KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Tusfürdők

Viki9727
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 20.

Nagyon finom az illata, nem szárít :)

Klajdi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 20.

Se nem mesés, se nem gyümölcsös. Nagyon halványan érződik valami kis műillat, de ennyi. Jól habzik, tehát a tusfürső funkciót betölti, de semmi plusz élvezeti értéket, mint jó illat vagy puhaság, ne várjunk. A márka többi tusfürdőjét messze alulmúlja, nem is értem mi volt ezzel a szándékuk.

stiles
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 20.

Finom illata van, de engem nem nagyon emlékeztet málnára sajnos, pedig azt vártam tőle :/ Nem nagyon radíroznak azok a kis magok, illetve nekem két hét alatt elfogyott az egész tubus, ami szerintem nevetséges, szóval nem fogom újravenni.

Annis
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 20.

Finom illata van, de semmivel nem tud többet, mint a 300-Ft-os Balea radírozó tusfürdő. Ez áll a többi ilyen jellegű yves rocher radírozós tusfürdőre is.

Noemi93
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 20.

Barátom nagyon szereti, bár kicsit drága szerintem

SMH
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 20.

Csak szerintem van La vie est belle illata? Engem legalábbis arra emlékeztet nagyon nagyon nagyon ennek a tusfürdőnek az illata.
Épp be volt dugulva az orrom, amikor vettem a férfi kísérőm a "milyen illata van?" kérdésre pedig csak annyit mondott "Jó, de haladjunk" =) Szóval amikor először használtam azt hittem a víztől felázott parfümöm illatát érzem ennyire intenzíven, de amikor másnap és harmadnak is ugyan azt az illatot éreztem, rájöttem hogy a tusfürdő ennyire parfümös a várt mézes helyett. Egyébként nekem nagyon tetszik, télen jól esik egy ilyen intenzív illatú tusfürdőt használni.
az állaga krémes, a bőrömet nem szárítja. Glamour napokon szoktam féláron venni pár flakon Fa tusfürdőt, akkor nagyon megéri, biztos hogy újra fogom venni

johimama
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. november 20.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. november 20.

Nagyon jó és hihetetlenül olcsó, évek óta ezt használom.

Noemi93

Szeretem a palmoliventermékeket, jó illatúak és frissnek érzem a bőröm használat után

Bogica92
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 20.

Imádom az illatát, és nagyon tartós ♥️

coramie
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. november 20.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. november 20.

Imádom, szuper az illata, jó ár-érték arány!