KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Tusfürdők

Loona
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 24.

Lassan 3 hónapja használom, nekem abszolút bevált! Elsősorban arclemosó-utánpótlást kerestem, amikor megvásároltam (előtte a Balea Med Ultra Sensitive Waschgelt használtam, viszont az picit szárította a bőrömet, húzódott és hamarabb kifényesedett a használata után a bőröm), erre a célra napi szinten terveztem használni, viszont titkon abban is reménykedtem, hogy jó lesz másra is, és utazáskor egy flakonnal kiválthatom majd az eddig 3 külön kis utazó flakonokban magammal hordott arclemosót, tusfürdőt és intim lemosót is.

A kezdet nem volt túl ígéretes: eleinte volt egy elég erős (szúrós, kátrányra vagy olajra hajazó) illata, amit én arclemosáskor annyira nem szerettem, hogy konkrétan észrevettem, hogy visszatartom miatta a levegőt használat közben. Arcon nálam sajnos a "megszoksz vagy megszöksz" párosból csak a "megszöksz" működik, ha valaminek nem oké az illata, azt hosszútávon nem tudom használni, úgyhogy szomorkodtam is, hogy sikerült még egy terméket találni, ami jó lehetne, de mégsem az, pedig addigra túl voltam két rövidebb úton, ahol csak ezt használtam arcra, testre és intim területre is, és az illatán kívül más gond nem volt vele. Pár hét eltelte után viszont az illat valahogy elhalványult, és végül szinte teljesen eltűnt :O Nem tudom, hogy van-e ilyen, de amennyire az orromat ismerem, én arra gondolok, hogy a nyitogatás miatt az illatanyag java elillant - ezzel pedig megszűnt az egyetlen tulajdonsága, amit nem szerettem benne. Azóta boldogan használom, és örülök, mint majom a farkának :)

Arcmosáskor jól teljesít, jól tisztít a termék, pedig (kézzel használva) nem igazán habzik - lehet, hogy emiatt is kíméletesebb. Szembe menve nem csíp, nem okoz irritációt. A fent említett arclemosóhoz hasonlítva ezt talán kicsit nehezebb lemosni, mert hagy egy kis csúszós réteget, de ez nem zavar, mert hiába a picit hosszabb lemosási idő, ennek ellenére sem húzódik az arcbőröm a használata után - sőt, lehet, hogy pont ez a kis plusz az, ami miatt nem szárít. Irritációt, pattanást, komedót vagy más ilyesmit nekem az elmúlt hónapokban nem okozott. Pont emiatt a pici plusz csúszósság miatt tusfürdőként is alaposabban le kell mosni, amit annyira azért nem szeretek, és itthon nem cserélem le a tusfürdőimet és az intim lemosómat erre, de utazásokkor tökéletesen megfelel, és ennyi kompromisszum nekem bőven belefér azért cserébe, hogy innentől kettővel kevesebb kis flakont kelljen magammal vinni (ha látnátok, micsoda arzenál miniflakont cipelek minden egyes utazáskor magammal - és sajnos a hajápolókból nem tudok szelektálni, ha nem akarom, hogy a hajam bánja - megértenétek, hogy ez miért ekkora felüdülés :D ).

@Rivendell: amióta ez az arclemosóm, én ecsetmosásra is ezt használom, és szerintem teljesen jól végzi a dolgát. Nagy habzást ezekkel az összetevőkkel nem lehet tőle várni, de brush eggel a nagyobb ecsetek ennek ellenére is jól felhabosítják, a kisebbekben meg habzás nélkül is jól eljut mindenhova a cucc, és szépen kihozza belőlük a sminkmaradványokat. Fontos viszont, hogy én csak korrektorhoz, kompakt púderhez és szilárd highlighterhez használok ecsetet, ezért nem tudom, hogy masszívabb termékek (pl. folyékony alapozó vagy színezett fényvédő) kimosásban mennyire lenne hatékony.

Shinejuci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 23.

Nagyon sok Lush tusfurdon tul vagyok, szinte mindegyiket szerettem,de ez lett a kedvenc. Valami álom. Nem tolakszik, nem szarit, es azbillata finoman ott marad a boron furdes utan. Twilight tusfurdo es utana sleepy testapolo..es a szep almok biztositva vannak

emeseee6
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 23.

Régen elhasználtam belőle egy flakonnal,életem legjobb illatú tusfürdője volt. Még mindig emlékszem ,maradandó nyomot hagyott,pedig amúgy nem izgatnak a tusfürdők kicsit se :D Simán 5 csillag.

brti
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. január 23.

Csodálatos illata van! 💛

brti

Csodálatos szilva illata az egész fürdőt betölti! 💜 Személyes kedvencem a "taknyos" állagú tusfürdőik közül. Bár állaga először furcsa lehet, szépen szétoszlik a bőrön.

brti

Intenzív de csodás betölti a teljes fürdőszobát. Környezetbarát, egyszerűen használható. Imádom! 😍

brti

Kellemes narancsos illata van. Állaga nagyon tetszik, tubusból kinyomva ragadós, viszont a bőrön szétkenve selymes!

Candy21
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. január 23.

Nagyon finom kellemes az illata. Jó krémes jól habzik hidegbe nagyon jó vele fürdeni.

Ginatural

Akárcsak a többi hasonló társa ez is mennyei és krémes, álom vele fürdeni:)

Ginatural

Nagyon nagy kedvenc! hihetetlenül eltalálták a pisztácia finom krémes illatát:)