KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek szemre

Kamforka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. május 27.

Azt nem tudom mennyire vízálló , mert hiába kentem, egyáltalán nem is látszott a szempillámon :///
Így mivel siettem rákentem a régiből
Ez meg ment a fiókba ...

playergirl20
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 27.

Meg régen egy újsághoz kaptam, kis ideig hasznalgattam de nem vált be annyira plusz potyog, de egy spirálnak elmegy

EricaKing
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 27.

Jól pigmentált, keféje is tökéletes, de hamar elmászik ezért levonok egyet

Strangetoxic
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 27.

Kb az első 3 alkalommal szép fekete színe volt és ezzel minden pozitívumot elmondtam...eszméletlenül kenődött, halvány szürke színű lett, abszolút nem vízálló. Pedig abszolút elégedett vagyok a Paese termékeivel.

mpn
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 27.

Sötétbarna árnyalatban van meg, hétköznapokra és alkalmakra is kitűnően használható! Könnyen satírozható, egész nap tartós. Annak ellenére, hogy vízálló, a Garnier rózsaszín kupakos micellás vize könnyedén leszedi. Az ára kicsit soknak tűnik, de hosszútávon kitart és nem okoz csalódást.

mpn

Ajánlásra vettem meg, többen is áradoztak róla, DE. Hiába gyönyörű felkenéskor, és csinál csodaszép szempillákat, ha pár órával később fekete foltok jelentkeznek a szemem alatt... Pár hétig használgattam, de mint árban, mind minőségben van ennél sokkal jobb.

claudia.nyilas
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. május 27.

Már használom egy jó ideje, már a végefelé járok, de nem rabolta el a szívem, mint a rendes Hypnose. Nekem nem hozza azt a hatást, amit a Lancome spiráloktól megszoktam. Csomósodik is, és hosszítani se hosszít.....

ZsanettLina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 27.

Törzsvásárlóként ajándékba kaptam. Nem vagyok nagy szempillaspirál használó, de ezt nagyon szeretem és szívesen viselem. Nem ragadnak össze a pilláim (az ok, amiért utálok spirálozni), természetesen hosszabbnak és dúsabbnak hatnak. Ha kifogy, újravásárolom. ☺️

Yummy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 27.

Elhasználtam, lassan fogy. A színe nem intenzív, inkább szürkés. Könnyű vele bánni, szép vonalat lehet húzni de gyorsan kenődik.

Dorcikahh
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: < 18  |  2018. május 27.

Tesztelésre kaptam. Tényleg holo hatású, amin meg is lepődtem, mivel azt hittem, hogy csak simán 3 csillogó szemhéjpúdert kapok. Szépek, a kék tetszik a legjobban, azt is próbáltam ki először. Ami viszont a legjobban meglepett ezzel a palettával kapcsolatban, az az, hogy van egy használhatatlan, merev, tömör ecsetem, azt hittem semmire nem lesz jó, viszont ezt csak azzal lehetett rendesen felvinni, a rendes, puhább ecseteimmel sehogy sem akart sikerülni. Aztán ugye megörültem, hogy végre fel tudtam vinni, majd amikor sikerült szétoszlatni a szemhéjamon, csalódnom kellett. Amikor csak belenyúltam, a kezemen nagyon jól nézett ki, viszont a szemhéjamon iszonyúan darabos volt, sőt, csak kék kis csillogós darabkák voltak. A másik 2 színnel szintén ez a helyzet.