KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szemkrémek

fdorottya
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Hűsít és hidratál. Mást szerintem nem tud. Rosszat nem tudok mondani róla, mert irritációt nem okozott, 400,- forintért oké, de eredeti áron nem venném meg. Plusz pont, hogy illatmentes.

juhaszregina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Update: két hónap használat után marad az 5*, nagyon elégedett vagyok vele.

Átfogó szemránckrém keresésem során találtam rá, és nagyon elégedett vagyok vele. Kb. két hete használom, így a tapasztalataim egyelőre kezdetiek, de jövök majd updatelni. Végre egy igényes, és higiénikus csomagolású szemkörnyékápoló. Vastagfalú üvegcse, pumpás adagolóval. Nem kell belepepecselni a tégelybe. Óvatosan kell adagolni, nehogy túl sok jöjjön ki belőle. Selymes, illatmentes krém, és egész nap hidratált tőle a szemem körüli bőr, amit az utóbbi időben kicsit kikezdtek a korrektorok. Jól lehet rá sminkelni. Sok ráncom egyelőre nincs, de az apróbbakat kisimította, már ennyi használat után is. Reggelente a lila karikáimat is halványabbá teszi, de teljesen azért nem tünteti el. (Van egyáltalán olyan szemkörnyékápoló, ami TÉNYLEG elbánik velük?! Emiatt találták fel a korrektorokat, nem? :D) Nekem nem extrémen karikásak a szemeim, így nagyon jó eredményeket produkált már 2 hét alatt is. Párom is ezt használja, nála csak annyit vettem észre, hogy kevésbé sötétek a karikái, ráncai nincsenek is. (pfff!) Kíváncsian várom, hogy hosszabb távú használat során milyenek lesznek a tapasztalataink. Részemről 5*

Noah27
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Egyenlőre még nem tudom eldönteni,hogy szeretem,vagy megleszek nélküle.
Az Eveline termékek egyre nagyobb helyet kapnak a napi rutinomban,de ezt csak este használom(2-3 hete).
Az jó benne,hogy nem irritál,gyorsan felszívódik és selymes a textúrája,ha felkenem.
De az ígért hatások közül annyira nem veszek észre semmit,max,hogy a kicsike ráncokat kezdi eltüntetni,de ennyi.
(Épp olvasom,hogy valakinek szemészet lett a vége :( és valóban első 2-3 használatkor vmi csípte a szem alatti bőrt,de azt hittem,hogy az akneroxidot sikerült odakennem véletlenül,de ezek szerint,csak ez csípte,de már nem,és nem is igazán értem)
Még adok neki időt,hátha hatásos lesz.

caramelcukk
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 18.

Életem első ránctalanító krémje. Igazából megelőzés céljából vásároltam (25 éves vagyok!), úgy gondolom nem 45 évesen kell elkezdeni :) mivel már nekem is vannak apróbb szarkalábak a szemem körül...
Az esti arcápolási rutinomba beépítettem ,és 1 hete használom. Nyilván csodákat nem vártam/várok, azonban eddig elégedett vagyok a termékkel ár-érték arányban. Jól hidratál, gyorsan beszívódik,nem hagy zsíros érzést maga után ,és nem nehezíti el a szemkörnyéket. Nem utolsó sorban az INCI-je is jó!!! :)

kozsu
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 18.

40 éves vagyok, már vannak szarkalábak a szemem körül. A krém túl könnyű, gyorsan beszívódik, de egyáltalán nem hidratál, ránccsökkenést sem tapasztaltam. Gazdagabb állagú krémet képzeltem, ez sajnos nem az.

Abertawe
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 17.

Nekem szerencsére nem okozott irritációt, de különösebb eredményeket sem, bár hidratálásra megfelelő. Ár-érték arányban nem rossz, de nem fogom újra vásárolni. Mindenképp inkább a huszonéves korosztálynak megfelelő szerintem, később már kevés...

Lapetite01
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 17.

Nem, valahogy nekem sem használt. Pedig fenthagytam szinte száradásig, de semmi hatása nem volt. Hidegen nem próbáltam, és mivel elfogyott, már nem fogom újra venni. Helyette viszont épp útban van egy koreai márka hasonló terméke (Ohmybrush Viki ajánlására), nagyon várom, hogy megérkezzen.

lara2
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 17.

Sajnos a puffadtságot, karikákat nem tünteti el. Viszont hidratál, nem irritálja a szememet. Nem hiszem, hogy újra megveszem.

CzFru
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 17.

Az itteni vélemények hatására vettem meg. Még csak két hete használom, de mint ha a táskák a szemem alatt kisebbek lennének és nem mellesleg nagyon jól esik a fáradt szememnek ez a krém! Kicsit húzó-frissítő hatása van.
Anyukám is használja, egyelőre ő még semmit nem tapasztalt, de ő is kiemelte, hogy jó érzés. Később visszatérek, ha már hosszabb ideje használom.

ziina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 16.

Nem mintha 20 évesen szükségem lenne ránctalanításra, így erről nem tudok véleményt írni. Néha felkenem, hidratálás céljából, amire tökéletesen megfelel és én az illatát is szeretem.