KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek szemre

Eszti8908
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 14.

Eleinte nagyon tetszett, de sajnos csomósodik (7 hónap után egy drága terméknek szerintem nem illik) és elég nehezen használható. Visszatérek a sexy pulp-hoz.

btrxt
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 14.

Ajándékba kaptam és bár nem fűztem hozzá nagy reményeket, teszi a dolgát. Szépek a színek, pigmentáltak, de porzik rendesen.

mikkamakka75
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. november 14.

Mèg egy termèk, aminek a cukisàga tetszett meg leginkàbb a gyermeki ènemnek 😅
Az csak plusz pont, hogy a ròzsaszínes paletta színösszeàllítàsa nekem tökèletes, nagyjàbòl minden színt ki tudok hasznàlni, ami nàlam elèg ritka bàrmilyen funkiòjù, kategòriàjù ès színvilàgù palettànàl. A zöld szemeket nagyon jòl kiemelik a ròzsàs, lilàs, bogyòs színek. Kicsit porolnak a mattok, de nem zavaròan. Tartòssàgàval eddig elègedett vegyok.
Simàn ötös 😆 (de csak àràhoz kèpest..)

biju94
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2018. november 14.

Én szeretem, barátnőm ajánlotta, Ő is ezt használja.A csomagolást valóban elég gagyin csinálták meg...
Viszont maga a termék szerintem jó,eléggé pigmentált, nekem nem pereg le és sokáig elég, és a sötétebb barna passzol a szemöldököm színéhez.Az ecsettel sincsen baj szerintem.
Biztos van ennél jobb szemöldökformázó, még annyira nem kísérletezgettem, ez bevált , amit ígér azt nyújtja. Könnyű vele dolgozni,és összességében természetes de mégis látható lesz az eredmény.
A csomagolás miatt 4*

Juanita91
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 14.

A legjobb szemöldök kiemelő amivel valaha találkoztam! Nagyon könnyen és gyorsan lehet vele dolgozni, természetes hatást kelt, nem tűnik úgy vele mintha csak ceruzával odarajzoltam volna egy vonalat, természetes hatást kelt, és sokáig elég! Egész nap bírja a strapát, nélküle már el se tudom képzelni a napi rutin sminkelést. :)

Juanita91

Tényleg kenődik kicsit, és gyorsan is fogy, de ezeket leszámítva nem rossz termék, erős fekete színe van, könnyű vele dolgozni, és olcsó is. Míg nem találok jobbat ezt fogom használni. :)

Juanita91

Nekem sajnos nem vált be, pedig azért próbáltam ki mert természetes alapanyagokat tartalmaz és gondoltam talán nem irritálja annyira az érzékeny szememet mint a többi spirál, de abszolút csalódás volt. Nagyon kenődik,nagyon folyékony az állaga(olajos), a pillámon szinte meg se látszik hogy kikentem vele,és tartósnak sem tartós.

anitaa17
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 14.

Nagyon jó kis termék, már csak ár-érték arányban is, szinte 1 évig elég volt mindennapos használattal. Egész nap fent marad, nem kopik le és nem kenődik el. A szőke hajamhoz a legvilágosabb árnyalatú pont megfelelő volt, könnyű vele dolgozni, mert megfelelően puha a ceruza hegye. A kefével a végén még tökéletesre lehet igazítani a végeredményt.

SoLy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 14.

A sötétlila árnyalat van meg belőle, zseniális ez a szemcerka. Tudok vele vékony vonalat is húzni, illetve akár besatírozom a szemhéjam és kész is. Könnyen fog, nem kell kinyomnom a szemem vele, hogy be is fogja a bőröm.

Update: Azóta lett egy fekete és egy indigo kék is belőle. Bár nyáron elhanyagoltam őket, de most újra elővettem.

BoglarkaB860906
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 14.

Felemás a véleményem, mert nagyon sokáig abszolút ő volt a kedvencem, olyan hatást tudtam vele elérni szinte, mintha műszempillám lenne.
Sajnos az utolsó két spirált ahogy elhasználtam azt vettem észre, hogy egyre kevésbé lesz szép a pillám, néha darabosan kopik le, nem vagyok elégedett :(
tényleg nagy kedvenc volt, de azt hiszem, a tapasztaltak alapján váltanom kell :(