KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Testápolók

eo
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 22.

Illata isteni, állaga ideális, összetevői korrektek, hatása átlagos.

kisizé
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 22.

én meg vagyok vele elégedve, kellemes citrusos az illata, kicsit tényleg hűsít, de szerintem nem vészes, pedig fázós vagyok, kellemes érzés :) annyira nem szívódik be gyorsan, de mintha tényleg feszesítene és jól is hidratál. a striáimon semmit nem halványított, de összességében szeretem.

Monica87
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 22.

Én láttam az eredményét magamon, másoknak nem volt olyan szembetűnő a változás, kell 2-3 használat ahhoz, hogy tényleg barnítson, de akkor már kezd sárga lenni és foltosnak is láttam, plusz amit nem szeretek még benne, hogy a kezemet hiába mostam le alaposan, sárgára befogta, és ez csak erősödött minden használat után. Nehezen is kopik le, ráadásul ki is szárította a tenyeremet, ami meglepett. Ezt máshol nem tapasztaltam, de azért kicsit féltem utána, hogy akkor mit csinálhat így a bőrömmel. Felkenés után pedig kellemes, puhít, mint egy sima testápoló. De hosszútávon lehet nem egészséges...

Monica87

Szerintem a legjobb testápoló, amit eddig próbáltam. Arcra is használom, mivel majdnem ugyanazok az összetevői, mint az arckrémnek, és nem irritál, de hidratál és puhítja a bőröm. Jók az összetevői, örülök, hogy találtam ilyen minőségű terméket, ami még viszonylag olcsó is. Más testápolómat már nem is szívesen használom. :) Biztos újraveszem.

Annavictoria84
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. október 22.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. október 22.

Nagyon jó testàpoló, főleg télen használom, szeretem.

Pa19911014
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 22.

Sz osszes helia kremet imsdom ugy hogy persze hogy ujraveszem

Adry66
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 21.

Fantasztikus illata van, szerelem volt első illatozásra. Mangó nagyon jó kombináció a korianderrel. Frissít, feldobja a szürke napjaimat isteni illatával és jól hidratál is. Gyorsan beszívódik. Ajánlom mindenkinek aki egy kis feltöltődésre vágyik.

szilvi1984
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. október 21.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. október 21.

Szerintem eddig ez a legrosszabb Dove termék amit használtam. Semmit nem használ, és 1-2 hónap után fura állagú lett, kicsapódott a víztartalma, pedig normál szobahőmérsékleten tároltam.

banoka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 21.

Jól hidratáló testápoló, de mégis érzem a zsíros érzetet még másnap is. Nem allergizál, könnyen felszívódik. Segítség a száraz bőrnek is, de én nem szeretem az illatát. Nem tudtam vele megbarátkozni. Előnye, hogy a feszülő, száraz bőrérzetet megszünteti.

tonic
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2017. október 21.

Nem ismertem ezt a márkát,de amikor masszázsolajat kerestem,ezt találtam szimpatikusnak a drogériában. Szép a csomagolása is.Isteni illata van, nagyon jó érzés masszírozáshoz és tetszenek az összetevői! Biztosan fogok még venni.