KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépítő eszközök

CeCeDrake
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 20.

Nagyon vagány, nagyon egyedi és szuper minőségű! Szerelmes lettem ebbe a neszeszerbe a megjelenés előtt és az elsők között vásároltam meg. Minden belefér, olyan "mindent elnyelő", kedvelem nagyon!

b0rzi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 20.

Furcsa, nekem sárgák a borotvák és nem is így néznek ki, és nem is így vannak csomagolva, de a név ugyanaz, ugyanúgy 3 penge, szóval.... Jah, gondolom ugyanaz :D (elég biztosra mentem, hogy ugyanaz legyen).

Szerelem ez a borotva. Nagyon kényelmes a használata, nem vágom meg vele magam, ráadásul sokkal tovább is tart a hatása, mint a többi borotvánál, amit próbáltam, és lassan is használódik el. Bár nem a legolcsóbb, szerintem ár-érték arányban rendben van, és tuti újra fogom venni. :)

Zsancica
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 20.

Nekem még a régi verzió van meg, amit kb. 1 hónapja használok és IMÁDOM. Természetesen simul az archoz és építhető vele az alapozó, gyönyörű bőrt eredményez. Nem akartam elhinni.
Tervezem újra venni, de látom megújult és vannak róla már negatív vélemények :-( Ezt szomorúan látom... Mindenesetre megpróbálom az újat is és majd visszajövök frissíteni ...

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 20.

Vicces, előbb Pixibagben kaptam majd mikor elkopott egy évvel később a KM boxban jutottam hozzá. Az illatosításának konkrétan nincs értelme, teljesen hasztalan. :) Korrekt kis termék, elég erős és a mérete miatt táskabarát. Csak azt nem szeretem benne hogy vastag és a körömszéleket nem tudom vele reszelni.

Vica75
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. november 18.

Nem ájultan el tőle. Az original is megvan,nem érzem,hogy ez többet nyújt, pedig vastag szálú, göndör hajam van. Ennek az anyagát is olyan gagyinak érzem,mintha ki lenne könnyítve és ez nem vált előnyére. Sajnálom,hogy bedőltem.

ehilda
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. november 18.

Én saját körömre használom, nagyon elégedett vagyok vele. Szerencsére erős kenény körmeim vannak, hamar szoktam végezni a reszeléssel. Már több fajta körömreszelőt is vettem már, de ez a legjobb. Szuper tartós termék és olcsó is.

stimea
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 18.

Ez az első szempillagöndörìtőm ìgy nincs nagy összehasonlìtàsi alapom. Kemèny 250 magyar forintèrt vàsàroltam de akàr a triplàjàt is megèrnè😃 Jòl lehet vele göndörìteni, viszonylag kènyelmes a hasznàlata. Nem hasznàlom tùl sokszor (pedig tènyleg szèp pillàkat csinàl) ès most vettem èszre, hogy kicsit szètpergett de semmi orvosolhatatlan baja nincs. Az enyèm fekete ès lila szìnű, egèszen szèp darab. Vegyètek mert ennyi pènzèrt nagyon megèri!

Jucsi10
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 18.

Már kb. 3 éve használom a Tangle Teezert, így időszerű véleményt írnom róla.:)
Eleinte nagyon furi volt, hogy nincs külön "szára", aminél fogva fésülhetem a hajam.. Kiesett a kezemből többször is, de pár hét után megszoktam az új formát.:)
Sokkal könnyebben fésülöm a hajam vele, mint előtte. A vizes, kócos hajam is egy-kettőre sima lesz, a kisebb görcsöket, gubancokat is nagyon gyorsan ki lehet vele bontani.
A sikeren felbuzdulva próbálkoztam olcsóbb, de hasonló kefével is, ami sajnos nem vált be. Ezután ruháztam be még egy Tangle Teezerre, így már kettő is van belőle.:)
Én imádom, max. csillag. :)

Sz. Csilla
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 18.

Update: Tényleg egyszerűbbet ki se találhattak volna! Az eredménymegtartásához viszont utána is kell hordani éjszakánként még, hogy stabiliálódjanak a helyükön. Engem nem zavar éjszaka és már nem is minden éjjel hordom. Az eredménnyel nagyon elégedett vagyok.

Nagyon szuper! A második hónapon vagyok túl vele és már nagyon szépek a fogaim. 5 hónap lesz nekem a teljes fogszabályozás ideje a terv szerint. Az első hetek nehezek, szokni kell, hogy benne van a szájban és fájdogál js akkor a feszítés miat. Ez elmúlik. Nagyon ajánlom! :) Egész életemben zavart, főleg a fotókon, hogy kuszák a fogaim, de túl hiú voltam egy hosszú, látható kezeléshez. Ez gyors és nem feltünő, ráadásul bármikor le lehet venni. Nekem találták ki. :)

bogmir
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 17.

Nagyon szeretem, nem tépi a hajamat, nagyon kellemesen masszírozza a hajamat!