KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Patikai gyógykrémek, termékek

Lyne
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 21.

Ez az izzadásgátló csak annak nem válik be, aki nem tudja, hogyan kell használni! :) Nekem kb 10 éve ajánlotta a háziorvos és azóta én is terjesztem az igét! :) Csak tiszta bőrfelületre, kizárólag lefekvés előtt ajánlatos használni és másnap kizárt az izzadás!! Engem a mai napig csíp, de nincs az az Isten, hogy lemondjak róla..:) Reggel vagy napközben nem szabad használni, mert nem hat, ellenben csípni azt fog..:D

Hecate
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. április 20.

Szenzációs. Mindig van belőle nagy kiszerelésben itthon.

pappevi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 19.

Nagyon kellemesen hidratálja a szemet hosszú időn keresztül. Cseppentés után nem ég és valóban könnyítette az allergia okozta irritáción. Simán lenyomja az eddig használt társait. Visine és Iridina due).Számomra egyedül az adagoló fura - eleinte nem akart összeállni a kép, hogy mit kezdjek vele. :))
Ezért nem vonok le pontot, meg lehet szokni.

ki6kina
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. április 18.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. április 18.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, és teljesen meg vagyok elégedve vele! Egy szétnyomkodott csúnya pattanást bekentem,gézzel lefedtem és 4 óra múlva mikor levettem a gézt nem hittem a szememnek! Olyan gyönyörűen lehúzta a gyulladást és a pirosságot körülötte! Jár az 5* :)

Barackvirag1
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 18.

Amikor tüszős mandulagyulladásom volt, a háziorvos ajánlotta, hogy öblögessem vele a torkomat, és tényleg nagyon sokat segített. Azóta mindig van itthon, és azóta is elsősorban torokgyulladás megelőzésére használom. Amikor elkezd kaparni a torkom és biztos vagyok benne, hogy fertőzés (tehát nem pl. túlzott fagylaltevés) miatt van, napi két-háromszor öblögetek egy pohár langyos vízzel, amibe 10 csepp Betadine-t tettem. Csak akkor használ, ha rögtön elkezdem használni, ha már elharapódzott a torokgyulladás, akkor már nem

Nariiika
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 18.

Eleinte használt, de már csak szárítja és hámlasztja a bőröm. Nemrég olyan hatalmas pattanásaim lettek mint még soha és sajnos nem használ rá..

Sugarplumfairy
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 17.

Ha valami botorság miatt (pl. "áh, biztos nem lesz most az egyszer baj hogy egy kis alholos vattával áttörlöm az orrom" vagy "olyan sok embernél működik a glikolsav,biztos nem lesz baj ha kipróbálom") belobban az arcom, ez az egyetlen dolog ami mindig kéznél van és mindig segít. Nem értek egyet az ásványi olaj alapú összetevők démonizálásával, érzékeny, hámló, viszkető bőrre a legártalmatlanabb tüneti kezelés. Beszerzést tekintve is bizalomgerjesztőbb a gyógyszerkönyvi minőségű ásványi összetevő mint az esetleg kétséges eredetű és tisztaságú natúr helyettesítő.

Fruzsiii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 17.

Alapdarab itthon!Mindig van a hűtőben egy dobozkával,kisebb mütéti sebemet is ezzel ápoltam,nagyon szépen gyorsan begyógyult, lábkörmömet is szoktam vele alkalmanként kenegetni,körömgomba megelőzésére,szép egészséges lábkörmöt eredményez,bármilyen furcsán is hangzik.Tényleg egyetlen hátránya h nagyon színez,ezért fontos jól időzíteni a használatát,száradás után nincs vele gond.

Fruzsiii

A szőke ombre hajamon próbáltam ki aminek sajnos lila lett vége ,mert picit tovább maradt rajta a hamvasító sampon.Gondoltam kipróbálom a c vitamint,hátha az leszívja.Én úgy csináltam,hogy Head@Shoulders samponba kevertem bele a port,mert az is citromsavas,gondoltam igy még intenzívebb a hatás,jó sűrű pépet kevertem,felvittem a hajam végére,ahol lila volt,és zacskóba csavartam hogy jó melegen legyen.1 óra múlva jó alaposan kimostam,és nem hittem a szememnek teljesen kiszedte a hajamból a lila színt.Máskor is használni fogom,ha baj lesz :)

Gretoo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 17.

Hagy némi kivetnivalót maga után, de összességében meg vagyok elégedve vele, víz alatt érezhetően kevesebb fájdalommal jár, ha pedig nem víz alatt használom és előtte beszórom a területet hintőporral akkor is kíméletesen teszi a dolgát.