KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek

niki123
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 20.

02-es (get some sparkle on!) árnyalatban van meg. Teljesen hirtelen felindulásból vettem. Igazából van egy teljesen ugyanilyen Jouer rúzsom és azt kell mondanom, hogy szinte semmi különbséget nem tudok tenni a kettő között, sem tartósságban, sem minőségben (pusztán árban, tekintve, hogy a Jouer kb. 3-4-szer annyiba kerül, mint ez az Essence). Én egyedül a tartósságával nem vagyok megelégedve, de az sem rossz, a szokásos metálos folyékony rúzsokéval egyenlő. Ár-érték arányban kitűnő.

Petyuska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 20.

Nekem nagyon nem jött be... Egyébként nem vészesek a szem alatti karikáim, de azt gondoltam, hogy a zselé segít majd egy kicsit üdébbé tenni az arcom..hát igen, segített puffadt szem alatti karikákat csinálni.. A rózsaszínű kis korrektort nem tudtam eldolgozni, de látom más is járt már így. Ki nem dobom, de nem veszem újra, ez tuti.

bugeyes
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 20.

Jelenleg nagy alapozó vadászatban vagyok, mióta a szeretett EL Double Wear-em sem úgy muzsikál, ahogy régen. Elvileg kombinált a bőrtípusom, felszíni vízhiánnyal, de valahogy mégis extra gyorsan kifénylik és nem csak a T-vonalban, emiatt kénytelen vagyok olyan alapozót használni, ami konkrétan ráköt az arcomra, mint ahogy a fentebb említett alapozó. Mivel egy YSL alapozóval nagyon ráfaragtam és nagyon sokba került, úgy voltam vele, hogy most már szigorúan termékminta kéregető üzemmódra váltok.

Az egyik parfümériában segített a promóter hölgy kiválasztani az árnyalatot és egy elég tetemes mennyiséget kaptam mintaként, amit el is kezdtem használni.

Pozitívumok: könnyen eldolgozható ecsettel és blenderrel is, szépen építhető, de kisebb mennyiségben is egész jó a fedése, nem kukacosodik, nem ül bele a pórusokba, tulajdonképpen a kopása is minimális, egész szépen tartja magát egy hosszabb nap során is, összességében szép bőrképet eredményez.

Negatívumok: a fentiek mellett sajnos a mattító hatás az olajmentes formula ellenére sem nyilvánul meg, ami számomra nagyon-nagyon fontos lenne, nekem sajnos 1-2 óra után kifénylik, pedig mattító primert, púdert és fixáló spray-t is használok, ha valaki természetesebb hatásra vágyik, annak nem ajánlom, hogy rétegezze, ami még számomra nehézséget okozott volna, az az árnyalat eltalálása, még szerencse, hogy volt segítség.

Összegezve én biztosan nem fogok beruházni rá, mert ami a legfontosabb kritérium lenne számomra, pont azt nem adja ez a termék számomra. Őszintén nem tudom elképzelni, hogy más kombinált/ zsíros bőrű egyénnél hogyan tud megnyilvánulni a mattító hatás, azért kicsit szomorú vagyok, hogy ez sem vált be. :(

Alverya
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 20.

Karácsony óta használom, nagyon nagyon lassan fogy. Szép fényt ad az arcomnak, ha valaki szereti akkor túl is lehet tolni, de ha csak egy kis csillogásra vágyik az ember lánya (mint én), akkor arra is tökéletes. Tartós, nincsenek benne hatalmas csillámok. Szeretem.

vadvirag919

Kétszáz forintos akcióban egy nagyon matt nudeot és a 020 Shine-ot vettem meg, utóbbit csak úgy, előbbit primer helyett. Mindkettő kifejezetten jó, nem szárít a matt sem, de közben tényleg matt. A shine magában is egész szépen mutat, olyan szaladgálós, nem sminkelős napokra tök jó, bár elsőre túl világosnak tűnt. Kopás szempontjából is meglepett, csináltam én vele mindent, alig mozdult meg. Pedig azt vártam, h egy óra után hűlt helye marad. Legjobb drogériás márka komolyan.

vadvirag919

Kettőszáz kemény forintért vettem egy olyan árnyalatot, ami tökéletesen passzol a szájszínemhez, és még senki sem ért hozzá, teljesen ép volt a hegy. Kipróbáltam, tetszett, úgyhogy vettem belőle még vagy 3 darabot.
Primernek tökéletes (kontúrnak sem rossz), nem szárít, de tart. Könnyű kezelni, automata. Gyorsan fogy.
Örülök, h odasomfordáltam az akciós dobozhoz, az állványon egy darab szájceruza sem volt már, amit valaki ne gányolt volna össze 800 Ft-ért, ezek meg teljesen hibátlanok voltak negyed áron.

SPetrus94
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 20.

Meg kell tanulni bánni vele, az elején én is szenvedtem rendesen. Aztán szépen lassan ráéreztem a használatára és most már nem cserélném le semmi másra. Elképesztően dús és hosszú pillákat varázsol, többen is megkérdezték, hogy műszempilláim vannak-e?! :)

Veronikaa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 20.

Nagyon sok hasonló rózsaszínes színt tartalmaz, a mélyítő vonalba használható neutralisabb barna nincsen benne. A fényes színeket ecsettel nem lehet felvinni, nem pigmentáltak. Összességében nem szerettem, eladtam.

Kinleyni
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 20.

Amióta forgalmazza az Avon, azóta csak ezt veszem.
Kb. 3-4 hónapig elég, napi használattal. Gyönyörűen szétválasztja a pillákat, nem adagol sok festéket csomókban, mint a többi spirál. Barnában imádom, olyan természetes színt ad.
Túlzás nélkül az egyik legjobb szempillaspirál, amit forgalmaznak, sajnálom is hogy most legutóbb már a kifutó termék címkét kapta.
Remélem előrukkolnak valami rettentően hasonlóval, mert ha nem, nagy bajban leszek.

Upd.: Nem tudom honnan vettem, hogy kivonják.. lehet csak a csomagolása változik, mint mindig.

csvik
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 20.

Szerintem a legjobb körömerősítő amit valaha használtam. Gyorsan megszárad és ha csak ezt használom akár 1 hetet is kibír. Lassan fogy.