KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

PinkSnow
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 3.

Nagyon-nagyon jo! Iszonyat vicces feltéve, a férjemmel rajtam röhögtünk 20 percig :D
A bőröm utána szép , egységesebb lett, összehuzta a tág porusaimat is, 250ft ér istenkirály! Tuti veszek még belőle!

Ali
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. január 3.

Régóta keresek olyan arckrémet, amitől nem leszek pattanásos, mivel nagyom száraz arcbőröm van. Valahogy nagyon megtetszett ez az arcolaj, így megvettem. A pipettás adagoló nagyon tetszik, jó a hidratáló képessége is, de nem lett szerelem. Valahogy hiányzik belőle az a hidratáló érzés és icipicit ki is pattogtam.

Tamara1992
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. január 3.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. január 3.

Sziasztok. Megrendeltem en is a kremeket de az elso rendeles ota folyamatosan veszik le a bankszamlarol a penzt. Jart mar igy valaki? Vagy a rendeslesnel ahol szett vannak irva a hetek az azt jelenti h 2 hetente ujra veszem a csomagot? Segitsen valaki. :(

HontiAgi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. január 3.

Karácsonyra megleptem magam egy ajándékcsomaggal, mert már borzasztó régóta ácsingóztam a Nuxe termékei után, de sose tudtam dönteni, így viszont egyszerre jutottam háromféléhez és még olcsóbbra is jöttek ki.
Borzasztó jó illata van, valamilyen virágra emlékeztet, és a bőröm is jól megtartja. Használni is nagyon kellemes. Gyorsan beszívódik és egyáltalán nem hagy olajos-ragacsos-sikamlós érzetet maga után. Próbálgatom testre, hajra, arcra is óvatosan, mindenhogy imádom.

svivko
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 3.

Nekem is ez volt az első termékem a márkától. Sajnos a baromi erős illata miatt, amit még másnap is éreztem magamon, a hajszálaimon nem tudtam hosszútávon kihasználni, borzasztóan zavart az erős szantál illata. :/
Nekem ez pénzkidobás volt.

szilvike94
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. január 3.

2018/01/03

Jó bevallom..újravettem, meg mellé rendeltem egy Salicylic Acid 2%-os szérumot is. Az új fel állás, hogy a Niacinamide-t használom reggel, a Salicylic-ot pedig este. Így váltogatva nagyon szépen rendben tartják a bőröm sokkal finomabbak a pórusaim. Nem tudom, hogy a téli hideg miatt, vagy miattuk, de most viszonylag kevésbe zsíros a bőröm is, inkább most szárazba hajlónak mondanám és igényli a hidratálást.

2017/10/29
Már nagyon kevés van az aljába, talán még egy heti használatra való. Erősen gondolkozok rajta, hogy újravegyem e. Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatba, akkor működik nagyon jól ha kicsit szárazabb, vízhiányosabb a bőröm, máskülönben eszméletlen mód ragad és nehezen szívódik be. Van olyan időszak amikor az államon okoz pár pattanást, akkor nagyon mérges leszek rá, hanyagolom eltűnnek. A hegekkel és bármilyen pirossággal nagyon jól megküzd szerencsére ezt szeretem benne. Szerintem újra körülnézek skinsmart-on és ha nem találok jobb alternatívát újra megrendelem tőlük őt.

2017/09/04
Okozott pár hatalmas begyulladós mélyről jövő pattanást a közelmúltban. Most járok hááát kicsit kevesebb, mint a felénél. A bőröm zsírosodását eleinte nagyon szépen orvosolta, de amint 1 napot nem használtam rögtön vissaztért, ráadásul már rég volt egyszerre ennyi aktív patanásom.. Nem tudom..lehet ez is hozzá tartozik a hatásához. Mindezek ellenére, mától újra napi használatba veszem és az üveg végén jövök újra update-elni és akkor már el tudom dönteni érdemes lesz-e újrarendelni. Addig is leveszek egy csillagot.

2017/07/17
A május legje krémmániás blogposzt alapján találtam rá. Két hete használom, az esti rutinomba illesztettem bele. Az akneroxid krémet szeretném lecserélni erre. Felkenés után hagy egy minimális ragacsos érzést, de ez 1-2 órán belül elmúlik. Nekem viszonylag egységes a bőrképem, és már csak -lekopogom- néha jön ki 1-2 pattanás. Viszont a pórusaim elég tágak, és olajosodásra hajlamos a bőröm aminek a kezelésében hosszú idő után ezzel a termékkel tudtam elérni eredményeket. Jelenleg már csak egy egészséges fénylést tapasztalok, és a pórusaim is rengeteget finomodtak. Amivel nem nagyon tud mit kezdeni, azok az államon levő mitteszerek. Ha mégis ki akarna jönni egy pattanás azt is hatékonyan és gyorsan eltünteti, és szépen kezeli az esetleges utána maradó piros foltokat. Számomra csodaszer, ha a vége felé járok jövök update-elni. :)

natulcien
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 3.

Fél év alatt használtam el esténként egy kis adagot felhasználva. Nem tudom ennek köszönhető-e, mert rétegezős koreai rutint használok, de nagyon szép az arcbőröm. Jó ehhez hozzátartozik, hogy kb.azóta szép mióta koreai rutinra váltottam, és hiába változtatom a termékeket, márkákat, a bőröm minden koreai terméknek örül. Kísérletezgetek,, illetve kúraszerűen alkalmazom a termékeket, így ezt nem fogom most újravásárolni, hanem inkább kipróbálok egy c vitaminos szérumot. Semmi gondom nem volt viszont ezzel a kencével sem. Annyit tapasztaltam, hogy nekem kellett utána egy esti hidratáló krém mert csak magában nekem nagyon feszült tőle a bőröm. Egy hidratáló krémmel együtt viszont nagyon kellemes volt a használata. Nem vettem észre viszont semmi olyat, amit kifejezetten ehhez a szérumhoz tudtam volna kötni. Bár külön-külön egyik koreai kencéhez sem tudnék csodatévő hatást kapcsolni. Együtt használva őket viszont fantasztikusak. Szóval kó kis cucc ez, megérdemli az 5 csillagot, és később visszatérek majd hozzá..

diavkli
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. január 3.

nekem bevállt. teafa olajat használtam sokáig a pattanásaimra, de mindig kipirosodott tole a borom es nem segitett a kijovo felben levo pattanasokon se. ez a termek viszont igen:)

sarria
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 2.

Nagyon nagyon szeretem ezt a terméket. A C vitamin láthatóan jót tesz a bőrömnek, a ráncokat, kezdődő ráncokat szépen kezeli. A szemránckrémmel együtt használom, az igénybe vettebb részekre szoktam abból is tenni egy picit, jól bemasszírozva a bőrbe, 1-2 nap alatt szinte nem is látszanak! Csak ajánlani tudom

bearsorry
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 2.

Szárít, már azonnal, amitől viszketek és napokig értelmetlen alapozót kenni az arcomra, annyira zsírosít, így valószínű pattanást is könnyen okozna.
Megpróbáltam párszor, hátha feldob valami elfogadhatót, de nem ér több próbát. Már a termék fotójától is érzem az arcomon azt a kellemetlenséget, amit még mindig nem tudok igazán összefoglalni. :(
A csomagolása nagyon tetszik, de nem ér plusz csillagot.