KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

tizesh
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. december 18.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. december 18.

Az eleje eléggé szintetikus. De utána (kb. 15 perc múlva) tényleg nagyon-nagyon hasonlít az Acqua Di Gio-ra! Gyorsan hozzáteszem nem ugyanaz az illat de nagyon hasonló! Tartósságra nagyon jó: kb 4-5 óra. Maga az illat persze 5 csillag nekem, mivel az Acqua az egyik (ha nem a) kedvencem.

Burya
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 18.

A hajmosások közti időt nem tolta ki, ugyanúgy minden második napon mosom, viszont nem is rontott rajta, és azt kell mondjam, ez már félsiker. Az utóbbi időben a zsíros hajra való samponok ugyanis kifejezetten rontottak a hajamon, ezzel legalább 2 napig nincs gondom. Igazából nincs benne semmi különös, egy átlagos sampon, viszont az illata... hát az valami isteni!! Eszméletlenül finom! Alapvetően a Gliss Kur téli limitált termékcsaládját használom, mert azzal érdekes módon 3-4 napig is tiszta marad a hajam, de néha ezt is előveszem, pusztán az illata miatt. Meg mert már megvettem és kidobni nem akarom. :) 3 csillag lenne, mert amit ígér, azt csak részben tartja be, a negyedik csillag a szuper illatért jár.

googles
Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. december 18.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. december 18.

Biztosan írta már más is, de muszáj avval kezdenem: ez az alapozó egy az egyben a Lancome Miracle Air de Teint koppintása. Az üvege is mindenben azt másolja, illetve az ígéretek is.
Nekem van egy ilyen Lancome alapozóm, a legeslegvilágosabb színben, ami nagyon hamar oxidálódott és sötét, szürkés lett. Egyébként működőképes, ezért gondoltam, világosíthatnám evvel az olcsó Catrice rokonnal.
Sajnos nem jött be a számításom, egyelőre próbálkozom, de a Catrice az én bőrömön vastag, maszkos, száraz, látható réteget képez. Ennek baromira nem örülök. A second skin effectet nem így értettem és szerintem ők sem. Azon is gondolkodtam, esetleg állásban kiszárad és ilyen lesz? Na ez nem valószínű, és nem is tartanám normálisnak (én most vettem, novemberben, nálam nem állt).
Rettentően kevés kell belőle, az biztos, mert olyan fedése van, hogy hihetetlen. Ami miatt lepontozom, az az, hogy a minimál mennyiséget se tudom diszkrét sminkké varázsolni, egyszerűen nem tud láthatatlan lenni, akármit is teszek. Látszik. Ezt nem szeretem.
Szóval nekem nem vált be, persze ettől még más bőrön lehet, hogy remekül működik.
Ui. Szerintem egy alapozo mukodjon onmagaban is. Kremek, primerek, stbk nelkul, onmagaban. Ha csak a zsiros borre jo, irjak ra.

Viki9727
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 18.

Rengeteget szenvedtem azzal hogy nem volt rendszeres menstruációm. Illetve amikor megjött akkor is nagyon megviselt, iszonyatosan fájt a derekam,a hasam, rázott a hideg, közben melegem volt fehér voltam mint a fal.. semmilyen gyógyszer nem segített csak sírtam az első 3 napon amikor megvolt. Édesanyámmal találtuk ezt a szuper gyógynövényt. Amikor fájt ittam 1 bögrével és 30 perc múlva semmi bajom nem volt!! Azóta is mindig iszom, illetve amióta fogyasztom helyre állt a ciklusom. Az íze nem a legjobb, de megéri!

Donna
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 18.

Ma reggel vettem. Hazajöttem, arcot mostam, arctonik, esszencia, arckrem, vadrózsa olaj. Majd a Catrice HD Liquid alapozó. Most este tapintom az arcom es semmi szarazsagot nem erzek. Ha nem hidratalok ala, most valoszinű jönnék jelenteni, hogy száraz maszkos arcképet ad és már nyomnám is az egy csillagot. Ehelyett azt mondom, hogy ennyi pénzért ez a minőség teljesen korrekt. Biztosan vannak jobbak, nekem például kifejezettem tetszene ha a mai "mattító" trend helyett több termék lenne a boltokban amik egészséges ragyogást varázsolnak. De ezt egyelőre megoldom egy kis krémes highlighterrel. Azt még hozzáteszem, hogy nincs bőrhibám, így nem célom semmit elrejteni csak, hogy a sminkem jobban nézzen ki. 010-es árnyalatot vettem, aranylag világos bőröm van, ezúton is köszönöm a korábbi hozzászólóknak akik megírták hogy ez a leginkább nekûnk való átlagos, világos bőrűeknek.

m_maya
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 18.

Pinker Bell színben vettem meg. A szín nagyon tetszik, felkenve szépen mutat. Nem szárítja ki az ajkakat, közepesen tartós. Régóta keresem a tökéletes rúzst, ez már közel áll hozzá. Szerintem megéri az árát.

tizesh
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. december 18.

Elegáns, tartós illat! Nagyon de nagyon hasonlít a Spicebombra!!!!!
Inkább alkalmi illatnak mondanám én is. Hétköznapokra sokadik napra már sok... Természetesen 5 csillag maga az illat és a tartóssága is!

m_maya

Szép szempillákat lehet vele festeni és nem irritálja a szemet. Nem túl tartós, hamar kopik, könnyen le lehet mosni. Nem bánom, hogy kipróbáltam de nem fogom megvenni újra.

Burya

A Baba testápolókat eleve szeretem, mert nem marad utánuk ragacsos érzet, s ilyet találni bizony igazi kihívás. Általában nem használok testápolót, de most a hidegben eléggé kiszáradt a bőröm, s mivel a termékcsaládból ezt a fajtát még nem próbáltam, ő landolt a kosárban. Tartottam tőle, hogy kevés lesz így télre, de kellemesen csalódtam, ugyanis amellett, hogy messze ennek van a legfinomabb illata (a többi nekem édesebb, mint ami jól esne), kevés is elég belőle és tökéletesen működik. Esténként fürdés után használom és már a legelső alkalommal rendbe tette a bőrömet, azóta sincs efféle gondom. Nagyon megszerettem, főleg az illata miatt. Igazi friss, zöld illat, ráadásul pillanatok alatt beszívódik, utána pedig pihe-puha a bőröm anélkül, hogy ragacsos lenne. Nem is kérdés az 5 csillag!

Dorottya92
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 18.

Az eprest vettem meg, szép halványrózsaszín színe van. Valóban igaz, hogy nagyon vastagon felkenve fehéres színe lesz, de két rétegben bőven elég. Jól hidratál és a színe is ahhoz képest hogy ajakbalzsam, elég tartós.