KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Fiorentina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: >54  |  2017. augusztus 21.

Kiválóan tisztít, mégis gyengéden, ahogyan ígéri. Hajlok arra, hogy ne mindig ugyanazt a micellás vizet használjam, szerencsére a bőröm sem tiltakozik ez ellen. Nekem bevált, akár a többi, sok éve használt Nivea termék.

szsz
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2017. augusztus 21.

MA reggel erre esett a választásom, pedig nyáron ritkán használom. Állok a villamosmegállóban, már-már hideg, inkább kora őszi reggel, mint augusztus végi... ám szikrázó napsütés, amit abban a pillanatban már élvezek, nem úgy mint egy héttel ezelőtt, amikor még menekültem az árnyékba előle. És körülvesz az Allure illata. Vannak tökéletes pillanatok, amik nem feltétlenül kötődnek nagy, sorsfordító eseményekhez. Ez az volt. Ott és akkor úgy éreztem, hogy erre a reggelre nem is tudtam volna ennél jobbat választani. Pedig csak egy hétfő reggel, munkába menet, állok a villamosmegállóban.Egy kicsit megállt az idő...

Hopi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 21.

Az utóbbi időben 4 újonnan vásárolt spirállal is befürödtem, ezért végső elkeseredésemben gondoltam megnézem, hogy mi a KM Kedvenc. Kicsit féltem, hogy valami arany árban levő spirál lesz az, de leesett az állam mikor megláttam, hogy ez a Lovely spirál toronymagasan vezet. Mondanom sem kell, egyből vettem egyet.
Őszintén szólva sokkal jobb, mint azok a spirálok amiket az utóbbi időben próbáltam. Egyszerre nem visz fel sok festéket és jól hosszabbít. Valamennyire dúsít is, bár az én pillámból nehéz extra dús hatást kihozni, mert sajnos kevés van.
Nekem teljesen bevált, ennyi pénzért jobbat biztos nem kapnék. Köszönöm KM, hogy nektek köszönhetően fedeztem fel!

Bogg
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 21.

Többször is volt már ilyenem, nagyon jó az illata, könnyed az állaga, nyári testápoló. Sokkal jobb, mint a tömény, ragadós utóérzetű, zsíros, sohabenemszívódok testápoló féleségek. Nem kedvelem kifejezetten a krémezgetést, sokszor meg is feledkezem róla, vagy egyszerűen csak nem visz rá a lélek, mert tudom, hogy a legtöbb hagy egy idegesítő réteget, ami fénylik, ragad és fujj... de ez annyira könnyű állagú, hogy sosem feledkezem meg a használatáról :) a parabént leszámítva még az INCI is egészen elfogadható. 4*

Fiorentina

Kiváló termék, jó néhány flakonnal elhasználtam már belőle. Minden erőlködés nélkül, könnyen eltávolítja a sminket. Megbízható márka az arctisztításban, kell ennél több?

Annie25
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 21.

Nagyon szuper krém és az ára is kedvező! Mióta ezt használom egyszer sem kellett elővennem a sarokreszelőmet! Eleinte minden nap használtam esténként, aztán már csak egy héten egyszer kell. A sárga színe tényleg kicsit zavaró, de én bekenem a lábam, felhúzok egy zoknit szépen beissza és így tökéletes! :)

Bogg

Ez a sampon hiába ajánlott minden hajtípusra, és hiába isteni az illata, mert a kókuszos 2in1 társával ellentétben ez a zsíros fejbőrnek egy átok.
Ha reggel hajat mosok, akkor kb. délután 4-ig puha, selymes, utána lelapul, összeáll, mint aki egy vödör olajba fejelt menet közben.
Irritációt viszont nem okozott, gazdaságos kiszerelés, kellemes a használata, és úgy látom sokaknak bevált :) azonban zsíros fejbőrre nem kifejezetten ajánlanám.

Bogg

Csodás illata van, rögtön beleszerettem :)
Könnyen habzik, olcsó, gazdaságos kiszerelés, ráadásul magyar termék. Balzsamozó hatása nekem nem kifejezetten feltűnő, akinek kevésbé száraz a haja, annak valószínűleg igen. Ám ez a "hátrány" igazából előny, hiszen nem zsírosít és mégis jobban táplál közben más samponoknál :)
A szörnyűségesen borzasztó tartósítószerek benne viszont kiszakítanak az idillből, ezért csak 4*.

sztike

Előre le kell szögeznem, hogy én nem vagyok valami szemöldökmániás, és a hideg futkos a hátamon a mostanság divatos műanyag szemöldököktől. (De most komolyan, ki találta ki, hogy azt nevezzük "természetes" szemöldöknek, amit koordinátarendszerben meg lehetne adni, mert alul-felül éles vonallal kezdődik?) A mostani trend szerint kb. annyi terméket kéne használnom a szemöldökömre, mint az egész sminkemhez együttvéve (tusszerű toll, ceruza, menj rá porral, kend át waxszal, aztán körülötte kend még ki korrektorral, nehogy véletlenül kiderüljön, hogy nem szemöldök alakú anyajegyed van, hanem szálakból áll a kicsike). Na de befejeztem a nyafogást. :D A lényeg, hogy az én szemöldököm ritkás, de hosszú szálakból áll, és ha egynek lefelé van kedve állni, akkor szóköz keletkezik benne. Ez csak a bal szemöldököm mániája, csak, hogy még szebb legyen az arcom nem létező szimmetriája. Ennek orvoslására vettem meg, és egész jól működik. Nem tűnik tőle vizesnek a szemöldököm, mattra szárad, ezért nem is látszik, hogy raktam rá valamit. A mennyiségét azért el kell találni, de ha nem izomból megyek rá vele a szemöldökömre, nem tudok vele túlzásba esni. A szálakat a helyükön tartja, nem morzsolódik le, és egész gyorsan is szárad.

Dius89
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 21.

3 lépéses csomag részeként szereztem be, szintén. Amilyen nagy reményekkel kezdtem el használni, akkora csalódás. Nagyon alkoholos szagú, ragacsos érzetet hagy maga után, húzza a bőröm, hidratálás mindenképp kell utána, de így is néhány napos használat után nagyon kiszárított egyes területeket az arcomon. Most még tartogatom nyárra, amikor extra zsíros az arcom, akkor jobban kell majd ez a "durva" tisztítás.

Update: egy idő után megszoktam (a párom nem, mindig azt hiszi, hogy titokban pálinkázom :D), most nyáron esténként jó, hogy ennyire "durva", pattik leszárítására jó, de nem veszem újra.