KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szappanok

generalnagy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Kellemes az illata, nekem egy picit már sok is. Nem szárít, alaposan tisztít.

BlindedByLipstick
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 18.

Ó, ezt nagyon szeretjük. Ennyi pénzért egy ekkora szappan szinte ajándék, kellemes az illata, nem szárítja a kezem, és nem ázik szét/hullik darabokra, hanem végig egyben marad. Abszolút 5*-os termék.

Mariliisa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 18.

Annyi évnyi szenvedés, kísérletezgetés, rengeteg pattanásos bőrre ajánlott drogériás, high-end és gyógyszertári termék kipróbálása után végül ez a szappan volt az, ami kiirtotta a pattanásaimat. Egy éven át naponta kétszer használtam, és hihetetlenül tiszta lett tőle a bőröm. Ráadásul nagyon olcsó.
Nagyon kell viszont vigyázni vele, mert iszonyatosan szárít, jó alaposan utána kell hidratálni. Ma már csak a nyári időszakban használom a szárító hatása miatt, és mert már csak a melegben és a vizsgaidőszakban okoznak gondot a pattanások, télen leginkább egy teafaolajos, kevésbé szárító szappannal mosom az arcom, ez elég, hogy fenntartsam a korábban elért állapotot.
Szimplán zsíros és/vagy tág pórusú bőrre nem ajánlanám, de aki pattanásokkal küzd, annak szerintem mindenképpen megér egy próbát.

balazskrisztii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 18.

BABA termékektől soha nem volt semmi bajom, ettől a szappantól ekcémás lett a kezem..

shiningstar
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 18.

Ekcémás a bőröm. Leginkább a karomon és a kézfejemen, talán részben a túl sok kézmosás, talán részben a szorongás miatt. A lényeg, hogy az alkaromnál, a csuklómig érzékeny a bőr és nem fogad el bármilyen anyagot. Ennek a szappannak az illata nem igen a legjobb vagy a legkellemesebb, de legalább nem szárítja pirítóssá a bőrömet így kénytelen vagyok ezt használni amíg nem találok jobb illatú és ugyanilyen minőségű alternatívát. Kap három csillagot mert teszi a dolgát, de az illata nekem nem jön be.

Odil
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 18.

Igazán szerethető, kényelmesen használható, lassan fogyó szappan, ami igazából semmit nem tud ezeken kívül jobban, mint kb. bármelyik tudott a natúr vonalból eddigi életem során, mégis a legkellemesebbek közül való. Amellett, hogy természetesen semmilyen problémát nem okoz, pluszban puhítja a pofimat, ami nélkül igazán meg tudnék lenni (egyébként is elég puha a pofim), de azért szupi, hogy amíg van ez a szappan, nem kell meglennem nélküle. Az illatával mondjuk nem varázsolt el, és mindent összevetve egy picit mégis drágállom.

Cseni
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 18.

reggeli és - ha nem sminkeltem aznap, - esti arcmosásra használtam, nekem nagyon bejött. egy szappan nekem körülbelül egy évig volt így elegendő.
a szappan elég kemény marad vizezés után is, nem hagy nagy trutyis nyomot maga után a szappantartón és a következő használatig szépen megszárad. kár, hogy ha szembe kerül, csíp.

Vicus
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 18.

Valami szörnyű az illata és durván kiszárította a kezemet.

pilleriin
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 17.

Merem állítani, hogy rozaecára nem egy zseniális választás. Iszonyúan szárította a bőrömet, mint még soha semmi.

pilleriin

1 hónapja használom, utántöltőt is vettem hozzá. Nagyon elegáns a flakon, csodás illat, de iszonyatosan szárít. Pozitívum, hogy ez nem csípi a kezemet, mint a többi.