KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Lemosók, Tonikok

Catn0va
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 18.

A célnak tökéletesen megfelel, az illata pedig kellemes. :)

Kingácska0807
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 17.

Vegyesek az érzelmeim a termékkel kapcsolatban. Szépen tisztít,üde az arcbőr a használata után,azonban szárít,és mitesszereket vagy apró pattanást okoz. :( Sajnálom, mert eleinte működött, de nézek valami patikai lemosót inkább.

Donna
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 17.

Remekül tudom használni az esti és reggeli arcápolásban, kellően tisztít és nem szárít. Bár úgy hírdeti magát, hogy eltàvolítja a smink maradványokat, én erre nem használom, erre nem is alkalmas de ettől nem fogok pontot levonni tőle, mert amúgy nagyon jó kis arclemosó.

Patrisah
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 17.

Az egyik legjobb sminklemoso. Minden sminket konnyeden eltavolit, sokaig eleg. A bornek is jo erzest ad.

7ot
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. augusztus 17.

Szerettem volna, hogy működjön, mert "mentes", de nálam nem jött be.
Minimálisan sminkelek (fényvédő, bb, spirál), de amikor csak fényvédőt használok, azzal sem bánik el, a többiről így ne is beszéljünk.
Arra jó (lenne), hogy átmossam vele az arcom, ha nincs rajta semmi. Viszont, ebben sem vált be:
-szárítja a bőrt
-csípi a szemet
-apró, zárt komedók jöttek elő az arcomon (tuti ettől, pedig nem vagyok nagy pattanásos), emiatt vagyok a legmérgesebb
-szerintem egyáltalán nem gazdaságos
-használat után húzódik a bőr

kakaska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 17.

Eltávolítja a szennyeződéseket, sminket, nekem a szememet nem csípte. Kicsit ragacsos érzetet hagy maga után és az illata nekem túl erős.

rocksolya
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 17.

Eltávolítja jól a sminket, csak kicsi a kiszerelése. A krémes állagú társa sokkal jobb.

rocksolya

Én használom és szeretem is. Friss érzést nyújt, bár kicsit száraz lesz utána a bőröm, de ettől függetlenül teljesen jó.

Sheila
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 17.

A terméket övező nagy hype-nak köszönhetően nagy nehezen beadtam a derekamat és vettem egy utazó méretűt belőle, de nem vagyok lenyűgözve. A sminket éppenséggel nem fixálja, a zsíros bőrt nem mattítja (nem arra való, tudom...), akkor végülis mire is jó, pláne ennyi pénzért? Max a smink végeztével a púder porosságát szoktam vele tompítani, azazhogy erre még jó is lenne, ha nem köpködne veszettül a fújókája....
Viszont ennyit bármelyik sminkfixálónak kikiáltott 1000 Ft-os fújós bigyó tud, úgyhogy nem veszem újra.

Effi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 17.

Nem rossz. Kevés is elég belőle, jól habzik, brutálisan tisztít. Használata után mindig csikorog a bőröm. Minden sminket és szennyeződést alaposan levisz. Az illatát nem szeretem, de szerencsére csak nagyon enyhe. Igazság szerint talán más lemosók is tudják ugyanezt az olcsóbb kategóriából.