Legújabb vélemények - Tusfürdők

VNikol
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 22.

Nagyon szeretem az illatát és a szemcsék kellemesen puhává varázsolják a bőrömet! Biztos, hogy újravevős lesz nálam!

pilleriin
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 22.

Hogy én ezt mennyire vártam, hogy ez az illat végre legyen tusfürdőben is! Juppí! Maradjon meg sokáig!

spavanilly
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 21.

...Már akkor szemezgettem vele, mikor még "Nature Secrets" csomagolásban árulták, de diákpénztárcához mérve bizony drága tusfürdő volt.

MOST viszont rászántam magam a kipróbálására ( sajnos ellent tudtam állni a karácsonyi díszdobozos szettnek- amit azóta is bánok...)
Megláttam a katalógusban és tudtam, hogy ez nekem KELL!
Fantasztikusan frissítő, és gyümölcsössége ellenére sem geil ( mint néhányTBS), viszont...radírozó hatása szinte semmi. Na persze nem is ez a fő funkciója, de annyira gyengéd és kevés szemcsét tartalmaz, hogy egy napon sem lehet említeni egy komolyabb termékkel.
Én ennek örülök, hiszen így semmi akadálya a mindennapos használatnak!
Zselé állaga miatt nem olyan tápláló, mint egy krémtusfürdő, és bizony szárít.
/Ez remekül kompenzálható a testápolójával/
Igazi frissítő élményt nyújt zuhanyzáskor!
( Ajánlom rosszkedv ellen is...)

Kisscsajszika
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 21.

Az illata kellemes volt, ám nagyon gyorsan el is illant. Tetszik maga az ötlet, de sajnos ahogy kinyomom a flankonból a hab egyből folyni kezdett. Egynek jó volt, de többet köszönöm nem.

szivecske
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 21.

Frissítő, de nekem már nagyon fiús, nem lesz kedvenc, minőségre amugy nem rossz, az illat is egész tartós és nem is szárít, mint sok zselés tusi

RitaL
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 21.

A testápolóhoz hasonlóan pazar illatú tusfürdő, csak ajánlani tudom. "Tökre" nem emlékeztet, inkább egy könnyedebb csokis-tejszínes édességillat, egy csepp kávéval. Nem émelyítő, hanem könnyed, de mégis édes. Nagyon kevés elég belőle, nem allergizál, viszont fantasztikus illata van.

domanybeatrix
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 21.

Karácsonyi ajándékcsomagunkban volt, és a párom rögtön kijelentette, hogy ez neki kell!
Mostanra fogyott el, én csak pár alkalommal használtam.
Rózsaszínű, édes illatú tusfürdő, de az illata sajnos nem marad meg tusolás után. Szerencsére a bőrömet nem szárította.
A csomagolása nagyon-nagyon-nagyon cuki, sajnálom kidobni... :D

Wikkencs91
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. február 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. február 21.

Nem habzik, illata kellemes, viszont annyira nem tisztít alaposan mint más természetes kozmetikum...

barbimariposa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 21.

Két napja használom,szuper barack illata van,kellemes tavaszias hangulatot varázsol a fürdőszobámba, aminek nagyon örülök :) Számomra egy teljesen átlagos tusi, hozza a megszokott Yves Roche minőséget, így csak 4 csillag.

crminn
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2019. február 20.

Finom az illata, jó a habzása, nem szárít, jól tisztít, az ára is rendben van. Ennél több nem is kell egy tusfürdőbe. :)