KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

csillaghajnal
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 19.

Barátomnak van, szeretem az illatát és az üveg designt is.

csillaghajnal

Ajándékba kaptam, és nagyon fura, de már fújás után egyből szinte mintha nem is lenne illata. Ki érti ezt?

szeliger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. június 19.

Semmit nem csinál, de legalább irritációt sem okozott.

Rita0126
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 19.

Tömör, zsíros, büdös, fedni fed de fél óra múlva le is potyog, elfolyik. Többször nem veszem újra.

Rita0126

Imádom. Könnyű vele dolgozni, tökéletes a színe, számomra a fedése is szuper. Az árát bőven megéri.

csillaghajnal

Anyukámnak vettem egy ilyen parfümöt, mindkettőnknek tetszik az illata, és a csomagolása is nagyon szép! Habfürdő változata is megvan, ha kiürül, tuti nem dobom ki!

Csutak
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 19.

Sminklemosásra használom és arra meglepően tökéletes. :) Egyedül a vízálló szempillaspirálhoz nem merem használni, így is kiszed még az olajos lemosó is néhány szálat állandóan. :/ Mínusz egy csillag, hogy ha egyszer kibontottam, nem lehet onnantól kezdve rendesen lezárni, mert nincs rajta az a műanyagtető.

elwing88
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 19.

Ez valami csodálatos, pedig csak vészhelyzet miatt vettem meg mert a szálláson hagytam az arckrémemet, már a fürdőben is éreztem hogy nagyon kellemes, jó textúrájú, nincs tolakodó illata, szépen hidratál, jó érzés az arcomon, de azóta itthon is ezt használom és nagyon szereti a bőröm, ruganyos és sima lesz tőle. A testápoló verzió ugyanilyen jó. Megjegyzem az Egerszalóki fürdővíz eleve nagyon pozitív hatással volt bőrömre-hajamra egyaránt, érdemes kipróbálni.

Rita0126

Nagy reményeket fűztem hozzá, de a legvilágosabb árnyalat is nagyon sötét nekem. Időm pedig nincs minden nap a megfelelő árnyalatot kikeverni. Így számomra nem alkalmas.

csillaghajnal

Imádom! Ez az az illat, amiről tényleg azt érzem, hogy hozzám illik. Nem annyira hétköznapi, inkább alkalmakra való.