KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

hbendeguz
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 19.

Kicsit viszketett tőle a fejbőröm. A hajam ugyanugy hullik nem nolt tolle több

hbendeguz

Jó ár/érték arány! 30perc zuhanysapiba es torolkozobe! 2.doboz. Amikor platina szoke voltam ez volt az elso hajbalzsamom! :)

Szeretem finom az illata

hbendeguz

Megmondom őszintén jo jo de, nagyon drága...
A Balea med ultra szenzitiv arclemosoja ugyanilyen kb...

hbendeguz

Nyáron használom, borotválkozás után nyugtat :) toniknak is elmegy

hbendeguz

Már a 2.tubust megvettem iskola kezdéshez:)
Szeretem mert természetes hatása van

hbendeguz

Egyszerűen imádom! Legeslegjobb arclemosó , semmi extra de teszi a dolgát:)

kucire
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: < 18  |  2018. augusztus 19.

Talan úgy egy éve rendeltük meg ezt a sampont, amikor elhatároztam hogy ilyen meg olyan bio meg természetesebb termékeket kezdek el használni. Egyszer használtam. Egyszer. Ez szerintem elárul mindent... Most jutottam el arra a pontra, hogy kidobom, mert nekem egyszrűen rosszabb volt hajmosás után az állaga a hajamnak, mint előtte. Csak hát ugye az ára miatt gondoltam hogy majd valahogy csak elhasználom. (ha tette volna a dolgát nem sokaltam volna az árát) Na szóval az illata nagyon erős gyógynövényes, ami nem is zavart volna annyira. Nekem egyáltalán nem tisztította meg a hajm és a fejbőröm. Hajmosás után összetapadt, lelapuló, zsíros hatású hajkoronát láttam a tükörben. Próbáltam magam hitegeni, hogy biztos csak nem öblítettem ki rendesen. Ezért megmosott megszárított hajam egy új körrel bombáztam. Csak most sokkal alapsabban samponoztam, és vagy háromszor több ideig öblítgettem, mint szoktam. Hát mit mondjak, talán egy kicsivel volt jobb az összhatás... Annyira elment tőle a kedvem, hogy nem használtam többet, nem ezt vártam volna tőle, pedig olyan jó vélemények voltak róla... Odaatdam anyukámnak hátha neki beválik. Ugyanez...
Szóval óriási csalódás 😞

Nizza
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 19.

A tusfürdőjéhez hasonlóan a samponnak is remek állaga és illata van, kifejezetten jó használni. Másodszori samponozáskor annyira habzik, hogy megszégyeníti a szilikonos, SLS-es samponokat. Annyira érzékeny a bőröm, hogy ha nem lenne kímélő, azonnal kiszáradna, bevörösödne, bekorpásodna, de ehelyett tisztít és ápol. Könnyen zsírosodik a hajam, de ezzel a samponnal +2 nappal kitolható a következő hajmosás időpontja. A tusfürdőjével együtt nekem a kedvenceim lettek: ha nem jutok hozzá, hiányzik az illata, állaga, hatása.

sztike
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 18.

Én nagyon szeretem. Eddig én is ferdét használtam, ami tusecsetnek vastag lett volna, viszont a szemöldökömön egész jól muzsikált. A probléma csak az volt, hogy nem volt valami széles, ezért elég sokáig is tartott a művelet, plusz sokszor nem sikerült egyenletesre felvinni (igen, tudom, az a divat, de én falra mászok a színátmenetes szemöldököktől). Na ezzel ilyen gond nincs, elsőre szépen ki tudom tölteni, nem maradnak utána hézagok. A szemöldököm végénél - ami azért viszonylag vékony - is elég jól működik, a kefét is nagyon szeretem a végén. Annyit azért még hozzátennék, hogy én csak kitöltésre használom, nem megyek ki a természetes vonalán kívülre, így arról nem tudok nyilatkozni, hogy a nulláról hogyan lehet vele szemöldököt kreálni.