KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek szemre

KlaudiaZs
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 17.

Ahhoz képest hogy vastag és dús pillákat ígér, nálam pont ezt a kettőt nem tartja be, így csalódás. Viszont legalább szépen szétválasztja és hosszabbítja őket, de a dúsítás nálam a fő szempont mindig. További negatívum, hogy egyrészt baromi nehezen szárad meg, így minden egyes alkalommal korrigálnom kell a szemem alatt, mert elkenődik, plusz a nap folyamán is az alsó pillákről lepereg, maszatolódik, bár nem olyan vészesen mint pár más spirálnál. A festék maga egyébként másfél hónap használat alatt se csomósodott, sűrűsödött be, és még mindig bőven olyan mintha újonnan vettem volna, ami eddig egyik szempillaspirálomról se volt elmondható. Nálam egy erős hármas, de kizárólag féláron.

moonwalker
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 17.

Glamour napok alatt jutottam hozzá fél áron, de később teljes áron is meg fogom vásárolni, mert nekem nagyon bevált! A keféje szuper, szépen szétválasztja a pillákat. Szép hosszú, fekete szempilla lesz a végeredmény.

Annath
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 17.

Régóta vadásztam rá, de amint sikerült megkaparintani, swacholtam a színeket, egy álom! Gyönyörű, visszafogott sminket lehet vele készíteni. A középső rószaszín és a két visszafogottan csillámos szín pigmentált, de egy alap nem árt alá. A másik kettő alapszínnek vagy satírozásnak jó. Imádom, örülök, hogy van egy kompakt tükrös csoda a birtokomban :)

Dorka2121
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. október 17.

Szuperül fixálja a szemöldököt. Nem mondom hogy egész nap bírja de ennyi pénzért ne várjunk egy MAC minőséget. Mindenesetre én szeretem használni a mindennapokon.

Dorka2121

Nem igazán vállt be. Eléggé összetapasztja a pillákat. A kék verzió sokkal jobb.

Dorka2121

Életem egyik legrosszabb spirálja!! Túl sok festéket vesz fel a kefe, és ha már kefe akkora bumfordi feje van hogy alig lehet vele dolgozni. Ja és nem csinál szép pillákat..

Theodora
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 17.

Ez egy csoda! Gyönyörű termék, meglepően kedvező áron. A minősége is teljesen megfelelő. Gyönyörű színek, jól lehet őket vegyíteni, szépen lehet őket satírozni és viszonylag tartósak is. A dobozka belsejében végig tükör van! Imádom ezt a designt. Ezzel a Soleil kollekcióval most igazán kitett magáért a Catrice. *.*

Theodora

Szeretem ezt a palettát, sőt, igazából szerelem volt első látásra, mivel ennek a Maybelline palettának állnak hozzám a legközelebb a színei. Ugyanaz az érzésem van vele kapcsolatban, mint a The Nudes társával: jó paletta, de azért vannak apróbb hibái. Alap nélkül senki ne próbálja meg felvinni, mert egyrészt porol, másrészt, a színek pár óra után hajlamosan összemosódni. Alappal viszont egész jól bírja.
A sötétebb színeket nehezebb satírozni, viszont az ecset szőrös vége meglepően jó. Necces, hogy megéri-e az árát. Ha azt nézzük, hogy 12 csodás színt kapunk, amelyek tökéletesen variálhatók és a minősége is egész jó, megéri. Azért akciósan érdemesebb beszerezni.

bszandra
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 17.

Ha egy jó fehér szemhéjpalettát akartok.. 235-ös árnyalat

honey14
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 17.

Hát ez valami zseniális!!! Félve vettem meg, sőt csak második körös vásárlásra mertem a kosaramba tenni, hála a jó kritikáknak. Ránézésre elég fura és voltak kétségeim mennyire lesz ez hatékony....de egyszerűen szuper. Gyönyörű hosszú, dús pillákat tudok vele készíteni, nagyon szeretem!!!