KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

kremes98
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 28.

Az illata nagyon jó, azonban nem igazán tartós. Az izzadás ellen is csak minimálisan véd, ennek ellenére szerintem megéri az árát, mert a kellemes illat számomra a nyarat idézi, és frissítő hatású is :)

lovemyplants
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 28.

Az en sminkemet maradektalanul eltavolitja ez a kendo, a nedvesseget is pont eltalaltak. Kicsit tenyleg csipi a szemem es a hasznalat utan meg szoktam mosni az arcom,mert ragados marad. A kiszerelese valoban lehetne praktikusabb, ha mar ilyen borsos az ara.

dobolank
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. június 28.

Róla még nem írtam? Meg vagyok lepve...
Teljesen beépült a napi rutinomba, naponta, kétnaponta használom a következőképpen. Leszedem a sminket patikai mosdókrémmel, utána Benton AHA-BHA tonik, ez a szérum, vagy a hylamidos (a retinol a látványosabb nálam), és utána Sulwhasoo essential firming cream, ami szintén bárminél jobb, amit boltban lehet kapni, és 10 db 5 milis minta 3000 körül van belőle az ebayen.
Az eredmény: ki vagyok simulva - olyannyira hogy tegnap egy igazán udvarias és figyelmes nő terhesnek nézett a liftben (elmúltam 50, egy lenge bő cucc volt a ludas, nincs rajtam fölös súly középen)
Szeretnétek, ha titeket is terhesnek néznének majd 50-70 körül? Most már tudjátok, mi a tanácsom:)

kremes98

A 45-ös árnyalat van meg, ami nagyon jól passzol a szám eredeti színéhez, így egy nude sminkhez is tökéletes a hétköznapokra :) Nem szárít, viszont kiemeli az ajkak száraz részeit, és a ráncokba is beleül, valamint a tartóssága is hagy maga után némi kivetnivalót.

plinka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. június 28.

Semmit nem csinál. Szó szerint pénzkidobás.

lovemyplants

Nagyon hasonlit a Niveara, de annal sokkal olcsobb. Jo allagu a krem, az illata is finom, nagyon jol hidratal, viszont kicsit nehezen szivodik be. Csak alvas elotti alkalmazasra ajanlom.

LondonBee
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 28.

Nagyon szeretem ezt a sampont, a balzsamot ugyan nem vettem meg hozzá, de a hajpakolást igen. Mind a kettő bevált nálam.
Jól kezelhető lesz használat után a hajam, egészséges és puha, pluszban még nagyon illatos is. ^^

dobolank

Hát ez a krém is hozza a márkától megszokott színvonalat, nem lehet a termékeikkel mellélőni. Vegyetek az ebayen, 10 db 5 milis minta 3ezer körül van, és bárminél jobb, amit a boltban vagy a neten lehet kapni, legalábbis az én érzékeny, öregedő bőrömre.
Egyébként elég kiadós, de kicsit sem kenőcsszerű, jól felszívódó, a márka többi termékéhez hasonlóan gyógynövényes illatú krém (az illata a magyar piacon leginkább az ANR-hez hasonlít).
Én az ordinary retinolos szérumával, illetve a benton aha bha tonikjával használom együtt, csodás a hatása.

cigarettamacska
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 28.

Ó,hát már el sem tudom képzelni nélküle az arcápolási rutinom! Meg is érzem a bőrömön ha kihagyom. Nagyon szeretem,kellemes illata van, nem bántja a bőröm, nagyon jól hidratál és gyorsan fel is szívódik. Biztosan újraveszem még!

Urien
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. június 28.

Nagyon jó