KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Dorkussz
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 21.

Régóta kerestem egy olyan arclemosót,ami nem olajos és kevésbé vízes,nagyon sok mindent kipróbáltam mire ráakadtam.
Nagyon zsírosodó arcbőröm van és csodát művelt vele,eleinte nem láttam semmi változást,de 2 hét folyamatos használat után, meglátszott az eredmény, kevesebb (gyulladt) pattanás, matt arcbőr.
Sokakkal ellentétben,nem hámlott és nem lett piros foltos a bőröm én csak ajánlani tudom,mindenkinek akinek problémás bőre van. :)

Celia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 21.

Egy egyszerű, ám annál nagyszerűbb sampon, amihez mindig vissza lehet térni (például egy-egy korpásodás elleni menet után). Nagyon tetszik az illata, és az, hogy ilyen kis könnyed és természetes, kíméletesen tisztít, nem zsírosít különösebben, korpát sem okoz, és bár bőven szoktam használni, mégis viszonylag sokáig elég. A balzsamjával együtt nagyon nagy kedvenceim.

Celia

A korpára és a fejbőrviszketésre hosszabbtávú használat esetén nagyon hasznos! Emiatt nagyon elégedett vagyok vele, amit ígér, tartja is. Ami miatt mégsem 5 pont, mert a samponoknál fontos más szempontok szerint már kevésbé jeleskedik: a festett hajamat kicsit talán fakítja, és nagyon nem lesz tőle puha, balzsam nélkül elképzelhetetlen lenne a használata, illetve én még olajat is szoktam utána rárakni a biztonság kedvéért. Sajnos a szaga is elég erős, ami még egy illatos balzsam után is érezhető.

Dorkussz

Az összetevőket látva talán nem a legjobb,de én szeretem.
Az alkoholos filcet szépen leviszi a bőrről/körömről,
az illata is kellemes,
puha,
Olcsó és sok van benne.

bridzsittaa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 21.

Imádom ezt az alapozot. Ad egy kis szint a színtelen boromnek, és idáig tőle kaptam a leghosszabban tartó matt hatást azok közül az alapozok körül, amiket próbáltam. Már a harmadik tubussal veszem újra, nem szárít, nem zsírosít, és jól megtapad a bőrön. Mindenképpen zsíros bőrre ajánlom, arra szuper, de száraz és érzékeny bőrön nehezen tudom elképzelni.

Dorkussz

Nekem nem vált be, színét nem nevezném feketének,inkább szürke.
Meg hát a tartóssága,sokat kell belőle használni,hogy látható legyen a tusvonal és könnyen beszárad...

bridzsittaa

Nagyon nagy reményeket fűztem ehhez a márkához is, illetve a termékhez is. Összetevői szépek, a csomagolás is szép, kedves a marketingjuk. Mielőtt rendeltem volna, megneztem a többi pompom termeket is itt, és feltűnt, hogy mindegyik agyon van 5 csillagozva, kicsit furcsaltam is arra való tekintettel, hogy viszonylag új márka, ennek ellenére már mindenről van vélemény - de mivel sürgősen kerestem "az Igazi" fekete szappant, mondom kiprobalom akkor ezt. Hat, lányok, ez a termek annyira rossz, hogy elmondani nem tudom. Zsíros, pattanásos borom van, és több mint egy hónapja használom, már éppen kezdte rendbe szedni a kozmetikus az arcomat, erre ez a valami úgy elb****a, hogy nem igaz. Sokkal zsírosabb lett, mint volt, akkor is, ha hidrataltam utána, meg akkor is ha nem. Az állam mindig is problémás terület volt, de most tele van konkrétan nagy, vörös és gyulladt dombokkal (!!), az arcom pedig most már MINDENHOL tele van pattanasokkal. Sokáig gondolkoztam, hogy vajon változott e bármi más, okozhatta bármi más ezt nálam, de úgy gondolom, hogy nem, szóval 99%-ban biztos vagyok benne, hogy ez a termek tehet róla - főleg, hogy már más is ezt írta előttem. (Azt az 1% esélyt meg arra hagyom meg, ha mégsem nekem lenne igazam..) A többi tulcsillagozott pompom terméket is lecsekkoltam, hát mit ad Isten, feltűnt, hogy nagyon szépen, körülményesen le van írva ezekben az ömlengős kommentekben a termékeknek a neve, pl: "a Neroli Virágvizes Zselé annyira feltöltötte a bőrömet, mintha csak most léptem volna ki egy fiatalító arcmasszázsról! Az illata pedig valami mennyei!".. Hat egy átlag felhasznalo nem így, meg hasonlóan fogalmaz, majd nézzetek utána, elég érdekes.. Na mindegy, én nem akarok senki üzletébe belerondítani, és senkit sem vádolok szándékos rosszindulatúsággal, sem felrevezetessel, de könyörgöm az arcbőrömről van szó, nem tudom eltakarni, vagy lecserélni, ha elbaszódik, akkor penz és energia és szerencsétlenkedés árán lehet csak helyrehozni.. már akinek.

Petrappp
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2017. szeptember 21.

Jó kis maszk, ugyan vékony a szövet de sok krém van rajta. Fél órán át hagytam fönn, de maradt még krém a szövetben, azzal áttöröltem még az arcom és a nyakam. Szépen feltöltötte az arcomat, nem okozott pirosságot, az illata is kellemes. Sajnos nagy volt rám a maszk, ezért azt hiszem, nem fogom újravenni.

nina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 21.

Ez az illat maga a Tökéletesség. Minden pillanatát imádom, és szerencsére egész nap érzem. Frederic Malle szerint "ha az Iris Poudre ruhadarab lenne, akkor egy kasmír pulóver lenne - klasszikus, elegáns és eminensen kényelmes." Ennél jobban nem lehet leírni ezt az illatot. Ja de, le lehet, de már leírták előttem. :) Még annyi, hogy néha nem bírom ki, és még lefekvéshez is fújom, ez azt hiszem mindent elmond. Egyszerűen nincs jobb!

maybeshesamaybelline
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 21.

számomra a tökéletes spirál. gyönyörű, ívelt, hosszú és dús pillákat csinál. és valami plusz is van a dologban ami semmi más spirálnál :)