KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szemkrémek

glassgie
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 25.

Sajnos nem vettem észre bármi pozitív változást. Kellemes illata van, könnyen felszívódik, nem drága, így szerencsére nem annyira nagy csalódás.

lviki777
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 25.

A bőrrel találkozva azonnal dolgozni kezd. Eleinte kicsit csíp és bepirosodik a szemem alatt a bőr, de ez a gél legalább működik, felfrissül a számítógépezésben megfáradt szemkörnyék.

Kedi81
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 25.

Lassan elfogy a tubus,kb.2 hónap után,minden nap reggel és este is használtam,praktikus a kiszerelése,kellően hidratál,könnyű rá sminkelni,mert gyorsan beszívódik,de a cél a karikák halványítása volt,amivel sajnos nem birkózott meg,semmilyen hatást nem tapasztaltam ez irányban,mivel ráncaim szerencsére nincsenek,ez ügyben nem tudok nyilatkozni a hatásáról.
Felkenéskor nem csíp,nem irritál,kiütést se okozott szerencsére,de mivel 2 hónap alatt semmit se halványított a szemem alatti karikákon,ezért csak 3 csillagot adok,már várom,hogy elfogyjon,mivel az utódját már beszereztem :-)

Csucsi08
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 25.

Nagy bánatomra lemaradtam a beauty boxról, de egy krémmániás lány feltette ezt a szemkrémet eladásra, amire le is csaptam, mert nagyon kíváncsi voltam rá, és szükségem is volt már egy új szemkörnyékápolóra. Már használom egy ideje minden reggel, és nekem nagyon tetszik, az illata sem rossz, de el is illan hamar, főleg mikor már az alapozón is túl vagyok. Nagyon könnyen beszívódik, nem kell hosszú percekig masszírozni.
A karikák természetesen nem fognak végleg eltűnni, de nagyon jó érzéssel tölt el, hogy egy ilyen szép összetevős, kellemes kis krémmel indítom a napot :)

Eveln10
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 24.

Viszonylag jól hidratál, ami az egyetlen pozitívuma. A sötét karikáimat nem halványította (bár nekem tényleg nagyon sötétek). Kisebb ráncaimmal sem csinált semmit, így nemigazán vagyok vele megelégedve.

mliptak
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 24.

Életem első olyan szemkörnyék ápolója, amit komolyabb utána járás előzött meg. Korábban ha kaptam innen-onnan mintát, valamit kipróbáltam, de volt aminek az állaga nem tetszett, volt amitől kis piros puklik lettek a szemem körül. Ezt leginkább a hűsítő hatása és a csomagolása miatt szemeltem ki. Nagyon praktikus, könnyen kezelhető, nagyon meg szerettem. Könnyű, hidratál, gyorsan felszívódik (bár nem is kell belőle sok), szépen lehet rá sminkelni. Ha elfogy újra veszem. :)

karaibrahimgil
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 24.

A Krémmánia beauty boxában volt. Érdekes kávés illata van, szóval ezért is garantált az ébresztő hatás. A karikákat azonban meghagyta... Amivel abszolút nem vagyok megelégedve, az a csomagolása. Az üvegcse már pár használat után elkezdte köpködni a tartalmát, ezért inkább lecsavartam a tetejét, és úgy próbálom kinyerni belőle a maradékot. Merthogy úgy tűnik, nem sok használatra elég - nálam a tubusos ápolók tovább tartanak.

PHYT'S Sérum Défroissant Yeux - Táskák és karikák elleni bio feszesítő szemszérum

zsofiaberta
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 23.

Nagyon szeretem, már a 3.-at használom el. Csökkent ezen a bőrfelületen a száraz, húzódó érzés, halványodtak a szarkalábak. Nagyon praktikus a csomagolása, éppen annyi jön ki belőle, amennyire szükségem van.

nina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 23.

Elég rossz alvó vagyok, és és sajnos időm sincs soha hogy rendesen kialudjam magam, szóval ez látszik rendesen. Szemráncaim nem nagyon vannak, de a táskák és a karikák meg tudják keseríteni a reggeleimet. Néha hirtelen felindulásból beszerzek valami szemkrémet, de az évek során azt tapasztaltam, hogy a koffein tartalmú kencék tudják a leglátványosabb eredményt produkálni, ráncmegelőzésre teljesen jók az arcra való krémek és szérumok. Ezt itt vettem nagyon kedvező áron, (bár az eredetileg sem drága ) és nagyon megszerettem. Tényleg üdébbé és kisimultabbá teszi a tekintetet, erre nagyon jó, de extra hidratálást ne várjon tőle senki szerintem, mert nem arra van. Nekem mindenesetre nagyon bevált.

alexandra326
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 23.

Ez a termék a pokolból származik. Soha semmilyen arckrém/szemkrém nem irritálta és csípte még a szemem környékét. Miután abbahagytam a használatát még utána is érzékeny volt pár napig az a terület. A szemem körüli ráncok is mélyebbek lettek az irritáció miatt, ez szerencsére hamar elmúlt. Két csillag, mert látom van, akinek bevált, tehát nem teljesen haszontalan.