KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

Thegreensophia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. április 12.

Nekem nagyon bejött! Reggel és este használom! Nagyon szeretem!!!!

nyafatka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. április 12.

Az illata erős,de kellemes. Bár még nem olyan régen használom, talán szebb és egyenletesebb az arcom tőle. Csomagolása is praktikus, egyedül a horror ára miatt kap -1 csillagot

Ewee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. április 12.

A pattanást és az ekcémát nagyon szépen nyugtatja. Eddig azt hittem hogy csak az FLP termékek jók aloe terén, de nem. Ez is tökéletes.

nikolett
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. április 12.

UP: Mióta nincs pattanásom (annyi), valami hihetetlen, amit művel az arcommal. Ez az igazi "skin food" :)

Nekem ez jó szolgálatot tett, bár pattanásra nem igazán vált be.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

hnikolett
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. április 11.

Glamour napon akadt meg rajta es az alacsony aran a szemem. Ugy voltam vele, hogy ennyiert kiprobaljom. Kapora jott, hogy pont nott egy puklim:D fajt ha hozzaertem. Gyorsan bekentem estere, reggelre igaz ott volt meg, de nem fajt. Bekentem megint, minnel tobbszor kenem annal jobban huzodik vissza:) alakul, adok neki egy tubusnyi eselyt:) ha ez nem valik be, kiprobalom a tapszt:D

fanni1226

Másodjára veszem újra. :) Szerintem a szempilláim hosszán nem javított, de határozottan erősebbek lettek, így teljesen megéri.

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. április 11.

1,5 ml-s mintát kaptam belőle egy koreai rendeléshez, betöltöttem kis cseppentős üvegbe, és így már 3x tudtam használni, minden alkalommal 3 pici csepp kellett, és szerintem még 2 alkalomra elég lesz. 3-4 naponta használom, és szerintem simán hozza azt amit a PC 2%-os BHA, de ettől még puhább, simább lesz a bőr. Amúgy szerintem is gyengé(de)bb mint a PC BHA, mert kevésbé szárít. Hidratáló hatást nem tapasztaltam, de nem is vártam tőle az én nagyon vízhiányos bőröm hidratálásának megoldását. Hámlasztónak szerintem tök jó, gondolkodom a nagy kiszerelés megvásárlásán, ha elfogy a PC BHA-m, lehet rá fogok beruházni legközelebb.

Makk Zsuzsó
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. április 11.

Szintén periorális dermatitis + mindenféle ekcémás folt arcon, nyakon, háton. 3-4 nap alatt elmulasztotta a krém, nyom nélkül. Többszörösen bevált, nem először segített ezeken a hirtelen fellángoló bőrgyulladásokon. És szteroidmentes!

farfalla24
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. április 11.

Feltölti a bőrt, és sokkal tisztábbnak érzem a használata után. Kiadós mennyiség, szép összetevők, így megéri az árát. A szaga valóban nem túl szexi, de legalább nem érzem sokáig. Szebb tőle a bőröm. Elégedett vagyok vele. Most fogom az esszenciáját is kirpóbálni, hátha fokozódik a hatás.

Florance07
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. április 11.

Serdülő fiamnak rendeltem, és nem bántam meg. Volt már előtte egy Rossmanos, ugyanilyen gél, de az nem jött be. Csodát nem tesz, de gyulladáscsökkentő hatása jó, és nem lett szárazabb a gyerkőc bőre.