KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

zsofi207
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 17.

Alapból szögegyenes hajam van és szeretem feldobni "beachy waves" hullámokkal. Nem bonyolítom túl, felkötöm copfba a hajam a fejem tetejére és nagyobb tincsekre szétválasztom majd azokat feltekerem a hajsütővasra és még melegen kicsit felcsatolom, hogy úgy hűljön ki. Kis fixálás, kiengedem és kész is! :-) Általában 4 napig benne marad a hullám, pedig rohanok, jövök-megyek, edzés, fürdésnél a pára, éjjelre összekötöm,..úgyhogy nekem nagyon tartós, ami számomra minden alkalommal hihetetlen! :-) Ezúton is köszönöm a sok véleményírónak, mert ezek alapján esett a választásom erre a vastagabb átmérőjű göndörítőre és imádom, kedvencem!

Agiiiii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 17.

Visszaszívom. Most vettem egy hiperszuper, 50 rugós Braunt és ez jobb nála. Oké az halkabb, fájdalommentesebb, de csak eltépi a szálakat, nem húzza ki az aprókat. Utána átmentem ezzel az alig érintkezőssel és mindent kiszedett, bababőr lett.
Csak ne menne tönkre hamar, illetve 2 évig bármennyiszer visszaviheted... Mert jó gép.

Anno 5 éve akartam venni egy epilátort, a Braun egyik típusú gépét ki is néztem magamnak. Viszont a Tescoban nem volt...
Így megvettem ennek egy továbbfejlesztett változatát. Egy évet bírta csak, már az elején sistergett és eltépte a szálakat. Akkor hanyagoltam egy ideig, majd visszavittem garanciálisan. Alig használtam 10-szer.
Na ekkor elkövettem egy hibát, hogy kaptam egy utalványt, mert javítbatatlan volt, én meg hülye megvettem rajta ezt a gépet, mert kellett valami.
Akkor vásároltam meg ezt. Nagyon hangos, de viszonylag jó volt. 1 évig se bírta, mert már elkoptak a csipeszek és nem húzta ki a szőrszálakat. Nem vittem vissza, mert már elegem volt, illetve mit mondjak, nem tépi a szőrt, mert igazából az lenne a feladata. Házilag megjavítottam ősszel, kicseréltem a csipeszeket, nagyon jó lett, de most a vezetéke nem akar érintkezni, készülök venni hozzá.
Olcsó, könnyű gép, az biztos. Viszont hangos és nagyon hamar tönkremegy, azt hittem csak én fogtam ki ilyet. Viszont mindenképpen jobb volt a továbbfejlesztet változatánál. A 2 évig garancia sem utolsó szempont, kell is. Én n vennék epilátort, meg ilyet garancia nélkül.
Bárcsak anno felültem volna a buszig és nem Philipset veszek.

Agiiiii

Fel van nyomva itt, mert sokan tesztelésre kaptak, 2, 5 éve a trnd, tavaly valaki más tesztelte.
Gyűjtöttem rá, nagyon szerettem volna. Erre az első benyomás, hogy szőrösen küldték ki, valakinél már volt.
Oké, fénykép, panaszlevél, majd tisztítás és fertőtlenítés. Mivel hónapokig gyűjtöttem rá és nem akartam kipróbálás nélkül visszaküldeni, kipróbáltam. Halk, tízszer halkabb, mint a régi.
A fejeket ki sem próbáltam, a maszírozó csak zavar, a világítás se használ nekem, inkább napnak fordítom, úgy jobban látni. Viszont alig szed ki valamit, nagyon sokat otthagy, illetve eltépkedi a szálakat. Majd fogtam magam és átmentem rajta az ötéves, megkopott, vezetékje alig érintkezős, 7.000 forintos Philipsel és kiszedett mindent, gyorsabban is. Az összes apró, eltörött szálat, amit otthagyott.
Pozitívum, hogy halkabb és tényleg nem fáj vele annyira, az tény. Viszont nekem többet ér, hogy ne törje el a szálaakt és kiszedjen mindent. Mert ez lenne a lényeg.
Arról meg az Emag tehet, hogy szőrösen kaptam... Brrrrrr.....
Visszaküldöm két okból is, nem éri meg az árát.

Niki9494
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 17.

Nekem használ!
A kis masszázs görgökkel (vagy mi az) szerintem jobban faj a használata és kevésbé hatásos úgy a gép, több időt vesz igénybe ha fel tettem rá.
Lábon próbáltam ki ott nagyon fájt mert előtte borotvaltam már egy ideje nem voltam hozzászokva a kitépés érzetéhez mint pl intimen és karon. Ott nem volt vészes.
Szerintem jó kis gép, de várd meg a leárazást mert az ára borsos.
Az enyémhez adtak 8 kiegészítőt, amiből az egyik az elemes bikini formázó amit sosem fogok szerintem használni de ha valakinek hasznos várjon a vásárlással mert hamarosan jön az új akkus változata is a csomaghoz( média marktban mondtak)
Nem hagyott az epillator maga után kósza szálakat max ami extra vékony baba szál (combon) azon többször at kell menni.
Kis méretű szálakat is szépen vitte.
Nekem bejön!

anitaa17
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. április 17.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. április 17.

Megvettem, de aznap vissza is vittem, pedig az itteni pozitív vélemények hatátására vásároltam meg. Használat előtt alaposan megfésülködtem, ennek ellenére minden egyes húzásnál megakadt benne és húzta, tépte a hajam. Egyenesíteni meg nem igazán sikerült neki, ráadásul szerintem az egész hajsimítónak nagyon gagyi hatása is van. Azért vettem meg, mert hajvasalót és körkefés fejű hajszárítót is használok, amikkel tökéletesen egyenesre tudom csinálni a hajam, viszont azt gondoltam lustább/rohanósabb napokra jó lehet ez a kefe is, de nekem óriás csalódás volt. Lehet más ügyesebb, vagy az én hajamhoz nem való, de engem meglep, hogy a többség 5 csillagosra értékelte :)

Hecate
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. április 16.

Az itteni jó vélemények alapján vettem meg és számomra megbízható, kiváló, biztonságos és főleg fájdalommentes készülék. Remekül dolgozik. Köszönöm szépen, hogy ajánlottátok. :o) Mivel 3mm-re is vág az én IPL-es szőrtelenítő készülékem használata előtt ideális lesz :) Szeretem. Külön öröm, hogy jóval olcsóbb más trimmelő készülékeknél, elemmel adják és a magyar részű használati leírása is érthető (egyébként a csomagolás papírlapjába van rejtve a leírás). Annyira elégedett lettem vele, hogy vettem magamnak tartalékba is. Ha valaki most kezdi a szőrtelenítést kezdő kozmetikai borotvának tökéletes lehet. Kell némi türelem hozzá, ám klassz szépítőtárs lehet. (A használati útmutató szerint 8 éves gyerek vagy szellemileg csökkent képességű egyének is használhatják olyan biztonságos - ezt azért írom hátha valakinek hasznos lesz.)

Hamarv
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 16.

Egyszerűen imádom, finom és puha a bőröm utána. Hetente kétszer használom, a kozmetikusom javallatára és nagyon szép egyenletes az arcbőröm tőle.Body shop pakolást használok utána és a szokásos esti arcápolási rutinomat ordinary termékek. a kis kütyü is állandó tagja lesz a regimentnek, mert sosem volt még ilyen szép és egyenletes az arcbőröm.

NyusziCsiga
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 16.

Édesanyámnak volt otthon, én csak kipróbáltam de az előző vélemyénnyel egyet értve avval használtatnám egész nap aki tervezte... egyáltalán nem ergonómikus, volt hogy majdnem kiesett a kezemből...
A rövidebb szőrszálakat ki se tépi.
Borzalmas.. ><

NyusziCsiga

Nem tudom hogy csak az enyém volt hibás vagy mind ilyen de egy idő után használat közben hihetetlenül elkezdett melegedni, egyszer meg is égetett. És a szőrt sem szedte ki teljesen egy csomó helyen csak eltépte.
Elég hangos kis gép.

Szuzka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. április 16.

Megemeli a pilláimat,sokkal jobban mutat rajta a szempillaspirál.Ha több időm lenne hajnalban,gyakrabban használnám,de ez nem a termék hibája!