KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

HN15
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2015. február 21.

Én is akciósan rendeltem,bár nekem sajnos tőből eltört,de még szoktam néha használni:)

GirlNextDoor
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. február 21.

Nekem bejött. Kb egy hónapja használom, reggel és este is, szeretem, hogy puha és bársonyos lesz tőle a bőröm. Az illata is megfelel, és nekem nem fogy olyan gyorsan sem, picike is elég belőle, pedig a nyakamra is kenem. Amikor egy hete kenegettem rendszeresen, a húgom megjegyezte, hogy milyen szép a bőröm, nekem is feltűnt a változás, sokat segített a tág pórusaimnak. Nem mondom azt, hogy nincsen ennél jobb, de az árkategóriájában tuti befutó.

GirlNextDoor

A párom arca sajnos hajlamos a pattanásokra, és ráadásul csúnya hegek is maradnak néha utána. Kérte, hogy szerezzek be neki valamit, ami segít, és ezt vettem meg. Nagyon bevált! Láthatóan sokkal kevesebb a rút piros bumszli az arcán, és a régebbi egyenetlenségek is eltűnőben vannak. Nagyon boldog vagyok, hogy ilyen jól működött, szegény sokat szenvedett emiatt, és most sokkal több az önbizalma. Én is használom néha, amikor feltűnik egy pörsenés, plusz eltüntettem vele egy-két régi heget is. Szuper cucc, nekünk nagyon-nagyon bevált!

Cu2tka-baba
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. február 20.

update: tegnap este vettem észre hogy nem igazán jön belőle... mivel kb semmit nem tudtam kipréselni szétszedtem a tetejét, és kiderült hogy kikristályosodott és a szemcsék eltömték a szűrős részt az adagolónál. Tovább mentem, mert akkor már mért ne... és hogy fülpucolóval próbáltam kihorgászni a lötyit, észrevettem, hogy az egész tele van szemcsékkel... nálam itt írta le magát, kb a 3/4 e megvan még de nem igazán tudom használni. Még nem tudom mi legyen vele, mert így nem sok hasznát veszem:/ többet nem veszem meg...

Nem rossz. Nekem segít eltüntetni a pattanásokat, de az új csomagolása katasztrófa:S alig tudom kipréselni belőle a lötyit:( A teljes árat azért sokallnám érte..

Balea Vital Ápoló Koncentrátum
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2015. február 20.

Nem rossz termék, tavaly nyár óta a bőröm valamiért nem bírja a szilikont, 1-1 alkalommal nem lázad ellene, de 2-3 nap folyamatos használat kiüti, úgyhogy nagyon kerestem valami olyan szérum-szerű dolgot éjszakára amiben nincs szilikon, így találtam rá erre a kapszulára. Heti 2-3 alkalommal használtam, nagyon látványos hatást nem tapasztaltam, de hosszú távú hatáshoz nem is elég az az idő amíg én használtam. Az azonnali hatása jó volt, hidratált, simított reggelre, nem okozott irritációt, pattanást, vagy bármi egyéb problémát. Végül nem vettem újra, mert találtam más szérumot ami nagyon bevált, de ettől függetlenül szerintem jó termék, bár nem túl gazdaságos napi használat mellett, igazán csomagolhatnák 15 vagy 30 ml pumpás flakonba, gondolom akkor nem lenne ilyen magas a milliliterenkénti ára sem.

zsofia93
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2015. február 20.

Na hát az arcom az úgy néz ki, hogy két oldalon tele van nagy gyulladt, néha kinyomható pattanásokkal. Amikor sikerül kinyomnom egyet, akkor az kb hónapokig gyógyul...nem tudom miért, de nekem ilyen "selejt" bőröm van, hogy az arcomon a pattanás utáni sebek nagyon nehezen gyógyulnak. Szóval nem rég úgy nézett ki az arcom, hogy amiket ki tudtam nyomni azok után nagy varas, puklis sebek voltak és arcmosás közben éreztem igazán, hogy totál érdes a bőröm. Megrendeltem ezt a kis krémet és láss csodát, teljesen kisimult az arcom!! :) de úgy higgyétek el, hogy TELJESEN! A gyulladásokat is kicsit lehúzta, de nem teljesen, de erről nem tehet ez a krém, mivel a hormonális pattanásokon csak belsőleg segíthetünk...de mégis ért valamit, szóval, nálam már ezért, hogy így kisimította az arcom 5***!!! :)

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

SzandrASD
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. február 19.

Évek óta egy pici tubust használok (mondjuk ez annak is köszönhető,hogy nem vagyok egy pattanásos típus...csoda,ha 1x ki jön rajtam 1). Nagyon szuperül leszárítja a patit és a gyulladást/pirosságot megszünteti. Csak ajánlani tudom! :)

kontrakcio
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. február 19.

Szerettem volna egy C vitaminos szérumot, de olyat, aminek a többi összetevője is szép (tehát nincs benne alkohol és illatanyag pl), ez pedig nem is olyan könnyű. A PC szérumok nem rosszak, de nem lettek a kedvenceim, és nem is szeretek reggelente egy réteg tömény szilikont magamra kenni. Aztán megtaláltam ezt és megörültem, mert kategóriájában még csak nem is drága, úgyhogy megrendeltem.
Nos, hát nem rossz, bár őszintén szólva különösebb hatását egyelőre nem látom. Persze egyrészt úgyis hosszútávon érnek ezek valamit, másrészt meg használok én már annyi mindent, hogy ki tudja mit minek kéne tulajdonítani. :D Mindenesetre nem irritálja a bőröm, és elhiszem, hogy jót teszek vele neki. Az egyetlen ami picit zavaró, hogy ragacsos érzést hagy maga után, persze úgyis rákeni az ember a hidratálókrémet, de na, akkor sem túl kellemes.

kontrakcio

Elhasználtam ebből egy deluxe mintát, nemrég pedig belekezdtem a nagy kiszerelésbe (karácsonyi ajándék volt, egyébként nem hiszem, hogy megvenném ennyiért). Én ilyesmit nem mondanék, hogy "kivasalja az arcom" másnapra, szerintem kicsit túlzás is ilyet várni egy krémtől. Az apró ráncaim nem tűntek el, az lehet, hogy valamennyit halványodtak, nehéz az ilyesmit felmérni, de az tény, hogy a használat utáni reggelen szép szokott lenni a bőröm. Én hiszek a retinolban, meg érzem is hogy jólesik a bőrömnek, hosszútávon csak meglesz az eredménye. :)
Az én bőröm egész jól bírja a retinolt, de azért minden nap nem merem/tudom használni, a bőröm állapotától függően heti 1-3szor szoktam, ha épp érzékenyebb akkor inkább hanyagolom. Általában úgy használom, hogy egy kis adag hidratáló krémbe keverem, könnyebb is így eloszlatni, meg így szemkörnyékre is merem kenni.

KlaudiaZs
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. február 19.

Általában bizonyos időközönként annyira kétségbeesek, hogy elmegyek bőrgyógyászhoz az arcbőrömmel kapcsolatban. Zsíros, de valahol száraz, tele mitesszerrel és pattanással, itt-ott pirosodással. Legutóbb, lassan egy éve már, a bőrgyógyász ezt írta fel nekem, és el is kezdtem használni, kétnaponta egyszer, de annyira szárított, hogy közel másfél hét, 4-5 használat után abbahagytam, nem érte meg. Tegnap találtam meg nagytakarítás közben, és mivel továbbra se szép a bőröm, semmit nem találtam, ami tényleg használt volna, így mondom adok neki még egy esélyt. Öt napja használom, minden este nagyon vékonyan, és szörnyen óvatosan, hogy még csak ne is kerüljön az érzékenyebb területekre ahol tavaly borzasztóan kikezdte. Egyelőre nem szárítja, kezelem mással is mellette, úgyanúgy nem akarok járni, mint elsőre, talán még kicsit szebb is ott, ahol nagyon pattanásos volt, majd update-elek, hogy alakul.

Update: két hete használom úgy, hogy ha azt veszem észre, hogy nagyon szárítaná, akkor tartok 1 nap szünetet és mindig csak éjszakára kenem fel és reggel alaposan utánahidratálok. Szárad a bőröm, igen, de nem olyan vészes, és nem viszket meg fáj, mint tavaly első próbálkozásra. Új pattanás ez alatt a két hét alatt alig jelent meg, és úgy összességében elmondhatom, hogy szebbnek néz ki az arcom. Mitesszerek maradtak, pirosság is, de 2 héttől még nem várok csodát. Meglátjuk később hogyan változik.

Update2: abbahagytam a használatát, mert igazából semmit nem használ, csak szárít fölösleges mértékben, néha úgy kikezdi az orrom tövét és a szememet, hogy alig lehet kibírni, pedig csak esténként kentem be az arcom. Ugyanannyi pattanásom volt mint előtte, mikor kevesebb, mikor több, teljesen független attól, hogy ezt használtam-e vagy se. Lehet valakinek beválik, de én másfél hónapot adtam neki, ennyi idő alatt vártam volna, hogy minimális mértékben is, de hat. Hát nem így lett.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes