KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Parfümök

Scara
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 22.

Kellemes, édes, viszonylag tartós illat.
Tetszett a kivitelezése, de sajnos pár alkalom után már nem nyúltam érte, nem adott akkora plusszt.

Scara

Tökéletes választás ezen a naptárilag télnek álcázott, napsütéses tavaszi napon :)
Én sem találtam benne semmi vizes illatjegyet szerencsére, csak finom virágos marcipánillatot. Szerencsére elég tartós is, mert bár a kis 30ml-es üveg is gyönyörű, elég nehéz ahhoz hogy cipeljem magammal.
Upd.: Sajnos pár fújás után kiderült, hogy nekem sok ez a marcipán illat egész nap - mert bizony tartós , így feltettem eladásra.

Scara

Néhány évvel ezelőtt volt egy kis üveggel, még az előző kiadásból. Elhasználtam, de nem vettem újra. Ugyanaz az érzésem volt vele kapcsolatban, mint a JHG Anyway kapcsán: egy idő után zavar benne valami szúrós illatjegy.
Kipróbáltam most az új kiadást nosztalgiából és meglepően tapasztaltam, hogy ebben nincs semmi szúrós, csak a kellemes, légies, elegáns tisztaságillat.
Természetesen jött velem haza. :)

Tudom addig még sok víz lefolyik a Dunán, lesz még addig ezer és egy parfümszerelem, de megkockáztatom, hogy ez lesz jövő tavasszal az esküvői illatom. :)

Upd.: Teljes csalódás a tartósságát illetően. A régi kiadással nem volt ilyen probléma. Ez viszont 2 óra alatt nyomtalanul eltűnik. Szomorú, hogy manapság már nem lehet elvárás a tartósság egy magasabb árkategóriás parfümnél sem. -2 csillag. Feltettem eladásra.

Scara

Nagyon szerettem volna szeretni ezt a csodás illatot, de sajnos rajtam nem működik szépen.
Nagyon összetett, régi emlékeket idéző illat.
Sajnálnám csak azért megtartani, hogy időnként a levegőbe fújva szagolgassam, ezért feltettem eladásra.

Myrtle
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 22.

Az általam valaha próbált egyik legjobb jázmin illlat, amelyben semmi nem homályosítja vagy édesíti el a jázmin tiszta ragyogását. Visszaidézi a kora nyári horvátországi sétákat a jázminbokrokkal szegélyezett kis utcácskákban. EDT létére meglehetősen tartós és intenzív, 5 csillagot érdemel.

banyadék
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2018. július 22.

Számomra ez egy nagyon túlárazott parfüm. Virágos, kis hatósugarú illat lett rajtam, ami három-négy óra után alig volt érezhető. Nem akarok senkit megbántani és elnézést kérek a rajongóktól, de mintha valamelyik Avon illatra emlékeztetne.

banyadék

Isteni illat, de a 2012 szerintem jobban sikerült.

banyadék

A legleglegleglegeslegjobb FÉRFI illat számomra. Aki hódítani akar, ezzel tegye. Engem szó szerint levett a lábamról. ;-)

Timi8
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. július 22.

Anyunak volt ilyen (vmi 1000 Ft volt az Ázsia Centerben, de 6-8 éve is van már, h.vettem ezt neki...) nyáron imádja a Green Tea-t ez pedig a legtökéletesebb alternatìva. Rajta egyébként ez az utánzat sokkal tartòsabb volt az eredetinél ( párhuzamosan használta a kettőt ) illata pedig egy az egyben ugyanolyan.

gangix
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. július 22.

Lágyan körbeölelő, friss, kedves rózsaillat. Megértem azokat, akik ebben a parfümben találják meg az igazit! Nálam is felkerült az új kedvenceim listájára. Kiérzem belőle Kurkdjian Aquáinak modern frissességét, csöppet sem nehezül el, órák múltán sem válik súlyossá, édessé.
Igen, a tartóssága sajnos lehetne jobb... Talán egyszer jön majd az Á la rose forte!
Olyan univerzálisnak érzem ezt az illatot, hogy bármilyen korú, stílusú és munkakörű Nőn el tudom képzelni. Pl. remek parfümajándék lehet, ha valaki mindenképpen parfümöt szeretne adni, és nem akar kockáztatni.