KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

Vizililiom
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 7.

Szerettem, mert könnyen beszívódott a bőrömbe, nem maradt utána zsíros, sőt szépen mattította. A kiszerelése miatt vonok le egy pontot, mert az katasztrófa. Kb. a felénél tarthattam, amikor kezdett összeesni a tubus, és egyre nehezebb volt belőle kinyerni a krémet. A legvégén kettévágtam, és még 4-5 napra elegendő termék volt benne...

rogaeni
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. április 7.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. április 7.

Egy-két nap használat után elkezdte durván eltomiteni a pórusaimat, viasz-szerű kis pöttyöcskek formájában ült ki a krém az arcomra.

frankeszti
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 6.

Sajnos nálam nem működött. Azt vártam volna, hogy frissít és könnyen beszívódik majd, ehelyett csak egy zsíros réteg maradt a bőröm felszínén. Ha fel is kenem, negyed órán belül muszáj lemosnom. Két pontot azért kap, mert különösebb problémát nem okozott szerencsére, próbáltam már rosszabbat is.

igob
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 6.

Sajnos nekem is nagy csalódás, főleg, hogy a Perfecteur SPF30 nagyon bevált. Azt hittem, ezzel majd plusz felturbózom a bőröm, de olyan, mintha kb semmit sem kennék az arcomra.. csak egy kettes, a hűsítő és végülis kellemes felvitel miatt, de ennyi.

DobreiA
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 6.

Pompom Virágvizes Mentazseléje fölé vittem az arcomra olyan 4-5 cseppnyit ... Másnap reggelre olyan pihe-puha bőrt varázsol, akár egy babának! Viszont... jó tanács: ha reggel sietsz, de hidratált babapopsi bőrt szeretnél, mindenképp este, lefekvés előtt vidd fel a szérumot az arcodra, mert nem szívja be egyből a bőr, mondjuk a maradékot egy vizes kis vattapamaccsal egész könnyen le lehet mosni :)

egetoerika
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. április 6.

Olajokkal (én tettem bele jojoba, mandula, argán, és ligetszépe olajat - mindegyikből pár cseppet) felturbózva tökéletes a nyári melegben. Hatóanyagai jók, fiataloknak is ajánlom prevenciós kezelésnek.

allimezs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. április 6.

El vagyok ájulva konkrétan! Nagyon el voltam keseredve, mert 3 hete sajnos szétnyomkodtam az arcom oldalsó részét, valószínűleg a rimmel alapozómnak és/vagy az arcgyantának "köszönhetően" rengeteg mitesszer jelent meg egyik napról a másikra. Szinte mindegyiknek a nyoma meglátszott, a bőröm is elvékonyodhatott, pedig eddig nem voltak foltjaim. Iszonyúan zavart, elkezdtem akneroxiddal és neogranormonnal kenni. A 3 hét alatt csak nagyon picit lettek halványabbak a foltok, alapozó nélkül nem mutatkoztam sehol. Totál kikészültem az egésztől. Majd eszembe jutott, hogy régebben olvastam itt a krémmánia blogján a cica termékekről. Gondoltam, ennél rosszabb úgysem lehet, kipróbálok egyet. A választásom a vélemények alapján erre a cicára esett. Reggel bekentem a foltokat és már estére (!!) teljesen elhalványultak, alig látszanak már!! Sírok a megkönnyebbüléstől! Hihetetlen ez a krém!

tara95
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 6.

Fantasztikus, nem tudok rá mást mondani. Éjszakára fel, nem jön le, nem ragad, könnyű eltávolítani még a nagyobb gyulladással is max 2 nap alatt megbirkózik. Ki ne vonják...

Nem tettem hozzá, hogy ha már kicsit megpiszkáltátok a gyulladt pattit, akkor a legjobb. Ugyanis az ÖSSZES gennyet kiszívja. Undin hangzik, de látni a tapaszon a fehéres rondaságot. Így működik a legjobban, felesleges sztem csak simán rárakni, nem hat nekem úgy kb semmit.

annama
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 6.

3 hónapja használom az esti arctisztítás után. Szeretem, mert a tisztítás után a szegényke-kinézetű, szárazra tisztított bőrömet azonnal életre kelti, gyorsan beszívódik, nem marad utána semmilyen ragacsos érzés, hanem pont olyan lesz a bőröm érintése, mint amit várnék, ha megérintek egy egészséges, fiatal arcbőrt. Puha, ruganyos, sima, nem száraz és nem is ragacsos.

ZiAn
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 6.

Minta alapján írom én is csatlakozom az előttem szólókhoz, nem éreztem/láttam semmilyen hatást a ragacsosságon kívűl.