KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

Redpanda
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. augusztus 18.

Csakúgy, mint a retinolos és hialuronos változatai, egyelőre ez is jónak tűnik. Háromszor használtam, előtte csak a Siker szérumot próbáltam, mint C vitaminos terméket. Azt sajnos nem lehet tudni, ebben hány százalékos a C vitamin. Viszkózus formula, műanyag pipettával. Nálam eddig semmi problémát nem okozott, nem irritál, még csak nem is csíp, pedig nagyon érzékeny a bőröm. Talán nincs az a hűha érzés, mint a Siker szérumnál, de azért a hatását már érzem. Húzza le azt az egy-két kisebb csúnyaságot az arcomon. Árban verhetetlen, remélem, hosszú távon is beválik ;-)

LathatatlanOzike
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. augusztus 18.

Egész jó, de nem a legjobb.
1 éjszaka alatt visszahúzza a pattanást, kb. fele lesz az előző napi termésnek.
Nyilván nem tünteti el semmi egyik napról a másikra a hegyet, de nekem ennél egy kicsit több kell. :)

Redpanda

3 napos használat után azt kell mondjam, nem bántam, hogy megvettem. Viszkózus, kicsit sárgás, pipettás szérum. Maga a pipetta műanyag, nem üveg, de ez pl. engem egyáltalán nem zavar, főleg, ha ez hozzájárul a remek árhoz. A csomagolás tehát nagyon egyszerű, inkább patikai termékre emlékeztet, mint valami felső kategóriás luxuskozmetikumra. Hatása nyilván hosszabb távon fog érvényesülni. Azt még nem sikerült kiderítenem, mennyi retinol van benne, de egyelőre irritációt, pattanást nem okozott. Jól esik a bőrömnek, tömörebb, puhább, egységesebb. Az összetevők és az ára miatt mindenképpen figyelemre méltó termék.

Redpanda

Nagyon vártam ezeket a szérumokat. Az 50%-os akcióban rendeltem meg a C vitaminos és retinolos társaival együtt. Mivel még nagyon új termékek, az iHerben sem volt túl sok vélemény róluk, így kicsit lutrinak éreztem a dolgot, viszont azt kell mondjam, nagyon kellemesen csalódtam. 3 napja használom mindhármat, így elég nehéz megmondani, a 3 közül melyik a legtutibb. Mindenesetre, amit tapasztaltam, az határozottan hidratáltabb, tömörebb, finomabb bőr. Első este csak a retinolosat tettem fel, második este ezt a hialuronsavasat is magamra pacsáltam, és valóban adott egy plusz hidratálást az arcomnak. Érzékeny, nagyon világos bőröm van, és egyelőre semmiféle irritációt, pattanást nem okozott, sőt, úgy érzem, nagyon nyugodt a bőröm és még az alapból mindig jelenlévő pirosság is eltűnt. Viszonylag kis mennyiség kell, a dekoltázsomra pl. bőven elég 1/3 pipettányi. Ha túl sokat tesz az ember ezekből a viszkózus szérumokból, csak lekukacosodik, szóval nem is érdemes pazarolni. Összességében ár/érték arányban nagyon megérte, még teljes áron sem drága, bár úgy a vám miatt csak egyesével fogom tudni rendelni őket. Szerencsére az iHerb most összeállt a DHL-lel, és sokkal kedvezőbb lett a szállítási díj (kb mintha egy magyar webshopból rendelnék).

laural
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. augusztus 18.

Szuper kis multifunkcionális krém. Ekcémára, piros babapopsira, csípés utáni hegre, cserepes szàjra, hámló orra is bevàlt. Arcra csak egy-két alkalommal használtam extrém hideg-szeles időben, s néha éjszakára, mikor túlhámlasztottam, vagy pattanások hegeit akartam eltüntetni. Így arcon sem okozott gondot, sőt, nagyon hatásos volt, de kombinált bőrömre meleg időben nem tudom elképzelni a rendszeres használatát, ahhoz túl nehéz ez a krém. Alkalmi gyorssegélynek viszont tökéletes.

LSTE
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: < 18  |  2016. augusztus 17.

Akneroxid.. Két éven keresztül szenvedtem a pattanásaimmal, amikor egy orvosi tanácsra elkezdtem hanyagolni a tejtermékeket. Persze lemondani nem tudok pl. a tejről, viszont minimálisra csökkenttettem a fogyasztását. (Ezt tudom ajánlani a már-már vérvörös, gyulladt aknékra.) Miután erre rájöttem, kipróbáltam mindent. Dalacin (semmi hatása), Dermofil paszta (semmi hatása), teafaolaj (van hatása, de össze sem lehet hasonlítani az akneroxiddal)..
No de a lényeg. Eleinte nagyon szerettem volna, ha két nap alatt mindent eltüntet, ami érthető módon nem történt meg. Viszont (hihetetlen módon) kitartottam és tartósan használom már lassan fél éve (most fog kifogyni az első tubus). Mindenképp használok a használata mellett fényvédőt, hiszen fényérzékennyé teszi a bőröm.
Este, sminklemosás után, megtisztított arcbőrre felviszem a kedvenc (retinolos) hidratáló krémem, utána pedig egy kis mennyiségű akneroxidot eloszlatok a bőrömön. Ennyi. Nem nagy ördöngösség a használata, mégis kb. 2-3 hónap alatt eltüntette (szinte) az összes pattanásomat.

ZiAn
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. augusztus 17.

Ez valami csodaszer!!!! Használata nagyon könnyű, pipettával tetszés szerint adagolható. Fehér, viszonylag sűrű állagú szérum. Arcom használat után rövid idegig elég ragacsos maradt, de felszívódás után megdöbbentem az eredményen, - már az első alkalom után. Néhány hét múlva updatelek...

crazy
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2016. augusztus 17.

Hát én csalódtam benne kicsit... Az ajánlások alapján - barátnők - sokkal jobbra számítottam. Igazából ahogy felkenem az arcomra csípő, kissé égető érzést kelt, konkrétan könnyezek tőle :D Én hagyom megszáradni és utána mosom le. Láthatóan semmit nem csinál csak ahogy érzem a pórusaim tisztítja ki teljesen, már ami még tiszta ugye... :/ Így azért most hogy kaptam ajándékba el-el használom - kollégiumban oda adom kölcsönbe - de újra venni biztos nem fogom mert vannak számomra ennél hatásosabb szerek.

lovecreams
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. augusztus 17.

Már régóta megvan ez a termék, de ahogy utánanéztem, már nem gyártják. A kiszerelése nagyon praktikus, az állaga egyfajta zselé, amit nagyon jól el lehet kenni a tubussal. Miután megszárad, egy rétegben le lehet húzni, és a hatása sem rossz. Jól szárít a szalicilsavnak köszönhetően:)

narancsdzsem
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. augusztus 17.

Ez nem jó semmire.
Az Essence orrtapaszát ajánlom, az jó!