KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szappanok

6vilag
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 23.

Nagyon jól tisztít, kellemes, de nem tolakodó illattú szappan. Nem bántam meg, hogy kipróbáltam. Nem az az illat, ami "túl sok", hanem kellemes, finom, levendula illattal. Nem szárít, én teljes testre, arcra használom. Viszont kicsit gyorsan kopik, de enm esik szét és nem is olvad darabokra a szappantartóba, Így aztán kedvet kaptam és rendeltem más termékükből is, mert jó, megbízható terméknek mutatkozik.

justagirl
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 23.

Eleinte nagyon szerettem, jó pár tasak elfogyott már amikor elkezdett szárítani. Napi egy két kézmosásnál nem tűnik fel, de ha gyakrabban kell használni akkor igen.

Tisza0814
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. május 23.

Még csak egy hete használom a mandulás hidratálókrémmel együtt, de eddig jól működik. Lehet hogy magában a szappan szárítana, de a krémmel együtt tökéletes. A sószappan által kijött pattanások helyét szépen szárítja. Közeli lejárat miatt féláron volt a dm.-ben a szappan és a krém is, szerintem megérte megvenni. Remélem ha lejár a szav.ideje a hatóanyag tartalom nem csökken.

Limadunia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 22.

Nekem az illata nem tetszett, de ezt leszámítva szuper!

thewildone
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 22.

Csodálatos illat, mélytisztítás, szuper sima bőr! Nyaranta használom, lassan előkerül.

BloodEve
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 22.

Bőrtípus: érzékeny, száraz
Illat-állag: kellemes narancs illatú, puha állagú szappan, nem törik, nem mállik szét
Habzás: kiválóan habzik, mint egy tusfürdő,
Hidratáló hatás: gyenge hidratálás, az én bőrömet inkább szárította
Hámlasztás és masszírozás: szemcséi révén kellemesen hámlaszt, testre ideális a szemcse mérete, arcra nem annyira
Előny:)+++, állag, habzás, masszírozó szemcsék, hámlasztás
Hátrány:( arcon a nagy szemcsék karcolnak, bőrtípusomnak szárító hatású (-1)

Noncsikaaa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 22.

Hű, hát nagyon kikerekedett a szemem a vélemények olvasásakor!
Számomra minden szappan undorító, főleg ha víz éri! :D nem beszélve a foltokról, amiket a mosdóban/kádban/zuhanyzóban hagy! Az sem nagy meglepetés, hogy csípi a szemet... minden szappan csíp, ha szembe kerül, de ha tiszta víz megy a szemünkbe, az sem feltétlen kellemes! Én a hiperérzékeny arcbőrömre kerestem hirtelen valamit, és mivel ez egy számomra ismeretlen márka volt, lekaptam a polcról, és semmi extrát nem remélve bontottam fel zuhanyzás előtt! Tisztázom, használtam már 100Ft-os, és 7000Ft-os szappant is, és nekem mind, de mind szárított kivétel nélkül, ez is az egyik tulajdonsága a szappanoknak! Nyilván, amelyikbe több ápoló olaj vagy egyéb hidratáló összetevő kerül, az kevésbé szárít, viszont az állaga is egészen más lesz! Ez is egy ilyen szappan, tele van csudijó összetevőkkel, amelyeknek az illata lehet, hogy nem túl barátságos, viszont az érzékeny bőrűeknek, ekcémásoknak ez egy jó pont! Nagyon meglepett a hatása, és őszintén mondom - mivel túl vagyok legalább 200 szappanon (és ebben egy mákszemnyi túlzás sincs), ez az eddigi legnagyobb meglepetés! Az ára a hatását tekintve nagyon baráti! Kellemes, sűrű, krémes habja van, nagyon visszafogott, enyhe "gyógynövényes" illata! Azonnal megszerettem! Csak arcra használom, de arra nagyon bevált, biztosan újraveszem, még ha hamar el is fogy! Ha nem is a reklám helye, de azoknak, akik nem ismerik, nagyon jó szívvel ajánlom Eszter szappanjait, főleg a ghis szappanját, ami szintén egy nagyon jó hatású, remek termék!

agieper
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 22.

Szeretjük! Ár/érték arányban szuper, sokáig érezni a citromfű illatát és nem folyik szét a szappantartóban.
(bár kicsit megfogja az igaz, de ezt elnézzük neki, mivel tényleg "natúr")
Pasim néha fürdik is vele, ha más nincs a közelében és nem szokott rá panaszkodni :)

ancsi97
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 21.

Szuper illata van,érdekel majd a cellulitisz ellene hatása. Eddig teljesen megvagyok vele elégedve!

ancsi97

Nagyon jó illata van,nekem leginkább egy citromos jegesteához hasonlit! Barátom és én is használjuk,nagyon jó arc és smink lemosó.
Már újat kellett belőle venni,abszolut 5*! :)