KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Parfümök

Luiselotte
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. március 23.

Mi mást kaphatnék New Yorkból ajándékba? :)Még sohasem volt DKNY alma parfümöm kiváncsi voltam mit tud .
Iszonyúan örültem neki és télvíz idején azonnal fel is fújtam a csuklómra és aztán igyekeztem nem levegőt venni a kocsiban .
Sajnos rajtam a virág illatok nagyon ritkán működnek. Aminek könnyed, légies édes illatnak kellene lennie az szúrós és keserű .
Fájó szívvel elajándékoztam.

bbrilona
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2017. március 23.

Finom, nőies illat. Szeretem.

Luiselotte

Leírás alapján tökéletesen illik hozzám, de persze nem hozom a papírformát. Barátnőmtől kaptam ajándékba 100ml- t , egyszerűen nem tudom hordani, mert keserű és punnyadt lesz rajtam. Sehol a friss gyümölcs és a virág:(
A két pontot a letisztult üveg kapja... ami benne van az térparfümnek lesz elfújkodva.

bbrilona

Semmi különleges. Erős, de nem karrakteres illat.

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 23.

Nekem is ajándék volt. Először nem tetszett, nagyon tolakodó virágillat jött elő. Idővel puhábbá és púderesebbé vált ezt leszámítva eléggé lineáris illat. Nem egy nehézbombázó, de hétköznapokra rohangálósnak a tavasz-nyári szezonban elhasználtam. Nem lett kedvenc, egynek jó volt. Magamtól biztos nem választottam volna, rossznak sem mondanám mert el tudtam használni.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 23.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 23.

upd. Rajtam határozottan epres! Soha ennyi dícséretet nem kaptam még az illatomra.

Ritkán hordok gyümölcsös illatokat, de ezt meg kell vennem tavaszra! Tökéletes!
Édes-gyümis, fás-gyümis, ezt a kettőt váltogatja percenként. Úton van felém egy nagy kiszerelés, ma magamra fújtam a D.ban, alig várom, hogy használhassam!

Carlito
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 23.

Ma megjött a kicsike és nem bántam meg...de viszont nekem valamiért nem tűnik tartósnak...
AZ eleje pofán vágja az embert de hihetetlen mennyit változik idővel..kellemes édes citrusos illat lesz..
Az ár-értéka aránya pedig kiváló !!

Myrtle
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 23.

Friss, izgalmas, tiszta illat, nálam egyértelműen nyári kategória.
A felütése citrusos-fűszeres, később kissé citrusos-szappanos tisztaságillat, aldehides.

Mhajni
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. március 23.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. március 23.

Még csak egy minta van belőle, de nagyon bejön, azt hiszem beruházok egy teljes üvegre kuponnal :) Tartósnak bizonyul, és a nagyon narancsos első benyomás hamar elillan, utána valami kellemes, kicsit édes, számomra behatárolhatatlan, de nem szirupos illat marad. Azt hiszem lecserélem a Tendre Jasmint :)

molnardokigergely
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. március 23.

Tomboló fűszeres citromorgia, forró őrületes nyár. Armani Homme, Eau Sauvage, Azzarro pour Homme, Terre dHermés közös metszete. Ez egy felnőtt illat, férfiaknak. :)