KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Parfümök

cattitude
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 18.

olyan finom ez az illat <3 rajtam a gyümölcsök nem annyira érződnek, inkább a virágok, a vanília miatt már-már púderes is egy kicsit. rajtam egyáltalán nem édes. van benne valami, amitől számomra nagyon-nagyon finom lesz ez az illat felfújáskor és még utána egy pár óráig, de sajna nem tudom, melyik jegy lehet az /o\ csak 4 csillag viszont, mert egy idő után kicsit megkeseredik a bőrömön.

auberginecat
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 18.

Annyira letaglóz ennek a parfümcsaládnak az üvege, hogy egyszerűen nem tudom elengedni, hogy ne legyen egy a birtokomban, viszont bár nagyon tetszik a Black és a sima EDP is, egyszerűen nem bírom magamon hosszútávon elviselni egyiket sem, így beletörődtem, hogy nekem ilyenem nem lesz. És akkor megjött ez a kis csitri, virágos révülettel, púderesen, bájos pírral az orcáján, és - ugyanazzal a határozottsággal, mint a testvérei, csak sokkal könnyedebben - belopta magát a szívembe, és csodaszép kompániát alkotunk. Úgyhogy megnyugodott a lelkem, hogy nekem is lehet My Burberry-m. :)

szepjulia

Nagyon kedvező áron jutottam hozzá, még kétezer forint sem volt, ezért úgy voltam vele, hogy előzetes illatolás nélkül sem veszíthetek vele akkorát. De végül is pozitívan csalódtam. Az a tipikus nyári könnyed illat, mely kicsit sem tolakodó, finoman a háttérben lengedezik, amikor pedig megérzem, jó kedvre derít. Nem egy csodaszer számomra, de egy erős négyes mindenképp.

Cintia04
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 18.

Pár évvel ezelőtt ezzel az illattal ki tudtak volna űzni a világból egyszerűen taszított, nem bírtam elviselni de, hogy mennyit változunk és vele együtt az ízlésünk is arra az a példa szolgál, hogy én mennyire megszerettem ezt az illatot. Megtört a jég és eljött a varázslat ideje. Egyik nap amikor olyan szomorú volt az idő egész nap szakadt az eső de az embernek menni és menni kell ugye, kezembe került egy fújós ezzel a folyékony csodával. Mivel én hiszem és tudom, hogy mindennek oka van és okkal történik az ami így vettem a célzást és arra a napra őt választottam bár tudtam régen mennyire ellenszenves volt ő nekem de mondom egyszer élünk és fújás, fújás, fújás és kész, lesz ami lesz mi együtt leszünk, együtt létezünk a mai napon. Mondanom sem kell milyen jól és magabiztosan éreztem magam benne, igazi dáma és maga a nő illata. Bevallom nektek töredelmesen, hogy a környezetemben igen leszoktak erről az illatról mert folyik a cukor mánia és azt hagyom, hogy fújják ez meg marad nekem meg nektek akik igazán tudjátok értékelni a finom illatokat! :) Mindennapos használatra még kicsit merésznek érzem magamnak mivel én abszolút megtaláltam magam az Allure vonalban és a Sensuelle a kedvenc jelenleg azt is használom de őt is be kell majd egyszer szereznem és az, hogy tartós nem kérdés. Végül elérkeztünk a sok évnyi ellenszenv után oda, hogy mennyire jól érzem magam benne...hmmm milyen érdekes igaz? Illatok, jönnek, mennek mégis vannak olyanok amik visszatalálnak hozzánk...ez olyan jó érzés, annyira szép...mert ugye ami menni akar azt hagyni kell menni ami meg eleve hozzánk tartozik az végül mégis visszatalál. Szép dolgok ezek csak meg kell élni és be kell fogadni őket. Én örülök, hogy egymásra találtunk végül! :)

silverrain
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 18.

Valahol olvastam hogy az Azzaro Chrome ugyanez az illat. Most hétvégén kipróbáltam és tényleg ! Vettem is egy üveggel és alig várom a nyarat :) :) :)

Glória Kedves
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 18.

Dolce One-t váltottam le, amit műillatnak érzek most, kb 3 év használat után. Nagy reményeket nem fűztem hozzá, de akartam, hogy tetsszen már meg végre egy Burberry. Drogériában sétált velem pár kört (rajtam) és már akkor tudtam, hogy hazajön velem. Egy hónapja használom és szeretem. Nem nagyágyú, komfortillat, de annak tökéletes. Hasonlít a One-ra, nem olyan édes, kevésbé gyümölcsös, sokkal kifinomultabb, nem nyomulós. Nekem ez inkább light orientális-virágos, mint gyümölcsös.

Deep1982
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 18.

Nyáron próbáltam,de nagyon tömény,nehéz volt akkor.Szerintem inkább téli illat.És valóban,most,hogy hideg van sokkal jobban működik rajtam,nem fullaszt,nem tömény.Tartóssága szuper,fürdés után is érzem.Inkább az idősebb korosztálynak ajánlott.

Kamkalin
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 18.

18 éves koromban nagyon menő illatnak számított, kiváló marketingje volt és ezért jártunk bevásárlóközpontba magunkra fújogatni, aztán szülinapomra meg is kaptam. Ma már nem ez a mindennapos illatom, de bizonyos alkalmakra, bulikra még használom és akkor nagyon szeretem! :)

Erika80

2017. október: Szerintem ő igazi hideg télre való illat. Kellemes, finom illatú marad a bőrömön. Mély, édes-gyümölcsös illat. Rengetegszer éreztem más nőkön, és ennek a változatnak nagyon jó a hasonlósága. Hisz úgyis alapból mindenkinek más a bőre, a kémiája. Egyébként meg nagy általánosságban számomra úgyis az a fontos, hogy tetszik az illat vagy sem. Ha pedig igen, akkor lehet az 2 ezer forintos, avagy 80 ezres. Ami jó, az jó így is és úgy is. Nem az ára határozza meg.

Update: Valami történt velem. Kezdem nem preferálni a túlzottan édes illatokat. Helyesebben magamon nem szívesen viselem az ilyesfajta parfümöket. Másokon egyáltalán nem zavar, de valamiért magamon nem kívánom érezni órákig avagy egész napon át. Vannak édes illatok amik még beleférnek, de ami ennyire mély, cukorkás, mézes vonal, az valami oknál fogva egyre jobban nem. Ettől függetlenül a korábbi véleményem helytálló, de jómagam nem fogom viselni.

bettiii
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 18.

Nagyon szeretem! Hihetetlenül kellemes gyümölcsös illata van, feldobja a szürke hétköznapokat.