KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

LadyBianka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 17.

2 hete rendeltem és imádom!
Az illata natúr, de mégis van benne kicsi citrus és kicsi olivás beütés, nekem nagyon tetszik.
Állaga nem túl sűrű, nem túl folyós, pont jól kezelhető a csavaros tégelyből kivéve.
A magőrlemények teljesen barátságosan szedik le az elhalt hámsejteket, az én érzékeny bőrömnek megfelelően. Elég hetente 2-3 szor használjam, engem teljesen meggyőzött.
Használat után nem száraz, nem húzódik az amúgy erre hajlamos bőröm, viszont utána vagy a pattanásos vagy a vízhiányos krémet használom szintén Soins, ami lehet nem lenne indokolt, de számomra így kerek a rituálé :)
Rendszeres vevője leszek :)

Dorci1987
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 17.

Egészen eddig a CATRICE IT PIECES ROCK COUTURE EXTREME VOLUME 24H SZEMPILLASPIRÁL-ját használtam, ezt kerestem most is, de nem volt, és ahelyett esett erre a választásom. Hát, nagyon-nagyon örülök, hogy így jött ki, ugyanis a másik nagyon sok festéket tesz a pillákra, és rettentően összetapasztja őket. Azzal akkor lehet igazából tényleg szép pillákat csinálni, amikor már kevés van benne. Ezzel viszont nagyon szépen szét lehet választani őket, több rétegben is sokkal természetesebb és dúsabb a hatás, és bár pereg (viszont alig kenődik és könnyen le lehet mosni), és olcsó is, így jó ár-érték aránya miatt megkapja az 5 csillagot :)

Elkofen
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 17.

Finom édeskés, érzéki, nőies illata van. Ez szerintem is inkább hideg időre való. Kellemes krémes állagú és igényes a csomagolása. Engem nem szárított. Kb.30 százalékkal le volt értékelve a nyár végén, amikor megvásároltam. Teljes áron nem venném meg, de akkor így megérte.

LadyBianka

A lábfejemen és a sarkam felett a bokám alatt szokott ekcémásodni a bőröm, ritkán a tenyerem szélén , még ritkábban random helyeken a testemen)
de eddig mindegyik testrészemet tökéletesen rendben szedte. Kevés is elég belőle, vékonyan kenve is hatásos. Illata kellemes :)
Most sajnos nagyon kikapartam a bokámnál, az nagyon feladat lesz neki, de bőszen kenegetem :)
Újraveszem, imádom!

CRD
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 17.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 17.

Én nagyon szeretem ezt a palettát. A színek jól használhatók, meglepően tartós fényhez képest. Nagyon szuperül lehet őket építeni. Más szajfényekhet hasonlítva, ezek a fények 5x-6x tartósabbak.

LadyBianka

Imádom a natúr, minden mentes, tiszta illatát!
Imádom, hogy azonnal beszívódik és puhává varázsolja a kezem egész napra!
Biztosan újraveszem!

silence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 17.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 17.

Sokszor veszek Balea folyékony szappant, mert nagyon kedvezőek ár / érték arányban és általában a beltartalomban sem csalódok.
Ez az ananászos-kókuszos változata nagyon finom volt, nem az a gejl édes, gyümölcsös-kókuszos vonulat, amit már más termékeknél megszoktunk, hanem kicsit frissítőbb, "szappanhoz valóbb" volt.
A minőségére sem lehet panasz, nem szárította ki az amúgy repedezésre hajlamos, ekcémás kezemet, bármennyit is mostam vele.
Egy 500ml-st szeretettel elhasználtunk belőle, de nem venném újra, mert az illata könnyen felejthető számomra és inkább szívesen kísérletezgetek mással...

Svetlana
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 17.

Gyönyörűen színezi és egységesíti az arcot, de sajnos szilokontartalmú, aki írtí, hogy pattija lett tőle, az emiatt van. Imádnám, de hosszútávon ezen összetevője miatt maradok a CC krémnél.

KisKormos
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 17.

Nos ez szerintem majdnem ugyanaz a termék, mint a Pure system mélyhidratáló arcmaszk. Csak kisebb kiszerelésben, meg kicsit jobban szárít. Épp azért azt jobban szerettem.

KisKormos

Viszonylag sokat képes beszívni a bőröm belőle, elég rövid idő alatt. Nekem az árával nincs bajom, embere válogatja, hogy hány alkalomra elég. De kb egy újracsomagolt terméknek gondolom, mert a HYDRA VÉGÉTAL INTENZÍV HIDRATÁLÓ ARCPAKOLÁS szinte tök ugyanez. Hatásában is, állagra is, ígéretre is és illatra is. Egyszer ki akartam próbálni, de nem annyira extra hogy újravegyem. Inkább csak a csomagolása tetszett meg nagyon.