KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

erika81
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 20.

Melegben nem szabad használni, akkor túl sok!!
Ősz van, hűvös és most nagyon finom.
A férjem sajnos csak hétvégéken van itthon. A múlt hétvégén ezt az illatot használtam. Nagyon sok bókot kaptam tőle, többször az illatomra is, pedig nem vagyunk már friss házasok! :)
A fújóst megtartom, a nagy üvegen még gondolkodom, meglátjuk mi lesz amikor elfogy! :)

2017.09.05.
Az üvege miatt lettem kíváncsi erre a parfümre. :D
A teljes kiszerelés megvásárlása előtt inkább vettem fújóst, mert tartottam tőle, hogy az intenzív virágillat sok lesz nekem.
Az illat minőségi, egész nap tart, de sajnos bejött a sejtésem és két alkalom után rájöttem, hogy már más illatokra vágyom.
Valahogy Priscilla Presley Roses and More illata járt a fejemben, amikor kipróbáltam.

Myselfie
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 20.

Mindenben csak ismételni tudnám az előttem írót, fantasztikus ez a rúzs!
A "Fetish Mauve" árnyalatot szereztem be, és imádom! Felvitel után kell egy pár perc mire megszárad, viszont én ezt nem rónám fel hibának, hiszen így könnyen lehet rajta javítgatni ha nem vagyunk elégedettek. Teljesen mattra szárad, viszont nem szárítja az ajkakat. Nekem végig van tőle egy minimális ragacsos érzetem, ami abszolút nem zavaró - épp csak annyira érezni, hogy ezáltal nem szárítja ki a szádat. Iszonyú strapabíró, nekem evés után is csak a szám belsejénél kopott meg!
Akinek van lehetősége mindenképp tegyen vele egy próbát, hisz a kiváló minőségén felül csodaszép színekben is kapható! :)

Vendy254
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 20.

imádom. az illata isteni. nehezen kezelhető a hajam mert roncsolódott a sok festéstől, alul néha még be is csomósodik de mióta használom sokkal könnyebb kifésülni és kevésbé kócolódik a hajam. nekem nagyon bevállt.

Ildiko9
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 20.

Update:
Nagyon sokan kérdeztétek, hogy hol lehet kapni.
Nem Mo-on élek, hanem a Földközi Tenger szívében. Itt van, épp most fújtam magamra egy újabb adagocskát :)
Az ára 85 és 140 eur. (remélem ez így itt nem tiltott információ..)Tegnap illatoltam meg először :). Igaziból a férjem mondta, hogy most Ő választ illatot nekem...végig-végigszaglásztuk a teljes parfümériát, de valahogy kimaradt a húha érzés. Persze azért is lehet, mert lassan több lesz itthon, mint a parfümériában :D.
Szóval Shalimar. Egyetlen fújás a csuklómra, és jött a aaaaaaaaaaaaaaaaa érzés. Fantasztikus szórással egy iszonyúan finoman komponált citruserdőben találtuk magunkat. Nem a pofiba - nesze citrom, hanem minden illatmolekulájában finoman és lágyan. Fantasztikus érzés volt. Aztán sétáltunk tovább és jöttek a virágok..és egy pici vanilia. Nem sok, azt utálnám is..
Összességében nem tudnám napszakhoz vagy eseményhez kötni. Olyan nőhöz, aki magabiztos, tud mosolyogni az emberek szemébe - na neki tökéletes. A hatósugara is szuper, annak ellenére, hogy edt (oké, az orr mögötte T.W) a tartóssága pedig egyszerűen fantasztikus. Tegnap este fél 6-kor fújtam magamra - szigorúan egy fújást tesztre, de még mindig illatozik a kezem.(zuhany után is:) Imádat. Úgyhogy igen, ő lesz az, akinek most helyet kell szorítanom a parfümös polcomon :) Bár ennél rosszabb programot is el tudok képzeni vasárnap délutánra :D

Vendy254

Nagyon szeretem az illatát viszont elég gyorsan kikopott a hajfestékem így nem sokat segített inkább csak egy jó illatú sampon számomra. balzsammal használtam és még így is száraz volt a hajam. sajnos ez nekem nem vált be.

Leoni
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 20.

Munkám során rengeteg iratot kezelek, így tubusból olyan kézkrémet vagy balzsamot kenegetni, ami nem ragad, nem tapad .... áááhhh .... (Persze este lefekvéskor ki nem hagyom a balea ureás kézkrémemet, amit imádok. Ő is finom, puha, lágy, hamar felszívódó,hatékony, de esti számomra).
Kis híján feladtam, hogy napközben is ápoljam a rászoruló kezeimet a sok papír között, DE jött ez a kis flakon a málnás-tejszínhabosságával és varázsolt! Gyakorlatilag össze vagyunk nőve :-), olyan nagy a szerelem :-)! Habkönnyű, pihe-puha, végtelenül egyszerű és nagyszerű! Csak kellemes "baba-puhaságot" érzek, kellemes illattal! Semmi ragacsosság!

erika81

Aki az eredeti Doube Wear hatást szeretné, az nem biztos hogy szeretni fogja, ugyanis nem ahelyett találták ki. Nem fed olyan erősen, így aki erős fedésre vágyik az maradjon az eredeti verziónál.
Jelenleg a sima Double Wear-t alkalmakra, a Double Wear Light változatot hétköznapra használom. Amikor megtudtam, hogy kivonják a forgalomból gondoltam kipróbálom.
Nagyon kedvesek voltak a szaküzletben, kaptam mintát ami színben megegyezik a Double Wear alapozóból használt színemmel. Ez egy plusz pont, ugyan is a Light-ból nekem picit sötét az Intensity 1.0 árnyalat.
Összehasonlításképpen egyik nap az arcom egyik oldalára a Light-ot, a másik oldalára ezt használtam.
A hatása valóban hasonló. Talán az eredeti verzió picit jobban fed, de rétegezhető, így nem volt annyira nagy az eltérés, hogy ne mertem volna kimenni az utcára.
Az adagolása nem a legpraktikusabb, de a napokban megérkezett a szaküzletekbe a régen várt alapozóhoz való pumpa, így ez a probléma is meg van oldva.
Van még egy bontatlan példányom a Light változatból, de amikor majd elfogy azt hiszem nyugodt szívvel fogom megvenni ezt az alapozót.
Az ára ugye nem kevés, de úgy hogy heti 6-7 alkalommal sminkelek már 1,5 éve megvan és csak most fog elfogyni, így szerintem nem drága.

Maxy
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 20.

Megvettem, mert csalódtam az előzőleg megvásárolt, nem épp olcsó testápolóban. Sokkal sokkal jobb, mint drágábbik testvére. Először, mikor használtam, olyan száraz fehérboros illata volt, de később rájöttem azért, mert alkohol van benne :). Nem zavar, kárpótol az, hogy nagyon jól hidratál és miután elillan az alkohol, nagyon finom illata van. Nem kell minden nap felkenni (bár lehet :) ) mert érezhetően puha még 1-2 nap múlva is a bőröm.

Vendy254

Nekem ez az első BB krémem szép egyenletes a végeredmény.
Ami kicsit elszomorít hogy alapozó hatása van kicsit de nem vészesen így elhasználom. illata nagyon tetszik és könnyen felkenhető, viszont sajnos zsírosodik tőle a bőröm. :/
Ha elfogy valószínűleg tovább keresgélem a tökéletes terméket

Koltaikatalin5
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 20.

Síeléskor illetve télen szoktam használni, az arcokra és a kézfejemre.