KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

juditka70
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. október 18.

A Shiseido márka mint mindig hozza a hatást a termékeiben. Ez a szérum is maga a csoda számomra. anti -aging hatásilag, szinte azonnal szemmel látható az eredmény. Üde, fiatalos bőrt eredményez.

sarria
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 18.

A C-vitamin köztudottan jót tesz a bőrnek, használtam már más C-vitaminos terméket (The Ordinary, La Roche Posay) viszont ennél a terméknél nem látok különösebb hatást. Vízállagú, könnyű szérum, nem irritál, viszont változást se érzek, ha kihagyom. A másik, hogy habár a termékleírás szerint elég 1-2 csepp, mégis nagyon gyorsan fogy. Tetszik a csomagolás, de a pipettás megoldás talán praktikusabb lett volna

Lanett
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 18.

Pumpás üvegbe öntöttem át és arckrém előtt használok belőle 2-3 pumpálásnyit. Nagyon tetszik az eredmény, szépen feltölti a bőrt.

ciseklusek
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 18.

Nem is tudom, eddig miért is nem írtam még róla, hiszen ez az egyik kedvenc termékem mostanság.
Valóban vízszerű, könnyű folyadék, ami pikk-pakk felszívódik. Rajtam jól működik. Nagyon szép, egységes lesz utána az összkép, különösen, ha több rétegben kenem fel. Amióta ezt használom, a piros foltok is mérséklődtek az arcomon.

suvizsofi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 18.

Minden reggel ezt használom, rögtön arcmosás után, erre jön a hidratáló. Bele is keverhetném, de annyira jó az állaga, hogy nagyon szeretem felvinni. Hatását tekintve simább, egyenletesebb, finomabb a bőröm. Ez is alap darab lett.

suvizsofi

Használom-használom, de sok változást nem érzek. Utána leesett, hogy még csak 1 hónapja vettem... :) Őszintén, az első pár héten kijött 1-2 hetente 1-1 pattanás, ami nekem csak nagyon ritkán szokott lenni. Ez most már kezd elmúlni, sőt, most már, ha néha lesz 1 pattanásom, kifejezettem azt kenem ezzel a termékkel és elmúlik max. 2 nap alatt. 1 hónap használat után szép, egységes színe van bőrömnek, sima és egységes a felülete, kicsik a pórusaim és csak nagyon közelről látszanak. Gondolkoztam, hogy erősebb termék kéne, de minél hosszabb ideje használom, annál hatékonyabb, érdemes türelmesnek lenni vele, mert tényleg nagyon jó! Én antioxidánssal keverem és egyben viszem fel a kettőt.

suvizsofi

Kb. 1 hónapja használom, így a hosszútávú eredményeiről még nem tudok beszámolni, de megszerettem, mert már ennyi idő alatt is sokkal puhább lett a bőröm tőle. Az állaga nem volt szimpatikus, és az első használat után áttettem a reggeli rutinomból az estibe, mivel nagyon lassan szívódik fel. Este viszont retinoidot is használok, így azzal keverem össze, nagyon jól megvannak együtt és így gyorsabban fel is szívódik. A pirosság (orr, áll) is elmúlt, de lehet, hogy ebben már terméknek is van szerepe (kémiai hámlasztó).

CataKatinka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 18.

Egy mintát használtam el, hideg időben jó volt - állandóra azonban nekem kicsit sok lenne, annak ellenére , hogy alapjáraton nagyon száraz a bőröm és hámlásra hajlamos. Kúraszerű használatra azonban nem éri meg szerintem.

ludri97
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 18.

Az illata tenyleg ferfias, allagra eleg szilikonos, erdekes amugy , este kenem fel alvas elott:) kulonosebb hatasat meg nem erzekeltem de mintha kicsit hidrataltabb lenne a borom

szirimiri
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 18.

A szokásos képeslapos akció keretei közt vettem meg, mellé kaptam az arcradírját. Nagyon jó púderesen zöld illata van. Állagra egyszerre géles és enyhén olajos, kellemes a bőrnek, irtó hamar beszívódik. Arcra 1 pumpálás, nyakra és dekoltázsra is kenve 2 3 pumpálás bőven elég. Irritációt nem okoz, se pattikat stb. Üde, egységes lesz pár órán belül a bőr. Akciósan megérte, remélem sokáig elég lesz. Majdnem három hete használom napi kétszer, kb fél centi fogyott az üvegcséből.