KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

mucoka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 16.

Nagyon szeretem mert nem pattog ki tőle a bőröm! Havonta egyszer bőven elég ha gyors átmegyek a lábamon.

Doll66
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 16.

Megérkezett az Ebay-ről, és sajnos, nem működik, csak világít :( Pedig nagyon vártam.

bibuska
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 15.

egyszer nagyon olcsón vettem külföldön, nekem nagyon bevállt. Nincs göndör hajam inkább az hogy sok van és össze vissza állnak, de elég ha egyszer át vasalom már kb tü egyenes. Már megvan 4-5 éve és imádom, még most is ugyanúgy vasal mint ahogy amikor megvettem. Remélem pár évet még kibirunk!!

Doripipacs
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 15.

Évekig (pontosan 4 évig) használtam ezt a készüléket, ezalatt az idő alatt másodjára romlott el, ami az én megítélésem szerint gyors amortizálódás. A romlás után rendeltem új fejet, és akkor visszaállt a teljesítmény, de nagyon hamar romlani kellett (tehát ez a két év is inkább szenvedéssel telt). Egy töltés után az üzemidő radikálisan csökkent nekem, végén már extrém rövid ideig bírta - töltött 1 órát, működött 3 percet. És ez a 3 perc ennél a gépnél nem túl sok...További gondja még, hogy én nem tudtam rendesen tisztítani, van egy olyan kis része, ahova nem fér be a fésűcske, és ez nagyon bosszantó. A vezeték nélküli használat nagyon kényelmes, de nyilván ha ehhez nem szoktatom hozzá magam, akkor gyakorlatilag örökéletű epilátorom lenne (mint a régi típusok, amik természetesen most is működnek). Finomabban dolgozik, mármint szebb érzés ezzel epilálni, mint egy régebbi típussal, azonban most, hogy másik márkára váltottam, e tekintetben nem kiemelkedő. Az új tapasztalás után jobban látom ennek a készüléknek a problémáit, pl. hogy azért egy felületen többször kell végigmenni. Az alapfejet használtam mindig csak, és vizesen nem nagyon próbáltam ki, nekem arra valahogy nem volt szükségem.

bibuska

Magic Hair Kapszulák mellé kaptam ajándékba, nagyon szeretem. Sok hajam van és mindig kínlódás volt megszárítani a hajam.. de szerencsére ez megváltozott, azt vettem észre hogy sokkal gyorsabban szárad a hajam és nem áll össze vissza szárítás után. Nekem bejött :)

Futureline
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 15.

Eloszor is leszogeznem hogy a Remington hajvasalok a legrosszabbak es a leggagyibbak. Az uzleti eletben nyilvan sikeresebb a ceg mint az eloallitott termekek hasznavehetosegeben. Ez a Magyarorszagon lassan egyeduralkodova valo de minosegben siralmas gyarto lassan ellepi az uzletek polcait. Mindenhol Remington. En visszavittem ezt a hajvasalot is, es nem veszek tobb Remingtont. Tulmeretezett, nehez, 200 C°-on vasaltam a hajam es olyan volt a hatasa mintha 230 C° tettem volna. Tulmelegszik. Eros nyomast kell kifejtenem hogy a lapjai osszezarodjanak(ennek legalabb osszeernek es nem marad res kozottuk ellentetben sok mas Remingtonnal). Es ez a mese :) A hő hatására aktiválódó kondicionáló E vitaminban gazdag marokkói argánolaj hidratáló összetevőket tartalmaz. Akit ezzel el lehet altatni, annak tovabbi szep almokat!

Rita25
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 14.

Tökéletes

estokani
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 13.

Hihetetlenül jól tisztít. A full sminket is pikkpakk leszedi és a vattakorong utána makulátlanul tiszta marad. Nagyon boldog vagyok, hogy sokkal kevesebb szemetet termelek sminklemosás címén! Puha, tiszta bőr az eredmény, és az orromnál lévő egyébként nagyon nehezen kordában tartható miteszerek száma drasztikusan lecsökkent, mióta ezt használom. Teszem hozzá úgy, hogy nekem az olcsóbb változata van meg.

Jeanette88
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 11.

Ez a 2. ilyen elektromos fogkefém, az elsőt 3 év alatt kivégeztem sajnos az én hibámból mert nem vettem le minden alkalommal a fejet és nem mostam ki. :(
De mivel tökéletes volt, újra ez mellett döntöttem. Ár-érték arányban megfelelő. a kesze-kusza fogaimhoz jól hozzáférek vele. Ha ez is legalább 3 évig hű társam lesz nekem megérte az árát.

doboslexi
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 8.

Az ára egy kissé borsos, de én azt gondolom, hogy teljesen megéri. A gőz funkció maximálisan azt nyújtja, amit mondanak róla. A hajam pár használat után is egészségesebbnek tűnik, lágyabb, nem száll és egész nap egyenes marad. A göndörítés nagyon egyszerű vele - nagy segítség hozzá a szilikon fogókák, szépen siklik a hajon, nem húzza - én a göndörítést a fésűk nélkül végzem, mert azzal egy kissé húzza a hajat, de vasalásnál a fésű nagyon hasznos. Nekem még meg kell szoknom, hogy a külső oldala is melegszik, mert az előző hajvasalóm nem ilyen volt, de meg lehet szokni :)
Mindenkinek bátran ajánlom!