KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

eperturmix
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 1.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 1.

Úgy látszik én vagyok itt a fény az éjszakában,hát nekem nagyon tetszik!!😃Ez az állag...kicsit a takony és méz keveréke,szerintem nagy muri.Bár pont emiatt igaz ami igaz,macerásabb felkenni,lemosni.Nekem az illata is teljesen jó,lightos,de jó.
A hatása viszont egész meglepő,nem vártam el ennyi mindent,de tök jól lemattított,szép sima,rugalmas lett az arcom,puha,úgy éreztem mintha feltöltött volna energiával,nagyon jól esett,és kitartott másnap is.Tuti veszek még!!

gyulzsuzsi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 1.

Körülbelül két hónapja használom, luxus érzetet kelt a pipetta, az illat, reggelre valóban egységesebbnek látom a bőröm. ( Néha nappalra is használom, ha tudom hogy nem megyek sehova)
Nem tartom nélkülözhetetlennek, de örülök hogy kipróbáltam. Az ára miatt nem adhatok maximumot.
Egy tipp: sok plázában minden hónapban van akciós nap amikor a ( pl. EL cuccokat árusító ) parfümériákhoz is beszerezhető kupon, érdemes megvárni, mert ilyen árnál már nem mindegy.

PoisonK
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. május 1.

Bár nem nekem lett kitalálva(életkor alapján) mégis minden nap használom amikor eszembe jut.Ez tényleg csodaszer kategória.Kellemesen el lehet kenni, nincs utána olyan fura érzése a bőrömnek hanem annyira felfrissül, mintha új lenne.Annyira imádom.Az ára sajnos elég magas bár ami igaz hogy ez tényleg azt teszi amit ígér, még johb is.És nem csak érzésre változik a bőröm hanem lehet is lántni, az arcom megszépül tőle.Hosszú távon is gondolom marad ez a hatás nem tudom mert van amikor havonta egyszer használom a ránctalanításáról sem tudom hogy milyen mert még nincsenek egyáltalán ráncaim.

csikosagi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 1.

Én imádom, a zöld része hatásos a pattanások ellen, leszárítja azokat, a korrektor rész pedig jól elfedi a zöld foltokat, azonban a termék nagyon kicsi, nagyon gyorsan fogy. CSak úgy érdemes megvenni, ha tudod, hogy csak ritkán fogod használni, különben nagyon hamar elfogy. Akciósan viszont tényleg megéri. Ez volt az eddigi leghatékonyabb pattanáskezelő, amit használtam.

pigglypig
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 1.

Mellkasomon jelentkeztek kiütések, gyulladt gócok, valószínűleg allergiás reakció miatt. 2 hete használom, napi 2x vékonyan kenve - a gyulladást levitte, már csak a hegek vannak, remélem azokkal is megbirkózik, mert jelenleg a világos bőrömön tiszta barna folt az egész mellkasom :( Jó lenne, ha nyáron nem kellene takargatnom magam a nagy hőségben. Tehát ezen a területen a krém egész szépen vizsgázott. Ajkakra is szuper.
VISZONT
Az arcomon a pattanás utáni hegekre is vittem fel belőle... hát ez nem volt túl jó döntés, ugyanis az én bőröm szörnyen reagált rá, merthogy nagyon durván komedó képző, tele lettem mitesszerrel olyan helyeken is, ahol eddigi életem során soha. Ráadásul szörnyen zsíros érzetet nyújt, szerintem akinek problémás/zsíros az arca, ide ne kenjen belőle. Emiatt le kell vonnom, amúgy jó kis krém.

SophieBalogh
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 1.

Nekem nagyon szépen bevált, egységesebb tőle az arcom színe, a tapintása simább. Sajna csak a 30 mlis volt belőle, de amint alkalmam nyílik rá újraveszem!

ritabokros
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 1.

Még csak egy hete használom, de valami csoda. Eltüntette a kis száraz foltokat az arcomról, egy csúnya pattanás utáni pirossággal két éjszaka alatt elbánt. A bőröm összképe is sokat javult, sokkal egészségesebben nézek ki mióta használom.

ritabokros

Én nem veszek észre túl nagy változást. A neten olvastam, hogy változtattak a formulán, és ezért magasabb a pH-ja néhánynak, mint kéne. Megnéztem, és az enyém is a problémás batchből van, szóval nem tudom, hogy amiatt nem működik nekem jól, mert nem elég alacsony a pH-ja, vagy azért, mert nekem kevés ez a százalék :/ Szerintem ha elfogy, kipróbálok egy AHA savas hámlasztót inkább.

Dorathea
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 1.

Nagyon szeretem használni, de azt egyelőre nem merném állítani, hogy csodaszer. Az ára miatt viszont ajánlom mindenkinek, aki ki szeretne próbálni egy SAP típusú C-vitamin szérumot, főleg mivel 5% van benne, ami már elegendő lehet h kifejtse jótékony hatását.
Tapasztalataim, alkalmazásom: hamar beszívódik, én 4-5 cseppet használok, könnyen eloszlatható, reggel és este is kenem, pattanásokat nem okoz, jól elvan a többi krémemmel. nem a rutin végén használom, hanem a közepén: essencia/lotion(minden ami folyik), ez a szérum, krémgél állagú termék, hidratáló.
Hatás: nos ezen rész miatt nem tudom azt mondani, hogy csodaszer, mert mostanság nem igazán vannak pattanásaim, illetve foltjaim, így én inkább megelőzésre használom. Viszont jelenleg úgy néz, h újraveszem ha majd elfogy.

kriszta0
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 1.

Nem bírom megállni, hogy ne írjak most azonnal, ilyen későn ( vagy korán?! 1:32) egy véleményezést. :D
Én nagyon nagy bajban vagyok minden féle nehezen beszívódó kenceficével, nem tudom megállni azt, hogy ne mossam le magamról rövid időn belül....
Először az éjszakaival kezdtem, este felkentem (ki gondolná...?! :D) kicsit nehezen issza be a bőröm, de ez legyen a legkevesebb. Nem azt a rossz olajos érzést kelti, hogy úristen' rohannom kell lemosni, hanem kellemes, ápoló érzetet. És kövezzetek meg, de az éjszakainál és a nappalinál is egyaránt éreztem azt, hogy dolgozik a bőrömön/bőrömben, nem csíp meg semmi ilyesmi, csak mintha megdolgoztatná a bőrömet, nem tudom leírni szavakkal az érzést.
Reggelre egy pici még mindig maradt az arcomon, de egy arclemosóval eltávolítható könnyedén. Lágy, puha tapintású arcbőr fogadott. Pedig mostanában elég száraz az arcbőröm..
Arctisztítás után izgatottan felkentem a nappali szérumot, ez már kicsivel jobban/hamarabb beszívódott a bőrömbe, nyomtalanul. Most este jutott eszembe, hogy hoppá, az éjszakai szérumot elfelejtettem felkenni, még szerencse, hogy nem győzött a lustaság és egy gyors arclemosás után, közelebbről megnéztem az arcomat a tükörben és szerintem dobtam volna egy hátast, ha nem lett volna a mosógép mögöttem. A szarkalábaim ELTŰNTEK!!! Esküszöm nektek, nincsenek ott.. (Elkezdtem hunyorogni, hogy így hátha körvonalazódnak a vonalai, de NEM!!) El sem hiszem, komolyan mondom. Hogy teljes legyen a kép, én szemüveges vagyok és nélküle eléggé vaksi, úgyhogy, ha nincs a közelemben a kukkerem, akkor nagyon rossz szokás, de hunyorgok. Sokat..Bár nem voltak olyan hú de nagyon mély szarkalábak, mégiscsak ott voltak. Idáig. Nem fűztem túlzottan nagy reményt a termékhez, max. annyit, hogy egy kicsit hidratálja a bőrömet, de ez egy hatalmas nagy pozitív csalódás volt. :)
1 ampulla legalább 3 alkalomra elég, 2 kenés után tartok a 3/4énél. (Mondjuk legelső felkenéskor kicsit túlzásba estem az adagokkal..)
100%, hogy újraveszem!! Meg persze mellé a az Express Lift-et, itteni vélemények alapján! (El sem tudom képzelni, hogy ha ez a termék ilyen csodát művelt, akkor az imént említett mikre lehet képes...)
Nem biztos, hogy mindenkinél kivált ilyen hatást, de szerintem aki megteheti, hogy kísérletezget, az mindenféleképp próbálja ki! Ennyi pénzért.... :)