KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

dustyrose
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 13.

Ez az első Ariana Grande parfüm ami igazán tetszik - senkit nem szeretnék megbántani, de az előzőek engem inkább tiniknek szánt cukorkás testpermetekre emlékeztettek, mint egy magabiztos felnőtt nő által viselendő illatra.

Persze ebben is van egy jó adag édesség, de van benne egy kis csavar, egy kis merészség ami szerintem elkülöníti a legtöbb manapság megjelenő celeb illattól. A levendula és pézsma kombináció ad neki egyfajta hűvös karcosságot, amit kellemesen ellensúlyoz a vaníliás - tejszínhabos fás vonal.

Szerintem elég megosztó illat lesz, és én értékelem hogy valami újszerűt dobtak piacra - habár sokaktól hallom hogy a Baccarat Rouge 540 hasonmása, szóval az egyedisége azért kérdéses. Mindenesetre nekem tetszik, nyárra szuper mindennapi illat lesz.

adra
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 13.

Gyászos ez a kendő, száraz, alig van átitatva anyaggal, és ami van az is baromi keveset szed le.. Vízálló szempillaspirállal , primeres alapozóval semmit sem tud kezdeni. Viszont amikor a gép előtt eszek és a bolognai az asztalra toccsan, na azután szépen felszedi a koszt. Legyen két csillag.

Kriszta180222
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 13.

Az illata kellemes, de az állaga furán folyós és eléggé szárítja a bőröm. Elhasználom de nem szívesen nyúlok utána.

Kriszta180222

Kellemes az illata, jól habzik, egy habfürdőnek ennyit kell tudnia.

Timi2424
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 13.

Hm. Én a cseresznyéset vettem meg, az illata alapján finomnak tűnt, sajnos csalódtam az íz terén, teljesen napraforgóolaj íze van. A hatása viszont kellemes, nem ragacsos, könnyen beszívódik és kb 10 perc után mehet rá bármilyen rúzs. Ilyenkor télen nekem irtóra ki tud száradni a szám, szóval nem rossz cucc, de valahogy kicsit csalódás, újra biztosan nem veszem.

nellory816
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 13.

egyszerűen szar. nem jó semmire, de cserébe nagyon durván látszik a hajon a fehér! por....

sieszter
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 13.

Nem tudok újat mondani róla, szuper, ajánlom.

sieszter

04 és 08 van meg, egy mályva, de inkább rose gold és egy taupe szín. Egy ezres volt per darab. Finom, visszafogott szemsminket lehet velük csinálni, ami szemhéjalapon egész nap tart. Nem porzanak abszolút. Kedvencek lesznek, már tudom.

GMV
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. december 13.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. december 13.

Olyan szinten büdös hogy az hihetetlen. Konkrétan mintha rohadna a fejem. 20 percig bírtam, utána le kellett hogy mossam, de háromszori samponos mosás után is iszonyat büdös a hajam. Fogalmam sincs mivel tudnám kiszedni.

cukicsajszi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 13.

Apricot árnyalatot vettem meg, miután már szemeztem vele egy ideje. A hidratáló hatása nagyon jó és nekem nem is kopik könnyen. Sokáig érzem a számon. A színe pedig gyönyörű! Néha annyira beleélem magam a használatába, hogy felpattintok hozzá egy nude-barackos Alverde kontúrceruzát. 😂 Van, hogy csak előveszem megszagolgatni azt a finom illatát. 😊Ja! És 399 forintért vettem. Biztos, hogy feltankolok belőle! És szemezgetek az áfonyással is...