KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépítő eszközök

nefelejcs93
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. július 26.

Próbáltam már több márkától is vattakorongokat de mindig visszatérek hozzá mert tényleg nagyon jó.Nem szöszöl, nem esik szét ,jól tisztít,szerintem megéri megvenni.

nemethanna196
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 25.

Nagy nyaralás előtti siettségben kaptam le a polcról, és nagyon jó hirtelen döntés volt, hogy ezt választottam. Precízen és biztonságosan lehet vele dolgozni, jól szappanoz, nem kezdi ki vagy vágja agyon a bőrt, és szépen eltávolítja a szőrt.
Más Balea borotvát még nem próbáltam, de az eldobhatók közül ez veri a drágább alternatívákat is. Szép eredményt értem el vele, ráadásul még borotvahabot sem használtam.

csudex
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 24.

Elhasznaltam kettot belole. Olyan semmi extra termek, nem szerettem vele kulonosen alapozni.

csudex

Ugyanazt tudja mint a sarga kerek tarsa. Jol habzik a geles arctisztito a hasznalataval es az arcradir is hatekonyabb. Attol fugg melyik eppen elerheto a katalogusban azt szoktam megvenni.

csudex

Rengetegszer ujravettem mar. Sima arctisztito szivacs. Nagyon jol habositja a geles termekeket es a radirozoknal pedig ad egy kis plusz radirozo hatast. Arra azert mindig figyelek, hogy 3-4 hetnel tovabb semmikepp se hasznalja egy ilyen korongot a higienia miattm

Bog
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 24.

Nagyon jó minőségű! Nem foszlik, nem esik le a vatta a pálcikáról. Imádom, hogy kifejezetten pici feje van! Igy eredeti funkciójában is kényelmesebb használni, de én pl. a sminkeltávolitásban veszem hasznát, tusvonal eltávolításánál.

petra5399
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 24.

Ha lehetne 0 csillagot adnék rá. Életlen, semmit sem visz le.

Yami
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 23.

Nagyon bizonytalan voltam benne, hogy megvegyem-e, de örülök, hogy megtettem. Kitűnő borotva, utazásra különösen tökéletes, de egyébként is kényelmesebb számomra valahogy ez a kis méret. Nagyon gyorsan lehet vele végezni és jól teszi a dolgát.

szalmonik
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 23.

Véletlenül akadtam rá, hát megvettem. Nem volt túl drága, bíztam benne, hogy tartós lesz. Az is, de különösebb hatása nincs. Kellemesen masszírozza az arcomat, de látványos tisztító hatása nincs. Minden esetre heti 2-3 alkalommal jól esik használni.

szalmonik

A napi arctisztításhoz használom. Igazán tisztának érzem a használatával a bőrömet. Gyorsan szárad, időnként fertőtlenítő szappannal kimosom. Biztosan újra fogom venni.