KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Tusfürdők

Aanyta
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 22.

Nálam abszolút nyerő! Habzik ahogy kell, a bőröm nem is száraz utána. Jó persze testápolózni szoktam, de van mikor mástól fehérre szárad a bőröm zuhanyzás után. Ettől nem. Alapárban is megfelelő számomra, de mikor 199 Ft. akcióba+ 10 %-os kupon akkor kánaán van! :)

agiv
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 22.

Ajj imadom. Tökéletes nyári tusfürdő.

Elkofen
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 22.

Újabb csalódás a Balea tusfürdők világából. Pedig régen sok szerethető volt közöttük.
A flakonban még ananász illatúnak tűnt, de fürdés közben engem gyümölcsös gumicukorra emlékeztet. Ekkor már nem igazi ananász aroma, hanem valami cukorka hatású citromsárga gél, ami ráadásul kifejezetten mű hatásású. Számomra is egy élvezhetetlen borzalom. Mondjuk lábat mosni megfelel a gyerekeknek egy homokozós nap után, viszont egyszer bőven elég volt belőle. Többé soha..

Daisyyy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport:  -  |  2017. június 22.

Egész jó kis tusfürdő, közepes illatintenzitással, kellemesen selymes állaggal. Jól tisztít, bár a menta illat itt sem érződik, ahogyan a testpermetnél sem, de sebaj, örömmel fogom elhasználni. Ha intenzív grapefruit illatú tusit akartok, akkor csakis Aldo Vandini! :)

estokani
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 22.

Az illatával megvett magának kilóra. Jó az állaga és a bőröm nem szárítja. Az ára megfelel. A nyílása nagy, nekem túl sok ömlik belőle egyszerre, bűvészkedni kell vele. Én nem értem miért elvárás egyeseknél, hogy egy tusfürdő habozzon... szóval ilyen irányú igény híján nekem a habtalan termék habzása is tökéletes.

Kesudio
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 22.

Sok féle tusit kipróbáltunk, de nagy része kiütötte a kisfiam bőrét. A babylove bevált. Korábban a gélt használtuk. Nem tudom mióta van ez a termék, lehet régóta csak nem vettem észre korábban. Sokkal jobban szeretem, mint a gél változatát. Simogat, hidratál, finom illata van! Mióta rátaláltam csak ezt veszem.

Catwoman94te
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. június 22.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. június 22.

Nagyon szeretem. Tartós az illata és nagyon-nagyon jó. :) Kedvenc tusfürdőm, jelenleg. :)

musztafa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 22.

Nagyon jó! Szeretjük! Igazi nyári friss illata van!

musztafa

Nagyon szeretjük, az illata is fincsi, a 7 évesem imádja a kék habot!

baba_girl_16
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 22.

Csakúgy mint a többi Playboy tusfürdő, ez is szuper. Nagyon jó illata van, ami ráadásul tartós is. Tökéletesen habzik és nem szárítja a bőrt.