Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

• Suiskin Cellmax C Vitaminos
    Krémmániás ferencz.eva81   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Másfél hónapja használom,minden reggel,a pattanások után maradt barna foltokat,határozottan halványítja,és a ráncaimat is feltöltötte egy kicsit.Eléggé szárít,bőven kell utána hidratáló,ami kicsit zavaró,hogy ragadós réteget hagy az arcon.A negatívum csak ennyi,elégedett vagyok vele,és még mindig megvan kb. a fele,elég lesz 3 hónapig.

• Lavilytes Lavyl Auricum Sensitive
    Újonc hborbely13   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 45-54

Sajnos én is belesétáltam ebbe a csapdába.30 ezer forintom bánta. Használtam fejfájásra, eredmény: 0, használtam bőrproblémára, eredmény: 0, használtam herpeszre, eredmény: soha sem volt olyan csúnya mint a kezeléssel, ráadásul 2 hét alatt jött rendbe. Zovirax-al 3 nap alatt meggyógyult volna. Használtam ízületi fájdalomra, eredmény: 0, stb, stb....Ajánlom mindenki figyelmébe a 20-21. oldalt...

• Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe
    Krémmániás molnaradrikaa   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 18-24

Intersparban vettem 1000 ft-ért, teljesen megérte. Csodaszer! :)

• Yves Rocher Sérum Végétal
    Krémmániás szerka   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 45-54

Nem ajánlanám. Gyakorlatilag nem ér semmit.

• Estée Lauder Perfectionist [Cp+R]
    Krémkedvelő svalentina   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Hello,
    Én kolléganőim hatására vásároltam meg a terméket, nagyon könnyű felvinni ra bőrre és rá a sminket, és mégkönnyebb lemosni róla a sminket, de nekem érzékenyebb a bőröm, igy általában csípős, viszkető érzést kelt, ahogy felkenem. Beraktam a frigóba, amig kitalálom mi legyen vele, hát már 3 hónapja ott van. Most elővettem, hátha kézkrémnek jó lesz. Vagy szemkörnyékre, ha sminkelnék. Ha tudom, hogy egy oldalnyi összetevője van, mint ahogy ez fent látszik, nem veszem meg, de akkor erre nem figyeltem.
    a csípős érzés miatt, nem adnék maximum pontot!

• Holika Holika Pig Nose Kit Clear
    Krémmániás titinem   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Az első kör kiszedett néhány csúnyaságot,a többi semmit nem csinált.

• Yves Rocher Sebo Végétal
    Krémmániás Barack   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Ezt is kb. 1 hónapja használom, de én csak nappalra. Szebb lett a bőrképem, és jóval kevésbé fényesedik ki az arcom, mióta használom. Egy pumpálásnyi bőven elég belőle.

• Avon Clearskin Pattanás Elleni
    Krémek Krémje Dayanara   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

2013. november 12.
    Vegyes érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban.
    Pár hónappal ezelőttig elmondhattam, hogy nekem már csak igen ritkán vannak pattanásaim, épp ezért csak 2 okból kifolyólag vettem meg ezt a zselét. Az egyik, hogy éppen nagyon le volt akciózva, a másik pedig, hogy azt gondoltam jól fog jönni szükség esetén, hiszen nem volt itthon hasonló termékem. Azóta sajnos (a zselétől függetlenül) egyre gyakrabban vannak pattanásaim, most is van legalább 6 az arcomon, tehát sajnos nem csak porosodik a polcon a termék...
    Viszont nekem nem nagyon használ. A csomagolása kifejezetten tetszik, jó ez a narancs szín és az illata is kellemes, a tubus is tetszik. De a hatása... Eleinte azt hittem jó lesz, de így is napokba telik, mire nagyjából elmúlik egy pattanás, tehát lényegében olyan, mintha nem is használnék rá semmit. És én sem rajongok érte, hogy feltűnően rászárad a bőrre, mivel így emberek közé nem igazán mehetek. Ráasásul még ha sikerül is szépen felvinni, és nem is csillog annyira száradás után, akkor is elég véletlenül hozzáérni és elkezd darabokban leválni, ami nem túl esztétikus látvány, tehát munkába, iskolába, kimozdulós programokra lényegében felejtős. Itthonra használgatom, de éjszakára sem marad fent, mert a párna ledörzsöli. Meg lehet próbálni, hogy kevesebbet kenek, bemasszírozom a bőrbe, de akkor még ennyi hatása sincs. Szóval sajnos azt kell mondjam, szinte teljesen felesleges.
    Aláírom, elegánsabb, mintha fogkrémmel kenné be a pattanást az ember, de itthonra annyira mindegy szerintem - ráadásul az legalább ér valamennyit. A kicsi pattanásokat, amik amúgy is hamar eltűnnének tényleg gyorsan eltünteti, akár pár óra alatt sokkal jobb állapotba hozza őket. A gyulladtakon is segít kicsit, de nekem nem gyógyulnak hamarabb. Ritkán van olyanom is, ami csak növekszik, de az istennek se lehet még kinyomni, viszont már fáj az egész arcom tőle. Mivel legtöbbször nincs időm és türelmem pl. gőzölni, így be szoktam kenni vagy ezzel vagy fogkrémmel, és akkor kicsit leszárítja és utána ki lehet nyomni, aztán elkezd begyógyulni. Na most nálam ez a zselé ezekre a pattanásokra sem igazán hatásos, tehát elmondhatom, hogy a komolyabb pattanásokkal nem tud mit kezdeni. Szoktam kenni pirosas foltokra is, nagyobb területen, valami csekély hatása van, de azt hiszem nem venném újra. Még akkor sem, ha újra 400 forint alatt lenne, mert szerintem érdemesebb a háziorvossal felíratni azt a fehér, mentolos illatú patikás rázókeveréket vagy kamillás arcszeszt (vagy ehhez hasonlókat). Emlékeim szerint ezek sem drágák és egy nagy üveggel kap az ember és gyorsabban is hatnak.
    Sajnálom, hogy ezt is le kell pontoznom, aranyos termék, de ha egyszer nem elég hatásos...

UPDATE Szeptember közepe: Kb. most fogyott el, már alig van benne 1-2 adag. Igaz, hogy majdnem egy évig kitartott, de csak mert néha már nem is használtam... Volt idő, amikor naponta többször is rátettem a pattanásokra, de nem láttam semmi javulást, szóval szerintem kedves kis termék, és tényleg jó, hogy van valami, amit rátehetünk a pattanásra, főként miután kinyomtuk és akkor megvan az érzés, hogy fertőtleníti kicsit, de igazából számomra ezt leszámítva teljesen szükségtelen, nem fogom újravenni.

• La Roche-Posay Hydraphase Intenzív
    Krémek Krémje zafira   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 25-34

Ebbol is mintat kaptam kettot is igy volt idom tesztelni.Kellemes volt hasznalni ,gyorsan beszivodott ,nem okozott irritaciot,pattanast ,de nem ereztem hidrataltnak az arcom inkabb kicsit huzodott nem tudtam eldonteni ,hogy mert feszesit vagy mert szarit.Nem fogom megvasarolni nem gyozott meg.

• Vichy Idéalia Life Serum
    Krémek Krémje zafira   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 25-34

Mintam volt kb 1 hetre volt eleg.Semmilyen igert hatast nem tapasztaltam.Biztos nem adnek penzt erte...