KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek

panka987
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 12.

Nagyon tartós, nagyon szuper! :)) Abszolút nem kenődik. Feketém van, de holnap el is szaladok egy szürkéért :)

Sz. Csilla
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 12.

Szép a színe, ha keveset használok belőle, akkor nagyon szépen egybeolvad a bőrömmel. Csak egy kis korrektor és púder kell hozzá, alapozót így mostanában már nem is használok. A parabéneket kihagyhatták volna, a fényvédőnek viszont örülök. Jó termék, jó áron.

beauty88lover
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 12.

blackfridaykor rendeltem őt is bár erre nem járt kedvezmény de nem is érdekelt!
egy hete már itt van így már volt alkalmam kiprólni és egy álom.csodás paletta!
a számomra gyűjtői darab! muszáj volt megvennem mert Jaclyn Hill!

beauty88lover

blackfridaykor csaptam le rá a morphe uk oldalán 25% kedvezménnyel!
a csomagot a dpd hozta ki sérülés mentesen! a paletták között bubis fólia volt alul felül.
maga a paletta mint minden morphe paletta gyönyörűen pigmentált.jól összedolgozhatók a színek. az új logo szép de kit izgat a logo?!
egy matt csont színt hiányolok de ez persze orvosolható
csodás paletta..tényleg de nem utazóbarát/én legalábbis félteném/

rammy717
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 12.

Gyorsan szárad, tartós, szép színe van. Nehéz lemosni, de látom, születtek erre lejjebb javaslatok :)
Engem idegesít ez az érdes felület, de hát ez erről szól :D ez nem a lakk hibája.
A rózsaszínes árnyalat van meg, de én ezt csak téli időszakban/karácsonykor tudom elképzelni, hogy viseljem, nyáron nem kentem fel soha. :)

hixux
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 12.

Első púderem tinikoromból! Emlékszem hogy szerettem....csak épp nekem valahogy mindig eltört :S.

hixux

Régi kedvencem volt, viszont csak 4 hónapig tudtam használni, mert utána nekem beszáradt/ fura illata lett.

Zood
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 12.

Jó kis spirál, teszi a dolgát. Mindenhova elér a kefe, szép hosszú pillám lesz, nem nehezíti el. Sőt, puha is lesz, nem ragad.

Kakao
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. december 12.

A színválaszték gyönyörű és bő! Tartóssága fedő és alaplakkal 2 nap. Az ecsettel lehetetlen pontosan felvinni a körmökre! Szerintem pénzkidobás😕
🌟

HannK
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 12.

Alapozora nagyon jo hasznalni viszont anelkul olyan mintha lisztet raktam volna az arcomra amugy nagyon jo termek, kar hogy a vizallo parjat mar reg kivontak a forgalombol