KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

eeraa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. március 29.

Nehezen vagy egyáltalán nem szívódik be, semmiféle pozitív hatását nem érzékeltem.

szabinka90
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. március 29.

Az első üveggel úgy használtam el, hogy ez maga a CSODA, hihetetlenül szép lett tőle a bőröm (magához képest) minden nap használtam. És valószínűleg itt követtem el a hibát, ugyanis egyszercsak egyik napról a másikra nekem is megjelentek a mások által már említett piros kis dudorok + iszonyú bőrszárazság. Innentől már visszafogtam magam, próbáltam csak 2 naponta, de volt, hogy így is előjöttek :( Nem szeretném kivenni az arcápolóim közül, mert pattanásokra nekem tényleg csoda, de egy héten egyszer fogom csak használni maximum. Nem ennyire érzékeny, de zsíros bőrűeknek szuper lesz!

kitti002
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. március 29.

Hibátlan! Nagyon szeretem. Pillanatok alatt beszívódik, nem pattogok ki tőle és az érzékeny bőrömet sem bántja. A vízhiány ellen is nagyon jó ellenszer.

tara95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. március 29.

Még mindig csodaszer a hialuronsav a vízhiányra. Nedves bőrre kenem fel rétegezős rutinban, nagyon kevés elég belőle. Azonnali a hatása, szinte kicsattanóan sima, feszes bőr. Ma voltam fényterápián és annak ellenére, hogy a menses miatt csupa piros pötty vagyok, nagyon sok dicséretet kaptam az arcomra. Egyébként színtelen, szagtalan gél. Számomra egy kicsit drága, a hada labo premium tonerét fogom megvenni helyette, de egyértelműen ötös.

rayeri
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. március 29.

Nekem működik. 5 hetes mindennapos használat mellet dúsított és hosszabbított is. Ha kifestem a szempilláimat akkor látszik igazán az eredmény. Figyelek rá, hogy ez a viaszos-krémes cucc jó vastagon befedje a pillákat, vagy ötször átmegyek vele rajtuk. Egyébként borzasztó érzékeny a szemem, de ez egyáltalán nem irritálja. Nem csodaszer de megvettem a második tubussal, ez mindent elmond.

fashionlinehungary
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. március 29.

A szilikon tartalmú primer után ez volt a második The Ordinary termékem. Rengeteget olvastam előtte róla, szakvéleményeket, illetve bloggerek tesztjeit is. Nekem nagyon-nagyon bevált. A kozmetikusom szerint semmi gond a bőrömmel, de azért nyilván én nem így gondolom. Sok mitesszer orr tövében, állon, apró pigmentfoltok, karikás szem reggel...gyulladt pattanásaim valóban nincsenek. Így hát minden este elkezdtem használni ezt a szérumot és pár nap után láttam a változást. Egységesebb volt a bőrképem, reggel mikor arcot mostam éreztem, hogy nem is teljesen tudta beszívni éjszaka, azóta még kevesebbet használok belőle. Most 1,5 hónapja tartozik a rutinomba, most mintha stagnálna a hatása, de kenem tovább, nagyon hiszek benne.

eeraa

Első szérum amit kipróbáltam és teljesen pozitív élmény. Nem irritál, az apró száraz ráncokat már 1-2 alkalom után elsöpörte. Az állaga nekem nagyon bejött, kellemes, gyorsan beszívódik a bőrmbe. Kicsit én is féltem tőle mert nagyon kevésnek tűnt az árához képest de tényleg elég keveset használni belőle ezért az utazó méret is meglepően sokáig eltart.

snoemi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. március 29.

A kozmetikusom használja a Babor termékeket és tőle kértem tanácsot, hogy milyen Babor termékekkel kezeljem arcomat. Többek között ezt ajánlotta.
Szeretem, mert feltölt, hamar felszívódik és kellemes érzetű utána az arcbőröm. Biztosan rendelni fogok még belőle. :)

Reni666
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. március 29.

szép arcot varázsol hidratál
alapozoval is kompatibilis .kisimit .
tenyleg jo ám egy hét folyamatos használat után
sajnos nagyon kiszáritsa a böröm ...sajnalom kidobni ....es meg félig van az üveg ..

pollynora
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. március 29.

Hát. Nos. Én kb 3 hete használom ezt a cuccost esténként, és így a téli időben (igen, máárcius végén írom ezt) okés. Nekem mondjuk nyáron olyan az arcom, mint egy diszkógömb, szóval ha már melegebb, napsütésesebb lesz az idő tudok róla érdemben nyilatkozni, de most még megvagyok vele, semmi különös. A napi 1x használat viszont tuti nem lesz elég, ha tényleg mattítani szeretném a bőröm vele...rosszat nem tett, viszont az mindenképp pozitívum, hogy ha netalántán kijön egy patti, akkor ha pici inkább hozzá se nyúlok, mert 1-2 nap alatt teljesen elmúlasztja, vagy ha muszáj piszkálnom, akkor is extragyorsan meggyógyul. Úgyhogy ha másért nem, ezért mindenképp megéri :)