KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Rosas
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 18.

A sok pozitív vélemény miatt döntöttem emellett a korrektor mellett és szerencsére nem kellett csalódnom. Nekem nagyon bejött. Nem pattogzom ki tőle, szépen fed, nem érzem azt, amit az eddig próbált legtöbb korrektornál, hogy nem kap levegőt a bőröm. Nekem a szem alatti karikákra is bevált.
Az igaz, hogy a sűrűsége miatt nem könnyű használni, de egy kis gyakorlással ez nem lehet probléma. Én alapozó alá rakom, így bátrabban világosíthatom a karikákat, nem kell félnem, hogy a másik végletbe esek. Ha nem jön rám a kísérletezősdi, újra fogom venni.
Azért sokat gondolkodtam, hogy 4 vagy 5 csillagot adjak, de mivel nekem eddig jobb korrektorhoz nem volt szerencsém, meg kapja az 5 csillagot :)

szabokrisztina7
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. december 18.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. december 18.

nagyon 80-as évek. jellegében az Anais Anaishoz hasonlítanám.

Mixa Akár 24 Órás Könnyű, Bőrkiegyenlítő, Hidratáló Krém Normál és Vegyes Bőrre (6%)

birokitti
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 18.

Az alkohol- és parfümtartalmon egy ilyen terméknél én is meglepődtem, de a vegyes, ilyenkor télen néhány helyen szárazságra hajlamos bőrömön ki szerettem volna próbálni. Nagyon szeretem használni, hogy ilyen tubusos, és nagyon tetszik az illata, a könnyű beszívódása. És a szárazságon is segített, úgy, hogy más részeken pedig nem fénylett napközben a bőröm. Szerintem hozza azt, amit ígért, egy próbát megér!

Csirip74
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 18.

Fogérzékenységgel küzdök, viszont ez a fogkrém csak rontott a helyzeten. Szerintem a szemcsék durván dörzsölik a szabaddá vált fognyakat, ezért nem vált be nekem. Ezenkívül a szájvizek szokásos "benzines" mellékízét is érzem benn. Visszatérek a dm-s complete fogkrémhez.

Kriszti86

Kipróbálom mondom ezt a fajtáját is ennek a termék családnak,de nem kellett volna... Ragacsos érzetet hagyott,alapos öblítés sem segített rajta,már ahogy öblítettem ki a hajamból éreztem,hogy nem lesz jó annyira durva ragacsos érzet volt.... Fésülködést meg sem említem......
Nagyon nem vált be.Maradok inkább a bevált Elseve samponnál...

Csirip74

Rákattantam a dove illatra, és ezt is megvettem, Nincs az a testápoló és krém mennyiség amit az én bőröm be ne szívna, ilyenkor télen. Teszi a dolgát, enyhe, finom dove illata van, tök jó hogy a tégelyből maradéktalanul ki tudom venni.

Csirip74

Nos, ez dezodor a javából. Az exodormentes napokon használom, nagyon tetszik, hogy a krémet maradéktalanul kinyomó szerkezete van. Illata az enyhe finom klasszikus dove.

Csillaaw
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 18.

Egyszerűen tökéletes. Elég sok korrektorral próbálkoztam az elmúlt években a pattanásaim miatt, de egyik sem vált be annyira, mint ez (sőt, talán együtt sem váltak be annyira, mint ez egyedül). Tökéletes a fedése, akár szem alatti karikákra, akár pattanásokra vagy bármilyen cicák általi kisebb-nagyobb hegek eltüntetésére nyugodt szívvel ajánlom! 001 Ivory színben használom.

Csirip74

Múltkor hirtelen felindulásból megvettem, mivel a dove alapillatát nagyon szeretem és abból az okból is hogy mostanában nem tudok parfümöket használni. Sajnos nekem ezek a fújós dezodorok nem jönnek be, fullasztó párát kell belélegeznem, plusz ennek erősebb illata van mint a krémdeónak, ruhát is fogja. Többet nem veszek.

Csirip74

Hétköznapi samponként tökéletes. Nagy kiszerelés ehhez baráti ár, standard minőség. Az egész család használja. Mivel a nagy flakon nem praktikus a használathoz, egy kisebb kiürült samponos flakonba töltöm.