KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépítő eszközök

kucire
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: < 18  |  2018. július 21.

Mindig más csomagolása van. És mindig valami aranyos! De csak színben térnek el egymástól. A feladatukat teljesítik. Még egyszer sem vágtam el magam velük. Nekem a krémező csík egy-kettő használat után "eltűnik", de engem nem zavar, mert borotválkozás után úgyis bekenekedek. Már sokszor megvettem, és maradok is nála. :)

Moxonidin
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 21.

Elsőre nagy szerelmem volt. Valóban kevésbé, sőt van h egyáltalán nem húz. De számomra egy kissé kényelmetlen, hogy nincs nyele, így állandóan elrepül a kezemből. Kaptam egy hordozható verziót is, szeretem mert elfér a táskában, vészhelyzetekben jól jöhet, de nyéllel lenne az igazi. Tervezem, hogy beszerzek majd olyat is... de kicsit szívom a fogam az ára miatt. Viszont!!! Az h kevésbé törne vagy kevésbé hullana a hajam?! Sajnos ilyet még nem tapasztaltam :( Egyszóval mínusz egy csillag.

xfxff349
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. július 21.

Ez a megváltás számomra. Borzasztóan gyorsan kiszárad és kialakul a bőrkeményedés a sarkamon, amit reszelővel sem tudok rendesen és tartósan eltávolítani. Aztán rátaláltam erre. Kb 10 perc használat és a következő 3 hétben semmi dolgom a lábammal, Ugyan vigyázni kell vele, mert valódi penge van benne és könnyen el lehet vágni magunkat vele, de gyorsan bele is lehet jönni. Én a hátoldalán lévő tanács ellenére nem szoktam beáztatni a lábam, sokkal szebben dolgozik anélkül.

her6
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. július 20.

Nekem begöndöríti a szempilláimat, jobban néz ki rajta a szempillaspirál utána. A gumi is tetszik,így nem félek annyira, hogy kitépem a pilláimat. Semmi különös.

izus6
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. július 19.

Kényelmes és rugalmas, megéri a pénzét.

lzsoficim
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 19.

Nálam közepes. Örülök, hogy nem kell kézzel nyúlkálnom a maszkba, a tégelybe, de pazarlóan tudja csak a sűrűbb maszkokat felvinni az arcra.
Kicsit hígabb állagokkal jól működik,d e sűrűbbnél totál meghal, s csak kézzel ehet normálisan használni. Szóval úgy közepes.

Lilium
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: < 18  |  2018. július 18.

Én nagyon szeretem, mert egyáltalán nem tépi a hajamat. Rengetegen panaszkodnak, hogy nem tart rendesen, de nekem sosem csúszott még ki, pedig sok és vékonyszálú hajam van. Tartja a formáját, de szerintem is csak lazább, egyszerűbb frizuráknál mutat jól. Összeségében nekem megérte, színte mindig ezt használom.

kingh
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. július 18.

Reggel és/vagy este szoktam használni gél állagú arctisztítómhoz. Szépen leszedi az elhalt hámsejteket, felfrissíti az arcbőrömet és tisztábbnak érzem.

geannika
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 17.

Először a Rossmann saját márkás szemöldök formázóját néztem ki magamnak, de valahogyan úgy alakult, hogy ezt vettem meg a DM-ben. Gondoltam mindegy is melyiket veszem, biztosan ugyanolyanok lehetnek, hát óriási csalódás! Abszolút pénzkidobás, életlen és semmire sem jó!

fannib1
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. július 16.

Ajándékba kaptam néhány éve, teljesen megváltoztatta az életem. Kevésbé fáj a fésülködés, a gubancok könnyebben kioldódnak. Nem vagyok hajlandó mást használni.