KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Parfümök

Carlito
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 24.

Nem rossz nem kiemelkedő de kellemes fűszeres illat.és nem horror drága..

kék lány
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 24.

Szerintem szinte egy az egyben Kenzo Flower EDP.

Kedi81
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 23.

A sok megosztó vélemény és a nagy reklám miatt nagyon kíváncsivá tett,általában a gyümölcsösen édeskés,fűszeres illatokat szeretem,gondoltam,hogy nem fog tetszeni...egy brutál erős,karakteres illatra számítottam,ha már a Guerlain cég és Angelina Jolie összeállt én ilyennek képzeltem:-)

Kétszer is kipróbáltam parfümériákban tett látogatásaim során,mert nem akartam elhinni,hogy ilyen :-)
Most kaptam belőle egy 10ml-est-köszönet érte ezúton is Adriennek-és még mindig csodálkozok rajta-mert TETSZIK :-)))

Teljesen más,mint amilyen illatokat használok és szeretek,de mégis megfogott,a bőrömön olyan kis kedves,halk,tisztaság illattá alakul,a levendula és a vanília dominál de abszolút nem töményen,mintha csak valami erősebb öblítő illata lenne,számomra nagy meglepetés :-)))

Update:
Újabb meglepetést okozott,de sajnos negatívat,mivel eddig csak csuklón próbáltam tegnap bevetettem éles helyzetben,kb. 2-3 fújással,és egy jó fél óráig lehetett csak érezni,a felsőmre is került,ott is csak keresgélve illatozott,de nem olyan intenzíven ott se,mint amit egy Guerlain illattól elvárnék,emiatt egy csillagot levonok,pedig nagy üveggel is be akartam ruházni annyira tetszik,még tesztelgetem,de,ha tényleg csak ennyire tartós,akkor sajnos el kell felejtenem... :-(

Update2:
Csak nem hagyott nyugodni a dolog,most már minden nap Őt használom,6-7 fújással tudtam elérni 2-3 órás "illatozást",a felsőmön még órák múlva is érződik,de csak,ha keresem,pedig ott is olyan jó illattá változott pár óra múlva,nagyon szomorú vagyok,annyira tetszett,de ez vicc,hogy ennyi pénzért,ilyen márka név alatt egy ilyen semennyire se tartós illatot kapunk..... még egy csillagot levonok,és azért nem csak kettőt kap,mert olvastam más véleményét,akinek tartós,tehát lehet csak velem nem kompatibilis....de akkor is nagyon elkeserít,pedig úgy megörültem végre valami tőlem távol álló illat is megtetszett,nem is kicsit..... de ez felejtős,ennyi pénzért azért ne csak az érezze aki megcsókol,én is érezni akarom!!!! :-(((

ladri
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 23.

Először nem lettünk barátok, mert erőszakos volt , erős és tömény. Aztán eltelik egy elég hosszú idő, és nem győzöm szagolgatni, annyira tetszik. Nagyon erős, ezért elég 1-2 fújás, és egész nap érzem.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 23.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 23.

Amíg lehetett parfümériában kapni, addig mindig vettem egy kis 15 ml-s példányt. Sajnos az utolsónak a vége megromlott, fájó szívvel dobtam ki. De most megrendeltem a netről, remélem, nem kell csalódnom. Nekem nem Párizs jut eszembe róla, inkább egy virágos-gyümölcsös kert, ahol mindig süt a nap. Nem az a szokványos illat. Aki az extrát, a csavart hiányolja belőle, az szagolja végig a parfümériák kínálatát, 90 százalékban egymáshoz hasonló parfümöket talál. Vagy vizenyős kis lepkefing illatkákat, vagy minden édes és ragad. Ez egyik sem, hála az égnek, hanem jól felismerhető, bár valóban nem a karakterességéről azonosítható be, hanem inkább, hogy olyan jól el van találva. Bután hangzik, de nem tudom jobban kifejezni.

ladri

Én nagyon szeretem. A Luxure illatok rajtam nagyon tartósak, nagyon szeretem őket. Ezt inkább hűvösebb időben szeretem, melengető, ahogy körülölel az illata.

ladri

2 hete van meg, abszolút szerelem. Már első illatolásra is szerelem volt. Rajtam egész tartós, mennyei illata van. Egyszerűen imádom szagolgatni. Varázslat.

Blackbird
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 23.

Ózon,ibolya-nem levél,hanem maga a virág- bőr,neroli,pézsma,és keserű narancs.Az Atelier Cologne-okhoz képest nagyvad,pedig ez csupán egy szépen komponált,elegáns,de valójában fülledten erotikus-izgalmas ,végtelen szexualitással átitatott illat.Persze semmi direktség,hanem csak sejtet.Nőies.Kacér.
Pillanatok alatt átalakuló illat, a kifújást követően előbújik az ibolya, a bőr, a dög pézsma,de nem melegszik be,nem lesz közönséges,nem kedvesedik el,szerencsére.Meglepően tartós,közepes szillázsú ,nem zavaró,nem tolakodó,de megbolygat.Ez az illat kopogó cipősarkakat kíván,hetyke,merész és friss,annak ellenére,hogy van az ígéretének súlya .
Végtelenül szomorú,hogy egy limitált széria darabja, nem könnyű-persze nem lehetetlen- beszerezni.Férfiakon még szebb lehet..

ladri

Ez az illat valami isteni. Folyton visszatérek hozzá, pedig sok parfümöm van. Mégis időről időre ú
őt fújom magamra. Nagyon tartós rajtam, és elegáns feelingje van.

tátombák
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 23.

Párom akárhányszor ezt viseli, én beleszippantok egy nagyot a levegőbe, kihúzom mellette magam és arra gondolok, hogy "igeeeen kislányok, ez a görögisten az enyém!!"

Hezitáltam, hogy a To be king, vagy ez legyen a karácsonyi ajándék, szerintem jól választottam. Azt figyeltem meg, hogy teljes áron nem éri meg megvenni, rengetegszer látom akciósan, 2-3 havonta biztos hogy van féláron is drogériákban. Nem véletlen egyébként, hogy valamelyik őszi kuponos hétvégén szombat reggelre teljesen elkapkodták ezt az illatot. Ruhán tovább érződik az illat, bőrön fél nap. Friss, férfias, nem tudok betelni vele, mondjuk barátom a To be rebelt szívesebben használja, hiába próbálom efelé terelgetni... :) Később egyik jó barátom is beszerezte (teljes áron szegényke...), rajta is szuper, néha tartok is attól, hogy összekeverem őket a sötétben... :)

Az üvegéről annyit, hogy jellegzetes még azoknak is, akik nem merültek bele túlzottan a parfümök világába. Ha bárki meglát egy random henger alakú parfümös üveget, másnapra elfelejti. De a koponya formáról mindenkinek a Police ugrik be. Naugye, hogy mégsem olyan rossz ez a koncepció...