KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szappanok

kalmaniki
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 25.

Kisfiamnak vettem, nagyon tetszik neki,szívesen fürdik vele, valamint kézmosásra is örömmel használja. A kacsás flakon nagyon cuki, a hab állagot is szeretjük, nekem egyedül az illata nem tetszik, de ez ízlés kérdése. Sajnos nagyon drága, de igazából a kacsaflakon miatt vettük meg, majd utántöltjük más tusfürdővel ha elfogyott.

csicsu0236
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 25.

1-2hete gyulladt pattanások jelentek meg az arcomon, ez a szappan 2 nap használat után láthatóan javított a helyzeten:) elég erősen szárítja a bőrt, de shea vajjal kombinálva tökéletes.
És hihetetlen, hogy bár nem érezni benne szemcséket tökéletsen radíroz. Biztosan újravásárolom:))

lindacica
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 25.

Imádom az illatát, én nem vettem észre, hogy szárítaná a kezeimet. Már több flakonnal is elhasználtam, és bár a termékvisszahívás higiéniai problémák miatt kicsit megrendítette a bizalmamat, azért újra fogm venni.

csillu
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 25.

Az illata nagyon finom, de annyira szárít, hogy képtelenség hosszú távon használni. Pár nap után már pikkelyes tőle a kezem. Az illata miatt 2*

csillu

Az illattal semmi probléma, de annyira szárít, hogy csak szakaszosan tudom használni. Egy hétig ezt használjuk, aztán elteszem egy kicsit, rendbe hozom a kezeimet, megint kiteszem, használjuk, megint elteszem. Igazából nem akarom kidobni, de nem szeretem és nem is veszem újra.

tara95
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 25.

Régóta kerestem olcsón habosítót de korea bitang drága. Most a müllerben 800 ft volt, 500 az utántöltő, minden hipp termék akciós.
Az inci remek, arcra fogom használni. Teljes áron is 1300 és hát kacsááás :3

Ella
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 24.

A kókuszt nem érzem benne, de kellemes az illata. Állagra olyan, mint a többi Balea szappan.

Ella

Egyik kedvenc szappanom. Szerelmes vagyok az illatába. <3 Szerencsére csak az utántöltőt vásárolom, a flakonosat nem. :-)

Ella

Nagyon szeretem, jó az illata és nem irritál. Megéri az árát. :-)

malnaszorp95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 24.

Kellemes az illata, szép a csomagolása és olcsó. Az én kezeimet nagyon szárítják ezek a termékek, de a párom kevésbé "igényes" bőrének tökéletes. Sajnálnám, ha az én szappankáimmal mosna kezet százszor egy nap ... :D