KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépítő eszközök

csill87
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 18.

Nem gondoltam, hogy ennyi különbség van borotvák között, elképesztő, hogy 10 éve használok Willkinsont, és az ehhez képest egy szemét. Ráadásul ha azt vesszük nem is drága ez sem, főleg akciósan. Elképesztően sima láb, és nem vágom meg vele magam. Ez a borotva minden pénzt megért nekem most, ráadásul azt sem gondoltam, hogy van különbség simaság és simaság között, de bizony van!! Legszívesebben 10 csillagot adnék. igen, egy borotvának, én sem gondoltam volna :D

dynah13
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 17.

A kedvencem a rozsaszinu, de barmelyik ugyanolyan szuper. Nem foszlik rajta a vatta es nem hajlik el kozepen a palcika. Mind fultisztitaskoz, mind sminkeleshez hasznalom, nagyon bevalt. Es nagyon olcso!
Vagy dobozosat veszek, vagy zacsisat es beleontom az elozo dobozba :)

dynah13

Az eredetit nem probaltam, igy ahhoz nem tudom hasonlitani, de eddig nekem bevalt. Nem tori a hajamat, es ez nekem barmit meger. Valoban hamar kitagul, de ez pont ugyanigy van a sima hajgumikkal is. Jol es stabilan tart anelkul, h huzna a hajam, igaz, nem art ovatosan kihuzni belole, mert 1-2 hajszal gyakran vele szeretne jonni.
Mivel nem tudom, hogy az eredeti mennyivel tud tobbet, addig 4 csillag :)

Misa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 17.

Leárazva vettem, valami 300 ft-ért, és azóta velem van. Praktikus a csomagolása, pici és még higiénikus is. Sajnos egy picit leszedi a sminket is, és nekem több lapra is szükségem van az arcomhoz, de alapvetően rendben van, teszi a dolgát. Leárazva érdemes megvenni.

HNReni
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 16.

A tojás alakú "profi make-up schwamm" után gondoltam kipróbálom. Ennek a teljesítmény gyengébb. Inkább szárazon lehet jól használni és nem annyira szépen dolgozza el az alapozót, korrektort. Sok terméket szív magába és vastagabb rétegben, kevésbé egyenletesen adja le. Vizesen nem tudtam használni,mert nem szívja magába a vizet, így a terméket keveri a vízzel, vékony rétegben viszi fel, így a termékek fedése szinte nullára csökken. Elhasználom, de nem veszem újra.

Beya93
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 15.

Ma használtam először, nekem tetszik. Kicsit durva a keféje szóval óvatosan kell bánni vele nem szabad erősen csiszitolni vele. A szilikon része külön tetszik. Az orromról szedett le mitesszert. A 4* azért mert lehetne 1 fokkal puhább a kefe.

Ancsibaba1993
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 15.

Szeretem ezt a borotvát, nem lesz utána irritált a bőröm sehol, de hatékonyan, egy húzásra eltávolítja amit el kell. Akciósan vettem, nagyon megérte. Szerintem tartósabb is mint az eddig használt eldobhatós borotváim.

anitaa17

2018.10.24: Régóta szerettem volna őt, annak ellenére h tök jól bevált hajkefém van, de mivel az Orignalt és a Compact verziót is évek óta használom és nagyon jól bírják a strapát, így őt is szerettem volna megszerezni. A mostani őszi hosszúhétvégénken úgy alakult, otthon felejtettem a hajkefémet, így volt indok, hogy megvehessem végre :) Eddig még csak száraz hajamon próbáltam, ráadásul 2 napos gubancos hajjal, mivel szombat este érkeztünk és akkor vettem észre, hogy nincs nálam hajkefe, vasárnap pedig minden zárva volt, így hétfő reggel alig vártam, hogy kinyisson a DM :) Jól vizsgázott nagyon, teljesen fájdalommentesen tudtam megfésülködni, kíváncsi leszek vizes hajjal hogyan fog majd működni.

2018.11.14: Muszáj voltam visszajönni ide, mert azóta is minden alkalommal ehhez nyúlok a legszívesebben, vizes és száraz hajjal is. Vizes hajjal teszteltem úgy is, hogy hajápoló nélkül, hát úgy is csak siklott az alapból gubancolódásra hajlamos hajamban. Nagyon szeretem és tök jól masszírozza a fejbőrt.

Louisa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 15.

Elso TT kefem. Korabban nem probaltam a marka hajkefeit, de a vizes hajam kibontasa ismet fajdalmas tortura kezdett lenni az utobbi honapokban. Semmilyen balzsammal nem volt konnyebb. Ezert mar evek ota ekkor a pontkor jutok az elhatarozasra, hogy nem novesztem tovabb a hajam. Mar maskepp gondolom, ezzel a kefevel siklik a hajamban a fesu, nagyon elvezem. Szerintem sokkal kevesebb hajam is hullik ki. Nagyon ajanlom! Szuper ajandek lesz karacsonyra olyanoknak, akik ezzel kuzdottek, mert maganak nem feltetlenul vesz az ember 5ezres hajkefet.

Lolychan
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 14.

Ez a kis cucc valami eszméletlen szuper. :) Remekül felszívja a zsírt, a sminket nem szedi le. Imádom. :)