KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

csibike100
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. május 24.

Alapból eléggé göndör a hajam, de ezzel a termékkel viszonylag gyorsan ki tudom egyenesíteni a tincseimet. Lehetne rajta több fokozat is, de ettől függetlenül én jó terméknek tartom.

szabozsoka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: >54  |  2017. május 24.

Hasonló készüléket nyertem, csak az elemmel működik. Először idegenkedtem tőle, de most már nagyon szeretem, heti 2x használom. Gyorsan tisztítható a fej része, kellemesen érzés a bőrnek.

lillyofthew
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 24.

Vastag szálú göndör hajam van, tökéletesen egyenes lesz tőle a hajam, és tartósabb az egyenessége, mint a lapvasalónál, illetve valamivel puhább is. A hajvégek egyenességével még nem vagyok maradéktalanul elégedett, mert még nem találtam meg a megfelelő technikát rá és hajlamos vagyok csak húzgálni a hajamon. Bocsánat reflektálnék egy előttem hozzászóló véleményére, de azért nem a termék a hibás, ha hozzányúlsz, amikor az éppen forró. Tökéletesen el lehet távolítani a hajszálakat vasalást követően is.

Denny
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 23.

Itteni jó vélemények miatt vettem meg, és nagyon örülök neki, hogy megtettem! Ötezer pár száz forintért jutottam hozzá az Auchan-ben (Rossmannban is kerestem, de nem kaptam) és nagyon megérte az árát. Bár eleinte nagyon bénáztam vele, pazaroltam a gyantát, és az első alkalommal féltem is, hogy túl forró lesz és megégetem magam, mostanra nagyon jól belejöttem. Aki az első néhány alkalommal úgy bénázik vele, mint én tettem, annak azt mondom gyakorlat teszi a mestert. Nyugi, belejössz! Én is belejöttem.
Elég egyszerű használni(nem is értem miért bénáztam eleinte), nem melegít túl, nem éget, 20 perc alatt használatra kész a gyanta. Nem is foglal túl nagy helyet, vihetem magammal is, ha akarom.
A hideg gyantákkal ellentétben nekem elsőre kiszed mindent, és a bőröm is ezt tolerálja a legjobban - az epilálást valahogy nem bírja.
Összességében nagyon megérte a szett - az olaj majdnem 1 évig elég volt, a gyantapatron is sokáig tartott, és nekem nem 10, hanem 12 lehúzó textília volt benne(lehet elszámolták volna?) - így nem is fogom lecserélni semmi másra.

Gica81
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 22.

Nemrég váltottam elektromos fogkefére, hát szidom magam, hogy miért nem előbb tettem. Nagyon jó az Oral B elektromos készülék, nagyon könnyen tisztán tarthatom fogaimat, a fogkő nagy részét is eltávolítja a rezgéseknek köszönhetően.

s_kitty
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 21.

3 év gyantázás után és némilrg gyengébb szőrrel bele mertrm vágni az epilálasba..
Először is kutatómunkát végeztem, hogy a számomra megfelelő gépet megtaláljam. Nekem nem kellett masszírozófej, akkumulátoros, vízálló, hanem csak egy sima mezei epilátor ami kiszedi a szőrt. Erre esett a válásztádom és valami csúcsszuper a gépezet!! 20p alatt végzek mind2 lábammal és nagyon tartós az eredmény. Az ára is perfekt volt..
Nagyon nagyon jó vétel volt.. :)

Helfra
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 21.

Imádom! Sokkal gyorsabban lehet vele dolgozni, mint a mehanikus reszelőkkel - épp ezért olykor nem volt kedvem megcsinálni ezt a műveletet. Időhiány miatt viszont nem tudtam menni pedikűröshöz, ezért ezt kértem karácsonyra. Gyorsan teszi a dolgát, nem lesz rojtos a bőr, ami a klasszikus reszelőkkel, de még a habkővel is mindig előfordult, a krémezés pedig nem sokat ért utána. De utáltam rojtos lábakra harisnyát felvenni, úgy el voltam keseredve! De ezennel ennek vége! A talpam szép sima, a reszelő fejek sokáig bírják. Korábban nagyon nem szerettem "lábat reszelni", most már nincs bajom vele. :))

nikimanó
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 19.

hát ez nagyon jó, előbb kellett volna megvenni. 5000 ft volt, már vissza is jött az ára. hagytam 40 percet melegedni, utána egy kis hintőpor, egy csík gyanta, szépen rá a lehúzó, egy rántással lejött minden, végül bekentem az olajjal. kar-alsó lábszár 20 perc kb. egy hibája a készüléknek, hogy borulékony, lehetne stabilabb. de nagyon könnyű használni és rengeteg ideig elég lesz nekem a gyanta.
update: a kis olaj 1 éve bírja. a szett nagyon jó, egyre könnyebben megy, 10 perc.

nonika92
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 18.

Sziasztok segítséget szeretnék kérni sikerült beszereznem egyet a fekete verzióból az lenne a kérdésem hogy nekem nem gőzől folyamatosan ez normális?

kovacsnikoletta92
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 18.

Én az egyik tesóját, a BRE650-et vettem meg, amihez 8 kiegészítő van (bőrsimító sapka, borotvafej, testradírozó kefe, hámlasztó kefe, masszírozó fej, kettő szűkítő sapka, masszírozó sapka epiláláshoz), nagy akció volt az egyik online webáruházban és 32 ezer forint helyett 10 ezer forintért jutottam hozzá, úgy gondoltam ez így kihagyhatatlan ajánlat :)

Az első epilálásomkor nagyon fájt, mindig is borotvát használtam, így ezen nem lepődtem meg, illetve 2. töltésre tudtam csak végezni a két lábszárammal.
A gép nagyon kézreálló, könnyen kezelhető és a kis megvilágító fény egyszerűen szuper. Amit furcsálltam, hogy voltak olyan szőrszálak, amiket vagy egyáltalán vagy 3-4 áthúzásra szedett ki.
A borotva fej szerintem nagyon szuper, a masszírozó is jó, bár azt nem igazán jut eszembe használni, a többi kellekék jóformán fölösleges.

UPDATE: Október óta használom folyamatosan mindkét lábszáramon, a karomról már leszoktam, mert nagyon fájt. Összességében azt vettem észre, hogy ott hagy egy-egy szálat, hiába megyek át többször is a területen, illetve a benőtt szőrszálak, de azt egy tű segítségével könnyen ki tudom húzni a bőr alól.
Kipróbáltam az arcomon is, a szűkítő sapkák semmit nem érnek, csak megnehezítik, viszont nekem utána nagyon nagyon begyulladt a terület, így ezt is hanyagolom. A lábamon jól teszi a dolgát, de az igazán érzékeny területeket (hónalj, bajuszka, bikini, comb) nem fogok kipróbálni. A borotvánál ezerszer jobb!!!! :) Bár nem vettem észre, hogy kopna a szőr a kezelt területeken.