KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

veronixca
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 18.

Scent
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. augusztus 18.

Nehéz üveg, nehéz aroma. Tisztelem, de egyenlőre kerülöm. Drámai, erős illat, én más parfümökkel élek :)

rita1025
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 18.

Nagyon szeretem ezt a kézkrémet, finom és nem tolakodó az illata, elég csak esténként be kennem a kezeimet, mert olyan jól hidratál, hogy napközben nincs is rá szükségem.

Scent

Felesben levakarható vele a smink, van mit csiszolni rajta...

manobeka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. augusztus 18.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. augusztus 18.

Mindig külföldről rendelem, nem várok tőle csodát, lábkörömre használom, de én nagyon szeretem, vagy csak mindig jókat veszek. Alig találok itt Kecskeméten normális neon körömlakkot, vagy különleges színeket, a drogériások szart se érnek, legalábbis a legtöbbjük. Ennek a márkának rengeteg van, ezeket a neon árnyalatokat tőlük veszem.Vannak különleges topperek is, amiket érdemes kipróbálni, mert sima drogériákban nem nagyon lesz.A színválaszték annyira sok, hogy csak alap árnyalatból már vagy 100-at láttam.

KRozi
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 18.

Sok ideig nem használtam balzsamot, aztán megillatoztam ezt az egyik üzletben ès muszáj volt kipróbálnom.
Az illatát imádom! Nekem selymes ès fènyes lesz tőle a hajam.. ès minèl több ideig hagyom a hajamon annál intenzívebb illata lesz.. mindenki dícsèrte az új parfümöm. 😉

rita1025

Imádom! Az eddigi legjobb natúr ajakápolóm. Fantasztikusan krémes az állaga, nem maszatolódik, finom, abszolút nem zavaró az illata, nekem bejön az enyhe barnás színe, olyan, mintha rúzst használnék, visz egy kis életet az ajkaimra. Újra vevős! :)

KRozi

Nagy remènyeim voltak a vélemények olvasása után, de nekem nem lett a kedvencem..
A kefe túl sok festéket vesz fel, ès ezèrt 5perc húzogatással indul a spirálozás.. ha sikerül jól lehúznom a hatás nem rossz.. ezèrt kapja a 3 csillagot.
Nem fogom újravásárolni.

Antscha
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. augusztus 18.

legjobb a sok közül amit próbáltam

lorenzo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. augusztus 18.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. augusztus 18.