KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Pakolások, Hámlasztók

Cathi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. október 21.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. október 21.

Azért töltöttem fel, és azért is véleményezem, hogy senki ne essen abba a hibába, hogy megveszi. Mikor megláttam,örültem, hogy végre egy igazi fekete maszk, ami tényleg tesz is valamit. Na persze... minimum 20 perc mire megszárad, lehùzom (túl könnyen jött le), nulla hatása. Semmit az ég világon nem szedett ki. Mindenhol látja az ember, huuuu ezek de jók, a pórusokat kitisztitjak stb. Hát ez a termék biztos nem. Penzkidobas volt, mert azért 10 euro nagyon sok volt érte, szívem szerint minusz csillagot adnék

Denny
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 20.

Itteni vélemények hatására vettem meg, és nagyon örülök, hogy megtettem. Bár, először kicsit furcsa volt az illata, engem valami vajas dologra emlékeztetett, néhány használat után megszoktam. Az állaga nagyon tetszik, és a kis szemcséi is. Egyáltalán nem karcolnak, hanem szépen finoman tisztítják meg a bőrt. Pattanások ellen nekem nagyon bevált, és az arcbőröm felfrissítésére is jó. A mitesszereimet nem távolítja sajnos el, de elég hatékonynak bizonyult ellenük. A 75 ml pedig először kevésnek hangzott, de meglepően sokáig elég. Ár-érték arányban pedig szerintem tökéletes! Megkockáztatom, hogy ez az eddigi legjobb arcradír, amit eddig használtam.

pont
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 20.

használtam, oké, kicsit puhít, kicsit hidratál, tök király, hogy fekete.. és kb el is feljtettem, hogy létezik. olyan semmilyen.

preka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 20.

Az illata ilyen igazi Niveás, én nagyon szeretem. Egy perc alatt nem szárad meg, én szeretem tovább fenn tartani. Vannak benne ilyen kis mikrogolyócskák amik szépen leszedik a cucmákot a fejedről. én megkedveltem, biztos jó lesz ilyen kis kúraszerű tisztításra! a bőröm is szépen kitisztult amúgy utána. nekem eddig 5*!

sttpcsillag
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 20.

Nekem felkenve egyáltalán nem csípett, még azt is mondanám hogy kellemesen hűs volt. A lemosása nehéz, de kárpótolt a szép matt arcbőr amit hagyott. DE másnap úgy kivirágzott az arcom, hogy azt hittem disznóvágás után fejeltem a pecsenyés kondérba. Még egy esélyt adok neki, lévén 2 csomag, de nincsenek nagy reményeim. Majd update, ha újra erre vetemednék.
ps. nem most lesz.

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 20.

Ahogy rábukkantam itt és láttam mennyi pozitív vélemény van mellette felkerült a mülleres Glamour-napos shoppinglistámra. Egyből kettő került a kosaramba, bíztam nekem is jó lesz. De még milyen jó! AHA és BHA egyben, fehér krémszínű állaggal. Első alkalommal betartottam az utasítás szerinti 2-3 percet, de nem éreztem a hatását, nem is irritált. A következő alkalommal kitoltam 5-7 percre és érezhetően levitte az elszáradt bőrréteget és finomított a pórusaimon. Ki fogom 10 perccel is próbálni, de ha ez ilyen szuper hatású marad akkor a PC-s hámlasztóimat félreteszem. Ennyiért ajándék.

JuhaszLaura
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. október 20.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. október 20.

Sajnos számomra hatalmas csalódás volt. Nagyon fáj amikor lehúzom, és utána az egész arcbőröm kipirosodik és éget. Szerintem csak a nagyon problémás bőrűek használják!

francais
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 20.

4x 5x használtam, eddig jónak tűnik.

cherry19
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 20.

Shaaanxo ajánlására vettem meg és nagyon szeretem!
Korábbi maszkjaimmal sose éreztem úgy, hogy hűdenagy hatásuk lett volna a bőrömre, de ez határozottan jó dolgokat művel velem.
Egész jól tisztítja a pórusaim, egyenletesebbnek és puhábbnak érzem használat után a bőröm és az állaga is tetszik, könnyen oszlatható.
eBayről rendeltem és szerintem fogom is még, ha elfogy.

kviktoria

Nekem tetszik, hogy végre találtam egy arcradírt, ami tényleg radíroz is. A szemcséi kellőképpen nagyon és elég is van belőlük.