KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek szájra

draculina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 19.

Update2: Sajnos már nem tudok kevesebb csillagot adni, de ez a rúzs L.E.H.Ú.Z.Á.S. Olyan áron adják mint a szokásos high-end rúzsokat, DE feleannyi termékkel benne(3,25 ml)... Ha heti rendszerességgel használod, pár hónap alatt simán elfogy (nekem 8 hónapig tartott a Kourt K, heti kb. 1x használtam, összehasonlításképp egy Kat von D rúzsom (6.6 ml) 4 éve megvan, kb. havi 1x használom, tehát ha heti 1x használnám, akkor most lenne egy éves és még bőven van benne).

Update: Ami számomra döbbenetes, hogy ahogy egyre többet használom őket, a vége fele egyre sűrűbbek lesznek, kiszáradnak, pedig csak arra a 2 percre nyitom ki őket, amíg kikenem magam. A Kourt K-t sikerült kivégezni, a végén maradt volna még 3-4 használatra elegendő, de olyan sűrű, vastag volt mintha betont kennék a számra.

Kíváncsiságból vettem párat, tetszett a csomagolás meg a színek meg kíváncsi voltam mi ez a nagy hájp körülötte...
Hát nekem nem nagyon jött be. Megvan a Kourt K, Leo, Love Bite, Dolce K, Moon és Vixen árnyalatok, ez utóbbi 2 piciben.
A minősége jó, de nem a legjobb, a Dolce elég sokáig fennmarad, a többi hamarabb kopik, a kaja lehozza őket, főleg ha zsírosat, olajosat eszek, de néha magától is lejön és kis darabokban potyog, vagy éppen az emésztőrendszeremben végzi...
A sötétebb színeket nem lehet egyenletesen felkenni még ceruzával sem, ha szerencsém van nem látszik (annyira) hogy foltos. A legkatasztrofálisabb szín a Kourt K, egyszerűen undorítóan néz ki. Érdemes valamit alákenni, mert nagyon szárítja és kicserepesíti az ajkakat.
Szóval a minősége elmegy, de ennyi pénzért találni jobbat is.
Ezért 3 csillagot kapna, DE!
Amit az a cég művel, szerintem nagyon undorító. Annyira nevetségesen Kylie központú az egész... A márka is róla van elnevezve, a termékek nevei is kapcsolódnak hozzá, mint egy személyi kultusz. Nem a terméket fizeted meg, hanem azt, hogy tied lehet egy darab Kylieból, egy darab abból amit ő is szeret... A vevők meg le vannak tojva, nincs pénzvisszafizetési garancia, nem vállalnak felelősséget az eltűnt csomagokért, a vevőszolgálat semmit nem ér. A Sephoránál ajándékot kapsz ha NEKED van születésnapod, ennél a cégnél ajándékot kapsz ha Kylienak van születésnapja.
Szóval szerintem nem érdemes megvenni, mert találni olcsóbbat és jobbat, és nem érdemes támogatni ezt a céget.

tara95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 19.

Az ára fájt egy kicsit, hiszen Ázsiából olcsóbban kapjuk ugyanezt, de megérte. Gyönyörű nehéz, fémes hatású, igényes csomagolás rejti a fekete rúzst. Nagyon extravagáns, a végeredmény rajtam folyamatosan más, függ az ajkaktól és a rétegektől is. Pinkes-lilás-füstös-meggy. Tipikus őszi-téli gyönyörűség, el is raktam a morcosabb időkre, amíg meleg van, a barackos-narancsos árnyalatokra szavazok. Ja igen, a tartóssága kiemelkedő és nem szárít, ribizli illata van :D

kdorci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 19.

Egy mini kiszerelésben vettem meg, járt hozzá egy mini highlighter is. Először csak a highlighter érdekelt, de aztán kipróbáltam természetesen a szájfényt is és húha. Az illata nem tolakodó, számomra nagyon finom és annyira nagyon kevés kell belőle, hogy ez a pici is rettentő sokáig elég lesz. Lehet mondani, hogy ez csak egy szájfény, meg biztos lehet kapni olcsóbbat, de nemtudom... én ilyen szép finish-sel még nem találkoztam. Lehet beszerzem majd a nagyot is!!

LindaBesszer
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. június 19.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. június 19.

Ez az egyik legszebb matt rúzs amit használtam eddig.
Könnyű, légies, nem szárítja az ajkakat. Lehetetlen elkenni, elmaszatolni.
Még sokféle színben be fogom szerezni :) Nyáron főként kellemes, hogy nem kell izgulni elfolyik e a nagy hőségben.

Nora1234
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. június 19.

Főként a csomagolás miatt vettem meg, de imádom. Van belőle egy rózsaszín és egy vörös. A rózsaszín nagyon diszkrét, felszívódik hamar és utána csak annyi látszik, hogy egységes a szám színe (nekem amúgy nagyon nem az).
A vörösnek csodás vörösbor színe van, tartós, nem kopik le evésnél sem könnyen. Az illata tényleg vörösboros.

Mancsoska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 18.

Tudom, hogy limitált és valószínűleg már nem lehet kapni, de muszáj leírnom mennyire utálom ezt a terméket. Még áprilisban találtam rá, nagyon megtetszett a színe és a csomagolása, sajnos teszter nem volt kirakva belőle. A pink árnyalatot hoztam haza,olyan színem úgysem volt még nagyon. Amikor először kipróbáltam, nem igazán értettem az állagát. Alkoholos filc jelleggel fogja meg az ajkaimat és a bőrömet is, felette egy fényes, olajszerű, de nem olajos réteget hagyva. Nem igazán szeretem, hogy 5-8 percig kell olajos lemosóval dörzsölnöm, mire sikerül halványodnia, sőt, mivel ez egy nagyon tartós terméknek készült, és ezt be is tartja, ezért nem adok neki 1 csillagot. De igazgatni nem lehet, ha véletlenül lecsúszik az ajkamról felvitel közben a termék, akkor az onnan leszedhetetlen anélkül, hogy az egész számat lemosnám. Emellett borzasztóan foltosan lehet csak felvinni, 2-3 réteg után sikerül csak szépen eloszlatnom az ajkaimon, addigra viszont eltűnik a hordható rózsaszín és erős pink lesz, amit a mindennapokban nem igazán tudok kihasználni. Több esélyt is adtam a terméknek, minden alkalommal csalódást okozott.

kataa0105
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 18.

Szeretem ezeket a ruzsokat (több szín is meg van ebből a kollekciobol), gyönyörű színek, szép fedes, de sajnos gyorsan kopik, de legalább egyenletesen.

senskin
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. június 18.

A peach árnyalat megbabonázott. Egyszeruen meg kellett vennem. Jól áll, nagyon szép nyárias szín. Imádom viselni. Krémes, fénye csodás. :)

Zituss
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 18.

Egyszerűen tökéletes! Sminkmodell voltam, és ezt kenték fel a számra. Már akkor tudtam, hogy be kell nekem is szereznem legalább egyet. Azóta már csak ezeket használom. Gyönyörű színekben kapható, szerintem mindenki megtalálja a kedvére valót, a tartósságáról meg már nem is beszélve. Szó szerint le kell dörzsölni, de ez legyen a legkevesebb. Bár ez szerintem egyáltalán nem hátrány, főleg az erősebb tónusoknál, ha úgy marad, mint ahogyan a felkenés pillanatában. :D

Nooraple
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 18.

Nagyon finom illatú, nagyon szép a színe és még olcsó is. Kicsi maga a termék, de ahhoz képest sokáig bírja, be fogom szerezni az összes fajtát.