KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Vandii
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 21.

3 éve használom napi szinten, az elején nem annyira szerettem, összeragadtak tőle a szempilláim, de azóta megtanultam használni és imádom. Dús és hosszú pillákat lehet vele elérni, ennyi pénzért pedig ajándék, mindig újraveszem.

Vandii

Nyaralásra vettem, de egyszerűen borzalmas íze van, mintha naptejet kennék a számra. Nem fogom újravenni.

dorottya96
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 21.

Ajándékba megkaptam a 2018 nyári Lisbon kollekció 6 darabját is. Most, hogy kipróbàltam az összeset tudok véleményt is írni. Magamtól sosem vettem volna OPI lakkot egyszerűen azért, mert túlárazottnak tartom-hiába izgalmasak a színei- nem ér annyit amennyit kérnek érte. Nyilván kultikus körömlakknak számít, de ennyi. Csak a név.

Na de a Lisbon kollekcióról:
Igazán izgalmas nyári színek, bár lehetnének fantáziadúsabbak is. Egy halványrózsaszín, egy magenta, egy korall, egy narancsos-pirosas, egy menta és egy mélykék tulajdonosa vagyok. A "Tile Art to Warm Your Heart" nevű csodaszép kék szín a kedvencem lett "A Red-vival City" társaságában. A többi kissé egyszerű és bármi gagyi "márkánál" megtalálható. Csak mondjuk lehet, hogy egy gagyi márkás körömlakk többet bír mint ezek, hiszen egy darab napot nem bír ki kopás nélkül! Amin én teljesen fel vagyok hàborodva. Hiába alaplakk/fedőlakk. Semmit sem ér, mert egyszerűen el kezd pattogni. Ami fura, mert ezt a többi no name lakkom-mint pl a miss sporty nem csinálja. Sőt.. A nude színei több mint egy hetet kibírnak a körmeimen bármiféle kopás nélkül. Igazából ez az OPI csak túl van hypeolva. Nagyon nem vagyok vele megelégedve. Csapnivaló a tartóssága.

sztich
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Teljesen jó. Nem viszket tőle a fejbőröm, ami lényeges. Finom illata van.

MormiOrsi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Itt vettem 1/3 flakonnyit egy kedves krémmániástól és eddig 4x használtam zsinórban egymás után. Én az átlagos fakó bőrűek táborát erősítem és nem vágytam semmi durvára, csak egy kis alapszínre. Na, szóval a hatása. Határozottan kaptam tőle egy szép, természetes színt. Mintha heti 1x elmennék kb. 10-15 percet szolizni, viszont cserébe nem károsítom a bőröm. Arra tök jó, hogy legyen egy kis tónusa az embernek, de ha tengerparti barnaságot szeretnél, akkor nem ez a te krémed.
Én szerintem még kipróbálom a sötétebb verzióját, mert egy picit barnább azért lehetnék...
Amúgy szerintem nagyon praktikus, nekem nagyon tetszik, hogy ilyen rém könnyű használni és nem leszel foltos valamint építheted a színét (egy bizonyos fokig csak). Az a 3 perc az elzárt zuhany alatt mondjuk néha óráknak tűnik :P de ennyi kellemetlenség bőven belefér.
Én nagyon szkeptikus voltam ezzel a termékkel (is), mindig féltem az önbarnítóktól, hogy foltos leszek, fura színem lesz, túl macerás használni, stb., de most nagyon pozitívan csalódtam :)
Örülök, hogy valakinek a kommentjében rátaláltam egy másik krém olvasgatása közben! De csak 4 csillag a lájtos színe miatt.

Update: ahh, ott csücsül a fürdőszoba polcon, mert annyira nem szeretem, hogy elzárt zuhany alatt kell 3 percet várni rá! Szóval nekem nem praktikus, ezért vettem egy Dove önbarnítós testápolót, valahogy kevesebb macerának érzem, de lehet csak velem van a baj :D

MormiOrsi

Az árát abszolút megéri, de nekem nagyon híg az állaga, rettentő sokat kell belőle használni egy zuhanyzásnál. Ha low budgeten vagyok akkor telejesen ok, de inkább maradok a Lush folyékony tusfürdőinél, valahogy már hozzászoktam azoknak a zselés állagához és gondolom emiatt találom ezt hígnak.
Hogy mondjak még egy pozitívumot, az illatát kifejezetten szeretem és azt kell, hogy mondjam még talán tartósabb is, mint a Lush-é.

nancy10
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 21.

Amíg használtam teljesen elmúltak a pattijaim, ezért nagyon szerettem. Viszont kicsit zöldre színezte a bőröm, ami miatt az egy csillag levonás.

Yummy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Szeretem

Vanesszaeszter
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 21.

Nagyon tetszik a csomagolása és kellemes az illata, hamar beszívódik! Jól hidratálta a normál bőrömet, a párom imádta! Annyira nem nyújtott plusz élményt, nem vásárolom újra, de nem rossz!

dorca97
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 21.

Imádom! Szépen eltünteti a sárgás részeket az ombre hajamból. Nem szárít annyira, mint a többi hamvasító sampon, és az illata is nagyon jó. Ár-érték arányban tökéletes.