KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

nina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. április 18.

Életemben először volt szerencsém a Glamour napokhoz, épp az Aréna közelében kellett várnom egy csomót, gondoltam szétnézek itt-ott.:)
Be is szereztem ezt a maszkot, a Wonderblur krémmel együtt: egyelőre elégedett vagyok, bár az összetevők annyira nem nyűgöztek le (egy csomó felesleges parfüm van benne). Ami jó hír, hogy nekem egyáltalán nem zsíros az arcom tőle egy percig sem, nem is ragad, pedig alapvetően hajlamos a bőröm az átfényesedére, zsírosodásra.. Előtte arclemosás a Clinique extra mild szappan-lemosóval, arcmasszázs az útmutató alapján, és szép feszes, kellemes tapintású a bőröm azonnal, reggelre még jobb. Elképesztően kipihent arccal ébredek, egyelőre semmi panaszra nincs okom.

Csodaszernek nem nevezném a fent említett összetevők miatt, (és a Paula szérumokkal sem helyettesíteném hosszútávon,)az alaktartó textúra pedig kifejezetten röhejesnek hangzik, de még tesztelgetem. Kuponnal szerintem nem volt rossz vétel.

betyusz123
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. április 18.

Csalódás. Nem segített a pattanásaimon, talán még rontott is helyzeten, ráadásul ragacsos érzetet is hagyott. Az illatára viszont nem panaszkodhatom.

betyusz123

Megbántam, hogy megvettem ezt a terméket. Még a világos árnyalat is sötét számomra, a pattanásokon sem segít igazán és a fedése szinte a 0-val egyenlő.

blackcat00616
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. április 18.

Meg is lepődtem, mert sajnos nehezen gyógyulnak a sebeim az arcomon és ettől a kis lotiontól szinte röpke idő alatt :)

betyusz123

Kezdetben nagyon szerettem ezt a terméket, viszont úgy vettem észre, hogy egyre kevésbé fejtette ki a hatását, ahogy kezdett a bőröm hozzászokni, de még így sokat segít a rakoncátlan pattanásaimon. Az illata megunhatatlan.

anettzs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. április 18.

Reggel használom, bekenem vele az egész arcomat, aztán bb krém és bronzosító. Nagyon szép, puha bőrt eredményez, pedig kb egy hete használom. A pórusösszehúzó hatására nagyon kíváncsi vagyok. Kicsit mintha zsírosítana, de nem vészes. Plusz pont, hogy nem pattogzik ki a bőröm tőle.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Mea23
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. április 18.

3/4 évig nem tudtam levágatni a hajam, de hajmosás után 3-4 cseppel bekentem a hajvégeimet. Mikor végre eljutottam a fodrászhoz boldogan csodálta a hajam, hogy nincsenek eltörve a hajvégeim csak egészségesen elvékonyodva, alig kell vágni belőle. Szóval ez egy csodaszer!!! :) Hajmosás előtt 30 perccel hajtövekbe masszírozva gyorsabb a hajnövekedés is! Lassan fogy, de már újravettem :)

musza.evelin
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. április 18.

Olyat teszek, mint amit még soha. 2 hét használat után fogok egy terméket és megalkotóját az egekig magasztalni. Nem véletlen.
Elképesztő, amit a borommel csinal. Kombinált típusba tartozom, a T-vonalam zsirosodasra hajlamos, az arcom tobbi resze az Atacama-val egy szinten van. Kb 5 fele kencet hasznalok, melyek mostmar a polcomon fognak megromlani... Egyszeruen nincs szükségem rajuk. Ez a szérum olyan szinten tartja karban az arcborom, hogy nappali hidratalot sem kell használnom. Féltem, hogy reggel zsirosbodon-fejjel ébredek majd, de minimális sem fénylik a borom. Elképesztő! Imádom! 😍

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

gothmarypoppins
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. április 18.

Még nem jöttem rá, milyen logika alapján működik. Teljesen random, néha segít, néha nem. Nagyon erős szaga van, az illóolaj ha az államra kenem akkor is csípi a szemem.

ildicream
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. április 17.

Aztaaa!!! Na én asszem megtaláltam az aktuális kedvencemet! Nekem mondjuk a Nivea termékek általában beválnak! De ez a krém felülmúlta a várakozásom! Ma vettem akciósan a rossmanban. Este arctisztítás után próbáltam ki: az állaga kicsit darabos, de könnyen kenhető, gyorsan beszívódik. A szaga tényleg nem kellemes, de 5 perc alatt elillan. A bőröm nagyon érzékeny, gyorsan kivörösödik, de ez nem bántja. És hihetetlenül szép, síma,bársonyosan puha lett a bőröm tőle szinte azonnal! A szemem körül megjelenő apró ráncocskák miatt kezdtem el ránctalanítót keresni,és ez tökéletes lesz! Akinek általában jól reagál a bőre a Níveás dolgokra, annak egy próbát szerintem megér! Hosszútávú használatról majd update!