Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

viragi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 22.

Egy 10-es mintacsomagot vettem illetve rendelés mellé is kaptam kb 4-5 db mintát a szérumból. Rétegző rutinban használtam (önmagában kevés, de ezt nem is vártam), egy mintát egy alkalommal el is használtam arc-nyak-dekoltázsra, de nem minden nap használtam egymás után. Gyorsan és jól beszívódott, kellemes bergamott illata van, de nem erős, és csak felvitelkor éreztem. Nem okozott irritációt és tetszenek az összetevői, ki akarom próbálni nagy kiszerelésben vagy szérum helyett az emulzióját.

CeCeDrake
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 22.

Akciós 1999 Ft-os áron vásároltam.
1999 Ft nettó pazarlás, ez valami rettenetesen sz.r egy cucc! Magyar, nem magyar, nem érdekel, rossz!
Alkohol minek bele?
Pattanásokat okozott már az első használat után és láthatóan száraz tőle a bőröm, holott hidratálni kellene... Az ígéreteit el kell osztani tízzel, a feltöltő tulajdonsága meg lárifári, vicc :-D
Köszi, többet soha semmiféle aromax termék ez meg megy a kukába.
Legszívesebben 0 csillagot adnék, mert annyit ér!
Az Eveline "mély ráncok elleni" fantázianevű széruma ennél 10000x jobb, ugyanezen az áron és nem okoz pattanást és nem szárít, de én maradok a Piggynél!

Update: most dobtam ki, miután kerítettem egy ismerőst, aki ilyet használ. Az enyém folyósabb sokkal és nettó alkohol szaga van, az övének még illata sincs, nemhogy alkohol szag. Pedig én sokkal később vettem és hűvös helyen is tartom. Érdekes. Leginkább az az érdekes, hogy ekkora minőségbeli különbség van üveg és üveg között.

viragi

Gyorsan és teljesen beszívódik, semmilyen illata nincs valóban, szépek az összetevői, de mégsem éreztem úgy, hogy rendelnem kellene belőle újat, így hogy most már teljesen kifogyott az üvegcse. Lehet, hogy hosszabb távon esetleg van hatása, de így egy üvegnél nem éreztem semmilyen változást (rétegző rutinban) és kissé sokallom is a 35 ml-ért a 20 dollárt amennyiért vettem. Nem ártott, de nem is éreztem, hogy használ (a szép összetevők miatt ill. nem tudom hosszabb távon hogy muzsikálna, így 4 csillagot adok), inkább más szérummal próbálkozom legközelebb, nekem pl. a cosrx csiganyálas essence-je továbbra is nagy kedvenc "érzésben" és árban is, pedig nem is szérum.

tantos.szabina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 22.

Kozmetikusom ajánlására kezdtem használni. Nekem két problémám van vele.1. A szaga mert ez az..sajnos kénes..borzalmas, a párom meg is szokta jegyezni, hogy büdös. Persze nem egész nap de..amikor felkenem akkor egy darabig még érzem.
A második az, hogy nagyon nehéz vele dolgozni, nappali arckrémmel szoktam keverni, hogy feltudjam vinni egyenletesen különben mindenhol sötét foltok lesznek.
Amúgy teszi a dolgát, kozmetikus után használom főleg, illetve ha pattanásosabb az arcbőröm, sokáig elég mert, kevés kell belőle.

MaFa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 22.

Használom a kollagénes változatát is. Igazából semmi különbséget nem tapasztaltam a kettő között. Reggelente használom hidratáló krémmel együtt. Annyi, hogy frissebb lesz tőle az arcom. A ráncokat nem tünteti el, főleg nem a nevető ráncokat, amik jó mélyen vannak. Nem egy csodaszer, de ilyen összegtől nem is vártam mást. Az elvárásaimnak megfelelt.

Update: Több mint fél éve használom és az egyetlen bajom az, hogy csípi a bőrömet, leginkább a szemem körül. Előfordul, hogy a szemem sarka kipirosodik. Szóval most már csak azért használom, hogy elfogyjon.

MaFa

Szemkörnyékemre használom,főleg esténként. Azt tapasztaltam, hogy reggelente friss a bőröm. Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Ennyi pénzért megéri.

Mitsuko
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 22.

Ez a lotion csodálatos! Japán termék, bár tonerként kellene használni, a megszokott tonereknél ez sűrűbb folyadék, akár eszenciának is beillene állaga alapján. Gyönyörűen feltölti és megnyugtatja a bőrömet. Létezik a 7-skin-method nevű módszer, ami azt jelenti, hogy 7 rétegben viszik fel a tonert - valami ilyesmire álltam rá ezzel a termékkel, nem 7 rétegben ugyan, de 3-4 körben szoktam 3-4 cseppet felkenni az arcomra (vatta nélkül, csak kézzel). A flakonja nem hiperszuper adagolós, de cseppeket nagyon jól lehet belőle kiönteni. Világosító hatásáról nem tudok beszámolni, tél van és nem ezt figyeltem, csak a hidratálás és bőrnyugtatás volt fókuszban. Rétegzős rutinban használom. A végefelé esett le, hogy C-vitaminos is és ugyanaz a fajta C-vitamin van benne, mint az egyik Ordinary-termékben, amit használtam, de az nem jött be, ebben a formában viszont semmiféle problémát nem okozott. Szóval szerintem csúcstermék!

HChristelle
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 22.

Jó illata van, az én szememet is irritálja de csak nagyon kicsit. Már majdnem egy hónapja használom mindennap, viszont a hatása elég minimális. Ennek ellenére időközönként jó lehet használni csak egy kis erősítésre.

dettusbettus
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 22.

Az én bőrömön látványos változást nem mutatott, de a már érettebb bőrű párom arca éveket fiatalodott. Feltöltötte a bőrét, így a ráncai mélysége csökkent, kisimultabb lett az arca.

Bstella96
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 22.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 22.

Imádom! Évek óta ez a krém ment meg. Ha kiszárad az orrom vagy a szám, 1 nap alatt helyrehozza.