KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

szysszy
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 21.

Az Estee Lauder ikonikus szérumát váltottam le erre. A rétegezős rutinomba nagyon jól illeszkedik, bár a ragacsosság amire többen panaszkodnak nálam is tapasztalható volt. Ennek ellenére nagyon jó szérumnak tartom. Tökéletesen hidratál és egységesít + szépek az összetevői is.

nadalandy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 21.

Szerintem ez extrémen rossz. Annyira olajos, zsíros, hogy nem kap tőle levegőt a bőröm. Utána rendesen ragad a bőröm. Ezenfelül intenzíven mű illata van.

yokkoa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 21.

Nagyon szeretem, kezdi lassan, de szép fokozatosan rendbe tenni a zsíros-kevert bőrömet. Egy bajom vele, hogy tényleg nagyon gyorsan fogy. (Egy tipp: ha 5 ml-s mintákat rendeltek belőle 4500-ból kihozható 80 ml ;-)

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 21.

Már épp fel akartam tölteni mikor megláttam hogy végre fenn van. :) Koreai rendelésem mellé kaptam mintaként. Diszkréten teás illata van :D és sárgás géles állagú. Más szérumot nem próbáltam így viszonyítani nem tudok, de tetszik a hatása. Gyorsan beszívódott a tonik után és puha lett az amúgy száraz bőröm. Reggelre látványosan frissebben néztem ki. Egyenlőre csak egy mintát használtam (de azt 3x) tervezek még venni.

Jadviga
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 21.

Nagy Benton- fan vagyok, de nálam ő a leggyengébb láncszem. Konkrétan, mintha sima vízzel kenegetném az arcom. Már vattára se sajnálom, ezzel törlöm át reggel az arcom. Az Aha- bha tonikja sokkal jobban teljesített, nyugtatott, hidratált, azt fogom újravenni.

Jadviga

Még a múlt évszázadban volt egy kis üvegcsényim az eredeti verziójából. Akkor szerettem, hidratált és feszesített. Most kipróbáltam a megújított szérumot is, de ez nekem mint halottnak a csók. Megkockáztatom, hogy némileg szárít is. Oké, hogy nem lettem fiatalabb, sőt, de ez nekem most nagyon nem. Semmi hatását nem látom, nem érzem.

Szilvi666

Az itteni vélemények alapján vettem meg és nem csalódtam. Tényleg szépen feltölti az arcom. 1 ampulla 3 napig volt elég, mivel felborult és kiömlött egy része, amúgy 4 napig is elég lett volna, de mivel felbontás után nem lehet visszazárni..... Ebből a felindulásból vettem a gyógyszertárba egy pipettás üvegcsét és a többit már áttöltöttem abba, így tetszés szerint tudom adagolni. Előtte desztillált vizet is szoktam csöpögtetni az arcomra a jobb hatásért. Kicsit zavaró benne a színezék és parfüm, de ettől függetlenül megéri.

Hamarv
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 21.

Nem szeretem, nem érzem a hatását és szörnyű az illata (nem kellemetlen hanem konkrétan elviselhetetlenül büdös).

sziszke423
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 21.

Imádom ezt a terméket :)
Egy kapszula nekem több használatra is elég, mivel csak a kritikus részekre kenem fel. Sminkelés előtt is gyakran használom, mert pl. a Catrice folyékony alapozó vállalhatatlanul nézne ki rajtam, de ez a termék csodát tesz a bőrömmel, ráadásul az ára is elképesztően alacsony. Csak áradozni tudok róla :)

bélám
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 20.

Feltűnően több szempillám hullik, amióta használom. Olyan nagy változást nem vettem észre, inkább csak placebo hatást váltott ki. Hogy ez valóban így van-e, már sose fogom megtudni, ugyanis brutál gyorsan fogy. Pár hét alatt hussss..... eltűnt. Ennyit nem ér.