KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

dorca97
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 21.

Nagyon szeretem ezt a kapszulát, tavaly nyáron szedtem először, és a nyár végére olyan barna lettem, amilyet azelőtt soha nem tudtam elérni (alapból elég világos bőrű vagyok). Idén ez volt az első amit megvettem a nyárra. Nem minden nap szedem, csak 2-3naponta 1-et.

spavanilly
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. június 21.

Úgy kb. 10 éve már használtam, a fürdőelixírjével együtt...de annyira besokalltam az illatától, hogy ezidáig nem is vettem újra.

/Hogy mégis újra használok egyet, annak az az oka, hogy engedve a kísértésnek, szert tettem pár hónapja a " Sleep Serenity", szintén Planet Spa- s levendulás illatpermetre...aminek olyan szinten nem kedvelem az illatát, amennyire tartós- szóval nagyon/

Csekély ára, és a Spa- tesó tartósság- tapasztalata miatt tehát nálam landolt, mint multifunkcionális termék.
Kipróbáltam:
- Ágyneműre
- Ruhára
- Hajra... tudom, az alcohol denat., de a legtöbb hajparfümben is benne van és csak ritkán használom, inkább megmosom:)
Valóban nem hagyott foltot eddig az általam befújt dolgokon.

Bőrön kifújáskor nekem csípő érzést okoz, de ez hamar elmúlik, és marad a testpermetekhez képest tartós, kellemesen édes, finom illat.
Nagyon sok használatra elég.

Nem csodaszer, de kihasználhatósága és ár- érték aránya miatt tőlem 4 csillagot érdemel.

zs001
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. június 21.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. június 21.

Mindkét szülésem előtt ez használtam (34. héttől), és tökéletesen teljesítette a célját, elkerültem mindenféle beavatkozást. Ajánlom, de fontos a rendszeres használata. Ha csak ímmel-ámmal kenegetjük, ne várjunk eredményt. Drága, de minden fillért megér.

zs001
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. június 21.

A legjobb kismama termék. Nagyon hatékony, minőségi. De igazából ez az összes baba-mama termékükről elmondható....Ennek már megváltozott a csomagolása, pumpás lett, de ez is tökéletes, nem csöpög-folyik mindenfelé. Az ára utoljára kicsit több volt mint az itt beírt, én 5000 Ft körüli áron vettem. De megérte. A dm-es olajjal össze se lehet hasonlítani.

waylinn
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. június 21.

Nagyon nőies, kacér illata van. A kis papírszeletkén, amin kipróbáltam még 3 napig érződött.

souzanna
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Isztambuli Sephora körutam alkalmávan vettem egyet a piros változatból. Egyelőre nem sokszor használtam, mert megőrülök tőle, hogy nem tudom rendesen kitisztítani. Lancome Teinte Idol alapozót használok, egyszerűen nem akar kijönni :( ha valakinek van valami tippje, azt örömmel fogadom. Meleg vízben kemény szappannal, olajos sminklemosóval és folyékony szappannal próbálkoztam, de az eredmény hagy kivetnivalót maga után...

Alapjába véve én nem ájultam el, nekem kicsit kényelmetlen volt vele dolgozni, de ha egyszer sikerül kimosni kipróbálom, hogy benedvesítem előtte, hátha...

Reb
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Ez is bevált, mint a többi a sorozatból. Szépen hidratál, ápol, viszonylag hamar felszívódik, az illata finom.

Schmetterling
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. június 21.

A samponjával együtt használom. Nagyon szereti a hajam! Mondjuk hamar fogy, mert jó sok kell a hajamra a hatás érdekében. De eddig a legjobb natúr termék amit használtam. Az ára sem vészes. Kicsit több avokádó is juthatott volna bele...

Reb

Emberek, ez csillog! Emiatt sajnos arcra nekem nem jött be. Minden másra tökéletes, jó kis hintőpor. Az illata semmi extra.

souzanna

Elmondani se tudom mióta vágytam már egy UD palettára, viszont látatlanban nem akartam megrendelni netről, így végül Isztambulban a Sephorában sikerült megvennem ezt a palettát.
Őszintén szólva már a paletták kiválasztásánál is kicsit csalódott voltam, élőben egyáltalán nem olyan nagy szám és a színek se kifejezetten tetszettek. Azt mondtam magamnak, hogy ez a paletta még talán tartalmazta a legtöbb színt, amit nagy eséllyel használni is fogok, ugyanis főleg a nude színeket preferálom.

Maga a csomagolás gyönyörű, tetszetős, jól záródik és hatalmas tükör van benne. Az ecset használható, szerintem nem olyan rossz, satírozni már nem lehet vele, a kis ecset pedig nem tud szép, precíz vonalat húzni.

Ami viszont magát a szemhéjfestéket illeti, nem vagyok elégedett. Nálam mindegyik festék azonnal porolódik, szemhéjbázissal nagyjából fent marad, de nagyon nehéz satírozni, egyáltalán nem pigmentált eléggé, ezért nem is látszik túl jól.
Ez azért bosszant, mert ahhoz képest pofátlanul drága.

Az UD imádatomnak vége is, nem fogok több terméket vásárolni tőlük.