KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek szájra

Pajzs
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 21.

A márka egyetlen terméke, amit mindig újravettem, amint elfogyott. Tartós, nem szárít, a helyén marad, nem túl kemény, de nem is puha, pigmentált, széles a színválaszték. Ajakbalzsam felett, rúzs helyett is szép munkát végez. Az olcsó és a luxusmárkájú rúzsaim alá is ezzel kontúrozok, festem a számat.

Risella
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 21.

Én azért nem állítanom, hogy matt hatást kelt a termék, de alapvetően nincs vele bajom. Én előtte szájceruzát használok, szintén nude árnyaltban, amitől sokkal tartósabb, kevesebb hibát vétek és nem csúszkál el. Nélküle viszont lennének gondok.

RenataB
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 21.

Szeretem az EL termékeket, de ez sajnos nem jött be.
A színek szépek tényleg, csak épp nem szeretem a ragacsos dolgokat. Mivel ez az én "deffektem", adok neki 4 csillagot.

csadri
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 21.

Nem szoktam rúzst használni, most, így 40 felett kis színt szerettem volna az ajkaimra rakni, ami nem erős, nem szárít, nem túl fényes, picit látszik, na de annyira azért mégsem:))) Ez épp tökéletes. Rózsás-barackos színű, visszafogott, illik az arcbőrömhöz, kis színt ad a számnak, kellemesen jól ápolt hatást kelt. Nem szárít, nem kenődik, nem kellemetlen érzés. Igazán szebbnek érzem magam ;) Nem tudom milyen a tökéletes termék, nekem ez most az ;) Kap öt csillagot, mivel nekem tényleg nincs nagy igényem. Amit szerettem volna, azt teljesítette.

Fiorentina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: >54  |  2018. október 21.

Csatlakozom a 401 Amen-esekhez. Már felvitelkor érződik, hogy ez bizony szárítani fog... Merthogy van egy ilyen érzésed tőle. Érdekes. Az íze szintén. Szinte tolakodóan parfümös, hiába a sor végén van csak benne ez az összetevő. Ez, amit eddig elmondtam, egyértelművé teszi, hogy a viselete nem annyira komfortos. Nyilván arc-és hajszín függő is a végeredmény, de az esetemben ez nem rossz. Viszont az ajkak redőit inkább kiemeli, ami pedig nem annyira jó.
Összességében tőlem egy közepest kaphat, és biztosan nem lesz újravevős.

lydiadeathtrance

Több árnyalatot használok én is és nagyon szeretem. Amióta ezeket használom, el is felejtettem, hogy létezik a világon ajakír, mivel semmi szükségem rá. Nekem nem szárít, nagyon kellemes viselni (mother, ludwig), susperia is jó volt, a melancholia árnyalat nem a legjobb...foltos is, így önmagában nem a legjobb választás. Az orrfújást ezek sem bírják, illetve evés, ivás alkalmával kopnak, de nekem bevált nagyon a formula, abszolút kellemes viselni egész nap.

Vanília
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. október 20.

Szuper ajakkontúr ceruza, nagyon kellemes a felvitel és az egész szájra felkenve rúzsként is remekül működik. Kicsit vigyázni kell vele, hogy ne törjön le, mert nagyon vékony, de nyilván ez az előnye is és ettől eltekintve ideálisan működik, nálam kedvenc lett.

zabhegyezo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 20.

Találtam egy szegedi boltot, ahol lehet kapni Aden termékeket, úgyhogy betáraztam egy szép vörös árnyalattal. Először van adem rúzsom, és meg vagyok vele elégedve: meglepően jól teljesít 1000 forintért. Egyedül a felhasználóbarátságával nem vagyok kibékülve, oké-oké, én sem vagyok a legprofibb, de szerintem nehéz felvinni, az applikátor feje túl nagy, és nagyon gyorsan szárad, gyorsan és ügyesen kell vele dolgozni.

zabhegyezo

Egy hete vették le a fogszabályzómat 4 év után, úgyhogy gondoltam ezt megünneplem egy szép folyékony rúzzsal. Őszre hangolódva valamilyen barnás árnyalatot akartam kipróbálni, a Trendsetterre esett a választásom, és egyáltalán nem bántam meg: gyönyörű, őszies, különleges szín. Eddig kétszer viseltem csak ezt a rúzst, de nagyon meg vagyok vele elégedve, erős a színe, tartós, és az applikátorával is könnyű dolgozni. Büszkén viselem a szép fogsorommal. :)
Őszinte leszek, mivel kb. egész nagylánykoromban fogszabályzós voltam, nem igazán hordtam soha rúzst (lehetett volna, de nekem sok volt egy kicsit a látvány fogszabival), úgyhogy nem biztos, hogy az én véleményem a leghozzáértőbb a témában. De egy laikus tetsziket nyomok rá :D

Vanília

Nagy meglepetés nekem ez a rúzs. Van ugyan, ami nem 100 százalékosan tetszik benne, mégis akkora szerelem, hogy más színeket is be fogok szerezni. Eddig a 05-ös nude árnyalatot vettem meg, ami nagyon természetes, visszafogott szín és végre egy olyan nude nuansz, ami szőke haj - fehér bőr mellett nem sápaszt (megjegyzem, eddig még soha nem találtam megfelelő nude színt). Hosszan tudnék áradozni róla, de inkább összefoglalom az előnyeit és hátrányait:
- szuper a színe, az illata, az applikátora, az állaga felvitelkor, szépen fed, nagyon tartós (lehet vele nyugodtan enni-inni, meg sem moccan), nem hagy rúzsnyomot sehol, sok véleménnyel ellentétben nekem simán letörölhető, nem kopik csúnyán, természetesen mutat a szájon és nem szárítja ki az ajkat, (még úgy sem, hogy általában cserepesedik és érzékeny, száraz a szám)
- nem tetszik, hogy látszatra idővel kicsit száraznak tűnik (pedig nálam érzetre nem az) és kicsit ragad
Fontos infó még, hogy lehet hozzá kapni egy olyan színtelen rúzst, ami leradírozza és nagyon kellemes ápoló utóérzetet hagy, bár ahogy írtam, nekem simán lejön micellás vízzel is, vagy úgy, hogy bekenem egy sima szőlőzsírral és letörlöm zsebkendővel. Szóval összefoglalva aktuális kedvenc rúzs és hamarosan tekintem a többi árnyalatot:)