KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

Hannibal
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 24.

Én már nem szoktam kenegetni csak ha eszembe jut,de baromira hatásos .Nagyon hosszúra nőttek tőle ,és sűrűsödött is, a hatóanyaggal kapcsolatban nekem is vannak aggályaim mennyire egészséges,maguktól ,vagy ricinustól,szépségvitamintól sosem nőttek ekkorára .
A fent említett árnál már drágább egyébként. Ez a csodaszer kategória, ezért is rémisztő kicsit,hogy mi lehet benne . :D :-/

kbetti92
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 23.

Én is a Krémmániától kaptam tesztelésre. Mivel még sose használtam arcápoló olajat, így elég fura volt, hogy olajat kell az arcomra kenni :D A csomagolása nagyon tetszett, olyan amire az ember felkapja a fejét, hogy jé ez micsoda, milyen lehet. Első használat után az illata annyira nem jött be, de a 8. alkalomnál már fel se tűnik. Nekem egy pumpálásnyi elég, lehet hogy egy picit még sok is. Este használom, de nem éjszakai krémmel, hanem a nedves arcbőrömre viszem fel. Reggelre szép, puha lesz tőle a bőröm. :)

brti
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. január 23.

Egy arcpakolás mellé ajánlották, és azóta teljesen beleszerettem. Többszörösen mentette meg már vaz arcomat a pattanásoktól. Már az 5.-et veszem. Egyszerűen imádom!!! 🧡🧡🧡

allimezs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. január 23.

Egy ideje ott porosodott a szekrényben, de most kétségbeesésemben elővettem, mivel ronda nagy pattik jöttek ki a nyakamon és az arcomon, de olyanok, amik 2 hét alatt múlnak el. És még itthonra is tettem alapozót rá, hogy ne lássam magam olyan rondának, borzasztó volt tükörbe nézni. Még bőrgyógyászhoz is elmentem, Skinorent írt föl. Ezt a Rocher krémet éjszakára helyileg csak a rondaságokra kentem, de nem nagyon hittem benne, hogy bármit tesz. Reggel felkeltem és gyönyörűen visszahúzta a gyulladást, alig látszik valami már. Hihetetlen, hogy eddig nem használtam, pedig végig ott röhögött nálam. Bár nincs a környéken sajnos Rocher márkabolt, de ha továbbra is ennyire elégedett leszek az eredménnyel, biztosan újraveszem majd. Egyébként így ha csak helyileg, nem egész arcra használom, ez is jó sokáig elég lesz. Visz(nem)lát pattik!

Rencs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 23.

Ajándékba kaptam egy termékmintát. Estére szoktam használni, így reggelre pihe puha bőröm lesz tőle. Csak pár hete használom, de azt vettem észre, mintha a heges, pirosos pattanás utáni nyomokat is halványítaná. A párom is szokta néha használni, szintén estére.

Az illata nagyon kellemes. Tuti, hogy fogok belőle rendelni ha elfogy :)

titikutyus
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 23.

Sokáig gondolkodtam azon, hogy beszerezzem-e ezt a terméket, míg nem idén nyáron egy rosszabb bőrű időszakomban megvettem. Szerintem túl nagy elvárásaim voltak vele szemben az olvasottak és látott videók alapján. Úgy tapasztaltam, hogy kisebb, felületes pattikat képes eltüntetni 1-2 nap alatt, viszont vannak azok a pattanások/gyulladtabb miteszerek, amelyekkel semmit nem tud kezdeni. Mostanában sok fehér göb jött ki az állcsontomnál, ezek mind a mélyben gyulladt miteszerek. Már lassan több hete minden este bekenem ezt a területet, de talán még kicsit nőtt is a miteszerek száma. Nagyon drága ez a termék, és nem vagyok tőle túlságosan elájulva, így nem fogom újravenni, miután elfogy.

BlindedByLipstick
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 23.

A lámás melléfogás után picit tartottam tőle, de felesleges volt aggódni, remek arcmaszk! A minta szerintem abszolút felesleges rá, az öcsém jókat szokott nevetni rajtam, amikor arcmaszkot használok, most még csak el sem mosolyodott. :( Rengeteg szérum van benne, én egy kicsit facsartam is belőle, különben össze-vissza csöpögött volna. A hidratáló képessége fantasztikus, nekem most nagyon durván ki van száradva az egyébként is száraz kombinált bőröm (valószínűleg az utóbbi hetek tesztelgetései miatt), de ennek a maszknak köszönhetően pihe-puha, selymes arcbőrrel feküdtem le és ébredtem. Éppen most indulok vásárolni, szóval ha lesz még a DM-ben, biztosan veszek majd belőle.

anetta.filip    (!)
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 23.

Tesztelésre kaptam. Beteg voltam, így most kezdtem el használni, kb 5 napja. Ami változásról be tudok számolni: a homlokomon lévő szeplőtömböt elkezdte halványítani, bőröm egységesebb lett, valamivel üdèbb. Ám könnyen lehet, hogy az is számít, hogy az IMAGE c-vitaminos arctisztítójàval együtt használom, és nem ért UV-fény hatás sem. Várom, hogy a továbbiakban mit fog produkálni, a pórusaim méretében és a ráncok tekintetében eddig nem igazán látok változást, pedig örülnék neki. Jelen állás szerint kicsit drágállom a hatékonyságához képest, de még várok, és kényeztetem tovább magam vele.:-)
Update: egy napot kihagytam, most tartok 12 napnál és még mindig van benne.
Megszerettem! Szeplőfolt 80% eltűnt, arcom egészséges színű, fitt, pórusok tekintetében mintha valamennyire jobb lenne, apró ráncok eltűntek, egyszerűen üde a bőröm, és fiatalodott.:-) Összetevői is rendben. 5* megadom neki.

Kell a púder!
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 22.

Használtam már PC retinolos termékeket, az ikonikus 1% retinolos cuccot, meg mást resist termékeket is (nem mintákat, teljes kiszereléseket). Szerettem őket is, de nem hoztak ilyen hamar változást, sem pedig ilyen látható változást. Nem is rendeltem őket újra, illetve alábbhagyott a retinol utáni sóvárgásom. Nagyon kiváncsi voltam erre a szérumra, nem tudtam ellenállni. Jól tettem! Esténként használom, lemosás, hidratáló permet után (van hogy még használok előtte egy testesebb hidratálót, de nem mindig). Reggelenként olajos a bőröm T vonalban, télen is, de ez már a múlté :-))) Reggelenként szép bőrfénnyel ébredek, illetve elképesztően puha pofikával (pedig nekem télen sokszor smirdlis). Olyan, mintha beállította volna a bőrömet normális működésre. Ő és én elválaszthatatlan páros lettünk, az "illatát" is szeretem :-) Ami még nagyon látványos, hogy szépen vasal, jó így ébredeni :-)

Kell a púder!

December közepe óta használom. Reggelenként önmagában, tisztítás után viszem fel, bepaskolgatom a bőrömbe. Nagyon szeretem a könnyű állagát, de amit tesz a bőrömmel, azt még jobban! Vízszerű, nagyon könnyen beszívódik, nem marad ragacsos, rögtön tudom folytatni a rutinomat. Amit érzek: gyors hidratálás és egyenletesebb bőrfelszín. Amit látok: van 3 db kicsi barnás foltom, nagyon szépen halványítja őket, kettőt már alig lehet látni.
Nagyon érzékeny a bőröm, de nem érzek bizsergést, mint az elődjénél. A csomagolása is szuper lett, nem csapódik ki az üveg nyakára, szállítan is tudom, szóval jön velem mindenhová :-)