KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Pakolások, Hámlasztók

pannababo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 26.

Nagyon kellemes,az elhakt bőrt leradírozza rendesen,így a hámlásnak is lőttek,az illata nagyon frissítő! Nekem a bőröm igényel egy kis hidratálót utána,de nem irritál

nicorosie
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 26.

Müllerben találtam rá, miután a matcha-s miatt mentem, de sajnos az elfogyott, viszont a többiből szintén elhoztam 1-1-et tesztelésre (mézes, citrusos, gránátalmás). Egyből ugyan nem próbáltam ki, csak két hét után akadt újra a kezembe, nagy kíváncsisággal álltam neki.
Az este/délelőtt folyamán kijött 1-2 pattanás a vihar előtti csendnek (havibaj) köszönhetően. Csúnya olajos is volt a bőröm sajnos. Ha tehetem mindig kigőzölöm az arcom mielőtt felkennék egy maszkot. Sűrű állaga van, ennek ellenére meglepően könnyű volt eloszlatni az egész arcomon. Nem durván, de melegített, kellemes volt. 3 percet ír, de én negyed órára hagytam fent (talán picivel tovább). Lemosáskor is egyszerű dolgom volt. Hát még milyen puha, matt arcom lett tőle. A pórusaimat is szépen összehúzta.
Imádom, szerintem minden ami a leírásban volt bevált. Újravevős! :)

Kedy    (!)
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 26.

Tesztelésre kaptam, és számomra valami csoda ez az arcradír! A használata után érezhetően sima, tiszta a bőr, még utána egy órával is csak a kellemes, olajmentes bőrömet érzem. Sokszor csak azért nyúlok az arcomhoz, hogy megérinthessem mennyire tiszta :D Korábban soha, egy arcradírnál sem éreztem ezt!
A szemcséi aprók, de keményebbek, mint más arcradíroké, viszont egyáltalán nem sértik a bőr felületét, csak tisztítják. Spatula is van hozzá, hogy ne kelljen a termékbe kézzel belenyúlni!
Szóval bár drága, a termék nekem csillagos ötös!

lora4444
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 26.

Imádom ezt az arcradírt. Jól radíroz, finom citrusos illata van.

sparksy
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. június 26.

Durvak a szemcsei, karcolnak es semmi hatast nem erzek igy 1 honap hasznalat alatt. Nagyjabol meg a negyede van meg, ami eleg gazdasagos napi hasznalat mellett. Legalabb nem okoz tobb pattanast, de nem is segit. Az osszetevoi se nagyon tetszettek, de a hatasa se. Egynek elment, nem veszem ujra.

btinus
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 26.

Hol tudnám beszerezni? :)

Denny
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 26.

Itteni vélemények hatására próbáltam ki, és nem csalódtam! Először azt hittem durvább maszk lesz, de nem, kellemes, lágy, krémes. Ennek ellenére tökéletesen kitisztította a pórusaimat, teljesen matt lett az arcom. Még a pirosságot, és a bőrhibákat is elhalványította. Mióta használom alig vannak pattanásaim, és a mitesszereimet is kezelésbe vette. Persze nem tüntette el őket teljesen, de kevesebb volt belőlük használat után. Üde, friss lett utána az arcom, ráadásul a Baleás maszkokra jellemző ragacsosságot sem tapasztaltam.
A kiszerelése nagyon gazdaságos, 1 tasak 2-3 alkalomra is tökéletesen elég. Csak ajánlani tudom, nekem mindig van itthon belőle.

BettyBabu
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 26.

Szuper termek, mintha egy fantasztikus sütimasszat kennel fel az arcodra.
Erdemes kiprobalni :)

mafalda
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 26.

Ezt választottam ajándékba a tégelyekért, háát nem tudom...őszintén semmit nem vettem észre, csak h brutál erős mézes fűszeres illata van már-már fejfájdítóan tömény, órák óta érzem, na aztán néztem h ott az illatanyag az összetevőkbe 😖 kicsit szárított is, ami krémmel mondjuk orvosolható, amugy kellemesen radíroz.

Update. Ebbe a kánikulába már nem szárít, és pihe puha bőrt varázsol. 😍 Az illatát is megszerettem!

Kincspapp
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 25.

Nagyon szeretem, eleinte megijedtem a pirosodastol meg a csipestol, de meg lehet szokni. Viszont nem szabad tul gyakran hasznalni, mert megszokja a bor