KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Tusfürdők

Organic Shop Éjjeli Csábítás Kényeztető Tusfürdő Bio Maracuja és Kakaó Kivonattal

szabs
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 18.

Nem habzik nekem eléggé, sokat kell belőle használni. Az illata keveredik, azonban nem tartós, zuhanyzás után már nem is érezni. Többet vártam volna. 3pont a doboza miatt, ami elég praktikus.

veronixca
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 18.

Lory
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. augusztus 18.

Frissítő kényeztetés a bőrnek,a rekkenő hőségben:)) Érdekes illata van,tény hogy nem az a kategória amiért mindenki odavan,a tipikus cuki-muki édes,rózsaszín illatfelhők...Nem,ő egy jó kis markáns,fanyar uborka illat.Őszre -télre mást választanék de nyárra tökéletes.Most fogyott el egy tubussal de valószínű még egyszer újraveszem.

pottompanna57
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2018. augusztus 18.

Frissítő, nyárias illat, ár- érték arányban is megfelelő, számomra nagy kedvenc, főleg nyáron.

nicolekitti
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 18.

Használtam már többféle Isana tusfürdőt korábban.
Sorsjegyen nyertem egy szabadon választhatót, erre esett a választásom, mert mostanában rá vagyok kattanva az aloe verára.
Kicsit fanyar vagy nem tudom mihez lehetne hasonlítani az illatát, de szeretem az uborkát is, nem bántam meg, frissitő illat így nyárra.

kdorcsi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 18.

Ebben a nyári melegben tökéletes választás. Friss uborka illata van és nem szárítja a bőrt.

sprefectesse
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 18.

Édesebb az illata, mint vártam, de nagyon bejön.
Az Isana tusfürdői egyébként egy kicsit szárítani szoktak, de ennek működnek a kis olajos gyöngyei, és semmi ilyet nem tapasztalok, úgyhogy jó kis nyári tusfürdő lesz.

Ramada86
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 18.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 18.

Finom illatú, de nem habzik amit nem szeretek és sok kell belőle

margit17
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 18.

Ez egy zselés állagú, világos kék színű tusfürdő, impulzus vásárlásként jött velem haza. Már a flakon végénél tartok. Az illata számomra nagyon kellemes, virágos, igazi nyári feelingje van. Zuhanyzás közben intenzív, utána viszont elég hamar elillan, ez viszont nekem nem von le az értékéből. Kellemes vele fürödni. Ár-érték arányban szerintem egy jó kis tusfürdő, bár újra egyenlőre nem veszem, mivel legalább három másik vár a sorára.

Burya
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 18.

A rózsák megszállottja vagyok, de ez az első olyan tusfürdő ebben a kategóriában, aminek VALÓDI rózsa illata van. Egyből a kosárban landolt. Krémes és viszonylag sűrű, minimális mennyiség is jól habzik, nem szárítja a bőröm és fürdés után tusfürdőhöz képest sokáig megtartja az illatát. Biztos, hogy újra fogom venni.