KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Tündérvirág
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 17.

Nagyon örömmel vettem le a polcról az ára miatt. Kipróbáltam otthon, nem jött be. Vékony, nem is olyan erős, és ezek mellett még száraz is. Az illata és a csomagolás tetszett. Takarításnál használtam el végül.

Pajzs
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 17.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 17.

Nem ajakápolónak szoktam használni, annak nekem kényelmetlen, mintha összehúzná a számat; hanem az arccsontomra szoktam belőle kenni, szép, visszafogott fényt ad neki, és nem is ragacsos, nem irritál. A csuklóm belső felére és a fülem mögé is szoktam belőle tenni, mint krémparfümöt, ha arra vágyom. Az illata mosolyra késztet, édeskés, narancsos-citrusos, rágógumis. Még soha nem szagoltam a parfümöt, így nem tudom, mennyire hasonlít rá. A dobozkája csinos, erős.
Két csillag levonás a szárító hatás miatt, és mert az elsődleges funkcióját nem látja el.

Blackbird
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 17.

Gyönyörű virágillat,egy remekbe szabott frangipánis parfüm.Trópusi,de púderes,és nagyon európai egyben.Modernsége ellenére egy trópusokon élő európai kolónia egyik legszebb női illata nekem.Egyszerű boldogságillat.Nem harsog,nem tolakodik,hanem a legszebb ruhájában mezítláb szalad a tengerparton.Nekem ez élményillat,leginkább életérzést sugall és erősít, kora nyáron,nyári estéken tökéletes a lazuláshoz, egy pohár italhoz,flörthöz ,kacagáshoz, hogy az éjszakába feledkezve táncoljak hajnalig.A méz ellenére sem lesz édes rajtam, elég jól is tart.A nagyszerű Jacques Polge alkotása

Az edp-t is itt véleményezem, hát jól lebutították, nem kérdés..Édesebb, kevésbé kifinomultabb, közönségbarátabb lett. Ha vesztek, nézzétek meg , hogy edt, vagy edp, mert a két illat nem ugyanaz. Hasonlít, de nem ugyanaz

Mauri79
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 17.

Anyukámnak vettem meg, ismeretlen okból évek óta hullik fejtetőn a haja, mondhatnám már szó szerint kopaszodásnak. Több mint 2 hónapja használja, és tele van új, 1 cm-s hajszálakkal! Igazából ez egy utolsó próbálkozás volt, azt gondoltuk, hogy semmi nem fog használni, de ez bejött.

Horvathangelika1
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 17.

Van egy kis mintám a parfümből,amit már vagy egy hónapja használgatok,de még van belőle. Szerelmem az illata! Ez a tusfürdő pedig azóta álmom,mióta láttam,hogy van ilyen ( kb 2 hete)Tegnap pedig ajándékba megkaptam a barátomtól.
Valami isteni az illata,mint a parfümnek,zselés,szerintem kissé folyós,ha megnyomom az üveget,sok jön ki.. De hát ez miatt nem vonok le csillagot. Nekem szárítja a kezemet,mert nagyon sűrűn mosom ,itthon legalább 20szor a munkahelyemen is legalább ennyiszer.De a testemet nem szárítja semmi, ez egy csoda mert még puhább is a bőröm használat után. Szerelem❤
Up: 1+1 akcióban lecsaptam erre, az illata még mindig az örök szerelmem. De már nem szívesen használom, el is szerettem volna itt adni,de inkább leszedtem,mert ha beleszimatolok,a szerelem új értelmet nyer számomra,és jókedvre derít. Ráadásul beleöntöttem egy másik YR tusfürdőt valamilyen felindulásból, és keveredett a 2 illat.. hülye vagyok? Igen. Kell majd a parfümje is újra. De mint írtam, ez számomra szerelem. (Tudom,tizedjére írom le ezt a szót) félek leemelni a polcról és ezt az illatot viselni,olyan érzés mint a kiszemelteddel dumálni,arca puszizni stb.. érdekes. Pedig csak egy illat.

egyedszilvi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 17.

Kb 10 alkalommal használtam.
Maximálisan ápolja a hajvégeim,extra száraz pedig.
Felveszi a versenyt a Revlon olajommal,pedig az 3x ennyibe kerül.
Ajánlom kipróbálásra😊

Odri
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 17.

Nagyon szeretem a BB krémeket, ebben pedig fényvédő is van, úgyhogy lecsaptam rá. Hazavittem, felkentem és tadaaam....semmi. Egy BB krémtől azt várom, hogy maszk szerű fedés nélkül egységesítse az arcbőröm. Ez semmi ilyesmit nem tesz, mintha sima hidratálót kentem volna magamra. Még jó, hogy kuponnal vettem, különben mérges lennék. Ártani nem árt, pattanást nem okoz, tök közepes cucc.

Dalma027
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 17.

A balzsammal együtt eléri a hatását, de nem csodaszer.

Dalma027

A keratinos samponnal együtt használtam. Selymes és lágy hajzuhatag az eredmény, de csodára nem képes. Illata jó.

csizi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 17.

Minimális zsírosodás van nap közben, de ennyire még egyik kipróbált krém sem volt jó. Bár ettől is fénylik a T-zónám, ezen a területen egyik hidratáló sem működik.
Én nem tapasztaltam semmilyen fehér réteget, vagy hogy szárítaná a bőröm, mint a korábbi hozzászólók.
(Korábban a a Paula's Resist Super-Light Daily SPF30-at használtam, de pár hónap használat után zsíros-olajos érzés volt felkenés után, és már délelőtt fénylett az egész arcom.)