KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek szemre

BLia
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. március 27.

Szuper spirál! Többször átkenve nagyon szépen dúsít, hosszít, tartós. Nem irritálja a szememet, pedig a legtöbb spiráltól könnyezek. Kedvenc!!!!

szilvasitimea
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 27.

Gyönyörűek a színei, szuperul pigmentáltak, és jól lehet őket kombinálni.

vandacsontos
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 27.

Teljesen megy vagyok vele elégedve elég krémes hogy könnyedén felvigyem de nem annyira hogy elmaszatolódon. Nekem pontosan ez a lila szín van ami a képen is szerepel kicsit merész de és csak tusként kaszálom ott pedig jól mutat. Csak ajánlani tudom!

-Agi-
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2017. március 27.

Jó a keféje, szép fekete, dús és hosszú pillákat varázsol, nem irritál, nem csomósodik, könnyű lemosni, de sajnos kenődik, nyomot hagy a szemem alatt. Ezt ugyan ki tudom igazítani a nap folyamán, de nem szép látvány, szóval sajna nem veszem újra.

Linuxo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 27.

Ajándékba kaptam ma az On and On Bronze árnyalatot. Én lapos ecsettel vittem fel csak a mozgó szemhéjra. Az egyik szememre kentem alá szemhéj alapozót, a másikra direkt nem kentem, most tesztelem, hogy jó pár óra után milyen lesz az összhatás. Félek hogy bármilyen tartósnak is mondják, az én olajos szemhéjamon nem állja meg a helyét. A tégely, a csomagolása nagyon tetszik. Az állaga is kellemes. Ujjbeggyel is könnyedén felvihető.

UPDATE: Órák óta meg sem mozdul a szemhéjamon, rendkívül jól bírja. Szemhéj alapozóval (essence) egy leheletnyit mélyebb, intenzívebb lett az árnyalat.

repis
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 27.

A 002 dark chocolate árnyalat van meg, ami barnának barna, viszont nem vagyok vele megelégedve
Tartósságát tekintve nincs bajom vele. Nagyjából két réteget kell felvinnem vele, úgy hogy akkor kenem fel a másodikat, mikor az első megszáradt. Hogy miért? Vagy a termék túl híg, vagy nem tudom, de tragikus a fedése, ilyet szemhéjtusnál nem láttam.
Lehet, hogy olcsó, viszont dupla annyit kell használnom belőle, mint bármelyik másik tusomból. :(
Ó, és ha véletlenül a szaruhártyámra kerülne a cuccból, egyből csípni kezdi.

egydodo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 27.

Olcsó, és nagyon szépen dúsítja a pillákat. Nagy a feje, emiatt óvatosan kell felvinni, nehogy összekenjem a szemem alatt. Néha összeragadnak a pillák. Nehézkes lemosni, de nyilván az a vízállóság miatt van. Összességében eddigi kedvencem.

Percoon
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 27.

Mióta megvan, sokat használom, a három barna színből szépen lehet kevergetni egyedi szemöldök színt. Utazáshoz is nagyon praktikus, még a mini szemöldök csipesz is meglepően jól használható. A kis szemöldök ecset nem sok mindenre való, de vészhelyzetben akár ezt is lehet használni. Kár, hogy ilyen kevés helyen lehet csak beszerezni (én Feeluniqe-ról rendeltem).

Percoon

Szokásos Makeup Revolution minőség, a színek kicsit porolnak, de jól pigmentáltak és szépen építhetőek. A színek a palettában nekem kicsit csalódás, összességében mindegyik csodásan szép, de valamiért nagyon kevés belőle az, amit használok napi szinten. Rengeteg olyan szín van benne, amihez még egyátalán nem is nyúltam, de ennek ellenére is azt mondom, hogy megéri, mert rengeteg színt kapunk ennyi pénzért.

miomio
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 27.

Beaches and Cream és Shimma Shimma árnyalatok tulajdonosa vagyok. Krémesek, pigmentáltak, jól satírozhatóak, panaszom nem lehet egyikükre sem. Próbálom a mindenki által favorizált színeket beszerezni először, hiszen nyilván itt is van színek közötti különbség. Külön örülök, hogy rengeteg matt színből lehet választani és sokukról csak jót hallok. Mindenkinek ajánlani tudom, bár az árukat én borsosnak találom, hiszen 3 szín árából szinte már kitelik egy tetszőleges Zoeva paletta, ami már 10 színt is tartalmaz. Sokak szerint nincs sok különbség a két márka szemhéjpúderei között.
Borsos áruk miatt én mindenképp arra gyúrok hogy egy olyan palettát válogassak össze, amit hétköznapokon maximálisan ki tudok majd használni.