KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek

lakatos.kitty
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. február 22.

Abszolút nem bámtam, meg a vásárlást, pedig kicsit kétkedve fizettem érte ennyi pénzt. Önmagában használva is bőrszépítő hatása van. Nagyon szépen lehet rá alapozni, nem mászik le róla a smink, teljes mértékben elégedett vagyok, újra fogom vásárolni.

bebuska94
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 22.

Az 54-es árnyalatot kaptam. Nagyon tetszett a fedése és a színe is. Viszont mintha kicsit szárítana vagy ha száraz az ajkam akkor eléggé kihangsúlyozza azt. Az illata tetszik.

senskin
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. február 22.

Én is a gyöngyházfény miatt aggódtam, de feleslegesen. A Pink Perfecttel használtam, de a rószaszín drága ezután felesleges lesz, mivel ez sokkal , de sokkal jobb. Mattabb, sokkal. Úgyhogy amint az elfogy, lecserélem erre, mivel a minták meggyőztek. Nagyon szuper sminkalap. Csak ajánlani tudom, a zsíros bőrűek se essenek kétségbe mert ha nekem ez bevált, zsíros bőrre,akkor az tényleg jó! :) Természetes fényt ad az arcnak és egészséges ragyogást. Már más is megjegyezte, milyen sugárzó az arcom. :)

lakatos.kitty

Kifejezetten ajánlotta nekem a Sephorában a Benefit-es szakeladó ezt a terméket - a legjobb Benefit cuccokat kértem tőle, így sokat vártam tőle és nem csalódtam. Nagyon jól lehet vele dolgozni, szuper a textúrája, tartós, egy rossz szavam nincs rá.

bebuska94

Glamour napokon vettem meg féláron. Azóta már sokat próbáltam. Sajna száraz bőrömre az egész arcra nem éppen a legjobb.:/ Ráadásul a csillámokkal vagyok kibékülve, nem is tudom elképzelni, hogy az egész arcomra használjam. Azóta inkább a szemhéjamra használom, ott nem olyan feltűnő, hogy csillog.:D De pozitívum, hogy van hozzá tükör és szivacs.:)

lakatos.kitty

Rövid, világos pilláim vannak, ezért a legjobb szempillaspirál is alig látszik rajtuk, muszáj primert használnom festés előtt. Ez a termék nagyon bevált, mondhatni a legátlagosabb szempillaspirál is jól mutat rajtam, ha előtte primert teszek fel. Törzsvevője vagyok ennek a csodának :)

DistressedMaszat
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 22.

Akciós volt kb 800ft de szerintem az is sok érte. Szine kicsit kékes lilás mint a kupakon. Sűrű állagú, nehéz volt vele dolgozni volt hogy az ecsete vissza szedte a festéket ha nem száradt meg.. vékony ecsete van ami jó és egész nap tartott. Viszont folyton éreztem hogy rajtam van mert csak vastagon lehetet felkenni a sűrűség miatt ami nem volt túl kellemes egész nap, de a kék hajamhoz jól ment😊

vjudit
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. február 22.

Sokadszor veszem újra, nagyon szeretem. Gyönyörűen íveli, sűríti és hosszítja a pilláimat.
Nem szabad kapkodni vele, mert a nagy keféje miatt könnyen felkenődik a szemhéjra, de megéri türelmesen festegetni vele.

vszilvia93
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 22.

Ez a kedvec spirálom, mi dig kipróbálom a legújabbat az avontól de utána minden alkalommal visszatérek ehhez. Igaz hogy kicsit hamar beszárad, de egyébként se egészséges 2-3 hónapnál tovább ugyanazt a szempillaspirált használni a bacik miatt. Nekem a keféje is nagyon bevált, szalon minőségű pillák lesznek vele, dúsít es hosszít is egyben.

vszilvia93

Nagyon hasznos ha nincs idő kivárni a több réteg lakk száradását. Szuper termék. De mosdó felett érdemes használni, mert az anyagon foltot hagy, a padló meg csúszóssá válik tőle.