KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépítő eszközök

tara95
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

Nekem is avonos. Nagyon bevált, de az elején szerencsétlenkedtem vele. A páromnak nagyob csúnya a háta, az arca, utája a kencéket de ezt hagyja (?) És szerinte jobb mint kézzel, nem fáj. Nekem hosszú körmeim vannak, ebből adódóan nagy segítség, egyből kiugrik a rondaság. Nekem azért nem olyan vészes a helyzet a bha miatt, dd mindig van 1-2 apró amit csak én látok, nagyon közelről, de sokkal jobb ezzel kiszedni, mert nem két oldalról szántod fel eszelősen az arcod. Hamar gyógyulnak a piros kis foltok is. Ötös.

Madi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

Használható, működik, pont úgy, mint a youtube videókban, de erős túlzás, hogy nem hagy nyomot és fájdalommentes. Pontosítanám arra, hogy kevésbé kellemetlen és nem sérti fel a bőrt, mint mikor körömmel nyúzzuk magunkat.
Nagyon tiszta bőröm van, így kétszer nyúltam eddig hozzá, csak azért vettem, mert nem akarom a körmömet erőltetni, (meg hogy nyoma maradjon a bőrömben). A hosszabb hurkos oldalát még nem is jöttem rá, hogy hogyan kéne használni. Az ára magas ahhoz képest, hogy kb ezer forinttól lehet kapni ilyet. Kétségtelen, hogy néha jól jön, hogy van ilyenem, de csodaszernek nem minősíthető.

kneva
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 29.

Az egyik legjobb ebelin termék, amit valaha vettem. Kevesebb habzó lemosó is ugyanúgy felhabzik a segítségével, így egy flakon kb 1,5-szer tovább kitart. Az, hogy mennyi exfoliáló hatása van, nem tudom, szerintem nem túl sok. A puha gumi szálacskák kíméletesek a bőrhöz.

kneva

Van elég vatta a pálcikák végén és nem is jön le róla. Ezt a márkát veszem a leggyakrabban.

kneva

Arcpakolások lemosásához használom. Nem must have, de jól jön a segítség, amit nyújt.
Időnként átmosom az ecsettisztító szappannal. Azért befogja az arcpakolás és a mosásoktól veszít is a színéből.

Nic01
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 29.

Mèg egy ilyen katasztrófális termèket...Akciósan vettem kb. 1400 ft-èrt de 100 Ft-ot nem èr. Fel nem tudom fogni, hogy tudják ezt körömnyomdának eladni. Nekem tèglalapon vannak a minták. Már amikor kicsomagoltam szkeptikus voltam, hogy ez az alig èrdes felület hogy fogja felvenni a lakkot ès akkor mèg húzzuk is le a felesleget. Hát jó...lássunk neki. Útmutatót követve, rá a lakk ez pipa..lehúzás..na ezután szinte 1-2 csík kivètelèvel semmi nem maradt a sablonon. No para, kiprobálom. Körmön semmi. Ismèteljük meg hátha èn voltam az ügyetlen, termèszetesen más mintán. Eredmény ugyanaz. Ezután min. 10szer próbálkoztam már lassan a fèl üveg lakkom elpazaroltam mire úgy felhúzott, hogy bedobtam a szekrèny aljára. A kezemen meg 3-4 vágás! (Hozzáteszem lehet amiatt mert használat előtt szeretek mindent megmosni, ami új). Szóval dísznek jó de másra nem.

thewildone
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 28.

Remekül stimulál, szuper termék.

thewildone

Néhány próbát tettem vele, kicsúszik az ujjaim közül, nem könnyű vele dolgozni, a hátoldalán éktelenkedő kis "fogó" miatt nekem legalábbis kínlódós. Ecsetmosásra szuper!

Alexia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 28.

Zöld van meg. Teljesen bevált. Nem drága, jól hegyez. :)

eeyorehoney
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 28.

Pozitívumok:
Vérkeringés javítonak vettem, fürdés előtt szoktam használni eltávolítani az elhalt hámsejteket, kellemes érzés.
A sötre erőssége pont megfelelő.

Negatívumok:
A fürdszobában tároltam, és sajnos a párát egyáltalán nem bírja. De nagyon nem. Elkezdett felpöndörödni, 4 részen eltört a felső része. Kihoztam onnan, még egy kicsit pöndörödött, de azóta megállt, és így is használható.
A másik gondom, hogy csomagolás nélkül árulják, a boltban sokan összefogdossák. Mivel nem bírja a nedvességet, nem nagyon tisztítható.
Emiatt sajnos csak 3*, nagyon kényes termék.