KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

AKiss
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 20.

Nekem ilyen már lassan 10 éve van, sebekre és pattikra használom, és a combomon hajszálerekre, utóbbi esetben jól be kell masszírozni. Minden általam alkalmazott területen segít; lehet, hogy van jobb a piacon, de ezzel teljesen elégedett vagyok, miért kerenék másikat? :) Kis csodaszer :)

IKeakati
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 20.

Ez a fogkefék Rolls Royce-a! Sok ideig tartott, mire rávettem magamat, hogy kiadjak ennyi pénzt egy fogkefére, de azóta nem vagyok hajlandó mást használni. Tökéletesen tisztít, puhák a sörték, nekem nem sérti fel az ínyem. Míg egy hagyományos fogkefét nagyon hamar tönkretettem, ennek a szálai nem állnak szét kb. 2 hét után. A kinézete valóban puritán, ezért is nem értettem sokáig, hogy miért ilyen drága, de már megszoktam, hogy az egyszerű külső mögött egy számomra tökéletes fogkefe rejlik.

aidanne
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 20.

Mostanaban a karakteres, gyumolcsos illatokat puhanak es lengenek erzem. Hiaba van benne oud, ambra, fust, vagy bor, valahogy nekem igy talalva nagyon a komfortot nyujtjak.
Egyik kedves parfumos tarsam azt velte felfedezni, hogy nekem a dogos illatok allnak jol, lehet ezeket azert erzem lenge, kellemes kis fuvallatnak. Valoban igy lenne? 🤔 Mikor a Mojave Ghost es Gipsy water parost a Byredo haztol meg mindig valtozatlanul szeretem. Hat, mindig valtozunk, de valami mindig orok marad :)
Az illat. Nagyon kulonleges szamomra az, hogy az oud -es itt lenyeges informacio es erdekesseg- a kevert jegyek felett "lebeg" mint egy konnyu, illatositott kod. Ugy erzem, hogy az alma a leghangsulyosabb-nalam legalabbis- es a bors pikansa teszi, mig a tobbi jegy jatekosan van jelen. Az, hogy az oud kulon " lebeg" szamomra igazan izgalmas. Olyan mikor raerzek egy finom sutemenyre de erzed benne a tolteleket mikozben a tesztaja is kulon illatelmeny. Nos, szamomra nagyon eletteli, valodi luxus hordani. Igazan szep krealmany!

Norella
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 20.

A legjobb volumen növelő sampon és balzsam amit eddig használtam plusz pont a rózsa illat miatt, enyhe ..olyan MFK A’ la rose parfüm illata van!

Stim
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 20.

Nem rossz, de kell előtte szemhéjbázis, különben nem túl tartós. Mondjuk a doboza ultragagyi műanyag, és nehezen nyitható.

spavanilly
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 20.

Ez a termék számomra több okból is csalódás volt.
1. Ritka kellemetlen illatú
2. Nem képez elég kemény habot, a flakon felétől már majdnem folyt
3. Kipattogtam tőle

Évek óta a Balea borotvagéljeit használom az ár/érték miatt, és eddig nem volt különösebb gondom.
Ez a birsalmás borzadmány viszont ritka rosszul muzsikált, a fentebb említett okok miatt.
Megjegyzés:
- borotvapenge csere ellenére is csúnyán kipattogtam tőle
- a borotvazselét száraz helyen tárolom, nem a zuhanyfülkében
2 csillag azért, mert valamennyire megkönnyítette a borotválkozást.

Boriskajuliska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. október 20.

Picit túltoltam a hajformázást, és a melírozott, vékonyszálú hajam erős, (szárító) lakkal való fixálását. Glamur napi szerzeményemet nem a leírtak alapján használtam, a kialakult vészhelyzetre való tekintettel. Este jól átfésültem a száraz hajamat, majd felvittem a pakolást úgy, hogy a haj tövét kihagytam. Szorosan összecsavartam, majd jól kialudtam magam:) Reggel a szokásos módon hajat mostam, ás az új 3 perces panten kondícionálót használtam. Nagyon puha, hidratált, rugalmas és könnyű lett a hajam. 3 hét múlva lesz újra melírozva, addig még 1-2 alkalommal biztos kúrálni fogom a tincseimet, hogy formában hozzam, a vegyi hatás ne tudja károsítani.

kviktoria
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 20.

Sajnos nagyon siettem, így csak lekaptam a polcról és nem szagoltam bele.. Hát kellett volna.. Nekem rettenetesen erős az illata és sokáig érzem a bőrömön ami nagyon zavar. A nővéremnél kötött ki, neki tetszik.

kviktoria

Nekem nem jött be az illata, sőt kifejezetten zavart. A bőrömet is kiszárította, így odaadtam anyukámnak.

vicka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 20.

Egy "ottalvós" bulira elfelejtettem fogkrémet vinni magammal, és kölcsön kértem a barátnőmtől, aki ilyet használ. Nem ismertem ezt a márkát, de annyira jó volt, hogy be is szereztem egyet én is már a következő héten. Nagyon szeretem, az egész család ezt használja azóta. Icipici is elég belőle, gyönyörűen megtisztítja a fogakat, az ára pedig ekkora mennyiségért kedvező!