KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépítő eszközök

Szandraalexaa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 24.

Én imádom....hosszú göndör hajam van és evvel a fésűvel végre nem egy rémálom a fésülködés ❤

blackcat00616
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 24.

Én is szeretem használni, sokkal könnyebb utána formázni a szemöldököm, páromét is ezzel ritkítom. Egyszerű de nagyszerű :)

gyanett
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 23.

Imádom! Célnak tökéletesen megfelel, nem töri a ceruzák hegyét

Lilien012
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 23.

Nem tudom, hol lehet 2300-ért kapni, de annyiért megéri, többért nem. Az első ilyen fésűm volt, és azt hittem, csodát művel az extranehezen kezelhető, vékony szálú, állandóan görcsös hajammal. Könnyebben fésültem vele, mint egy átlagos fésűvel, de egy idő után a fogak meghajlottak, szanaszét állnak, tisztítani nagyon nehéz, szöszös marad a fogak töve, amit kb egyesével lehet leszedegetni róla. Túl puhák a sörték, így csak a haj tetejét fésüli meg, szinte lehetetlen alaposan csomómentesíteni a hajat, maximum idegesítően kicsi tincsekben. Kényelmetlen fogni, hajszárításkor, vagy hosszabb idő után begörcsöl tőle a kezem. Később vettem egy Betty Brusht a Müllerben kb fele annyiért, mint amennyibe egy TT kerül, és fényévekkel jobb. Erősebbek a fogai, így alaposabban fésül, könnyű tisztítani, és nem hajlik szét. Aki ilyennel szemez, vagy ez nem jött be, bátran ajánlom a BB-t. :)
4 csillagot csak azért adok rá, mert egy hagyományos fésűnél mindenképpen jobb.

Lilien012

Nagyon nehezen fésülhető, vékonyszálú hajam van, ezért eddig Tangle Teezert használtam. Hosszabb utazás előtt otthon felejtettem, ezért mentem be a Müllerbe, és vettem próbaképp egy ilyet, túl sok reményt a lényeges árbeli különbség miatt nem fűztem hozzá. Annyira meglepett, mikor elkezdtem vele fésülködni, hogy azt nehéz leírni. Sokkal alaposabb, mégis kevésbé húz, kényelmesebb fogni, nem hajlanak el a fogak... Egyszerűen tökéletes, percek alatt készre fésültem vele a hajamat, alaposabban, mint a Tangle Teezerrel. A fogak azóta sem hajlottak el, könnyű kiszedni belőle a hajat, tényleg ő a tökéletes fésű <3

tátombák
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 22.

Körömlakklemosásra, arctisztításra, sminklemosásra használom. Szinte kivétel nélkül kettéválik, ahogy kiveszem a zacsiból. Nem zavar, mert így még gazdaságosabb, és még úgy is tökéletesen ellátja a feladatát.

Ma potom 81 ftért futottam bele, szerintem kivonják a forgalomból. Annyi pénzért én telepakoltam vele a kosaram, egy ideig biztos nem lesz vattakorongra gondom... :$

tátombák

A sor végén a kiárusítós részen volt kidobálva, volt, hogy hatalmasat befürödtem márkásabb darabbal, de a kíváncsiságom erősebb volt. Jóóóóval felülteljesítette az elvárásaimat. Meglepett, hogy ennek billen a feje, kellően éles is, a krémezőcsík 1-2 használat után elkopik, a penge egész sokáig húzza. Arra, hogy magamat megnyugtassam, hogy a hosszúgatyám alatt sem burjánzik a szőr még télen se, arra tökéletes. "Éles bevetésen" komolyabb borotvát használok.

tundying
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. március 22.

A másik essence szemöldökcsipeszhez írt vélemények miatt vettem meg, csak ezt találtam. Nem bántam meg, tényleg nagyon szuper, a legrövidebb szőrszálakat is ki lehet vele szedni. Számomra nagyon-nagyon jó! Tipp: a csipesz műanyag tokja tökéletes bkv-jegy tárolásra:)!

dorcsideak
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 22.

Nagyon szuper termék! :)

tara95
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 22.

Először sajnáltam egy ezrest kidobni érte, de eltűnt 1 ilyen kis eszközöm, 1 meg tönkrement, persze óccó kínai. Mivel alacsony a fájdalomküszöböm, jól elkényeztetett ez a megoldás, pikk-pakk szemöldök, arcon való pihék gyors és fájdalommentes eltávolításához remek. Úgyhogy megvettem a kis pakkot, megjegyzem ez az utolsó előtti volt. Sokkal masszívabb és minőségibb mint az ebayes, csodásan dolgozik, sokáig tart, táskában is mindig van egy. Imádom.

Tudjátok mire jó még? Ha van száraz folt az arcotokon, gyönyörűen le lehet vele szedni. Youtubon láttam ezt a technikát, nekem a pattik utáni gyógyulóban lévő seb körül körben szokott egy nagyon csúnya száraz cafatos sáv (nem túl szép és sminkelni se lehet rá) létrejönni, na ezzel gyönyörűen el lehet távolítani, bőrradír sem kell.