KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szappanok

natasa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. március 23.

Tusoláshoz használom. Arra egész jó, bár az illatát szokni kell. Elég erősen érezni lehet az eukaliptuszt. Kézmosáshoz nekem kicsit híg, bár az biztos, hogy jól tisztít. Hajmosásra nem különösebben vált be. Tisztít, de a hajnak nem ad semmi tartást,így nem kísérletezek vele ezen a téren.
Kicsit drága termék, nem tudom, hogy újraveszem-e. 300 ml 1800 Ft, az egy kicsit sok érte.

katx3
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 23.

Régóta fix termék a fürdőszobámban, reggel és este is használom, nekem gyönyörűen rendbe tette az arcom! A homlokomon és az államon sokáig küzdöttem gyulladt, csúnya pattanásokkal, amikor egy barátnőm ajánlotta ezt a szappant. Először megijedtem, mert még rosszabb lett az arcom, de kitartottam és tovább használtam, éjszakára pedig a Ghánai shea vajjal kentem be az arcom. 2 hónap használat után eltűntek a ragyák, és azóta (már közel 1,5 éve) nem is tértek vissza! Mindig újraveszem, nem szárít túlságosan, puha lesz tőle az arcom használat után. Napi 2 használattal nekem 2 hónapig tart egy szappan.

MNNiko
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 23.

Szinte mindegyik borza szappant szeretem, de ez nem nyerte el a tetszésemet. Egyáltalán nem habzik. Gyorsan átdörzsölöm vele magam a zuhany alatt, de nem élmény vele a fürdés. Kicsit taknyos, nyúlós állaga van. Elhasználom, mert nem szeretem a pazarlást, de ezt biztosan nem veszem újra. A Kecsektejes csomag részeként érkezett hozzám, de magában nem fogom megrendelni.
Illetve ami nekem még nagyon furcsa, hogy semelyik termék nem szárította eddig a bőrömet, mert alapból így a natúr szappanokkal nem kell testápolót használnom, de ettől a szappantól nagyon száraz lesz a bőröm, viszket, feszül...
2* de csak a borza imádatom miatt és a natúr összetevőkért.

klarimari91
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 23.

Nagyon jó bőrradírnak, összehúzza a pórusokat. Nem olyan régóta használom, de egyelőre elégedett vagyok:)

Csipetke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 23.

nagyon tetszik a formája olyan kis aranyos.Az illata is tetszik.Egy kicsit szárít de nem vészesen,elhasználom.

Elyana
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 22.

Kézmosáshoz vettem, szerintem jó. Krémesebb típus, nem habzik úgy mint a legtöbb szappan és sajnos nincs tisztaságérzetem utána, de cserébe nem szárítja ki a kezem.

md4
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 22.

Sokféle manna szappant próbáltam már de nekem ez a kedvencem. Szeretem az illatát és a radírozó hatása is nagyon jó.

Mila85
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 22.

Még csak egy hete használom, de bizakodó vagyok. Nem szárít, egyáltalán nem szükséges utána krémeznem magam, puha a bőröm, nem húzódik. Nekem az illata túl erős, nem vagyok oda a levenduláért, jobban örülnék valami visszafogottabb illatnak, de szerencsére bőrön nem marad meg. Arcra is jó, nincs vele gondom.

Bettina13
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 22.

A feladatát tökéletesen végzi, kissé szárít, de nem vészes. Visszafogott, kellemes illatú. Nem vettem újra, de ár-érték arányban kiemelkedő.

BettiS
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 22.

Nagyon sokat segített a pattanásos bőrömön. Reggel és este használom arclemosóként, utána nagyon sokáig matt marad az arcom és puha. Az árát rendkívül megéri, 5 hónapig kitart.