KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Samponok

Csutak
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 22.

350 forintért szerintem egy kincs ez a sampon. :) Nagyon jól tisztít és a pakolással ellentétben, nem leszek gombaszagú, miközben használom. A Médea zsíros hajra való samponja kiszárította a hajam végét és ez a kis sampon nagyon jól rendbe hozta. Elég sok sampont kipróbáltam már a zsíros, korpás fejbőrömre és hajtövekre, de eddig szinte mindegyik ki is szárította a hajam. Ez viszont nem. Már önmagában is jó, de a pakolással és a balzsammal együtt szerintem a legszuperebb. Szívből tudom ajánlani mindenkinek. (Annak ellenére sem vonok le csillagot, hogy egyelőre még nem oldotta meg azt a problémámat, hogy két nap után ne viszkessen a korpától és ragadjon a zsírtól a fejem...)

szandra058
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 22.

Szerintem senki nem vegye meg akinek hamvas szőke a haja. Nem is értem hogyha szőke hajra való akkor miért nem tartalmaz olyan összetevőt amitől nem sárgul a haj. 1mosas után a hamvas szőke hajamból valami aranyszőkés sárgás szín lett.
Szóval inkább mindenki a hamvasító samponjulak vegye ne ezt. Mert ez katasztrófa szőke hajra. Pláne hogy oda van írva, hogy extra szőke hajhoz is.

Maknae
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 22.

Finom az illata, de egyáltalán nem zsírosodik tőle kevésbé a hajam, sőt még intenzíven hullani is elkezdett, amit eddig nem csinált. Sajnálom, hogy így reagálok rá, mert ahogy elnézem, másoknak pozitív tapasztalatai vannak vele kapcsolatban. Én inkább továbbadom valakinek.

blondy
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: >54  |  2018. október 21.

Olcsó és teszi a dolgát.Azzal tényleg vigyázni kell,hogy nehogy fehér legyen a haj tőle.Nekem az illata is tetszik.

ami2015
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 21.

Voltam olyan béna és egyből a 400 ml-eset vettem meg belőle, mert a kénes változata nagyon jó volt. Nos, ez nekem nem tetszik. Ahogy előttem is írták, nagyon zsírosít, már mosás után közvetlenül olyan a hajam, mintha már mosni kellene... Ilyennel még sose találkoztam... próbáltam úgy is, hogy először ezzel mostam, utána a zölddel, de úgy is zsíros tőle. Szóval ezt kb. akkor fogom használni, ha másnap itthon vagyok és nem kell mennem sehová, mert nem szalonképes az ember haja ezután... Hajhullásomon se vettem észre, hogy bármit enyhített volna.

TheGirl
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 21.

Nekem az illata kifejezetten tetszik. Szerintem a tisztító hatása is megfelelő.

filterio
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. október 21.

Már két éve határoztam el megfejteni titkát, azóta is mindig ott van az áruházak polcain. Sokan ismerjük; megosztó, igénytelen volna és idejétmúlt? Kiderült, jogos az aggodalom, de láss csodát, szemben kritikáival a könnyed, bár kissé merev hajat elfogadtam - amíg egy széria irritálni kezdett, bizonytalan minőség! Alapból brutál, mindent leszed, csikorgósan mos, közben jócskán hullik. Őszülés is látszik, óvatosan kell bánni vele, úgy kevésbé szárít. Nem lehet feltétlen rossz ami egyszerű, felfedeztem ilyet más gyártótól Fancy néven; hasonló összetevők, azonos állag. WU2 mintájára, ám megváltás: kevésbé agresszív, lágyabb, fésülhetőbb, formatartó és tényleg olcsó! Aki újra tervezi vagy kipróbálná, utóbbit válassza; elszánt legyen, kész kaland (kétkedő tekintetek a családban) illata okán is; én felvállaltam. Bejött, évtizedek után íme ki tudták hozni az elvárhatót, észrevétlen sosem hitt rutinná vált; nem táplál ugyan, de azt adja vissza, ami van, természetes, így jobban tetszik drágaságok helyett és jól szabadít viszketéstől; elképesztően hozzászoktam, döntöttem: marad, minden vélekedés dacára. Múltidéző varázs; hölgyeknek is megfelelhet, viszont ma már e puritán megoldás sokaknak nem lesz elég.

Collien
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 21.

Nekem hosszú és erősen töredezett a hajam a sok festés miatt. Eddig nem igazán hatott rá semmilyen sampon, mindig száraz volt. A fodrászom a Davines márkával dolgozik, mikor voltam nála teljesen megújult a hajam, ismét egészséges lett. Vettem a hajamhoz való megfelelő sampont és balzsamot, azóta nagyon puha és egészséges a hajam. Nem olcsó termék, de szerintem megéri az árát és kevés is elég belőle. Mindenképpen jobb, mint a híres nagy márkák túlárazott brandjei, amik nem is olyan jók, teli nem természetes alapanyaggal, kőolaj származékokkal.

Collien

Szeretném ajánlani ezt a terméket. Egy olyan sampon, ami nem csak a hajmosás utánig szünteti meg a korpárt, hanem tartósan meg is szünteti azt. Arra figyelni kell, amint megszűnt a korpa, abba kell hagyni és át kell térni normál samponra. Nem utolsó sorban cruelty free, parabén és szulfát mentes, környezettudatos márka.

manimania
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. október 21.

2 flakon Batiste original után próbáltam ki, teljesen le voltam nyűgözve. Az illata nagyon fullasztó, olyan mogyorós-vaníliás bleh, de túlélhető. Tényleg működik, sokkal jobban, mint a Batiste, ami gusztustalan fehér réteget hagyott a hajamon. Kb 3 flakon után megint megpróbáltam a Batiste-ot, ezúttal a cseresznyéset, még mindig no-no. Most épp az Isana 4 in 1-et próbálgatom, úgy tűnik, hogy jobb mint a Balea, de attól konkrétan megfulladok, bár az illata kellemes. Szóval szerintem jó ez a szárazsampon, egy próbát mindenképp megér, barna hajúaknak is (nekem is barna a hajam).