KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

aylobi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. június 28.

Több mind egy évig használtam, gondoltam nincs jobb termék göndör hajra, de csalodtam. 2 nap után nagyon szálkás lett a hajam és nagyon szárít az alkohol miatt amit csak nemrég vettem észre, hogy tartalmaz.Lecseréltem baleára és nem bántam meg.

SzamiFitos
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 28.

Hihetetlenül tartós és minőségi!

Brigitt
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. június 28.

Ma kaptam kézhez ezt a gyönyörűséget, és nem bírom ki, hogy ne írjak róla. Azért hagytam neki időt kibontakozni, tehát nem első felindulásból írok. Nem is tudom mit tudnék még elmondani, amit Skin ne mondott volna el. Minden egyes szavával tökéletesen egyetértek. Az eleje nekem sem tetszik, viszont utána csodás lesz, valóban folyamatosan változik, és minél több idő telik el annál finomabbá válik. Tényleg olyan mint a jó bor ami az idő múlásával válik még finomabbá, épp ezért valóban az érett nők illata. Puha, kényelmes, komfortos, a biztonságot nyújtó nők illata.

Bogaly
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 28.

Amikor felkentem az arcomra éreztem ahogy dolgozik! Finoman, de eredményesen! Lemosás után láthatóan simább és finomabb tapintású volt az bőröm. Alig várom a következő és az azt követő hetet, hogy még jobb eredményt érhessek el evvel a csodás arcmaszkkal. Nekem nagyon megtetszett. Üde, friss érzetet ad a bőrnek és az illata is kellemes, olyan friss illatú! Felkenni sem nehéz,csak nem kell többször áthúzni egy területen. Érdemes volt megvenni, mint ahogy a többi Magister terméket is!

SzamiFitos

A legszuperebb szemhéjtus amit valaha próbáltam! Matt, tartós és rendkívül precíz vonalat lehet vele húzni. Nem volt erősségem a tusvonal, de mint kiderült, csak rossz termékekkel próbálkoztam.:-)

SzamiFitos

Két árnyalat van meg nekem és imádom. :)

SzamiFitos

Vegyesek az érzéseim a termékkel kapcsolatban. Nagy reményeket fűztem hozzá és a rengeteg pozitív komment megerősített abban, hogy kell nekem a sampon és a balzsam. A hozzá fűzött erőteljes reményeimet ugyan nem váltotta be, de alapvetően egy nagyon jó sampon, fényes és gubancmentes a hajam tőle. Az egyetlen problémám az, hogy nagyon lelapul a hajam tőle.:-( A márka nem rossz, ezért valószínűleg újraveszem, csak egy másik Joico termékcsaládot fogok kipróbálni legközelebb.

sophie986
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 28.

Sárgás színű, semleges illatú, folyékony szérum. Tetszik a pipettás kiszerelése, és a használata utáni reggelre kisimult arcom (se puffadt szemek, se szarkalábak, egyenletes bőrkép, jobb tónus) :) Imádom, biztos hogy újra fogom venni, ha elfogy. Rendkívül olcsó a hasonló minőségű termékekhez képest, a márka többi kencéjét is ki fogom próbálni. <3

aylobi

Nagyon jó ez a hab, egy vélemény hatására vásároltam és nem bántam meg. Szépen rendezi a göndör hajamat és nem szárítja ki.Volt, hogy egy hétig nem tudtam hajat mosni és akkor is rendben volt! Szuper termék, a legjobb amit eddig használtam.

SzamiFitos

Évek óta használom ezt a sampont, nagyon szeretem, teljesen rendbe tette a derékig érő, száraz, festett hajamat. Egyetlen gondom vele az, hogy miután pár mosás után hozzászokik a hajam, utána már nem érzem a szuper hatását, lelapul és gubancolódik a hajam tőle. Ezért olykor pár mosás erejéig leváltom. :-)