KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Tusfürdők

Nicu
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 22.

Engem piros szőlőlére emlékeztet az illata. Az állaga túl tömény, alig lehet kinyomni a flakonból, a kékes-csillámos színe kicsit fura volt. Nagyon nehéz eloszlatni és alig habzik fel. Ha fogy belőle még, felhígítom vízzel. Leárazva vettem meg, teljes árát nem érné meg, de így sem veszem újra.

madaras
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. június 22.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. június 22.

Ezt ma vettem,nagyon finom illata van. Nem szárított,jól habzik.

madaras
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. június 22.

Csak az illatáéért vettem meg. Nagyom fincsi.

MormiOrsi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Az árát abszolút megéri, de nekem nagyon híg az állaga, rettentő sokat kell belőle használni egy zuhanyzásnál. Ha low budgeten vagyok akkor telejesen ok, de inkább maradok a Lush folyékony tusfürdőinél, valahogy már hozzászoktam azoknak a zselés állagához és gondolom emiatt találom ezt hígnak.
Hogy mondjak még egy pozitívumot, az illatát kifejezetten szeretem és azt kell, hogy mondjam még talán tartósabb is, mint a Lush-é.

Reb
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Ezt még nem véleményeztem? Kedvenc Baba tusfürdőm volt, nagyon finom illat, tökéletes tisztaságérzés a használata után.

Zizi99
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. június 21.

A legeslegjobb intim lemosó, amit valaha használtam, nagyon sokáig elég is volt, erre basszus megszüntették, sehol sem kapható.

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Nekem tetszik az illata, virágos és közben citrusos. Az hogy kevésbé habzik vagy hogy nem tartós az illata számomra bocsánatos bűn, mert az 500 ml-t olcsóbban vettem mint két Baleás tusfürdőt ellenben élményben nem rosszabb.

PinkMcFreeze
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Az elején azt hittem, hogy megtaláltam a Palmolive csokisnak az olcsóbb koppintását, de sajnos nem :( Kifejezetten csak fürdés közben lehet érezni az illatot és eléggé folyós, ami nekem személy szerint nem tetszik, lehetne picit sűrűbb, mert így egyáltalán nem takarékos és nagyon hamar elfogyasztottam belőle egy darabot és most már a másodiknál járok :D Örülök, hogy rábukkantam, de vegyes érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban, mert gyengébb, mint egy BALEA tusfürdő és árban, meg ugyanott van és az állaga annak legalább jobb. Kiegyeztem 3*-gal, mert folyós és nem érzem zuhanyzás után, de néha-néha szerintem megveszem ha drágállom a Palmolive csokist (:

PinkMcFreeze

Az illata valóban a nyári estékre hajaz és hozza a már megszokott mínőséget a BALEA, de sajnálom, hogy zuhanyzás után egy picit sem érezni, ezért vontam le egy csillagot. Amúgy megfigyeltem, hogy a krémes változatokat érzem csak rövidebb ideig, ami gél állagú azokat sajnos nem, de ettől függetlenül nagyon szeretem ezt a tusfürdőjét! (:

puderpanna
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport:  -  |  2018. június 21.

Érzékeny/ekcémás bőrre kerestem tusfürdőt. Nem irritál, jól tisztít. Az illata nem túl kellemes, de a bőrön ez már nem érződik. 5*