KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Testápoló termékek

pjnk
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 23.

szép, jó az illata, de sok értelme nincs. ez lehetne az yves rocher szlogenje is szerintem, mert a tusfürdőiket leszámítva mindegyik termékük csalódás, és elég sok mindent próbáltam már tőlük. ez a cucc is csak radírozGAT és még gyorsan is fogy, nem veszem újra.

Dea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. január 23.

Én szeretem őket, olcsó, jól működik,de sajnos a barátom nem bírja az illatát,úgyhogy váltanom kell :(

Dea

El se hinné az ember milyen nehéz illatmentes dezodort találni :S Viszonylag jól működik,de nem gátolja az izzadást eléggé sajnos, úgyhogy nem venném újra :/

lillatt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. január 23.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. január 23.

Eddigi leghatásosabb alumíniummentes dezodor, amit próbáltam, de azért nem tökéletes. Árban is erős, más márkák sokkal drágábbak.

lillatt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. január 23.

Isteni illata van! Minden reggel ezzel kezdem az irodában, száraz a kezem de estig kitart.

gyula1971
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. január 23.

Ma megvettem és igazán jó. Nem túl sűrű,de zsíros hatást sem hagy maga után. Könnyen beszívódik. Kézre és lábfej sarokra tökéletes.

Kmetyek
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. január 23.

Nem szárítja a bőrömet, az illata kellemes.

canyon
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 23.

Nem szerettem. Úgy éreztem (talán az illata miatt) nem tisztít rendesen .. kézmosónak használtam el :/

Biboo99
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. január 23.

Ajándékba kaptam ezt a krémet, és én nagyon szeretem:) Kávéfüggőként az illatáért is odavagyok, jól is hidratál és hamar beszívódik,

nkriszti98
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. január 23.

Az illata tényleg elég intenzív és édes, de szerintem nem vészes, igazából a többinek sokkal rosszabb illata volt a boltban, így maradtam ennél. Egyébként szerintem jól hidratál és gyorsan be is szívódik.