KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Testápoló termékek

Ali
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 24.

Őszintén, féltem megvenni, mivel egyik ismerősömnék volt ilyen kézkrémje, és valahogy az illatáról, amit mindenki annyira szeret, nekem a volt kocsiilatosítónk jut eszembe, amit enyhén szólva is ki nem állhattam... De mivel annyi szépet írtatok itt róla és amúgy is ki akartam próbálni valamilyen AVON-os krémet, gondoltam egy próbát megér. Háát amikor először szagoltam, még elég erősen éreztem háttérben a kakaóvajas illatot, de aztán a folyamatos használat mellett ez szépen elhalványult és olykor felfordult tőle a gyomrom. Majd újra szerettem. És újra utáltam... Most ott tartok, hogy már kezdem megszokni, és mivel nagyon akarom szeretni, talán szeretni is fogom.(tesóm odavan az illtáért) A hidratálása rövid távon szuper, nagyon bársonyossá teszi a bőrt, könnyen beszívódik és nem hagy ragacsos érzést. Viszont hosszú távon nem túl hatékony, igaz, elég száraz bőröm van.(Talán nagyon hosszú távon jó lesz) A kiszerelése tetszik, jó hatalmas, és nem is drága(én akciósan vettem). Öt csillagot nekem nem ér, eddig dove testápolót használtam, nekem az volt a Nagy Ő. Arcra még nem sokat használtam, de szerintem nem is nagyon fogom, mivel egy picit előjöttek a pattanások (minden arckrémmel ez a bajom). Végső soron nem bántam meg, hogy megvettem, de újravenni szerintem nem fogom.

samelike
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 24.

A nivea nyári a újdonságai közül ebbe a termékbe beleszerettem. Nem vagyok egy nagy testápoló fan, de ez a termék tudja amit én elővárok. Könnyen gyorsan felszívodik, finom illat, nem ragacsos, nem hagy nyomot és az ára is baráti. Megkockáztatom, hogy állandó tagja lesz a fürdőszobánknak.

samelike
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 23.

Ez nálam zéró. A legnagyobb probléma, hogy nem érzem tisztának magam tőle. Mint ha szószerint csak hab lenne. Az illata fura, állaga semmijen egyszerűen eltűnik a bőrömön. Maradok a sima mezei tusfürdőknél.

Bsbogi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 23.

Imádtam az illatát viszont egy picit zsíros érzetet kelt a bőrön. Ezért nem vásároltam újra.

Bsbogi

Nekem kifejezetten tetszett az illata. Sokkal jobban bevált, mint bármilyen testápoló. 2-3 napota szoktam használni kevés is elég belőle és nagyon tetszik hogy nem ragad.

Alexandria89
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 23.

Teljesen egyetertek az elottem szolokkal. Csodas, nyari emlekeket idezos, nagyon-nagyon finom illat! . :)

HEva
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 23.

Nagyon szeretem, már a második tégelyt használom.
Tengerparti nyaralásra vettem, sós víz és napozás után hidratálásra van szükség.
Először úgy tűnt borzasztó lesz mert hiába kentem, fehér maradt a lábam. Gondoltam olcsó húsnak híg a leve.
Azonban a bőröm pár perc alatt beitta, majd újabb pár perc múlva már ragadós sem volt. Nagyon kellemesen selymes lett tőle a bőröm és az illata sem tolakodó. Nekem pl. a Nivea néha sok. (Bár a klasszik akkor is egyik kedvencem.)
Árban is verhetetlen a többi tégelyeshez képest.
Szóval ha nincs valami extrém probléma a bőrömmel, ez a testápoló tökéletes. :)
(Mondjuk arcra nem kenném, szerintem az arcbőrömnek egészen másra van szüksége, mint pl. a lábszáramnak.)

fuzerifruzsi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 23.

A kedvenc tusfürdő márkám.
Nincs olyan hangulat,amihez ne találtam volna meg az ideális illatot.
A kókuszos a kedvencem de mind nagyon jó.
Ár-érték arányban is remekel.
Szeretem🙂

Legeslegeslegjobb deo!
Fanatikus lettem!🙂

fuzerifruzsi

Alapdarab a táskámban már hosszú idő óta. Az illata kellemes,édeskés mégsem sok. Nálam hidratálásban is jelesre vizsgázott.
Biztos,hogy újra veszem!🙂