KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Parfümök

googles
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 26.

Ma szereztem meg és abszolút szerelmes vagyok ebbe a parfümbe. Púderes írisz kis vaníliával és teljesen odavagyok érte.

dandy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 26.

Csatlakozom a rajongó táborhoz... :) olyan régóta akartam már kipróbálni, de az egyetlen hozzám közel lévő Müllerben sajnos nincs Guerlain. :( Most végre beszereztem egy kis fújósnyi mennyiséget és nem lesz elég, kell üvegében is, nagyon. :))) Mivel itt elég megosztóak a vélemények nagyon izgultam, mert nekem sem jön be minden Guerlain...szerencsére kellemesen csalódtam. Most első helyre került a másik kedvenc Guerlainommal együtt (LPRN EDP). Valóban édes (én édes illat rajongó vagyok, csak édes parfümjeim vannak), de nekem nem juttatja eszembe se a LVEB-t sem más egyéb hasonló gourmand vonalat..pedig egytől egyig meg volt szinte mind. Számomra sokkal egyedibb, nem annyira édes, gejl, mint az említettek. Az én bőrömön a jázmin és a levendula valahogy nem engedi, hogy átcsapjon túl édesbe, így most is szívesen viselem, abszolút 4 évszakos. Tényleg nagyon jól összerakott, minőségi illat (nekem). És baromi tartós, reggel fújtam és most 10 óra elteltével is illatozom. :)

senskin
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 26.

A Douglasban ajánlotta az eladó hölgy, hogy van egy új női parfüm, málnával. Mikor kifújtam, úgy megcsapott ez a frutty illat. Cukorka, abból is az olvadt, gej ízű. Hogyan rejthettek ebbe az üvegbe ilyen komolytalan illatot? Nem ilyenre számítottam az üvege alapján, hanem valamilyen pacsulis illatot vártam. Sehol nincsen ez az anyaillatoktól, a merész és nőies parfümök nyomába sem ér. Armanitól ez túl ócska lett. Sajnos. :)

mariann33
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 26.

Az első niche élményeim közt volt,és az egyetlen volt amire azt mondtam,hogy igen,ebből elfogadnék egy üveggel.Neken ez kimondottan nyári illat,annak dacára hogy hol friss mandarint érzek,hol tűlevelet vagy tuját,csupa télhez köthető illatot,de nem ám MŰ mandarin vagy MŰ fenyő,hanem pont mint a valódi!És itt van a kutya elásva-már elnézést,de ez a lényege ennek a
parfümnek.A növények valódi illatát kapjuk ha egy L'artisant megszimatolunk.Annyira kellemesen hűs illat ez,egész biztosan a tűlevéltől,hogy így nyáron nagyon jól esik.Az igaz viszont hogy csíkot nem lehet vele húzni de végig ott van,és az ő évszakában ez rendben is van.Nagyon zavaró tud lenni ha valaki túl parfümözi magát pláne ha nem is az évszaknak megfelelő illattal.Ez csak úgy finoman körüllengi a használóját.Nagyon természetközeli emiatt talán elég is ez az intenzitás.

zsebibaba
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 26.

Rothadó gyümölcsök keveréke...., így lehetne legjobban jellemezni. Kifújáskor valóban jelen van a meggy, de megbuggyant formában, és ettől nagyon alkoholos. Nem tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. június 26.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. június 26.

Sokáig a kedvenc illatom volt! Nagyon kellemes az illata!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. június 26.

Nagyon kellemes illata van!

Csábító illat!!

Nagyon kellemes,finom illat!