KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

lilike222
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 13.

Katy Perry az abszolút ideálom minden téren. Viszont nem gondoltam volna, hogy az eddigi karrierje során kiadott összes parfüm tetszeni fog. Pedig de! :D Mindegyiket imádom, ami már nem volt kapható, azt külön megrendeltem, köztük ezt is. A legújabb Indi Visible parfüm kivételével mindegyik megvan és felváltva használom őket, nehéz különbséget tenni, ezt is nagyon szeretem! :)

lilike222

Katy Perry az abszolút ideálom minden téren. Viszont nem gondoltam volna, hogy az eddigi karrierje során kiadott összes parfüm tetszeni fog. Pedig de! :D Mindegyiket imádom, ami már nem volt kapható, azt külön megrendeltem. A legújabb Indi Visible parfüm kivételével mindegyik megvan és felváltva használom őket, nehéz különbséget tenni, de ez az egyik legjobb a viselése során kapott visszajelzések alapján! :)

Vanessza0420
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 13.

Könnyen eldolgozható, tartós és nagyon szép az arcon. Emellé nagyon olcsó is. Szerintem tökéletes.

Vanessza0420

Szépen fed és szép matt hatást ad. Árához képest elég tartós is.
De nagyon sötétek a színek és az illata se a legjobb.

Passerotta
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 13.

Kellemes kis illat! Én is inkább édesnek mondanám. Bevallom, az üvegecske vett meg elsőre, mert szerintem nagyon cuki, de az illata is tetszik. Talán annyi a negatívuma, hogy gyorsan elillan. Ilyenkor, év vége felé féláron lehet hozzájutni a DM-ekben és a Rossmann-ban is. Féláron, kész ajándék!

Vanessza0420

Nem egy rossz paletta, ár-érték arányban megéri. De nekem elégge porzik, és a pigmentáltsága sem az igazi.

cremeguy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 13.

Hatékonyságot tekintve jó, szépen rendbe hozza a hideg miatt kiszáradt kezeket. Ízlések és pofonok, az illata nekem egyáltalán nem tetszik, és erős is, csak hazaérkezés után használom, hogy csak nekem kelljen kibírni. Az állaga kellemes, vajas, viszonylag könnyen felszívódik. Az illata miatt megy a pontlevonás, teljes áron biztosan nem venném újra, annyira azért nem csodaszer.

silence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 13.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 13.

UP: 2018. December 13.
Épp, hogy eltelt egy hónap az előző véleményem megírása óta, máris jövök felpontozni.
Addig bujkált bennem a kisördög, amíg meg nem szerettette velem ezt a kis angyalt! Történt ugyanis, hogy a minap a Marionnaud-ban utamba akadt egy 15ml-s csodás csillagocska, aminek nem tudtam ellenállni - de őszintén szólva: nem is akartam, terveim közt volt még Angel további tesztelgetése.... gondoltam, ez a 15ml-nyi mennyiség pont elég lesz ahhoz, hogy végre sikerüljön eldöntenem milyen viszonyban is állunk ezzel a kis angyallal. Éveken keresztül tartó próbálkozásaimat most meghálálta Angel...... a kezdeti erős illatjegyek csillapodásával nagyon gyorsan egy finom édeskés, simogatóan meleg illattá alakul rajtam, ami alapján úgy érzem, megérdemli az 5 csillagot!

2018. November 12.
Ó, Angel! 😇 Miért? Miért? Miért teszed ezt velem? Miért nem tudsz Te szeretni engem? 😢
Ez a parfüm számomra egy misztikum… soha nem értettem ezt a kettőséget, amit érzek iránta. Imádom és gyűlölöm egyszerre, próbálom magaménak tudni, érezni, birtokolni akarom, de nem hagyja magát! 💔
A Mugler illatok többsége elég meghökkentő és megosztó, de az én bőröm kémiáját valószínűleg szeretik, mert általában nagyon finommá tudnak alakulni rajtam a viselés során. Mugler több parfümjével jártam már úgy, hogy első szaglásra nem igazán nyerte el a tetszésemet, de többszöri próbálkozás után, és az illatok bőrömön való kibontakozását követően többségük illatszerelem lett, több Mugler illat is lapul a parfümöspolcomon.
Nos…… Angel-el nem ez a helyzet! Kb. 20-22 éve próbálom behálózni, megszeretni őt….. nem adja könnyen magát a kis édes! 😇 Pedig esküszöm, annyira szeretném Őt szeretni!!!!
Az üvege az egyik legcsodálatosabb műalkotás a parfümériák polcán 😍 Ez az, ami a kezdetekben is magával ragadott, és hiába nem tetszett az illat, mégis beszereztem egy 25ml-s üvegcsével 16-18 éves koromban…… éveken keresztül próbálkoztam, erőlködtem vele egy-egy kísérletezős napomon, de soha nem tetszett igazán, ráadásul mindig szédülést és fejfájást okozott a viselésekor. Jó pár év kellett ahhoz, hogy elfogyjon az üvegcse tartalma, de ez sem volt elég idő ahhoz, hogy összeszokjunk.
A mai napig ha meglátom ezt a csodás üveget, mindig újra és újra kísértésbe esek / esnék…… felnőtt fejjel úgy gondolom, tizenévesen talán túl fiatal voltam ehhez az illathoz, talán felnőtt nőként majd másként viselkedik rajtam, ezért tettem vele azóta is több próbát… (vettem már 5ml-s miniparfümöt, és több illatmintát is azóta)…….de sajnos a helyzet változatlan!
Rajtam túlzottan szintetikus, az elején erős, pacsulis - fűszeres illategyveleg, amitől sajnos még a gyomrom is liftezik….. de nem hagyom magam, várom az “illatkatyvasz” lecsengését, de később sem lesz jobb a helyzet…. pár óra elteltével szúrós, fejfájdító rovarirtó illattá válik rajtam!
Hol van az a finom orientális-vaníliás illat amit vártam? Hol van ennek a csodás üvegcsének a “harapnivaló” tartalma??? Hol van a kókusz, a vanília, a csoki és a karamell édes finomsága? Hol vannak azok az illatjegyek, amiket a reklámok kínálnak? Számomra sehol semmi…… vagy legalábbis rajtam nem akarja finom oldalát mutatni Angel.
Úgy látszik bele kell törődnöm: nekem ő lesz a Muglerek fekete báránya, nagyon nem akar harmonizálni az én bőrömmel ez a parfüm. Nagyon-nagy csalódást okozott ezáltal, tényleg nagyon szerettem volna őt szeretni 💔
Pozitívumként egyedül a tartósságát lehet felhozni: egyszerűen levakarhatatlan!
Sajnos már egyedinek sem mondható (pedig valaha kivételesen az volt!), a rengeteg gyenge minőségű Angel-másolatnak köszönhetően ugyanolyan tucatillattá nőtte ki magát, mint pl. a Light Blue.
Amiért 3 csillag jár tőlem: 1 - az üvegéért, amit továbbra is egy csodálatos, egyedi műremeknek tartok. 2 - a tartósságáért és a (valaha volt) egyediségéért, 3 - azért a titokzatos kettősségért, amiért én sem tudom még mindig feladni a vele vívott harcot.
Azt hiszem lesz még pár próbálkozásom ezzel az angyalkával! 😇

dustyrose
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 13.

Nem teljesen értem hogy mi benne az intense, frissen kifújva is elég halovány, nyárias illat, pár percen belül pedig teljesen nyoma veszik. Engem a naptej illatára emlékeztet egy leheletnyi fűszerességgel. Kellemes, de én az árát is és az 'intense' jelzőt is morbidnak tartom.

dustyrose

Londonban beszabadultam egy sminkeket is forgalmazó áruházba , és azonnal a Charlotte Tilbury részleg felé vettem az irányt - eddig szinte csak pozitívumokat hallottam a márkáról, és alig vártam hogy kísérletezhessek a híres rúzs formulákkal.

Vártam hogy le legyek nyűgözve a különleges árnyalatok és minőségi textúrák által - a fényes és a matt kollekcióból is több színnel próbálkoztam - sajnos a rajongás és a luxus érzés is teljes mértékben elmaradt. Nem értettem hogy az én szám adottságaival vagy esetleg az ízlésemmel van-e probléma, vagy lehetséges-e hogy ezek a termékek tulajdonképpen egészen átlagosak. (Persze nem lehet olyan mértékben megalapozott a véleményem mint ha a birtokomban lenne egy ilyen rúzs és hónapokig teszteltem volna.) A matte revolution formula mérföldekkel távol állt az elképzeléseimtől - nekem szuper pigmentáció, hidratálás és természetes matt finish volt beígérve , ehhez képest erővel kellett az ajkaimhoz nyomnom a terméket hogy bármilyen színhatás megjelenjen rajtuk, olyan vékony rétegben lehet csak felvinni hogy egy perc alatt el is tűnik, semmilyen hidratációt nem tapasztaltam, a szín semennyire nem akart egységes lenni. A csomagolás egyénként olcsó műanyag, ami kicsit illúzióromboló.

Őszintén a pár ezer forintos Colourpop Lux rúzsaim sokkal jobban hozza a luxus életérzést és a minőséget amit ettől vártam volna, inkább azokból rendelnék még ötöt egy ilyen áráért.