KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

niky24
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 18.

Fantasztikus termék! Csak ódákat zengeni lehet róla!
Bővebb értékelést, tesztet a blogomon olvashatsz:

lacee4
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 17.

Kötelező darab, ennyiért ajándák. Igaz nem a legjobb minőségű, de a funkcióját ellátja.

Besz001
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. november 17.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. november 17.

Az előző Remington hajvasalóm 6 évig bírta napi használat mellett, egyértelmű volt, hogy újra Remington mellett döntök, így választottam ezt a típust. Ár-érték arányban tökéletes, a hajamon puhán csúszik, fényes és puha lesz tőle. Kis hőálló tartót is küldtek hozzá. Kedden leadtam a rendelést, szerdán már ki is szállították. Imádom :)

Szotyi11
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 16.

A hajam vastagszállú, nagyon dús és eléggé hullámos, mostanában vasalom száraz vasalóval és mindig is elégedett voltam az eredménnyel, de most voltam a fodrászomnál és kipróbáltam ezt a gépet. A hajam minősége tényleg kifogástalan volt, de egy dolog volt amit nem igazán értettem. A hajam mennyisége a tizedére csökkent... Szinte alig, hogy maradt. Nem tudom, hogy ez miért lehet. Mindenesetre ajánlom annak akinek alapból egyenes a haja, mert annak a mennyiségét nem csökkenti, csak széppé és csillogóvá varázsolja.

Axelandra
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 15.

Már vagy 3 epillátort kinyírtam..ő a jelenlegi társam a szőrtelen életben :D
Rosszul indult a barátságunk.. a kasszánál derült ki, hogy hiányzik egy pót fej, ez megoldódott; majd 1 hét után úgy döntött meghal a motorja..
Kicserélték, azóta nagyon jóban vagyunk:)
Egy töltéssel kb 2 teljes lábat befejezek; karon,sőt hónaljnál is őt használom, meredek volt kibírni első pár alkalommal de így havonta egyszer átgurítom és nulla szőr marad. Mint minden szőrtelenítésnél, érdemes radírozni előtte, így is akad 1-1 benőtt szál néha.
Vizesen is szoktam használni, úgy is csúcs szuper, talán még kevésbé is fáj.
Kefés fejet imádom, többi nekem viszonylag felesleg csetresz, de ha túl sok időm van görgőset is előkapom :D
Amíg nem veszem rá magam és a pénztárcám egy végleges szőrtelenítésre, ő a nyerő:)

Axelandra

Kb 1 éve van meg, és szuper!!! Rendszeresen, heti 3-4 alkalommal használom.
-Erősebb fejjel iszapos arcmaszkot szoktam leszedni vele (vigyázat az egész fürdő pöttyös lesz ha túl sok a víz :D )
-Puhább fejét habzó arclemosóval használom( Kielhs körömvirágos)
-Műanyag pici tüskés fejével pedig tökéletesen lehet szérumot, olajat bemasszírozni

+infó: netről érdemes fejet rendelni hozzá, áruházban 2* annyi

Axelandra

Nagyon szeretem :) Évek óta megvan és tökéletes loknikat kreál 180C-on, 2-3 napig meg is marad a végeredmény.
Harmadik nap már inkább hippis kusza lobonc, de ez nem a kúpvas hibája :D
+infó: hátközépig érő festett szőke hajamon sokkal tartósabb a lokni, ha nem frissen mosott, inkább szárazsamponozott állapotában használom

Axelandra

Nagyon reménykedtem benne, hogy örök barátok leszünk..de nem..
Féláron vettem, használgatom, próbáltam már kiáztatott és száraz lábon is, de csak elsimítgatja a bőrt, megmarad egy sáv keményebb "perem" :D
A töltős verzióra még fáj a fogam, de ő csak 2 csillag nekem.

Kmerci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 13.

Nagyon nagyon szerettem ugyan úgy tartós eredményt tudtam elérni vele mint az újabb Remington S8590-el csak ezt az unokahúgom kettétörte mert úgy találta jónak. :( Imádom továbbra is a Remington termékeket!

Kmerci

Szép eredményt tudok elérni vele csak nagyon figyelnem kell mert elég hosszú hajam van és nem mindig tudom rácsavarni a vasra a tincseimet. :( Kb 2-3 óra és teljesen kidobja a hajam, akár simán csináltam meg vele akár lakkozva. Még mindig keresem a tökéletes hajgöndörítőt..de próbaképpen csak nem fogok venni 30-40 ezerért ilyet.