úgyis mindig áttörlöm az arcom ezután. Tehát kevés is elég belőle, szuperül habzik, az illata se túl erős, sőt kellemes, jó használni, nem lesz tőle csikorgósan tiszta az arcom. Nem vettem észre, hogy szárítana, mondjuk manapság amúgy is néhol igen száraz a bőröm, de azokat a részeket nem rontja tovább. Olcsó is, már beszereztem az utánpótlást belőle.

Zerneboch
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 22.

Bevásárlás közben akadtam rá a Lidl-ben. Szépen leszedi a zsírt és a szennyeződéseket, frissít. Ár-érték aránya tökéletes. A bőrőmet nem szárítja viszont enyhe tapadása marad a bőrömnek [ez érv amellett, hogy tényleg nem szárít] ezért csak 4 csillagot kap. Egyébként egy teljesen használható nem károsító termék!

Zerneboch

Nagyon kellemes felvinni, tényleg gél hatása van, így fürdés közben szoktam 1-2 percre fenthagyni. Vízzel nagyon gyorsan elegyedik, így könnyen lemosható. Az illata olyan, mint a tasakos arcmaszkoknak, nekem kellemes. Ár-érték arányban tökéletes, a zsír, piszkot könnyedén leszedi.