KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szappanok

adri0419
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 23.

Nagyon jó kis szappan. Szépen tísztit, elmulasztja a zsírosódást és a gyulladást. Sokáig elég, majdnem fél évig használom.

RenykeBartha
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 22.

Pár napja használom, nem szárít, nem irritál, nincs kellemetlen szaga, és jól tisztít, vannak ennél jóval drágább termékek amik fele ennyire sem képesek.

moldvaieva
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 22.

Már majdnem elfiogyott, így úgy érzetem kellő tapasztalattal rendelkezem,hogy beszámoljak erről a csodás szappanról. Zsíros bőrre való csomagot rendeltem , ő volt az egyik termék és a kék agyagos szépítő arcpakolás , kimondottan zsíros bőrre ajánlják. A szappant mindennap 2x használom reggel és este, miután alaposan megmostam az arcom vele sokkal mattabb, tisztábbnak érzem az arcom, annak ellenére,hogy naponta 2x használom nem szárította ki a bőrömet, sőt ! Napközben az arcom olajosan fénylik, így nem is bánnám ha jobban szárítana a szappan .Az árával abszolút megvagyok elégedve, elég sokáig kitart kb egy hónapig bírja napi 2 használattal, ami szerintem elég jó.
Összességében, az arcom mattítja, ár-érték arányban remek, de lehetne hatásosabb, nem mattít egész napra illetve a miteszerek és pattanások elleni harcban nem segít, nem problémás hanem zsíros bőrre jó

Vicus
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 21.

Sokszor vásároljuk, mert kellemes illatú és a legolcsóbbak között van. Kicsit szárítja a kezet, de amúgy jól habzik, nincs vele különösebb gond.

cshrs
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. augusztus 21.

Elso Manna termekem, de teljesen biztos, hogy nem is az utolso. Zsiros, pattanasos borom van, amit teljesen rendbe tett ez a kis csoda. Amig napi 2x hasznaltam nem jelentek meg nagy gyulladt acnek az arcomon, bar a zsirossaga nem valtozott. Az illatat nem nagyon szerettem, de ugy voltam vele, hogy amig ilyen jol teljesit, addig nem foglalkozok vele. Iden vettem nyar elejen, azota mar elfogyott es nem vettem ujra, de most a Tunderkert szappant hasznalom, amitol ez sokkal tobbet segitett a boromnek. Nem kap max csillagot mert meg kiserletezgetek, de ha nem talalok jobbat, visszajovok es megadom neki az utolsot is :)

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 21.

Az Orientalt (rózsaszín) és Creamy fields-et (sárga) váltogatva használom már évek óta. Talán a Creamyt jobban szeretem. Finom az illatuk, jól habzanak és nem szárítanak. Mindezt potom pénzért. 5*

dizabella01
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 21.

Nagyon finom az illata, kevés is elég ahhoz, hogy jól tisztítson, ráadásul jól is habzik.
Ár/érték arányban csillagos 5-ös!

Tvylvis
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 20.

Teljesen korrekt minőségű folyékony szappan, hatékonyan és kíméletesen teszi a dolgát. Kellemes, abszolút természetes fahéjas, narancsos illata van, ami nem túl domináns. Szívesen újraveszem, jó termék.

Htundi
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. augusztus 20.

Kozmetikusom ajánlotta, a pattanásos bőrömre. 15 éves vagyok. Nyaralás előtt egy héttel kezdtem el használni, reménykedve, hogy addigra kicsit javul a bőröm. Na hát sose volt még olyan csúnya az arcom. Úgy nézett ki mint ha akném lenne. Gondolhatjátok mennyire örültem nyaralásnál, mikor elfedni se annyira tudom, mert a smink amúgy is lejönne vízben... na hát olvastam itt meg máshol a kezdeti rosszabbodásról, hogy jajj ez csak méregtelenítés stb stb. Vártam még plusz 3 hetet. És most ott tartok, hogy jövőhéten megyek a bőrgyógyászhoz. Nekem nagyon nem vált be. Túlszárította és szétmarta a bőröm. Így suli előtt is mondhatom nagyon jó, és az önbizalmam is összeomlott az arcom kinézetétől.

ladywonderful
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 19.

Kaptam belőle egy kis 30g-os kiszerelést a rendelésem mellé, azóta használom. Nagyon szépen tisztít, nem szárít vagy irritál. Illata különösebben nincs, és meglepően lassan fogy. Valószínű, hogyha ez a kis darab egyszer elfogy, veszek egy nagyobb méretűt.