KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Testápoló termékek

Khadris
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 11.

Csak azért vettem mert akartam valami kifejezetten téli kézkrémet, de nem csalódtam. Egy kicsit lágyabb, mint vártam, hamar beszívódik és finom illata van.(Ugyanezt az illatot vártam a tusfürdőtől is, de az nem ilyen.) Nem érzek hidratálásban különbséget a piros Isanás kézkrémtől, bár ezt az illata miatt többször kenem.

Khadris

Ez nagyon puha, selymes, krémes, elég sűrű de jól el lehet oszlatni és gyorsan beszívódik, remekül hidratál (esti fürdés után reggelre viszketni szoktam most meg semmi), nagy adag, szuper illattal, kb. nem is kíváhatnék mást. Jaj és de jól néz ki a piros-fehér éjjeliszekrényemen!

Isana Herzenswärme  Cosy Dreams Krémtusfürdő

Isana Herzenswärme Cosy Dreams Krémtusfürdő

Isana Herzenswärme  Cosy Dreams Krémtusfürdő
Khadris

Megvettem, mert korábban vettem az ajakápólót és a kézkrémet is ebből a sorozatból... de az illata engem a nagyonrossz konzum szaloncukrokra emlékeztet, émelyítően édes, semmi köze a kézkrém illatához amit kifejezetten imádok, és gondolom ennek is olyannak kellene lennie, de... a rosszullét jön rám tőle. Szeretetcsomagban továbbadom, hátha másnak nem büntetés. Amúgy minden rendben vele, szokásos Isana minőségű tusi.

AngelHeart80s
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 11.

A pumpás verzió van meg. Annyira nem bejövős. Van ami jobban habzik. Illatát sem nagyon érezni.

era0229
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 11.

Csomagban kaptam, illata erős férfias de gyorsan beszívódik és hamar elillan az illat.

era0229

Nagyon kellemes illata van, tartós, nem utolsósorban a combok összedörzsöléséhez is kiválóan alkalmazható.

era0229

Illata nagyon tetszik, tartóssága nyáron nem az igazi.

bran65
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 11.

Imádom! Hidratálókrémmel elkeverve, vagy vizes bőrön önmagában egész testre tökéletes így télen, amikor nagyon száraz a bőröm. Ezen kívül használom arcra, hajra, ajkak ra, a körömágyakat is mindig bekenem vele.

ke14
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. december 11.

Alig használok testápolót, inkább illóolajokkal kevert hidegen sajtolt olajokat kenek a még nedves bőrömre, és ez heti egyszer elég is. Most viszont gyorsabb megoldásra volt szükségem, igy - mivel télen nagyon ki tud száradni a bőröm - tegnap ezt választottam az Alverde kínálatából. Nagyon tetszik, az érdesen száraz felkarom is pihe-puha, az illata is éppen kellemesen kakaós és csak kicsit édes gyümölcsös. Ezt most el fogom használni, nem úgy, mint általában, hogy évek alatt sem fogy el egy doboz testapolóm.