KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szappanok

Babakalacs
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. július 18.

Tetszik ez a szappan, jó áron kapható, az illata számomra nem zavaró. Ami miatt biztosan ujraveszem az az, hogy néha bevetem, ha lusta vagyok teljes arctisztító rutint csinálni. Csak ezzel megmosom az arcom és nem szárítja ki mint más szappanok és nem húzódik utána a bőröm sem.

Anetty
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 18.

Nem olyan régóta használom, eddig jól teljesít. Igaz, gyakori használat mellett szárító hatású,(mint általában minden szappan) ezért ajánlott hidratálni mellette.

clairenoctuelle
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 18.

Csodálkozom, hogy eddig még senki nem véleményezte ezt a terméket. Ugyan nem a legolcsóbb folyékony szappan a piacon, de kellemes illata és esztétikus csomagolása kárpótol az ár-érték arány miatt. Nagy piros pont jár neki, amiért nem szárítja a kezem.

Nancika
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 18.

Nem rajongok a szappanokért, ha tehetem, mindig tusfürdőt választok, mert egyszerűen nem szeretem azt az érzést, amit az átlagos szappanok hagynak maguk után a bőrömön. Kivételt ezalól szinte csak a Lush terékei esetében szoktam tenni. Ennek a kis csodának is mennyei az illata, szépen ápolja a bőrömet és elmondhatatlanul megnyerő a külseje is. Hát nem tündéri ez a virágos minta?

Balea Küchenseife Granatapfel  & Zitronengras

Balea Küchenseife Granatapfel & Zitronengras

Balea Küchenseife Granatapfel  & Zitronengras
szeliger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. július 18.

Ahogy öregszem és nőnek a gyerekek, annál nagyobb háztartást vezetek. A konyhai szorgoskodás során, különösen a húsokkal való tevékenykedést követően elég sokszor mosom meg a kezeimet, sokszor csak meleg vízzel leöblítve, de időnként elkel valami szappanféleség is. Sokáig erre a célra a sima mosogatószert használtam a csap mellől, pár csepp a kezekre és megszabadított a zsíros tapintattól. Aztán pár éve a sódornőmnél láttam meg ezt a kézmosót és attól kezdve csak ez kell a konyhában. Eleinte azt hittem, nálunk nem is kapható, úgyhogy az első flakon Németországból jött, de szerencsére az itthoni polcokon is látható.
Egy flakon nagyon kiadós, rendszeres használattal is sokáig elég, mert csak pár csepp is elég belőle. Az illata pedig nagyon jó, friss, citrusos. Mivel én kizárólag a konyhában használom, nem tűnik fel, hogy szárítana. Elsődleges szempont a tiszta kéz és jó illat, ezt pedig biztosítja, árban is elérhető, nagyon szeretem.

Taylor25
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 18.

Nagy reményeket fűztem hozzá. Hiteles ajánlás útján döntöttem úgy, hogy kipróbálom. (Ismerős előtte/utána arc minősége, bőrtónus, aknék után maradt heget, stb.) Hát nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. 1800 Ft-ért vettem, bőven nem ért ennyit. Nem szárítja a bőröm, de nem is tisztítja igazán. Pattanások, mitesszerek ellen fabatkát sem ér. A bőrtónusom nem változott. Hónapok óta használom, türelmesen vártam, hogy bizonyítson. De sajnos nekem nem vált be, így nem is fogom újra venni.

GeoNautic
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. július 18.

Én kifejezetten arcra való használatra vettem, abból a korábbi tapasztalatomból kiindulva, hogy nagyon szereti a bőröm a sót, a Dr. Organic sós krémje is jót tett neki korábban. Szóval erre a célra abszolút bevált, nekem nem baj, ha szárít egy kicsit, csípést sem tapasztaltam, úgyhogy eddig öt csillag. Ami a radírozó hatást illeti, szerintem mindenki mást ért alatta, mármint többféle erősségű radír van forgalomban és mindenki másikra esküszik, ha valaki egy durvább, szemcsés termékekhez van szokva, annak ez irtó kevés lesz, magában radírként én sem használnám. Ebben a szappanban a só a tutiság, egy Himalaya sószappanhoz képest nagyon könnyen kezelhető és az a pici habzás, amit más szappanokhoz képest kevésnek gondolunk, ahhoz képest habfürdő. Szóval ha valakinek igényli a bőre a sót, az ruházzon be rá - bár nem olcsó, de tényleg nagyon sokáig elég.

KataViki
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. július 17.

Krémes, kellemes illatú, jó árú, aranyos csomagolású. Picit szárít, de végülis csak szappan.. Amúgy is minden kézmosás után krémezek, ezért ez nem hiba.

KataViki

Nem túl krémes, és az illatát sem vitték túlzásba. A dinnyét érezni rajta, de úgy az egész halovány, és nem tartós. Persze csak kézmosó, de ettől volt már jobb Balea termék is.. Átlagosnak mondanám.

DoraViktoria
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. július 17.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. július 17.

Árban remek, sokáig bírja, pedig mindennap használom fürdésnél. Levendulás fürdősó és habfürdő mellé nem választok mást. Arcom nem csípi, puha lesz tőle a bőröm. Más szappant nem veszek többé! Ajánlom!