KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szappanok

PiciZsuzsa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 13.

Valaki tud segíteni gyártják még ezt a szappant Sehol nem látok már ilyet Pedig nagyon nagyon szerettem

Titanilla10
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 13.

Volt alkalmam kipróbálni és valóban remekül tisztít és egyben puhítja is a bőrt.Nem kell belőle sokat pumpálni nagyon jó kis szappan.

sztich
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 13.

Nagyon jó! Nem szárít. Jó vele kezet mosni. :)

arizona07
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 13.

Már egy éve használom, nagyon elégedett vagyok vele. Fertőtlenít, de közben kíméletesen tisztít. Én sminklemosó gyanánt is ezt használom, mivel fölösleges szemdörzsölés helyett, egy egyszerű lemosással eltávolítja a legmakacsabb sminkmaradékot is. Ha éppen pattanásos a bőröm használom hozzá az arclemosó tej változatát, igazán szuper páros! A mintapélda amikor a természetes tényleg jobb!

csipijo
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. november 13.
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. november 13.

Nagyon finom az illata, ez lett a kedvenc szappanom. Nem szárít és tiszta puha bőr érzetet hagy.

Katalin1211
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 13.

Szuper termék, mióta rátaláltam csak ezt használjuk! Szeretem az illatát, az állagát és hogy valóban tisztának érzem a kezeimet kézmosás után tőle!

csalogany18
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 12.

Sajnos nekem nem jött be az illata és viszonylag gyorsan is fogy. Az kellemes, ahogy frissít, pezsdít, de nem ajánlanám minden napra, nekem túl sok ez így.

LadySayuri
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 12.

Numero uno a szilárd szappanok között!!!
Finom az illata, jól tisztít, jól habzik, de ami miatt abszolút csillagos ötöst érdemel - nem ázik szét (már 4x újravásároltam)!

LadySayuri

Megváltozott a csomagolása, de a tartalom maradt. Finom az illata, diszkont áron emlékeim szerint 150 Ft-ért kapható, napi kézmosásra tökéletes, nem szárít. Egyetlen hibája, ami ár - érték arányban abszolút nem róható fel, hogy könnyen elázik, hamar málik szét.

Hibiszkusz
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2018. november 12.

Már többször is újravettem, mert nagyon megkedveltem ezt a szappant. olyan kis fincsi illata van. Jól tolerálja a bőröm is, úgyhogy folytatódni fog a kapcsolatunk egész biztosan.