KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek szemre

Lettike77
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 20.

Ez az egyik legjobb szempillaspirál. Természetes hatást kelt, ezért ha erősebb sminket készítek akkor "alapként" használom. Szépen szétválasztja a pillákat és nem csomósodik. Ajándékba kaptam, az ára eleg borsos, ezért nem hiszem, hogy teljes áron megvenném, de ha akciós lesz beszerzek méh belőle.

csokibeka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 20.

Úgy vettem észre miután elhasználtam, hogy tényleg ápolta a pilláimat. Használata után göndörebbek, fényesebbek lettek, mindig feltettem ha nem mentem sehová, de nem hiányzik, így nem vettem újra. Szemöldökömnek is ápoltabb hatása lett tőle, akcióban megéri az árát :)

csokibeka

Elég szép pillákat csinál, nem extrémet, inkább hétköznapokban hordhatókat. Nem, vagy csak minimálisan tapasztotta a pilláimat, sokáig nem száradt be. Vízálló, de nálam a minimális(széltől) való könnyezést sem bírta, sőt nap végére mindig pandamaci lettem. Nem venném újra, de azért elhasználtam.

rebecca12
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 20.

Szerelem!!
Nalam szempillaspiralok kozul egyértelműen ez a number one.
Tokeletes szempillakat eredmenyez: dusit, gondorit, hosszabbit.
Intenzív fekete szine van, es nem utolsósorban a kiszerelése is nagyon szep!:)
Ha lehetne, 5 csillagnal is tobbet adnék neki. örök kedvenc!

Minerva123
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 20.

Nekem nagyon tetszik alapból a csomagolása is meg a termék is. Szemhéjalappal próbáltam csak és úgy gyönyörű fantasztikusan pigmentáltak a színek! Imádom a matt színeket és hogy van benne egy enyhén csillámos, selymes szín is. Abszolút kihasználható, tartós, gyönyörű. Lehet alap nélkül nem jönnek elő így a színek, nem tudom, de nekem így bevált. :)

rebecca12

Csodas szempillaspiral!
Rengeteg festéket visz fel, brutal fekete. Hosszu, dús szempillakat varazsol. Talan a Benefit Roller Lash szempillaspiraljahoz tudnam hasonlítani, amit szinten imadok.
Egyértelműen 5 csillag!

Gigi11111
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 20.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 20.

Mindig ezt a szempillaspirált használom. Szépen íveli a pillákat,nem csomósodik.

Ametiszt
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 20.

Mintat kaptam belole. Eloszor nem tetszett annyira, mert a dramaibb hatasu spiralokat kedvelem, de aztan feltunt, hogy milyen szepen szetvalasztja a pillakat, es valamennyit hosszabit is. Emellett tartos, nem pereg es nem irrital. Vegul egeszen megkedveltem, akkor hasznalom, ha termeszetesebb, megis szep pillakra vagyom. Nem annyira eros 5-os, mint a Bourjois, de azert megerdemli az 5 csillagot.

Ametiszt

Tokeletes! Hangsulyos, hosszu, gyonyoruen szetvalasztott szempillakat eredmenyez, tenyleg fekete, nem pereg es nem irritalja a szemem egyaltalan. En mindig csak a 2-es 'fokozatban' hasznalom, igy valt be. A Bourjois spiralokban nagyon eros szerintem; nekem az elozo kedvencem is toluk kerult ki, de azt mar sajnos nem gyartjak; illetve probaltam masikat is toluk, az is nagyon jo volt.

erynis
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 20.

Nekem a 4-es van meg, fémes színeket kerestem, ez akadt a kezembe. Nem annyira pigmentált, nem is annyira tartós, de szemhéjalappal és fix +-szal lehet rajta tuningolni. Nem igazán jó minőség, de az ára sem túl magas. Elég ritkán használom.