KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

Aimet
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. március 22.

nem lett a kedvencem sajnos...olajos, nekem nem nagyon használ, nem szerettem meg

pmarcsi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. március 22.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Sajnos általában elég rossz állapotban van a bőröm (bár most megismertem egy számomra új termékcsaládot, ami talán megoldás a problémáimra, de nem akarom elkiabálni). Ilyenkor sok gyulladt, fájdalmas pattanás van főként az állam környékén. Este lefekvés előtt szoktam felvinni egy vattával, a már megtisztított bőrömre. Sokat segít. Nem mondom, hogy eltűnik másnapra a probléma, de csökkenti a pattanás méretét és elmúlik a pirosság is. Most járok az első flakon végén, és biztosan újra veszem! :)

Zsildom
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2015. március 22.

Nem pontozhatom le, mert nem próbálom ki. Soha. Senkit nem zavar az incijében a második helyen üvöltöző denaturált alkohol...

Krisz78
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2015. március 22.

2 db 7ml-es mintám van belőle, most kezdem a másodikat.
Vizes, zselészerű állaga van, nagyon könnyű eloszlatni, könnyen beszívódik és máris mehet rá a krém.
Reggelre kipihentebb az ábrázatom.
Annyit tud, mint a majdnem fele ennyibe kerülő Vichy Lifactiv Serum.
Maradok a Vichynél, jönnek a Glamour-napok :)

Zsildom

Mint halottnak a csók:(

Cu2tka-baba
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. március 21.

Sajnos én is kiütéses lettem tőle:( borzasztó pedig reménykedtem:/

Lauu
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. március 21.

AHA után használom hetente egyszer este, eddig egy deluxe minta fogyott el. Nagyon szeretem, reggelre szuper sima bőrrel ébredek, arctisztítás, hidratáló és mehet a smink. Nem tapasztaltam sem "morzsolódást", sem száraz foltokat. Abszolút pozitív a krém, az egyetlen probléma az ára, ai túl van azon a lélektani határon amit hajlandó vagyok kiadni egy heti egyszeri használatért.... így 4 csillag

ingyombingyom
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2015. március 21.

Szerintem ez az egyik legjobb termék a családból. Nem kell belőle sok és rögtön tisztább bőrképet eredményez. Felfrissül a bőröm tőle.
2 hónapja használom egy kicsit egyenletesebb lett a bőrszìnem is.
Bár ki tudja a család többi tagját is használom , lehet hogy ők is rátettek egy lapáttal.
Edidg mintát használtam, rendeltem rendes kiszerelést belőle.

ingyombingyom

Hát nekem az ég egyadta világon nem csinált semmit a bőrömmel! :-(
Biztos vastag a bőröm vagy rosszul használtam . Még csak nem is bizsergett. 2 hétig használtam , még adok neki 2 hetet aztán ha nem énekel akkor kuka.
Egyelőre jóindulatú 2 csillag az igényes csomagolásért.

zoknimajmocska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. március 20.

Először nagyon megijedtem, amikor megláttam, mert olyan kis pici :) Na, de annál jobb! Nekem teljesíti, amit ígér. Vagyis este lefekvés előtt pöttyözve bekenem a problémás részeket és reggelre bizony összehúzódnak. Szuper! Nagyon szeretem az Alora Naturát <3