KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

kriszta0329
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. június 2.

Két használat után dobtam ki, kegyetlen viszketést okozott...

warholsuicide
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. június 2.

ez volt az első c vitaminos szérumom. tavaly vettem kb. 4300 ft-ért akciósan ebay-en iamloveshop-tól, amikor még úgy tudtuk, nem tartalmaz alkoholt. ez egy fontos szempont volt nálam, ezért kissé csalódottan vártam a csomagomat. persze azért kipróbáltam, és végül nehezen, de el is használtam.
precízen fóliázva érkezett meg gyönyörű luxus hatású dobozban. felbontás után hűtőben tároltam.
a szérum állaga zselés-folyékony, áttetsző, sárga színű, illatmentes. van egy kis elviselhető "szaga", ami engem a fűrészporra emlékeztet. : ) felkenni egyszerű, viszont nekem mindig ragacsos, fényes réteget hagyott, akármennyit is kentem, és hiába tettem vagy nem tettem rá hidratáló krémet. mivel ezt a finist nappalra végképp nem tudtam volna elviselni, éjszakára használtam, mert mindig hozzáragadtam a párnámhoz, meg beleragadt minden szösz. felkenve érezhető volt, hogy alkoholos, mert csípett, és néha-néha olyan fura, pici viszketést is éreztem úgy egy óráig, amit hámlasztóknál is szoktam érezni. szerintem nem irritáció, csak ilyen furi csikizés. nem tudom, hogy az alkohol, vagy a sav miatt volt, de nem vészes. viszont a bőr érzékenyebb állapotában nem ajánlom használni, mert nagyon tud csípni, és átmenetileg vörösebbé is teheti a bőrt. ezen tulajdonságai miatt nem igazán kedveltem, volt, hogy hónapokig hozzá sem nyúltam. pedig jó szérum lehetne!
a pattanás utáni foltokra használtam időszakosan, és látványosan halványította őket, amely még a 8%-os AHA savas kezelés mellett is meglátszott. nemhiába, magas ez a 20% c vitamin. ráncaim így 25 felé még nem nagyon vannak, így erről nem tudok érdemben nyilatkozni. szebb, puhább, egyenletesebb tónusú a bőröm tőle. a vége felé már annyira zavart az utána maradó fényes-ragacsos réteg, hogy kínomban kentem rá vékonyan a bioderma pore refinert, ami tökéletesen mattá és selymessé tette a bőrömet. szóval akit szintén zavar e tulajdonsága, próbálja ki egy mattító krémmel. : ) végül is megérte megvenni és használni, még így alkoholosan is, de nem fogom újravásárolni, mivel azóta rendeltem iherb-ről mad hippie 10%-os c vitamin szérumot, és az ost (most már c20 advanced) márkának is megjelent az új, alkohol mentes, 21,5%-os verziója. bár abból kikerült néhány tetszetős összetevő is, biztos vagyok benne, hogy jobban fogom kedvelni ennél.
az összetevők és a ragacsossága miatt hármas-négyes, de a hatása mindenképp ötös!

maminti
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2015. június 1.

Mintákat próbáltam ki belőle, nem volt rossz. Látszott a hatása, szebb lett tőle a bőrképem, hidratált is rendesen.

deresi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. június 1.

Mintát kaptam belőle és nagyon megtetszett. Már 3-4 használat után egységesebb lett az arcszínem, a májfoltok halványodtak. AHA gyümölcssavas kezelés után kezdtem használni a kezelés eredményének megőrzésére és hogy nyáron ne jöjjenek elő újra a pandafoltok a szemem körül. Jó viselet éjszakára, friss, citrusos illata van.

kissbarbi7
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2015. május 31.

Csak ajánlani tudom ezt a krémet! 12 éves korom óta szenvedek a bőröm miatt. Minden kencét próbáltam + púderek takarásnak. A bőröm fehér nagyon és lassan gyógyul. Jöttek a nagy durungok. Mindig kikapartam és volt mit. Szóval utcára se mertem kilépni púder nélkül.
Azt hittem könnyebb lesz róla írni.
Itt olvastam a krémről és megvettem. Félve kértem a gyógyszertárban pedig 35 felett vagyok.Talán egy hónap volt mire teljesen letisztult a bőröm. Minden nap használom! Kicsit szárít. Sose volt piros tőle a bőröm és semmilyen ruhát nem színezett el.
Ma már nem esti program a nyomkodás. Ha mégis kell utána bekenem a gyerekeim popsikrémjével Neuganormonnal vastagon. Ez segít.
Szerintem csodaszer. Vannak még rajtam pattanások de csak 1-1.
Amit még szeretnék megosztani, hogy ha tele van az arcotok, menszeszkor ne nyomkodjátok mert könnyebben begyullad.
Remélem ezzel, hogy leírtam a saját tapasztalataim, segítek másokon akik szintén nem tunak utcára lépni vagy mások szemébe nézni az arcuk miatt.
Ez a segítség! Nekem bevált!

(4)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Luska
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. május 31.

Nagyon szeretem ezt a terméket! Szépen leviszi a gyantázás utáni pirosságot!

Nicolett022
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: < 18  |  2015. május 31.

Ez egy csoda! Régebben volt még egy ilyen soft & clear-es éjszakai arckrémem, az is bevált, gondoltam ez is megér egy próbát. A pattanásokat három nap alatt teljesen eltüntette, a miteszereket pedig már egy éjszaka után is. Ha legközelebb a DM környékén járok, megveszem a lemosót és az arcradírt is, akkor hátha elő sem jönnének. :D

vfejes
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2015. május 31.

Néhány hónap múlva 6 éves pici lányommal teszteltük. Borzasztó érzékeny, allergiára, ekcémára hajlamos bőre van. Többnyire tünetmentes, azonban, ha valami kiváltja ezeket (étel, hő, nap, betegség, kozmetikumok), akkor ez nagyon jól beválik. Nekem ritkábban van rá szükségem, de teljesen jó nekem is.

lichtnori
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2015. május 31.

Szuper! Ugyan úgy, ahogy a CV 35+ arclemosó kréme, tonikja és gyümölcs savas peelingje. Én reggel-este használom, és ahhoz képest, hogy kombinált bőröm van, a zsírosabb részeket sem zsírosítja tovább. Hamar beszívódik, önmagában nem ragad, csak ha még kenek fölé hidratáló krémet. Illata kellemes, igazából annyira enyhe, hogy fel sem tűnik. Nekem csodát tesz a bőrömmel, finom puha lesz. Mióta ezt a termékcsaládot használom, szép a bőrképem, egészséges, pattanás és kiütés mentes, puha és jól hidratált. Nekem ennél több nem kell. Ennyi pénzért simán megér egy próbát!

Bunny17
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. május 31.

kb a 10 százalékát szedte ki a miteszereimnek, ráadásul olyan fura aceton/higító szaga volt. többet nem veszek.