KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Parfümök

eveartstar
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. május 23.

El a kezekkel, ez nem cukorleveken tengődő kislányoknak való!
Régen találkoztam vele, megörököltem egy üveggel a nagyanyámtól. Nem mintha ő hozzá illett volna, nem is ő választotta, hanem az egyik fiától kapta ajándékba. Nem is tudom, azt hiszem sosem fújtam magamra, vagy nem emlékszem rá. Bár már az üvegen is túladtam, de ezer közül is felismerném az illatát. Mély, erőteljes, jellegzetes nagy szillázsú virágillat. Az lehetetlen, hogy ezt valaki ne jegyezze meg!
Az intelligens, elegáns örök dáma-díva illata!

Luna1024
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 23.

Csere útján jutott hozzám ebből az engem régóta érdeklő illatból egy fújós - innen is köszönöm, Éva! :)
Én azt gondoltam, hogy első szippantásra szerelem lesz. "Rocker Femme Fantasy" - úgy véltem, a név mindent megtestesít, ami én vagyok, illetve ami hozzám közel áll: a lázadást ("Rocker"); a finom nőiességet ("Femme"); és a csipetnyi infantilizmust, ami talán még bennem van ("Fantasy"). Szóval azt gondoltam, hogy ez az illat minden ízében az Enyém lesz, így nagybetűvel, pláne mert szeretem is az édességeket, utálni így valószínűleg nem fogom...

Ez az első illat, amit Britney-től megismertem, még az alap Fantasy-t is csak futólag illatoltam, hasonlítgatni így nem tudom, bár a Fragrantica szerint nagy a párhuzam az anyaillattal. Annyit tudok elmondani, hogy ez egy édes, krémes illat, amiben ugyanakkor semmi különleges nincs. :( Érzem a szedret és a tejszínhabot, és érzek 1-2 óra után némi csokit/mogyorót/nugátos valamit is, meg egy kezelhető adag édességet, kókuszt azonban egyáltalán nem - ennek mondjuk nem tudom, örülök-e, vagy sem. Édes illat mindenképp, bár picit meglepődtem, hogy többen is túl édesnek találják (de ez biztosan bőrfüggő), mert rajtam éppcsak kellemesen, közepes mértékben az.
Szerintem gourmand illat akarna ő lenni, de ezt megakadályozza az a mérhetetlen mennyiségű MŰANYAG, ami benne van... Igen, rajtam van egy rettentő szintetikus mellékillata, rosszul vagyok sajnos az ilyenektől, és nagyon sajnálom, mert amúgy igazi kis finomság is lehetne - de én nem tudom élvezni, mert mindent elural A Műanyag... Gagyi, és - elnézést a kifejezésért, de -, igénytelen hatása lett rajtam sajnos. :(
A másik problémám az, hogy szerintem abszolút nem illik rá a neve: van benne egy adag varázslat, és tán még az is ráfogható, hogy nőies, bár inkább a cserfes, huncut típus, mint a klasszikusan elegáns... Na de hogy "Rocker" lenne...? EZ?! Semmi, de semmi vadság nincs benne, kb. annyira nem értem most a névválasztást, mint a Zadig & Voltaire illatainál...

Összességében csalódott vagyok, mert valami természetesebbre számítottam - bár joggal róhatjátok fel nekem, hogy ennyi pénzért ne várjak csodát, ami valahol igaz is. Az ára baráti, ezt mindenképp értékelem, az üvege szép, illetve az illat maga nem katasztrofálisan rossz (sőt, nem is lenne rossz, ha nem volna szintetikus), de azért nem is egy nagy dobás, celebillatok között is vannak nála ezerszer finomabbak. A hasonlóan népszerű Jessica Simpson Fancy például köröket ver rá - szerintem -, a szedres-tejszínhabos kategóriában pedig a Signorina Misterioza nekem a csúcs. :) Kipróbálni jó volt, de pénzt nem adnék érte.

Rita0126
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 23.

Szerelem. Olyan tisztaság illata van. Könnyű, légies, mégis tartós. Imádom.

zsolyomi.dora
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 22.

Az illatat imadom, de semennyire sem tartos... nagy csalodas volt, mert eloszor probanak megvettem azt a 2000 forintos nagyobb kiszerelesu parfum sprayt, hogy mennyire tudom viselni egesz nap, megszerettem nagyon, aztan befizettem erre, es szomoruan konstataltam, hogy ugyanannyira “tartos”, mint a spray.... kar erte, mert az illata tenyleg patent, de nem fogom fel orankent fujkalni magam ilyen anyagokkal, hogy erzodjon is valami...

klau810614
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. május 22.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. május 22.

Nem szoktam Avonos illatokat használni , de kaptam ebből egy pici mintát és kész végem van 😃 Hát ez nagyon jó! Juicy Viva la Juicy és Juicy Gold vonal és sokkal tartósabb és finomabb is mint azok! Hihetetlen hogy végre valami finom és nem az a tipikus egyen illat az Avontól!

illatvarázs*
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. május 22.

Nagyjából 2 évig volt fent a tesztelendő illatok listámon. Reméltem, hogy egyszer felém sodorja a sors, mert az elképzeléseim szerint ez nagyon nekem való illat. Végre, végre a sors mozdult és az illatot teljes valójában, finom, puha illatmolekuláit beszippantva élvezhetem. Az illat pont olyan, mint ahogy elképzeltem, cseppet sem csalódtam.
Ez az írisz, pézsma és szantálfa násza, egy kis orgonás aláfestéssel.
Nekem jellegében picit Trussardi-Inside, My Name és Ferragamo-Emozione illataihoz hasonlít.
Ez a békés, kiegyensúlyozott napok megkoronázásához kiváló illat.

RenataB
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 22.

Megosztó illat, kicsit túlzásokba menően is.
Nekem a korábbi öreg illatai nem tetszettek, mondjuk nem is vagyok az a nagyasszony típus, főleg nem érdekel, hogy mindenki tudja, hogy igen, rajta Chanel van.
Kifejezetten szeretem a szappanos illatokat, fogalmam sincs miért. És benne megtaláltam, amit kerestem. Finom, elegáns, de mégis bármikor viselhető illat. Hogy szürke kisegér lennék ettől, legyen. Nem is vagyok az a harsány, nagyszájú nő, főleg nem vagyok elegáns, madamme (mademoiselle). Szóval mi működünk együtt, nagyon is.
Köszönöm a Chanel-nek, hogy ránk, szürke kisegerekre is gondoltak és lehet egy olyan illatunk, ami magában hordozza a Chanel-t és kicsit mégsem.
Öt csillag.

fannipetra
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 22.

Nagy reményeket fűztem hozzá, bár tudtam hogy ez csak egy testpermet, az elvárás nyilván kisebb volt, mint egy parfümnél, mégis csalódás. Hiába fújok magamra bármennyit, fél óra után alig érzem, barátnőmön úgyszintén. Bármennyire is jó az illata fújásnál, nem fogom újra venni a tartósság miatt.

pomme
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 22.

Ma érkezett több parfümmel együtt és ő a kedvencem :) Odáig vagyok a fagyis illatokért (Dreamsicle, Agua del Sol), de ő csak "félig fagyi", mert gyümölcs sorbet illatú. Annyira finom :) Fanyar a birstől és a vérnarancstól, édes(kés) a licsitől, és tényleg van benne egy halvány zöld jegy, de kb annyi, mint amikor a citromsorbet mellé odabiggyesztenek egy levél mentát vagy bazsalikomot (illatra nem olyan, csak zöld :) ). Ha csak az illatot nézem, akkor egy frissítő, jeges-gyümölcsös desszert kalóriák nélkül, nem túlzó, nem erős, nem giccses, nem vattacukros. Ha az üvegét nézem, akkor meg azt gondolom, hogy valahogy a gyártósoron összekeverték a parfümöket, mert nem igazán van összhangban a finom és visszafogott beltartalom az ultrabrutál üveggel. Annyira nehéz, hogy súlyzózni lehet vele...
Update: lemértem, majdnem fél kiló :D
Update 2: sokat használtam, de ebben a nagy melegben nem elég édes nekem. :( Tudom, télen kell édesben hemperegni, de most valahogy "kitrinigirlöztem magam". Feltettem, ha valaki kipróbálná.

Neubauter
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 22.

Csodas, valodi ciprusillat, furdovizbe szoktam csepegtetni! 5*