KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

juditkovacs92
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 26.

Éjszakára használom Neroli Virágvizes zselével kombinálva. Gyönyörűen feltölti az arcom és ragyogóvá varázsolja. Párom szerint szúnyogriasztó szagom van tőle, de én csak a természetesség illatát érzem. :) Újra fogom venni!!

anonym0000
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 26.

Amikor én megvettem, nem néztem róla véleményeket csak utána. És amikor megláttam, hogy nagyon sokan leszavazzák azt gondoltam, hogy megint feleslegesen vettem meg egy pattanáskezelőt. De tévedtem! Amikor már 5 napja hasznaltam es semmi valtozas nem volt szinte, csak annyi hogy kiszáradt a bőröm a pattanáskörül már abba akartam hagyni a használatát, de még jó hogy nem tettem! Ugyanis egy hét után nagyon szépen latszott az eredmény és levitte mar nagyjabol azt a pár pattanast amim van. Szerintem még 4-5nap es hült helye sem lesz a pattanásoknak! Az illata az elejen nagyon szúrós volt, de mára már megszoktam es az sem zavar. Nekem bevált ez a termék és most már örülök, hogy megvettem! 😊

emagdi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport:  -  |  2017. július 26.

A botox hatás nyilván erős túlzás, de ettől eltekintve nekem nagyon bevált ez a gél. Pillanatok alatt beszívódik, nem hagy semmilyen nyomot a bőrön, az apróbb ráncokat, vagy vízhiányos részeket láthatóan kisimítja. Akár másik nappali vagy éjszakai krém alá is bevethető.
Csodát nem kell várni ettől a krémtől sem, viszont egy látható és gyors kis optikai tuningot igen :).

kisko
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 26.

Szerencsére nálam is megvan a reggelre kivasalós hatás. Kenek rá még éjszakára táplálóbb dolgokat, szépen fokozza a többi termék hidratálását. Nyúzottabb, vagy nem húszéves bőrön szerintem látványos a hatása, az ára is ésszerű, biztos újraveszem, ha elfogy.

kataaaa01
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 26.

A kis piros pattanásokat egy éjszaka alatt varázsütésre eltünteti, a nagyobbakkal kicsit több idő alatt de nyom nélkül megbirkózik. Ez a legjobb készítmény amit valaha használtam.

GSz
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 25.

Hihetetlen jó a lotionnal együtt! Az első koreai próbálkozásom, valamiért "gagyinak" gondoltam ezeket a termékeket, de hatalmas kellemes csalódás. Előszőr anyámon próbáltam ki, ő volt a teszt :) tudni kell róla, hogy nagyon pesszimista, és viccel minden krémmel kapcsolatban. Erre azt mondta,hogy reggel csigák nőnek az arcára. Legyint, és hülyének néz hogy pénzkidobás. DE! Bekentem ezzel, utána lotionnal. Eltelt kb. 1 óra, és csak bele pillantott a tükörbe, elkezdte simizni az arcát, (baromi száraz bőre van), és mondja : jé, milyen sima a bőrőm,és valami más, szebb a kinézete. Én enyhe fényt, azt az egészséges bőrképet láttam meg először. Azt mondja ilyet én is kérek, már rendeltem is! Ő aki soha semmilyen kozmetikumnak nem hitt. És azonnal levette a lábáról. Engem szint úgy meggyőzőtt.
-baromi jó kiszerelés
-hihetetlen gyorsan beszívódik, kellemes állagú
-semmilyen irritáció
-nagyon jó ár
-és ami nem semmi: legyőzte az eddig 3 üvegcsével használt Estée Lauder night repair szérumot!!! Eszem ágába sincs már azt a nagyon drága szérumot megvenni. Szerintem ezzel mindent elmondtam...
És a Ti véleményeitek miatt próbáltam ki. Köszönöm!

MormiOrsi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 25.

Nekem a kis 6ml kiszerelésű minta van meg belőle, együtt használom a Neogence Hialuronsavas hidratáló krémmel hetente 2-3 alkalommal. Akárcsak az előttem szólók, imádom a hatását! Amit extrán szeretek benne, hogy a bőröm regenerációját felgyorsítja, pl. az apró pattanások után visszamaradt hegek gyorsabban gyógyulnak. Emellett persze a bőröm gyönyörűen hidratált, kisimult és telt.

salimar
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. július 25.

A krémzselé felirata ellenére, inkább lotion jellegű termék. Már egyszeri használat után megszüntette az arcom viszketését, csökkentette a kipirosodást, amit rosszul választott kozmetikum okozott.

Nittuska
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 25.

Csak mintát próbáltam belőle, úgyhogy nyilván nem tudok beszámolni a hosszabb távú használatáról. Az állaga eléggé vizes így nem igazán tetszett a használata..
Nem irritálta a bőrömet.

timilla
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport:  -  |  2017. július 25.

Nagyjából egy hónapja használom, külön rétegként este, hidratálóba keverve reggel. Én sem tudok mást mondani, mint hogy imádom. Gyönyörűen feltölti a bőrömet,és szem alá-köré is mehet, nem irritál. A hosszú távú hatásait pedig elhiszem neki. :D Az egyetlen bajom vele, hogy az én bőrömön ragacsos réteget hagy, még keverve is, de ezt elnézem a csodás arcszépítő tulajdonságai miatt.