KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Parfümök

canaille
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 19.

Ő is nagy kedvenc, de csak nyáron használom. Nagyon hasonlít egy illatra még gyerekkoromból, és persze sok sok kellemes emlék is kapcsolódik hozzá. Tartós, de nem fojtogató.

canaille

Szeretem. Télen - nyáron használom. Ez az egyik állandó parfümöm, tökéletes a sarki kisboltba, munkába, alkalomra egyaránt. Mindig újraveszem, néha több üveg is van belőle otthon (hajlamos vagyok a halmozásra). Ez az illat Én vagyok.:D

Orsika0520
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 19.

Imádom ezt az illatot, azonnali szerelem volt. Könnyed és különleges, tökéletesen nőies. Nagy csalódás volt, hogy mennyire nem tartós, ami megbocsátható lenne, ha nem egy nagy nevű márka drága parfümjéről lenne szó, így nálam sajnos ez csak 3 csillagot ér :(

Orsika0520

Egy igazán jól sikerült Armani Sí koppintás. Rettentően örültem, mikor felfedeztem ezt a hasonlóságot, és alig vártam, hogy megkapjam szülinapomra, azóta is kitartóan használom. :) Rajtam mindkét illat ugyanúgy jön ki, sőt, talán ezt még egy picivel jobban is szeretem, bár valószínűleg kevésbé tartós, mint az "eredeti" változat. A napokban kíváncsiságból magamra fújtam az eredetit a parfümériában, mutattam a barátomnak és gyanakodva kérdezte, hogy dehát nem ezt használom?! :)

Orsika0520

Ajándékba kaptam, magamnak nem biztos, hogy megvettem volna. Viszont nagyon megszerettem, igazi téli parfüm, különleges, kicsit szúrós-fűszeres, mindemellett brutál édes. Nem kizárt, hogy újra veszem :)

Palomita
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 19.

Minden elvetemült parfümán ismeri azt a fajta megkönnyebbülést, amit akkor érez, ha egy ígéretesnek érkező illat nem működik rajta. Csalódott is, persze, de azért örül, hogy erre legalább most nem kell pénzt áldozni (lehet is nézni egyből másikat, amire elköltheti ennek az árát!). Sajnos az 1969 esetében nem ez a helyzet. Őrá bizony költeni fogok, mégpedig most őszre tervezem a beszerzését.
Mintát kaptam belőle az 1804 mellé tavasszal, és most került a kezembe. Pont jókor, mert vége lesz lassan a nyárnak, és végre újra lehet tobzódni a gourmand és orientális parfümcsodákban! Mintából tesztelve is elég tartós, és a hatósugara is korrekt, aminek köszönhetően sanszos, hogy sok rajongót szerez magának vele az ember lánya-fia, ugyanis az 1969 mocsok mód buja, vágykeltő illat. Ennek tudatában a beszerzése is megfontolandó, mert könnyen lehet, hogy nemcsak azt sikerül meghódítani vele, akit szeretnénk, hanem olyanok is "ránk gyógyulnak", akik elől hanyatt-homlok menekülnénk. No de annyi baj legyen!
A fejjegyben csak barackot érzek, konkrétan sárgabarackot, az igazi lédús, zamatos fajtából, aztán jön a fűszeres, száraz csokoládé a kávéval, rózsával, pacsulival, és tényleg egy rendkívül komplex erotikus remekművé forrja ki magát, ahogy múlik az idő.
Azt hiszem, érdemes lehet megismerkedni a HdP többi alkotásával is, ez a kettő kapásból szerelem lett. Nagy taps nekik, hogy kis kiszerelés is elérhető náluk, a többi parfümház is igazán példát vehetne róluk!

Ildiko9
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 19.

Most teszteltem először a Noir-t. Sajnos a Mademosielle egyáltalán nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, pillanatok alatt eltűnt. És akkor most a Noir. Fekete kiskosztüm, fekete körömcipő - piros talppal, magabiztosság, céltudatosság. Olyan nő képe, aki tudja merre tart és meddig érhet el. (végtelenségig :) . Végtelen elegancia a kosztüm alatt pedig szexis fekete fehérnemű. Nem kell szirupos édesség, nem kellenek nagy szavak. Szavak nélkül is beszél. Egyetlen pillantása megremegteti a férfiak térdét :D. Egyszerűen tökéletes. Az összetevőit nem boncolgatom, mert szerintem vannak nálam jobban hozzáértők is. Nekem az illatok érzéseket, képeket, emlékeket idéznek elő. Természetes, hogy Ő következik, férjem már elnézi ezt a hóbortomat (parfümmánia) :D. Egyszerűen nem érdemel 5 csillagnál kevesebbet. Kifinomult, szexis, céltudatos...:)

minibear
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 19.

Őt is ma próbáltam a Goldea The Roman Night parfümmel együtt. Elsőre fenyőillatot éreztem, utána egyre szelidült és egyre jobban tetszett, bár érzek benne valami férfiasat, ami kissé vad számomra, bár a cukisütivaníliavattacukor illatokat messzire kerülöm. Még nem tudom, hogy ő lesz-e a befutó vagy a római éjszaka nevű másik, ezért egyelőre három csillag.

minibear

Ma kipróbáltam, hogy miképp viselkedik a bőrömön. Érdekes. Néhol tetszetős és nőies, máskor alig érzem, nem tudom, hogy mit gondoljak róla. Egyelőre 3 csillag.

Palomita

Ha közeleg az ősz, mindig sóvárgással fordulok a gourmand illatok felé, de az émelyítő édességet nem viselem el, így kevés vaníliás illattal "vagyok jóban". Ő nem éppen gourmand, viszont nem is gejl, hanem egy olyan leheletkönnyű, fás-fűszeres vanília, amit még a kánikulában is kellemes viselni (tesztelve!). Mostanság, ha nem tudom, mit fújjak magamra reggel, érte nyúlok leggyakrabban. Rajtam is kijön az a gyógyszerillatra hajazó mellékzönge, amit mások is említenek, viszont nekem nagyon bejön, izgalmas karaktert alkot a többi lágyabb jeggyel, és üdítően hat a forróságban - gyanítom, hogy a koriander áll a háttérben. Csak azért négyes, mert az 5 csillagot a katartikus illatélményeknek tartogatom, ő pedig "csak egyszerűen" egy nagyon szép parfüm számomra.
Amúgy van más is rajtam kívül, akit a Diptyque Eau Duelle-jére emlékeztet? Nem is kicsit...