KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Pakolások, Hámlasztók

dzsanki
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. július 22.

Most nyáron ezt használom reggel-este, és nagyon szeretem. Nálam változó, hogy milyen összetételű és formulájú hámlasztót szeret a bőröm, a G&G-hez mindig visszatérek, mindhárom hámlasztó nagyon jó. Jelenleg ez bőven elég, AHA most nem kell, heti egyszer használom a TO 30%-osát a heti bőrápolás keretében, de ennyi. Arcmosás után ez a termék az első, nagyon jól hűsít, mindig jó érzés bepacskolni a bőrbe, és valóban hidratál és nyugtat is, de segít abban is, hogy a bőr tiszta és friss maradjon. Túltolni én nem tudom szerencsére, a napi kétszeri használatnak csak előnyét látom. A másik két hámlasztó is jó, viszont ez az egyetlen, amit télen-nyáron bárki használhat, kezdő hámlasztóknak is kiváló.

balintnina
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. július 22.

Nagyon szeretem! Az illatát, az állagát és amit tesz az arcbőrömmel. Sokáig elég és mikor felkenem érzem, hogy teszi a dolgát.

agopcsatimi
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. július 22.

Öntartósított változatot használom, mindig újraveszem. :) Kellemesen hűsít, illatát is nagyon szeretem(vaníliás). Mielött lemosom átdörzsölöm az arcom gyengéden vele. A végeredmény tiszta és friss arcbőr, úgy vettem észre kevesebb a pattanásom is tőle,ismerőseim megdícsérték a bőröm.

krszt0303
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport:  -  |  2018. július 22.

Nekem semmi nem történt mintha nem is kentem volna fel és a felvitel sem valami egyszerű.Az van a leírásban hogy pórusmély tisztítás de még a bőrömre rá sem tapadt rendesen én nagyon nem ajánlom.

Judit1987
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 22.

Halasztásra nem megfelelő a puha szemcsék miatt, de egy kellemes bőrradírnak nagyon jó, én szeretem... Egy fél tasak 2-3alkalomra elég.

Anitapanita
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 22.

Nagyon jól tisztit és egész nap matt marad utána az egyébként eléggé zsiros bőröm. Biztosan újravevős! :)

Nika123
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. július 22.

Puhítja a bőrt. De nem csinál semmit.
ára ehhez képest így drága.

Bonzee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. július 22.

Vörösre marta az arcomat, pedig amint éreztem, hogy valami nem stimmel, azonnal lemostam.
Nagy kár, mert az illata igazán vidám.

SimonKrisztike
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 21.

Nagyon jó kis dolog! Sokkal jobb mint a Garnieres fàtyolmaszkok( nekem nem tetszenek)! Szèpen arctisztítàs utàn- az esti tv nèzès közben csodákat művel a tàg pórusaimmal ès az egy kèt pattanàsommal! Szépen hidratàl,megnyugtatja a bőröm ès szèpen kisímitja az arcom😊!!!!!

Lili2109
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. július 21.

Nem rossz maszk, de nagyon csíp... engem annyira, hogy így nem szeretem használni.