KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Tusfürdők

Colette221
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

Eddig ez a legjobb Baleas tusfürdő amit használtam. Az illata intenzívebb, mint a többi társának. Imádom! :)

Vanília
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. április 29.

Nagyon finom illatú tusfürdő, imádom ezt a friss, édes, szőlős "hangulatot". Öröm használni, de a hatása totál semleges. Nem érzem, hogy túlzottan ápolná a bőröm, de nem bánom, ennek ellenére megszerettem. A csomagolása nem a legpraktikusabb, de szerintem nagyon esztétikus. Öt csillagot csak azért nem adok neki, mert nem fogom újravenni, DE örömmel használom el, és most, hogy látom az árát (KM-es box-ban kaptam), szerintem ár-érték arányban is jó kis termék.

zalla
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 29.

Nagyon kellemes az illata, színe nincs. Nem éreztem regeneráló hatást, de nem is tette szárazabbá a bőröm. Az állaga folyósabb egy átlagos tusfürdőhöz képest, és kevésbé habzik. Nem mondanám világmegváltónak, de szerintem jó alternatíva annak, aki a natúr vonalon mozog. Ár-érték arányban szerintem megéri (nem Alverde árkategória, de magyar termékért szívesen fizetek kicsivel több pénzt, ha jó).

szandika0201
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

Lányok imádom ezt a baleás tusit, hol lehet még kapni? :'( segitsetek kérlek !

Serena0123
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

Nagyon finom illata van és jól habzik. Sok habfürdőt próbáltam már de ez az egyik nagy kedvenc. Csak ajánlani tudom :)
Reggelre is éreztem az illatát. Nyugtató és gyümölcsös :)

spavanilly
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 29.

Az unikornisos elődről olyannyira lemaradtam, hogy megszimizni sem volt lehetőségem...jó hogy felcsillant a szemem, mikor megláttam a dinókat a polcon!:)
Korántsem tetszik annyira a csomagolása, mint a Regenbogen- nek, az illata pedig...nos, legalább most már tudom, milyen a " felhőcske és csillagocska" illat. NEM JÓ.
Lehet, hogy a " napocska- holdacska" verzió jobb lett volna. Ebben szerintem túl sok a csillag!:)
Full deepsweetforever illat...a design teszi eladhatóvá, egy Niveás flakonban tuti nem vettem volna meg...

spavanilly

Nem akarok ünneprontó lenni, de amennyire sokat vártam ettől az ananászos limitált kiadástól, akkora csalódást is okozott.
Számomra az illata mosogatószerre hasonlít.
Jó-jó, egyértelműen érződik az ananászos feeling, de van mellette valami más, kellemetlen utóillat is.
Számomra pénzkidobás volt, a Bahamás tesó nyomába se ér.
A csillag a csomagolást illeti.

dzsanki
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 29.

KM dobozban kaptam, szeretem használni, finom az illata, nem szárítja a bőrt, az összetevőlistája mondjuk hogy oké. Így, ebben a dobozban örültem is neki, de venni valószínűleg nem fogok majd, mert bármelyik alverde tusfürdő teljesíti ugyanezt a kombót (inci-illat-hatás), és fele-, harmadennyibe kerülnek. Szeretek vele fürdeni, de ahhoz valami exrát kéne nyújtson, hogy ezt vegyem le 2 db alverde helyett.

Annie25
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 28.

Az itteni pozitív vélemények alapján vettem meg, és nagyon imádom!! :) isteni süti illata van! Zuhanyzás után is sokáig érződik a bőrön. Puha krémes habja van, nem szárítja a bőröm. Újravevős! :)

Csirip74
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 28.

Beálltam én is a sorba, köszi lányok, a sok véleményetek hatására én is vettem múltkor. Használtam rendeltetésszerűen tusfürdőként, és habfürdőként is. Az illata a balea tusfürdőknek megfelelően sajnos nem marad meg, de tusolás közben nagyon jó az élmény. Tetszik, hogy intenzív rózsaszín és nem fehér.
Nem szárít, olcsó, fel is tankolok belőle.