KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 26.

Ajándékba kaptam egy világos "light brown" árnyalatút ami passzol a sötétszőke hajamhoz. Egy ideje átváltottam a szemöldökceruzára, mert bár kicsit művibb a hatás főleg ha nem dolgozok szépen, de a por állagú nekem nem elég. Tetszik hogy vékony így szépen tudok vele dolgozni. Át szoktam törölni az arcom tonikkal sminkelés előtt a szemöldökömmel együtt (zsírtalanítás). Megrajzolom a szemöldököm és utána át szoktam fésülni szemöldökkefével hogy természetesebb legyen. Amikor púderezek pedig a szemöldökömre is megy egy kevés (áttetsző púder). Így nálam nincs gond a tartósságával, reggel felrakom és még délután is ha nem is 100%-os de abszolút vállalható.

alongo0716
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 26.

Tegnap előtt delután sikerűlt beszereznem az oldalon ezt a gyönyörűséget.Köszönöm vtina85:)
Nem szoktam ilyen hamar véleményt írni,várok általában.De ha egy termék ilyen jó,akkor írok:)
Pénteki napra esett,hogy az enyém lett.Így hát ki is próbáltam az esti bulira.Kezdjük azzal,hogy már ha bele nézek a palettába,is csak ámulok.
Szuper textúrája van,tényleg nagyon pigmentált.Nincs olyan szín amit nem tudnék használni.Imádom ezeket a korallos,pirosas,bordós sötét barna színeket.Szemhéjon mutatja meg igazán mit is tud.Es az nem kevés.Olyan szépen terűlnek el a színek, mintha nem is tudom milyen sminkesnél jártam volna.De komolyan.
Úgy kipingáltam a szemem,hogy magam sem hittem el:)A tartóssága,a brutál kategóriába tartozik.Hogy miért?Hát csak az azért,mert egy kibulizott éjszaka után is tökéletesen a helyén maradt.(21:00-06:00 között kb.)
Es ha ciki,ha nem, reggel egyből ágynak estem.És láss csodát mikor felkeltem,(kb.14:00 után)még mindíg a helyén volt.Mondom mi a ....😁Persze nem olyan szépen mint este,vagy mikor hazaértem,de nem mozdult el.Makacs egy termék ez.😂💪❤
Alapot nem használtam,csak a Mac fix spraymet.
Nekem soha nem volt még ilyenem.Ez egy csoda.Nekem szerencsém volt.Olcsóbban jutottam hozzá itt az oldalon,de külföldről is megéri beszerezni.
Szívből ajánlom!😊

FKingu
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 26.

Nagyon tartós, belső szemzugba és szemhéjra használom. Felvitel után nem igazán lehet ledolgozni, de nekem így is tökéletesen működik. Szemhéjpúderrel fixálva egész nap tart, szemhéjpúderekhez alapnak is tökéletes.

doreszka94
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 26.

A See you at midnight arnyalatban vettem, a kepen az also paletta. Nagyon szep szinek, jol kombinalhatoak. A pirosito/bronzosito resz is jol hasznalhato szemhejon is. Jol pigmentalt szinek, szepen latszanak. Nappalra a vilagos szinek tokeletesek, estere fel lehet dobni a sotetekkel. Angliaba vettem, olcsobb mint Magyarorszagba. Nagyon jo paletta, jol hasznalhato, eddigi kedvenc palettam. Biztos veszek meg belole,hogy legyen utanpotlasom.

Update: Sikerult beszereznem a Dancing til dusk arnyalatot is belole. Nagyon szep szinek vannak abba is, jol pigmentalt, nem kell sok, hogy szepen latszodjon. Hetkoznapokon ez jobban hasznalhato, nincs bennr nagyon eros, sotet szin. Kedvencem lett mindket paletta.

leja
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 25.

Katasztrófa. Már az első használat előtt, mikor bevizeztem szétrepedt a sárga része. :( Azért kipróbáltam, nem rossz kis cucc, de így nekem egyáltalán nem éri meg az árát. Legközelebb mást választok.

veronixca
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: < 18  |  2017. február 25.

Nekem a rózsaszín van meg, nagyon aranyos és praktikus a kialakítása ami pluszpont, olcsó és jól hidratál.:)

Donna
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 25.

Kicsi, kompakt kefe ami szép, természetes pillákat varázsol. Nem maszatolódik, és könnyů vele dolgozni.

ayse
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 25.

A barna osszeallitas van meg.jok az összetevői.vegre nem irritálja a szemem.a pigmentaltsaga nekem pont megfelelo

laanna
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 25.

Nagyon jól teljesít, bár a műszempillahatástól messze áll. Picit mintha irritálná a szemem, emiatt nem lett örök kedvenc, de egy próbát mindenképp megér.

laanna

Nagyon krémes az állaga, a kedvencem lenne de sajnos a legvilágosabb árnyalat is sötét picit a bőrömhöz.