KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

maffinka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2018. január 22.

Szeretem, jelenleg is ezt használom! nekem nagyon fontos, hogy aluminium mentes és kenős legyen egy dezodor. Ennek még az illata is egész jó.

HegiD
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. január 22.

Természetesen a hype miatt nekem is meg kellett vennem, viszont csalódott voltam, mert nem azt kaptam amit vártam. Nagyon szimpatikus volt a kiszerelése, de mikor használtam már nem annyira, mert nagyon sokáig kellett tekergetnem, mire egy használható mennyiség kijött belőle, így viszont rohamosan fogy. A fedése tényleg szuper, de valahogy mégsem érzem, hogy megérné az árát. Szerintem visszatérek a Catrice korrektorához.

RitaL
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 22.

Kifejezetten nem jönnek be a füstös illatok általában, de a 'vattacukros' és különösen a 'borsos' a leírásból felkeltette az érdeklődésemet. Sajnos ezek túl halványak nekem, a cédrus nagyon erős benne, és a füstös jegyek ráerősítenek. Nekem fejfájdító. Viszont tényleg nagyon tartós.

turospalacsinta
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. január 22.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. január 22.

Mostanában ezt használom, elégedett vagyok vele, egészséges és nem szárít, az illata nem kiemelkedő de jó.

cattitude
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 22.

a nagy évvégi akcióban vettem meg az Over The Moon árnyalatot a szép lilás színe miatt. az állaga szuper, habos-krémes. ecsettel én nem tudom felvinni emiatt (legalábbis a highlighter ecsetemmel nem, a krémpúderes ecsetemmel meg nem próbáltam), én nem annyira szeretem ujjal felsimogatni, de egye fene. amilyen szép a színe a tubusban, annyira csalódás felkenve, elég nagy csillámok vannak bene és kicsit zavaró az arccsonton szerintem. viszont nagyon szépen használható pl szemen. én elégedett vagyok vele, nem bántam meg, hogy megrendeltem, de nem adok 5 pontot erre ez aegy árnyalatra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. január 22.

Ezt is és az ultra sensitivet is probaltam, nekem közepes eredmnyű, mintha nem tisztítana annyira, de a csakádban a problémás fejbőreknek nagyon bejött!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. január 22.

Mielőtt elkezdtem szedni a Magic Hair vitamint, nagyok sokat olvastam róla, sok jót hallottam a barátnőmtől és a fodrászomtól is. Egyre kiváncsibbá váltam, végül megrendeltem, gondoltam hátha velem is csodát tesz, rám fért.. Mostanra 2 hónap után alig hullik a hajam, és gyönyörű selymes, ragyogó. Emellett pedig látványosan nőtt!! Nagyon ötülök, hogy végül megrendeltem, biztos, hogy folytatom a kúrát!

foltanyicintia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 22.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Túlságosan habzik. Nem hittem, hogy előfordulhat ilyen egy samponnál. Igaz csak egy borsónyi kell belőle, de azt is fél órán keresztül lehet öblögetni a hajamból. Az illata, amúgy nagyon jó, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. január 22.

Régen használtam, csodálatos illata van, igazi nyár érzés, viszont nem hiszem, hogy túl jók az összetevői

HegiD

A neve számomra abszolút azt tükrözi, hogy ez elsősorban egy sminkfixáló, ennek ellenére fixálásra vált be legkevésbé. Viszont emiatt a vélemények tudatában nem ért hatalmas csalódás. Ennek ellenére megvettem, mivel szerettem volna, ha a lehető legtermėszetesebben mutat rajtam a smink. Ezt sikerült is elérnem vele, hisz teljesen megszünteti a púderes hatást. Emelett szerintem rétegzős arcápoló rutinba is beilleszthető, mivel nagyon kellemes érzés használni az én vízhiányos bőrömön. Viszont erre a funkcióra később már nem használtam, mert emiatt a pumpás feje miatt nem túl gazdaságos, hisz szörnyen köpköd és fele elég lenne amit kinyom magából.
Röviden: Sminkösszemosásra nagyon bevált, de ezért az árért többet várok.