KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek szemre

katuc77
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 24.

Kicsit vegyesek az érzéseim, de azt hiszem, inkább szeretem, mint nem. Ez az első Sleek palettám, úgyhogy a többihez nem tudom hasonlítani. A matt színek valóban poroznak, de ha leütögetjük a felesleget, és ügyesen pánunk az ecsettel, akkor ez is orvosolható. Én lapos ecsettel szoktam belenyomkodni, felütögetni a festéket a lealapozott szemhéjamra. A fényes árnyalatokat nem ecsettel, hanem az ujjbegyemmel szoktam felvinni, ezekkel nincs is semmi problémám, nem tapasztaltam, hogy ezzel a módszerrel a szemem alá potyogott volna a festék.
A palettából az első két, legvilágosabb árnyalatokat nem nagyon használtam még. valahogy ezek nem nagyon látszanak meg a szemhéjon. És a két legsötétebb árnyalatot sem vetettem még be élesben, mivel nem igazán volt rá eddig alkalom. Hétköznapra meg nagyon soknak találom irodai viseletnek, úgyhogy ezek még váratnak magukra.
Összességében szeretem, nem bántam meg, hogy megvettem ezt a palettát. Én nem tapasztaltam azt, hogy beleülne a ráncokba, vagy a nap végére elmásznának a színek. Milani alappal használom, nekem ez tökéletesen bevált. Biztos, hogy nekem nagyon sokáig ki fog tartani, szívesen nyúlok utána, akár heteken keresztül is. A csomagolását és a hatalmas tükröt is imádom, bár én a fürdőben, elég nagy tükör előtt szoktam sminkelni, úgyhogy nem igazán használom ki. Nem gondolnám, hogy ez annyira kötelező darab lenne, de nagyon szép sminket lehet vele készíteni hétköznapra, de jeles alkalmakra is.

KatonaK
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 24.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 24.

Nagyon szuper és olcsó !Mindig újra vevős!

Reni39946
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 24.

Nagyon jó, sőt, sokakat hallottam már, hogy a legjobbnak kiáltották ki a szemhéjalapozók közül. Nos, számomra pici hátránya, hogy szerintem nem tud sokkal többet mint az egyszerű, nem agyon hypeolt extra olcsó másik primerem. Nekem mindkettő sokat segít, mert nélkülük csomósodik és csíkozódik a legdrágább szemhéjfesték is, velük pedig akár 16-20 órán át (kipróbálva) is ugyanúgy marad a helyén, ahogy reggel felkentem. :)

Elisaday
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 24.

Egy szóval: BORZALMAS! Tipikus olcsó húsnak híg a leve kategória. Pár Catrice cuccot nagyon szeretek, ezért nagyon vártam ezt a spirált. Minden fillér kár volt érte. Rengeteg festéket vesz fel, ettől szép vastag póklábakat csinál. Plusz a szempillák végén is megül rendesen a festék. Hosszabbítani nem hosszabbít, sőt az én eleve hosszú szempilláim is rövidebbnek tűntek vele, mert a 6 kg festéktől, amit felvisz (úgy, hogy lehúzkodtam előtte!), egybeáll az egész szempilla. Kb. 2 óra sem kell és elkezd szépen leperegni és egész nap pereg is tovább. A keféje nem lenne olyan rossz, de vastag. Ezért könnyű vele összekenni a szemhéjat is. És sajnos nem is elvékonyodó, hogy a szemzugokban is könnyen lehetne dolgozni vele. Ha valaki használt már jobb minőségű spirált, szerintem soha nem venné ezt meg. Sajnálom tényleg, mert vártam, de teljes pénzkidobás!

HomlokPuszi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 24.

A sötétbarna túl sötét, a világosbarna pedig alig látszik. A hozzá járó kis ecsetke viszont zseniális, a szemöldökcsipesz használhatatlan.

UPDATE:
Megtanultam használni a színeket, így egy csillaggal többet kap. A tartóssága hagy némi kivetnivalót maga után, nekem picit kopik a nap végére, pedig fixálom, és nem dörzsölgetem a szemöldököm napközben.

HomlokPuszi

A Catrice előtt ezt használtam, szerintem ugyanazt is tudja - a színek is nagyon hasonlóak, de ennek olyan idegesítő a doboza, hogy inkább megváltam tőle. Az ecset is használhatatlan volt, ellenben a Catrice-s ecset nagyon tuti.

Reni39946

Az egyik kedvenc külföldi vlogger csajszim áradozott róla, ezért csaptam le rá néhány hete. Tényleg jó, de én tusként nem szeretem használni, síma fekete szemceruzának meg van másik, sokkal olcsóbb és ugyanilyen jó (ha nem jobb) változatom is. 4 csillagot kap, mert tényleg szépen és precízen lehet használni és nagy segítség a hegyező is, ha igazán vékony vonalat szeretnél, de nem egy nélkülözhetetlen darab. :)

HomlokPuszi

Nem jó, valóban szép hosszú szempillákat csinál, de összeragasztja egy rétegben is őket, így olyan kevésnek tűnik a szempillám, mintha csak pár szál lenne.. :( Pedig szerettem volna szeretni, mert jó árban van. A színe viszont nagyon szép fekete, nem pereg, nem maszatolódik. A kefe feje sem tetszik, praktikusabbnak találom a vékony, egyenes fejű spirálokat.

adelkovacs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. február 24.

Nekem a barnás árnyalatú paletta van meg. Nappali natur smink készítésére jó. Egy kis alá alapozással tartósabb eredeményt érünk el. Esti, buli smink készítésére nem ajánlom a gyenge pigmentáltság miatt. A színei szépek, könnyen satírozható. Csak óvatosan, kicsit porzik. Pont annyit tud amennyibe kerül.

Anita9620
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 24.

Nekem az oh so special paletta van meg. Én méretében nagyobbra számítottam,de ezen kívül nagyon elégedett vagyok a termékkel :) pigmentált színek, nagyon szép árnyalatok, árban se vészes.