KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek szájra

Csillsz
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 23.

Szupertartós, nagyon könnyű felvinni, és végre egy rúzs, aminek kellemes az illata, és nem az a vásári tutti-frutti! Én imádom, a Leo és a Dolce K árnyalatokat vettem meg.

emeseee6
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 23.

Most itt(hon) vagyok,beszabadultam rossmannba,dm-be ahova csak kell terepszemlét tartani :D Ezt a márkát gyorsan észrevettem. (Kis háttérsztori,nagyon hamar megtanultam -25 vagyok- ,hogy olcsó húsnak híg a leve,különösen parfüm illetve kozmetikumok terén.) De otthon 1-4 euroért max levegőt vehetek,és kísérletezős kedvemben voltam,gondoltam mit árthat. A kontúrceruzáról mindig is azt gondoltam ,hogy a világon semmi szükségem rá,így sem mászkál rajtam szinte semelyik rúzs,meg hát effelé különösen nem voltak nagy elvárásaim,de azért meglepett. Elég jól pigmentált,jó,kellemes színe van. De az is bebizonyosodott ,hogy ez az ajakkontúr csak időrablás nekem,valóban semmit nem tesz hozzá a kész remekműhöz :D De ez ugye nem kifejezetten ennek a terméknek a hibája. Én adok neki egy négyest,mert biztos vagyok benne,hogy vannak jobb alternatívák a piacon,de én azokat soha (vagy amíg meg nem ráncosodom vagy valami) nem fogom megismerni.

nemethanna196
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. január 23.

Két árnyalatot vásároltam meg, az Embellishment, illetve a Ruffle Trim lett a befutó. Ugyan nem vagyok egy hatalmas nude rajongó, sokkal inkább a dögös - vörös, az élénk rózsaszín, vagy a feltűnő lila színeket preferálom, ezek mégis megtetszettek.
Az ikonikus Embellishment egy mélyebb szürkés tónusú levendula szín, ami sajnos rajtam sötétebb, mint a swatch fotókon, de igazán különlegesen hat, ezért imádom viselni. A Ruffle Trim már sokkal hétköznapibb az én szememben, suliba és munkába hordom, natúr sminkhez mutat legjobban ez a barnás pink árnyalat.
Hihetetlenül magasan pigmentáltak, tényleg gyönyörűek a színek, valamint a tartósságuk is jó ár-érték arányban. A kopásuk nem tetszik, noha sokáig az ajkakon maradnak, pár óra múlva mikor elkezdenek gyengülni, egyenletlen lesz a festés, foltosan fognak hatni. A finis nem rossz, hibátlanul mattra szárad, kellően krémes, viszonylag könnyű szépen felvinni, rétegezhető is, azonban nagyon nagyon szárít, sokkal jobban, mint bármely másik matt rúzsom, és ez számomra elég negatív. Az applikátor ellenben - amire a többség panaszkodott - nekem bevált, precízen és kényelmesen dolgozom vele már a kezdetek óta.
Összességében a szépséges színek és a tartóság miatt imádnám ezeket a termékeket, még a fura kopásukat is meg tudnám bocsátani, azonban mivel borzalmasan szárítanak és emiatt egy idő után nem túl komfortos viselet egyik sem, sajnos nem nyúlok utánuk mindennap.

draculina

Szép színei vannak, natúrkozmetikum, barátságos az ára és viszonylag tartós, nem szárítja a számat.

cattitude
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 23.

Cherry árnyalatot vettem meg, jó az illata, szép a színe. vigyázni kell vele, mert 2-3 rétegben van annyira erős a fedése, hogy meglátszik, ha kimegyünk az ajak kontúrából. még kenegetem kicsit, addig 4 csillag.

update: hát ez konkrétan szárítja az ajkam, fogalmam sincs, mitől. majd akkor nyáron kenem fel legközelebb...

dreammiyss
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. január 23.

A 01 voyeur árnyalat van meg nekem. A termék illata nagyon tetszik, hétköznapokra tökéletes.

cattitude

a Foxy kitet rendeltem meg kíváncsiságből, nagyon cukik ezek a pici rúzsok a lila-arany dobozkában :) a rúzsok finishe szép matt, könnyű velük dolgozni, jó az állaguk, de muszáj alájuk hidratálni, különben nagyon szárítanak és bele tudnak azért ülni az ajak ráncaiba. egészen tartósak, az ivás meg se kottyan nekik, az evőeszkőzzel evést nyilván jobban bírják, mintha csak úgy nekiesnék egy hatalmas hamburgernek. szerintem ha lesz még free shipping akció, akkor veszek még más árnyalatokat is, főleg azért, mert ilyen áron nagyon jó kis rúzsok ezek (a kylie jenneres rúzsokkal ellentétben, amik pontosan ugyanazok, mint ez, de _valamiért_ mégis 2x annyiba kerülnek, ha nem számítjuk az ajakceruzát).

update: a Foxy kit mellé megvettem a The Good Times kitet is, szóval jelentleg ők vannak:

Clueless: hideg, kissé piszkos rózsaszín, idővel az egyik kedvencemmé vált.
Beeper: az én alapvetően piros ajkamon elég sötét, barnás nude, amennyire nem tetszett, mikor megvettem, mostanában egyre gyakrabban nyúlok utána.
Tulle: dusty burgundy a leírás szerint, az én ajkaimon borzasztó sötét és inkább barnás, elajándékoztam.
Creeper: hideg tónusú vörös, szerintem Az Igazi Vörös, nagyon szeretem és jól is áll.
More Better: sötétebb lilásvöröses szín, szeretem.
Times Square: az én ajkaimon ez is sokkal sötétebb, mint a tubusban, de nem vészesen sötét, kb tejeskávé, örülök, hogy van egy nude, ami viszonylag természetes rajtam.
Solow: flamingo pinknek írják a honlapon, azért messze nem olyan rikító, egy szép rózsaszín picit piszkos beütéssel, de nem olyan hideg, mint a Clueless.
Bad Habit: szépséges lilás bogyószín, majdnem, mint a More Better, csak ez inkább lilásabb és nem olyan sötét.
Avenue: még nem mertem felkenni, félek, hogy ez a nagyon sötét vörös cérnaajkakat csinálna :(

tövábbra is elégedett vagyok a rúzsokkal, nagyon jó az ár-érték arányuk, a Foxys rúzsokat már hónapok óta nyúzom (jó, a Tulle-t nem) és még mindig nem fogytak el, külön hab a tartán, hogy a két mini kit vásárlsával most 9 szép, minőségi rúzsom is van drogériás matt rúzsok áráinak töredékéért :)

update2: rendeltem még 4 árnyalatot:
Lemon Drop: halványlila árnyalat, nagyon különleges, szerencsére tök jól áll, bár hétköznapra elég ritkán használom.
Zipper: sötét, inkább hideg tónusú lila, szerencsére jó a minősége is, szépen, egyenletesen fed, pedig több helyen is olvastam, hogy csíkoz és nem szép. hétköznapra azért ez is picit sok.
Mars: rikító fukszia, inkább pirosas, mint kékes, de így is nagyon szép. kifejezetten tartós ez az árnyalat a többihez képest.
Lumiere 2: szürkés-lilás, egyszer próbáltam, lehet melléfogtam ezzel a színnel egy picikét /o\ még tesztelgetem.

cattitude

Littlestitious árnyalatban rendeltem meg, nagyon kíváncsi voltam már erre a formulára, de nem ezt a színt akartam, de amit először kinéztem, elfogyott, így jobb híján ezt választottam. hálistennek nagyon jól jártam ezzel a színnel, nagyon szép, világosabb nude, nagyon jól áll. maga a formula is tökéletes, bár az én ajkaim az ultra matte rúzsok se nagyon szárítják, de ez meg aztán főleg nem. picikét matt csak, tényleg szaténos, kicsit úgy tűnik, mintha sose száradna meg rendesen. evést-ivást meglepően jól tűri. sajna ezt az árnyalatot kifuttatják, de legközelebb biztosan többet is veszek ebből a formulából :)

cooleva
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 23.

Csak egyetérteni tudok az előttem szólókkal! Vanilla Queen és Middle Karma árnyalatokban van meg és számomra is a legeslegjobb matt rúzsok, amiket valaha próbáltam. Nagyon jó az applikátor, pontos eredményt lehet elérni akár kontúrceruza nélkül is. Ezenkívül építhető, evés-ivás álló és nem szárít..nekem másra nincs is szükségem. Ezek után biztos, hogy csak ebből a fajtából rendelek :-)

Olivliv
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. január 23.

Szerintem korántsem annyira jó, mint amennyire itt szinte mindenki állítja, viszont nem is rossz. Árnyalattól függ a rúzs teljesítőképessége, pl: a "neutral beauty" nekem borzalmasan teljesített, bármennyire is készítem elő az ajkaimat radírozással és hidratálással, egyszerűen akkor is beleül a szám vonalaiba és nagyon száraz érzést hagy maga után, folyamatosan érzem, hogy a szám tetején ül, meg nagyon csúnyán és egyenetlenül kopik. Ellenben a "candy shop" és a "lovlely lips" egész jól teljesít, nem szárít annyira és szépen is kopik, bár nem nevezném őket túl tartósnak. Egy sima, átlagos folyékony rúzs, egész jól pigmentáltak, de ne várjon szerintem tőlük senki sem csodát, az árát mondjuk teljesen megéri.