KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

laracroft
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 28.

Valóban jónak tűnik a sok kamukrém között, persze lehet, hogy ez csak placebo-hatás az erős marketing miatt. Egészségesen élek, sportolok, diétázom, épp csak egy kis feszesítésre van szükségem, úgyhogy ha a negyedét tudja annak amit ígér, nekem már jó lett volna. :)
Éppen hogy csak egy kicsit csíp, nem hagy ragacsos érzést, ha nem is villámgyorsan, de viszonylag gyorsan beszívódik.
Az illata nekem semleges, mintha egy trópusi gyümölcsös szolikrém lenne ötvözve a bemelegítő sportkrémek mentolosságával, viszont a párom nem tudja elviselni. Egész egyszerűen rosszul van a szagától. Megkért, hogy ne használjam, úgyhogy valószínűleg felkerül majd ide eladásra a maradék fél tubusom (kipróbálásra még pont jó lesz valakinek), pedig most tényleg úgy éreztem, hogy hatásos. :(

kovikata
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 28.

Lehet, hogy délutánonként fel kell frissítenem vele a sminkem, de legalább nem tömíti el a pórusaimat, így nem vagyok pattanásos nap végére. A régi alapozóimmal és púdereimmel az volt a legnagyobb gondom, hogy nap végére kicsi pattanások jelentek meg főleg az orromon. Én jó szívvel ajánlom!

eszti87
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 28.

Nagy ajakbalzsam-felvásárló vagyok, imádok kísérletezni és mindent kipróbálni :))
Bár imádott Carmexemet nem veri kenterbe, de a hatása nagyszerű. Valakinek pont az nem tetszik, hogy nem szívódik be - nálam ez inkább előny, mert szeretem, ha egy ajakápoló hagy némi védőréteget a számon :)
Az illata....ahhh, isteni finom zselés szaloncukor!! Csodálatos, főleg azzal a tudattal, hogy ez az ínycsiklandó csokis-narancsos illat teljesen természetes.
A csomagolása tetszik, bár se nem praktikus, se nem higiénikus.

Ami a hatását és a csomagolást illeti, engem sokban emlékeztet a Lush ajakbalzsamokra, amiknek régóta rajongójuk vagyok. A Manna termékeket nem tartom olcsónak, bár ez az ajakápoló árban kb. feleannyi, mint a Lush-os versenytársai, szóval mindenképp újravevős :)

LajkoTimi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: < 18  |  2017. június 28.

Nagyon nem szerettem, nagyon folyós,vizes állaga volt és kb semmit nem hidratált. Nem is nagyon akart beszívódni, de legalább az illata finom volt.

rosetta5
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 28.

Mindig nálam van, egy igazi kis kincs. Gyönyörűen kiemeli a számat, szép a színe, elragadó a csillogása. Nekem bevallom, az íze is fontos, mert az ember akaratlanul is lenyalogatja a szájáról olykor. Ami legjobban tetszik, hogy telt érzetű az ajkam a használata után, szépen ápolja. :)

laracroft

Hozza a szokásos Kevin Murphy minőséget. Kellemes (eleinte erősnek ható, aztán konszolidált, de tartós) illatú, könnyíti a kifésülést, ápol, puhít és nagyon szép fényt ad. Önmagában hamvasítani nem hamvasít, de ezek a kis csillámszemcsék nagyon szép lilás-rózsaszínes árnyalatúak, amely a hajon nem üt el, de a fénye és csillogása nagyon szép és látványos. Ennek ellenére nem tapaszt, nem zsírosítja a hajat.
Egyetlen "problémám" van vele: a sima Shimmer Shine még ennél is jobb (vagy csak az én hajam jobban szereti). Így az marad, ezt pedig felraktam az eladók közé, hátha valaki szívesen kipróbálná.

kovikata

Sajnos nagyon érzékenyek a fogaim, de ez a szájvíz egy igazi csoda. Régebben, ha megittam egy limonádét vagy megettem egy jégkrémet, akkor csillagokat láttam. A hideg és meleg vízről ne is beszéljünk. Nos, ez teljesen megszűnt. Nagyon kellemes az íze, hihetetlenül felfrissít minden fogmosás alkalmával.

Lilla777
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 28.

A legjobb! Nagyon kellemes az állaga, jó érzés, ahogy a bőrömmel érintkezik. Könnyen és gyorsan lemossa a sminket és tényleg maradéktalanul. Ami a legnagyobb előnye, hogy hidratálja a bőrömet, finom, puha tapintású a használat után.

eszti87

Még nagyon rég mindig volt egy ilyen ajakbalzsamom, aztán hosszú időre feledésbe merült nálam. Most kaptam egyet ajándékba, és nem győzöm szaglászni <3 a hatása is rendben van, szeretem, hogy nem szívódik be, hanem egy védőréteget képez az ajkaimon.
Egyedül a csomagolásával vagyok bajban, mivel a tégelyes szájtermékek nem túl higiénikusak... bár maga a csomagolás nagyon tetszik :)

kovikata

Pár hete rám jött, hogy szeretnék valami nagyon fincsi olajat az arcomra, ami ápol, ugyanakkor nem zsírosít. A fórumokon böngészve annyi jót olvastam erről, hogy rendeltem is gyorsan belőle. Már az első találkozásom maradandó élmény volt. Nagyon tetszik az üvege és könnyen adagolható. Nem kell belőle sok, hamar beissza a bőr. Egyáltalán nem hagy ragadós érzetet. Fantasztikusan puha lett az arcom már pár használat után.