KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Parfümök

Brndtt
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 13.

Egyik kedvenc parfümöm, de ez az illat tipikusan az amit csak nyáron bírok elviselni. Ha télen magamra fújom egyszerűen nem tetszik, nincs neki az a "hangulata".
Nyáron mindenki megkérdezi, hogy milyen parfüm ez. Nem kell sokat fújni belőle max 3 fújás és már akkor is nagyon érezhető. Tökéletes illat nyárra.

Kisangyalcsillag
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. november 13.

2018 okt 4: Prada Infusion d iris a nagy nagy kedvenc illatom. Sok íriszes illatot próbáltam és mindig megállapítottam, hogy az én orromnak igenis a Prada a legfinomabb. 😊Aztán vettem ebből az illatból itt egy kis fújóst és meglepődve állapítottam meg magamnak, hogy bizony a Prada lehet legyőzőre talált 😁😁😁. Egy hete próbálgatom ezt az illatot, szóval még azért nincs eldőlve teljesen a dolog..... de az biztos hogy ez egy csudiszépen, mit szépen, gyönyörűen összerakott illat. 😊Az eleje nekem egy az egyben Montale So Iris Intense, földesen íriszes... de aztán teljesen más irányt vesz, édesebb, puhább , sokkal csajosabb lesz. Egyfolytában a csuklómat szaglászom és mindig megdöbbenek, hogy jééé.. megint más egy picit.... és mennyire,de mennyire jó illatom van nekem.😁😁😁
Nagyon bőrközelivé válik, nem egy kiabálós illat és sajnos gyakran újra kell fújnom, mert rajtam nem tartós, viszont az illatélmény.....fantasztikus. ❤❤❤❤
Az ára....horrorisztikus😬😬😬😬😬😬lehet mégis inkább a Prada??🤔🤔😊😊😁😁ki tudja.....😁

2018 nov 13:
Muszáj volt beszereznem. Jelentem legyőzte a Prada-t...😂😂😂úr isten.. magam sem hiszem el...😁de tényleg legyőzte. Vmi hihetetlenül finom, krémes, balzsamos illattá alakul, a legvégén pedig ott van az a fantasztikusan "poros" puhaság.❤❤Nem is tudom megfogalmazni...😂Annyira jóóóó.Egy szó mint száz,imádom imádom..Boldog vagyok h az enyém lett ❤❤

széva
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2018. november 13.

Elsőre engem is emlékeztet a Cinemara. Azt is nagyon szeretem igazi klasszikus. Még barátkozunk,eddig 5 ös.
Az üvege az csodás,ritka mikor ennyire remek üveg kerül egy illat köré. Kézbe veszed és nem akarod letenni.

Nos nincs vele semmi baj...tartós is különleges is csak nem az én illatom.
sajnálom ,mert imádom az üveget,de ez nem elég sajnos.

Málni
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. november 13.

Imádom a Prada "férfi" illatait :) Eddig a Luna Rossa Extreme volt a nagy kedvenc. A sima Luna rossat és az Infusion d'homme-ot is használtam már, nemrég a Prada Amber pour homme-ot vettem meg és nagyon szeretem. Amióta megjelent ez a fekete üveges Prada, azóta járok szaglászni a Douglasba, ahányszor csak tehetem fújok belőle a bőrömre, ruhára, papírcsíkra, elég addiktív :) Friss, hűvös, tiszta illat mint a legtöbb Prada, de mégis ott az a fűszeres csavar pont mint a régi LR Extrémben, számomra unisex ez is, már alig várom, hogy picit lejjebb menjen az ára és a polcomon viszont láthassam :) Engem csak nyomokban emlékeztet a Midnight in Parisra (van itthon az edp és edt változat is), és a BLV blackre, a LRB friss fűszeres, a másik két parfüm inkább édeskés púderes illatok, de értem/érzem a hasonlítgatásokat.
Tartósnak és közepesen erősnek tűnt eddig a kézfejemen, meg is előlegezem neki az 5 csillagot.

6vilag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2018. november 13.

Néhány vakvágány után próbálok egyre megfontoltabban, tudatosabban parfümöt vásárolni. Jó pár tesztelés után is azt éreztem, van benne valami "mágnes", ami miatt nekem bizony nagyon tetszik, ez talán a gyömbér és a rózsabors kombója lehet. A minta, amit mutattam a kolléganőmnek, neki is nagyon tetszett. Azt mondta ez az illat bulizós, csajos, dögös illat. Hát én mást gondoltam, szerintem meg egy friss, vidám illat, amiben van egy piciny kis maszkulinság is, némi vaníliával keverve, de egyikből sem sok. Már itt is érződik a kettőssége, ami sok mindenben kísérti ezt a parfümöt.
És rózsaszín kupak ide, vagy oda, ez bizony mégsem édes. Szerencsére.
Hát jól megfontoltam, mire megvettem. Gondolkodtam rajta egy évet is talán, ha nem többet. Sokat vártam rá, sokat fontolgattam. Két napot fújtam, és mikor már az enyém volt, azt éreztem nem tudok vele együttműködni. Még szerencse, hogy volt kinek tovább adnom.
Ikrek a csillagjegyem és ebben is érzem a kettősséget. Egyszerre száraz és meleg, hűvös és távolságtartó. Hétköznapi és elegáns. Egy tipikus ambivalens parfüm, én nem is igen tudom kategorizálni, még napszaknak megfelelően sem.. Hideg v. meleg, este v. inkább nappal? Nem tudom, a pillanatnyi benyomás határozza meg, hogy illik-e az adott hangulathoz. Tetszett, de viszont mégsem tudtam viselni, mint sok mást sem.
A kolléganőmön viszont nagyon szeretem, jó, mert közel van hozzám, nem teljes egészében kellett megválnom tőle, naponta élvezhetem. Rajta azt az arcát mutatja, ami megtetszett benne, a csavaros csípőssége. Rajtam inkább a vanília dominált.

lohnerniki15
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 13.

A kedvenc parfümöm. Ajánlom a virágos, édeskés parfümök kedvelőinek. Friss, üde illatától minden reggelem jobban indul. Nem hagy foltot, nagyon tartós, a sálamon, kabátjaimon még napokkal később is intenzíven érzem az illatát. Megéri az árát.

Agikaszucs
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. november 13.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. november 13.

Mindenki megdicséri, tartós illat. Közel áll hozzám a "férfias" illata. 3. üveget fogyasztom.

Barbuska90
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 13.

Ma délután vakon vettem meg. Bementem az egyik áruházba, és vagy 5 fajta BB csomag (20 ml Edt+ 50 ml tusfürdő) volt 8€-ért. Amúgy is pont ki vagyok fogyva parfümökből, így gondoltam veszek egyet, max ha nem tetszik, kodobtam 8€-t. Ezt vettem, mert ennek tetszett a legjobban a doboza (BB parfümökből egyedül a Woman-t ismerem, ami kiskamaszként a kedvencem volt).
Itthon magamra fújtam és már elsőre nagyon megtetszett. Édes, kókuszos-vaníliás téli parfüm, ami a felfújás után kb 1 órával kimondottan hasonlít a Black Opiumra (legalábbis rajtam). Hétköznapokra szerintem nagyon jó kis illat, bár a neve nem igazán illik hozzá. Amúgy szerintem ez egy olyan parfüm, ami bárkinek jól állhat, kortól, stílustól függetlenül. A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, de eddig úgy gondolom, hogy nagyon jól tettem, hogy lecsaptam rá.

Bernadett86
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 13.

Az ujragondolt valtozat van meg.Gyanutlanul vettem meg nehany hettel azutan, hogy kibrobaltam az eredetit.Igazan meghokkento illatnak tartottam, jo par ora mulval amikor megcsapta az orrom azt mondtam huu az anyja ez tenyleg kiveteles alkotas.Nekem egy dolog jutotr eszembe rola, hogy fémes illata van, neha már a vérre emlékeztetett.De tetszett.Leszaradasa finom puha.Aztan kibontottam ezt..meglepodtem mar az uvegen is, teljesen mas.Ahigy az illat is.Bar igy is egyedi de kozel nem olyan mely, es az a femesseg ami a szememben igazan kulonosse tette, mar nem ugyanaz.Tartos meg igy is.Par ora uta engem Organzara emlekeztet.Nevessetek ki de annyira megdobbentett a kulonbseg a regi es az uj kozott hogy A4es oldalnyi emailt irtam angolul a parfum dobozban levo papiron megadott Estee Lauder cimre szemrehanyaskent, csalodottsagom kifejezeseul, a kibontast kovetoen 2oran belul😀Dobbenet de a valasz jott is 1heten belul!Elnezest kertek angolul, es jeleztek higy keresni fognak a magyar kollegak, kertek hogy adjam meg melyik uzletben vettem.Fel is hivtak par nap mulva, felajanlottak mindent, de nem eltem vele vegul mert addigra utanajartam, hogy O is aldozatul esett a valtozas szelenek.Azert annyit elvartam volna, hogy ezt beismerje a haz a valaszlevelben.Megtartottam mert igy is kiveteles.Pont ma nezegettem, meg online is horror ara van, szoval orulok, hogy birtokolhatom.Nem mindig tudom elviselni, valamikor emelyit es nem jottem meg ra melyik evszak a jo neki.4csillag, az eredetinek menne az 5 is.

Titanilla10
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 13.

Évekig a párom hugo bosst használt.Tetszett hogy végre váltott nagyon tetszik ez az illat férfias illat de nem az a nagyon markáns tolakodó illat lendületet frisseséget sugároz.