KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek szemre

FrostJaina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 13.

Csudajo cucc. Megvolt valami kékes mauve arnyalatba meg ezustbe, festékalapnak és festeknek is használtam, plusz még van egy fekete az lassabban fogy, tuskent is használható porallaguval. Lassan kopik, de 5-6 órát simán kibir. Nagyon szép tekintetet lehet vele varázsolni, párom meg is jegyezte az ezüst árnyalatúra, hogy persze mi az hogy ezt használom, ne akarjak már másnak is tetszeni :D

Bradshaw
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 13.

Hohóóóóó te kis drága! Vegyesek az érzelmeim veled kapcsolatban. Várok még rád, hogy elcsábíts, hogy magadba bolondíts. Szóval.... Próba egy drogériában hosszú műkörmökkel.... ESÉLYTELEN, hogy ujjbeggyel én ezt fel tudjam kenni! De olyan csodás a szín, és akciós, és ez a mennyiség egy életre elég!!!!! Na jó, nyert a DROGériás énem. Megvettem. Szenvedtem ecsettel. Jött a sok sok youtube videó. Megszerettem. Bár kicsit gyanítom hogy az "egy életre elég lesz" kijelentés talán túlzás volt, ugyanis szerintem egy idő után ki fog száradni. Majd meglátjuk. Nem adom meg neki m-é-é-é-g az 5 csillagot.

Bradshaw

Imádom!!!!! Imádom!!!!! Az a gyönyörű rose gold árnyalat valami káprázatos! Nagyon könnyű a használata, és szuper a szín. Lehet maszatolni, vagy lehet töményen is rakni. Imádom a csillogást. Szuper karácsonyi smink lesz belőle. Már alig várom! Felkenés után picit várni kell hogy megszáradjon, de utána egész nap a helyén marad. És az ára.......... egy VICC! Raboljátok ki az üzleteket! Gyerünk! :D

mellcsiii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 13.

A dm-be rohantam is beszerezni, amikor megláttam, hogy árusítják. A testvére (a chocolate bar másolat) már megvan kb két éve, és azt imádom, így nem volt kérdés, hogy őt is be kell egyszer szereznem. Hát nem csalódtam benne sem. A metálos színek egyszerűen gyönyörűek. A nagy highligh arany is fantasztikus, a mattok jól teljesítenek. Egyedül a rózsaszín nem tökéletes így elsőre, de szerintem egy matt alapra felvíve az is jól kihasználható lesz, ha valami glitterszerűséget akarok :)
Egy átlagos napot szépen kibírnak (alappal), nyáron persze meg kell látnom, hogy mennyire tartósak.
Eddig ennyi pénzért hibátlan!

SimonHajni
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 13.

Szerintem a legeslegjobb nyx termék, pedig elég sokat kipróbáltam már! Nagyon vékony kicsit keményebb a ceruza része, de ez egyáltalán nem hátránya, sőt! Nagyon szép szemöldököt lehet vele rajzolni, mindenkinek ajánlom.
Aki régóta vágyódik a Benefit Precision Brow vagy az Anastacia BH szemöldök ceruzák után, mindenképpen próbálja ki, mert nem fog csalódni :)

Katta88
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 13.

Nem is értem,hogy lehet ebben csalódni?!
Minden szín pigmentált, tartós. Több Zoeva palettám is van és majdnem annyira szeretem mint a M.A.C-et.

shajni
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. december 13.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. december 13.

Nem fogok annyit beszélni róla, mint amennyit a hangzatos név esetleg elvárna. Rengeteg festéket visz fel, összetapasztja a pillákat. A keféje... három részre tagolódik... de miért, könyörgöm? Egyetlen pozitívuma a lemoshatósága. Barna árnyalatban rendeltem a Notinoról, eredetinek tűnt. Két próbálkozás után túladtam rajta.

whitemerci
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 13.

Szép, intenzív fekete színben van meg. Akár tusvonalhoz, akár szemceruzának egyaránt megállja a helyét, könnyen alkalmazható, szép vékony vonalat lehet vele húzni, tartós, és nem kenődik el, de kis mennyiség, és hamar elfogy. A hegyezőt a tok végén, úgy lehet legoptimálisabban használni, hogyha kis mennyiséget csavarunk ki a termékből, majd erre helyezzük rá, illetve helyezzük bele a hegyező fehér részét és megtekerjük. Nekem jól működött így.

whitemerci

Két különböző színárnyalatom van, a 004 Blue Steel, és a 271 Ripe Plum. A vízvonalon különböző módon viselkednek, a kék szépen felvihető és sokáig ott is marad, de néha elkenődik, a szilva színűt a vízvonalra nem tudom felvinni, csak a szempillatőbe elsatírozni, a felső szempillatőben, vagy tusnak használva meg nekem nem tetszik. Elsősorban a kéket szoktam használni, egyrészt mert szebb, másrészt mert elfogadhatóan használható, leszámítva, hogy néha elmászkál. Mivel színenként nagyon változóan teljesít, így 3 csillagnál többet nem tudok rá adni.

adriabiro

Ajándékba járt az eyeliner mellé,vagyis...pont fordítva,de ez már mellékes   Igazából nem rossz..így hogy ingyen volt teljesen jó..de tényleg nem annyira dúsít,viszont szép hosszú pillákat varázsol.