KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Patikai gyógykrémek, termékek

TheNancy07
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 16.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 16.

6 évvel ezelőtt elmentem egy "fodrászhoz", akitől csak egy sima egészségügyi vágást kértem (csak a végéből), nos a hátközépig érő hajamból vállig érő lett... Annyira megviselt a dolog, hogy megbolondultam (nem mentem fodrászhoz évekig, magamnak vágtam otthon) és teljesen átreformáltam a hajápolási szokásaimat. A krémmánia minden egyes hajápoló szerét átolvastam, órákat töltöttem a különböző hajas blogokon, végül az összes hajápoló szeremet kidobtam.
Helyette vettem mindenből vegán/szilikonmentes stb. sampont/balzsamot, vaddisznó-sörtekefét, nem vasaltam, nem lakkoztam, nem nagyon fogtam össze lófarokba, nem kentem rá semmit se az olajokon kívül. Napraforgóolaj volt kezdetben, aztán végül kókuszolajjal kevertem össze fele-fele arányban és úgy tettem a teljes száraz hajamra. 3-4 órákat hagytam a fejemen, hol bebugyolálva, hol csak szabadon hagytam beleszívódni a hajamba. Nagyon kitartóan csináltam, teljesen megszállottja lettem :D hajas blogok, összetevők nézése, még több információ, hajmánia, hajmánia, haaaajmániaaaa!... Végül a bió mániám odakötött ki, hogy mogyoróbarna hennával befestettem a hajam (alapból olyan döglött szürkés barna hajam volt).
Az eredménye évek alatt: szemöldököt sose kell rajzolnom, a körmeim már szinte zavaróan nőnek, a szempilláim hosszabbak és dúsabbak, és hát a hajam... iszonyúan sok babahajam nőtt, megvastagodott, tükör fényes lett persze ez a hennának is köszönhető. Egy idő után már olyan hosszú volt, hogy sajnos a házi vágással, már nem volt egyáltalán formája, így hát elmentem fodrászhoz. Szerencsére sikerült kifognom egy olyan fodrászt, aki talán jobban félti a hajam, mint én magam :D így hát azóta formája is van a hajamnak, rengeteg dicséretet kapok a mai napig is. :') Úgy érzem, hogy megérte az a sok hajcihő, amit évekig csináltam, mert tényleg nagyon sokszor macera volt, de már rutinná vált, hogy valamilyen olajjal mindig ápoljam a hajam. Szóval az én tapasztalatom ezzel az olajjal kapcsolatban, hogy valóban ápolja a hajat, viszont kitartás kell hozzá, akár több hónap/év, mire látványos változást hoz, nincs olyan hajszer, ami 1-2 hónap alatt aranyhajat varázsolna. :) Kitartást mindenkinek!

Letti09
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 15.

Heti egyszer használom, de akkor vastagon es belemasszírozom az arcomba es a szemem köré. Nagyon szép lesz tőle a bőröm és mintha halványodnának a barna foltjaim. Retin a-t is használok kb 2-3 szor egy héten, de ettől talán még jobban kisimulok.

Aadrii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 13.

A kiírtnál magasabb áron vásároltam meg, és sajnos egyáltalán nem hatott.

endzsiaj
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 13.

A nyakamon és a mellkasomon hetekig folyamatosan kis pattik jelentek meg és hihetetlenül idegesítő volt. Gondoltam ahogy a nyárnak vége elmúlik, de nem így történt. Aztán olvastam erről a kenőcsről és gondoltam kipróbálom. 2 azaz 2 alkalommal kentem fel és hólyagosra allergizálta a bőröm. Akinek érzékenyebb a bőre felejtse el ezt a cuccot. Borzalmas. Soha többet. :(

Lina13
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 13.

jó cucc! Ha időben észreveszem, hogy nőni fog rajtam egy patti este rákenem ezt a kis kencét és reggelre tuti nem lesz gyulladásban. Én mondjuk amondó vagyok, hogy egy-egy patti esetében remek megoldás, de ha valakinek tele van az arca/ teste akkor ott vagy a serdülőkor átka van rajta vagy a testében van valamilyen gyulladás amit kipattogással jelez a szervezete. Nálam legalábbis ez volt régen! Egész arcra szerintem nem érdemes kenni mert szárít nagyon. Remek termék, de csak okosan!

FReka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 8.

Magamon használom, csodaszer az irritált, kipirosodott bőrre. Az egyik farmeremben elég kemény a varrás és egyszer kidörzsölte a belső combomat, szép kis piros hurkát hagyva maga után. Két éjszaka kellett bekennem ezzel a csodakrémmel és nyom nélkül eltűnt. Nyugtatja, hámosítja a bőrt. Szőrtelenítés utáni irritációra is tökéletes. Ki fogom próbálni a pattanások utáni sebek gyógyítására is.

aesthete
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 5.

Itteni vélemények alapján próbáltam ki arctisztításra. Szeretem használni, mert nem okoz bőrirritációt és nem is szárítja a bőrömet. Viszont - 1 csillag az összetevői miatt.

megartron
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 4.

Nem tudok rajta elmenni, hogy használ e vagy sem. Alapjában véve egy antibiotikum kúra után próbáltam megtartani a bőröm állapotát. Valóban sokkal jobb, mint előtte. Főleg a foltokat szeretném eltüntetni vele, ezen még nem láttam, hogy segítene. Később még kiegészítem a véleményemet, ha tapasztalok változást. Addig marad a 3*.

viviensgy
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 4.

Az arcomra használom, nagyon szeretem. Pár száz forintért lehet kapni a gyógyszertárban, soha nem fogy el, elég egy keveset kenni a problémás területre. Én pattanásokra szoktam használni, vagy ha miután nyomkodom az arcom, szépen kifertőtleníti és nem gyullad be. Pár nap alatt az egész arcomról eltűnteti a csúnya pattanásokat :) többet ér minden drogériás kencekicénél!! Ráadásul több mindenre is lehet használni, minden háztartásban érdemes tartani! ;)

viviensgy

Valaha létező legjobb hajnövesztő szer a világon! Kb 5 éve kezdtem el használni az amúgy gyenge, vékony szálú hajamra, hogy hosszabb, dúsabb legyen a hajam. Egy egész nyáron át használtam hetente egyszer, egész éjszakára a hajamon hagytam, reggel mostam le. 2x kell lemosni, különben nem jön le, nagyon makacs. A végeredmény mindig selymes, puha, csillogó haj lett. Nyár végén vettem észre, hogy kb 10 centit nőtt a hajam, ami hihetetlen volt, főleg hogy az én hajam alapból nagyon lassan nő. Ezután már szempillára és szemöldökre is használtam, egyértelmű volt a siker, nőttek szépen, látható volt az eredmény már 2 hét után is. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Nem mindenkinek van türelme a hajpakolást megcsinálni, lemosni, valaki nem szereti a szagát és az állagát, de szerintem kibírható, egyáltalán nem zavaró. Viszont az tényleg fontos hogy 2x kell kimosni a hajból, én jártam már úgy, hogy 1 hajmosás után olajos volt a hajam és újból meg kellett mosni.

Abszolút 5* :)