KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

Arianne79
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 5.

Kb. egy hónapja használom, néha 1-1 nap elfelejtem vagy kimarad, de heti 5 nap azért használtam az elmúlt 1 hónap során.
Nekem az otthoni nyomkodások (tudom, nem szabad blabla..de ebbe most ne menjünk bele) miatt keletkeztek kisebb-nagyobb pigmentfoltok az arcbőrömön, amiket alapozóval simán el lehet fedni, de én nem sminkelek én úgy voltam vele, próba szerencse.
A kettő ecsetes kiszerelés egybe volt csomagolva és úgy volt a kettő darab együtt 6.100 forint.
Én naponta 1x biztosan, néha 2x is bekentem a foltokat (a fent írt heti 5 napon, 1-2 nap tuti elmaradt).
Pont ma este néztem és úgy vettem észre, mintha halványodtak volna. Most nem tudom, hogy ezt bebeszélem magamnak, de én most határozottam úgy látom, hogy javultak, kevéssé látszanak.
Én viszonylag bőségesen viszem fel a terméket az adott pici bőrfelületre, az ecsetes kiszereléssel egyetlen tizedmilliliter sem megy kárba.
Ezért a kiszerelésért eleve jár egy nagy dícséret a fejlesztőknek, mivel az egész tubus alig 5ml, ebből tényleg egyetlen csipi csepp sem mehet kárba és ezzel az ecsetes megoldással nem is fog.
Szóval arctisztítás stb..után bekenem az adott pici területet és hagyom fent beivódni.
Egész kicsit csíp, de ez le van írva, az elején, amikor teljesen újonnan kezdtem el használni, picit jobban csípett, de teljesen tolerálható volt.

Jövő héten szerintem meg kell bontsam a másik tubust, mert ez el fog fogyni. Azt biztosan el fogom használni, és utána újra áttekintem az arcomat, hogy valóban hatásos volt-e és mi legyen az újravétellel.
Illata nincs - vagy én nem érzek.
A színe - természetesen fehér, nem zavaró.
Állaga - jó sűrű, nem folyik el, nem mászik el, pontosan ott marad, ahova az ecsettel feltettem.
Kiszerelés - a fent elmondottak miatt nagy dícséret.
Ár: akciósan a kettő tubus volt 6,100.- , hogy tényleg megérte-e, majd akkor, ha elfogy mind a kettő tubus, addig nem károgok :D

Egyelőre egy erős becsületes négyest kap, mert nem bántam meg, hogy megvettem, nem csinál bajt, sőt, ahogy mondom, mintha szépen halványítani a régi nyomkodásaim megbarnult foltjait,

Bő egy hónap múlva update-elek! :D

Boombapple
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 4.

Már korábban felfedeztem ennek a kis olajnak a létezését és sokáig is szemeztem vele. Elsősorban az nyerte el a tetszésemet, hogy Vegan logó van rajta, szóval rossz nem lehet.
Tetszik az illata és nagyon puha lesz tőle az arcom. :)

kutasvirag
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. január 4.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. január 4.

Gyorsan beszívódik, mesés az illata, és puhává teszi a bőrt. Én testre használom, meg néha a hajvégeimre.

Capa
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 4.

Nagyon klassz hidratáló, természetes alapú szérum. Nagyon könnyen felszívódik, nem olajos. Az én bőröm imádja, ragyogó szép lesz, és az apróbb ráncokat klasszul halványítja, heti 2-3 alkalommal használom. Az illatát nagyon szeretem

szcs

2. használat után vagyok. Gyorsan beszívódik, nem lesz ragacsos érzésem tőle, viszont nekem enyhe viszkető érzésem van utána - de az avonos cuccokra sokszor érzékeny a bőröm. A kiszerelése nagyon tetszik, és az illata is szuper szerintem.

niki05
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. január 4.

Egész jó,de nagyon szarítja az arcot. A hátamra tökéletes.

Donna Bella  Radiance Renewal Arcszérum

Donna Bella Radiance Renewal Arcszérum

Donna Bella  Radiance Renewal Arcszérum
juditka70
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. január 4.

Több alkalommal vásároltam már meg,mert,annyira jó és tökéletes állagú szérum. Mélyen hidratál,a bőr felszínén mélyebb ráncokra egy csoda! Nagyon sokat javít,és kisímultabb az arcbőr. Fáradt,fakó bőrre is kiválóan alkalmas szérum.

Update: A vivre.hu oldalán időközönti akcióban megvásárolható jóval alacsonyabb áron.

NewNicky
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. január 4.

Ajándékba kaptama szülinapomra a barátnőmtől és megmondom őszintén elsőre nem is annyira örültem neki, fogalmam sem volt róla, hogy ez egy színtiszta organikus készítmény. A csomagolása inkább átlagosnak mondható, mint különlegesnek. Első használatkor már az feltűnt, hogy mennyire praktikus ez a golyós kiszerelés, ráadásul szuperul masszírozza a bőrt. Aztán pár alkalom után azt is észrevettem, hogy olyan szuper sima lett a bőröm, mint még soha. Csodálatosan hidratál, miközben nem érződik, hogy az olaj elnehezítené a bőrt. És hát az illata, az valami isteni!

emesebvarga
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 4.

Annyira vártam már hogy megérkezzen és kipróbáljam. A kommentek alapján biztos voltam benne hogy nagyon jó barátok leszünk, de nagyon csúnya, gennyes pattanások jönnek ki tőle az arcomon :(

VaGa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 4.

Barátnőméből lopkodtam mikor nála aludtam. Vizes arcon jól bemasszirozható, nem hagy szilikonos réteget (sminkelést nem tudom) de ő sem volt olyannyira oda érte, hogy megvette volna második alkalommal is. Frissé, kipihentté teszi az arcot, de hogy a ráncokkal kezd-e valamit azt kétlem.