KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Pakolások, Hámlasztók

Kriszta72
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. február 22.

Szeretem ezt az arcmaszkot, mert könnyű használni és elég sokat feliszik a bőröm belőle. Az illata kellemes, a hatása jól látszódik utána. A pórusaim összehúzódnak és a bőröm egyenletesebbnek tűnik. Ha elmegyek mellette gyakran megveszem. Egyedül az zavar, hogy az összetevők közül néhány nem szép.

Kriszta72

Mivel a Hydra-N család másik két tagja nagyon bevált, ideje volt ezt is megrendelnem. Ebben sem csalódtam. Nagyon jól tonizál és hidratál, kellemes viselet egy 10-15 perces szünet alatt. Az arcot feltölti, utána sokkal frissebbek és teltebbek a vonásaim. Kellemese virágos az illata és hamar lehúzza a pirosodásokat az arcomról. Eddig az egyetlen hialuronsavas arcápoló család, ami maradéktalanul bevált.

bszcs17
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 22.

Egyáltalán nem melegít, viszont az orromról eltüntette a mitesszereket és a pórusaim is kisebbek lettek. Puha, bársonyos bőrt hagyott maga után.

mautika
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 21.

Nem rossz, de nekem kicsit gyenge. Az illata pedig émelyítő.

nadalandy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 21.

Nekem ez nem jött be.
Igazából elkenegettem, de rövid idő után már irritálja a bőrömet. Hatása nulla. Nem hidratál és nem táplál-

Jadviga
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 21.

Ő volt a tavaly téli hámlasztóm. Nálam méltán kiérdemli az "ennyiért csodaszer" jelzőt. Heti 1 használattal is nagyon sokat segített a pigmentfoltokon és a szarkalábakon. A fáradt, fakó bőrömet megújította. Egy gondom volt vele: bár szavatossági, sőt felbontástól számítottan megfelelő időn belül voltam, mikor a maradékot idén ősszel elővettem, egy sötétbarna, szúrós szagú trutyi jött csak a flakonból.Állásában megromlott a nyár folyamán. Ezért ugyan pontlevonás nem jár, ( lehet hogy csak hibás darab volt), de nem árt, ha tudjátok... Azonnal újra akartam venni, hogy ne múljon el a tél nélküle, de akkor épp beszerezhetetlen volt, így a dupla kellemetlenség miatt bosszúból megcsaltam egy tubus retinollal. De érzem, ha nem szüntetik be, találkozunk mi még :)

Betti003
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. február 21.

Pár hete használom, de csak most kezdi rendbe tenni kicsit az arcom. Látszólag tisztább és ápoltabba bőrőm. Az álagával nem annyira vagyok megelégedve, szemcsés és darabos, így nehéz felvinni és lemosni is. A felvétel előtt kamillát forraltam és azzal pároltam az arcom egy 5-6 percig, a pórusok kitágultak így az iszap mélyebbre tud hatolni és jobban tisztít de jobban csíp is ez talán a tisztítás része ! Nem valami nagy cucc, de 200 forintért nem várok csodákat.

Stella1993
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 21.

Akciós volt a tescoban, ezért vettem belőle kipróbálni, a 'semminél úgyis jobb' alapon, és be kell valljam hogy kellemeset csalódtam benne. Az árához képest csodaszer, bár egy tasak csak 1 alkalomra elég, szerencsére párban adják :) szép, puha, felfrissült lett a bőröm a használata után, és a hatása annyira megtetszett hogy másnap vettem még 5 csomaggal :)

buba83
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 21.

Régóta használom és nagyon bevált. El se tudom képzelni nélküle a fürdőszobámat. Ha regisztrált vásárló vagy, akkor a neten látszódó árnál sokkal olcsóbban is megveheted a termékeket - elismerem, hogy úgy sem olcsó, ha a kiszerelés nagyságát nézzük. De az összes többi bőrradír, amit próbáltam, soha meg sem közelítette minőségben/eredményben.

canyon
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 21.

Én csak esténként használtam, szépen tisztított. Amúgy sincs egy csúnya pattanásos bőröm, így arról nem tudok véleményt mondani. Kicsit feszült utána a bőröm, hiába kentem hidratálóval. Ezért csak 4 csillag :)