KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Testápolók

Csigabee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 19.

Ár-érték-MENNYISÉG arányban tökéletes. Kicsit para a zsíros érzet amit maga után hagy, de szerencsére hamar elmúlik. Éjszakára szoktam bekenni vele magam jó tocsogósra, reggel lezuhizok és pápá bőrszárazság. Csak lenne életkedvem minden nap megcsinálni...

pkcsi
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2017. január 19.

Fantasztikus!!!
Nagyon száraz bőrömre eddig ez vált be a legjobban. Kellemes az illata, teszi a dolgát:)

rougeoftheday
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 19.

Egész jó.

rougeoftheday

Nagyon jó az illata és a bőrömet is elég jól hidratálja, VISZONT (és ez nagy viszont) allergiás reakciókat váltott ki nálam. Viszkető, apró piros kiütések alakultak ki a bőrömön másnapra. Többször is próbálkoztam vele, tehát biztosan ez a termék volt a hibás. Nagyon sajnálom, mert szuper termék és másnak biztos bevált, de sajnos nekem ez most csak 1* az irritáció miatt. (sosem voltam még érzékeny más testápolóra vagy bőrápolási termékre) Emellett igazat adok azoknak, akik szerint gyorsan fogy a termék. Továbbá észrevettem még, hogy másnap is elég ragacsos tőle a bőröm.

kesha420
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Annyira erős az illata, hogy nem bírom elviselni magamon. Számomra fullasztó, hiába használok csak két cseppet olyan mintha egy egész drogéria parfümkínálatát magamra fújtam volna. A hajam nehezen szívja be, hiába csak kis mennyiségben viszem fel, tehát ez a funkciója se jött be nálam, ám az tény, hogy a lábamon szuper puhává tette a bőrt, viszont ezt egy testvaj is tudja. Csak 10 ml mintám volt belőle, de bőven elég is volt. Biztos, hogy nem venném meg soha ennyi pénzért.

little.shana
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 19.

Kellemes illatú és állagú, tápláló krém. Viszont nagyon sajnálom, hogy nem használtam annyit és az ok mindkettőnkben keresendő. Először is a tégelyes kiszerelés nem praktikus és higiénikus, szóval egyedül a fürdőben tudtam használni (persze a normál változat amúgy is túl nagy ahhoz, hogy magammal vigyem, ami az én mobilis életemhez nem túl szerencsés választás).

Szóval a kapcsolatunk nagyjából a kibontás után 8-10 hónappal tragikus véget ért, mivel megromlott és elviselhetetlenné változott így a szaga. Szóval nekem nem érte meg, de ha más a felhasználói profil (gyakran használod és a tégelyes kiszerelés se rettent el) akkor jó választás lehet.

Rituals Tao Mei Dao Organic White Lotus And Yi Yi Ren Rich and Nourishing Body Cream

Fashionlover
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Egyszerűen nem találok szavakat!!! A három termék közül ami a csomagban volt ezt imádom a legjobban!!! Iszonyatosan hiper szuper bársonyos utána a bőröm. Arról nem beszélve hogy még másnap fürdés előtt is érzem az illatát és azt h milyen pihe puha tőle a bőröm. Nagyon sajnálom h nálunk itthon nem kapható legalábbis én még nem fedeztem fel de ha valaki tudja hogy lehet venni akkor szóljon nekem légyszíves! Nekem ez abszolút csodaszer !!!!! 5*****

generalnagy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Ajándékba kaptam. Nem bírom elviselni az illatát, egyszer használtam és nekem ez valami iszonyatosan édes, émelyítő, ráadásul hagy maga után valami fura filmes réteget. A hidratáló hatása pedig nem lenne olyan rossz. Muszáj lesz tovább ajándékoznom.

Mariliisa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Édesanyám használja, én akkor szoktam csenni belőle egy kicsit, ha látogatóba megyek. Nekem tetszik az illata és az állaga is, szerintem jól hidratál, bár a hosszútávú hatásáról nincs saját tapasztalatom. Ha túl sokat teszek magamra, valóban nem szívódik be jól, de úgy érzem, ebből kevesebb is elég egyszerre a bőrömnek, mint az otthoni testápolómból.

Ascyra
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 19.

Ezt a testápolót egyszerűen imádom! Tökéletes az állaga, nagyon gyorsan felszívódik, és isteni decent illata van! Viszont a magas EWG kockázatú összetevő miatt nem veszem meg többé. Sajnálom, mert ár-érték arányban az egyik legjobb testápoló amit eddig használtam; ilyen olcsót nem találok valószínűleg ismét, ami összetevőiben is megfelel, de a bőrünk az egyik legnagyobb értékünk, én nem kockáztatom az épségét.