KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Patikai gyógykrémek, termékek

Ayran
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 19.

Szempillára használtam, miután a szálas műszempilla kicsit megtépázta a sajátjaimat... Minden este egy már nem használt szempilla spirallal vittem fel és elég hamar látszódott a változás. Nincsenek rövid szempilláim azért amúgy sem, de ezzel talán még hosszabb lett, mint régen volt. Valóban használ.

Domi1993
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 19.

Sajnos hajlamos vagyok arra, hogy gennyes csomó keletkezzen rajtam, valószínűleg összefüggésben van az autoimmun betegségemmel. Egyszer későn jutottam bőrgyógyászhoz, és sebészetre küldött a furunkulus metszés miatt, de kaptam receptet ehhez is, legközelebb mikor pillanatok alatt mogyoró nagyságú furunkulusom lett, ezzel kentem be és ragasztottam le. VIccesen nézek ki ilyenkor, tele ragtapaszokkal, de pár nap alatt elmúlik és a sebészetet is megúszom. Azt sajnálom, hogy ilyen drága most már, és nincs más helyettesítője, ami olcsóbb lenne és bevált volna.

tantos.szabina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 19.

A borgyogyaszom irta fel az acneimra amik ujabban megjelentek az arcomon, hogy abbahagytam a fogamzasgatlot. A differinnel egyutt irta fel. Nos ez a krem ami szerintem nem eri meg az arat, nemfogom ujra venni. Gel allagu, de nekem egyaltan nem szivodik fel, es ha csak a pattanasokra kenem, kiszarad es feher lehuzhato maszk alakul ki a gelbol. Alatta az arcom borzalmasan kiszaradt ezert nem is hasznaltam egy ideig. Neha neha felkenem reggelente..de csak azert hogy elfogyjon.

tantos.szabina

Ujabban, hogy abbahagytam a fogamzasgatlot, sajnos hatalmas acnek jelentek meg az arcomon. A kremet a borgyogyasz irta fel, az ara szerintem rendben van. A kremet napi 2x hasznalom, jol kenheto, hamar felszivodik. Az arcomon oldalt volt 2 hatalmas pattanas “sziget” de eltuntette, szoval nekem nagyon bevalt, ujra fogom venni. Az egyetlen negativum ezzel kapcsolatban, hogy fenyerzekeny tehat amint megjon a tavasz a kremet csak este tudom hasznalni.

Bubucim
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 17.

Bőrgyógyász írta fel még a nyáron. Mivel belső eredetű dolog okozta nálam a pattanásokat, ez csak amolyan külső segítségként szolgált. Sőt, nekem azt mondta a doki, hogy csakis éjszakára szabad használni, nappalra Eucerin. Valóban picit csíp a sokadik használat után is, de azt se bánnám, ha az egész arcom leégne, csak múlnának már el a pattanások. Teljesen nem mulasztotta el, de már csak én tudom, hogy óriási gyulladt pattanásaim voltak. :)

Trisha22
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. február 17.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. február 17.

Sziasztok!

Régóta hű olvasója vagyok a krémmániának, sokszor támaszkodhatok a véleményekre és eddig nem kellett olyan termékben csalódnom, amit mások is dicsértek. Sajnos én is pattanásokkal küzdöm, a bőrgyógyászom engem is Sotret kezelésre írt ki. Hamarosan kezdem a szedését, előtte gondoltam utána olvasok kicsit, mik is a vélemények és eléggé elkeseredtem az itt olvasottaktól. 22 éves vagyok, mindig is zsíros bőröm volt, a tinikort viszont megúsztam pattik nélkül. Tiszta boldog voltam, hogy legalább én megúsztam, a családban mindenkinek voltak pattanásai ebben a korban. Aztán 19 éves koromtól kezdve kijöttek a pattik, először csak apró, gyorsan gyógyulók, ezzel még nem is törődtem. De ahogy telt az idő egyre rosszabb lett, mennyiségben és minőségben is. Most már, hogy súlyos pattanásaim vannak (fájdalmas, hatalmas dudorok, hegesedés, csomók a bőrfelület alatt) kénytelen voltam elmenni bőrgyógyászhoz. Tudom nem kellene ennyire kiakadnom azon, hogy pattanásos az arcom, szinte mindenki át megy ezen tinédzserként, de épp ez az, ami rettentően zavar, hogy már jóval tinikor után jöttek ki. Anyukám is ugyan ezzel szenvedett, csak neki hamarabb megjelentek.

Nekem a bőrgyógyász erre a gyógyszerre azt mondta - úgy, hogy nem titkolta el mik a mellékhatások és nem győzte hangsúlyozni, hogy ne essek teherbe és ne adjak vért - nem fogom megbánni, nagyon szép lesz tőle az arcom. Ismerőseim, akik szedték a gyógyszert, szintén dicsérték. Most viszont el vagyok bizonytalanodva. Megpróbálom, hátha segít, de az első komolyabb tünetnél biztos megálljt parancsolok a dokinak és inkább kitalálok mást. Jelen pillanatban a vérképem tökéletes, egészséges vagyok és szeretném, ha ez így is maradna, vagy legalábbis nem lennék egy olyan gyógyszertől beteg, aminek az lenne a feladata, hogy segítsen.

Mivel komoly dologról van szó és biztosan lesznek még olyanok, akik ezt a gyógyszert fogják szedni igyekszem majd minden hónapban egy rövid tájékoztatást írni a tapasztalataimról, hátha másnak segít biztosra dönteni, hogy megkockáztatja-e vagy sem.

Nem gondoltam, hogy valaha ezt fogom mondani, de nagyon remélem, hogy most azoknak,akik negatívan írtak a gyógyszerről nem lesz igazuk. Majd elválik :) Amíg nem tudok mit mondani a gyógyszerről, addig egy csillag jár neki.

Mancsoska
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 17.

Minden este vastag rétegben az ajkaimra kenek belőle, reggelre csodás puha és simák lesznek az ajkaim, napközben csak nagyon szeles napokon kell más ápolókhoz nyúlnom. Csak estére használom,mert nem túl kényelmes viselni, mert ragad és zsíros érzetet hagy. Pár száz forintért lehet kapni és egy kis tégely is nagyon sokáig elég.

endzsiaj
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 16.

Száraz bőrre nem ajánlanám, mert a használatával olyan helyen is előjött az ekcémám ahol eddig soha. Pattanásos, zsíros bőrre viszont szuper. Mattít és nekem leszárította a nyakamon lévő csúnyaságokat.

Narbeleth
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 16.

Először éget, aztán hűt. Nagyon hatásos, de akinek érzékeny a bőre, óvatosan próbálja először. Lassan fogy, kis mennyiség is hatásos. Többször egymás után felesleges felkenni, elsőre is elég hosszantartó a hatása, talán négy óra elteltével esetleg érdemes.

WorkingClassGirl
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 15.

Egy ideig húzódoztam kipróbálni, de megtettem és be kell látnom, hogy sebes, cserepes ajkakra ez a legjobb. Messze veri a korábbi pantenolos, lanolinos kenőcseimet. Ha nem nagyon durva a helyzet, egyetlen használattal is képes eltüntetni a sebes, száraz, érzékeny ajkakat.