KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 20.

Mikor megláttam a Km boxban ebből a kis kiszerelést nagyon megörültem, mert télen rettenetesen vízhiányos tud lenni a bőröm. Az értékelések kicsit elbizonytalanítottak és az sem szimpatikus hogy illatanyag is került bele. Viszont mióta használom nem húzódik az arcom. Picit ragad, hagyni kell beszívódni és végül is az illata sem rossz. Az mondjuk érződik hogy szilikonos, de egyértelműen hidratálja a bőrömet és nem lettem ragyás sem. Nem tudom megveszem e majd teljes kiszerelésben, de a meglévőt boldogan használom mert bár krém kell fölé de hatásos.

Judittttt
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 20.

Hát én nagyon nem ájultam el tőle. A tág pórusaim miatt kezdtem el használni, és, hogy csökkentse az eltömődött pórusok képződését - a fő összetevői elvileg erre hivatottak. Nekem kb semmit nem csinált. Nem vártam tőle, hogy kiugrassza a mitesszereimet a helyéről, azt inkább a kozmetikusra bízom, de arra se volt képes, hogy kozmetikus után rendszeres használat mellett segítsen, hogy ne tömődjenek el hamar a pórusaim. Kb másfél hónapja elfogyott és nettó ugyanolyan a helyzet, mint amikor minden egyes nap, valamikor napjában kétszer is használtam, sőt, mintha kicsit jobb lenne, mintha most lennének szebbek a pórusaim, hogy nem kenem magamra pluszban ezt is, tök feleslegesen. Elvileg a retinolon kívül a nia a másik hatásos szer a tág pórusokra, ebben van bőven de gyakorlatilag nullát ért. Szerintem semmire nem jó, annyit ér, mint az ára. Csak azért nem egy csillag mert legalább kicsit hidratált, és nem irritál ... nekem ennél a savas hámlasztás sokkal többet ér. Engem nem igazán győzött meg az ordinary, még talán valami retinolt kipróbálok tőlük ha nagyon unatkozom, de annyi. Nekem gyanús, hogy iylen áraik vannak, elvileg tele vannak hatóanyaggal, és ilyen olcsók, kilóg a lóláb valahol, pláne a retinolokra meg a savakra értem, 30%os aha?? Aha, persze.

Viki9727
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 20.

Akciósan 1200 ft-ért sikerült lecsapnom rá. Száraz vízhiányos az arcom, egyáltalán nem szívódott be gyorsan. Estére szoktam használni, de 1x napközben kipróbáltam és 4-5 órán keresztül rajta volt nem szívódott be, ragacsos és fénylő volt az arcom. Illetve a barátom a közelembe sem jött mert irritáló dohos/gyurma szaga van. Néha néha azért használgatom, de csak azért mert nem akarom kidobni. Azon kívűl hogy a haszálata után puhább lett az arcom (1 napig kb) mást nem tapasztaltam.

nicorosie
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 20.

Vattakoronggal szoktam felvinni, rettentő egyszerű, és hatásos.

nicorosie

Vattakoronggal szoktam felvinni, rettentő egyszerű, és hatásos.

Chrissy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. november 20.

Lehet, hogy az itteni vélemények miatt vártam túl sokat a terméktől, de nem tartom csodaszernek. Cuki a kis pipettás kiszerelése, kevés is elég belőle, ezért a 15ml végül is nem is olyan kis mennyiség. Virágos illata van, elmegy...mondjuk, ha már tesznek bele illatot, akkor kereshettek volna valami jobbat is. Maga az olaj aranysárga színű, kellemes érzetű, elég híg, nem ragad, de olajos érzet marad utána, nekem nem szívódik fel, filmréteget hagy az arcomon, ezért semmiképpen nem használnám nappalra, csak, ha az egy otthon maradós nappal. Ám este se nagyon tudtam vele mit kezdeni, mert rétegezős rutinom van, hámlasztó, szérum, krém meg minden és nem nagyon fért bele a VIP arcrakenős listámba. Mert amúgy olyan semmi extra, de tényleg. Valóban puhítja a bőrt és selymessé teszi, de reggelig sorolhatnám mennyi olyan kence van, ami ugyanerre képes. Viszont mivel szeretem az olajakat és ebben benne van a kedvencem, a vadrózsa is, akartam neki helyet találni. Így végül az esti fürdés után, tévézés közben, nassolás helyett arcmasszázst végzek és ezt a terméket használom hozzá. Jól csúszik és mivel nem szívódik be kis mennyiséggel is nagyon sokáig tudom simítgatni az arcom. A végén micellás vízzel átitatott vattakoronggal törlöm le, ez elég, nem is kell lemosni. Nagyon elégedett vagyok a hatásával így, selymesen puha és kisimult lesz tőle a bőröm. És ezután még a szokásos rutinomat is alkalmazom. Idő hiányában persze (sajnos) nem minden nap tudom elvégezni ezt az esti szertartást a masszázzsal együtt, de amikor csak tehetem megteszem.
Nem tudok rá 5 csillagot adni, mert nem csodaszer, de az illata miatt sem adnék.

baranyfelhobodorito
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 20.

heti egyszer használom (eleinte csak önmagában mertem, tegnap viszont úgy döntöttem, hogy veszélyesen szeretnék élni, és óvatosan alkalmaztam mellette egy gyengédebb tejsavat is --> egyelőre nem következett be az apokalipszis), és hát 💕, utána mindig elkérik a személyimet, ha szeszesitalt veszek

baranyfelhobodorito

nagyon szerettem volna szeretni, de a 23%-os c-vel együtt használva fájdalmas ragyaverést implikált az orrom alatti régiókban :cc (istibizti ő a szabotőr, ha csak a c-vitamint kenem reggel, elmaradnak a vörös démonok)

baraugsztin
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 19.

Az egyetlen dolog ami megmenti az arcomat. Az esti rutinom része ,a kezdetben levő pattanasokat szépen “visszafogja” és azok megelozesere is kiváló . Pedig annyira nem vartam tőle semmit sem ...remenytol megfosztva az ára miatt “egy probat meger” alapon dobtam be a kosárba ..és Lám fel éve tart a szerelem. Jó par flakonon túl vagyok már.

Nixe
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 19.

2 hónapja minden este használom. Sajnos semmi eredménye. :(