KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Testápoló termékek

CeCeDrake
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 18.

Akinek érzékeny a bőre, meg ne vegye! Konkrétan többet árt, mint használ!
Számomra pénzkidobás volt.
Egy nagy szar ez...

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. november 18.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. november 18.

Romantika már megvolt,az is finom,de ez még annál is ,Külön örültem a formának mert ez nem tégla,gömbölyített,Az illata valóban luxus,és olyan jó érzést ad,
Közepes habzás ,szárítani úgy vettem észre h nem,Nagyon sokáig elég,nekem megéri,,,,mindig a tusfürdőt preferáltam,,most ez a szappan- család kiütötte!!!

Dori320
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 18.

Valóban nem izzadok tőle, azonban nekem szörnyű foltokat hagy a ruhákon, amik utána nem is jönnek ki :( (szinte összemosódnak tőle a színek hónalj részen).

Spvirgi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 18.

Joy napok alkalmával vettem meg, és már az első használat után megszeretem ezt a terméket.
Hihetetlen jó illata van, ami égész tartós, gyorsan beszívódik a bőrömbe, jól hidratál.
💗

Dori320

Igaz, megkérik az árát, de eddig az egyetlen dezodor, amely teljesen véd az izzadás ellen és nem hagy foltot a ruhán.
Az illata is kellemes, bár nem túl tartós.

Spvirgi

Joy napok alkalmával vettem meg a testápolóját, 2 nap múlva be szereztem a tusfürdőt. Nagyon finom illatú, puha és ápolt bőröm lesz tőle. Vegán mivoltához képest elég jól habzik 😘

seoul
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 18.

Az illata valami keserű csokis kakaós dolog, a chilit egyáltalán nem érezni. Elsőre finom volt, de minden nap használva már besokalltam az illatától. Elég sok kell belőle, hogy habozzon valamennyire, így gyorsan fogy. Elég folyós az állaga. A hátamon és az alkaromon kijött tőle egy-két pattanás.

Rikki

Most ősszel használom, úgyhogy szárított kicsit, kell utána a hidratálás. Finom illata van, bár tényleg nem tartós. Igazából nekem ez nem is szempont, mert a sok illatanyagtól, kemikáliától már frászt kapok. SLS tartalma és az ár-érték aránya miatt én meg sem vettem volna, ajándékba kaptam.

klaudia0729
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. november 18.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. november 18.

Nagyon szeretem, jó az illata, és kevés is elég belőle. Az Yves Rocher tusfürdőiben eddig még sosem csalódtam. :)

klaudia0729
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. november 18.

Nagy lassan szívódik be, és az illata sem a legjobb.