KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szemkrémek

clover12
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 21.

Na jó, őszintén nagyon nem értem ezeket a jó értékeléseket. Eddig legrosszabb szemkrémem. Én csak hidratálás miatt vettem meg, mert nagyon száraz a szemkörnyékem, de nagyon megbántam!
Nekem egyáltalán nem vált be. Egyszerűen nem szívódik be a bőrbe és furcsa, csúszós réteget hagy maga után (pedig nem tettem egyáltalán túl sokat), kényelmetlen, sminkelni lehetetlen rá és egyáltalán nem hidratált nekem. Kb 4500 forintért vettem, teljes pénzkidobás...

Pöti
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. április 21.

2018.02.21. Csak mostanában fedeztem fel ezeket a tapaszokat. És imádom. Nem váltja meg a világot de az én ráncaim a vízhiánynak köszönhetőek, így reggel igazi áldás :) Ráadásul hűtőben tartom, igy nagyon frissítő :D Nem csúszkál el.
Update: a véleményem nem változott. Pont két hónap alatt használtam el, tehát kb. minden másnap, nagyon szeretem, kíváncsi vagyok, hogy a többi majd hogyan teljesít. Láttam már nyugati márkáknál is ilyen jellegű tapaszokat, horror áron voltak. Egészen picit csíp az elején, de hamar elmúlik és még sose pirosodott ki a bőröm. Ennek ellenére az igazán érzékeny bőrűek azért óvatosan csak...

Ziza
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 21.

A genetikából adódó lila karikáimmal és szem alatti erős mimikai ráncaimmal csodát nem művelt, talán elmondhatom, hogy kicsit javított a szemkörnyékem állapotán. Viszont hidratálhatna jobban is, nekem rengeteget fel kel kenni ahhoz, hogy ne érezzem száraznak a szemkörnyékemet, ennek ellenére elég sokáig elég. Nem igazán hozta a várt hatást, ára feléért is vehető hasonló tudású szemkörnyék ápoló.

agiagi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 20.

Elkenegetem, ha már megvan, de semmi extra. Nem veszem újra..

tinyblackpaw
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 20.

Könnyen és gyorsan felszívódik annak ellenére hogy meglehetősen sűrű krém. Az illata szokásos Helia-D-s kellemes, nem tolakodó illat. Nem irritálja a szemem és szépen hidratál. Különösebb extrát nem fedeztem fel a használata során de még nincs is nagyon mit felfedezni, egyelőre nem küszködök ráncokkal. Ha hosszabb távon is jól teljesít, újraveszem :)

CRD
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. április 20.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. április 20.

Szuper! Nekem nagyon bevált⭐️👍 LaMert használok a szemem köré, mert eddig nekem csak az vált be a kialvatlanság okozta puffok és karikák ellen. Legutóbb, mikor Londonba mentem, itthon felejtettem a LaMer krémet és hát abból nyilván nem veszek csak úgy egyet pluszba...valami olcsón kerestem arra a pár napra, ami azért jó a puffok ellen. Ezt ajánlották az eladók, olcsónak nagyon olcsó volt, gondoltam hazaút előtt kidobom vagy odaadom a szobalánynak a hotelben....
Nagyot tévedtem!! Ez szuper! Nem hozza azt amit a LaMer 100%ban, csak kb 80%ban, de az áraikat összehasonlítva ez akkor SOKKAL jobban megéri! Nekem azonnal kisimitja a szemem körüli részt-hihetetlen. Abszolút puffok és karikák nélkül ébredek! Én biztosan újra veszem, NAGYON megéri!!

Harsalvianett
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. április 20.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. április 20.

Elképesztő, hogy mit művelt a szem környéki ráncokkal! Én a jobb oldalamon alszom, gyakorlatilag a szememen és ettől tele van apró ráncokkal. Ez a krém teljesen kisimítja a bőrömet!

Hecate
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. április 20.

Sajnos én is úgy tapasztaltam, hogy felkenhető és ennyi... nem hat. Nem az első Vichy termék, ami nem ér nekem semmit.

youdith
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 19.

Teszteltem, két nap bőgés következtében, alul-felül mindenhol durván felpuffadt szememre kentem és pár perc alatt levitte teljesen a duzzanatot, majd újra, anélkül, hogy bármi hideg pakolással próbálkoztam volna. Nem csípi a szemem, nem túl zsíros, kellemesen puhít, hidratál, fáradt reggeleken csodaszer. A pumpás adagolója is nagyon jól működik, így sokáig elég és higiénikus. Nekem az enyhe illata nem zavaró, krém illata van.

Lolychan
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 19.

Könnyű kis krém, hamar beszívja a szemkörnyékem. Nem irritál, de nem is érzek semmi hatást. :/