KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek

dorottya96
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 17.

2 rétegben csodaszép fedés, és még fedőlakk nélkül is bírja, tetszik!

jul100
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 17.

Én nagyon szeretem, menyasszonyaimon is ezt szoktam használni nyáron. Jó az állaga, szépen el lehet dolgozni, száradás után szépek és tartósak lesznek a színek. Igyekszem egész napos nyári rohangálásnál tesztelni a új sminkeket, ez jól állta a próbát. :D Annyit tanultam meg, hogy szemhéjat nem púderezünk le primer előtt!!

Zoedobi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: < 18  |  2017. augusztus 17.

2290forintert vettem, a wax drámát nem értem, szerintem nem haszlalsz belole olyan sokat bár tuti nem a színekkel egy időben fog elfogyni. A tartósság a színek pigmentáltságával meg vagyok elégedve. Az ecset kuka belőle nyilvánvaló okok miatt de nem is azért vettem úgyhogy ezért nem pontoznám le :) taupe szin van meg

jul100

A Permanent taupe árnyalatot vettem meg belőle, és nagyon bevált! Először strandon teszteltem, alá NYX primert raktam, és tökéletesen fent maradt egész nap. Később felraktam magában is egy meleg nyári napon, nálam úgy is 10/10es volt! Szerintem a legjobban egy durvább szőrű (aliexpresses..) satírozóecsettel lehet eldolgozni, elsőre csak keveset felvinni, így szép egyenletes lesz. Utána lehet rétegezni, ha intenzívebb színt szeretnék.

jul100

Utsó 3 darab volt a DM-ben, le volt értékelve, úgyhogy megvettem, hátha tud valamit... MINDENT tud, odáig vagyok érte!! Helyenként ritkás, nem túl vastag szemöldököm van, általában ceruzával és porral csinálom meg, de ez a spirál önmagában is tökéletesen elég! Nem is gondoltam, hogy ilyen jól meg tudja festeni egy sima színezett zselé ezt a ritkás szemöldököt, és még ilyen fixen is tartja a szálakat.. Fogok venni szerintem több árnyalatban dolgozni vele, annyira jó!

nagyheni92
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 17.

Ez aztán a SZEMHÈJTUS!!!! Így nagybetűkkel! 🖤 Ahogy lentebb írták, nálam is teljesen stabilan fenn marad a szemhéjamon a tusvonal amit kihúzok ezzel! Akár milyen idő van!!! Eddig még a L'oreal is lefolyt rólam, amikor kánikula volt! De ez nem!!! Utoljára Párizsból kaptam ilyen beton stabil tust! És az volt az utolsó ilyen tökéletes! Egészen mostanáig!!!! Ráadásul szerintem nagyon könnyű használni! Ok, nem ma kezdtem.....de szerintem akkor is! Gyorsan szárad, szóval közbe nem is kenődik el sehova! Ráadásul széo mélyfekete színe van! Egyszerűen gyönyörűvé válik tőle az egész make-up! Ja és az ára!!! Na igen! Azért ez eléggé kedvező! Tuti újravevős és végre megtaláltam ezt!

Szandra28
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2017. augusztus 17.

Nagyon szépen ki lehet vele festeni a szempillákat. Nekem a keféje is tökéletesen megfelelt.
Sajnos nagyon hamar beszárad, és a szemöldököm alá is felkenődik nap végére.

rocksolya
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 17.

Imádom! Tökéletes.

Clara
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 17.

SZŐRNYŰ!!!! Maszkosit, iszonyat mű, sokféle fénybe próbáltam de ez egy vicc.

rocksolya

Nagyon bevált. Szeretem.