KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Sminkek szemre

Hopi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 18.

Szőke a hajam és a szemöldököm pedig szinte hó fehér, muszáj valamivel színeznem különben olyan mintha nem is lenne.
Eddig ceruzát használtam ami teljesen jól működött, még a nyári melegben sem kenődött el, de a külföldi beauty bloggerek hatására úgy gondoltam, hogy érdemes lenne egy gélt is kipróbálnom.
A világosabb árnyalatot vettem meg, mert féltem, hogy a sötét túl erős lenne.
Tapasztalatok: fixálni fixál, de ívás ág szerint arra nem lenne szükségem, mert enélkül is helyén maradnak a szálak. Színe szerintem kb egyáltalán nincs, szóval önmagában, ceruza nélkül nekem semmit sem ér. A kefeje pedig számomra túl nagy, mindig kenődik festék a szemöldököm alatti bőrre, de szerencsére egy fultisztito pálcikával könnyen el lehet tüntetni.
Összességében nekem ez a termék teljesen semleges. Néha használom, ha már megvettem, de nem érzek különbséget akkor sem ha fenn van és akkor sem ha nincs.
Nem volt túl drága de kicsit sajnálom a rá kiadott összeget is. Lehet, hogy a jövőben megpróbálkozom majd a sötétebb árnyalattal, a világos egyelőre két csillagot kap tőlem.

Csucsi08
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 18.

Két napja vagyok tulajdonosa a sötétebbik árnyalatnak. Tetszik a gél, jól tart. Én pomade-del színezem meg a szemöldökömet, és ezzel fixálom.
Egyetlen egy hibát tudnék mondani, hogy szükségtelenül nagy a keféje, így sok terméket is vesz fel. Én csak a kefe hegyével tudok dolgozni, hiszen fektetve a bőrömre is rákenődne a kence. Fele ekkora kefével optimálisabban volna.

Mikka
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 18.

Nekem nagyon megtetszett az ecsetével nagyon szép csíkot lehet húzni, de sajnos nem tart egész nap ezért a minusz egy csillag.

hógolyó
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 18.

Jöttem lehúzni. Nekem tapaszt és nehezíti a pilláimat. Se dúsítás, se hosszabbítás. A dudi kefe kedvencem, de itt nagyon merevek, kemények a sörték. Könnyen lemosható, nem potyog.

0bikbik0
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. augusztus 17.

Csak ismételni tudom az előttem véleményezőket.
Nagyon szép, igényes csomagolás, praktikus tükör. A szinek kívánatosak, de...
De se nem pigentáltak se nem tartósak.
Kár, mert ez így értelmetlen...

jul100
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 17.

Nem tudom már ennél feljebb pontozni, de ez a cucc annyira jó, hogy amikor nyáron 30 fokban megcsinálok ezzel egy sminket, a szemhéjam az egyetlen testrészem, ami nem izzad meg.

gdomcsi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: < 18  |  2017. augusztus 17.

Erről miért van egyáltalán rossz vélemény? Hihetetlenül jó szempillaspirál! Nem csak hogy gyönyörű szempillákat varázsol,de ez az igazi vízálló csoda. Csak annyit mondok hogy tenger, 40 fok , aquapark,(csúszdázás órákon át) estére minden olyan volt mintha épp most kentem volna fel egy újabb réteget (amit jelzem egész nap egyszer sem tettem meg). Jó, a lemosása micellás vízzel sem könnyű, de hát inkább ez mint a pandaface. Újravevős!

BloodEve
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 17.

Hatását tekintve dúsított és vastagabbá, teltebbé tette a pillákat

Amiben jeleskedik: +dúsítás + egész nap tartja az ívet + egy rétegben is látványos
Negatív: két rétegben már morzsolódik, pereg, sok a festék,ami a kefén van, ami a reggeli gyors készülést megnehezíti.
Lemosás: olajos lemosó
Ár-érték: közepes minőség a festék pergése, morzsolódása miatt

gdomcsi

A sok jó vélemény miatt vásároltam meg, gondoltam nem lehet rossz. Az ára nagyon jó de mint várható volt ennyiért nem adnak csodaszert. A színek egyáltalán nem pigmentáltak, ha ujjal próbáltam nem volt olyan rossz a csillámos verzió. Ecsettel borzalmas, nagyítóval kerestem a színeket a szemhéjamon, de csak a szemem alá hulló porréteget vettem észre. Ha ettől eltekintünk(bár hogyan is lehetne) a tartóssága egész jó és viszonylag szépen oszlik el a szemhéjon. Pedig én akartam hogy működjön, mert ki ne vágyna egy ilyen jó árú palettára, de sajnos nekem nem jött be a minőség, pedig egy gyönyörű színskálával rendelkező termékről beszélünk.

7ot
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. augusztus 17.

A sötétebbik verzió van meg, nagyon régen vettem. A sablon és az ecsete egyből kuka volt. Kezdetben használgattam, aztán leszoktam róla, mert:
-önmagában semmit nem ér (pedig csak igazítani szoktam, nem új szemöldököt rajzolni), egy ebay-es párszáz ft-os por pigmentáltabb ennél
-porol, lemorzsolódik és hullik mindenfelé
-az előző pontból adódóan így hamarabb fogy
-tele van nyomva parabénnel
-vöröses beütés, nem egyéni problémám, de a barnáknak szánt szín legyen már barna
-ezt az egészet megfejelik egy fantasztikusan sz_r csomagolással, amit próbálj meg magaddal hurcolni...