KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Patikai gyógykrémek, termékek

MolnarKitty
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 23.

Én megvagyok vele elégedve Volt olyan hogy aftás hólyagokat fertőtlenítem le vele és 3 nap múlva el is múlt

dudikopf0524
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 22.

Edzések során megsérült a rotátorköpenyem és a gyógytorna mellett ezt használtam. Kellemesen hűsít, így lényegesen csökkenti a fájdalomérzetet. Nekem csak tüneti kezelésre volt jó, önmagában nem sokat ér de kiegészítő kezelésként érdemes megpróbálni!

Helene
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 22.

Régen ezt írta fel a bőrgyógyász a nyáron szokásos melegben kijövő piros kiütésekre. Régen nagyon jól hatott és szépen el is tüntette a kiütéseket...idén ismét ezzel a problémával küzdők és valahogy már nem hat egyáltalán. Használata után még jobban viszkettem, és csak felerősödött a vörösség a kiütéses területen. Lehet hogy megszokta volna bőröm és azért nem működik már?..Őszintén szólva nem tudom hányast adjak neki...

Banszky
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 22.

Babám posijára használtam egyszer-kétszer,jó kis krém,teszi a dolgát,szinte rögtön eltüntetett minden kipirosodást. Viszont hámosít. Ez másnak lehet,hogy jó,de babáknak nem igazán ajánlott mert ott lent összenőhet ez meg az... Így váltottam más krémre de saját használatra,hámosításra,sebekre tökéletes.

shatzy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 22.

Valóban jó fertőtlenítő, ha valaki nem allergiás a jódra! Erre azért nem árt figyelni. Tudja, amit tudnia kell, nem csíp, de azért egy nagyobb kiterjedésű sebnél érezhető. Egy hátránya van szerintem, amiért nem veri oda a nagymamám kölnijét sebkezelőként :), én azt vettem észre, hogy használat után, ha nem kezeled a sebet sebkezelővel (hegesedés elkerülése érdekében), akkor sajnos sokáig tart, amíg eltűnik a seb nyoma. Valahogy nagyi büdös parfümje ebben jobban teljesített. Ajánlatos Contractubex sebkezelő használata, ha már megtörtént a baj, vagy bepanthen, stb. Kutyingon is használom, ha úgy alakul, hogy játék közben megvágja, magát, vagy a nagy verekedés közben megharapják egymást.

Banszky

Tényleg nagyon jó kis fertőtlenítő,amikor gyerekek voltunk anyuék mindig ezt használták. A színét szerintem senki nem szereti,de egy-két mosakodástól lekopik. Illetve az állaga is számomra túl folyós,ez orvosolható mert van kenőcs változatban is.

Banszky

Ekcémámra használtam, kitartóan de semmi változást nem vettem rajta észre. Kár érte,már mindennel megpróbálkoztam de több év alatt semmivel nem tűnt el. (bőrgyógyász álatl kikevert krémmel sem,ellenben attól szőröske lettem...)

mLK235
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. június 21.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. június 21.

Nekem ez csalódás volt.

mLK235
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. június 21.

Rengeteget próbálkoztam vele:
Szerettem volna helyrehozni a károsodott hajam, azonban azonkívül hogy sokkal nehezebb volt kimosni, sajnos semmi változást nem tapasztaltam.
Előmelegítettem (kiengedtem a meleg vizes csapot, majd felfogtam egy tálban annyi vizet amennyi szükséges és abba helyeztem az olajat egy keverőtálban 1 percig, majd felvittem a száraz, illetve a vizes hajra is. alig tudtam kimosni a hajamból ezt a trutyit.
Nagyon tömény alig folyós állagú, ezért keltette számomra azt az érzést hogy tökéletes lesz, gondoltam körbeöleli a hajszálakat és valahogyan megakadályozza hogy a kemikáliák, a kemény víz, és a hajformázás megviselje vagy tovább roncsolja a hajam.

KetchMe
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 21.

Olcsó, hatásos és nem ártott az arcomnak sem!