KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

rekacska24
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. július 26.

Elhasználtam az egész tubussal, kb 2 hét után kezdett el hatni, nem jöttek ki rajtam új pattanások, ritkán 1-1 de az is elmúlt egy éjszaka alatt. Jó volt míg használtam, de miután elfogyott 3 nap múlva visszatért minden a régi kerékvágásba, újra kijöttek a pattanások, és talán még makacsabbak mint voltak :/ Használnám tovább, de mivel 8 hétig lehet így ez kilőve. A skinorent használom nappalra, de korántsem használ olyan hatékonyan mint a duac gél. Fogok keresni valami hasonlót, mert megint kiló alapozót kell feltennem. :(

Gina1031
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2015. július 26.

A kiválasztásnál fontos szempont volt az összetétel. Nincs benne alkohol és parfüm. A harmadik helyen van az összetevők között a hialuron. Még nem tudnám megmondani, hogy a ráncokra milyen hatással van, de lelkesen kenegetem. Este kellemes érzés felkenni - bár valóban kissé ragadós, de ez engem nem zavar. A leírás azt ígéri, remek sminkalap - nos ezt nem tartja be. A BB krém még 20 perc várakozási idő elteltével is lecsúszik róla. A jó összetétel miatt adok 4 csillagot, hogy a ráncokra lesz-e bármilyen halványító hatással (nyilván eltűnni ezek már max. a botoxtól tűnnének el)... azt még nem tudom megmondani.

Update: kizárólag este tudom használni. A Bioderma fényvédője is lecsúszik róla - 20 perc várakozási idő után...

Update2: Most már csak szemkörnyékre használom - a Balea Ureas szemkrémhez keverve. Ott jól működik és érzem is a hatását - a két krém együtt megér 4 csillagot. Külön - külön csak 3-at, 3-at adnék...

grizus
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2015. július 26.

Nem igazán értem, miért nevezik szérumnak, mivel ez egy folyósabb krém. Emiatt aztán nem is igazán tudom használni, mert krémből nekem sűrűbb kell. Ez nem jelenti azt, hogy rossz, csak éppen eddig valahogy nem találtunk egymásra. Viszont elég jó kézre és dekoltázsra, de oda is el szoktam felejteni tenni. Talán később... mondjuk olyan 3,5 csillagot adnék rá, legyen ezért 3.
Nagyon nehéz volt kinyerni az üvegből, a pipetta rossz és egy csomó benne is maradt. Persze ha beleöntök egy kis narancsvizet akkor beleönthetem egy másik krémbe, de ez ügyetlen így.

csikosmatyas
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2015. július 25.

Szerintem is jó az illata :-)
Nem rendszeresen használom, inkább csak ha egy kis plusz ápolásra szorul az arcom a szél, hideg, meleg, nap, eső, bármi miatt. Este pár csepp és reggelre mintha kicseréltek volna. Ár-érték arányban szerintem verhetetlen, évekig elég lesz !

csonka.izabella
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2015. július 25.

Átlátszó, nem vízszerűen folyékony, inkább a víz és a géles állag között félúton. Hosszú távú hatásáról nem tudok beszámolni, de nagyon jól hidratál, puha lesz tőle a bőröm. Gyorsan felszívódik, nem marad semmilyen réteg az arcomon a használatakor. Most ebben a kánikulában nem is kell hidratáló krém, aminek örülök, mert úgy érzem csak lefolyik az arcomról. A pumpás kiszerelés nagyon praktikus, megkönnyíti a takarékos adagolást. Egy pumpálás elég az egész arcomra. Reggel és este is használom, de szerintem sokáig elég lesz. A dobozában tárolom, mert átlátszó az üvege és a benne levő hatóanyagok fényérzékenyek. Szerintem nem nélkülözhetetlen termék, de tényleg ad egy kis pluszt.

babyface
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. július 25.

imádom ezt a krémet amióta ezeket a koreai kencéket használom sosem volt még ilyen gyönyörű a bőröm... szerintem a legjobb krémek ismérve, hogy bár elsőre úgy tűnik semmit nem csinálnak hosszú távon problémamentessé teszik a bőrödet. így vagyok ezzel a krémmel is, eleinte mikor felkenem még picit mintha ragacsos is lenne, de szépen beszívódik, mattít és nem mellesleg mióta használom pattanásom sincs (még azok a kis alattomos kinyomhatatlanok se!) a bőrszerkezetemen is sokat javított egyszerűen hihetetlenek ezek a kencék! :)

babyface

először itthon a multivitaminnál vettem egy kis 5ml-es mintát, azzal nagyon elégedett voltam úgyhogy beruháztam az ebay-ről egy teljes kiszerelésre. én esténként használom 'szérumként'. számomra valami csoda ez a gél, ha nekiesek az arcomnak pattanás ügyileg egy éjszaka alatt helyrehozza, amit én sikeresen elnyomkodtam... kellemesen hidratál, bár van hogy még egy kis lrp balzsamot rakok fölé (ha nekiáll hámlani az arcom, de ez egyre ritkábban fordul elő) reggel majd kicsattan az arcom (ez a legjobb szó rá) annyira hamvas, üde, hidratált, kialudt hatást kelt még akkor is ha a közelében sem voltam a 8 óra alvásnak... :) számomra egyenlőre úgy néz ki alapdarab marad!

tami99
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. július 25.

A Krémmániának köszönhetően jutottam hozzá ehhez a termékhez, köszönöm szépen nekik :)
A termék csomagolása egyből megfogott engem, az adagolása nagyon könnyű. Lassan 4 hete használom a terméket és nyugodt szívvel mondhatom, hogy nagyon megvagyok vele elégedve. A krém illata tökéletes, kicsit púderes illathoz tudnám hasonlítani.
Az első két hétben nem igen tapasztaltam változást a bőrömön, csak puha lett. Az utóbbi hetekben számomra láthatóvá vált a változás, főleg a szememnél látom, hogy feszesebb lett a bőröm, viszont kicsit zsírosabb lett tőle az arcom sajnos. Plusz pont neki, hogy hamar beszívódik, nem kell órákat várni vele. Én napi egyszer használom, szerintem ez épp elég. Egy kiszerelés elég sok ideig elég lesz, ahogy elnézem.
Összességében nagyon szeretem ezt a terméket és örülök, hogy hozzájutottam. Nem tudom, hogy megvenném-e ennyi pénzért, mert egyáltalán nem olcsó, de aki megteheti, hogy megvásárolja, annak tudom ajánlani, nem fog csalódni benne :)

kincsö
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. július 25.

Szeretnèm őt nagyon de reggelre borzalmasan zsìros az arcom tőle :/ Ez normàlis ?? Semmi irritàciòt nem okoz . Tökéletes , de borzalmasan zsìrosìt. De a vigasz hogy szebb lett tőle az arcom :) Eddig imàdat

Szilo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2015. július 25.

Nekem is termék mintám volt, de elég is volt. Elkövettem azt a hibát, hogy reggel használtam és abszolut nem szivodott fel, hanem megült a bőrömön és ragadt. Nekem le kellett mosnom.