Legújabb vélemények - Szépítő eszközök

Szandika12
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 21.

Nekem egyelőre nagyon tetszik :). Nem túl drága mégis nem karistolja a bőrömet mikor rárakom a micellás vizet :). Ja és mivel összelehet húzni, tárolni is nagyon jó és utazáshoz is kiváló :).

sabrirory
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 19.

Nagyon sima lett a bőröm utána. Egyáltalán nem tép, nem vágtam meg magam vele, nem irritálódik tőle a bőröm. Venni fogok még belőle, lekörözi a Wilkinson borotváim.

bettina28
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 19.

Nem rossz, bár lehetne egy picit vastagabb. Viszont nem mállik szét, nem foszlik és nincs az a kellemetlen vatta dörzsölős érzés vele. Árba sem rossz.

MaFa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 19.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 19.

Derékig érő sűrű hajam van, a hajkefe mindig beleakadt és csak tépte, így hát sose szerettem meg. Míg egyszer egy ismerősöm ajánlotta, hogy ez mennyire jó és próbáljam ki. Mondom egye fene veszek én is egyet. Egyszerűen imádom, nem akad bele a hajamba, tépés és húzás nélkül kifésüli, szuper jó találmány el se akartam hinni. Így már csak ezt használom.

Floree
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 19.

Óóó, ilyen nekem is van otthon, nemrégiben vásároltam egyet! :) Régebben használtam ilyet, igaz nem az enyém volt. Ez valami fantasztikus, libabőrös leszek ahogy masszírozom a fejem vele, nagyon kellemes. Azt hallottam hogy serkenti a hajnövekedést, de eddig nem rendszeresítettem a használatát, csak alkalmanként használtam. De ezután mindennap fogom masszírozni a buksim! Nagyon szuper kis termék. :D

TimeaZsofia
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. szeptember 19.

Szerintem valami történt, mert amit én tegnap vettem, rózsaszín, puha, víztől megdagad, szuper.

Annah18
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 18.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 18.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Nem bántam meg. Tényleg nagyon szuper eszköz.
Könnyen kezelhető, kézre áll, és gyorsan vehet vele dolgozni. Eredmény: csodás! :)

Pampilla
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. szeptember 18.

Imádom. Jobban nő a hajam. A macskámat is masszírozom vele,lol.

Moniko
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 18.

Kíméletes. nem foszlik, nekem bevált.

Ciklon3
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. szeptember 17.

Aki keresi, én még csak az ÁRKÁD-ban lévő Müllerben találkoztam vele egyszer. Az egy állványos Essence -es drogériákban nem tartják.