KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

anyyyca
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 22.

Szerintem nagyon jó ez a hajsütő. Van vékonyabb kúpvasam is, de ha nagyobb hullámokat szeretnék, ezt vetem be. Napokig tartó loknikat nem kell tőle várni, de betartja, amit ígér - 24 órás frizurát. Gyönyörű, csillogó hullámokat varázsol, amik kis hajlakkal fixálva egész nap lágyan omlanak alá. Örülök, hogy megvettem!

SimonKrisztike
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 22.

Szó_szó... 😑nyáron vettem a sok jó vélemény alapján, azóta próbálkozom vele. A második Remington hajvasalóm amitől nem dobtam hanyat magam. A régebbi Babyliss hajvasalóm sokkal szebb végeredményt ad ionos technikával. Sokkal vékonyabb így jobban hozzáférek a tincseimhez.
Ezzel a Remington hajvasalóval fél-óra alatt visszaugrik az "éppen hogy csak hullámos hajam" hiába húzom ki a hajam hajszárítás közben és használok hővédő szert is.
Szóval nem egy nagy szám. Sokkal olcsóbban lehet jobb hajvasalót venni, ennyiért pedig inkább egy professzionálisabb darabot...

nyisike
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. január 22.

Már 3 éve használom. Sosem gondoltam volna, hogy egy hajszárító javíthat a hajam minőségén, de ő rá a bizonyíték. Az tény, hogy a készülék magában elég nehéz, de meg lehet szokni. Vállig érő hajamból derékigérő lett, amit ennek a hajszárítónak köszönhetek.

ami2015
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 21.

Karácsonyra leptem meg magam vele, a foreo saját oldaláról rendeltem nagy, karácsonyi akció keretein belül jó áron, ez vett rá az elhatározásra. Előtte számos videót, véleményt, leírást megnéztem, elolvastam róla, úgyhogy elég nagy elvárásokkal vettem meg. Lassan 1 hónapja használom és nem adnám semmiért se: :) Semmilyen bőrradírtól, hámlasztótól nem volt még ilyen sima, puha az arcom, mint ettől már a 2. napon. Emellett nagyon tetszik az egyszerűsége, nincs kefe, amit cserélgetni kellene, sokkal higiénikusabb, egyszerű a tisztítása, jó megfogni arctisztítás közben. Több videóban hasonlítják a hasonló, szilikonos kézi arctisztító keféhez, nos semmi köze hozzá szerintem, volt olyanom is, semmit nem ért ehhez képest.
Nagyon ajánlom! Aki gondolkodik rajta, ne várjon és próbálja ki, mert nem fogja megbánni.

DianeD
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. január 20.

Még novemberben szúrtam ki a Rossmannban, és egy kis véleményolvasgatás után a Krémmánián úgy döntöttem, hogy ennyiért muszáj megvennem. Meg is leptem vele magam rögtön, azóta elválaszthatatlanok vagyunk. Az első három hétben napi szinten használtam, és nem értettem, hogy az itteniek miért írták azt, hogy a napi használat sok volt nekik. Na, három hét után én is észrevettem, hogy kezd egyre szárazabb lenni a bőröm, noha rögtön használat után még puhának tűnt, pár óra múlva már éreztem, mennyire száraz, hiába kentem rá egy kicsit vastagabb réteg hidratálót. Azóta heti 2-3 alkalommal használom a puha keféjét, és így tökéletes. Az egyetlen negatívum, amit fel tudok hozni, hogy ha egy pontban több pattanásom is van, nem segít, csak ront rajta. Azt figyeltem meg, hogy másnap még több pattanás kijön abban a pontban, szóval a jelenleg pattanásos állam elkerülöm vele.
Ennyiért tényleg ajándék, ajánlom!

dunaimano
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 20.

Születésnapomra kaptam ajándékba, de már szerettem volna egy ideje venni. Első elektromos fogkefém, azóta is ezt használom, teljesen meg vagyok vele elégedve. Puha fejjel használom, szépen tisztítja a fogaimat. Minden nap használom.

Jelizz
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. január 20.

Mar ilyenunk van otthon regota amit nagyon szeretek! De most karacsonyra enis kaptam ugyan ilyet annyira jo! Szep lesz utana a hajam, megbizhato, megfizetheto!

Jelizz

Meg 2 draga eleg dragan vettem mert kellet egy uj es jo hajvasalo. Igenyes kis csomagolasa van es tasak is jar hozza. Nem bantam meg, kellokeplen tudom szabslyozni a hofokot, hamar melegszik. 1-2 hajvalasaig puhabb es fenyesebb lett a hajam, utana szerintem lekopott a vasalo reszrol a bevonat es mar nem ugy vasalt. De en nagyon szeretem, ha ujat kene vennem csak a Remington! Es a hajszaritom is Remington. 🙂 egy jo hajvasalo, de csodat nem tesz.

whitemerci
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 20.

Kb.1 éve van meg, de lehet kicsivel kevesebb :). A 3 kefefej közül kettőt sűrűn használom, hetente minimum. A durvább, erőteljesebb szőrű fejet arcradírozáshoz, még szemcsés állagú hámlasztó arcradírok bemasszírozásához is. Általában száraz vagy ritkán csak nagyon-nagyon enyhén nedves bőrfelületre kézzel viszem fel, és osztom el a bőrradírt, majd ezzel a kis pulzálós durvább kefefejjel, körkörös mozdulatokat masszírozom bele még jobban a bőrbe, majd legvégül bő vízzel mosom le. A puhább keféjű fejet habzó arclemosó használatakor vetem be, ott is enyhén benedvesített bőrre kézzel viszem fel, és a puhább sörtékkel habosítom fel, körkörös mozdulatokat végezve. Igazán kellemes érzés a bőrnek, és ténylegesen tisztább, és szebb eredményt produkál, mint bármi más :). Finom, puha, egységes bőrfelületet képez, olyan lesz az arcbőr, mint a baba popsija. A harmadik szivacsos fejet, kényeztetésre, akár krémek, vagy krémes állagú termékek bemasszírozására lehet a legjobban használni, én ezt nagyon ritkán használom. Nem használok sem az arclemosó felhabosításához, sem a bőrradírhoz sok vizet, ezért nekem egyáltalán nem folyik be a víz az elemekhez. Ha nagyon fel van hígítva az arctisztító, akkor a kefe sem tud annyira nagyon hatékony munkát végezni szerintem, és úgy el tudom képzelni, hogy az elemekhez befolyik a víz. Én meg vagyok elégedve ezzel a bőrtisztító kefével, nekem megérte megvenni. A hozzá adott lemosókat én nem nagyon szeretem, kipróbáltam, de nem igazán tetszenek.

SuicideCandy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 20.

Kedvenc hajvasalóm volt. 6 évig nyúztam, míg megadta magát. 140 fokon is szépen kivasalta a hajam. A mostani Remington Pearl hajvasalóm min. 170 fokon képes ugyanerre, pedig vékonyabb szálú lett a hajam. A lapjai szépen összeértek, ezért alaposan simítottak. Hiányzik. :/