KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Testápolók

bszcs17
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 22.

Nagyon kellemes állagú testápoló, nagyon hamar beszívódik és semmi ragacsos érzést nem hagy maga után. Könnyen kenhető. Azt szeretem benne, hogy ez nem hagy olyan furcsa réteget a bőrön, mint a többi testápoló, hanem a bőr natúr puhaságát csalogatja elő a használat során. Imádom, ahogy felfrissíti a bőrt, és az illata is mennyei.

meryem
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. február 21.

Nagyon jó krém, imádom, nagy kiszerelésének köszönhetően sokáig elég. Arcra, testre, kézre is használható.Jól hidratál.

meryem

Nekem száraz a bőröm, így nagyon bevált, csak ajánlani tudom :)

Helfra
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 21.

Nem hidratál, csak egy illúzió. A paraffin olaj a bőrben marad, és "úgy tesz", mintha megkötné a bőrben a vizet, hidratálna, ezáltal puhábbá válik a bőr. Pont úgy, mint a kiömlött kőolaj a tengervíz tetején... Ha ezt nézzük, valóban nehezebben oldódik ki a víztartalom az olajréteg alatt. Tusolás után bekrémezem magam vele, másnap fürdéskor lemosom magamról ezt az olajos réteget. Végül is a "hidratáló öszetevőnek" is többfajta szinonimája van. :)
A csábító illat pedig pont olyan, mint egy gyerekeknek kitalált kölnivizecske. De olykor jó ez az epres-édes műillat, persze csak egy fárasztó hét után, amikor annyira mindegy, hogy műeper, vagy valódi eper illat.
2* : pénzkidobás

Lis
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 21.

Rendkívül száraz a bőröm,de ez a krém az eddigi legjobb,amit kipróbáltam. Nem is tudok más mondani róla, csodaszer!

buba83
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 21.

Finom illatától eltekintve, valahogy az egész koncepció nem működött nálam. Nagyon sűrű, alig lehetett kinyomni a flakonból. Felvitel után ragadós-tapadós
érzés, aztán miután lemosom, egyáltalán nem hidratál annyira, mint kéne.

tátombák
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 21.

Őszintén szólva nekem tubusból nagyon furcsa volt illata, de ajándékba kaptam, plusz felénk nincs is YR, ezért nem hagyhattam veszni. Már első használatkor megmozdult bennem valami, és minél többször használom, annál jobban szeretem!
Ennél sokkal jobban kijön a "ha akarom körte, ha akarom kakaó", mint a kézkrémnél, tök jól kiegészíti egymást a két illat, kellemesen fanyar a végeredmény. Szerencsére nekem nem a karácsony ugrik be róla, úgyhogy egész télen tudom használni. Normál bőrömre elég ennyi hidratálás, ha kicsit szárazabb, szépen rendbeteszi. Vizes állagú, elég híg és egyáltalán nem ragad, elég csak felfordítani a flakont és folyik is kifelé. Most ott tartok, hogy nem szeretném, hogy elfogyjon :(

Elkofen
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 21.

Az Yves Rocher szülinapi ajándéka volt. (Amúgy nem vennék ennyi pénzért testápolót, s pláne nem ezzel a parfümszaggal.) Hidratáló, bőrtápláló hatása príma és gyorsan beszívódik. Borzasztóan túlparfümözött és hihetetlenül tartós, erős szaga van. Egy ciprusos-virágillat lenne, de szerintem is kissé pasis és nagyon tolakodó aroma. Nem tudtam megbarátkozni az szagával, ezért csak az alsó testemre (deréktól lefelé) használtam az esti fürdés után. Gondoltam, hogy talán a takaró alatt nem lesz olyan zavaró az illata. Azonban az erős, kellemetlen szagát a hálóing és az ágyneműm is átvette.
Update: Hiába a szép összetevők, bizony már alig vártam, hogy elfogyjon. Kár ezért a jó összetételű, tápláló krémért. Csak annak ajánlható, aki elviseli az illatát. Én használat után még a kezeimről is lemostam, annyira nem bírtam a szagát.

jkrisztie2
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 21.

Még karácsony előtt vettem, csak most bontottam ki. Szerencsére nem olyan olajos, mint a maruladiós, mandulaolajos testápoló, az elég zsíros érzetet hagyott maga után. Ez jól beszívódik, nekem megfelelően hidratál még így télen is. Illata kellemes, ínycsiklandó gyümis. Nagyon tetszik!

elly
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 21.

Egyik ismerősömnek ekcéma ellen is bevált...