KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

gingerbloo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. január 15.

Két üveggel elhasználtam belőle, de nem tudok dűlőre jutni. Egyrészt, az ára nekem kézenfekvő és szeretem, hogy természetes termék. Az illatát kifejezetten szeretem, nem tudom miért nem tetszik másoknak. Tonikkal kevertem össze vattán, vagy pedig tonik után teafaolajjal. Nekem nem szinezte el a bőröm, puha, kellemes érzést hagyott. Azonban, azt hogy a pattanásaimon valóban segített volna, csak az első üveg felének való elhasználásáig éreztem. Nem tudom, hogy hozzászokott-e a bőröm, vagy elszállt az ereje, vagy rosszul használtam, de utánna már nem igazán volt hatása. Szerettem, jó volt, de lehet hogy kihagyok még egy pár hetet mielőtt újraveszem. Nem csodaszer.

hzsuzs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. január 15.

ha látom, hogy nagyon el vannak tömődve a pórusaim, akkor szoktam elővenni ezt a tapaszt és nekem szépen kiszedi, de csak azokat amiket ki is tudnék nyomkodni, de a nyomkodás sokkal fájdalmasabb és sokkal pirosabb lesz a bőröm tőle, azt én is érzem, hogy egy kis bőrréteget is leszed, de a tapasz leszedése után egyből bekenem sudocreammal, reggelre így nagyon szép a bőröm. Én mindig tartok egy ilyet otthon.

Natalie
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. január 15.

Nem szeretem, mitöbb megbántam, hogy megvettem. Az én hibám azonban, mert ha nagyon lelkes vagyok, akkor hajlamos is a figyelmetlenségre. Nem vettem észre (pedig elolvastam) az INCI-ben az elég elöl elhelyezkedő parfümöt. Naná, hogy zavar az illata, mert nekem erős. Viszont hozzá kell tennem, hogy e szérumnak a társa, egy szintén hyaluronos krém viszont illatmentes, de annyira cefet büdös, hogy azt meg azért nem bírom használni. Nekem semmi sem jó!:-)
A hatása viszont nagyon rendben van, kimondottan klafán feltölti a nyamvadt bőrömet és illat ide vagy oda de nem irritál még szemhéjon sem. 13ml, nagyon kevés, de elég belőle egy-egy csepp az egész arcra. Kevergetem krémbe is, alig várom, hogy elfogyjon, mert idegesít az illata. A párom szerint nem is rossz szagú, és bár én nem vagyok egy hisztis csaj, de cvíder leszek a parfüm illatú arcravalóktól. Tudom, személyes problémám és figyeljek máskor jobban!:)
Amúgy mit jelent az hogy, orvosi hyaluron?
Árat és illatot nézve ez csak 3 csillag.

kesztviki
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. január 15.

Már több mint egy hónapja használom minden este: nekem sokkal szebb a bőröm azóta, kevesebb a pattanásom, amik vannak is kisebbek és sokkal hamarabb gyógyulnak. Az én bőrömnek abszolút kellett ez a termék és nálam is még alig fogyott az üvegből szóval évente max 2 fogyhat el. Ennyi pénzért nekem teljesen megéri.

gingerbloo

Nem tudom egyelőre, hogy csodakrém-e, az biztos, hogy nem egyik napról a másikra segít. nagyjából 3 hete használom, és úgy érzem, hogy az iszonyatosan makacs hormonális pattanásaim és a hegek javulni kezdtek. Jelengelg nincs egy aktív gyulladásban lévő pattanásom se, és a vöröslő hegek ( mivel hófehér vagyok), elég jól elkezdtek halványulni. Azt hiszem, hogy leértékelve vettem, de ha a későbbiekben is jó, akkor nem érdekel az ára, nekem megéri. Végre egy krém, ami segít a pattanásos bőrön ÉS hidratál. Nem szárít, nem hámlaszt, nem csíp, nem irritál, csak egy nagyon kellemes, különösen selymes érzést hagy a bőrömön. Majd updatelek, hogy mennyire segített tartósan a pattanásaimon.

nikimanó
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. január 15.

az itteni vélemények miatt ezt használom most este, BHA után, és PC szérum után. szürkés, illatmentes, nagyon könnyen felszívódó, remélem kellően hidratál is. én 1800-ért vettem és a patikus is dícsérte. pirosság nincs, mióta használom. egyelőre teljesen jó.

koboldmaki
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. január 14.

Én herpeszre használom és arra nagyon bevált. Jó sűrűn be szoktam kenni már a legelején, amikor érzem, hogy kezd kijönni és szépen visszahúzza. Persze ugyanúgy kijön, csak nem lesz olyan nagy és hamarabb elmúlik. Sajnálom, hogy már nem elérhető.

kat
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. január 14.

Elhasználtam egy tubussal. Használtam mellette C-vitaminos szérumot meg egyéb antioxidánsokat tartalmazó krémet is, ezért nem tudom, hogy ennek mekkora hatást tulajdoníthatok, de szebb lett a bőröm, bár a pattanás utáni foltok nagyon-nagyon lassan halványodnak, és még mindig látszik valamennyi, szóval lehet, hogy nálam azokon csak az idő és a türelem segít. Ez egy nagyon zsíros krém, inkább éjszakára használtam, de így is fénylő arccal ébredtem. Utazáskor nem mindig tudtam hűvös helyen tartani, ilyenkor különvált két komponenssé, és még jobban látszott, mennyi olajos összetevő van benne. Ha majd olvasok biztató, hiteles publikációkat az astaxantin jótékony kozmetikai hatásáról, majd megfontolom az újrarendelést, de egyelőre ennyi elég volt ebből.

Dorbita
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. január 14.

Én december közepe óta használom, eddig egy napot sem hagytam ki, kenegetem a pilláimat rendesen:)... Szerintem összességében jó kis termék - eddig szeretem. Mondjuk 1 hónap alatt szerintem semmit nem nőttek a pilláim, de határozottan erősebbek és élettelibbek lettek tőle. Azt is észrevettem, hogy lényegesen kevesebb pillám hullott ki, mint amikor nem használtam. Biztos, ami biztos, én megvettem hozzá a tesóját is, és a két termék együttes használata nálam 5 csillagocskát eredmènyez...:)))

The Body Shop  Nutriganics™ Drops Of Youth

The Body Shop Nutriganics™ Drops Of Youth

The Body Shop  Nutriganics™ Drops Of Youth
KDoraa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. január 14.

Több mint egy hónapja használom a Drops of Youth szérumot és nagyon szeretem. A bőröm kombinált, ezért féltem, hogy picit zsíros hatása lesz, de szerencsére tévedtem. Jól hidratál és szép sima lesz tőle a bőröm. Főként az éjszakai krémem alá használom, de néha nappalra is teszek belőle.