KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Parfümök

vanillacaramella.sweet
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 19.

Ma szimatoltam, régóta vártam rá. Nos, olyan, mintha az imádott " Aquolina Simply Pink"-emet a nem szeretett " Aquolina PS Sensual" illatával keverték volna össze 50-50% arányban. Üvege viszonylag szép, tulképpen a Simply Pink üvege, mintha rá lenne ragasztva-olvasztva virág matrica, de nem olyan nagyon profin. Kicsit másabbat, jobbat vártam. Nem rossz, de nem is olyan jó. Maradok a Simply Pinknél. :) A sima Pink Sugarra nem olyan erősen hasonlít, inkább a Simply Pinkre.

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 19.

Legelső alkalommal parfümériába illatoltam meg mikor újdonságként nagyban promózták. Nagyon kellemetlen műanyag szagúnak találtam így gyorsan továbbálltam elkönyvelve, hogy ez az én orromnak egy nagyon nem jó illat. Túlárazott és büdös. Nem is szoktam kommentelni amikor egy parfümöt ennyire taszítónak tartok, mert csak lehúznám. Most hogy hozzám került egy minta ismét alaposabban megszaglásztam. Nem rossz ez, mondjuk jó se. Túl sok fantáziát nem érzek benne, végig lineáris illat amit a (mű)barack ural. Mintha a leszáradásakor éreznék némi kakaót is. De kb ennyi. Édes, tényleg kicsit gyerekkori samponjaimat idéző illat. :) Tartóssága közepes, nem egy levakarhatatlan edp erősség. Nem mondom hogy rossz, de ha azt nézem hogy The Scent névvel illették illetve hogy a HB zászlóshajója akkor nagyon kevés. Nincs bajom se a barackkal, se kakaóval se az édesebb illatokkal de magamon nem szeretném.

vanillacaramella.sweet

Ma teszteltem a D-ben, elsőre nagyon édes mogyorós, melegséges, mély illata volt, de sajnos leszáradáskor szúrós-fás. Eleje imádat, a többi, nem tudom, tesztelnem kell majd még.. Most ennyit éreztem belőle csak. Tetszik is meg nem is. Eddig 4*.

vanillacaramella.sweet

Rajtam ez virágos, nagyon friss, enyhén édeskés illat volt. 4 órás tartósság. Kellemes, bájos, de nem túl bonyolult. Finom. Nem venném, de szívesen használnám, ha kapnám. :) Leszáradáskor sem szúrós, nem fás.

vanillacaramella.sweet

Húha! :) Ma szimatoltam és tetszett! Jól összetett darab, gazdag illat, virágos, édes, fűszeres. Nem fut velünk szemben az utcán. Ha olcsóbb lenne vagy akció, megvenném. Üveg is jó színű és masszív. A leírása elmond mindent.

Autumn35
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 19.

Kis édeske illat, melyben a kókusz dominál. Ebből néha kimosolyog a cseresznye a naranccsal .Megédesítik a napomat.:)Szerintem nem hívalkodó,vagy tolakodó,kb3-4órán át érezhető.Hatósugara közepes,és azt vettem észre hamar bőrközelivé válik.De lehet ezt csak én gondolom.:)Az üvege szép igényes.:)Mivel nem lehetett megillatolni a drogériában zsákbamacska volt,mégis jó választás.

Enne
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 19.

A katalógusbeli illata alapján választottam. Azóta egyszer próbáltam ki, mert a nyári parfümjeim közé pakoltam, a kókusz és a doboza alapján. Tényleg nyárias, friss, üde illat, bolondozó, bohókás. A kókuszt kevésbé érezni ki, mint vártam. Többet egyelőre nem tudok róla mondani, majd gyakori használat mellett visszajövök update-elni. Egyelőre 4 csillagot kap.

Black Fairy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 19.

Általában nem kedvelem az essence illatokat, viszont ez nagyon hasonlít egy régebbi limitált kiadású illatukra - amit nem találtam fent km-en - és abba nagyon beleszerettem, de sajnos elfogyott..

A tartóssága nagyon jó, a doboza aranyos, az üvegcséje aranyos, masszív, külön tetszik a kis "teszter csík" (szívecskés), aranyos a neve is...Négy nagyon hasonló illatom van, szóval nem mondanám túl egyedi összeállításnak, de az, hogy vettem egy ötödiket is a csaknem ugyanolyan illatból csak azt bizonyítja, hogy megtaláltam az illatomat...:D
Az ár-érték arányában nem vagyok biztos mondjuk...

Joe38
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 19.

Azt hiszem nem kell elemezni ezt a parfümöt!Nincs rá szükség..............
Olyan illat ez,amilyen Pavarotti volt.Ritka,különleges,utánozhatatlan.Azon kevés férfihang egyike,
amelytől mindig lúdbőrős leszek!Így van ez most is,miközben ezt a klippet nézem...........
Mint az illat.............
És ennyi!
Update:
Azért mégse legyen ennyi......
Fragmann-nal egyetértek abban,hogy a nyitás és a következő 5-10 percben tényleg a Givenchy Gentleman-t idézi fel,de..
Ami utána jön az már művészet!A fejjegynél megemlítem,hogy más oldalakon szicíliai citromot ír
és a szívjegyben pedig damaszkuszi rózsát,nem tudom mi a különbség a sima és a helyhez kötött gyümölcsök,virágok között ,
de van az biztos!!Ez egy nagyon kifinomult és művészies illat,mint amilyen Pavarotti volt valaha.....
egyedi ,felismerhető és jelenség!!!
Mint mondtam ahogy a fejjegy elillan megjelenik számomra egy második fázis, ami már inkább az Insensé-re hajaz...
Egy vidám ,világos,virágos kellemes akkord ami könnyed és mégis meghatározza az illatot a folytatásban
Több ez egy sima parfümnél,szinte dalol,szinte piszkálja az embert,hogy milyen összetevők kapnak lángra éppen
és veszik át irányítást a folytatásban......nagyon szép a leszáradása az illatnak és
rajtam elég szép metamorfózison megy keresztül.......a klasszikusból kiindulva szinte a modern,kicsit avantgárd felé...
Egy gyenge pontja sajnos mégis van számomra és az a "sillage"!!!
Pavarotti hangja és mint személyiség egyedi volt és utánozhatatlan és ha "erőt" vagy "temperamentumot" kellett
prezentálni a színpadon akkor bizony azt prezentált méghozzá nem is akármilyet....
Ez inkább egy romantikus és művészies illat ,de hiányzik nekem belőle temperamentum.....
nálam végig megmaradt egy bőrközölei állapotban és sajnos elmaradt a Nessun dorma végkifejlete.....
Ettől függetlenül ez egy csodálatos illat!!!Marad az 5 csillag,bár nálam nem ez a parfüm a "Vinceró"...
Pont.

Kremcica

Először nekem eléggé alkohol szag jött elő, majd finoman megérkezett a virágos-púderes szappanos illatvonal. Igazán nőies illat lehetne, nem a mai szirupos édesség bár kicsit egyszerű, nem túl karakteres. De a tartóssága... az nem létezik. Alig kentem fel a mintából a kezemre és már tűnik is el. Egyszerű komfortillatka, semmi több...