KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Testápolók

pomme
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 16.

Szépen beszívja a bőr, nem ragad, nem tapad, tökre elfelejtettem, hogy "rajtam van". Nedves bőrre kenve biztos még jobban beszívódik. Ha nem akarok csillámokat, akkor csak simán nem rázom fel, szerintem nagyon praktikus. Az illata felkenve sokkal jobb, viszonylag gyorsan enyhül, Férj sem panaszkodott rá. 2200 Ft egy Radiant Gold szett (testvaj+maszk+olaj), szerintem nagyon-nagyon megéri. Aki szereti az édeskés illatokat és szereti a visszafogott csillámokat, annak nagyon ajánlom :)

Ancsahajnal
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: >54  |  2017. december 16.

Egyetértek, legszívesebben megenném! :-))) Döbbenetes illatélmény és nagyon szépen rendbe teszi a kiszáradt bőrömet. Tusolás után még nedves bőrre viszemfel, úgy könnyebb eloszlatni, mert egy nagyon gazdag testápoló, pedig pehely könnyű. Érezni, hogy mennyire jót tesz a bőrömnek.

Nicy011
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 16.

Nagyon érzékeny bőrre vettem egy másik korábban jól bevált drágább termék helyett. Szinte ugyanazt a hatást értem el vele. Kellemesen selymes bőr irritáció nélkül. Az illata is tetszett. Nagyon testes, sűrű krém, ennek ellenére könnyen beszívódik. Sajnos nem lehet minden DM üzletben kapni. Arcra nem használtam, mivel pattanásra hajlamos a bőröm.

Nicy011

Nagyon érzékeny a bőröm a különböző kemikáliákra. Próbálkoztam más sensitive testápolókkal is, mivel kissé borsos ennek az ára, de rá kellett jönnöm, hogy egyik sem ér fel vele. Más sensitive testápolóknak nem tetszik az illata, ha egyáltalán van nekik, nehezen szívódnak be és minden egyéb bajom van velük. Bőrradírozás után használva extra puha és selymes lesz tőle a bőröm. Szeretem, hogy kicsit hűsít is. Talán még a Balea med ultra sensitive totes meer testápoló az, ami olcsóbb kategóriában nagyon közel áll ehhez.

aaFruska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 16.

Sajnos én is eckzémával küzdök és nagyon sok mindent kipróbáltam már rá a la roche-poseytól kezdve a kevert krémekig ...vagyonok voltak és abszolút nem segítettek viszont ez a krém egy álom. Valóban nem sok illata van viszont szerintem a hatása fontosabb. Gyorsan beszívja és hidratál is.

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. december 16.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. december 16.

Első Baleás testápolóm,,,,,nagyon mellényúltam,2 napja vettem,hát nem tudom hogy fogom elhasználni,még az esti tusi után sem jó,Iszonyatos zsíros,fénylik ragad ,Igaz száraz bőröm van,de ez akkor is sok,,, extra szárazsággal vannak megáldva,lehet h jó működik,Sűrű állag,nehézkes időigényes ,egy kisebb masszírozásnak felel meg ,kenegetni 10 perc legalább????????Macerás,,,az illata valóban finom Níveás,ára ellenére is 3 csillag

lia0000
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 15.

Nagyon megutáltam!! :( Eleinte imádtam az illatát, első 2 alkalomnál még tök jól elhasználgattam, majd egyszer csak ragadni kezdett mint a méz! Az egész testemen egy undorító ragacsos réteg képződött, amit valószínűleg a pizsamám szívott be a bőröm helyett.... Nem hidratált eléggé, néha már ott tartottam, hogy inkább vakaróztam egész este, mintsem ezzel kenjem magam! Az illatát is megutáltam. Az összetevőkről ne is beszéljünk.. Teljes pénzkidobás, mert semmire se volt jó! Se kézre, se arcra, se lábra, se szájra nem tudtam kenni, hála a ragacsosságnak! Sajnos 1 csillag!

lia0000

Egyszer újra is vettem azt hiszem. Az illatát nem bírtam megunni! Viszont nem nyújtott hosszantartó hidratálást, néha nehezebben szívta be a bőröm. Biztos hogy nem fogom még egyszer újravenni az összetevői miatt. Van ennél sokkal jobb testápoló is.

lia0000

Nagyon szerettem. Csodás illat, tökéletes állag. Hamar beszívódott, nem hagyott ragacsos érzést maga után. Árához képest kicsit keveslem a mennyiséget.. Hosszantartó hidratáltságot sajnos nem nyújtott! Most a natúrkozmetikumokat próbálgatom, de ha nem találok megfelelő testápolót, akkor újraveszem ezt.

bloggie
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 15.

Könnyen beszívódik, de sokat kell kennem belőle. Eleve is csak 200 ml az egész, ahhoz képest drága nagyon. Fincsi rózsás illatú, a megszokott Nivea illat is kivehető mellette.