KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Testápolók

Boriskajuliska
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. augusztus 17.

Pixibox szerzemény. Nem nagyon használok testápolót, de ez nagyon tetszik.Az illata, az állaga, minden. Nagyon gyorsan beszívódik, és csak selymes bőrt hagy maga után. Citrusos, könnyű, igazi nyári testápoló. Az ára teljes kiszerelésben húzós, de tervezem a megvásárlását, kerül amibe kerül:)

up: Megvettem a teljes méretű kiszerelést, és a rajongásom csak fokozódott! Már nem kell spórolni vele, hiszen a 200 ml kitart egy darabig, az illatával pedig egyszerűen nem lehet betelni!! Pici mandula, sok citrus, még több narancsvirág! Remélem sokáig fogják még gyártani:)

rocksolya
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 17.

Nagyon-nagyon szeretem az illatát és jó érzés felkenni is.

zorica85
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 17.

Meglepően jó! Végre egy nem alkohollal és illatanyaggal telenyomott testápoló, nekem eddig bevált. Egy kis kókuszolajjal szoktam felturbózni ha illatra vágyom, mert tényleg semmi illata nincs. Nem túl sűrű, gyorsan beszívódik, nem ragacsos. Nekem most eléggé hidratál, télen majd meglátom. Könnyen beszerezhető, jó az ára, mi kell még? Nálam újravevős lesz.

ancsi97
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 17.

Az ylang-ylang egy elég sok oldalú olaj ezért szerettem volna kipróbálni. Az olaj hihetetlenül folyós,nem az a jól kenhető fajta,ha valaki este használja(máskor pedig nem is ajánlanám) akkor minden olyan lesz,nem szivódik be gyorsan. Az illatával én is még próbálok megbékélni,de az tény,hogy köze sincs az egzotikus illatokhoz. A hatása miatt azért 3*-ot mindenképp megér,szépen feltölti a vizhiányos bőrt.

pbiankoc
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 17.

Szülinapi ajándék volt a törzsvásárlói kártyámhoz. Jó illata van, szépen radíroz, de egyelőre nem tudom, hogy egyáltalán szükségem van-e ilyenre. Nem hiszem, hogy megvenném, drágának találom ahhoz képest, hogy nem elengedhetetlen.

mafalda
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 17.

Nagyon kellemes illata van, és írtó jól radíroz!!!!😍

helike911    (!)
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 16.

Csodás az illata, igazán maradandó élmény, a testen azonban kevésbé tartós. Nem érzem, hogy hidratálna, és a csillámok se annyira "fixek". Ha egy helyben ülök, bizony ott maradhatnak az ágyon/széken/kanapén/vonatülésen, viszont nagyon ragyogó, mégsem tolakodó. Féltem tőle, hogy szikrázó Twilight-vámpírrá fogok változni, de inkább unikornis puki lettem, csoda*-* Összességében igazi kényeztetés egy hosszú nap után, vagy éppen egy hosszú napra készülve, az esti buliba, fesztiválra, vagy csak egy mezei szerdai napra. Élmény, hogy használhatom, az ára nekem viszont kicsit húzós volna, ezért csak 4* :)

aranypáva
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 16.

Ajándékba kaptam, de az illatával nem vagyok kibékülbe. Egyébként akinek tettszik a illat érdemes beszereznie egyet, mert tartós, és egész jól hidratál. Az erős illata miatt nekem 3 csillagos. Gyorsan beszívódik és sokáig elég.

Ryo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 16.

Műtét utáni hegre ajánlotta az orvosom és nagyon megszerettem. Remekül ápolta a heget, szépen hámosította, bár azért nem tüntette el (amit nem is vártam). Azóta használom több mindenre is: ajakápolóként, a kiszáradt területekre a bőrömön (pl. könyök, térd) és a sokaknál problémát jelentő mell alatti melegkiütésre is. Eddig nem csalódtam benne. A tégely talán kicsinek tűnik az áráért, de ez ne tévesszen meg senkit, hisz nagyon zsíros, kiadós krém ezért nagyon kevés kell belőle egyszerre és rengeteg ideig elég.

dina1463
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2017. augusztus 16.

Nagyon szeretem ezt a testvajat, kellemes illata van, hidratál és gyorsan megszárad, nem is drága és én a testradírral együtt vettem, szerintem mindkettő nagyon szuper termék, ugyanolyan illatuk van, bár jellemzően a testvaj az aminek az illata megmarad hosszabb ideig, de nem bánom, mert imádom szagolgatni :D