KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

narancsdzsem
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 28.

Gyönyörű színe van a legsötétebbnek. Felkenve hihetetlen élénk és szép, ujjal felütögetve ("foltozva") pedig gyönyörű és természetes. Az új szerelem.

PerfumePippi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 28.

Nagyon finom tömjén-feldolgozás, de nekem hiányzik belőle a fás jegyek adta sötét, tömör, szívfájdító szépség, vagyis ami a Full Incense-ben rabul ejtett. Édeskés, napsütötte, homokszínű illat - pontosan olyan, mint amikor egy nagyon régi, egyiptomi kőtemplomba felülről-oldalról beárad a napfény, kiszívva minden színt a kőből, a fény megcsillan a porszemcséken, függönyként zuhan a padlóra, s az építményben a többezer éve szendergő áporodottság elkeveredik a tiszta gyolcsruha és egy füstölő illatával. Kámforosan krémes, már-már patikai hangulatú. Gyógyír a léleknek.
Nagy fájdalom, hogy ez az illat valóban illékony, s pár óra elteltével végső leszáradása jellegtelen, nem nélküli.

salimar
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. június 28.

Jól hidratál, kisimítja, feltölti az arcbőrt,de más hidratáló szérumom is van amit kipróbálnék.

eveartstar
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 28.

...szép az üveg, a név találó, csak ilyen egy tucat víz helyett valami parfümösebb jó lenne.
Engem annyira megbabonázott az üveg, hogy nem akartam elhinni, hogy semmi különlegeset nem éreztem...az itt lévő csillagzata alapján ez nem is csoda.

narancsdzsem

A rózsaszínről váltottam én is, és nagyon jól tettem!
Picit tapasztja csak össze a pillát, pont annyira, hogy a ritkább szempillák szépek legyenek. De nem légyláb, nyugi. Az íves kefe pedig tuti jó, a pillákat is szépen megformázza a festékkel.
Csillagos ötös!

googles
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 28.

Kicsit megleptek a velemenyek, irok en is. Cseresznyes, mandulas illat ez az en orromnak. Eleg tartos es a hatosugara se kicsi. Kanikulaban nem hasznalnam, de nagyon finom, ude tavaszi-nyari illat. Ez kifejezetten noiesnek mondhato illat, vagyis nem az uniszex vonalrol van.

asszumartina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 28.

Én abszolút meg vagyok vele elégedve! Igaz az első ilyen termékem, de leesett az állam amikor megláttam az első használat után az eredményt. Nyilván nem szedi ki az összeset,de mondjuk a szőrzet 90-95%-át, bár fontos hozzátennem hogy nekem! :) A kendő tényleg furcsa, hogy 4 db van benne, bár az illata miatt nem is bánnám ha nem lenne benne :D Egyébként meg sima babapopsi törlővel is lejön az arcon maradt gyanta. + pont, hogy múltkor 1 csíkot még felhasználtam 2-3 húzásra és még volt rajta annyi, hogy más helyen is letudja szedni a szőrt! Nekem megéri az ára és biztosan újraveszem.

narancsdzsem

Meglepően jó! Nem szárít, nem zsírosít, minden szempontból tökéletes. Csak ajánlani tudom!

MeaMeaMea
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. június 28.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. június 28.

Tegnap vásároltam meg, hiba volt. Nekem nem vált be, szerintem borzalmas, még ezt a párszáz forintot sem èri meg. A festèk túl folyós, (rengeteg festéket vesz fel, folyton le kellett húzogatni hogy kevesebb legyen rajta, ez is zavaró, de mèg ha ez lenne a legnagyobb hibája..) a szempilláim szög egyenesek lettek tőle, mèg termèszetesen is nagyobb íve van, ráadásul megpróbáltam szempilla göndörítővel is, és úgy sem, sőt..

Lassan szárad, kenődik, és semmit nem csinált azok közül amit ígèr. Ráadásul a szemem is csípte, pedig nem èrzèkeny, a többi spirál nem csíp.. A kefèje sem az igazi, de erről nem tehet, láttam hogy milyen ..

Nem volt nagy èrvágás, ennyi pènzèrt, de sajnálom rá még ezt is. Nálam az első próbától kezdve elvágta magát, nem próbálgatom, oda adom baratnőmnek, hátha.

thaly
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 28.

Nagyon szuper illata van és sokáig lehet érezni, felér egy parfümmel. Dezodoráló hatása is megfelelő. Szuper!!!!!!