KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

Rony
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. június 30.

Nekem nagyon tetszik ez az arcolaj, én inkább csak este használom. Nekem nem szívódott be olyan hamar, viszont nem volt nehéz érzés a bőrömön. Reggelre szép volt tőle a bőröm. Nem okozott pattanásokat, sem mitesszereket.
Az ára pedig fantasztikus, szerintem megér egy próbát mindenkinek.

FaithGunn
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. június 30.

Nem vettem észre, hogy halványított volna a pattanások után megmaradt foltokat vagy azt a két heget ami az arcomon van.
Hidratálónak jó, de csak jó időben, télre nekem kevés volt. Elhasználtam egy tégellyel, de ennyi pénzér nem vennék még egyet, hogy tovább próbálkozzak, hátha mégis működik...főleg, hogy az itt feltüntetett ár duplájába kerül (11.900 Ft), ha nem valami eszeveszett akcióban veszi az ember.

Daniella5
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2016. június 29.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2016. június 29.

Én imádom! Mindennap használom csak ajanlani tudom! ☺️

Natalie
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. június 29.

Hónapok óta használom és babonából nem véleményeztem még. Aha-zok is a tesójával,a PC-t váltottam le vele,mert az már teljesen kitikkasztotta a bőröm. Az is jó,de amit ez művel az arcommal,azt még magam sem hiszem sokszor. Két pumpányit teszek az arcomra,simán elbírja a bőröm ezt a nagyobb mennyiséget is. Igazából nem érzek felkenés után semmit(jót),sőőt...még egy laza hidratálót is becuppant mellette a bőröm,de ez meg van szokva,nagyon vízhiányos. Ez a lötty egyszínűvé(khm.majdnem) változtatta a pofim bőrét. Olyanná,amit az Aha nem tudott elérni. Nagy retinalos vagyok-Avéne-de hónapok óta szüneteltetem,azzal sem sikerült amit ez a drága tud. Én nem tudom melyik összetevő ekkora tudású,de reggel amikor belenézek a tükörbe..ahh. Az első hónapokban nem is tűnt fel ,vagy talán hosszú távú használattal jön elő a tudása,hatása,de el vagyok ájulva. Fizikai fényvédőzök mellette és hiába kenem serényem,azért lett egy pici színe az arcomnak,igaz világos bőrűként nagyon gyorsan barnulok/barnulnék. A pigmentfoltjaim nem sötétedtek be,sokkal egységesebb az arcbőröm árnyalata. Na oké,barna messze nem vagyok,igazán inkább csak 1-1 alapozónál veszem észre,hogy....történt valami. Piros foltok nem voltak jellemzőek a bőrömre igazán sosem,de egyes területeken-orr körül,néha állon- igen.Mióta ezt használom semmilyen piros vagy pirosas folt nem tűnt elő a bőrömön. Nekem nem hidratál eléggé viszont nem is szárít,sosem lett tőle hámló folt a bőrömön sehol. Valamit nagyon tud,valamit amit le sem tudok írni,hátha hülyeség vagy hátha ...,de nem,ezt nem csak beképzelem.

Brigiiii
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. június 29.

Nagyon gyorsan leszárítja a pattanásaim imádom :)

Zellerlevel
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. június 29.

Nem sűrűn szoktam használni azt a kifejezést, hogy csodaszer, de ez egyszerűen tényleg fantasztikus. A bőröm imádja. Sosem volt még ennyire puha és hidratált. Érezhetően élettel telibb is egyben. Nem csoda, hiszen tele van fincsi növényi kivonatokkal.

Xnano
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. június 29.

Lattam hogy sokaknak nem jott be az uj osszetetel, de valahogy megis meggyoztem magam hogy nekem ez megis jo lesz. :)
Vettem is egy Aknesolt, hazaerve megdobbenve lattam a meretet, hat igen, irtatok is :D
Na a lenyeg: a hatasaval elegedett vagyok. Alapvetoen a nyaron erosebben zsirosodo boromre es az allamon kijott gyulladt pattanasokra vettem, es teszi a dolgat. A gyulladas szepen lehuzodott tole, a zsirossag csokkent. nyilvan nem porcelanbaba borom, de azert sokat javitott az osszkepen-es a hangulatomon. :)

Hepci
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. június 29.

Nos, én is az "imádók" táborába tartozom. Hajra, testre és arcra is használom már több, mint egy éve, és valóban egy multifunkciós termék. Az illatanyag valóban sok benne, tehát erős illata van, én special szeretem, de aki érzékenyebb az illatokra nekik nem ajánlom. 5 csillagot kap, mert a hajamat és a bőrömet is puhává és selymessé teszi :)

loulou
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2016. június 29.

5***** Óh, hát egy hete használom reggel és este, és hat...:) Tényleg hat:))) csupán egy a probléma, hogy gyorsan fogy.

kamili07
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. június 29.

Nagyon megszerettem. Cosrx Aha/Bha Toner után használom reggel és este. Nagyon gazdaságos, egy pumpálás elég az egész arcomra. Nekem nem marad ragacsos érzet,szinte azonnal beszívódik és hihetetlen, de tényleg nagyon puha és sima tapintású lesz a bőröm. Tuti újraveszem.