KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Samponok

SchmitterBettina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 23.

Sajnos korpával küzdök! Ez nagyon jó sampon! El távolítja a korpát, de mégsem szárítja szét a fejbőrt, mint más sampon! Nekem 5 csillag!

MolnarKitty
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 23.

Szörnyű sampon teljesen ilyen darabos vagy milyen lesz tőle a fejbőröm Semmit nem ér

juditka70
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. június 23.

Nagy bánatomra megszűnt a KEVIN MURPHY LUXURY RINSE balzsamja és a samponja,ez van helyette és az összetétele is megváltozott. :( Jól habzik,és tisztítja a hajat és a fejbőrt egyaránt.

vanillia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2017. június 23.

Számomra átlagos, semmit nem csinált a hajammal. Nem vártam volna nagy csodát, de ha már száraz hajra van, akkor valamit akár javíthatott is volna rajta. Száraz maradt a hajam. Az illata meg szerintem pocsék, alig vártam, hogy elfogyjon.

kalmaniki
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 23.

Isteni illata van, jól tisztít, nekem puhává és fényessé varázsolta a hajam. Nem zsírosított különösebben, ugyanúgy heti 2-szer kell hajat mosnom. Nekem bevált ez a sampon.

Izabel
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 23.

A Balea nagyot alkotott megint! Tényleg nagyon finom az illata, jól tisztít és könnyű kiöblíteni. Mindent tud, amit tudnia kell, és az ára is szuper. Tökéletes választás nyárra, biztos, hogy újraveszem. Ajánlom :)

Karmilla
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 23.

Hirtelen felindulásból vettem meg, de szerencsére én nem bántam meg. Bár kicsit több kellett belőle mint más márkákból 3napos hajat szinte frissen mosottá varázsolt,lelapult hajamat szépen "felemelte" és egésznap frissen mosott érzést adott. Azért kap csak 4 pontot mert nagyon erős az illata, illetve 15 perc kellett a jó erdményhez (kifésül, befúj bemaszíroz 2 perc várkaozás, újra kifésülés ideje) ami kicsit soknak érzek másterméknél 5 perc alatt el lehe térni ezt a hatást... :(
Update, nyáron alkalmatlan bármire. Tükör elött még jó de amint kimegyek napra pár óra és rosszabb mint elötte volt. (ez hogy lehetséges egyáltalán?? hőre jobban zsírosít??) Tényleg csak annak ajánlom akinél csőtörés van és sehogy máshogy nem tud épp hajat mosni.. csak ne menj 40fokban ki vele...

Nonoka96

Sajnos nekem sem vált be, csalódás, pedig imádom a baleás termékeket. Nagy szemcsék, nem mutat szépen a hajon sehogysem. Olcsó, de szerintem szárazsamponból megéri egy kicsit többet szánni rá. A felénél kb ki sem jön a termék, nagyon rossz :(

Bibi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 23.

Ennél pocsékabb samponom meg soha nem volt. Alig habzik, ami nem furcsa, viszont bevonja a hajat egy nagyon zavaró réteggel, ami mar mosás közben is érezhető, s megszáradva a hajam sprőd, fénytelen és olyan tapadós lett, fel nap után meg olyan zsíros,mintha egy hétig nem mostam volna.

doraafelfedezo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 23.

Extrahosszú, festett hajamon nem sokat segít. Ha nagyon nincs idő hajmosásra, olyankor szoktam használni, majd copfba vagy kontyba kötöm a hajam. Szerintem rövidebb hajon jobban érezhető lenne a hatása.