KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Testápoló termékek

Romi96
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. július 22.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. július 22.

Nagyon jól hidratál, a heti egy-két használat nekem bőven elegendő. Az illata is isteni, ráadásul szinte egész nap érezni.

Mars93
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 22.

Imádnivaló az illata és hozza a megszokott minőséget. :)

Mars93

Ez a krém maga a csoda! Én nyári arcápolónak használom, mert elképesztően könnyed, gyorsan beszívódik és hagyja a bőrt lélegezni. Kellemes, friss, citromfüves illata van. Nagyon szépen lehúzza a pirosodást, ráadásul még a pattanások csökkentésében is segít!

Mars93

Én nagyot csalódtam benne, pedig a márka termékeit alapvetően imádom.
Felkenésnél még friss illata van, de miután beszívta a bőröm, azután halolaj-szerű illatot áraszt... nem valami kellemes. De még elviseltem volna, ha tényleg 24 órán keresztül hidratálta volna a bőröm. Sajnos nem tette... :( Kézkrémnek talán el tudom használni.

Nitus90
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 22.

Az illata pont olyan, mint a többi Dr. Kelen terméknek megszokható, de nem a legjobb. Alaposan el kell dolgozni, hogy ne legyen foltos, de egyébként rásegít a barnaságra.

Nitus90

Ár-érték arányban megéri. Az biztos, hogy alaposan el kell dolgozni és csokibarna sem lesz tőle az ember, de jobb. mint ha krém nélkül szolizna. Az illata nem túl kellemes, de megszokható, viszont egész nap nem szívesen szagolgatnám magamon.

Zafina

Nagyon büdös és sárga leszel tőle!!! Váltottam inkább az australian goldra...

JuditTTT
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 22.

Testápolónak használom, sztem az egyik legjobb, amit valaha használtam, pedig... atyaég, nem is tudom mennyi márka és hány liter elfogyott már eddigi életem során... :D A végén az a tartósítószer, az nagyon nem tetszik. Találhattak volna valami barátibbat helyette, mert amúgy jó összetevős, és nagyon jól felszívódó krém, ami tényleg hidratál és feszesebbé teszi a bőrt.

LianaLia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 22.

Nagyon minőségi termék,a csomagolása is tökéletes. Az illata nagyon finom,nem ez a tipikus szappan illat. Nekem elég volt 2 hónapig, pedig rengetegszer mosok kezet otthon is, szóval tartós, sűrű ,elég egy pumpálásnyi. Használat után igazan tisztának éreztem a kezem, puha és selymes érzet maradt. Már meg is rendeltem a következőt. :)

Nitus90

Direkt valami könnyedebb, zselés állagú hidratálót kerestem, mert az utóbbi időben eléggé vízhiányos lett a bőröm és a nehéz krémek nem hidratálták eléggé, viszont zsíros érzetet hagytak maguk után. Ez sem 100%-os de azért jó. Ha este fürdés után bekenem magam, másnapra érezhetően puhább a bőröm, viszont azt vettem észre, hogy ha többet kenek mondjuk az arcomra az másnap egy kicsit zsírosabb lesz. Összességében jól hidratál, az illata enyhe (számomra kellemes), praktikus a pumpás kiszerelés, de ki kell tapasztalni, hogy mennyi mennyiséget kell felkenni ahhoz, hogy ne érezzük esetleg zsírosnak a végeredményt.