KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szemkrémek

mdalma46
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 17.

Csodát nem művel, de megfelelően hidratál. Sminkelni is jól lehet rá

AKiss
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 17.

Tetszett a sok zöldpöttyös összetevő és a vélemények... Kipróbáltam, és nem is tudom milyenné tette a szemem alatti bőrt, de direkt nagyon hunyorítottam és a kialakult ráncok utána nem ugrottak vissza, hanem ottmaradtak :o Talán az a jó kifejezés, hogy egy pillanat alatt elvesztette a bőröm a rugalmasságát... Viccesnek vicces volt, elbolondoztam még párszor ezzel, aztán lemostam vízzel és pár napig csak szemeztünk egymással... Aztán megenyhült a szívem, kipróbáltam nedves bőrön, úgy kicsit jobb lett... Dehát ez nem az igazi... Elajándékozom, mert minden bőr egyéni, remélem másnak jobb lesz... Nekem ** csak, sajnos, bocs, krémecske :) Na jó, plusz egy mert annyira de annyira zöldpöttyös vagy :))

AKiss

Mivel van benne fehér összetevő (ami láthatóan fehér a bőrre kenve) a fiatalítás ha nem is tényleges (a bőrt nem teszi szebbé-jobbá), de látványos - hiszen mindenki fiatalabbnak tűnik, ha nem sötét a szeme alatti bőr. Viszont teljes áron nem venném meg, mert a szemkörnyékem bőrének állapotát nem javította, sőt, mintha kicsit szárítaná is napi használat mellett. Alkalmanként elhasználom. Ha elfogy, újraveszem mégis, de csak akcióban, mert más szemkörnyékápoló termék csak krém, ez pedig halványító-krém :)

szilvasitimea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 16.

Kellemesen hidratálja a szemkörnyékemet, szeretem mert nem csíp, és viszonylag gyorsan beszívódik.

madaras
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. augusztus 16.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. augusztus 16.

Lágy krém,hidratálttá teszi a szem környékét. Tényleg hamar beszívódik,reggel este használom. Allergiát nem okozott. Tavaszi,nyári időszakra ajánlott,szerintem télre kevés,mivel töményebb krémre van szükségem.

senskin
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 16.

Rengeteg szemkörnyékápolót kipróbáltam már. Ezt próbaképpen vettem, kíváncsi voltam mit tud egy natur kozmetikum. Tiszta, fehér jól kenhető hamar beszívódó enyhén kókuszos illatú krém. Jó lehet rá sminkelni is. Szépen feszesít és hozza azt, amit ígér.
A húszezres szemkörnyékápolóm sem tud ennél többet. :)

kalmaniki
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 16.

Nagyon jól hidratál, feltölti a szemkörnyékemet. Gazdag krém, mégis hamar beszívódik. Nem irritálja a szememet és a bőrömet sem. Kellemes az illata is. A karikáimon semmit se halványított, de ez csoda is lenne, mert mostanában nem alszom túl sokat. Esténként használom, nappalra könnyedebb szemkörnyékápolót teszek fel.

koirankeksii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 16.

Valójában az egyik legjobb szemkrémem. Én a hidratálásban hiszek, azt viszont nagyon szépen teszi. Az egyetlen olyan krémem ami után egész nap hidratált a szemem alja ha napközben odanyúlok. :) Karikákkal nem sokat csinál, de az nem is lényeg már. 5:*

Judy1
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 15.

Azért vettem, hogy reggelente felfrissítsem és hidratáljam a szemkörnyékemet sminkelés előtt, erre a célra tökéletesen megfelel. Jól eldolgozható állagú, nincs illata, jól hidratál. Ebben az árkategóriában kiváló. A ráncokkal és karikákkal szinte semmit sem csinál.

tina30
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 15.

Hidratált,azon kívül az égvilágon semmit sem csinált,nekem még csípte is a szemkörnyék alatti bőrt:-(Még az 1600 Ft-ot, amennyiért rendeltem,se éri meg.Ha lehetne,0 pontot adnék neki:-(Nagy csalódás.