KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Tusfürdők

rocksteadycat
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 22.

Mostanában a borzasztó hidegek után, rettentően kiszáradt a bőröm. Viszketett, fájt. Az összes többi tusfürdő irritálta, de ő segített.
Finom az illata, jól tisztít és nagyon jól hidratál! :)

bszcs17
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 22.

Szuperül tisztít, és kellemes tapintású, puha bőrt varázsol pár használat után. Kellemes illata van, jól habzik. Télre nekem pont ilyen tusfürdőre van szükségem.

Daisyyy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport:  -  |  2017. február 22.

Annyira csokis illatú és csokipuding állagú, hogy csorog a nyálam, amikor használom. :) Az illata nem tartós, jól tisztít, nem szárít, de engem már szinte zavar is, hogy ennyire csokizabálhatnékom lesz tőle. :) Kókusztejes kakaót kell inni utána. :D A kupakját konkrétan ollóval kell felpattintani..., ez nagyon nem tetszik.

FrauNika
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 22.

Az üzletben megszagoltam és megtetszett az illat ezért vettem meg. De amikor elkezdtem használni már annyira nem jött be ez az illat, nagyon vártam,hogy végre elfogyjon. Ezek mellett még a bőrömet is szárította.

FrauNika

Finom illata van, ami engem a zselés szaloncukorra emlékeztet! A célnak megfelel, nekem nem szárította a bőrömet

Emenye
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 21.

Habfürdőt nem lehet vele csinálni. Tusfürdőnek pedig nem a kedvencem. Illata semmi extra. Várom, hogy elfogyjon. :)

Emenye

Nagyon finom illata van. :) Nem kell sok belőle és szépen is habzik.

Emenye

Nagyon jól mutat a fürdőben ez a sárga szín, igazából először ezért vettem meg. :) De be is vált. Szépen tisztít és nem utolsó sorban az illata is finom citrusos.

creammaniac
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 21.

Pár hete erre a tusfürdőre esett a választásom, mivel ki volt/van száradva a bőröm és a Dove nem nyújtott elég hidratáltságot. Nem rossz tusfürdő, de nem lett annyival jobb a bőröm állapota, hogy ezért csodaszernek titulálhassam, mindenképp kell utána a testápoló. Az illata kellemes, az állaga tényleg nagyon folyós, pikk-pakk el fog fogyni a nagy flakon is.

buba83
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 21.

Mindig van belőle otthon, mert a párom érzékeny bőrű és ezt javasolta neki a bőrgyógyász. Szerintem kellemes az illata (mindhármat próbáltuk, általában váltogatjuk őket) jó az állaga és tényleg nem száírtja a bőrt. A nagy kiszerelésnek külön örülök, bár a felpattintható kupakjával néha nekem is meggyűlik a bajom.