Legújabb vélemények - Testápolók

PinkMcFreeze
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 22.

Először is az illatáért oda meg vissza vagyok, szóval megvett kilóra, de tényleg! (: Az állaga nekem pont megfelelő, nem túl híg, de nem is túl sűrű. A testápoló illata hosszan megmarad még órákkal a felkenés után is érzem magamon. Még csak párszor használtam, de eddig nagyon tetszik, hogy gyorsan beszívódik és kellően hidratál. Sajnos, egy dolog nagyon nem tetszett, hogy mikor megvettem a DM-ben, akkor itthon vettem észre, hogy nincs tele a testápoló, kb az egy harmada vagy annál kicsit kevesebb hiányzik belőle.. Ez durván lehúzás, eddig még nem találkoztam ilyennel, mert vagy nem tesznek bele annyit, amennyi a testápolóra van írva vagy kinyomkodták az üzletben az emberek, bármelyiket felháborítónak találom...

MRekaaa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 22.

Első testvajam volt az epres, azóta próbáltam már többet, de ez valahogy mindig visszakerül a fürdőszobámba. Nagyon szeretem, sokáig elég és az illata is tartós.

Elyana
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 22.

Nálunk a baba testére, (ugye ez oda való) bevált. Kevés is elég belőle, könnyen fel lehet kenni, hamar beszívódik, utána nagyon puha a bőre. Az arcára is használom általában és soha nem volt még tőle kiütése. Sokkal jobb mint a gyerekorvos által ajánlgatott patikai vizes báziskrém. A végén a kezemen marad még egy kevés, azt el szoktam masszírozni, és nyilván nem hozza azt amit egy kézkrém vagy egy arckrém de komolyan..nem arra találták ki, ne lepődjetek meg ha nektek nem válik be. Ironikus, hogy van aki azért ad 1 csillagot mert a saját arcára vette és fullasztó.

Kori
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 21.

Nem volt a kedvenc testápolómból a drogériában, de valamit mindenképpen vennem kellett, ezzel pedig már régebb óta szemeztem, (gyorsan meglestem az értékeléseit krémmánián) így végül megvettem.
Nos, egy balzsam nekem más állagú, ez egy inkább vizesebb krém volt. Az illata nekem egyáltalán nem tetszett, ahogy a hatása sem. A leírással ellentétben nem hidratált eléggé, pedig kifejezetten száraz bőrre ajánlják. Esetleg normál bőrre jó lehet, de nekem semmiképpen sem.
Elhasználtam, de biztosan nem veszem újra.

Szandika12
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 21.

Teljes mértékben elégedett vagyok vele, bár most szerintem télre gyorsan veszek egy jobban hidratáló testápolót, mert télre nem elég viszont így is puhább tőle a bőr. Ezt inkább majd nyáron használom, imádom hogy gyorsan felszívódik, nincs zsíros bőr érzetem :)

Update: Max epilálás után elhasználom, mert nyugtatja a bőrt, de nem tetszik a szaga túl alkoholosnak tartom, nem hidratál egyáltalán sőt még taláb rosszabb is lesz a bőröm állapota :/

Szandika12

Nekem egyelőre bevált, hétköznapokra használom, még nagyon melegnek érzem az időt, így sokkal kellemesebb használni. Puhítja a bőrt, de hétvégén mikor megyek a barátomhoz inkább a sima nivea világoskék testápolót használom, mert sokkal puhábbá teszi a bőrt. Egyébként így hétköznapokra elhasználom :).

barbonca
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 20.

6 napja használom, és sehol semmi változás, kivéve a lábfejemen, ami itt-ott sötétsárga lett...amúgy ugyanolyan sápadt vagyok.

Juju93
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 20.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 20.

A termék kifejezetten száraz bőrre van! Nem
Itt-ott kicsit szárazkásra, tehát aki ódzkodik attól, hogy picit zsírosabb a hatása( ami nem meglepő, ha valaki elolvassa az összetevőket) akkor ne vegye meg!

Mindenki más, próbálja ki mert amellet, hogy isteni az illata, magyar termék és szuper minőség!

mafalda
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 20.

A szokásos TBS testvaj minőség, illata egy finom sütire emlékeztet, mely egész nap érezhető és még a ruhámra is átragad. Nem mindig a legjobb sütifelhőbe úszni így csak néha néha kenegetem. Jól puhítja, táplálja a bőrt.

nonblonde
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. szeptember 20.

Kismama vagyok, mellre, pocakra használom striák ellen. Felszívódása nagyon jó, illata kicsit erős, de engem nem zavar. A stria megelőző hatásáról még nem tudok nyilatkozni, de a bőröm feszesnek tűnik egyelőre, és nem viszket a szárazságtól, puha és hidratált. Majd a szülés után nyilatkozom a tapasztalataimról :) .