KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

dooorka88
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2016. május 27.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2016. május 27.

Reggelente, arckrém alá használom, arctonik után. Nagyon száraz a bőröm, ezért mindig jó érzés használni, de a feszesítő hatását nem érzékelem, illetve van egy 5.000 Ft körüli (ezáltal 2-3 ezer forinttal olcsóbb) rózsás két komponenses változata, előtte azt használtam, amit sokkal jobban tudok ajánlani!

szylmakeup
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. május 26.

Az én szememet nagyon csípi, így nem tudom használni és tesztelni hosszú távon.

szeliger
Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2016. május 26.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2016. május 26.

Újságban kaptam 1 ml mintát, azt próbáltam ki, ezért ez egy igen korlátozott vélemény. Citrusos, de az alkoholtól ugyanakkor édeskés illatú átlátszó szérumszerű valami, ami nagyon folyós. Felvitelkor az arcom elég nehezen szívta be, az arcom kissé fénylett, elsőre meg is rémültem, hogy akkor most hogyan tovább. Végül nem lett semmi gond, könnyű volt rá alapozót tenni, nem kukacosodott és a végeredménnyel is elégedett voltam, az alapozó úgy viselkedett a nap további részében is, ahogy azt megszoktam tőle. Hatásában elsőre nem nyújtott semmi extrát, az alkoholtartalma miatt nem valószínű, hogy valaha az életben is még találkozunk.

×haci×
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. május 26.

Átlagos pilláim vannak, de mivel nem viszem túlzásba a sminkelést ezért szerettem volna ha legalább azok hangsúlyosabbak. Már-már eljátszottam a 3D pillák gondolatával, mikor elkezdtem olvasgatni erről és az ehhez hasonló "pilla koxokról"... egyáltalán nem olyan drasztikus mint a műszempilla, szóval gondoltam miért is ne, teszek vele egy próbát. Három hete használom a párjával együtt (Alverde koffeines szérum) minden este. Én sem számítottam rá, de már két hét után észrevehető volt a változást: egészségesebbek, dúsabbak és hosszabbak is lettek. Nagyon örülök, hogy belebotlottam! Biztos, hogy újra fogom venni.

Cahalan
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. május 26.

Nagyon ambivalens a véleménnyel ezzel a cuccossal kapcsolatban. Tindigo oldalán olvastam a retinol áldásos hatásáról, meg is próbáltam úgy használni, ahogy ott tanácsolják, azaz eleinte heti két-három alkalommal, aztán két hét után két naponta. Már ebben a fázisban is voltak gondok, szörnyen hámlott az arcom, szinte darabokban jött le a bőr, irritált is volt, szörnyen égett, ezek után mindig le kellett állnom vele. Aztán volt időszak amikor bekattantam és pár napig minden nap bekentem vele vékonyan, de hát ne tudjátok meg a negyedik napra hogyan nézett ki az arcom, pedig lehelet vékonyan kentem fel.

Az egészben a legszörnyűbb az, hogy a borzasztó hámlás és égés ellenére eltüntette a pattanásokat, a gennyesebb csomókat is, de összességében ezzel az össze-vissza kenéssel, napokig várakozással, leállásokkal, újrakezdésekkel nem éri meg használni. Vagy egyszerűen én nem tudom beépíteni magamnak a napi bőrápolásba. Testesebb hidratálót nem merek fölé kenni, mert amúgy zsíros a bőröm, a vizesebb krémek pedig nem hidratálták eléggé, hogy ne úgy nézek ki tőle, mint egy aszott múmia. Még próbálkozom vele, kísérletezgetek, aztán meglátjuk, ha nem jön be átváltok valami másra.

Cahalan

A Szer ahogy csak én hívom :) Szerintem az egyik és majdnem egyetlen igazán hatásos fegyver az aknék ellen. Sajnos preoxidáns, tehát öregíti a bőrt, ám a pattanások sem valami szépek, így amikor vészes a helyzet és már nem tudom őket kordban tartani a Differinnel, ezt vetem be. A problémás terület (homlok) zónájába kenem este tisztítás után és már másnapra látványos eredményt produkál, kevésbé vörösek, a méretük is kisebb. Szárítja a bőrt tény és való, én mindig reggel hidratálok utána valami nem komedogén arcápoló krémmel. Már kúrát is tartottam vele, az a hat hét volt az egyetlen időszak amikor egyetlen darab pattanás sem volt az arcomon, tényleg nagyon széppé varázsolta a rendszerint kicsattogó homlokom. Utána cseréltem Differinre, de az nem ilyen jó, mint ez...

redakkrisztinaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. május 26.

Szerettem , nem szárította nekem sem a bőrömet. A pattanásokkal könnyen elbánik .

vekilonka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. május 26.

Nem olcsó, de nagyon megéri az árát. Nálam látványos eredményt produkált, a kozmetikusom unszolására vettem meg és nem bántam meg. A minőséget meg kell fizetni ...

HRenata
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. május 26.

Három hete használom ezt a szérumot. Előtte Paula c vitaminos szérumát használtam, de annak nem jött be az állaga. Viszont valami c vitaminost mindenképpen akartam, végül ezt rendeltem meg. Sötétkék pipettás üvegben van, világos narancssárga sűrűbb folyadék, szörpre emlékeztet, narancs illattal. Nekem gyorsan beissza a bőröm, nem marad utána ragacsos érzés, pedig arra számítottam. Önmagában nem elég, kell utána krém is. Reggelente használom. Mivel előtte már több dolgot változtattam, és kicsit rendbe tettem a bőröm, meg amúgy is a megelőzésben hiszek, így a hatása most nem látványos, 10-20 év múlva tudnám megmondani, hogy eredményes volt -e :) Mindenesetre kellemes használni, a bőröm sima és puha.
Nézegettem a márka több termékét is, ami itt fent van és a honlapjukon is. Sokat hezitáltam, hogy ezt a szérumot vegyem-e. Némelyik termékük összetevőlistája szinte túl szép hogy igaz legyen, illetve elvileg nem is működhetne, mint a 2,5% retinolos szérum...de a vélemények alapján mégis tudnak valamit. Szóval lehet, hogy mást is kipróbálok tőlük még.

Blind
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. május 26.

Borzalmas! Apró vörös hólyagok formájában tökéletesítette a bőröm...