KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Testápolók

Romi96
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. július 22.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. július 22.

Nagyon jól hidratál, a heti egy-két használat nekem bőven elegendő. Az illata is isteni, ráadásul szinte egész nap érezni.

Mars93
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 22.

Ez a krém maga a csoda! Én nyári arcápolónak használom, mert elképesztően könnyed, gyorsan beszívódik és hagyja a bőrt lélegezni. Kellemes, friss, citromfüves illata van. Nagyon szépen lehúzza a pirosodást, ráadásul még a pattanások csökkentésében is segít!

Mars93

Én nagyot csalódtam benne, pedig a márka termékeit alapvetően imádom.
Felkenésnél még friss illata van, de miután beszívta a bőröm, azután halolaj-szerű illatot áraszt... nem valami kellemes. De még elviseltem volna, ha tényleg 24 órán keresztül hidratálta volna a bőröm. Sajnos nem tette... :( Kézkrémnek talán el tudom használni.

Nitus90
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 22.

Direkt valami könnyedebb, zselés állagú hidratálót kerestem, mert az utóbbi időben eléggé vízhiányos lett a bőröm és a nehéz krémek nem hidratálták eléggé, viszont zsíros érzetet hagytak maguk után. Ez sem 100%-os de azért jó. Ha este fürdés után bekenem magam, másnapra érezhetően puhább a bőröm, viszont azt vettem észre, hogy ha többet kenek mondjuk az arcomra az másnap egy kicsit zsírosabb lesz. Összességében jól hidratál, az illata enyhe (számomra kellemes), praktikus a pumpás kiszerelés, de ki kell tapasztalni, hogy mennyi mennyiséget kell felkenni ahhoz, hogy ne érezzük esetleg zsírosnak a végeredményt.

olvaso
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. július 22.

Ajándékba vettem meg ezt a tusfürdővel együtt anyósomnak karácsonyra, mert a tusfürdőt korábban próbáltam és nagyon bevált. Amikor hozzájuk megyek, fürdés után mindig használom azt a testápolót, mert annyira jó az állaga, gyorsan felszívódik, az illatát pedig nagyon szeretem. Külön értékelem benne, hogy pumpás kiszerelésű, az ilyen testápolókat kedvelem a legjobban, mert nagyon könnyű adagolni. Örülnék, ha a tusfürdője is pumpás lenne. Valószínűleg magamnak is veszek majd ebből a testápolóból miután elfogyott ami itthon van (egy másik márka terméke).

Egi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 22.

Teljesen jó, illata tökéletes, erős testápoló de lehet télen nem elég
Sztem csak a müllerben lehet kapni.

cippala0316
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 21.

Az egyetlen ami nem kezdi ki a szupererzekeny boromet es nem is hagy zsiros erzest maga utan.

kgyrk
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 21.

Nagyon szeretem, már vagy a 10. (!) tégellyel veszem újra, nem tudom megunni az illatát. Szerintem tök szuperül hidratál és az összetevői is (a pici parfümöt leszámítva) tök jók. Nálam simán kenterbe veri a TBS testvajait... Örülök, hogy rátaláltam a krémmánia által! :)

slytherclaw
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. július 21.

Utazáshoz vettem meg, hogy eggyel kevesebb dolog miatt kelljen aggódni, ami kifolyhat a bőröndömben. Az illata isteni, maga a koncepció is nagyon tetszik, remekül is hidratál, DE! Elképesztően gyorsan fogy...
Már az első használat után láthatóan csökkent a tömb mérete, pedig csak a lábszáramra és az alkaromra használtam. Félbe is vágtam, hogy ne olvadjon feleslegesen a kezemre és hűtőben lakott két használat között, de még így is elfogyott kb. 12 nagyon spórolós alkalom után. Pár éve használtam a Lushtól masszázstömböt (Yes Yes Yes - már nem kapható), az hónapokig hűséges társam volt, nem fogyott ilyen villámgyorsan.
Nem fogom újravenni, pedig tényleg nagyon praktikus lett volna az utazásoknál.

slytherclaw

Lehet, hogy velem van a baj, de nekem a Lush testápolói nem igazán válnak be, a testkondícionálóikat sokkal jobban szeretem. Az illatán kívül semmi extra nincs ebben a krémben, de még az is hamar elillan. Nagyon lassan szívódik be a bőrbe és ráadásul reggelre ugyanolyan száraz a bőröm, mint volt. A dekoltázsom teljesen kipattogott tőle, amit nem is igazán értek.