KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szépítő eszközök

Csutak
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 22.

Akciós áron vásároltam valamelyik tavalyi katalógusból, azt hiszem. A hajam szereti, nem csak szárításhoz használom, fésülni is ezzel szoktam. Szerintem abszolút megéri eredeti áron is. :)

bebuska94
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 21.

Ha lehetne 0 pontot adnék.. Még a lábamat se tudja leborotválni maradéktalanul új állapotban. Borzalmas, ezt nevezik borotvának?! Pocsék.

bebuska94

A Gilette Blue 2-t cseréltem le erre, mivel Glamour-on nem volt a DM-ben ez a fajta. Nagyon jól tettem! Borzasztóan jó eldobható borotva!

bebuska94

Régen évekig csak ezt használtam, azóta viszont a Gilette Simply Venus 3 sokkal jobb. Ráadásul, ha lett volna Glamour-kor a DM-ben még mindig ezt használnám..:D xD

tinyblackpaw
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 20.

Nem tudom mihez kezdenék nélküle, nagyon könnyen kezelhetővé teszi a még katasztrofális kócosodásra hajlamos (egyébként egyenes) hajamat. Sajnos az égiek nem áldottak meg dús hajkoronával, nekem nincs is igen sok mindent fésülni, így a vékony, lelapuló kevéske hajra biztosan beválik. Elődjeként egy olcsóbb utánzatot használtam, de azért a minőség mégis csak eltér eközött és az utánzat között. Engem nem zavar, hogy nincs nyele, legfeljebb kiveti magát a kezemből amikor ügyetlenebb kedvemben vagyok :D

typical
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 20.

Itthon a Tangle Teezer Originalt használom, táskába dobósnak vettem meg ezt. Korábban volt egy nem igazi TT Compactom - ennek sokkal jobban a sörtéi, tényleg jó vele fésülködni, közelebb áll az eredetihez minőségben és nekem a formája is jobban tetszik.
Ami miatt viszont nem vagyok hajlandó 3-nál több csillagot adni: ÁLLANDÓAN leesik a fedele. A másikban volt a fedél szárain egy picit kiálló műnyag, ami ott tartotta, de ezen nincs ilyen. Így elég hamar tönkre fog menni, mert elferdülnek a sörték. Amúgy tényleg jó lenne, de ha elhasználódik, biztos nem fogom újravenni.

ravenclaw

Iszonyat gyorsan kopik, és a polírozós oldal nem sokat használ. De ameddig nem kopott, addig nagyon jó. Újravenni nem fogom, van jobb is.

Vicus
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 20.

Tényleg jobb, mint a gagyi egyszer-kétszer használható borotvák, amiket eddig használtam. Azért elájulnom nem sikerült tőle :D

Aimet
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 19.

Első blenderem, meg vagyok vele elégedve .Csak korrektorhoz használom, alapozót nem szoktam használni. könnyen lehet vele dolgozni, egyszerű és szép lesz a végeredmény :) én minden használat után kitisztítottam, eddig nem tapasztaltam semmilyen elváltozást.
ud: azóta már kipróbáltam más blendereket is, amik sokkal jobbak voltak, így sajna vonok csillagot, sorry :)

Marcsika0720
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 19.

Ne haragudjon a világ de ez mi akar lenni??????!!!!! Merthogy nem alapozószivacs az biztos. Oké hogy olcsó, dehogy ennyire hasznavehetetlen??!! Kár volt még ennyit is kiadni érte. A víz hatására sem lesz nagyobb vagy puhább a szivacs. KUKA!! Meg ne vegyétek. 😐