HIRDETÉS

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

• Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
    Krémkedvelő cherrygarden   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Nagyon jó kis olaj! Megéri az árát, estére csodát tesz a bőrrel, szem körüli területtel! Kisimította a bőrömet, érdemes volt reggel tükörbe nézni. Isteni rózsaillatú, a pipettának köszönhetően jól adagolható, sokáig elég. Bele lehet cseppenteni és elkeverni bármely krémbe, én volt, hogy a hajvégekre is használtam!

• NeoStrata Matrix Support SPF20
    Krémek Krémje Makk Zsuzsó   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Nagyon jó krém, láthatóan jó hatással van a bőrömre: puhább, hidratáltabb lett tőle a bőröm, a száraz, ekcémás részeket már egy használat után regenerálta. Viszont felkenés után eléggé csillog, gondolom a fényvédőtől. Valamennyire enyhül ez, amint kezd beszívódni, de tényleg nem "elmenős", krém. Én vízparton használtam, nem égtem le, pigmentfoltosodás nélkül barnultam is, a bőröm sem száradt ki a strandolásnál. Gondolom az összetevők jótékony hatása csak hosszútávon jelentkezne, én meg csak mintát próbáltam.

• Akneroxid 100 mg/g Gél
    Krémkedvelő matefidalmabrigitta   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Nagyon szeretem, nagyon szépen letisztította az arcomat!

• Artistry Youth Xtend Szérum
    Krémmániás roni07   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 35-44

3db mintát kaptam belőle. Tegnap használtam el az utolsót, kb. 9-10 alkalomra volt elegendő, 2 naponta kenegettem esténként. Gyorsan beszívódik, nem ragad, kellemes érzés. Ez a pár alkalom biztos kevés, de így is látni a jótékony hatását. Szépen kisimítja a (kis)ráncokat, üde, friss,egységes lett a bőröm. De! Baromi drága és nekem az olajok amiket az arcomra kenegetek, hozzák ugyanezt az érzést és látszatot, ezért bizti nem fogom megvenni. Természetesen ezért nem vonok le pontot, mert amit ígér azt hozza, már pár alkalom után is.

• Paese Triple Hyaluronic Acid Serum
    Krémek Krémje Macsek23   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 45-54

Egyelőre jónak tűnik, és fele annyiba kerül, mint a Sweetsation hasonlója (mondjuk abban több a hatóanyag). Nagyon gyorsan beissza a bőröm, mintha víz lenne. Állaga jó, nem ragad utána a bőröm.
    Öt csillag megelőlegezve.

• Rival De Loop Aqua Spray

Két napja szereztem be akciósan a Rossmannban (399.-). Most fogyott el a LRParcpermetem, így gondoltam egy próbát megér ennyi pénzért. Sminkeléshez használom és este mielőtt az olajokkal bekenem az arcom. Eddig mindent tud amit a drágább és jóval kedvezőbb áron.
    Mostmár hűtőben is tartom és így még jobban frissít a melegben. Szuper kis termék, biztos újravevős lesz, mert még eredeti áron sem drága.

• Dr. Scheller Jojoba Oil &

Nekem eddig nagyon Bejött, pedig nem gondoltam volna róla. Egyelőre ötös, remélem marad is. Majd jövök updatelni.
    up: azért nem csodaszer, vannak jobb szérumok is. Végül én is kézre használtam el.

• Clinique All About Eyes Serum
    Krémmániás despoina   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Ajándékszettben vásárolt spirálhoz volt egy nagyobb minta ebből a termékből. Jó pár hónapon át használtam naponta a reggeli sminkeléskor, de különösebb változást nem vettem ésszre. Igazából se ráncok, se karikák se puffatság nem jellemzni a szemkörnyékemet.
    Aztán egy szép nap begyulladt tőle a szemem csúnyán. Azóta nem használtam újra, ennek már jó pár hónapja. Ma nyúltam utána újra hát ha. Nem okozott problémát. Igazából nem tudom megmondani mennyire hatékony mert nem volt olyan problémám amit orvosolt volna. Kellemes hűs érzést biztosít felvitel után, visszont ez az érzés ellilan.
    Tőlem 3 csillag a csúny a szemgyulladás miatt.
    Megvenni nem fogom, mivel nincs ré szükségem.

• Schüssleritas Shüssler-féle
    Krémkedvelő cardinale   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Narancsbőrre használtam, a Nr.1 és Nr11-el kombinálva. Eddig ez volt a leghatásosabb krém, amit használtam narancsbőrre, bár becsületesen kentem is. Hatásosnak hatásos, de nem egy kiadós krém-nagyon híg, hamar elfogy és így már iszonyatosan drága, ráadásul lassan szívódik be, így csak este tudtam használni. Ez egy homeopátiás szer lenne, ehhez képest az összetevők szörnyűek.

• Benton Csiga-Méh Esszencia
    Krémmániás Réka89   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Csak egy kis 1 ml-es termékmintát próbáltam belőle, (de az is elég volt kb. 2 hétig!!) Tényleg nagyon jó hatással van a pattanás utáni foltokkal teli- és az egyenetlen arcbőrre! Tervezem a nagyobb kiszerelés beszerzését.