KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Testápolók

kisjulis
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 24.

ADAM&EVE BY PIXIBOX dobozkámban lapult egy ilyen testápoló. Gyorsan beszívódik és kellemes illata van. Nekem megfelelően hidratálta a bőrömet.
A csomagolás egyébként nekem nagyon bejött :)

Elkofen
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. március 24.

Most féláron vásároltam és szerintem nagyon megérte. Könnyű, finom állaga van, ami az én bőrömön maradéktalanul beszívódik. Ez nem képez réteget a bőrön és nem lesz ragacsos a kezem tőle mint a zöld pontos, olcsó testápolóiktól.
Szóval elégedett vagyok vele, mert a viszonylag folyós állaga ellenére is jól hidratál és táplál. Talán télen nem, de tavaszra, nyárra kiváló. Ebből a termékcsaládból ennek tetszik legjobban az illata! Ez visszafogott cseresznyevirág illatú (szerintem enyhén füves beütéssel). Ha cseresznyevirágos illatú testápolót akarnék magamra kenni, akkor a sok márka közül ezt választom. Szerintem újravevős lesz a tavasz és a nyár folyamán akciók keretein belül.
A flakonja valóban romantikus hangulatot idéz, nőies. Szép, így nem kell dugdosnom a polcon.

beuska89
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 24.

Terhességem alatt ezt használtam a pocakom kenegetésére. Sajnos az utolsó két hétben elfogyott és nem érkezett meg az utánpótlás, lettek terhességi csíkjaim, azt viszont már nem tudom meg, hogy előtte a krémnek köszönhetően nem alakultak-e ki a csíkok. Az illatát imádom, most is használom. Én a sarkamra is szoltam használni és pihepuha lesz tőle.

CKNYL
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport:  -  |  2017. március 24.

Nagyon szeretem ezt a testápolót, az én száraz bőröm imádja. Este használom, mert az állaga azért kissé tömény, így a felszívódásnak is kell egy kis idő. Ez az idő viszont tényleg nem sok, ragacsos érzet pedig egyáltalán nem marad utána. Hosszan hidratál és az illata is finom, egyértelműen 5*.

MrHannaBela
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 24.

Best !! Nagyon jó ,az illata fantasztikus .ajándékba is tökéletes,nincs aki nem szeretné :)hidratál

MrHannaBela

Fantasztikus valami hihetlen az illata.Kedven mindenkinek akit ismerek ! Nagyon táplál nem lesz zsiros a bőr !

babyface
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 24.

a legjobb dolog ami most tavasszal történhet a bőrömmel. :) nekem azért egyből nem a könnyed testvaj kategória jut eszembe, nehezen is szívja be a bőröm, de az illata és a hatása mindenért kárpótol, reggelre garantált a pihe-puha, hidratált, illatos bőr. :) imádom

MariannL
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 24.

Ekcémás részeken használtam sajnos sikertelenül. Alig észrevehető a javulás.

nadalandy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 23.

nagyon fura illata van, azt le kell szögeznem.
de hatása pont jó. Kellemesen zsíros, és így szépen táplálja a bőröm. gyorsan beszívódik és nem ragacsos.

Eple
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 23.

Eddig egy másik Alverde testápolót használtam és gondoltam kipróbálok egy másikat. Örülök mert ez is nagyon bevált, sőt most ez az új kedvencem. Jó illata van, hamar beissza a bőröm, megfelelően hidratál és ami még nagyon fontos hogy szép összetevői vannak :)