KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Pakolások, Hámlasztók

kovkitty
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 23.

Sajnos 5-6 havonta kijön a herpesz a számon...már ezerféle praktikát használtam, ezek közül 2 ami tökéletes. Mindegyiknek a kulcsa a cink tartalom. Ezt - mivel sűrű fehér pasztáról beszélünk- itthon, estére kenem fel. Óvatosan, vékony rétegben, mert erős szárító hatása van. Igaz kicsit sebesedik tőle, de legalább nem terjed tovább, nem tud váladékozni és nem tart 3napnál tovább a szenvedés. ( A másik csodaszer vállalhatóan utcára a Herpatch krém.Sehova nem mozdulok ki enélkül)

rammy717
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 23.

Akciósan vettem, szerencsére nem teljes áron... egyszer használtam, bőven elég is volt. Problémás, kombinált bőröm van, T zónában pattanásokkal, orromon, és picit az arcom felé mitesszerekkel. Erre vettem, hátha segít, főleg az orromon a sok mitesszer miatt. Szépen tette a dolgát, kis pontok jelentek meg míg fent volt a bőrömön. Utána pihe puha volt az arcom, igazából kellemes volt. DE: Az illatát nem értettem - minek kell ennyire illatosnak lennie egy kozmetikumnak?! Jó az illata, de olyan irgalmatlan tömény, és felesleges, hogy már zavaró volt. Késő délután használtam, másnap reggelre tele lett a T zónám rengeteg picike pattanással. Éppen erre vettem, több kár okozott, mint használt. Nagyon nem vált be!
Eladó!!!!!

CeCeDrake
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 23.

Nem egy Mudmasky, de a bőröm ugyanolyan lett ettől is.

kesha420
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 23.

Nyáron csak géles arclemosót vagyok hajlandó használni, mert a krémes túl sok a bőrömnek. Akciósan vettem, az illatát imádom, azt viszont nem szeretem, hogy kifolyik a tubusból, annyira híg. A dolgát teszi, reggelente tényleg felfrissíti a bőröm és számomra sem okoz irritációt. A sminket nem ezzel szedem le, szerintem nem is képes rá, de kellemesen radíroz, nincsenek benne durva szemcsék, napi arctisztításhoz tényleg megfelel.
Nem rossz, de nem is vagyok tőle elájulva.

mstindigo
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 23.

Nagyon szuper ez a maszk, óriási kedvencem lett. Tényleg remekül hidratál, vízhiányos bőrnek igazi áldás! Én is jóval tovább rajta szoktam hagyni az arcomon. Sose irritálta az érzékeny bőrömet, sőt, inkább nyugtat, nagyon szeretem. :-)

pillangolany7
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 23.

Ez az egyik kedvenc arcradírom, nem szárít, tényleg érezni, hogy van benne igazi barackmag.

pillangolany7

Imádom a kókuszt minden formában, így nem volt kérdés, hogy rendelek ilyet. Nagyon kellemes kókuszvíz illata van, a szemcséi talán picit nagyobbak az átlagnál, de nagyon jól tisztítják a bőrömet. Az egyik nagy kedvencem lett!

tillisilli
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 23.

30ml-es mintát vettem, mert épp kedvezmény volt rá. Nem használom túl gyakran, talán 2hetente egyszer. Csodát nem tesz, de mintha valóban simább lenne reggelre a bőr, biztos lemar róla egy réteget. (éjszakára teszem fel, és amikor megszáradt ált. rákenem az éjszakai arcápolómat). Hosszú ideig elég a 30ml-es minta is, mert kevés kell belőle.
Update: nem csak az arcot marja le simára, az ember "lenti arcát" is. (Ne kérdezzétek, miért voltam olyan pihent agy, hogy a fenekemre kentem, de tán nem én vagyok az egyetlen, akinek ott mindig vannak kis puklik, hiába radírozok heti többször) nos, ez ott is kisimít valamennyire.

zsoofii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 22.

Hasonló a hatása, mint a blackmasknak, arctisztítás után egész jól eltávolította a mitesszereket az orromról. A mennyiségét nehéz eltalálni, hogy ne legyen túl vékony/vastag.

dorci993
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 22.

Féláron vettem, annyit meg is ért, főleg, hogy a dobozon írt 10 alkalom helyett 20x is tudtam használni, pedig nem igazán spóroltam vele. Az illatát nagyon szerettem, gyorsan megszáradt, de akkor azonnal le kellett mosnom, mert iszonyúan elkezdte húzni a bőrömet (pedig alapból zsíros, T-zónában főleg). Puha, egységes, kisimult lett tőle az arcom, kb fél napra. Hosszabb távú hatását egyáltalán nem látom sajnos, nyilván önmagában senkinek sem fogja ez az egy termék megszüntetni a bőrhibáit, de úgy érzem, nem is igazán segítség benne. Kellemes volt hetente 2x felkenni, relaxálni benne 10 percet, de semmi extra, ezt más maszkok is tudják, teljes árán pedig kifejezetten lehúzásnak gondolom, így többet nem veszem meg (maximum féláron).