KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

m-kati-89
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 24.

Eddig hihetetlen módon tetszik! Az illatát különösen szeretem, na meg a hatását persze. Teljesen kisimult az arcbőröm, habár előtte is sokat használtam shea vajat, mandula olajat, de eddig ez a favorit. Ahhoz képest, hogy drogériás cucc, szuper! Az ára sem vészes, én 2500 Ft-ért vettem a DM-ben. Maximálisan megérte! Remélem továbbra is így szuperál, ahogyan eddig! :)

Lapetite01
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. március 24.

Nagyon megszerettem ezt a terméket! Nem érzékeny a bőröm, ezért én minden második este használom. Nem irritál, nem csíp, nem feszül a használata után a bőröm.
Egységes, egészséges bőrkép, amit tapasztalok, illetve halványította a hegeket, kisebb foltokat, amik voltak az arcomon.
Természetesen én is a ránctalanító hatása miatt használom első sorban, és meg kell, hogy mondjam, nagyon jól teljesít: a finom ráncokon sokat segített, a tükörben többször is meg szoktam nézni az arcom, annyira látványos.
Többlépéses arcápolást követek, a sok hatóanyag együttes hatásával érhettem el a bőröm jelenlegi állapotát. Ezért ennél a terméknél is csak akkor tudnám megmondani, hogy mit ér valójában, ha kihagynám a rutinomból. De nem szeretném, mert látom, hogy tényleg hatásos!
Ilyen kedvező áron minden tudatos bőrápolására törekvőnek érdemes kipróbálnia, nem fog csalódni!

zsofia960217
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 24.

Nagybetűs IMÁDAT! Az első arcolajom volt, próbálkoztam mással is, de ez a legjobb, többször újravettem már. De az illata... könyörgöm... szörnyű. Elég nehéz elviselni, de maga az olaj miatt igyekszem kibírni.

Csobanka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 23.

Termékmintaként kaptam a csomagom mellé. Nekem bajok voltak az adagolással. A legjobban a nem túl magas minőségű korrektoromba keverve tudtam kihasználni, a szemem alatti sötét karikákat így anélkül tüntethetem el, hogy a korrektor szárítaná a bőrömet. Arcra én eleve olajos krémet használok szóval oda nem éreztem nagyon szükségét.

myvettsoprano
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. március 23.

Hát, szépnek szép, de szerintem nem olyan jó.

OOKakadu
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 23.

Kicsit az az érzésem ennél a szérumnál, hogy a jóból is megárt a sok. "Hú ebben minden bennevan, akkor biztos nagyon jó lesz", gondoltam anno, de azóta tudom, hogy ezeket az összetevőket ésszel kell kombinálni. Az állam pattanásos, ott használom és egész jól müködik, szerintem javult a bőröm állapota, amióta ezzel kenegetem. Viszont az arcom többi részét erősen irritálta, és most nem a szemkörnyékre gondoltam, azt ilyen cuccal meg sem közelítem. Az illata citrusos, nem zavaró, a pipetta kifejezetten kellemesen használható. Újra nem venném, kidobni sajnálom, akkor még kenegetem kicsit. De vannak sokkal jobb termékek is ennél, hasonló árkategóriában.

Debreczeni
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 23.

Semmilyen hatást nem vettem észre, kicsi ragad, nyálkás.

Vizililiom
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 22.

Kellemes, frissítő maszk, imádom ezeket az ebayen kapható fátyolmaszkokat.

SBarbara
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 22.

Beszívódik, pihentebb a bőröm, de semmi extra.

SBarbara

Bevált, szeretem. Újravenném, de azért nem csodaszer kategória.