KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek szájra

Voki
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 25.

Ez nagy csalódás volt. Ragacsos az állaga, szájfénynek csapni való, még szárít is. Egyedül az illata kellemes, de ez önmagában kevés.

NikiVagyok
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 25.

A 01 és a 10-es árnyalatot rendeltem meg a pinkpandáról 1990-ért ,iszonyat jól pigmentáltak a színek és nem szárítja ki a szánkat,valamint nincs ragadós érzete!Sajnos én mellé nyúltam a választott árnyalatokkal,így tovább adnám,ha valaki esetleg érdekel privát üzenetben tovább adom őket.

lacsikviky
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 25.

Nagyon szépek a színei, szerintem közepesen tartósak is és szép matt a finish. Egyenletesen kopik, én meg vagyok vele elégedve ennyi pénzért egész jó

lacsikviky

Szépek a színek, nagyon olcsó, a tartóssága nem a legjobb sajnos

lacsikviky

Gyönyörűek a színei, közepesen tartósak. Egyenletesen kopnak.

Kinga79
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 25.

Szerintem teljesen jó. Leradírozott, hidratált ajkaimon sokáig megmarad, még ha iszok is vele. Jobban bírja, mint a matt Essence rúzsom.

Kodi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 25.

A 04-es my MATTitude árnyalat hiánypótló termék, viselhető halványpiros matt árnyalatú, meglepően jó kis rúzs. Meg se vettem volna, sosem keresgélek ilyen nagyon olcsó rúzsok tájékán, de valaki itt megdicsérte és tényleg kellemes meglepi. A megtestesült science fiction, vagy városi legenda: gagyi csomagolás, franciás eleganciát kölcsönző finish.

DynaNusser
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 25.

As you want Victoria és Camden Brown árnyalatom van, egyszerűen imádom! A Victoriából már a második adag fogy. Kellemes, krémes állagú és tartós! Miután dohányzom, számomra sarkalatos, hogy mennyire kopik ki, de semennyire. És ez minden Rimmel rúzsra ugyanígy igaz! Hibátlan!

KeroChan
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 24.

A világosabb színe pont olyan, mint a szám színe, ezért nagyon jól jött, mivel néha "elszíntelenedik" a szám és könnyedén ki is szárad. Nem szabad sokat felkenni belőle és akkor tökéletes. Mindennapi ajakápolóként használom,mint egy labellot. Nem túl tartós, de nem is azt vártam tőle, hanem, hogy beszínezze és hidratálja a számat. Erre tökéletes és nem engedi elszökni a nedvességet az ajkaimból, sokkal vastagabbnak is tűnnek amióta ezt használom!

Flora0213
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. április 24.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. április 24.

Nem is értem, hogy nem írtam még erről a rúzsról hiszen IMÁDOM. Nekem a Siren in Scarlet árnyalat van meg, ami egy tökéletes piros!Nagyon szép matt és tartós, szerintem mindenféleképpen érdemes rávetni egy pillantást!