KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szemkrémek

szeliger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. június 19.

Semmit nem csinál, de legalább irritációt sem okozott.

szerka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. június 19.

Csodát ne várjunk tőle, de számomra eddig talán ez volt a legjobb krém. Én ráncok simitasara használom. Pufi ellen, egy golyós gélt kenek fel.
Még keresem az igazit.

psliza
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. június 19.

Szuper illatú és állagú krém, csak az ára húzós. 40 év felett persze már nem elég, váltani kell.

Virvatuli
Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. június 19.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. június 19.

A Deciem termékeivel továbbra is az a tapasztalatom, hogy nem hoznak látványos változást, csak csendben teszik a dolgukat, és ez kb. a legjobb, ami az ember bőrével történhet. A SubQ Eyes-t hónapokig használtam (egy-egy cseppet reggelente), és nem láttam semmi különöset. Akkor sem, ha túl keveset aludtam, ha túl jól sikerült a buli előző este, ha menstruáltam, vagy ha épp szétstresszeltem magam és elszívtam ezer cigit. Aztán elfogyott, és hónapok óta először ébredtem puffadt, táskás szemekkel. Biztos, hogy újraveszem, és apránként mindent lecserélek a rutinomban Deciem cuccokra, mert a hosszú távon nyugodt, problémamentes bőr jó befektetés.

MrsUnbelievable
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 17.

Double shot espressora vártam, hogy ha az űrbe nem is lő ki, de minimum akkorát rúg, mint egy ló.
Helyette maci kávé jutott.
Fenti hasonlattal próbáltan szemléltetni csalódottságomat. Persze adtam neki több esélyt, minden napszakban próbálkoztam a felkenésével, egy-egy cseppel, locsolva, normál mértékben, ütögetve, paskolva, simítva, hideg kanál után... jobb táskára felkentem, azzal a címszóval, hogy na majd 20 perc után el fogok ájulni mekkora a különbség... Az eredmény zero, nada, niente. Nem árt, nem is használ.

loira
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. június 17.

A sok ezt állító véleménnyel szemben nekem nem csíp, nem csomósodik, sajnos a karikátlanító hatását nem figyeltem, mivel főleg az apró szem körüli ráncok halványítására vettem, s inkább a szemem azon részén használtam csak. Ezeket a ráncocskákat viszont valamennyire csökkentette.
Éjszakára használtam csak, így nem okozott gondot a rásminkelés sem. Pont 2 hónap alatt fogyott így el.
Nem kap 5 csillagot, mert ahhoz nagyon drága, hogy ne legyen átütő hatása, viszont amiatt nem kap 3-at sem, mert vegán, nem állatkísérletes, ami nagy pozitívum.
Keresem az alternatíváját...

V007
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 17.

Jól hidratál,nem hinném hogy ránctalanít,esetleg a megelőzésben segít.Én csak estére használom,mert ha reggel felkentem ,napközben többször is észrevettem hogy a krém fehéf foltokban a szemem alatt van,pedig normál mennyiséget vittem fel.
Emiatt nem fogom újravenni.

noemilenart
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 17.

Sűrű állaga ellenére a bőrrel érintkezve kellemes, "vizes" jellegű lesz. Nagyon jól hidratálja a szemkörnyéket, sminkelni is jó rá. Rendkívül kiadós termék, nagyon kevés kell belőle. Az érzékeny szemeimet nem irritálja. Szeretem használni. :)

nyuszo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. június 16.

Jó állagú, nagyon finom illatú krém.... néha az arcomra is használtam, jól beszívódik. Tetszik a pumpás kiszerelés, nagyon higiénikus. VEGÁN!

La Roche-Posay Roche-Posay Redermic [C] Eyes Anti-Ageing Sensitive Eyes Fill-In Care

sarria
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 15.

Egyik nagy kedvencem ez a szemránckrém. Imádom, remekül hidratál, feltölt, könnyű, kényelmes viselet. Az egyetlen negatívum a csomagolása: a fém tubus a használat közepe felé kireped (már vagy hárman túl vagyok, és mindegyikkel így jártam) és a folyik ki rajta a termék, a C-vitamin miatt oxidálódik és emiatt kellemetlen a termék elővarázsolása. Ennek ellenére azonban maga a termék hibátlan!