KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Parfümök

blackberry
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 19.

Kellemes komfortillat. Lágyan érezni egész nap. Nekem kifejezetten tetszik a fejillatban található maszkulin vonal. Egész tartós, egyik alapillatommá lépett elő. :)

Szedres22
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 19.

Biztosan többen is vannak úgy, hogy bizonyos parfümöket -de inkább àltalánosságban mondva magát az illatokat- életszakaszhoz kötnek.
Ez az illat számomra maga a csoda, akárhányszor megszaglászom, a nyár jut eszembe, az erőteljes napsütés, a koraesti séták, a lenge nyári ruhák...
Volt egy szakasz, egy "anno", amiben ez az illat dominált, ami hozzá(m) tartozott.
Szeretettel gondolok vissza rà. 😊
Az illatról pedig, olyan "citrom torta fűszerezve pikáns módra" 😃
Sajnos màr nem forgalmazzák Avonék, ami elég nagy kár!

mikkamakka75
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 19.

Kis kiszerelèst vettem itt KM-àn gyönyörü üvegben, nevetséges àron. Nem szàmitottam nagy durranàsra, nem is lett az 😀
Egyszerü de nagyszerü, fàs-barackos illat gyengéd viràgos alàfestèssel. Az üvege alapjàn ugyan viràgosabb, esetleg kicsit pùderes illatra szàmitottam, de igy sem vagyok csalòdott. Söööt... egy nagyon kellemes, làgyan körbeölelö finom illatot kaptam, amiböl most azonnal venném a 100ml kiszerelést, ha nem lenne több màs teli üvegesem, ami mind a tavaszt vàrja, velem együtt.
Imàdnivalò az illat, az üveg, az àra. Kell ennél több?! Igen, néha. De a többi napra ez egy teljesen jò kis könnyedke.
Mélysèget, füszeressèget, retro illatokra oly jellemzö aldechides, viràgos illatorgiàt ne keressünk benne, az nincs. Inkàbb olyan egyszerüsègében bàjos kis illat.
Én ugy szeretem, ahogy van 😍

5 csillagot egyelöre nem kap, mert tartòssàg ès hatòsugàr tekintetében hagy azèrt némi kivànnivalòt, de lehet, hogy a langyos tavaszi idövel majd ezek is megjönnek..

Directress
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 19.

Szerintem nagyon le van írva ez a parfüm..mindenki mindenkin ezt érzi, és mindenkinek már csömöre van tőle a csapból is ez folyik ..tömegillat stb..Nos én nem hinném, hogy minden ember ma Magyarországon megengedhet magának 20.000 FT ot, hogy vegyen egy 75ml kiszerelést pld. szerintem roppant sokan ennek a gagyi változatával találkoznak a metrón vagy itt ott. Én special senkin sem éreztem még..a Pink sugar sokkal jobban szembe jön velem, sajnos még mindig hódít a fiatalok körében..A Lancome La vie est belle sztem egy kifejezetten erős, hosszan tartó csábos illat, édes de nem nehéz nem töény, nem fullaszt.., Az én párom szinte minden hetedik illatra mondja azt, hogy ez ok...de el azért nem ájul egyiktől sem. Ebből már a harmadikat vette meg!! A saját pénzén nekem, hogy ezt érezze.. Ez azért férfiak körében nagy dolog..Én már kissé unom, de ő szereti ezért tartok LVB-s napokat amikor csak neki:))) ez van rajtam null huszonnégybe...S az érdekes, hogy még aminap is megkérdezték egy szentendrei étterembe, jajj d ejó ez, mi ez a parfüm??-ennyit arról, hogy mindenki rögtön tudja mi ez stb...pincérlény volt valszeg sokan befordulnak a korzóra enni, s mégsem tudta a lány mit érez.. Én bátran ajánlom, hogy aki még nem próbálta ki az tegye meg mielőbb, mert ez is egy olyan örök darab lesz amit majd öregasszony korunkba fogunk emlegetni:))

CzFru
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Öt csillagot adok, mert mindenki dicséri a környezetemben és a párom is imádja. De nem veszem újra, mert bár nagyon jó az illata nem érzem magamének. Ettől függetlenül tartós, és megéri az árát. Jó kis parfüm.

Directress

Azt hittem ha veszek egy ilyet...mivel másokon nagyon tetszett, akkor többet semmi mást sem veszek....aztán megérkezett, használtam egy nap, használtam két nap..de a szerelem elmaradt..rajtam nem működik. túladtam rajta és biztos, hogy többet nem veszek. Bőrfüggő.

CzFru

Saját magamon nem szeretem, pedig imádom a levendulát. DE ez szerintem egy csúnyán szólva "idősebb" illat, de a szó pozitív értelmébe. Édesanyámnak van, hozzá tökéletesen illik. Nagyon szeretem rajta és ő is. Egyedül a tartóssága miatt négy csillag. Sajnos hamar elillan.
Tervezem, hogy egy másik illatot beszerzek magamnak.
Utolsó sorban pedig számomra az üvege, maga a kifinomultság, az egyszerűség.

Directress

Nagyon vágytam erre is, de összekevertem , mert az egyik rokonomnál tévesen csak a baiser volé maradt meg bennem pedig a Baiser Volé Eau de Parfum Fraîche volt...így aztán megérkezett ez a nagyon nagyon zöld valami, amiből egy fújás is sok volt, annyira erős.. nem lettünk barátok, ez a nagyon zöld rét nem én vagyok...:))

Closet
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 19.

Finom illata van, tipikusan harmincasoknak való illat. Nem túl kifinomult, nem is túl édes, olyan felejthető. Bár a parfümöket annyira nehéz így véleményezni, másnak biztos ez A parfüm.

Directress

Szerintem ez a tisztára mosott ruhák illata teregetés közben, melyből száll fel és párolog el az öblítő illata, pld a kék silan, vagy a coccolino...s, egy kis füvet, zöldet is érezni rajta, nagyon érdekes illat, de parfümnek mindennapi használatra, pld. csábításra sztem nem alkalmas...mert mosónőnek érzem magam ha ebbe az illatba burkolózok.