KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szemkrémek

Petrablue
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 22.

Annyit er, mint halottnak a csok :D Vagy meg annyit se. Pedig nekem nagyon kis picike, halovany rancocskaim vannak a szemem korul. Azota hasznalok egy masik szemkornyek apolot es osszehasonlithatatlan a hatas. Ez semmire se jo.

szilvike94
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 22.

2018/10/22
Kedves DM! Kérem Önöket tartsanak fent ebből a kis csodából állandó készletet az üzletekben, mert eddig mióta kipróbáltam, “csak” 2x tudtam venni, mert mindig hiányzott a polcról! Ez a termék egy csoda! Már többször megmentette a kinézetemet! Köszönöm. :-)

2018/08/31
Nagyon jók, nekem sokat segített a szemkörnyékem hidratálásában, szépen kisimítja és feltölti a szemem alatti részt élettel. Szerintem az ára is teljesen oké, ha azt vesszük a Garnier szemtapaszaiból 1 pár kerül majdnem ennyibe. A hűsítő hatását annyira nem vettem észre, de megfogadom a tippeket és beteszem a hűtőbe én is.

blondy
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: >54  |  2018. október 21.

Nekem is a kozmetikus ajánlotta.Nem vált be.Még szárazabb lett a szemkörnyékem és viszketett.Valamelyik összetevőre allergiás lettem.

blondy

Az ára jó,a krém viszont nekem kevés.

blondy

Nekem nem vált be.Száraz,érzékeny a bőröm,sajnos nem elég tápláló.

aminaleyla
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 21.

Eddig az Estée Lauder, valamint a Paula's Choice-os szemkörnyékápolókat próbálgattam, aztán úgy gondoltam, hogy próbáljunk ki egy olcsóbb alternatívát is. Azt kell, hogy mondjam, hogy ezzel is legalább úgy meg vagyok elégedve, mint a "nagyokkal". A karikáimat ugyanúgy nem halványítja ez sem, ahogy azok sem. Hidratálás szempontjából is szuper, úgyhogy részemről maradok ennél.
Azonban észrevettem, hogy ha retinol, vagy niacinamid tartalmú krémekkel keveredik, akkor nagyon tud csípni, úgyhogy azokkal csak óvatosan.

Fiorentina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: >54  |  2018. október 21.

G napi beszerzés, ezért még csak kb. egy hetes tapasztalatról tudok beszámolni. Nagyon gyorsan felszívódik, ami nálam egy fontos kívánalom, mert reggel minden perc duplán számít:). Nem hagy olajos foltot maga után, nem okoz irritációt, és jól hidratál is. Egyébként semmi különös, de én már ennek is örülök!
Ja, hogy "ultrafeszesít és ránctalanít" is? Ahhoz még nem használtam eleget belőle... Teljes áron nem tudom, hogy megérné-e, féláron vásároltam.

BonnyBunny
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 21.

Az első rendelésem a Magistertől elég nagy csalódás volt, de amikor natúr szemkörnyékápolót kerestem, ennél a terméknél volt a legtöbb jó vélemény, ezért ezt rendeltem meg.
Nagyon kellemesen csalódtam, selymes állagú, finom textúrájú krém. 1-2 hét után látványos változást produkál, bár azért hozzáteszem így 23 évesen megelőzési céllal vettem elsősorban. Sajnos eléggé ki tud száradni a bőröm a szemkörnyékemnél, ami ráncos hatást eredményez. Ettől a terméktől üde, kipihent a tekintetem, eltüntette a szárazság miatti ráncokat, a karikákat is mérsékli szerintem. Már másodszorra rendeltem újra, nagyon szeretem.
Egyetlen negatívumot tudok róla elmondani, a pumpája. Túl sok krémet nyom ki egyszerre, 2x annyit, amennyit egy alkalomra elhasználok (pedig bőven teszek fel). Ez elég nagy pazarlás, a felesleget a kézfejemre vagy az arcomra szoktam kenni. Emiatt -1 csillag.

bendi13
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. október 20.

Nekem nagyon tetszik. 50% kedvezménnyel vásároltam meg a Glamour-napokon. Használat előtt betettem a hűtőbe 15 percre. A hűsítő hatása jólesett. Jól hidratál, viszont a karikákat nem igazán tünteti el.

primadonna
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 19.

Sajnos a csomagolása kicsit félresikerült, de a kedves szépség tanácsadók megmutatták, hogyan tudom belőle az utolsó cseppet is kiszedni. Maga a termék amit ez a szép üveg rejt, kifogástalan!