KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek szájra

szabs
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 18.

Imádom, egyik legjobb ajakápolóm. Kellemes illat, hidratáló és szép ajkak!

szabs

Nekem nem hidratált, inkább zsírosította az ajkaimat, viszont az illata kellemes és szép színt ad az ajkaknak.

pottompanna57
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2018. augusztus 18.

Az illata, a színe, és a csillogása tetszett, valamint hidratált is. Az állaga kicsit meglepett, de egyszerre töltötte be szájfény és ajakápoló szerepét is, nagyon csajos.

Clementine
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 18.

179 Ft-ért vettem darabját, szerintem az összes létező színből. Nagyon szeretem őket, szép a színük és könnyű használni.

nnagy822

Tegnap megjött a rendelésem, 5 színt rendeltem. Rögtön ki is próbáltam a Devotion árnyalatot. Gyönyörű szín. Szépen lehetett dolgozni vele, de nagyon gyorssn megszáradt, így kicsit nehezebb volt egyenletesen felkenni. Elmentünk gofrizni (tele tejszínhabbal, Nutellával, fagyival) éppen úgy a helyén maradt,mint felkentem. Gofri után mentünk Mekizni, a burger után sem kellett semmit igazítani. Száritani csak nagyon picit szárított, az nap direkt kenyegettem a számat, hogy ne legyen száraz és letörlés után sem éreztem, hogy olyan rossz legyen a helyzet. Alig várom, hogy kipróbáljam a többi színemet is.

DorothyHK

120-as árnyalat tulajdonosa vagyok. Ez a szín számomra egy kicsit meghatározhatatlan, néha pirosnak, néha rózsaszínnek tűnik. Előre is le szeretném szögezni, hogy bár 5 csillagot kap, mégsem tartozik a kedvenc rúzsaim közé. Viszont minden amit a leírásában ígér, 100%-ig valós: hidratálja az ajkakat (olyan igazából mint egy színezett ajakápoló) és némileg valóban teltebbnek látszó ajkakat kölcsönöz viselőjének. Mikor lekopik (és azt általában elég hamar teszi - ezért sem tartozik kedvenceim közé) olyan hatást kelt mintha lágyan ajakceruzával színezve lett volna a száj. Az illata viszont lehetne kellemesebb.

kakukorsi
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 18.

Nagyon szeretem. Két árnyalatom is van. Mielőtt felkenem egy kicsit aláhidratálok. Kb 1-2p alatt készre szárad. Nagyon kellemes érzés viselni nem ragad a szám és nálam nagyon fontos volt hogy ne ülljön nagyon bele a szám “ráncaiba”. Nekem nagyon bevàlt.

Annuss
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. augusztus 17.

Kiárusítva vettem 300ft-ért. Annyiért nagyon megéri. Szépen kopik, szép a finishe és nem szárít!

Annuss

Rendkívül jó áron lehet hozzá jutni. A színek is nagyon jók. Közepesen tartós de ez színenként váltotik. Szépen pigmentáltak de nagyon szárítanak. Ez orvosolható úgyhogy én meg vagyok elégedve velük!

nnagy822
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 17.

Ezt a fajta Avonos rúzst nagyon szeretem, nem szarít ha aláhidratálok, és sokáig fenn marad. Talán 2 árnyaltom van, mindkettővel teljesen megvagyok elégedve, árérték arányban. Sajnos mostanában nem használom, mert szivesebben nyúlok folyékony rúzsokhoz.