HIRDETÉS

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

• Uriage Isofill Intenzív
    Újonc jungelny   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 35-44

Pixiboxban találkoztam a termékkel. Azt gondoltam, hogy nem lesz érezhető első alkalommal semmi, de tévedtem. Abszolút pozitív csalódás volt. Este próbáltam ki a fáradt szemhéjamon és azonnal éreztem a feszesítő hatást, mintha egy pihentető alvás után ébredtem volna fel. :)

• Yamuna Fehérítő Krém
    Krémkedvelő Éna Bellatrix   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pigmentfoltok   Korcsoport: 25-34

Ajándékba kaptam az arcomon lévő sebek okozta pigmentfoltok kezelésére, világosítására. Semmi extra hatást nem érzékeltem, krém, felkenem, nem beszívódós fajta, lehet hogy világosít, de nagyon lassan. Addig kenem amíg még van, vagy amíg meg nem tudok valami ijesztőt az összetevőiről, de utánaolvasva a márkának elég sok fenntartásom lett velük szemben, szóval újra beszerezni nincs sok kedvem. (nyáron hűtőben kell tárolni, különben összeáll)
    UPDATE: tényleg világosít.

• Uriage Isofill Intenzív
    Krémek Krémje edibaba   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Engem mindig elszomorít, ha egy szérum azzal akar meggyőzni, hogy illatos és csillivilli. Márpedig ez ilyen, túl illatos, gyöngyházszínű, csillámos, eléggé híg állagú kence. Én jobban szeretem, ha a külső helyett a tartalom nyűgöz le. Egyébként nem rossz, jóban van a bőrömmel, gyorsan beszívódik, de több pozitívumot nem tudok mondani. A pixis mintát elhasználom, de biztosan nem veszem meg.

• Suiskin Cellmax C Vitaminos
    Krémmániás tuzki   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 25-34

Nagyjából 2 hónapja tart a kapcsolatunk, minden nap használom és vegyesek az érzelmeim. A régebbi foltjaimon nagyon haloványan segített, az elején még jobban látszott a hatása most már kevésbé (lehet én vagyok csak örök elégedetlen). Annyit viszont jóváírok neki, hogy ha jön ki pattanás (én nem szoktam őket piszkálni, még is foltos marad a helye... érzékeny bőr... meh), akkor hamarabb elmúlik a folt. A másik előnye, hogy reggel használva üde és puha lesz tőle a bőr. Mehet rá nyugodtan a fényvédő, BB krém. Kellemes használni, kevés is elég belőle.
    Nekem nem volt különösebben nagy húde-ha hatása, de egynek megéri. Hűségesen használom továbbra is, hátha még több idő kell neki és a foltok megadják magukat (bár a Differin úgy fest legyűri őket). Újravenni nem tudom fogom e, lehet majd ha abbahagyom a használatát akkor jövök rá milyen jó kis cucc.

• Avon Clearskin Professional 3
    Krémmániás csokilany   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Update: Sok krémet kipróbáltam azóta, ez az egyetlen, amitől nem lesznek pattanásaim, enyhíti a pirosságot, mattít, ápol, puhít... Csak ez tudja helyrehozni és hosszú távon egyensúlyban tartani a bőrömet. Már nem cserélném le semmire. Szerintem nem büdös, csak nincs parfümös virágillata, kellemes az állaga, gyorsan beszívódik, praktikus az adagolója, és nem is drága. Remélem nem tervezik, hogy ezt is kivonják a forgalomból, mint sok más klassz dolgot az avonnál...

Nagyon hatékony krém, de én csak éjjelre szoktam használni, mert sajnos nincs benne fényvédő. :( Ez egy nagy hibája, de ettől eltekintve bevált, nagyon sima, puha, hidratált és láthatóan tiszta az arcom reggelre, a kisebb pirosságokat is eltüntetni, és harcol a pattik ellen, ami nálam nem egy könnyű csata... Egy-kettő így is előjön, de nálam az már eredmény, ha csak egy-kettő jelentkezik. Szerintem egy próbát megér, problémás bőrűeknek kifejezetten ajánlom.

• Zineryt Pattanás Kezelő Oldat
    Krémmániás csipita   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 35-44

Nekem bőrgyógyász vagy nőgyógyász írta fel, szerencsére, annyira régen volt, hogy már nem is emlékszem rá. Mellé a roacuttan (remélem, jól írom a nevét) gyógyszert, amit nem váltottam ki, mert rettenet, ami a leírásában van. Eleinte jó szolgálatott tett, de ahogy ti is írjátok, később semmi változás. Ez lehet éltetkori sajátosság miatt, illetve táplálkozási vagy életvitelbeli elégtelenség miatt is, mivet csak a felületet kezeli, a "dolog" meg belülről továbbra is termelődik. Persze, a léleknek jó, hogy az elején elkezdi leszárítani a pattanásokat. Más módszert is kell mellé alkalmazni.

• Estée Lauder Advanced Night Repair
    Krémmániás rea3   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Kb 2 hónapja használom pár napos kihagyásokkal és ahogy Kata írta, én is gyanítom az instant hatást, már ami a fiatalos bőrt illeti. Viszont ha előbukkan egy nem kívánatos kinövés, azzal elbánik, gyönyörűen lehúzza a gyulladást, nem engedi bedurranni a dolgokat. Szóval azt vettem észre hogy a ,,sejtszintű tisztítás,, tényleg nem vicc, működik és mindezt kíméletesen teszi. Száraz bőrrel nem tudom mit csinál, de az olajos bőrt szépen kezeli. Egyértelműen egységesít már rövid idő alatt is, ezért tűnhet optikailag simábbnak az arc. Viszont a bőröregedéssel szerintem nem csinál semmit ( csak azért merem ezt írni, mivel nagyítóval figyelgetem az első apró ráncocskákat és semmi :D ), persze 2 hónap után ezt még így nem igazán jelenthetem ki, de mindnyájan tudjuk, hogy az idővel sajnos nem szállhat szembe egy krém vagy szérum sem :(

• Paula's Choice Clinical 1% Retinol
    Krémek Krémje Pandácska   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 25-34

Kb. 3 hónapja használom ezt a kis csodát. Az ára nem kellemes, de heti egy használat mellett kibírható. Az elején féltem, hogy irritálni fogja a bőrömet, de szerencsére ilyet egyáltalán nem tapasztaltam még akkor sem, amikor heti kétszer használtam. Az állaga tökéletes, szépen beszívja a bőröm, nem csillogok-villogok utána. Ráncmegelőzés miatt használom, az pedig nem most fog kiderülni, hogy mennyire hatásos ezen a téren, de hiszek benne, hogy jót teszek vele. A bőröm reggelre pihe-puha, egységes lesz, de az én pórusaimmal sajnos ő sem tud mit kezdeni. Ez nem a krém hibája, hanem az én pofátlanul tág pórusaimé :) Szerintem mindenkinek megér egy próbát ez a krém, a deluxe minta is sokáig elég lehet, hiszen nem kell belőle sokat használni.

• Paula's Choice RESIST Intensive

Nagy PC rajongó vagyok, de ez a szérum még nem keltette fel az érdeklődésemet. Most viszont a rendeléseim mellé kaptam 3 db 7 ml-es deluxe mintát. Valóban nagyon szépen puhítja az arcbőrt, este bekened vele és reggel öröm lesz simogatni, de amit már többen leírtak, hogy extra szilikonos ez a szérum. Én nem félek a szilikontól sőt, örömmel használok ilyen termékeket, de ez már nekem is durva mennyiség. A nagy részét beszívja a bőröm, de mégsem tudok megbarátkozni vele. A mintákat elhasználom, de a teljes kiszerelést nem veszem meg. Azért négy csillagot adok, mert a hatása nagyon jó, a kiszerelése is tetszik.

• e.l.f. Zit Zapper Pattanástalanító
    Krémmániás Montelino   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 25-34

A benne található witch hazel kivonat miatt vettem meg, ami a kedvenc Thayers tonikomban is benne van. Már nem gyakori rajtam a pattanás, de ha kijön ez nem igazán kezeli. A golyós megoldás aranyos, de nem túl higiénikus szerintem. Könnyű használni, bár egész pici pöttyöt nem lehet felkenni vele a golyó mérete miatt. Olcsó, de nem venném meg újra.