KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

katalin89
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 20.

Egy másik otthoni géppel kezdtem az IPL kezeléseimet, viszont az a gép többször is meghibásodott, így a cég csere helyett egy másik készüléket ajánlott fel, mégpedig ezt a SmoothSkin Gold-ot. Az előző géphez viszonyítva talán egy picivel gyengébb, viszont a kezelőfej úgy lett kialakítva, hogy a kézfejemen és a lábfejemen is szépen tudok villantani vele és ez mindenképp plusz pontot jelentett a másik géppel szemben. És jelent most is:) Kb. a teljes testemet kezelem a géppel és már a 3. kezelés után kezdtek szőrtelen foltok megjelenni. Ma már 12 kezelésen vagyok túl (14 hét alatt). Nagyon látványos az eredmény, főleg a hónaljamnál. Itt egy összehasonlítás is: https://i.imgur.com/n9zrKoI.jpg Mindhárom kép a borotválás utáni 3. napon készült.
A lábamon leginkább az epilálás és borotválás utáni pöttyök miatt kezdtem el használni. A szőrnövekedés itt is nagyon lelassúlt és már csak inkább a vádlim külső részén nő szőr, de pöttyök még vannak a lábamon, bár a bőröm is nehezebben gyógyul, legyen szó bármilyen sebről, szóval még nem adtam fel a reményt:) A karomat is imádom!:)) Régen naponta elővehettem a borotvát, most viszont 5 nap után is csak 1-2 pihécske kezd megjelenni. Bár nem tűnt el teljesen a szőr sehol, de nagymértékben csökkent a szőrmennyiség, a szőrvastagság és a szőrnövekedés is nagyon lelassúlt. Aki szőrösebb az átlagnál, az tudja mit jelent, ha nem kell naponta borotválnia bizonyos testrészeit és nyugodtan elmehet úgy egy 5 napos kirándulásra, hogy nem viszi magával a borotvát (max. csak megszokásból pakolja be:)) ) Tehát életem egyik legjobb döntése volt, hogy IPL gépet vettem és már azt sem bánom, hogy az előző gépem nem úgy működött, ahogy kellett volna. Elégedet vagyok ezzl a készülékkel és mindenkinek csak ajánlani tudom!

tara95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 17.

3 hónapot vártam erre a nyomira. HÁRMAT. Már teljesen feladtam, az eladóval veszekedtünk stb, amikor is egy nap ott figyelt a kerítés tetején. (A postás rutinos). Örömömben azt se tudtam hova szaladjak, hát csak nekiestem ott helyben. A dobozban vagy egy töltő, kábel, maga a készülék. Van egy erősebb és egy gyengédebb oldala, rezeg, a rezgést lehet irányítani + - jelekkel. Vízálló természetesen. Tegnap hostessként dolgoztam egy fesztiválon, 6 órán át álltam helyben. Miután lenyomtam egy teljes döner boxot este 11kor minden vágyam ez volt. Hogy ilyen arcmasszázst kapjak...csajok, eszméletlen jó. Puha, tiszta, selymes bababőr helló. Nem tapasztaltam nagy különbséget az oldalak között, de az biztos, hogy ekkora élvezet nem volt még az arctisztítás. 3000 forintot teljesen megért, ha lemerül egy éjszakát fogom tölteni és viszlát. A legnagyobb elvárásom persze a bőhibák elleni küzdelemben való segítsége, pattanásos emberek ódákat zengtek róla és én is erős híve vagyok annak, hogy alapos arctisztítás nélkül mindegy mit csinálsz...

Bővítek :) mióta használom elképesztően selymes az arcom, soha nem volt ilyen. Sokkal kevesebbet kell hámlasztanom mellette, nagyon gyengéd, inkább masszíroz de jó alapos. Tisztábbak tőle a pórusaim és szűkebbek is.

Beluga99
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 16.

Nagyon jó kis pore brush. A sörtéi vékonyak de a kefe sűrű így gyengéden tisztítja az amúgy nagyon érzékeny, aknéra hajlamos bőrömet. Plusz pont az, hogy vibrál, így úgy érzem még jobban fellazítja és eltávolítja a pórusokban összegyűlt faggyút, és ahhoz képest nem is drágább mint egyes manuális pórustisztító ecsetek.

TimyeK
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 15.

Imádom ezt a hajszárítót. A fodrászom vett ilyet, nagyon megtetszett, de gondoltam biztos valami méregdrága spec cucc. Gondoltam megnézem a Mediaban, ahol meglepődtem, hogy egyébként nem méregdrága. Kipróbáltam, nagyon tetszett, majd kupon napok alkalmával 7990 Forintért megvettem. Sportautó a Ladák mellett: ez a legjobb jellemzés jár :D Nagyon erős készülék, szép a motor hangja, erősen fújja a levegőt és a hideg funkciója is zseniális, hideg és nem langyos, mint amilyenek az előző hajszárítóim voltak. A hajformázó feje is nagyon profi, szépen be tudtam vele szárítani a hajam, ráadásul tényleg működik ez az iontechnológia. Nekem nincs bajom a színével, bár a fekete színű jobban tetszett, de ez erősebb és ionos, ami a babahajamra (tényleg olyan vékony a hajam, mint a kisbabáké) tök jó. A mérete még éppen nem nagy, a fogása kényelmes és mattos a felülete. Kategóriájában verhetetlen.

RekaDora
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. szeptember 13.

Nem lehet nem szeretni. Hetente egyszer-kétszer használom,általában valamilyen radírozó arctisztítóval. Egyszerre tisztìt és masszírozza a bőrömet. Kétféle fej van benne egy normál es egy érzékeny bőrre való, azokból 2-2. A fejek sokáig birják vízzel könnyen tisztíthatóak, nem mennek szét hamar. Az elem ami hozzá van is tartós, nem kell gyakran cserélgetni. Összességében, szerintem tud annyit mint drágább társai, megérte megvenni.

sztike
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 8.

Előző Babylissem alig 1 év után tönkrement, se javítani, se cserélni nem tudták, így a visszatérített vételárból sikerült megszereznem egy ilyen kis szépséget 8400-ért. Már az előzőnél is azt éreztem, hogy enélkül a cucc nélkül lehet élni, de nem érdemes, szóval alig vártam, hogy használhassam. Elöljáróban annyit, hogy hajmániás vagyok, amihez igencsak silány minőségű, vékonyszálú, időszakosan hulló hajat kaptam a genetikától, szóval van dolga ennek a kis kütyünek. Remek munkát végez, nagyon szépen megemeli a hajtöveket, az ionizáció szépen lesimítja a hajszálak felületét, ezért nem száll és nem is sprőd szárítás után a hajam. Most még csak a kulcscsontomig ér, ezért jobban szeretem a kisebb átmérőjűt használni, de a nagy is szép eredményt produkál. Hajvasalót egyáltalán nem használok, amióta megvan, semmi szükség rá, párás levegőben sem göndörödik vissza (azért ebben benne lehet a hajhab is). Nagyon megkönnyíti az életet, már nem utálom a hajam, hála ennek. :D Nem mondom, hogy villámsebességgel lehet vele haladni, de megéri a macerát. 80-90%-ig megszárított hajon használom tincsenként, vizes hajnak nem érdemes nekimenni ezzel. Az én hajamat nem töri és nem nyúzza, mondjuk a gombok kezelésébe bele kell jönni, egy idő után már úgy eltalálom a forgásirányt, hogy oda se figyelek. Nekem az 1-es fokozat jött be, a 2-es nagyon meleg, és az én litty-lötty hajam le is fújja a keféről, a hideg meg szokás szerint nem hideg, de igazából megvagyok nélküle. Őszintén remélem, hogy sokáig fogja bírni, mert az én hajam enélkül nem sokat ér. :D

dreammiyss
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 5.

Anyukámtól kaptam, ha jól emlékszem névnapomra még tavaly. Tetszik, hogy kis fejű, ezért könnyedén hozzá tudok férni vele minden részhez. Ezen kívül ami pozitív, hogy akár 2 hétig is bírja egy töltéssel. Negatívum számomra, hogy szerintem enyhén drága a kis fogkefefej, emellett valamivel jelezhetné, hogy nemsoká le fog merülni, mert megesett 3x is, hogy hoppon maradtam fogmosás közben.

felicitas
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 5.

Harmadik epilátorom, de úgy érzem eddig ez a legjobb választásom. A kímélő fej valami olyan hihetetlenül fájdalommentessé teszi az epilálást, hogy először azt hittem csak eltépi a szőrt. Nem is értem miért nem ilyen feltéttel adják az összes epilátort. A második sor tárcsa az első által elhagyottakat szedi ki, de azért hiú ábrándja senkinek ne legyen, hogy egyszer elég átmenni az adott területen. Imádom, hogy billen, világít, ott epilálok vele, ahol akarok. Az eddigi leghalkabb epilátorom. Minőségi anyagból készül, jól össze van szerelve. A billenő fej miatt nem kell figyelni rá, hogy milyen szögben tartom. Imádom. Amit nem írnak, csak a használati útmutatóban, hogy 3 év az akksi várható élettartama, utána cserélni kell, és hogy hálózatról nem üzemeltethető. Akciósan nagyon megéri, és sokszor van akció, ahogy elnézem, akár 14-15-ért is. az akksi cseréjétől először megrémültem, de párom szerint ez potom pénz ma már.

TimyeK
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 4.

Soáig szemezgettem vele, végül akció keretében sikerült beszereznem. Szépen kisimítja a hajat és fényessé teszi. Könnyű kezelni, kicsit talán nagy a kefe része az én kevés és vékonyszálú hajamhoz. Gyorsan felmelegszik és a bolyhos hajam egységesíti. Azt kapom, amit ígér :)

dreammiyss
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 3.

Kíváncsi voltam a Luna termékekre, ezért a legolcsóbbat szereztem be, hogyha hatásos talán majd bővítem a készletet. Pár nap használat után ténylegesen tisztábbnak érzem az arcomat. Tetszik, hogy könnyedén tisztítható, hogy évekig is a kellékem lehet, emellett könnyedén hordozható. Mindig izgatottan veszem a kezembe a terméket.