KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szemkrémek

Tanja88
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: < 18  |  2017. február 21.

Nekem nagyon bevált! Igaz én nem ránctalanításra használom, hanem a szemkörüli karikáim eltüntetésére, de erre a célra valami fantasztikus. Amint felkenem enyhülnek a sötét karikák és kellemesen hűsíti a szemem körüli bőrt. Nagyon kevés kell belőle, jó az illata, de az ára nekem kicsit húzós...

Jadviga
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 21.

Wow hatása nálam sincs, de 40 felett ne várjak csodát.A ráncocskákat nálam max a vasaló tünteti el :) de fiatalabbaknál hozhatja az elvárt hatást. Szép összetevők, kellően hidratál, hamar beszívódik. Na jó, kicsit simít is. Nyugodtan használom reggel is, mert még az én rohanós reggeleimen is sminkelhetek rá pár perc után. A bőrömnek pedig kimondottan kellemes és az érzékeny szemem sem irritálja.

eniko04
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 20.

Nagyon gazdag krém, enyhe kávé illattal (bár szerintem vas illata is van a kávé mellett), igazából nem rossz. De óvatosan kell bánni a pumpájával, mert egy egész pumpálással óriási adag jön ki, és csak 3 hónap a szavatossága... Talán kicsit halványítja a sötét karikáimat, de ez sem csodaszer. Összességében nem szerettem meg.

PrincessConsuela
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 20.

Alapvetően megelőzésre használom, kellemesen hidratál, a szemem sarkában lévő, miniatűr, valószínűleg csak általam észrevehető ráncokat, úgy látom feltöltötte rendszeres használat mellett. Mivel épp az imént kentem bele egy jó adagot a szemembe, így azt is tanúsítom, hogy nem okoz vakságot, de nálam még irritációt sem. :)

plinka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 20.

Egész jó kis termék. Gazdag textúrájú, selymes krém. Kicsit sekélyebbnek tűnnek a ráncok a használatával, így néhány hét után. Talán hosszútávú alkalmazása (min. 1 év) komolyabb eredményeket is hozhat. Feszesít és ápol, kicsit finomítja a ráncokat, ezért megelőzésre mindenképp jó.

Alverde Anti-Aging Szemkörnyékápoló Szérum Q10 Koenzimmel és Gojibogyó Kivonattal

Doodle
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 20.

Ártani nem árt, de nincs is látványos eredmény...

Timitami
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. február 20.

Szerintem jól hidratál, én többnyire éjszakára kentem fel, mert nem szívódik fel gyorsan. De kifejezetten hidratált, puha a szemkörnyékem tőle. És nagyon sokáig elég. Tetszik az adagolója, annyi jön ki belőle egy nyomásra, amennyire szükségem van. Szerintem éjszakai hidratálásra nagyon jó kis krém. Nekem nem sötét a szemkörnyékem, de kicsit világosodott is bőr a használatától. Gondolom, a hidratáló hatás miatt. Most már más krémet is használok a szemem alá a korom miatt, de heti 2-3 alaklommal ezt kenem fel éjszakára. Elégedett vagyok vele.

Lorna
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 19.

Poén, hogy gyors reggeli frissítőként reklámozzák, én meg mindig este használom, mert a rohanós reggeleken olyan macerásnak tartom, hogy ha nem vagyok elég óvatos a kerek lezáró kupakocska kipattintása és a krémkinyomás közti idő felmérésével, akkor ez a pimaszul narancssárga kis tubus folyton szembeköpköd. A fiatal(abb?) réteget célozták meg vele, legalábbis a reklámból ez jött le, az első szemránckrém szemre, így nem lett annyira testes, de azért elhidratálgat. Jó kis kütyü, ami az a szintű dolog, hogy már a Müllerben tudom, hogy bedőlök az élénk csomagolásnak meg a kis gömbőc fejnek, de attól még hagyom magamat bedőlni. Az ára egy peppet húzos, azért levonok csillagot.

Hanna83
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 19.

Mintát kaptam belőle, pár hete használom, alapvetően tetszik. Simább, feszesebb, üdébb a szemem körüli rész reggelre, ha ezt használom. Tekintettel ugyanakkor arra, hogy jó minőségű arckrémet használok, így teljes kiszerelésben ezt a szemkrémet nem fogom megvenni.

Timcsi85
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 19.

30 felett picivel el kellett gondolkodnom, mit kezdek a szemkörnyéki területeimmel... sajnos egyre peoblémásabbnak tűnik, így erre esett a választásom.
Édes illata nagyon tetszik, picit ragadós a teljes beszîvódásig. Kellemesen táplál, remélem nem fogok benne csalódni.