KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek szájra

Zsannus
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 25.

Én nagyon szeretem, pont annyi színt ad az ajkaknak amennyi nem sok és nem is "sápadt". Gyors megoldás ha nincs idő éppen egy tökéletes rúzsozásra. Betartja amit igér! Azért nem 5-ös, mert nem nélkülözhetetlen cucc. :)

florcsiii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 25.

Mikor megláttam a színeket tudtam, hogy nekem kell egy ilyen. A 142-es szín tulajdonosa vagyok, ami egy ilyen hétköznapi rózsaszín. Igazából egyetlen egy hétköznapi színem sincs, ezért gondoltam, hogy ez jó választás lesz. Itt Krémmánián vettem meg, teljesen hirtelen felindulásból. Könnyű vele dolgozni, jó az állaga. Az előttem szólóval abban egyetértek, hogy tényleg nehéz kontúr nélkül felvinni. Nekem a száradási ideje még az oké kategóriába tartozik. A "leütés" és az átvétel között eltelt idő alatt kipróbáltam a 146-os árnyalatot is és az tényleg nehezebben száradt, viszont olyan gyönyörű színe van, hogy rögtön belészerelmesedtem. Tartósságuk hétköznapi, kajálást már nem bír, de legalább szépen kopik. Viszont egyáltalán nem szárít! Egy szó, mint száz: Az eredeti árát nem éri meg, mert a minősége nem annyira kiemelkedő.

Lovemakeup
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 25.

Ennyire tartós rúzzsal még nem nagyon találkoztam ideáig. Még micellás vízzel is jó erősen kell dörzsölnöm ahhoz, hogy valahogyan le tudjam szedni. Az applikátorával könnyű bánni, a kontúrt is szépen meg lehet vele festeni. És ahhoz képest, hogy matt rúzsról beszélünk, egyáltalán nem szárítja az ajkaimat. Evés, ivás nem okoz neki problémát.

szybylla
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 25.

Szépen pigmentált piszkos rózsaszín nude árnyalata van, amely egy felvitelben is nagyon jól fed. Viszonylag matt finishe van de egyáltalán nem mondható teljesen mattnak. Száradás után is fog, így nem csókálló de ezt nem is ígéri. Tartóssága viszont megkérdőjelezhető mivel nem sokáig maradt fent a számon. Nude szín esetén ez nem is akkora probléma, de egy sötétebb színnel már nem mernék próbálkozni ebből a termékből. Rengeteg tápláló vajat és olajat pakoltak bele ami matt hatása ellenére puha marad a szám tőle, és nem szárítja ki. Így emiatt azt mondom hogy so so, lehet ha lesz még rá alkalmam veszek belőle másikat is.

Lovemakeup

Eddig csak jókat tudok írni erről a palettáról. Szép,változatos szíei vannak, pigmentáltak, könnyen építhetőek anélkül, hogy csíkozódnának és az illatuk valami mennyei, még párom is megjegyezte. :) Valóban nem szárítja az ajkakat és viszonylag tartós is.

Simona
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. szeptember 25.

Az örök rúzs. Nekem a 614-es árnyalat a legszebb és az áll a legjobban, Nincs olyan nap amikor felteszem, hogy ne kérdeznék meg tőlem a rúzs nevét. Nekem az abszolute rúzs fogalma hozzá kötődik.

Serpentina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 25.

Teljes mértékben megéri az árát.
A sok negatív értékelés miatt én is rengeteget gondolkoztam a megvétele előtt, de örülök, hogy végül beruháztam rá, mert ez az a rúzs, amit azóta is napi rendszerességgel viselek.
A "Back in Vogue" árnyalat van meg, ami egy nagyon természetes barackos-rózsaszínes nude árnyalat.
Nem üt el drasztikusan az ajkaim természetes színétől, és pont ezért bárhol megállja a helyét.
A csepp alakú applikátora nem a leghétköznapibb, mégis nagyon precíz és könnyű felvitelt biztosít.
Nagyon könnyen megszárad. Ez a matt rúzsoknak az a típusa, ami minimálisan szárítja az ajkakat, de a Carmex ezt gyönyörűen orvosolja.
Viszont egész nap a helyén marad, nem ül bele az ajak ráncaiba,
Az evést eddig ez a rúzsom bírta a legjobban. Kizárólag a zsíros ételektől kopik le, de akkor sem csúnyán.
Összességében: Nem a legolcsóbb folyékony rúzs, és közel 8000 Ft-ért nem is adnak olyan hatalmas mennyiséget a termékből, de teljes mértékben megéri. A színek gyönyörűek, és a világosabb bőrtónusú hölgyeknek is sok a választási lehetősége, így mindenképp beszerzek még belőle egy pár színt.

Csipetke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 25.

Nekem másik árnyalat van meg belőle. Egy kicsit meglepődtem, hogy ilyen állagú és a számra kell kennem, de nagyon szép mattos hatása van. Pinkes az árnyalat amit használok. Vettem mellé krémes átlátszót is ha azzal használom akkor egy kicsit fényesebb szájfényes hatása lesz. Nagyon praktikus dolognak tartom ezt az egész kis dobozkát. Mindig a táskámban van. És ami tetszik még, hogy elérhető áron van a tartó is és a bele való sminkek is.Variálható így mikor akcióssá váltak vettem több félét is belőle. Egy kis tükröt hiányolok a dobozból szerintem ha már hordozható akkor el kellett volna benne. De nyilván ezért nem vonok le pontot. Minőségre hozza szokásos essence minőséget nincs vele semmi bajom.

FKingu
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 24.

Nagyon megszerettem hétköznapokra. Bár a folyékony matt rúzsokat használtam eddig, mert azok tényleg tartósak, de ez is egész jól bírja. Szép matt, eléggé pigmentált, nem kopik nagyon foltosan, ivást is viszonylag jól bírja. Egyetlen hibája, hogy hajlamos szárítani... De ennyiért nagyon jó kis termék, és egy sima rúzshoz képest tartóssága is elég jó.

BerryAnNa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 24.

Nagyon szeretem! Ára szuper! Van hozzá kontúr. Evést-ivást-puszikat jól bírja. Kb 10 órát nekem simán fent van. Ritkán van, hogy korrigálom kell.
Tényleg tudom ajánlani :)