KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

larada
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 29.

Egy éve használom ezt az epilátort, nagyon szeretem. (Előtte volt egy jó pár Philipsem az olcsóbb árkategóriától kezdve a legdrágábbig, hát egyik sem nyűgözött le. A legdrágább egy hasonló aksis volt amit vizesen is lehet használni, hát nagyon ócska volt. Konkrétan annyi ideig bírta az aksija, hogy nem tudtam befejezni egyszerre a lábamat, aztán három hónap után már be sem kapcsolt.) Ezt azért választottam, mert eddig mindegyik Remington hajformázómmal meg voltam elégedve, és még a csipeszek száma is meggyőzött. Reméltem, hogy kétszer olyan gyorsan végzek a szőrtelenítéssel, ha ez nem is igaz, de sokkal gyorsabban elkészülök. A borotva fejét is szoktam használni, az is kifogástalanul teszi a dolgát. Mindenkinek ajánlom, nagyon jó kis epilátor.

kariw3
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 29.

Elsőre a kúpvasat vettem meg, de azzal sosem tudtam olyan hullámokat csinálni amit elterveztem, túl bodri lettem. Ez viszont tökéletes!!! Laza hullámok, vagy beach waves 10 perc alatt és a szögegyenes hajamon is tartós :))

Lutra
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 29.

Szuper! A vastag szálú, derékig érő hajamat csak ezzel a módszerrel tudom tartósan göndöríteni.

LV0244
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. március 28.

Imádom :) Sokat küszködtem eddig, ez végre segít.Három kezelésen vagyok túl, szemmel láthatóan kevesebb szőrszál, és benövés!! Örülök hogy rászántam magam, megéri nagyon.

Pöti
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. március 27.

Eredetileg a CI95-öst akartam megvenni, de nem volt a Media-ban, végül ezt hoztam el, mert annyira rá voltam csavarodva a témába. Nem bántam meg. Azóta kb. heti egyszer besütöm. Azért heti egyszer, mert hetente mosok hajat, besütöm és több napig tartja még hajlakk nélkül is. Persze idővel nyúlik a bongyorság, de nekem tényleg bevált. Vastag, amúgy is hullámos a hajam, csak épp nem szabályos hullámos, és most végre hajvasalás nélkül is van frizurám.. :D

TamaraH
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. március 26.

Könnyű használni, tartós, én nem égettem meg a kezem, csak az első használatnál vettem fel a kesztyűt. Az itteni értékelések alapján vettem meg, nagyon megérte. :)

Noncs
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 26.

Kb 2 éve vettem és azóta is tökéletesen működik. Remekül tisztít, de mégis kíméletes. Én szeretem, hohy elemes, mert utazáskor nem kell a töltőt is külön vinni. Ennyi pénzért nagyon megéri, nem rosszabb, mint a sokkal drágább változatok.

kataaaa01
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 25.

Nagyon megéri ez a kis szerkezet, rengeteget lehet vele spórolni a kozmetikuson, szuperül működik, könnyen felmelegszik, egyszerű használni tényleg kicsit dülöngél de elnézhető neki! :)

dnelli
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 25.

Egyik nap eldöntöttem, hogy kell nekem egy gyantázó készlet, másnap pedig mentem is megvenni a nagytesóját, az Evolution szettet, de nem találtam a DM-ben, úgyhogy végül ez jött velem haza. Semmilyen akció vagy keresgélés nem érdekelt - nekem abban a pillanatban kellett és kész, nem bírtam várni egy percet sem :D

Aznap ki is próbáltam, és tökéletesen elégedett vagyok vele, habár még csak egy alkalmon vagyok túl. 4900Ft-ért vettem, de a készülék maga ~3000Ft, a többi pénzt a dobozban lévő két patronra és lehúzócsíkcsomagra fizetjük ki, szóval semmiképpen sem mondanám drágának, és a legkevésbé sem bántam meg a vásárlást, mert pár alkalom után be fogja hozni az árát. Életem első meleggyantás élménye volt, és azon kívül, hogy több helyen szó szerint ragadtam a tapasztalatlanságom miatt, más rosszat nem tudnék róla elmondani.

A patron 50ml-es, ez tapasztalataim szerint pontosan egy teljes gyantázásra elegendő. 25 percig hagytam melegedni, és ez elég is volt. Abszolút nem irritált, nem tépte a bőrt, semmi negatívumot nem tudnék róla elmondani. Az utánpótlás patron 800Ft, a lehúzócsík csomag 500Ft, és 50 csík van benne. Amúgy nekem a gyanta minősége is teljesen megfelel, nem tudok belekötni ebbe se, a textilcsík pedig akkor sem könnyen szakadna, ha elkezdeném rángatni vagy tépkedni, nemhogy a lerántás közben, szóval szerintem ennél jobbat nehéz lenne találni. Ja, és ezeket sokszor újra lehet használni.

Összegészében teljesen elégedett vagyok vele, de ettől függetlenül a nagyobb Evolution szettet jobbnak találom (mivel abba 100ml-s patront tehetsz), de ez már az én problémám, hogy türelmetlen voltam :D Szóval én tényleg mindenkinek jó szívvel ajánlom, ha valaki ilyenre vágyik, akkor ne habozzon.

redakkrisztinaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 24.

Egy korábbi DM kedvences dobozban volt benne. 8000 FT-ért nem biztos , hogy megvettem volna. Szeretem , a kis fejének köszönhetően minden szálat elérek vele . Kicsit hangos a készülék.