Legújabb vélemények - Szappanok

googles
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 19.

Most kezdtuk el ezt a szappant hasznalni. Az illatara voltam kivancsi, mert emlekeztem a vonatkozo negativ velemenyekre. Nekem teljesen megfelel, illatra, allagra, apolas teren is. Az illata kis finom, nem a szokasos edes, emelyito mu vanilia. Ez visszafogottabb, vaniliavirag eleve, vagyis nem is kellett volna vaniliara szamitanom.
Mindent egybevetve nekem szuper.

bettina28
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 19.

Semmi kiemelkedő, az illata sem. Legközelebb más illatot választok.

HiGeen Antiseptic Citrus Fresh Antibakteriális Hatású Folyékony Szappan és Tusfürdő

bettina28

Kellemes gyümölcsös az illata,de szerintem talán túlzás egy antibakteriális szappant használni a mindennapokra. Görögországi nyaralásra vettem, ugye az ottani víz, más bacillusok, stb. miatt, aztán ott rájöttem hogy ha a szappant lemosom az ottani bacis vízzel, akkor semmit nem ér az antibakteriális hatása :D Ha már megvan, a maradékot elhasználjuk itthon is de nem venném újra csak azért hogy legyen a fürdőnkben egy kifejezetten antibacis szappan is.

Jelizz
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 19.

Enyhe illata van, sima folyekony szappan.

Shopie
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 19.

Isteni az illata, nekem nem büdösödött meg, de mintha picit szárítaná a bőröm.

Valerie13
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 19.

A dm saját márkás szappanjai, de még a Fa szappanok is elbùjhatnak emellett. Jobb árban van ugyan mint ez de ennek sokkal jobb a minősége. Ha már fogyóban van se fog szerte szét törni kézmosáskor.

kisko
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 18.

Nem vagyok megrögzötten a natúr vonalon, főleg eddigi rossz tapasztalatok miatt. Mégis nem tűnik jónak az irány, hogy 7 milliard ember kidob havonta egy műanyag flakont, a kétes tartalmát pedig a vizekbe önti, ezért a természetes helyi szappanok közt keresgélek. Dorka szappan jött és nyert! Kellett egy kis idő az elején, néha úgy éreztem szárít de kb egy hónap után egyértelmű, hogy szereti a bőröm, lehet kellett az átállás. Illata nincs sok, habzása sem erős (kis organza zsákkal lehet előcsalni, de jobban bevált ha magát a szappant hasznalom), nem málik. Annyi rosszat olvasni, hogy a savkopenyt a magas ph szappanok megbontják, de nekem nincs rossz tapasztalatom. Várom, hogy a többi terméket is kipróbáljam, úgy örülök, hogy rátaláltam!

susi95
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 18.

Az arcomon a pattanásokat nem szüntette meg, ellenben, ha kijönnek, 1-2 napon belül lehúzza őket szinte nyomtalanul (nem vagyok nagyon pattis, pár szokott lenni). Ami miatt viszont csodaszernek titulálom, az az, amit borotválkozás után művel, ugyanis ha utána használom, SOHA nincs egy szem bentőtt szőrtüszőm se, még a nyári izzadós meleg hatására se! Nekem ezért már megérte. 😁 Felpancsolás után csíp, mint állat, de megszokja a bőr rendszeres használat esetén.

susi95

Igazán kiadós, jó termék. Az illata nekem kellemetlen (a csomagolásban finom narancsosnak tűnt, de használat közben nekem nagyon keserű). Semmi extrát nem nyújt, amiért megvettem, az leginkább a nagy kiszerelése, és a szép összetevői.