KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Anett1116
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 13.

ÚúúrrIiiisteeeeeeneeeem!!! Annyira,de annyira imadoooom!! Nekem most ez a legnagyobb KEDVENC!!! ❤️❤️❤️😍

Benedetta88
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 13.

Kedvenc:)
Sűrű, testesebb krém, finom illattal, viszont hamar beszívódik.Nem hagy zsíros érzetet a bőrömön..Akcióban mindenképp megéri!

Victoriaformosa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. december 13.

Ha az illata se lett volna olyan jó és tartós, akkor egy csillagot ért volna csak. Sajnos nekem semmit sem segített a szőkített hajamon.

rolcsa76
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 13.

Nekem tökéletesen bevált, nem szárít és kellemes az illata is. Egyik legjobb nivea tusfürdő.

Litta
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 13.

Évek óta csak Alverde samponokat használok. Most mégis elcsábultam ennek a márkának a mandulás változatára. Az illata szuper, bár nem mandula, inkább marcipán. Elég híg, de mégis jól habzik. Hatásra semmi kiemelkedőt nem nyújt, megtisztítja szépen a hajam, teszi a dolgát. Igazából nem tudok rá semmi extrát mondani, csak annyiban jobb, mint az Alverdék, hogy nagyobb kiszerelés. Azért kipróbálom még a többit is.

silence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 13.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 13.

Könnyed, szolid, friss, virágos, szerethető kis tisztaság illat.
Kb. tíz - tizenpár évvel ezelőtt elhasználtam egy 30ml-es üvegcsével, de nem hagyott maradandó nyomokat bennem, nem találtam benne semmi különlegest, pedig annak idején sokan odáig voltak érte..... sajnos a tartóssága sem volt túl jó.
A Gucci illatokkal amúgy is hadilábon állok, valahogy eddig még egyik sem tudta belopni magát a szívembe..... ez volt életem egyetlen Gucci illata.

6vilag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2018. december 13.

Elolvastam a "C" változatáról a véleményeket, és azok az elején még pozitívak voltak (az idő előrehaladtával ez változott kicsit negatív irányba), aztán megrendeltem az "M" változatot. Számomra ez a megfelelő, mivel inkább zsíros a bőröm, és nem kicsit.
A krém maga jó sűrű és kicsit nehezebben is nyerhető ki a tubusból, de ez egyáltalán nem hátrány, sőt pozitívum, mivel pontosabban lehet adagolni és ezáltal túladagolni nem is igen lehet. Pont a megfelelő mennyiség landol a megfelelő helyen.
Kevéske krém felkenve jól eloszlatható, és egy borsónyi adag szerintem pontosan elegendő a problémás területekre. Teljesen illat és színezék mentes. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros nyomot vagy érzetet sem nappal, sem éjszakai használatkor sem. Bár, én inkább nappalra használom, számomra tökéletesen megfelel és a hidratáló hatási is kiemelkedőnek mondható.
Pontosan a megvételekor távolíttattam el néhány makrancos erecskét az orr környékéről, meglátjuk, hogy ha rendesen használom, bújnak-e elő újabbak.

Evaaaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 13.

nagyon natúr az illata, lassan szívódik be,
felvitelkor nekem különösen tetszik, hogy olyan, mintha szájfény lenne az ajkamon :D
napok alatt rendbe hozza a sebes, kiszáradt, szétrágcsált számat, és másoknak is szuperül bevált a családban

Evaaaa

Szájnyálkahártya sérülésére és égésre használtam, csodát tett!

Evaaaa

Ekcémás szemhéjamat kezelem vele pár napja, sikeresen.
Nincs illata, testes, zsíros krém, lassan szívódik be.