KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Patikai gyógykrémek, termékek

CzFru
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Alap darab itthon! Pikk-pakk rendbeteszi a sérüléseket, gyulladásokat stb-t.

mincson
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 19.

Nagyon sokat olvastam róla már régebben is, hogy gyorsabban nő tőle a haj, valamint csökkenti a hajhullást. Igazából én ilyet nem tapasztaltam (2 hetente használtam kb), viszont hajmosás előtt teszek a hajvégeimre belőle és 15-20 percig rajtahagyom.
Mindig használok hajvégápolót is, szóval nem feltetlenul csak ettől, de puha lesz a hajam.
Ár-érték arányban nem rossz, de valószínűleg áttérek a kókuszolajra.

ErikaLilien
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 18.

Kislányomnak annak idején nem vált be a fenekére, viszont azóta mindenféle sérülésre, égésre, pattanásra használjuk, szóval univerzális csodakrém! Lányom is imádja, egy kis karcolásnál már szalad a sudocremért!Pár hónap múlva kap még 1 esélyt babapopsin is, de ha nem válik be, akkor is 5*,mert sebre verhetetlen!

romsicsbori
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 18.

Ecsettisztítás, maradék gyanta letörölgetésre, címkék ragasztómaradványainak eltávolítása, folttisztítás, sebkörnyék fertőtlenítése... Nem is tudom, mi lenne velem nélküle. :)

romsicsbori

Pattanásgyilkosok legjobb barátja a Cicaplast mellett. Nem sok pattanásom van, de azoknak kegyetlen módon neki tudok esni. Azóta használom, mióta egyszer nagyon szétgyötörtem a pattanásaimat és felülfertőződtek Staphylococcus aureussal (nevezzük nevén a gyereket: ótvaros voltam). :D A háziorvosom ajánlotta akkor ezt a kis csodát. Azóta bevezettem a bőrápolási rutinomba, minden kinyomott pattanást vastagon bekenek vele. Azóta nincs felülfertőződés. Tényleg hasznos kis cucc, szőrtüsző-gyulladásra és szőrbenövésre is jó.

Vitviki
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 18.

Ekcémára nem jó. A viszketest minimálisan enyhíti, de semmire se jó. Se a kipirosodás se az irritáció nem múlik el tőle! Pénzkidobás, nem is értem hogy hogy lehet a piacon?!

szellie
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 17.

Ha itt nem találok rá erre a szerre, a mai napig a drogériák dezodorjait fújkálnám - sikertelenül. Itteni kommentek alapján kezdtem el használni, és nem akartam elhinni hogy megszüntette az izzadást. Csak nyáron használom, télen pedig szinten tartás végett két hetente. Nem szabad túlzásba esni vele.

Klau7
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 17.

Nos 1 hete vásároltam meg a sok jó vélemény miatt.... Nekem nem pattanásos nagyon az arcom néha 1-1.... gondoltam azokkal majd elbánik hát el is bánt rendesen méghozzá az egész arcommal... Tegnap piros foltok kezdtek megjelenni az arcomon húzott, égetett, fájt, viszketett tehát egy elég erős allergiás reakciót sikerült kapnom,gondoltam reggelre csökken HÁT NEM HOGY CSÖKKENT ERŐSEBB LETT!! Annyira fájt reggel úgy viszketett, csípett, éget, ráadásul borzalmas látvány az egész arcom vörös száraz hólyagos foltokkal van tele... utcára se merek kimenni tehát ma reggel elmentem a bőrgyógyászatra mire a doktornő SZTEROIDOS KRÉMET adott mondván CSAK ez tudja levinni a bőrömről ezt az ocsmány kórságot, mellé kaptam még egy naturlandos hűsítő krémet mert nem bírom ezt a viszketést, mondta pár nap és rendbe kell jönnie tehát jön majd update mindenképpen!

Aki nem erős aknéval küzd, néha 1-1 pattija van NEEE próbálja ki vannak ennél barátságosabb, szebb krémek is ez a legvégső eset, megoldás legyen csajok!!!

Denny
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 16.

Műtéti seb fertőtlenítésére kaptam az arcomra, azóta elengedhetetlen itthon. Bár én nem normális először vattával próbáltam fölvinni a kezelt területre, mondhatom egy-két helyen szépen ottmaradt a varratokon (mármint a vatta). Aztán valaki itt írta, hogy fültisztító pálcikával használja, hát kipróbáltam én is. Ezer köszönet érte, nekem tuti nem jutott volna eszembe! :)
Először kicsit tartottam tőle, hogy csípni fog, de nem, egyáltalán nem csípett. Nagyon jól fertőtlenített, szépen összehúzta a sebet is, és segített a duzzanat lehúzásában. Szerintem van valami fájdalomcsillapító hatása is, mert miután kezeltem vele a sebet, kevésbé fájt. Varratszedés után is használtam (akkor már gézzel) és nagyon szépen segítette a gyógyulást, "nyugtatta" a bőrt/sebet, néhány nap után már kenőcsözhettem.
Egyedül a színe döbbentett meg, eléggé színezte a bőrömet, annyira, hogy néha nem is tudtam eldönteni, hogy a seb vérzik, vagy csak a betadine az.
Ár-érték arányban pedig tökéletes, nekem a 30 ml-nek az 1/3-a sem fogyott el.

HomlokPuszi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 15.

Imádom. A szemöldökömet már többször is túlszedtem az elmúlt évek folyamán, valamennyire mindig visszanőtt, bár itt-ott hiányosan, de aztán én okos megint kiszedtem. 1-2 hete kenem vele a szemöldököm és meglepően gyorsan nő vissza, ráadásul kevésbé hiányosan, mint amikor nélküle növesztgettem. Szempilláimra is használom, ott szembetűnő változást nem értem még el vele, de még tesztelgetem. A hajamra egyszer kentem csak, de olyan nehéz volt kimosni, hogy többet inkább nem próbálkozom vele. :D Arra a célra tökéletesen megfelel nekem a kókuszolaj.