KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

perie
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 16.

A Serical változata szerintem jobb, de azért ez sem rossz, főleg ennyi pénzért. Egyébként mióta a fordított hajmosás elvét alkalmazom, nem zsírosítja a hajam és nagyon szép táplált, könnyen szálló lesz tőle. A fordított hajmosás lényege annyi, hogy először felkened a balzsamot/pakoltást a száraz hajadra, rajta hagyod 15-20 percig, majd samponnal megmosod, megszárítod. Fényéveket javult a hajam állapota ezzel a módszerrel. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Akinek zsírosítja a haját ez a termék, szerintem érdemes kipróbálnia ezt a módszert. A Latte jobb, de nekem a jázminos vált be a legjobban.

90210
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 16.

Többször újravettem már, most már az anyukám is ezt használja. :) Nagyon megbízható, jól teljesít, még táncpróbákon és érettségi időszakban is remekelt! :)
Egyedül az zavar, hogy tartalmaz alumíniumot, de hiába próbálok más, mentes dezodorokat, mindig visszatérek ehhez.

felhasznaloinev
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 16.

Kínomban vettem meg ezt az ecsetet, mert nagyon kellett valami, a drogériás ecsetekkel meg elég sokszor megszívtam már. Azóta vettem már több márkától is blending ecsetet, de valahogy ez maradt a kedvencem. Szóval ez tényleg nagyon jó kis cucc, sikerül vele úgy, és oda satírozni, ahogy szeretném, és nagyon szép a végeredmény. Tízcsillag.

perie

Nagyon szeretem ezt a terméket, gyönyörű fényt ad a hajnak. Amikor ezt használtam, többen is megkérdezték - pl. az optikában az eladónő -, mitől ilyen csillogó a hajam :) A steampod egyébként nekem valahogy nem vált be. Hiába kentem rá rendeltetés szerűen a krémet és ezt a simítót is a hajamra, nem csinált többet a hajammal, mint egy sima balzsam. Ellenben maga a gép borzalmasan tönkre tette a hajam. Szóval gondoltam, megpróbálom legalább külön-külön elhasználni a megmaradt kencéket. A krémet hajmosás előtt és után is próbáltam, de mindkétszer ragacsossá tette a hajam. Ezzel ellentétben ez a szérum - tényleg nagyon keveset használva belőle - gyönyörűen elfedi a roncsolt hajvégeket és egészséges,fénylő, selymes hatást ad a hajnak. Biztosan újra fogom venni.

zonga
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 16.

A világos bőrömhöz a világos szín megfelelő, nem feltűnő, szépen beleolvad a környezetébe. Én elégedett vagyok vele. Alapozót nagyon ritkán használok, de ezt a BB krémet gyakrabban - ha nem fényvédős a krémem, vagy ha elég megviselt az arcom, sok a pattanásom stb. Egységesebb, szebb lesz tőle a bőröm, nem fülled be alatta, nem érzem soknak. A kisebb bőrhibákat is elfedi. Könnyű felkenni is. Én nem vártam tőle mást, amiért használom, azt teljesíti, így máskor is fogok venni, ha elfogy.

pipacs29
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 16.

Most az egyszer vettem vakon rúzst, hogy nem olvastam el a krémmániás véleményeket és óriásit csalódtam. Imádom a Mark termékeket, szeretem a Mark eddigi rúzsait, de ez nagyon rossz!
Felkentem, közelebbről megnéztem és púderes látszata volt, ami egyáltalán nem tetszetős. Aztán megnyaltam, hogy hátha az feléleszti, erre fel elkezdett ragadni, mint a csiríz. Pohárból még nem mertem inni vele, de zsebkendővel megtörlöm, azonnal jön le az egész. Viszont ha nem eszem-iszom, biztos, hogy sokáig fent marad, tartósnak tűnik ...
Megpróbáltam kevesebbet használni, de iszonyú foltos.
De nagyon jó az illata!!!

Titkon még abban bízom, hogy én nem tudom használni ...

szekelyeni
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 16.

imádom, már egy hete minden este tusoláskor használom, nyakra és dekoltázsra is. szebb az összkép, utána egy pórusösszehúzó tonik és hidratáló megy a bőrömre. nagyon meg vagyok elégedve, újra fogom venni mindenképp!! nekem ez a szemcsemennyiség bőven elég, illata is kellemes.

Pofike
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 16.

Az illata engem nem zavar, nem pattogott ki tőle a bőröm, nem irritált, csodát ne várjunk tőle de nincs vele baj :)

Mundow
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 16.

Nekem nem jött be illat és teljesítmény szempontjából sem. Gyorsan fogy, nem habzik és kissé fura az illata.

Asianlover
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 16.

Abszolút nem az én világom, ennek ellenére elismeréssel adózom Britney ezen terméke előtt is! Tesztcsíkon még másnap is rendkívül intenzív, nagyon tartós, édeskés-nőcis-virágos, szerintem 4 évszakos illat. Engem valamelyik régebbi Nina Riccire emlékeztet nagyon, amit a barátnőm használt. Szerintem ez is simán megállná a helyét a háromszor ennyire beárazott sorban. Engem nem zavar a linearitás, sőt, inkább előnyösnek tartom, ha például egy fejillat nem "ver át", vagy a parfüm nem tartogat valamilyen kellemetlen leszáradàst.