KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Samponok

Edokaa
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 17.

Az illatát szerettem, de nem veszem meg újra. Sajnos már a 2. napon zsíros és nehezen fésülhető volt a hajam tőle 😕

gabona07
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 17.

Ha lehetne mínusz csillagot adni, azt adnék. Gyakorlatilag semmit nem csinál a hajammal, csak telefújja fehér porral, aminek semmi dúsító vagy zsíreltüntető hatása nincs. Emellett nagyon drágának is találom, sokkal-sokkal többet vártam tőle ennyi pénzért.

Koltaikatalin5
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 17.

Édesanyám használja, nagyon érzékeny a fejbőre szegénynek, minden sampontol viszket, de ez a sampon végre neki is bejött.

borntobe
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 17.

Hát ez most nagyon nem. Elnehezíti, zsírosítja, ragacsosítja a hajam, nap végére úgy nézek ki, mint akit végignyalt egy bölénycsorda. Csak ez lehet a hibás, mivel balzsamot se használtam hozzá, és azóta áll fenn a probléma, hogy sampont váltottam. Egyszerűen nem bírom kimosni a hajamból.

Lucky
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 17.

Mindig elcsabulok egy L'oral samponra, habár tudom hogy mindig korpa lesz a vége, ennél a fajtánal is így tortent. Illata jó, jól habzik, selymes haj lesz a vegeredmeny és kb. ennyi, semmivel sem tud többet mint egy átlagos sampon.

RBea
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 17.

A megmentőm.Minden nap kell hajat mosnom, olyan gyorsan zsírosodik.A LaRochePossay sampon egy napot kitol, ez a legjobb a számos kísérletem közül, mert a többitől már az egy napban is viszketett a fejbőröm, és nem tudtam hajmosás után kifésülni vizesen.Szóval LRP szuper.Mellé, ha nincs időm, energiám hajatmosni, Batiste.Hintőporral probalkoztam reg, de ez jobb, mert lehet célozni a hajtovekre a spray-vel, es szepen el lehet dolgozni, ha nem tul sokat fujunk, egesz minimalis a ruhara valo leperges, talan a mennyiseget kell jol eltalalni es akkor még ennyi sem lesz.Osszessegeben kellemes csalodas, jo lett a hajam, vallalhato, es tartast is ad neki.Illata discret es kellemes.Ajandekba kaptam magazinhoz.Es bar sotetbarna a hajam,ezt ujra veszem, mert a barnára szinezett samponrol nem jokat olvastam (eros illat es barna fejbor).

burmin
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 17.

Nem tudom akinek bevált s jó,miért vagy mitől van,de az én szálkás,szöszös hajamra,még rosszabb,mint bármely más sampon.Sajnálom,mert kidobtam érte ezeregynéhányszáz forintot,holott semmit nem ér.A professzionális ettől távol áll...

katica22
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 16.

Miért kérdem miéért kellett kivonni a forgalomból ezt a kis csodát. Vérzik a szívem érte, mert egy nagyon jó termék volt. Végre egy olyan sampon ami tudott bármit is kezdeni a gyorsan zsírosodó hajammal és az érzékeny fejbőrömmel. Az illata nagyon finom volt, letisztult friss tiszta.

Bianca01
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 16.

A kedvenc samponom.
Amikor felrakattam a póthajamat, akkor kezdtem el használni, aztán mindig újravettem és így berögződött, hogyha sampon, akkor fekete gliss kur.
Abszolút nem zsírosít, nem is szárít.
Az illata átlagos, mások szerint gely, de szerintem egyszerű sampon illata van, nem kiemelkedően jó illatú, de az én orromnak kellemes, szeretem.
550-ért szoktam venni a 250 ml-t a száz ft-os boltba. Most kivételesen valami változásra vágytam, így megvettem egy másik gliss kurt, kíváncsian várom, hogy az is beválik-e majd.

ftmea13
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2017. október 16.

Uhh hát köztem és e sampon között történt minden:D Nagyon sokat voltam a Müller polcai előtt, hogy a kedvenc megszüntetett samponom után mit vásároljak, nézegettem a krémmániát közbe, semmi se fogott meg, vagy nem vált be ugye eddig a zsíros tövű, száraz hajamra. Bár rengeteg olyan samponom volt ami az elején jól teljesített, aztán egyre romlott. Mikor hajat mostam vele először, másnap annyira zsíros volt a hajam, hogy majdnem sírtam, hogy mi történt. Aztán rájöttem egy másik hajcuccom, amit nem kellett volna a fejbőrömre nyomni talán:D És újra megmostam vele a hajam, hát általában ilyen őszi/téli/tavaszi időszakba 3 napot bírja a hajam, de 3. nap már szárazsampon kell, most viszont csak a negyedik nap kellett, hála Isten. Én ennek is örülök, mert csak nyáron szeretek hetente hajat mosni, ilyenkor kell nekem a felfrissülés. Illata számomra kellemes, nem tömény, amolyan semmi, de én pont ezt szeretem. Selymes, puha lett a hajam és imádtam:D Ha továbbra is így teljesít újra veszem.