KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

angelina69
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. augusztus 18.

Nem vagyok kimondottan rózsa imádó, viszont ez az illat engem bizony szíven talált. A Bvlgari parfümökre jellemző visszafogottság és elegancia jellemzi. Számomra nagyon kellemes, kimondottan szívet melengető illat. Rózsás, de mellette enyhén gyümölcsös és pacsulis illat, szépen kiegyensúlyozva. Édeskés és üde egyszerre. Lágyan ölel körbe. Ebben a melegben is szép, de szerintem inkább enyhébb idő áll jól neki. Akár hétköznapokra, akár alkalmakra megállja a helyét. A tartóssága rajtam kb. 5-6 óra.

cseppcsaj00
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 18.

Tényleg csodaszer... Este kaparintottam meg, na mondom ki is próbálom, hát egyből puha lett a hajam, és a beszívódás után is maradt a puhaság, sőt még 2 nappal később is, szóval nem kell minden nap kenni, mint azokkal amiket eddig próbáltam. Így az ára sem vészes. Ráadásul vékony szálú hajam van, de nem nehezítette el, úgyhogy mindenkinek csak ajánlani tudom :)

angelina69

Ez egy friss illat. Nem citrusosan, hanem olyan roppanósan friss. Nem éles, nem fémes. Olyan most jöttem a zuhany alól érzést közvetít nekem. Nem sziruposan édes, csak édeskés. Egész kellemes. Nincs nagy szillázsa, és gyorsan bőrközelivé válik. Ebben a melegben nagyon jól esik. Sajnos rajtam nem tartós, kb. 3 óra múlva szinte nyomát is alig lelem. Nekem eddig ez tetszik a legjobban az eddigi Moschino illatok közül.

Banszky
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 18.

Isteni illata van. Igen,szárít mert mint tudjuk,a teafa szárít (pattanásokat pl...)

NikolettaP
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 18.

A kis üvegcse már egy magazin oldalán megtetszett, ahol barackos illatú parfümöket gyűjtöttek össze. Nagyon kellemes nőies, gyümis illata van, pont amilyet szeretek. Egy pontot viszont levonok, mert sajnos hamar elillan az illata, pedig nagyon tetszik :)

Andrea79
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. augusztus 18.

Nagyon szeretem ezt a dezodort az illata teljesen rendben van, friss tartós. A nyári melegben is kitartóan harcol az izzadás ellen.

Andrea79

Könnyű állag, friss illat. Nagyon hamar beszívódik, a bőröm imádja. Nyáron csak ezt használom. 5*

CiccuMiccu
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 18.

Bárki mondja, el ne hidd!
Hogy ennek az illatnak bármi köze van az Obsession illatához. Először furcsa, majd teljesen eltűnik. Nagysokára visszatér, de teljesen másként. Szorosan testközelben lehet csak érezni, idővel valamelyest erősödik (ezt hogy csinálja vajon?) és aztán már diszkréten ragaszkodik. Olyan illattal, mint valami keleti kencefice, amit még a törökök hagytak itt, Mohácsnál.
Drága kis semmiség. Azoknak ajánlom, akik amúgy nem viselnek Parfümöt, de szeretnének egyszer sok pénzt kiadni egyért, vagy az üvegért.

NikolettaP

Egyik Biohair-es hajvágásomnál használta ezt a sampont a fodrász lány, mert egy picit korpás volt a hajam. Utána meg is vettem itthonra, és tényleg elmulasztotta a korpasodást, fokozatosan csökkentette, 2-3 flakonnal használtam el belőle. Amikor ezt a sampont használtam a párom mindig megjegyezte, hogy “karácsony illatú a hajam” :)). 1-2 napig lehetett érezni a narancs illatot, ami nekem elég tartós, mert nem szoktam ennyire érezni a samponom illatát. Az egy pontlevonás azért van, mert jobban zsírosodik a hajam, amikor ezt a sampont használom.

NikolettaP

Nekem nagyon-nagyon tetszett ez a sampon! :) Amikor először vágattam le a hajamat a Biohair-ben akkor ezt használta a fodrász lány. Nagyon tetszett az illata, másnap is még nagyon lehetett érezni a hajamon, és harmadnap is picit. Más samponnak az illatát nem szoktam ennyire intenzíven érezni. Párszor vettem ilyet otthonra is, de drágának tartom picit, és még egy másik negatívum, hogy elég zsíros lett tőle a hajam. Nekem nem igazán zsírosodik a hajam, hetente mosom, de amikor Biohair-es samponokat használok, akkor már a 3. napon látszódik, hogy kezd zsírosodni :O Emiatt vonok le egy csillagot.