KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Samponok

ivett.zornanszki
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 15.

Nekem az újabb kiadása van meg érzékeny fejbőrre való változatban, balzsammal együtt... Isteniiiiii!!!!! A sampon illata nagyon jó, a balzsamé hasonlít a svédkeserűre, de hajmosás után alig kivehetően egészíti ki a sampon illatát. Szuper sejmes a vékonyszálú hajam tőle❤❤❤❤

FeketePiroska
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 15.

Nagyon elégedett vagyok a termékkel. Gusztustalan gombás-korpás sebek voltak a fejemen, amivel a bőrgyógyászom sem igazán tudott mit kezdeni (próbáltam nizoralt, gyógynövényes samponokat,antibiotikumos cuccot is kaptam a fejbőrömre).
Már évek óta szemezgettem ezekkel a termékekkel de mivel eddig nem volt ennyire érzékeny a fejbőröm így mindig visszatettem a polcra. De ebben a helyzetben arra jutottam hogy egy próbát igazán megér.
De még mennyire! A fejbőröm 3 mosás után rendbe jött és nyoma sincs a sebeknek. Nem zsírosodik jobban a hajam, nem lett szárazabb se.
Én nagyon elégedett vagyok vele, pláne ennyi pénzért. (kb. 2 hónapra volt elég nekem a termék)

creammaniac
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 15.

Sajnos nekem nem igazán vált be, azt vártam tőle, hogy kevésbé fog zsírosodni a hajam, de már a 2. napon nagyon koszosnak érzem. :( Alapvetően 3 naponta mosok hajat. Úgy érzem, kissé le is lapítja a hajam.
Az illata finom, tisztaság illat, jól habzik, szeretem az állagát is, de a hajam csak mosás után szép, ezért biztosan nem vásárolom újra.

nekyra
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 15.

Az i love juicy helyett használom. Nagyon sokáig elég, már fél hónapja használom és szinte semmi nem fogyott belőle. Kb olyan a hatása mint a Juicy-nak de talán nem szárít annyira. LUSH VEGANESE-el használom jó combo. A zsíros hajamon nem rontott és nem is javított.

nekyra

Sokáig elég (100g 3 hónap 2 naponta mosva) Először egy fél tenyérnyit kinyomtam belőle, és ripityára szárítottam a hajamat, de normális adagot használva, kb max 0.5 - 1ml-t nagyon jól habzik és a zsíros hajamat nem zsírosította tovább, nem is javított rajta, viszont friss lett tőle és könnyen kezelhető. A szárazságon nem segített, de egyszerűen vagy olivaolajat kell tenni a száraz részekre előtte este, vagy nem kell megmosni vele a hajvégeket, csak amennyi rámegy lemosáskor. Nem irritálta a fejbőrömet még így télen se.

Nerol
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 15.

Lágy, könnyed,friss pont amit vártam tőle! Nem szárít, nem tolakodó az illata. Egyszerűen remek. Derékig érő hosszú hajam van kombinált a hajam, de ez wáo! Ajánlom.

BlairM
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 15.

Kedvelem az illatát, hosszantartó, a hajmosás követő 3. napon is intenzíven érezhető. Maga a sampon átlagosnak mondható, vékonyszálú hullámos hajra használom, szépen kisimítja, puhává varázsolja a hajam. Mosás közben nekem nem habzik fel annyira, így lehet, hogy a kelleténél többet is elfogyasztok egy alkalommal. A csomagolása tényleg nem túl praktikus, ugyanakkor szerintem kissé csalóka, mert bár sokan írják, hogy drága, de mennyiségben pedig több van benne az átlagnál. Én egy másik termékcsalád hajvégápolójával együtt használom, ami következtében nem érzékeltem, hogy szárítaná a hajam, nem zsírosít, nem lesz korpás a fejbőröm. Összességében elégedett vagyok a termékkel, de ha elfogy, biztosan valami mással próbálkozom (:

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 15.

Fura ez a sok negatív vélemény, mert nekem bevált pedig kényes vagyok sampon téren. De hát nem vagyunk egyformák. :) Könnyen zsírosodó hajam van amit ez a sampon szépen tisztít, fényes lesz a hajam de nem szárítja ki. Ráadásul pici balzsamot is használok így aztán pláne nem. Kicsit retro illata van, de kellemes. Sőt 1 nappal kitolja a hajmosást 2-ről 3-ra. Nálam ez nagy dolog, bár csodaszernek nem mondanám.

oliviag
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 15.

az illata tényleg borzalmas, iszonyatosan ragadt tőle a hajam, viszketett a fejem és árban is sok szerintem, örök kedvenc marad a dm saját márkás terméke....

Niphredil
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 14.

Az előttem szóló szó szerint leírta, ami velem is történt. Semmi hidratáló hatást nem tapasztaltam, de a viszketés mintha rosszabb lett volna, a fejbőröm is még jobban hámlott. Nekem nem érte meg az árát, ráadásul akcióban 2 flakont vettem, de egyiket krémszappanként kell elhasználjam. :/