KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Pakolások, Hámlasztók

KLD
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 22.

Gondoltam próbáljuk ki!Miért ne?! Nos az illata egész kellemes mikor először felkentem nagyon csípte az arcomat le is mostam szinte azonnal, de már a többi használatnál észre se veszem. Kellemesen puha lesz a bőröm meg picit tisztább is de nem vagyok elájulva nem rossz de szerintem vannak jobbak is.

vikica00
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2018. május 22.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2018. május 22.

Hát nem is tudom...eddigi pályafutásom legelső hámlasztója,így nem igen van viszonyítási alapom más termékekhez képest...DE! Ennek ellenére,azt kell mondjam,nem hozott túl nagy változást,illetve abszolút nem nyűgözött le (eddig) . Semmi,de semmi változás nem látható a használata után.. Nem tudom hogy a használat rendszerességével lehet-e a baj (minden másod-harmadnap használom) vagy valami teljesen más áll a háttérben.
Minden esetre csalódott vagyok:(( . Nem ezt vártam. A használat előtt túl nagy reményeket fűztem hozzá,kiderült hiába. Nem adom fel,még próbálkozom vele,hátha sikerül valamit elérni. Viszont mellette szóljon,hogy nem okoz patikat és nem irritál,tényleg kíméletes,lehet már-már túlságosan is..
A jelenlegi álláspont szerint nem venném újra,inkább kipróbálnék egy másik TO-s hámlasztót.

Neubauter
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 22.

Remekul hamlaszt, eltunteti a zart komedokat es egyeb csufsagokat, par perc utan babapopsi bor, gyors tuzoltasra remek.

bubilany
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 22.

Az előttem szólóhoz hasonlóan, nekem is ez az első BHA-m. Egy mintát rendeltem belőle és néhány "testvéréből". ( Azért tegyük hozzá, hogy szerintem egy hatalmas plusz hogy lehet mintákat meg mini kiszereléseket rendelni!!!!!) Nagyon fura szerintem az állaga, és egy ragacsos réteget hagy az arcomon, pedig nem használok nagy mennyiségt belőle, ez számomra egy kicsit zavaró. Az olvasott vélemények alapján valami hatalmas BUMM-ot és csiri-birit vártam, de ez sajnos elmaradt. Nem állítom, hogy nem használ semmit, de ezért az árért az ember többet várna el.

CeCeDrake
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 22.

Lassan a végére érek az első tégelynek. Abban már most biztos vagyok, hogy nem az utolsónak.
Kombinált, vízhiányos bőröm van, de inkább csak volt. Minden este használom, alatta szérum+Magister rózsás krém.
Alapvetően nem zavar, hogy 5-10 percig még ragad, szépen beszívódik és reggelre puha a bőröm. Sőt, napközben is és így a vége fele járva azt tapasztalom, hogy a vízhiány megszűnik. Az tetszik benne, hogy nem nehéz, nem zsíros, de mégis olyan jól hidratál!
Egyáltalán nem zsírosítja a bőrt.
Hosszútávon azt vettem észre, hogy a pórusaim sem olyan tágak, sőt, alig látszanak, mivel szépen feltölti a bőröm reggelre, ami kitart estig.
Csak ajánlani tudom!

hutashanni
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 21.

Nagyon parfümös illatú, az én bőrömön semmit nem használt.

Garnier Skin Naturals Pure Active 3in1 Maszk Aktív Szénnel Problémás, Zsíros Bőrre

Nutellabella
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 21.

Nem tudom, mitől, de mar, borzasztóan! Az illata is nagyon erős. Nem bírtam pakolásként használni, mert égette a bőrömet. Még úgy sem, ha csak a homlokomra kentem. Kár érte, nem volt olyan olcsó...

pilla91
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 21.

Nem rég kezdtem ismerkedni a koreai arcápolással ill. termékekkel. Ez az első kémiai hámlasztóm. Egy félresikerült kozmetikai kezelés következtében kialakult hegek miatt kezdtem használni. Kb 2 hete tart a kapcsolatunk... Egyelőre úgy látom, hogy javult a helyzet, mintha halványodnának a hegeim, bár más termékeket is használok. Az esti rutinba építettem be, nagyon sokáig elég lesz. Az egyetlen negatívum, hogy egy-két új patti megjelent az arcomon, de nem vagyok benne biztos, hogy ő lesz a ludas.. Van egy új cc krémem, inkább rá gyanakszom. Egy szó, mint száz, megérte megvenni, én elégedett vagyok, jár az 5 csillag.

blackberry
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. május 21.

Jól radíroz, kellemes illata van. Nagyon selymes lesz tőle a bőröm használat után. Sokféle arcradírt próbáltam már, azt hiszem ez a tökéletes nekem.

annabanana
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 21.

Kirándulás utáni, megpirult, kiszáradt arcbőrömet nagyon szépen rendbe tette. A radírozó hatáshoz én egy kicsit bevizezem az ujjaim, mert ha szárazon kezdeném el dörzsölni, a nagy része lepotyogna, így viszont finom radírozó hatása volt. Az illata meg mesebeli.