Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

• Lancome DreamTone
    Krémmániás hulcsi   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 35-44

Mintát kaptam 3 árnyalatból. Mivel én kb. az 1-es vagyok, gondoltam a kézfejemen kipróbálom a 3-ast, hogy lássam egyáltalán mihez tudok kezdeni ezzel a számomra eddig ismeretlen cuccal (még reklámban sem láttam) A zacsi kinyitása után, valami rózsaszín, trutyiszerű cuccot találtam, nem volt bizalomgerjesztő...rákentem a kezemre...nem történt semmi...de tényleg semmi változás. Összehasonlítás képen a másik kézfejemre rákentem az Avon Magix-emet. Kimentem az erkélyre is, hogy természetes fénynél lássam....de semmi!!!!Nagyon finom, puha tapintása lett ez igaz (gondolom a szilikon miatt) de az egyenletes, szép, halványított bőrt nem ez adta meg.És tényleg 80 euro ???? jesszus...marad a magix, nem kérdés!

• Contractubex Gél
    Krémkedvelő Ngawang   Bőrtípus: Kombinált

A legjobb termék hegekre. Én már sebkorában kezdem a kezekést vele a sérülésen és tényleg hamarabb gyógyul a seb is, folyamatos (hónapokon/éveken át tartó) kezelés mellett a hegek simulnak, halványulnak. (Szerencsére én semmi viszketést nem érzek a haszálata után.) Szerintem semmi gond nincs a szagával, hagymakivonatot tartalmazó terméknél ez természetes...

Számomra csodaszer.

• Sk-II Facial Treatment Essence
    Krémek Krémje hajnalka39   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 35-44

Minden pénzt megér!!!

• Paula's Choice Skin Balancing
    Krémek Krémje kontrakcio   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 25-34

Egy mintát használtam el belőle. Tényleg fura, zselés állaga van, és felkenéskor is más volt az élmény, mint a többi PC szérumnál: ez is szilikonos, de nem olyan sűrű, és meglepően könnyen el lehetett oszlatni, ez tetszett. Mattítást én nem tapasztaltam, de mondjuk úgyse reggel használnám (a retinol miatt). Jó szérum ez is, de valahogy annyira mégsem nyűgözött le, nem tudom pontosan megmagyarázni miért... a többi jobban tetszik.

• BRTC C-10 Vitamin Ampulla
    Krémmániás Vica75   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 35-44

Még januárban rendeltem, az elején 1-2 hónapig nagy lelkesedéssel használtam nap, mint nap. Kezdtem magam rosszul érezni, hogy az itt leírt csodálatos hatás nálam nem következett be. Pedig közel sem tökéletes a bőröm, de ez majdhogynem semmit sem ért.

• Eveline Pure Control SOS Ultra
    Krémmániás Dorka93   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Már régóta a polcom lakója.. sokáig szenvedtem vele mert hol jött belőle a görgőn keresztül a zselé hol nem.. módszerek amik használtak: fejjel lefelé tárolás, használat előtt fordítottan tartva jól megrázni és az utolsó pedig a melegítés addig dörzsölgetem a kezeim között amíg kicsit felmelegszik és elkezd elindulni kifele..
    Na DE ezt meguntam.. mit szenvedjek vele?? próbáltam letekerni a görgős részt ..nem akart lejönni így jó ráharaptam mintha ez lett volna a nyitás kulcsa szépen lejött.. :D
    Kukába a görgő, tasakra az eredeti fedőkupak vissza.. Fülpiszkálóval kiszedem és szépen felkenem.. Szépen tüntetgeti el a pattikat szóval 5-öst érdemelne.. De amint feljöttem és rákerestem az összetevők listája nagyon sok nem, hogy sárgát.. ejnye-bejnye HANEM pirosat tartalmaz.. jó a parfüm..szokásos piros.. (bár szerintem az ki is maradhatott volna..mert egy ilyen készítménybe MINEK??) na de triclosant és DMDM tartalma miatt leveszek belőle 1*..meg érdemelné ha 2* is.. de legyen 4* formaldehid.. háát.. ilyet.. -.-

• La Roche-Posay Cicaplast
    Krémek Krémje sky   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Nemrég sikerült mintában kipròbálnom, hosszù nátha után. Irritált, kipirosodott, foltokban száraz bőrre kentem, és a LRP vizet is használtam hozzá. Kicsit csìpett elsőre, de szépen csökkentette a bőrpìrt és a hámlást. Kissé zsìrosnak éreztem, de mivel este kentem fel, ìgy nem zavarò. Illatmentes, csak a gyògyszertári krém szaga van, de ez nekem nem hátrány. Alapvetően tudja, amit ìgér. Csak az ára magas kissé. Ettől függetlenül megvenném, főleg télen, vagy betegség után.

• Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
    Krémek Krémje BNicol   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Pattanásokra próbáltam, de nekem ne segített... :( Pedig nagyon reménykedtem benne.

• Lavilytes Lavyl Auricum Sensitive
    Újonc urgirl80   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Nagyon szélsőséges véleményeket találok a termékről bárhol a neten. Valaki az egekbe magasztalja, valakinek pedig elég rossz tapasztalatai vannak. Én is az utóbbi csoportot fogom erősíteni... Tüdőgyulladásra adta egy ismerősöm, szerencsére én nem fizettem érte egy forintot se. A nyakamra, és a mellkasomra fújta, jutott belőle az arcomra is. Mondanom sem kell, hogy a tüdőgyulladás nem múlt el, de bárcsak ez lett volna a legnagyobb baj. Begyulladt a mandulám, és a fújás területén telis-tele vagyok pattanásszerű kiütésekkel, amik mondhatom elég szörnyű látványt nyújtanak, pedig nem is vagyok érzékeny bőrű. Szerintem ez a termék nem ér egy forintot se, de látom, sokaknak bevált.

• Garnier Dark Spot Corrector
    Krémkedvelő Sissy   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Két hetes használat után csak jókat tudok róla mondani.A hatása már másnap reggel érződött.Simább arcbőr,kitisztult pórusok.Mindenféleképpen egységesebb, ragyogóbb és egészségesebb arcbőrt látok a tükörben.Illatát is szeretem.És ami fontos,nem okozott kiütéseket az érzékeny bőrömön.Amit többen mondtatok,a kis pattanások az állon...Ez nálam is jelentkezett,de ez semmiség volt.Szerintem az a tisztulási folyamat része.