HIRDETÉS

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

• Synergen Anti-Pickel Gel Active
    Krémmániás flora.hegymegi   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

Nemcsak a pattanásokra jó, de más gyulladásokat is hatékonyan kezel. Egyszer a szemhéjamon keletkezett gyulladás uszoda után, és nem volt más, amivel hirtelen kezelhettem volna. Óvatosan bekentem, hogy ne menjen a szemembe, és másnap már nyoma sem volt a gyulladásnak. Szerintem nagyon hatékony.

• Mizon AHA 8% Szérum
    Krémmániás necra   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Picit csíp, de nem vészes. Nagyon nagy reményeket fűzök hozzá. A kiszerelés mesés. Nagyon praktikus. Van hozzá egy pipetta és a kupak tetejét megnyomva szívható fel a szérum

• Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél
    Újonc Peculilyar   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: < 18

Már a második tubust használom. Nem hatott még ilyen jól semmi. Ezelőtt Roaccutant szedtem és Tetracyclint. A Roaccutan segített. Miután abbahagytam újra visszajöttek a pattik. Aztán kerestem valami olcsóbb megoldást. Nem a legjobb, mert így is néha előjönnek, viszont sokat segített az arcomon.

• Rival De Loop Pure Skin Pickel Gel
    Krémmániás Fanni91   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

Úgy tűnik hatékony kis termék! Még csak 1 napja használom, már negyedére csökkentette a pattanás méretét.

• Yves Rocher Sebo Végétal
    Krémkedvelő igob   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 35-44

Régóta keresek olyan terméket, ami segít az arcom főleg T-vonalán lévő tágabb pórusain, mindeddig nem sok sikerrel.. Egyetértek az előttem szólóval, ez nálam is látványosan hatásos.. este és reggel használom, ahogy javasolt, sokkal szebb a bőröm tőle, és valóban nyugtat, nem irritál. Pedig az én bőröm elég kényes és érzékeny, vegyes.. Ez öt csillag nálam.

• Lady Stella Mesovital Hidratáló
    Krémek Krémje garden32   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Nem rossz, de nem érzem hogy annyira hidratálna, viszont cserébe nem irritál.

• Benton Csiga-Méh Esszencia

Szeretem a géles állagát, hidratál,nyugtatat. Nálam nagyon jól szuperál. Nem érzem a csiga-szagot! :D

• Rival De Loop Aqua Spray
    Krémek Krémje nius   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Az én bőröm érdekes egy fajta, csak néha pattanásos, de olyankor nagyon(ált. mensi előtt 1héttel) ; máskor baromi száraz és vízhiányos (alapállapot), de ha bekenem a legenyhébb hidratálóval is, csak úgy csillog-villog a fejem a zsírtól...
    Olvastam már sok helyen, hogy ha vizes arcra kenjük a kis kencéket, sokkal jobban beszívódik és hasznosul az anyag, de nem akartam sima vízzel (nálunk baromira szárít a víz..), de a lelkiismeretem nem engedte, hogy több ezret beruházzak lényegében vízre egy Vichy, LRP, vagy akárkitől...
    Így jött velem ez.
    Csodás! Sokkal jobban beszívódik a krém, ha előtte fújok rá, nagy nyári melegben pedig valami fantasztikus felfrissít, amikor a legkönnyedebb krém is sok a kis pofimra...
    De jó enyhébb napégésre is, valamint szőrtelenítés utánra.
    Tipp: aki még ennyit sem szeretne kiadni rá, spriccelős flakonba ásványvíz, ugyanezt tudja:)

• Essence Pure Skin SOS Spot Killer
    Krémkedvelő Dalma0802   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

Nemrég vettem a Müllerben és nagy csodákat vártam tőle. Kevesebb csoda ért,mint mennyire számítottam. A pirosságot megszünteti de nem egy éjszaka alatt.

• Yves Rocher Sebo Végétal
    Krémkedvelő henmar   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 35-44

Nagyon hatásos. Felkenéskor kicsit csíp, de a pórusaim tényleg zártabbak, amióta használom. Ha elfogy biztos újra veszem.:)