KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

0808
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 19.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 19.

Jujj milyen nagy szerelem ez a szérum! Egy üveggel használtam el eddig -úton a második, harmadik....Csak este használom mert kissé ragacsos és mivel bőségesen adagolom kissé lassan szárad. Csupa jó dolog mit rejt e kis piros üvegcse semmi irritáló, zavaró fölösleges mű vacak adalékot nem tartalmaz.
Fantasztikus antioxidáns turmix -gránátalma, málna, áfonya, törpemálna, goji berry, acai bogyó...igazi vitamin bomba a bőrnek. Eddig külön C -vit szérumot is használtam de mióta erre átálltam már nem veszem külön. Végre élettel teli selymes (koromhoz képest) üde az arcom még ebben a zord száraz hideg időben is és tudom, hogy sokat köszönhetek neki!
Persze azt mindig megemlítem, hogy egy jól felépített rutin mindenképp kell, - de ezt Ti már úgy is tudjátok - önmagában semmitől nem kell csodát várni, ám egy jó összeválogatott bőrünknek korunknak megfelelő rendszeres rutin azért már eredményesen harcol az éppen adott problémával. Esetemben így 40 fölött vízhiány, szárazság, ráncocskák meg ráncok, esetleg még pigmentfoltok is..szóval minden életszakaszban van vmi ami ellen küzdünk, takarjuk próbáljuk leplezni , vagy épp kiemelni, de azt gondolom ez egy olyan termék mellyel mindenki bátran próbálkozhat és melyről elégedetten zeng majd ódákat!...ha nem vegyétek fejem:))) Tőlem jár a100*!!!

Csigabee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 19.

Mióta megvettem fingom nincs hogyan kéne a fejemre applikálni, de szerencsére eddig valamely különös rituálé során eddig még mindig sikerült. Namindegy.
Egyébként abszolút kíméletes cucc, ez tény és való, de vagy nekem nem volt mit javítani a bőrömön, vagy a cucclinak nem állt szándékában ilyesmit véghezvinni. Hűsítő hidratálónak végül is megteszi, szerintem a szaga sem vészes, a csomagolása is egész elegáns (egyszerűnek is kétségkívül egyszerű). A kis trutymóesszencia, az ő kis társa, na ő bevált, de róla majd egy másik posztban. Szóval ha valakinek éppen van fölösleges 5k-ja csiganyálra, ajánlom, egyéb esetben jobban jársz mással.
Ja és plusz pont amiért őrült sokáig elég. Nekem fél éve megvan, és még csak a fele fogyott el. (persze tudom, ilyenkor felmerül a kérdés hogy azért mert annyira királykúl módra van legyártva vagy azért mert amúgy bottal se nyúlnál hozzá, csak évente 2x rád jön a szenvedélyes mazochizmus és nincs jobb dolgod ezért magadra fújod)

bogarka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

3 hete használom, mert egy "fantasztikus" spirálnak köszönhetően azt vettem észre, hogy hullanak a pilláim, és itt-ott csak rövid szálak meredeztek, az egyébként mindig szép szempilláim esetében. Szerencsére visszanőttek a hinyáosságok, de majd jövök még véleményezni. Eddig rendben van, bár csodát nem tett, de végre egyenletesen hosszúak . ( meglátom hosszú távon mit tud, illetve tényleg ez segített-e eddig 3 csillag )

kesha420
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Annyira erős az illata, hogy nem bírom elviselni magamon. Számomra fullasztó, hiába használok csak két cseppet olyan mintha egy egész drogéria parfümkínálatát magamra fújtam volna. A hajam nehezen szívja be, hiába csak kis mennyiségben viszem fel, tehát ez a funkciója se jött be nálam, ám az tény, hogy a lábamon szuper puhává tette a bőrt, viszont ezt egy testvaj is tudja. Csak 10 ml mintám volt belőle, de bőven elég is volt. Biztos, hogy nem venném meg soha ennyi pénzért.

bogarka

Upd: 2016.02. : Anno leálltam vele...egy szinten túl nem segített, sajnos hgiába a kezdeti lelkesedés. Nem csodakérm :( Azóta egyszer újravettem, de nem sokat ért. Már nem is irritált, de nem is segített a pattasnásokon különösebben. Olyan egynek jó termék, és sajnos sokszor elkövetem mellette a hibát, hogy arctisztítás után beledörgölöm a fejem a törölközőbe, és rájövök, hogy nem szedtem le elég alaposan, gyönyörűen kiszívja az anyagot. Annyira utálom ezt a tulajdonságát :( :)

2012.08.Ez egy csodakrém! Régebben próbáltam a lubexylt de csak száradt, vörösödött tőle a bőröm, hatása 0. Aztán egyszer télen belevágtam már az akneroxid kúrába, de úgy égett a fejem mint aki bennragadt a szoliban és ez nem nagyon akart megváltozni, illetve pár éve valami olyan benzoil peroxiddal próbálkoztam amit kifejezetten hűtőben kellett tárolni és én ezt nagyon macerásnak éreztem, viszonylag gyorsan kikopott a rutinomból...

Nos, a dolog hatni látszik! Összeszorítottam a fogam, egy hetet kibírtam, vörös volt a pofim, sőt ilyen kis allergiás hólyagok is lettek rajta, rücskös lett a bőröm teljes felülete, és viszketett az egész. Szerencsére tényleg fokozatosan kezdtem, óvatosan, és a tünetek enyhültek .Alapozóval addig elment a dolog, illetve elütöttem annyival, hogy nyár van,kicsit megégtem a strandon ;) Ilyenkor cseppet sem gáz.

Most felváltva, ill egymás alá/fölé használom a bioderma sensibio lightot, akneroxidot és kiegészítésnek az alverde extraszáraz bőrre való avokádós pakolását. A bőröm szerintem a roa mellett kezdett ilyen szép lenni. Nem mondom hogy tökély, de csak két-három hete használom, bizakodó vagyok.(érdekes de pár éve semmi hatás nem volt, csak irritált :O talán a sensibio light most enyhíti a mellékhatásokat?! passz) A bőröm még csillog napközben, de talán jobb, és jóval kevesebb alapozó kell reggelente.

A bőröm tónusa-felszíne még korántsem tökéletes, de viszonylag gyors javulásnak indult.Reggelre még picit pirulok-viszketek tőle, de ez nap közben eltűnik, szárít, de orvosolható. :)

***Update: műxik a dolog, többen odaoldalogtak, hogy mit használok a bőrömre, mennyire szép lett. Már nem irritál semennyire sem. (viszont pár törölközőm kiszívta. :( ) Közben jön a nyár vége, AHA+BHA hámlasztok is,már csak egy jó bőrtápláló kellene. Klasszisokkal jobb. Bár a csillogás még megvan. Bárcsak hamarabb kezdtem volna.Évekkel hamarabb...

AmberGrace
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 19.

Tényleg jó krém a hegekre, de mi úgy hívjuk ezt, hogy burzsuj neogranormon. A hatása ugyan az, csak ez egy kicsit kellemesebb a bőrön és nem kicsit drágább. Arcra ez mindenképpen jobb, mert nem zsíros, és könnyen beszívódik, de ha a térdedet horzsoltad le, akkor nem indokolt.

caramelcukk
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 18.

Egy hete használom megelőzés céljából a Q10 szemránckrémmel együtt. Szamomra pozitív csalódás volt ez a szérum. A bőröm imádja, sokkal ki pihentebbnek tűnik, és mintha egy hangyanyit feszesebb is lenne! Szuperül hidratálja az én vízhiányos bőrömet!
Igen elég intenzív illata van,de engem egyáltalán nem zavar....
Plusz pont azért mert nem egy drága termék!! :)

rtunde
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. január 18.

Kicserepesedett ajakra jó, bár keserü ízű, égett kézfejre is sebgyógyítása rendben van, de teljes arcra, mint sokan írták, téli arcápolónak számomra felejtős. Mivel allergiára hajlamos az arcom, ezt múltkor nem figyelembe véve a nagy hidegben nappalra a bevált hidratálókrémem fölé felkentem, hamar felszívódott, de kicsit később húzódott az arcbőröm és viszkető allergiás pöttyek lettek rajta, amin csak a kalcium segített ill. ezt követően nem kenetem az arcomra.Biztos, hogy ettől a krémtől, mivel szerencsére a kiütések gyorsan el is múltak, ahogy mellőztem a cicaplastot.Túlérzékeny, allergiára hajlamos arcbőrűek óvatosan használják.Mivel ez nem hidratálókrém, annak használni nem jó ötlet. Szóval sebgyógyításra rendben, de csak célnak megfelelően használni.

ErikaLilien
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 18.

Imádom! Nagyon jó az illata, jó az állaga, könnyű eldolgozni! Nem fénylik tőle a bőröm, és nagyon kiadós is! 1-2 nap után látható az eredmény, sokkal szebb tőle a bőröm, ha használom!

juditka70
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. január 18.

Nagyon fullos arcmaszk,ahogyan a többi MY HSIN-NI márka többi maszkjai is tükrözi. Feszesítő hatása kimagasló,nagy mértékben halványulnak a ráncok vonásai,és nem irritál.