KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Patikai gyógykrémek, termékek

sziluetta
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 16.

Szóval az úgy volt, hogy először drágának és feleslegesnek éreztem, leginkább az volt a bajom, hogy hab állagú, nem tudtam hova tenni. Aztán jöttek a napégések, horzsolások, megfázásos időszak kidörzsölt orral, kipattogzás a teljes kézfejemen - nem tudom minek köszönhetően - és összehaverkodtunk. Teszi, amit tennie kell, néha kézkrémnek használom, gyorsan beszívódik és bársonyos lesz tőle a kezem, aztán hobb, egyből püfölhetem a billentyűzetet tovább. :D

Kitti90
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 14.

Kislányom arcán voltak piros kiütések,már az első használat után jobb lett!!! Védőnő ajánlotta,de nem bántam meg,hogy kipróbáltam!

Missmoniq
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 13.

Csillagos ötös csodaszer. Egész életemben volt kis mennyiségű sárgás-fehéres folyásom, hiába használtam bármit is. De ez a krém ezt megszüntette olyan szinten, hogy még tisztasági betétet sem kell használnom.
Ajánlom mindenkinek.

Petyuska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 13.

Nagyon szárít, tényleg büdi, de hatásos. Nem csak a nagyobb ragyákra ajánlom, a kisebb mitiken is segít. Korábban a Skinorent használtam, azt hiszem az receptes, de katasztrófa lett az arcomon, csípett, égett, bepirosodott tőle a ragya környéki rész is, ezért féltem, hogy ez a kence is ilyen lesz, de nem, ezt tudom ajánlani bátran, sokszor használom, de szinte alig fogy, örök életre elég lesz.

Kuro
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 12.

megfázáskor, ha nem is veszek be semmiféle gyógyszert, ezt mindig használom, már a legkisebb jelnél is.
az ágyban haldokolva pedig nagyon komfortos érzetet is nyújt, amellett, hogy tényleg enyhíti a kellemetlen tüneteket és segíti a légzést/alvást. jól hűsít, imádom az illatát, valahogy a gyógyulással kötöttem már össze. :) egyébként nagyon kis adag kell belőle, mert vastagan kenve roppant ragacsos. én két éve vettem ezt, amit most is használok, és még kb. a fele megvan.

Floree
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 12.

Fantasztikus ez a krém! A napokban ki kellett nyomjak egy óriási, mély fájdalmas pattanást az arcomon. Rettenetesen kisebesedett, csúnya piros folt éktelenkedett utána az államon. Ezzel kezdtem el mindennap egyszer kenegetni, és ma már alig látszik, nagyon halovány piros a helye.

Emellett akkor szoktam használni, amikor sebesre töri valami cipő a lábam, vagy a sok ujjkaparászástól kisebesednek az ujjaim (le kéne szoknom róla.. :( )

Elinor95
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 12.

Egyik kedves patikus ismerősöm az egekig magasztalta, gondoltam kipróbálom. Nos, azt előre leszögezném, hogy csillagászati árú készítmény( az 5g-os 2600Ft, a 30g-os 8-10ezerFt), viszont nagyon kevés kell belőle! Makacs hegekre, iszonyatosan nehez gyógyuló bőrfelületekre, égési sérülésre kiváló! Piszok gyorsan hat, rövid idő alatt fejti ki hatását. 1 éjszaka alatt annyit tud javulni tőle 1-1 seb, heg, mintha másfél-két hét eltelt volna már a sérülés óta. Maga a formula gél állagú, ragacsos, de ugyan akkor könnyen eloszlatható. Maximálisan meg vagyok elégedve, még a borsos ára ellenére is! Ha már semmi nem használ, akkor jöhet, az unigel! Megkapja az 5 csillagot!

Doci0331
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 10.

Szempillára, szemöldökre, illetve haj növesztésére használtam éd használom folyamatosan.
Nagyon jól teszi a dolgát és nagyon olcsó mindemellett.

baepsae
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 10.

Én a szempilláim és a szemöldökeim erősítésére/dúsítására használom minden este(kivéve, amikor elfelejtem), az eredmény 1-2 hónap folyamatos használat után lett igazán látványos. A szempilláim sokat nőttek és iszonyat sokan lettek, a szemöldökömön ugyan annyira nem szembetűnő, de én látom a változást. Szóval hajrá lányok! Lehet nem a legfancybb illatú kence, de hatásos és csak ez számít! Ezen kívül a száraz bőrfoltok ellen is szuperjól felveszi a harcot.

angie91
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 10.

Ugyanazt tudja, mint a sima Bepanthen, de még fertőtlenít is, ezért ha sebes területre kell használnom valami hámosítót, mindig ezt választom. Friss teoválásra és lézeres kezelések után is az egyik legjobb cucc!