KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

Fashionlover
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 27.

Az első szavam amikor levettem a "waooo" volt! Annyival egységesebb lett az arcom. Éreztem ahogy feltölti a sejtjeimet. És csak csatlakozni tudok az előttem szólóhoz olyan puha lett a bőröm mint a baba popsija. Nagyon sok jóval van átitatva és nekem is csöpögött már mikor raktam fel. Szétoszlattam a nyakamon meg a kézfejemen a maradékot. Abszolút szagtalan de én nem is bánom nekem nem baj. Semmiféle irritációt nem okozott. A mérete szerintem pont megfelelő. Az anyaga is nagyon tetszett hogy nem az a lehellet vékony hanem vastagabb! Örülök hogy nem csak egyet rendeltem hanem egyből ötöt!:) Abszolút megéri az 5*-ot szerintem!

danyadi77
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 27.

Nagyon örülök, hogy megvettem, ha kifogy, pótolni fogom. Amúgy is szeretem a Vichy Aqualia Thermal termékeit. Nagyon jó kis hidratáló szérum, reggeli és esti rutinba is beillesztettem. Nem kell sok belőle, nagyon folyékony, de jól eloszlatható. Kellemes illata van (a kisfiam szerint is), engem nem zavar, ha valami illatosított és a bőröm is bírja. Így, hogy sokáig elég, az ára is tűrhető.

Titanilla10    (!)
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 27.

1.nap
Letörni egyszerű volt de mégsem tartom praktikusnak na de ez nem is lényeg.
Illatra mint egy arctonik kicsit mentolos beütéssel érzésre szintén tisztító égő kicsit csípő és mikor megszárad húzódó.Annyi van egy ampullában hogy én is kentem a dekoltázsomra és a kezeimre is.Reggel sima tiszta arcőr.
2.nap-3.nap
Jobban csíp mint az első nap.Illatra kellemes hasonlít egy arckrémre de azt nem tudom melyikre.Pihe puha arcbőr.
4.nap
Sűrűbb állag már olajos érzésre.Húzódó érzés reggelre feszesebb arcbőr.
5.nap
Fergeteges illat állagra hasonló mint a 4.nap.Megint azt éreztem mint az előző napinál mintha húzódna a bőröm feszesedne.Ráncokkal amik láthatóak azokkal eddig semmi nem történt.Szem alatti táskák kezdenek feltöltődni.
6.nap
Vanilliás illat ismételten csípős érzés láthatóan egységesebb bőrtónus.
7.nap
Újra folyékony állag kevésbé finom illat feszes húzódó érzés.Babaposi puha arcbőr garantált!
8.nap
Kevésbé illatos csípő érzés fenn áll feszesedő érzés.Ráncok kezdenek eltűnni.
9.nap
Illata vaníliás. Feszes érzés.Egységes arcbőr.Annyira jó az arcomhoz nyúlni finom sima.
10.nap-11nap
Citrusos csodajó illat annyira folyik eddig sosem folyt végig a kezemen ez most sikerült.Annyira jó érezni és látni hogy dolgozik a szérum.
12.nap-13.nap
Végre ami kevésbé folyékony állag kellemes barack illattal.Ennyire szép sima egységes sosem volt a bőröm!Fuu imádom!Annyira látványos a változás hogy én sem hiszem el de mindez a többi nélkül nem működne szerintem!
14.nap
Ismét folyékony állag citrusos illattal.A kúra végére az arcbőr tökéletes mintha mindig alapozó lenne rajtam szép egységes.Ráncok láthatóan csökkentek.Mindenképpen megveszem jövőre ez egy csoda!Köszöm krémmánia a lehetőséget!

rszlr
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. augusztus 26.

Már egy hónapja használom, és egyszerűen hihetetlen milyen látványos hatást tud elérni az ember pár nap esti használat alatt.
Azt meg kell jegyeznem, hogy az én bőrömnek erős a krém, így fele-fele arányban keverem össze az avon hidratáló arckrémével, de röviden és tömören: ő az én kis csodaszerem..

Vivienlilla
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 26.

Csodaszérum. :) 29 éves vagyok, de 10 éve megvan a homlokomon a haragos ráncom, 30. szülinapomra botoxot terveztem, de már nem szükséges. 5 napja, minden este megtisztított arcra viszem fel a szérumot és a ráncaimnak annyi. Sosem gondoltam volna, hogy van olyan megfizethető áru termék, ami ilyen hatással bír. A bőröm puhább, jó pár évet "fiatalodtam". Csak ajánlani tudom.

dali
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. augusztus 26.

Gyűlöltem, rettenetes. Inkább kenek fel alcohol denat.-os cuccokat egész életemben, mint egyszer ezt. Minden nedvességet kiszívott a bőrömből, ragacsos-filmes réteget hagy maga után, büdös, keserű ízű, és nem lehet utána egyből hidratálni, hiszen víz hatására bomlik a hatóanyag. Legrosszabb ellenségemnek sem kívánom, hogy használnia kelljen.

keettee
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2017. augusztus 26.

Mostanában nagyon száraz a bőröm. Eddig a rózsásat használtam, most hogy elfogyott kipróbáltam őt is. Hasonló árért (1100 Ft) nagyobb mennyiséget kapunk és csodás összképet ad, puha, bársonyos a bőröm utána. Alapozó alá is használom, kiválóan teljesít. Tuti újravevős.
Megjegyzés : a fent említett 50ml helyett 25ml

Jucccc
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 25.

Sajnos ő nem vált be. Elhasználtam egy tubussal, de nem tudnék semmilyen pozitív hatásról beszámolni, viszont az én szememet is rendesen csípte.

Jucccc

Ő azok közé tartozik, akik bizonyítottak nekem. Már pár alkalom után hosszabbak a pilláim, és talán sűrűbbek is. Van egy szempilla spirálom, ami rendre mindig letöri az összes szempillámat, de ő rövid idő után orvosolja ezt. Már négyet vettem, nálam egyetlen probléma mindig kijön: a szemem alatt, a pillák tövénél reggelre sokszor egy kis pukli keletkezett, amolyan kisebb gyulladás-féle. Nem fájt, de ott volt egy pici dudor. Mivel a hatásával amúgy elégedett voltam, ezért megpróbáltam nappal használni, hátha akkor nem jön elő ez a probléma. Végül úgy vált be, ha szempilla spirál alá, egyfajta alapozó rétegként használom, ekkor nem okoz semmilyen elváltozást, és így is növeszti a szempillákat. 4,5 lenne a korrekt értékelés emiatt a kis kellemetlenség miatt, de mivel hatásos, megkapja az öt csillagot.

ohvss
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 25.

Illat az van, de hatas nem nagyon. A nagyon szaraz boromre kerestem olajat a dm-ben. Mivel ez volt az egyeduli a polcon gondoltam hmmmm ez jo lehet, mar sokan felszedtek. Aha, gut, egy fel napig zsiros lesz tole az arcod es ez a fake rozsa illatt nagyon kiakasztott :)) neha Bulgariaban ereztem magam a hasznalata kozben..