KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

GNóri
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 24.

Nem ismertem korábban az Idylle-t, így kifújáskor nagyon meglepődtem, hogy egy ismerős illat fogadott, valamelyik korábban próbált parfümre kísértetiesen hasonlított. Órák múlva rájöttem, hogy a Narciso Rodriguez L'eau For Her lesz az. Talán az Idylle kicsit fásabb, kevésbé édes, nem olyan harsány virágillat, hanem nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb. A gyöngyvirág, liliom és orgona dominál, szép, szép, de nekem túl makulátlan, túl tökéletes.

Nikolaj
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 24.

Imádom! Mindig van itthon, pikk-pakk rendbe teszi az ekcémás kezemet, pihepuha bőrt varázsol és én az illatát is nagyon szeretem.

Balea Blütenzauber Hand Mousse

Orsi0401
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 24.

Bevallom, a csinos virágos csomagolás sokat számított abban, hogy megvettem, persze azóta rájöttem én is, mint az előttem hozzászólók, hogy a pumpás kiszerelés mennyivel praktikusabb a tégelyeknél. A Balea termékeket előszeretettel használom, minőség és ár tekintetében is rendkívül barátiak. Az elnevezés alapján én is kicsit más állagra számítottam, de ez legyen vele a legnagyobb probléma. Az illatát erősen rózsásnak érzem, sokat szelidül pár perc alatt, úgyhogy nem zavaró. A hidratáló hatása egy nem túl kiszáradt bőrre tökéletesen elegendő. Ezentúl figyelni fogom az aktuális pumpás kézkrémeket a márkától, szeretem, hogy mindig megújul és újabb kis megbízható, csinos csomagolású, jó árú, jó illatú termékeket próbálhatok ki.

GNóri

Évekkel ezelőtt tettem már egy próbát ezzel a parfümmel, de abszolút nem emlékeztem rá, így újra sorra került. Furcsa, de nekem az első szó, ami erről az illatról eszembe jutott, hogy 'ragacsos'. Olvadt málnás cukorka, egy kis virágossággal. Sajnos nem tudom elviselni magamon, nekem nagyon tömény, fojtogató.

Miposhka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 24.

A gyönyörű színei vonzottak. Bevallom őszintén, a neveiket nem tudom így külön-külön, de a képen látható elsőt vettem meg, noha gondolkodtam a másodikon is, a citromsárga miatt. Viszont az első palettában a kék (első sor, első szín), a zöld (második sor, harmadik szín), és a narancssárgás (második sor, első szín) fogtak meg nagyon. Valóban nagyon szépen pigmentáltak. A kék egy nagyon picit porolt, ami a szemhéjpúdereknél nekem nagy no-no, viszont azt valószínűleg kevésbé is fogom használni, mert annyira pigmentált már. Nagyon erős, így megfelelő alkalom kell nekem hozzá. De a többi nagyon szép, nagyon bejött, és büszke vagyok rá, hogy van egy ilyen különleges palettám (többnyire egyébként csak nude színekkel teli palettáim vannak). Az árával is elégedett vagyok, nem a legolcsóbb, de abszolút megéri, mert eddig amik igazán megfogtak, kétszer ennyibe kerültek, és talán még azok színeivel sem voltam 100%-osan elégedett.

Candy21
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 24.

Nagyon jó ez az arckrém az állaga nem is sűrű de nem is folyós nekem a hidratáló hatása tavaszra/nyárra elég lesz van egy pici kellemes illata hamar beszívja a bőröm nem hagy maga után ragadós érzetet.

Candy21

Fincsi édes gyümis illata van a hidratáló hatása nem túl nagy de így tavaszra/nyárra elég hamar beszívódik nem hagy maga után ragacsos érzetet.

Candy21

Nagyon szeretem tényleg nem túl pigmentált de nekem ez nem baj legalább nem tudok túlzásba esni vele a tartóságával én megvagyok elégedve.

Miposhka

Megszerettem, régóta szerettem volna ilyen tubusos ajakápolót az egyéb kiszerelésűek helyett. Egyszerűen ez a típus a kedvencem. A hidratáltság szintentartására tökéletes, nekem egyébként könnyen kiszárad a szám, így egyéb hidratáló módszereket is használnom kell, de a napi gyors hidratálásra tökéletes, ráadásul gyorsan beszívódik. Abban én sem hiszek, hogy ha nagyon kiszáradna a szám, akkor csodát tenne, de nem is ezért vettem.

Balea Blütenzauber Hand Mousse

anitakiara
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 24.

Kicsit habosabb állagra számítottam, sűrű állagú (ami nem baj). Nem hagy zsíros érzetet, kellőképpen hidratál, ami a legvonzóbb tulajdonsága az mégis a pumpás adagoló, kenésre csábítja az embert, pedig sokszor megfeledkezem róla, és akkor kapkodok mikor már nagyon száraz a kezem. Az egyetlen negatívuma az az illata, nem bírok vele megbarátkozni, de szerencsére nem sokáig érzem magamon kenés után.