KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Pakolások, Hámlasztók

im
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Ajándékba kaptam anyukámtól, ő nem olyan tudatos az arcápolók terén, mint én. Nekem egyedül a maszk illata tetszik, olyan friss, trópusigyümölcslé-illata van. De nem akarom parfümben pácolni az arcom. Birdie véleményéhez csatlakozom: ez egy átlagos arcradír, és ilyen módon felesleges is. A benne lévő pár szemcse (gyöngypor?) karcol.Megnéztem a kézfejemen szétkenve egy pici adagot: egyértelműen látszik, hogy ez a termék a csillámpalától csillog, vagyis nem fogja a bőrt magát hosszú távon ragyogóbbá tenni. Ez csak optikai illúzió.

Summer39
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 19.

16 hónapja megszületett a második kisfiam, úgyhogy alaphangon sem voltam kipihent. De amikor egy este belenéztem a tükörbe: Te jó isten, 37 helyett 47 lettem a kismamaságtól?! Na akkor ...hajszínváltás (szőkítés, mert persze az fiatalít, bla bla bla). De a ráncok a szemem alatt csak maradtak. Amíg ki nem próbáltam ezt. Nem mondom hogy 100%-ban el tűntek,de hogy halványodtak, az tuti. A bőröm sokkal simább, kipihentebbnek tűnik. Na persze megrendelem a BHA tesót is, a bőrtípusom miatt, csak hogy még szebb legyek :) :)

Summer39

Kb. egy hónapja szinte minden nap új pattim jött ki, bár ez talán a radikális krémváltásnak tudható be. Egyszerre, hirtelen váltottam, és persze nem néztem utána az INCI-knek. Ezt is úgy vettem, de itthon megnéztem, és láttam, hogy igen szép. Úgyhogy bátran álltam neki felpakolni, és jól tettem, mert hatott. Lehúzta a pattit, és új se jött ki. Bár a "piát" a második helyről simán elhagyhatnák.

Fashionlover
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Ez volt az első termékem amit megvettem a Lushtól akkor még sokkal problémásabb volt a bőröm és arcradírnak ajánlották. Finoman átdörzsölve tényleg hatásos de nekem ehhez nagyon oda kellett figyelnem mert azért jócskán akadtak benne éles darabok ami nem túl jó ha felsérti a bőrt. Testre teljesen alkalmas ott még jól is esik hogy ilyen durvább mert a vérkeringést is egy kicsit frissíti. Összességében 4*.

Fashionlover

Szó szerint azt tapasztaltam mint az előttem szóló (Suwun) de úgy látom hogy az egyik részét más is tapasztalta hogy potyog amikor megszárad. Ez még nem is zavar annyira viszont az hogy mikor lemosom olyan érzésem van mintha még mindig lenne rajta, egy vékony réteget képez a bőrömön és ez engem nagyon zavar. Én egyszer egy héten szoktam használni és ahogy látom nem erre van tervezve mert nagyon hamar lejár. Nyilván mivel friss maszk ezért van a közeli lejárat de ha már olyat veszel a boltban ami egy két nappal előtte készítettek akkor az is már megrövidíti a használati időt. Ezektől a tényezőktől függetlenül egyébként szerintem jót tesz a bőrömnek de az 5 csillagot nem tudom megadni. Jó szívű leszek és ezek ellenére 4 * adok.

Leander
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Kellemes az illata, az állaga, vékonyan felvíve akár 2-nél több használatra is elegendő a mennyiség. Itt viszont számomra ki is fogytak a pozitívumok - semmi hatását nem látom a maszknak a bőrömön. Se hosszan tartó hidratációt, de kisimultságot, semmit. Gondot vagy irritációt sem okozott nálam, de olyan, mintha semmit sem használtam volna.

bizsa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 18.

Nagyon elégedett vagyok vele, miután használtam az arcom pihe puha lett :) árulhatnák nagyobb kiszerelésben is :D

agirlhasnoname
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 18.

Az itt olvasott vélemények hatására előzetes radírozás nélkül kentem fel, és ugyan tényleg csípett picit, de abszolút elviselhető volt, pedig nekem nagyon érzékeny a bőröm. (A kozmetikusnál nyomkodáskor könnyezek, minden nyomásra megfeszüléssel reagál a testem, és leizzadok, erről ennyit.) Az eredmény sima, feszes, nagyon tiszta hatású arcbőr, amely a hidratáló krémet is jobban befogadta, mint általában, illetve sokkal könnyebb volt a krémet felkenni is. Maga a pakolás sárga, fűszeres-semleges illatú, elég sűrű, de könnyen kenhető krém.

doreszka94
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 18.

Eddig Garnier maszkokat használtam, ezt még csak most láttam meg, gondoltam olcsóbb alternatíva (A Garnier mindhárom maszkját nagyon szeretem). Kellemes viselni, sok "cucc" van rajta. 20-25 percig hagytam fent, addigra szépen ki is száradt a szövet, ami az arcomon maradt,azt belemasszíroztam a bőrömbe. Kellemes tapintású a bőröm, amikor leveszem, jól hidratál. A Garnier maszkokat tudom 3x is használni (tudom, egyszer lehetne csak, de olyan sok marad még rajta, nem akarom úgy kidobni), ezt viszont csak egyszer tudom használni. Ezt leszámítva teljesen jó, megéri kipróbálni.

zita0212
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 18.

Tényleg nagyon hatásosan tisztít és mondhatni alig zsírosodik utána a bőröm (ami nagyon nagy szó), sokkal többet ér mint gondoltam vásárláskor.