KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Testápolók

fokid1
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 23.

UPDATE
2017.06.23
A hátamat valóban szépen helyrehozta, de azon kb 5 régi pattanás helye volt. Sajnos viszont a kezdeti javulás után semmit nem használt a karomon lévő KP-ra kentem én becsülettel és vártam a csodát, majdnem egy évig, de igazából csak egyre rosszabb lett. Végül a Cosrx BHA-s termékét kezdtem el a karomra is kenni, és azt kell hogy mondjam ég és föld, pár hét alatt egyből javult, a pirosság is lement, és sokkal puhább a bőröm is,és az ára is barátibb...szóval ha vkinek szintén nem vált be ez a termék KP-ra akkor ajánlom inkább a Cosrx-et.
2016.08.25
Egész életemben a keratosis pilarisos volt a kezem már mindent kipróbáltam, aztán végül rájöttem, hogy talán ez a krém segíthet, de az ára miatt pár hónapig még vártam azzal, hogy megrendeljem e, végül örülök, hogy megtettem. A karomon a kis pöttyök kb 1,5 hónap múlva kezdtek eltűnni, ilyen sima még sosem volt a bőröm. A hátamra is használom ott kb 1 hét alatt eltűntek a régi pattanások helyei. Az ára az tényleg nagyon húzós, de legalább nem átvágás, úgyhogy akinek ilyen problémája van, annak megéri összespórolnia rá.

edi01
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport:  -  |  2017. június 23.

Szeretem nagyon. Ilata nagyon isteni csak ez is mintha kicsit ragadna. Nem annyira mint a virgin de enyhen. Attol ez meg husito es friss

edi01

Illata 5***bar eszrevettem hogy egy kicsit ragacsos. A husito es frissito hatasbol ez levon egy kicsot

edi01

Szerettem bar nem volt ugyanolyan mibt a tusfurdo es testpermet illata. Hidratalas szempontbol jo volt

edi01

Nyárra tökeletes eszmeletlen jó illata van es nem nehezit el. Sokaig erezni 👌👌👌

shatzy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 23.

Elmegy. Az illata tipikus Nivea, a csersznyevirág nem tolakodó benne. Valahogy azt hittem, hogy ez az olajos feeling tovább kitart, és még 20 perccel később is pihe-puha lesz a bőrőm, de sajnos erről szó sincs. Folyton tudnám kenni. Nyárra nem rossz, de a nagyon száraz bőrűeknek nem lesz megváltás.
Anyagra nem átlátszó, sima krém állag. Nem okozott irritációt nekem.

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 23.

Nekem is mintám volt belőle. Mikor megláttam milyen illatokban kapható akkor kicsit fellélegeztem hogy ezt kaptam, mert az összes közül ez tűnt a legkevésbé 'sok(k)'-nak az orrom irányába. Igazából nagyon visszafogott illata van (szerencsére, mostanában nem bírom ha túl erősen parfümöznek egy testápolót) bár csak éppen hogy felfedeztem benne a cseresznyét, ha nem tudom hogy ilyen illatú nem mondom meg. Az állaga nagyon híg, már-már vízszerű. Az olajtartalma ellenére a bőrömön nagyon gyorsan felszívódott, így ebben a nagy melegben sem volt kellemetlen testápolózni. Ami külön meglepetés hogy a lábszáram (ami a legszárazabb az egész testemen és még nyáron is kénytelen vagyok kenni) olyan puha lett hogy nem tudom mikor volt utoljára ilyen pedig mindig kenem. És még nem is kentem sokat. Gondolkodom hogy megvegyem e mert nyárra szerintem tökéletes testápoló, a pumoás flakon pedig nagyon klassz. Télre és száraz bőrűeknek valószínűleg kevés lehet. Nem rossz krém, az incije nem túl szép bár lehetne sokkal rosszabb is, határeset.

juditka70
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. június 23.

Igazán kellemes narancs bomba testápoló a bőrnek. Erősen,és mélyen hidratálú hatású. Nagyon jó testápoló,és csak ajánlani tudom! :)

Enne
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 23.

Update: 2017. jún. 23.: A spray-s változat nem túl gazdaságos, nagyjából egyharmada a levegőbe megy. Véletlenül beszippantva pedig fullasztó érzés. Legközelebb kipróbálom a géles változatot.

2016 nyár: Szőrtelenítés utáni bőrirritációt enyhíti, egységesebb bőrképet ad. Szúnyogcsípésre nálam nem vált be. Másra még nem próbáltam.

v.szilvia789
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 23.

Vacak.Mintám volt belőle. Híg, folyik minden felé. Ragad rettentően, pedig vékonyan vittem fel. Konkrétan most is ragadok tőle az asztalhoz. Az illata meg minden csak nem cseresznyevirág, zavaró, erős, maximum tusfürdőbe tudnám elképzelni. Ennyiért pedig sokkal szebb összetevős testápolókat találni az üzletekben.