KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szappanok

llitrim
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 25.

Az illata nagyon jó, imádtam vele fürdeni. Külön jó pont, hogy nagyon sokáig érezni utána az illatát. Én tél végén használtam a szappant, nem szárította a bőrömet. A benne lévő citromfű darabok közül néhány tényleg túl nagy és szúrós volt, kicsit jobban radírozott mint szerettem volna :). Ettől függetlenül újraveszem majd, 5 csillag.

Olív
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. május 25.

A színe jobban tetszik, mint az illata. :)

csajreni
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 25.

Mi sokáig használtuk kézmosó szappannak (mivel fürdéshez sima manna szappanokat használunk). Kézmosónak kicsit drágának találtam, ezért áttértünk más termékre. Az illata jó, de semmi különös, teszi a dolgát.

csajreni

Nem rossz összességében. Hasonlóan a fekete ében szappanhoz, ennél sem éreztem, hogy kevesebb pattanásom lenne tőle. Viszont a tisztító hatása ennek is teljesen megfelelő, valamiért azonban mégis visszatértem a fekete szappanjukhoz :) Nagyon sokáig elég! (A nagyon sokáig-ot értsük úgy, hogy akár évekig, pedig én minden reggel és este használom!!!)

csajreni

Imádom, ez az egyik kedvencem! Jó az illata. Egyébként nekem szárazságra hajlamos a bőröm, de mióta manna szappannal fürdök minden nap, azóta teljesen helyreállt, sosem száraz a bőröm, pedig nem szoktam sűrűn testápolózni :) Mostanában viszont azt vettem észre a manna szappanoknál, hogy sokkal gyorsabban fogynak..

csajreni

Szuper az illata. Annyi hátránya van, hogy valamiért ez az egyetlen szappanuk, ami érzékenyebb területeken csíp. Biztosan van benne valami összetevő, mert ezt egyik szappanuknál sem tapasztaltam. Mostanában viszont azt vettem észre a manna szappanoknál, hogy sokkal gyorsabban fogynak..

csajreni

Nagyon jó illata van. Nem vettem észre, hogy csökkentette volna a pattanások számát, viszont szépen tisztítja az arcot. Tipikusan az az arctisztító, ami után tényleg tisztának érzem az arcomat :)

csajreni

Nagyon jó illata van. Mostanában viszont azt vettem észre a manna szappanoknál, hogy sokkal gyorsabban fogynak..

albertinablogg
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 25.

Hát ez valami ritka sz*r. Akciósan vettem meg, mert olcsóbb, volt mint a többi. Az az illat, akarom mondani szag. Mintha valami borszagú cuccal mosnék kezet. Atyavilág ez de rossz! Soha nem veszem újra.

Incuss
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 25.

Hatalmas csalódás. Ott kezdődött az egész, hogy figyelmetlen voltam és a csomagolás miatt kaptam le a polcról. Otthon ért a döbbenet, hogy habot nyom. Hát oké, ám legyen. A hab olyan hamar semmivé lesz, hogy tisztító hatást egyeltalán nem érezni. Körülbelül 1 hét alatt elromlott a pumpás adagolója, lenyomás után nem jött fel az adagoló fej, úgy kellett állandóan felráncigálni. A csomagolás szép, viszonylag kellemes illatú a hab, de ennyi. Nem venném újra.