KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szemkrémek

Pongyos
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2018. augusztus 14.

Nálam nincs semmilyen hatása.

Edina000
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 14.

Itteni vélemények alapján vettem meg annak idején. Se nem árt se nem használ. Ára megfelelő,a többi szemránckrémhez nagyon olcsó, illetve jó az állaga. A drágább szemránckrémek sem használnak .

radioaktiva
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. augusztus 14.

Imádom ezt a krémet, semmi rosszat nem tudok írni róla, de ami miatt levonok egy csillagot, az a csomagolása. Alig egy hét használat után letört a tubus csőre. Bízom benne, h ez egy egyedi eset, mert nagyon szeretném újravenni.

writa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 13.

Nagyon finom, bársonyos krém. Jól hidratál, jól esik felkenni. Nem csípi a szemem, ha véletlenül belemegy a szemembe. 30 ml van benne, így jó vétel, sokáig elég. De a csomagolása nem a legpraktikusabb, hiába nyúlok bele tiszta kézzel, azért mégsem steril az ujjam. A hosszú időre elég a krém, így sokáig fogom használni, de nem tudom meddig higiénikus. Jobban szeretném, ha pumpás vagy tubusos doboza lenne, de a benne lévő krém 5 csillagos.

Update: majdnem fél éve használom, de nagyon szeretem, jól hidratál, könnyen kenhető, imádom!

Lara5
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 13.

Egynek elmegy, kellemes, gyorsan beszivodo krem, nem hagy zsiros reteget maga utan, nappalra vagy akar melegben is hasznalom es meg vagyok elsgedve vele. Talan nemi ranctalanito hatasa is van, kicsit feltolti a rancocskakat. Viszont a tubusa borzalmas. Ha kell ha nem jon belole a krem...csomo karba vesz igy :(

SminkesAnyuci
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 13.

Maximálisan egyetértek az előttem véleményezővel, annyival egészíteném ki, hogy kívancsiságból elhagytam 2-3 napra, és kevésbé volt száraz a szemem alatti rész amikor nem kentem rá semmit, mint amikor ezzel kentem naponta kétszer. Teljes pénzkidobás.

bija
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 13.

Jó fél órát hagytam fent, szépen feltöltötte a bőrömet. Legszivesebben minden reggel ezzel indítanék, bár ahhoz meg nem olcsó.
Az nekem se tetszett, hogy ezt a pici maszkot annyi felesleges műanyagba kellett csomagolni.

lha
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. augusztus 12.

Továbbadtam. Azért vettem mert szeretem a hűsítő görgőt. És gondoltam így lágyabb anyagot tudok használni mint egy kézzel felkenős krém esetén. Ebben nem tévedtem, már amikor nem ragadt be a görgő. Egyébként az égvilágon semmit nem tapasztaltam tőle.

Sziszo96
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 12.

Itteni vélemények hatására vettem meg, de csalódás volt. Szemem alatti finom ráncokat 1-2 óráig kisimítja, utána nem látom a hatását. Karikára, táskára semmi hatása nincs.

elike
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. augusztus 12.

Azonnali kedvenc lett. Hűtőben tartom és annál kellemesebb érzést a mostani melegben, mint amikor felteszem a hűs tapaszt a szemem alá, ritkán érzek kozmetikai szerektől. A simító, ránc és duzzanat eltüntető hatásán túl nagyon szeretem, hogy eltünteti az orcám felső részén lévő pirosságot. Érdemes nem csak közvetlenül a szem alatt használni.
A csepp alakú formája miatt könnyű variálni a felhelyezésénél. Elsőre kicsit béna voltam és még az alsó pilláimat is letapasztottam vele, de aztán megnéztem, a koreai csajok hogy teszik fel és sokkal bátrabb lettem - szélesebb részével kifelé vagy fordítva, attól függően, mire akartam "hatni". Az arc többi részén is lehet használni simításra, hűsítésre, pirosság csökkentésre.
Ez nem gyógykozmetikum, nem fogja megoldani örökre a karikák és piros foltok kérdését. Én úgy nevezem ezeket, hogy látványjavítók, mint a BB krémek vagy a korrektorok. Ha üde, természetes és ragyogó arcot akarok a nap folyamán, akkor erre tökéletesek ezek a tapaszok.