Legújabb vélemények - Sminkek szemre

korono
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 19.

045-ös árnyalatút szereztem be. Nem tudom vele szépen kihúzni a szemem, nem egyenletes a végeredmény. Néhol darabkás.

izabella73
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. szeptember 19.

Ami nekem van meg,lash couture corner,de doboza ugyan ilyen,és ehhez nagyon hasonló.Könnyen használható,természetes hatásu.Ritkán használok műszempillát,így összehasonlítási alapom nemigen van,de ez tetszik,teljesen jó.

Renita
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 19.

Nekem a fekete csomagolású volt meg. Nagyon szép dús és Aszú ívelt pillákat varázsolt viszont, egy idő után csomósodott és összetapadt rajta rengeteg festék ...használhatatlanná vált. Addig viszont nagyon szerettem.

bugeyes
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 18.

Nagyon vagány, nagyon ötletesnek tartom a megvalósítást, ugyanakkor a minőségre sincs panasz. Nagyon szuper, pigmentált, könnyen használható formula, ami tényleg tartós. Nagyon tetszik, hogy van egy világosabb és sötétebb árnyalat kifejezetten a szemöldökre, amelyekkel szép és nem túl feltűnő átmenetet lehet elérni. A javító szín is nagyon praktikus olykor, egyedül a highlight színt nem használom ki annyira. Nagyon örülök, hogy a szemöldök megalkotására egy abszolút kétbalkezes számára, mint én, megalkottak egy ilyen könnyen használható terméket, mellyel több legyet lehet ütni egy csapásra. Az árát sokallom kicsit, de míg nem találok számomra jobbat, addig 5* egyértelműen.

skin
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 18.

A limitált lila palettát vásároltam meg amelyben van egy selymes fehér szín is. A színek nagyon jól kombinálhatóak egymással és szép vizes csillogásuk van. Könnyen satírozhatóak ,de nem peregnek .5*-os minőség ! Egy munkanapot biztosan kibír és meg sem kopik. Őszintén a márka egyetlen termékében sem csalódtam még .

Orsolyakiss15
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 18.

Ajándékba kaptam, amióta nincs műszempillám kerestem egy olyan spirált, amivel hasonló hatást érhetek el. L'Oreal spiráljaival próbálkoztam, de ez egy csoda! Fekete, dúsít, ível már az első felkenéssel. Biztos vagyok benne hogy hű társam lesz.

random
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 18.

Egészen meg vagyok elégedve ezzel a spirállal, ami meglepő, tekintve hogy a szilikontüskés spirálfejeket részesítem előnyben a hagyományosakkal szemben. Egy kis körültekintéssel azonban gond nélkül használható. A formula viszont egy álom: nem csomós, nem tapaszt, nem pereg, és nem kenődik. És egész szépen dúsít: olyan kis "csillagszemű" lesz az eredmény egy réteggel. Mondjuk én a természetesebb hatást kedvelem, nem a műszempillásat. Nem holy grail, de simán újravevős, ha nincs más.

Anheszenamon
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 18.

Régi nagy vágyam a Lorac Pro 2 paletta a hideg színösszeállítása miatt. Mivel esélytelen, hogy be tudjam szerezni, megrendeltem a koppintását, ráadásul akciós volt a makeuplazánál. Nekem kellemes csalódás ez a paletta: primerrel egész nap szépen fent maradnak a színek, a mattok és a fényesek is jól pigmentáltak. Természetesen egy kis porzás megfigyelhető, de az ecset leütögetésével ezt könnyen orvosolni lehet. Nagyon szép sminkeket lehet készíteni vele, teljesen alap nappali sminktől akár egy alkalmi fényes vagy esti sötétebb, színesebb kreációt is. A csomagolás is tetszik, jól záródik, emiatt nyugodt szívvel merném utaztatni is, a hatalmas tükör pedig plusz pont nálam. És végre nem egy gagyi applikátor hanem ecset van hozzá csomagolva, igaz a minőségéről nem tudok nyilatkozni, mert nem próbáltam. De vészhelyzetben biztos jól jöhet. Jól kihasználható színeket tartalmaz, bátran ajánlom mindenkinek, aki szereti a hidegebb tónusokat.

Anheszenamon

Update 2018.09.18. Muszáj újra fogalmaznom a véleményemet erről a termékről. Nagyon lepontoztam, két csillagot adtam neki 2 hónappal ezelőtt. Azóta nem használtam, nagyon haragudtam rá, hogy az én pilláimmal szinte semmit nem csinál. Aztán elővettem és azt tapasztaltam, hogy kicsit sűrűsödött a festék és kis türelemmel gyönyörű ívelt és szétválasztott pillákat csinál. És végre látványos is! Talán kell jópár használat mire besűrűsödik annyira, hogy számomra használható legyen. A szaga miatt levonok egy csillagot és azért mert az első kb. 10 használat során nekem szinte használhatatlan, meg sem látszik rajtam.

2018.07.02. Meglepődve olvasom a sok pozitív véleményt... Nekem borzalmas. Megszámlálhatatlan réteg után látszik csak, hogy valamit csináltam a szempilláimmal. Rajtam láthatatlan. Kisgyerek mellett nekem nincs idő arra, hogy több percet szánjak csak a pilláimra. A második legrosszabb spirál amit valaha próbáltam. Ennél már csak a Lovely Volume Booster spirál volt katasztrofálisabb...

Nutellabella
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 18.

Szeretem ezt a spirált, mert szép, különválasztott és hosszú pillákat csinál. A nap végére valóban pereg néha, de engem kárpótol azzal, hogy nem szárad rá olyan csúnyán-póklábasan-mattul a pillákra, és emiatt olyan... nem is tudom, igényes pillákat fest, amelyek hangsúlyosak, de nem látszik rajtuk, hogy bevonatot képzett rajtuk a spirál.
Az ára annyira nem tetszik, de a hatás kárpótol.
Ja, a kefe is szuper, szeretem a szilikonkefés spirálokat!