KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szemkrémek

Fiorentina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: >54  |  2018. február 25.

Szeretem kipróbálni az ismert készítmények mellet a feltörekvőket is, ebbe a sorba illik ez a hatóanyagokban gazdag, egyébként a végén lévő parfüm kivételével "mindenmentes" termék is. Tényleg meglepő, hogy nincs továbbra sem értékelés hozzá... Szép összetevős, pumpás (!) kiszerelésű anti-aging krém, ami méltatlanul maradt vélemények nélkül.
Gyorsan felszívódik, így a reggeli sminkhez is jól használható. Illatmentesnek mondanám, ami további jó pont. Az állaga nem túl testes és nem is lágy, könnyen felvihető. A meglévő ráncokat nem fogja tudni kisimítani, de szépen hidratálja a szemkörnyéket. A 30 ml sokáig elég, így az ára is elfogadható.
A márka homoktövises szemkontúr krémét is használom, mindkettőről kedvezőek a tapasztalataim, érdemes kipróbálni!

Nixa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 25.

Nekem nagyon bejött! Most akciós áron volt azt hiszem 999 Ft, gondoltam annyit megér, meg úgyis ennek a terméknek nappali és éjszakai arckrémjét használom mostanság, gondoltam akkor már legyen teljes a kép! :) Szerintem szuper az állaga, gyorsan felszívódik, nem hagy ragacsos érzést maga után, könnyű textúrája van és szerintem sokkal szebb tőle a tekintetem. :) Bár én csak este használom lefekvés előtt. Ajánlom mindenkinek!

Judit1234
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. február 25.

A szememet irritálja, ajakra viszont szuper. Kisimít, hidratál, feltölt.

MormiOrsi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 24.

Juditka70 szavait tudnám kb. idemásolni: "Jó hidratál, de a szem alatti öregedéssel járó bőrproblémákat nem javította."
Már egy éve használom ezt a krémet minden este (néha nappal is), most kezd kifogyni, de még így is elég lesz a következő 3 hónapra biztosan, tehát gazdaságos, ami plusz pont. De a szemem alatti finom ráncokkal és sötét karikákkal sajnos nem tudott semmit sem kezdeni, azt leszámítva, hogy jól hidratál, de ezt az arckrémem is tudja. Az alapozó szerintem szebben terül rajta, viszont a szempillaspirál elkenődik tőle, emiatt nappalra nagyon ritkán használom.
Konklúzió: nem fogom újra megvásárolni, pláne nem ilyen drágán.

Berni123
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 23.

Azért vettem meg, mert úgy hirdették, hogy csökkenti a szem alatti duzzanatot és sötét elszíneződést. Teszteltem a leírtak szerint (ujjbeggyel apró ütögető mozdulatokat végezve pár napig reggel és este), de csak az egyik szememen, hogy lássam tényleg történik-e valami. És történt. Azt gondoltam talán csak elfogult vagyok, ezért megkérdeztem a családom 2 férfi tagját, hogy észrevesznek-e valamit az arcomon. És mindketten egyből azt mondták, hogy az egyik szemem mintha kipihentebb lenne. Szóval tényleg működik. Most már mindkét szememen használom. 😉

szanett2
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 23.

Eddigi kedvenc. Kellemes a használata, gyorsan beszívódik, jól hidratál és néhány hét alatt minimális javulást is vélek felfedezni a karikáimon. A fém aplikátor nagyszerű rajt. Ez az első szemkörnyék ápoló, amit biztosan újra fogok venni.

sorsi77
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. február 23.

Kb 2 hete használom, állaga könnyű, nem irritálja a szemem, néha a homlokomra is kerül belőle mert egy pumpálással annyi jön ki belőle hogy oda is jut. Egyelőre minden rendben, később még jön update.
(Árérték arányban is abszolút megéri, 30 ml)

NkunniT
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 23.

Nemrég vettem.Tényleg más csomagolásban van.Nem csalódtam benne.
Érzékeny a szemem.Bármit kentem alá ...hát durva volt.Több mint 2órán keresztül dőlt a könnyem.Úgy voltam vele megér egy próbát.Főleg,hogy tényleg poton összegbe került és még jó is 5*-nál többet érdemel nálam. Nagyon örülök.Nem kell belöle sok biztos kitart 2019. áprilisig :)

krisztis
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 23.

Tetszik a krémes állaga és nagyon kellemes a szememnek, esténként szoktam használni lefekvés előtt. A 25ml-es tubus sokáig elég.

umpalumpa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. február 22.

Ez a termékcsalád már kifutott azt hiszem. De nem volt kedvem 20 ezret adni egy Lauderes rendes szemkörnyékápolóra (pedig beváltak), ezért a népszerű webáruházból (Not...), ahol vannak még ilyenek rendeltem egyet.
A külseje nagyon csinos, fényes rózsaszín a tubusa, kicsi csőrön át jön a szilikonos érzetű halvány rózsa krém. A doboza is a termékcsaládhoz igazodó fényes világos rózsaszín.
Hát nem választottam jól. Sajnos nem táplál és hidratál annyira, mint kéne. A kombinált bőrömhöz elég száraz és kissé petyhüdt szemkörnyék társul. Reméltem, hogy korrektor-alapnak beválik, de sajnos nem áll rajta szépen a takarás. Elég szomorú vagyok miatta, mert azért nem volt olcsó, így meg pláne, hogy nem kielégítő a hatása. Tartani jól tartja a rátett festéket, de ennyi (és ez kevés nekem). Majd megpróbálom naponta. 2-nél többször bekenni vele a bőrömet hátha úgy jobb hatása lesz.
Nem tanácsolom a beszerzést, legfeljebb 20-on éveseknek lehet elegendő. Baromi csalódott vagyok.