HIRDETÉS

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

• Herbline Arany Szépség Gél
    Krémkedvelő Regina59   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: >54

Nagyon kellemes a használata, jól hidratál, gyorsan beszívódó gél. Nekem egy borsónyi mennyiség kellően hidratál. Apró, barna kis pöttyszerű anyagok vannak a gélben, szerintem vagy az arany vagy a sáfrány virágzat, de felkenéskor nem érezni és el is tűnik a bőrben. Használata kellemes.

• Rosa Graf Rosacea Kondicionáló
    Újonc asya   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 18-24

Nagyon jo! Estenkent hasznalom, azonnal nyugtatja a boromet, az illata is fantasztikus, biztosan ujraveszem:)

• Differin 1 Mg/G Gél
    Krémkedvelő Laucsi   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Zineryt mellé írták fel reggeli krémnek, hogy ne szárítson annyira. Rettentően problémás bőröm volt, csodát tett vele. Nem hittem volna, hogy lesz ami eltünteti a pattanásaim, és mégis. Nekem ez a két készítmény csodaszernek számít! :)

• Zineryt Pattanás Kezelő Oldat

Az életem mentette meg ez a cucc! Rettentő pattanásos voltam, semmi sem segített, végső elkeseredésemben bőrgyógyászhoz fordultam. Ő írta fel Differinnel együtt, és 3 hónap alatt teljesen megszépült a bőröm. Aggódtam, hogy nem tart soká a hatás, de évekkel utána jelentek meg újra a pattik. Ekkor már a háziorvosom is felírta, és a kúra után ismét szép az arcom. Nem mondom hogy nincs pattanásom néha, de nem mindegy, hogy 50 db van vagy csak 2-3. Azok is inkább akkor jönnek elő ha olajos magokat eszek. Fontos hozzátenni hogy kell a Differin is mindenképp, mert ez egymagában borzasztóan szárít az alkohol miatt. Este Zineryt reggel Differin. Nekem bevált. :)

• Rejuvi Flavonoid Complex
    Krémek Krémje Trixi   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Bőröregedés   Korcsoport: 45-54

Néhány napig használtam ezt a szérumot, és most félretettem őszre. Felkenés után egy tömény, ragacsos réteg marad a bőrömön, mintha cukros szirup lenne, és órákig nem szívódik be, ezért a reggeli használat felejtős. Pedig csak 1-1 nyomásnyi szérumot alkalmaztam a 2 orcán. Esti használat is lefekvés előtt pár órával ajánlatos, mivel egyébként a párnán landol a szérum. Sajnos így is sárgás folt maradt a párnámon. Ugyanakkor meg kell mondanom, hogy néhány használat után már láttam eredményt a bőrömön, eltűnt a pirosság, tompább vörös erek, hidratáltabb, puhább bőr. Mindenképp folytatni fogom a kezelést, azonban ebben a kánikulában felejtős, ezért majd ősszel, addig hűtőszekrénybe vele. A ragacsosság miatt -1 pont.

• Paula's Choice Resist Ultra-Light
    Krémmániás nta2   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 35-44

Elhasználtam egy deluxe mintát, ami 20 napig tartott, tehát a teljes kiszerelés 4 hónapig tartana, de én mintákat vettem, mert az olcsóbb volt így. Hatása nagyon jó, valóban selymes puha bőrt eredményez, nincs tőle nehézkes érzés. Bőrképem szép lesz tőle, egységesebb, valóban hozza azt az eredményt amit ígér. Reggelente használom,1-1 csepp az arc két oldalára, 1 a homlokra, kicsit bemasszírozom, de nagyon hamar felszívódik. Várok kb 20 percet, akkor teszem fel a fényvédőt és az esetleges sminket.

• Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél
    Krémmániás Doll66   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pigmentfoltok   Korcsoport: 45-54

Az egyetlen szer a sok millió közül, ami segít az ennyi évesen is pattanásos, zsíros bőrömön. Sohasem ismerem meg, ha nem jutok el a Krémmániára...

• Paula's Choice RESIST Intensive
    Krémmániás Enca   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 35-44

Estére használom ezt a szérumot, s egyelőre élvezem, hogy pihe-puha bőrrel ébredek fel. Bízom benne, hogy a szilikon nem borítja fel az arcbőrömet, mert végre kezd rendes bőröm lenni a rendszeres AHA-BHA hámlasztásnak köszönhetően. Mivel még rövid ideje használom, majd az idő múlásával be tudok számolni a hosszabb távú hatásáról.

• Eveline Pure Control SOS Ultra
    Krémek Krémje warholsuicide   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

hát én ezzel próbálkoztam, de nagyon szenvedős... ez a zselé állag nem éppen a legmegfelelőbb a görgős kialakításhoz, egyszerűen nem, vagy alig jön ki belőle az anyag. inkább leszedtem róla a görgőt, és pálcikával vagy ujjal kentem fel. de ez mi már... most, hogy kifogyott, feltöltöttem vízzel, és tökéletesen működik a görgő, tehát bénaság volt zselés állagú anyagot tenni bele, tubusban kellett volna piacra dobni. egyébként nem sokat segített a pattanásokon, néha volt hatása, de legtöbbször semmi. arról nem is beszélve, hogy triklozánt és formaldehidet kibocsátó összetevőt tartalmaz. lol. majdnem ezer forint volt, nem érte meg.

• CV Cadea Vera Vital 35+
    Krémkedvelő monika1966   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 35-44

Nekem jó ez a szérum , már a 2. dobozzal használom. Nedves arcra szoktam felvinni, így nem ragad . Este és reggel is használom . Puha , sima arcbőr az eredmény :)