KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Testápolók

kviktoria1
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. november 13.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. november 13.

A leírás alapján nagy reményeket fűztem hozzá, a Joy-napokon vettem is egyet. Az illata nagyon kellemes, könnyen a bőrre kenhető. Sajnos csalódnom kellett, mert nem szívódott be a bőrömbe, fél nap elteltével is ragadós érzésem volt tőle. Ha az ember azt olvassa, hogy "akár 24 órán keresztül bámulatosan hidratáló [...] testvaj", akkor nem ilyenre számít.Gondoltam arra is, hogy lehetséges, hogy túl vastag rétegben kentem fel első használatkor. A következő alkalommal figyeltem rá, hogy csak annyit vigyek fel a bőrömre amennyi szükséges, de így is ugyanazt az érzetet hagyta maga után. Szerettem volna szeretni, de sajnos nem tudom, vannak ennél sokkal jobb termékek.

Odil
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 13.

Hát izéke. A hatása ugye ugyanolyan, korrekt, átlagosnál valamivel komfortosabb testápoló, viszont az illata a szupermarketekben kapható, műanyagdobozos, 100% cukor-fehérliszt, 0% élvezeti érték tiramisué (egy exem egyszer ráfanyalodott, két kanál után kidobtuk). Ócska, zaccos, gejl, minden, amiért utálom a kávés süteményeket, ha nem én vagy az enyémhez hasonló ízlésű ember készíti őket. Az Yves Rocher kávés tusfürdőjének frissítő, fekete, keserű, természetes kávéjéra vágytam, és így eléggé elplöppentem. Persze, el fogom kenegetni, de őszintén, egy kicsit inkább taszít így, még, ha nem is tart sokáig az illata a bőrömön.

Andy88
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 13.

Az eddigi legjobb barnító krémem, bár még ez is hagy némi kivetnivalót maga után.
A bőröm világos, de szerencsére nem az a holt fehér kategória. Nem szoktam gyakran leégni a napon, de nehezen barnulok. Viszont tele van a bőröm pigmentfoltokkal, eléggé hajlamos vagyok rá. Ezért kerülöm a napfényt és a szoláriumot. Ilyenkor jól jön egy kis extra segítség, főleg tavasszal, amikor kezdődik a bikiniszezon.
A krém szépen építi a barnaságot, nem leszek hirtelen "barna medve" tőle. Egészséges színt kölcsönöz, de 2x-3x minimum használni kell, hogy meglátszódjon. Egyenletesen eloszlatható, szerencsére az én bőrömön nem lesz foltos. De nem árt a használata előtt alaposan leradírozni a bőrt.
Amiért levonok egy csillagot, az a szaga. Bár felkenéskor valamivel kellemesebb, mint a többi hasonló krém, viszont a barnítószag még mindig erősen kiérződik, ezért ilyenkor senkit sem szeretek a közelembe engedni. :)

balogheszterke14
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 13.

Szeretem nagyon. Gyorsan beszívódik. Hidratál, teszi a dolgát. Az illata isteni.

Bereibi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 13.

Nem nyert...az illata pár használat után zavaró. Nehezen szívódik a bőrbe.

Bereibi

Az elmúlt évek során ez az egyik legjobb testápoló amivel dolgom volt! Kellemes az illata, könnyű vele bánni, gyorsan szívódik, nem hagy maga után ragacsos érzetet és tényleg szuperül hidratál!

cippala0316
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 13.

Nagyon jo az illata, baromi gyorsan felszivodik es szuperpuha lett tole a bőröm... Es a csillogaaaas... A legjobb :D

Dnalor92
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 13.

Nekem ez a testápolók testápolója! Gyorsan beszívódik, nem ragacsos és hosszan tart az illata. Mint ha parfüm lenne rajtam. :) A családból többen is használják, ők is dicsérik.

Dnalor92

A kedvenc illatom a CND Scentsations közül. Hosszan tartó illat, gyors beszívódás!

Dnalor92

Imádom ezt a terméket, ezt a márkát. :) Minden bőrápoló krémje gyorsan beszívódik és hosszan tart az illata! SZUPER! Már több illatot is kipróbáltam.