KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Lemosók, Tonikok

caty
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 23.

Nagyon kíméletes, nem csípi a szemem. Jól tisztít.

amandavampiire
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 23.

Nem is tudom, azt hiszem 3-4 éve már biztosan használom, ha nem több. Nagyon szeretem, micellás víz után ezzel megyek át az arcomon, és nagyon szépen leszedi a még fent maradt sminket. A szaga kellemetlen, de nem is vártam mást.
Viszont nagyon sokáig fényes marad tőle az arcom, még ha keveset is használok.

Nonoka96
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 23.

Imádom!!!! Nagyon kellemes az illata, jó a kiszerelése, megfelelő a permet is, nem túl nagy szemcsésen fújja ki a terméket. Nagyon szép lesz tőle a smink, enyhén mattít, és elveszi a poros hatást a púdertől, egybeolvad szépen az egész. Biztosan újra veszem, ha ez elfogy.

Nonoka96

Egészen jó termék, ha az ember olcsón szeretne micellás vizet. Tehát nem rossz, de nem is az a nagyon kiemelkedő. Nehezebben szedi le a sminket mint a drágább társai, de ennyi pénzért nem is szabad nagy elvárásokkal hozzáállni. Összességében megéri, és elképzelhető, hogy újra veszem.

Nonoka96

Ennyi pénzért nagyon megéri. Nem csípi a szemem, nem irritálja a szemkörnyékem, szépen leoldja a vízálló spirált. Igaz, nem tökéletes, de egy sajátmárkás termék, olcsón, többet nem is szabad várni tőle.

Linuxo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 23.

A Bioderma Sensibio h2o termékét váltottam le erre, mert nem akartam túl sok pénzt költeni. Szinte semmi különbséget nem véltem felfedezni a két termék között. Ez a Garnier is hihetetlenül jól szuperál. Ezután csak ezt veszem majd. A sminkem eltávolításának első lépéseként vetem be. Elégedett vagyok vele minden téren .

eperturmix
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 23.

Az első termékem tőlük a hialuronsavas micellás víz volt,ami nagyon jó,miután elfogyott ezen felbuzdulva választottam ezt.Elsőre a kupakja úgy tűnt defektes,nem akart lejönni,ha húztam akkor kijött az egész spricnistől-csövestől,de aztán megoldottam.Hatása ugyanolyan mint a másik,szépen leszedi a napi koszt,sminket én nem használok,de a reggeli-esti arctisztítás rituálémhoz jól jön.Hidratáló hatást nem vettem észre,lehet van,de amúgy sem ettől várom.Ami miatt nem 5-s az az illata,nem bánom ha nem illatos a micellás víz,de a másik társának jobb volt,ennek épp,hogy súrolja a -zavaró- határát.De megvagyok elégedve.
Ami viszont mindkettőre vonatkozik,az az,hogy elég gyorsan fogynak,150 ml,többet spriccelsz a vattára,reggel-esti használat,arcra-nyakra is teszek,kevesebb mint két hét és kivégeztem egy üveggel.

Diana23
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 23.

750 Ft-ért vettem meg az 50 ml-es kiszerelést a Müllerben ! nem is értem Douglasban valahogy pofátlanul, majdnem dupla ennyibe kerül ? 😏💸
Régóta kinéztem már, szerettem volna megismerkedni a termékkel mert rengeteg jót hallottam róla, és meg kell mondjam nem is okozott csalódást! 😍
Ebben a nagy kánikulában tökéletes táskámbavalóvá válik, gyönyörűen hidratál és kellemes érzés, mikor az arcomra fújom 😁
Sminket nem fixál, nem tudom ezt ki találta ki, de megoszthatná velem is, hogy hogyan működik 😆 alapból leolvad rólam minden, már nem is erőltetem, all natural arccal közlekedek minden nyáron 😶 Ecsetet nedvesítésre viszont nagyon jól funkcionál, egy kevésbé pigmentált szemfesték esetén majdhogynem csodát tud tenni 😊
Valószínűleg ha lesz akció, vagy kupon be fogom szerezni a közepes méretű változatát is, ugyanis úgy érzem a bőrömnek erre télen is szüksége lesz! 😍

Estée Lauder Perfectly Clean Multi-Action Foam Cleanser/ Purifying Mask (Normál/Kombinált Bőrre)

Kedi81
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 23.

Már vagy fél éve megvan,bontatlanul hevert a szekrényben,mert mindig volt más lemosó,amit el "kellett" használni,de ma végre kipróbálhattam....
Elsőre az tűnt fel,hogy milyen sűrű és milyen finom illata van,kicsit sokat is használtam belőle,nem tudtam,hogy ilyen krémes és így habzik,de ez valami eszméletlen jó:-)
Nagyon finom,puha és tiszta érzetű lett az arcom a használata után és még az arckrémet is gyorsabban szívta be,eddig nagyon elégedett vagyok,később a hosszabb távú hatásáról is véleményezek,de elsőre megkapja a maximális 5 csillagot :-)))

Update:
Minden nap használom,és tartom a véleményemet,hogy nagyon jó termék,nagyon-nagyon kevés kell csak belőle,így igaz,hogy nem a legolcsóbb lemosó,de sokáig fog tartani,nagyon jól habzik és finom,tiszta és puha lesz használata után az arcom,sőt azt vettem észre,hogy a pattanások pirosságát csökkenti és mintha kicsit előbb is elmúlnának tőle,nagyon elégedett vagyok,marad a maximális csillag:-)))
Maszkként még nem is próbáltam.....kíváncsi leszek úgy hogy teljesít:-)

rammy717

Ez volt az első arclemosó, ami segített a problémás, kombinált bőrömön, sajnálom, hogy nem találkoztunk korábban! :)
(T-zónám zsíros, pattanásos; az orrom mitesszeres; az arcom kicsit száraz,de ált. problémamentes; a hátam is pattis)
Nagyon kellemes krémes habja van, az illatát is szeretem (enyhe). Reggeli-esti használatával hihetetlenül visszaszorítja a pattanásokat, és nem annyira zsírosodik a bőröm (több óra kell, mire kifényesedik). Az orromon a mitesszerek mérete, mennyisége csökkent. Engem egyáltalán nem szárít. A hátamra is ezt használom.
Tényleg szörnyű volt a bőröm előtte, és most abszolút elégedett vagyok!! :) Szerintem csodaszer! :)