KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

Vika
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. június 28.

Ezt az arcpermetet egy internetes játék során nyertem meg. Előtte nem használtam ehhez hasonló termékeket. Feleslegesnek tartottam, nem adtam volna ki pénzt arcpermetért. Pedig milyen praktikus! Nagyon megszerettem, így nyáron nagyon kellemes érzést nyújt nagy melegben, napozás után. Én reggel is fújok belőle az arcomra, segít felébredni :) Sajnos ritkán találkozom vele a gyógyszertárakban, de online megrendelhető. Az ára is kedvező. Nem hagy ragacsos réteget az arcon, én hagyom, hogy beszívja magát a bőrömbe. Kapható kisebb kiszerelésben is, praktikusabb például utazáshoz. Sminkelés után is lehet használni, felfrissíti a sminket és az arcot. Ha elfogy, újra fogom venni. Ajánlom :)

csiriviri
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2015. június 28.

Az új kedvencem!Egy pumpányi adag elég az egész arcra.Gyorsan felszívódik és láthatóan feszesít,de nem húzódik a bőröm.Csúcs összetevők.

KezdoManias
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2015. június 27.

Villámgyorsan beszívódik, semmi illat, semmi ragacsosság, öröm használni! Matt hatás is megvan, pedig nem spórolok az anyaggal. Általában reggel használom, váltásban más szérummal. Igyekszem annyit kenni, amennyit csak komfortosan felszív a bőröm, biztos ami biztos. A hosszú távú ráncmegelőzésben pedig reménykedem:-)

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

cicababa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2015. június 27.

Jó kis cucc. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros nyomot, lehet rá sminkelni. Szerintem tényleg csökkenti a ráncokat.

misno
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. június 27.

Amikor beszereztem télen, a bőröm nagyon nem bírta, hámlott, bevörösödött, fájt. Mérges is lettem rá. De most tavasszal ismét előkaptam, és most lassan barátkozunk, mert tényleg szebb a bőr összképe tőle. Szem környékre még véletlenül se kerüljön, mert gyönyörű monoklit tud égetni a vékony bőrre.

kovacsnikoletta92
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. június 26.

Az egyik legjobb pattanás fertőtlenítő és leszárító. Imádom, gyorsan hat és könnyű felkenni is. Örök kedvenc.

nius
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. június 26.

Nem tudom, mit nem csinálok(csináltam) jól vele, de egyáltalán nem működött. Próbáltam vizes/ száraz hajon. Önmagában, és más olajokkal keverve. Hajbalzsamba- drogériásba, és natúrba is. Hajmosás előtt, és utána hajvégápolóként. Rövid ideig fenthagyva, és egész éjszakára is. Azt hiszem, kimaxoltam a lehetőségeket, és semmit, de semmit a világon nem használt. Egy üvegcsét fogyasztottam el.
Arcon pedig ráadásként kipattogtam tőle.
Számomra nem csodaszer, az tuti.

fdorottya
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. június 26.

Nem rossz kis cucc! Gyorsan beszívódik, nagyon tetszik az illata és a csomagolása is. Az ára kevésbé. Nyárra bőven elég lesz, de télre biztos kevés!

Up.: Valamiért nem nagyon kedveli a bőröm. Pattanásokat, mitesszereket okoz nálam.

jubileum
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. június 25.

Ezerszer is csodaszer...

Több év küzdelem után elmentem bőrgyógyászhoz, egyébként egész más miatt, de rám néztek és írtak azért egy ilyet is...15-16 évesen amúgy is valahogy hatalmas tragédia ha az ember reggel a tükörben egy új pattanással találkozik, nekem meg ez szinte minden napos volt, végre múlóban az egyik de már jött is a következő...
Konkrétan egy hét napi kétszeri kenés és már annyi is volt neki, utána csak simítgattam a homlokom, évek óta először nem volt rajta semmi göröngy... elképesztő volt...

Nem csináltam végig a kúrát, elég volt, később persze voltka még pattanásaim d elényegesen mérséklődött a probléma, és már nem volt mndennapos hogy vannak rajtam...

Igaz igaz, hogy keserű, száj köré nem jó kenni, szaga nincs különösebb...és szárít, valóban, de zsíros pattanásos bőrre való, szóval el is várom, hogy száradjanak szét tőle a pattanások mintha a Saharában lennének nappal...
Alapvetően egyébként híve vagyok a ntúrkozmetikumoknak, deee ha valakinek pattanása van, akkor irány az orvos...és ne teafaolajjal hülyéskedjen, nekem ez segített...valakinek neme z a telitalálat...

dundee91
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. június 25.

Az igaz, hogy sokáig elég, de akkor is borzasztóan drága. Én nem vettem észre azt a WOW hatást amit itt írtak.. talán minimálisan halványított valamit, de akkor is látszódnak a pórusaim :(