KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek szemre

fokid1
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 23.

KM boxból van az enyém is. Egyáltalán nem használok szemsminket a hétköznapokon, de azért próbálgattam. Jól pigmentált és szépen eldolgozható, bár azért kell vele dolgozni. Igazából annyival nem volt másabb állagra, tartósságra vagy pigmentáltságra, mint a drogériás szemhéjpúdereim úgyhogy nem hiszem hogy vennék belőle.
(egyébként a kis zacskóból átvarázsoltam a masszázsgyertya tégelyébe, így praktikusabb a tárolása :))

tazsuzs90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. június 23.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. június 23.

Mielőtt megvettem, Gabi tette fel, látszott, hogy olyan applikálta fel a pilláimra, aki ért hozzá. Ehhez képest, itthon, saját magamnak is sikerül szépre megcsinálni! Aminek nagyon örülök :) A tubus valóban túl van töltve, amivel vigyázni kell, de a spirált imádom. Nagyon működik, nem pereg. Csak az izzadtságot nem bírja, és hát, jelenleg is 30 fok van :) Ha most épp kerékpároznék, lefolyna. Testmozgás nélkül viszont még mindig fentvan, nem vagyok pandamackó :)
Nagyon ajánlom a terméket!

amandavampiire
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 23.

Nem tudom mi a baj velem, de én nem szeretem, inább az essenceset használom. Olyan érzés, mintha az alatta lévő alapozót leszedné, vagy nem is tudom, alapozó alá használom, és úgy tűrhető.

Egoistagumikacsa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 23.

Az elején instant szerelem volt. Szinte minden nap használtam. Felvéve tartós, nagyon szép fekete, kicsit matt. Egy mozgalmas napot nem teljesen bír ki, de 5-6 órán keresztül tart. Azonban az idő elteltével kezdett az állaga megváltozni, pedig sosem hagytam száradni, mindig ügyeltem rá, hogy a kupak rendesen a helyére kerüljön. Nem tudom egy ilyen tusnak mennyi a szavatossági ideje, fél év után még benne van a fele, de már valószínűleg a kidobás vár rá...

Ettől függetlenül szeretem, ilyen áron még a minőség romlással is megéri számomra.

Egoistagumikacsa

Általában a táskámban lapul, ha az otthon elkészített smink esetleg nap végére felújításra szorulna... Ilyen célra tökéletesen megfelel. A sötétebb színek szépek, könnyű velük dolgozni. A világosabbaknak nincs olyan erőteljes színük, felvéve az összes ugyanolyan... túl sok árnyalat beli különbség nincs. Emiatt inkább 7-8 használható szín van benne, de az ára miatt még így is megéri. Egyedüli negatívum a hozzá tartozó ecset, mert az használhatatlan.

Három csillag, mert bár szeretem, de újra venni nem fogom.

canaille
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 23.

Szerettem ezt a spirált. Újravenni nem fogom, de nagyon szép, természetes pillákat tudtam vele készíteni. ami tetszett benne, hogy szép fekete színe van (nem szürkés), de sajnos könnyen kenődik. Nekem kb fékl évig tartott, ami átlagos futamidő nálam egy spirálnál.

gyngyvr
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 23.

Sajnos nekem nem jött be. Glamour napokon vettem, így szerencsére nem nagy veszteség, de olyan kis semmilyen rajtam. Hosszú és viszonylag sok szempillám van, a dúsítás miatt szereztem be, de egyáltalán nem képes erre. 1, 1,5 hónap használat után elkezdett beszáradni, csomósodni. Több szempillaspirált is próbáltam a márkától, mindegyik szuper volt, de ez most nem jött össze...

gyngyvr

Szépen szétválasztja a szempillákat és több rétegben sem csomósít, nem kenődik. Megéri az árát, de inkább hétköznapokra használom, nekem nem dúsítja eléggé a pilláimat.

lovecreams
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 23.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg, kellett már egy jó kis spirál. Egyelőre maximálisan elégedett vagyok vele, szépen színez, hosszabbít, dúsít és szétválaszt. Én szoktam göndöríteni előtte és azt is szépen tartja, így az eredmény szép, ívelt pillák. Nem potyog, nem kenődik, nap végéig ott marad, ahova felkentem!:)

BettyBabu
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 23.

Nagyon kellems kis paletta, szep szinek, tökeletes pigemetaltsag. nagyon szerettem nagyon szep esküvöi sminkeket lehet vele kesziteni.