KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Pakolások, Hámlasztók

nkriszti98
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. január 23.

Nem tudom nem szeretni ezt a terméket. Nyáron találtam még rá a TO-ra és azóta tart a szerelmem a termékeikkel, és azok közül is leginkább ezzel a kis csodával. Iszonyatosan problémás, pattanásos volt a bőröm, amikor elkezdtem használni, de kb. 2-3 hónap alatt nagyon szépen rendbe rakták a bőrömet, és nagymértékben ezt ennek a hámlasztónak köszönhetem. Először sikerült vele túlhámlasztanom, mert nem bírtam ki, hogy ne használjam naponta, azóta már átálltam a kétnaponta való hámlasztásra. Azóta viszont sokkal egységesebb az arcbőröm, pattik csak néha néha jönnek ki és végre ki merek menni otthonról alapozó nélkül. Tényleg egy kis csoda ez a cucc és ráadásul nekem nagyon sokáig, akár 3-4 hónapig is elég egy üvegcse, szóval abszolút pénztárcabarát.

nkriszti98

Több, mint 2 hónapja használom, heti maximum egyszer. Nekem egyáltalán nincs semmilyen bizsergető érzés, ha fent van, nem is pirosodik ki szerencsére tőle a bőröm. Lemosás után én nem látok látványos eredményt, viszont másnap reggel valami csoda az arcom tőle, a pórusok kisebbek lesznek és a bőröm is sokkal puhább. Heti egyszeri használattal elég sokáig elég lesz, de ha elfogy, biztosan újraveszem.

JErzsi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 23.

Sokszor újravettem már, kellemes illata van, könnyű használni, a végeredmény pedig sima, matt arcbőr. Aztán feltűnt, hogy sajnos igen előkelő helyen éktelenkedik az összetevők között a denat. alkohol, emiatt nem veszem újra többször.

rottya
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. január 23.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. január 23.

Nem sokat használt és nagyon fájt lehúzni,utána is égett az arcom.

rottya
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. január 23.

Szépen kitisztította a bőrömet,kiszedte a mitesszereket,de nagyon folyós volt.

Colormonkey
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 23.

Tényleg nagyon jól hidratál, jó érzés a bőrnek. Én 15 percet hagytam fent, utána szép kisimult lett az arcom. A homlokom kicsit kifényesedett utána, ezért vonok le egy csillagot.

MaFa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 23.

Heti 1x szoktam használni. A tenyerembe szórok egy kicsit aztán adok hozzá egy kis vizet és a mutatóujjammal összekeverem. Langyos vízzel benedvesítem az arcomat aztán eloszlatom a hámlasztót és kb egy percig dörzsölöm, aztán pedig bő vízzel leöblítem. Nagyon selymes tapintása lesz utána az arcomnak és a zsíros érzetet is eltünteti. Nagyon sokáig elég hiszen egy kevéske adag por bőven elég belőle.

nyuszo
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2019. január 23.

Szimpla vajkaramella illat....
Nagy, durva cukorszemcsék....
Ha a lángolóan vörös és a 'sugárzóan friss' szinonímák, akkor hozza a papírformát....kb. egy óra múlva tért vissza az eredeti arcszínem!
Nem veszem újra!
Maradok a L'ORÉAL Smooth Sugars Nourish Scrub-nál (finomszemcsés, kakaós!)

creammaniac
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 23.

Csomagban vásároltam meg másik termékkel, mert sokkal jobban megérte. Mivel sok-sok éve küzdök a zárt komedókkal, nagyon kíváncsi voltam rá. Nem túl nagy a kiszerelés, a maszk iszonyatosan folyós állagú, a bőrre felkenve kb. 5 perc alatt teljesen megszárad. Tusolás közben szeretem lemosni, mert elég ragaszkodó. Instant kipucolja a pórusokat, na nem 100 százalékosan, olyan termék szerintem nincs is, de látványosan szebb lesz utána az orr környékem. Hetente kb. kétszer vetem be, egyelőre nagyon elégedett vagyok vele. Mivel csodaszernek azért nem tartom, négy csillagot kap tőlem.

s05
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 23.

Telre vettem esti kremkent es hamlasztokent. Lusta napokon nagyon jo, hogy nem kell vele 20 percet varni, hanem felkenem es kesz. Az illata mentolos, de nem zavaro, kellemes. Allagra suru, nehez, feher krem, de jol beszivodik. Nem egy csoda hamlaszto, ajanlom, ha valakinek epp nincs hamlasztoja, de valami koztes megoldast keres, telre esti maszkkent, de szerintem nem valtja ki a 'rendes' hamlasztot.