KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Testápolók

26timcsi
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 21.

Magamon használom,de én nagyon szeretem. Az illata nekem olyan "babás",illetve az biztonsági kupak a halálom..(értem,hogy miért teszik rá,de akkor kitalálhatnának "felnőtt" verziót is) Ezeket leszámítva puhává teszi a bőröm és biztos,hogy venni fogok még belőle :)

JosiePackard
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. január 20.

Folyamatos használat mellett szépen karbantartja a bőrt, azonnali megoldásként is használható. Gyorsan beszívódott, ám az illatával vegyes érzelmeim voltak. A dobozon feltüntetett ígéretek tehát helytállóak, de az összetevői miatt én már nem fogom újravenni.

JosiePackard

Mangós és kókuszos változatban is vettünk, és az előzőkhöz hasonlóan a mangós nálam is jobban bevált az illat tekintetében. De mindkét termék nagyon jó állagú, hamar beszívódnak, mégis sokat segítenek a száraz bőrömön. A csatos üveg is szuper, bár én folyton bénázok vele. :D Egy ideje már vegán és állatkísérlet-mentes termékeket használok, így nem fogom újravenni, de akinél ez nem szempont, annak ajánlom.

JosiePackard

Nagyon szeretem, reggelente használom, és mindig felfrissíti az arcbőröm. :) Problémás az arcom, amin önmagában a termék nem segített teljes mértékben, de más termékekkel - és odafigyeléssel - már igen. Pattanások így is vannak még, de a korábbiakhoz képest javul a helyzet. A Tescoban olykor nagyon jó áron kapható.

JosiePackard

Szeretem a dr.Organicot, állatkísérlet-mentes, növényi és az összetevői is rendben vannak. Ellenben a krém sajnos nem lett számomra csodaszer. Szerettem, de ár-mennyiség kategóriában kicsit soknak találom, bár ha azt nézzük, melyik piacra szánták, akkor már barátságosabb. Nekem viszonylag gyorsan elfogyott, illetve a száraz bőrömmel sem tett csodát. :( Nem hiszem, hogy eredeti árán újravenném.

Fruzsci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 20.

Imádom az illatát, a kezemet szoktam bekenni vele lefekvés előtt, nagyon jól táplálja, pihe puha lesz tőle!:-) A kisebbik tégellyel kaptam ajándékba de ha elfogy biztos, hogy beszerzem újra!:-))

tara95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. január 20.

Télen valami brutál módon szárad ki a lábszáram, pikkelyes, véres, foszlik, még hajnalban is felkelek arra, hogy iszonyúan viszket. Mindez nagy lustasággal párosul, testen valahogy még nem vagyok krémmániás :D

Mindig drágának tartottam a body shop testvajait, túlhypeoltnak. Egészen addig amíg kétségbeesésemben meg nem szánt a barátnőm egy kis kiszereléssel.

Nos, mennyei manna, olyan kevés kell belőle hogy el sem hiszem. Tökéletesen helyrehozta a bőröm, pihe-puha. Az illata nem túl erős, kellemes, az állaga mint a teavajnak. All in all, szerelmes lettem és már úton van a marcipános nagy kiszerelés mert EZ megéri a pénzét.

Petya31
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2019. január 20.

Nagyon szeretem🤗 nagyon jó illata van, és jól hidratál 🤗

Hene
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 20.

En is nagyon szeretem! Nem ragad, kellemes illata van, nyugtatja a borom!😊

TimeaZsofia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. január 20.

2019.01.20. Update : még mindig jónak tartom, bár a tartósítószer talán picit lehetne hátrébb az inci -ben😊 Mostanában úgy használom, hogy hialuron szérum után (jelenleg HA5 Rich) fújok belőle egy pár spriccet, szinte érzem, ahogy megnyílik a bőrömön a hialuronsav, hogy befogadja a nedvességet. Így visszaolvasva, picit túl érzékletes lett, bocs.

2018. 11. 11.Nagyon jó termék, jó áron. A géles állagú is jó, de ebben van hyaluronsav és egy kis tejsav is. (Gondolom, itt a hidratáló jellege jön ki inkább, mivel elég hátul van az inci-ben)
Tonikként használom.