KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Anheszenamon
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Puha tapintású, nem esik szét, nem mállik és nem szöszöl. Egyetlen dolog idegesít vele kapcsolatban, mègpedig az, hogy egyszerűen képtelen vagyok 1 darabot kihúzni mert minimum 2-3 jön vele, úgy kell szétválasztani őket.

Reb

Ezt még nem véleményeztem? Kedvenc Baba tusfürdőm volt, nagyon finom illat, tökéletes tisztaságérzés a használata után.

karakumsivatag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. június 21.

Igazi frissítő, gyömbéres illat, nagyon hasonlít a Dior Homme Cologne-hoz illetve picit az Armand Basi In Red-hez. Nap végére sem édesedik be. Tartósságával is teljesen elégedett vagyok.

Nem csak uraknak:) Igazi uniszex illat, az üvege pedig gyönyörű.

Schmetterling
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. június 21.

A sampon és balzsam után, amik nagyon beváltak, gondoltam ez még jobb termék lesz...hát nem az. Inkább rosszabb lett a hajam állaga. Ez semmire sem jó.

szeliger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. június 21.

Queen P árnyalat, a Me So Fleek dobozból. A fotókon nagyon csinosnak tűnik a csomagolás, a valóság kiábrándító, olyan kis kínai vacak a kislányok sminkes dobozából. A szájfény édes illatú, a ferdén csapott szivacsos applikátorral könnyen felvihető. A szín pinkes-lilás, természetes fényben kékes árnyalatba hajlóan irrizál, igazából nekem tetszik. Este viszont a mesterséges fényben csak az intenzív fényes csillogás mutatkozik. Nagyon-nagyon ragacsos, igen, tudom, a szájfények ragadnak, de ez ebben bajnok. Viszonylag tartós, evés-ivás nélkül két órán át simán a helyén marad, aztán viccesen kezd kopni. Ez azt jelenti, hogy a benne lévő ezüstös csillámok maradnak csak az ajkak záródási vonalánál, a széleknél megmarad a szín is - középen ezüst, a szájkontúr felé pink, igazi ombre hatást biztosít - csak hát ez az ezüstös szín nem feltétlenül áll jól.
Adok neki négy csillagot, de inkább csak alulról, valahol a hármas és négyes között mozog nálam.

Nena
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Magamtól egészen biztosan nem vettem volna észre és nem is kerestem volna, szóval innen is köszi For Her Szandra! <3
Ez a cucc egy csoda. Amióta megszületett a kislányom alig van kifestve a körmöm, mert vagy 100% hogy felébred lakkozás közben, vagy este félájultan nincs erőm arra várni, hogy megkössön a lakk. A második réteg tetejére tettem 1-1 cseppet és kb. 2 perc alatt kopogósra száradt a körmöm. Arra azért figyelni kell, hogy mivel olaj, hogy a kéz alatt ne a telefon legyen, hanem mondjuk egy törülköző. :D De ezen kívül tényleg pofon egyszerű a használata. Nekem kuponok nélkül is megéri.

update: Oké, tényleg csoda. A mindenféle extráktól mentes körömlakkom két rétegben egy egész hétig bírta. Házimunka, gyerek, minden mellett. *-* Apró örömök az életben. :D

Fairy0124
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Szörnyen ragadós, ha reggel bekenem magam még este is ragad, ez a testápoló nem jön be a Dove-ok közül... Illata jo lenne,meg télen még jó lehet talán...

annamasni
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Sajna semmit nem csinált a hajammal csak kiszárította, ráadásul nagyon büdös.

Bibori
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. június 21.

ennyire durván rossz dezodort még nem használtam....alapból nincs jó illata, de hogy fél-1 óra után olyan orbitális szaga lesz a hónaljadon, kb. mint egy hajléktalannak

HeyZsani
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Csodas paletta es helytakarekos!
A mattak kisse foltosak es porzanak de egy kis turelemmel teljesen rendbehozhato a dolog. A csillamok csodasan fenylenek es kremes allaguak, oket leginkabb nedves ecsettel vagy ujjal erdemes felvinni.
Jelenlegi kedvenc palettam kekszemu leven, nagyon jo kezdo paletta is lehet!