Legújabb vélemények - Parfümök

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 22.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 22.

Upd. Elfogyott, vettem itt egy üveges maradékot, de kell egy nagyobb kiszerelés is, mielőtt végleg eltűnik. Alapillat nálam télen-nyáron, imádom, ahogy átalakul rajtam, teljesen összesimulunk. A környezetem dícséri, friss, üde,tiszta illatnak érzik. Próbáltam a Pull&Bear Phillys-ét, ami hasonló, de az eredetihez képest egy locsolókölni. Vérzik a szívem ezért az illatért, erőltetik helyette a Love Story vonalat, de minek.....

A legfinomabb púderes illat! Az elején nagyon megszúr, de nem szabad tőle elmenekülni, mert gyorsan a bőrre simul. A Chloé EDP mellett másik nagy kedvencem a márkától.

viki1285
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 22.

Egy 100ml-s boldog tulajdonosa vagyok! :) Nekem a Mademoiselle is hosszú évek óta az alapillatom,egy kicsit talán citrusosabb,könnyedebb,nyárra tökéletes.Viszont amikor az idő hűvösebbre fordul,az Intense-t használom.
Ő egy markánsabb,fűszeresebb, de hasonlít a Mademoiselle-hez.Én személy szerint egyáltalán nem érzem édesnek.Amikor először viseltem,bementem üzletekbe próbálni,volt ahol a tulajdonos azt mondta,minek a ruha ha egy ilyen fenséges illat van rajtam,ettől biztosan megőrülnek a pasik.Volt olyan üzlet,ahol a próbafülkéből kiléptem,ott ült mind a három eladóhölgy a kanapén és kiváncsian érdeklődtek milyen illatot viselek,mondtam,hogy a legújabb Chanel-t!

Erina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 22.

Friss, ropogós, citrusos, enyhén virágos illat (rajtam). De semmi hűha, ez valami új érzés, csak mintha egy hasonló parfümöt turbóztak volna fel a Gucci felirattal, és egy szépen csengő névvel. Viszont nem szabad sokat fújni belőle, mert akkor már sok lesz! Két fújás bőven elég. Tartóssága közepes, jó néhány óra. Kezdem elveszíteni a reményt, hogy valaha is megtalálom az igazit, amit minden nap tudnék viselni, mégsem érzem mindenhol, mert divatból fürdök benne. Ez egy átlagos parfüm, nincs benne semmi bumm. Hármaska.....

mariann33
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. szeptember 22.

Az Extreme változatot ismertem csak,de úgy hozta a sors,hogy egy ilyen birtokosa lettem.,amit már az illat megérkezése előtt sem bántam,a sok utánaolvasás szerint ezt frissebnek,zöldebbnek jellemezték.
Első kifújáskor szó szerint orrbavágóan zöld,a szó legjobb értelmében!A frissen vágott fű illatát kizárt,hogy bármi ilyen hű módon adná vissza!
Fél óra elteltével számomra ugyanaz a két illat,annyi különbséggel,hogy ez végig frissebb marad annak ellenére hogy a kókusz és a tejesség szintén jelen van.Nekem az extreme édesebb,inkább hűvös idős illat,még ez négy évszakos.Többszöri használat során azt kell mondjam hogy nem dominál benne a kókusz,nem úgy,mint az extrémben,azt el is adtam,mert az én ízlésemnek ez letisztultabb,zöldebb,fügésebb,és a kókuszt nem igazán szeretem ilyen dózisban.A tartóssága semmivel nem marad el a másiktól!Férfiakon elképzelni sem tudom,egy férfi használjon férias parfümöt ha már férfi,ez női illat,totál félrevezető a legtöbb esetben az unisex jelölés.Bár amint kifújjuk az illatot,nincs ami félrevezessen,egyértelműen női parfümről van szó.Annyira jó hogy létezik ez a márka,mert semmihez nem foghatók az illatai,azok sem amik nem tetszenek,de ha nem lennének szegényebb lenne a parfümvilág és az érzékszerveink is meglennének fosztva egy különleges élménytől.Ez az illat fantasztikus!
UD.:csak egy észrevétel:nèha olyanom van,hogy vègigszaglàszom az összes parfümömet,mind tetszik,hisz azért vettem.De!Amikor a L'artisanok kerülnek sorra,mindig nyugtázom,hogy "igen,ezek mások mint a többi.kifinomultak,egyediek,élvezetesek,semmihez nem foghatók".
Az egyetlen màrka amit nem a neve miatt kell megfizetni,ebben biztos vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 21.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 21.

Aki erre rossat mondd arra nem tudok mit mondani, ez az illat egyszerüen csodálatos. különleges napokon használom, finom, urias illat

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 21.

Nagyon finom illat, szeretem különleges egyedi

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 21.

Ez az illat egyszerűen csodálatos, rengetek nagy nevü parfümöm van, összes Chanel, Herrera, Gucci, Nina Rici, Armani, Lancome, TomFord stb... De ez egyszerűen mindent veri, ez egy bájos szexi, csábitást igéz elő, én mindenap használom mindenap szeretem ezt a érzést, hogy megkérdik, megfordulnak utánam, hogy milyen illatot használok. Ez egy Igazi Női illat. Jobbat nem is tudok elképzelni, nincs vetél társa

Piscinke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. szeptember 21.

Most jutottam hozzá egy kis fújóshoz. Sajnos a pollenszezon még tart, emiatt hol érzek illatokat, hol nem...az első benyomásom az volt róla, hogy mézes illat, de nem súlyosan, nehézkesen, hanem mintha valami fa virágán érezném a mézet, légiesen, könnyedén. A leszáradása pedig Tresor-szerű. Ezt onnan gondolom, hogy ma Oriflame Volare (a régi, ami nagyon hasonlít a Tresor-ra) volt rajtam, és mikor este a csuklómat szaglásztam, teljesen hasonló illatot éreztem, mint napközben. Biztos fogom még tesztelgetni, de addig is simán 5 csillag, mert egyértelmű, hogy bejön nekem.

bettina28
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 21.

Megvan az EDT változat is ebből az illatból. Érződik a különbség szerintem, ez sokkal lágyabb, hígított verzió de ez is kellemes. Nyilván az EDT sokkal tartósabb ennél.

krémparádé
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 21.

Olyan illata van, mint egy buja zöldellő kertnek, amin végigsöpört a vihar és összetörte a leveleket, ágakat, és összetörte a sok kókuszdiót is, amiből kifolyt a tej és most ez az édes nedű keveredik a sok zölddel. Egyszerre friss és ragacsos, sztereó parfüm, az egyik orrlyukam ezt érzi, a másik amazt😁