KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szemkrémek

culko
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 15.

Nekem felbontástól kezdve szétválik a krém, és valami vizes cucc folyik belőle először, mikor kezdem kinyomni. Ez nagyon zavaró. Kicsit csípi is a szememet, nem fogom újravenni. Annyira nem veszem észre, hogy bármit csinálna.

Kitsyke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 15.

Mar hasznalom egy jo ideje. Semmi extrat nem csinal a szememmel. De a termek azt igeri hogy "ellatja a szemet nedvesseggel,es hidratal" valoban ezt teszi:)

exhocmomento
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 14.

Édes kis semmiség, amire hatása alapján 3 csilit adnék, de az iszonyú szép összetevői, a vegánsága és a pénztárcabarát mivolta miatt megy a 4. Nagyon szerettem volna szeretni, de az a nagy helyzet, hogy a szemhéjam szemzug felé eső részén lévő ráncikákkal semmit nem csinál. Valami biztosan történik, mert beszívja a szemkörnyékem maradéktalanul, de értitek, pont azokat a kis barázdákat nem tölti fel, pont azt a funkciót nem tölti be, amihez a legnagyobb reményeket fűztem.

De amellett egyszerűen nem tudok, és nem is szabad elmenni, hogy az INCI mennyire pöpec. Wow, egy hidratáló, aminek a 2. összetevője nem a glicerin! És telis-tele van növényi hatóanyagokkal. :)

Irritálásról szó sincs, nem csíp, nem bánt, viszont ha a szemembe megy véletlenül, akkor elég sokáig kellemetlen homályos látást produkál, lévén testesebb krém. De erre nyilván az az egyszerű megoldás, hogy ne a szemgolyómra kenegessem.

Az igényes, vastag, sötétített üvegtégely valóban klassz, viszont maga a tégelyes megoldás annyira nem, mert ugye nem a legstrerilebb dolog folyton belepiszkálni. De erre is van megoldás, én például fültisztító pálcikával nyúlok bele.

Azt mondanám, egy próbát mindenképpen megér. Az egész csak annyi, hogy nekem ettől valami radikálisabbra van szükségem.

KezdoManias
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 13.

Végre elfogyott a "matrix" ugyanebből a termékcsaládból, így felbontottam az 5 ml-es termékmintámat. Pihe-puha, lágy, selymes krémzselét találtam a tégelyben, ami rögtön melegséggel töltött el - az esti kenekedés csúcspontja, amikor ezt a kis csodát a szemem alá kanyarintom. A hatásosságáról így néhány alkalom után nem nagyon tudok nyilatkozni - persze a totál kialvatlanság jeleit lehet, hogy ez (és a matrix...) tartotta, tartja kordában, és ezen vegyifegyverek nélkül még rosszabb lenne a helyzet. Ha másért nem is feltétlenül, de a "felhasznói élményért" nálam jár az 5*!

felhasznalovagyok
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 13.

Az újabb változatát haszánlom egy jó ideje (ugyan az a neve, csak van mögötte egy + jel), de sajnos semmi változást nem tapasztaltam. Az itt olvasott vélemények alalpján és a magas ár miatt többre számítottam. Az egyetlen pozítivum amit mondani tudok róla, hogy nagyon szépen lehet rá sminkelni, és első ránézésre úgy tűnik, hogy nincsenek benne a bőrre káros anyagok, szóval legalább rosszabb nem lesz tőle a helyzet (de jobb sem nagyon).
Ha valakinek kell egy jó hidratáló krém és van 22 ezer forintja amit hajlandó ezért kiadni, annak teljes szívvel ajánlani tudom, de csodát ne várjunk tőle.
Szeirntem csak két pontot ér a kicsi kiszerelés és az ár/érték arány miatt.

bendi13
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. december 12.

Nekem nagyon tetszik. 50% kedvezménnyel vásároltam meg a Glamour-napokon. Használat előtt betettem a hűtőbe 15 percre. A hűsítő hatása jólesett. Jól hidratál, viszont a karikákat nem igazán tünteti el.
Update:
Másodszorra használom és nekem nagyon bevált. Kellemesen bizserget.

gelus
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. december 12.

A szemkörnyék ápoló kellemes, zselés és egyben krémes állagú krém.
Sajnálom és egyben meglepő volt számomra, hogy illatos, mert a szem környékére szerintem senki sem szeret olyan krémet tenni, amiben illatanyag van. Én nem, az biztos.
Az állaga jó, hatását tekintve jól hidratál, de különösebb hatását nem tapasztaltam.
Ráncokkal nem csinál semmit (persze ettől a krémtől sem vártam, hogy úgy elbánjon a ráncokkal mint egy plasztikai sebész), az aprókat sem finomítja.
Ami a leginkább zavar benne, hogy tégelyes a kiszerelés......és nem csak ez, hanem akkor óriási 50 ml-s mint az arckrém.
50 ml-t képtelenség elhasználni lejárat előtt, másrészt csak a felirat alapján lehet megkülönböztetni a krémtől, tehát ha picit fáradtabbak vagyunk, simán mellé nyúlhatunk, és vagy ezt kenjük véletlenül az arcunkra, vagy az arckrémet a szemkörnyékre.
Szóval ezen én mindenképp változtatnék, és a mennyiség is elég lenne a szokásos 15 ml, esetleg jól és higiénikusan adagolható pumpás kiszerelésben.

MissSejla
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 11.

Kellemesen hűsít, reggeli puffadt szemre tényleg jo. Viszont telre nekem nem hidratal elegge, szaraz az a szemem alattt a bőr ha teszek ra korrektort igy most ujat keresek telre. Ha melegebb idolesz visszaterek hozza.

mpetra9111
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 11.

Sajnos nem vált be. Nem éreztem hogy ápolna, sőt.. A karikáimon sem segített és még erősebben látszódtak tőle az apró ráncaim. Nap végén alig vártam hogy hazaérjek és bekenjem a régi krémemmel a szemkörnyékemet. Mentségére legyen, a párom is használta és szerinte jó cucc :D

Szntagi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. december 10.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. december 10.

A szuper száraz arcomra nekem bevált, szeretem az állagát, jol es hamar beszivodik, nincs különösebb illata. Mar többször ujra vettem