KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek szájra

Zorica
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: >54  |  2017. május 26.

301-es, For Fun árnyalat van meg. Gyönyörű lilás-bordós szine van. Szépen pigmentált, szép a finise, talán még szebben állna, ha szájkontúr ceruzával használnám, mert nem nem nehéz túlkenni. Teljesen áron kicsit drága volt.

Kataaaaa27
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 26.

Imádooom!!!Pinkes árnyalat van meg,gyönyörű színe van,nagyon szépen csillog.Unom már a matt rúzsokat,és mikor megláttam,gondoltam a változatosság kedvéért megveszem,és jól tettem:) Alapossan kell előtte hidratálnom mert kicsit szárít,de cserébe nagyon nagyon tartós.Jár az 5*

Nymphae
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 26.

Jól hidratál, nem hagy ragacsos érzetet. Kellemes az illata és ad egy halvány színt ajkaimnak.
Az ára nagyon kedvező.

Cosette
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 26.

Már egy ideje megvan és rájöttem, hogy bár már nem gyártják, muszáj hagynom itt róla egy kis bejegyzést. Olyan kis cuki a csomagolása, minden hova magammal viszem és nagyon jól bírja. Ápolni nem túlzottan ápol, de nem is szárít. Viszont annyira fincsi az illata! Az egyetlen olyan szájra való cucc, ami ha rajtam van a barátom meg is mer csókolni, sőt ha felkenem legszívesebben le is csókolná. Ha tudtok ilyen illatú parfümöt/ajakápolót/krémet írjátok meg, lécci :)

autumn90
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 26.

Julianne színeimhez Julianne rúzs dukál. Így is vettem meg, nem is nagyon nézegettem a többi színt. Szép kis halvány rózsaszín, de nem kifejezetten nude szín. Kényelmes viselet, még talán hidratál is. Nem tartós, de szinte tükör nélkül újra lehet kenni. Szépen egységesen kopik, nem kell félni attól, hogy kellemetlen helyzetbe hoz. Az illata engem is a nagymamám rúzsaira emlékeztet, de ez nem zavar. Mindennapokra tökéletes, szívesen használom. Alkalmakra a tartóssága miatt nem állja meg a helyét.

seppunkata
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 26.

A 06-os van meg, ami kicsit narancssárgás, és felkenve úgy néz ki, mintha bolognai spagettit ettem volna :'D Bocsi, de ehhez tudom hasonlítani. Egyébként kellemes hordani, jó illata van, ami nagyon emlékeztet valamire, csak nem tudom mire. A csomagolását nem is kell említeni, egyértelműen ez a fő ok, amiért itt mindenki megrendelte. 4 csillag jár neki :)

pixxie94
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 26.

A Contemporary Coral árnyalatot vettem meg, nagyon nagyon megszerettem ezt a terméket, könnyű és kényelmes a textúrája, szép fényes is, a színe pedig pont eléggé élénk, hogy életet vigyen az ember arcába, de nem túlzóan. Mostanában jobban kedvelem a hasonló átlátszósabb ajakkencéket, így ezt is nagy élvezettel használom. Az egyetlen negatívum, hogy nem valami tartós, kb fél óránként újra kell kenni, ha akarja az ember, hogy legyen valami az ajkain. Az appilkátor is telitalálat számomra, elég terméket vesz fel az egész ajakra, nem kell újra mártogatni, de nem is visz fel túl sokat, és nagyon egyezerű vele felkenni.

Wr.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 26.

Fúha, ez az első nem folyékony matt rúzsom és nekem kicsit a megváltóm is. Elég vastag a szám, és hát a nagyobb felülettel több ránc is jár a számon - amit a folyékony rúzsok olyan gyönyörűen kiemelnek, hogy az egy kész csoda... Régóta vadásztam már A tökéletes hétköznapi nude rúzsra, és a 02-es, perfect match színben talán meg is találtam ezt. A szín szép, kicsit sötétebb a szám színénél, illetve kicsit barnás, egy hidegebb tónusú árnyalat lehet jobban állna, de amúgy nagyon elégedett vagyok vele. Kellemesen krémes, nem nagyon szárít, és ahhoz képest, hogy nem egy tartós rúzs egész okés a tartóssága, szépen kopik és még evés után is valamennyire fennmarad.

5 csillag, és valószínű veszek még ebből többet is!

Lencseee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 26.

Én ezekért oda vagyok, egy stipr és egy dopey árnyalat boldog gazdájaként. Nem vagyok egy nagy rúzsos, mert általában 5 perc alatt lekopik a számról, vagy elkenődik, vagy mindig történik vele valami....Na már most! Ezek csodálatosak, tartósak, meseszép színük van, nem szárítják a számat...Valamit tud ez a Colourpop;-) és még az ára is elérhető!

Wr.

A 475-ös, sötétlilás színt vettem meg. Elég duva színe van, nem éppen mindennapos viselet, de egy extrémebb estére egész jól néz ki, szép í színe, egész jól pigmentált, őszies szín. Tényleg szép matt a rúzs, az első nem folyékony matt rúzsom, ahhoz képest egész tartós. Igaz enni nem ettem még vele, de sokat ittam vele és nem kopott le, szép visszafogottan fakult. 1 csillagot levonok, mert engem eléggé szárított, de amúgy ár-érték arányban egész jó vétel és ahogy néztem tényleg tök szépek a rúzsok a felhozatalban:)