KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Patikai gyógykrémek, termékek

BLili
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 24.

Nekem szépen belobbantotta az egészen tűrhető stádiumban lévő rosaceámat - márpedig azért vettem, hogy még jobban elmúljon :D A harmadánál abbahagytam, mert egyértelműen ez volt a felelős a romlásért.

Edinathehairmaniac
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 24.

CSODASZER!!! Hólyagosra égett a hátam és a vállam. Egy gyógyszerész rokonom ajánlotta ezt a hab állagú sprayt, amit rögtön meg is vettem, két nap múlva enyhült a fájdalom is és az égés is. IMÁDOM! Hajra még nem próbáltam de hamarosan kifogom. :)

Makarova1993
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. június 24.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. június 24.

Ínygyulladásra ajánlotta a fogorvosom de konkrétan semmit nem ér csak rosszabb lett a helyzet.Drága és semmire nem jó.

Ennie86
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 20.

Sajnos 2 hete sikerült magam alá rántani a térdemet ami eléggé fájdalmas volt. Először csak jegelgettem, mert nem tudtam lábra se állni. Kb 1 hete kenegetem ezzel a kis csodával és azóta tudok normálisan menni. :) Imádat! :)

senskin
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. június 20.

Hajra nem próbáltam, de a nyári allergiámon segít gyógyszer helyett. Nagyon jól segíti a kollagéntermelést, sok folyadékot iszom, de egy kúrát érdemes kipróbálni vele. :)

zoja
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. június 20.

Nem csak megfázáskor használom, hanem lábra is hűsítő krémnek ha nyáron nem tudok aludni a melegtől.

Petyuska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 20.

Imádom. Gyerekkoromat idézi meg az illata, mikor a strandról hazaérve ezzel fújt le anyukám. :) Leégésre kiváló, azonnal enyhíti a húzódást, az égő érzést.

Hajra most kezdtem el használni. Egyelőre szőke tincseim végét pempőztem be vele, hajmosást követően, törölköző száraz hajra. Tetszett a végeredmény, nem volt olyan seprű a vége. :) Mindenkinek ajánlom, a háztartás alapkelléke.

zsofi207
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 19.

Érdekes, nekem jó véleményem van a Fenistilről.
Szúnyogcsípésemet gyorsan lehúzza, nem is viszket utána, másnapra meg már alig látszódik.
Kipróbáltam a családban is és nekik is lehúzta a szúnyogcsípéses bedagadást meg a viszketést. Lehet ez egyénfüggő is, de nálunk jól használ.

psliza
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. június 19.

A mindenre allergiás bőrömre nagyon jó. Hidratál, majdnem testápoló sem kell. Arcomra nem kenem, oda bioderma lemosó megy.

magichand
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 19.

Tenyeremben oldok fel picit virágvízzel, a naptól előbukkanó foltjaimat szépen kihipózza az arcomon. 😀 Egyébként is szoktam használni télen is, mert jó puha tőle a bőröm, mintha megújulna tőle.
A hajamra is szoktam tenni, sunkiss jelly után csökkenti a rezes színt (normál festékkel nincs festve a hajam). A fejbőröm nem szereti túl töményen, így csak a hajvégekre szoktam nagyobb dózisban használni.