KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek

karaibrahimgil
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 22.

Lumiere 502 Quartz Fumé (barna) és Smoky 301 Escape in Bordeaux (lila) árnyalatokban van meg. Összességében szeretem őket, mert kicsik, jó áron vannak, és szépen pigmentáltak. Közepesen tartósak, ezért néha bevizezett ecsettel használom őket (bár igaz, akkor kicsit sötétek a hétköznapokra). De még így sem rosszabbak tartósság tekintetében az Estee Lauder Pure Color Envy mono szemhéjpúderénél.

Norisz13
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 22.

Ha jól emlékszem, valamikor tavasszal vettem mert meg voltam érte őrülve, aztán pár használat után hónapokig hevert a fiókomban. Mivel az alapozókhoz mindig beauty blendert használok, automatikusan ezt is azzal vittem fel de nem szerettem. Nehézkes volt és alig volt termék azt arcomon, aztán elkönyveltem, hogy ez nem jó és mekkora hiba volt. Pár napja kipróbáltam az egyik alapozó ecsetemmel és CSODA! Nagyon szép természetes hatása van és tartós, pont olyan amit ígért a termék,szóval most újra szerelmes lettem :D Viszont csak 4 csillag, mert szerintem ahhoz képest, mennyi termék van benne, túl drága.

Yuyu
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 22.

Legjobb szemöldökceruza! Nem sok árnyalatban kapható sajnos( azt hiszem csak 3 van) ,de hozzám a 01-es tökéletes volt. Egyszerű a használata és TARTÓS! Már majdnem mondthatni rá, hogy vízálló. Ha valaki megtalálja a megfelelő árnyalatot mindenképpen ajánlom!

Yuyu

Nagyon szép eredmény, krémes, nem nehezíti el a bőrt és természetes marad a hatása. Fedésileg közepes. Nagyon jó kis korrektor az árra is korrekt. Kár, hogy a márka tesztel az állatokon. :(

bletissa2
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 22.

Nagyon jó, nekem nagyon bevált.

Fiorentina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: >54  |  2018. október 22.

CW04: közepesen erős a fedése, a megfelelően aláhidratált bőrre ajánlott használni, mint minden hasonló terméket. A meglévő ráncokat nem tudja eltüntetni, nem is erre vállalkozik, de javít a szem alatti helyzeten. A kevesebb több elve alapján javasolt használni!

bletissa2

Imádom!Nagyon sokszor veszek csak úgy alapozót, tesztelgetésre.De ezt az alapozót mindig újra vettem.
Csodálatosan fed, nagyon jó az ára.
Könnyű vele dolgozni.
Nem árt aláhidratálni, kicsit száríthat ha nagyon sokat van fent, vagy ha nincs megfelelően eldolgozva.
Jó minőségű primerral nagyon szép végeredményt ad.

lauraaaa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 22.

Az egyik kedvenc drogériás termékem.
Én nem highlightnak használom, mivel egy picit túl sötét az én bőrömhöz. Egy nagy bronzosító ecsettel viszem fel az egész arccsontomra. Nekem ez egyben bronzosító pirosító, highlight. 3 az egyben:) A hatás szuper természetes, pont ahogy szeretm. Nagyon imádom, nagyon kevés elég belőle. Lassan fogy szerencsére, mert sajnos már nem gyártják:(

bletissa2

Nagyon vártam erre az alapozóra.De sajnos a színt picit elrontottam rendelésnél.Olvastam róla máshol hogy jól fed, gondoltam az arcom hajlamos a kipirosodásra ez nagyon jó lesz.De nem lett megfelelő, nem jó a fedése egyáltalán, ettől függetlenül könnyen eldolgozható, igazából sokat kísérleteztem vele, de sehogy nem tetszett a végeredmény.Nekem sajnos csalódás volt.

off06
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 22.

IMÁDOM!! Lassan elfogy, és ennyi idő után elmondhatom, hogy tényleg szuper. Hosszú szempilláim vannak, de nem igazán íveltek. Ez a spirál azonban olyan ívet ad neki, hogy az valami elképesztő. És nem mellesleg egész napra. Ha készülődés közben kicsit több időm van, még szempilla göndörítőt is használok, akkor aztán kifejezetten játékbaba szemeim lesznek. 😄 Egyértelműen újravevős. Ja, és nem potyog, nem kenődik.