KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szappanok

Ferita
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 23.

Jó az illata,krémes a formulája. Teszi a dolgát úgy mint egy folyékony szappan.

Marcsika0720
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 23.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a folyékony szappannal kapcsolatban. Ára verhetetlen , nagyon olcsó, sokáig elég de nekem egy idő után már-már büdös volt. Alig vártam, hogy elfogyjon. Ráadásul szárította is a kezeimet. Nekem ez csak 2*.

Brunooka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 23.

Nagyon tetszik a csomagolás, meg ami benne van, az is! Nekem bejött, nyáron használtam. Az illata még a barátomat is elvarázsolta!

Brunooka

Gyerekkorom kedvenc szappanja, imádtam a flakont és a kis állatkákat benne. :) most láttam a Müllerben, hogy van kutyusos változat is! (Macskás is van... de őket nagyon nem szeretem. A boltban az elől levő macskás flakonok elé kutyusosat helyeztem el, képzeletben növelve azok keresletét a másikkal szemben, szóval aki mégis olyat szeretne az nyúljon hátrébb :D)

Coconutty
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 22.

Alap termék a fürdőszobámban. Benedvesítve DEO-ként is remek szolgálatot tesz.

googles
Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. október 22.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. október 22.

Csalódás az illata, bár kezet lehet mosni vele. Az illata pedig nem kókuszos vagy kókusztejes, hanem sima pézsma.

zdoreebaba
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 22.

Ez aztán minőség! Kicsit zavart helyzetbe kerültem amikor a tiszta kék fürdőszobába kiraktam, nem illett abba a környezetbe. Egy idő után megszoktam és túltettem magam a dolgon. Mégsem cserélhetem le a fürdőszobámat egy folyékony szappan miatt?! Az illata elegáns jázminos narancsvirágos és ez jól felismerhető. Nem tehetek róla, de a használatakor mindig az elit szállodák jutnak az eszembe. Nem habzik túlságosan, épp kellemes és az illatát elég sokáig érezni lehet. Nem szárítja a bőrt, végzi a dolgát. Egy dologgal van bajom és az az ára. Kicsit túlzásnak tartom még leértékelve is, épp ezért nehéz az értékesítése.

Angelless
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 22.

Fúúú, nagyon jó illata van. Sajnálom, hogy elhasználtam, most pedig nem találok belőle már az üzletekben. Jól habzik és nem szárít.

Angelless

Nagy levendula mániásként muszáj volt egy (-két) ilyet is beszereznem. Kicsit olajos, jól habzik és nem szárít.

beautygirl80
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 21.

Nagyon szeretem, főleg nyáron. Egyáltalán nem szárít és isteni az illata.