KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szemkrémek

Moni1980
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. március 30.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. március 30.

Termékmintát kaptam belőle drogériában. Tegnap este kipróbáltam, reggelre meg ráncos lettem....... Lehet, hogy eddig is ott volt a szemem alatt ez a vonal, de nem vettem észre, mindenesetre jól kihangsúlyozta. Olvastam az itteni véleményeket, hogy más is tapasztalta ezt. Még jó, hogy nem adtam pénzt érte.....

nutellaspalacsinta88
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 30.

Első golyós szemkörnyékápolóm, amit szeretek benne, hogy kellemesen hűsít. A lila karikákkal nem kezd semmit, de ezt nem is vártam el tőle. Egynek elmegy, de nem fogom újra venni.

Bog
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 29.

Gyakorlatilag semmit nem csinál. Ez egy egyszerű hidratáló krém, de még annak sem jó, mert valamilyen furcsa film szerű réteget képez a bőrön, ami aztán lepereg. Nekem nem igazán jött be. Pont annyit ér, mint az ára… Pedig szeretem a Baleás termékeket nagyon, de ez csalódás volt.

anna1927
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 28.

Nagyon szeretem ezt a terméket, a Garnier BB-krémje mellé vettem. A 2 együtt nagyon jó. Nincs sok problémám a bőrömmél és a szem alatti karikáim sem vészesek, de ha szép sminket készítek, ezt használom. Jól fed, tartós hatás.

Lapetite01
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. március 28.

Első benyomásaimat szeretném megosztani veletek. Két hete használom a terméket reggel és este, amiből messzemenő következtetéseket levonni még nem lehet, de egy kis termékbemutatásnak megfelelő lesz :)
Színe fehér, állaga könnyed, gyorsan beszívódik, de hagy egy nagyon kevés ragacsos érzetet felkenés utàn, ami idővel eltűnik.
Csomagolása pipettás, ami a higiénia szempontjából csillagos ötös, illetve megkönnyíti a szérum adagolását. Illata nincs.
Használat után rögtön hidratáltá válik a bőröm, de önmagában ez nekem kevés, mindig kiegészítem még krémmel is. Frissíti a tekintet, enyhén feltölti a szemkörüli finom ráncokat, de a legnagyobb hatását talán a karikák csökkentésében látom így két hét után. Egyáltalán nem irritálja a szemem, nem könnyezik tőle egy cseppet sem!
A teljes üveg elhasználása után fogok tudni részletesebben beszámolni, de most úgy gondolom, hogy hosszabb távon is használni fogom, mert ez egy igazi hatás bomba :) Összetevői szempontjából mindenképpen! Aki teheti, próbálja ki!

csicsi86
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 27.

Nem könnyezek, nem csíp. Hidratál, gazdaságos, praktikus. Amúgy boltban vettem, ott pedig nem ilyen a csomagolása, hanem az E-vitaminos család standart címkéje van rajta.

braram
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 27.

Mintaként kaptam ajándékba, előtte nem volt kifejezett szemkrém a rutinomban, úgyhogy nagyon örültem neki. 5 ml-es, kb 3 hete használom minden este (és sokszor reggel is), de alig fogyott még belőle, Nagyon selymessé teszi a szemkörnyéket, és ráncaim ugyan nincsenek, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni, de szerintem a püffedtségen segít. Az ára miatt vacilálok még, hogy megvegyem-e majd a teljes kiszerelést, de szeretem használni.

Amadea
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 27.

Hmm... nem rossz ez, de nem vagyok vele megelégedve. A tubus vége felé járok, de a szemem sarkában lévő halvány vonalka csak visszatér. Ha nagyobb mennyiséget pacsmagolok fel belőle, jobban eltünteti, de, úgy érzem, a Cosrx esszenciája többet segít a szemkörnyékemnek, mint ez. Sűrű, testesebb krém, emiatt csak este használom. Érzékeny szemem-bőröm van, néhányszor sikerült bepislogni, de nem irritált. Tehát inkább placebónak vagy lelkiismeret-megnyugtatásnak jó (nekem), mint hatékony szemkrémnek. Ennyit az Anaconda szemkörnyékápolója is tud, mint ez az elvileg szemránckém kenőcske, azt még jobban is szerettem kenegetni, mert tudtam rá sminkelni és reggel lelohasztotta a duzzanatokat a szemem környékén.
Persze lehet, hogy ennyi pénzért nem érdemes többet várni némi hidratálásnál, de akkor ne azt írják rá, hogy "szemránckrém", még ha a krémmániások tudják is, hogy ránceltüntetés nem létezik, csak megelőzés. Súlyos ezreket nincs nagy kedvem kiadni szemkrémre, lehet, hogy a normál arckrémemet, az esszenciát és a The Ordinary hyaluronos szérumát fogom "csak" használni (hallom a háttérben a röhögést), tulajdonképpen minek nekem ezek mellé még egy kence?:D

Audi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 26.

21 évesen akkora karikák és ráncok vannak a szemem alatt, hogy már meg sem lepődök amikor 5-8 évvel öregebbnek néznek a koromnál. Nemrég fogtam bele a projektbe, hogy márpedig engem nem ilyen táskákkal fognak eltemetni.. s ennek a tervnek az alapját képzik a koreai krémek. (Amit mindenképpen ki szeretnék próbálni az a Petitfée szemtappancskái ) Elsőnek ezt a krémet rendeltem meg, mert úgy gondolom hogy a ráncok eltüntetése talán a legkönnyebb. Mármint a lila színt ,és a táskás megereszkedést maximum plasztikai sebész tudja kezelni, nem? Na, így 1500 huf áron azt kell mondjam megéri! Zselés átlátszó,szagtalan krém, ami a kisebb árkokkal egész jól megbirkózik, bár még csak három napja tesztelem, kellemes meglepetést okozott. Elég sokáig fent marad zsíros érzet utána, de mivel este használtam eddig így ez nem zavaró. Másnap reggel megkönnyítette a korrektor felvitelét, frissebb és kifejezőbb lett a tekintetem a megszokottnál. Tesztelem továbbra is, aztán majd jövök frissíteni.

berrythought
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. március 25.

Elég erőteljesen gyanúsítható azzal, hogy kihozta az ekcémámat, méghozzá agresszíven - pedig a Clinique dolgok általában nem szokták. Emellett még nem is hidratált túlzottan, ár-érték arányban végképp nem nyert nálam.