KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek szájra

ginger20
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 20.

A 430-as árnyalatot szereztem be. Pirosas, téglás ugyanakkor rózsás a színe, emiatt a hétköznapokra is szuper. A felvitele kissé nehézkes..talán a csomagolása miatt. Maga a rúzs enyhén szárít, de nem vészes..Tartósság szempontjából..az evés-ivást nem bírja, csak halványan látszódik utána. De az árát úgy gondolom megéri, még tervezek valamilyen szint beszerezni.

brbara
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 20.

Zseni ez a cucc. A pink poison árnyalat van meg, szinte teljesen olyan színű, mint az ajkaim természetes színe, így bármikor viselhetem. Tényleg bármikor, mert secperc alatt felvihető, szépen, egyenletesen fed és iszonyú tartós.

ZoeAZs
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 20.

Ahogy egyébként is tapasztalhattuk már, köze nincs a katalógusban látható színeknek az eredeti színekhez....aki rendel, ezzel kalkuláljon. Nagyon akartam, hogy szeressem a katalógusban a lány száján lévő árnyalatot, de élőben közönséges piros.... nem jött be emiatt...tartósnak nem bizonyult, de nem vészes az állaga.

ZoeAZs

Nagyon hasonlít az élmény a Lovely Extra Longlasting vonalára.... levakarhatatlan. De textúrában talán nem annyira kíméletlenül ragaszkodó, mint az.
Mindenki készüljön fel, aki használja: miután megszáradt, már nem lehet javítani ;) én nem ajánlom...

ZoeAZs

Tartós-tartós, de ennyi erővel temperát vagy pillanatragasztóval kikevert festéket is kenhetnék a számra, körülbelül ugyanilyen nehezen lehetne leszedni :D Csúnyán kopik, építeni nem lehet, felesleges. Olajos lemosóval "könnyen" lejön otthon, de azért hadd ne hordjak már magamnál mindig, hogy le tudjam szedni, ha nap közben le akarom szedni.... Felér egy durva peelinggel az eltávolítása, úgyhogy mindennapi használatra nem ajánlom, és egész napra sem, mert szárít.

Ráadásul nekem a piros van meg belőle, na hát nincs is annál szebb, mint mikor egy piros rúzs belülről kopik darabosan. :D
Nem ajánlom.

KVanda
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 20.

A színek gyönyörűek, pigmentáltak és tartósak. Szerintem minimálisan szárít, de ezért nem vonok le pontot, mert hideg időben egyébként is hajlamos az ajkam a kiszáradásra.

KVanda

Egyedüli pozitívuma, hogy szépek a színek, viszont túl krémes, ezért nekem nem mattul be teljesen és nem marad a helyén.

Viki9727
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 20.

KM boxban volt, nagyon tetszik egy halvány rózsaszínes árnyalatban érkezett. Szuper mentolos az illata, miután felkentem rögtön éreztem a bizsergető hatást. Én nem vettem észre semmi különöset az ajakaimon, viszont a barátnőm igen. Ő azt mondta h tényleg teltebbnek tűnnek az ajkai. Tényleg tartós, nekem tetszik :)

virag004

Egyenlőre nagyon tetszik, ma próbáltam ki először, és elképesztően hidratálta a száraz ajkaimat, a színe nagyon enyhe, mivel rúzs, én erősebbre számítottam, de még így is tetszik.

szeliger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. november 20.

500 Pop Poppy színben, szép, jól hordható szín, messze nem olyan élénk,mint azt a tubus alapján gondoltam. Jó véleményeket kapott itt, ezért mertem rá beruházni, de nálam nem igazán teljesített. Az applikátor viszonylag könnyen használható,elsőre kicsit keménynek tűnt, de aztán jól el lehet vele kenegetni a szájfényt. Elég markáns, szintetikus íze van, sokáig érezni az aromáját az ajkakon. Szép, vizes fényt ad, csak egyáltalán nem tartós, nekem egy órát sem bír ki. Ráadásul az én számat nagyon szárítja, olajos bevonatként marad fent az ajkak bőrén, alatta viszont a bőr cserepesedik. Totális pénzkidobás volt, sokkal jobbra számítottam.