KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek

Lull
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 17.

Az elején imádtam, nagyon szép hosszú pillákat varázsolt..
Aztán minél régebb óta használom annál rosszabb, kikeményíti a pilláim, rettentően potyog..:( nem veszem újra

Edokaa
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 17.

Nagyon szeretem, szép egyenletes színt ad az arcbőrömnek, nem pattogok ki tőle és nem szárít.

Lull

Nekem egyáltalán nem vált be, mattít egy darabig (pár órát) utánna borzalmasan átfényesedik..:(

Adena
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 17.

Első látásra/próbálkozásra meglepődtem, mert nagyon-nagyon sűrű a textúrája, viszont nagyon-nagyon kevés kell belőle és jól eldolgozható. Fel is merült bennem, hogy ha elkezd fogyni, hogy fogom kiszedni a maradékot a kis tégelyből, mert az bizony nem igazán mozdul benne, hiába ráztam, stb. Van benne valami ragyogásfokozó, ami felderíti a tekintetet. Előnye, hogy nem szárít, nem szárad meg, elég jól fed, és ez tényleg nem ül bele a ráncokba !!! (Szerintem ezerszer jobb, mint az Intensive Skin Serum Concealer!)

tündérmanó
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 17.

Kedvenc bevált alapozómat egyre nehezebb beszerezni, így a leírt tulajdonságok alapján választottam ezt. Meglepően jól működik a bőrömön, szépen fed nem maszkosít. Nagyon gazdaságos, sokáig elég, praktikus a pumpás kiszerelés. Mindennapos használatra tökéletes.

Aidyn3
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 17.

Az EL-Double Wear alapozóját használtam előtte, úgy gondoltam, most kipróbálom ezt. Talán valamennyivel természetesebb hatást ad, emiatt pozitív, viszont ennek alacsonyabb a fedése (ami nem feltétlenül baj egy hétköznap). Az anti-blemish hidratálóval együtt használom, szépen kiegészítik egymást. Nem használok melléjük púdert, így egy kicsit csillogok estére, de engem ez nem zavar - nem szeretem ha totál matt az egész arcom.
Alapvetően tetszik, úgy fogalmaznék, hogy a Double wear egy alkalmi sminkhez jobb választás, ez viszont a hétköznapokra tökéletes, kellemesebb és könnyebb viselet, egy kicsit alacsonyabb fedéssel.
A pattanások ellen még egyelőre nem mutat semmit - de még csak most kezdtem el használni, így amiatt (még) nem vonok le pontot. :) Jó kis cucc.

Ja, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy a Double wearből a Pale almond árnyalat, ebből pedig a Fresh ivory van meg. Nagyjából ugyanaz a kettő, egymás mellé kenve szinte ugyanaz az árnyalat.

Adena

Imádom a Bobbi termékeket, de ez valahogy nekem sem működik. Mivel beleül a legapróbb ráncaimba, nem 10 évvel fiatalabbnak látom magam, hanem 20-szal többnek. Matt(abb) hatású amúgy, nincs benne olyan összetevő, ami a tekintetet felderíti egy kicsit. Pedig annyira akartam szeretni.....

KlaudiaZs
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 17.

Ahhoz képest hogy vastag és dús pillákat ígér, nálam pont ezt a kettőt nem tartja be, így csalódás. Viszont legalább szépen szétválasztja és hosszabbítja őket, de a dúsítás nálam a fő szempont mindig. További negatívum, hogy egyrészt baromi nehezen szárad meg, így minden egyes alkalommal korrigálnom kell a szemem alatt, mert elkenődik, plusz a nap folyamán is az alsó pillákről lepereg, maszatolódik, bár nem olyan vészesen mint pár más spirálnál. A festék maga egyébként másfél hónap használat alatt se csomósodott, sűrűsödött be, és még mindig bőven olyan mintha újonnan vettem volna, ami eddig egyik szempillaspirálomról se volt elmondható. Nálam egy erős hármas, de kizárólag féláron.

senorita78
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 17.

Nagyon jó termék. Vékony rétegben kentem az arcomra, hamar beszívódik. Szépen megtapad rajta az alapozó, nem csúszkál. Biztos hogy újraveszem, ha elfogy. Ennyi pénzért nagyon megéri az árát.

gabona07
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 17.

Nagyon szeretem! Jobb napjaimon, elég ha csak ezt a korrektort viszem fel és menetre kész vagyok. Nagyon jól fed és kényelmes a használata.