KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

bizsa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 18.

Update: minden nap használom, és egyszerűen imádom. A Bioderma habzó lemosóval használom, és gyönyörűen tisztítják az arcomat.

Csak karácsony után tudom rendszeresen használni mert ez lesz az ajándékom, viszont az egyszeri kipróbálás után is teljesen oda vagyok érte! A Jimjams arctisztítót szerettem volna, viszont ennek az ára kedvezőbb volt, és igaz azt nem próbáltam, de így is maximálisan tudom, hogy ez tökéletes. Az egyszeri használata után is sokkal puhább lett az arcom. Ha a feje el lett használva, akkor pótolni is nagyon olcsó, és nagyon kellemes érzés vele tisztítani az arcomat. :)

helgus96
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 18.

Fantasztikus, imádom. Mindig is puha sörtéjű fogkefét használtam fogmosáshoz, semmi durva dolgot, így amikor ezt beindítottam azt hittem hogy még a fogtömésem is kiviszi olyan "vadnak" tűnt. De egyből megszerettem, kicsi a feje így tényleg mindenhova odafér, nagyon alaposan tisztít és már nem is tűnik durvának, sőt! Mindig az esti fogmosáshoz használom, napközbe marad a "hagyományos". Eleinte viszont eléggé vérzett a fogínyem tőle, de ezt meg is említik a tájékoztatón, de kb. 1 hét utána teljesen elmúlt. Amit én hiányolok az valami töltöttségi szintet jelző akármicsodát rá, de már tudom, hogy nagyjából mennyi időt bír ki napi 1 használat mellett. A pótfejek valóban nem olcsók hozzá, de "csak" ez miatt nem tudok mást adni rá mint 5*!

KissVivien
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 17.

Pont a mai nap sikerült egy remek akció keretein belül lecsapnom rá. Régóta szemeztem vele, mivel a kézi megoldással bajaim voltak (sokáig tartott, nem volt teljesen sima a lábam, rendesen elfáradtam a kézi mozgásban és ritkán álltam neki a procedúrának). 6999 forintért sikerült egy téli limitált kiadásos darabra lecsapnom, amihez egy lábkrémet is kaptam. A megszokott 12000 forint helyet 7000 forintért az enyém lett. ami azért nem rossz. :) És persze a karácsonyi Posta paletta utalványomból áldoztam rá, így nekem a túlárazottsága mellett is megérte :).
Mivel ma használtam először, így sok mindent nem tudok még róla elmondani, de van már véleményem róla. :)
Az első használatnál jobban rá kellett feküdnöm a dolgokra, mivel elég rég estem neki kézi eszközökkel. Még lett volna mit levinnie, de nem akartam a gépet sem túlerőltetni és úgy ítéltem meg, így is fényévekkel jobban sikerült a lábam, mint bármikor máskor. Biztosra veszem, hogy gyakran hozzá fogok nyúlni így a még megmaradt felesleges bőr is el fog tűnni, illetve nem fog ilyen durván visszaképződni.
Nekem teljesen megérte, gyerekjáték vele a lábápolás ha valaki gondolkodik rajta akkor nézzen be a Dm üzletekbe, hogy van e még ebből a remek akciós termékből, mert így jobban megéri. :)

relaj
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 17.

Nagyon jó termék, csak ajánlani tudom! A titka az, hogy folyamatos a hőleadása a hajszálak felé, nem szívja el a haj hossza a hőt, ezért nem kell kétszer-háromszor végighúzni a tincseken, tehát ezért sem károsítja annyira a hajat. És azért sem, mert a maximum hőfok, amire felmelegszik szintén egy olyan határ, amit még elbír a haj, de mindenképpen használni kell hővédő spray-t is.
Az én hajamat fényessé és hosszú ideig simává teszi, bár eleve csak épphogy hullámos, de akkor is tartós a hatása. Egyik barátnőmnek is ajánlottam, akinek erős szálú és hullámos a haja, azóta ő is és a húga is vett egyet-egyet. Nagyon szereti, tartósan egyenesíti a haját, mindez hajmosástól hajmosásig tart, szóval csak jót lehet mondani erről a hajvaslóról!

stock14
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 17.

Nagyon jó! Én nagyon szeretem régebben a reimington kúpvasát használtam és nagyon szerettem így én is azt gondoltam hogy az alapján beruházok erre a hasütőre is. Nagyon szép hullámokat csinál, szerintem szebbeket a kúpvasnál és ami a legjobb hogy a remingtontól megszokott "lerobbanthatatlan" frizurát biztosít. Még másnap is simán látszanak a hullámok!

biusjj
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 16.

Már egy ideje szerettem volna én is kipróbálni ezt az arctisztító készüléket. 3000 Ft ezért gondoltam, ha nem válik be akkor sem sajnálom rá a pénzt. 2 tipusú fej van hozzá 2-2 db. Egy erősebb illetve egy gyengébb változat. Nekem a puhább vált be, a másik túlságosan durva a bőrömnek. Szépen tisztít, sokkal hatékonyabb, mintha simán kézzel mosnám le az arcom. Sokkal szebb a bőröm tőle, és hosszú távon is beválik. Örülök, hogy nem egy drágább darabra ruháztam be, mert ezzel is tökéletesen elégedett vagyok.

babypuppy
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 16.

Először azzal a kefével használtam, amit hozzá adtak, de nagyon erősnek ítéltem, így vettem hozzá egy puhábbat. Azon kívül, hogy azt éreztem, hogy sosem voltak még ilyen tiszták a fogaim, pár hét rendszeres használat után azt vettem észre, hogy az ínyem felhúzódott, sokkal több rész látszódott ki a fogamból, és az ínyem töve mintha véres lett volna, de nem csak fogmosás után, hanem mindig. Ha megnyomtam egy kicsit kézzel, egyből elkezdett vérezni. Nagyon megijedtem, vissza is váltottam normális fogkefére, és helyrejött az ínyem. Azóta a puha hagyományos Curaprox fogkefét használom, és ritkán, maximum 1 héten 1x veszem elő az elektromosat egy alapos áttisztításra, ennél gyakrabban nem merem.

Szasza002
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 15.

Fodrászomnál láttam meg ezt a csodát, majd úgy döntöttem beszerzem. A joico oldaláról rendeltem, nagyon szép dobozban van, esztétikus elrendezés, használati útmutató stb. Eszméletlen, amit a hajammal csinál. A régi hajvasalóm használata után ha kimentem, 10 perc múlva nem mondta volna meg senki, hogy mennyit szenvedtema hajammal és hogy ki volt vasalva. Ezzel pedig, még este is egyenes a hajam. Párába nagyon minimálisan hullámosodik csak be. Az olaj ha nem figyelek gyorsan fogy, odafigyelve elég évente újravenni szerintem. Ha lehetne adni 10 csillagot, azt is megkapná. Mindenkinek csak ajánlom!

Vzsl05
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2017. január 15.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2017. január 15.

Nagyon jó termék, alaposan megtisztítja a bőrt.

rammy717
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 15.

Kb. 5 éve van meg, és még mindig tökéletes - mint a Remingtonok általában. Tényleg nagyon gyorsan felmelegszik, gyorsan lehet vele hajat vasalni, én kb. 10 perc alatt megvagyok vele, persze ez hajtípus függő is. Általában 160-170 fokon használom. Plusz pont, hogy járt hozzá tároló is, így szépen el lehet pakolni, nem lóg a vezeték mindenfelé. Tetszik a modern digitális kijelzője a kék fényével, és hogy pontosan beállítható a hőfok. Így pár év használat után se kopott még meg, semmi hibája nincs. 5*