KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Samponok

shiningstar
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 16.

Borzalmasan szárazzá teszi a hajamat annak ellenére, hogy egy rakatnyi kell belőle, hogy rendesen felhabozzon annyira, hogy a tarkó feletti részt is jól meg lehessen vele dörzsölni és tisztítani. Soha többet nem veszem meg. Borzalmas és az illata sem marad tovább néhány óránál.

honleany
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 15.

Az egy csillag levonás pusztán azért jár, mert egy kissé durva tapintású utána a haj. Bár én a termék használata után mindig átfésülöm a hajamat hajkefével, úgy is ad egy olyan biztos tartást, amit én ritkán láttam szárazsampontól.

Mazsoline
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. augusztus 15.

Nagyon szép lesz tőle a hajam, imádom a terméket.

kriszta0615
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. augusztus 15.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. augusztus 15.

Imádom ezt a sampont használni a majdnem derekamig érő hajamra! Illatát tekintve majdnem azt érzem hogy megkóstolnám amikor kinyitom a dobozát :D Szóval illatra szuper, jól habzik nem nehezíti el a hajam és ha nem használok pakolást is könnyen kifésülhető ettől a sampontól nem szárítja ki nem zsírosodik tőle már a 2. nap miután kimostam, 4 naponta elég hajat mosnom vele. Szép fényt ad a hajamnak! Ja és munkahelyemen megkérdezték hogy póthajam van e vagy ez az igazi hajam! Hozzá kell tennem semmi extrát nem csinálok a hajammal van itthon egy keratinos hajpakolásom de azt se mindig van kedvem felkenni rá! Amúgy akit érdekel a Kallosnak használom a Keratinos nagy dobozos hajpakolását! Nekem ez a termék 5 pontot ár érték arányába nagyon megéri!

CocoBellemare
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 15.

Csodásak a Garnier samponok és balzsamok! Váltogatom őket 3-4 havonta, ez is nagy kedvenc. Krémes, finom illata hosszú ideig érződik a hajamon. Könnyű kifésülni, szép rendezett lesz tőle a hajam. Minimális hajhullásra tökéletes, nekem babahajak is nőttek. 4 csillag jár, mert ehhez is szükséges balzsam.

Hecate
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2018. augusztus 15.

Ajándékba kaptam és tényleg nyugtatja a fejbőrt, meg hatott is valamit a korpásodás ellen egy ideig. Érdekes a rózsaszín színe, meg az illata, ám meg tudtam volna szokni. De nem lettem a vásárlója, mert nekem bejön a HEAD & SHOULDERS. Olcsóbb és nagyobb mennyiség, ráadásul szélesebb kínálat. Viszont el tudom hinni, hogy vannak akiknek csak ez a jó megoldás a fejbőr problémáikra. Kár, hogy ők nem kaphatnak rá TB támogatást, mert az életminőséghez az egészséges fejbőr is hozzátartozik, ez pedig méregdrága termék.

kremkedvelo24
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: < 18  |  2018. augusztus 15.

Ez az a sampon, amit még az ellenségemnek se.. szárítja a fejbőrt, ami aztán ugye viszketni kezd...

CocoBellemare

Szeretem váltogatni a samponokat, erre mindig vissza térek. Imádom az illatát, krémesen habzik, puha friss lesz tőle a hajam, viszont sajnos balzsam nélkül feszül a fejbőröm, ha ezzel mosom. Így csak 4 csillagot kap. Normál hajra ajánlom.

evetish
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 15.

Nagyon szeretem az illatát és a hűsítő hatást, ha mást használok hiányzik, és azt érzem, hogy nem tisztít úgy, mint ez. Nagyon vigyázni kell, hogy szembe ne kerüljön, a mentol miatt nagyon csíp.

kremkedvelo24

Azt mondták róla hogy jó viszkető fejbőrre. Nekem ez sem vált be, ettől is csak mégjobban viszketett, mint ettől, mint a sima mentolos változattól is.