KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Parfümök

TheBee000
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. április 26.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. április 26.

Boldogság illata <3

hannqo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: < 18  |  2017. április 26.

Ehhez a parfümhöz fel kell nőni, nem tudnám elképzelni egy tizenéves lányon, bár lehet, csak azért, mert anyukám kedvenc parfümje. Talán ez, és a géles Lady Speed Stick deó illata az, ami fel tudja idézni bennem az ovis korszakom, mindig éreztem anyukám sálain, kabátain, a fürdőszobában, mindenhol. Mindenesetre, pozitív illat, talán néhány év elteltével nem csak ajándékba fogom vásárolni, hanem magamnak is.

hannqo

Nem is tudom, elfújkálom, de a kedvencem nem lesz. A vanília miatt vettem meg, de az enyhe vanília és jázmin mellett érzem a frissen nyírt fű és izzadtságszag keverékét kifújáskor. Ez aztán hamar elillan, de gondolom, ez a bergamott. Nem lenne különösebb probléma vele, nem egy tucatillat, viszont nem tartós, és nekem nem az igazi.

Burya
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 26.

Nem hittem, hogy valaha találok olyan Burberry illatot, ami tetszik, de ő ilyen (a Brit Sheer-rel egyetemben, amit szintén ma fedeztem fel). Papírra fújva friss, virágos-gyümölcsös, valamilyen fás alappal, ami volt annyira érdekes számomra, hogy magamra fújjam. Meg is bántam, legszívesebben levakartam volna magamról bőröstül együtt, valami fura, édes illat kezdett kibontakozni, ami nagyon, de nagyon nem tetszett, és még csak nem is hasonlított a papírra kifújt illatra. Alig vártam, hogy hazaérjek, s láss csodát, mire hazaértem, eltűnt az a fura édesség, és valami sokkal összetettebb, kiegyensúlyozottabb, elegáns és érdekes, izgalmasan különleges fás-virágos illat lett. Nem az én világom sajnos, de ettől még jár neki az csillag.

Burya

Sokáig a Burberryk felé sem néztem, sosem találtam olyat köztük, ami tetszene, erre ma egyből kettőt is. Ő volt az egyik. Kifejezetten friss, elsősorban gyümölcsös, s csak aztán virágos. Erősen citrusos, de hála a jó égnek nem légfrissítőre vagy tisztítószerre emlékeztető módon, hanem mint lédús, friss gyümölcssaláta. Nekem még egy kicsit sok is belőle, de az én egyéni ízlésemtől eltekintve ez egy nagyon szép, friss, nyárias kompozíció. Tetszik. :)

Burya

Az anyaillatot bárhol felismerném, és ebben is ott van, csak sokkal lágyabb, virágosabb alapon. Nyárra biztosan ezt javasolnám a Rush rajongóknak. Az eredeti az én ízlésemnek kicsit sok, nehéz, tömény volt, ez sokkal barátságosabb, nekem jobban tetszik. :)

Burya

Az a szerencse, hogy ezt illatoltam meg előbb, és nem a sima Cristalle-t, ami nem mellesleg életem legszörnyűbb illatélményeinek egyike. Ez az illat sem lesz a kedvencem, de - bár összetevők alapján nem gondoltam volna - határozottan érdekesnek találom. Nagyon citrusos, én virágot nem is nagyon tudtam benne kivenni, de valamiért olyan érzésem volt, mintha lenne benne valamilyen zöld fűszer is, talán rozmaring. Nem az én világom, biztosan nem ezt fújnám magamra, de nem is rossz, inkább érdekes. Hermés Un Jardin Sur Le Toit jutott róla eszembe, csak az picit szebben lett megkomponálva.

Burya

Huhúúúúúúú!! Jaj de megbántam, hogy ezt megillatoltam... Nem vagyok Chanel rajongó, van egy tipikus Chanel alapillat minden parfümjükben, ami - bár nem feltétlenül kellemetlen -, én nagyon nem szeretem. Ennek ellenére időről-időre adok nekik még egy esélyt, hátha, s bizony volt már olyan illat, ami szintén nem az én ízlésem, de abszolút megértem, hogy miért tetszik annyi embernek. Ma pont ilyen kísérletezős napom volt, gondoltam ez EDT, ráadásul Cristalle, ebben talán nem lesz ott az a tipikus, dohos, krémes Chanel alap. Nos, nem volt ott, ellenben ez a (már bocsánat) szag... hát én nem is tudom, mihez lehetne ezt hasonlítani. Talán egy régen megavasodott, fűszeres illatú férfidezodorhoz, némi fülledt szénával. Minden Chanel ház iránti ellenérzésem ellenére, erre nem számítottam. Egyszerűen nem értem, hogy gondolhatta ezt bárki is jó ötletnek...

Burya

Hááát... Közel sem olyan édes, mint az anyaillat, ez pozitívum. Elsőre nagyon megtetszett, meg is lepődtem, mert az Amorok nekem nagyon cukrosak, édesek szoktak lenni. Én a grapefruitot érzem benne leginkább, ami lehetne jó is, de sajnos nem sikerült szépen harmonizáló illatot alkotni az egyébként kellemesnek tűnő összetevőkből. Papíron és bőrön is leginkább valamilyen légfrissítőre emlékeztet... Nem a szívem csücske az Amor család, de attól még, hogy az anyaillat pl. velem nem kompatibilis, elismerem, hogy a maga kategóriájában igenis szép alkotás. Ennél sajnos nincs mit elismernem.

Kmanci
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 26.

Szerintem nagyon szuper illata van, évek óta először mondom azt, hogy megint jól sikerült a nyári kiadása ennek a parfümnek. De! Magamra fújtam a tesztert és kb. 5 perc múlva semmit nem éreztem. Oké-oké, megszokja az ember de még a minden nap használt parfümömet is tovább érzem ennél. Kb. egy óra múlva már más sem érezte rajtam. Még mindig visszasírom a 2009-es illatot, ami eddig a legjobb volt ever, és rajtam az sokkal tartósabb is volt ennél. Vegyes érzelmeim vannak, tényleg finom, de a tartósság miatt vonnom kell le csillagot...