KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek szájra

Metty
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 16.

Korrekt. Nem a kedvencem, de összességében elégedett vagyok vele.

Metty

Nem rossz, ár-érték arányban tényleg jó, egyedül a választott szín végső kinézetével nem vagyok megelégedve, ezért kap egy csillaggal kevesebbet. Egyébként nem rossz alternatíva.

Metty

Csoda. Legszimpibb rúzs eddig azok közül, amiket már használtam.

vadcseresznyefamag
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 16.

Nagyon finom illatú, de a színe nem válik be nálam. Nem színezi meg az ajkaim, annyira világos rózsaszín az árnyalat. Nem veszem majd újra

vadcseresznyefamag

Szép színt ad, jó az illata is.

cherry19
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 15.

Annyi, de annyi igent kap tőlem.
Jelenleg a Ponyland (MLP), Contessa (Karrueche), Fingers Crossed (karácsony2017) és Atole (iluvsarahii) boldog tulajdonosa vagyok.
A Ponyland a legkevésbé kényelmes az összes közül nekem, ahogy összedörzsölöm a szám érzem benne a nagyobb glitterdarabokat, inkább metallic finish szerintem. Szép darab, nem mindennapos, de cuksi. 4*
A Contessaról már kifejtettem egyszer a véleményem, egy szép, visszafogott "lip topper" nekem, bár picit benne is érezni a darabkákat. 5*
A Fingers Crossed-et még nem mertem utcára vállalni, különleges árnyalat, pont ezért tetszett meg, MAC blue-brown pigment (vagy Lime Crime Pigeon) szájfénykiadásban, formulája egyenletesebbnek tűnik, mint az előző kettőnek.
Az Atole az abszolút kedvencem a 4 közül, legközelebb még rendelek belőle 1-2-t, a tökéletes kényelmes, visszafogott mindennapi szájkencém. Amikor megérkezett egész héten csak ezt használtam:D Szerintem ennek is van a legjobb formulája az összesem közül, millió*****, nagy szerelem.

Kívánságlistás még a Saddle up, Wolfie, Sookie, My Forte és a Believe Me is, mostanában gloss mániás lettem ÉS ezek egyáltalán nem ragadnak. Szuper.

Update: az említettek közül végül (csak) a Saddle Up-ot vettem meg..illetve a Champagne Mamit és a Dreamaholicot. Valaki lakatolja le a számlám, komolyan. Atolet teljesen elhasználtam, még a szűkítőt is kipiszkáltam belőle, hogy az utolsó cseppek se vesszenek kárba:D
A Saddle Up igazi tavaszi-nyári szín nekem, akármennyire is utálom a sminkek "évszakosítását", mégis akkor nyúlok érte gyakrabban. Egy enyhe narancsos-barackszínű tintet ad, formulájában teljesen egyenletes, nem ragacsos, pont, mint a többi.
A Champagne Mami launchkor történt egy kis változás a formulában, kapott illatot, új applikátort és talán jojobaolajat? Azt hiszem. Engem idegesít ez az édes karamellszerű illat, nagyon tömény és kellemetlen, szerencsére relatíve gyorsan elillan. Az ecsetes applikátort sem preferálom, ha rúzs fölé használom a szájfényt közékeveredik egy kevés a rúzsból és macerás kitisztítani, míg a doe footot csak le kellett törölni és kész.
Az olajhozzáadást viszont nagyon támogatom, még kellemesebb viselet azóta a cp gloss. Maga az árnyalat is tetszik, ilyen sheer barackos rózsás kicsit rózsaszín valami apró-apró arany és ezüst csillámokkal, amik egyáltalán nem hivalkodóak, nem is érzem, amikor összedörzsölöm a szám. Szinte az egészet elhasználtam már, pedig szeptemberben vettem..de mintha alapból nem lett volna tele, de lehet én érzékeltem rosszul.
Dreamaholic-kal hasonló tapasztalataim vannak, az ecsetet nem szeretem, az illat kellemetlen, de mintha enyhébb lenne, cserébe kényelmes viselet. Ez sem volt teletöltve szerintem, amikor megkaptam. Maga az árnyalat ijesztőnek tűnhet a tubusban, de valójában egy sheer lilás alap apró kék csillámokkal, ami nagyon szép, szolid topper szerintem. A csomagolása pedig egyszerűen gyönyörűséges, mind a műanyag, amiben küldték, mint a tubus holo fóliája.
Amekkora szájfényfanatikus vagyok további 3 van megint a kívánságlistámon..mikor tanulok önkontrollt..

cherry19

Na ez egy szuper kis termék! A 40-es árnyalatot vettem meg és szinte minden nap használom, teljesen jó hétköznapi szín. Nagyon tetszik a mentás illat és hogy egy picit bizsergeti a szám, ám ha sebes nagyon csíp.
Közepesen pigmentált, kellemes viselet, nem a világ legtartósabb kencéje, de megbocsájtható, könnyű újrakenni. Akkora hűdenagy dúsítást nem tapasztaltam, mindössze kellemesen kiemeli a szám kontúrját. A csomagolás nekem nem folyik, viszont a "nyaka" gyakran szájfényes, ami egy kicsit tud idegesítő lenni azért.
Ha elfogy valószínűleg újraveszem.

Luca Loves Lavender
Álmaim lilája, viszont a formuláról nem mondható el ugyanez.
A kialakítás jó, csomagolásról nem kopik le az írás, jól kezelhető, könnyű vele precíz vonalat húzni, viszont nekem egy kicsit túl száraz az állaga, ami ilyen téli(es, nekem legalábbis) színnél nem ideális, mert eleve irtó cserepesek az ajkaim. Nehézkesen terül, egy hangyányit foltos is szegény, de ez a sötétségből fakad nagy valószínűséggel, cserébe jó tartós! Nem rossz, de nem is ideális.

Maybelline Coloursensational  Moisture Extreme Rúzs

Maybelline Coloursensational Moisture Extreme Rúzs

Maybelline Coloursensational  Moisture Extreme Rúzs
marcsi1233
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 15.

Natural Rosewood árnyalat nagyon jól bevált nekem, kicsit sötét, de pont ezért használom. Gyorsan lekopik, de jól ápolja a gyakran cserepes ajkaimat.

Sunny1230
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 15.

Soha életemben nem írtam meg be ilyen oldalakra véleményt, nem vagyok az a kommentelgetos típus sem, de emellett nem tudok szó nélkül elmenni.
Korábban sok probalkozasom volt tartós folyékony ruzsokkal, és mindegyiknél ugyanúgy jártam: elsőre nagyon lelkes voltam, aztán a kukában landoltak, mert ocsmanyul koptak, szaritottak stb... Szóval jó két évre fel is hagytam a tartós ruzsokkal, és visszatértem a "normál" testvereikhez.
És akkor jött ez a csoda!!! Megtaláltam az álom rúzst, amit mindig is kerestem. Gyönyörűen pigmentalt, nekem nem különösebben szárítja ki a szamat (pedig állandó ajakszarazsaggal kuzdok), és ami hihetetlen számomra, hogy egész nap fent marad és egyáltalán nem kopik. Éves, ivás, beszéd, csók teszten egyaránt átment :-) nem ül bele a barazdakba, nem kezd el darabokban lepotyogni mint a korábbiak. Imádom. És imádom hogy megkérdezik hogy mi van a számon :-)
Valóban első pprobalkozasoknal egy picit ragacsos érzete volt(minimálisan) de nekem ez már fel sem tűnik, és mostmár tudom olyan vékonyan felvinni, hogy egyáltalán ne is érezzem ragacsosnak.
Mindig is szerettem volna ilyet találni, mert sajnos nekem egyáltalán nem szép egyenletes az ajkaim külső vonala, szóval én szívből ajánlom ezt a kis csodát! :)
Arról nem is beszélve, hogy dm-ben vettem 2500-ert, koltottem én már ettől sokkal többet borzalmas termékekre.