KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

Ev258
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 24.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 24.

Ez az első hajvasalóm, kb fél éve van meg, és azóta használom (kisebb-nagyobb szünetekkel, mikor épp nem volt kedvem az egyenes hajhoz - bár újra és újra rá kell jönnöm, hogy az áll jobban...:D). Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Tényleg másodpercek alatt melegszik fel, és nagyon gyorsan megvagyok vele (15 perc kb) annak ellenére, hogy valami döbbenetesen dús és vastagszálú hajam van. Nagyon tartós az eredménye, hetente egyszer vasalom a hajam, hajmosás után, és bőven egyenes-szerű (:D) még a 7. napon is az amúgy erősen hullámos hajam. Bár használom előtte mindig a Schwarzkopf styliste ultimate satin hajegyenesítőjét, szóval lehet, hogy ketten együtt működnek ilyen jól, ezt nem tudom, mert a spray nélkül még sosem próbáltam.
Ja, és egyáltalán nem töredezik jobban a hajam, mint abban az időben, mikor nem vasaltam. Jó, persze ehhez is elvileg hozzájárul a spray, de nem hiszem, hogy túlságosan roncsolná a hajat. Pedig ettől tartottam. De nem.
Éééés elképesztően selymes lesz a hajam a használata után. Ez előtt még sosem tapasztaltam ilyet, hogy ilyen puha legyen.

Skincaremania
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 24.

Szerintem ez egy szuper termék, főleg ár-érték arányban. A rózsaszínt vettem meg. Heti 1-2 alkalommal használom, pórus tisztításról és társairól nem tudok nyilatkozni. Minden nap nem merem használni, de sokkal puhábbnak érzem a bőrömet tőle. Csak a puhább kefét használtam eddig, de szerintem nincs is szükségem a másikra, mert ez sem tökéletesen "sensitive".

EperkeDaisy
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. július 21.

Nekem bevált.3000 Ft-ért egyáltalán nem bántam meg.Pattanásaim,mitesszereim ettől nem mentek lejjebb,de csodálatosan kitisztította őket.Még micellás víz után is látom az alapozómat a kefében, szóval tényleg nagyon alaposan tisztít.Reggel és este szoktam használni.

dubniczalexandra
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 20.

OMG! A páromtól kaptam, mert elege lett abból, hogy folyton hurcolászom az igen leharcolt Imetec B100-am. Azt kell mondjam életem legjobb vasalója, selymes és fényes lesz a hajam, de ami miatt teljes a szerelem napokig egyenes marad a hajam. Hihetetlen, hogy reggel felkelek és a frizurám még mindig tökéletes, rengeteg időt spórolok vele.

Ramci89
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 19.

25%-os akció keretén belül vettem meg,jó kis csajos rózsaszín :) Pont kézre áll,nekem pl a Scholl-os elég nagy,nem valami táskabarát meghát az ára is veri a csillagokat. Ez a kis készülék teljesen jól teszi a dolgát,szépen leszedi a bőrkeményedést,puha lesz tőle a láb :) Nagyon szeretem és nem bántam meg,hogy megvettem :) Szerintem felesleges több 10ezret kiadni egy "márkásabb" termékért,mert semmivel sem tud többet és csak a nevét megfizetni nem érdemes :)

TimyeK
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 18.

Az itteni vélemények alapján szerettem volna megvenni. Kerestem több drogériában, de mindenhol vagy kifogyott vagy nem árulták. Végül a Media Marktban leltem rá tök véletlenül 4600 Forintos verhetetlen áron. Kicsit féltem tőle, de az első használattal a félelem elillant. Semmit sem kentem össze, nem égettem meg magam és a bőrömet sem téptem le. Helyette szépen levitte a szőrt, pihe-puha lett a bőröm.

Manitabarbara
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2017. július 18.

Kedvezményes áron jutottam hozzá a Rossmann webshop-jában.Áttetsző,műanyag dobozkában erkezett,ami különösen tetszett,mert így a szettet ragacsmentesen egyben lehet tárolni.Volt benne egy melegítő szerkentyű,hozzá tartozó töltőkábel,2 db 50 ml-es gyantapatron és egy adag gyantacsík.Sokáig használtam a 100 ml-es otthoni körülmények között felmelegítendő változatot,de azzal többször felsértettem a bőröm,mert nem tudtam kellően felmelegíteni.Ezzel a készülékkel sokkal kényelmesebbé vált a gyantázás.20-25 perc alatt felmelegszik.Nem tépi a bőrömet felkenés során,megfelelően híg,nem kell többször áthúzni a felületen.A patron tartó könnyű,kézre esik.Könnyen tisztítható,cserélhető.Nálam ezzel a kis készülékkel sokkal hatékonyabbá vált az otthoni gyantázás.Egyedül,ami nálam negatívum a töltőkábel csatlakozójának a kialakítása.Oda kell figyelni,hogy ne csússzon ki,de ez nem egy megoldhatatlan dolog.Nagyon jó kis gyantázó,érdemes kipróbálni!

Csirip74
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. július 18.

Beruháztam rá a 10%-os kupont felhasználva és nem bántam meg. Szépen dolgozik, nem éget (ami nagyon fontos), a hozzá való pótgörgők nem drágák. Ár-érték arányban tökéletes!

AkInImOd
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 18.

Az az igazság, hogy én borzasztóan kíváncsi voltam erre a termékre, és még amikor nem is volt színes hajam, már akkor mondogattam itthon, hogy ez mennyire király lehet. Aztán a családban nővéremnek volt először, majd mi is beszereztük még 2016 őszén. Nos, lehet én vártam túl sokat, de nem igazán nyerte el a tetszésemet.

Nagyon sokat számít valóban, hogy mekkora tincset (hossza-széle) választ le az ember. Velem volt, hogy nem is volt nagy a tincsem, mégis beleakadt a hajam elég durván, nem is egyszer - szerencsére mindig hamar, időben ki tudtam bányászni még beragadáskor is. Emiatt nekem nem is mindig gyors a használata, bár tény, hogy akár 20 perccel is hamarabb végzek ezzel a termékkel, mint egy hagyományos hajsütőkúppal vagy -vassal (amikkel általában egy óráig dolgozok, olyan sűrű hajam van). Másrészt nagyon nehéz nekem a termék ahhoz, hogy ezt tényleg precízen és szépen tartani lehessen. Néha amúgy van, hogy egy tincset gyönyörűen begöndöríti, a következőt pedig csak hullámosítja, és annak nem örülök, amikor ugyanazon a tincsen háromszor kell átmennem vele.

Az ugyanakkor nagyon tetszik benne, hogy állítható, melyik irányba süsse be a felcsavart hajat, és imádom a felváltott üzemmódot alkalmazni. Mégis inkább maradok a hagyományos sütőknél, ezt meg csak akkor használom, ha nincs sok időm és megfelel a göndörítése a hangulatomhoz.

krisz0429
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. július 18.

Koreai Mizon rizses arctisztító habbal használom,jól tisztít,kellemes érzés,és bababőr simaságot eredményez,olyan mintha most jöttem volna ki a kozmetikából.