KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek

exhocmomento
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 16.

Én ezt nem szerettem. :( Nagy reményekkel vettem meg az egyik Glamour-napok alkalmával, de nekem tapasztott. Fura olvasni, hogy mások mennyire kiemelik a szétválasztó hatását, hát, én pont azt hiányoltam. Nem tudom, hogy csak a kezemre nem állt rá, vagy kifogtam egy selejtet, passz. De nem is csak nekem tűnt fel, az egyik barátnőm is rám nézett és azt mondta, "hát, tényleg nem olyan jó ez a spirál". Ebben az árkategóriában pláne jobb teljesítményt vártunk. Szerintem fele ennyiért lehet sokkal-sokkal jobbakat találni.
2 csillag 1 helyett, mert fun fact, de az alsó szempilláimat viszont szépen ki tudtam vele festeni. Ott sokkal jobban működött, mint felül.

ivysaurus
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 16.

Középiskolás éveim egyik legrosszabb alapozója. Azt hiszem ez volt az első, amit kipróbáltam és használtam, egy ideig, meg is maradtam mellette, mert nem tudtam, hogy milyen is egy jó alapozó amíg ki nem próbáltam másokat. Rajtam sárgává oxidálódott, foltokban kopott.... soha többé nem venném újra

Dorci94
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 16.

Jó kis spirál, a kedvencem! Nem morzsálódik, 12 órákat simán bírja. Gyönyörűen kiemeli a pilláimat. Sokan megkérdezik, hogy ez igazi? 😄

Dorci94

Nem vagyok egy nagy alapozó kenegető... alkalom adtán viszont, ha használok, akkor csak ezt. Végre egy termék, ami szépen fed, egységes bőrtónust ad maszkhatás nélkül.
Nekem bejött.

spacemonkey
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 16.

hát ezért az árért a nevet fizeted meg. több is van a birtokomban, azok alapján szerintem nem tudnak semmivel többet mint egy hagyományos DM-es körömlakk - nem kopnak kevésbé, nem szárad gyorsabban. azt tudja, hogy körömlakk, és kész.

Fiorentina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: >54  |  2018. augusztus 15.

Ez a kis drágaság megbújt szépen a kincseim között, már el is felejtettem, hogy nekem meg ilyenem is van... Jól teljesít, még akkor is, ha nem spórolták ki belőle sem a szilikont. A kis színezett jelleg sem zavaró, szépen egységesítve beolvad a bőrünk színébe.
A kevesebb több elve alapján érdemes használni, így tovább is fog tartani a 22 ml, ebben biztos vagyok.
Azért csodaszernek nem gondolnám, és az ára sem túl barátságos, ezért 4 a csillag.

poldibarb
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 15.

Legjobb szemoldok formazo. Nekem mar evekota megvan. Konnyen felviheto es formazhato vele a szemoldok.

honleany
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 15.

A Pinkpanda oldalon találtam ezt a terméket egy féláras akció keretében. Azonnal megfogott egy matt, mély bordó szín, ami a "Diamond life" nevet viseli. Gyönyörű, tartós, élénk szín. A tartósságát én ajakceruzával szoktam növelni, de ajakceruza nélkül is tökéletesen megállja a helyét!

poldibarb

Jo ceruza. Jol formazhato vele a szemoldok. Praktikus, mert magaddal tudod vinni a taskadban.

poldibarb

En kifejezetten szeretem. Jo a fesuje, nem ragadnak ossze a pillak. Nem hullik tole a szempillam.