KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Patikai gyógykrémek, termékek

bogczi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 17.

Ajakra használom, mert a legtöbb rúzs sajnos szárít. Nagyon vékonyan felkenem és rá a rúzst/ajakceruzát és nem szárít, relatíve sokáig fent is marad. Hátránya, hogy így egyik sem marad "csókálló", de ennyit feláldozok. :) 175 forintért szoktam venni, a dm-es meg ugyan kétszer ekkora, de 749 forintot nem ér meg akkor sem.. :D

agica7
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 15.

A legjobb hámosító a világon!
Akármilyen sebes (pattanás utáni) az arcom, 4-5 nap alatt nyomtalanul eltünteti a csúnya sebeket. Imádom, hogy nem szívódik be, mert így még jobban érzem, hogy használ!

Soha nem megyek el nélküle sehova!
Egyetlen egy negatívum, ami igazábol lehetne pozitívum is, hogyha rákenem (véletlenül) olyan bőrfelületre, amin megindult egy pattanás, akkor másnapra ,,kicsordítja'' azt. Azaz kiszedhető állapotban lesz. Alias nem szárítja le, hanem muszáj kiszedni, mivel fehér lesz a közepe, megérett. Ez engem néha zavar, néha örülök neki.

Én már csak az óriás kiszerelésben tudtam megvenni, de ígyis biztos el fog fogyni. Csodaszer.

DikieGirl
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: < 18  |  2017. október 15.

Hát, vegyesek az érzelmeim ezzel a termékkel kapcsolatba.
Őszintén szólva elég érzékeny a bőröm, de ezen mi sem változott a használat közben. Lemosni elég nehéz, viszont utána kicsit hidratáltabb a bőröm. Sajnos a hámlás ugyanúgy fennáll, szóval valószínűleg nem külső tényező miatt áll fent ez a probléma, de mivel nem ígéri, hogy a hámlást megakadályozza, így nem "hibáztatom".
Hajas fejbőrön borzasztó volt, hamarabb zsírosodott a hajam és még csak nem is tisztította meg rendesen, szóval semmiképp se használom oda többet.
Egyszer jó volt kipróbálni, de nem igazán vált be. :/

Anett1993
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 14.

Pár évvel ezelőtt mikor kijött egy autoimmun bőrbetegségem gyógyszerész írta fel ezt a mosdókenőcsöt és a sima gyógyszertári alapkrémet, hogy csak ezeket használhatom az arcomra, mert csak ezek nem fogják irritálni, merthogy nincs bennük hatóanyag, se semmi más kemikália, ami reakciót válthatna ki a bőrömből. Azóta is használom és szeretem, nem irritálja a bőrömet, puha lesz tőle, viszonylag jól tisztít is. Én ezzel szoktam a sminkem leszedni, utánna tonizálok és jöhetnek a krémek. Tökéletes!

Limadunia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 14.

szerintem nagyon jó ez a gél, én sportolás, illetve munkából adódó izom és izületi fájdalomra vettem, nekem jobban bejön mint a Voltaren Dolo diklofenákos gélje. A hűsítő hatást sokáig érezni, kellemes gyógynövényes illata van és nagyon gyorsan beszívódik.

Alverya
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 12.

Tetoválásra és a kiszáradt könyökömre használom, ezekre csodaszer.

CeCeDrake
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 11.

Update: rendszeres használat mellett a kezelt területen kicsinálta a bőröm. Rendesen fáj, viszket, ég, vörös és egyértelműen ez a bűnös, mert ahol ezt használtam, ott van ilyen panasz. :-( kár, mert egyébként jó krém.

Ajándékcsomagban volt.
A térdemre használom, meglepően jó. Eddig gyógyszert alkalmaztam, de ez sokkal jobb. Bekenem a térdem és kész, nagyon hamar kifejti a hatását.
Update: huzatot kapott a vállam és a nyakam, reggel azt hittem, hogy megbolondulok, olyan kellemetlen volt. Bekentem és délben éreztem egy kicsit, hogy fájogat, bekentem megint és nagyon hatásos.
Kellemes hűsítő érzés, a fájdalom meg rövid időn belül elmúlik ill. csökken. Ajánlom mindenkinek

writa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 10.

Alapdarab, mindig van itthon :)

farkasszaszi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. október 10.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. október 10.

Ha kijon rajtam valami gyogyszerallergia, ami mostanaban sajnos jellemzo ram es termeszetesen az arcom lesz tole csalankiuteses, majd szaraz, mindig ezt hasznalom. Illatmentes,nem irrital, jol taplal, szeretem :) mindig csak veszhelyzetben veszem elo, mert egyebkent szerintem az alapozoval onmagaban nem birkozik meg, vagy csak en vagyok bena es turelmetlen :)

annareka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 10.

A hidegebb időszakban rendszeresen turbózom vele a szérumokat, és szerintem egyértelműen ő a felelős érte, hogy nagy nehezen megszabadultam a szemem körüli, rettenetes májfoltoktól, pedig mindennel próbálkoztam, ami csak elérhető a témában. Ajánlom mindenkinek, viszont makacsabb foltoknál érdemes rászánni pár hónapot, mire eredményt produkál.