KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

Nittuska
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Csak mintát próbáltam 1x de begyulladt tőle a bőröm, pattanás szerű gyulladt csomó lett az orcámon..

lovecreams
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 21.

Nekem nem nagyon vált be. Szerencsére most már csak elvétve vannak pattijaim, de akkor hatalmas gyulladtak. Ha nem nyomkodom meg őket, hanem csak úgy ráteszem ezt a kis tapaszt, sem a pirosságot, sem a puklit nem húzza le..egyedül a megnyomott,érett pattiból szívja ki a maradékot, de semmi több. Nem veszem újra.

tara95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 21.

Mivel a TO szérumától agyérgörcsöt kaptam, olyan olajos, beruháztam rá. Nagyon kis egyszerű, iszonyat leszűkített adagolón jön a cucc cseppenként (!). Mivel olajos az állaga ezzel el lehet szórakozni, reggel használom hialuronsavval keverve (HL). A textúra nagyon furcsa, mintha száraz lenne, féltem, hogy sok lesz az arcomnak, de kb pillanatok alatt benyelte, nagyon érdekes. Az illata enyhe citrusos, lehet hogy zavarónak fogják találni páran. A hatásáról beszámolok ha elfogyott a tubus, a cél az előttem szólókhoz hasonlóan a vitamin bevitele, de nem bánnám ha csökkentené a gyulladást is...

babyface
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 20.

reggelente csodás kis pofit varázsol, de hogy megér-e ez nekem ennyi pénzt? :) hát nem is tudom... a reggeli rutinomba versenyeztettem más hyaluron-os és c-vitaminos szérumokkal végül valamiért rá esett a választásom. nem mondanám, hogy megbántam, de a hyaluron szérumokkal mindig az a bajom, hogy az én bőrömön nehéz lemérni a tényleges hatást, mivel alapvetően zsíros és tömött, ránc egyelőre nuku. :) azért kitartóan használom de valószínű hogy olcsóbb vagy látványosabb eredményt produkáló szérumra fogom cserélni. :)

Lory
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. június 20.

Elhasználtam az egész üveggel,nagy csodát/változást nem tett a bőrömmel.Igazából nem is várhatjuk,ha figyelmesen megnézzük, a fő hatóanyaga az utolsó helyen van az INCI-ben.Önmagában ezt becsapásnak gondolom,azzal a hatóanyaggal reklámozni vagy azt bármi módon kiemelni amiből a legkevesebb jutott bele...:( - 1 csillag jár érte.A másik csillagot a tapasztalt hatása miatt vesztette el,anti-age hatása,ráncfeltöltő hatása nincs,pedig 1-2 halovány mimikai ráncon kívül sok dolga nem lett volna.Összességében egy könnyű textúrájú,könnyen felszívódó szérum.Akár a nappali,akár az éjszakai krém alá használható,azonban hidratáláson kívül más nem csinál.A szokásos "pihe-puha bőrrel ébredtem" meg "élettel telibbnek tűnik az arcom" ténymegállapításokért nálam sajnos nem jár 5 csillag. :D

babyface

nem igazán hiszek abba, hogy bármi is csökkentené a tág pórusokat egy jól megválasztott primeren kívül, így ettől sem várom a csodát. :) reggelente használom és azt kell hogy mondjam eddig szépen mérsékli a zsírosodást, pórusokra meg talán ráfoghatjuk, hogy hatásos, ha nagyon győzködöm magam... :D pórusok szempontjából túlárazott lehet, de ha valaki extrém zsírosodással küszködik érdemes kipróbálnia, hosszú távon hogyan mérsékli a problémát. nálam a frissítő gyógynövényes illata plusz pont! :)

babyface

második nagy kedvencem a márkától (most már értem a hatalmas hype-ot körülötte) általában hámlasztós napokon használom közvetlenül hámlasztás után. az állaga tényleg nem a legjobb, picit ragadós, de engem éjszakára nem zavar, sőt van hogy nappal is használom és egész jól együtt tud működni más kencékkel. :) szeretnék hinni benne, hogy a bőröm állapotát elsősorban neki köszönhetem, de mivel még 1 hónapja sem használom nem akarok levonni messzemenő következtetéseket. számomra egyelőre úgy tűnik alapdarab marad a fürdőszobapolcomon. :)

babyface

azt kell hogy mondjam, hogy elég ütős kis rutint sikerült összedobnom a legutóbbi skinsmart-os rendelésemmel (nem kevés pénzért nyilván :D) számomra egyelőre a tökéletes éjszakai krém LENNE, ha nem lenne benne szilikon. :( így félő, hogy azok a nagyon apró, de alattomos kis fehér mitesszerek tőle alakulnak ki az arcomon a rutinom ellenére...emiatt sajnos lehet tényleg célszerűbb lenne célzottan használni, mint egész arcra. de egyelőre nem érdekel, mert reggel olyan csodás kis pofival ébredek, hogy nem tud izgatni az a pár kinyomható nyavalyás (aztán lehet visszatérek a tbs teafás éjszakaira). megszületett az első the ordinary kedvencem! :)

lushgirl
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 20.

Minden este használom már egy hónapja. A The Ordinary hasonló termékét váltotta, mint olcsóbb változat. És nem veszem észre, hogy kevesebbet tudna, mint az. Megfelelően hidratál és reggel sokszor meglepődök, hogy mennyivel kisebbek a pórusaim (BHA-s hámlasztót is használok mellé, szóval a 2 együtt bevált).

Dana1983
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2018. június 20.

Az állaga kitűnő: illatmentes hígabb gél, ami pillanatok alatt beszívódik a bőrbe. De ennyiben ki is merül minden jó tulajdonsága: nem hidratál eléggé ami furcsa, mert nem száraz a bőröm. A gyulladáscsökkentés miatt vettem meg (szerencsére csak mintákat), de nem csinál semmit. Sőt, mintha egy kicsit irritálna (lehet, hogy a sok növényi kivonat miatt). Nem tudom... A kisfiam leégett a napon, de hiába kentem vele szorgalmasan a bőrét, egyáltalán nem gyógyult gyorsabban. Szóval nem jött be.