KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek szemre

bettynaaaa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 29.

Már elég régóta ezt használom, nagyon szeretem. Az illata nem a legjobb, de meg lehet szokni. Viszont mostanában akármelyik DM-be megyek, nem lehet kapni. :(

kdorci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

Nincs meg az a hűha hatás. Volt ennél már jobb spirálom is az már szent. Természetesen glamour napokon szereztem meg, mert itt-ott láttam és el voltak tőle ájulva. Na hát ez egy mezei spirál. Semmi különleges hatása sincs attól, hogy kétvégű...pénzkidobás

cirmos
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 29.

Használata egyszerű,tartóssága csodás☺
Újravevős mindenképp,bátran ajánlom

szofiaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

Szuper ez a termék, nemrég találtam rá leárazás alkalmából figyeltem fel rá ,és már sajnálom, hogy csak egy árnyalatban vettem meg.
Nagyon bevált, krémes, gyönyörűen pigmentált és eszméletlen szép színekben érhető el!
Mindenkinek ajánlani tudom, én is igyekszek többet beszerezni belőle.

rosa.love
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport:  -  |  2017. április 29.

Pozitivumok: egy szin van a tegelyben, ellentetben sok mas szemoldokpuderrel, ahol egy sotet es egy vilagos is van, es barmilyen az ember szemoldoke, tuti az egyiket sosem fogja hasznalni. Kelloen pigmentalt, es strapabiro doboza van. Abszolut hasznalhato termek.
Negativum: nem vizallo, nem erintesallo.Tovabba 1300 forint 1 gramm festekert?? Remelem sokaig eleg lesz.

Rchl
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 29.

Nagyon szeretem! Könnyű vele dolgozni, természetes színek, tartós, szeretem az ecsetét is, viszont a másik felére el tudnék képzelni egy kefés részt.

Lili2109
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. április 29.

Én is akciósan vettem, jó kis spirál, de nekem nagyon sokat le kell húzogatni róla, mert csúnya lesz ha sok festéket viszek fel.

Kittus2000
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: < 18  |  2017. április 29.

Tavalyi glamour napokon szereztem be nagyon jó de eredeti áron nem vásároltam volna meg mivel kevés színt tartalmaz.

ZiAn
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 29.

Nagyon kíváncsi voltam erre a termékre. Ritkán sminkelem a szemhéjam, mert általában olyan darabba futottam bele ami lepotyogott vagy ráncban tömörült. Na, de most végre ráaláltam az ideális szemhéjfestékre :) reggel feltettem és még este is ott volt, nem ült meg a ráncokban. Nagyon megszerettem, muszáj lesz még egy színt beszereznem.

Kittus2000

Tesója a sima Nude make up kit miatt vásároltam meg és imádomőt is. Szépen csillognak a színei tartósak és rendkívűl pigmentáltak.