HIRDETÉS

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

• Benton Csiga-Méh Esszencia
    Krémek Krémje garden32   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Szeretem a géles állagát, hidratál,nyugtatat. Nálam nagyon jól szuperál. Nem érzem a csiga-szagot! :D

• Rival De Loop Aqua Spray
    Krémek Krémje nius   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Az én bőröm érdekes egy fajta, csak néha pattanásos, de olyankor nagyon(ált. mensi előtt 1héttel) ; máskor baromi száraz és vízhiányos (alapállapot), de ha bekenem a legenyhébb hidratálóval is, csak úgy csillog-villog a fejem a zsírtól...
    Olvastam már sok helyen, hogy ha vizes arcra kenjük a kis kencéket, sokkal jobban beszívódik és hasznosul az anyag, de nem akartam sima vízzel (nálunk baromira szárít a víz..), de a lelkiismeretem nem engedte, hogy több ezret beruházzak lényegében vízre egy Vichy, LRP, vagy akárkitől...
    Így jött velem ez.
    Csodás! Sokkal jobban beszívódik a krém, ha előtte fújok rá, nagy nyári melegben pedig valami fantasztikus felfrissít, amikor a legkönnyedebb krém is sok a kis pofimra...
    De jó enyhébb napégésre is, valamint szőrtelenítés utánra.
    Tipp: aki még ennyit sem szeretne kiadni rá, spriccelős flakonba ásványvíz, ugyanezt tudja:)

• Essence Pure Skin SOS Spot Killer
    Krémkedvelő Dalma0802   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

Nemrég vettem a Müllerben és nagy csodákat vártam tőle. Kevesebb csoda ért,mint mennyire számítottam. A pirosságot megszünteti de nem egy éjszaka alatt.

• Yves Rocher Sebo Végétal
    Krémkedvelő henmar   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 35-44

Nagyon hatásos. Felkenéskor kicsit csíp, de a pórusaim tényleg zártabbak, amióta használom. Ha elfogy biztos újra veszem.:)

• Vichy Idéalia Life Serum
    Újonc bibibaba   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

Az augusztusi Glamour-ban volt egy Life serum minta és egy szemkörnyék ápoló minta. Gondoltam kipróbálom ha már hozzám került. A vélemények alapján azt gondoltam, hogy ez egy szuper krém lesz.Kombinált bőröm van ezért kétségekkel nyúltam a krémhez. Este arctisztítás után tettem próbát vele. Igazából abban reménykedtem hogy ezek a kis csillámok elfognak tünni de valódi diszkógömbbé változtatta az arcomat.
    A két csillagot csak azért kapja mert illata nagyon kellemes volt és a bőröm is érezhetően selymesebb lett.

• Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél
    Krémek Krémje warholsuicide   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

télen egy új hidratáló nem tetszett a bőrömnek, ismét tele lettem elmúlni nem akaró pattanásokkal. az eddig bevált dolgok nem segítettek. végső elkeseredésemben eszembe jutott ez a krém, és az itteni pozitív vélemények. félve kezdtem használni, nehogy sok legyen a benzoyl peroxid-szűz bőrömnek. eleinte csak éjjelre, később nappalra is kentem. már az első alkalom után láttam, hogy kicsit gyógyultak a pattanásaim, egy hét után egyértelműen a javult a helyzet, egy hónap alatt meg teljesen eltűntek a csúnyaságok. szerintem a hegeimet is halványította. napi 2 használattal szárította a bőrt, de nem hámlott nagy cafatokban. fényvédőztem, hidratálóztam mellette. fontos, hogy kíméletes legyen a hidratáló, én egyszer egy kevésbé "jót" kentem rá, és égett, bepirosodott tőle az arcom, gyorsan lemostam és nem kentem pár napig. gyakori használattal kb. 2-3 hónapig volt elég egy tubus. utána kezdtem hámlasztani, így már ritkán nyúlok érte. miután elfogyott, újravettem, hogy mindig legyen itthon, mert hatalmas segítség a pattanások eltüntetésében. az ára 2000 ft körül van, nem vészes. idővel szeretném leváltani azelain savas vagy retinolos krémre, mert félek a benzoyl peroxid hosszú távú, öregítő hatásától, de még így is csodaszer ez a gél.

• Acne Herbal Oldat

télen használtam, kíváncsi voltam, mit tud. szerencsére nincs benne alkohol, ennek nagyon örültem. erősen gyógynövényes illata van, ezt néha felkenve is éreztem egy ideig. akkoriban tonikként ezt, nappalra az essence pure skin pattanástalanító hidratálóját, éjszakára pedig a cv young <25 pattanások elleni intenzív éjszakai ápoló krémjét kentem, szép volt a bőröm. sajnos utána hidratálót váltottam, amitől ismét kipattogtam, de lehet, hogy vissza fogok térni ehhez a hármashoz, hátha tényleg ezek segítettek. : ) mindenesetre ez a tonik nagyon jó, gyógyította a hegeket, sebeket. sajnos a kupakja az üveg vége felé eltört, de biztosan újra fogom venni.

• Neostrata HQ Skin Lightening Gel
    Krémkedvelő TelAviv   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pigmentfoltok   Korcsoport: 25-34

Kitűnő!

• Lady Stella Mesovital Hidratáló
    Újonc Barbika08   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

A második dobozzal szereztem most be, igaz ezt csak kozmetikustól tudod megrendelni. Nekem nagyon bejött, de csak éjszakára teszem fel állaga miatt, s emiatt is jár a minusz mert az állagát leszámítva nekem nagyon rendben tartja az egyébként zsíros es aknés bőrömet. Árbarát és keveset kell használni egy alkalommal.

• Rival De Loop Pure Skin Pickel Gel
    Krémmániás lizdalma   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Meg vagyok vele elégedve. Valóban eltűnteti a pattanásokat, és árban is szuper. Azt írja, hogy miteszerekre is jó, hát nem vagyon ebben annyira biztos... Végül is a miteszer kosz, ami a pórusokba ragadt, és nem hiszem hogy egy gél állagú krém kitisztítja magától ezeket... Hát majd meglátjuk. Most az orromon lévő miteszerekre kentem belőle, egy ideig használom így, aztán UPDATE-elek, hogy milyen eredménnyel! :)

UPDATE
    Nem, nem használ miteszerek ellen... sőt! A második nap után piros foltok lettek az orromon, mintha begyulladt volna. Ezért nem vonok le pontot, de legalább ne írjanak rá marhaságot a dobozra...