KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Tusfürdők

Martini
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 25.

Kedvenc tusfürdőm!Volt a nyakamon egy száraz foltocska,amit hiába kenegettem bármivel,egyszerűen nem múlt el!Aztán megvettem ezt és már az első használat után elmúlt😮Ez számomra is meglepő,de tényleg így van.Azóta nem is használok mást!Aki nem küzd erős bőrszárassággal,annak még a testápolót is kiválthatja.Bátran ajánlom,mert sokkal szebb tőle a bőröm!Próbáltam a többi változatát is,de nekem ez vált be a legjobban!

szivecske
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 25.

Nagyon kellemes illata van, számomra elég különleges. Híg maga a tusfürdő amugy aránylag. Kicsit szárít,viszont árban elég jó, az illata miatt 4, amugy annyira nem lenne semmi extra, de még megnézem milyen illatokban kapható

asdf27
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 24.

akciósan vettem. kellemesen meglepődtem, mert nem szárít, pedig az összes többi híres hidratáló tusfürdő (Niveat is beleértve) mindig szárított. az illata lehetne finomabb, lágyabb.

Cupcaketeam
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2017. szeptember 24.

Sokkal édesebb az illata mint amire számítottam. Legjobban a vanília érződik benne. Ahhoz képest hogy 500ml elég hamar fogy. Nem szárít viszont túl sok ápolást nem érzek. Tetszik hogy az illatát fürdés után is érezni és kellemes:)

szabokapetike
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 24.

Olyan mint egy narancsos joghurt lenne, elképesztő illata van.

szabokapetike

Csajom használja, nagyon jó illat van tőle a bőrén és a fürdőben is.

tunderelefant
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 24.

Imádom! Nagyon frissítő narancsos illata van, reggeli zuhanyhoz a legjobb, szinte jobban hat, mint egy kávé :D Jól habzik, sűrű a habja (fürdőpamaccsal), az illata pedig elég tartós. Nem szárítja a bőrt.

siskin7
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 24.

Életemben először vettem leértékelve egy drogériában.Nem bántam meg. Finom illata van, és ami a legjobb, hogy nem múlik el! A zselé állag kifejezetten jó pont nálam, mert ha fogyóban lenne, nem folyna ki rögtön, amint kinyitom, ha fejjel lefelé van a flakon. Magamtól nem vettem volna és nem hiszem, hogy veszek újra, de így tökéletesen megérte.

Esa44
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 24.

A krémes állag nagyon tetszik, bár általában a pumpás kiszerelés miatt több jön ki a flakonból, mint amennyit szeretnék. Az illata miatt a zuhanyzásból élmény lesz, de az ár miatt nem használom minden nap.

Kattykatty
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 24.

Általában Balea tusfürdőket szoktam vásárolni, ez az egyik kedvencem. Én nagyon szeretem!