KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szappanok

Luckuska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 17.

NAGY BETŰS CSODASZER. Litta véleményével maximálisan egyetértek, annyival egészíteném csak ki, hogy azóta, hogy ezt a szappant használom teljesen szükségtelen a hidratálás az arcomnak. Olyan szépen visszaállította a bőröm egyensúlyát, hogy semmilyen olajat (ha kenek is rá valamit az kizárólag argán vagy jojoba olaj lehet) nem igényel a bőröm.

tenyitomi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 17.

Jó vétel volt,krémesen habzik,nem irritál,nem szárít,és felhasználóbarát a formája is/kerek/.

merleghinta
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport:  -  |  2018. január 16.

Nagyon szeretem az illatát, és az állagát. Jól habzik, de nem túl. Csak szappant használok, tusfürdőt egyáltalán nem😊

KK95
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. január 16.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. január 16.

Finom az illata, de rettentően szárít.

hangya68
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. január 16.

Párom használja, azóta mióta megjelent. Éppen a megfelelő mértékben habzik, nem szárít, kellemes illat marad utána. Nagyon gazdaságos.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. január 16.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. január 16.

Fincsi, édes-citromos sütiillatú, kellemes, krémes állaga van Jól habzik, jól tisztít, nem szárította a bőröm. Szerettem a csomagolását is.

Litta
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 15.

Még Erdélyben vettem a múlt nyáron, aztán megfeledkeztem róla, bekerült a fiókba, ahol csak nemrég találtam meg :)
Ilyenkor télen a kezemen a bőr borzasztóan ekcémás, hámlik, viszket, égeti a víz, feszül..... Mindenféle csodakencét kipróbáltam már, eddig semmi sem segített rajta. Viszont mikor olvastam, hogy ez a szappan pont bőrbetegségekre való, előkerestem, és használni kezdtem. Eleinte valóban nagyon csípett, égetett, de kibírtam, és nem mostam le. Egyébként csak addig csíp, ameddig meg nem szárad, utána már egyáltalán nem. Esténként lefekvés előtt szoktam bedörzsölni a kezeimet vele, és csak reggel mosom le. Már pár nap után feltűnt, hogy reggelente mennyivel simább a bőröm. Aztán egyre kevésbé csípett, végül már egyáltalán nem. Pár heti használat után az ekcéma teljesen eltűnt! A kezeim most olyan selymesek, mintha hidratálóval kentem volna be, pedig nem raktam rá semmi krémet, ez mind ennek a szappannak a hatása. Kúraszerűen alkalmazom, ha érzem, hogy megint kezd előjönni az ekcéma, akkor pár napig használom, és szépen eltűnik. A beteg bőr valahogy leszárad, lehámlik, és alatta pedig már egészséges.
Az arcomra is használom, ott is hatásos. A nagy, gyulladt pattanások 1-2 nap alatt visszahúzódnak, és a nehéz napok előtt is lényegesen kevesebb jön ki belőlük, mint eddig. Plusz kevésbé zsírosodik az arcbőröm is. A feszülő érzés valóban furcsa kicsit, de meg lehet szokni, pláne, hogy tényleg ennyi jótékony hatása van ennek a szappannak. Mondjuk az vicces, hogy néha, annyira beszívja az arcbőröm, hogy a számban is érzem kicsit a sóízt :D
Szóval nekem nagyon bevált, én csak ajánlani tudom mindenkinek! Persze kell neki egy kid idő, mire kifejti a hatását, meg kellemetlen amikor csíp, de legyetek türelmesek, mert megéri :)

Aspartia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 15.

Meglep a sok pozitív vélemény. Nagy reményekkel vettem meg ezt a folyékony szappant, mivel imádom az uborkás termékeket, de nekem sem az illata nem volt finom, se nem adott semmi újat. Egy átlagos folyékony szappan. Mivel semmi pozitívuma nem volt, de negatívuma sem, ezért 4 csillagot adok. Nem akarom lehúzni, ha más ennyire esküszik rá. Én még egyszer nem veszem meg.

Vanille
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 15.

Már nagyon régóta szemeztem a Manna termékeivel, azon belül is a szappanjaikkal, úgyhogy végül több hónapos kerülgetés után végül megvettem az ében arctisztító szappanjukat. Csupa jót hallottam róla, és amúgy is nagyon igényes, gyönyörűen csomagolt, szépen marketingelt termékeik vannak, úgyhogy azért voltak előzetes elvárásaim.
Sajnos azonban ez a szappan nem hozta őket, sőt, pár napos használat után pici, vörös kiütések jelentek meg az arcomon, és bár a mitesszereimet tényleg elhalványította, a bőrömet annyira durván kiszárította, hogy a várt sima, matt hatás helyett hámlani kezdett a bőröm. Kár érte, mert az illata is tetszett, de azt hiszem, ez nem tart vissza attól, hogy más termékeiket kipróbáljam, mert valószínűleg egyszerűen csak ezzel a fajta szappannal nem sikerült egymásra találnunk.
Egyébként nemcsak zsíros, hanem kombinált bőrre is ajánlják, de én azt javaslom, hogy akiknek kombinált a bőrük, azok csínján bánjanak vele.

MariannL
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 15.

Karácsonyi ajándéknak vettem több darabot is. Az ismerősök nagyon örültek neki és csak dicsérték. Mondjuk ez nem lepett meg, mert én is kipróbáltam már többféle Bubura szappant.