KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Bogg
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 21.

Imádom!:)
Névnapomra kaptam a barátnőmtől. Bevallom, nem hittem a fújós balzsamok "erejében", de tényleg segít. Amikor nem balzsamozok, ezzel befújom a hajam, és puha, hidratált lesz. Az illata teljesen olyan, mint az egyik parfümömé, szóval teli találat ez a termék:)
Egyetlen gondom minden ilyen szórófejes termékkel, hogy nagyon oda kell figyelni, hogy a hajra kerüljön a nagy része a cuccnak. Márpedig sajnos előfordul, hogy érzem a permetet a lábamra zuhanni, meg a padlón fényleni, és ez pazarlásnak tartom.

Fiorentina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: >54  |  2017. augusztus 21.

A "Fekete tinta" egy klasszikus, elegáns illat, a 30+ feletti korosztályé sokkal inkább, mintsem a fiatalabb húszéveseké.
A név alapján már érthető is a külső, ami utal egy klasszikus tintatartóra, amelyben szándékoltan fekete tinta található. A feliratozást pedig nem nehéz kitalálni, kalligrafikus jegyekkel, tűhegyes tollal készítették. Eddig megfejtve.
Viszont ne keressünk összhangot az elnevezés, a didaktikusra sikeredett külső és a beltartalom között, mert az nehezen fedezhető fel. Nincs itt semmi sötétség, sejtelem, vagy hasonló. Helyette van egy viszonylag tartós, de nem tolakodó, mutatós nehéz üvegbe zárt, közepesnél szerintem jobban sikerült, klasszikus illat a mindennapokra. 2006 óta nem lett belőle nagyágyú, csak egy háttérben meghúzódó, kevesek által ismert parfüm. Online még elérhető.

Bogg

BORZALOM! Azt hinné az ember, hogy megtalálta a tökéletes, olcsó kategóriás, szép összetevőlistás arctisztítóját, és még a szemfesték eltávolítását is ígéri. A boltban nagyon örültem neki. Erre amikor kipróbáltam, azt hittem elájulok.

1. annyira folyik, hogy első használatnál tenyeremnyi adag kifolyt belőle
2. olyan büdös citromos mosogatószer szaga van, hogy komolyan elgondolkodtam, hogy véletlenül nem cserélték-e össze egy mosogatószerrel gyártás közben....
3. nincs benne szulfát, de annyira szárít, hogy magam is meglepődtem, és el nem tudtam képzelni, hogy melyik összetevő okozza ezt
4. az arcomon kipattogtam tőle
5. a szemfestéket hiába dörzsölgettem vele, csak félig hozta le, ilyet még egy arctisztítónál sem tapasztaltam.
Összességében ez egy köpedelem, bár nem is csodálkozom, a balea arcápoló termékei közül ritka az, amelyik tényleg ér is valamit.

Fiorentina

Kifinomul, tartós illat, sokáig nagy kedvencem volt. Az aldehid miatt, ami az elegáns parfümök egyik összetevője (pl. Chanel No.5.), sokan nem szeretik és szlengben "nyanyásnak" titulálják. És ehhez jön még a bolgár rózsa, amit szintén sokan elutasítanak. Innentől pedig le is szűkül a kör, akik ezt az illatot kedveljük. Az EL "szerencséjére" azért maradtunk jónéhányan.
Akkor lennénk pontosak, ha minden 2011 előtt kiadott illatnál jeleznénk, hogy még a régi, változtatásokat megelőző, vagy már az új összetevős illatot véleményezzük. Valószínű, hogy a tölgymoha, ami az új előírás szerint allergén lehet, ezt a parfümöt sem hagyta érintetlenül.
Az én véleményem a régi, eredeti összetevős parfümnek szól és vállalom, hogy az nekem a mai napig is tetszik.
A 2011 után kiadottat viszont nem ismerem, így nem is tudom, hogy az EL az összetevőket az új ajánlásra változtatta-e, vagy sem.

narcissus
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2017. augusztus 21.

Van Cleef & Arpels-fan vagyok... Többek között az Aqua Oriens a világ egyik legfincsibb illata, így vakon megrendeltem a sima Oriens-t is, maximálisan bízva a parfümházban.
Még nem tudom, mit érzek iránta. Egetverő szerelem talán nem lesz, bár ez sem biztos...
Finom, elegáns illat, csak sajnos kevéssé érzem a málnát, és a fekete ribizlit, amiket pedig imádok. Sajnos nem tart túl sokáig rajtam, és azt rögtön érezni, hogy bájos, kifinomult illat - de talán túl sokat vártam, és picit csalódott vagyok így az első percekben...
De ez még változhat, adok időt neki...

applepebble
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 21.

Régebben vettem, meg voltam vele elégedve. Először féltem a rövid sörtéitől, de szépen kiemelte a pilláimat és könnyű volt használni.

Pr. Nóra
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 21.

Ezt is nagyon szeretem és az EDP-t is, de utóbbit csak hideg időben mert akkor bontakozik ki igazán! Tavasszal beszereztem egy EDT-t, mert hiányzott az illat. Ilyenkor és a nem túl forró nyári napokon abszolút viselhető nem fullaszt. Nagyon egyedi össze nem téveszthető, imádom!!
Sajnos kifogyott, viszont, úgy emlékszem a doboza szerint újratölthető, de valaki árulja már el, hogy hogyan, mert egyszerűen nem jövök rá! Leszedtem a fújós részét nagy nehezen, konkrétan azt hittem eltörik.. de nem látom, hogy lehetne ezt újratölteni.. Lehet, hogy rosszul emlékszem és még sem volt ráírva? Valaki segítsen, addig nem akarom kidobni az üveget amíg ki nem derül tölthető-e vagy sem:)))

CeCeDrake

Úgy vagyok a Nina illatokkal, hogy tetszenek, de nem hordom őket. A limitált kiadásokat megvettem rendre, de nagyon ritkán használtam és mindig eladtam rövid időn belül. Kivételt képez ez! Ezt még újra is vettem! Boldogság illat. Kedves és bűbájos. Nem fullasztóan édes, olyan illat, amit ha magamra fújok, mintha a lelkemre fújnám. Annyira befolyásolja a kedvem, hogy szinte hihetetlen.

HuAnita
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 21.

Szinte teljesen megegyezik a Decadence-el. Viszont a One Eight K Edition kevésbé édes, leszáradása inkább íriszes. Tartóssága kiváló.

nicolebunny
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 21.

Önmagában nem érdemelné meg az 5 csillagot. Nekem rövid, fekete és átlagos sűrűségű pilláim vannak, ehhez mérten égig érő pillákról álmodozom-ízeltlábak nélkül. Most nagyon low-budgeten vagyok, ugyanis kocsira gyűjtök, emiatt az eszetlen dekorkozmetikára való költésről kellett leszoknom elsőkörben. Pont kifogyott a Clump defy szempillaspirálom, amivel nagyon meg voltam elégedve, de olvasva a pozitív értékeléseket, gondoltam, teszek egy próbát ezzel az 1.000 Ft-os spirállal. Valóban hosszabbít, viszont kicsit megmerevíti a pillákat, és nem is nagyon dúsít, így nekem kb. 6-8 hosszú pillát csinált. Kicsit csalódott voltam. De előkaptam a kifogyott clump defy keféjét, és szépen átfésültem vele a pilláimat, és kicsi túlzással: 3D pilláim lettek !!!! Szépen szétválasztott, göböktől mentes, természetes, de hosszú pillák!!!
Így megérdemli az 5 csillagot, mert nem tapad fel a szemhéjamra nap végére és nem is potyog. Viszont festésnél oda kell figyelni, mert nekem fél cm vastag "tusvonalat" csinál a szemhéjamra, ha nem figyelek eléggé.