KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Tusfürdők

enuciii
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 19.

Na ez az amit többet biztos hogy nem veszek!! Az isteni illata miatt azonnal a kosárban landolt, de otthon ért a csalódás...fürdés közben még érezni a fincsi illatot, de utána semmi. Ezen kívül szerintem nem habzik eléggé és szárított is rendesen..

Franciacsaj
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 19.

Csak a vízet színezi be, kellemes tapintásúvá és puhává válik tőle a bőr, de csalódást jelentett számomra, hogy egy ilyen tubus csak egyféle színű tablettát tartalmaz. Érdekesség fürdéshez, esetleg fotózáshoz. :)

Breenyau
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 19.

Fürdés után kiszárította a bőrömet, és egész éjjel vakaróztam :D másnap másfajta tusfürdőt használtam, akkor nem volt ilyen gond, ezért elég gyanús, hogy ki a bűnös. Alapból száraz a bőröm, ezért választottam ezt a terméket...próbálkozok még, eddig két csillag!

ebianka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. április 19.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. április 19.

Egyáltalán nem szárít és nagyon finom illatú

Liliana09

Nagyon jó illata van nekem nem szaritotta a bőröm bar nem marad meg hosszan az illat

Liliana09

Nagyon jó parfümös illata van fürdés után is megmarad

daisydream
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 19.

Nagyon jól el lett találva ez az illat, imádom az Yves nyári limitáltakat, azt hiszem ebből is feltankolok majd, mint a tavalyi barackos-rozmaringosból.

Jucus85
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 19.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 19.

Imádom az illatát ,megpróbálhatnának hasonló parfümöt alkotni,úgyis sokszor jönnek ki újjal.

Metal
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 19.

Az illata kellemes teszi a dolgát viszont az Yves Rocher tubusokkal nem vagyok kibékülve nedves kézzel a kupak nehezen nyitható,nyomásra pedig túl sok tusfürdő jön egyszerre ami pazarlás,lehetne a nagyobb kiadásokon is pumpás adagoló mint a testápolókon.

gyulzsuzsi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. április 18.

Update: legutóbb már egy barnás négyszögletes flakonban kaptam, aminek a pumpája tragédia: minden lenyomás után vissza kell húzni, ez némileg ront a kényelmi faktoron. Mondjuk ami belül van, az még mindig tetszik.

Szintén flakonos kiszerelésben találtam. Újravettem, jól áll a levendulának a citrom, na. Mondjuk nem érzem ki az illatából a citromot, csak annyit, hogy nyomasztó helyett friss ( magában a levendula tud nagyon fullasztó lenni). Nekem samponként is bevált, de az ára tragikus, ezért a 4 csillag.