KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

Riababa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. augusztus 14.

Jó kis termék. A csodás azelainsav hatása érvényesül a termékben. Nyugtat, lehúzza a pirosságot, szebb lesz tőle a bőr rövid és hosszú távon egyaránt. Mattít, primernek is kiváló. Mindez hihetetlenül alacsony áron.
Egyetlen nagy hibája van csupán. Nehéz mellette hidratálni! Tele van ugyanis szilikonnal. Ezért utolsó lépésként ajánlott a rutinban használni, mert a fölé kent termékek nem szívódnak fel. Alá pedig azért nem ajánlott hidratáló krém használata, mert akkor kevésbé tud az azelainsav érvényesülni.

Pikvuo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 14.

Nekem nem vált be. Maszknak túl szárítónak éreztem, így csak egy egy pöttyöt raktam estére a pattanásokra. Semmit nem csinált velük, sőőőt, még növesztett is párat. Másnap reggel alig lehet lemosni, és egész napon át tartó kellemetlen szagot hagy maga után. Kíváncsian kezdtem el használni és szerettem volna ha jól teljesít, de sajnos nem lettünk jóba.

naiva
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 14.

Nem szoktam ennyire rövid használat után véleményezni semmit, de ez annyira ígéretesnek tűnik, hogy most kivételt teszek.
Szerencsére a bőröm jó általános állapotnak örvend, pattim még ebben a nagy melegben sincs. Azonban a kombinált bőröm átvedlik ilyenkor zsírossá és ez már oly' mértékben zavart, hogy valamit kezdenem kellett vele.
Esténként használom és így egy hét használat után azt tudom mondani, hogy hosszú távon ez egy nagyon jó barátság lehet közöttünk.
Ezer éve nem vetettem be a PC BHA hámlasztómat, de miután olvastam, hogy milyen jól kiegészítik egymást, elővettem egyik alkalommal. Ma reggel pedig elégedetten nyugtáztam, hogy 1. mennyivel kisebbnek tűnnek a pórusok az orcámon, amik máskor szembetűnőek 2. hiába van este ugyanolyan meleg (éljen a panelklíma), egyszerűen kevésbé csillog a fejem ébredéskor, napközben pedig kevésbé mászik el a BB krém az arcomról. Ezt leginkább az Essence pirosítóm igazolja, ugyanis az kvázi szublimált eddig a nap végére, most viszont meglepve tapasztalom, hogy mikor hazaérek, még mindig látszódik. :-) Megelőlegezem neki az 5 csillagot.
A skinsmart oldaláról rendeltem és bár fekete öves netes rendelő vagyok, a lányok annyira hiperszuper gyorsan és gondosan küldték a csomagomat, hogy tiszta szívből tudom ajánlani őket bárkinek.

Pikvuo

Nemrég óta használom, így annyira nem tudok írni a tudásáról. Felvitel után egységesebb,ragyogóbb arcbőrt eredményez. Remélem hogy később az ígért hatásairól is be tudok számolni!:)

Dorci94

Itteni pozitív vélemények alapján rendelrltem meg. Hát... nem kellett volna. Csodaszert vártam, nagy nullát kaptam. Semmit sem segít, ugyanúgy vannak pattik, miteszerek. A pórusaim sem lettek kisebbek tőle. Nappalra nem is tudtam használni, mert olyan fényes vol az arcom tőle, mint aki lekentek lakkal.

Dorci94

Tényleg csodaszer. Mindig van itthon! Éjjel rákenem a pöttyökre reggelre pedig leszáradnak. Ha kinyomhatatlan gyulladt pattira kenem, reggelre megérleli 😄 és el tudom távolítani. Az illata nem túl kellemes... termálszag, de ezt el lehet nézni neki.

rea3
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2018. augusztus 14.

Sajnos hosszútávú tapasztalatom nincs vele, mert nagyon gyorsan kiütötte a bőröm. Ahogy Futureline írta, ugyanazt művelte az én bőrömmel is: dudoros pattanásokat okozott. Így gyorsan el is váltak útjaink.

mindapinkszent
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. augusztus 14.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. augusztus 14.

Futureline
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 14.

Mely, gyulladt, dudoros pattanasokat okozott. Ilyenek soha nem szoktak rajtam lenni(sot semmilyen pattanas) talan eletem soran egyszer volt hasonlo. Egyebkent szep kipihent lett tole a borom es gyorsan beszivodik. De koszonom soha tobbe, a maradekot kezkremnek hasznalom, de meg arra sem jo mert ragacsos reteget hagy maga utan.

Lili2109
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. augusztus 14.

Nagyon jó kis olaj! Jó az illata és a hidratálása. Hajra és körömágyra is beválik. Az arcomra elkezdtem csak kevesebbet használni, mert ugyan nem gyulladt, de pici pattanásokat előhoz. Ezért nem nem vonok le neki mert nekem zsíros, érzékenyebb arcbőröm van. A pipetta nagy plusz!
Jó ár érték arány és nem fogy gyorsan!