KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Majida
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 20.

Nekem nem jött be nem elég krémes az essences szemöldök ceruzával könnyebben tudok bánni színei sem tetszenek ahhoz képest hogy drágább márka nem nyerte el a tetszésemet

szanii
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 20.

Kuponnal vettem meg féláron, egy csillag minusz a teljes áras ára miatt. A kendőt nagyon szeretem kellően nedves, jó a mérete és egyből eltávolítja a sminket (szemhéjtus, alapozó, szempillaspirál). Kellemes illata van. Kicsit lehetnének gyengébbek a szemcséi de egyébként rendben van.

pomme
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 20.

Óóó, odáig meg vissza vagyok, ez tényleg egy meleg illat, érzem, ahogy hullámokban jön a melegség, imádnivaló! Annyira nem kiabál se a bőr, se a pézsma, rajtam nagyon finom egyveleget alkotnak. Férj véleménye: rózsavíz ("öreganyámé"). Hát nagyon nem. Oké, pár percig tényleg vmi oldschool cucc, de kb 30 mp a bőrön és valami csoda lesz. A napsütés meg a melegség mellett én még valami diófélének a héját érzem (ez most baromi értelmesen hangzik), mogyoró talán, vagy sima dió. De nem keserű. Nekem ez eddig a leguniszexebb parfüm a legjobb értelemben. Nem olyan, mint a legtöbb uniszex, hogy hát jóóó, fiús, de lányoknak is, vagy lányos de nagypapáknak is... na ez nem. Ez úgy uniszex, hogy tényleg az. Mint amennyire fiús vagy lányos egy pohár víz.

pont
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 20.

használtam, oké, kicsit puhít, kicsit hidratál, tök király, hogy fekete.. és kb el is feljtettem, hogy létezik. olyan semmilyen.

Bettina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 20.

Teszi a dolgát, jó kis termék. Szépen fixálja a szemöldököm

Bettina

2 tubussal is elhasználtam már belőle. Az illata kellemes. Könnyen beszívódott, nem hagyott zsíros érzetet és puha volt a bőröm.

tdobos
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 20.

Jónak tartom a Gigi termékeket, amit eddig próbáltam tőlük, mind bevált. Nem irritáltak és szépen tették a dolgukat. Ez a krém viszont némileg csalódást okozott. Az illata nagyon kellemes, valóban hidratál és puhává teszi a bőrt. A probléma vele, hogy nehezen szívódik be, sokáig csúszós, zsíros érzetű a felkenés után a kéz. Mivel volt lehetőségem egy akció keretében a nagy 500 ml-es kiszerelést megvenni és kézre a fentiek miatt kevésbé szeretem, testápolóként használom, hogy ne menjen pocsékba. Mivel sűrűbb állaga van, így testápolóként a testvajakra hajaz. Így viszont jó és nagyon puha lesz a bőröm. Ha elfogyott, biztos nem veszem újra. Vannak ennél sokkal jobb kézkrémek pl. az Aveeno vagy a L'occatine kínálatában.

mokojka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 20.

Ez egy nagyon finom,különleges,melengető,krémes,mandulás finomság. Erőteljesebb, tartós illat,magamon inkább hidegebb időben tudom elképzelni. Nagyon is egyedi,de ha nem lenne az,akkor is szeretném! És most már ritkaság is,féltve őrzöm,ami maradt a meseszép üvegcsében és csak alkalomadtán használom.

Barka82
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 20.

Ennek a Cosmia tusfürdőnek egészen rendben van az illata, ha tetszik a rózsa egyébként. Tényleg több pumpálásnyi kell belőle, ami nekem nem okozna problémát, de valahogy nem tudok megbékélni ezzel a pumpás kiszereléssel. Jobban bejönne flakonosként. Így nem nagyon használtam volna, de beállítottam kézmosó szappannak és így bizony el fog fogyni gond nélkül.

Barka82

Nagyon akartam szeretni ezt a tusfürdőt. Amikor beleszagolsz a flakonjában csodás karamell illata van. Tökéletes. De amint a kezedbe öntöd már nagyon nem olyan az illata, előjön valami furcsa mellék illat, ami nagyon nem tetszik. Kár érte nagyon.