KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Samponok

viva885
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 20.

Teljesen őszintén, ehhez a samponhoz nyúlnék utoljára ha hajmosásról lenne szó..
1. Semmit nem használ korpásodás ellen.
2. Túlzottan krémes, igaz jól habzik de utána kimosni egy kihívás.
3. Mivel jó kis mentolos, ha ez szembe kerül akkor fusson ki merre lát és mossa ki a szemét, mert valami borzalmas az az érzés mikor egyszerre csíp és hűsít, szinte meg lehet tőle bolondulni.
4. Általában 1hetente elég hajat mosnom mert nem zsírosodik hamar de ennek hála már a 3. napon kezdhetek egy újabb hajmosási procedúrát.

dundicat
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 20.

Egyik kedvenc sampon márkám, sokáig csak ezt használtam. Szerettem volna egy jó minőségű sampont kipróbálni, azért is vettem meg ezt, mert már korábban jókat hallottam róla. Viszonylag sokat vasalom a hajam, ezért volt szükségem valami profibb termékre. Elégedett voltam ezzel a samponnal, és többször is újra vettem már, de nekem néha muszáj korpásodás ellenire váltanom, mert vissza visszatér ez probléma nálam, és erre a hajtípusra sajnos ez a sampon nem nyújt megoldást. Ellenben szép tőle a hajam, jól tisztít, jó az illata, és sokáig elég a flakon, szóval az árát is megéri így. A töredezett hajvégek is később jelentkeznek, fodrászra is ritkábban kell emiatt költeni :) Gondolkodom, hogy kipróbálom a kapszuláját is, mert ebben a termékben még sosem kellett csalódnom.

tyukanyo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 20.

Töröltem korábbi véleményemet mert kiderült hogy mástól viszketett a fejbőröm.
Jól teszi a dolgát. Óvatosan kell vele bánni mert ha nem dolgozzuk bele a hajtövekbe szépen akkor fehér maradhat, de eddig mindig meg tudtam úgy oldani hogy meg se látszik, hogy van benne valami. Hajmosás után harmadik nap szoktam használni, és meg se látszik hogy zsíros volt. Általában másnap már ki is mosom, de a negyedik napot is bírni szokta szépen.
Megéri az árát, biztosan újraveszem. Ez a termék a megmentőm.

djsvetajana
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 19.

nekem nem vált be, az illata túl intenzív, a hajam meg rosszabb lett mint előtte.

kikinga
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. június 19.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. június 19.

Nekem ez a sampon nagyon nem vált be. Mondhatnám, hogy borzalmas...szépek az összetevők, de olyan mintha nem tudnám egyszerűen kimosni a hajamból rendesen és egy ilyen zsíros érzetet hagy maga után. Biztos nem veszem újra.

csillaghajnal
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 19.

Előnye hogy olcsó, viszont nekem fehér nyomot hagy, és kb. fél napig ha hatásos. Az illatát nemrég változtatták, az új erőteljesebb lett és szerintem jobb is. Eddig mindig ezt használtam, de csak mert nem tudtam jobbat. Most váltani szeretnék.

csillaghajnal

Nekem fullasztó volt, nem veszem újra

dharma7
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 19.

Szerettem volna valami teljesen natúr alternatívát találni a hajamra, és mivel a Manna termékeit nagyon bírom, gondoltam, a vegyes vélemények ellenére is adok egy próbát ennek a szappannak. Eleinte imádtam, mintha fellélegzett volna a hajam és a fejbōröm is, csillogóvá, erōsebb érzetūvé varázsolta a hajam (és semmi macera nem volt a mosáskor sem; simán meleg vízzel öblítettem ki az amúgy jól habzó sampont). Ugyanakkor, mire végére értem a szappannak, totál kiszáradt és kezelhetetlenné vált hajam (a sima kifèsülés is fájdalmas mūveletté vált), korpásodni kezdett (amúgy addig problémamentes) fejbōröm, így sajnos gyorsan vèget èrt számomra a nagy szerelem..

dharma7

1-2 évig nagy kedvencem volt, egyrészt az illata miatt, másrészt mert gyönyörū fényessé tette a hajam. Ugyanakkor azt vettem észre, mintha elkezdte volna vékonyítani amúgy sem túl erōs szálù hajam, és egy idō után már a mosás másnapjàn tartàs nèlkülivé, lapossá vált az amúgy dús frizurám. Azóta búcsút mondtam neki, s vissza sem néztem.. Bár a kókuszillat olykor hiányzik :)

dharma7

Utóbbi hónapok legszerencsésebb felfedezése; imádom! Végre egy sampon, ami nem lapítja vagy nehezíti el a hajam 2 nap után, hanem tartást ad neki. Plusz pozitívum a nyugtató levendula illat (tiszta wellness kezelés érzetét nyújtja fejbōrömnek), a pumpás kiszerelés, valamint, hogy alig pár szál hajam jön ki mosàskor amióta ezt használom. A mindenféle samponnal szemben meglehetōsen kritikus barátom is kipróbálta egyszer, s azóta csak ezt hajlandó használni..