KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

mlexa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 13.

Egyszer ezt is kipróbáltam, de nem lett kedvenc. Kellemes illat, de nem elég tartós nekem. Az üveg amúgy aranyos :)

random
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 13.

a neonsárga van meg. egyelőre magában csak papíron teszteltem, de nem tökéletes: ez nem egy egyréteges lakk, az tuti. viszont fehér lakkon egy-két rétegben irtó feltűnő :D

Vaslady
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 13.

A Meow jobban tetszik,igaz az vattacukor kategória,meg az üvege is cukibb.
Ő pedig a gyümölcsös virágos kategóriát erősiti.
Kifújás erős,de aztán szépen alakul,barackos-vaniliás-kókusz.
Nem túl bonyolult de egy celeb illathoz képest nem is rossz.
Azért pénzt nem fogok érte adni,bár a cicás üveg itt is csábit,viszont már nem gyártják szóval....

mlexa

Édesanyámnak vettem, mert egy ideje nagyon rosszul alszik. Gondoltam majd hátha ez segít. De nem vett észre semmi különbséget. Az illata kellemes, de nagyon hamar elillan. Ugyan úgy forgolódik szegény, szóval semmit nem segít... :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. december 13.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. december 13.

Szeretem a Himalaya termékeket, többek közt ezt is. Újra és újra vásárolom őket. Kár az összetevőkért... Ezért a 4 pont

Garnier Pure Charcoal Tisztító és Hidratáló Textil Maszk Zsíros Bőrre, Fekete Tea Kivonattal

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. december 13.

Semmi extrát nem tapasztaltam. Se rosszat se jót.

vlvtnrbbt
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 13.

Hát én imádom ezt a rúzst, amióta megvan, minden nap egész nap hordom. :)) Amazonian és Voyager színekben vettem, de még biztos hogy beszerzek néhányat. Száradást követően valóban ragad, szerintem annyira nem zavaró, főleg ha a pozitívumait vesszük: szinte lerobbanthatatlan, gyönyörűek (és változatosak) a színek, nagyon jó illata van, és a formulával is tökjó dolgozni. A másik kedvenceim a Rimmel Stay Matte folyékony rúzsok, de ez még annál is jobb. Nincs az az érzésem tőle, hogy tök szárazak az ajkaim, illetve kicsit nehezebben is kopik le, pl. ezt evés után nem is kell (vagy csak minimálisan) igazítani, ill. nap végén alig lehet leszedni. Nekem ez külön pozitívum, nem tudok vigyázni a rúzsomra, hogy nehogy elkenjem vagy valami, ezt meg nem kell nézegetnem minden korty víz után, hogy még ott van-e.

dibarbb
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 13.

Szeretem! Már többször vettem. A zöldet használom, ami jól felrázva nem hagy fehér poros látszatot. Én (hogyha időm engedi) utána átszárítom egy kicsit a hajtöveimet.

random

ez nem holo, hanem irizáló, de mindegy :D ezek a gyártók és a marketingfogásaik...
de őszinte leszek: azon kívül, hogy nagyon csini a körmökön, más jót nem tudok elmondani róla. mondjuk rosszat se! magában nem használtam, (ahhoz kevés csillámot vesz fel az ecset), csak más lakk felett, annak a tartósságán se nem javított, se nem rontott, a száradása átlagos. ennyi pénzt simán megért.

up: igazából a többi pelyhes fedőlakkal összehasonlítva nem vesz fel túl kevés pelyhet az ecset. a lora quick dry 107 pl ennél sokkal rosszabbul szerepelt, holott ránézésre ugyanannyi pelyhecske van mindkettőben. szóval megkaphatja a maxot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. december 13.

Az ízével megbarátkoztam, az ínyvérzést csökkenti, bár nem volt vészes...