KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Samponok

Beatrix88
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 21.

Hát ez borzalmas :( le tudnám marni a fejbőrömet annyira viszket. Eleinte nem volt gond, aztán folyamatos használat mellett pár hét után már másnapra annyira viszket és fáj a bőröm, hogy majd megőrülök :( 0 csillagot nem lehet adni, így azt az egyet amit kap az illatának köszönheti, mert az nagyon jó. De kb ennyi. Állagra nincs vele baj, nem folyik, de igazából mindegy is, hiszen még a fele sem fogyott el, mégis meg kell vállnom tőle. Fájdalmat okoz. Nagyon nagy csalódás

juditka70
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. január 21.

A héten kaptam meg a megrendelt terméket. Még tegnap neki álltam ennek a különleges tisztító krémnek kipróbálásához. 1 fázis jól be nedvesítem a hajam,majd a krémet egyenletesen oszlasd el a hajadon,gyengéden masszirozd be a fejbőrödbe,és ezeket a mozdulatokat ismételd meg,hogy alapos legyen a fejbőr tisztítása. Én speciál még rajta hagytam a fejbőrömön kb. 7 percig,hogy alaposabb legyen a tisztás,és feloldja a fejbőrről az esetleges rajta maradt hajápoló terméket. Majd a Bain de Terre samponnal(vízzel hígítva használom) 2x megmostam alaposan a hajamat,és ennek balzsamjával kifésülés követte. A sampon nyugtató hatású is,így nálam semmilyen kellemetlen irritációt nem tapasztaltam. A haj megszárítása előtt már éreztem a tiszta érzést feelinget a fejbőrömön. A hajam színe nem fakult a tiszító krém használata után sem. Puha,lágy tapintású a hajam.

MsKors
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 21.

A szalonban mesélt a fodrász lány a samponokról, nem emelte ki külön, hogy melyik mire való, csak otthon vettem észre, hogy a narancsost amit az illata miatt választottam, korpás hajra ajánlják. Na mindegy, gondoltam nem lesz gáz. Nem is lett, mert semmi extrémet nem tud a bármelyik másik samponhoz képest. Az illata nagyon tetszik, egy élmény vele hajat mosni, és a hajolajjal ápolgatott hajam csikorgós tisztára mossa. Alapvetően meg vagyok vele elégedve, de túlárazottnak tartom. (Mondjuk legalább semmi rosszat nem csinált)

Dodo95
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 21.

Mindig visszatérek hozzá. Nagyon zsírosodik a hajam, nagyon szeretnék úgymond márkás sampont választani, de azoktól vagy viszketek, vagy korpásodok (ami hozzáteszem doha a büdös életbe nem voltam). Imádom az illatát, szerintem ezzel kb egyedül vagyok. Azt biztos h nyikorgósra mossa a hajat, emiatt a hajvégeket extrán kell olajozni, balzsamozni. Viszont aki nagyon nagyon hajlamos a zsírosodásra, annak ez a tökéletes sampon. Akkor is, ha elviselhetetlen a szaga. A szépségért szenvedni kell :)

Dodo95

Használat után 5-6 órával már olyan zsíros a hajam tőle, mintha meg se mostam volna, a végét meg iszonyatosan szárítja, hiába használok olajat vagy balzsamot. Teljes pénzkidobás.

csokibeka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 20.

Enyhe viszketést okozott és 3x annyit kellett belőle használnom, mint más samponokból, de dúsabb, élettel telibb lett tőle a hajam. Hajhullás ellen semmit nem ér.

csokibeka

Nagyon durván puha lesz tőle a hajam, ha extra ápolásra van szüksége mindig ezzel mosom meg. Nem vettem észre, hogy fényesebb lenne tőle, az illata is elég jó, bár hajmosás után hamar elillan. Állandóan nem tudnám használni, mert hamarabb zsírosodik tőle a hajam, de időnként szeretem. Ez az egyetlen avon sampon, amitől nem viszket és hámlik a fejbőröm.

csokibeka

Elhasználtam egy flakonnal, puha lett tőle a hajam, de lelapult tőle és hamarabb zsírosodott(4-5 nap helyett 3 naponta kellett mosnom)-az én vékonyszálú hajamnak sok volt, de vastagabb hajnál szerintem jobban működik. Könnyebben kifésülhető tőle a haj.

NikolettaV
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 20.

Festett szőke hajam sárgulásra hajlamos, ezért vettem meg ezt a sampont. Heti egyszer szoktam vele hajat mosni, a színe szép hamvas is lesz tőle, de sajnos az amúgy is zsírosodásra hajlamos hajam ennél a samponnál még hamarabb kezd zsírosodni...Az itt olvasottak alapján kipróbálom legközelebb úgy, hogy először a sima samponommal mosom meg, utána pedig ezzel, remélem úgy kevésbé fogja zsírosítani.

kittiana1
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. január 20.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. január 20.

Sziasztok!
Még nyáron vettem meg a terméket,sajnos jó tapasztalatokat nem sikerült szereznem.
Szőkitést,világosítást nem igazán tapasztaltam,bár eleve úgy álltam hozzá,hogy hátha..
Illata sem igazán jött be
Ára nem volt vészes.
Bár újra nem venném semmi pénzért sem:(