Legújabb vélemények - Sminkek

ziza27
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 22.

Szerencsés vagyok, mert sűrű és hosszú fekete szempilláim vannak, ezzel a spirállal pedig nagyon szépen tudom őket hangsúlyozni. Egyetértek az előttem szólókkal, valóban túl sok festéket vesz fel a spirál, így előfordul, hogy egy helyre sok festék kerül.
Nekem kibír egy teljes napot, nem folyik le/csúszik el. Leszedni viszont elég nehéz, mindenképp kétfázisú sminklemosóval érdemes nekiesni.

Ingrido
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 22.

Régóta használom már. A külseje nem fogott meg, soha nem gondoltam, hogy ebbe a tükörbe nézegetve fogom festeni a pillámat, illetve nehéz pörgetni a kefét úgy, hogy szögletes. De a festék minősége jó: fekete és nem irritál. Nekem vízálló van, de inkább tartósnak mondanám. (Nem olyan vízálló, mint az egykori 1 second.) Inkább definiál, mint dúsít. Korrekt, de nem látványos.

Amadea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 22.

Kb. két éve egy Lovely Silver highlighterrel indítottam, azóta igencsak kiműveltem magam a témában (=megnőtt a kollekcióm...), még a macskákra is kenhetném. Istenem, csillognak, hogy ne szeretnénk a highlightereket.:)
A Colourpoptól sokáig csak szemfestékeim és rúzsaim voltak, aztán egyszer kíváncsiságból rendeltem két supershock highlightert, mert ez a tisztes nevük. Az On The Cusp a lágy arany fényével és a pearlized finish-ével telitalálat, ecsettel nekem esélytelen volt, de ujjal nagyon könnyű feltapogatni és komolyan, élmény belenyúlni, annyira puha! Nem sokkal később követte a Showtime, földöntúli rózsaszínes-levendulás fényt plántál az arcra, szintén pearlized.
A harmadik darab a Spellbound (már a névvel megvettek), glitteres finish-hel. Ez kevésbé jön be, mert fény nemigen, glitter azonban kerül az arcra, bár legalább kicsik, amúgy a színe hasonló a Showtime-éhez.
Amennyire nem lett szerelem a Super Shock Shadow, annyira belezúgtam a highlighter tesóikba. És kezdődik a probléma: jajj, annyi szép szín van...

karaibrahimgil
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 22.

A Nanshy korrektorecsete talán a legjobb ecset, amit valaha is próbáltam. Ezen felbuzdulva beszereztem még pár terméket a márkától. A pirosítóhoz való ecset valóban tömött, ahogy az előttem szólók is írják, de nem annyira, mint vártam. Nem hullik (egyelőre), de viszonylag sok port vesz fel. Jó a fogása, és könnyű vele dolgozni.

natasa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 22.

A képen nem igazán látszik, de használva narancssárgás színe van, ( a homokszín árnyalatnak), aminek nagyon örülök, mert elég nehéz ilyen árnyalatú, jó minőségű és szép összetevős korrektort találni. Sötét karikákra használom. Igaz, hogy szem környékére folyékony korrektorokat javasolnak, de ez is elég púderes-lágy, nagyon könnyű a bőrbe ütögetni. Nem ül a ráncokba, a sötét részeket semlegesíti. Rendeltem, szóval a beszerzése nem egyszerű.

Betty81
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 22.

A kedvencem, de elsősorban nem a hatása miatt. Azért szeretem, mert tényleg valami isteni az íze, nem az a mű-eper és nagyon szép, enyhe színt ad. A hatását nem tudom teljesen reálisan megítélni, mivel az én ajkaim "erősebb" ápolást igényelnek, mivel bármennyi folyadékot iszom, szinte folyamatosan kennem kell, hogy nedvesen tartsam, tehát nem mondhatom, hogy ez a termék jobban szárítana, napközbeni használatra nekem tökéletes!

selmeczireka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 22.

Hát akkor én vagyok itt a kakukktojás :-) vagy pedig az én termékek kritikán aluli minőség. Nagy körömlakk "fogyasztó" vagyok, a spektrum is széles, sokféle márkájú, árú lakkal találkoztam. Voltak köztük többen, amelyek gél hatást ígértek, de az összes közül ez a legsilányabb minőség. Pedig nem adtam fel, többször is esélyt adtam neki, de mindig csalódás volt. Ma például a lakkozást és száradást követően kevesebb mint 20 perc után lepattant az egyik körmömön a lakk vége. Nem megnyomódott!!! nem. Lepattant. Az, hogy szárító fedőlakk és spray után még meg is nyomódik, azt már elengedtem ennél a lakknál, mert mindig megnyomódik. Szerintem ezt ki is dobom (600-as queen of hearts), annyira felbosszant. Lehet, hogy mást színt még kipróbálok, annyira dicsérik itt.

eventually
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 22.

Végre egy spirál, aminek a reklámjában nem hazudnak. :) Ja és mennyire jó már, hogy nem kell sikálni a szemet, hogy lejöjjön, szóval tényleg kb vízzel is lejön teljesen? Szuper!!

tantos.szabina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 22.

Körülbelül egy hete használom, elfelejtettem itt utána nézni amikor megvettem. Egy körömerősítő lakkot kerestem, az ára szerintem teljesen baráti, már 1x újra kellett kennem 1 héten belül. Ahogy előttem is írják nekem is áttetsző a lakk nem ilyen rózsaszín.
Kíváncsian várom a már több éve gél lakkot használó körmeimmel mit művel. Egyenlőre nem erősödtek meg a körmeim de nyilván ennyi idő alatt nem tehet csodát. Illetve még plusz pont, hogy gyorsan szárad, és szép fényes :)

Franciska007
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. február 22.

Kényszerből váltottam, mert az előző kedvencemet már nem gyártja a L'Oreal. Egészen megszerettem ezt is, csak, ha nem figyelek oda, könnyen rovarlábakat csinálok a pilláimból. Azt vettem észre, hogy elég hamar csomósodik és túl erős "vegyszer" szaga van, emiatt 4*.