KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Dalma027
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 17.

Soha többet.

KisHeni
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 17.

A müllerből sikerült beszereznem, de sajnos már csak a 'Rosy Nude' árnyalat volt, így nem tudtam választani. A hétköznapokra ez tökéletes visszafogott, nude szín. Kellemes viselni, isteni vaníliás süti illata van. Extrém cserepes ajkakkal szerintem nem igazán tud mit kezdeni, de jó kis ajakápoló - rúzs kombináció.

csizi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 17.

Update: nem tudom mi lehet a G&G termékeiben, de ettől is tiszta pattanás lettem. Nem olyan hamar mint az aPad-tól, kb. 1,5 hétig úgy tűnt szuper minden, de aztán nagyon csúnya lett a bőröm. Amint abbahagytam a használatát szépen helyrejöttem, úgyhogy biztos, hogy ettől volt.

Szuper szérum, nagyon hamar felszívódik, nem zsírosít, nappalra is tudom használni.

csizi

Le vagyok nyűgözve. Hosszú évek óta küzdök azzal, hogy a nappali hidratálómtól átfényesedik a T vonalam, volt amitől már 1 óra elteltével, volt ami bírta délutánig, de egyik sem volt az igazi. Mivel a fényvédelem fontos számomra gondoltam kipróbálom ezt a fényvédőt. Először hidratáló fölé kentem, de aztán jött az ötlet, hogy mi lenne ha csak magában használnám, és így számomra tökéletes. Imádom. Este is teljesen matt az arcom, és közben nem szárítja a bőröm, még a kevésbé zsíros helyeken sem. Én nem tapasztaltam, hogy bármimet megfogta volna, direkt ki is próbáltam otthoni ruhával :D Gondolom mivel nem kenek alá semmit teljesen felszívódik. Illetve a lemosás is könnyen megy, micellás arctisztító gélt használok, utána áttörlöm hámlasztóval de a lemosókorongon nincs rajt. Szóval 5* :)

Judia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 17.

Minden reggel sminkelem magamat, így napi rutin az esti sminklemosás, ami ezzel a micellás vízzel gyerekjáték. Nincs olyan amit le ne szedne és emellett nem pirosodik ki a bőröm és nem is teszi érzékennyé sőt utána puha és kellemes érzetet ad. Nagyon finom kellemes az illata, pedig nem rajongok különösebben a rózsáért, de így a vaníliával együtt ezt nagyon megszerettem. Hiányozhatatlan kelléke a Natics szekciómnak. :)

KittiASzuperpocok
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 17.

Nagyon jo kis termek nagyon jo aron. Sokmindent kiszed igazan megeri.

plinka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 17.

Elmegy. Én krémmel bekeverve szoktam használni a fényvédőket. Ez most Ordinary azelinsav, ami eleve mattít. Raktam fölé primert, kicsit később púdert, de így is zsíros lett a homlokom. Nekem eleve zsíros a T-zónám, nyáron meg pláne, szóval nem meglepő, de ez gyorsabban zsírosít, mint a korábbi szintén 50 faktoros yves rocher-m. Felkentem a bőrömre egymás mellé a kettőt, hogy lássam, mi a különbség. Az Yves Rocher krémesebb, az Uriage inkább vizes, folyós. Az Yves Rocher-t be lehet dolgozni a bőrbe, nagyon gyorsan "eltűnik", az Uriage viszont fényes rétegként rajtamarad. Valszeg, emiatt a réteg miatt hatékony a fényvédelme, de lehet, hogy ez hosszútávon zavarni fog. Azt azért tegyük hozzá, hogy nem kifejezetten arcra készült, bár kis kiszerelés, hanem arcra és testre is lehet használni, szóval nem olyan, mint egy arckrém. 20 % kedvezménnyel vettem, így megérte a próbát, de legközelebb valszeg mást veszek.

UPDATE: Lecseréltem Innisfree-re. Ég és föld a különbség. Mármint az Innisfree toronymagasan veri (ráadásul kb. egy ezressel olcsóbb). Azóta ezt ki is dobtam. nem értem, miért kell ragacsos, zsíros cuccot gyártani arcra.

Pajzs
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 17.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 17.

Évek óta használok rózsavizet a bőrápolás és ételízesítés részeként is, bár eddig nem ettől a márkától. Pár hete beugrottam az Olíviába pár dologért, és ezt is a kosaramba raktam. Nem bántam meg. Tonikként használom a szérum és arckrém előtt, vagy arra, hogy csak felrissítsem magam. Néha egy kis vattakorongra fújom, és a szememre rakom, és rögtön üdébbnek érzem magam tőle. Gyengéd illatosításra is használom. Tetszik, hogy spriccelős flakonban van, szerintem könnyebb adagolni, mint a sima, öntös üvegben lévő rózsavizeket. Az illata csodás, gyümölcsös, harapnivaló rózsa.

plinka

Szintén ajándék termék. Nekem túl erős és tolakodó az illata, ráadásul sokáig ki is tart. Egy idő után azért megszoktam. Kézkrémként használom. Szerintem, annak szuper. Egész pici pötty is elég, hogy hidratálja a bőrömet anélkül, hogy zsírosítaná. A mennyiségénél fogva egy darabig ki is fog tartani. Eddig ez a legjobb "kézkrémem". Tudom, luxus erre használni, de úgyis ingyen volt. :-)

Andrea1981
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 17.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 17.

Nagyon imádom, először egy nagyon élénk színt vettem ebből a márkából a kínai boltban, gondoltam még ha csak egyszer használom is, megéri azt a kétszáz forintot. És lám, szinte az egyik legjobb minőségű lakkom, pedig vannak drága márkák is a gyűjteményemben. Három-négy napig is kitart, mire elkezd kopni, pedig rendesen igénybe vannak véve a körmeim.