KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Tusfürdők

rolcsa76
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 13.

Nekem tökéletesen bevált, nem szárít és kellemes az illata is. Egyik legjobb nivea tusfürdő.

Kriszta180222
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 13.

Az illata kellemes, de az állaga furán folyós és eléggé szárítja a bőröm. Elhasználom de nem szívesen nyúlok utána.

Andy88
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 13.

A DM kedvencek dobozban jutottam hozzá ehhez a tusfürdőhöz, és nagyon örültem neki, hogy tesztelhetem. Nagyon kellemes, krémes állagú tusfürdő, melyet az adagolópumpával praktikusan lehet használni. Nem szárítja, sőt! Ápolja a bőröm. Nagyon jól habzik, olyan, mintha ápoló krémmel is kenném közben a bőröm. Illata is kellemes, bár a rózsa nem a kedvencem, de ilyen formában nagyon tetszik. Bár lehetne intenzívebb és tartósabb a bőrömön. :) Azt hiszem, ki fog tartani egy darabig. Szerencsére van a flakonban bőven. :)

Ziza
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 13.

Tusfürdőként kitűnő. Nagyon száraz bőröm van, ami télen csak rosszabb, de ez 2 nap alatt is már sokat segített rajta. Elég sok krém-, olajos- és egyéb hidratálónak mondott tusfürdőt próbáltam már és szuperhidratáló testápolót, de együttesen sem értek el ilyen jó eredményt mint ez a termék. Hidratál, megszünteti a szárazságból adódó viszkető érzést, elég 1 héten egyszer-kétszer testápolót használnom mellé.Ami az elején fura volt, hogy nem habzik annyira mint a szokásos tusfürdők, viszont nem hagyja maga után azt az érzetet, mintha nem is zuhanyoztál volna.

gretik246
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 13.

Finom az illata, nem szárít.

Plenda
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 13.

Új tusfürdő után néztem, megakadt a szemem ezen. Már kívülről is tetszett, de mikor először használtam!!!! Zselés állaga, rózsaszín illatfelhő! Imádom! Puha, finom illatos leszek tőle. Viszont elgondolkodtatott, hogy én ezzel az illattal már találkoztam. És beugrott! Nekem nagyon az Olympea parfümre hasonlít!

Kuro
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 12.

ennyi pénzért egész jó tusfürdő, én rendszerint baleás tusikat szoktam venni. az illatuk nem marad meg, de zuhanyzáskor kellemes használni, nem szárítanak különösebben, így ez a termék sem. azért én két-három naponta testápolózok.

vandacsontos
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 12.

Az elöttem szólókkal egyetértve valóban nem habzik de nekem nem zavaro. Az illata nagyon kellemes nálam újravevös ;]

cattitude
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 12.

sűrű, krémes állagú, finom illatú tusfürdő. nagyon jó érzés zuhanyozni vele, főleg ebben a hideg időben. a bőrömet nem irritálja vagy szárítja. a kupakja nekem nagyon tetszik, végre nem béna recsegős műanyag. eléggé drágának találom, bár akciósan egész okés az ára, pláne, ha hozzávesszük, hogy nagy kiszerelés és takarékos.

update: már használom egy jó ideje és kiszerettem belőle. hozzászokott a bőröm és már nem hidratál. ahogy fogy, egyre jobban horpad be a tubusa és olyan hülyén néz ki, komolyan tökre zavar :D minden használattal egyre többet kell belőle a tenyerembe öntenem. a 350 forintos olajos Baleával bezzeg nem ért még csalódás...

szeliger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. december 12.

A kis mindenes dobozból van nekem, így az enyém csupán 50 ml. A tea volt a hívószó és az illattal elégedett is vagyok, noha nem klasszikus tea illat, inkább az indiai tea fűszeres, szegfűszeges aromáit érezni benne. Tusfürdőként átlagos, picit szárít, mint a márka tusfürdői általában, a hozzávaló testápolóval ugyanakkor rendben van. Jó hangulatú ünnepi kis darab, el fog fogyni.