KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

barbarag
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 20.

Glamour napokon vettem fél áron, és abszolút megérte! A második réteg felvitelével fixálom a rúzst, ami utána tényleg fenn marad 16 órán át! Ugyan nap végére megkopott a szín intenzitása, de az is egyenletesen, a maradékot is alig tudtam leszedni nap végén micellás vízzel. Mindent bírt, evés, ivás, csók - ja és ami nagyon fontos, hogy nem hagyott nyomot! Ha puszit adtam valakinek, nem maradt utána semmilyen rúzsfolt! A szám nem száradt ki tőle, ez is plusz pont. Az I call you színt vettem meg, de biztos beszerzek más árnyaltokat is. Csak ajánlani tudom.

agoca
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 20.

Tavaly ősszel szedtem uh egy év távlatából nyilatkozom. Nagyon erősen elkezdett hullani a hajam, ami elég ijesztő volt - főleg azért mert annyi minden okozhatja. Gondoltam amíg a végére járok (fogorvos, bőrgyógyász, fül-orr-gége stb) addig is keresek valami vitamint, az biztos nem árt. A Krémmania alapján ezt választottam és a 2. hónap végére (pont mire időpontokat kaptam az SZTKban), már látszott a hatása. Nem hullott annyi, aztán meg már egyáltalán nem hullott semennyi. A dokikhoz így el sem jutottam. Most olyan átlagosan hullik mosáskor, de újabb kúrát tervezek belőle, megelőzés céljából. Én ajánlom, egy próbát megér - ha vitaminhiány áll a hajhullás hátterében.

Bogyóka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 20.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, az eredetit, hihetetlennek tűnt, hogy létezik olyan hajgumi, ami nem hagy „nyomot” a hajban. Azóta csak ezt használom, az összes régi hajgumimat kidobtam. Nem tépi a hajat és nem töri. Nagyon jó termék.

Maxy
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 20.

Imádom! Most kaptam szülinapomra, már egy éve szeretnék ilyet. Ugyanolyan kellemes még az illata, mint amire emlékeztem. Ősszel tökéletes, amikor kicsit hidegebb van, fúj a szél és viszi az illatot mindenfele :) Úgy vettem észre nem túl tartós, de az is lehet, hogy csak megszokja az orrom. Szeretem az illatát, eddig még mindenki megdicsérte.

barbarag

Én most kezdtem el használni, az eredmény nagyon tetszik, szép, egymástól külön álló pillákat kapok, hosszabbnak, feketébbnek tűnik, nem csomósodik össze, szóval ez a része hibátlan. De a folyékonyság valóban hátrány: amíg meg nem szárad, óvatosan a pillákkal, mert simán nyomot hagy a szem körül, illetve egyáltalán nem könnyálló. És izzadós tevékenységekhez se ajánlanám. Kíváncsi leszek, hogy nyáron hogy fog szuperálni... De ami a hátránya, az részben az előnye: nagyon könnyen le tudod mosni. ;-)

Maxy

Az illata miatt vettem meg, boldogság illata van :) Nem rossz krém, de miután felkentem és később kimegyek kezet mosni, érzem rajta, hogy még ott van. A kiszerelése tényleg praktikus, de 30 ml 700 Ft, ami nem olyan olcsó.

Ildiko9
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 20.

Már szúrta az oldalam a kiváncsiság, abból az apropóból is, hogy a Chloe illatokat eddig kerültem. Nem tudom miért. Aztán úgy 2 hete vettem egy Love Story-t, ami tetszik. Érdekesen vált rajtam uniszex illatúvá. Férjnek nem tetszik...de ez csak egy kis kikerülő volt. Azért bökte az oldalam, hogy ennyien szeretitek, ott lennie kell valaminek.
És ma kipróbáltam ezt a kis csodát! Hát kérem, ez egy pici illatcsoda nekem. Nem várt illatkompozició, ami istenien körbeleng 2 fújás után. A vaniliát nem igazán érzem, de nem is baj. Ez olyan ünnepi illat (az aranymasni is szerintem ezt hivatott mutatni).
Nálam gyönyörűen nyílnak ki a rózsák, iszonyú jó a szillázsa..a tartósságát még nem tudom, iszen 2 órája van csak rajtam, de az biztos, hogy imádom...
Hogy ki volt a célközönség? Őszintén, szerintem ez az illat ugyanúgy jól áll egy 18 évesnek, mint egy idősebbnek, a laza farmeres viselettől - a kosztümig szinte bárkinek. Ez el lett találva. Nagyon.
Próbáljátok ki, szerintem szuper, és holnap egy aláírt szerződés után garantáltan megajándékozom magam Vele :)

Maxy

Az illata kellemes, édeskés. Jól beszívódik, kellően hidratál. Szeretem, többször újravettem már.

flora880912
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 20.

Utazókiszerelést választottam, kipróbálni akartam csak...hát...hát...nem tudom eldönteni.
Ha hidratálófölé teszem akkor alig érezhető, hogy hidratál. Zsíros a bőröm, kicsit másképp csillog tőle ha egész arcra viszem fel. Szerintem még nem használom elég ideje, ha elfogyott írok updatet.

florcsiii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 20.

Mikor megláttam a színeket tudtam, hogy nekem kell egy ilyen. A 142-es szín tulajdonosa vagyok, ami egy ilyen hétköznapi rózsaszín. Igazából egyetlen egy hétköznapi színem sincs, ezért gondoltam, hogy ez jó választás lesz. Itt Krémmánián vettem meg, teljesen hirtelen felindulásból. Könnyű vele dolgozni, jó az állaga. Az előttem szólóval abban egyetértek, hogy tényleg nehéz kontúr nélkül felvinni. Nekem a száradási ideje még az oké kategóriába tartozik. A "leütés" és az átvétel között eltelt idő alatt kipróbáltam a 146-os árnyalatot is és az tényleg nehezebben száradt, viszont olyan gyönyörű színe van, hogy rögtön belészerelmesedtem. Tartósságuk hétköznapi, kajálást már nem bír, de legalább szépen kopik. Viszont egyáltalán nem szárít! Egy szó, mint száz: Az eredeti árát nem éri meg, mert a minősége nem annyira kiemelkedő.

Update: Mostmár a 150-es árnyalattal is rendelkezem, és nem értem. A 142-es csíkossá szárad és könnyen lekopik, alig fed. A 146-os gyönyörűen pigmentált, de alig bírt megszáradni. És most van ez a 150-es, ami rögtön szárad, nem csíkosan, hanem gyönyörűen; nem mászkál el és az evést is egész jól bírja. Szóval a 142-es az 2*, a 146-os 4*, a 150es meg 5* :D