KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

csipkeorsika
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. november 15.

Számomra nagyon jo ez a krém, örülök hogy rátaláltam! Kellemes az illata, mattit, de hidratal es a pórusokat is osszehuzza. En este szoktam használni elsősorban, de a sminket is jol viseli! Meg ebben a hideg, szeles időben is működik! :)

Mesi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. november 15.

Nem tudom hová tenni ezt a terméket, igaz, utazó kiszerelést használtam csak.
Kevés elég belőle, könnyen eloszlatható a bőrön, így nem fogy gyorsan. De a hatása, hát... Igazából számomra csak egy szilikonos réteg, amire szépen lehet sminkelni. Bár a tubuson napi 2x-i használatot ír elő, és én csak 1x használtam, de nem hiszem, hogy ezért érzem ennyire semmilyennek. Semmiféle hatását nem tapasztaltam, csak esténként lemostam a reggel felvitt szilikonréteget. Szerintem nem éri meg az árát.

lzsoficim
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. november 14.

Szavakat nem találok :) Pár napja a bőröm fellázadt, s hormonális okokból kifolyólag teljes csapást mért rám. Tele lettem piros gyulladásokkal, s semmi,ami eddig bevált, nem segített rajtam. Majd eszembe jutott h egy rendeléskor kaptam egy ilyen mintát.egy nap kétszer kentem, bőségesen a kritikus pontokra, s másfél-két nap alatt MINDEN eltűnt az arcomról. Se pattanás szerű gyulladás, se piros folt, se seb... Ha újra Wishtrendről rendelek, biztosan lesz a kosaramban egy!

Update:nagyon nehez a szivem,mert megvettem a teljes meretet,s konkretan semmit nem hasznal!Semmi nem jon be abbol,amit a mintan tapasztaltam...nem is ertem,h hogy???

rocknrose
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. november 14.

Klasszikus darab :D El sem hiszem, hogy lehet még kapni. 13-15 évesen használtam talán, a zöld része kifejezetten jó volt. Ma már (szerencsére) nincs szükségem rá, de a régi szép emlékek miatt 5*

RenataN
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. november 14.

Sok-sok arckémet kipróbáltam már, de egyiktől sem lett még ilyen szép a bőröm. Egy álom ez a krém - táplál, hidratál, feszesít. Kicsit valóban ragad, de ez attól is függ, hogy mennyit tesztek az arcotokra. Drágának tűnik (szerintem én drágábban vettem, mint a kiírt ár..), viszont óriási tégely. Egészen biztos, hogy megveszem újra, ha elfogy.

Trixi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2016. november 14.

Nálam önmagában nem igazán működik, valahogy kellemetlenül összehúzza a bőröm, viszont krémhez adagolva boosterként nagyon jó. Egy nyomásnyi krémhez egy nyomásnyi szérumot adva könnyebbé is teszi a krémet, és felturbózza a hatását. Szebbnek, feszesebbnek látom a bőröm. Tetszenek az összetevői, és hogy parfümmentes, pluszpont.

juditka70
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2016. november 14.

Minden bőrtípus használhatja. A kevert,és a zsíros bőrüeknek,inkább este lefekvés előtt ajánlom használni. A száraz,és a normál bőrtípusúak a nap bármelyik szakában használhatja. Könnyen beszívodó arcolaj,elég 2-3 csepp. ki magasló a hidratáló hatása, Reggelre szebbé,kipihentté varázsolta az arcom.

Ramy9905
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. november 14.

Nagyon sokat keresgéltem a neten, hogy milyet vegyek, melyik márka a jobb stb. Elmentem a DM-be és kénytelen voltam ezt megvenni mert semmi más márkában nem volt, eredetileg maszkot akartam, de csak ez volt, nem igazán szavaztam neki bizalmat, de legnagyobb meglepetésemre, sokkal jobb mint amire számítottam. Ez az első tapaszom és így elsőre jobbat nem is vehettem volna, de azért csak 4csillag mert biztos kifogok próbálni mást is és biztos hogy van jobb is ennél.

Megvettem a Balea állt/homlok tapaszát is, ugyan ezt tudom róla írni.

Letisztítottam a területeket, benedvesítettem, rányomkodtam finoman, talán nem is vártam 15percet, aztán lehúztam, de nagyon óvatosan, mert nagyon fájt leszedni.
Amúgy azért mindegyik tapasz lehetne egy picivel nagyobb.

sztinke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. november 14.

2016. január 6.: Most már hetek óta használom és azt kell, hogy mondjam, nagyon elégedett vagyok vele. :) Minden reggel és este használom, arctisztítás után, krémezés előtt. A krémek jobban beszívódnak tőle és gyakorlatilag teljesen megszüntette a felszíni vízhiányt.
Az állaga vizes, könnyű, illata nem túl erős és hamar elillan. Egyáltalán nem bántja az érzékeny bőrömet, sőt még nyugtat is. A tág pórusoknak sem árt, egyáltalán nem tömíti el őket.
Remélem marad is felhőtlen a kapcsolatunk! :)

Update: Azóta is töretlen a kapcsolatunk. :) Az egyetlen problémám vele, hogy elég gyorsan fogy, kb. 3 hónapra elegendő egy flakon, ami az árát nézve, nem annyira örömteli. Viszont a hatásával továbbra is meg vagyok elégedve. Nyáron könnyebb kencével, télen sűrűbb krémmel, nekem nagyon bevált. Most felváltva használom Paula Resist Hyaluron szérumjával, így mindkettő lassabban fogy. :)

kicsirita
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. november 14.

Első arcápoló olajom. Voltak fenntartásaim, de ezt eloszlatta ez a termék.
Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után.
A bőröm szereti.
Jár az öt csillag.