HIRDETÉS

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

• Avon Planet Spa Japán Szaké és
    Krémkedvelő Dalmicica   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Nagy kedvenc volt. Illata isteni, puha lett az arcom, nem pattogtam ki tőle( ami ritka).Kár, hogy nem lehet már rendelni.

• Clinique Smart Custom-Repair Serum
    Krémek Krémje szeliger   Bőrtípus: Száraz   Korcsoport: 35-44

Nekem is csak mintám volt belőle. Naponta kétszer javasolják, de én csak este tudtam igazán kihasználni. Reggel nem vált be annyira, én úgy találtam, hogy az alapozóm nagyon csúszkál rajta, a homlokomon az egészen kicsi pórusok fölé is összegyűjtötte az alapozót, közelről nézve gyakorlatilag vállalhatatlan lett az eredmény. Két dudás egy csárdában nem fér meg, marad az alapozóm használatban, ez az elsőre ígéretesnek tűnő szérum pedig az üzletek polcain.

• Aromax Argánolaj
    Krémmániás sugarcane

Nekem tetszik a szaga.:)
    Elsőre persze én is meglepődtem rajta és zavart, de aztán valahogy megkedveltem, és amikor manapság kinyitom, örömmel szippantom be az illatát!
    Már nem arra emlékeztet, amire az első időkben.:)
    Viszont a hatásáról nem tudok ódákat zengeni. Egyszerűen nem issza be a bőröm, csak a teteje csicsog az olajtól.
    Csak bőrradír után alkalmazom, akkor jó.

• Balea Hidratáló Koncentrátum
    Krémek Krémje Kata791   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 35-44

2014. augusztus 18.
    Szeretlek is meg nem is...
    Szeretem, mert nagyon jól hidratál, isteni az állaga (de aki nem szereti a szilikonos állagot az nem fogja szeretni), sok jó dolog van benne, finom puha lesz tőle a bőr, primernek is nagyon jó.
    Nem szeretem a benne lévő illatanyag miatt (intenzív az illata, mondjuk nem tart sokáig, de nem is az illata zavar, hanem a tény, hogy illatanyag van benne, ráadásul az INCI közepén. Nem tudom mire vélni a benne lévő fényvédőt, a csomagoláson nincs is feltüntetve, hogy fényvédőt is tartalmaz. Az ára Baleához képest jó magas, 100,-Ft/kapszula, és mindennapos használatra javasolják, szóval bőven középkategóriás árban van (valahol neten olvastam, hogy a 7 kapszulában összesen 2,66 ml anyag van).
    A fentiek miatt 4 csillagot adok neki, de ettől függetlenül nagyon szeretem használni. Ha nem okoz semmi disznóságot hosszabb távon akkor lehet megkapja az ötöst.

Update augusztus 27.
    Illatanyag ide vagy oda, bevált...nem irritál...gyönyörűen terül rajta mindenféle bb és alapozó...és szépen hidratál...megkapja az öt csillagot...

• Yves Rocher Cure Solutions Elixir
    Krémek Krémje Adnilem   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Az összegyűlt pecsétekért vettem, már elég régen szemezek vele. Ahogy ajánlják, hidratáló krém ALÁ viszem fel. Szerintem egyébként ennek a szérumnak nem a hidratálás a fő célja.

A honlapjukon pl. ez van: "A Fiatalság serkentő szérum hatása:
    1 nap után: a bőr visszanyeri természetes ragyogását. 1 hét után: korrigálja a bőr egyenetlenségeit, simítja a ráncokat. 1 hónap után: bőre szemmel láthatóan fiatalosabbá válik. Az arcápolóknál nagyobb mennyiségben tartalmaz bőrápoló hatóanyagokat, ám textúrája ugyanolyan könnyed, ezért pillanatok alatt beszívódik. Használja Elixir 7.9 arcápolójával együtt hetente többször, vagy kúraszerűen önmagában."

Szóval... egészen fura érzés használni. Pár csepp elég belőle, nagyon könnyen el lehet kenni és pillanatok alatt beszívódik. Kicsit olyan a hatása, mintha valami hűsítő zselé lenne, de nem hagy filmréteget az arcon, becuppantja a bőr hipp-hopp. 1 hete használom minden nap (reggel). Problémát nem okozott, pár nagyon pici pattanás kijött tőle olyan helyen, ahol már alakulóban volt valami (olyan hatása volt, mint az ecsetelőknek). Ezen kívül semmi. Nem szárította a bőrömet, zsíros sem lett tőle. A szemem környékre is kentem, ott sem okozott problémát. Nálam csökkentette a karikákat és az arcomon egységesebb lett a bőr felszíne. Egyelőre tetszik, de radikális változást nem vettem észre (mondjuk engem alapból fiatalabbnak néznek, lehet, hogy ezért nem látom:)).

Majd még jövök updatelni, addig 4*. Jó, de semmi extra. Ha ez a hatás marad, vagy fokozódik, akkor elégedett leszek.

Update: Megadom az 5 csillagot. Az én bőröm szereti. :) Egyébként is jóval fiatalabbnak nézek ki, de ez még dob rajta. A karikákat halványítja, a bőrt egységesebbé teszi - alapozó nélkül - és az alakulóban lévő kis pattikat leszárítja. Ami ki akar jönni, az ezzel hamarabb kijön, így hamarabb el is múlik. Nagyon megszerettem. Minden nap használom reggel a hidratáló alá.

• Paese Triple Hyaluronic Acid Serum
    Krémek Krémje nagyorsolya78   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Bőröregedés   Korcsoport: 35-44

Arcra kenve hamar beszívódik, pár percig érezni valami fura réteget, de ez elmúlik. Nekem egyre szárazabb a bőröm (öregszem), így önmagában kevés, de olajokkal dúsítva nagyon tuti. Próbaképpen gyógyszertári hidratáló (cremor aquosus)+jojobaolaj+szőlőmagolaj+ez keverélket csináltam, nagyon remek! Önmagában tehát nekem nem csodaszer, de egy sima krémet nagyon feldob.

• Clean&Clear Advantage
    Krémkedvelő antisocial.strawberry   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

A csodaszerekben régóta nem hiszek, ezért tőlem ötöst kap. Csak a pattira kenem fel, és néhány óra alatt valóban összehúzza valamennyire. Nem múlik el tőle, (ennyi idő alatt hogy is múlna, fizikai képtelenség az emberi test regenerációs képességeiből kifolyólag), de kisebb lesz és laposabb, simán rá lehet sminkelni pár perc elteltével, ha megszáradt. Az enyémet akciósan vettem pár éve, és még mindig negyedéig van kb. A neszesszer állandó tagja.

• Vichy Idéalia Life Serum
    Krémmániás Nyuszika21   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pigmentfoltok   Korcsoport: 18-24

Hát, nekem reggelente nagyon jól esett felkenni a BBkrémem alá, általában ez elég is volt hidratálás gyanánt, és tényleg ad egy kis fényt a bőrnek, talán egyenletesebb is lesz a színe, de ennyi. Nagyon nagyon jó az illata és azt a dobozt ami volt nekem, elhasználtam. Ebben a hónapban több magazinhoz is járt minta, most azokat használom és még nagyon átgondolom, hogy megvegyem-e újra, de azt hiszem, nem fogom, mert ennyi pénzt nekem ez nem ér meg, semmi extrát nem kaptam tőle sajnos. :(

• Vichy Idéalia Life Serum
    Krémkedvelő Zsannus   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 18-24

Teljesen elégedett vagyok a krémmel! Minden dobozra írt ígéretét beváltotta nálam! Egyenletes, friss, kipihent lett a bőröm már az első használat után. Az alapozót is el tudtam hagyni, olyan pozitív hatása van az arcomra.
    A termékmintát használtam előbb amit egy újságban találtam, egy percig se gondolkoztam, hogy megvegyem-e! Nagyon jó barátok lettünk, csak ajánlani tudom!
    Egyetlen negatívum hogy nincs benne Uv szűrő, ez talán hatalmas hiba a vichy-től!, emiatt 4csillag!

• Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél
    Krémmániás nta2   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 35-44

Párom hátát-vállát borítják T alakban nagy gyulladt pattik, a bőrgyógyász a brutális gyógyszer+krém kúrát javasolta, de majd csak késő ősztől, mivel az fényérzékennyé teszi a bőrt. Reménykedve hogy talán mégsem kell ahhoz folyamodni, kipróbáltuk ezt a kenőcsöt, és szépen, kíméletesen tűnteti el a gyulladt pattikat, újabbak nem jönnek elő, ahol rendszeresen használjuk, de mindig találnak új helyet maguknak ahol még nem voltak. de nem adjuk fel a harcot, elvégre még csak 3 hete használjuk (többes szám, mert én kenem az ő hátát)