KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Patikai gyógykrémek, termékek

umpalumpa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. március 24.

A fiacskamnak csak ez vedte meg a popojat a kipirosodastol es pottyoktol. Jo vedogatat kepez a bor es a pelus kozott. Az illatat is szerettem. Ez csak vedokrem, szoval ha megis piros lesz, vagy kiuteses a kis popsi, akkor mas szer kell, pl. Neorgranormon. Ha elmult a baj vissza lehet terni ehhez.
Ha ujra vallalnek babat megint ezzel kennem az alfelet.

marcellveno2
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 24.

Teljesen jó a popsira.

CKNYL
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport:  -  |  2017. március 24.

Az egész család szereti és használja. Igazi csodaszer, kisebb bőrgyulladásokat vagy nagyobb pattanásokat hatékonyan tudunk vele kezelni.
Igazat ír alább adriennbota, kötelező darab.

beuska89
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 24.

Első perctől kezdve ezt használjuk kisfiamnál. Párszor elkalandoztunk sudocrem, bephanten, neogranormon, de mindig vissza tértünk ehez.

SzAgika08
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. március 24.

Hetedik napja tartó iszonyatos megfázásom idején ( 4 csomag 100-as zsepi/ 7 nap) a hatodik nap délutánján vette anyukám miszerint ne testápolóval meg kézkrémmel kenjem az orrom. Az orrom már konkrétan olyan állapotban volt hogy ha fújtam már szinte könnyeztem a fájdalomtól és akkor este bekentem a neogranormonnal jó vastagon. És láss csodát, reggelre majdnem teljesen rendbe hozta az orromat! Szóval erre a célra mindenképpen fantasztikus, várom, hogy mire tudom még elhasználni és jön a frissítés.

MrHannaBela
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 24.

A legjobb krém babaposira,sebre ,ajakra bármire tökéletes.

Anyesszka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 23.

Én a lábujjamra kentem, mert terhesség alatt többször rosszul vágtam le a körmöm és folyamatosan begyulladt. A krémtől jobb, de nem mondanám gyógyultnak, pedig hetek óta kenem.

Anyesszka

Babám születése óta ezt használjuk a popsijára. Soha nem volt piros, vagy kiütéses.

KeroChan
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 23.

Csakhogy leírjam és más ne járjon úgy, mint én... teljesen finomítatlan, csodás illatú, bio kakaóvaj, nagyon macerás volt a kenése. Amiért 1 pont, hogy egy napon belül a karom(!) a testem minden pontja tele lett pattanással tőle, ami nem is csoda, mert valahol olvastam, hogy nagyon pattanás keltő. Lehet, hogy valaki beválik, de az én bőröm kiakadt tőle, ahova kentem ott tuti tele lettem pöttyel még akkor is ha ott az életben nem lettem pattanásos.

liljana
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. március 22.

Már ideje csúnya volt a körmöm a lábamon (kb. 1 éve), amikor rájöttem, hogy ez gomba. Megvettem és elkezdtem használni heti 1x. Mindig rövidre levágtam a körmöm és reszeltem. Én vettem külön egy erős reszelőt, mert ami a dobozban van eléggé kicsi. A törlőkendő nem volt elég, de én körömlakklemosót használtam helyette. Októbertől májusig használtam. Teljesen rendbe jött. Az üvegben kevés az oldat, de nagyon kevés fogyott belőle. Most ősszel újra akartam használni, megelőzés miatt, de teljesen elpárolgott. Nem gondoltam volna, hogy tényleg ilyen jó. Érdemes havonta fotót készíteni a körmökről.