KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

adite
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. január 27.

Hű, eléggé megoszlanak a vélemények. Nekem ez volt az első Nuxe termékem, most már 4 van, mert beleszerettem a márkába. Az üveg gyönyörű, és nekem még soha sem lett olajos, a kezembe öntöm, de nem fogdozom utána össze, leteszem, bekenem magam, és már száraz kézzel visszacsavarom a kupakot. Iszonyú gyorsan beszívódik, első pillanattól imádom az illatát - de ez biztos ízlés függő (a páromnak először "nagymamás" illat hatását keltette, 1 hét után meg már nyünnyögött, hogy "nuxe, nuxe, hadd érezzem az illatát", megszerette egy szóval :) ). Hajmosás előtt a hajba masszírozva tényleg csodákat tesz, miután megmostad-szárítottad a hajad, olyan puha lesz, mint még soha. Utólagos hajborzolásra is használom olykor az eddigi olajom helyett. A kézbőrömbe szoktam még masszírozni, ha nagyon kikezdi a hideg, testápoló krémbe is kevertem már, de nagyon szeretem, hogy simán az arcomra is kenhetem, pedig kombinált és nem száraz a bőröm. Pikk-pakk beszívja mindenhol, nem pattogok ki tőle, ellenben finom bársonyossá teszi a bőröm. Nekem bevált. Szárazolajból ilyen jót még nem teszteltem.

Makk Zsuzsó
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. január 27.

A hasamról leszedtek egy anyajegyet, és cserébe lett egy dupla akkora kidudorodó hegem. Mondta a kiváló sebész, hogy kenjem ezzel. Kentem is, amellett, hogy semmit sem ért, még iszonyúan viszkető, pici szúnyogcsípésszerű piros kiütéseket is okozott a hegen és körülötte az ép bőrön.
Egyébként az ilyen keloidos hegeket szteroidinjekcióval is le lehet lohasztani, valószínűleg azt fogom megcsináltatni.

rekag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2015. január 27.

Kicsit több mint egy hónapja használom, reggel és este is. Folyékony kissé vizes-géles állagú szérum, amit szinte azonnal beszippant a bőröm. 4 cseppet kap a bőröm belőle, 1-1 a két orcámra, 1 a homlokomra és 1 a nyakamra. Eddig az üveg kb. 1/5 fogyott el, vagyis napi 2x használva 5 hónapig elég lesz, 6500 Ft körül vettem (20% kedvezménnyel). A hatásáról: mivel használok mellette más szérumot is, így nem tudom, hogy melyiknek tulajdonítsam a fő hatást, de nagy a gyanúm, hogy a 3-féle szérum együtt javította a bőrömet. Reggel a c-vitaminos szérum után (itt kb. 15 percet tudok várni) a PC ultra-light antioxidáns szérumot használom, este (itt hagyok min. 30 percet neki és utána kenek minden mást) pedig az EL night repair szérumot. Szóval folthalványításban (régi pattanások foltjai) 1 hónap alatt is szemmel látható a változás, azokat a foltokat, melyekkel a bha és aha hámlasztók még nem tudtak megbirkózni, a c-vitamin látványosan halványította. A fakó, sápatag bőröm smink nélkül is üdébb és rózsásabb lett. Ránctalanításhoz ennyi idő nyílván kevés, ez hosszútávon fog majd kiderülni, bár én inkább a megelőzésben hiszek és erre szerintem ezek a szérumok tökéletesek. Az viszont biztos, hogy sokkal rugalmasabb és puhább, finomabb lett a bőröm. Amit még neki köszönhetek, hogy kevésbé olajos a homlokom, akármit használtam, akármilyen primert kentem az alapozó alá, a homlokom mindig csúnyán átfénylett, mióta ezt a szérumot használom, abszolút vállalhatóan fénylik, olajosodik a homlokom. Pattanást, gyulladást, egyéb irritációt nem okozott nálam (anno a Garnier c-vitaminos lotionja igen).
Azt még nem tudom, hogy ezt veszem-e újra vagy keresek magasabb c-vitamin tartalmú szérumot, mindenesetre én elégedett vagyok vele. Ha vki más c-vitaminos szérumon gondolkodik, akkor azt figyelje, hogy a 4 nagyágyú benne van-e a készítményben: c-vitamin (az inci elején), e-vitamin (stabil formában), hialuronsav (ennél fontos, hogy vizes bázisú legyen a szérum, különben nem tud hatni) és a ferulic sav (ez fokozza előbbiek hatását és segíti a felszívódást).

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Paula's Choice Resist Skin Transforming Multi-Correction Treatment With Azelaic Acid + BHA

Eduska
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. január 27.

Nagy nehezen elfogyott, több mint 3 hónapig bírta.
Azt kell megállapítanom, hogy egy nagy kalap sz@rt sem ért, a bőröm rondább, mint volt. Emlékszem, mikor elkezdtem használni egész szép volt a bőröm, csak itt-ott volt pár barna folt, azt szerettem volna eltüntetni, de nem sikerült. Most meg tele vagyok pattanással, sebekkel, hegekkel...mindez 11 ezer forintért..
Nem mondom, hogy ez okozta a pattanásokat, de, hogy semmit nem tett ellenük, az is biztos!

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

picur666
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. január 27.

Számomra vele volt az első olyan élményem, hogy zuhany után nem szándékozott az égtájak minden oldalára szétrepedni a bőröm használat után 5 perccel. Az első élmények így mindenképp kellemesek voltak.
Sajnos tényleg elég szilikonos, legalábbis én is ezt tapasztaltam, bevonja az arcot egy számomra érezhető nem épp kellemes, de elviselhető réteggel, ami nem is zavarna, viszont pár napos intenzív használat után látom, ahogy visszatérnek az apró ráncaim, tágulnak a pórusaim, a kipirosodással nem tud mit kezdeni, és lassan kezdenek előjönni az apró pattanások is.
Az illata engem személy szerint egyáltalán nem zavart, kellemes édeskésen friss volt számomra.
A pumpás kis adagolóját nagyon szeretem, és mivel én időszakosan használom, nekem nagyon sokáig kitart. Időszakosan pedig úgy értve használom, hogy ha nagyon mellélőttem egy arckrém választásával, akkor ő kerül elő átmeneti sos megoldásként, és addigis nem válik az arcom száraz bőrlemezek vándortáborává.

szilvi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. január 27.

Ajándékba kaptam, egy szettben volt 15 ml kiszerelésben. Az üvegecske gyönyörű, a szérum pedig finom illatú és opálosan rózsaszín árnyalatú. Könnyen felvihető, nem ragacsos tőle a bőr. Este használom, reggel kisimult arccal ébredek, ha a 4 hónapos lányom hagy aludni :))) Ránctalanító hatásról nem tudok véleményt mondani, mert szerencsére nincsenek ráncaim. Amit észrevettem, hogy szebb bőrképet eredményez.De ezt egy sokkal olcsóbbhidratáló krémnél is tapasztalom. Nem venném megmagamnak.

Mrs. Jackman
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2015. január 26.

Esténként használom, hidratáló alá, és annyira jó, hogy sírok, de komolyan. a bőröm feszesebb, rózsaszínű, a felülete hidratált, közelről is tök szép, komolyan ezt nézegetem, mert nem gondoltam volna. Korábban is használtam már arcolajat, és azok is hatottak, de ez valami fantasztikus.

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

kuruczfanni94
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. január 26.

Üdv!! Erzsi73 érdeklődnék hogy a tamanu olajat hol tudom megrendelni , mert nemtalálom :/

Flami
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2015. január 26.

Az én bőröm is szereti ezt a krémet. Sokkal simább reggelre. Az illata szerintem teljesen normális, semmi kellemetlent nem érzek rajta. Elhasználtam már egy kis kiszerelést és nemrég megvettem nagyban.

Krisz78
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2015. január 26.

Az itteni pozitív vélemények hatására megrendeltem és nem bántam meg.
Bár még csak 2 hete használom, de mintha már hatna..
Jojoba olajjal keverem össze és úgy kenem be a szemkörnyékemet.
Kipróbáltam a homlokomon is, de idegesít, hogy fénylik tőle.
Kipihentebb, feltöltöttebb a szemkörnyékem.IMÁDOM!
Abszolút újravevős!