KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Nyancatfluff
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 13.

Nagyon puha és szép, ezek mellett pedig rendkívül ideális az alakja mind kontúrozáshoz, mind pirosításhoz. A mindennapi használatot és a heti tisztítást is szépen viseli, nem hullik, nagyon jó tartós ecset:)

kisskata12
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 13.

En nagyon szeretem, mondjuk nem azert mert annyira hidratal 😀en ruzsozas utan egesz nap kenegetem vele a szam belso reszet ahol kicserepesedne, kiszaradna (a ruzs fele kenem) es mivel nem krem allagu igy lathatatlan,es akar egesz nap tudok viselni egy ruzst mert nem szarad ki tole a szam.

Blackbird
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 13.

Nyeremény volt nekem is, hozzá tenném,már régi vágy volt, úgyhogy örültem. A csomagolás bájos, nyitogatni jó :) Az ampullák. A műanyag pattintócskával könnyedén kinyithatóak. Az ampullák tartalma 2 milli, ami nekem egy használatra sok. Igaz,nem spórolok vele, kúraként fogom fel, úgyhogy este a 60-70%-ot teszem fel az arcomra, reggel meg a maradékot. Ma nyitom a 9-et, úgyhogy egyelőre az első 8 amullát értékele.
1.nap Hydra Plus- jól kenhető, könnyen beszívódó hidratáló szérum, kedveltem
2.3 nap Algae Vitalizer - púderes illatú, szuperhidratáló, a bőröm kb örömtáncot járt tőle
4.5. nap Perfect Glow- sűrű, majdnem zavarosnak tűnő állag, púderes illattal,elképesztően szép bőrképet ad
6.7.8. nap Beauty Rescue- sűrű, parfümös illatú, könnyen beszívódó , tömör bőrképet adó szérum, nem húz,de mégis érezni,hogy feszesít, tömörít.

Igazán a 7. naptól kezdett el látványosan működni a szérumkúra, sminkelni -a reggeli adagoknál érdekes ez-simán lehet rá, a vízhiányos bőröm nagyon élvezi ,allegrgia, pattanás, pirosodás, kellemetlen érzés nem volt.Az eddigiek közül az ALgae Vitalizer és a Beauty Rescue a kedvencek.

LocseiZsuzsanna
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. december 13.

Egy parfümériában kėrtem ebből az illatból 2ml-t, hogy a drágám kipróbálja magán, mert üvegből nagyon megtetszett ez a különleges, fás fuvallat. Rajta már nem annyira, nem éreztem elég férfiasnak, amolyan langyos ......... Nőkön sem tudom elképzelni, mert ahhoz viszont nekem nem elég nőies. Szóval a maga nemében jó, de akinek szántam, az ő egyéniségéhez nagyon nem passzolt, bár a jegyek izgalmasak, nagyon szép illat, nagyon egyedi.

lilike222
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 13.

Katy Perry az abszolút ideálom minden téren. Viszont nem gondoltam volna, hogy az eddigi karrierje során kiadott összes parfüm tetszeni fog. Pedig de! :D Mindegyiket imádom, ami már nem volt kapható, azt külön megrendeltem. Ennek kivételével mindegyik megvan és felváltva használom őket, nehéz különbséget tenni. Mindig, amikor betérek a DM-be fújok egyet magamra belőle, nagyon tetszik! :) Jövőre már a "gyűjteményemben" lesz! :D

lilike222

Katy Perry az abszolút ideálom minden téren. Viszont nem gondoltam volna, hogy az eddigi karrierje során kiadott összes parfüm tetszeni fog. Pedig de! :D Mindegyiket imádom, ami már nem volt kapható, azt külön megrendeltem. A legújabb Indi Visible parfüm kivételével mindegyik megvan és felváltva használom őket, nehéz különbséget tenni, ezt is nagyon szeretem! :)

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. december 13.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. december 13.

Nem is tudom hogyan tudnék élni nélküle, igazi a varázslat,mert amikor magamra fújom, ugyanazt a csodát élem át,mint amikor életemben először megéreztem az illatát... csak néhány illat képes erre,
UP.Na jó elmondom,ez az egyetlen a nagyon sok közül,amit használok,plusz amit még ismerek,nekem az ELSŐ,és tényleg a szív diktálja,nem az ész,mert van ennél ütősebb parfümöm is,Nagyon tetszett a Delina,(csak a sima) és csak azért tudtam elengedni,mert ezt SZERETEM,,,,nincs utódja még ennek a kompozíciónak szerintem,v én nem tudok róla,,,....ja hát azokat én ismerem amik hasonlóak!!!!

lilike222

Katy Perry az abszolút ideálom minden téren. Viszont nem gondoltam volna, hogy az eddigi karrierje során kiadott összes parfüm tetszeni fog. Pedig de! :D Mindegyiket imádom, ami már nem volt kapható, azt külön megrendeltem. A legújabb Indi Visible parfüm kivételével mindegyik megvan és felváltva használom őket, nehéz különbséget tenni. Erre vártam a legtöbbet, hogy akciós legyen, de megérte, tökéletes! :)

lilike222

Katy Perry az abszolút ideálom minden téren. Viszont nem gondoltam volna, hogy az eddigi karrierje során kiadott összes parfüm tetszeni fog. Pedig de! :D Mindegyiket imádom, ami már nem volt kapható, azt külön megrendeltem, köztük ezt is. A legújabb Indi Visible parfüm kivételével mindegyik megvan és felváltva használom őket, nehéz különbséget tenni, ezt is nagyon szeretem! :)