KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Miposhka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 24.

Ezt használom nagyon régóta, nagyon megszerettem. Korábban egy olyan, vízálló tust használtam, ami rendszeresen ráragadt a felső szemhéjamra (azt hiszem, Astor volt), egész nap, amikor rajtam volt, kellemetlen ragacsos érzésem volt a szemhéjamon, és ez annyira irritált, hogy lemondtam a szemhéjtusokról egy időre, azt hittem, a szemhéjammal van a baj). Aztán elkezdtem használni ezt. Filces alakjának köszönhetően nagyon könnyű használni. Nagyon fekete, és jön belőle rendesen a festék, így nekem ideális a reggeli készülődéshez is, hamar megvagyok vele. Néha tényleg megmakacsolja magát, és nem jön belőle rendesen, nem is gondoltam rá, hogy esetleg másképp lehetne tartani - most már meg fogom ezt is próbálni. Ilyenkor úgy bírtam szóra a tust, hogy a kezemre firkáltam kis pacákat, amitől elkezdett jönni belőle a festék. Amikor már a végét járja, egyre gyakrabban csinálja ezt, innen tudom, mikor kell újat vennem, de egy fél évig biztos, hogy bírja, és én tényleg majdnem minden egyes nap használom. Hasonlóan jó után kutatok most (a Nyx egyik termékét megvettem, de abszolút nem vagyok vele elégedett), de kisebb árral, mert azt viszont nagyon sokallom, még akkor is, ha sokáig bírja. Az ára miatt csak 4 csillag. Újravevős akkor, ha olcsóbban nem találok hasonlóan jót.

cooleva
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 24.

Párom használja az ő véleményét tolmácsolom: jó az illata (szerinte szaga..de drágám az illat!:-D) , jó az állaga, könnyű felkenni és jól tartja a hajat is, szakállat (borostát is). Szerintünk ötös!;-)

mollymoon
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 24.

Rég nem voltam Rossmannban szóval nekem teljesen új volt az essence mono-s újítása. És nagyon örülök hogy ezt a palettát választottam, masszívabbnak tűnik mint a Must have-es társa. Plussz a holo gyöngyös teteje is fancy. A 4-es palettát szereztem be mivel ez kompaktabb.

cooleva

Nekem ez az illat tetszett a legjobban, se a cseresznyés, rózsás és vaníliás sem volt jó számomra. Nagyon praktikus a kiszerelése, gyorsan beszívódik, nincs zsíros érzet:-) Emellett persze jól is hidratál, szóval meg vagyok elégedve, bátran ajánlom a termékcsaládot!

Nikolaj
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 24.

A hajam nem hullik, de ajándékba kaptam. Sok babahajam lett tőle, olyan illata van mint a jägernek. 😀

Nikolaj

Vásárlás mellé kaptam ajándékba egy 3 ml-es mintát, majdnem 2 hétig elég volt. A bőröm nagyon hamar beitta, puha lett, nem hagyott zsíros érzetet de valamiért nem szerettem meg. Összefoglalava jó kis krém, de nem lettünk barátok, nem fogom megvásárolni. A húgom nagyon szereti, neki nagyon bevált, ezért 4 csillag.

tina30
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 24.

Megdöbbenve olvasom ezt a sok pozitív véleményt.Pár napja elfogyott a Bioderma Sensibióm,megláttam ezt a micellás vízet az Auchanban, gondoltam,ez talán jó lesz az én hiperérzékeny bőrömre.Szemkörnyéket is ezzel tisztítottam,ma egész nap éreztem,hogy vmi irritálja a szememet és a bőrömet.Mivel a többi arcápolási termékem arckrém,alapozó ugyanaz,csak erre a termékre tudok gyanakodni,hogy ez irritálta a szemem és az arcom.:-(Azt hiszem,maradok a Biodermánál, mégha sokkal drágább is:-(

Cannes
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. május 24.

Hát a színe nagyon szép jól hidratál de egyáltalán nem tartós

nikigalantay
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 24.

Nagyon szeretem, szerintem igazi csoda. Külön plusz pont, hogy nem kell edzés miatt szinte nullsminkben lennem egész nap, egyáltalán nem maszatolódik el az izzadtságtól. Sőt, akkor sem, ha kicsit megpiszkálom a nap folyamán. Annyi vele a gond, hogy kicsit nehézkesen lehet felvinni, de annyira nem vészes. Az ára is elképesztően jó ilyen minőséghez és mennyiséghez! Az én szemkörnyékem egyébént egészen érzékeny, semmilyen drogériás márka szemhéjtusa nem jó neki (Clinique-s tusfilcet használok), mert kiszárad és hámlani kezd a bőröm abban a csíkban ahova felvittem. Ezzel semmi ilyen probléma nincs.

Nikolaj

Rendelés mellé volt ajándék a levendulással együtt. Kifejezetten reggel szeretem használni, kellemes friss illatú, nekem elég hamar beissza a bőröm. Amikor megkaptam éjjel-nappal ezt használtam, el is fogyott de újra vettem. Az ekcémámmal ő is remekül elbánik, de arra inkább a sima társát használom.