KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Samponok

KatonaK
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 24.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 24.

Nyikorgósra száritja a hajam!!!!Nem jó sampon!

jirka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 24.

Szintentartásra vettem kamaszgyermekem hajára, korpásodás ellen. A problémát nem ő oldotta meg, hanem a DETERGENS SULFURATUM, amit hosszútávon nem akartam használni, így a könnyű elérhetőség (DM) a szép lista alapján, rá esett a választás. 4 hétig használtuk, majd a kukában végezte. A korpa és fejviszketés nem jött vissza, cserébe egyre több haja hullott ki a mosások után. 1 hónapja áttértünk egy másik samponra, melynek hatására a hajhullás csökkent, és mára csak annyi hullik ki, mint egy átlagos mosás alatt.

Klaudia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 24.

Zsíros korpás a hajam már egy jó ideje. Ezzel legalább 10-szer mostam hajat egymás után kétnaponta. Az eredmény: SEMMI. Sőt inkább rosszabb lett, mert előtte elég volt 3 naponta hajat mosnom, ezután már 2. nap olyan zsíros hogy meg kell mosni és a korpával sem csinált semmit sajnos. Az illata jó, meg jól habzik, de ezt nem azért veszi meg az ember drága pénzen...

dottih
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 24.

semmi extra :( nem veszem újra

csuty
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 23.

Hááát ez valami csoda sampon! Vékonyszálú, gyorsan zsírosodó, gubancolodó (inkabb már-már raszta) hajammal csodákat tesz. 1-2 nappal kitolódnak a hajmosások , könnyü kifésülni és tartása is van.
Az illata nagyon finom, illetve az ára is meglepöen jó , tuti újravevös!

Monchochi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 23.

Nos...ő is egy nagyon jól sikerült termék. A vele való hajmosás felér egy aromaterápiával, nagyszerű illata van a benne lévő illóolajoknak köszönhetően. Nagyszerűen tisztít, és 3 napot simán kibírok a következő hajmosásig. Plusz pont, hogy szilikonmentes. Remélem a továbbiakban is jó barátok leszünk. Ajánlom!!

Kormios
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 23.

Hogyhogy senki nem szólt még hozzá ehhez a szuper termékhez?? No, akkor én megkezdem a sort. Eredetileg a kókuszos társáért mentem a boltba, de az pont elfogyott, így ez a verzió jött velem haza. Nem bántam meg! Olyan, selymes, fényes, ápolt, puha a hajam tőle,még a barátnőm is megjegyezte, hogy olyan szép, fényes, erős a hajam, mint egy ázsiai nőé:) Balzsamra nekem nincs szükségem mellé. Zsíros-korpás fejbőrrel rendelkezőknek kötelező darab! Jó összetevők, magyar cég, natúr samponhoz képest nagy mennyiség és elfogadható ár, egyszóval ajánlom.

missorsi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 23.

Az összetevői miatt vettem meg, gazdaságos a kiszerelése, de kell is belőle nagy mennyiség, ugyanis abszolút nem habzik elsőre, kétszer mindenképp meg kell mosni a hajam vele, másodjára habzás ok, de sok kell beőle mindenképp. Extra csillogást amit ígér nem észleltem, a hajvégem száraz lett tőle, a töve gyorsan zsírosodott. Nem veszem újra.

Olympia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 23.

Egyetlen előnye, hogy bio és nem tartalmaz káros összetevőket.
Hátránya viszont annál több akad:
- Szárazzá és fénytelenné teszi a hajam lesz.
- A habzásra nehezen bírható, így elég sokat kell belőle használni, hogy az ember rendesen meg tudja mosni a haját.
- Kifésülni is nehezebb mint a normális samponokat.
- Nekem még gyenge irritációt is okozott a fejbőrön.
- Ilyen hatással ennyi pénzért drága...
Eddig 2x próbálkoztam vele, de ennyi volt. Talán a család egy másik tagja el tudja használni. Csak ezért kap 2 csillagot.

babetta1
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 23.

Ajándékba kaptam, természetes világos szőke hajam van. A hajmosas kellemes, jo illata van, es nem tudom ez mennyire lenyeges de baromi jol nez ki :D Hajmosas utan hasznalok hajpakolast, es igy eleg puha lesz a hajam, viszont ezzel a samponnal nagyon hamar elkezd zsirosodni, ezert es az ara miatt sajnos nalam 3 csillagnal nem tud tobbet kapni