KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Limadunia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 22.

Négy csillag, nekem különösebb gondom nem volt vele, az öszetevők jók, frissítő az illata, egyetlen ok a csillag levonásáért az hogy sztem kifejezetten zsíros hajú embereken nem segít.

Viszont, pattanásos arcbőrre vmiért kiváló!

Limadunia

Imádom a Bentley termékeket, és eddig ez a kedvenc natúr samponom. Kíméletes, kellemes az illata, sztem kategóriájában az ára is tűrhető (ennél gagyibb biosamponokat kétszer ennyiért is láttam már) és csodás összetevői vannak. Vicces, de én ezt néha fürdéshez és arcmosáshoz is használtam, az arcomat és szememet egyáltalán nem irritálta!

MissKB
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 22.

Sokat gondolkodtam rajta, hogy mit írjak erről a samponról. Tavaly eléggé hullott a hajam, ezért elkezdtem Balea hajerősítő vitamint szedni valamint megvettem ezt a sampont is. A kettő együttes hatásának hála, tényleg tele van a fejem babahajakkal már jó ideje, és összességében a hajam is gyorsabban nő. Viszont, eléggé megszenvedtem amíg elhasználtam ezt az egy flakont. Nekem az illatával nem volt problémám, sőt olyan pezsdítő hatása volt hajmosáskor, de mindig nagyon zsíros, összetapadt maradt utána a hajam, sőt időnként korpás is és égett tőle a fejbőröm. A hajvégeim pedig teljesen tönkrementek ápoló olaj használata mellett is. Egyszerűen képtelen voltam kifésülni a csomókat. Később rászoktam a dupla hajmosásra, először egy másik samponnal, majd ezzel, hogy ne maradjon koszos a hajam, és külön figyeltem rá, hogy ezt 3 percig rajta hagyjam öblítés előtt. Később még lehet visszatérek hozzá, ha megint hullana a hajam, de az biztos, hogy egy tortúra vele a hajmosás és úgy a napok is és nagyon drága (de a barátom nagyon szereti :) ).

butizs
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 22.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 22.

Nálam alapdarab évek óta. Nem irritál, puha és hidratált lesz a bőröm, és marad is legalább két napig. Az ár/érték arány miatt mindenképp jár az 5 *.

viki0322
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 22.

Második mintát kezdtem el belőle és imádom. Egyszerű és nagyszerű kis krém meg fogom belőle venni a teljes kiszerelést is, de majd csak ősszel mivel nyáron a bőrömnek kell a mattítás.

MissKB

Sajnos nagyon csúnyán kijött az ekcémám a télen (gyanakszom, hogy a Dove tusfürdőnek is köze volt hozzá) és akkor váltottam erre a tusfürdőre, remélve, hogy helyreteszi a ronda foltjaimat. Önmagában nem tett csodát, de legalább nem rontott a helyzeten, sőt némi javulást is tapasztaltam. Az illata kellemes, az állaga is megfelelő, jól habzik, nem szárít és az ára is nagyon kedvező. Ha megint nagyon érzékeny lesz a bőröm, visszatérek hozzá.

Aylawitch
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 22.

Csak és kizárólag az illata miatt kap tőlem 3 csillagot, különben még kevesebbet adtam volna neki! Kerestem egy hajápolót amit nem kell lemosni, nem tartalmaz szilikont és erről elég sok jót hallottam, ezért is döntöttem úgy, hogy én is kipróbálom. Nem tudom, hogy itt a többiek mennyi idő után érezték azt a sok pozitív hatást amiről beszéltek és írtak, mert én már a flakon felét elhasználtam és még mindig semmi.
Száraz hajra fújva nekem kifejezetten sprőd és durva tapintású lesz tőle a hajam, pedig nem fújok sokat belőle. Az illatán kívül semmi jót nem tudok mondani róla. Felváltva használom az Instant Repair társával, de arról is ugyan ez a véleményem.
Biztos, hogy egyiket sem fogom újra vásárolni, keresem tovább a megfelelőt.

eperturmix
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 22.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 22.

Igazából az újdonság varázsa miatt vettem meg,sose volt se ilyen spray cuccom,se külön fényvédőm,gondoltam egy próbát megér.Illata nagyon enyhe,nem rossz,de először a hajtógáz orrbavág az biztos..Jól permetez,nem kell sok mégis jut mindenhova,én be is tapogatom a bőrbe,főképp azért mert ilyen poros réteget hagy egy csöppnyit.Hazafelé a dolgozóból szoktam használni,máskor nincs úgy szükségem,táskába meg tökéletesen elfér.Végeredményben tehát értem én a koncepciót,csak minek..ok a fényvédő pipa,az arcom hidratálom másképp,nem mattít,sőt ugyanúgy átfénylik rövid időn belül,nem csinál nagyon semmit.Ehhez viszont drága.Kipróbáltam,elhasználom,és ennyi elég is volt.

Aylawitch

Csak és kizárólag az illata miatt kap tőlem 3 csillagot, különben még kevesebbet adtam volna neki! Kerestem egy hajápolót amit nem kell lemosni, nem tartalmaz szilikont és erről nagyon sok pozitív véleményt olvastam, ezért is döntöttem úgy, hogy én is kipróbálom. Nem tudom, hogy itt a többiek mennyi idő után érezték azt a sok pozitív hatást amiről írnak, mert én már a flakon felét elhasználtam és még mindig semmi.
Száraz hajra fújva nekem kifejezetten sprőd és durva tapintású lesz tőle a hajam, pedig nem fújok sokat belőle. Az illatán kívül semmi jót nem tudok mondani róla. Felváltva használom az Aqua Light kék színű társával, de arról is ugyan ez a véleményem.
Biztos, hogy egyiket sem fogom újra vásárolni, keresem tovább a megfelelőt.

VanillaBlossom
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 22.

Nekem a rózsa-barna darab van meg, ránézésre azonnal szerelembe estem ezzel a kombinációval. Azt hittem, hogy a sötétebb oldal ceruzára hasonlít, de tévedtem: krémes, könnyen felvihető, egyszerű eldolgozni, tart rendesen (fixáló porral). A rózsaszín azonban ehhez képest csalódás volt, nem akad jobb szó a nyelvemre, olyan "trutymákos". Csíkosan kenődik, gyenge a szín is.... nem is tudom. Ha a barnát árnyalom vele, akkor tuti az összkép, de a rózsaszín magában nem állná meg a helyét. Ha lehetne, csak a barnát venném önmagában.