KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Tusfürdők

Zsaninyusza
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 24.

Ápoló hatása nem az igazi, viszont kárpótol érte az illat! Nem használom napi szinten, csak mikor vidámságra vágyom, így viszont jó szolgálatot tesz

Nem tetszett az illata.

beuska89
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 24.

Gyerekkoromban bőrgyógyász javaslatára használtam. Aztán abba maradt a használata. Most felnőttként újravissza tértem hozzá. Imádom, azt, hogy nincs bőrviszketés zuhanyzás után és az illatát is.

Zsaninyusza

Imádom! Egész télen ezt használtam, mert az illata annyira nyárias volt, hogy a sötét, hideg estéken ezzel dobtam fel magam. A bőrömön semmit nem vettem észre, de nem is emlékszem olyan tusfürdőre, ami ne lett volna jó vagy túlságosan szárított volna. Ez sokadszorra újravevős, hogy ne unjam meg néha mással váltakozva használom

MrHannaBela
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 24.

Anyukám kedvence ,neki vettem nagyon jól radiroz és fantasztikus az illata a tégelyes sokal tovább marad a börön az illata !
Az összes termék nagyon jó.

MrHannaBela

Kedvenc. Az egész fürdő szobába utána kávé illat van nagyon kellemes nem tolakodó illata van !

Kedvenc,fantasztikus illata van.

babyface
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 24.

jó kis tusfürdő, bár kevésbé habzik, mint a többi bodyshopos tusi, az illata isteni mint a termékcsalád többi tagjának. ápol, hidratál több nem is kell. :)

matekinga
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 24.

Egyszerűen imádom! Ez a csodás kávé illat még fürdés után is érezhető, nagyon intenzív. Az egyetlen baj, hogy mindenkinek nagyon tetszik nálunk, így hamar elfogy. :)

LittleSpark
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 23.

az új illatok közül ez tetszett meg a legjobban így elsőként ezt az illatot választottam. Frissítő, energikus illat számomra a cédrus dominál. Jól habzik, nem szárít. Kis ideig még érezhető a bőrön az illata. Én szeretem ahogy a többi tusi is az Yves Roche-tól :)