KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

nyuszo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. augusztus 18.

Laurencia mindent leírt erről az illatról.....annyival egészíteném ki, hogy nekem ez nagyon bejön!!! Ma 2x is visszamentem fújni, mégpedig azért, mert mikor kezdett leszáradni, újra akartam érezni az elejét, annyira finom! Erősen gondolkodom a beszerzésén....

szabs
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 18.

Imádom, egyik legjobb ajakápolóm. Kellemes illat, hidratáló és szép ajkak!

Vizinora
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2018. augusztus 18.

Nem egy rossz alapozó, viszont az én bőröm nagyon kiszárítja. Akinek nagyon zsíros a bőre annak valószínűleg jól működik. A szín amit vásároltam az nagyon az én színem volt, viszont nagyon beleül a száraz részekbe az arcomon és kiemeli azokat így számomra használhatatlan bármennyire is hidratálok előtte.

szabs

Nekem nem hidratált, inkább zsírosította az ajkaimat, viszont az illata kellemes és szép színt ad az ajkaknak.

Ernyo45
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 18.

Én is tesztelésre kaptam a terméket a trnd-től. Én elvittem a balatoni nyaralásra is, ahol sokan ki is próbáltuk. Nekem nagyon bevált, mivel még a nagy forróságban sem éreztem büdösnek magam. Minden nyáron kipattogtam az ilyen deóktól, mert érzékeny a bőröm, de ettől a terméktől nem pattogtam ki. Megkapja az öt csillagot! ;)

Vizinora

A világos bőrömhöz túl sötét és amúgy is nagyon sárgás. A benne levő csillámok nekem egyáltalán nem jönnek be, nekem túl sok, szerintem nagyon rosszul néz ki, valahogy nem teljesen erre gondoltam az "egészséges, életteli ragyogást biztosít" szavak alatt.

csaktom
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. augusztus 18.

maga az illat mesés, gazdagon aromás hűsítő kék illat, ami mentes minden vizes, levegős, sportos jegytől. eddig rendben is lenne, azt gondolhatnánk, h főnyeremény, ha nem tűnne el rólam. egyik percben még ott van, aztán már nincs, amit én meglehetősen zokon veszek. sajnálom, mert tényleg szép, de így nem lesz belőle nyári illat

(fő jegyei ciprus, rozmaring, boróka, nem pedig az itt megadott összetétel)

szerk: nyári illat lett belőle, egész nyáron viseltem, és megszerettem, már nem tűnik el, v csak elég sokat locsoltam belőle, mások mindenestre érezték. továbbra is főnyeremény kategóriás nálam a kevés édességmentes parfüm között

Nikkii0326
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 18.

Szomoru vagyok mert nagyon biztam benne.. mikor eloszor kiprobaltam valami fantasztikusan lemattitotta az amugy olajban tocsogo arcomat es eddig meg egyetlen termek sem volt kepes erre. Uristen mondom vegre megtalaltam a nekem valo kremet. Nagyon szepen tudtam ra alapozot is hasznalni. Aztan kiderult a dolog hatulutoje is.. nagyon magyon sok pici feher pattanast okozott az egesz arcomom. Gondoltam biztos csak hozza kell szoknia a boromnek, 3 het utan muszaj volt abbahagynom mert annyira kipattogzott tole az arcom..

Marlenka77
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. augusztus 18.

Szerettem volna szeretni, ezért többször is próbálkoztam vele. Sajnos nekem valamiért nem vált be :-( Nem hidratál eléggé és sok-sok mitesszert okoz, már rövid idejű használat után is. Pattanást viszont nem okozott, ami pozitívum. Sajnálom, mert nagyon szépek az összetevői.

javi

Nem rossz, szép hosszú pillákat lehet vele csinálni. Könnyű lemosni, de ha kicsit megdörzsölöm a szemem akkor potyog. Amit a legjobban nem szeretek benne az az, hogy keményíti a pilláimat.