KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek

hannqo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: < 18  |  2017. április 26.

Nagyon szeretem, a fixálót nem használom, viszont a por nagyon szép, pigmentált, nem mozdul el, az ecsettel pedig egész jól lehet dolgozni. A csipesz végszükség esetén használható, de ahogyan kézhezkaptam, ki is vettem a dobozkából, mert nem férek hozzá hanem rendesen az ecsethez.

hannqo

Nagyon szép a fedése, az állaga kicsit meglepett, arra számítottam, hogy nehezen lehet majd eldolgozni, de nem, a tojás alakú szivacs nagyon könnyen edolgozza, bőrhibákra, pattanásokra, és szem alá is használom. Egyébként a 020 Light Beige árnyalat jobban nem is passzolhatna a bőrömhöz. :)

hannqo

Egész olcsón jutottam hozzá, olyan 850 forint körül lehetett, ez az első sminkszivacsom, de meg vagyok elégedve vele. Rózsaszínt rendeltem, nagyon tetszik, könnyen tisztítható és jól megduzzad.

bluetlyy
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 26.

A sok pozitív vélemény hatására vettem meg ezt az alapozót és óriási csalódás. Alig bírom eldolgozni, és az orromon, ahol zsíros a bőröm, ott meg olyan hatást kelt, mintha ki lenne száradva a bőröm. Nem tudom hová tenni ezt a jelenséget, még egy alapozónál sem tapasztaltam. Nem mellékesen nagyon szárít és borzalmas szaga is van. Kuka...

julcsa95
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 26.

Már több mint egy éve vettem de még nem száradt be és még használható mennyiség is van benne. Igaz, nem csak ezt használtam hanem még vagy 3 másik spirált, de akkor is. Az illata tényleg kellemes, frissítő, a keféje jó nagy és az elején sok festéket is vett fel, de épp ezért tudtam akár műszempilla hatású pillákat is csinálni. Igaz, nekem viszonylag hosszúak és sűrűek a pilláim. Aztán idővel ahogy száradt be már pont jó volt nem is ragasztotta össze a szálakat. Ha elfogy szerintem újra veszem a kuponos napokon.

Ensisa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 25.

Szeretem, már alig van benne. Nem tudom, hogy velem van-e a baj vagy sem, de két három réteget tuti fel kell kennem, hogy elhalványodjanak a karikáim. Az ára és mennyisége szerintem totál okés. Használtam ennél drágábbat, de egyszerűen pocsék volt. Újra szeretném majd venni.

Shinejuci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 25.

Nagyon jó kis készlet! A ceruza a highlihter es a füstösítő ecsete miatt már megéri. Jól ki tudom használni, kiegészítő készletnek vettem meg. bárkinek ajánlani tudom !

jegesmedve
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 25.

Az orange coral árnyalatot használom. Sokkal szebb, mint a katalógusban! a tartóssága is megfelelő.

cooleva
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 25.

Hollywood Beige nevezetű árnyalatba szerettem bele első látásra. Már felvitelkor egy matt terméket viszünk fel a szánkra, tehát ez nem később mattul be - az én megfigyeléseim szerint. Praktikus az applikátor és a kiszerelése is, bár lehetne benne több is. Ami viszont legjobban zavar, az a túl erős illata és a tartóssága, ugyanis 1-3 órát bír kb., az evésről, ivásról nem is beszélve..nem érte meg az árát.

cooleva

Ennél puhább ecsetem még nem is volt talán, viszont egyedi is, mivel ez a festő ecset féle (??) felépítés nem mindennapi azért:-D Amire ki van találva, arra maximálisan jó, gyönyörűen lehet vele felvinni a highlightert az orcák fölé, máshova sajnos túl nagy lenne, de így is tökéletes. Nekem megérte rá beruházni, úgyis limitált.