KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Pakolások, Hámlasztók

Toscana
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2018. november 13.

Ez valami botrányos.
Nagyon kiszáradt az arcom a két évszak között így gondoltam, na itt az ideje valami újat "becsempészni" a polcra a megszokottak mellle; hátha még jó is lesz. Tévedtem. Az arcom gyakorlatilag még a használat napján felrobbant, merő vulkáni kráter lett... Olyan pattanásaim lettek, mint kiskamasz koromban. Most teafa olajjal ápolók hátha.. az alapjáraton kombinált bőrömnek sehogy sem tett csodát.😑

Black Fairy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 13.

Én nem különösebben vettem észre hatását...Csak egy kis kiszerelésem van/volt belőle, elkenegettem, de nem csinált semmit...nem tisztított, nem szárított, igazából csak azért kenegettem el, mert drága termékről van szó, és nem akartam pazarolni...Huzamosabb használat után se vettem észre változást a bőrömön...
Egyébként a felvitellel és a lemosással nem volt problémám, nem fogta meg a csapot se...Igazából kicsit szomorú vagyok, hogy ez a drága csodatermék csak az én arcomon nem működik, de legalább nem kell amiatt szomorúnak lennem, hogy nem adnék ki ennyit egy arcmaszkra...

Zsofii88
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 13.

Wow hatása önmagában nincs,de az esti hidratálóval együtt elég jol rendbe tudja rakni a pöttyös arcom akár már pár nap alatt. :)

Zsofii88

Kicsit drágállom az árát,de már 2-3t elhasználtam. Szeretem mert tényleg melegít,jól tisztit kellemes a használata. Ami nem tetszik hogy nem szárad meg vagy ilyesmi hanem ugyan ugy marad mint felkenéskor.

Garnier Skin Naturals Pure Active 3in1 Maszk Aktív Szénnel Problémás, Zsíros Bőrre

Aadrii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 13.

Iszonyatosan büdös. Mást nem tudok mondani róla pedig többször neki futottam már hogy na akkor most igenis használom, de nem. Nem bírom elviselni a szagát az arcomon.

Fanni36
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 13.

Rózsaszín "testvére" van meg nekem, szépen összehúzza a pórusokat, a vizuális élmény pedig felülmúlhatatlan, talán egyetlen kivetnivaló, hogy miután lehúzom a maszk nagy részét, az apróbb "maradékot" elég macerás eltávolítani :D

nagyheni92
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 13.

Jó! Határozottan jó! Sok féle arctisztítóm van és egyszer ezt használom, egyszer pedig amazt! Elégge mousse állaga van, ilyen habos krémes. Először éreztem a lime illatát, ma már ki nem venném belőle, lehet azért mert hosszá szoktam. De nagyon jól tisztítja az arcbőrömet. Nem habzik nagyon, de érezhetően tisztább tőle az arcom. Tuti, hogy veszek még ebből.

1995Dorka
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 13.

Én mikor először használtam rögtön nagyon megtetszett. Kicsit lehet érezni, hogy csíp, az illatával nekem semmi problémám nem volt, könnyen lemosható, a szépen radíroz is, viszont.... pár hónap után bepenészedett az egész tégely belülről.... Pedig gondoltam van egy jó kis peelingem végre és tessék, nem tudom, lehet csak az enyém volt ilyen, talán valami beszennyezte. Ja és nem is sima zöld penész hanem sárga, ami elvileg a legveszélyesebb. :(

Titanilla10
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 13.

Nem próbáltam de anyukám és nagymamám is kipróbálta hát nem voltak annyira elájulva a hatásától de mindenképpen puhább lett az arcbőrük.Az tetszett amikor húzódott rajtuk a maszk látványosan húzta a bőrt szinte beszélni sem tudtak kicsit azért én is többet vártam volna tőle ha már ilyen drága.Meg ez a kevergetés az aktivátorral háát nem tudom...

palszabod
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 13.

Nagyon jó a pattanásos bőrömnek. Lemosás után frissnek, tisztának érzem a bőrömet. Ha nem használom heti kétszer, sajnos megérzi a bőröm. Már számtalanszor újra vettem!