KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

pamutka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. július 28.

Mostanában rengeteg kis apró pattanás volt a homlokomon, ez a csoda eltüntette őket. Sokkal hamarabb múlnak el az egyébként egyre ritkábban előjövő nagyon pattanásaim is. Nagyon tetszik, hogy amellett hogy a pattanások ellen nagyon hatásos, hidratál is. Az eddig pattanásokra bevált dolgok széjjelszárították a bőrömet. Nappalra és éjszakára is használom. Nappalra az arckrémemet is tudom vele helyettesíteni.

anette0118    (!)
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. július 28.

Még csak mintákat próbáltam ugyan, de már látom, hogy meg fogom venni.
Kocsit borsos ugyan az ára, de tekintve mennyi mindent tartalmaz, gondolom nem véletlen....szóval nekem bejövős.

daisydream
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. július 28.

A mélytisztító arclemosójával együtt használom. Eleinte nagyon meg voltam vele elégedve, mert többé-kevésbé elmulasztotta a pattanásaimat és a bőrpírt az arcomon, de sajnos hamar hozzászokott a bőröm,és zsírosítani kezdte azt. Most már csak úgy hatékony ha 4-5 nap használat után nagyjából 2 hétig szüneteltetem,szóval emiatt csak 4 csillag,

Szila20
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. július 28.

Mivel ezt a terméket már nem gyártják, nekem az újabb verziója van meg, ami egy átlátszó, géles állagú réteggel vonja be a kezelt felületet. Nos, nekem az égvilágon semmit sem használ. Nagyon marja a pattanásokat, ha azok kissé eldurvultak, ez az átlátszó réteg pedig ott marad az arcomon, és még este is zavaró, hogy azonnal lejön, ha hozzáérek, ráadásul nekem tényleg nem segít semmit, mondhatni, feleslegesen kenegetem vele a pattanásokat.

Egyébként megjegyezném, ennek a márkának a bőrradírját imádom... :)

balankaa01
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. július 28.

Nagyon szépen teszi a dolgát, nekem tetszik az adagolója is. Kb 2 éve használom, most fog elfogyni.

laanna
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. július 28.

nagyon mű, nem hidratál, talán még zsírosítja is az arcom. nekem nem vált be. az illata kellemes de jelen esetben ez nagyon nem pluszpont az illatanyag miatt.

Tardie
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. július 28.

Be kell valljam ez az első c vitaminos szérum amit kipróbáltam, emiatt még vissza fogok jönni updatelni, ha sikerült másikat is tesztelnem.
Mivel a terméket véleményezem, ezért nem térnék ki a weboldal és a kedvezmények megszervezésének hiányosságára...
Lehet, hogy ez az én butaságom de nagyon sok kozmetikumot (főleg ami folyékony) használat előtt fel szoktam rázni, hogy az összetevők elkeveredjenek (egébként van olyan alapozóm is,amire rá van írva kifejezetten, hogy használat előtt felrázandó). Na ennél is automatikusan így tettem....Nem volt ráírva semmi tiltás, úgyhogy biztosra mentem...A biztos bukás következett: A szérum egy része szétspriccelt felbontáskor, mint a felrázott szénsavas üdítő.... Rendkívül bosszantó volt, de életem első szérumja, fene se gondolta volna, hogy így fog viselkedni... :D
Nekem az első héten semmi hatása nem volt, kb. 2 hét után kezdtem észlelni jótékony hatását, feszesebb volt a bőröm, szebb a bőrképem, pattanások is visszahúzódtak. (Itt szeretném megjegyezni, hogy a szérumon kívül a cosrx aha/bha + benton aloe tonikját használom és egy nagyon jó Aloessence nevű hidratálót, tehát ezen 4 termék együttes használata alkalmával kaptam a kimagasló eredményt)
Maga a szérum 4 hónapig volt elegendő, de hűtőben tároltam, és csak addig vettem le a kupakját amíg csepegtettem (már már beteges odafigyeléssel), nagyon gyorsan dolgoztam vele mindig, nehogy levegőt kapjon, a hűtőn kívül is csak maximum 1 percet töltött naponta, így nekem nem romlott meg. Fél vagy majdnem egy pipettányit használtam esténként az arcomra, mert a 3 cseppet kevésnek találtam. Az arcon csak egy nagyon picit ragacsos felkenve, de hidratálókrémet rákenve, ez nagyjából el is tűnik.
Mostanában megint előjöttek nagyobb gócos pattik, de most sajnos nem vettem észre az első alkalommal érzékelt csodát...:( Egy két narancssárgás folt viszont megjelent rajtam, amit nem értek, mert használok fényvédőt...
Összességében viszont meg vagyok elégedve a szérummal, bár még nincs viszonyítási alapom. Egyedül az ára húzós, főleg szállítással, sajnos csak akkor tudom megvenni, mikor akciós, bár még úgy is jóval drágább mint a többi c vitaminos szérum. Ezt nagyon sajnálom, főleg hogy rövid szavidejű dologról van szó...

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

dorkaww    (!)
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. július 28.

Kellemes kis olaj, könnyen felszívódik es puhava varazsolja az arcom. Imádom

Boglarr
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. július 28.

Mintákat használtam csak eddig, de nekem sokkal üdébb tisztább lett a bőröm tőle. :o Sok csigás dolgot használok, ha valamelyik elfogy mindenképp berendelem a teljeset belőle, s meglátjuk milyen hosszú távon.

Boglarr

Látványos volt a hatása,de zsíros bőrüeknek nem a legjobb. Csúszkált a fejemen, alig tudtam bepaszírozni, ha sikerült is olajos érzetet hagyott,és fénylett tőle a bőröm. Biztos jó cumó,de nem nekem.