KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépítő eszközök

Debreczeni
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 23.

Számomra nem áll kézre, nem simul a vonalakhoz. Kifejezetten karcosan vág, nem látható sebeket, de csíp utána az egész borotvált felület. (borotva habbal és géllel is)
Használat után azonnal érezni a kis sörtéket, szóval nem szedi le rendesen a szőrt. (én pedig jobban rá nyomni nem merem)
Annyi mellette szól, hogy nincs hátul a pengék mögött semmi, így azonnal kimosódik belőle minden, nem akad be szőrszál.
A másik a kis dobozka, amibe kényelmesen vissza lehet tenni. Az alján lyukak vannak, így a víz is elfolyik belőle.
Összességében nekem nem a kedvencem, mert túl éles és nem alkalmazkodó, de praktikus darab.

cattitude
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 22.

nekem zöld van, szuperül lehet vele hegyezni mindenféle ceruzát, elég éles, nem törik bele a ceruzák hegye.

lovemyplants
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 22.

Itteni vélemények alapján vettem meg...sajnos nekem nagyon nem jött be. Egyáltalán nem tudok vele hegyezni,csak forog benne a ceruza. Lehet,hogy egy hibásat fogtam ki. :(

wijen
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 21.

Nemrég vásároltam ezt a hajvasalót és nagyon szeretem. Derékig érő, vastag szálú, dús hajam van én 200 fokon használom és így elég 1x-2x áthúzni vele tökéletesen simára vasalja! :) Göndöríteni még nem próbáltam vele, így arról nem tudok nyilatkozni. Az egyetlen ami miatt a mínusz egy csillag, hogy a zsinórja lehetne hosszabb.

devababa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. február 21.

Ma vettem, rogton ki is probaltam. Nekem a vastagabb miatt kellett, szajfenyhez. Teszi a dolgat es jo arban van.

szilvia.bano
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. február 21.

A grapefruit-os volt meg, sokáig kitartott, táskába gyorssegélynek nagyon megfelelő. Én nem is szagoltam meg, mert eddig nem tudtam, hogy van illata, de ez végül is mellékes.

mmartina97
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 20.

Jó kis hajkefe.Mindennap ezt használom,már 2 éve

unicornqueen
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 20.

Nagyon hamar kilazul és utána szinte használhatatlan. Amíg erősen fogott, addig megvoltam vele elégedve ezért kap tőlem 2 csillagot.

unicornqueen

Mindig ilyet veszek, a kiszerelése is hosszú távra jó (1 sminklemosáshoz 2db korongot használok)

detti23
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. február 20.

Jól bevált, jó minőségű vattakorong.