KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Testápolók

tevepup
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 23.

Eddigi kedvenc testápolóm. Finom az illata, nagyon kellemes, lágy állaga van, és rögtön megnyugszik a bőröm alatta :)

dinkka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 22.

száraz bőrre nekem a valaha legeslegjobb!! gyorsan beszívódik, nincs nyoma, nincs zavaró illata, arcra is használom és rá lehet sminkelni, szuper!

doratarr95
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 22.

A legjobb testapolo a vilagon!!!
Egy videoban lattam, beauty guru tesztelte oket es az itteni velemenyek is eleg biztatoak voltak.
A borom szaraz, nehany helyen eleg durva szaraz foltokkal, de ez nagyon jol hidratalja es egyaltalan nem ragad. Jojoba olaj van benne, de nincs olajos erzete a boromnek.
En mar az arcomon is kiprobaltam estere, amire eddig is niveat hasznaltam (Essentials ejszakai arckrem), es meglepoen jol teljesitett. Ujravevos, igazi szerelem :P

Penci0808
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 22.

Nagyon jól hidratálja a bőrömet örök kedvenc krémem marad. Nagyon gyorsan könnyen beszívódik és szuperül hidratál. Nagyon sokszor újravettem már.

Neubauter
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 22.

Imadom, latvanyosan hidratal, csodalatos az illata (a rozsa az rozsa), es magyar! Szuper :) 5*

Neubauter

Szeretem, epilalas utan szoktam hasznalni, szepen megnyugtatja a kipirosodott bort.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. május 22.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. május 22.

Nagyon kellemes, visszafogott illatú, közepesen testes állagú testápoló, hipergyorsan szívódik fel és csodásan táplálja a száraz bőrt.

Neubauter

Nagyon szeretem kenegetni huvosebb idoben, mert testes krem, jol hidratalja a szaraz bort, az illata is mennyei. Melegben sok picit, ugyhogy most pihenon van.

crazy724
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport:  -  |  2018. május 22.

Tesztelésre kaptam.
Egy rövid óda a csomagolásról: elképesztően bájos, imádom, plusz pont jár a második műanyag tégelytetőért. Az illata eszméletlenül finom, engem mangóturmixra emlékeztetet, legszivesebben belenyalnék a tégelybe, viszont ez az illatcsoda az én bőrömön egyáltalán nem tartós, amit nagyon sajnálok. Az állaga tömör, vajszerű, habkrém, őszintén szólva nem találkoztam még ilyen állaggal, de nagyon tetszik, hogy más, kicsit különlegesebb, mint a többi testápoló. Könnyű eloszlatni a bőrön, de mivel egy nehezebb, testesebb, gazdagabb krém, ezért elég nehezen szivódik be, igy a nyári hőségben nem épp a legkelemesebb a használata, télre, őszre, kora tavaszra viszont tökéletes választás lehet. Szuperul hidratál, száraz bőrűként számomra ez is hatalmas pozitivum. A karcsúsitó hatásáról egyelőre nem tudok nyilatkozni, nem várok csodát, nem is hiszek benne. Az összetevői szépek, amit kicsit nehezményezek, az a kiszerelés mennyisége, csupán 180ml.

Kerestem, de nem találtam ezzel kapcsolatban 100%-os megnyugtató választ: nem tudjátok, CF a márka?

tenyitomi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. május 22.

Az igényeimnek teljesen megfelel,hamar beszívódik,nincs erős illata,állatkísérletmentes,jók az összetevők,és nem utolsósorban a drágaság jeleit még nyomokban sem tartalmazza,ekkora mennyiséget durván egy ezresért magunkévá tehetünk.