KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 26.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 26.

Nem rossz, nem rossz. Ára is elfogadható, bár az RdelYoung vagy mi a neve jobb nála ebben is (csak nem minden Rossmannban kapható). Hála az égnek pici fóliával van lezárva, így nem vehet az ember beszáradt példányt. Amúgy teszi a dolgát, de semmi kiemelkedő.

danna113
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 26.

Egyszerűen nem értem ezt a hatalmas hypeot körülötte. Én is emiatt vettem meg, már amikor kiszórták az üzletek a 03-chubby berry árnyalatot. Hidratáláshoz nekem kevés, a színe szép-szép, de valahogy nem az igazi. Ami pedig a legjobban zavar benne, hogy mivel ennek erős fukszia színe van, ezért igen látványos, ahogyan a szájam sarkában lévő kis ráncokban szépen elkezd elfolyni a helyéről egy fél órán belül felvitel után. Alapvetően nem csúnya, és nem is olyan rossz, de valahogy nem lopta be magát a szívembe. Tipikusan az a termék, ami világosabb színben, minimálisan kiszáradt ajkakon mutat csak jól. Ebben a kategóriában szerintem vannak jobb darabok is.

szilardz
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 26.

Azért esett erre a samponra a választásom mivel könnyen zsírosodó hajam van, de ez a sampon nagyon jól tisztítja.
Külön tetszenek benne a nagyobb só darabok.
2-3 naponta szoktam hajat mosni vele, a dúsító hatását sem lehet elhanyagolni, két napig nagyon jó tartást ad a hajamnak.

Messa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 26.

Az összetevők miatt vettem meg, de nem vagyok elájulva. Kíméletesnek kíméletes, de nem érzem elég alaposnak, pedig a sminket előtte micellás vízzel leszedem. Plusz borzalmas szaga van. Jó lenne, ha lenne valami kellemesebb illatú változata.

b2222
Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 26.
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 26.

Nem szeretem a Dove termékeket, de ennek az illata nagyon tetszik :)

igob
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 26.

Nos... nagyon vegyesek a tapasztalataim ezzel a krémmel kapcsolatban. Nekem kicsit olcsóbban sikerült beszereznem ezt a terméket, az éjszakai párjával együtt. És hát a csoda elmaradt, de lehet,hogy túl sokat vártam. Miután elfogyasztottam mindkettőt, sajnos azt kell mondjam, ár-érték arányban nagy csalódás, de ez lehet, hogy csak az én szuperérzékeny bőröm miatt van, és nem igazán szereti ezt a krémet. Elég sűrű állagú krém, mégis úgy érzem, sokkal több kell belőle, mint amennyit elsőre gondolnék.Pár használat után jött az,hogy húúú, ez jó lesz, főleg az éjszakai után, de aztán mintha egyből hozzászokott volna a bőröm és ez később elmaradt. Talán inkább feszesíti picit a bőrt, mint hidratálja, de sajnos kb. 2-3 hét használat után pattanásos lett a bőröm tőle, a pórusok is tágultabbak, tehát az én bőröm zsírosítja is. Jobban fénylik a kelleténél, napközben sem túl tartós, "elmászik" érzésem van, mintha nem jutna elég levegőhöz a bőröm napközben. Az erőteljes illata is nekem már zavaró. (Nem tudom,miért kell erőltetni a parfümöt az arckrémekbe.. ) Elég jó sminkalap, de azért csendben megjegyzem, a Biodermáé nekem még jobb.
Tehát összegzés: hiába érzem néha a feszesebb érzést, valahogy nem kényelmes/kellemes viselet. Talán az összképen utólag kicsit javít, de ennyiért más krém is tudja azt a beígért "csodát".
Annak ellenére, hogy a tégelyen "all skin types" áll, én mindenképp inkább azoknak ajánlanám, akiknek száraz, illetve "strapabíró" a bőrük, esetleg inkább érettebb, és akkor is legyen türelmes, szerintem ez a kivárós krém, hogy később látszik inkább a hatása :)
Az éjszakai párját már jobban szeretem, mert attól valahogy szebb és egységesebb a bőröm. Állagra az még sűrűbb, de mintha kevésbé lenne zsírosító hatású.
Ennek ellenére egyiket sem fogom újra vásárolni, és utólag sajnálom, hogy ennyi pénzt is kiadtam értük.

synerella987
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 26.

Sokakhoz hasonlóan én is szeretem a levendula illatát, így az első tégely natúr krémdezodoromnak ezt a változatot választottam. Kellemes illata van, az állaga pedig először furcsa lehet több évtizedes, rengeteg palack alumíniumos deo "elfújása" után, de hamar hozzá lehet szokni. :) Ami miatt pedig egyelőre négy csillagot kap: egy hét folyamatos használat után kiszárítja a bőrt - a probléma valószínűleg könnyen megoldható lesz egy kis plusz krém felvitelével, mondjuk éjszakára.

thekaleidoscopecat
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 26.

Az első két alkalom után biztos voltam benne, hogy innentől kedzve nem használok más terméket hajmosás után - gyönyörű, dús és fényes lett tőle a hajam, ami jópár napig kitartott, imádtam, de tényleg. Aztán a hajam vagy megszokta, vagy nem tudom, de mostanában ugyanúgy néz ki, mint korábban. Ártani viszont egyáltalán nem ártott, az én hajam alapból is irtó száraz és vékony szálú, úgyhogy elhasználom, és szeretem, de teljes áron valószínűleg nem venném meg.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 26.

Barnás-bézses triót vettem, nagyon jó árban volt. Sajnos a saját alapjával sem túl erősen látszanak a színek, és nem is egyenletesek. Először az alapot hibáztattam, mivel frissen vettem, és más szemhéjpúderrel még nem használtam. De kiderült, hogy nem az volt a hibás, más márkával szépen együtt dolgozott.
Igazából ez a trió túl kemény, applikátorral, kézzel alig lehet lekaparni valamit belőle, illetve a legsötétebből nagyobb mennyiségben az ujjadra tapad, de nem lehet eldolgozni szépen. Ecsettel meg hatalmas adagok lejönnek róla, és porzik, mint a földút. El fogom ajándékozni.

Messa

Húúú, sokáig váratott magára ez az értékelés, mert amikor ezt elkezdtem használni, akkor alapozót is váltottam. Az eredmény: nem, nem és NEM! Sokáig az alapozóra gyanakodtam, mert hát az mégiscsak eltömíti a pórusokat, ez meg elvileg tisztítja, de lemosót váltva kiderült, hogy nem lett igazam. Hagyján, hogy nem egy kíméletes tisztító, és így csak több zsírt termel a bőr, ettől a mocsoktól olyan undorító, nagy, gyulladt pattanásaim lettek, hogy sírni tudtam volna tükörbe nézve. Ha lehetne, nulla pontot adnék. Kuka.