KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Hannabeutygirl
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: < 18  |  2017. július 24.

A sok sok jó vélemény hatására vettem meg.
Nagyon szépen megtisztítja a bőrömet, és egészségesen néz ki utána.
Nagyon zsíros a bőröm, ezért el kell a mattítás, ez nagyon szépen teszi a dolgát! Az ilatta fura, kicsit szédülök tőle de az összes Himalaya termék ilyen fura illatú. 1300 Ft. Ért nagyon sokáig fog kitartani, hetente kétszer használom. Összeségében egy jó kis maszk, lemosni se OLYAN nehéz....Mindenképpen megéri kipróbálni! :)
Hosszútávú hatásáról meg majd később nyilatkozok!

MormiOrsi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 24.

A masszőröm ajánlotta, mert egyik fitness órán meghúztam nagyon a derekam. Úgy voltam vele, hogy ehh, egy krém biztosan nem fog ezen segíteni, de nem túl drága és egy próbát megér. Én voltam a legjobban meglepődve, mikor másnap sokkal, de sokkal jobb lett a helyzet és kúraszerű alkalmazás mellett el is múlt a dolog. Azóta a csuklyásomra is ezt használom, mert néha iszonyatosan be tud állni (ha rossz matracon alszom pl) és azt is nagyon szépen lelazítja. Felkenés után nekem enyhén hűsít, az állaga kicsit ragacsos, de ez hamar megszűnik. Szóval azóta alapdarab és bátran ajánlom mindenkinek!

MormiOrsi

Nagyon bevlált! Mióta ezt használom nem szárad ki a bőröm arcmosás után. Az itt olvasott pozitív vélemények hatására vettem meg, szóval nagyon köszi a tippet! :) Tetszik az állaga is, hogy kissé zselés, emellett elég jól lehozza a sminket is. Biztosan újravevős lesz!

Emgede
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. július 24.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. július 24.

Felvitelkor könnyen kezelhető, puha, de egyáltalán nem tartós, felkenődik a szemhéjra a pislogástól. Nagy csalódás.

futotuz
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 24.

Az egyetlen arckrém, ami valaha is bevált nekem. Bármit próbáltam a kombinált bőröm miatt mindegyiktől csak kipattogtam, zsírosodott az arcbőröm. Már 2 hónapja csak ezt használom a szemkörnyék ápolójával együtt, és mintha mosolyogna a bőröm, úgy ragyog. Nincs pattanás az arcomon, és puha mint a babapopsi! :)

nj521
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 24.

Nincs erős illata, a téli időszakra tökéletes kézkrém. Pont elég zsíros ahhoz, hogy védjen és hidratáljon, de nem túl zsíros ahhoz, hogy ne szívódjon be megfelelően. Cégtől kaptuk, így van egy csomó, de biztosan elfogy mind, mert nagyon jó kis krém.

nj521

Esténként használom a megtisztított arcbőrömre. A téli időszakban használok csak más krémet, mert ezt nagyon szeretem. Kicsit folyós az állaga. Sokáig elég, mert vékonyan kell kenni. Szeretem az illatát is és a hatását. Tényleg mattít, nem szárít, nem okoz irritációt. Ha elfogy mindig újraveszem.

nj521

Szeretem a Dove tusfürdőket, de nem ez a kedvencem. Az illata kicsit sok, viszont ez is hozza a megszokott puhaságot és friss érzést a bőrön. Nem fogom újravenni, az új kollekciót viszont biztosan kipróbálom.

farkasviri
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 24.

Egy visszafogott, rózsaszínbe hajló árnyalatút vásároltam akciósan, és egyáltalán nem bántam meg. Gyönyörű színe van, gyönyörű a fedese, szárazon hajlamos perelni, de ez lehet, hogy az én hibám. 😀 Nagyon szépen csillog, ráadásul!

nj521

Naponta használom esténként. Szépen tisztít, szemcséi nem túl nagyok, kis golyócskák. Elég kiadós, többször is újravettem, mert szuper ára is van ezek mellett.