KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

morgana009
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 13.

Félve ruháztam be rá, mert nagyon karakteres elegáns illet, de szerintem nagyon nyerő. Határozott, elegáns, csak annak javaslom, ami erre szeretne erősíteni. Mielőtt megvásároltam nagyon sokszor próbálgattam drogériákban. Vakon semmiképpen nem venném sem nekem sem másnak.

morgana009

Imádom ezt az illatot, elegáns és nagyon nőies. Határozott, karakán, nem egy áltag hltköznapi megjelenés kell hozzá. Irodában viselem mindig, én biztosan újra fogom venni párszor.

yifan
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. december 13.

Imádom, nagyon kényelmes viselet, gyönyörű színe van, és tartós. Simán megvenném a többi színt is!

morgana009

Olcsóbb,de szerintem használható, kellemes illat. Van benne valamilyen anya illat, amiért valamiért mindig újravásárolom és jó érzés megéreznem.

morgana009

Sajnos én megjártam ezzel az illattal. Régen volt egy emlékem, hogy mennyire tetszett és mennyire szerettem. Rendeltem most vakon egyet, de amikor újraillatoltam rájöttem, hogy nagyon hasonlít számomra a Ralph Lauren Polojára, ami az exbarátom illata volt. Most nem tudom így, hogy a versus ennyire férfias vagy a Polo ennyire nőies, de végülis nem bírtam így használni, el fogom ajándékozni. Ettől függetlenül azért minőségi illat természetesen.

yifan

Még régebben, 2016-ban vettem meg az akkori 6 árnyalatból 5-öt (mostmár van egy pár extra árnyalata...), és meg vagyok velük teljesen elégedve. Nem ugyanolyan az illata/íze az összesnek, de nem zavar. Az egyetlen, aminek alig van pigmentáltsága, az a legvilágosabb árnyalat, de a többi szép, pigmentált. A sötétlila, sötétvörös és narancsos színűek nagyon tartósak, a többi kevésbé, de attól még meglátszanak, ha lekopik a fényes réteg. Imádom.

yifan

Amikor a NYX rúzsomat nem találtam meg, elmentem a dm-be szétnézni, hátha lenne valami más márkájú, hasonló színű, matt rúzs. Ezt vettem fel, és nem rossz, meg vagyok vele elégedve, bár nem hordom sokszor.

dustyrose
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 13.

Nagyon megörültem amikor láttam hogy piacra dobtak egy zsíros hajjal is kompatibilis kollekciót - a korábbi samponokat nem mertem megvenni, mert mindkettő egyfajta olajra épít ( a kókuszos kondicionálót használtam korábban, az nagyon jól bevált) . A bambuszos termékek mindig nagyon jól működnek együtt a hajammal (zsíros fejbőröm van de a hajvégeim enyhén szőkítettek és hajlamosak kiszáradni) ez a sampon is megfelelően tisztít, ad egy kis tartást a hajamnak de emellett selymessé is teszi, nem fokozza a zsírosodást és eddig nem is viszkettem tőle. Az ára és a mennyisége is abszolút meggyőző, valamint cruelty free is.

Mia829
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 13.

Ahhoz képest amiket eddig használtam a hajamra, csodaszer. Puhává és fényessé tette a hajam, ám sajnos ez se vált be teljesen, mert pár nap elteltével ugyanúgy zsírossá vált a hajam és a hajvégeim is vesztettek a puhaságukból. Ám ajánlom azoknak akik 2-3 nap gyakoriságával mosnak hajat.

javi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 13.

Update: most fogyott el 5 hónap után, pedig kétnaponta mosok hajat. Tehát nagyon megéri!! Még mindig nagyon szeretem, ugyanolyan jó hatással van a hajamra, mint az elején. Már meg is vettem a következő flakont. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
2018. júl. : Én vagyok itt a fekete bárány, mert én nem szeretem a kókuszt, de egy jó termékért cserébe el tudom viselni ezt a kókuszos süti illatot. :D Nem kell belőle sok, a fejbőrömre úgysem szoktam balzsamot tenni, és a kiszerelése is nagy - tuti sokáig elég lesz. Selymes, puha lesz tőle a hajam, és nem nehezíti el.