Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

• Lavilytes Lavyl Auricum Sensitive
    Krémmániás no1.katica   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Én úgy próbáltam ki, hogy nem is akartam :-). Épp testkezelésre mentem, de már 2 hete nagyon beteg voltam (höröghurut) ,szárazon köhögtem, hiába kaptam gyógyszereket, nem akart felszakadozni, pedig még antibiotikumot és egyéb gyógyszereket is kaptam. Bementem a kis szobába ahol a kezelést végezték és épp mesélte a hölgy, hogy az ő keze pedig mennyire fáj, begyulladtak az izületei, de egy ismerőse adott neki egy spray-t amivel épp most fújta be, mert elvileg segít neki és úgy gondolta egy próbát megér, de fújt a levegőbe is, mert hogy állítólag jó bacik ellen is. Kb. 5-10perc elteltével elkezdtem nagyon köhögni, azt hittem megfulladok, de hihetetlen mi történt. A váladék, ami addig szilárdan ott volt a tüdőmön és azt hittem már soha nem fogok újra rendesen lélegezni elkezdett felszakadozni !!! És mindez attól, hogy ez a szer a levegőben volt és én belélegeztem. Még nem sikerült beszereznem belőle , de már rajta vagyok!

• Balea Q10 + Omega Ránctalanító
    Krémek Krémje piperepozitív   Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 25-34

Meglepően jó kis termék, pozitívan csalódtam benne. Bár vannak tőle jobbak is, de ár-érték arányban nagyon jó szerintem.
    Az állaga híg krémes, egyáltalán nem túl sűrű, de nem is túl folyós. Nem kell sok belőle. Viszonylag hamar beszívódik. Szuper, hogy tubusból kell kinyomni, így higiénikus és jól adagolható.
    Felkenés után is szoktam érezni bőrsimító hatást, nemcsak reggelre (esti használattal).
    Eddig pattanásokat vagy irritációt nem okozott, remélem, ez hosszú távon is így marad.

• Lancôme Advanced Génefique Youth
    Krémmániás senskin   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

• Lancôme Génifique Bőrfiatalító

Az új összetételűt használom....A Lancome prémium kategóriájú, exclusiv termékeket gyárt. A kedvenc márkáim közé tartozik. Meg is jegyezték milyen szép, sima, kipihent az arcom tőle. Ez egy jó termék. Kisebb kiszerelésem van belőle, de elképzelhető, hogy nagyban is megvásárolom, ha elfogy a jelenlegi: Most Visionnaire-t használok, amivel nagyon megvagyok elégedve.:)

• yes.pharma Aknesol Clean Ecsetelő
    Krémmániás LenaL   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Talán egy vagy két éve volt ilyenem egyszer. Szerintem el sem használtam az egész üvegcsét, mert annyira semmit nem csinált. Nem szárította ki a bőröm, de nem is vitte le a pattanásokat, a miteszerekre meg végképp nem hatott. Nem is meglepő, hogy nem vettem meg újra. Olcsó, szóval egy próbát megért, de nekem nem vált be.

• Missha Time Revolution The First
    Krémek Krémje Kata791   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Véletlenül bukkantam erre a kis csodára, amikor egyik nap rendet raktam a kozmetikumaim és sminkjeim között. Tavaly sokféle BB-ből rendeltem mintát eBayről, és szinte mindig kaptam ajándék termékmintá(ka)t a rendeléshez, mindig félretettem őket, és akkor éppen nem foglalkoztam velük. Most a rendrakás közben kerültek a kezembe újra, köztük egy minta ebből a termékből. Nem tudom miért pont ez keltette fel leginkább az érdeklődésemet, de rögtön jöttem ide megnézni, van-e róla vélemény, és azokat olvasva rögtön ki is próbáltam. 4 használatot tudtam kiszorítani az egy mintából, tényleg 2-3 csepp az egész arcra elég volt, és a hatása hasonló mint az előttem szólóknál. Ráadásul gyönyörűen terül rajta a Missha PC krémem, egyszerűen fantasztikus, sokkal szebb a bőrképem így. Ráadásul az apróbb száraz részeket sem emeli így ki a BB (sajnos nagyon vízhiányos a bőröm, és minden színezett terméknél probléma ez, hiába hidratálok alá).
    Rögtön rendeltem egy 20 darabos mintacsomagot (f2plus1 eladótól, 6.99 dollárért), remélem hamar ide fog érni, mert nagyon-nagyon szeretném már rendszeresen használni.
    Aki közületek más szérumot is használ, az milyen sorrendben használja? Először ezt, utána a többit?

• yes.pharma Aknesol Clean Ecsetelő
    Krémmániás sztinke   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

A régi verziója bevált, ez egyáltalán nem. :( Viszont mikor a gyógyszertárban kértem pattanásokra szert, a gyógyszerész hölgy a saját ecsetelőjüket ajánlotta, amin meglepődve tapasztaltam, hogy a régi Aknesol! :) Így most abból tartok otthon egy üvegcsével. A régi verzió 5*, az új csak 2*, így adok egy 3-ast.

• Bioderma Hydrabio Szérum
    Krémmániás dobolank   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Bőröregedés   Korcsoport: 45-54

Valami irritál benne, felkenem, és az egész fejem piros lesz.
    Ezek után a hidratáló hatását nem igazán tudom értékelni, még az is lehet, hogy kiváló. Mivel az ajánlásban szerepel, hogy érzékeny bőrre, ez most egy csillag.
    update:
    Kipróbáltam a férjemen is, és utána érzékenyebb lett a bőre, csípték a borotválkozáskor használt, megszokott kozmetikumok. Általában véve az egész Bioderma jókora csalódás, bár a missziójuk - többek között - az érzékeny bőr ápolása, ehhez képest még nem tudtam olyan terméküket kipróbálni, ami valamennyire ne irritált volna, és most úgy tűnik, nemcsak engem. Én ezt nem értem.

• Estée Lauder Perfectionist [Cp+R]
    Krémmániás szueszti   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Egy 7 ml-es mintám volt belőle. 30 alatt tud csodát művelni a bőrrel. Az enyémet egyszerűen kivasalta. a pórusok eltűntek és babapopsi tapintású lett. (persze lehet, hogy erről legfőképp az a tonna szilikon gondoskodott) Nagy becsben tartottam ezt a kis lila tubust, inkább sminkalapként használtam, amikor nagyon szép akartam lenni :) Kérdés, hogy ezért megéri-e az árát......

• Aromax Argánolaj
    Krémek Krémje Livomivo   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 35-44

Tökéletes téli arcápoló éjszakára. Illóolajjal dúsítom. Puhává, selymessé, frissé és ragyogóvá válik a bőröm tőle. A pórusokat nem tömíti el. Fantasztikus a hideg hónapokban. Körömágyra is jó.