KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

sildi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 20.

Imádom, nekem a karikák elleni verziója van meg, és a kedvenc korrektorom egy ideje! Szuper az ára és nagyon sokáig elég egy tégely, újravevős!

sildi

350-es leárazáson vettem, ennyi pénzért szerintem ajándék. Mindenképp kell fölé púder, mert egyébként elmászik, de jól fed, és tetszik az állaga is. A hozzá tartozó szivacs is tökjó, habár ha teljes áron vettem volna meg, nem lennék ilyen elégedett.

Viru28
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 20.

Olcsó és a szaga se annyira brutális !
A célnak megfelel :)

Viru28

Remek termék! Jól beszívódik,jó illata van és olcsó is!

BDominika25
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 20.

Elajándokozták nekem ezt a terméket, először azt hittem sötét lesz az én szinte hófehér bőrömhöz a 'warm beige' árnyalat de nagy meglepetésemre szinte tökéletesen illeszkedik.
Magamtól nem vásárolnék ilyen olcsóbb alapozót de ha már így alakult akkor gondoltam elhasználom.
Alapvetően nem rossz, többnyire nem kelt maszk hatást és nem is szárítja ki a bőrt, a nap végén is ott marad a helyén és ha még kopik is egyenletesen. (35 fok körül tesztelve)

Leander
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 20.

Egy meglehetősen semmilyen sampon. Semmi extra hatását nem éreztem, az illata is átlagos, nem kellemestlen, de nem is nagy szám. Pozitívum, hogy eléggé jól tisztít, nem kell kétszer felvinni.

Lencseee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 20.

Nagyon egymasra talaltunk ezzel a tusfurdovel....😍😍😍Egyetlen hibaja az ara. Az illata meses es rajtam hosszantarto. Nem potolja a mandulas nagy kedvencemet,de nyomokban emlekeztet ra😊 Egyszeruen nem tudok 4 csillagot adni neki...

SSSAAA
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 20.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 20.

Nagyon finom, mandulaillatú, rajtam tartós is, egy problémám van vele, csak picike fújósom van belőle, pedig többet szeretnék, de már sehol nem látom.

Az Oriflame-es Mirage Daydream nagyon hasonlít szerintem ehhez.

BDominika25

Nem rossz kis termék, nem emeli ki a száraz részeket az arcon és nem leszek tőle falfehèr.

Fiorentina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: >54  |  2017. augusztus 20.

Bármit elfed, amit kell - nekünk pedig bizonyíték kell, nem ígéret!!! Szerintem ez a termék egyáltalán nem jobb, mint a drogériás, sokkal megalapozottabban dicsőített olcsóbb termékek. Számomra csalódás. Nem tudom, hogy az új csomagolásba ugyanaz került-e, mint a régibe, de gyanítom, hogy igen, és csak modernizáltak a megjelenésén.