KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Samponok

era0229
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 12.

Jó termék, jó áron.

estherkovacs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 12.

Inkább natúr samponokat használok, de festett hajra valót azok közül nem találtam még, ami ne zsírosította volna a hajam 2 nap után. Ez mondjuk igaz majdnem az összes nem natúrra is, de azok közül ez messzemenően a legjobb! Az illata nekem egyáltalán nem jön be, mégis mindig újraveszem, és a hajfestés utáni hetekben ezt használom. Egy nappal ki tudom tolni vele a hajmosást.

zsofiab
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 12.

Mostanában sok sampont kipróbáltam a gyulladt pikkelysömörös fejemre. Náha úgy érzem, hoyg beválik egy sampon, aztán le kell cserélnem mégis. Most ezen van a sor, egy fél üveget már elhasználtam és eddig nem bánta a fejemet és nem is zsírosodik tőle a hajam gyorsabban.

zsofiab

Eddigi legjobb szárazsampon amit próbáltam, kellemes az illata is számomra.

hixux
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 12.

Évekig volt hűséges társam, nagyon szerettem amíg festettem a hajam.

Lili28
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 12.

Woowwww...nagyon régóta kerestem a tökéletes sampont és úgy látszik megtaláltam. Ma vettem meg és hazaérve ki is próbáltam. Nagyon jól tisztít.... én hajmosás előtt mindig olajat ( ricinus és kókuszolaj keveréke) rakok fel magamnak. Ezt elég nehéz kimosni, a L'oreal Botanicals sampon, amit eddig használtam két vagy sokszor három mosással tudta kiszedni a hajamból. Most második mosásnál már éreztem, hogy teljesen tiszta a hajam!
Nekem az illata is bejön, pont, hogy nem érzem erős, tolakodónak.
Nagyon meggyőzött, nem épp baráti ára ellenére, de ez még csak az első használat volt. Meg fogom írni, a hosszútávú tapasztalataimat is:)

Andici88
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 12.

Zsíros korpára eddig csak ez vált be. Ha lenne 6csillag, azt is megkapná :)

Andici88

Nem volt eddig olyan sampon, amitől ennyire selymes, puha és csillogó a hajam. Kb 2napig :( Harmadnapra ugyanolyan korpás, zsíros. Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. 3 csillag jár neki, mert ehhez az eredményhez viszont drága.

estherkovacs

Fantasztikus ez a sampon! Nagyon kevés samponról mondhatom el, hogy egyáltalán nem okoz viszketést, téli időszakban két naponta mosnom kell, ezzel lazán kibírom 3 napig, és semmiféle irritációt nem okoz, még a harmadik nap végén sem, nagyon tisztának, olyan könnyűnek érzem a fejbőröm, úgyhogy biztos jól tisztít és az illata is kellemes.

pillangolany7
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 12.

Többféle oriflame sampont is kipróbáltam, most ez van soron. Nagyon tetszik a pumpás kiszerelés, szerintem sokkal praktikusabb, mint a tubusos verzió. A hajerősítő spray-vel együtt használom. Egyetlen hátránya, hogy a hajam ugyanolyan hamar bezsírosodik, mint eddig, de erre még más sampon se nyújtott megoldást.