HIRDETÉS

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

• Missha Time Revolution Night
    Krémek Krémje melanie500   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

14.07.08.: Szerintem elhamarkodtam a véleményem fél éve és nem figyeltem meg eléggé mit is csinál ez a cucc. Ez után a vélemény után rendeltem még egy 10 ml mintát, de ahogy megjött, el is felejtettem használni. Mire eszembe jutott, mintha megromlott volna, szóval gusztusom se igazán volt hozzá. Elég ideig meg nem használtam ahhoz, hogy azt állítsam 100% perfekt.
    **********
    14.01.12.: Na jól van. Itt az ideje, hogy most már én is írjak valamit. :)
    Én bhg88valami eladótól rendelek cuki kis 10 ml-es üvegcsés mintát. Így sokkal gazdaságosabb és viszonylag sokáig kitart, igaz nem használom mindennap. Nagyon tetszik, hogy víz alapú, ezért könnyed és könnyen eloszlatható a bőrön mindössze 3 csepp. Nem ragad, nem kukacosodik, nem tocsog, pont jó. Az összetevő lista meg igencsak hűűűűhaaaaa! :)) Bár retinol csak a közepén van, azért remélem még van benne annyi, hogy kifejtse ránctalanító-megelőző hatását.
    Amit észrevettem és feltűnő volt, hogy a sötétebb foltokat nekem már 1, igen 1, azaz EGY használat után olyan mértékben halványította, hogy gyakorlatilag elég egy vékony réteg korrektor rá és voilá, kész a hibátlan bőr. Rendszeres használattal (van, amikor én balga egyszerűen elfelejtem, hogy van, vagy BHA hámlasztóval a fejemen fekszek le aludni, reggel ezt meg ugye nem lehet) valószínűleg gyorsabb és látványosabb hatást lehetne elérni. Még nem fogyott el az előző kicsi, de már úton a másik, na akkor már teljes biztonsággal fogom rendszeresen használni, és tuti megveszem a nagy változatát, ha rendszeres használattal is beválik, mert Paula retinolja sajna nem hozta a hűha hatást. Ez viszont egyre közelebb van hozzá. :) Azért még jön egy up. Addig is legyetek bátrak, próbáljátok ki. :)

• Missha Time Revolution The First

14.07.08.: Őszinte leszek. Azóta nem rendeltem újra. Még őszintébben, nem is hiányzik. Szép inci, de nem hagyott nyomot eléggé mégsem, hogy újra rendeljem. Lehet nem is neki köszönhettem a szép bőrt, hanem a többi akkor használt terméknek, lehet ez csak felerősítette azok tulajdonságait. Nem tudom. Mindenesetre úgy néz ki mégsem leszek hű használója míg élek.
    *********
    14.01.12.: A 150 milis kiszerelést használom már és nagyon is úgy érzem, hogy megérte megrendelni ilyen nagy méretben. Most már én is inkább tonikként használom, semmint szérumként, nem is spórolok vele oly nagyon. Bár most, hogy jobban belegondolok, ez így tonikként használva kicsit drága. :D Na de sebaj, egyszer élünk! :D
    Reggel is és este is kenem arctisztítás után, a folthalványító szérumok alá. Olyan jó pihe-piha bőrrel ajándékoz meg, hogy öröm fogdosni az arcom, pedig tudom, hogy nem szabad. :) Nyugtat is. A bőrpírt simán lehúzza, és a kis pattik, mitesszarok utáni pirosságot is szépen gyógyítja. Maradok hű használója, amíg csak lehet. :)

**********

13.10.19.: 1 hónapja használom, ideje róla véleményt írnom.
    Zseniális kis szérum. Nem rég használok szérumot, ő a 2. kb amit kipróbáltam, szóval összehasonlítási alapom nem túl sok van. Az INCI-je gyönyörű, kétség nem fér hozzá. A 30 miliset rendeltem első körben, és még mindig van belőle, igaz volt időszak amikor csak reggelente kentem magamra. Szóval 1-1,5 hónapig tuti kitart mindennapos használattal is. Olyan, mint a víz. Nincs illata, esetleg egy iciripiciri. Kevés is elég belőle és hipergyorsan beszívódik. Nincs ragacsos érzet utána. Olyan kivasalt érzést és egységes bőrképet én nem kapok, mint amilyet svivko, de tény, hogy brutálisan puha lesz tőle az arcom. Tényleg, mint a babáké. A másik szérum amit teszteltem nem olyan hatékony mint ez. Ahogy észrevettem, ez gyorsabban tünteti el a foltokat is, mint bármi más. Pattanást nem okoz, sem eltömődött pórusokat. Csak pozitív véleményem van róla, szeretem. Már meg is rendeltem a nagy kiszerelését.

• Paula's Choice Resist Skin
    Krémek Krémje kontrakcio   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 25-34

Kicsit fájt kifizetni az árát, de nagyon kíváncsi voltam rá, mit tud az azelainsav, na meg ez aztán tényleg kb minden problémámra megoldást kéne, hogy nyújtson. Pattanások, foltok, apró ráncok, pirosság...
    Nemrégóta használom csak, úgyhogy majd később még update-elek, hogy mennyire látványos amit produkál. Amit ennyi idő után el tudok róla mondani, az pozitív. Szereti a bőröm, naponta egyszer használom (kivéve, ha hámlasztok, mert akkor kihagyom), és nem sok neki. Puha lesz tőle a bőröm, kb mint a BHA hámlasztóimtól. Egységesebbnek is tűnik, nem annyira piros foltos itt-ott, bár lehet hogy most csak épp normálisabb időszakában van, majd kiderül hogy ez hosszútávon is így marad-e :) Pár pattanás épp elmúlóban volt, amikor elkezdtem használni, azóta új nem jött ki, ezek helyén viszont persze ott maradt a piros folt, remélem segít majd őket eltüntetni.
    Mindenesetre nagyon bízom ebben a cuccban ha már ennyibe került, remélem megérte. :)

• Garnier Dark Spot Corrector
    Krémkedvelő La Milanese   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Könnyű, kellemes illatú hidratálókrém, nekem nyárra nagyon bevált; kár, hogy fényvédő nincs benne, de nem is ez az elsődleges célja. Hanem a folthalványítás. Na az nem működik, pedig már hetek óta használom. Összességében viszont szebb lett a bőröm, puhább és egységesebb, és nem okozott pattikat sem, ami nálam nagyon nagy szó.

• Sweetsation Therapy LaNouvel
    Krémek Krémje Macsek23   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 45-54

Gyönyörű összetevői miatt és az itteni vélemények alapján megrendeltem. Nekem nagyon rózsás az illata, de gondolom meg fogom szokni. Ezenkívül minden rendben, jó kis szérumnak tűnik, nem ragad, gyorsan beissza a bőröm. Este használtam 1x, előtte, utána a szokásos arcápolás és reggel néztem a tükörbe, hogy ez tényleg a szérum egyszeri használata miatt ilyen más? Szebb egységesebb bőrkép, simaság.

• Garnier Pure Active 2 In 1 Tinted
    Krémkedvelő AlexB   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Egy leárazáson találtam 800 forintért, nagyon-nagyon megérte. Korrektorként imádom használni, mert egyszerre hűsít és nyugtat, és jól is fed. Az árnyalatot is pont sikerült eltalálni (pedig ez drogériás megvilágításban néha elég nehéz feladat...:D), és már a barátnőimet is megfertőztem vele. Plusz pont, hogy nagyon sokáig elég, és szemalatti karikákra is lehet használni, szép a fedése.:)

• Akneroxid 100 mg/g Gél
    Krémmániás Dönci   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: < 18

Rengeteg pattanásom volt (emellett mitesszerek plusz fénylő bőr), gondoltam megveszem.
    Hogy hasznos -e ezek ellen a problémák ellen? Teljes mértékben! Viszont rengeteg mellékhatása van, amivel számolni kell.
    Ezek közül az első és a legbosszantóbb; a bőrt érzékennyé és szárazzá teszi. De nem kicsit. A zsírtól tocsogó bőrömet olyan szinten szárazzá tette, főleg az első napokban, hogy hámlott. De nagyon. Sokszor azt hitték, hogy fogkrém van az arcomon. Természetesen használtam hidratáló krémet (, ami direkt vízhiányos, de egyébként pattanásos és mitesszeres bőrre van), valamennyit segített, de még így is készüljetek fel erre. Emellett nem egyszer keltem reggel piros, enyhén duzzadt bőrre, ami néha fájt, viszketett.
    A másik mellékhatása az, hogy a textíliákból kiszívja a színt. Na én erre nem voltam eléggé felkészülve, azt gondoltam, hogy egy alapos arcmosás után nem teszi tönkre a vadiúj, csodaszép türkizkék törölközőimet. Hát de. Úgyhogy most mindkettő teli van sárgás foltokkal, mosással nem jön ki. Mindenképpen használjatok arcmosáshoz régi és/vagy fehér törölközőt, különben Ti is így jártok. A betegtájékoztató azt írja, hogy hajvonalban illetve szemöldök, szempilla környékén óvatosan, mert azokból is kiszívhatja a színt. Hál' Istennek én ezt nem tapasztaltam (bár kerültem ezeket a környékeket, de nyilván ment oda is valamennyi).
    Hogy ajánlom -e ezt a krémet? Igen, amennyiben belementek a nem kevés kompromisszumba.
    Hogy újravenném -e? Ezt semmiképpen, nekem ezt heti egyszer vékonyan kenve is nagyon erős, de az 50mg/g-osat szívesen kipróbálnám.

• Dr. Scheller Jojoba Oil &
    Krémek Krémje vador   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Bár én az antiaginget inkább fegyelmezett fényvédőhasználatban és életmódbéli dolgokban látom megvalósíthatónak, megnyugtató a gondolat, hogy ebben is segítségemre van.
    A hidratálása elég gyér, viszont a gyulladáscsökkentő, nyugtató tulajdonságai miatt pont az, amivel fel tudom tenni a pontot az i-re, erre akkor jöttem rá, amikor elfogyott. Szóval most szépen újraveszem, és amíg nem találok hasonló profilú kencét hasonló áron, örök hűséget esküszöm neki.

• Vichy Aqualia Thermal Dynamic
    Krémek Krémje wishes   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Általában nem nagyon van szerencsém a Vichy cuccokkal, de ezt a szérumot nagyon megszerettem. Az illata és az állaga nagyon hasonlít a Bioderma Hydrabio széruméhoz, és hasonlóan, ha nem jobban hidratálja a vízhiányos bőrömet, aminek utána nagyon komfortos, friss érzése lesz. Szinte érzem, ahogy a bőröm maradék nélkül magába szívja. Isteni így nyáron... Valahol olvastam, hogy 48 órás hidratáltságot biztosít.. Hát ez azért barokkos túlzás, de egy reggel-egy este használattal nagyon szépen fenn lehet tartani vele az egyensúlyt.
    Az egyetlen negatívum, amit fel tudok ellene hozni, hogy atomsebességgel fogy; alig hogy elkezdtem használni, már azon kaptam magam, hogy az üveg negyedénél járok :(

• dr. Organic Hidratáló
    Krémek Krémje Nena   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

A márka termékcsaládjából már régóta megelégedéssel használom a nappali arckrémet és a lemosót, így amikor valami tápláló szérumot kezdtem keresni, hamar a Holt-tengeri termékeknél találtam magam. :)
    Szerettem volna egy gazdag, természetes, akár önmagában is használható szérumot, lehetőleg nem a legfelső árkategóriából - gondolva már előre az újravásárlásra is.
    Őszintén szólva nem vagyok meglepődve, hogy ez a termék minden hozzá fűzött reményt beváltott. :) Remekül hidratálja a vízhiányos bőrömet, gyorsan beszívódik és ebben a melegben kifejezetten jó, hogy nem kell plusz krémet elviselnie az arcomnak magán (később majd a szintén holt-tengeri nappali arckrémet tervezem használni rajta). Számomra bőven elegendő az a táplálás, amit nyújt - nem ránctalanít, de ezt nem is ígéri. Nem irritál, nem okoz pattanásokat, vagy mitesszereket.
    Azoknak különösen ajánlom, akiknek tetszett a termékcsalád nappali krémje, de zavarta őket annak állaga és az a filmszerű réteg, amit az képez, mert ez a szérum hatását tekintve majdnem ugyanolyan intenzív, de sokkal könnyedebb, az említett hatások nélkül.
    Egy szóval: maximálisan meg vagyok elégedve a termékkel, egészen biztosan az arcápolási rutinom része marad :)