KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépítő eszközök

cattitude
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 23.

nekem a rózsaszín van meg, igazából csak a színe miatt választottam azt, nem tudom, milyen hatóanyag van benne. hatását tekintve szerintem teljesen ugyanolyan, mint az egydolláros ebayes/aliexpresses konjac szivacsok: kíméletesen radíroz, nem igazán lehet vele túlhámlasztani.

larka95
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 22.

Hàrom éve kaptam karácsonyra a barátomtól.. mikor még nagy volt körülötte a hype..
✔️Gyönyörű a színe és jó ránézi
✔️Könnyen lehet tisztítani
⛔️Ugyanúgy tépi a hajam, hiába kezdem szépen lentről tincsekben bontogatni
⛔️Mire kibontom, nagyon eleltromossá teszi, feltöltődik és újra gubancolódik
❌kényelmetlen a fogása
❌drága volt

estokani
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 22.

Miért nem azután születtem, hogy ezt feltalálták??? Mééééééééééér nem?
Gyerekkoromban minden reggel bőgéssel indult a hosszú és elég rakoncátlan tincseim miatt.
Kérek mindenkit, aki lányt kisbabát megy meglátogatni ilyet vigyen ajándékba!!! Mire fésülni kell, legyen nekik otthon egy.
Aranyat ér! Nekem is, pedig már felnőttem :)

Kesudio
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 22.

Első arctisztító kefén ezért nincs összehasonlítási alapon. Azt tudom, hogy szépen tisztít, sörtéi dúsak és puhák, nem karistolja az arcomat. Mérete pont kézbe való, kényelmes a kialakítása, fogása. Szuper!

Banszky
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 22.

Utazáshoz mindig ezt a kis kefét használtam csak miután a 625.darabom is kettétört és a tükör is kiesett belőle,többé nem vettem újra. Nem olyan rég óta viszont gyárt szintén az Avon mini hajkefét,ami tényleg picike,nem összecsukható de nagyon strapabíró. :)

larka95
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 21.

Szeretem ezt a borotvát, nekem bevált. Kb. mindig ezt veszem, egyszer próbálkoztam mással, akkor nem jött be. Lehet még máskor is fogok tesztelgetni, de addig ez marad a kedvenc.

larka95

Életem legrosszabb borotvája, amit valaha próbáltam.. kukagyanús :D

orsipanka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 21.

Összehasonlítási alapom csak a CV (Müller saját márkás) mattító papírja. Ennek a hatása elmegy, kb. ugyanannyiba kerül, de feleakkora és kevesebb van egy csomagban, így nem ezt fogom újravenni.

nnagy822
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 19.

Nagyon jó, ha rohangálós napom van,mindig magammal viszem.

akinom91
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 18.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 18.

Első nem eldohatós borotvámat a barátomtól kaptam, egy Quattro Titanium verziót. ,Egy év után már nem tudtam kipucolni, ezért új fejeket vettem, ilyen 4 pengés női fejeket. Nem annyira jól vág, mint az eredeti fej, de kompatibilis. Jól mozog a nyélen a fej. Könyen csúszik a gumis rész miatt, de nekem mintha kicsit karcol néha. Jobbára hónaljon szoktam csak borotválni. Lábon max. retusálok ilyennel. Könnyebb kitisztítani folyó víz alatt mint az előző fejet.