KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Bogaly
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 28.

Nagyon tág pórusú a bőröm, egyenetlen a bőrkép, ami miatt alapozót használok. Eddig minden alapozóban csalódtam, mert még jobban kiemelte a bőrhibáimat. Ez a termék egységesiti a bőrképet és megpuhitja a bőröm, ez által kevésbé szembetűnőek a pórusok és gyorsan beszívódik. Most önmagában használom alapozóként, de ha erősebb fedésre lesz szükségem akkor alapozó alá fogom tenni.Az illata nagyon tetszik!Teli találat ez a remek termék!

Lillie
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 28.

Itt a hőség hőse :) szuperül felfrissíti a reggeleim és estéim. Nem lehet okom panaszra mert szuper az illat a hűsítő pezsdítő hatás meg mennyei. Örülök, hogy rátaláltam a km-es kommentekben:)

sophie986
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 28.

Kellemes, visszafogott illatú, kifújáskor engem brutálisan csíp, de az érzés pár másodperc alatt elillan. Hosszútávú hatásról még nem tudok beszámolni, de egyelőre jó, tetszik. Még update-elek.

Orsi0401
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 28.

Nos....talán mert a parfümhöz tartozó testápoló....és nem arcra való :)

amandavampiire
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 28.

Ez az első sminklemosó kendőm, viszonyítási alapom nincs.
Viszont szeretem, szerintem elég jól leszedi a sminket, bár egy ici picit száraznak érzem.

amandavampiire

A szempillaspirál neki sem megy nagyon, de mit lehet tenni.
Sok sok micellás vizet kipróbáltam már, és ez is olyan mint a többi, semmi extra nincs benne.

nyuszita
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 28.

Na ez egy olyan termék, amit addig veszek majd újra és újra, amíg gyártják. Még nem találkoztam olyan sminklemosóval, ill. -eltávolítóval, ami ennyire kíméletes és alapos is lett volna egyszerre. Ez a mennyiség simán elég 2 évig - ameddig a szavatossága tart -, napi használat mellett is. Illatmentes, krémes állag, nem zsírosít, viszont hidratál, imádom! Nem 5, hanem 100*.

edi01
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport:  -  |  2017. június 28.

Jo az illata csak hamar elillan. Kar hogy száritja a bőrt. Egy kadban ulos furdeshez nem valo. Ez inkabb egy gyors zuhanyzashoz megfelelo mert ha azik benne a borod rettentoen szarit . Illata es ara miatt kap 3 csillagot. Ez tipikus egy napra megyek de nem vittem magammal tusfurdot .. vegyunk egy olcsot gyorsan.

Panni21
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 28.

Körülbelül két hónapja vettem, tökéletesen elégedett vagyok vele. Finom illata van, nem hagy poros nyomot (mondjuk én szőke vagyok), és valóban olyan tőle a hajam, mintha frissen lenne mosva. Az egyetlen, ami kicsit talán negatív, hogy nehezen habosodik a sampon, ha aznap/másnap végül megmosom, bár ez érthető.

edi01

Azt próbáltam ami a hamar zsírosodo hajra van(tehat a zoldet)Termek leírásban nem szerepel túl sok informacio de hasznalat előtt felrázandó es a hajra fujando. Majd egy kicsit a felesleget le kell rola torolni es ennyi. Egyszeru hasznalni es tenyleg felfrissiti a masnapos hajat. Nem lessz zsirosan fenylo mert mattit rajt es egeszseges fenye lesz. Puhabb lesz es nem az a zsiros erzetu haj. Vigyazni kell mert ha nincs elegge letorolve a felesleg akkor picit fehér marad a hajtő. Amugy nagyon jó .