KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szemkrémek

Kingucii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 27.

Szeretem a L'oreal termékeit, a kedvenc bloggerem használja, és már annyiszor elmondta,hogy neki mennyire bevált, így gondoltam teszek egy próbát.
Kicsit drága, dehát minőségi termék, leárazva vettem 1800 Ft-t.
Könnyen el lehet dolgozni, nem irritálja a szemem, és azt vettem észre pár nap után,hogy a szemem alatti sötét karikák halványabbak lettek. Ami nagy pozitívum nálam,hogy nem tartalmaz káros összetevőt! ( hiszen még is csak a szemed környékére viszed fel)A korrektor is sokkal tartósabb ezzel a termékkel. Szerintem a többi skin perfection termékre is beruházok. :p
Nekem 5*!
UPDATE: Azóta a korrektort el is felejtettem. Reggeli és az esti rutinomat képezi. Szeretem mert pici elég belőle, sokáig kitart.

UPDATE 2: A szememet el kezdte csípni, vagyhát érzékenyebb tőle, -2*:(

mano
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 27.

Jól hidratál, pikk-pakk jobban néz ki a szemem, ha reggel felkenem. Jól lehet rá sminkelni, barátságban van a korrektorokkal is. Nincs illatosítva, praktikus és igényes a csomagolása is. Árban sem rossz, egy próbát megérhet másnak is.

Csucsi08
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 27.

Sűrűbb krém, ami kimondottan éjszakára ajánlott, szerintem, mivel nem szívódik fel teljesen, hagy maga után zsíros érzetet, de én pont ilyet szerettem volna, hogy lefekvés után és érezzem a táplálást. Valahol olvastam róla egy véleményben, ami igaz is rá, hogy luxusérzetű krém, ami ugye az árát tekintve is igaz :) Én mintákat vettem belőle, és nálam egy minta 5-6 alkalomra is bőven elég. Eddig elégedett vagyok vele, mivel a mintáim sokáig elegek lesznek, mindenképp visszajövök véleményezni.
El ne felejtsem! Minta formájában vegyétek meg, hihetetlen, hogy mennyivel olcsóbb. 30 db (1ml-es) minta esetében, kb 3000 Ft körül a tiétek lehet, ez a szuper krém!

balankaa01
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 26.

Hűtőben tároltam, kettőt használtam el eddig, alkalmakkor, mikor kisimultnak kellett volna kinéznem. Hát... jó érzés meg minden, de nálam nem történt ilyen "kivasalás", pedig elég karikás a szemem a krónikus kialvatlanság miatt. :(
Mindegy, ébresztőnek nem rossz, de nem hiszem, hogy újraveszem. :)

agnes0makeupfan
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 26.

Nagyon bevált. Egy hét használat után (reggel és este) már egyértelműen látszott a sötét karikák enyhülése. Kissé csípett az elején, nem tudom, ez normális-e. Számomra nagyon megéri az árát.

rocknrose
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 26.

Nem rossz, nem rossz, de nem egy csodaszer. Hűtőben tárolom, így a használatakor tényleg hűsítő, frissítő, de ha elfogy, nem hiszem, hogy újra veszem.

zdoreebaba
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 26.

Tanácsadóvá válásom alkalmából rendeltem a Business&Beauty katalógusból egy szettet, aminek tagja volt ez a kis tégelyes szem-és ajakkörnyék ápoló. Idősebb korosztálynak szól, de gondoltam teszek vele egy próbát a már lassan 22 éves bőrömön. Elég sok karikám volt mostanában, úgyhogy elég nagy reményeket fűztem hozzá, hiszen 3000-4000 forintos áron már valamire számítania kell az embernek. Sajnálatos módon nekem ez a termék nagyon nem vált be. Első felvitelkor nehéz, tömött állagú lett tőle a bőröm. Borzalmasan elnehezíti, irritálja a szemeket és a szem környékét. Az ára is baromi drága! Fiataloknak nem ajánlom. Anyun letesztelem, de ha ő is hasonlókat tapasztal megy a kukába, vagy elhasználom a talpamra, sarokra. Pedig a csomagolása annyira kis édes. Illatmentes a formulája, a krém pedig jócskán zsíros hatású. Sajnálom, hogy így alakult. Kíváncsian várom hogy egy 50+os hölgy bőrön hogyan reagál ez a kis kence. Várom a további hozzászólásokat.

tothbarbara74
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 26.

Deciem-fan lettem, nem vitás, de ő az a termék, amitől nem estem hasra különösebben. Néha látom kissé a hatását, néha nem igazán, de azért kenem szorgalmasan és bevallom őszintén, hogy a leírásában benne van, hogy igazán hatása a puffadásra lenne, de nekem inkább a sötét karikák a problémám, ezért nem nagyon orrolok rá, de az biztos hogy sötét karikákra nem hoz nagy változást és ha olyan szögben ér a fény és persze a hold állása is megfelelő és amúgy is szép az élet, akkor mintha látnék némi javulást :))))

BettyBabu
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 26.

En nagyon szerettem, szepen tette a dolgat es hogy van benne fenyvedö az kifejezetten tetszett.
Nagyon kellemes gyorsan beszivodik.

BettyBabu

En nagyon szeretme, en lattom a valtozast hogy hasznalom. Taplalo, gazdag krem, hamar beszivja a böröm.
Ha elfogy biztos ujra fogom venni.