KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Testápoló termékek

eszterbarna
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 27.

Imádom, kedvenc kézkrémem lett, annyira isteni az illata. Reménykedem, hogy nem csak limitált kiadás lesz, de mindenesetre betárazok belőle.

tsolya
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. július 27.

Nagyon kellemes az illata, az tetszik benne talán a legjobban. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros, olajos érzetet a bőrömön, cserébe viszont puha és hidratált.

Csillagpor123
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 27.

Meglepően jó tusfürdő. Csodálkozom, hogy sokan a baleáshoz hasonlítják, én azokat nem szeretem, mert kb. 15 percig lehet érezni az illatukat, ezt viszont sokáig érzem. :) Kicsit szárít, így télen nem biztos, hogy jóban leszünk.

Erina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 27.

Nekem sajnos nem jött be ☹️ a Tibolina tégelyesét használtam előtte. Szinte ugyanaz a kettő. Nehéz, zsíros krém, csak ennek van egy kis enyhe narancs illata amit nem szeretek. Vigyázni kell a mennyiséggel, mert ha túl sokat veszünk ki, nem issza be a bőr és kukacosodik, ami elég zavaró tud lenni, ha pedig keveset akkor nem hidratál eléggé. Kétszer próbáltam, nekem elég is volt ennyi. Ha esetleg valaki szeretné, sikítson! 😊😉

aranypáva
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 27.

Talán a legjobbak közt van amit próbáltam. Kellemesen hűsít nyáron, gyorsan beszívódik, hidratál. Nagyjából ugyanazt a hatás tapasztalommint a többi krémnél, de a 40kg fogyás ami 2.5 év alatt történt meg nálam látszana a bőrömön ha nem hazsnálnék ilyeneket. Így nem lóg sehola bőröm csak a csíkok maradtak meg de azok is halványulnak. Sport nélkül persze nem tűnik el a narancsbőr, de nagymértékben elősegítik az ilyen krémek a narancsbőr csökkentését.
Valószínűleg újraveszem ha elfogy.

aranypáva

Mintát póbáltam belőle, de nem ajánlom. Igaz eleinte nehéznek, zsírosnak éreztem, de gyorsan beszívódott, viszont alig hidratált, szinte semmi hatást nem éreztem. Nekem nem érné meg megvenni teljes áron.

aranypáva

Nagyjából ugyanazt a hatást tapasztalom mint az Eveline termékeknél. Azzal a különbséggel, hogy ezt alig lehetett a bőrön elviselni. Ritkán fogom használni és vékonyan fogom kenni, jobban szeretem a mentolos hűvös-hatású krémeket. Ezt az avon tanácsadónőm ajánlotta, így megrendeltem.
Kicsit kicsinek találtam az árához képest, de használ. Sport és diéta mellett használom. Eddig 40kg-t fogytam közel 2.5 év alatt, mivel ilyen krémeket használtam sport mellett nem lóg a bőröm sehol, csak a csíkok maradtak meg.
Mindneképp szükségem van rá, hogy használjam ezeket, de ha ez elfogy, másikat fogok venni és az nem avonos lesz. Nem jobb mint a többi termék, de nem is rosszabb, csak az ember tudja kibírni a csípős-melegítő érzést.

Samantha
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2017. július 27.

Kézmosásra használom. Olcsó, sokáig elég és nem szárít, mint a folyékony szappanok.

Miaaa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2017. július 27.

Imádom a tipikus nivvea krém illatát, úgyhogy ez nagy kedvencem. Nem irrítál tartós és az is sokáig tart.

Miaaa

Kellemesm és tartós illat. Ami miatt újra szoktam venni az pedig az, hogy nagyon sokáig tart a termék és nem hagy foltokat a ruhán, vagy ha mégis az mosással kijön nem úgy mint eggyes desodoroknál.