KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Pakolások, Hámlasztók

Yumechan
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 16.

Használat után a bőröm pihi-puhi, és sima érzetű. Bevallom, a sminklemosásban nem is teszteltem, és már elfogyott, de hogy a bőrt nem nagyon tisztítja abban biztos vagyok. Mindenesetre radírozónak egész jó.

mayernoemi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 16.

Ez valami csoda! Azokon a napokon és előtte szörnyű a bőröm,illetve csak volt! Amióta ezt használom nincs tele pattanással mitesszerrel az arcom,teljesen megváltozott tőle bőröm,sokkal jobb és szebb lett.

Nicy011
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 16.

Egy kevéske adagot vásároltam valakitől innen a krémmániáról. Több mint egy hónapig használtam, mert utána elfogyott. Újra nem vásároltam, mert ki akartam próbálni egy másik terméket. Az illatát nagyon szerettem, de ez mellékes. Eleinte jónak tűnt, tényleg egységesebb lett a bőrkép, tehát volt hatása, eltüntetett pár pattanást is és halványította a nap okozta barna foltot az arcomon, de azt az átütő hatást nem értem el vele, amire vágytam. Vagy túl rövid ideig használtam, vagy az én bőrömnek nem volt megfelelő, vagy túl nagyok voltak az elvárásaim vele szemben. Összességében jó kis termék, de nekem kevésnek bizonyult.

Sziszilady
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 16.

Életem legjobb arcpakolása. Nagyon szereti a bőröm, megújul tőle. Könnyen feloldódik a vízben, a lemosása macerásabb, de arcradírnak használom lemosás közben. Végeredmény: selymesen sima arcbőr. :) Teljesen kétségbeestem, mikor egy darabig nem volt kapható, ugyanis a szürke társa nem tett ilyen jó szolgálatot nálam.

Denny
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 16.

Leginkább mitesszerek ellen vettem meg, de azóta alapdarab itthon. Az illata és az állaga először furcsa volt. Maszkhoz képest elsőre nagyon erős volt az illata, az állaga pedig sűrűbb a megszokottnál. Száradás után elég nehéz lemosni, de abszolút megéri bajlódni vele. Szépen mattítja a bőrömet, nagyon frissnek, tisztának, puhának érzem utána az egész arcomat. A mitesszereket ugyan nem távolítja el teljesen, de nekem kevesebb van egy-egy használat után. Pattanások ellen pedig abszolút bevált. Általában reggel használom, heti egyszer, mellé még használok radírt is, és mióta így használom nem sok pattanásom volt. Csak ajánlani tudom.

szekelyeni
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 16.

imádom, már egy hete minden este tusoláskor használom, nyakra és dekoltázsra is. szebb az összkép, utána egy pórusösszehúzó tonik és hidratáló megy a bőrömre. nagyon meg vagyok elégedve, újra fogom venni mindenképp!! nekem ez a szemcsemennyiség bőven elég, illata is kellemes.

pipacs29
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 16.

Nagyon szeretem!
Tisztítja a pórusokat!
Kiviszi az orromon levő miteszerek feketeségét!
Hihetetlenül felfrissíti a mentol az arcomat!
Használata után az arcbőröm, mint egy baba popsija!
Megtartom! Nincs csere!!!

pipacs29

Nem sok minden, amit érzek a használata után.
Kellemes illat. Tisztít, de más arcradír használata után olyan a bőröm, mint egy babapopsi.
Ennél a terméknél ezt nem mondhatom el.

Etie
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 16.

Imádom!
Még Hollandiában mondtam páromnak, hogy hozzon nekem egy fekete lehúzhatós maszkot, de véletlenül ilyet hozott. Kis morgás után kipróbáltam, és beleszerettem.😍
Inkább testradírnak használom a durvasága miatt, arcra elég havonta. A narancsbőrös combjaim, fenekem, bababőr puhaságúvá varázsolja fürdés után.
Most hogy már rájöttem hogy itthon is kapható, alap darab lesz a fürdőszobában. 😊

zonga
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 16.

Vegyesek a benyomásaim. A bőrnek jót tesz, ez kétségtelen, szép, puha lesz tőle a bőr. De iszonyú gusztustalan a maszk, ahogy kibontja az ember, tocsog a krémben, nehéz felrakni, utána is sokáig ragad. Én a maszkot fel sem tettem, csak a tasakból kiszedegettem a zselét kézzel, és úgy kentem föl az arcomra. Egyébként több alkalomra is simán elég, de lehetne valami kulturáltabb megoldás a használatára. Pl. egy sima száraz maszk, + kis tasakban/ tubusban külön a hatóanyag, amit az arcra kennénk, rá mehetne a maszk.Így kulturáltabb és gazdaságosabb is lenne, és mindenki annyit kenne föl, amennyit akarna. Sőt, visszazárható lenne! Az avon anew fátyolmaszkja sokkal jobb ilyen szempontból.