KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

Regi84
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 22.

Talán egy átmenet a már érettebb bőrre való Chanelek és a hydra beauty között. Könnyen beszívódik, olyan túl nagy elvárásunk nem lehet tőle, az illata nem a megszokott, kicsit erősebb, mint pl a micro serumnak. Nem venném újra, de elfogult vagyok a Chanel termékekkel, úgyhogy le se pontozom.

themrsnero
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 22.

Sajnos az én bőrömnek ez is soknak bizonyult. Iszonyatosan fénylettem felkenés után pár órával is. Édesanyámnak adtam, ő nagy szereti a száraz bőrén.

dija
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 22.

Egy hete rendeltem meg a csomagot (8 oz.= 236 ml kiszerelésben), web-kártyás fizetéssel, legolcsóbb kiszállítással. 2-6 hetet ígértek, ma érkezett a postával. (vám kezelés nincs) :) tapasztalatokat később megírom. Ez így kb 16.000 HUF volt szállítással együtt.

Dea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 22.

Avonosban használtam hasonlót,de ezt sokkal jobban szeretem annál,kellemes illata van,segít lehúzni a gyulladást, szerintem ár-érték arányban megéri az árát,még szeretnék mást is kipróbálni, de ha azok nem válnak be biztosan újraveszem :)

musztafa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 22.

Sajnos az én problémámra nem gyógyír. Száj körüli ekcémám van, ami időnként fellángol, sajnos mostanában is, de ez sem segített rajta. Már lassan két hete kenegetem, de nem érzem, hogy bármi változást hozott volna. Ha valakinek van valami ötlete a szteroidos krémeken kívül még szívesen veszem! A fogkrémem már fluoridmentes.

Craftastic

Szeretem használni ezt a kis szérumot, bár olyan hűha nagy hatást nem érzékelek, nekem a csigás ampulla sokkal jobban bevált. Viszont szépen beissza a bőr, nem húzódik, kellemes a használata. Összességében 4*.

PAncsi79
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 22.

Amikor először hallottam erről a márkáról, szkeptikus voltam: valóban lehet ilyen áron jó minőségű és megfelelő mennyiségű hatóanyaggal arcápolási terméket készíteni?
Nos, most már én is tudom, hogy igen :)
Eddig még egyetlen Ordinary termékben sem kellett csalódnom. Ezt a terméket főleg folthalványítás miatt vásároltam, bár hozzáteszem, hogy talán csak én látom az apró foltokat az arcomon... Ezeken még nem nagyon segített, viszont amit észrevettem és amit nagyon szeretek benne, mert eddig még egyetlen termék sem segített, az az orromon lévő mitesszerek látványa. Nem vagyok zsíros bőrű, de az orromon lévő mitesszerek nálam is látszanak, ráadásul a nyári időszakban még az önbarnító is tud rajtuk sötétíteni kicsit. Ez a kis csoda viszont néhány nap alatt is nagyon sokat segített ezen a problémán: sokkal kevésbé észrevehetőek azok a mitesszerek, amiken eddig a BHA hámlasztók sem segítettek.
Így ha a folthalványításon nem is segít (ámbár bízom benne, de ehhez nyilván több idő kell neki), akkor is megtartom a rutinomban.
Mivel reggel C vitaminos szérumot használok, így ezt este viszem fel a bőrömre (tonizálás vagy hámlasztó után). Átlátszó, enyhén ragacsos szérum, ami engem azért nem zavar, mert valamit mindig kenek még fölé (még egy szérumot vagy hidratálót).
Ez a minimalista, tiszta dizájn is nagyon tetszik, hogy a fénytől óvjam az átlátszó üveget, én a papírdobozában tárolom és abból veszem ki minden este. A pipettás kiszerelésnek köszönhetően könnyen adagolható, az állaga is könnyen kezelhető.
Mivel a Skinsmarton elég ritkán elérhető, közvetlenül az Ordinary-től rendeltem (25€, vagyis 3 termék megrendelése esetén már ingyenes a szállítás)

szandracska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 22.

Nem régen kezdtem el használni, és eddig nagyon nagyon tetszik. Reggel csak ezt használom, este rákenem még a márka azelaic szuszpenzióját is. Az eddig tapasztalatom: picit ragad a felkenés után az arcom, de ez pár perc után elmúlik. Nem szárít, nem zsírosít, a pórusaim tisztábbak, egységesebb a bőrképem, valamint pihe-puha az arcom. Egyelőre nálam 5 * :)

ALettah
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 22.

Pár héttel ezelőtt csináltattam mikrodermabráziót, a fényvédő használata mellett azt is javasolta a kozmetikus, hogy próbáljak ki valami tápláló ampulla-kúrát, mivel a letisztított bőr sokkal jobban beszívja a hatóanyagokat. Erre a kis cukira esett a választásom. Esténként egy-egy fiolát szétkentem az arcomon és nyakamon, egyedül a frissítő ampulla hagyott egy olajos réteget, ami sehogy sem akart beszívódni, de reggelre azt is becuppantotta a bőröm. Az utolsó fiolát sajnos nem tudtam felhasználni, mert széttört a dobozban, fogalmam sincs, hogyan. Az eredménnyel elégedett vagyok, simább, hidratáltabb, egészségesebb a bőröm sokkal, hogy ez mennyiben köszönhető a kozmetikai kezelésnek, és mit adtak hozzá ezek a kis fiolák, azt nem tudom, de jóindulatúan megadom nekik a maximum pontot!

AthenA
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 21.

Nem vált be egyáltalán, egyedül a kedvező ára miatt adok mégis két csillagot.
Kellemetlen használat mellett még csak eredményt sem látok, nem érzem hogy feltöltené a bőröm.
Nagyon ragad felkenéskor, amin kicsit csillapít a hidratálókrém.