KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

zsemii
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 5.

Én is a KM boxon keresztül jutottam hozzá. Valószínűleg nem az én korosztályomnak és bőrtípusomnak való, így érdemben nem tudok róla nyilatkozni, tehát nem is pontozom le.
Hatását nem láttam, mivel nincsenek ráncaim még.
Viszont az állaga és illata jó volt, hamar beszívódott. Összetevőlista szintén megfelelő.

Sheilagold
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 5.

Ebayről szereztem 200ftért. Elég sok miteszer tapaszt próbáltam már de egyik sem csinált semmit, de cukinak tűnt ezért gondoltam ennyit megér. Nagyon meglepett, mert nagyon sokat leszedett a második tapasz. Igaz, fürdés után voltam, nem tudom ez hozzájárult e ahhoz hogy ilyen hatékony legyen.
Viszont azt is muszáj megemlítenem, hogy az elso és harmadik tapasz egy kicsit kellemetlen volt az érzékeny bőrömnek. Nem okozott pirosodást, nem viszketett csak nem volt annyira kellemes érzés.
Ha továbbra is ennyiért lehet megszerezni biztos hogy veszek máskor is gyors orr tisztításra, nekem nagyon tetszett az eredmény.

zsemii

Egy rendeléshez kaptam mintaként, amelyet 4 alkalommal tudtam felhasználni. Az állaga valóban elég folyékony és gazdag, de szerintem ezzel nincsen probléma. Legalább nagyon keveset kell felvinni az arcra :D Valszeg egy 60 ml-es kiszerelés fél évig is elég lehet, ami az árát tekintve nagyon jó.
Szerintem meg fogom rendelni.

errita077
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. július 5.

érdekes,a magas glicerin és alcohol tartalma ellenére tökéletes volt az erősen vízhiányos bőrömnek.De mivel a glicerin hosszú távon száritja a bőrt,ezért inkább elhagytam.De zsíros arcbőrre biztosan hosszútávú kapcsolat születhet.

Macsek23
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. július 4.

Végre egy önbarnító minimális káros anyaggal! Nagyon örülök neki, bevált. Végre nincs hullasápadt arcom a sok fehérítés, hámlasztás no és a fizikai fényvédő miatt. Ez kiválóan ellensúlyozza. Végre van szinem, ugyanis egyik bb, cc, alapozó se jó nekem nyárra, úgyis leizzadom a fejemről. 😐 Nekem nem jön le vattakoronggal...nem is értem. Heti 2x használom és lőn szín. Az illata nem a legjobb, de minden nem lehet tökéletes. Marad a rutinban.

Bellatrix
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2017. július 4.

A Mad Hippie face cream -mel használom együtt éjszakára...,szeretem a Mad Hippie termékeket ,szép összetevők ,aktív hatóanyagok...Egyáltalán nem okozott irritációt,nem hámlottam tőle.

petoandika
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 4.

Sosem gondoltam volna, hogy egy egyszerű kis termék ilyen nagy változásokra képes. Nálam eddig nagyon bevált, már használom pár hete. A bőrtípusom: nyáron inkább zsíros, télen inkább száraz, hajlamos pattanásokra és aknéra, tág pórusok egy-egy részen, és a pattanásaim gyakran hormonálisak, szóval eddig nem nagyon vált be rájuk semmi. De úgy vettem észre, ez a termék egész jól ráncba szedi a kialakuló pattanásokat. Nem azt mondom, hogy babaposi arcom lett, viszont kevesebb pattanásom. Nyáron jobban izzad az arcom és emiatt több pattanás alakul ki, viszont ez a termék képes lecsökkenteni és szabályozni. Nagyon örülök, hogy megvettem, remélem nem unja meg a bőröm és továbbra is hű társam marad. (A változást szinte azért tudom biztosra mondani, hogy ő okozta, mert a többi termék amit mellette használtam, ugyanaz volt, mint eddig - arclemosó, tonik, arckrém). Akinek zsírosodásra hajlamos bőre van, szerintem egy próbát mindenképpen megér. :)

Bellatrix

Az első aki kozmetikai összetevőként elkezdte használni az alpha lipoic acid-ot (ALA ) az Dr Perricone volt,én azóta használok ALA -t tartalmzó krémeket ,szérumokat rendszeresen. Őszintén szólva ez a legrosszabb formula amit eddig használtam! Nem akar felszívódni,max a párnámon, azt a hűha hatást nem látom mint más termékeknél,hiába az 5% (sokkal hatásosabb más antioxidánsokkal együtt, pl: c-vitamin, DMAE ,A vit. ,látványos az eredmény. Egyébként nehezen hiszem el hogy magában a liposav " feltölti" a ráncokat,nem keramid v,. hialuron sav,nincs vízmegkötő hatása! Szóval ,erős gyulladáscsökkentő ,antioxidáns, halványítja a foltokat stb.. Megkérdeztem a céget hogy milyen propaneidolt használnak ,mert 2 féle van,szintetikus és amit kukoricából nyernek ,erjesztéssel. A jó hír hogy növényi eredetű propadeinolt használnak, de utána néztem hogy GMO kukoricát használnak a nagyon olcsó előállítási költség miatt. Ehasználom de nem fogom újravenni.

Gerrardfan
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2017. július 4.

A teafaolaj egy csodaszer. Pattanásokra szuper, gyulladáscsökkentő és fertőtlenítő. Kicsit drágának találom de mire van a pontgyűjtő kártya ha nem erre... Én általában csak helyi "tűzoltásra" használom, ha éppen van vmi előjön a bőrömön, így eléggé sokáig kitart.

kolbyzs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. július 4.

Ajándékba kaptam ezt a krémet, és imádom!
Pár csepp alapozót belekeverve nem is kell más egész nap. Nem zsíros, nem fénylik tőle a bőröm.
Az ára sajnos tényleg rettenetes...