KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Tusfürdők

CzFru
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Hát én ezt most csúnyán le fogom húzni...bocsi előttem szólók...
Utáltam: alig lehetett felhabosítani, olyan érzésem volt, mintha csak kenegettem volna, sőt ehhez még hozzájött, hogy lemosni is nehezen sikerült. Nem éreztem azt, hogy én most hű de tiszta vagyok, sőt inkább ellenkezőleg. A hidratálását nem kifogásolom, de alig vártam, hogy elfogyjon...

pkcsi
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2017. január 19.

Az illata fantasztikus, és feldobja a zselés, nem megszokott állaga is a fürdést. Egyetlen baj van vele, mindig félek hogy széthullik, de az előző véleményekben való tanácsot elfogadom, és kis darabjaival fogom használni!:)

meggyfagyi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 19.

Ó,igen,imádom! Annyira finom az illata,zuhanyzás után mindig csak szimatolom magam,hogy, hogy lehet ennyira finom az illatom,teljes függőség,tuti hogy újra veszem! Egyébként egy sima tusfürdő, hozza a minőséget amit minden baba tusfürdő. Az illatában van az ereje!

NovakneViki
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

A karácsony utáni 50%-os leértékelési hullámban sikerült beszereznem egy csomagot, amiben ez a tusfürdő lapult. Az illata engem egy citromos piskótás sütire emlékeztet, a tubuson lévő pudlit abszolút nem tudom hova tenni.
A tusfürdő állaga nekem túlzottan folyékony így használat közben kicsit trükközni is kell, hogy ne szökjön ki a flakonból a folyadék.

Fashionlover
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Ajándékba kaptam az unokatestvéremtől karácsonyra csomagban testradírral és testápolóval együtt. Imádom az illatát nagyon kellemes nem tolakodó és sokáig megmarad a bőrömön. Ilyen tartósan egyik itthoni termék sem maradt meg nekem. Nagyon könnyű használni jól eloszlik a testen és nagyon bársonyos a hab állaga. 5*

Closet
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 19.

Isteni illata van, a zuhanyzás alatt teljesen átjár, de sajnos nem bizonyul tartósnak a bőrömön. Gyakorlatilag törölközés után már alig érződik.. Ettől függetlenül szeretem, mert ritkán találok ilyen illatos tusit. Hidratálás szempontjából nem tapasztaltam változást, száraz bőröm van, de se nem javult se nem rosszabbodott az állapota.

Juditha
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 19.

Kellemes, tiszta érzést hagy maga után, de sajnos nem tart túl sokáig az illata. Nem az az émelyítő karamell, de nagyon kellemes. Csak a törölközés után 5 perccel már pont semmit sem érzek.

NadjaBlue
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 19.

Második bőrradíros tusfürdő amit próbáltam. Érzékeny bőröm van és az első pár alkalommal túlzásba vittem vele a radírozást. Azóta kitapasztaltam, hogy nagyon óvatosan kell használni, hogy ne karcoljon. A szemcsék egyébként elég nagyok és bőven van belőlük. Nem szárít, a bőr utána puha tapintású lesz. Az illata pedig tényleg elég semleges, de nem zavaró.

tgerika74
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. január 19.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. január 19.

A gyerekeim vetették meg velem, ki akarták próbálni. De aztán nekem kellett elhasználni, mert ők utálták. Én nem kevésbé.😀 Alig lehet kinyomni a flakonból, olyan sűrű, az illata bizarr, főleg reggeli tusoláshoz szörnyű, éhgyomorra.

tgerika74
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. január 19.

Nem rossz. Radíroz, jól ápolja a bőrt. De mitől ilyen drága? Sem az összetevők, sem a márka nem indokolja.