KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

Belyus
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. augusztus 16.

Én nagyon szeretem, kis csodakütyü! Reggel és este használom, és látványosan szebb tőle a bőröm. Be fogok ruházni a nagyra is, nekem nagyon bevált!

nefele99
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 16.

Imáádom!!! 😍😍😍
Kis szempillajúak gyülekezzetek! Minden centet megért ez a göndörítő nekem! Végre látszódnak a szempilláim! Csodálatos!! Úgy gondolom, hogy ezt a terméket csak a rövid és egyenes szempillájúak tudják teljes szívből értékelni, mert azok akiknek hosszabb azoknak az időigényessége miatt nem éri meg használni. Én akkor kapcsolom be amikor arckrémezem, így kevésbé vesz el időt.
Egy szó mint száz, számomra must have termék!

fuge7
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 15.

Szeretett kis hajszárítóm :) 10 évig hűséges társam volt a hajápolásban, sajnos nemrég leesett és betörött a hátsó rácsa, és így már veszélyes használni. :(
Szívem szerint ennyi csillagot adnék rá: ************************************** !

vls
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 14.

2 éve megvan, korábban is csak remingtont használtam. Sosem csalódtam benne :)

Ballkonigin
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 14.

Imadom!
Korabban is probalkoztam epilalassal, de a regi egyszeru kis gepem, szornyu kinok kozott tepte ki a szorszalaimat, iszonyatosan zavaro hangja volt, es a rovid kabelerol akkor meg nem is beszeltem. Ket alkalom utan fel is adtam, es visszatertem a borotvahoz.Aztan ratalaltam erre a CSODARA!
Eloszor is leszogeznem,hogy aki azt mondja, hogy fajdalommentes, az hazudik, vagy pedig mazohista :D Egy szorszal kitepese faj, de ezzel a geppel sokkal elviselhetobb!
Kellemesen massziroz, nekem kifejezetten tetszik ez a fej kialakitas , na es az, hogy furdes kozben is hasznalhato, annyira praktikussa teszi a keszuleket.
A lampa valami fantasztikus, az ablak nelkuli,sotet kis furdoszobamban.
Az akkus kivitelert pedig ezer hala a gyartonak!
A kulonbozo kiegeszito kefeket,masszirozo fejet is rendszeresen hasznalom, teljesen meg vagyok veluk elegedve.
Teljesen szerelmese lettem ennek a kutyunek, teszi a dolgat rendesen, az egesz kialakitasa gyonyoru, igazi noies stilus.
Eddig utaltam minden szortelenitessel kapcsolatos procedurat, de miota megvettem, mar alig varom, hogy hasznalhassam, akar epilalasra, akar csak egy kis wellnes elmenyert! :)

vadvirag919
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 14.

Update: HÁROM hónap után tönkrement... A hazai kék nevű forgalmazója ugyan visszaadta a pénzt, de 1. ajándékkártyán, 2. a vevőszolgálat emailre ugyan nem válaszolt, de kelletlenül telefonban elmondták, hogy bármelyik üzletben cserélik v visszaveszik... Aha, csak nem mindegyikben árulnak Foreot... Online rendeltem, vidéki vagyok, hát any@tok pi@@@ját. :)
Tehát most van egy egész szép összegem egy kártyán, amivel fogat mosni nem tudok ugyan, se online rendelésnél felhasználni, lista nincs az üzletekről ahol van Foreo szóval.... Megérte?
A fogkefe egyébként istenkirály (lenne ha nem krepál be), így visszatérve a hagyományosra érzem mennyivel 'koszosabb' a szám.

Play verzió van meg, akciósan jutottam hozzá. Hátrány: nem cserélhető a fej, elvileg 6 hónap után kuka. Szeretném, ha elmagyarázná valaki, hogy ökológiai szempontból emiatt mégis miért van mindenki oda a foreoért? Ahogy néztem, nincs beváltás, kaptam kupont a következő vásárlásra, de sehol nem írták, hogy visszaveszik a gépet és újrahasznosítják. Unszimpatikus ez a hozzáállás.
Amiért mégis megvettem: szilikon kefe a hagyományos mellett. Amióta ezt használom egyszer sem vérzett az ínyem... Patthelyzet.
Egy fokozata van, elsőre olyan mintha ráznák az agyamat, pár használat után már kellemes. Tetszik, hogy a hagyományos formát megtartották, de közben elektromos. Vízálló, másfél/két hónapja megy ugyanarról az aksiról. Úgy érzem jól tisztít, és a lélektani hatása is kiváló, újra van kedvem fogat mosni. (Ha a legpuhább szőrös is annyira bököd, hogy folyik a vér az se nem kellemes, se nem higiénikus ugye...)
Szóval csak azért nem vagyok teljesen elégedett, mert zavar az, hogy nem cserélhető a feje és bár működne, ki kellene dobnom. Teljesen totálisan logikátlan. Persze értem a cég koncepcióját, csak marhára zavar a termelődő veszélyes hulladék, a tudat, hogy ezzel bizony én is ásom tovább a gödröt. Másrészről hasonló szilikon fejű fogkefe nincsen a piacion, én legalábbis biztosan nem találkoztam ilyennel, pedig az ennyire érzékeny ínyre más nem jó. Természetesen tovább fogom használni mint az előírás, majd meglátjuk mi történik.

viola99
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 13.

Már több hónapja használom ezt a kis arckefét. Összességében úgy vagyok vele, hogy amíg tart, tart, de biztos hogy nem veszem újra. Személy szerint a rezgés funkcióját nem is használom minden arcmosásnál mivel a kezem nagyon fáj tőle (elég fura, de szerintem ez csupán az izületeim érzékenysége). A sminklemosás miatt nagyon szeretem, ugyan lemosom a mindennapi sminkem sminklemosóval, de az arclemosóm a kefével nagyon sokat segített. A puha kefét használom naponta egyszer, és jelentősen segített a mitteszerek elleni küzdelemben. A radírozós kefét hetente egyszer használom. Szerintem egy sima arclemosó kefe a nem elektromos fajtából is elvégezné a munkát ugyanilyen hatékonysággal. Igazából első dolgom az volt, hogy az elemtartót szigszalaggal vízhatlanná tettem. Amióta megvan tart, és gondom nem volt az elemekkel. Mivel a funkcióját ellátja csupán személyes okokból nem jó választás nekem. Ezért megadom az 5 csillagot, sokat javított a pattanásos mitteszeres bőrömön.

KingaSimon
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 13.

Nemrég kerültem az elektromos fogkefét használók táborába, már régóta szemezgettem velük. Akciósan jutottam hozzá, örültem is neki, hogy most aztán tényleg belevághatok, ráadásul verhetetlen áron. Imádom, rettenetesen jól tisztít, nem sérti a fogínyemet, a kezdeti nehézségek ellenére, tökéletesen odaférek még a nagyon nehezen elérhető bölcsességfogaimhoz is, sőőőt, étkezések után is jóval kevesebb a lepedék a fogaimon. Kezdésnek nem is kívánhattam volna jobbat.

itsnotvanessza
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2018. augusztus 13.

Hullámos fürtjeimet nagyon gyorsan megszelídíti:) hát remingtonról csak jót lehet mondani, nagyon gyorsan felmelegszik, sajnos mindegyik hajvasalo roncsolja a hajat valamilyen szinten, ezért is hetente egyszer max kétszer vasalok hajat:))

itsnotvanessza

Karácsonyra kaptam, nagyon szuper egésznap tudnám mosni a fogam:) manuális fogkeféből is oral-B-t használtam. Csak azt nem szeretem ,hogy mosom a fogam és lemerül:D akkor elő kell vennem a Jó öreg manuálist:) keves fogkrémet igényel, szerintem két-három nap után már lehet látni a változást:)