Legújabb vélemények - Testápoló termékek

Nutellabella
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 22.

*agresszívebb

Nutellabella

Ennél büdösebb, agresstívebb szagú női tusfürdővel még nem találkoztam. Nem mellesleg szárított is, cudarul. Megpróbáltam kézmosónak használni, de nem bírtam se a szagát, se a szárító hatását - kuka lett a vége.

PinkMcFreeze
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 22.

Először is az illatáért oda meg vissza vagyok, szóval megvett kilóra, de tényleg! (: Az állaga nekem pont megfelelő, nem túl híg, de nem is túl sűrű. A testápoló illata hosszan megmarad még órákkal a felkenés után is érzem magamon. Még csak párszor használtam, de eddig nagyon tetszik, hogy gyorsan beszívódik és kellően hidratál. Sajnos, egy dolog nagyon nem tetszett, hogy mikor megvettem a DM-ben, akkor itthon vettem észre, hogy nincs tele a testápoló, kb az egy harmada vagy annál kicsit kevesebb hiányzik belőle.. Ez durván lehúzás, eddig még nem találkoztam ilyennel, mert vagy nem tesznek bele annyit, amennyi a testápolóra van írva vagy kinyomkodták az üzletben az emberek, bármelyiket felháborítónak találom...

Tvylvis
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. szeptember 22.

Nem érdemes hosszan írni róla, hiszen már sajnos nem kapható. Az biztos, hogy erre a termékre emlékezni fogok, annyira autentikus habos kakaó illata volt. Maga a kézkrém sem volt rossz, hidratált, maradéktalanul és gyorsan beszívódott. Mondjuk páran furcsán néztek rám a metrón, miért szagolgatom a kezem...

Candy21
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 22.

Nagyon jó dezodor jól véd az izzadság és a kellemetlen szagok ellen. Az illata elég érdekes dinnyére hasonlít nem hagy foltot a ruhákon. Simán felveszi a versenyt a márkásabb társaival.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 22.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 22.

Cuki zöldes színű, géles állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít és nem szárít, de az illatát nem tudtam igazán megszeretni annak ellenére, hogy a flakonban elsőre tetszett.

Nicolett022
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 22.

jól habzik, nem szárít, az illata pedig nagyon édes epres, imádom
pár éve már csak balea tusfürdőket használok (bár néha elcsábulok pár limitált kiadású tusi miatt), ez a jó minőség csodás illatokkal és cuki csomagolással szinte ajándék ilyen nevetséges árért.

Kucika
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 22.

Imádom! Nagyon kellemes friss illata van.

MRekaaa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 22.

Első testvajam volt az epres, azóta próbáltam már többet, de ez valahogy mindig visszakerül a fürdőszobámba. Nagyon szeretem, sokáig elég és az illata is tartós.

Elyana
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 22.

Nálunk a baba testére, (ugye ez oda való) bevált. Kevés is elég belőle, könnyen fel lehet kenni, hamar beszívódik, utána nagyon puha a bőre. Az arcára is használom általában és soha nem volt még tőle kiütése. Sokkal jobb mint a gyerekorvos által ajánlgatott patikai vizes báziskrém. A végén a kezemen marad még egy kevés, azt el szoktam masszírozni, és nyilván nem hozza azt amit egy kézkrém vagy egy arckrém de komolyan..nem arra találták ki, ne lepődjetek meg ha nektek nem válik be. Ironikus, hogy van aki azért ad 1 csillagot mert a saját arcára vette és fullasztó.