Legújabb vélemények - Pakolások, Hámlasztók

Candy21
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 22.

Nagyon finom illtata van, de a hatása az egy nagy semmi talán picit puhább lett a bőröm. Szerencsére irritációt nem okozott.

MRekaaa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 22.

Ajándékszettben kaptam, nagyon imádom az egész british rose csomagot. Maga a maszk hidratál, érezhetően puhább tőle a bőröm. Tetszik, hogy könnyű felkenni, nem szenvedek vele és az illata is isteni.

MRekaaa

Mikor az első tégelyt használtam, egy csoda terméknek gondoltam. Újra is vettem, mire az én arcomon is elkezdtek megjelenni a csúnya, piros pattanások, amiknek a nyoma még 2-3 hét után is látható korrektor, alapozó nélkül. Borzalmas.

martika
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 21.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 21.

Elhasználtam .nem veszem újra semmilyen hatását nem éreztem ,lemosás után kipirosodott az arcom töle .

tyukanyo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 21.

Nem gondoltam volna hogy ilyen jók a koreai fátyolmaszkok. Nagyon kellemes hűsítő érzés volt viselni és csodaszépen feltöltötte az arcomat. Nem vagyok szakértő de olyan volt mintha kevésbé lett volna zsíros használat után, mintha feltöltötte volna vízzel ezért nem termelődött felesleges faggyú.

LengyelRena
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 21.

Na igen, az Avonnal szemben van egy előítélet(em), DE! Ez a termék ez teszi a dolgát. Eléggé zsíros a T-vonalam, millió társát próbáltam ki, ennél sokkal drágábbak sokkal rosszabbul teljesítettek. Szeretem a mentolos illatát ami nagyon jól hűsíti a bőröm és a benne lévő "golyocskak" is számomra tökéletesek. Nálam ez a termék 5*

LengyelRena
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 21.

1 tubus elhasználása után gondoltam írok véleményt. Heti 1-2 alkalommal használom,így kb 4 hónapig volt elég. Nagyon jó, kellően sűrű állagú, könnyű felkenni és teljesen megszárad. Könnyen eltávolítható, utána puha lesz arcom, mattító hatása is van enyhén. Ja és imádom az enyhén pasis illatát 😄Végülis szeretem és újra is vettem. Szóval én ajánlom :)

kotku
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 21.

Nagyon szép lesz tőle az arckép, mattít, puhává varázsolja a bőrt.

bebuska94
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 21.

Én elsőre 1 minta kipróbálás után írok véleményt. Bőröm állapota: olajos, mitesszeres és pattanások sebei vannak gyógyulási folyamataiban.
Pozitívum: - Kellemes illat(bár ez inkább negatívum az összetételben,mégis tetszik)
- Könnyen lemosható
- Nem olajos a bőröm
- Kellemes tapintású, puha lett a bőröm
Negatívum: - Miután bemasszíroztam hagytam 1 picit maszkként a bőrömön, ekkor az államnál a sebeket elkezdte csípni egy picit

Spvirgi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 21.

Nagyon szépen kitisztította az arcomat, puha lett a bőröm tőle. Majdnem 10 percig az arcomon volt legutóbb(elfelejtettem)
😁de szerencsére semmi baj nem lett.
Nem jött elő pattanás és allergia tőle. Szuper termék!!!