KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépítő eszközök

Candy21
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 22.

Jó hajkefe szeretem hajhúzás és tépés nélkül ki lehet vele fésülni a hajat.

szancs95
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 21.

Először én is azt hittem hamar szét fog esni, de megvan már egy ideje és birja. Nyilván látszik a minősége, de amire való, arra pont jó, bár elég ritkán használom.

Edina1015
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 20.

Szintén vaddisznósörte kefét használok régóta és hasonló a problémám, nagyon nehéz tisztán tartani. Gondoltam ezt megveszem, a táskámban jó helye lesz, ha s.o.s szükségem van fésűre. Néhány napja jött meg a Notinotól, azóta csak ezt használom. Kicsit féltem tőle, hogy műanyag, mert hozzászoktam a természetes keféhez, de kb fél perc alatt megszoktam. Mintha nem kellene olyan sokat fésülködnöm napközben, sokáig marad rendezett és ápolt a hajam.
Másrészt nagyon dizájnos, valószínű fogok még rendelni más színben is :)

Macska27
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 20.

Ez az első arctisztító kefém. Az itteni vélemények alapján vettem meg és nem bánom. :-) Kellemesen masszíroz, gyengéd a bőrhöz. Használatával tisztábbnak érzem az arcom, az arctisztító zselémmel együtt maradéktalanul eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket. Kicsi, bárhol elfér. Egyetlen negatívuma, hogy akárhová tapasztom, egy kis idő múlva mindig leesik. Ennek ellenére öt csillag!

cseppcsaj00
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 19.

Évek óta használom napi rendszerességgel arctisztításhoz és sminkeltávolításhoz a szememről. Nem használnék mást!

szancs95
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 19.

Hát ez? :D
Szeretjük, párom sok szor kér meg rá hogy "birizgáljam" a fejét. :)

csomoviki
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 19.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 19.

Szerintem én vagyok a földön az egyedüli aki utálja :D Barátom néha elkezdi vakargatni ezzel a fejem és olyan szinten kiráz tőle a hideg és zavar, hogy azt el nem tudom mondani. Barátom imádja. Kifejezetten vicces amilyen fejet vág ha vakarja ezzel a fejét XD ezért érdemes csak ez az izé :DDD

Frumus
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 19.

Begyűjtöttem nagy lelkesen mert az arcmaszkokhoz milyen jó lesz, de aztán sohasem használtam, valahogy a saját kezem jobban kézre áll :D :P
Egyébként jól néz ki, letisztult, egyszerű forma, csak a léte felesleges.

Nikoletta8
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. február 17.

A vízes hajamat fésülöm ki vele, vagy pedig mikor bebalzsamozom. Erre nagyon jó, és nem töri a hajam.

pulsepattern
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 17.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 17.

Könnyű kibontani vele a hajamat, valóban nem húzza, vizesen is csodát művel, pedig vizesen nagyon össze tud gubancolódni a hajam. A fésülködés közben lepotyogott hajvégek és a kihúzott hajszálak mennyisége is jelentősen kevesebb, és nekem nagyon tetszik a kinézete. DE! Kifejezetten azért vettem meg, mert ebben a téli száraz hideg időben a hajam atomerőműveket megszégyenítő energiatermelésbe kezdett, ami elég idegesítő és sajnos az ígéretekkel ellentétben, miszerint a hajkefe antisztatikus, sajnos nem, hogy nem segít, de még a nyugalmi állapotban lévő hajamat is képes az égnek állítani. Lehet velem van a baj, vagy nem tudom, de sajnos számomra mindössze 3 csillagot érdemel. :(