KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek

Noncs
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 23.

Tényleg olyan szép színek lennének, ha látszana is valami az arcomon. Így sajnos számomra nem igazán használható.

Esteé Lauder Pure Color Envy Sculpting Eyeshadow And Blush Palette  2016 Limited Edition

Esteé Lauder Pure Color Envy Sculpting Eyeshadow And Blush Palette 2016 Limited Edition

myvettsoprano
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. március 23.

Nagyon szeretem ezt a palettát, gyönyörű színek.

Mano1234
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 23.

A 01-es árnyalatot hoztam el, ami egy fényes barackszín. Vagyis lenne, ha lenne színe, de sajnos nincs. Legalábbis az én bőrömön olyan mint egy highlighter, csak fénye van, így akként használom. A csillámok nem a legapróbbak benne, de nem zavaróak számomra, a csillogás szépen építhető.
Amiért a funkcióját nem tudja ellátni, csak 4 csillagot tudok adni.

dustyrose
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 23.

A fedése szép, inkább közepesnek mondanám mint "full"-nak , és bár nap közben kicsit kopik, rajtam kifejezetten tartós - végre egy alapozó ami nyomot hagy a vatta korongon smink lemosáskor! Kifejezetten kényelmes viselet, matt alapozó létére nem ad száraz, maszkos érzetet , és szerintem a finish-e is kifejezetten természetes.Mostanában a bőröm napról napra változik, és amikor nagyon kiszárad sajnos nem tudom ezt használni , kis pontokban gyűlik össze az arcomon. Igyekszem nyárra tartogatni, amikor is nagyon zsíros szoktam lenni, de ez a jelenlegi legjobb alapozóm, így nehéz nem minden nap érte nyúlni.Szivaccsal kevésbé működik együtt jól, ecsetet ajánlok hozzá.

Fannsz
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 23.

Nagyon tartós, egész nap csodaszép. Nem pereg le. Könnyen lehet vele vékony, íves vonalat húzni. Sokáig tart. Nem először veszem újra, a smink felszerelésem egyik alapkelléke!

Asianlover
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 23.

Wow, wow, wow! Vegre egy korrektor, ami tenyleg nem szaritja a bort, es nem teszi a kezdodo szemkornyeki rancaimat szazszor latvanyosabba! Mar kezdtem elhinni, hogy nincs fedes rancositas nelkul. A neten rendeltem 2-es arnyalatban, es szerencsere meg elmegy a szine, pedig igencsak barna a borom a koreaiakhoz kepest. En tartosnak es ragaszkodonak talalom ezt a concealert fixalo puderrel, de onmagaban is. Ar-ertek aranyban is maximalisan elgedett vagyok. Az illatara is fel voltam keszulve lelkiekben, de jol beleszagoltam, es engem koromviragra emlekeztet, halakra egyaltalan nem :)

Fannsz

Imádtam, nagyon szépen fedett. Mattsága tökéletes. Egy csillagot viszont levonok a kiszerelése miatt, hamar fogyott egy folyékony alapozóhoz képest..

Eple
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 23.

Nagyon jó! :) Nekem egy természetes hatású színben van meg a 01-es fairy dust színárnyalatban és imádom! Tartós, hidratál is.

bekobetti
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 23.

A kedvenc pirosítóm...bevallom őszintén, utána se olvastam vásárlás előtt, megláttam és megvettem. Nagyon kellemes színt lehet keverni a 4árnyalatból, nem csillog, szépen tart, sokáig elég. Én az ecsetét is szeretem, és a doboza is praktikus, csak jót tudok írni...

nemethanna196
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 23.

Írtam korábban, hogy a termékcsalád körömlakkját szeretem, mert jól mutat, szépen fed és viszonylag gyorsan szárad, ám nem igazán tartós.
Hivatalosan e probléma orvoslására dobták piacra ezt a terméket, amit meg is vásároltam, ám sajnos nagy csalódást okozott.
Igaz, fő funkcióját ellátja, ugyanis tartósabbá teszi a lakkot,de az eredmény sajnos mégsem lesz sokáig felvállalható. A nagy bosszúságom oka az, hogy a termék segítségével simán kihúzhatna a manikűröm 8-10 napot is akár, azonban valamiért az 5. nap környékén a festés minősége, ha ezt felkenem, romlani kezd és irtózatosan csúnya lesz, nem kopni vagy lepattogni kezd, hanem apró repedések keletkeznek rajta és buborékosodik is. Tehát nem azonnal jelennek meg ezek a gondok, hanem csak a procedúra utáni napokban. Nem tudom, miért lehet ez, mert rendeltetésszerűen használom a terméket, a hozzá illő lakkon és teljesen megszáradt felületen...
Lehet csak én fogtam ki romlott, hibás darabot. Mindenesetre kár érte, mert mint fedőlakk, jól funkcionálna.