KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Csillaaw
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 18.

Az itt olvasott értékelések alapján választottam, de sajnos rossz döntés volt, rettenetesen izzadok tőle. A finom illata miatt kap tőlem 2 csillagot, egyébként hatalmas csalódás.

Csirip74
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 18.

Legutóbb ezt vettem itthonra a fiúknak. Szerintem sincs sok köze a vadszederhez és a gyömbérhez, viszont nagyon finom illatú. Az a flakon amit vettem sűrű tusfürdőt rejt, 400 ml-es, tehát jó sokáig elég lesz. Szeretik használni.

whitemerci

A 3 csúnya összetevő miatt mégis inkább csak 4 csillaggal jutalmazom, bár az én orrom számára kellemes illat.

Nekem határozottan tetszik :), a pezsgőt az elején nagyon kiérezni, de aztán jön a kedvencem a narancsvirág (imádom szőröstül-bőröstül mindenhogy), keserűnarancs, majd a vanília, és a sáfrány. Leszáradáskor enyhén édeskés, virágos, zöldes, picit fűszeres, kellemes, lágy illat. Szerelem, és rajtam kifejezetten szép, üde, zöld, kifinomult illatá áll össze.

Csillaaw

Nagyon könnyen fésülhetővé válik tőle a hajam, a kávés illata pedig egyszerűen isteni.

whitemerci

Teljes mértékig frissen vágott virág illata, üde, kellemes, friss. Nagyon fiatal, szőke hajú, kékszemű, kissé bohókás hölgyekhez tudnám legjobban társítani. Az én bőrömön is kissé savanykás illatba megy át leszáradáskor. Nekem a Divine Decadence jobban áll, kellemesebb az orromnak is, de ebben kevesebb a piros összetevő így kap 4 csillagot :).

Csillaaw

Ár/érték arányban nagyon jó, több társával ellentétben szépen lehozza a piros és fekete lakkot is a körmömről.

dorien1993
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 18.

A fekete szinezettet hadznalom kb 8 eve. Eloszor tincses pillakat tettem fel vele, az elmult 2 evben pedig attertem a sorosra. Mindket esetben tokeletes valasztas. A soros pillat ugy szoktam feltenni ezzel a ragasztoval, hogy a szempillat meretre vagom, elegendo ragasztot teszek ra kicsit hajlitgatom, hogy megfelelo legyen az ive is a szememhez es felreteszem. Kozben az alapsminkem felteszem: alapozo, szemhejtus, szemoldok, es kispiralozom a szempillaimat, hogy a tartasa is jo legyen es ne alljon el a pilla a szempillaimtol. Mire ezekkel vegzek, addig pont jo a szilardsaga a ragasztonak a pillan es ket mp mulva mar dent is vannak. Tobb napig is fenn maradna, de en minden nap leszedem a pillat, lehuzom a ragasztot a pillarol, igy eleg sokaig ujrahasznositom is. A feher ( ami elvileg szintelenne valtozik, de nekem ugyanugy feher maradt) valtozatat is kiprobaltam mar, ket alkalommal sem valt be, ugyanugy ott all a furdoszobaban, nagyon vesz esetere hagytam meg, de szerintem borzaszto. Ardelles ragasztot is vettem mar, tobbszor ennyibe kerult es szornyu az allaga, hasznalhatatlan. A fekete viszont tokeletes, ujravevos, mint mindig.

Lencseee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 18.

Kis dragasagom🤣Mestermuveket lehet vele csinalni. Draga. Es nagyon bejon ...talan ezek a jelzoi😂Es nagyon gyanus,hogy biza ezt en ujraveszem barmennyire is huzos az ara...ar-ertek aranya osszhangban. Erdemes egy probara befektetni!

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. december 18.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. december 18.

Rettenetes,fiatalnak vétek,,,,én már azon munkálkodom h lefelé faragjam az éveim számát,és nem fölfelé,éveket pakol rá az emberre,Egyfajta akarat,és ez az elnyomás, bőszen árad,,,,az illatra nem lehet panaszkodnom,de a stílusára nagyon!!!!

Lencseee

Azt hiszem a legtaplalobb hadalabo toner,amit eddig hasznaltam. Ez mar inkabb esszenciaba hajlo surusegu. Hibatlan! Magaban nem csodaszer,de hasznos tag a retegzos rutinban😊