KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek szemre

mmartina97
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 20.

Nagyon híg ,nehéz vele dolgozni.Nem az az igazi fekete,inkább szürkés..

aalexaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 20.

Meglep, hogy ilyen negatív vélemények vannak erről, nekem az eddigi legjobb szemöldökzselém. A nagy kefe ellenére könnyen tudok vele dolgozni, ha lehúzom a tubus száján, akkor nem is vesz fel sok festéket. Szépen helyre rakja és ott is tartja a szálakat, és valahogy dúsabbnak és szebbnek tűnik tőle a szemöldököm. A barna van meg, gyönyörű meleg barna szín, a vöröses hajamhoz nagyon passzol. Újraveszem.

platinakuka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 20.

Nekem nagyon bejött, kb három hete használom munkahelyre. Valóban könnyű lemosni, és annyira nem is maszatolódik. Meg is lepődtem.
A keféje szépen szétválaszt, és hosszabbít is, így természetesebb, mintha volumenizálna. 🙂
Újra fogom venni, ha lesz akcióban valamikor megint.

Pici update: múltkor a supershock-ot használtam. Az sokkal jobban maszatolódik, rendesen el kellett gondolkodnom, mi történt, h panda lettem ennyire. Aztán eszembe jutott, hogy hoppá ez most egy másik. 🤔

kosztyanna
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 20.

Én nagyon szeretem, már vagy 5-6 éve ezt használom. Hétköznapokra teljesen jó hatást el lehet vele érni, nem túl extrém, de azért észrevehető. Nem pereg le a szemem alá,szétválasztja a szempillákat, a keféje sem vesz fel egy kiló festéket és még könnyű eltávolítani is. Ár-érték arányban nekem ez a kedvenc sminktermékem.

kosztyanna

Imádom! Nagyon messze vagyok a dús szemöldöktől, ráadásul még szőke is, tehát mondhatjuk, hogy olyan mintha nem is lenne. A legvilágosabb árnyalatot vettem meg belőle és nagyon szeretem. Dússá, egységessé teszi a szemöldökömet, úgy hogy közben természetes marad, és még csak ceruzát sem kell használnom hozzá. Biztosan újra veszem, ha elfogy a mostanim.

mocsika
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 20.

Életem első palettája, nagyon szeretem. Rendkívül jó használható színek vannak benne, esti és nappali sminket is lehet vele készíteni, emelett nagyon jól pigmentáltak. Szerintem egy kezdő sminkkészlet szuper alapdarabja lehet. Barátnőmet is sikerült rávennem, hogy szerezzen be egyet.

barbarella

Minden kipróbált szemhélytust ehhez hasonlítok, és eddig egyik sem ért fel hozzá.
Alapból nehéz eset a szemhélyam, enyhe felemássága miatt csak bizonyos formájú tusvonal mutat rajta jól, amit nehéz egy nem teljesen precíz tussal összehozni.
Mióta ezt megszereztem, nincs 15 fekete végű fültisztító pálcika előttem a sminkelés végére, mert elsőre mindig sikerül pont úgy meghúzni a vonalat.
Rajtam abszolút tartós, párszor még edzeni is kényszerültem benne és meg sem moccant. Az ecset maga mivel nem filc, nem tompul el, ugyanúgy néz kis 3 hónap múlva is, mint mikor megvettem. A csomagolásán nagyon szeretem a rózsa mintát, de az a sok neszeszerben való hordozás miatt viszonylag hamar lekopik, de annyi baj legyen.
Nagy kedvenc, és szerintem az is marad jó ideig. :)

kismacska00
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 20.

Mindenkinek másmilyenek a szempillái, mások az elvárásai, stb. Az én elvárásaim egy szempillaspirállal szemben a következők: hosszabbítson, ne tapassza össze a pillákat, ne kenődjön, ne potyogjon, ne legyen lehetetlenség lemosni, és az sem baj, ha nem kell vele órákig trükközni, hogy elfogadható ereményt érjen el vele az ember. Nekem ez a szempillaspirál az, a tökély a drogériából! Tudtam, hogy egyszer megtalálom, de már éppen kezdtem feladni a reményt, mert az én pilláimon semmi nem működött jól, aztán jött ez. Minden szempontból tökéletes, amíg gyártják, ezt fogom venni. :)))

bucccoka
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 20.

Sajnos amikor beszereztem, teljesen be volt száradva, viszont visszacserélték a DM-ben, és azóta teljesen odáig vagyok érte :D November óta mindennap használom, és csak most kezdtem észre venni, hogy már nem fog annyira jól. Ritkán győz meg egy tus, nagyon sokfélét használtam már, de ő a tuti befutó :)

La-Fee
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. február 20.

Nagyon jó ez a kis darab. Két árnyalatot láttam, a sötétebbet választottam, de nagyon pigmentált, világosabbra számítottam. De egyszerűen tökéletesen természetes színű, egy hüvös kávébarna. Pont mint a hajam színe. Reggeltől estig tart, ma le lett igazán tesztelve. Hozzá is értem, lányom is többször átölelt és meg sem mozdult a festék. Könnyű felkenni és a kis ecsete is használható. Kíváncsi lennék a világosabb árnyalatra is!
Update: a világosabb kell egy natúr középbarna hajhoz. A sötétebb sok.