KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szemkrémek

kivike
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. október 17.

Inkább szemszérumnak használom, fölé kenek még krémet is. Nagyon jó kis termék, hűsít, persze a már kialakult ráncokon nem segít, de a szem alatti duzzanatot kicsit csökkenti. Biztos, hogy újraveszem :)

Dorka2121
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. október 17.

Imádom! Jól hűsít és segít eltüntetni a felduzzadt karikákat is.

ftmea13
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2017. október 17.

Ahogyan az előttem szóló szavait olvastam, valóban nem egy csodaszer, de annyira jó hűsítő érzést ad a szemnek, és jó nyugtázni, hogy tettem valamit a szemkörnyékem ápolása érdekében. Aranyos kis cucc, lehet még újra fogom venni, nagyon szeretem, én csak esténként szoktam használni. Viszont olvastam róla, hogy az összetevői miatt, és tapasztalatok alapján növeli a szempillát, hááát, nekem egy picikét, de nem vettem észre nagy változást, bár sajnos sokszor elfelejtem használni, lehet többször kéne, intenzívebben, majd kiderül:)

Magnolieae
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 17.

Nagyon "jópofa" kis termék! Egyrészt az ember önérzetét megtámogatja, hogy tett valamit azért, hogy fiatalos maradjon a szemkörnyéki bőr, és ezt nagyon kedvező áron teszi, másrészt ugyanúgy nem fogja soha eltüntetni a ráncokat, ahogy egyetlen szemránckrém sem! Első használatakor annyira csípte a szemem környékén a bőrömet, hogy abban sem voltam biztos, hogy másnapra nem fog a szemem begyulladni tőle. Szerencsére semmi problémát nem okozott, és utána soha többé nem is csípett. Reggel és este használom, hogy hidratáljam az érzékeny bőrt. Optikailag "tünteti el" a ráncokat, ugyanis csillogó réteget képez, így elfedi azokat. Biztosan újra fogom venni, de nem csodaszer!

writa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 17.

Száraz a bőröm, különösen a szemem környéke. Már kb 2 hete használom ezt a krémet, de nem igazán hidratál. Amolyan nem árt, nem használ krém. Nem fogom újravenni.

Update: Hosszú távon borzasztó és megszokhatatlan a szaga, és hónapokon keresztül használva se lett semmi látható eredménye. kézkrémként végezte, de annak se volt jó.

masikanna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. október 17.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. október 17.

fú, nagyon szerettem, de amikor elértem az üveg kb feléig, akkor tűnt fel, hogy vannak gyulladt pontok a szemem körül, úgyhogy abbagytam, el is múltak. később mégegyszer megpróbáltam, de akkor is ugyanígy jártam, így végül az arcomra használtam el. amíg úgy tűnt, hogy nem zavarja a bőrömet, szerettem a hatását, látszott.

writa

Kicsit meglepett az ára, úgy rémlik, hogy az előző Alverdés szemkörnyék áplóm egy ezres volt. Ennek ellenére tetszik a krém, gyorsen felszívódik és hidratál is., de nem csípi a szememet. Kicsit sűrű a krém ehhez a pici adagolóhoz, elég nagy erő kell a krém kinyomásához.

Bradshaw
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 17.

Olyan mintha valami szilikonnal kenegetném magam. Soha nem szívódik be rendesen. Én úgy vagyok vele, az a krém amit a bőr nem issza be 2 percig, már soha nem is fogja. Én nem vettem észre sok változást. Azért használom, hiszem hogy valami jót azért csak teszek vele. :D

Aquariusgirl
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. október 17.

Azt hittem én vagyok túlkoros a hozzá, de előttem a fiatalság sem ájult el a teljesítményétől. Felkenéskor úgy tűnik, hogy, hű de jó, kellemes, jól hidratál, aztán meg ragad, mint a fene...................lemosásig. Szóval, kézkrém lett belőle, azaz kézhát krém, ott nem idegesít, hogy ragad. Az egyetlen pozitívum, hogy nem irritálja a szemem.

igob
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 17.

nagy reményeket fűztem ehhez a krémhez, de nekem túl sok, túl tömény,főleg nappalra, nem szívódik be rendesen, a sminkelés rá konkrétan kínszenvedés.
és ami a legrosszabb, hogy irritálja a szemem.. azt hiszem nekem a zselés szemápolók/hűsítő golyók sokkal jobban beválnak. ez semmit sem csinál a duzzanatokkal vagy karikákkal. nagy csalódás :(
el is adnám, ha valakinek bevált.