Legújabb vélemények - Sminkek szájra

Betty81
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 22.

A kedvencem, de elsősorban nem a hatása miatt. Azért szeretem, mert tényleg valami isteni az íze, nem az a mű-eper és nagyon szép, enyhe színt ad. A hatását nem tudom teljesen reálisan megítélni, mivel az én ajkaim "erősebb" ápolást igényelnek, mivel bármennyi folyadékot iszom, szinte folyamatosan kennem kell, hogy nedvesen tartsam, tehát nem mondhatom, hogy ez a termék jobban szárítana, napközbeni használatra nekem tökéletes!

Quwer
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 22.

Sajnos nagyon nem vált be ! Nem szárad meg , hanem egy olajos réteg marad ami megül a számon . Szerintem kifejezetten kellemetlen , csúszik mászik , mindent összeken , egyáltalán nem tartós . Ahoz tudnám hasonlítani amikor a nagybb márkák divatba hozták a matt rúzsokat és a drogériás márkák első kis bénázasaiból születtek matt szerű “ajakkrémek “ amik SOHA nem száradnak meg . Sajnálom de összeségében szerintem használhatatlan !

AnnaR
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 22.

02-es rózsaszín árnyalat van most meg, elárazták így teljes áron vettem meg, de miután feltettem nem bántam... :) Szép szín, nem hagy maga után ragacsos érzetet. Volt már egy 04-es árnyalatú darabom is ebből, de nem emlékeztem, hogy ez a rúzs ennyire jó. Tetszik, szerintem táskába bedobós lesz így tavasszal.v

Nekem az a tapasztalatom, hogy megfelelő ápolással nincs olyan rúzs, ami el akarna mászni az ajkaimról. Ha viszont aggódok, akkor rúzsecsettel viszem fel, nekem valamiért nagyon bevált ez a módszer. Persze, folyékony rúzsnál nem használható, de az ilyen klasszikus kialakításúaknál igen.

chi0731
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 22.

Teljesen nem lett tőle matt a rúzsom, de nagyon jó alapnak. A rúzsok sokkal tartósabbak úgy, hogy ezt egy rétegben felkennem a számra, majd a rúzst, újra ezt, és még egyszer a rúzst. Így extra tartós a hatás, szebben kopik, és a rúzsok sem szárítják ki úgy az ajkaimat, mint ahogy szokták.
Én ezért teljesen elégedett vagyok vele, és biztosan újra meg fogom vásárolni.

Csucsi08
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 22.

Nem vagyok egy nagy rúzsos, mert kicsi a szám is, illetve félek, hogy felkenődik a fogamra :D
Állagra a mattra száradók már közelebb állnak hozzám, de csakis világos árnyalatban. Más márkától próbáltam már nude matt árnyalatokat.
A sok-sok swatch-ot nézve a Zen árnyalatba szerettem bele. Legalábbis kellően világosnak tűnt. Több hónap is eltelt, mire rászántam magam, hogy megveszem (főképp anyagilag). Sokkal sötétebb volt élőben ez az árnyalat, mint számítottam. Ennek ellenére, valahogy nagyon tetszett. Kicsit már több volt, mint amihez hozzászoktam, viszont olyan szép hideg barna, hogy valahogy megfogott.
Sajnos ez a termék sem kopik szebben olcsóbb társainál, legalábbis nekem. Így ennél sötétebbet el sem tudnék képzelni, hogy hordjak, mert folyton azon járna az agyam, hogy vajon lekopott-e már a szám belseje, és folyton nézegetnem kellene.
El fogom használni, de egy világosabbal talán jobban járnék. Idővel még lehet, hogy beruházok egy másik árnyalatra. Bár nekem ár-érték arányban, így nem éri meg túlzottan...

Hatshepsut
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 22.

Imádom őket, bár talán ezek a leginkább szárító matt rúzsaim. Gyönyörűek, nagyon pigmentáltak és baromi tartósak. Egész nap az ajkaimon maradnak!

CRD
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. február 22.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. február 22.

Egyáltalán nem éri meg az árát, nekem nagy csalódás. Három árnyalatban vettem meg egyszerre és úgy érzem teljes pénzkidobás volt. Az applikátor nevetségesen kicsi, jellemzően háromszor, de az 501s árnyalat esetén 4-5x is bele kell mártani a tégelybe, ahhoz hogy elegendő festéket tudjak felvinni és ne legyen a szám foltos... Itt jön a mások problémám, egy rétegben nem fed szépen, és iszonyú lassan szárad. Ha a második réteget túl korán viszem fel, egyszerűen leszedi az elsőt. Az egész egy borzalom! Az egyetlen ami jó benne, hogy könnyű, komfortos viselet, illetve az is igaz, hogy ha nagy sokára, végre valahára megszárad, akkor elég jól tart nem hagy foltot, és szépen, egyenletesen kopik. De, ezt más márka is hozza, ezerszer jobb kezdettel....Összességében így is kritikán alulinak tartom, a mennyiséget az árához viszonyítva pláne! Ha vakon használtam volna, és nem tudnám hogy Armani, valami filléres katalógus márkára tippeltem volna... 100x jobbak vannak a piacon, ebben az árkategóriában főleg, de sokkal olcsóbban is.

spavanilly
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 22.

Hosszas hezitálás után a "Shimmering Petal" lett a befutó / bár szerettem volna a "Blossom"- ot is megkaparintani, de az akciósan is magas ár miatt ez egyenlőre csak kívánságlistás./
Ez egy csodaszépen, ízlésesen csillámló kis "ajakolaj"- frászt!- nekem szájfény- és nagyon klassz, hogy benne a csillámok nem arany vagy ezüst színűek ( volt már olyan termékem és rémesen természetellenes), hanem olyan kékes-lilás-rózsaszínesen irrizálóak, mint a régi /miért nem kapható már?!/ körömlakkok.
Finom "ízű", de engem kissé zavar az az olajos érzet, amit felkenés után az ajkakon hagy. Felkenés után elég hamar tompul a fényesség élénksége, ezt megint ahhoz tudom hasonlítani mint mikor felkensz pl. egy körömerősítőt, ami szép fényes, és másnap reggelre- bár látszik, hogy ott van, mégis sokkal mattabb formában.
Összességében ez egy nagyon jóra sikerült termék, igényes és masszív csomagolásban, megfelelő méretű szivacsos applikátorral- kissé túlárazva.
Emiatt a 4 csillag...

lenatasa07
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 21.

Nagyon tartós. Nehezen jön le. Kallos üzletben vettem. Sajnos ott nem volt nagy színválasztėk de vennėk mėg egy világosabb árnyalatot is.

CRD
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. február 21.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. február 21.

Kedvenc Kylie rúzsom a velvet matt. Messze a legkényelmesebb, szinte észrevehetetlen formula! Sokkal jobb a sima vagy a metál matt formulánál. Nagyon szeretem. A színeket a neten nem mindig találom el, ez nagy bajom a márkánál, sokkal több swatch kellene az oldalra világos bőrtípusokkal pláne...
Rendkívül tartós, evést és ivást egyaránt csodásan bírja, sokára és akkor is nagyon szépen, egyenletesen kopik, nagyon sokáig nem is igazán kopik csak fakul, lágyul. Maximálisan megéri az árát, az egyik legjobb a piacon!