KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépítő eszközök

Shauna
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 24.

Kedvenc körömreszelőm.
Vékony, könnyen a kezemre áll. Gyorsan, hatékonyan tudom vele lereszelni a körmeim.
Nem használódik el gyorsan.

fodorgilda
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 23.

Nem a legjobb kis készlet, elég bíbelődős az egész munka vele. Amiatt hogy nem átlátszó a "nyomda" nehéz pontosan dolgozni vele. A lehúzója nincs szépen lecsiszolva, kis karcolásokat hagy a lemezen. Akciósan vettem, így nem bánom,de eredeti áron nem vettem volna meg.

Pupi1984
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 23.

Kiválóan lehet vele hegyezni! Ennyi! Jobb mint az eddigi hegyezőim! (Clinique, Chanel)

Virág-os
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 23.

Igazi SOS segítség volt. :) Bővebben később írok, még tesztelem.

Update: Azóta már el is fogyott és abszolút szerepel az újravásárlós listámon. Bevált, csökkentette a fájdalmat és a vízhólyag méretét tényleg csökkenteni tudja.

Lina14
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 22.

kicsit tovább tartja a nedvességet mint más szivacs, tehát jobb szellős helyen tartani, de szépen lehet vele eldolgozni a sminket, kimosni kicsit macerás, eléggé ragaszkodik a belekerült sminkekhez, de nekem még nem esett szét

adab
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. szeptember 22.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. szeptember 22.

Az én egyenes pillaimmal nem tett semmit :(

SchmitzhoferFanni
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 22.

Pontosan úgy funkcionál, ahogy az meg van írva. Két féle méret miatt vásárotlam meg és nagyon jó vételnek tartom.

mklari
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 21.

Egyszerűen imádom! Megfelelően radírozza a bőrt, nem túl durván de azért érződnek a radírozó szemcsék. Arcra és szemre is használom, szebb és simább lett tőle a bőröm!

zsofi9435
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 21.

Igaz nekem egy utánzat van, de nem találtam olyan terméket, hogy hamisítvány kínai olcsó Tangleteezer, ezért ide írok. Egy ilyen jellegű kefe miatt kezdtem el újból normálisan megfésülni a hajam :D A hajam vékonyszálú, hosszú, kócolódó, viszonylag sok, ami ugyan nem látszik a vékony szálak miatt. A fejtetőmtől a végekig húzva akár egy mozdulattal is kibontja a hajam, ha nagyon makacs akkor a végeknél kezdem, de akkor is pillanatok alatt megvan egy tincs. Nem tudom hogy csinálja, de jól csinálja :D Viszont a vastagabb szálú, dúsabb hajú hugomnak nem jött be.

Lilla777
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 21.

A kedvenc fürdőszivacsom! Bevallom, korábban kicsit drágának találtam, ezért inkább csak szemeztem vele, de nemrég vettem egy nagy levegőt és beruháztam. Nos, most már teljesen más a véleményem! Sokkal minőségibb, tartósabb darab, mint bármely más szivacs. Imádja a bőröm. Szuper, hogy nem kell hozzá még szappan sem. Szerintem nem véletlenül olyan híresek a Konjac szivacsok.