KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

Nixiii
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 20.

Nagyon szeretem! 1-2 nagyobb pattanás csak mikuláskor szokott kialakulni, de amúgy meg nagyon sok a mitesszerem + tág pólusok. Használtam egyfajta arctisztító géllel, de kicsit buta voltam. A cucc géles állagú volt, kb egy kicsivel többet használtam belőle, mint egy borsónyi, de ugyebár nem habzott. Ebbe beletörődtem, viszont nemrég egy kicsit többet sikerült nyomni belőle. A vizes kefe + a picit több, mint egy babnyi mennyiség meghozta a hatását. Habzott és a pórusokat is jobban tisztította. Amúgy tényleg nagyon jól radíroz. Hiper szuper érzékeny a bőröm, a legkisebb érintésre is olyan vörös, mintha a kozmetikus nyomkodta volna, de ennek a legdurvább keféje sem "bánt". És tényleg olyan sima lesz a használata után a fejem, mint egy bowling golyó. Szóval tényleg szeretem.

gini88
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 20.

Nagyon örülök, hogy végre rászántam magam az elektromos fogkefére, tényleg sokkal alaposabban tisztít, mint a hagyományos. Előnye még, hogy míg a manuális fogkefét 2 hetente taccsra vágtam (szétterült bármilyen márkát is vettem), addig ezen 1 hónap alatt semmi deformálódás nincs. Napi 2x-i fogmosás mellett 6-7 napot bír ki az akksija, ami szerintem szuper.

Shinejuci
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 19.

Egyszeruen imadom. Termeszetes hullamokat csinal ne varjon senki tole porcelan baba loknikat. Viszont negyed ora alatt szuper frizuram lesz,pedig nagyon sok hajam van. A kupvasammal 40perc...ennyi idom pedig nincs a baba mellett

Szane
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 19.

Az arctisztító része nagyon kellemes, én szebbnek, kisimultabbnak látom az arcom.
DE igazán az epilátor miatt vettem meg. Azt tapasztaltam, hogy a vastag, rövid szőrszállal nem boldogul, már a bajusznál se. Meg kell várni, hogy hosszabb legyen, akkor viszont eredményes a gép. Az államon teljesen hatástalan, abszolút nem hozza a várt simaságot akárhogy forgatom, inkább csak eltöri a szálakat. Sajnálom, mert sokat vártam tőle, pláne az értékeléseket olvasva.

UPDATE: Minden héten használom és nálam nagyon gyorsan elemet kell cserélni benne, így sokkal jobban örülnék, ha akkus lenne. Amikor merül az elem, szó szerint akad a bőrön és tépi a szőrt (fáj!!!), elemcsere után nincs gond, de azért ennél hosszabb használhatóságra számítottam.

Roxxy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 19.

Szuper készülék,jó áron!Öröm a használata :)

ccp
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 18.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 18.

15-ért rendeltem a selfridgestől és nagyon-nagyon tetszik. Erno Laszlo detoxifying cleansing olajával használom és utána nagyon puha és sima lesz az arcom és nagyon tiszta

barbiii_sz
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 17.

3 hónapja használom napi szinten, elsőre szokatlan volt, hogy nem a fejek forognak, hanem maga a kütyü rezeg. Két fokozat van rajta, az egyik enyhébb, míg a másik erősebb rezgést eredményez. A erősebb fejen tényleg valamivel durvábbak a sörték, de nem sokkal erősebb az sem, viszont az érzékeny bőrre való fejen puhák, én szinte csak azt szoktam használni. Amit viszont napi szinten használok az az "érzékeny fej", sokféleképpen kipróbáltam már, de legjobban úgy vált be, ha langyos vízzel megmosom az arcom, ezután teszek az arclemosómból a bőrömre, de nem mosom le, hanem benedvesítem a kefét és azzal együtt tisztítom meg az arcom. Nagyon tiszta, egyenletes, hámló részektől mentes és puha lesz utána a bőröm, a pórusokat maradéktalanul sajnos messze nem tisztítja, de az ilyen készülékek állnak legközelebb ahhoz, hogy valamennyire megtegyék. Egyébként a pattanások ellenére is sokkal simább a bőröm tőle, mert azokat is valamennyire leradírozza. A kefe könnyen tisztítható, még most is olyan, mint új korában és a készülék mérete sem túl nagy, így akár utazáskor is magunkkal vihető. Ha épp nincs kedvem használni egy napig (nagyon ritka eset), rögtön megérzi a bőröm, szóval tényleg napi szinten be van vetve, kivétel amikor arcradírt használok, mert úgy a kettő együtt már sok. Sminket önmagában nem ezzel szoktam lemosni, hanem csak azután használom, de ez is jól mutatja a hatékonyságát, mert miután nekem úgy tűnik, hogy mindent eltávolított a sminklemosó, utána használom ezt az arctisztítót és a keféjén látszik, hogy még alapozós, szóval általa lesz maradéktalanul tiszta az arcom, a pórusokból is kitisztítja az alapozót.

Nagyon szeretem, ennek ellenére akkora különbség nincs közte és mondjuk a Rivel de Loop készüléke között (azt használtam előtte), hogy a 7 ezres árkülönbség indokolt legyen. Emiatt vonok le egy csillagot, mert túl drága.

Ettike
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 17.

Majdnem 10 éve használom, és imádom! Régebben többet használtam mint mostanában, de még mindig szuper.

Ettike

Lassan egy éve hogy ezt használom, és imádom! Sokkal tisztábbak lesznek tőle a fogaim, nem lesz érzékeny tőle a fogínyem és kényelmes a használata is. Férjem szkeptikus volt eddig, de most kapott ő is egy ugyanilyen elektromos fogkefét, és láss csodás, kellemesen csalódott, imádja! :)

borntobe
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 17.

Ajándék ilyen áron, de azért nem egy holy grail. Csak fizikai radírozást tud, amit a magasabb árkategóriás arctisztító kütyük ( pl a Braun) tudnak, a szennyeződések "kivibráltatása" a pórusokból, na az neki nem megy. Nem használom túl gyakran, hiába puha tapintású mindkét fajta feje, nekem picit erősen dörzsizik. Inkább krémes lemosókkal komfortos használni.