KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

Andri
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 7.

Mióta megtalaltam ezt a krémet újra szép a bőröm. Sírni tudnek olyan jó érzés megint a tükörben önmagamat látni. Az állam tele volt gümőjkel ami ilyen pattanás féle volt de semmi nem segített rá, nagyon fájt és nem lehetett kibyomni, ha meg még is akkor heges lett. Pedig többször viltam orvosnál és drága kezeléseim is voltak amik valamennyire hatottak de ez volt az igazi csodaszer. És valóban szárít, piros lezs a bőr és viszket, de ha csak egy kicsit teszek oda ahova kell és vékonyan kenem utána meg egy fényvédő krémet használok akkor hamar elmúlik a pirosság. Tudom nem arcra van de nekem nagyon sokat segített.

juditvirag
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 7.

Nem valt be. Egy honapja hasznalon es semmi valtozas nem tortent. A szemoldokomre is kentem azon annyi hogy egy reszen kevesebb szal lett.. Kenem meg tovabbra is a szempillainra de egyenlore nagyon nagy csalodas..

Kodi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 7.

Egy hónapja gondolkodom, mitől ébredek száraz szemgolyóval reggel. Valahogy a kozmetikumaimra gyanakodtam, elsőkörben meghalt a szempillaspirálom, aztán az YR-es kétfázisú szemfestéklemosóm, amelyben a búzavirág-kivonatra gyanakodtam (egyébként ennek is a második összetevője). Végül -próbaképpen, nem-e esetleg ő a bűnös, rákentem ezt a vackot az arcomra, ami gyakorlatilag úgy rászáradt, mint a Technokol Rapid. Kellemetlenül húzódott az arcom, nem csoda, hogy tiltakozott a szemem is. Gyors röpte a kukába.

eviviktoria
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 7.

Ez a termék egyszerűen szörnyű! Még jó hogy csak mintát rendeltem belőle. Kipirosodott tőle az arcom , egy olajos,fullasztó réteget hagyva az amúgy száraz bőrömön, .. lemostam mert nem bírtam már elviselni magamon. Nagyon rossz.

muffin93
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 7.

Borzalmas ez az ampullás kiszerelés, régen az Avonnak volt hasonló, de azon műanyag, visszazárható kupak volt. Na az kellett volna erre is.
A hatásával meg vagyok elégedve, néha-néha használok egy-egy ampullát (amiben 3-4 adag van).
Egy nagyobb arctisztítás után nekem is marja a bőrömet, ezért az esti sminklemosás után szoktam felkenni.

muffin93

Én pattanásos lettem tőle, szerintem iszonyú tömény.
De azért adok neki még egy esélyt, hátha én kentem fel túl sokat.

bbernadett
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 7.

Jó pár hónapja használom, igazából kíváncsiságból vettem meg, akcióban. Nincsenek hegeim, foltjaim, szerencsére pattanásom se (van előnye a száraz bőrnek), így halványító hatásáról nem tudok beszámolni. Pirosodásra hajlamos a bőröm, és úgy vettem észre, mintha ezt egy kicsit visszafogná. Jó alapot képez a rétegezéshez, egy pillanat alatt beszívódik, és két pumpálásnyi bőven elég. Annyira gazdaságos ebből a szempontból, hogy lehet, hamarabb romlana meg, minthogy az egész elfogyjon.
Nem mondom, hogy enélkül nem tudnám elképzelni az életemet, de lényegében elégedett vagyok vele. Van esély rá, hogy ha elfogy, újraveszem.

KisHeni
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 7.

Kíváncsiak voltunk a nővéremmel, hogy lehet-e hinni az ígéretnek így megvettük, 3 hét használat után az eredmény +2mm, de sokkal dúsabbnak és vastagabbnak hat a szempillája, mi nem tapasztaltuk az égető érzést. Szerintem megkaptuk amire vártunk, csodák meg nincsenek.

Aniella
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 7.

Nagyon ragacsos állaga van de miután beszívódik nagyon jó puha lesz tőlle az arcom.
Szetintem az árához képest nagyon jó. Kiprobálom belőlle a vitaminosat is .

Zuzmo0820
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 7.

Akciósan vettem pár hete a Rossmannban , mivel éjszakai krémet még nem akarok használni gondoltam a serum is megteszi. Rég kiakartam már próbálni valamelyiket de sosem láttam úgy,hogy égetően sürgős. Normál bőröm van és most télen azért nèha nekem is fáradtnak és sápadtnak tünt. Nem minden nap használom a szerumot de mikor igen elmondhatom , hogy valóban használ. 3 cseppet szoktam bele dolgozni az arcom és nyakam bőrébe. Reggelente nagyon szép kisimult egységes a bőröm . Nem viszket és nem is húzodik a bőröm tőle. A szem alatti karikáimat is ha van elhalványítja . Én szeretem az illatát először fura volt most már szeretem. Nagyon jó kis termék de még szerintem próbálok másikat is :) Én ajánlom.