KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek

6vilag
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2017. június 25.

Nagyon jó kézbe venni, mivel már a megjelenése, a formája is extra eleganciát sugároz. A festéket csodálatosan lehet felvinni vele és pontosan annyi kerül a kefére, mint amennyire pontosan szükség van, se több, se kevesebb.
Nálam megdöbbentően szépen választja szét a pillákat, és szép fekete, de ugyanakkor természetes, nem műszempilla hatást kelt. Ez fontos nekem, mivel nem szeretem semmiben a mű dolgokat.
Nem maszatoldódott és nem potyogott, és a legfontosabb, nem marta szét a szemem nap végére sem (mint néhány spirál esetében).
Örülök, hogy megvettem, nekem a luxus érzése a használata.

szeende
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 25.

Évekig a társát használtam, a Miss Sportyt, de itt láttam, hogy ezt jobbnak tartsatok. Ezért megvettem és tényleg nagyon jó. Felér a sokkal drágább társaihoz :)

Update : néhány hónap hasznalat után azt kell mondanom, hogy nem túl tartós, de az árát megeri

szs
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 25.

Teljesen nem gátolja meg a kifényesedést, de szemmel láthatóan csökkenti és később jön el a kaotikus állapot. Az illata nagyon kellemes, lélegzik alatta a bőr nincs az a fullasztó érzés tőle. Ami még nekem plusz pont, hogy nem izzad tőle az arcom, sokszor előfordult más primerekkel, hogy amint kicsit kimelegedtem fura módon az arcom kezdett el izzadni. Ez a termék ezt is teljesen meggátolja :) Egyből mattít, kiegyenlíti a bőrfelszínt, szerintem szuper termék!

szeende

A bronz van meg. Én nagyon szeretem az eddigi meg tartósabb szemhejfestekem.

Barbara92
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 25.

Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de ez borzalmas. Felholyagosodik, az ecset feje sem elég széles. Gondoltam talán azért lett hólyagos, mert a szabadban, melegben kentem, de bent is szörnyű lett. Más lakkokat is kentem fel kint, azok nem okoztak ilyen problémát.

FKingu
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 25.

Nagyon szuper, tartós, nem kenődik, könnyen használható.

b0rzi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 25.

Ezt a saját ecset dolgot sosem fogom megérteni, miért néz ki úgy, mint egy rúzsecset? :D
Agyérgörcs kerülgetett mikor azzal próbálkoztam, de szerencsére az essence precíziós ecsettel olyan szép tusvonalat tudok húzni minden nap,
amit az elmúlt 9 évben nem sikerült.¯\_(ツ)_/¯
Első alkalommal szépen elszublimált a cicafarok a cicaszemből, majd gondoltam mostmár ha másért nem, ezért is veszek szemhéjfesték alapozót, hátha.
Na hát a balea-s trend it up expert eye base tökéletes, lerobbanthatatlan vele a festék 40 fokban is, 10 órán keresztül legalább, a tus tökéletes fekete, fantasztikus az állaga, én pedig nem is lehetnék boldogabb, hogy többezer próbálkozás után végre megtaláltam azt ami megfelel az elvárásaimnak, remélem ő lesz az igazi. :)

Noja123
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 25.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 25.

Már fél éve csak ezt a terméket használom a szemöldökömre,és imádom! Tartós,a szín tökéletes,könnyű használni.

b0rzi

Alapból nem ezt akartam, de milyen jól jártam vele!
Én mondjuk utána még "fixálom alapozóval", na de szupertartóssá tesz minden szemfestéket (tus, púder) és mintha könnyebb is lenne a tus applikálása, meg mintha jobban kihozná a színeket.
Nem használom régóta, de mivel ebben a 40 fokban is legalább 10 órán keresztül tökéletesen helytáll, úgy, hogy néha munkámból adódóan forró gőz csapódik az arcomba, így már most megérdemli az 5 csillagot. :)

ladywonderful
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 25.

Nagyon szeretem az ízét és az illatát. Annak ellenére, hogy a színtelen ajakápolókat preferálom, ezt is örömmel elhasználgatom már csak a tökéletes hidratáló hatása miatt is.