KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

BettyBabu
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. szeptember 25.

Szinten en is a megjelenes pillanatabn csaptam le ra, mert nagyon erdekesnek tartom es tökeletes kiegeszitöje lehet a nem tul jol müködö hidrataloknak. En reggeli rutinba epitettem bele a szinten The Ordinary termeket : Natural Moisturizing Factors + HA egeszitem ki vele. Nekem magaban ez a krem igy az öszi idöszakban mar nem elegenbö ezert a EUK 134 0.1% felturbozom. Arra nagyon kell figyelni, mint a leirasban is olvashato hogy savval együtt nem tul szerencses hasznalni, mert veszit ertekeböl. Ezert en mindig a reggeli rutinomba hasznalom. Nekem gyorsan beszivodik es mostmar ugy kb 2 hete hasznalom es a böröm szerkezete feltöltötebbnek tünik.

Kmerci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 25.

Nekem jól fed, mert nincs sötét bőröm, először a zöld részt használom és arra rá a bőrszínű részt, összedolgozom és szépen elhalványítja a pöttyöket és az arcpirosságomra is jó a két orcámon. Nem használok egyáltalán alapozót és így sem üt el nekem a színe. :) Viszont tényleg nem igazán mulasztja el a patikat, ezért a kezelésük után kenem fel hogy ne látszódjanak.

Martini
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 25.

Nem igazán vettem észre változást!Nem ártott,de nem is javított semmit a bőrömön!Ha túl sokat viszek fel darabos lesz.Igazából a mutatós sárga gyöngyöcskék miatt vettem meg:)

Agnyecko
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. szeptember 24.

Fogalmam sincs, hova lett a véleményem, így újra megírom, hogy anti aging téren nálam nagyon gyengén muzsikált ez a szer. Az illata tényleg jó volt, de a ráncaim uolyanok és uannyian vannak, mint az üvegcse tartalmának felkenése előtt. Szóval engem nem győzött meg, hatása annyi volt, hogy egy ideig elhitettem magammal, hogy jó hatása van a kollagén állományomra, aztán mivel semmit nem érzékeltem ebből, eldöntöttem, hogy más retinolféleséget keresek.

knoemi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 24.

Kiadós mennyiség, finom illat, látható javulás. Esténként mikor úgy érzem felfrissülésre vágyom, a virágvizes zselével együtt alkalmazom (arcra, nyakra, mellkasra), 4-5 csepp és 2 pumpálásnyi zselé szuper kombináció. Az ekcémás foltot is eltüntette az arcomról, amire már szinte mindent kipróbáltam. Viszont! Nálam pattanásokat eredményezett, aminek annyira azért nem örülök....Elhasználom, de nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni.

szabokapetike
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 24.

Kiváló termék és nagyon szeretem. Nem ragad tőle a bőröm és mintha fiatalodnék is. :)

vivienkoczka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. szeptember 24.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. szeptember 24.

nagyon jó kis szérum! kb két hónapja használom, egyenletes bőrképet ad és összehúzza a pórusokat. Eleinte szembetűnőbb volt a változás, de az arcom sokkal kevésbé zsírosodik még most is, mint régebben. Én szeretem:)

bstr13
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 24.

Nekem ez az ég világon semmit nem csinált, csak az arcom viszketett tőle :(

t.virag86
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. szeptember 24.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. szeptember 24.

Tényleg működik ez a szérum, nem is kisérleteznék mással. Május elején jutottam hozzá, mikor is 2D-s szempillák otthoni eltávolításától úgy éreztem negyedére csökkentek a pilláim mind méretben, mind darabszámban. Viszonylag hamar láttam a változást (2-3 hét alatt), bár egy darabig nem azonos mértékben nőttek. Most, hogy lassan elfogy, már egyformák mindenhol, természetesen is szépek, feketék és alul-felül sokkal hosszabbak. Szempillaspirállal pedig szó szerint mindenki megkérdezi, hogy műszempillám van-e. Egyszerűen imádom! Tutira újra veszem!

Leander
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 24.

Jó kis szérum, azonnali optikai tuning a bőrnek. Hosszútávú hatását nem tapasztaltam. Könnyen beszívódik, nem irritál, egész sokáig jó.