KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

rammy717
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

Pattanásokra vettem. Nekem nagyon tetszik az illata, elég tömény. Tetszik, ahogy a bőrömre kenve hűsítő hatású, kicsit bizserget is.
A hatása nem 100%-os. Elég jól csökkenti a gyulladást, de nem húz le minden pattanást. Tapasztalataim: lehúzza/nem csinál semmit/felgyorsítja, és hamarabb "beérik". Összességében azért elégedett vagyok vele, többet csinál, mint bármi más. Lefekvés előtt szoktam bekenegetni magam, reggelre kiderül, melyiken mennyire segített. Engem nem szárít. Óvatosan kell vele bánni, túl sok tud csípni, illetve a szemkörnyéken is óvatosan, még az orr oldalsó részén is!

Vanília
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. április 29.

KM box-nak köszönhetően jutottam hozzá és izgatottan kezdtem használni. Azóta minden este be is vetem. Szépen kisimítja a bőröm és jó érzés felvinni, abszolút megbízom benne, ami nálam nagy dolog arckrémek esetében. Egyetlen gondom van vele, engem nagyon taszít az "illata". Nem akarok durvábban fogalmazni, de első felvitelkor szinte sokkolt a buké... DE ez azt mutatja, hogy biztosan nincs túlparfümözve, tehát a negatívum pozitívum:) Az újravétel a kasszámtól függ, nem bánnám, ha használhatnám hosszú távon is, de nem a legpénztárcabarátabb portéka ugye.

Timitami
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. április 29.

Mintát használtam el eddig ebből a szérumból, 4 alkalomra volt elég, ha ügyesebben nyomom a kistasakot, 5 alkalomra is elég lett volna. Kellemes állaga van, nem fehér, de nem is kifejezetten áttetsző folyadék, olyan fátyolos. Könnyen elkenhető az arcom, homlokon. Illata kellemesebb, mint a hozzávaló krémnek. Nagyon szép sima, fiatalos, matt tőle a bőr. Gyorsan beszívódik, könnyedén lehet rá krémezni. Reggel is, este is haszáltam, reggel a kék Immortelle nappali krémet, este ugyanennek a krémnek az éjszakai párját kentem fölé, és hát ragyogó, fiatalos, egészséges lett tőle a bőröm, olyan, mint sok évvel ezelőtt volt. Hogy ráncok ellen hogyan hat, azt ennyi használatból nem tudom megmondani, a kollagéntermelés szintjét se tudom mérni, de kétségtelen, hogy látványra és tapintásra is puhább, simább, szebb, fiatalosabb a bőröm tőle. Egyetlen dolog tart vissza attól, hogy megvegyem, az ára. A krémekre beruházok, de ha a szérumot is megvenném, az már sok lenne a pénztárcámnak. Ettől független a szérum 5 csillagos.

Esztike9621
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

Sziasztok! Érdeklődnék (hátha tudja valaki) ha fenn van még a műszempillám, akkor is használhatom a szérumot? S még egy kérdés; volt már akinek a szemébe ment véletlenül? Begyulladt tőle, vagy ha azonnal kimosom vízzel a szemem akkor megúszom a bajt?

kneva
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 29.

Érezhetően kevésbé zsíros, mint a testvére, mégis az arcomra nem jó, nem szívódik be rendesen.
Próbáltam ezt is a nyak és a dekoltázs bőrére kenni, de ott sem működik jól, nehezen szívódik be, amit nem is értek, mert a másik verzió ott legalább beszívódik. Közepes.

kneva

Bármely bőrtípus és bármely korcsoport. Sejtettem, hogy nem lesz jó, mégis annyira akartam, az első kuponos alkalommal megvettem. Az illata szerelem volt első szaglásra. De persze, hogy nem lett jó a zsíros T-vonalamra. Igazság szerint az orcákra sem nagyon. Akkor félre tettem egy időre. Később rájöttem, hogy nyak és dekoltázs ápolóként használhatom. Nagyon megszerettem. A bőröm hamar beszívja, nem ragad, hamar fel lehet öltözni utána. Valóban feszesít és feltölti az apróbb ráncokat. Hamarosan elfogy és tervezem újra venni.

Update: Újra vettem és továbbra is dokoltázsra használom.

kplivi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 29.

Régóta szemeztem a c vitaminos szérumokkal. Akcióban vettem a retinollal együtt, így nagyon megérte. Fehéres, sűrű, és irtó büdös. Hála az égnek hamar elillan a szag. :) Ez nem von le az értékéből. Amióta használom halványulnak a foltjaim. Valamelyik a két szérumból működik, vagy mindkettő.

kplivi

Akcióban vettem a c-vitaminos szérummal együtt. Kicsit lehetne sűrűbb. Elég macerás a pipettája. Egy hete használom és úgy látom halványodnak a foltjaim. Hogy ez vagy a c-vitamin működik-e azt nem tudom. Lényeg a varázslat. Pár hét múlva beszámolok a hosszútávú hatásáról. Előtte a Paula's retinolját használtam. Azt a wow hatást ez nem tudja. Ezét csak négy csillag.

Julmi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 29.

Pár hete használom és mondhatom, hogy első használatra szerelem!!! Kombinált bőrömnek maga a megváltás, a szárazságra hajlamos területeket hidratálja, viszont a zsíros területeket mattítja és valóban ragyogást kölcsönöz az arcomnak. Legalábbis a párom mostani bókjaiból ezt szűröm le. :)

Ennie86
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 29.

Lányok, ez tényleg egy csodaszer! :) Az állam körül nagyon csúnya, 'mérges' pattanások szoktak kijönni. Arctisztítás után belemasszíroztam az állam környékét ès másnapra elkezdtek halványodni. Valahogy úgy sikerült letörnöm a tetejét, hogy le tudtam fedni. Így több alkalomra is elég. :) 3 nap alatt rendbehozott. Imádom! :)