KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Pakolások, Hámlasztók

kalmaniki
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 24.

Felkentem, hagytam megszáradni, sőt sokkal tovább is fent volt, mint 15 perc, de semmit nem csinált a bőrömmel, kicsit puhább lett és ennyi. Nem ezt vártam, nem tisztította a bőrömet, ahogy ígéri, picit hidratál, sajnos nem vált be.

Lillie
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 24.

Ma kipróbáltam de nem vagyok elájulva.Ezért az árért sokkal jobbat vártam. Hidratálni hidratál de este már nem érzem a hatását és ilyen nagyon olcsó citromos illata van. Biztos, hogy nem fogom újból megvenni.

kariw3
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 23.

Kb 3 hete használom a BHA-val együtt. Hihetetlen amit műveltek: a tág pórusaim eltűntek, szinte nincs pattanásom, az arcbőröm egyenletes és egészséges. Nem is emlékszem mikor volt ilyen :) csak azt sajnálom, hogy nem találtam rá előbb!

Hatshepsut
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 23.

Annyira örülök, hogy rátaláltam erre a termékre. A kombinált, tág pórusú bőrömet gyönyörűen tisztítja, az egykori lyukaknak nyoma sincs. Nem szárít, de finoman mattít. Tökéletes termék!

sziluetta
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 23.

A pattanásaim miatt vettem, mert arra nagyon ajánlják az algás maszkokat. Egyszerűen gyönyörű lett tőle a bőröm, még a páromnak is bejött. Biztosan újra fogom venni.

ALettah
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 23.

A radírozó hatása nulla, konkrétan alig vannak benne szemcsék, én harmadik használat után megtoldottam egy késhegynyi kávézaccal, úgy remekül működik. Az illata számomra kellemes, kicsit gyógyszeres, hűvös. És határozottan csinál valamit a bőrömmel, simább, tisztább, fényesebb lett tőle, és eddig nem hozott elő pattanásokat.
Három csillag, mert radírként árusítani szerintem erős túlzás.

BirsAlma
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 23.

Nem olyan régen rendeltem. Már régóta szemeztem vele. Anyukámnak is rendeltem, neki acai bogyósat. Hát ő nagyon szerette, nagyon jó a száraz bőrének. Nekem annyira nem vált be. Ragacsos maradt a bőröm,és olyan vékony filmréteg maradt az arcomon. Eléggé zavaró volt. Sajnos nem az én maszkom. :(

csomoviki
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 23.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 23.

Most először vettem ezt a terméket, mert másik kettővel volt egybe. Felkenés után kicsit csípte az arcom ,de nem vészesen és miután megszáradt már nem is irritálta a bőröm. Lemosni se volt nehéz pedig arra számítottam, hogy nehezebb lesz mivel ez egy tejfehér szerintem agyagos krém. Első használat után a csípésen kívül nincs más panaszom rá, mert úgy érzem tisztább lett a bőröm, de azért kíváncsi vagyok ha huzamosabb ideig használom mit művel. A csípés miatt -1 pont.

juditka70
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. május 23.

A Vital C enzimes peelingje életem első enzimes peelingje, nagyon megszerettem. Igazából ez egy alternatíva a kémiai hámlasztóra. A kémiai hámlasztók úgy működnek, hogy oldják a hámsejtek közti kötést, az enzimes peeling pedig az elhalt hámsejtben lévő maradék fehérjét oldja. Így egy gyengédebb verziója a kémiai hámlasztónak, és ezt nyáron is bátran lehet használni, persze fényvédelem mellett. Hatása hasonló egy gyengéd AHA hámlasztóhoz, másnapra nagyon finom puha lesz tőle a bőr. Mivel az enzimes peelingek enyhén lúgos pH-n hatnak, a hatóidő letelte után vissza kell állítani a pH-t, vagy egy tonikkal, vagy igazából bármilyen bőrbarát savas pH-jú kozmetikum jó ehhez. Örülök, hogy nyárra találtam valami klassz alternatívát a hámlasztásra. Heti egyszer érdemes használni, úgyhogy így nagyon sokáig elég egy tubus.

egyszeruteremtes
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 23.

Gond nélkül lejött az arcomról, valóban le tudtam húzni -- ami egy lehúzható maszknál általánosságban egyáltalán nem olyan egyértelmű, mint amilyennek tűnik. Közvetlenül a használat után érezhetően puhább a bőröm. Viszont szörnyen intenzív alkoholos illata (legyünk őszinték: bűze) van a krémnek, ami felvitelkor még a szememet is csíptem. Úgyhogy köszönöm szépen, de soha többé nem fogunk találkozni.