KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

feherani
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 24.

El használtam egy egész flakon alatt belőle. Az adagolással nem volt semmi probléma, kis vattapamacsra csepegtettem rá és azzal mostam át az arcom. Smink lemosásra nem igazán ajánlom, főleg a vízálló sminkkel gyűlt meg a baja, mondjuk nem is erre ajánlják... Kb 2,5 hónapra volt elég napi kétszeri használat mellett. Szépen lemattította a bőröm alapvetően elégedett voltam vele.

Panni21
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 24.

Elég kalandos úton került hozzám.
Közel 5 éven át kizárólag hajpakolást használtam balzsam helyett, mivel meg voltam győződve, hogy az én száraz, vékonyszálú, töredezésre hajlamos hajamon egyedül az segíthet.
Ezt a balzsamot egy kedves ismerlősöm kapta ajándékba, de mivel nem az ő hajtípusára való, így továbbajándékozta nekem a bontatlan flakont. Kíváncsiságból még aznap kipróbáltam, azóta is lelkesen használom. A derékig érő hajamra igazán kis mennyiség elegendő, betartom a leírás szerinti hatóidőt (2-3 perc), és szárítás után csodálatosan puha, fényes, sima, egészséges kinézetű haj a végeredmény.

Sadrus
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 24.

Imádom az illatát! Pakolaskent is nagyon jó,és az ára is!

Sadrus

Imádom! Ár értékben verhetetlen! Több fajtát is kipróbáltuk már és nem csalódtam! Isteni finom az illata!! Pakolaskent is szoktam használni.

DodoCore16
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 24.

A 18-as árnyalatát szereztem be, mert a látszólagos árnyalatok alapján sötétebbet nem mertem kipróbálni. Sajnos egyáltalán nem mutatós, kis csillogása van, és fényesebb kicsit ajkam tőle, de ezen kívül semmi látszatja nincs. Viselni kellemes, kissé szőlőrúzs jellegű de ennyi a pozitívuma. Nem fogom újra megvenni.

dododo
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 24.

Együtt vettem meg a termékcsalád nappali krémjével. A lemosó is, a krém is csúcs! Reggel és este használom, estére nem is kenek utána hidratálót. Nagyon jó az állaga, kevés is elég belőle és nagyon tiszta, friss érzést hagy maga után.

dododo

Egy hete használom a micellás lemosójával együtt, idáig nagyon imádom. Hamar beszívódik, egyből friss érzést ad. Puha és üde tőle az arcom, egyenletesebb a tónusa. A karikákat talán minimálisan halványította...még hátha tovább halványítja. :)

galivali
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 24.

Mintát próbáltam belőle. A 15 perc körül már nagyon húzódott a bőröm, de megérte. Láthatóan szebb lett a bőröm tőle egy használat után is. Meg is rendeltem rögtön a teljes kiszerelésűt. :)

Tapiocska
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 24.

Mindenféle samponokat próbáltam,és aztán véletlen akadt a kezembe ez. Elégedett vagyok vele minden szempontól (jól habzik, könnyen öblíthető, jó illatú) de tényleg kell mellé a balzsam, anélkül nagyon száraz a hajam.

Colormonkey
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 24.

Én nagyon szeretem; jó illata van, az állaga is finom krémes, és táplált, puha tőle a bőröm.