KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

sieszter
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 14.

A szemem alá és a homlokomra pocsoltam el ezt a vizecskét. Reggel és este. Én nem vettem észre semmiféle változást.

zonga
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 14.

Férjem orrára használjuk, sok mindent kiszedett. Nem jobb, nem rosszabb, mint a többi, átlagos termék. Tág, nagy pórusoknál, jól látható nagy mitesszereknél sok mindent kiszed , de a picikből, alig láthatókból (nekem) alig- _ de ez az összes többi ilyen tapasznál is így van.
Szóval nincs vele különösebb bajom. Ami nem tetszett, hogy kicsit rövid az oldala, nem ér le mindenkénél az orrnyereghez, pedig ott sok mindent ki lehetne szedni. A többi tapasz kicsit hosszabb szokott lenni. De akinek jó nagy mitesszerei vannak, annak hatásos.
Lehetne több darab egy csomagban.

hennniii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 14.

Kicsit ragacsos, nem tudom, hidratált utána a bőröm, de ragad. Nem túl kellemes. :(

clairenoctuelle
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 14.

Nekem beváltotta a hozzá fűzött reményeimet. Brutális hámlasztást ugyan nem hajtott végre (ilyesmibe nem is kezdenék bele magamnak otthon), de jó munkát végzett és nem irritálta a bőrömet. Időközben megnéztem a csomagolást és észrevettem, hogy más összetevő lista szerepel rajta, mint ami ide fel lett töltve. Bemásolom ide nektek, illetve a használati utastást is:

Használat: heti egy alkalommal, négy egymást követő héten át: esténként, az arcbőr tisztítása után. A használata nem javasolt érzékeny bőr esetén.

1. Lépés: Tegye az első fiola tartalmát egy vattakorongra, majd vigye fel gyengéden az arcbőrre. Kezdje a homlokánál, majd haladjon az orca, az orr és az áll felé. Kerülje az orrlyuk, az ajkak és a szemkörnyék érzékeny bőrét. Hagyja hatni maximum 10 percig, majd alkalmazza a második lépést. Összetevők: Aqua, Alcohol Denat, Glycolic Acid, Sodium Hydroxide, Butylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Hydroxyethylcellulose

2. Lépés: Tegyen a normalizálóból egy újabb vattakorongra, majd vigye fel bőségesen minden kezelt területre. Összetevők: Aqua, Glycerin, Imidazolidinyl Urea, Hydroxyethylcellulose, Sodium Citrate, Cetrimonium Bromide, Panthenol, Sodium Chloride, Citric Acid

Aquila
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 14.

Én nagyon szeretem, három hete használom és soha ilyen hidratált nem volt a bőröm. Mielőtt elkezdtem használni rettenetesen száraz szinte cserepes volt a bőröm, húzódott, szóval minden baja volt. Én szintén a The Ordinary termékével a Natural Moisturizing Factors + HA hidratáló krémmel együtt használom reggel és este, mert önállóan szerintem sem az sem pedig a hidratáló nem elég, viszont ketten együtt nagyon ütősek. Így nálam nem jelentkezett a kompatibilitási probléma. Ami nagyon furcsa hogy érzésre valóban olyan mintha maradna rajta egy filmréteg, viszont tapintásra ez egyáltalán nincs meg, sőt ha rákenem a hidratálót az érzés is eltűnik. Szóval nekem egyelőre nagyon is bevált, ha változik a dolog úgyis jövök update-elni, viszont egy jelenleg ár és hatása miatt megy neki az 5 csillag.

UP: Nekem amúgy nem egészen 2 hónapig tartott a kis üvegcse, úgy hogy voltak napok amikor nem használtam.

BirsAlma
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 14.

Nagyon tetszik a vízszerű állaga. Gyorsan beszívódik, utána lehet is használni az arckrémet és a fényvédőt. Nagyon jó ötlet volt a kis üvegecske amit hozzá ajánlottak. Nekem lényegesen megkönnyítette a használatot. :-) Egy pici gondom volt csak vele, hogy hámlott tőle a bőröm, de ezt úgy oldottam meg, hogy kétnaponta használom. Így teljesen jól működik, nálam. Ez szerintem nem a termék hibája, hanem, hogy az én bőröm elég száraz. Biztosan újra fogom venni, mert tényleg jobban néz ki a bőröm amióta használom.

Birgo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 14.

Ajándékba kaptam, tökéletes választás volt, extrémen vízhiányos a bőröm, főleg a téli időszakban. Maximálisan feltölt, napról napra egyre kevesebb is elég, gyorsan felszívódik, egyszerűen imádom :)

BTLaura

Ejj, de nehezen fogyott el. Nem szerettem a szilikonos érzetet, amit a felkenéskor éreztem. Amikor végre elmúlt, akkor kellemes, puha bőr maradt csak, de emiatt egyre ritkábban nyúltam hozzá és amikor használtam, akkor kentem a felkaromra is keratosis pilaris miatt, arra tökéletesnek bizonyult. Az első használatok az arcon túl sűrűek voltak, akkor belefutottam a túlhámlasztásba, utána már okosabb voltam. Retinol mindenképp kerül még a rutinomba, de semmiképp nem ilyen szilikonos formában.

gretik246
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 14.

Én minden 3D műszempilla-leszedés után használom, hogy helyrehozzam kicsit őket. Ennyi pénzért ne várjon senki csodát tőle, de megadom az 5 csillagot, mert valamilyen szinten segít.

Penge
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. december 14.

Kb.fél óra míg beszívódik, utána használd a saját krémedet, kicsit zsírosít. Többször is rendeltem , még az Oriflames korszakomban, de mióta az összetevő listát tanulmányozgatom, már semilyen kencét nem használok ettől a cégtől.