KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek

stylo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 15.

Sotetebb foltokat, piros pottyoket nagyon szepen lefedi. A szemem ala tul tomeny, vastag es nehez eldolgozni. Olyan sok van a tegelyben, hogy nekem eleg volna 10 evig, csak azt vettem eszre hogy kezd beszaradni. Pedig meg csak 2 honapja vettem.

balankaa01
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 15.

Simán elképzelhetőnek tartom, hogy akiknek baja van ezzel a ragasztóval, hibás terméket fogtak ki. Szerintem nagyon jó, amióta ezt használom, nem is akarok másikat venni. Tart egész nap, és igenis átlátszóra szárad, ami nekem nagyon jó, mert néha bénázok, kenem mindenfelé 😂 úgyhogy fekete ragasztóm nyilván sosem lesz.
Ja és igen, egy-egy átbőgött éjszaka meg se kottyan neki, ezt tanúsítom.

balankaa01

Én alapból primernek vettem. Zseniális, már a másodikat használom. Két rétegben viszem fel, majd egy sima kefével átfésülöm, hogy ne legyen csomós, aztán jöhet a szempillaspirál (Maybelline Lash Sensational). Sokkal dúsabbak, hosszabbak így a szempilláim, nem nehezebb lemosni a sminkem, nem is hiszem, hogy tudnék nélküle létezni, de van egy bajom. Azt vettem észre, hogy valahogy furcsák a pilláim. Érdes a felületük, mintha el lennének roncsolódva. Nem tudom, hogy ez okozza-e, de ha igen, akkor nagyon mérges vagyok rá, mert elvileg ápolnia kéne. Na de most nem húzom le, mert nem vagyok benne biztos, hogy ő a ludas. Esetleg updatelek majd.

Izar
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 15.

Huh, létezik, hogy erről én még nem írtam?

4 árnyalat van meg belőle:
- 7 Flirt Me Coral
- 11 Play Me Fuchsia
- 8 Catch Me Orange
- 1 Dream Me Nude

Ha valami, akkor ez adja a high-end érzést. A csomagolás egy dolog, persze engem is nagyon erősen motivált a vásárlásban. :-)
De olyan gyönyörűen feltölti az ajkaim és valami olyan eszméletlen szép fényt ad nekik, mint semmi más. (Na jó, az YSL Gloss Volupté egyenrangú ellenfél.)
Én az illatát is szeretem, valami nagyon friss, kissé már zöldesbe hajló trópusi gyümölcs illat.
Szeretem keverni is őket, vagy egymással, vagy valami másik rúzsommal. Erre a legalkalmasabb a 7-es korallos árnyalat. A 11-es és a 7-es együtt egy szuper, kissé tejszínes rózsaszínt ad, olyan, mint egy málnafagyi. Van egy téglaszínű rúzsom is, abból egy keveset beütögetek az ajkaimba, majd megy rá a 7-es: valami csodaszép natúr my-lips-but-better árnyalat a végeredmény.

Nekem nagyon bevált (úton van már a 9-es Tempt Me Pink is), ha valakinek van rá kerete és nem bánja, hogy balzsam mivoltához hűen ez nem fog több órát kibírni a száján, akkor nagyon ajánlom kipróbálásra.

Izar

Whitemerci-től vettem át nemrég az övét, és bár már minden lényegeset elmondott a palettáról, azért muszáj nekem is lelkendezem róla egy kicsit. :-)

Szép kidolgozású, viszonylag nehéz paletta, amiről érezni rögtön, hogy bírni fogja a gyűrődést és nyugodt szívvel vihetem magammal egy külföldi útra.(Jól és biztonságosan záródik, de nem nehéz kinyitni sem.) És viszem is, mert olyan szuperül kihasználható színek vannak benne és olyan jó minőségű mindegyik árnyalat, hogy egy élvezet vele sminkelni. Mióta megvan, nem is nyúltam máshoz, legfeljebb egyszer vagy kétszer olyan felindulásból, hogy amennyi palettám van, őket is kéne néha használni. De nem megy, mert újra és újra csak ezért nyúlok.

Soha nem volt még olyan palettám, aminek minden, de tényleg minden színét használtam volna. Mindig volt egy-egy mumus, amire haragudtam, hogy miért foglalja a helyet az egyébként tökéletes színösszeállításban. Na itt aztán nincs ilyen: mind a 14 szín tökéletesen kihasználható, egyiknél sem érzem azt, hogy feleslegesen került a termékbe. A fekete az egyetlen, amit ritkábban használok, de csak mert füstösíteni, kontúrozni én mindig barnával szoktam, mivel a fekete az arcomon engem rettenetesen öregít. Viszont ennek ellenére sem mondom, hogy felesleges, mert ha éppen úgy érzem, hogy túl meleg és bronzos a hatás, és a sminkem többi részéhez ez nem passzol, akkor ezzel kicsit átmegyek a külső V-n és máris hidegebb az egész. Szóval van létjogosultsága még ennek a színnek is, a többi pedig mesés, igazán nagyon passzol az arcomhoz és szememhez minden árnyalat.

Van pár high-end szemhéjpúderem, és eddig mindegyikről az volt a véleményem, hogy kidobott pénz, ennél még egy alsó kategóriás cucc is többet tud. Némelyik veszettül porol, másik alig látszik, és ha csákánnyal esnék neki, akkor sem jönne fel a szín. Megint mások pár óra alatt eltűnnek, vagy elmaszatolódnak.
A Sultry Nudes mutatta meg nekem, hogy milyen is kéne lennie egy high-end szemhéjpúder paletta. Tartós, egész nap rajtam marad, nem porol, nem maszatolódik, nagyon intenzíven pigmentált és gyönyörűen satírozható. Ja, és a kétoldalú ecset is minőségi darab, pihe-puha szőrrel. Ha nincs más nálad, ezzel az egy (azaz két) ecsettel akkor is tökéletes sminket tudsz készíteni.

Szerencsés vagyok, hogy nagyon jutányos áron jutottam egy szinte alig használt, szuper állapotban lévő darabhoz, de még az eredeti árát is hajlandó lennék kifizetni, annyira jó. Tőlem ezer csillag.

(Háttérinfo: világos olíva a bőrszínem, a szemem pedig a pupilla körül barna, kívül mohazöld.)

Bigblueeyes
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. december 15.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. december 15.

Nem értem mit rinyálnak ennyien..Nekem bevált.Lehetne az ecsete jobb,de ez van.
Ja és meg kéne sokatoknak várni a száradási időt.Nekem különben kitartot 1 hetet,fedő lakkal és csillámmmal.Úgy hogy a körmöm nem mű és nem is növesztettem meg hanem cuki kicsi.

Bigblueeyes
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. december 15.

Imádom.Gyönyörűek lesznek a pilláim.Nekem alapból nagy a szemem,de így még nagyobb lesz.
Szépen göndöríti.Sokan kérdezték meg hogy műszempillám van e,de mindig mondom ,hogy ez erdeti.

Reka071
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 15.

Az itteni vélemények alapján vettem meg a terméket - de nehéz jó szempillaspirált találni! Nem csinál látványos pillákat, viszont a színe nagyon szép, dúsít és nagyon tartós, nap végére se pereg le és nem maszatolódik sem a szemem alá, sem fölé (ez kevés spirálról mondható el). Én a hangsúlyosabb végeredményt szeretem, így nem hiszem, hogy újra veszem, de ezt mindenképpen elhasználom.

Blackbird
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 15.

Most,hogy jön a hűvös,és visszatértem a folyékony alapozóhoz,elővettem újra. Estee Lauder Double Weart használok,ami bizony gyors,és ha lehet korrekciómentes munkát igényel.Maga a tökély.Pontos,precíz munkát lehet végezni vele,igaz ,kicsit pepecselős.Viszont nem voltam rest a youtube-on rákeresni,hogy hogy Shiseido-s sminkesek hogy használják ,mik a kis trükkjeik.Gyorsabb,és látványosan szebb,mint a kézzel való munka. Ajánlom.Egyszeri befektetés,évekig használható. Webáruházakban jóval olcsóbb,mint a parfümériákban.
Up. Alig másfél év telt el,és hullik.Vagy pontosabban vedlik. Rendesen tisztítom, igaz használatban is van. Ha ez ennyit bír,akkor sajnálatos.Több,mint sajnálatos. Lepontozom. Évekig bírják a jó a jó ecseteim,eddig messze ő teljesített alul szőrtartásban..
2018.12.15.
Gondolkodtam,hogy írjam-e, vagy sem. Az első példányom, ami vedlett, az egy megbízhatónak tartott webáruházas darab volt. Annyira szőrhullató volt, hogy félre is tettem csalódottságomban. Aztán üzletben csak-csak megkörnyékeztem egy újat. És láss csodát, nem hullik.Sőt, aprócska, nüansznyi különbségek is akadnak a két ecset kivitelezése közöztt..Mondhatnám, hogy kifogtam egy selejtes példányt, de sajnos rosszabb sejtéseim vannak. A második ecsettel álom dolgozni. Kb 5 hónapja van meg, semmi probléma vele. Egy pontot visszahúzok és maradok a márkaboltos vásárlásoknál..

whitemerci
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 15.

Tényleg finom, selymes, könnyű silica por, a legjobban a Make Up For Ever Ultra HD Microfinishing Loose porához tudom hasonlítani, de még a Dior Diorskin Forever & Ever Control pórához is hasonlít, meg sok másik pillekönnyű, sok silica-t tartalmazó setting porhoz. Kicsi kiszerelés, nagyon-nagyon drágán, bár igaz, a silica porból csak leheletvékony fátyol réteget szabad csak használni, mert különben sápasztani fog rendesen. Ez a fátyol réteg viszont elég ahhoz, hogy fixáljon, és szép természetesnek hasson, ne kapja össze a szem finom bőrét, és ne nézzünk ki múmiának. A 2,7 gramm azért nem fogy el gyorsan, de ennek ellenére én nem vagyok benne biztos, hogy újra meg fogom-e venni, mert nálam a Make Up For Ever silica pora is tökéletesen működik, meg más olcsóbb silica porok.