Legújabb vélemények - Szappanok

xfxff349
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 18.

Eszméletlen finom illata van, ami ráadásul elég hosszú időn keresztül megmarad a kézen. Viszont nekem brutálisan szárítja a kezeimet, 2-3 kézmosás után már húzódott a bőröm és teljesen beráncosodott a kezem a szárazságtól. Én ezt így nem ajánlanám vízhiányos, száraz bőrre.

Mati
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 18.

Nem szárítja ki a kezeimet, nem húzódik utána, nem viszket....viszont az illata nekem túl erős.

nyuszo
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2019. február 18.

Fantasztikusan friss illata van!
Inkább zöld tea-gyömbér, mint eukaliptusz (amit nem is bánok!).
Külön öröm, hogy Vegán termék!

senskin
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 18.

Végre egy pálmaolajmentes szappan. Nagyon jó krémes, nem szárít engem egyáltalán. Sokkal jobban bevált mint bármilyen lemosó. :)

Florence12
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 17.

Azért regisztráltam, hogy írhassak a Himalája sószappanról.
Régóta porosodott a polcomon, mert valahogy olyan kellemetlen volt használni, hogy sose ment egy hétnél tovább, de január közepén úgy döntöttem, végigcsinálok minimum egy hónapot. Én oldatot készítettem, fura módszerrel mondjuk: széttörtem a tömböt, mert túl nagy volt, és egy darabkát egy pohár vízbe tettem. Ezzel a sólével kentem be esténként az arcomat, rendesen rárakódott a fehér sókristály-bevonat a bőrömre, és bár nem volt kényelmes így aludni - szúrnak a szemcsék, ha le is törlöm egy részét - becsületesen sóztam hosszú heteken keresztül.
Ma négy hete.
NÉGY HETE.
Huszonnyolc nappal később, ma vasárnap reggel belenéztem a tükörbe...
És elbőgtem magam. Nem poén, és nem is túlzás, tényleg hisztérikus zokogásban törtem ki.
Nem javul, egyszerűen nem javul, pedig annyira bíztam benne! Teli van az arcom pöttyökkel, hegek, foltok, tág pórusok, pattanások, amik nem múlnak, vagy ha múlnak is, jönnek az újak folyamatosan.
Elegem van! Mennyi időt adjak még neki? Vagy mit csinálok rosszul? Nem használok más krémet mellette, egyedül a szám sarkára kentem cseppnyi Niveát, mert ott száraz valamiért, és az egyik kétségbeejtő hegre egy cseppnyi Neogranormont.
Nekem nem tűnt fel, hogy lett volna "kezdeti rosszabbodás" - de javulás sincs. Istenem, mit tegyek, tényleg a bőrgyógyászaton fogok kikötni az átok kamaszkor miatt?
Eddig nem adtam fel, de ha tavaszra nem jön a tisztulás, hát nem is tudom mi lesz velem.
Az arcbőröm tönkreteszi az életemet.

Mauri79
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 17.

Az illata miatt használom. Egy kellemes szappan, nem szárít, szépen tisztít.

silence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 17.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 17.

Szeretem a Balea habszappanokat, ezért gondoltam, kipróbálom ezt az új kiadásút is.
Hozza az eddig megszokott könnyed, laza, krémesen lágy hab állagot, aminek nagyon kellemes és kényelmes a használata, és abszolút nem szárítja az amúgy kirepedezésre hajlamos bőrömet.
Más márkák habszappanjához viszonyítva kiváló áron kapható (250ml= 549Ft), így a Balea nálam továbbra is verhetetlennek bizonyult ár-érték arányban.
Az illata nem kápráztatott el túlságosan...... nem kellemetlen, de nem is tetszik annyira, mint az előző Balea habszappanok.... enyhe, friss, virágos, olyan "átlagos" illatnak mondanám.
Egynek nem rossz, el fogom használni, de újra már nem vásárolnám, kísérletezgetek inkább tovább, finomabb illatot kutatva.

Yerzinia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 16.

Imádom az illatát! Egy kicsit érzem a kezemen használat után is. Nagyon tetszik. :)

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. február 16.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. február 16.

Csodás illatú, szép, aranyló színű, géles állagú folyékony szappan, jól habzik, jól tisztít, de egy kicsit szárít.

Villango
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 16.

Mi is nagyon szeretjük, de ez most komoly hogy csak dobozzal együtt kapható?
Első alkalomkoroké, de ez a vaskos műanyag dobozka nem épp az egyszer használatos kategória nálam, környezetvédő énem totál ki van akadva, és nem is veszem meg többször ha nem találok papírcsomagolásút.
Aki tud róla, kérem ne kíméljen és írjon! :)

Amúgy imádom az illatát és ahogy habzik, egy élmény vele zuhanyozni.