KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Sziszilady
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 16.

Nagyon jó kis szappan, nem szárítja a bőröm télen sem. Egyetlen hátránya, hogy nagyon gyorsan elfogy.. :(

Yavanna
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 16.

A zöldet használtam. A két pozitívum, hogy elég jól eltávolítja a zsírt és könnyen kijön utána, viszont sajnos nem dúsít, nem ad tartást és nagyon matt utána a hajam. Az illata nem lenne rossz, de nagyon erős, szinte émelyítő (bár reggelente használtam, olyankor pedig sokkal érzékenyebb vagyok a szagokra). Meglepően hirtelen elfogyott, olyan 5-6 használat után, ehhez képest kicsit drágának találom. Szóval inkább áttértem a hintőporra, ami viszont nagyon bevált :)

Erika80
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 16.

Oh, hát ő igazi citrusos-virágos fincsiség. Nagyon tetszenek az így összerakott illatok. Szuperjó.

Sziszilady

Isteni illata van, párom is imádja. Nem szárítja a kezem. :)

Sziszilady

Ez az egyik legfinomabb illatú manna szappan. Én arclemosónak használtam és tökéletesen bevált. :)

Sziszilady

Nagyon kellemes narancs illata van, tökéletesen hidratál, csak nehezen kenhető sajnos és nehezen is szívódik be a bőrömbe.

Erika80

Nagyon csini, aranyos kis üvegben, szintén aranyos, szép kis illat rejlik. Ez a változat jobban tetszik eddig bármelyiknél. Nem olyan fullasztó és erős, sokkal inkább inspiráló, csini-mini, tisztaságillat amelytől vidámabbá válok. Friss, üde, citrusos-virágos parfüm. Csudajó. A tartósságáról pedig annyit, hogy az én bőrömön sokáig megmaradt, a blatteremre fújva még másnap is simán érződött.

Redrosebunch
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 16.

Nagyon szeretem a színezett ajakápolókat, mert egy nagyon könnyű sminkben is megállják a helyüket, vagy ha nincs kedvem rúzst használni. A szájfényekről már szinten teljesen leszoktam ezeknek a termékeknek köszönhetően. Ennek az ápolónak tökéletes a színe. Nem rózsaszín, nem vörös, hanem természetes színt kölcsönöz. Nekem nincs bajom az illatával, szerintem rendben van és fhér réteg sem képződik. Nálam megfelelő a hidratálás is, Mondjuk éjszakára a sűrűbb, tömöttebb állagú Neutrogenat használom, ezt csak nappalra. Véleményem szerint ez az ajakápoló a Labellokat biztosan veri. És az INCI is szimpatikus. Pont annyira zsíros és krémes, ami még kellemes.

csikosmatyas
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 16.

Bocs. Emlékeiben kutatva inkább sárga Limara, és valahol az Incognito is kicsit visszkoszon, az üvege meseszép.

Visszamentem érte, megvettem!
Aki '80-as '90-es évekbe volt tini annak emlékrohamot fog okozni.
Igazi "sárga" illat. A nagymama esőáztatta májusi virágokkal teli buja kusza kertjének illata, amikor még a háttérben ott vannak a hatalmas fekete felhők, de a viragszirmokról már gőzölögve szárítja fel a nap az vízcseppeket. Minden egyszerre történik az ember csak kapkodja a fejét és nézi, szagolja a csodát.
A Rippl-Rónai villa kertjének illata, tele festményekkel, művészek cinkos történeteivel.

Sziszilady

Életem legjobb arcpakolása. Nagyon szereti a bőröm, megújul tőle. Könnyen feloldódik a vízben, a lemosása macerásabb, de arcradírnak használom lemosás közben. Végeredmény: selymesen sima arcbőr. :) Teljesen kétségbeestem, mikor egy darabig nem volt kapható, ugyanis a szürke társa nem tett ilyen jó szolgálatot nálam.