KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Samponok

Csucsi08
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 18.

Jó illata van. Ritkán használom, tényleg csak hajmosás előtti napokon vetem be. De az illata és állaga miatt jól üdít, frissít a hajamon. Nem alap felszereltség, de örülök, hogy van mihez nyúlni, ha mégis szükségét érzem.

filterio
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. augusztus 18.

A választékban töretlen, lehetetlen nem figyelni régről ismert samponunkra, mi a titka, megéri még? Megosztó, mégis sokan veszik, egyszerű húzás. Igénytelen volna, már idejétmúlt? Lássuk, győztem meg magam úgy 3 hónapja. Minimalista, kellett vele barátkozni. Szükséges-e több, hiszen természetes, korrekt, könnyed frizurával lepett meg; lehetne ugyan tartósabb, de kezelhető, legalábbis amíg nem túl hosszú. Beválhat zsírral küzdőknek; páratlanul alapos, nálam megoldotta a korpakérdést. Óvatosan használva kevéssé szárít, egyébiránt brutál; mindent leszed, mosásnál inkább hullik a többihez képest és szárítás után mintha az őszülést is jobban láttatná. Ezzel együtt hamar megszoktatta magát. Egy üzletláncnál felfedeztem más gyártótól Fancy néven; közel egyező összetevők, azonos állag. Az eredeti WU2 mintájára; ám lágyabb, jobb fésülni és tényleg olcsó! Bármelyik legyen, elszántság kérdése felvállalni (főleg, ha otthon kétkedő kritikát kapunk) a jellegzetes illattal is kísérve. Döntöttem, még maradok velük, sosem hittem volna; pedig hosszabb távon szinte büntetés ez egyedül, nem nélkülözhető időnként táplálóbb sampon vagy balzsam mellette. Varázsát túllépték az évtizedek, hiba lenne felmagasztalni; már az említett utód is viheti tovább a hagyományt őrzők hűségét. A WU2 nekik szól, új beszállóknak nem biztos, hogy elég.

little.shana
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 17.

Update:
Jöttem felpontozni :) Az utóbbi időben a nap, a Balaton és úgy általában a nyaralás nagyon összegubancolta a durva szálú hajamat, már-már szénaboglyára emlékeztettem és a fejbőröm is korpásodott. Most egyszer használtam ezt a sampont és igazán látványos a hatása. Szuper selymes lett tőle az én hajam, aminek természetesen sem ez az állapota, nemhogy ilyenkor. Plusz meglepő módon a durva korpámat is szinte maradéktalanul eltüntette, amivel egyelőre semmi sem bírt el, szóval számomra csoda. Engem már a dúshatás sem érdekel, ha hamarabb zsírosodik kicsivel a hajam az is megéri. :D Az illata még mindig isteni és külön öröm, hogy lehet nagyobb kiszerelésben is kapni így gazdaságosabb és a környezetnek is jobb. :)

Finom az illata, a hajam puha lesz tőle és selymes, szóval megfelelően ápolja. Emellett viszont a textúrájából veszít, lelapul, kissé elnehezíti. További termékekkel kombinálva remélem beválik, de önmagában nekem a dúshatás elvesztése túl nagy ár.

ildus69
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. augusztus 17.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. augusztus 17.

Hát... maradok a kis bánfi samponomnál. Picit csalódtam.

HRenata
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 17.

Egész jól sikerült sampon ez, kellemes gyógynövényes illattal, jól tisztít, selymes, fényes lesz a hajam tőle, nem okoz irritációt. Nem zsírosít, igaz a hajmosást sem tolja ki, de már nem is várok ilyesmit. Jó, szívesen elhasználom, bàr nem lett szerelem.

Liliom80
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. augusztus 17.

Platinaszőke hajfestéket használok (Garnier) Ezt a sampont és a hozzá tartozó balzsamot másodjára veszem újra. Nagyon bevált. Azt nem tudom, hogy valóban világosít-e, de azt igen, hogy a festett szőke hajam szép tónusú marad, nem sárgul be. Sokáig ez volt a legnagyobb problémám és nem segített semmi. A hamvasítóktól öregnénis lila lettem, a többi szőke hajra ajánlott sampontól sárgultam. Ez az első olyan sampon, amivel szép árnyalatú marad a hajam 2 festés között is.

aquanie
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 17.

Idáig az egyetlen sampon, amivel valamennyire sikerült kordában tartanom a zsíros korpámat. Már az első használat után jelentősen lassította a hámképződést, igaz, a zsírosodással nem tudott mit kezdeni. Amióta használom, a hajam kevésbé hullik, puha tapintású, csillogó és jóval könnyebb beszárítani is. Egyedül az a baj vele, hogy amint abbahagyom a használatát, a fejbőröm rögtön visszatér a régi kerékvágásba, mintha mi sem történt volna, emiatt már nagyon régóta folyamatosan használom és a hatékonysága érezhetően egyre gyengül. Jelenleg más samponokkal kísérletezem, hátha használnak, de szerintem az lesz a vége, hogy újra ezt fogom megvenni.

Patrisah
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 17.

Nekem nagyon zsírosítja a hajam sajnos! Nem vált be!

reny
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 17.

Már a harmadik flakonnal használom,és azt kell mondjam szeretem. Ebben az árkategóriában többet nem is várok egy sampontól,főleg,hogy különböző kuponokkal féláron is hozzá lehet jutni. Jól tisztít, érezhetően eltávolítja a zsírt a hajról,amit sajnos nem sok samponról tudok elmondani ebben az árkategóriában. A balzsamját is kifogom próbálni.

DinaEcker8
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 17.

Nem tudom miért várjatok azt, hogy úgy fog habzani, mint a többi sampon, más technológiàval készült, más összetevőkkel. Szerintem nagyon jól habzik és nem nehezíti el a hajam, használom hozzá a balzsamot is, nagyon jó illata van, nagyon sokáig is lehet érezni a hajamon.