Legújabb vélemények - Samponok

Momo87
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 20.

Festett száraz hajamat olyan fényesre és puhára varázsolta 🤩😊 az Aussie samponom cseréltem le és nem bántam meg! Jövök még updatelni hosszútávú együtt működésünkről...

pilleriin
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 20.

Hát ez...váó! 4 napig simán bírom hajmosás nélkül. És balzsamot sem kellett használnom, a fejbőröm pedig nem viszket. Nagyon megéri.

jnicole

Balzsammal együtt használom és nagyon sokat javított a hajam állapotán, megéri az árát. És nagyon tetszik az illata is :)

mordizomadta
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 20.

El se használtam, összeragad tőle a hajam, kócos, gubancos hatást kelt és az illata a wc frissítőre emlékeztet a legjobban... inkább vettem egy Baleásat, hátha az nem lesz ekkora csalódás, ez megy a kukába...

Amanina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 20.

A kedvencem.
Korábban rózsaszín kiszerelésben vettem, az megszűnt. Én nem érzek semmi különbséget.
Évek óta csak ezt (és előtte a rózsaszínt) használom samponként és tusfürdőként is.
Samponként csak ezt. Semleges, nem illatos, nem alkoholos, nem nehezít, nem károsít. Szépen tisztít.
Akinek nem full zsíros, nehéz, problémás a haja, annak én csak ezt ajánlanám.
Nyilván egy naponta mosós zsíros hajjal semmit nem csinál, ez azoknak való, akiknek teljesen normál haja van.
Panthenol is van benne, ami szuper, mert ápolja és növeszti a hajat.
Nem cserélném le.

NeReka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 20.

Sokféle szárazsampont kipróbáltam már. Nálam ez simán veri a drágább termékeket. Finom az illata, nem nehezíti el a hajam.
Gyengeszálú, töredezésre hajlamos a hajam, ezért nem akarom minden nap mosni. Viszont a töve könnyem zsírosodik. 2-3 nappal ki tudom tolni a hajmosás idejét.

Amanina

Hosszas keresgélés után találtam rá erre a samponra, páromnak volt nagy szüksége rá, ugyanis nagyon csúnyán korpás, sebes volt a feje, főleg nyáron. Ilyenkor hatalmas pakkok jelentek meg, piros hámló sebes foltok, és semmilyen sima korpásodásra való sampon nem mulasztotta el.
Beszereztük a Selsunt, és azonnal megszűnt a szeborreás probléma.
Semmi korpa, semmi seb, nyáron sem, sosem.
Tartós használata nem javasolt, de mivel neki elég 1,5 hetente hajatmosni, így merte használni folyamatosan.
Nem olcsó, nehezen beszerezhető már, és szinte szemet-kezetmaró szaga van (nagyon kék), de nagyon hatásos.

lilike222
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 20.

Sok sok év küzdelme a seborrheás fejbőrrel, sok tízezer forint kidobása után, egy "elfajult" időszakban, mikor az egész fejbőröm belobbant, hullott a hajam és minden ruhámat fehérré varázsolta a lehámlott bőr a fodrászom javasolta ezt a szert. Addigra már teljesen elkeseredtem, minden módszert kipróbáltam az elmúlt 6-7 év alatt. Szólt előre, hogy nem olcsó és kevés van benne, de megéri kipróbálni. 1 hónapja használom és 1-2 kisebb folt kivételével teljesen eltűnt. A fejbőröm fellélegzett, a hajhullás megszűnt és mostmár nem kell 10 percenként söprögetni a felsőmet, sőt....szinte teljesen megszűnt a korpa. A viszketésrtől pedig teljes mértékben búcsút intettem, akár stresszelek, akármi történik nincs viszketés. Nekem ez bármennyi pénzt megér.

deezsina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 19.

Itt jutottam hozzá, 1 hónapja használom kb szóval a hosszabb távú hatásról majd később írok.
Elsőre kicsit szárító érzést lehet tapasztalni, erősen tisztít, de egy jó balzsammal ez semmi problémát nem okoz szerintem. A mosás gyakoriságát nem változtatja, bár mostanában erősen balzsamozok szinte teljes hajhosszon (nagyon vékonyszálú, vállig érő hajam van, a felső hajszálak gyengék és nem tudnak megnőni, tarkónál és hátul viszonylag egészségesek a hajszálak), amúgy lehet hogy inkább kitolná, semmiképp sem gyakrabban mosni. Az illatával én Angel rajongóként teljesen ki vagyok békülve, nem marad amúgy rajta a hajon, még egy picit többet is vártam volna a leírások alapján :)
Elsőre az egyetlen negatív kritikám az , hogy kicsit talán sokat kell használni belőle, mert a hab nem oszlatható könnyen, ahhoz hogy érezzem a tisztító hatást mosás közben, kb mindenhová kell jutnia egy pici samponnak. Kb. másfél-2 hónap használat alatt fogyott el a flakon 40%-a, így egy flakont én 4-5 hónapra tippelek úgy, hogy 3 naponta használom.

update: kb fél flakont használtam el eddig, még egyszeri tuti hogy meg fogom venni hogy lássam a teljes hatását. 4 hónapja vágattam hajat, ebből 2 hónapja használom ezt a sampont, kb 5-6 centit tutira nőtt, bár az alja mindig egészségesebb, a fenti takaróhajak a fejem tetején azok, amik nem tudnak értelmesen megnőni, remélem ezeken majd segít.
update a második flakonnál, berendelve még kettőt :D Az biztos, hogy a lefolyóban még soha nem maradt ennyire kevés haj, mint most. Tényleg, szinte semmi, pedig minden hajmosás után igen tekintélyes mennyiséget kellett kiszednem, hogy ne duguljon el. A teljes hossz nem nő most annyira erősen, ez amúgy akár a tél miatt is lehet, néhány oldalt lévő tincs mintha picit hosszabb lenne most, ezekkel szokott a baj lenni (kb mikor fodrásznál vagyok ezekből sose vág :( viszont a felső, leggyengébb hajaknak még kell idő a megerősödéshez, ők lassan nőnek és töredeznek is.

összességében most rendeltem még be kettőt, a hajpakolásból is még egyet, mert az meg jót tesz a fejbőrömnek. a hullás megállítása nekem nagyon tetszik, picit félek hogy a vége törik és hiába balzsamozom erősen :/ meglátjuk

Qwerty
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 19.

Ha előtte valami durva zsírtalanító samponnal mosom, és csak utána ezzel, egész jó. Igaz, jobban ki kell öblíteni, mint a többit szoktam. Ha így használom, akkor puha, fényes lesz tőle a hajam és nem nehezül el. A lekvárszaga csak mosás közben érezhető, utána nyoma sincs.
Drukkolok, hogy az émelyítően édes szagú kozmetikumok végre kimenjenek a divatból.
Az már látszik, hogy nagy kedvencem nem lesz, de majdcsak elfogy egyszer.