KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek szájra

biusjj
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 26.

Nekem a Stockholm árnyalat van meg, ami olyan tipikusan instagram nude szín. Jól néz ki, kb mindenkinek jól áll, telitalálat stb, de nem túl tartós sajnos. Evést ivást nem nagyon bírja, néha foltosra szárad. Nem rossz kis rúzs (vagy nem rúzs) de nem is a legjobb. Ennyiért megéri de jobbra számítottam. Ettől függetlenül ajánlom, mert a színek valami csodásak! Könnyű felvinni, az illata kellemes, a csomagolása táska barát.

Pupa True Lips Lip Liner Smudger Pencil -  Szájsatírozó Ceruza

Pupa True Lips Lip Liner Smudger Pencil - Szájsatírozó Ceruza

Pupa True Lips Lip Liner Smudger Pencil -  Szájsatírozó Ceruza
sebidori91
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 26.

Két árnyalatot vettem, szerintem könnyen kenhető, intenzív szép színűk van. Annyira nagyon nem tartósak mint az Avon rúzsok, de mondjuk egy 4 órát kibírnak étkezés nélkül. (akicósan 1500 FT/db -ért vettem)

DawnMelody
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 26.

Kanadában vettem egy "százforintos" kategóriájú boltban kb. 1 dollárért, de teljesen lenyűgözött. Gyönyörű színe van, a kopási ideje is elfogadható (főleg az ára fényében), kár, hogy befogja a fogam, meg hát mindent, ami a számhoz ér..De így is megérte ennyiért, ilyen gyönyörű színért.

Kacsa
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. július 26.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. július 26.

Idejét nem tudom, mikor volt utoljára szájfény az ajkaimon, mert mindig is a matt dolgokat preferáltam. De valamilyen számomra is ismeretlen indíttatásból úgy döntöttem, hogy kipróbálok párat. Ettől a márkától a 02-es Bubblegum árnyalat lett a tesztalanyom, és igazából semmit nem vártam tőlen hiszen 500 Ft körül van, és a csomagolása szerintem nem túl megnyerő, de úgy voltam vele, hogy mit veszíthetek. Nos, elég kellemeset csalódtam. Az első, és legfontosabb, hogy nem nagyon ragad, szerintem bőven tűrhető. Az applikátora elmegy, aránylag könnyen fel lehet vinni az ajkakra. A tégelyen keresztül szép nude színe van, ami az ajkakon is megmarad, nem csak csillog, színt is ad. A tartóssága olyan, mint egy átlagos szájfénynek, evés ivás után újra kell kenni, és 1-2 óránál többet nem bír. Összességében nem rossz, de semmi extra.

Kodi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. július 26.

Az essence honlapja szerint rövidesen kifutó termék lesz, pedig elég jó kis termék ez. Sűrű, könnyen kenhető, a helyén marad, nem teljesen matt, nem ráncosítja az ajkakat és nem szalad szét a szájon. Két színben vettem meg: a nude hero egy tökéletes üde hétköznapi hússzínű nude lehetne, sajnos engem sápaszt kissé, mondjuk ezt gondolhattam volna. A mega melon viszont a leggyönyörűbb korallpiros amit mostanában láttam és a ceruzaformának hála nagyon precízen lehet felvinni.

Vajdus23
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 26.

Még a Glamour-napokon szereztem be a Strike a Rose árnyalatot. Nagyon sokáig kitartott, meg vagyok vele elégedve. Ha nem volt kedvem rúzst viselni, egyből ehhez nyúltam, mert nagyon jó érzés viselni az ajkakon, és ad nekik egy kellemes színt. Emellett remekül ápol, az én számat mindig puhává tette (bár az enyém nem igényel túlzott ápolást télen se).

boribari
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. július 26.

Nagyon szeretem, minőségi, ráadásul a többi mattra száradó folyékony rúzsokhoz képest az ára is nagyon jó. A ceruza színe megegyezik a rúzzsal, de akár külön-külön is lehet használni. Az én számon nagyon tartós, reggel felkenem és még délután is látszik, hogy tettem valamit a számra. Nekem a Neutral Beauty és a Sweety van meg, mindkettő erősen pigmentált, csodás szín, még a hétköznapokon is.

szfruzsi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 26.

Medium rare árnyalatban használom és nagyon elégedett vagyok vele. Tényleg nagyon jól pigmentált, krémes, ellenben mégis tartós! nálam egy munkanapot evéssel-ivással pici igazítással simán kibír, tervezem még más színekben is beszerezni :)

kdorci

Impulzus vásárlás volt. Úgy megörültem, hogy a mammut rossmannban lehet kapni. Igaz, tudtam róla az agyam legmélyén, hogy már mióta van ott, de most tudatosult bennem igazán :D A 220as árnyalat van meg. Nekem így nyárra egy picit világos az ajkaimra, de nagyon szépen pigmentált, nem kopik le hamar. Nagyon meg vagyok vele elégedve :) Biztos, hogy lesz még tesója, ami hazajön velem.

Nita26
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 26.

Midnight merlot árnyalat van meg, imádom a színét. A rúzs tartós és nem folyik el. Jó választás lehet!