KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Parfümök

Leoka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. január 23.

Vakon rendeltem ezt az illatot. Hajtott a kíváncsiság. Kibontottam, fújkáltam, majd lettem, ez még a wc-be is sok lesz, a család ezt nem fogja elviselni…mellényúlás…. egy próba után leírtam ….kislányom elkérte és papírzsebkendőre fújkált belőle…
Tettem, vettem kezembe akadt a papírzsepi… oh…. rohantam a kincsemért a wc-be, hogy megmentsem. Egész más illat tűnik elő, ha lecsendesedik.
Másolat ellenére nagyon keveset kell használni belőle. Ki kell várnom, azt a néhány percet, amíg eltűnik az illat elején az a fura „szag” aztán jöhet a találkozás Chanel-lel.
Nem megszokott illat, nálam az elején nagyon tömény rózsa, ami szépen átmegy édes, púderes, narancsos illatba, pici jázminos beütéssel. Nyárra nekem sok lenne, max. estékre tudom magamon elképzelni.
Vannak illatok, amit tudni kell viselni, itt a név kötelez.
Nem a fiatal lányokon most megszokott cukros illat. Ez már a nők illata …

itislikeacoma2
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. január 23.

Számomra ő Az Illat. Nagyon sokféle parfümöm van, minden kategóriából, de vele különleges a kapcsolatom. Annyira szokatlan, annyira más, mint bármi amit valaha szagoltam. Hiába az Angel flankere, én teljesen másik parfümként tekintek rá, mert az én orromnak teljesen más. Első szaglásra szerelem volt, és napokig semmi másra nem tudtam gondolni, csak rá. Az első kifújáskor iszonyatosan megijedtem, borzalmasnak éreztem, és bántam, hogy egyből a csuklómra fújtam belőle. De eltelt egy pár perc és megcsapott a legfurább, legédesebb, legbűvölőbb illat, amit valaha éreztem parfümben. Egyszerűen csodálatos volt, tényleg mint egy igazi angyal illata. Az az egy fújás egész nap körbelengett, és 10 óra múlva, amikor lefeküdtem, még mindig tisztán éreztem az illatát. Brutális a hatósugara és a tartóssága, mint az összes Muglernek. Egy fújást szoktam magamra a nyakamra fújni reggelente, majd egy másikat amibe belesétálok(amikor hármat fújtam belőle, a környezetem finoman a tudtomra adta, hogy azt többet ne), és ez a két fújás tökéletesen tartós egész nap. Nyáron, vagy egyáltalán melegebb időben képtelen lennék használni, egyszerűen ahhoz túl sok, ő kizárólag a hideg időben élvezhető, ugyan úgy ahogy nyáron, a 40 fokos melegben sincs senkinek kedve meginni egy hatalmas bögre forrócsokit tejszínhabbal a tetején... de mégis ez a parfüm, az Angel Muse az, ami elnyerte a szívem :) Aki szereti a Mugler illatokat, vagy úgy általában a túlzást, annak bátran ajánlom hogy szagolja meg... mert ez egy igazi kis csoda. ❤

Biboo99
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. január 23.

Nagyon imádom ezt a parfümöt, sokat dicsérik is! Már a második üveggel használom. Tartósnak is elég tartós az illata:)

targa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 23.

Két hajmosás között segít kicsit felfrissíteni a hajat. Egyáltalán nem zsírosít, édes illata van, ami sokáig tart.

coralineee
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 23.

Nagyon nagy NEM! Az eredeti Girl of now rajtam gyönyörű, édes, marcipános csoda egy kis csavarral. De ez... van benne valami nagyon zavaró felhang amit már az üvegből szimatolva érzek és magamon egyszerűen nem tudom elviselni.

Melani79
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. január 23.

Ebayen sikerült natural sprayben megszereznem. Bàtran merem mondani, hogy különleges illat, aki az édeseket szereti annak nem ajànlom. Halle Berry illatban még nem csalódtam :-)

emb1p3
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 23.

Mély, testes, fűszeres, ám emellett nem édes, hanem kifejezetten száraz illat, a kesernyés dohány és a bódító méz patikamérlegen adagolt, tökéletes kontrasztja adja Chergui karakterét, legalábbis a szívillatét, minden más csak mellékszálnak tűnik számomra. És hangsúlyozom, hogy az én bőrömön, mert fragranticán írnak olyasmiket, hogy édes cseresznyés dohány, répatorta, mi több, púderes illat, sőt, fullasztó szexualitás, mintha teljesen mást szagolnánk, és ezért is hálás vagyok, mert ezek sokkal unalmasabban hangzanak, mint az fenséges ellentét, amit érzek. Bár sokan férfiasnak találják, ez ne ijesszen el senkit a kipróbálástól, talán az lehet az oka ennek a benyomásnak, hogy inkább mediterrán típuson mutat, én az vagyok, szerintem teljesen uniszex. Tudom, hogy a Feminité du bois a közönségkedvenc, de az export line-ból én ezt az üveget fogadnám el a legszívesebben.
Amúgy a Bvlgari Blackes párhuzam nagyon frappáns, és igaz is lehet, hogy akinek az tetszik, annak ez is fog, a Blackben is van egy édes-keserű kontraszt, vanillin vs. füstös kávé-bőr, de a Serge Lutens fej- és szívillata szofisztikáltabb - 2,5× annyiba is került, ugyebár -, a leszáradás viszont tényleg nagyon hasonló. Csak oda jutok a mérlegelés végén, hogy a Black mekkora mainstream kincs, ráadásul hét évvel megelőzi niche barátját, úgyhogy sajnálom Sheldrake és Lutens urak, ez bizony mínusz 1,5 csillag lesz, remélem, ez a csapás most alaposan megviseli Önöket.

TheNancy07
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 23.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 23.

Tavaly hónapokig tartott megtalálni az illatom. Nem tudtam, hogy mit is keresek, millió szaglászás és kávéba fulladás volt. Mászkáltam az üzletbe már nem tudom hanyadjára és megpillantottam a limitált kiadásnak az üvegét. Az alsóbb polcokon volt, egyáltalán nem feltűnő helyen, a környezetébe is teljesen beleolvadt. Hm, gondoltam ezer illat után mehet a teszt ennek is az üvege megfogott (szeretem a letisztultabb dolgokat). Először a papírra fújtam, ott eléggé édesnek éreztem, semmi extrát nem mondtam rá. Aztán, aki elkísért férfi ismerősöm azt mondta, hogy na ez tényleg nagyon jó, egyedi és nem pacsuli. Mondom mii, ez? Teljesen vattacukros. Aztán befújtam vele a csuklóm. Mivel tél volt, ezért a sálamra is raktam, hogy milyen rajtam és textilen. Nos ezután jött az, amit eddig még nem nagyon tapasztaltam. 1 teljes hétig! rajta volt a sálamon, és fürdés után a csuklómon :o wáó, ez tud valamit, gondoltam. Majd miután többen is (leginkább férfiak) megdicsérték az illatot, így úgy döntöttem, hogy akkor beruházok rá. 1 éve használom, azóta is dicsérik. Rajtam édesebb lesz, sehol sem jön elő a gesztenye, inkább a vanília. Kellemes és egyben erőteljes, de egyáltalán nem tolakodó tartós illat. Juhuu, szeretem :)

nyuszo
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2019. január 23.

Trópusi, gyümölcsös illat....
Maracuja minden mennyiségben!
Passiógyümölcsön és golgotavirágon kívül nem igen érzek mást....
A kakaóbabot nagyon vártam, de nem jött...
A tartóssága úgy 3-4 óra, ruhán kicsit több.

Flami
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. január 23.

Egyetértek az előző véleményezővel, hogy ennél szebb illat nem létezik!!! :-)
Kifújtam és azonnal elvesztem, nem kell itt várni, hogy pl. leszáradjon, ez azon nyomban elvarázsolt.
A tökéletes tisztaság-virág-testápoló-púder illat, ahhh.
Locsolni akarom magamra egész nap!!!!
Ezek után vágyom a parfümre is, mert állítólag hasonlít, csak az tartósabb.
Ha valakinek van akár ez, akár az és megunta, kérem, jelentkezzen és felvásárolom az összes üveget! :)
Ruhán egészen jól megmarad, jobban mint bőrön.
És még valami :), megérkezése napján, miközben bódultan élveztem az illatát, fizetésemelést kaptam. :))))