KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek szemre

Krystal
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 21.

Azokat kérdezném, akik ezt a terméket használják. Az normális ennél a spirálnál, hogy bontatlan új állapotban olyannak tűnik, mintha üres lenne? A kefére is elég kevés anyagot visz fel. Nem az a megszokott híg, krémes állag. Ebben tényleg ilyen kevés van alapból? Nálunk nem kapható, ezért neten (Notino) rendeltem. Eddig onnan mindig friss termékeket kaptam.

Mimik
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. január 20.

Nekem elsőre nem tetszett, nagyon összeragasztotta a pilláimat, de lehet csak én voltam béna. De pár nap után már egész jó pillákat tudtam csinálni. Egyébkétnátlagos szepillaspirál, nincs drámai hatása.

Up.: 4 helyett levisze. 2re a csillagokat, mert egyszerűen nem bírta a szemem. Egy idő után elkezdett nagyon könnyezni tőle. Valószínüleg valami allergiás reakció.

Vanda234
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. január 20.

Én imádom ❤️😍 szeretem hogy van egy fehér alap réteg ami segít hogy meg szebbek és nagyobbak legyenek a pillaim ugyanakkor nagyon jó a fekete is és a kettő együtt csodálatosan nagy pillakat add bár az ára kicsit huzod és van több jó spirális is a kettő együtt néha megéri az arat de az ára miatta 4 csillag

lizavetta
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. január 20.

Röviden: borzalmas. Hosszabban: használhatatlan és túlárazott. Tök véletlenül vettem meg még Glamour napokon, mert kinéztek magamnak az eredeti tesóját, és mivel az már kifogyott az üzletben, egyébként meg csak neten láttam róla fotót, simán elhittem, hogy ez az a termék.
A keféje használhatatlan. Nincs ennek semmi titka, egyszerűen csak nem képes betölteni a funkcióját. Másik spirál keféjével használtam egy ideig, egészen elviselhető volt úgy, bár körülményes. Nem tudom, hogy a festék ugyanaz-e, mint a másikban...sajnos egy idő után borzalmasan elkezdett csomósodni. És az eredeti ára vagy 5000 forint...sírni tudnék az ilyentől. :(

kataa0105
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. január 20.

Imadom! Több mint egy éve használom és semmire sem cserélném. Inkább a zselet szoktam használni, nekem a por az túl sötétnek bizonyult. Saját ecsettel használom és hihetetlenül sokáig elég.

NDCsilla
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 20.

Wow, hát valóban króm valamennyi szín! :) Igazi metálos, krómos, fémes... káprázatos csillogás, vagyis inkább fény jellemzi a terméket :) Két nagyon különleges szín is került a palettába, de alapjáraton mindegyik gyönyörű. Kifejezetten magasan pigmentáltak és nagyon tartósak is a színek. Szerintem ecsettel használva nem jön át a króm-hatás "valódi ereje", sőt, úgy nagyon potyog/porzik is a termék. Én az ujjammal vagy benedvesített ecsettel használom és ezt is ajánlom mindenkinek. A színek így vibrálnak igazán, gyönyörű a fényük és így már nem is pereg le semmi a szemünk alá.

JosiePackard
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. január 20.

Ajándékba kaptam én is. Általában csak szemsminket készítek, így a highlightereket is erre a célra használom, és általánosságban véve elégedett vagyok vele. Három Revolution palettám közül ennek a palettának a színei a legintenzívebbek és legszebbek, ezt használom a leggyakrabban. Magamtól a picit erősebb színválogatás miatt nem választottam volna, de végül örülök, amiért hozzám került. :) (sminkeléssel most ismerkedem)

NDCsilla

Szuper tartós és nagyon pigmentált termék. Szerintem az egyik legjobb folyékony korrektor a piacon, ráadásul az ára is zseniális. Nagyon sok drágább árkategóriájú társát is veri. Nem emeli ki a száraz területeket, a szem alatt sem ül meg.

Bonzee
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. január 20.

Nemhogy a legjobb szempillaspirál, amit eddigi pályafutásom során használtam, de az EGYETLEN, ami minden szempontból tökéletes. Imádom!!!

macooka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 20.

Szerintem semmi probléma nincs vele. Az alapozó vagy a folyékony korrektor simán megül a ráncokban, ez nem. Ha használom, láthatóan pigmentáltabbak a színek, amik szintén nem ülnek meg a ráncokban, nem lesz csíkos a szemem. Ujjal és ecsettel is nagyon könnyű felvinni és eloszlatni. Core árnyalatban használom és nem üt át egyáltalán a szemfesték alatt.