KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

HeyZsani
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Csodas paletta es helytakarekos!
A mattak kisse foltosak es porzanak de egy kis turelemmel teljesen rendbehozhato a dolog. A csillamok csodasan fenylenek es kremes allaguak, oket leginkabb nedves ecsettel vagy ujjal erdemes felvinni.
Jelenlegi kedvenc palettam kekszemu leven, nagyon jo kezdo paletta is lehet!

Rure90
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Semmit sem fed, nem szép a színe és nem tartós. Sajnos pénzkidobás volt. :(

HeyZsani

Kozel egy eve megvan es alig fogyott belole! A csomagolasa ripityara tort nagyjabol ket honap utan de en nem szoktam magammal vinni a sminkemet, igy otthon elfektetve semmi kara nem esett.
Csodaszepen bronzosit, pigmentalt de egy lazabb ecsettel gyonyoru napcsokolta hatast kelt. Maga a pigment aranyosan ragyog, amolyan "glow from within". Hamar tulzasba lehet vele esni es akkor kicsit narancs de semmi olyasmi amit egy kis arcpuder ne oldana meg.
Mindenkeppen ajanlom!

Miaaa29
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. június 21.

Előző a fehér flakonos volt, eeeeeez sokkal, de sokkkal jobb!
Imádja a bőröm!!! Nagy szerelem a miénk :)
Nemsokára elfogy, újat kell rendelnem.

Rure90

Jó is, meg nem is. Olcsó, szép a színe, sokáig elég, viszont 3 réteg kell, és hamar kopik.

HeyZsani

Az egesz tubust elhasznaltam a kombinalt boromre es teljesen jol bevalt! Nagyon puha es hidratalt lett tole, a smink is jobban megmaradt rajta ugy vettem eszre. Majdhogynem zseles allagu, konnyed krem, gyorsan beszivodik es nem hagy nehez, ragacsos erzest. Mindenkepp ujraveszem es ajanlom nem csak szaraz borueknek!

Rure90

Nem volt nagy szám, amolyan hétköznapi sminknek jó.. De elég hamar elfogyott, nekem eddig tovább tartottak a spiráljaim.

Vaslady
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. június 21.

Évekig megvolt ez a parfüm,30 ml kiszerelésben.
Ajándékba kaptam,örültem is neki tetszett is,az illata is és az üvege is különleges.
Egy barátnőmtől kaptam,Ő pedig a főnöknőjétől,karácsonyra,és mivel nem tetszett neki,lepasszolta nekem.
Nagyon nehéz,tömény ,fűszeres illat,csakis hideg ,téli időben.
És még akkor is csak finoman adagolva.
Csak egy fújás.
Vadmacskás,tudni kell viselni.
Különlegesseg,az biztos.
Sajnos,ezzel a bizonyos barátnővel nem túl szépen szakadt meg a kapcsolatunk,és én bosszúból a kukába hajitottam a parfümöt...félig volt.
Akkor jól esett...most évek múlva,már bánom....
Be fogok belőle szerezni egy fújóst,csak alkalmakra....
Hiszen arra is való,nem napi használatra...

Lunann
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Először utaltam, mára megszoktam es szeretem. Teljesen mas állagú, mint a sima társa es a többi. Olajos, mintha a körömágy ápolóval kenegetnem a kormom, nagyon fura. Szerintem nem sok értelme van az olajos funkciónak, mert lemosas után ha egyből ujra lakkozni szeretnek, úgyis über zsirtalanito kézmosás jön...es akkor mar potya az olaj. Nem veszem ujra.

salimar
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: >54  |  2018. június 21.

Könnyű arckrém, csökkentette az arcbőröm vörösségét, nem fénylik utána a bőröm, nem zsírosít.Több márka rozacea krémjét is kipróbáltam, a La Roche Posay krémje az első ami látható eredményt hozott.