KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

csibike100
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. május 24.

Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos vagy olajos érzetet a bőrön, vagy nyomot a ruhán.

csibike100

Használat után puha lett a bőröm és hidratált. Ami viszont negatívum az az illata, valami borzalmas, alig bírtam kivárni azt a néhány percet amíg rajta volt az arcomon.

csibike100

Jópofa ötletnek tartom, hogy a szétválasztók lábfej formájúak, nekem kifejezetten tetszik. Többen írták, hogy nekik kényelmetlen és nyomja a lábujjaikat, ez nyilván személyenként változik, de én nem tapasztaltam ilyen kellemetlenséget, nekem bevált. Továbbá plusz pont, hogy már lassan egy éve megvan és még nincs semmi baja.

Eveln10
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 24.

Sajnos nekem annyira nem vált be. A szem körüli apró ráncaimba beleült, legtöbbször szárított, így kiemelte a szemem körüli száraz részeket. A sötét karikáimat nem fedte el teljesen. Tartósnak sem találtam. Egyedül a bőrhibák elfedésével vagyok megelégedve.

Sunnyvagyok
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 24.

Nagyon jól hidratál, kisimítja a bőröm! Sminklemosás után használom nedves bőrbe / dekoltázsba masszírozva, de nem csak arcra jó..,nedves hajvégbe nyomkodva kitűnő hajvégápoló is! :)
Mindig újra veszem!

csibike100

Alapból eléggé göndör a hajam, de ezzel a termékkel viszonylag gyorsan ki tudom egyenesíteni a tincseimet. Lehetne rajta több fokozat is, de ettől függetlenül én jó terméknek tartom.

Pöti
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 24.

Igazából bármelyik főzésre is alkalmas kókuszolajhoz írhatnék, én ettől a cégtől már több fajta csomagolásút vettem, elsősorban főzéshez, mert szeretek vele főzni. Arcápolásra eddig nem igazán használtam, néha hajvégre, de kb. ennyi. Aztán úgy jártam, hogy vettem egy MAC tust (a nagyon tartós ecsetes, azt hiszem liquid liner a neve). Na már most, ez alapvetően egyetlen termékkel jön le tisztességesen, ami szemre vagy sminkre való, ez pedig a Clinique Take the day off kétfázisúja. Az tényleg, 2-3 másodperc a vattával és már lent is van. Mással sikálni kell. De amikor elfogyott, kínomban vattakorongra tettem a kókuszból és tádámm... GYönyörűen oldja a tust, a spirált, szemfestéket, kb. 15 másodperc alatt az egész szemsminktől meg tudott így szabadulni, a szemkörnyékem is szebb, amióta ezzel tisztítom a szememet, egyszer se okozott irritációt, szóval szuper a cucc. Most beleöntöttem egy elhasznált C20 üvegébe, így pipettás is lett, könnyű adagolni is. Főzésre ötös, sminklemosóként ötös :)

csibike100

Jól ellátja a feladatát, távol tartja a kullancsokat. A szaga nem olyan rossz, mint néhány társáé, persze azért nem kellemes.

csibike100

Nagyon szép, látványos pillákat lehet vele elérni, ez köszönhető annak, hogy gyönyörű intenzív fekete színe van és annak, hogy szépen íveli és dúsítja a pillákat. Mióta nincs itthon az Essence Lash Princess spiráljából,ez a termék lett az első számú spirálom, nagyon megszerettem.

adapinks
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 24.

Most használtam el a KM boxos kis mintámat, ami a relaxáló volt. A kis adag ellenére meglepően soknak tűnt legalábbis nekem. A nagy kiszerelés szerintem sose fogyna el, mert éppencsak meg kell gyújtani és az bőven elég. A hatása nagyon szupi még semmi sem varázsolta ilyen puhává a bőröm. Használnám de csatlakozom az előttem lévőhöz rettenetes szúnyogírtó szagot áraszt tőle a bőröm. :D Minden csak nem relaxáló. Esetleg egy otthonülős-szépülős nap részeként eltudom képzelni, ha az ember nem megy sehova. Egy kellemesebb illat esetén menne az 5*.