KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

Saranhuone
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 3.

Régebben olvastam erről a tapaszról itt az oldalon, gondoltam is hogy miért nem létezett ez kamaszkoromban, amikor az arcom úgy nézett ki, mint egy pizza :D Már elég sok éve nem jönnek ki rendszeresen pattanásaim, de előfordul néhány olyan hónap, amikor a havi metál miatt kirügyezek, illetve néhány kaja is képes nagy, fájó púpokat kihozni a fejemen. Na legutóbb épp így jártam, este megettem a jó kis hazait, reggelre pedig egy töppedtikerszarkóma méretű csoda burjánzott az arcomon. Gondoltam egyet és beugrottam megvenni ezt a cuccot. 2, azaz kettő darab kis korong teljesen végzett a dudorral! Egyet éjszakára tettem fel, ami reggelre feleakkorára csökkentette a duzzanatot és megszüntette a feszítő, fájdalmas érzést. Délelőttre feltettem még egyet, az teljesen le is lapította. Mivel rengeteg van a csomagban, biztosra veszem, hogy az elkövetkező cirka 2 évben nem lesz rajtam pattanás, ha pedig ki is jön, ez a kis csoda majd elintézi.

b0rzi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 3.

Nyáron vettem, viszont akkor borzasztóan undorítónak találtam a réteget a fejemen amit hagy és azt is, hogy lassan szívódik. Félre is tettem, meg meg is akartam tőle szabadulni.
Aztán most ahogy hidegebb/szelesebb az idő elővettem, de most is csak úgy használom, hogy előtte benedvesítem az arcom (mülleres travel size fújós üvegbe öntöttem ásványvizet, azzal gyerekjáték). Így már sokkal jobb, bár nem szívódik be gyorsan, éjszakára így is szuper, és például amikor láttam, hogy a ciklusom kezdetével kezd csúnya lenni a bőröm, ezt használva reggelre megint szép lett.
Még nem tudom, hogy újra venném-e, ezért kap csak 4 csillagot.

s05
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 3.

Problemas boromre vettem, mert eleg jo az osszetevolistaja, de sajnos nem valtotta be a hozza fuzott remenyeimet:, ugyan nem is rontott a helyzeten, de talalhato a piacon sokkal jobb ar-ertek aranyu termek (igen, az uj TO-laz mondatja ezt velem).

panka71
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. november 3.

Nekem bevált, szépen simít, kellően hidratál is. Számomra nem szükséges fölé krém. Így is egy picit tagad utàna a bőr. Púdert, sminket nekem tökéletesen tolerál. Hogy újraveszem-e, ahhoz mèg kell egy kis idő, még csak a felénél tartok- eddig jó!

Bettii98
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 2.

Nagyoooon szeretem! Az arcomat nagyon szépen megtisztítja a piszoktól,a pattanásokat leszárítja,a zsíros bőrt eltünteti helyette egy nagyon puha bőrt "kapunk",kinyomott pattanás után rákenem az arcomra, kicsit csípi,de másnapra már olyan apróra összehúzza,hogy alig látni.

Briginam
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 2.

Legjobb pattanasokra. Nekem nincs sok pattim, de mielott megjon, elo szokott jonni nehany. Tokeletesen megfelel rajuk.
Ha sokat hasznalom, kicsit szarit.

Hildy8888
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 2.

Amikor megjelenik egy-egy nagyobb gyulladt pattanás a bőrömön, akkor egy kis finomítatlan természetes vajjal kikeverve vaaaagy mézzel szoktam felkenni. Láss csodát reggelre szinte teljesen visszahúzódik a pati 😊

vikihollo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 2.

Imádom!!!!! :) amikor Müller felé járok mindig veszek. Sokkal jobb mint a rossmanos vagy dmes társai!

zsolyomi.dora
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 2.

Szerintem teljesen jó kis cucc, nekem sem passzolt önmagában a korrektor színe, de én ezt ki tudtam küszöbölni a világos bőröm miatt. Előbb ment a zöld a pattikra és ez már önmagában eltakarta a pirosságot, kevés a bőrszínűböl, rá az alapozó, és így teljesen láthatatlan volt. Szerettem, de miután elfogyott nem vettem újra, túlságosan “csúszik” nekem, nem szeretem az állagát, illetve a pattanásprobléma is minimalizálódott, nem teljesen emiatt, mert vettem teafaolajat, maradék micellásvízbe cseppentettem belőle jónéhányat, ezzel törlöm át az arcom, miután lemostam a sminkem, és nagyon hatásos, 2-3 nap alatt (napi 1-2 használat mellett) elmulaszt minden csúfságot.

kovacsnikoletta92
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 2.

Szerintem nagyon rossz a termék tubusa, erősen kell rányomni a felületre, ami nem szerencsés egy fájó pattanásnál... mindemellett nem is higiénikus.... nem venném újra.