KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

Loreen
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 11.

Ugyanúgy jártam vele, mint agirlhasnoname : teljesen beesett lett az arcom, úgy néztem ki, mint egy hulla. Hogy miért kap akkor mégis 3 pontot? Mert két napig olyan puha volt a bőröm, mint a babáké, és a bőrszárazságot is megszüntette egy időre, pedig kenhettem akár mivel előtte...
Ebből kiindulva azt mondom, hogy akinek alapjáraton elég "vékony arca" van, az inkább hagyja, ha a mosolyráncokat akarja kisimítani, mert több kárt csinál, mint hasznot. Viszont száraz bőrre tényleg nem rossz.

lovecreams
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 11.

Gyorsan és tartósan simít, könnyű használni, kellő gyakorlás után szép loknik is elérhetőek vele. Ár-érték arányban nagyon jó, maximálisan elégedett vagyok.

Secretgirl
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. december 11.

Közepesen teljesít, írták már, hogy száraz lábon jobban működik. Egyetértek.

TheNancy07
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 11.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 11.

Huehuehuehue Te jó ég! Itt olvastam, hogy hol lehet beszerezni olcsóbban. Köszönöm Nektek!
Először 5 ezerért csináltattam meg, alig találtam olyan fodrászatot, ahol ez a gép volt. Pedig tényleg leszedett a törött végekből, sokkal jobban nézett ki a hajam összképe. Azért nem mentem vissza oda, ahol először csinálták, mert nagyon bunkón viselkedtek velem... Közölték, hogy semmi baja a hajamnak és jobb lenne, ha mással is foglalkoznék, mint a hajam. Tessék?:D Na mindegy, nyilván oda többet nem mentem vissza, pedig elégedett voltam a géppel. Aztán találtam egy másik szalont, ahol végre volt ez a gép, sőt még olcsóbb is volt. Mindig jó érzés volt, hogy eltüntette a törött végeket, de azért még így is volt benne, tehát nem volt 100%-os. Legszívesebben kivettem volna a kezéből és magam csináltam volna. :D Legutóbb valami új fodrász lányhoz kerültem, na az eléggé fapofával csinálta végig ezt a kezelést, és még húzta nagyon is a hajam, nem igazán törődött azzal, hogy már könnyezek :D... Majd valami okból kifolyólag rákerestem itt is, hogy nektek mi a véleményetek, és ebből a felbuzdulásból rendeltem is egyet a pandapiacról. Így elejét tudom venni a töredezett hajvégeimnek. Az árát sokszorosan vissza fogja hozni, hogy sűrűbben tudom majd használni, mert szerintem 4 havonta kell a hajamnak! :)

albertinablogg
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 10.

Nekem az ettől komolyabb, a HP8374/00 (hetvennégy) titán lapos hajvasaló van meg. Közvetlen a Philipstől rendeltem meg, miután a húgom megrendelte magának, és közösen kipróbáltuk. A derékig erő hajamat nagyon szépen egyenesíti, a végeit, melyek mindig szárazak nagyon szépen kivasalta, puhította. 200°C-on vasalta ki, nem szállt, nem volt azaz oredenáré hasvasalós-hajsütős büdös szag (nem a konkrét égett hajszagra - perzselt disznó - gondolok, hanem arra a jellegzetes büdösségre), amit vasaláskor és hajsütéskor tapasztaltam. Az ára 34.990.,- volt, ami ha azt nézzük a 10 éve ajándékba kapott Belissima Imetec kerámialapos 18.000.,-Ft-os árához képest arányban van és persze egy sokkal jobb minőséget kapok. Az szó szerint szétégette a hajamat, pedig nem volt rajta egy hej de nagy hőfok... Ezt bárkinek szívből ajánlom, nem húz a vasalásnál, mivel mozognak a titánlapok és ezáltal csökkentik a hajra gyakorolt erejét (nem tépi és húzza). Nagyon elegáns, öröm, hogy szem előtt tarthatja az ember. Az ionizálás jól működik, azt nem tudom, hogy a másodpercenkénti 30 hajnedvességvizsgálat igaz-e, de selymes és puha, lágy lett tőle a hajam. Jelzem ismét, én a titán (ezüst) laposat vettem meg!

ImpossibleGirl
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. december 10.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. december 10.

2 hónapja vettem meg és azóta használom azokon a helyeken, ahol sötétebb a szőröm és nekem tényleg beválik (világos bőr + sötét/fekete szőr). 80%-kal kevesebb nő és a maradék sem olyan erős, mint előtte volt. Arra figyelni kell, hogy a használati utasításban az áll, hogy frissen borotvált bőrön kell használni, de akkor nem használ. Kozmetikus ismerős mondta, hogy borotválás után egy nappal, hogy kinőjjön már egy picit a szőr, mert az vezeti a fényt. Viszont ha túl hosszú se jó, mert akkor ugyan kihullik, de vissza fog nőni.

A boltban négyféle lumea volt :
- advanced : 90.000 Ft (Én ezt választottam végül.)
- advanced + archoz használható fej : 110.000 Ft
- prestige : ebből is kétfajta, attól függően, hogy hány fejet tartalmaz : 160.000 Ft fölött

Kérdeztem az eladókat, hogy mi a különbség az árán kívül. A két advance között semmi, szóval a plusz fej kerül 20 ezerbe. Viszont a Prestige és az Advanced között annyi, hogy a Prestige felismeri a bőr/szőr típusát és maga állítja be a kívánt fokozatot, míg az Advanced-nél saját kezüleg kell.
Öt fokozat van benne, szóval nem annyira bonyolult a választás.

Ha valaki tudja netán, hogy ezen kívül még mi a különbség a kettő között az kérlek írja meg, mert ha ennyi, akkor tényleg nem látom értelmét a majdnem kétszer drágább verziónak.

MissEsztina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 9.

Nagyon örülök, hogy úgy döntöttem hogy megveszem a készüléket. Most már lassan 2 hónapja használom naponta egyszer, esténként. A simább fejet használom, és általában a Neutrogena Visibly Clear Pinkkel. Előtte én is letisztítom az arcom sminklemosó kendővel, de újabban időnként sminklemosó tejjel is alkalmazom. Kifejezetten jól eső érzés, és ami a döbbenet az az, hogy már első használat után kiszúrta anyukám is, hogy valami történt az arcommal (nem tudott még erről a gépről). Sokkal élettel telibb tőle, talán azért mert mostanában nincsen már elhalt hámrétegem, talán azért mert finoman átmasszíroz. Nem tudom, hogy az olcsóbb utánzatok jók-e ennyire, de nekem teljesen megérte ez a vétel. És valóban, nagyon sokáig bírja az akksi, sokkal tovább mint amit ígértek, ráadásul roppant mutatós, pláne mikor töltőn van. :)

Hoagirl
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 9.

Húúúú hát én ezt nagyon félve rendeltem meg, mert nem sok jó véleményt olvastam róla, és őszintén szólva egy x-epil borotvával volt egy nagyon csúf élményem... Hosszas tépelődés után ennek ellenére megrendeltem Black Friday keretein belül 4990 Ft-ért, ingyenes szállítással. Gondoltam ha ennyit bukok a dolgon, akkor még nem verem a fejem a falba, max. párnán keresztül... Először nem működött, amikor bekapcsoltam csak két másodpercig zizgett és kakukk, de a hatalmas nagy koponyámmal rájöttem hogy valószínűleg nem full feltöltve küldik meg a szajrét. :D Feltöltöttem és atyaég, annyira jól működik, hogy az hihetetlen. Pikkpakk kitépkedi a szőröket, még csak nem is fáj, az apró szálakat is eltávolítja gond nélkül, mivel gyorsan dolgozik, ideje sincs átforrósodni, szóval maximálisan meg vagyok vele elégedve, és nagyon örülök hogy nem a tizenezer forintos epilátort vettem meg. A hangja mint egy traktoré, de eskü, még ez is tetszik benne. :D A régi (halkan jegyzem meg 15 éves Braun) készülékemhez képest ég és föld a különbség, persze tudom hogy már fejlődött a technológia azóta, na de azért erre nem számítottam... lehet kicsit gyakrabban kéne haladnom a korral... :)

Vattacukor1990
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 8.

Ilyen az első epilátorom, csak annyiban különbözik, hogy lila rajta a minta és járt hozzá egy kis lila műanyag rápattintható tartozék, amit pl. hónalj vagy bikinivonal szőrtelenítéséhez lehet használni. Karácsonyra kaptam két évvel ezelőtt. Azóta is hibátlanul működik, én szeretem.
Kissé időigényes a szőrtelenítés vele, a teljes láb + kar + hónalj nagyjából egy óra alatt van meg. Ezalatt kétszer pihentetni is szoktam pár percre, biztos, ami biztos. Én is tapasztalom, hogy nem minden szőrszálat szed ki tövestől, van, amit csak eltép. De hozzátenném, hogy gyantával meg cukorpasztával sem volt soha teljes a siker, mert azok sem szőrtelenítettek 100%-osan, mindig voltak eltépett szálak utánuk. Van más epilátorhoz képest is összehasonlítási alapom, mert van egy Braun epilátorom is, ami több szálat szakít el, mint ez, tehát a Philips nekem alaposabb munkát végez, de sajnos a hangja is nagyobb.
Előnyös, hogy le lehet róla szedni a fejet, amin a csipeszek vannak és vízzel mosható. Alkalmanként használat után folyékony szappannal, langyos vízzel megtisztítom, így mégiscsak higiénikusabb, mintha csak a kis tisztító kefével mennék át rajta.
Nem szívesen, de levonok egy csillagot, mert sajnos elég zajos még a lassabb fokozaton is, szerintem még a szomszédban is hallani lehet. :D

Beata91
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 8.

Maradok a hagyományos szempilla göndörítőnél sokkal kevesebb idő alatt sokkal látványosabb hatást lehet vele elérni. Ez az eszköz nekem pénz kidobás volt.