KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

MissKB
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 22.

Az Essence púderemet váltottam le erre, és azt kell mondjam, hogy abszolút megérte. Sminkelés után nagyon szép, egységes lesz az arcom tőle, azonban a matt hatás nem tart sokáig. Sajnos... 3-4 óra után már biztosan új kell púdereznem (de lehet, hogy ez inkább az alapozó hibája), emiatt nekem elég gyorsan elfogyott. Viszont a színe szép, még akkor sem lesz poros hatású az eredmény, ha kicsit megszalad a kezem és szerencsére nincsenek benne pici csillámok sem. Ár/érték arányban nagyon kedvező.

Lillie
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 22.

Pár árnyalatot szereztem be de nem csalódtam. Az abszolúlt kedvencem a White Pearl csodásan mutat a szemzugnan. Tervezem, hogy minnél többet beszerzek belőle.

Lillie

Valóban kis gyengécske a paletta. Hiú ábránd volt csupán, hogy beválik... pedig a tégelyben szépnek hatnak a színek

Messa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 22.

Már lassan egy éve megvan, de nem soksuor használtam. Az illata isteni, a csomagolás is praktikus. Csak sajnos nálam elnyerte a legragacsosabb termék díját. Nem szívódik be a kombinált bőrömbe, még akkro sem, ha rásegítek masszázskefével. Nem újravevős.

FKingu
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 22.

A Balea maszkok közül ez vált be valamennyire, a többi borzasztóan rossz. Nem sokat használ, de egynek jó ennyiért.

FKingu

Tényleg összehúzza a pórusokat egy kicsit, de kár, hogy alkoholos...

FKingu

Az eddigi legrosszabb a Balea maszkok közül.... Nagyon alkoholos, ráadásul még közvetlenül utána sincs látható eredménye vagy bármi hatása, nem hogy hossszútávon...

Eszterdobronte1992
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 22.

Nagyon szeretem, már két éve használom nyáron, és eddig elég is volt egy flakon, hamarosan el fog fogyni. Az illata frissítő, kellemes, nekem teljesen megállítja az izzadást még az izzadós cipőkben is.

sttramara
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 22.

Én az L-es méretűt rendeltem.Nekem bevált arra,hogy a szemhéjpúder és a glitter ne tapadjon a szemem alá.Kicsit sajnálom,hogy csak egyszer tudom használni (egy darabot a két szememre),így gyakrabban kell belőle rendelnem.Kicsit nagy,ezért már rendeltem egy S-eset,kíváncsi leszek rá.

FKingu

Jobban jártam volna, ha nem használom. Nagyon alkoholos, semmit sem csinál, közvetlenül utána pár óráig látszik csak egy kis eredmény, csak azért kap 2 csillagot, mert könnyen lehúzható.