HIRDETÉS

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

• Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél
    Krémkedvelő kkrisztina86   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Nem olyan rég vettem egy tubussal azóta hsználgatom rendszeresen, van hogy csak pattanásra de egész arcfelületekre is. Nekem csak az elején szárította picit a bőröm, mostanában már nem hogy ennyire meleg van. Nagyon zsíros és fénylik még igyis állandóan hiába kenem vele. Azon gondolkodok hogy a 100ast kéne megvennem.

• Clinique Smart Custom-Repair Serum
    Újonc kisvirci   Bőrtípus: Normál

Nem ráncokra, sokkal inkább a mély és sötét karikákra ill. a fáradtság jeleire vettem meg ezt a tuti kis szérumot. Illata semleges, állagra is jó, gyorsan felszívódik. Nem zsírosította a bőrömet. Két használat után mondom, hogy tökéletes az eredmény. Éjszakára használtam, reggelre szépen kisimított és eltüntetett mindent! :) Én is meg voltam lepve... Nekem nagyon tetszik eddig, de később is még beszámolok róla. Ezért jár az öt csillag.

• Oriflame Ecollagen Bőrszépítő
    Krémkedvelő dinnyus   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 25-34

Nagyon szuper szérum, a pórusokat is összehúzza és sokkal puhább a bőröm, mióta használom! :) mindenkinek csak ajánlani tudom :)

• Aromax Argánolaj
    Krémkedvelő dodoka9331   Bőrtípus: Száraz   Korcsoport: 18-24

1 hete vettem és az arckrémembe keverek 2-3 cseppet használat előtt és így masszírozom az arcomba (este többet, nappal kevesebbet cseppentek :) ). Nagyon finom, puha lesz tőle a bőröm :)
    A hajamba még csak egyszer próbáltam ki, hajmosás előtt bekentem kb 10-15 cseppel a hajam, majd hajmosás után 2 cseppet a végekre is raktam. Nagyon finom, puha lett a hajam tőle :)
    Az illata engem nem zavar, szerintem meg lehet szokni. És úgy, hogy az arckrémembe keverem nem is lehet annyira érezni ;)

• Clinique Even Better Clinical Dark
    Krémek Krémje Aquariusgirl   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 35-44

Mivel a vége felé járok az első (és vszeg utolsó) ilyen szérumomnak, már tudok értékelni. Vízhiányos, de nagyon hamar zsírosodó a bőröm. Ezt a terméket csak éjszakára tudom használni, mert rettenetes lesz tőle a fejem. A homlokomról szinte folyik a zsír reggelre :-( Az arcomon nem rossz, elég jól hidratálja, de azt is gusztustalanul kifényesedik. Én pigmentfoltok ellen használom/tam. A foltjaimmal kapcsolatban annyit vettem észre, hogy talán kicsit halványabbak, egységesebb a bőröm összképe, de amint egy este kimarad, azonnal erősebbek lesznek. Elhasználom, de nem veszem újra. Ennyi pénzért többet vártam.

• CV Cadea Vera Pórustisztító Tapasz
    Krémmániás lettart   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 18-24

Eszméletlenül imádom! Homlokra, orra, orrkönyékre isteni :) le is tisztíthatod előtte az arcod, de az sem kötelező, feldoboz a vizes felületre, megszárad, leszeded és valami nagyon cool-ság :) ráadásul általában tök jó akciók vannak rá, és mint 20 éves, állandóna 25+ vagy 30+ termékeiket használom.., megéri náluk kísérletezni, nagyon jó! :)

a párom is imádja ;) és igen, férfi a párom :)

• Garnier Dark Spot Corrector
    Krémmániás truska   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Annyira szerettem volna szeretni. Tényleg, egy nyugodtabb időszakomban reggel és este egy hétig használtam, anyukám meg is jegyezte, hogy mennyivel szebb a bőröm. Szerintem azonban azt az eredményt nem ennek köszönhettem, és a hegeimen sem javított( mondjuk egy hét alatt nem is várnám9Sajnos hosszabb túl nehéz krémnek bizonyult( pattanások,mitesszerek) no meg elég erős az illata, amit nem szeretek ezért abbahagytam a használatát. Télen még lehet, hogy teszek vele egy próbát.

• Paula's Choice Skin Balancing
    Krémek Krémje magnes   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 45-54

Ez a legszuperebb szérum az összes PC szérum közül. Az állaga tényleg furi, kenés közben folyósodik el, miközben a bőröm issza. Tökéletesen hidratál, nem fénylik, nem ragad, rögtön felkenés után sima lesz tőle a bőr. Megrendeltem nagy kiszerelésben is!

• Aromax Argánolaj
    Krémkedvelő levendulalány   Bőrtípus: Kombinált

Ez az olaj tényleg egy csoda. Kifejezetten arcápolásra használom. Zuhanyzás után a nedves arcbőrömre kenem. Valami hihetetlen gyönyörű lesz tőle a bőr. Az illat pedig hamar elillan, engem egyáltalán nem zavar.

• Bioderma Cicabio Krém
    Krémek Krémje Josie   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Volt egy nagy, csúnya, mély pattanás után hátramaradt sebes-folt az arcomon. Sehogy sem akart elmúlni, már szinte minden csodaszert kipróbáltam rá, amiről úgy véltem hogy segítene. Aztán itt rátaláltam erre a kis univerzális csoda krémre. Néhány nap után szemmel látható a változás, napról napra szebb a bőröm a kérdéses helyen. 2 nap alatt többet gyógyult, mint eddig 3 hét alatt. Megdöbbentő volt, mellesleg pedig nagyon boldog vagyok.:) Még az sem érdekel, hogy gyorsan fogy. Legalább találtam valamit, ami tényleg segített!

Felül kell írnom a saját szavaimat, pedig ilyen nem sokszor van: szóval szép és jó volt de csak a kezdeti időben. Nem okozott később sem irritációt, sem kiszáradt bőrt csak éppen olyan volt mintha semmit nem kentem volna az arcomra, a foltocskákon nem segített semmit. Csalódott vagyok, teljesen felesleges tovább használnom.