KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Testápolók

rammy717
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

Annyira de annyira szerettem volna... :( Még egyetlen kozmetikum sem okozott irritációt, vagy allergiát. Ez sajnos igen.
Az illata az valami isteni. Nagyon finom, marcipános illat érezhető, ahogy kinyitom a tégelyt. A tégelyben szilárd halmazállapotú, bőrrel érintkezve könnyen olvad, és könnyű is kiszedni. Fürdés után szoktam az ilyen vajakat felkenni, még nedves bőrön könnyebb eloszlatni. Felkenve számomra inkább fűszeressé vált az illat. Érezhető a meleg fahéj illat, és a többi karácsonyi hangulatot előidéző illatok. Jól hidratált, nem hagyott nagyon zsíros érzetet a bőrömön, és a lelkemnek is jót tett. :)
Ezeket 1 használat után írom, nagyon nagyon tetszett, imádtam. Picit viszkettem, de gondoltam az illóolaj irritálja kicsit a száraz bőrömet (bár akkor annyira nem is volt száraz), na mindegy. Másodszorra jó alaposan bekentem vele az egész testem fürdés után, majd az előző alkalomnál jobban viszkettem, és már nagyon vakaróztam is tőle, és akkor a tükörbe pillantva ledöbbentem: tiszta vörös voltam, a bőröm kimelegedett, a karomon egy helyen kicsit meg is duzzadt és viszketett. Gyorsan újra megfürödtem, lemostam magamról, és azóta elváltak útjaink :(
5 csillagot adok, mert egyébként imádnám, és nem hibáztatom a terméket ezért. Azt mondták, valószínűleg a fahéj illóolajjal lehetnek gondjaim, elég irritáló anyag. Érzékeny bőrűeknek ezért nem ajánlom!

Vargane92
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 29.

Ajándékba kaptam és nagyon örülök neki! Nagyon jó illata van és jól hidratál!:)Biztosan újra veszem!:)

Vanília
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. április 29.

Először használok a márkától valamit és nekünk nagyon bevált. Szépen ápolta a bőröm, friss, finom illatú és könnyed állagú - jól esett használni, sőt Apukám, aki 70 fölött van, lecsapott rá és a száraz bőrét gyönyörűen rendbehozta a krém - ez azt hiszem egész jó referencia:) Nyilván a narancsbőr-kezelés az ő esetében nem szükséges, bár én amúgy sem hiszek abban, hogy azt bármilyen krém rendbehozhatja... A testápoló öt csillagos a tapasztalataink alapján, de az árán kicsit meglepődtem, nem számítottam ennyire. De ennek ellenére azt hiszem, újravesszük majd.

dodo1234
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 29.

Nagyon finom illata van, olyan citromtorta jellegű, ami pont megfelelően tartós (egy ideig lehet érezni, de nem bűzlik tőle az ember még a buszon is). Igazán jól hidratál, szép puha lett a bőröm tőle már 2 használat után. Nyárra tökéletes, annyi, hogy kell pár perc, mire beszívódik.

kneva
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 29.

Ha belegondolok, hogy hányszor mutattam életem során különböző orvosoknak és bőrgyógyászoknak a karomon lévő keratosis pilaris-t, hány felesleges vacak krémet megvetettek velem, ami szinte semmire sem volt jó, elkeseredek. Azon meg még jobban, hogy ennyi év után a Pinterest-ről kellett megtudnom, hogy ennek a neve KP és hogy valójában hámlasztani kellene ahhoz, hogy az állapot javuljon.
4200 Ft-ért rendeltem online. Azt írja rajta, heti egy-két alkalommal ajánlják a használatát. Nos, én naponta használtam, minden este, és így sem szüntette meg a felkaromon lévő bőrtüskéket. Javított az állapotukon, mint pl amikor terhes voltam és kevesebb nyákcsap dugult el, vagy mint amikor nyáron napoztatom, nekem az is segít ennyit. Szerintem közepes. Vagy az én bőrömre kellene valami erősebb.
Maga a krém igen sűrű, ragadós, nehezen szívódik be. Ha jobb állaga lett volna, használtam volna reggelente is. Így is eléggé zavart, h a pizsama felsőm beleragad. Engem a szaga különösebben nem zavart.
Attól tartok, be kell ruháznom egy PC-re, de az kb dupla ennyibe kerül.

kneva

400 ml-t vettem 999 Ft-ért - persze, hogy nem bírtam ellenállni. Kissé mű-kókusz illata van. Maga a krém elég testes, sűrű testvaj. Ahogy kenem kifehéredik, de aztán beszívódik szépen. Semmi különös, az illata hamar elillan. Sikerült egy hasonló mű-kókusz tusfürdőt is vennem, szóval jöhet a nyár!
Nem egy TBS, de nagyon jó ár-mennyiség arány. Akinek az illat a fontos, inkább vásároljon ott vagy az YR-ben!

Kittus2000
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: < 18  |  2017. április 29.

Nagyon jó illatú nagyon száraz bőrt is rendbe hozza rendszeres használattal és hamar beszívódik.

Kittus2000

A parfümjéhez járt ajándékba elég jól hidratál jó az illata és nem hagy zsíros érzetet a bőrömön.