KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek szemre

Moxonidin
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 22.

Évek óta ezt használom, pedig vettem időközben másokat is. Nálam ez a befutó. Nagyon jól tart egész nap, pedig nem használok alá semmit. Megjegyzem vettem hozzá egy másik ecsetet, nekem azzal kényelmesebb, de csak a mérete miatt.

Moxonidin

Annyira szeretném, hogy jó legyen!! De nem az... vagy lehet csak az enyém rossz... a kefe használhatatlan. Túl sok festéket vesz fel, és borzasztó a végeredmény. Időnként újra megpróbálkozom vele. Az ujjammal próbálom leszedni a felesleges festéket a keféről. De tényleg végig kell ezt játszanom egy 8ezer forintos spirálnál?!

Ella
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 22.

Feketét használtam. Szerintem is teljesen olyan, mint a SuperShock csak harmadannyiért és szerintem sokkal tartósabb, nem kenődik annyira, mint a SS. Dús, hosszú pillákat csinál, csak sajnos összemaszálja a szemhéjamat a hatalmas kefe. Sajnos szúr is, sokkal jobban, mint a többi Avonos spirál. Ár-érték arányt és a végeredményt is figyelembe véve nálam négyes.

Ella

Szúr a keféje és a megboldogult Jillian Dempsey szempillazseléhez hasonlóan apró, fekete darabkákat tartalmaz (gondolom ezek hosszabbítják a pillákat). Egyébként ha ügyesen használjuk, kikerülhető a tapasztás, különálló, hosszú (hosszabb) pilláink lesznek és a festék sem olvad vagy pereg egykönnyen! Lemosni nem annyira egyszerű, de ez azért van, mert tartós a festék. Ez a spirál azoknak válik be, akik hétköznapi használatra keresnek strapabíró, de nem vízálló hosszabbító spirált és nem szánnak rá vagyonokat.

Ella

Régóta kerestem ilyen terméket, régen volt a L'Oréalnak, Maybelline-nek, Miss Sportynak, aztán évekig csak a kondicionáló szempillazselék, amik nem jó alapok. Az eddigiek fehérek voltak, ez bézs színű. Kicsit ügyeskedni kell vele, hogy ne tapadjon, de ha megszárad, utána egyszerűbb dolgunk van. Az alig látható szürkéskék Alverde spirálomból ezzel tudom kihozni a legtöbbet. A megszokott és bevált spirálokon is tud még egy kicsit "dobni". 4,5-re értékelném, de nincs fél csillag, így lesz öt. :-)

krszt0303
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport:  -  |  2018. július 22.

Nekem a 030-as Omg I want that van meg.Nem túl pigmentált sokat kell felvinni belőle hogy látszódjon,de egyébként szép színek.

krszt0303

A kéket vettem meg vízállonak tényleg vízálló meg sminklemosóval is elég nehezen jön le. Nekem sokszor lehullott az arcomra,és elég darabos is.A keféjével megvagyok elégedve.

krszt0303

Nekem a 408 as Smoky Rose van meg.Szép színek vannak benne,könnyű vele dolgozni.Olyan közepesen pigmentált.

Romi96
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. július 22.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. július 22.

Kb. három éve vásároltam meg és az elején nagyon meg voltam vele elégedve, mert szépen a helyén tartotta a szemfestéket, a színeket is nagyon szépen kihozta és a tartósságra sem lehetett semmi panaszom. Azonban nagyon hamar beszáradt, ilyen ár mellett pedig én nem csak néhány hónapig szerettem volna használni, sajnálom, mert ezt leszámítva tényleg nagyon jó kis termék.

whitemerci
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. július 22.

Miután halandók számára is készített a Pat McGrath Labs 6-os szemfesték palettákat, szám szerint 3-at is, gondoltam, hogy most eljött az idő, és mindenképp be kell, hogy szerezzek egyet. Pat McGrath sminkes kisasszony ezeket a palettákat is kifejezetten az amerikai piacra szánta, így nehezített volt egy kicsit a hozzájutás, de pont innen, a Km-ről kaptam óriási segítséget, millió köszönet, és pusszancs érte :)!
A két bronzos és egy pinkes paletta közül, én a fent is látható "Sublime Bronze Ambition" névre keresztelt, gyönyörűséges palettát választottam. A paletta formatervezése és kivitelezése, egyedi, izgalmas, művészi, csodaszép gyűjtői darab. A minősége nem különben, tökéletesen, és erőteljesen pigmentáltak a színek, az állaguk is remek, krémes és puha, melyeket gyerekjáték eldolgozni, bázis nélkül is tökéletesek, és ige tartósak is. A meleg barna matt szín az egyetlen, amelyikbe bele lehet egy hangyányit kötni, ennek az állaga egy kissé poros, de ettől függetlenül könnyen eldolgozható. Hogy van-e különbség az olcsóbb, erősen pigmentált szemfestékek között és e között? A válaszom igen, nem csak textúrában, hanem finish-ben is határozottan. A Colourpop, Huda Beauty.........és még rengetegen, rendkívül erőteljesen feltörekvő, és igazán ígéretes márkák, ténylegesen remek, ár-értékben egyenesen kiváló minőségű szemfestékeket dobnak piacra, de mégsem lehet őket ezzel vagy akár a Viseart néhány palettájával összehasonlítani. Ennek a márkának a méregdrága Mothership II: Sublime 125 $-os palettájáért, még "ölni" is tudnék (csak vicc!), de ez már az az árkategória ami, nálam egyáltalán nem fér bele, gyűjtői darab ide vagy oda, ráadásul ez már minőségben sem annyira tükrözi azt a magas minőséget, amit az ára miatt feltételezne az ember, legalábbis Christine szerint: https://www.temptalia.com/product/pat-mcgrath-mothership-eyeshadow-palette/sublime/
A Sublime Bronze Ambition viszont csillagos ötös!