Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

• Madre Labs Pycnogenol Serum
    Krémek Krémje svivko   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Enyhe pékség-illatú könnyű gél állagú krém. Én nem hívnám szérumnak, maximum tunning krémnek.
    Mostanság ha esténként húzódik a bőröm szérumozás után, ezt kenem fel, és tökéletesen hidratálja, zsíros-kombinált bőröm, mindennemű negatív hatás nélkül. Reggel is lehetne használni, mivel gyorsan beszívódik, és nem hagy semmi filmréteget, szilikonkerülőknek szerintem jó alap lenne, sajnos fényvédő nélkül.
    Puha, kisimult, rugalmas lesz tőle bőr; hosszútávú eredményt két hét után még nem jelentenék ki.
    Az biztos, hogy semmi pattanás/mitesszerképzést nem vettem észre.
    iHerbről akciósan 3 dollárért vettem.

• Paula's Choice Resist Super
    Krémmániás dobolank   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 45-54

A Recovery éjszakai krémje mellett a másik PC-s cucc, amit szívesen használok - ha nem is minden nap, de azért elég gyakran. Szép összetevőjű primer, egyéb hatásában reménykedni lehet. Főleg a szememre teszem, ott legalább instant felölthet ezt-azt. Deluxe-mintákat használok belőle, szenvedni és vigyázni kell az adagolással a végén. Ha túl sokat sikerül kinyomni a műanyagtubusból, legfeljebb az egész fejemen szétkenem:)

• Paula's Choice Resist Super
    Krémmániás garam mazsola   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Még csak a napokban érkezett meg hozzám, ezért egyelőre az 5 csillag az alkalmazhatóságnak szól, nem a hatásnak, de az összetevőket nézve az is megérdemli majd. :) Sok helyen olvastam, hogy a mézhez hasonlítják az állagát, ez alapján én valami sokkal sűrűbb, nehezebben kezelhető, ragacsosabb anyagra számítottam, kellemes meglepetés volt, hogy az én bőrömön kifejezetten könnyen eloszlatható és 2-3 perc alatt teljesen be is szívódik. Nincs az a fojtó szilikonos érzet sem utána, ami sok más szilikon alapú kencénél igen. Úgy érzem, ez egy igen hosszan tartó barátság kezdete.

• Image Skincare Hydrating Anti
    Krémkedvelő babucsek   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Picit ez is drága, de nagyon sokáig jó. Keveset kell belőle használni. Ennek a termékcsaládnak a krémével pedig csúcs hatás a száraz bőrre.

• Vichy Aqualia Thermal Dynamic
    Beauty Blogger Krémmániás meaviolet   Bőrtípus: Száraz   Korcsoport: 18-24

Most fog elfogyni nálam. Nagyon könnyed, szinte vizes, elfolyós állagú szérum, egy pumpálásnyi bőven elég az arcra, gyorsan beszívódik, és jól hidratál. Egyedül az illata az, ami sok, de felerősíti a hidratáló hatását, az én száraz bőrömre jó volt.

• Garnier Pure Active Anti-Spot Roll
    Újonc bmth   Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 18-24

nekem bevált most vettem belőle a 4.-et : d

• Decléor Aromessence Iris
    Krémkedvelő Mimi66   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 35-44

Leg-leg-leg és hű és ha! A legtutibb olaj, amit valaha használtam.
    Szuper hatékony és az illata is mennyei.
    És nagyon zöld termék!
    SZUPER, ezt szerintem mindenkinek ki kéne próbálnia egyszer!

• Eucerin Even Brighter Korrektor
    Krémkedvelő xoiskg   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Idén nyáron használtam el kettővel belőle, egy tubus nekem olyan 2 hónapig tartott ki. Bőven kentem minden reggel és este a barna kis foltocskáimra, amik sajnos a nyári naptól jönnek elő. Nagyon meg vagyok elégedve vele, bár nem tüntette el őket, de jelentősen halványított rajtuk. Csodát senki ne várjon tőle, de megfelelő fényvédelemmel együtt használva szépen kordában tartja a nyári időszakban a barna foltokat, őszre pedig - mire már enyhül a nap ereje - némelyiket el is tüntette.

• Balea Soft & Clear Anti-Pickel Gel
    Krémmániás MikesneBetti   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 18-24

Egyelőre 2-szer használtam, abban a 2 esetben szuperül teljesített - estére felkentem, reggelre szépen lement a pattanásom. Remélem, hosszútávon is be fog válni.

• dr. Organic E-Vitamin Olaj
    Beauty Blogger Krémmániás klaresz   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

az egész e-vitaminos termékcsalád egy csoda! a mindentől kipattogó bőröm egyetlen megnyugtatója.