KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Patikai gyógykrémek, termékek

Arodgholab
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 16.

Sziasztok!
Ez egy csodaszer!Roppant túlérzékeny típus vagyok.Pár napig ismeretlen eredetű viszketés(én irritációra gyanakszom)jelentkezett nálam.Mivel harmadik napon sem múlt el,kezdtem aggódni. Megvettem ezt a csodaszert és már az első használat után másnap jelentős javulást tapasztaltam.Második napja használom (reggel-este) de már csak alig kellemetlen a viszketés.
Mindenkinek ajánlom,akinek gombás vagy bakteriális vagy irritáció okozta problémája van.

ViragS
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 16.

Az arcomon a sebek nem gyógyulnak olyan tempóban, mint azt várnám tőlük, így kellett valami, amivel rásegítek. Végül erre esett a választásom, és nem bántam meg. Jót tesz minden gyulladásnak, pattanásnak, sebnek. Reggelre le is húzza a kis púpokat, és nem tömíti mindeközben a pórusokat. Kiadós és az ekcémámat is egy nap alatt levitte.

csill87
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 15.

Nekem sajnos nem vált be. Igaz csak a hajamra próbáltam, szemöldökre még nem, de hátha ott nagyobb hasznát veszem majd. Számomra is meglepő volt, de nekem hullott tőle a hajam. Én arra tippelek hogy mikor bekentem vele a hajam, nagyon ragacsos lett, amit még más olajoknál nem tapasztaltam, és valahogy a ragacsosság miatt mintha egymást húzták volna ki a hajszálaim, annyira összegubancolódott. Nekem nem volt gond a kimosásával, de rekord mennyiségű hajam hullott ki hajmosáskor mikor ezt használtam.

kovacsnikoletta92
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 15.

Egy hete használom, az arcomra, mert az áll körüli területeken nagy a baj, nagyon pattanásos, és a kozmetikai kezelés után nagyon besebesedett és kiszáradt, gondoltam míg nem jutok el a bőrgyászig, próbálom valami hámosítóval kezelni.

Napi kétszer használom, vékonyan kenem be a területet. Az arcom így egy hét használattal is nagyon sokat javult, persze ez nem csak a krémnek köszönhető hanem az eltelt időnek is.

Én most a fekete szappant és a neogranormon pirosat használom és jelenleg ez a kombináció CSODASZER számomra :)

writa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 14.

A gyógyulófélben lévő sebekre szoktam rakni, hogy szépen gyógyuljanak, ne maradjon meg a helye. Eldurvult pattanásokra is jó.

writa

Kisebb, nagyobb sebekre szoktam használni, mindig van itthon. Elég zsíros és nehéz krém, de nem mindennapi használatra van, így nem zavar. Fertőtlenítés mellett a seb szép gyógyulását is segíti.

writa

A bőrömön sose használom, mert nagyon szárít, a sebkezeléskor pedig nagyon csíp. 1:1 arányban desztillált vízzel szoktam elkeverni, ezzel szoktam tisztítani a képernyőmet és a telefont is, mielőtt fóliát teszek rá. A manikűrös és sminkes cuccaimat is ezekkel szoktam tisztítani.

writa

A krém verzióval együtt mindig van itthon, hogy mindig legyen abból, amit adott esetben könnyebb használni. Vigyázni kell vele, mert mindent megfog. De ettől eltekintve csúcs!

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 14.

Mindig van itthon, a hűtőben tartjuk hogy még hűsítőbb legyen. Maga a hatása nem egy nagy durranás, a rovarcsípést max hűsíti viszont a napallergiámra és a meleg kiütésekre nagyon jó. Ennél sokkal hatásosabb az aloe Vera gél.

Csirip74
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 14.

Szúnyogok és kullancsok engem nem szeretnek, de a darazsak és a pókok sajnos igen, sokat szenvedek a csípésüktől. Ez a kence csak nagyon rövid ideig használ, sokszor kell újra kenni, hogy legalább a viszketés elmúljon. Különösen a pókcsípés fog ki rajta, a darázscsípésnél kicsit enyhít. A gyógyszertári rázókeverék sokkal jobb. Indokolatlanul drága ez a gél, annyit nem ér sajnos.