KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek szájra

DodoCore16
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 24.

A 18-as árnyalatát szereztem be, mert a látszólagos árnyalatok alapján sötétebbet nem mertem kipróbálni. Sajnos egyáltalán nem mutatós, kis csillogása van, és fényesebb kicsit ajkam tőle, de ezen kívül semmi látszatja nincs. Viselni kellemes, kissé szőlőrúzs jellegű de ennyi a pozitívuma. Nem fogom újra megvenni.

lcmllxm
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. április 24.

Nem rossz, de elég drága :/ Hamar lejön, szerintem nem éri meg. Van egy másik lipglossom (o visions?), az jobb :)

silver
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 24.

Hű, ez a termékcsalád engem nagyon emlékeztet a Catrice rég kivont Ultimate Shine Gel Lip Colour (vagy valami hasonló) rúzsaira. Könnyed formula, szuperül hidratál, vizes fény, nagyon kényelmes viselni. Valamennyire lehet építgetni, de ne számítsatok extrém pigmentált színekre.

Én a 11 creme brulee árnyalatot vettem meg, ami csodás "my lips but better" szín.

Sheera
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 24.

Kifejezetten jól sikerült dupe az ABH rúzspalettájához. Nekem az eredeti is megvan, és őszintén szólva ezt egy picivel talán jobban is kedvelem. A színeket szépen átgondolták, értelmesen rendezték újra a színeket nude, élénk, és elsődleges színeket tartalmazó sorokba. Az összes érdekes színt megtartották, egyet még adtak is hozzá, a második sor utolsó, szürkés árnyalatát az eredeti nem tartalmazza. A mixing zone nagyon hasznos, ha az ember magával szeretné vinni, az ABH paletta fémlapja nem alternatíva erre, azt mindig a számon kevertem ki. A gumis ecsetvég elsőre furcsának tűnt, de úgy gondolom, hogy átgondolt termékfejlesztés eredménye. A besüllyesztett keverőfelületen ugyanis egy merev (fém vagy műanyag) spatula nem működne, az ABH esetében is mindig a keverőpaletta szélét kellett használni emiatt. A formula szerintem nem kevésbé tartós mint az eredetié, viszont egy picit talán kényelmesebb annál. Az sem hátrány, hogy nem kapok szívrohamot, hogy úristen, elértem a méregdrága rúzspalettámban az egyik szín alját. Ezért az árért sokkal bátrabban merek kísérletezni, mert bizony egy ilyen termék esetében óhatatlanul lesz, ami kárba megy.
Ha lehetne, hat csillagot adnék, ugyanis ilyen drogériás dupe-okat szeretnék látni, ahol nem csak lemásolják az eredetit, de a saját gondolatot is hozzáadják.

Hecate
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. április 24.

Kedvező ára, ceruza alakja és színe miatt vettem meg. Könnyű és kényelmes felvinni. Nekem kellemes érzés a számon, és nem szárítja az ajkaimat, bár én naponta külön is hidratálom őket. Nem kenődik össze-vissza. Pohár szélén, szívószálon vagy véletlen hozzáérő ujjon nem hagy nyomot, amit nagyra értékelek. Valóban tartós, nekem 4-8 órát kibír étkezés nélkül. Szeretem. Remélem ilyen kedvező áron sokáig forgalomban marad és bővül a belőle kapható színkínálat is. Örömmel veszem majd meg újra.

Frissítés: Újra vettem, mert most akciós és nagyon szeretem. Rájöttem ha néha megeszem egy szendvicset azt is kibírja, ici-picit lesz csak halványabb utána. A kedvencem. :o)

MargitSchwarz
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 24.

Kenegethetem óránként, ami kb. arra jó, hogy mindenki lássa, mim van, csak azt nem igazán szeretem. Tipikus sznob rúzs, pedig eleinte tökre tetszett, szép csomagolás, kellemes állag, finom illat. De nagyon hamar felszívódik. Sznoboknak, aranyásóknak, luxusfeleségekne, meg mindenkinek, aki szereti közszemlére tenni, mennyire bejött neki az élet, nos nekik tökéletes. Léteznek ebben az árkategóriában sokkal jobb rúzsok is.

Orsikaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 24.

Nagyon tetszett a tégelyes kiszerelés, régóta szemeztem vele, ezért vettem meg. Szerintem nagyon szuper kis ajakápoló. Mostanában nem túlságosan száraz a szám, szóval nem tudom, hogy durva cserepesedéssel mit tud kezdeni, de nekem egyelőre bevált, nagyon gyorsan puhává teszi az ajkakat. Az illata nagyon tetszik, de kicsit intenzívebbre számítottam. Szerintem megéri kipróbálni, nekem bejött.

kmanu
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 24.

Tartós, szép színárnyalat és nem szárítja a számát. Nem ül meg a kis repedésekben, nagyon szeretem.

BIUS567
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 23.

Kicsit laikus voltam a "nagy hipe" miatt, de megrendeltem.
Aláhidratálás után szuper tartós az eredmény. Viszont, ha az ajkam telibe megrajzolom a ceruzával nálam is lemàlik. Így csak konturt rajzolom meg és aztán töltöm ki a szinnel. Így viszont tényleg nagyon tartós. Nem tudolm miert van így...De kitapasztaltam és azóta nagyon szeretem használni. A barátnőmnek amúgy mindenhogy szuperál. (Telibe rajzolva, konturt rajlolva és simán is)
Nekünk 5*.

BIUS567

Kicsit laikus voltam a "nagy hipe" miatt, de megrendeltem.
Nekünk 5*.