Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

• Paula's Choice Resist Ultra-Light
    Krémek Krémje Pandácska   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 25-34

Hatásáról majd évek múlva írok :) Állaga tökéletes, nagyon gyorsan beszívja a bőröm, nincs utána zsíros érzet, se ragadás. Mivel hiszek benne, hogy a hatása is megfelelő, így biztos nem váltom le másra! Nem lesz tőle sárga a bőröm!

Update: Még mindig töretlenül imádom, ebben a hónapban fog elfogyni, így ez a 30 ml elég volt 6-7 hónapig. Reggel használom és azért nem spórolok vele. Már 1 hónapja megrendeltem az utánpótlást, hogy biztosan kéznél legyen, amikor kiürül a varázs tubus. Irritációt sosem okozott még szemkörnyéken se, viszont úgy vettem észre, hogy kifejezetten jó hatással van a pattanásokra. Szerintem tökéletes választás kombinált/zsíros bőrre!!! Csak ajánlani tudom!
    Update2: Most fogom megrendelni a 3. tubusomat, de még van a másodikban is kb. bő 1 hónapnyi adag. Átlag 6 hónap 1 tubus, ami szerintem nem rossz arány, jól bírja. Töretlenül imádom, mert tényleg erős gyulladáscsökkentő hatása van, ezért nem is cserélném le. A legjobb reggeli szérum, imádom az állagát is, hogy tökéletesen beleolvad a bőrbe, nincs bosszantó fényesség vagy ragacsosság. Pattanásaim már szinte nincsenek is, amióta Paula termékeit használom. Előtte se volt sok, de most ezen a téren egy szavam se lehet. Biztos vagyok benne, hogy főként ennek a szérumnak és a BHA krémnek köszönhetem.

• Garnier Dark Spot Corrector
    Krémek Krémje rekag   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 35-44

Glamour napokon vettem meg féláron ezt a krémet. Én éjszakára használom, mert reggel nem tudok 30 percet várni arra, hogy rákenhessem a hidratáló krémemet + a BB krémet. Nagyon szép bőrképet ad, valahogy sokkal puhább és láthatóan, érezhetően kisimultabb a bőröm. DE! Az államra nem tudom használni, mert ott azonnal pattanásokat okoz. Az utóbbi időben az orrom vonaláig kenegettem csak és így működik. Sajnálom, mert pont az államon lenne szükség heghalványításra. Illata, állaga, kiszerelése 5-ös, hatása 4-as a fent leírtak miatt.

• BRTC C-10 Vitamin Ampulla
    Krémmániás Soly77   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 35-44

A Suiskin hámlasztójával használtam együtt, ezt reggel a hámlasztót este! Az utóbbit nem minden nap, de ezt már csak az illata miatt is szerettem reggel használni! Nem hagyott ragacsos érzést, az illata fincsi tényleg citrusos! hát az elején nem hittem a szememnek de a végére megúnta? a bőröm és nem produkálta már az elején felfedezett hatást! Meggyőzött de nem annyira hogy most azonnal újra vegyem, tele van a piac jobbnál jobb szérumokkal... szétnézek!

• CV Cadea Vera Pórustisztító Tapasz
    Krémek Krémje mrs.criss   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

update:MINDEN PÉNZT MEGÉR!!
    végre rájöttem hogyan is muzsikál szépen!!
    kb úgy érzem magam,mint aki feltaláltra a kereket :D
    tehát szokásos bőrtisztítás (radír nem!!)
    nagyon bevizezem az orrom (kezem nagyon szárazra törlöm)
    felhelyezem a tapaszt
    és várok 20-22 percet
    nagyon nagyon sokat kiszedett, pedig én radírozok,pakolások napi 2x arctisztítás
    nem akartam elhinni h ennyi van a bőrömben ....
    így tökéletesen működik
    felteszek egy pórusösszehúzót és kész
    rájöttem h idáig az volt a baj hogy
    1.nem hagytam elég ideig fenn (max 10 percig)
    2.miután felhelyeztem még1x bevizeztem a tapasz külsejét (ne kérdezzétek mért, 1x régen úgy jobban tapadt és megszoktam)

ugyanezt tapasztaltam én is...1x kiszed 1 csomót (akkor is csak mondjuk 1 bizonyos területről) most legutóbbi 2-3 alkalommal összesen ha 3 db-t kiszedett.nem veszem újra!

• Vichy Normaderm Hyaluspot Célzott
    Krémkedvelő Vénuszakadémai   Bőrtípus: Kombinált

Vettem a rendes még a régi normaderm helyett, mert azt is módosítgatják meg ránctalanítót raknak bele meg kutyafülét.
    Csalódás nekem is. Sajnos nem azt csinálja, hogy összehúzza a gyulladásból eredő aknét, vagy zsíros pattanást. Nekem lefojtotta. Azaz nem hagyta "megérni", hanem mélyebb rétegbe tolta és ezért ott a bőröm puklis és kinyomhatatlan!
    Azért egy csillag mert nulla csillagot nem lehet adni.

• Oriflame Love Nature Stiftes
    Krémek Krémje nagy.nikike   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Már régóta meg szerettem volna venni most pedig, hogy akciós volt le is csaptam rá. A zöld részét még nem igazán próbáltam, de a barna részével meg vagyok elégedve szépen fed könnyen eldolgozható. Remélem a zöld része is jó lesz, és szépen kezeli majd a pattanásokat, ahogyan azt igéri.

• Dermafil Arcszesz
    Krémmániás riskababa   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Nagyon jól tisztít, hűsít, tényleg érezni hogy dolgozik!!! Szuper cucc és olcsó is! :)

• Avon Clearskin Pattanás Elleni
    Krémek Krémje orsipanka   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Extrém terhelés (24 órás sportversenyek) és egész napos izzadás - mosakodásra ritkán van lehetőség - után mindig tele van az arcom (akár 100 db) pattanásszerű kiütéssel. A teljes arcomat be szoktam kenni, tényleg csökkenti a gyulladást és a pirosságot, ha este bekenem magam másnap már emberek közé tudok menni.

• Bioderma Sébium Szérum
    Krémmániás Rure90   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Nem vettem meg a krémet, de kaptam belőle kb. 5 termékmintát, ami úgy 10 napra volt elegendő. Hatni nem hatott, de elkezdett a 4. nap viszketni tőle az egész arcom, ami nem múlt el, csak miután abbahagytam a használatát.

• Differin 1 Mg/G Gél

Nekem nem vált be, ráadásul a bőrgyógyász azt mondta, hogy mehetek vele napra, csak ne napoztassam. Hát, nem napoztattam, alig voltam a napon, még is az egész arcom begyulladt, égett, vörös volt. Kb. 1 hét volt, mire sikerült kikúrálnom magam. A pattanásokon semmit nem segített, még csak nem is halványította.