KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Patikai gyógykrémek, termékek

mesiikee
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

nagyon hamar beszívódik de semmilyen hidratáló hatást nem éreztem nekem nagyon nem vállt be

gingerbloo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

Egy véletlen folytán leltem rá. Brazíliában voltam és kipróbáltam egy benzoyl peroxide krémet, amire olyan allergiás lette egy nap alatt, hogy a kórházban kötöttem ki. Kaptam rá krémeket és el is múlt, csa hogy a krlmetől meg ekcémás lettem és irdatlanul viszketett a fejem. A patikában ezt a krlmet adták rá. nem csak hogy azonnal hűsítette és el is mulasztotta az ekcémát az arcomon, észrevettem, hogy második-harmadik napra elmúltak a pattanásaim is. Nem tudtam hogy minek tudjam ezt be, nem gondoltam, hogy ettől a krémtől lett. Aztáén abba hagytam a használatát és a pattanások gyorsan vissza is tértek.- Én hülye meg megint bekentem ugyanazzal a benzoyl peroxide krémmel, na és akkor persze megint ekcémás lettem, és megint bekentem ezzel a krémmel és a pattanásaim is megint eltűntek :D
Mire rájöttem, hogy ettől a krlémtől van, nem tudom letenni. Már a 3. tubust használom el, az illata állaga nem zavaró, nappalra vagy smink alá nyílván nem lehet használni, én éjszakára kenem be vele az arcom. nem mondanám, hogy konkrétan hidratáló helyett használható, annak a tetejére kenem
A pattanásiam nagyjéból 90%-ban tűntek el, mivel nekem erős hormonális cisztás göbök voltak az arcomon, ez mára csak kisebb, rövidebb életű pattanásokká alakult.
Nemhiszem, hogy bármikor is abbahagynm a használtatát. Nagyon erős ekcémára nem biztos, hogy jó, nekem nem sebes violt csak nagyon viszketett.

Veronika8614
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. április 28.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. április 28.

Kézkrémnek használom, gyorsan beszívódik, és azért jobb, mint a többi kézkrém, mert attól, hogy kezet mosok, nem lesz rögtön száraz a kezem. A többi, még a jó kézkrémek hatása is az első kézmosásig tart.
Ennek a hatása a leghosszabb, amit eddig használtam ekcémás kezűként. Újra fogom venni.

levendula8
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2017. április 28.

Szemem érzékenysége óta, amióta világ a világ, ezzel mosom le a sminket az arcomról és a szememről. Nedves arclemosó szivacsra nyomok egy babnyit, és tökéletesen eltávolít mindent, maradék nélkül. Utána, ha úgy kívánja a bőröm akkor tonikot használok, de sokszor csak így hagyom, mert ezzel a letisztítással egy enyhe hidratálást is kapott a bőröm. Néha éjszakára is elég, hogy a bőr tudjon lélegezni, regenerálódni, nem kell mindig teletömni hatóanyagokkal, hacsak nem ordít érte. Fürdéshez pedig maga a csoda ! Sokan panaszkodnak, hogy nem oldódik jól vízben, tapad, ragad, stb. Lányok !!!... háziasszonyok vagyunk, vagy mégsem??...egy cseppnyi kreativitás, pici logika és már kész is. Kinyomom a tubus tartalmát egy tálkába, kézi habverővel kevergetem, miközben folyamatosan vizet adagolok hozzá mindaddig, amilyen állagúra éppen szeretném. Egy üres tusfürdős flakonba tölcsért állítok és beleöntöm. Pár csepp levendula illóolajat teszek hozzá, jól összerázom és már készen is van az irritációmentes, tökéletesen tisztító, finoman tápláló tusfürdőm. Nincs ragacs, küszködés a krém állagával, nincs bosszúság. A testápolókkal is annyi baja van a bőrömnek, hogy ebből gyártom azt is. A Biomed körömvirág krémét összekeverem vele, és egy egészségesebb csodát ajándékozok a bőrömnek, a sok műanyag helyett. Szóval csak fantázia szárnyaljon, határ a csillagos ég! Otthon elkészített arcpakolásoknak is kíváló bázisa. Zöldség, gyümölcs, mehet bele minden finomság ami a bőrünknek kell ! Egyébként nem értem, hogy az orvosok, védőnők felírásnál miért nem adnak hozzá egy kis gyakorlati tanácsadást ? De nem kell megijedni tőle, használjátok, mert ezernyi dologra szuper !

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. április 27.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. április 27.

SEMMIT nem segített. A tampon élőflórás kefírbe mártva is sokkal jobb mint ez...:( Irígylegm azokat akiknek bevált :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. április 27.

Nagyon érdemes kipróbálni! Belsőleg és külsőleg is sok üveggel használtam. Belsőleg csak módjával külsőleg viszont szerintem korlátlan ideig alkalmazható. Fertőtlenítésre is lehet használni, arcbőrre, betétre cseppentve, irrigálni vele...mind jó!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. április 27.

Nagyon szeretem, tényleg! Pattanás hegekre használom és kiváló! Cipő által feltört sarokra is megér egy próbát.

hajas0711
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 27.

Enis a gyogyszertarit szerettem volna kiprobalni, mert anyukam idejeben mki ezzel napozott plusz csak szuperlatinuszokban beszel rola mindenki, de nem adtak ki, azt mondtam recept kell, masnap visszamentem a receptel!! Es ugy sem adtak ki . Valaki tudja esetleg h mi lehet ennek az oka?

im
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 26.

Ezzel próbáltam ki először a double cleansinget: a tenyerembe nyomok egy jó nagy borsónyi gombócot, kevés vízzel kenhetőbbé teszem, és belemasszírozom a száraz arcomba. Vízzel vagy nedves mikroszálas kendővel megtisztítom az arcom. Ezután tusolás közben a Babylove olívaleveles fürdetővel mosom át az arcom. Minden smink, minden piszok eltávolítódik így. (Ha nagyon sok smink van rajtam, először micellás vízzel szedem le a nagyját.) Amióta így tisztítom az arcom, sokkal tisztábbnak érzem és látom a pórusaimat. Tök jó, hogy ez egy olcsó, könnyen hozzáférhető termék, a tubusos kiszerelés miatt utazáskor is szívesen viszem magammal. Azért nem mondom, hogy csodaszer, mert a pár napja használni kezdett Heimish All Clean Balmot hatékonyabbnak érzem.

rbalazs83
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 25.

Újra elérhető. Ami jó hír, mert ez a legjobb antibiotikumos krém.