KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Tusfürdők

roddo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 17.

Úgy két éve elhasználtam egy flakonnal, de újra nem vettem, nem volt maradandó élmény.

Horvathangelika1
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 17.

Van egy kis mintám a parfümből,amit már vagy egy hónapja használgatok,de még van belőle. Szerelmem az illata! Ez a tusfürdő pedig azóta álmom,mióta láttam,hogy van ilyen ( kb 2 hete)Tegnap pedig ajándékba megkaptam a barátomtól.
Valami isteni az illata,mint a parfümnek,zselés,szerintem kissé folyós,ha megnyomom az üveget,sok jön ki.. De hát ez miatt nem vonok le csillagot. Nekem szárítja a kezemet,mert nagyon sűrűn mosom ,itthon legalább 20szor a munkahelyemen is legalább ennyiszer.De a testemet nem szárítja semmi, ez egy csoda mert még puhább is a bőröm használat után. Szerelem❤
Up: 1+1 akcióban lecsaptam erre, az illata még mindig az örök szerelmem. De már nem szívesen használom, el is szerettem volna itt adni,de inkább leszedtem,mert ha beleszimatolok,a szerelem új értelmet nyer számomra,és jókedvre derít. Ráadásul beleöntöttem egy másik YR tusfürdőt valamilyen felindulásból, és keveredett a 2 illat.. hülye vagyok? Igen. Kell majd a parfümje is újra. De mint írtam, ez számomra szerelem. (Tudom,tizedjére írom le ezt a szót) félek leemelni a polcról és ezt az illatot viselni,olyan érzés mint a kiszemelteddel dumálni,arca puszizni stb.. érdekes. Pedig csak egy illat.

Elkofen
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 17.

Finom édeskés, érzéki, nőies illata van. Ez szerintem is inkább hideg időre való. Kellemes krémes állagú és igényes a csomagolása. Engem nem szárított. Kb.30 százalékkal le volt értékelve a nyár végén, amikor megvásároltam. Teljes áron nem venném meg, de akkor így megérte.

bebuska94
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 17.

Én nem tudom mi történt. A flakonból illatozva teljesen odáig voltam érte. Itthon pedig a fürdésnél..úristen én ezt biztos jól szagoltam? :D Teljesen más az illata. Úgy sajnálom.:/

Ticsinky

Úgy látom nem csak én jártam úgy, hogy flakonból illatozva tetszett, első használat után pedig azt mondtam, hogy köszi de nem.
Használat közbe az illata teljesen más volt... valami olcsó wc illatosítóhoz tudnám hasonlítani. Amúgy az állagával és a habzásával nekem nem volt bajom.
Nálam is kézmosóként végezte.

Ticsinky

A csomagolás és a rózsaszín csillámtenger nekem kifejezetten tetszik. Mókás egy darab. :)
Nem szárítja a bőröm, remekül habzik és nekem az illata is bejön. Egyedül azt sajnálom, hogy fürdés után nem marad a bőrön egy kis minimális csillám...
Úgy lenne igazán csak buli. :)

Catlover
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 17.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 17.

Nem jött be, semmi habzás, lecsúszik a bőrről, mert túl folyékony, nehéz lemosni és engem nagyon szárít.

csillagocskam
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 17.

megspórolja a tusolás utána időt mivel nem kell kenegetni a bőröd még testápolóval.. nagyon jó !!

zsviktorina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 17.

Imádom a Dove tusfürdőket, már csak azokat használok. Fürdés után érezhetően sokkal selymesebb a bőr, nagyon jól táplál így alig használok mellé testápolót kb havonta vagy fél havonta kenem be magam. De ennek az illata.... Brutál finom, minden alkalommal elájulok tőle ha használom, olyan felemelő érzést nyújt. Remélem sosem vonják ki a forgalmazását. Az egyedüli illat ezekből a tusfürdők közül a vaníliás volt ami nagyon nem ízlett, bár első szaglásra nagyon finomnak tűnt, de használatakor már egyáltalán nem tetszett, bár amúgy se szeretem a vaníliás illatú kozmetikumokat... nem tudom mit vártam.
Az biztos hogy ez az uborkás teli találat, számomra valami csoda!

asaki
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 16.

Szerintem egy az egyben olyan az illata mint a márka kókuszos-sheavajas(?) flakonos testápóloja. Tetszik.