KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

vadvirag919
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 19.

Akciósan sikerült hozzájutni, és végre lecserélni az ósdi 5 ezer forintos semmitérő, égetős, tépkedős Philipset. Ég és föld a különbség. Ha ezt valaki előbb mondja, nem kínzom magam évekig...
Kezdjük ott, hogy ennek dupla feje van (sok sok csipesszel) - át kell menni ezzel is többször persze, de 1. valóban kiszedi a pici pihéket is, 2. nem tudom hogyan, de a másikhoz képest én csak bizsergést érzek. Elég nagy a fájdalomküszöböm, de ciklus közeledtével a másikat nem tudtam használni, időzíteni kellett, mert annyira fájt a lábszáram is. Ez? Mintha kicsit zsizsegne, ugyanabban az időszakban. Fantasztikus. Ráadásul, tusfürdőt téve a fejbe habosítja és ilyen nedves-habos módon is használható, hát komolyan élveztem az epilálást. :D :D Zuhany alatt még nem próbáltam, de azt is lehet mert aksis és vízálló. Milyen 21. századi! Jól bírja az aksi, egyszer mentem végig teljesen (lábak végig, hónalj), egyszer csak lábszáron, és nem jelezte, h lemerült volna. Elvileg 30 perc használatra elég, de mivel sok a csipesz gyorsabban végez. 1 óra a töltési idő.
Zajszint szempontjából is jobb, lehet mellette tévézni, a másiknál a saját gondolataimat sem hallottam...
Mosni szintén könnyű, folyékony szappan a fejbe, elindít, öblít, kész.
A legjobb része pedig: mivel nem szaggat, nem éget meg a túlmelegedéssel, hanem szép simán megy, 1-2 óra után nem látszanak a pöttyök (termálvíz spray-t használok ugyan utána, de előfordult ennek ellenére, hogy másnap is túrórudi kinézetem volt).
Borotva fej járt hozzá trimmelővel, valamint egy érzékeny bőrre való sapka, utóbbit igazándiból nem kell használnom, magában sem vészes a dolog. Előbbi szépen teszi a dolgát. Hiányolok ugyan egy szűkítő fejet bikinivonalra, de hát így jártam.
A lámpa nem rossz, meg kell szokni, utána örül az ember, hogy van, pláne ha vakegér mint én.
Nagyon megtetszett a márka, jól össze van téve a gép, minőségi hatása van, szépen ciripelnek a csipeszek, nagy a választék színben (naná! fontos!) és extrákban, amihez képest az ára nem olyan nagyon vészes. A kialakítás is ergonómikus, billenő fej, jó megfogni. Elsőre kicsit bumszlinak éreztem, illetve hónaljon nem annyira nagyon kellemes a mérete - ez egy nagyobb gép, szintén meg kell szokni. Mivel már a lézeres szőrtelenítés volt terítéken a bőrproblémáim miatt, amik ezzel mérséklődnek, én 5-nél több csillagot is adnék neki.

vadvirag919

Play verzió van meg, akciósan jutottam hozzá. Hátrány: nem cserélhető a fej, elvileg 6 hónap után kuka. Szeretném, ha elmagyarázná valaki, hogy ökológiai szempontból emiatt mégis miért van mindenki oda a foreoért? Ahogy néztem, nincs beváltás, kaptam kupont a következő vásárlásra, de sehol nem írták, hogy visszaveszik a gépet és újrahasznosítják. Unszimpatikus ez a hozzáállás.
Amiért mégis megvettem: szilikon kefe a hagyományos mellett. Amióta ezt használom egyszer sem vérzett az ínyem... Patthelyzet.
Egy fokozata van, elsőre olyan mintha ráznák az agyamat, pár használat után már kellemes. Tetszik, hogy a hagyományos formát megtartották, de közben elektromos. Vízálló, másfél/két hónapja megy ugyanarról az aksiról. Úgy érzem jól tisztít, és a lélektani hatása is kiváló, újra van kedvem fogat mosni. (Ha a legpuhább szőrös is annyira bököd, hogy folyik a vér az se nem kellemes, se nem higiénikus ugye...)
Szóval csak azért nem vagyok teljesen elégedett, mert zavar az, hogy nem cserélhető a feje és bár működne, ki kellene dobnom. Teljesen totálisan logikátlan. Persze értem a cég koncepcióját, csak marhára zavar a termelődő veszélyes hulladék, a tudat, hogy ezzel bizony én is ásom tovább a gödröt. Másrészről hasonló szilikon fejű fogkefe nincsen a piacion, én legalábbis biztosan nem találkoztam ilyennel, pedig az ennyire érzékeny ínyre más nem jó. Természetesen tovább fogom használni mint az előírás, majd meglátjuk mi történik.

kovacsnikoletta92
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 18.

Én az egyik tesóját, a BRE650-et vettem meg, amihez 8 kiegészítő van (bőrsimító sapka, borotvafej, testradírozó kefe, hámlasztó kefe, masszírozó fej, kettő szűkítő sapka, masszírozó sapka epiláláshoz), nagy akció volt az egyik online webáruházban és 32 ezer forint helyett 10 ezer forintért jutottam hozzá, úgy gondoltam ez így kihagyhatatlan ajánlat :)
A borotva fej szerintem nagyon szuper, a masszírozó is jó, bár azt nem igazán jut eszembe használni, a többi kellekék jóformán fölösleges.

Az első epilálásomkor nagyon fájt, mindig is borotvát használtam, így ezen nem lepődtem meg, illetve 2. töltésre tudtam csak végezni a két lábszárammal.
A gép nagyon kézreálló, könnyen kezelhető és a kis megvilágító fény egyszerűen szuper. Amit furcsálltam, hogy voltak olyan szőrszálak, amiket vagy egyáltalán vagy 3-4 áthúzásra szedett ki.

Október óta használom folyamatosan mindkét lábszáramon, a karomról már leszoktam, mert nagyon fájt. Összességében azt vettem észre, hogy ott hagy egy-egy szálat, hiába megyek át többször is a területen, illetve a benőtt szőrszálak, de azt egy tű segítségével könnyen ki tudom húzni a bőr alól.
Kipróbáltam az arcomon is, a szűkítő sapkák semmit nem érnek, csak megnehezítik, viszont nekem utána nagyon nagyon begyulladt a terület, így ezt is hanyagolom.

A lábamon jól teszi a dolgát, de az igazán érzékeny területeket (hónalj, bajuszka, comb) nem fogok kipróbálni. A borotvánál ezerszer jobb!!!! :) Bár nem vettem észre, hogy kopna a szőr a kezelt területeken. A lámpája szerintem nagyon praktikus és jól meg is világítja a területet, főleg, hogy én mindig a kicsit sötétkés zuhanyzóban használom. Gyorsan tölt és kábel mentes, tökéletesen kézbeillő kialakítás.

kovacsnikoletta92

Update: fél év után úgy érzem, hogy picit veszített az erősségéből, egy 'villantás' helyett mostanában inkább már 2-t szoktam.

Egy nagyobb lámpát akartam megvenni, de a DN online chaten az eladó lebeszélt róla, hogy otthoni használatra tökéletesen elég lesz ez a lámpa is. Nem bántam meg, hogy ezt választottam, nagyon jól teszi a dolgát, könnyen tárolható és használható.
30mp az alap működési ideje, elméletileg a rétegek kötésére elegendő az egy 'villanás' is, de én kettőt szoktam a biztonság kedvéért. Az egyetlen hibája, hogy nem fér be alá az 5 ujjam együtt.

Petrappp
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 16.

Nagyon klassz kis készülék, már régóta megvan. Eleinte drágább arctisztító készülékeket néztem, és akkoriban láttam meg ezt, és annyira jó árban volt, hogy megvettem. Mindkét féle kefe elég puha szerintem, kicsit féltem, hogy a fehér sörtés durva lesz, de nem az. 2-3 hetente használom csak, óvatosan, nem rányomva a bőrömre, nagyon szépen tisztít így is. Nagyon megéri az árát.

Inumyra
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 15.

Tökéletes!
Eddig 2 arctisztító készüléket használtam, melyek nem váltak be. Amerikai és koreai márkát is próbáltam, de hosszútávon nem működött a szerelmünk. A bőröm nagyon, nagyon, nagyon érzékeny, zsíros vízhiányos, + felnőttkori hormonális aknéval küzdök már 4 éve. Így elég macerás bármilyen eszközt is használni az arcomon, mert az átlagosnál jóval fokozottabban reagál a bőröm bármilyen változásra. Eredetileg nem is Foreo készüléket szerettem volna, hanem Philipset, de visszatartott annak a szerintem túlságosan magas ára. A Luna-ról már hallottam (Youtube) de nem is tudtam, hogy kapható Magyarországon is. Anyukám találta nekem ezt a kis csodát, a színe, alakja, kialakítása rögtön megfogott. Már használom 2 hete, így van némi tapasztalatom.
Ennyire kíméletes de hatékony tisztító készülékkel még nem találkoztam. Igazi élmény használni. :) Nem fröcsköl mint az előző készülékeim, nem radírozza le túlságosan a bőrömet, ugyanakkor jól lehozza a sminkmaradványokat is. Enyhén masszíroz is. 1 percig kéne használni, amit sosem bírok betartani, mindig sokkal tovább csinálom (kíméletes arclemosóval ami nem szárít!) mert annyira jó érzés. Én egyébként az Alzától vettem meg, kedvezményes kuponnal, így olcsóbb volt mintha a Foreo oldaláról rendeltem volna. :)

Ad-Namah
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 15.

!!!!! Csodálatos. Egyszerű használni, és segített a lábamon amin már a bőr gyalu, aztatas és a többi balea bőr simító stb termék se segített. A legerősebb fejjel kezdtem, mert ráfért, de mindent levitt. Az elem elég gyenge, így érdemes tölthetőt belevenni, de ez a gép 1-3 alkalom után behozza az árát.

Reni666
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 15.

hangos ..az biztos ..nekem valahogy nem vált be ..
.alig akarja leszedni a szört , de legalább nem irritál ,.

Hecate
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. június 15.

Nagyon szeretem ezt a kis készüléket. (Olyannyira, hogy még egy példányt beszereztem belőle - azt csak utazáshoz.) Könnyen, gyorsan, fájdalommentesen teszi a dolgát. Bár rúzskülsejű nagyobb egy rúzsnál (olyasmi, mint egy hengeres tégelyű alapozó, vagy kisebb üvegű parfüm), de kozmetikai táskába, közepes ridikülbe, egyes ruhazsebekbe így is szépen elfér. Őszintén mondom még nem volt ennyire sima az állam, jobb az apró pihék nélkül, de egyéb termékekkel mindig maradt ott valami, vagy érdes lett a bőröm, vele ez megszűnt. :o)

A két készülékemből az egyiknek mikor széthúzom a fedele helyett van, hogy az elemtartója marad a kezemben, ám ez egy másodperc alatt visszapattintható és nem "nagy bosszúság". Az elem nálam sokáig bírja benne.

Napi két könnyed perc és vonzóbb lesz az arc.
Ám van, hogy elég 3-4 naponta használnom.

Ami érdekes, hogy bár irritációmentesnek reklámozzák a leírásban jelzik, hogy első használatkor kis felületen teszteljük és várjunk, hogy nem okoz-e irritációt. Ezt érdemes lehet betartani. Nekem nem okozott gondot, pedig igen érzékeny bőröm van.

A pengéje jó, alatta kis henger alakú tartályba gyűjti össze a szőrt és a helyes tisztításért, hosszabb élettartalmú használatért kis tisztítókefét is adnak hozzá.

Hecate

Külföldi oldalakon írt pozitív vélemények alapján választottam. Életem egyik legjobb döntése volt. Álom vele a borotválkozás, hiszen gyors, könnyű, biztonságos, precíz. A főtrimmelővel végighaladok, majd megismétlem a precíz fejjel. Az eredménnyel mindig elégedett vagyok. Végre nem tortúra a lábak ilyen ápolása. Önmagát elegánsan ápoló nőnek érzem magam, nem pedig szőrtelenítő krémmel, borotvával szenvedő szerencsétlenségnek, aki hosszú időt rostokol a fürdőben. Nincs jó kézügyességem mégis remekül boldogulok vele. Nagyon kézhez áll és nem is hangos. Használati utasítása jól érthető. Számomra örömteli, hogy alkalmazható víz alatt is, így hőségben frissítőbb vele a szőrtelenítés. Nekem egy feltöltés 2-3 használatra elég.

Úgy sikerült beszereznem hivatalos Remington forgalmazónál, hogy 4 év garanciát kaptam rá. A Remington ilyen felelősségvállalását a minőségért nagyra értékelem.

A vezetőfésük könnyen és biztosan fel-le tehetők. A készülék nem igényel borotvahabot, olajat, de a száraz bőröm utána testápolóval kenem.

Ha valaki IPL szőrtelenítőt használ, ahhoz megfelelő méretre borotvál, így szuper kiegészítő mellé.

(Utazáshoz is magával viheti az ember, de érdemes más, vastagabb tartóban vinni,- mint az a vékony kis szatyor, amit adnak hozzá, - mert abban nyomásra a készülék bekapcsolhat. Nem tároló táskát adnak ugyanis, mint a hivatalos termékleírásban szerepel, hanem egy kis műanyag szatyrot, de ez az angol fordításból ered, nem a cég átverési szándéka.)