KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Szilvoci
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 17.

Elsőre nagyon megtetszett, meg is vettem, de hosszabb távon nem bírom elviselni magamon.. Nekem túl sok. Viszont nagyon tartós.

reka0122
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 17.

Soha nem gondoltam volna a sok high end márkás sminlemosó után, hogy a kedvencem egy drogériás két fázisú micellás víz lesz. Egyszerűen ugyan azt tudja mint a többi ( mac, clique, tbs,) csak negyed annyiba kerül. Azt szeretem igazán benne hogy elég két vattakorongnyi termék ebből, hogy mindent, de tényleg mindent leszedjen az arcomról, még akkor is ha full make up-ban vagyok. Mivel krémmániás hónap kedvenc lett a rossmanos isana két fázisú micellás víz, így úgy gondoltam kipróbálom mert nem túl drága és biztos jó kis cucc. A kettőt össze se lehet szerintem hasonlítani, annyira sokkal jobb ez a garnieres. Sokszor eltértem tőle, de mindig vissza húz hozzá a szívem.

csekeregina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 17.

Szép, selymes, abszolút nem zsíros, kellemes lett tőle a hajam. Viszont iszonyatosan viszket tőle :(

Szilvoci

Finom édes illata van, de nem valami tartós - kivéve a hajamon, ott egész sokáig érezni lehet. A sima Sí-t én nem igazán szeretem, nem az én illatom. Ez jobban tetszik sokkal, de a tartóssága miatt nem venném újra.

silence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 17.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 17.

2005 tájékán (amikor megjelent) teszteltem először a Douglasban. Azonnal bele is szerettem, alig vártam, hogy újra arra járjak és beszerezzek belőle egy 30ml-es üvegcsével.
Soha nem voltam Cacharel rajongó, sem előtte és azóta sem fogott meg ennyire illat tőlük, mint ez a számomra mesebelien finom Promesse 😍
Számomra ez volt a "szerelem illata", tavasztől-őszig minden randira, vagy különleges alkalomra ezt fújtam. Akkori szerelmem imádta rajtam, később pedig a barátnőm is megirigyelte tőlem annyira, hogy beszerzett egyet magának is.
Rajtam extra tartós is volt, még este tusolás után is éreztem a bőrömön, hajamon..... Amikor elfogyott a kis üvegcsém, azonnal beszereztem egy 50ml-est. (azóta már sajnos az is rég elfogyott)
Nekem Ő kimondottan tavaszi illat, igazi rózsaszín, romantikus lelkületű, könnyed, édesen légies minden cseppje, de mégsem az a cukorkásan, sziruposan rózsaszín és semmitmondó illat. Sokkal több ez annál: van benne valami átütő erejű szépség, ami miatt ellenállhatatlannak éreztem magam, mikor használtam, de emellett csak finoman virágos (a túl intenzív virágillatokat nem szeretem!) bájos és gyermekien naiv..... olyannyira naiv, hogy engem is magával ragadott az ÍGÉRET-et (promesse), amit ezzel a csodával produkáltak 😍 Ígérhették volna azt is, hogy soha nem fogják beszüntetni!!! 😡 Parfümöspolcom örök darabja lenne életem végéig! Állandó illatom volt Ő, a mai napig feldolgozhatatlan a fájdalom, amit azzal okozott, hogy teljességgel beszerezhetetlen, hiába kutatok évek óta 😢
Hasonló illatot is próbáltam találni, máig sikertelenül... bár a minap a Lancome Midnight Rose volt rajtam, és délután amikor megcsapott a reggeli fújás, egy pillanatra mintha a Promesse emlékét idézte volna fel bennem.... most olvasom, hogy egy másik véleményező szerint is hasonlítanak..... lehet, hogy van benne igazság és nem csak az orrom csalt.... ☺️

itsmealexaa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 17.

Nagyon jókat olvastam itt egy másik fajta Veet hideggyantáról, viszont pont azt a fajtát nem találtam, így ezt vettem meg, nagy reményekkel. Sajnos nem tud semmivel többet az x-epil, vagy a balea gyantáknál, ugyanúgy letépi a bőr felső rétegét a szőrrel együtt, és aztán napokig látszik a nyoma, még alapozóval is. Pedig pont ezért szerettem volna váltani, de sajnos nem vált be. 3 csillag, mert a szőrt maradéktalanul kiszedi, de ennyi pénzt nem ér, vannak ennél olcsóbb alternatívái is.

Aadrii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 17.

Krémes állagú kis szájfény, nem túl tartós, nem túl pigmentált, de szépen el lehet dolgozni, jó a színe is.

reka0122

Nagyon szerettem ezt a szempillaspirált, viszont egy átlagostól nem nyújtott szebb eredményt,(hosszú egyenes, szőke végű pilláim vannak) viszont tartósabb volt. Könnyen le lehet mosni akár egy kis meleg vízzel is. Így összeségében váltottam erről a termékről mert elég hamar beszáradt így nem volt túl gazdaságos, az in extreme dimension extreme blakje nekem jobban bevált.

Aadrii

Nem nyújt maximális fedést, de szem alatti területen egész jól szuperál. Az én bőrömet nem szárította ki, szépen el lehet dolgozni, az illata semleges.

Szilvoci

A kedvenc parfümöm! Már évek óta használom, mindig kell, hogy legyen belőle otthon... 1-2 fújás elég belőle reggel és még este is érezni rajtam, nagyon tartós. Leginkább a hűvösebb időkben szoktam használni, nyárra kissé "nehéz" illat.