KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szemkrémek

Msb
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 11.

Par alkalommal rendben volt, az allaga, illata jó. aztan sajnos nem birta a szemem, pedig nem kentem a kozelebe :( hála a Kiehl’snek, kaptam mintat, es azt probaltam ki, igy nem kellett penzt költenem, hogy kiderüljön.

szeliger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. december 10.

7 ml tubusos kiszerelést kaptam egy vásárlás mellé adott nesszeszerben. A tubus hosszú csőrrel rendelkezik, ezzel a krém könnyen adagolható. Fehér színű, enyhén illatosított, a szem alatti terület finom bőre gyorsan beszívja. Reggelente használom kb. egy hónapja, semmiféle látványos eredményt nem tapasztaltam, valójában alig várom már, hogy elfogyjon. Nemcsak hosszútávú hatása nincs, de rövid távon sem mutat meggyőző eredményt, sok olyan krémmel találkoztam már, amik a felvitelt követően azonnal kisimították, felfrissítették a bőrt, hát ez nem ilyen. Azért nem tettem csak félre azonnal, mert napközben azért érzem valamennyi hatását, a szemem alatt a bőr nem szárad ki, nem húzódik. Szóval a termék nem teljesen használhatatlan, ajándékba kapva elkenegethető, de önmagában vásárlásra nem érdemes.

Fiorentina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: >54  |  2017. december 10.

Kis tégelybe zárt hidratálókrém. Ennyi.
Előnye, hogy könnyen felszívódik, és semmilyen irritációt nem okozott. Hátránya, hogy a pici tégelyből úgy kell kivarázsolni a krémet, szerencsére a Tchibo-ban kapható cuki kis kanálkával (Adrienne Fellerék is ezt használják) ez megoldható.
Összességében: nem érzek különbséget én sem egy sima hidratáló és e között a termék között.

lilladarai
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 10.

Részletes véleményt nem tudok róla írni, mert annyira elviselhetetlenül csípi a szememet , hogy kb. azonnal le kell mosnom. Adtam neki pár esélyt, de az eredmény mindig ugyan az: borzalmas. A sima tubusos Nivea Q10-es szemkrémet pedig imádom, azt hittem, ez a golyócska miatt még jobb lesz. Hatalmas csalódás...

chilipepper
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 9.

Kellemes állagú, jó felkenni, de nagy csodát nem tesz. Reméltem, hogy picit halványít a szem alatti karikákon, de 2 hét használat után nem sok változást látok. Ráncokkal kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, még szerencsére nincsenek, lehet, hogy megelőzésnek jó lesz.

Elyana
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 9.

Jó a textúrája és érezhetően hidratál. Csodáról nem számolhatok be, mert csak megelőzésre használom, de arra mindenképp jónak tűnik. Árban is jó, és nagyon sokáig elég.

lngyla
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 9.

Az itt olvasott velemenyek alapjan vettem meg, kellemesen husiti a szemem kornyeket, jo erzes reggelente hasznalni. Egyelore nem vettem eszre, hogy a karikaimmal csodat tenne, de a puffadt szemkornyekre mindenkepp jo hatassal van:)

Flami
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. december 9.

Megvettem, használom...és egyelőre semmilyen látványos eredményét nem vettem észre.
Nem árt, nem használ.
Nem halványít, a ráncaim, táskáim ugyanúgy megvannak. Önmagában nem is elég, krémet ugyanúgy kíván a bőröm.
Ha már megvan, elcsepegtetem, kenegetem, mert méregdrága, de csalódtam benne.

Olivliv
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 9.

Szerintem jó kis termék, bár az ára valóban borsos, de kevés is elég a szem alá, ezért sokáig kitart. Használata során éreztem, ahogy a szemem alatti vékony bőrréteg apránként megerősödik, szinte kemény lesz. Az apró vonalakat feltölti és smink alá is tökéletes, mert megakadályozza, hogy ezekbe a vonalakba beragadjon az alapozó/korrektor, bár sminkelés előtt legalább 15 percig hagyni kell, hogy hasson,különben nagyon zsíros hatást kelt. Reggel-este használom, és egy kis csodaszer, én ajánlom!

hixux
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 9.

2 hete van nálam, eddig ő a kedvenc szemkörnyékápolóm. Nem ragad, pihe puha lesz tőle a szemkörnyékem. Reggel-este használom.