KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Pajzs
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 17.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 17.

Örök darab nálam. Ha el is csábulok másra (pl. fényvédős ajakápolóra), ez akkor is van itthon. Kitűnő rúzs alá, és ha túlságosan száraz, szájat összehúzó érzetet kelt a rúzs, akkor fölé is szoktam tenni: ujjal ütögetem finoman a bőrömbe. Hidratálja a számat, szinten tartja, nyugtatja, gyógyítja, ha allergia vagy a hideg miatt berepedezik. Húgom és édesanyám is ezt használja. Az ára is baráti.

tinyblackpaw
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 17.

Sosem láttam még ilyen gyönyörűen szikrázó, extrémen pigmentált szemhéjpúdert 😍
A 115-ös árnyalat van meg, ami egy gyönyörű rose goldos-pezsgős szín, lélegzetelállítóan szép ragyogással. Az üzletben az Inglot-os szemhéjbázissal ajánlották de én a NYX szemhéjbázisát használom alá vagy pedig a MAC Fix+ fixálóspray-vel fújok egy keveset az ecsetre és azzal viszem fel a mozgó szemhéjamra. Az viszont tény, hogy kissé ügyesebbnek kell lenni a felvitelkor mert kissé potyog. Bármilyen alkalmi sminket meséssé varázsol, csillagos ötös! ❤

Pajzs
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 17.

Brights nevű palettát vettem meg. Ami jó ötletnek tűnt a Douglas sápasztó fénnyel megvilágított Nyx-pultjánál, már inkább elkeseredésre adott okott a napsütésbe kiérve. Inkább rúzsos lány vagyok, szemfestéket nem használok sűrűn. Hazaértem, tettem-vettem, néha rápillantottam az asztalon heverő palettára. Felkentem a pirosakat; tetszett, szépen kiemelte a sötét szemeimet, de még nem sikerült meggyőznőm magam, hogy megtartsam. Aztán aznap este Szerelmem nagy mosollyal emelte fel a dobozkát, hogy mennyire tetszik neki. Még többet forgattam a kezemben, próbálgattam. Már örülök neki: van egy palettám, amivel naplemente, dzsungel, tenger, arborétum egy kis darabját festhetem a szemhéjamra. A színek többsége jól pigmentált, ugyan némelyik keményebb, de építhető; matt, csillámos egyaránt található köztük. Vicces, jókedvre derítő, inspiráló paletta. Nem vettem észre, hogy porzott volna. A doboza strapabírónak tűnik. Mínusz egy csillag a halványabb, kemény színek és az ára közti viszony miatt lett levonva.

Scent
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 17.

Az egyik illat az orgona, ami minden formájában otthonra lel nálunk. Édesapám szerint uniszex illat, mindenkinek jól áll. Ennek az edt-nek testpermet tartóssága van, de ez jól jön, mikor aktuálisan megcsömörlöttem a töményenédes parfijaimtól. Az ellenség (Avon) orgonás habfürdőjének a kiegészítése nálam.

tinyblackpaw

Sokáig hezitáltam, hogy vajon kell-e nekem ez a highligher, a pult előtt próbálva nem tűnt túl intenzívnek a ragyogása, inkább tűnt egy enyhe fedésű metálosan csillogó szemhéjpúdernek. Viszont csak nem bírtam megállni, hogy ne szerezzem be a Molten Rose Gold árnyalatot. Gyönyörű aranyos-rózsaszínes-barackos fényt ad, nagyon jól passzol a melegebb árnyalatú sminkekhez, még az én hófehér bőrömön is jól mutat. Picit porzik, de szépen eldolgozható, fél áron abszolút megérte kipróbálni.

tinyblackpaw

Nagyon régóta kíváncsi vagyok erre termékre, rengeteg smink tutorial videóban láttam kifejezetten szem alá való korrektorként, bár a szivacsos megoldás nem tűnt elsőre sem túl higiénikusnak. Amióta bővült világosabb árnyaltokkal beszereztem belőle az '00 Ivory' árnyalatból. A szín tökéletesen passzol, picivel enyhébb fedése van mint a márka Fit Me korrektorának de jól építhető, szépen elfedi a bőrhibákat, nem oxidálódik, könnyen eldolgozható, szépen terül a bőrön, kevésbé ül bele a ráncocskákba és nem szárít (a Catrice Camouflage korrektorával ellentétben). A szivacsos applikátor tetszik is meg nem is. Szerintem egyetlen egy applikátoros korrektor sem 100%-ig higiénikus, ennek azonban nagyobb terjedelmű szivacsos a felülete, így nagyobb felületen is tapadhatnak rá a szennyeződések és a szivacs felületén megrekedt korrektor sem nem túl bizalomgerjesztő látvány. Másrészről pedig kényelmesebben lehet a terméket szétkenni az adott felületeken, például kontúrozás lépéseként, vagy a szem alá. Alapvetően egy egész jó kis termék főként szem alá, bár a teljes árát nem éri meg. Nem lett a kedvenc korrektorom (az jelenleg a Catrice ikonikus Camouflage korrektora) de szívesen használom, talán újra is veszem kupon napok alkalmával.

Nicu
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 17.

Nagyon finom dinnye illata van, mint a tusfürdőjének. Igazi nyári illat. Nem szárítja a kezem, jól habzik és jó árban van.

Dorci1987
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 17.

Update: hát fel kell toljam a 4 csillagot 5csillagra. Ugyanis a macerássága miatt félretettem, vettem egy epilátort, és azzal csináltam a következő szőrtelenítést, de pár napra rá már bökős lett a lábam, és az intim területek is, sokkal több szőr nőtt vissza, mint amennyi előtte volt (ez nem tudom, hogyan lehetséges, de minden egyes testrészemen ezt tapasztaltam), és még fájt is, ahogy visszanőttek. A gyanta iszonyú fájdalmas, a szőrtelenítő krémeknek pedig semmi értelme. Ezekkel szemben ezzel a cukorpasztával 1-1,5 hétig csodásan sima voltam mindenhol, de tényleg, és gyönyörűen, minden szőrszálat eltávolított. Többedszerre már nem volt vészes a fájdalom sem, és mindent tökéletes alapossággal eltávolított. És még természetes és olcsó is. Szóval igenis jár neki az 5 csillag, mert az összes többi - nem végleges - szőrtelenítéssel szemben magasan a legjobban teljesít :)

Nos, itteni vélemények alapján megvettem. Igazából elsősorban intim gyantázásra kerestem megoldást, amit otthon is lehet végezni. Kb 15 éve nagy borotvapárti vagyok, az egyszerűsége és a gyorsasága miatt. Azonban eljött az idő, hogy váltsak. Életemben egyszer próbálkoztam az otthoni gyantázással, évekkel ezelőtt, és egy rövidke ideig epiláltam (egyik sem volt kellően hatékony). Tegnap gyorsan beszereztem egy ilyet, mert nagyon megtetszett. Énis vajkéssel használtam, azzal kivettem belőle egy darabot, és melegíteni ebben az időben egyáltalán nem is kell, még a kezem hőmérséklete is picit sok volt neki. Kézzel felvittem, majd picit vártam, hogy szilárdabb legyen, és hát sajnos nekem ez a kézzel lehúzkodós technika nem működött, gyantacsíkkal nyomtam. És mivel elsőre nekiestem a bikinivonalnak háááát :D Azért az eléggé fájt így elsőre, de utána már meg is szoktam, és amennyire tudtam, mindent leszedtem. Nagyon szépen dolgozik, és láttam a gyantacsíkokon, hogy nem tép, hanem tényleg kiszed. Szóval összességében elsőre elégedett vagyok vele, annyi, hogy tényleg macerás eléggé, így csak négy csillag, de szerintem bele lehet jönni, legalábbis remélem :D Majd jövök updatelni :)

Elkofen
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 17.

Megörültem, amikor megláttam ezt az új kiadású habszappant a DM-ben. A trópusi gyümölcsös változat nagy kedvencünk volt és a virágoskert illatút is szerettük. Nagyon szép a csomagolása valamennyinek és nekem nincs problémám a hab állagú kézmosókkal. Sajnos korai volt az öröm, mert egyáltalán nem tetszik az illata. Már a flakonon keresztül is annyira kellemetlen és taszító szag, hogy meg nem venném ezt a terméket.

tinyblackpaw

A már megszáradt hajvégekre és hajhossz utolsó 10 centijére teszek belőle viszonylag kisebb mennyiséget, nagyon hamar beivódik és nagyszerűen rendbe teszi a száraz, sprőd hajvégeket anélkül hogy összetapasztaná vagy zsírosítaná azokat. Az illata elég intenzív, sokáig érződik, olyan tipikusan L'Oréal illat :D Általában én elég hamar elfogyasztom a hajápoló termékeket, minden nap vagy minden másnap használom, így viszonylag gyorsan fogy, de nem vészesen. Abszolút megéri az árát, újra fogom venni :)