KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Sebibarbi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 21.

Hosszútávú hatásáról nem tudok sokat írni, néhányszor használtam (nem folyamatosan). Hajmosás után enyhe viszketést tapasztaltam a fejbőrömön, a hajmosást követő első napon. (Ezért -1 csillag.)Erősen zsírosodásra hajlamos a hajam, sajnos minden samponnal ugyanaz az eredmény, egy napot bír. Viszont még soha egy sampontól sem lett ilyen ragyogó, fényes és "szalon hatású" a frissen mosott hajam! Ha igazán szép hatást szeretnék, biztos, hogy ez után nyúlok!

CeCeDrake
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 21.

Egy másik Matrix sampont cseréltem le erre. Gondolkodtam, hogy ezt vàlasszam vagy a sima sárgát, de ez lett, mert ez nem szilikon alapú.
Kellemes az illata, jól tisztít és nem lapul le a hajam egyhamar.

nagtim
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. augusztus 21.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. augusztus 21.

Kellemes lenne az illat, de 5 perc múlva alig, 10 perc múlva egyáltalán nem lehet érezni. Egy parfümnek ennél tartósabbnak kellene lennie szerintem.

CeCeDrake

Update: egy év tartós használat után le kell pontoznom. Elkezdte szárítani a hajam és a fejbőröm. Le kellett cserélnem. Oil wonders (a rózsaszín) és a Keratindose samponokra. Nincs többé száraz haj!
Egyébként az első 3-4 hónap kiemelkedő eredményt mutatott. A 8. hónaptól kezdett romlani drasztikusan a helyzet. Sajnálom, mert szerettem.

Zsíros fejbőrre csodaszer.
Hétről hétre rendbetette a fejbőröm, de nem szárította ki és a hajamat sem!

annasz
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 21.

Olcsó, fincsi epres illata van. A csomagolása nagyon aranyos - kb. ezért is vettem meg. Viszont amikor felkenem mintha nem is lenne a számom, hamar lekopik. Egy jó labello többet ér. :)

juditka70
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. augusztus 21.

Mint minden Chanel parfüm ,gazdag és összetett összetételű. Friss,és citrusos a kezdetektől fogva,virágos színeiben nyílik a fa és a vanilia árnyaltaihoz. kimondottan nőies,és kellemes illat.

annasz

Olcsó, finom az illata, viszont fürdés után nem érzek magamon már semmit belőle. :(

wboo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 21.

Még soha, semmitől nem sebesedett ki a fejbőröm ennyire, mint ettől, pedig direkt az erre való hajlamom miatt vettem ilyen szenzitívet. Az már nem is érdekes, hogy 1 nap alatt simán be is zsírosodik a hajam utána.

Bogg
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 21.

A hugom adta nekem, magamtól nem vettem volna meg, mert a dove nekem nagyon ellenszenves INCI ügyileg.

"...Tápláló összetevőkkel és aktív hidratálókkal..." - én csak a glicerint látom, ami hidratáló, a többi emolliens, meg emulgeálószer. Ezt úgy bírom, körülbelül olyan, mint amikor a samponokon fel van tüntetve, hogy értékes olajokkal, és van benne egy, max kétféle. Három féle kőolajszármazékot tartalmaz és szintén három veszélyes tartósítószert, de azért puhít és ápol, persze persze, amíg bevon azzal a szörnyű réteggel, ami órák múlva is ragad, aztán függővé teszi a bőrt. Szerencsére nekem nem száraz, így elkenegetem, szerencsére nem okozott problémát eddig. Az illata azt meg kell jegyezni, hogy csodás, bár egy tucat illatanyaggal legyen is az.

Fiorentina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: >54  |  2017. augusztus 21.

Sok éve használom teljes megelégedéssel ezt a szemfesték lemosót is, mindig visszatérek hozzá. Tökéletesen eltávolítható vele a smink, valóban egy kis olajos utóhatás árán, amit a smink egyéb részei letisztításához használt micellás vízzel viszont könnyen eltávolíthatunk, hogy elérjük a vágyott végeredményt, a sminkmentes, tiszta arcbőrt.