KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. november 19.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. november 19.

Közepes fedésű, szép felületet eredményez, a Rose 100-as világos, de nem hófehér arcbőrhöz illik, nélkülöz minden sárgaságot.
Sajnos kopik (orromról pillanatok alatt, államról kb. fél nap után), de vállalható. Illata finom, bár meglepően sokáig érezhető az arcon. Volt már rosszabb alapozóm drágábban, szerintem el fogom használni.

Ezt írtam november 1-jén, amikor megvettem. Nem lett a kedvencem. Nagyon zavaró, hogy egy munkanap alatt elfogy az arcomról. Drága, jó minőségű korrektorral használom, de így sem az igazi. Közben sikerült más, jobban muzsikáló alapozót vásárolnom, ezért ezt mérgemben kidobtam a szemétbe.
Aztán visszakukáztam. :D :D
Először, a kukázás előtt, gondoltam, hogy meghirdetem, de minek, úgysem fog kelleni senkinek, maximum annyiért (ha egyáltalán), hogy a postaköltség kijön belőle. Annyiért meg minek vacakoljak postával, találkozóval, inkább kivágom a francba.
Azt hiszem, egy termék megvétele előtt nemcsak a véleményeket kéne elolvasni, hanem azt is, hogy hány példányt akarnak eladni belőle. Ha egyet sem, akkor az valószínűleg a legtöbb embernek bevált.

Ha drága a cucc, akkor azért van sok eladó belőle, mert sokan azt hiszik, hogy ha 10 ezer + akármennyit adnak érte, akkor olyan szépek lesznek vele, mint a széteffektelt videójú vloggerek (nem lesznek, mert azok sem szépek élőben ennyi vakolattal). Aztán csalódnak és meghirdetik.

Ha olcsó(bb) a cucc, akkor ha sok eladó darab van belőle, valószínűleg azt jelenti, hogy car.

Nos, így került a kukába. Vissza meg azért, mert rövid időre jó. Pl. egy egy-két órás ünnepségre, egy mozinyi időre stb. Felvitelkor nagyon szép, egységes bőrképet ad, nem szárít, nem hangsúlyozza ki a szárazabb részeket, jó kiindulás a további sminkhez... Csak egy egész napot ne akarj eltölteni benne.

csillagpor1008
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport:  -  |  2017. november 19.

Az arckrémmel és az arcpermettel együtt használom én nekem tetszik. Szép puha és hidratált lesz tőle a bőröm,és sokkal életteltelibb. Nagyon frissitő az aloe vera miatt❤

dunaimano
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 19.

Szerettem ezt a tusfürdőt. Nagyon jó illata van, de sajnos kis kiszerelésű volt, hamar elfogyott. Ajándékba kaptam parfümmel együtt.

Szandis
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 19.

Szerintem drogériás viszonylatban, ár érték arányban az egyik legjobb! Tényleg nagyon tartós! Nagyon megéri az árát, csak ajánlani tudom!

mbettina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 19.

Az illata nagyon tetszik, és viszonylag tartós is, kb. annyira, mint a többi. Viszont hagy egy kis foltot a sötétebb színű felsőkön. Ezenkívűl nekem fontos szempont az összetevő lista is, ezért lehet, hogy még újraveszem. S nem utolsó sorban rendkívűl olcsó.

Banszky
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 19.

Kár volt megvennem. Drága,nincs utána az a mentolos frisseség érzése az embernek ami engem nagyon zavar,mintha nem is mostam volna fogat. Tetszett,hogy fekete és natur termék,meg az itteni vélemények alapján állítólag fehérítenie is kéne egy kicsit...hát azt biztos nem,legalábbis nekem kicsit sem. :( Rettentően csalódott vagyok de már nem kerülgetem sóvárogva többet a DM-ben. :D Egynek elment,elhasználom,többet újra nem veszem. U.i.: rendesen lehet utána takarítani mindenhonnan a kis fekete cuccot ami alig jön le...

dunaimano

Végül én is kipróbáltam, egy nappal közvetlenül hajszínezés után. Én mint hajmosásnál a sampont vittem fel a hajamra, rá zacskó + törölköző, hogy ne fázzak meg, és kb másfél órát hagytam rajta állni. Nagyon szépen leszívta a fekete színezőt, alatta látszik a vörös festés egyre világosabban. Már két ilyen hajmosáson túl vagyok, és nagyon tetszik ez a módszer. :) Sokat fogom még használni, hogy kivilágosítsam a hajamat.

UPDATE: Tényleg sokat használtam, de utólag azt mondom, nem érte meg. A hajszerkezetet nagyon roncsolja. Hosszú procedúra volt hogy újra egészséges hajat varázsoljak magamnak... Nyilván a festés is közrejátszott, de a C-vitaminos színleszívások érezhetően rontották a hajam egészségi állapotát.
Belsőleg viszont nagyon jó! Én a teát ízesítem ezzel, citromlé helyett, ha a tea már nem annyira forró. Így nem bomlik el rögtön az egész, garantáltan megfelelő mennyiségű c-vitamin jut a szervezetembe, és kicsattanok az egészségtől. :) Vízbe keverve is ajánlom.

mbettina

Alapvetően nem rossz, az összetevők sem vészesek, de én nem erre számítottam. Igaz, sietve tettem be a kosárba, de én olyan lehúzhatós szenes maszkra számítottam. Tisztítani tisztít, de a fekete pöttyökkel sajnos semmit nem tesz, még maszkként sem.

mglilla
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 19.

Szetetem ezt az illatot, de a tartóssága nagyon gyenge, sajnos...
Csak azért négy csillag, mert 2órán át(sajnos max ennyit bír rajtam) imádnivaló, sok dícséretet kap.

mbettina

Egyszerre vásároltam az aloe veras verzióval. Kellemesen csajos az illata. Összetevők szempontjából is rendben van. Nem hagy foltot, és szívesen használom. Emelett persze nagyon gazdaságos is, akárcsak "társai". Tetszenek. Valószínű, hogy újraveszem.