KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

KisKormos
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 17.

Viszonylag sokat képes beszívni a bőröm belőle, elég rövid idő alatt. Nekem az árával nincs bajom, embere válogatja, hogy hány alkalomra elég. De kb egy újracsomagolt terméknek gondolom, mert a HYDRA VÉGÉTAL INTENZÍV HIDRATÁLÓ ARCPAKOLÁS szinte tök ugyanez. Hatásában is, állagra is, ígéretre is és illatra is. Egyszer ki akartam próbálni, de nem annyira extra hogy újravegyem. Inkább csak a csomagolása tetszett meg nagyon.

Detty0701
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 17.

A Krémmánia által nyertem a terméket. Nekem abszolút bevált, érzékeny bőröm van, nem irritálja, kellemes finom illatú termék, én egy pirosító ecsettel vittem fel. Tartós, a nap végén is szépen látszott.

Elkofen
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 17.

Olyan bőrradírt kerestem testre, ami erősen radíroz, mint a tengerparti homok és megfizethető árú. Ezt választottam a Müllerben, bár ez egy bőrradíros tusfürdő.( A sárga színű, dinnyeillatú változata nem vonzott így ősszel.)
Remekül radíroz, mert nem csak elvétve vannak benne a szemcsék, hanem sűrűn. Heti egyszeri jó erősen radírozás után finom puha lesz a bőr. Testápolót ajánlatos utána használni. Arcra én nem használnám, mert szerintem arra kissé durva lenne.
A gyümölcsös illatok kedvelőinek való, mert fincsi grépfrút illatú. Az ára megfizethető és nekem ráadásul sokáig elég. Az erős sötét pink színétől sem kell megijedni, mert nem hagy nyomot a kádon.
A flakonja cuki a malackával és a jópofa feliratok most sem hiányoznak a csomagoláson.

Visine
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 17.

Édes-fügés illat, amolyan kellemes fajta. De nem több.

Cherryeszti
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 17.

Pont eltaláltam az árnyalatot. Erősen fedő korrektor és nagyon jó aplikátora van. Nem ül bele a ráncokba sem. Csak ajánlani tudom!

Cherryeszti

Arany árnyalatban rendeltem, kb az idők végezetéig elég lesz, annyi van benne. Jó a kiszerelés, könnyű használni és szép tartós sminket ad.

csillagocskam
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 17.

vizes hajba ajánlotta egyik barátnőm, puha és selymes tőle a hajam.. imádom

Cherryeszti

Hihetetlen olcsó és nagyon erős színű pirosító. A tartója is szuper, kompakt, elegáns. Abszolút újravevős!

Cherryeszti

Beállok én is a sorba. Szuper rúzs. Nem szárít nagyon élénk a színe, egyetlen hibája, hogy nem túl tartós sajnos.
A 090-es sötétebb árnyalat van meg, ami teljesen jól használható hétköznapokra.

Scent
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 17.

Remek áron jutottam hozzá, ideális arctisztító, nem kell utána hidratálót használnom.