KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Samponok

milkasttar
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 19.

Tökéletes.

MeridaLina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 19.

Nagyon szépen tisztít, de nekem úgy tűnik, mintha gyorsabban zsírosodna utána a hajam, ezenkívül le is lapul :( Egyébként jól eloszlatható, nem kell belőle sok, szépen felhabzik, a pumpás adagolóval jól adagolható, akár fél adag is.

fruzskai
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 19.

Szerintem az egyik legjobb hajhullás elleni sampon, ha az ember elég ideig kitart mellette. Az én hajamnak legalább 3 hónap kellett mire igazán kifejtette a hatását, de azóta egy két szál hullik ki hajmosáskor, és fésüléskor sem sokkal több. Az tény hogy a szaga nem a legjobb, de simán meg lehet szokni. Az ára pedig csak hab a tortán, pláne, hogy kevés is elég belőle, így elég sokáig kitart egy flakon.

kgretu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. február 19.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. február 19.

Első benyomás!
Első Lush termékem és nagyon nagy volt az elvárásom vele szemben. Nagyon jól felhabzik, bár én a biztonság kedvéért kétszer is átmostam vele a hajam és tényleg olyan 'nyikorgós' lesz tőle.Most még hajpakolással (syoss) együtt alkalmaztam és a végeredményben szárítás után fényes, könnyen kezelhető, puha hajkorona lett! Nekem nagyon igénybe vett hajam van, rendszeresen vasalom és heti 2-szer mosom és nagy hőfokon szárítom. Most a szárítást nem ionos hajszárítóval csináltam, de szerintem azzal még könnyebben tudom majd formázni a frizurám. Pár hét használat után jön az igazi értékelés! ;) Ez csak egy kis segítség a tanácstalanoknak! Azért "csak" 4 csillag mert ez még csak az első használat utáni vélemény!

UPDATE:
3-4 hónap után fogyott el. Ez alatt az idő alatt rengeteget nőtt a hajam és a fodrász is megdícsérte, hogy mennyivel könnyebben kezelhető az amúgy brutálisan igénybevett, göndör hajam. Ár-érték arányban tökéletes, amint lesz rá lehetőségem biztos hogy újraveszem! Csak ajánlani tudom!

tantos.szabina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 19.

Kb 3 evig hasznaltam, folyamatosan ujravettem. Ar-ertek aranyban a legjobb, konnyen elerheto. Ez a sampon tartotta hamvasan a szoke hajam. Szeretem az illatat.

tantos.szabina

Karacsonyra kaptam, nekem fenyes es puha lesz tole a hajam. 2-3 naponta mosok hajat. Talan egy picit jobban zsirosit, de megbaratkoztam vele. Imadom az illatat. Balzsam nelkul hasznalom, hajpakolassal.

blckrainbow
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 19.

Hajfestés előtt vettem meg, és azért, mert ki akartam próbálni a co-washingot. A hajam a hátam közepéig ér, vékony szálú és göndör (2C, ha az valakinek mond valamit), ezért a vége nagyon száraz - gondoltam jót tesz neki, ha nem sima samponnal sikálom két-három naponta. Nem zavar, hogy nem habzik. Kb 8-10 pumpálás kell belőle, plusz a végén még balzsamot is használok. Sokkal puhább, selymesebb nem lett tőle sajnos, és ha nem öblítem ki nagyon alaposan, gyorsabban zsírosodik. Viszont úgy veszem észre szárítás után, mintha kis darabkák maradnának a hajamban utána - lehet tényleg nem sikerült mindig jól kiöblíteni, de kínszenvedés kihalászni az apró darabkákat a göndör hajamból. A festéket mindenképp jobban óvja, mint egy bármilyen szulfátos sampon. Viszont újravenni nem fogom, ennyit nem ér - maradok az OGX-nél!

Rainbowgirl14
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 19.

Teljesen átlagos samponnak mondanám. Az illata kellemes, jól habzik. Nem korpásított, nem viszketett tőle a fejem. Sajnos, nem hosszabbította meg a két hajmosás közötti időt, ahogy ígéri. Ennek ellenére szerettem, de nem hiszem, hogy újraveszem. Az összetevői közt megtalálható a bronopol, emiatt 3 csillagnál nem tudok többet adni.

Timcsoki
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 19.

Nem igazán tudom, hogy mit gondoljak! Elsőre jónak tűnt! Puha lett a hajam és olyan könnyed! Szuper volt, hogy nem kellett balzsam (azt soknak éreztem volna)! Aztán jött a fekete leves! Nagyon hamar bezsírosodott a hajtövem! A hosszára jó lett volna, de a samponnak az volna a lényege, hogy megtisztítsa a fejbőrt is! Szóval csak arra nem jó, amire kitalálták! A puhaság miatt 2*! Sajnos nem tudom jó szívvel ajánlani!

Niki1991
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 19.

Az illata taszító és nagyon hamar zsírosodik tőle a hajam.