KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépítő eszközök

Closet
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 18.

TÖKÉLETES! Töredezésre hajlamos, vékony szálú hajam van, és minden fésű tépte a hajam. De ez csodákat tesz. Kár, hogy hamarabb nem fedeztem fel magamnak a terméket.

Kmanci
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 18.

Sosem gondoltam, hogy áradozni fogok egy hajkeféről, de erről tényleg lehet. Szárazon és vizesen is úgy bontja ki a hajam, hogy észre sem veszem. Rengeteg és nagyon erős szálú hajam van, ami ráadásul erősen hullámos és nagyon kócolódik úgyhogy a fésülködés nálam általában együtt járt a sírással, pláne hajmosás után... Nemrég fésülködés közben, amikor már kb. teljesen sima volt a hajam, eszembe jutott, hogy végigszaladok rajta a régi hajkefémmel is. Az első tincsnél olyan gubancot csinált, hogy inkább hagytam az egészet. Számomra egy áldás ez a hajkefe, minden pénzt megérne.

diafazekas
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 18.

Szerintem semmire nem jó, és csiga lassan csinálja a dolgát. De legalább szép :D

Viki995
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 18.

Jópofa kis termék, nyilván nem teljes manikűr elkészítéséhez való, de amire tervezték arra tökéletes :) Szerintem egy női táska elengedhetetlen kelléke :D 5*

Erina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 17.

Bontás után gyorsan elszállt az illata. Tökéletes táskába dobós termék. Egynek elment. Bár Pixiben érkezett, nem venném meg hiába szuper az ára is. Maradok a jól bevált Swarovski üveg reszelőmnél.

artep
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 17.

Éles, kényelmes, jó a fogása, de nekem is tönkreteszi a körmöm. Ami amúgy nem szuper erős, de nem is mondanám gyengének, mégis elhajlítja, megtöri. Nagyon nem jött be.

nikolett
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 17.

Én is a Big&Darlinghoz kaptam, akarom mondani vettem 200-ért. :D Nem használom, mert reggelente nem is lenne rá időm... de az tetszik benne, hogy viszonylag kíméletesen göndörít, nem húzgálja ki a szempillákat és még egyszer sem sikerült becsípni vele.

nikolett

UP: kidobtam, még ecsettisztítónak se vált be. Megfogni se nagyon lehet vizes kézzel. Nulla!

NAGYON kicsi. Gyengék a kis sörtéi.. nem az igazi.

WorkingClassGirl
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 17.

Nagyon megszerettem. A fekete van meg, mivel sokáig csak ezt láttam a polcokon azt hittem, csak ez van nálunk forgalomban, különben nem hiszem, hogy bármi jelentősége lenne a szivacsba kevert anyagoknak. Csak szép színük lesz.
Zselésen puha, finoman maszíroz, leszedi, ha éppen hámlik valahol az arcom, de nem hámlaszt, nem jobban, mint egy törölközős szárazra dörgölés. Megéri az árát, nem tűnik rossz minőségűnek, nem szakadozik, bár az anyaga érdekesen megfogyatkozott, mintha olvadna használat közben, főleg az első hetekben.
Én betadinos vízbe szoktam áztatni fertőtlenítés gyanánt.

Ynes
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 16.

Nyilván nem ez a világ legjobb reszelője, de arra amire én használom (táska mélyére bedobni, hogy ha néha bereped a körmöm legyen mihez nyúlni) nekem teljesen megfelel, mert:
1.nem foglal sok helyet
2.van tokja, tehát nem koszolódik + nem kopik a "dobálástól"
3.nem kell rá vigyázni, hogy eltörik (mint az üveg reszelő), vagy kilyukasztja a táskát/neszesszert (mint a fém reszelő hegye)
4.javításra bőven elég (formázni meg nem ezzel állok neki...)
emellett olcsó, és egy ideig tényleg illatos :D
Nekem az első kb. másfél évig bírta, a jelenlegi is elmúlt már egy éves és még használható (mondjuk tényleg ritkán használom).
(én ragacsos érzést nem tapasztaltam eddig egyiknél se)