KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Pakolások, Hámlasztók

Izabel
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 25.

Én is a Box révén jutottam hozzá. Már nagyon hiányzott az arcomnak a hámlasztás, és örülök, hogy kipróbálhattam Judit termékét :) Alapvetően nagyon tetszik, s amióta csak kézhez kaptam használom is, de sajnos, az én bőröm a BHA-ra jobban reagál, így ha ez elfogy egészen biztosan kipróbálom a márka kombinált és zsíros bőrre való termékét.

Eple
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 25.

Nagy kedvencem lett, végre egy lemosó amitől nem zsírosodik a bőröm, gyengéden a tisztít de alaposan. Picit érzékeny a bőröm viszont ettől nem lesz piros! Szép friss és üde arcbőrt eredményez. Az állaga is pont jó és a csomagolásának is plusz pont :)

kriszti.csatlos
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 25.

update:
Igazuk volt, idő, mire kitakarítja az emberből a méreganyagokat. Azóta többször is használtam, és egyre kevésbé pirosodik ki a bőröm, és már nem is éget. Tiszta, puha bőrt kapok végeredménynek. Próbálkozzatok!

Először próbálkoztam Manna termékekkel. Ez volt az egyik. Soha többet Manna....
Érzékeny a bőröm. Előzetesen csináltam bőrtípus tesztet, megkérdeztem a Szappantündértől is, jó választás-e. Válasz: persze, jó lesz, csak még vegyek egy másik szappant is - nem vettem, de nem emiatt negatív a véleményem. A maszk irtózatosan büdös, mintha spenótot kennék magamra, ezzel még nem is lenne baj. 15 perc letelte után kővé száradt rajtam, lemostam hát nagy nehezen.. mire a tükörbe nézve sikítottam majdnem egyet: az arcom konkrétan tiszta vörös volt, égett, mint még eddig soha semmitől. Bekentem shea vajjal, pár órával később a pirosság nagyjából elmúlt, de a fájó, érzékeny érzet hosszú ideig megmaradt.. Egyébként érzetileg semmi nem változott, ugyanolyan puha volt, mint egy arcradírozás után egyébként. Anyukámra is felraktam a maszkot, mert többet kevertem - neki nem érzékeny a bőre, nem rakta olyan vastagon, nem hagyta olyan sokáig magám a maszkot, mégis kivörösödött az Ő arca is, bár nem olyan mértékben. Nagyon sajnálom hogy így jártam, pedig nagy reményeket fűztem ezekhez a natúrkozmetikumokhoz....

Ancu
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 25.

Megérdemli az 5 csillagot!
Az ára szuper, és teszi a dolgát.
Leradírozza az elhalt hámsejteket, és közben nem szárít.
3-4 naponta használom, sokáig elég lesz.
Mindenképp újra veszem, ha elfogy!!

Ancu

Nekem 1 csillagot ér meg.
Felkentem, szépen beitta a bőröm, felesleget letöröltem, majd 1-2 óra múlva el kezdett lehámlani az arcomról, letöröltem az arcom, és tovább hámlott.
Nem bírtam tovább, fogtam magam és jó alaposan lemostam az arcom......soha többet.

mafalda
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 25.

Ajándékba kaptam egy teljes dobozzal....persze a sors fintora, ezt az egy maszkot az életben nem akartam megvenni a Lush-tól de még csak kipróbálni se. Pont azért mert Lilial vagyis Butylphenyl Methylpropional van benne. Írtam a Flopsy arcmosóhoz véleményt is, csak vhogy a megjegyzés rovatba landolt, holott sztem attól h nem próbáltam még lehet véleményem külső, illat, összetevő terén, de úgy látszik vkinek szúrta a szemét... Na itt is látszik h hiába klassz összetevői vannak azért ez az egy elrontja az egész kencét. Akinek tetszik ez a brutál erős rózsa szag az tudja h a Lilialtól van, és engem igenis zavar, az orromat és ahogy az eredmény mutatja az arcomat is. 😢 Én még soha így nem pirosodtam ki arcmaszktól mint ettől, pedig pont azt kéne csillapítania leírás alapján...a másik h ezen túl semmit sem tud, kiszárította az arcom és kipirosította, ennyi.😞 A flopsy cukiságára adtam vna két csillagot, de itt sajnos nincs mire, kár érte, a rózsaszín a kedvenc színem a rózsa meg a kedvenc virágom, de ez itt el van rontva, remélem idővel kiszedik a dúrva illatanyagot az összetevői közül, haloványabb rózsa illat is bőven megtenné.....

dnelli
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 25.

Nagyon szeretem, örülök, hogy megvettem. 25%-os akcióban szereztem be, így elég jól jártam, de talán a teljes árat is megadnám érte. Vásárláskor láttam, hogy rá van írva, hogy "10 használatra elég" - hát ez engem eléggé elkedvetlenített, de mindenesetre megvettem. Szerencsére sokkal, de sokkal több használatra elég. Én már használtam kb 10szer, és még bőven van benne, alig látszik a fogyás, mivel direkt nem kenek ujjnyi vastag réteget az arcomra, mert azt pazarlásnak gondolom.

Nekem szépen mattítja az arcom, hűsíti, és lemosás után nagyon tisztának érzem a bőröm. Az illata isteni. Meggyőzött arról, hogy megvegyem a fekete változatát is. ^^

malnaszorp95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 25.

Korábban mindig saját magam készítettem el a rózsavizes kaolinos maszkomat. Kényelemből keresni akartam olyan terméket, aminek az összetevői között elől szerepel a kaolin. Egy másik kozmetikumot néztem ki eredetileg, de pont akkoriban jelent meg ez a maszk is, gondoltam kipróbálom. Nagyon elégedett vagyok vele, sokáig elég heti rendszerességű használat mellett (pedig már több barátnőm is kért belőle), kellemes az illata és érvényesülnek benne az agyag jótékony hatásai.

kalmaniki
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 25.

A lehúzása tényleg nem kellemes, nagyon erősen odatapad a bőrhöz,viszont ezáltal megszabadítja az arcot az elhalt hámdarabkáktól és egyéb csúnyaságoktól. Miteszert ha jól láttam nem szedett ki,de nagyon puha és selymes lett a használata után a bőröm. Az illata számomra kellemes, gyógynövényes.

crettier
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 25.

teljes kiszerelesben rendeltem, lassan egy honapja hasznalom heti2x. a baratom megkerdezte minek sminkelek egyaltalan, hiszen szerinte 'olyan szep ragyogo mostanaban a borom'. tok boldog vagyok :)