KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Patikai gyógykrémek, termékek

brioi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 12.

Tette a dolgát, szépen, nyom nélkül meggyógyult a lábujjam közti bőr, az anyajegy levétele után.

mirabell
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 12.

Azert vettem meg, mert nagyon sokan írták, hogy milyen jó a pattanásokra. Hát nekem nem jött be, kicsit zsíros az állaga, ami nem igazán szeret az amúgy us zsírosodó bőröm.
Kisebb sebekre elhasználom.

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 11.

Pár éve az orvos akkor ajánlotta mikor eltörtem a külső lábfejcsontomat és durván bedagadt feketéslila lett. Valamelyest segített, de nem estem hasra a hatásától. Viszont azóta ha megfájdul valakinek otthon a lába-térde-dereka nagyon jó szokott esni. Én szerintem is inkább enyhébb fájdalmakra van, húzósabb dolgokra nem elég.

anemon
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 10.

A szaliciles változatát szoktam megvenni, időnként amikor nagy otthoni arcápoló "szeánszot" tartok, az arclemosó használata után áttörlöm vele az arcom. Bármilyen arcradírt/arclemosót is használok, a szaliciles alkoholos vattapamacs mindig szürkévé változik, pedig nagyon gyengéden épp csak átsimítom vele az arcom. Ezután megmosom az arcom tiszta vízzel, majd jönnek a mindenféle szérumok, maszkok, krémek. Így egyáltalán nem szárít, szerintem simán belefér ha az ember lánya csak 2-3 hetente használja.

Abi1979
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 10.

Sziasztok! Az elmúlt hónapokban rengeteget ültem számítógép előtt, valószínűleg amiatt iszonyatosan szúrt a szemem és ki is száradt. Éjszaka sem aludtam jól, mert a szemem akkor is szúrt. Elmentem a patikába és az Ophylosát ajánlották, úgy hogy tartósítószer-mentes és természetes hatóanyagokat tartalmaz. Mellette még olcsó is. Mikor kipróbáltam először enyhén csípett, de a harmadik cseppentés után a szemem érezhetően jobb lett és a csípés is abbamaradt! Az egyik barátnőm gyógyszerész nála rákérdeztem a csípés okára és azt mondta, hogy ha nagyon elhanyagolt a szem és sok rajta a mikrosérülés, akkor csíp. Amíg azokat nem gyógyítja meg, addig csípni fog.

Lili28
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 10.

Hajra, szempillára...mindenre szuper. Sok drága terméket próbáltam, fele ennyit sem ért némelyik.
A szempillámra esténként szoktam egy fülpiszkáló segítségével felvinni, szép egészséges, dús pilláim vannak ennek köszönhetően.
A hajam szőkített, ezért az extra ápolás mindig jól jön. Többféle olajból szoktam hajpakolást készíteni és ha van időm 4-5 órát is rajtam van. Cserébe puha, selymes hajat kap az ember.
Éjszakára pedig nagyon jó a szemkörnyék ápolására is. Azért estére tanácsolom a felvitelét, mert nehezen szívódik fel, de meghálálja a bőr..főleg ilyenkor a hidegebb hónapokban.

Sanja86
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. december 10.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. december 10.

Pattanás utáni hegekre használom és bevált. Szépen rendbe teszi a kinyomott sebet.

pannababo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 9.

Lányos terület hmm hmmm sebeire irritációira vettem. Fantasztikis eredmény!!!!! Nincs irritáció sem borotva sem egyebek miatt... nagyon örülök. Pattanásokra is bevált,illetve száraz fáradt bőrre,a szemem környékén sokat fiatalìt,kipihentnek látszom.A körmeimen is rengeteget javít. Illetve a téli nózimat is gyógyítja.

Kuku
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 9.

Nagyon szeretem ezt a sport krémet, évek óta használom. Kisebb húzódásokra, edzés utáni izomlázra tökéletes. Az illata enyhén gyógynövényes-mentás, nagyon finom hűsítő érzésem lesz tőle a bőrömön :)

titanilla25
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 7.

Borotválkozás utáni hűsítő,fertőtlenítőnek vettem,na meg hogy ne pattogjon ki a lábam és bevált. Imádom egyébként annyira kis praktikus,mindenre használható, szemöldökcsipesz, pattanások, telefon stb. Egy a baj vele, engem nagyon tud csípni és olyankor falra tudnék mászni.