KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Samponok

szekelyeni
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 22.

glamour napokon vettem kuponnal. hááát harmadjára mostam vele meg a hajam, de még barátkozunk. az első nap csodálatos a hajam, semmi korpa, semmi zsír, de második nap már azért találok. csak azért adok 4 csillagot, mert a zsírosodást szépen szabályozza.

Juli28
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 22.

Nem vált be, eszméletlenül zsírosítja a hajat. El se használtam, kidobtam mert ez semmire se jó...

Bubucim
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 22.

Az előttem szólókhoz hasonlóan én is mintát próbáltam. Nem győzött meg, hogy a teljes kiszerelést megvegyem, mert bár a hajmosást követően iszonyat pihe-puha lett tőle a hajam, másnapra lelapult. Igen, ez a puhaság ára. Az árát szerintem nem éri meg.

canyon
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 22.

Müllerben vettem, néhány használatról tudok eddig beszámolni :)
Kellemes volt vele hajat mosni, jól habzott, jó az illata.
Hajmosás után nem volt probléma a kifésülés, szép esésű volt a hajam szárítás után is. Nem zsírosította a hajam.
Egyáltalán nem dúsít.
Nem rossz, de most úgy gondolom nem veszem újra.

Csepi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 22.

Nekem nagyon tetszik az illata, selymes, könnyen kifésülhető lesz a hajam tőle.

Polettt
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 22.

Lehet, hogy csak nekem nem vált be a termék de nagyot csalódtam benne. A hajmosásomat előre kellett hozni egy nappal, és már a mosás másnapján zsíroshaj érzetem volt tőle. Sajnos így megmaradt a háromnegyed része...
Illata kellemes, könnyen habzik.

Dtimani
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 21.

Kevésbé fullasztó mint a társai. Fehér foltot hagyott de ezen nem lepődtem meg, egy száraz törölközővel átdörzsöltem a (barna) hajam utána, és nem látszott. Viszont 2 hét után kifogyott, túl gyorsan az árához képest. Biztosan nem veszem újra.

Dtimani

Sajnos nekem 3 alkalom után a kukába végezte. Soha nem volt korpás a hajam, inkább zsírosodásra hajlamos. Ettől a sampontól viszont nagyon korpás lett, már az első alkalommal. Gondoltam kipróbálom még néhányszor, hátha más okozta, de sajnos nem, ő volt a bűnös. Ez fél éve volt, és még mindig nem állt helyre a fejbőröm. Sajnos nekem nem vált be...

Dtimani

Sajnos nagyon zsírosodásra hajlamos a fejbőröm. Rendszeresen próbálok ki magasabb árkategóriájú samponokat de valahogy mindig ehhez a termékhez térek vissza. 1 nappal mindenképpen kitolja nálam a hajmosást.

Dtimani

Sajnos rögtön szárítás után meg kellett mosnom újra a hajam egy másik samponnal, mert nagyon olajos/zsíros lett tőle a hajam. Furcsálom, mert zsírosodásra hajlamos hajra ajánlják... Sajnos nekem nem vált be.