KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Samponok

nnagy822
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 27.

A balzsammal együtt hasznalom, nagyon bejött így egyben, anyuval mindketten imádjuk. Puha, selymes lesz a hajunk.

Milka01
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2017. március 27.

Könnyen fésülhetővé tette a hajamat a balzsammal együtt, jó az illata, szerencsére nem túl intenzív. Nekem bejött.

egydodo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 27.

Nekem még soha semmilyen sampon nem csinált ilyet: nagyon nagyon zsírosította a hajamat. Kb 1,5 nap után zsíros és korpás lett. Azt hittem, hogy ilyen nincs, hogy egy sampon ennyire zsírosít. Pedig amúgy az illata tetszett, meg a hajam vége tényleg puhább lett általa. De így sajnos nem tudtam elhasználni.

GNóri
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 27.

Kb. három évente rám jön a kattanás, hogy az amúgy is festett sötét hajamat leszívatom ombre-ra/copacabana-ra/balayage-ra, mikor épp hogy hívják. Most is ez történt. Szokás szerint most is narancssárgás lett elsőre, így kénytelen voltam megvenni ezt a sampont. Nekem úgy nem használ sokat, ha samponként megmosom vele a hajam. Viszont úgy, hogy száraz hajra felkenem, mint egy pakolást, és rajta hagyom 20-30 percig, látványosan javít a hajamon, már 1 ilyen bepakolással sokat javított a narancsos árnyalaton. Persze nagyon szárít, így pakolás, balzsam és olaj muszáj utána.

egydodo

Szerettem, mert talán kevésbé zsírososdott tőle a hajam. Az illata is tetszett, kicsit erős, de hamar elmegy. De nagyon gyorsan elfogyott, mivel nagyon sok kell belőle, hogy úgy érezzem valóban tiszta lett tőle a hajam, és ahhoz képest viszont nem olyan olcsó.

Sz. Csilla
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 27.

Nagyon szeretem, mert tudom hogy tiszta termék és még jó is a könnyen zsírosodó hajamra. Az illata olyan mint a Paulas Choise Earth arclemosója. :)

bartaldora
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. március 27.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. március 27.

Én tegnap kezdtem el használni, viszont nem tudom, hogy a balzsamnak köszönhetően vagy a sampon is befolyásol, de kegyetlenül viszket első használat után a hajam. Még tesztelem, de eddig az illata pozitív, a hatása még eddig nekem negatív, de mivel ez a márka a kedvencem, így nem pontozom le egyenlőre ezt a sampont. Még tesztelem, és jövök a további tapasztalattal.

eperturmix
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 27.

Nem vártam tőle nagy csodát,igazából nem is kaptam,de kárt se tett.Az illata jó,de nem valami jellegzetes,jo az állaga,jól habzik,és megfelelően megtisztítja a hajam.Nem zsírosít.Végeredményben,puha és könnyen fésülhető,de nem az a lágy,selyem a hajam,inkább úgy ad neki egy tartást,egyben tartja.

zsu80
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. március 26.

Természetes színű sötétszőke hajam van, ami a téli hónapokban még sötétebbé válik. Hajmosáskor sűrű habot képez, nem ad igazán tisztító érzést, utána viszont, bár használtam balzsamot, kissé szárazabbnak tűnt a hajam (gondolom a citromlé és kamilla miatt), nem puhította. Kissé világosabbnak tűnt amikor megszáradt, főleg néhány tincsen, bár előtte is szőke hajra való John Frieda sampont használtam amivel talán kicsit látványosabb volt a világosítás. Összességében nem rossz, téli hónapokra szőke fényt ad, és nem tartalmaz hidrogén-peroxidot.

Kósza
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 26.

Száraz hajra kerestem, a Braziliant helyett. Nos, nem pótolja. Száraz, formátlan szénakazal lett hajmosás után a fejemen. Ráadásként, a legtöbb lush sampontól végre nem viszkettem, ettől viszont igen.
Nagyon rossz, pocsék.