Legújabb vélemények - Szépítő eszközök

csodibogi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 21.

Ez a fésü egy csoda! Pont olyan selymesre fésüli a hosszú hajam, mint mikor a fodrásztól jövök. Köszönöm az itteni véleményeket, ezek alapján mertem megvenni, mert egy vagyon. De minden forintot megér, nekem előtte mindig nagy fájdalom volt az egyenes, vékonyszálú, gubancolódó hajam kibontása.

gretaszaboo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 19.

Mióta megrendeltem (kb 4 éve) mást nem tudok használni. A régi hajkeféim tépik a fejbőrömtől kezdve a hajamat, ami addig míg el nem kezdtem ezt használni, fel sem tűnt. Van egy Dtangler kefém is, de azt közel sem szeretem ennyire, az talán jobban húz. (A párom használja) Nagyon könnyű tisztítani, és 4 év után is hibátlan! Notinoról érdemes rendelni.

picitina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 19.

Szörnyű!!! Szerintem akik erre 5 csillagot adnak azok vagy le vannak fizetve, vagy még soha nem volt normális fésűjük.
Olyan érzés vele fésülködni mintha fognék egy sima A4-es lapot és a szélével végig húznék a hajamon. Ezzel normálisan nem lehet hajat fésülni, nem is értem miért van ennyire felértékelve.
(Ha az ára miatt, megsúgom Aliexpress-ről is simán megrendelhető ugyanazért az árért mint mikor itthon akciósan csomagba adják.)
Senkinek se ajánlom!

***
Látom néhány ember kicsit félre értette a dolgokat. A Tangle Angel Brush-t NEM a Magic Hair gyártja, csak meg tudod rendelni a honlapjukon. Azaz, NINCS olyan szó erre a kefére, hogy eredeti. Csak az, hogy SZÖRNYŰ! :D:D
Richard Ward, egy brit fodrász a kitalálója ennek a borzalomnak (ami amúgy a dobozán is fel van tüntetve), és rengeteg különböző felületen meg tudod rendelni, de nem ajánlom senkinek se!!!

CeCeDrake
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 19.

Néhány hete vettem, nekem nem esik szét egyáltalán, sőt, igen masszív cucc. Viszont felér egy bőrradírral és habzik vele minden. Ezért csak körömlakk eltávolításra használom a továbbiakban. Arra viszont kiváló, mert nem foszlik szét és jól dörzsöl.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. február 17.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. február 17.

Nagyon puha és nagyon jó nedvszívó, szuper minőségű vattakorong.

danyadi77
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 16.

Nem gondoltam volna, hogy ér valamit, de mégis. Sokkal hidratáltabb a lábam, ha használom. (sajna viszonylag ritkán szánom rá magam). Kicsit aggódtam, a műszál miatt, de nem tapasztaltam semmi negatívumot.

mandyy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 15.

Én a Tigerben találtam egy ugyanilyet még ősz végén. A foreora sajnáltam a pénzt, és nagyon örültem amikor ez szembejött ráadásul ilyen olcsón. Heti 1-2x használom, többször még nem mertem, mert azért mégis csak fizikai dörzsölés útján működik. Bioderma habzógéllel használom, szerintem szebb a bőröm azóta. Az egyetlen negatívum, hogy nehéz megfogni, vizesen pedig nagyon csúszik, de ennyi pénzért megbocsáltom. :)

Babooca
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 14.

Nagyon szeretem ennek a borotvának a pengéjét mert kis területen nagyon pontosan vág, nem kell rányomni a bőrre. Tény, hogy vigyázni kell vele, mert nagyon éles. Sokáig éles marad, nem kopik olyan hamar, én nagyon szeretem.

Babooca

Egyszer vettem egy ilyet, egy utazó kiszerelésű sensitiv géllel egybecsomagolva. Nem lett kedvenc, sőt. Szerintem hamar elkopik az éle, a pótpenge iszonyatos áron van és nekem semmilyen pluszt nem nyújtott. Azóta és továbbra sem fogom újravenni, szerintem túlárazott és egyáltalán nem tökéletes, még csak jónak se mondanám, inkább elmegy kategória.

Lilium
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 13.

Már egy ideje az original TT a társam a mindennapokban, de mivel hiányzott már egy rendes fogású kefe, így ezt is be kellett szereznem és imádom! Megkockáztatom, hogy jobb mint az original.. Jó a fogása, a sörtéi valóban hosszabbak, és tényleg nem tépi a hajat. Én tudom, hogy sokan vannak akik szemforgatva menekülnek a hype elől, de nekik csak azt tudom mondani, hogy próbálják ki! Nem hiszem, hogy csalódnának. Klasszisokkal másabb mint egy 'normál' hajkefével neki esni a hajnak. Egy hosszú hajú lánynak ez megváltás, szerintem akár szuper ajándék is lehet.