KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Samponok

KittiASzuperpocok
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 29.

Gyorsan zsirosodo korpas hajam van.
ez uj problema nalam, mostanaban alakult ki igy kiserletezem. Elso ez a sampon a sorban.
velemenyemet folyamatosan fogom frissiteni.

1. Mosas: finom, kellemes erzes volt hajat mosni. Ketszer mostam, masodszori habositasnal par percet rajtahagytam. Utana a szokasos balzsamomat hasznaltam. Szaradas utan fenyesebb lett a hajam es azzal ellentetben hogy masnapra mar zsirosodni szokott, most nem. Frissnek hat es lathatoan kevesebb korpa.
ellenben a fejviszketesem nem szunt meg.

rammy717
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

A rendelésem mellé kaptam egy kis mintát belőle. Nekem hajmosásra nem vált be, nagyon kiszárította a hajam, többet nem is próbálkoztam vele.
Viszont fürdéshez elhasználtam, ami egy élmény volt vele. Annyira finom illata van! A bőrömet nem szárította, elégedett voltam vele.
Kap 3 csillagot, mert hajmosásra nem jó (1), de fürdéshez viszont nagyon (5)! :)

rammy717

Vendégségben használtam először, és elképedtem a hatásától. Elképesztően dús és fényes lett a hajam tőle, és a hajvégeimen se látszódott, hogy töröttek. Az illata nekem egy kicsit fura volt, de nem rossz. Nekem nagyon tetszett, utána be is szereztem egyet. Használtam már másféle Elseve samponokat, ez kiemelkedően jó! A hajam zsírosodása átlagos tőle, 2 naponta kell mosnom, nem rontott a helyzeten.
Kedves korábbi hozzászólók! Egy Elseve Total Repair Extra samponnal jártam ugyanígy, amikről beszámoltatok (T....ó-ban szerezetem be, ott azóta se veszek). Szerintem valamit a gyártás során elronthatnak, mert ez nem egy normális dolog. Korábban is vettem, és nem volt ilyen egyik sem. Nekem is hajmosás után olyan volt a hajam, mintha tiszta zsír lenne, összeragadt, nem lehetett kiöblíteni se belőle. Egy másik samponnal kellett kimosnom. Tehát ez nem "ennek a fajta" samponnak a hibája, hanem valami nem oké vele :S

bettynaaaa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 29.

Sokat kísérleteztem már samponokkal, szárazsamponokkal, hintőporral, mivel extrém gyorsan zsírosodó hajam van. Mióta ezt megvettem, azóta nem használok mást. Ezzel kihúzom akár 4 napig is a hajmosást, ami nálam rekordnak számít. A hajam puha, természetes hatású lesz tőle.

Rommie77
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 29.

Nem szívesen pontozom le, mert olyan jó, hogy lehet kapni natúr sapont is... viszont ezerrel gubancolódik tőle a hajam, rossz tapintású és kvázi kifésülhetetlen a hajmásos utáni első, második napon. Egy jó balzsammal lehet javítani a helyzeten. Viszont úgy látom, hogy a hajam tényleg elég szép fényes, nem tudom, ez mennyire tudható be ennek a samponnak.

nikolettazsofia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

Nekem a sötétbarna hajra való van meg és egyszerűen fantasztikus! Pár másodperc alatt olyanná varázsolja a hajam mintha megmostam volna, nagyon jó illata van és tényleg nem hagy fehér maradványokat. Egyszerűen csak befújom a hajam és kész is, nem kell dörzsölgetnem törölközővel se semmivel. Viszont ennél a barna hajra valónál figyelni kell, hogy meg van kicsit színezve így ha mellé fújod a bőrödön sötét foltot hagy, de könnyen le tudod törölni, akár a kezeddel is. Ezentúl csak ezt használom, csodálatos!

Sunnyvagyok
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 29.

Szeretném fokozatosan leváltani a kozmetikumaimat kifogyási sorrendbe valami natúr vonalra.
Így esett a választásom erre az Alverde samponra és a hozzá tartozó balzsamjára. Az illata ISTENI, imádom! :) Hajmosás közben olyan élmény, mint egy wellness terápia!
Nagyon jól habzik és remekül tisztít! Nem érzek különbséget közte és egy hagyományos kemikáliás sampon közt, ugyan olyan hatékony, sőt.. jó érzés használni, és maga a tudat, hogy természetes alapanyagokkal telepakolt terméket használok megnyugtat. :)

Barbi93
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

Számomra jó ötletnek tűnt mivel egyenes,vékony szálú hajam van ami hamar zsírosodik. Mentőövként tekintettem rá, hogy pár nappal kitoljam a hajmosást.
Nekem az illata nagyon erős napközben is érezhető, kb 1 nappal tudom kitolni a hajmosást. Eddig még soha nem használtam száraz sampont, de mindenképp kipróbálok másik márkától is, mert ezzel nem igazán vannak jó tapasztalataim.

gabona07
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

Zsíros a hajtövem, azért vettem meg, mert úgy gondoltam ki fogom tudni tolni a hajmosást. Számomra kellemetlenül erős szaga volt, de úgy gondoltam ez mit sem számít, ha tényleg beválik. Sajnos nem így lett, tényleg jól tisztít, hajmosás után kellemesen puha lesz a hajam tőle, viszont a következő napokon ugyanúgy zsírosodik, mint eddig.

eszti003
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

colourb4 után használtam a középszőkét, gyönyörűen színez, a "leszívott" vöröset teljesen nem fedte ugyan el, de egyenletes világosbarnára színezte. a hajamat nem szárította, szép fényt adott neki, könnyű haszálni és az ára is nagyon jó.