KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

szamira
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. április 21.

Nekem egyértelműen csodaszer kategória, főleg ezen az áron. Pár hónap használat után rendbehozta a bőröm.

Poptie
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 21.

Ragacsos, nem szívja be az arcbőröm, és darabokban jön le, ha hozzáérek. Nekem nem jött be :/

dettusbettus
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 21.

A használat ideje alatt gyönyörű volt a bőröm, 6-7 évet gond nélkül letagadhattam a koromból.
Kedvenceim a Hydra Plus, a Perfect Glow, a 3D firming és a Lift express voltak. Ezek használata után másnap mindig tökéletesnek éreztem a megjelenésemet, ami nagyon jót tett a kedvemnek és az önbizalmamnak.
Az Active Night-tól lett pár aprócska pattanásom, és most, hogy már 2 napja az ampullák végére értem, úgy tűnik, hogy a bőröm kezd újra olyan lenni, mint a koncentrátumok használata előtt. Tehát a kúra hatása számomra nem olyan tartós, de az elmúlt 2 hét meggyőzött, és egészen biztosan be fogom szerezni a korábban felsorolt termékeket, a Perfect Glow lesz az első. Egy adag több alkalomra is elég, így a későbbiekben 2-3 részletben fogom felkenni.
Az ampullákat kinyitni pedig pofonegyszerű volt a mellékelt nyitó segítségével.

Köszönöm, Krémmánia, hogy tesztelhettem! Engem meggyőzött ez a Babor tojás, és remélem, nekem is sikerül másokat a véleményemmel.

Gina1031
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. április 21.

Jó, akkor egy gyors UPDATE, két nappal később:
Kizárólag a homlokomon fogom használni és max. heti egyszer.
Ugyanis: hidratálás mellett is durván kiszárította az arcbőrömet.

A homlokomon a ránchalványító hatás kb. 1 napig élt. Ezért hagyok neki három csillagot.
Heti egy alkalomnál többször oda sem fogom merni felkenni.

Nem írok soha semmiről egy használat után véleményt. Most mégis kivételt teszek. Tegnap este kentem fel először ezt a szérumot. Féltem kicsit, hátha vörös lesz az arcom, kipattogok - elég érzékeny bőrű vagyok sajnos. Semmi mást nem mertem felkenni a fejemre. Semmit. Fogalmam sincs, mivel lehetne egy rutinban használni - ha valaki tudja, kérem írja meg. :)

A tapasztalat egy használat után: a homlokomon vízszintesen futó ráncokat tényleg kivasalta! Még most sem látszanak! Hihetetlen! Erre kevés az 5*...
A mérgesráncomnak már lehet, hogy a botox sem használna, de mintha az is enyhült volna picit.

A 2-3 cseppet nem értem. Csak a homlokomra kellett két csepp, hogy úgy érezzem, tettem valamit az ügy érdekében.

Nem várok hosszútávon csodát a terméktől, úgy gondolom, hogy ez ilyen fotoshop szérum instant hatással - de ha másképp alakul majd a rendszeres (heti 2x-i) használattal, megírom.

Ami az illatát illeti: ne egy romantikus éjszaka előtt kenjétek magatokra. :)

Kispitypang
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. április 21.

Az Alverde rózsás arcolaja után kezdtem el használni. Azzal azért nem ér fel. Ez egy könnyedebb, hígabb állagú olaj. Hidratálni, hidratál, de más hatása nincs,nem érzem teltebbnek, feszesebbnek, simábbnak a bőrömet. Ebből olyan 3-4 cseppet használok vizes bőrre kenve (az Alverdéből 1-2 kellett), arckrémezés előtt. Egynek elmegy, elhasználom. Viszonylag nagy kiszerelés, jó áron, de nem csodaszer.

Livus12
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 21.

2 hete használom és eddig tetszik. Feltölti az arcbőrömet, nagyon gyorsan beszívódik.
Nekem picivel több hidratáló is kell utána , mert mintha szárazabb lenne a bőröm tőle. Ettől függetlenül tetszik. Szerintem újravevős lesz.

Kispitypang

Kevés dolog van, ami nálam csodaszer számba megy, de ez az olaj igen!
Zsíros bőröm van, mégis elkezdtem olajokkal kísérletezni. Egyrészt mert bőven szükségem van már a ránctalanításra, másrészt pedig mert rájöttem, hogy minél jobban hidratálom a bőrömet, annál kevésbé kezd el zsírosodni. Egy hasznos tanács minden zsíros bőrű fiatalnak, minél jobban kiszárítjuk a bőrünket, remélve, hogy így kevésbé lesz zsíros, az csak annál több olajat fog termelni. Én 25 éves korom után tanultam ezt meg.
De visszatérve ehhez az olajhoz. Arctisztítás után, arckrémezés előtt, vizes bőrre kenek szigorúan 1-2 cseppet. Utána legalább 5-10 percet kellett várni, hogy beszívódjon. Nagyon tömény, sűrűbb állagú olaj. Beszívódás után a bőröm olyan, mintha kifeszítették volna. (Mindig úgy képzeltem, hasonló hatása lenne a botoxnak is, csak erősebb, bár ezt valószínűleg sosem tudom meg.) Elképesztően feszes, sima bőr marad utána, nem találok rá szavakat, mennyire jó.
Barátnőmnek is ajánlottam, ő dermarollerrel használja, és nagyon elégedett az eredménnyel. Azt mondta, már az első használat is nagyon látványos volt.

Morci
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. április 21.

Ennek a terméknek semmi értelme. A próbadobozt vettem meg csak szerencsére. Vannak olyan szérumok, amik melegebb időben önmagukban is megállják a helyüket - na ez nem az. Ragacsos, fénylik tőle a bőr, magában kevés, de krémmel sok. Az illata kellemes, oszt ennyi.

feketebakancs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 21.

Már nem sok van a tubusban. Először úgy gondoltam, hogy nem kifejezetten hat. Esténként kentem fel tonikozás után (az is Avon, szalicilsavas), csak a patikra. meg az államra, akkor is ha ott épp nem volt pattanás(úgyis lesz alapon). Aztán egy hétig elmaradt a használata és észrevehetően csúnyábbak lettek a patik. Mikor megint elkezdtem használni javult a helyzet. Ezt eljátszottam háromszor és rájöttem hogy valamit mégiscsak ér, úgyhogy újra fogom venni.Nem kizárt, hogy a tonikkal együtt jobban ki tudja fejteni a hatását.

anneshirley
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 21.

Szerintem nagyszerű termék vízhiányos bőrre (és manapság kinek nem vízhiányos a bőre?). Icipici mennyiség elég belőle. Ha túlzásba esünk, ott tud maradni egy réteg, ami nem szívódik be rendesen. Itthon egy ilyen színvonalú készítmény a többszörösére kerül, ha egyáltalán létezik. Kb. 10 nap alatt ért ide Japánból, szóva nem vészes. Az eredeti lotion-t nem próbáltam (gondoltam, ha már lúd, legyen kövér, azaz prémium), úgyhogy nem tudom összehasonlítani őket.