KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szappanok

Egoistagumikacsa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 26.

Már kizárólag az illata miatt érdemes beszerezni egyet! Tényleg valami fenomenális.

Őszintén szólva én mindig is a folyékony tusfürdőhöz voltam szokva, viszont ez a szappan az arcomat túlzottan szárította, kéz mosáshoz pedig sajnáltam volna... Ezért tettem vele egy próbát. A benne lévő hibiszkusz darabkáknak még enyhe bőrradírozó hatása is van, emellett tényleg tisztának érzem magam a használatát követően.

Enne
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 26.

Update: 2017. jún. 26. Kissé szárít, még így nyáron is. Sajnos ez mínusz 1 csillag. :(

2017. június 17. Most ezt vettem, mert imádom a kókuszt. Kellemes illata van, nem erős. Nem szárítja a kezeimet, gyakori használat mellett sem.

Bettiky
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 26.

Az illata nekem elég fura volt. Az arcomra használtam durvább időszakokban, szépen leszárítja amit le kell. Rendszeres használata nem ajánlott, nagyon letakarítja a bőrt.

pannababo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 26.

Nagyon egyedi illat és nagyon kellemea hatás. Igazi nyárra való darab. Jó áron,jó minőség,nem szárított,illata diszkréten kitartott

pannababo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 25.

Hosszasan kitartott,illata finom volt,az én kezemet szárította. De ettől függetlenűl kellemes a használata

Gica81
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 25.

Ára nagyon kedvező. Hasonlít a babaszappanra. Nem szárít, jól habzik, de illata az nem sok. Mindezek ellenére újra szoktam vásárolni.

edi01
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport:  -  |  2017. június 25.

Nekem annyira nem habzik fel... nagyon intenzív illata van és sokáig érezni. Nem szárít és pont jó a bőrömnek

Glorcika
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 25.

Ez valami csoda szappan. Az illata isteni, a bőröm iszonyatosan puha lesz tőle és sokáig elég.
Egyszer még biztosan venni fogok belőle.

Glorcika

Nálam ez is bevált, puha és sima bőröm lett és én az illatát is szeretem!

lovecreams
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 25.

Ár-érték arányban a legeslegjobb szappan! Nagyon jó az illata, könnyen adagolható, nem szárít...és 80 (!!!) Ft. Imádom:))