KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Lemosók, Tonikok

janes933
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 21.

A kozmetikusom tanácsára vettem meg. 2hete használom de nekem olyan mintha javulna az arcom tőle . Nem azt mondom hogy hiphopp eltűnt minden, de sokkal kevesebb pattanás jön elő. Igazabol én naponta 3x használom addig amíg ennyire kritikus az arcom, persze később vissza veszek a többszöri hasznalatból, mert nem akarok hogy hozzá szokjon a bőröm Egyenlőre pozitív !

Clean & Clear  Blackhead Clearing Mitesszer-eltávolító Bőrradír

Clean & Clear Blackhead Clearing Mitesszer-eltávolító Bőrradír

Clean & Clear  Blackhead Clearing Mitesszer-eltávolító Bőrradír
Hopi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 21.

Annak ellenére, hogy itt elég sok negatív/semleges véleményt olvastam, nekem eddig jók vele a tapasztalataim.
Nagyjából egy hete használom, van, hogy minden nap, de olyan is volt már, hogy inkább 2 naponta. Hosszabb távon valószínűleg arra fogok ráállni, hogy csak 2-3 naponta használjam, mert úgy is elég.
Nálam már az első használat után bevált a mitesszer eltávolító hatása, de persze csodát nem kell várni tőle, maradt még mindig, szóval a későbbiekben is lesz dolga ennek a kencének.
Használat után sima és puha lesz az arcom.
Az illata számomra érdekes, de az ilyen típusú termékeknél ez teljesen gyakori, igazándiból nem zavaró. Irritációt, pattanást egyelőre nem okozott.
Kicsit nehéz lemosni, egy-egy apró szemcse könnyen ott marad az ember hajtöveinél, vagy nyakánál, ahová a lemosás során éppen lefolyik.
Még elég sok van a tubusból, ha elfogy lehet kipróbálok majd mást is, mivel szeretek kísérletezni, de összességében ezzel is meg vagyok elégedve

Hopi

Tini öcsém kapta, de ő nem használja, ezért én rákaptam, hátha használ a mitesszereim ellen. Napi 1-2x használom, kedvtől függően. Szem közelébe jó ha nm kerül, mert csíp. Nekem az arcbőrömet is kicsípi, utána vörös foltok éktelenkednek rajta egy darabig, de ilyenkor bebeszélem magamnak, hogy biztos csak azért van, mert hat.
Nem tudom, hogy távolit-e el mitesszereket, mivel más termékeket is használok, de összességében szebb lett a bőröm (tippem szerint mondjuk nem ettől a terméktől).
A mattító ígéretet nálam nem váltja be, a homlokon előtte is és utána is ugyan olyan fényes marad.
Összességében eléggé semmilyen, ahogy apukám mondta "ártani nem használ".
Ha elfogy, nem veszem újra.

bettidozsa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 20.

A szememet szemfestéklemosóval szoktam tisztítani, ez sajnos a szempillaspirállal nagyon megkínlódik. Ha belemegy a szemembe, irritálja. Az arcomat ennek a használata után tonikos vattakoronggal itatom át, ami mindig szed le még sminket, tehát ott sem végez tökéletes munkát. Az illatát nagyon szeretem, nem szárítja vagy zsírosítja a bőröm. Az viszont biztos, hogy nem újravevős.

Diaven

Szerintem rossz címkével látták el a terméket... Száraz bőrre???? Az én bőröm télen valamiért kifejezetten zsíros, amit utálok. Ezt a problémát könnyedén megoldja ez az arclemosó. Kicsit mintha túlzásba is esne. Olyan száraz lesz tőle a bőröm, hogy szinte húzódik és fáj. Csak erős éjszakai krémmel együtt és NEM száraz bőrüeknek ajánlanám. Mivel számomra pozitív a hatása, de szinte átverés azoknak akik kifejezezetten száraz bőrüek, így 3 csillagot adok.

Bellarosee
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 20.

Nagyon szeretem,sokáig elég!:)
Kicsit szárítja a bort ezért 4*

Aranyhal
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: < 18  |  2017. január 20.

Az állaga jó, csak sajnálom, hogy hamar elfogy és nekem az illata egyáltalan nem jött be. A mosogatószer szagára emlékeztet. Amugy tisztít meg teszi a dolgát, de nem hiszem, hogy ujra fogom venni.

doralia29
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 20.

Most vettem először, de nagyon nagyon jól teljesít, tuti újravevős cucc.
A vízálló sminket is könnyedén lehozza, erős dörzsölés nélkül is, így legalább megmaradnak a szempilláim is. :D
Valóban olajos, én is csak a szemre használom, arcra marad a micellás víz.

csillag01
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 20.

Szörnyű!!!

Iszonyatosan csípi a szemem.
A sminket nem távolítja el teljesen.
Soha többé!

kovacsfruzsika
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 20.

Mindenképp alkohol nélküli tonikot kerestem a száraz bőrömre, és teljesen jó, tetszik az illata és frissít is, valamint a kisebb sminkmaradványokat tényleg jól leszedi. Örülök, hogy megvettem, már rég kerestem egy ilyen tonikot :) újra fogom venni