KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Terra Naturi  Feszesítő Ampulla Körömvirág és Liftonin

Terra Naturi Feszesítő Ampulla Körömvirág és Liftonin

Terra Naturi  Feszesítő Ampulla Körömvirág és Liftonin
Dorci1987
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. május 4.

Első dermarollerezésem után használtam, és első ampullám is, amit életemben kipróbáltam :-) Igaz, hogy nem a korosztályomnak való, de szép összetevői, és az ígért hatás (no meg a szépséges csomagolás ;-) ) miatt nem volt kérdés, hogy melyiket választom. Nem is csalódtam, bekentem vele az arcom, és azonnal beszívódott, csodálatos, feszes érzést hagyott maga után!!! Órákig nem akartam elhinni, hogy ez történt velem, tényleg fantasztikus! Nem is kerteltem, feldúsítottam a maradékkal az arckrémemet, azóta sokkal rózsásabb, kipihentebb az arcom, amit mások is megjegyeznek. Anyukám szerint "sokkal babásabb" az arcom :-) És ez 30hoz közel már nagy szó :D Persze, ez valamennyire biztosan a dermarollerezésnek is köszönhető. Szóval csak ajánlani tudom, próbáljátok ki, imádnivaló! :D <3

Tuti
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. május 4.

Már lassan egy hónapja használom ezt a terméket, és valóban dúsít is és hosszabbít is. Azért nem egy extra, nem annyira észrevehető a változás, de azért én meg vagyok elégedve vele, mert látom a különbséget.

Domjanne
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. május 3.

Nálam nagyon bevált. Lassan 6 hónapja használom, észrevehető a hatás. Kicsit zseleszerű, de könnyen felszívódik, nem ragadós, nem zsíros. Smink alá is teljesen jó.

Natalie
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. május 3.

Huh,jó szilikonos,de az első két helyen és a 4.-en is szilikon van,így nem is lep meg. Nem zavar,nekem nincs bajom a szilikonnal,igaz lehet vele túlzásba is esni.;) Nehezen nekem,mert az érett,szottyadó pofim kimondottan jóban van vele.;)Én mindig is szerettem a kapszulás kiszerelést,nah nem mintha olyan marha sokat használtam volna,de volt rá eset. Soha nem tekergetem vagy szakítom a kis pöckét,én egyszerűen lenyisszantom ollóval. Sokkal egyszerűbb és nem nyomorgatom szegényt agyon,még kifolyna a drága lényeg. Maga a szérum jó. Tetszik a bőrömnek,szépen feltölt,de hidratálnom kell hozzá. Ehhez is. Viszont valahogy jót is tesz neki egy vékonyabb,könnyedebb állagú hidratáló.Ha őszinte akarok lenni,akkor szeretem,de újra biztosan nem veszem,nincs ennek olyan INCI-je,hogy megérje igazán az árát,viszont a lista hossza tetszik,nincs agyon-vissza bonyolítva. Egynek jó,a bőrömet inkább szépíti,de annyira nem,mint amennyibe kerül. Visszatérek a szintén szilikonos,de valahogy nagyobb "érzés" EL ANR szérumhoz,kevesebb a piros pöttyök aránya benne és nekem ennél is jobb.Jah,és tök elegáns kis darab.

Lencseee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. május 3.

3. üvegemnek kezdek neki. (Az OST 21,5 szerumát cseréltem le erre. Az OST gyönyörű bőrt eredményezett, de azért zavart, hogy ajánlott volt 20 percet várni, míg a szérum után tovább kenegetem az arcomat.) A c vitaminos szérumok rövid idő alatt nagy változást okoztak a bőrömön, és ezt azóta csak konzerválom. A SIKER a gyulladásokat (tudjátok, azokat a bazi nagy és fájó, hirtelen megjelelnő göböket) nekem már csírájában elfolytja, a bőröm láthatóan üde. De folyamatos javulást már nem is várok tőle, elég, ha ezt a formámat segít tartani, ami most van:-) Köszi Tindigo!!!! És kérem szépen, egy MAGYAR termék!!!!!!!! Csodálatos! (már csak valami biztonságos-tubusos antioxidáns krémmel kellene előállnod, hogy legyen mit a hosszú utazásokra magammal vinni!)

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

hanniko
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. május 3.

Nincs összehasonlítási alapom,ez az első c-vitaminos szérum amit használok.Estére kenem fel,mert valóban van egy kis ragacsos utóérzete.Kb. 2 hónapja használom,a pigmentfoltjaimon nem halványított,viszont a bőröm összképe láthatóan szebb,egyenletesebb a felszíne,az apró szarkalábak kisimultak.Nem mondom hogy csodaszer,de hiányzik ha nem kenem fel.

csaktom
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. május 2.

sztem dicséretes, ha egy szalicilsavas hámlasztó kezelésbe bőrápoló olasz szalmagyopár- és Cistus Monspeliensis-kivonat is kerül, én is most csodálkoztam rá az összetevőre kattintva, h ez így együtt csak a L'Occitane Divine krémjében van

egyébként meg az alkohollal jó barátságban vagyok, általában a leszáradása után még utána szoktam hidratálni, de nyári kánikulában kipilledve hazaérve önmagában is csodás hatása van. szeretem nagyon

galdisari
Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. május 2.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. május 2.

Hatásos :)

szonjaszepesi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. május 2.

semmit nem ér és ráadásul borzalmasan kipattogtam tőle,pedig sosem szoktam krémektől :(

szonjaszepesi

Már lassan egy hónapja használom. Főleg a szeplőim miatt rendeltem,mert kételkedtem benne,hogy a pattanás után maradt hegeket gyógyítja.Szerencsére tévedtem!!:) Teljesen megváltozott a bőröm,szebb,kipihentebb,simább és egyenletes.Az avon másik termékével, a hydra éjszakai maszkkal együtt használom