KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Patikai gyógykrémek, termékek

bottyk
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. augusztus 18.

Az arcbőrömet nagyon szépen rendbehozta, ez számomra a tökéletes termék pattanások ellen. Eleinte szárított egy kicsit, de egy idő után megszokta a bőröm és tényleg csak ki kell tapasztalni a megfelelő mennyiséget. Ruhán, törölközőn foltot hagy, erre nagyon vigyázni kell.

Feherzsofia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. augusztus 17.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. augusztus 17.

Na jottem jol lepontozni. Szegyen ez a termek!!! Kisfiam szemolcset nemhogy eluntette 6 honap alatt hanem meg 5 db lett mellette. Dobbenet! Pedug mindent betartottunk ragasztas reszeles cipifertotlenites..Visszamentem a privi doktornomhoz mondom kerek mast mert 6 honap alatt se lett jobb. Valasz turelem Eskuszom ettol meg nagyobbak es tobb lett. Ismerosom szerint rezisztens mar ra.. Kosz.... megvettuk a vartnert igaz draga de az 3 nap alatt kipusztitotta. Ennek a sz.rnak egy csillag utobbinak 5!

Lili2109
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. augusztus 17.

Még nem használom olyan régóta de eddig tetszik. Engem nem szárít agyon, mondjuk nagyon zsíros bőröm van.
Update: eh... rájöttem hogy nem tud többet mint az összes többi átlagabb szárító. Sőt.

CocoBellemare
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 15.

Egyből hűsít és megszűnteti a viszketést. Óriási mutáns szúnyogcsípéseimre tökéletes! 2-3 nap alatt teljesen elmúlik a duzzanat napi többszöri kenegetés mellett. A kisebb csípéseket szinte azonnal megszünteti.

kremkedvelo24
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: < 18  |  2018. augusztus 15.

Arra használtam amire való, irritált és viszkető bőrre. Egy biztos, hogy arra nem jó. Nekem még erősebb irritáltságot okozott.

kfero
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. augusztus 15.

Herpesz utáni piros hegesedésre írta fel a doki. Már 1 nap alatt látványos a javulás. 5 nap alatt meg már nyoma sem volt. Csodaszer, amit mértékkel kell használni.

sgabii95
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 14.

Égésre, lepirosodott bőrre nagyon jól hűt.
Kommentek alapján elkezdtem a hajamra is használni már 2 hete. Hajmosás előtt a fejtövet és a végét fújom be vele. Lemosás után sokkal puhább, selymesebb a hajam.

lizatohati
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 14.

Egy éve vettem meg...nyaralás után par nappal vállalhatatlan lett az arcom:/(gluten,tej,nap allergia) kertem a gyogyszertarban egy hatásos gyors megoldást.az akkori nagyon érzékeny börömön nem mindig vált be hiszen nagyon csúnya gyulladásos es hámlásos folyamatok váltották egymást!de a tudat hogy este le tudtam ecsetelni és picit segítet! Reggelre le vitte a nagyon csunya gyulladást de erősen szárított.
Fel éve diétázni kezdtem és nagyon tudatos rutint alakitottam ki magamnak.(leginkább The ordinarys ,Renes és lushos termekekkel)szépen normalizalodott az arcom,de még nagy odafigyelést igényel:)de örülök hogy eddig eljutottam es batran ajanlom az akneroxidot mar meglévo nagy gyulladásokra is ,de ha mar csak érzem hogy oda bizony valami ki készul jönni azonnal teszek egy kicsit ;)
Fontos: Minden színes ruhát ,huzatot kimar:D fehér párnahuzat és törölköző már rendszeresítve van;)

KissMinnie
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 14.

Intim területen használom illetve friss tetoválást kezeltem vele. Szerintem csodaszer.

KissMinnie

Fájó kézfejemre használtam. Nekem nem nyújtott azonnali fájdalomcsillapítást, de másnapra enyhült a fájdalom. A szaga kissé kellemetlen számomra.