KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Dorothy951
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 21.

Szeretem az ajakápolókat. Ezt ajándékba kaptam, de korábban is használtam már kókuszos, mézes változatát. Mindegyikkel kapcsolatban egy véleményen vagyok. Használata után puhák lesznek az ajkaim. Náthás időszakban is nagyon jól jön, az orr-környékének ápolására. Ha alkalmam lesz kipróbálom a többi változatát is!

Sebibarbi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 21.

PinkPandáról akciósan 1600Ft volt, abszolút megérte, 5 csillag!!!! Elég kezdetleges a kapcsolatunk, néhányszor használtam eddig csak. 01- ultra fair van meg belőle, a pirosítót már most imádom, gyönyörű a színe, a csillogása is mesés! A mostani lebarnult bőrömhöz egy picit világos, de ősztől, tavaszig tökéletes lesz. A highlighter része álom szép, nekem ez az első, próbálkozom, és kísérletezek a használatával, eddig nagyon tetszik. A bronzosítót még nem használtam, de ha próbáltam updatelek!

Sebibarbi

Ebayről rendeltem, 1000 Ft körül volt egy rózsaszín szivacs, plusz két pici zöld szem alá való BB utánzat. Mind a kettő BB dobozban érkezett, a rózsaszínt használtam még csak alapozó és korrektor eldolgozásához. Nagyon jól megduzzad ha vizezem, és valami elképesztően puha! Nagyon szépen és könnyen lehet dolgozni vele! Imádom!

Hiuz
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 21.

Külföldi tengerpartos nyaraláshoz választottam, védelem szempontjából nem bántam meg, nem hagyott leégni, és még barnulni is lehetett tőle, persze visszafogott mértékben, ahogy írta is egy előttem hozzászóló. Nekem a krém állaga annyira nem jött be, nehezebben kentem, oszlattam szét, mint más fényvédőket, nehezebb volt pumpálnom,mint más krémeket. De tény, hogy működött, és az összetevői is szuperek!

Sebibarbi

Az illata mesés, nagyon szívesen beleharapnék. Az ajkaimat nagyon fura színűre színezi, egyáltalán nem tetszik a végeredmény, arról nem is beszélve, amint lekopik, szárazabb lesz az ajkam, mint használat előtt..:/ Kínlódás elhasználni..

CeCeDrake
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 21.

Nagyon gyorsan megromlik!
Hiába zárjuk le normálisan, már ha ez a tető normális...1 hónap után büdös és penészes lett! Hányinger...és ilyet kenjek magamra? Ilyenért adjak pénzt, ami óriási kiszerelésű és ha nem kenem éjjel-nappal mindenhova, akkor felesleges, mert használni tovább nem lehet?!
Fújjjj :-S 0 csillag

Még 3 ilyen krém van, amivel így jártam, a kamilláshoz írtam.
Szerintem változtassanak a csomagoláson...most nem fogom lehúzni az összeset sorba ezért, mert amíg lehet használni, nagyon jó, viszont elég undorító, amikor nő rajta a penész és ilyenkor gondolkodom rajta, hogy esetleg alapból szennyezett volt vagy mi a gáz vele??? ...még az sem róható fel, hogy mondjuk nem megfelelő helyen tároltam, mert száraz és hűvös helyen - nem a fürdőben tárolom ezeket a holmikat.
Ééérdekes.

Yette
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 21.

Kifejezetten szeretem ezt a spirált. Könnyen és szépen lehet vele dolgozni nem visz fel sok festéket és nem tapasztja össze a pillákat. Tényleg jól bírja a vizet, nem mászik le a szemem alá (hozzá kell tennem hogy míg az úszóvízzel könnyedén megbirkózik addig a termálvíz és a szauna már neki is egy kis kihívás). A nagyfokú tartóssága a hátrányára is válik lemosásakor ugyanis nagyon ragaszkodik a helyéhez és így igen nehéz eltávolítani.
De ennek ellenére is ez a spirál egy nagy kedvencem marad.

Sebibarbi

Szerettem volna egy arcmaszkot, ami hatásos, tisztít és a pattanásokkal is meg bír küzdeni. Nagyon jó véleményeket olvastam róla, gondoltam kipróbálom, hát milyen jól is tettem! Leírás szerint alkalmaztam, lemosás után nagyon puha, finom "baba popsi" tapintású lett a bőröm. A korábbi pattanások helyén maradt foltok és száraz bőr maradéktalanul eltűntek. A nagy gyulladt pattanásokról is egész jól lehúzta a gyulladást, másnap gyógyulásnak indultak. Az új pattanások kialakulásával kapcsolatban egyelőre nem tudok nyilatkozni. Használat után egy kicsit húzódott a homlokom, de egy kis utána hidratálással orvosoltam.

Nagyon gyorsan megromlik!
Fújjjj :-S 0 csillag

CeCeDrake

Ugyan a samponját lecseréltem, de ez maradt a hajápolási rutinomban. Tkp ez tette helyre a fejbőröm. Sokáig elég, könnyű használni.