KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

tyukanyo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 21.

Kiárusításon vettem 450 ft ért a 406-os színkombicációt. A rózsaszín sajnos egyátalán nem rózsaszín, a narancs már jobban hasonlít felvitelkor az eredeti színéhez, a barnával nincs semmi bajom, és a fekete is inkább szürke. Az akciós árát megérte. Szemhéjalappal egész nap tart. Jól kombinálhatóak a színek egymással. Tökéletes nappali sminkhez.
Ujjal szoktam felvinni mert úgy látszódnak legjobban a színek a szememen. Próbáltam sminkecsettel és a benne lévő aplikátorral is, de úgy szinte semmi se látszódik meg. Szeretem használni, de nem hiszem hogy újraveszem ha elfogy.

Mesike91
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Csak mintám volt, de azt is csak arra tudtam használni, hogy ha napközben nem volt nálam, amivel reggel kezdtem, akkor is legyen egy kis illatom. Ez is kaptafa.

Lina14
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 21.

nekem a 40 pink amber árnyalat van meg, szerintem az van a képen is, egy természetes rózsás árnyalat
a csomagolását elég kényelmetlennek találom, ötletes ugyan, denehezen éreztem rá,és kicsit sok műanyag
a pirosító maga természetes, van színe, de építeni kell
főleg kezdőknek tudom elképzelni, mert elég nezéz túl sokat felvinni, és mivel porolós, kénelmes a felvitele
a csillogása nem zavaró, inkább szatén/matt a finise
nem a legtartósabb, de egy jó alapozóval kibír egy munkanapot

Mesike91

A húgomon szagoltam, nagyon bejött. Nincs kizárva, hogy más is volt rajta. Fújt rám: és semmi! Gyenge és nem egyedi.

Boriskajuliska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. június 21.

A reggeli kapkodásba elfelejtettem a vichy deom után nyúlni, ezért ahogy az irodába értem rohantam a közeli ross.....-ba. Hosszas szaglászgatás után esett a körtére a választásom, ha már nyár akkor legyen gyümölcs:) Szeretem az illatát, és a hatása meggyőző volt a mai 30 fok feletti hőségbe, igaz nem vagyok izzadós. A következő napokba még tesztelem, de eddig 5 csillag

Mesike91

Tegnap próbáltam először, első fújásra valami kis kesernyés illat is vegyült bele, oh, mondom ebből valami különleges lesz. De aztán nagyon tömény Avon kaptafa illat, hasonlított a többi TTA-ra. Fújtam hármat, nagyon sok volt...szégyelltem a buszon, nincs az a drága hatása, inkább olcsó pacsuli. Aztán ma új esélyt kapott, reggel fújtam egyet és azóta is érzem, végre tetszik. Édes, ahogy szeretem, tartós, és nem annyira tolakodó. Jobban kijönnek a különleges illatjegyei.

UPDATE: azóta fogalmam sincs, hogy kinek adtam, merthogy nem tetszett magamon. Annyira egyforma és bocsi, de béna parfümöket gyárt az Avon. Az hagyján, hogy némelyiktől viszketek. Némelyiknek jó az alapja, de gyenge. Egyedül egyhez térek vissza: az eredeti Far Away-hez. Természetesen másokon vannak jó Avon illatok, de én mindig megváltam tőlük.

pomme
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Ezer éve használtam ilyet, még anorexiás koromban. Hogy segített-e a súlycsökkenésben, azt nyilván nem tudom megítélni, de hogy az összes minimális vitamint, ami bennem volt, azt úgy kipucolta egy irdatlan cifrafosással, hogy bármelyik hashajtónak a becsületére vált volna.

VISZONT: így utólag ezek a fosatós teák nem csak ezért veszélyesek. Azt valahogy elfelejtik ráírni nagy betűkkel, hogy édes lányom, az előző napi csülköspacallal/csokitortával együtt ki fog hussanni a fogamzágátló is. Szerencsére akkoriban nem volt barátom, szóval hussanhatott, de szerintem baromi sokan nem gondolnak ebbe bele, hogy nemcsak a kaja nem fog felszívódni, hanem más sem. Szerintem még mindig jobb dolog dagadtnak lenni, mint terhesnek, úgyhogy figyeljetek rá. Nekem csak szerencsém volt (eszem akkoriban nem sok).

Szofi9191
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Lassan 6 hónapja használom,és végre ki tudtam tolni 5-6 napra a hajmosásokat. Budapesti vagyok,és gyakran vagyok kint,vagy túrázni,izzad is.
Nekem ez a csodaszer. Igaz már 1 éve nem festetem a hajam sem,akkor viszont semmi se volt jó rá,most ez meg maga a csoda. Ha kifogy megveszem a 3. flakonnal is.

Mesike91

Az egyik kedvenc parfümöm, olcsóbb volt tesztert rendelni, de nekem mindegy, nem gyűjtöm az üvegeket és dobozokat. Mivel eredeti jó sokáig tart, és mindig bele lehet újra szeretni. Ez az orientális keverék az, amiből bármikor jöhet. Dögös! Érdekesség, hogy kínaiban kapható egy utánzata, aminek piros az üvegcséje és kb egy térdelő, fej nélküli nő alakja van. Na azt úgy eltalálták, hogy az illat (rajtam) egy az egyben ugyanaz, nyilván gyengébb.

mekhrba
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 21.

Az egyik blogger facebook csoportjában (ahol egyébként a nevét is kapta) nyertem ezt a terméket. Nagyon elégedett vagyok vele, bár a fekete részt én jobban tudom hasznosítani. Szépen kitisztítja a pórusaimat, a mitesszereimen is segített. A fehér rész pedig jól hidratál. Használata közben azon gondolkoztam, hogy milyen jó lenne ha a márka kijönne egy olyan maszkkal is, amiben a fekete rész tulajdonságai vannak meg, és szerencsére teljesült a vágyam. Ezek után én azt a maszkot veszem meg, de ezt is jószívvel ajánlom mindenkinek, hiszen tényleg hatásos, nem utolsó sorban pandának lenni is cuki, valamint az illata is finom. :)