KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Jelizz
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 20.

nekem olyan semmilyen☹️ egy kis edeskes fuszeres picit kaves illat. ha ilyen az igazi Black opium parfum akkor koszi nem. olcso mint utanzat es nem tartos 😩

Jelizz

szep szinekben kaphato nekem a Happiness in a bottles arnyalatban van meg, rozsaszines nude arnyalat. sajnos hamar kopik es nem tartos. de vennek meg tobb szint is belole.

Jelizz

sikerult a boromhoz jol paszolo arnyalatot talalnom☺️ nem draga es praktikus. szep lesz toke az arcom jol fed, erzem h tartalmaz korrektort is ami jo dolog. a problemassabb borhibakra pedig ra segitek egy szinten essence korrektorral. sajnos csak 8 oran at tart a hatasa utana kopik. de bejon.

sttpcsillag
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 20.

Nekem felkenve egyáltalán nem csípett, még azt is mondanám hogy kellemesen hűs volt. A lemosása nehéz, de kárpótolt a szép matt arcbőr amit hagyott. DE másnap úgy kivirágzott az arcom, hogy azt hittem disznóvágás után fejeltem a pecsenyés kondérba. Még egy esélyt adok neki, lévén 2 csomag, de nincsenek nagy reményeim. Majd update, ha újra erre vetemednék.
ps. nem most lesz.

Jelizz

nagyon mentolos az illata. Gel allagu nagyon husut es bizsegrget. nyarra tokeletes lesz! de nagyon draga.

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 20.

Ahogy rábukkantam itt és láttam mennyi pozitív vélemény van mellette felkerült a mülleres Glamour-napos shoppinglistámra. Egyből kettő került a kosaramba, bíztam nekem is jó lesz. De még milyen jó! AHA és BHA egyben, fehér krémszínű állaggal. Első alkalommal betartottam az utasítás szerinti 2-3 percet, de nem éreztem a hatását, nem is irritált. A következő alkalommal kitoltam 5-7 percre és érezhetően levitte az elszáradt bőrréteget és finomított a pórusaimon. Ki fogom 10 perccel is próbálni, de ha ez ilyen szuper hatású marad akkor a PC-s hámlasztóimat félreteszem. Ennyiért ajándék.

reni1010    (!)
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 20.

imádom! a kis szempilláimat hatalmassá teszi, biztosan szerzek még be belőle majd, mert nekem igazi csodatermék!! :)

Kremcica

020-as árnyalatot választottam, csodás természetes hatású a színe. Valamiért én azt hittem hogy ez rúzsszerű lesz és ha nem is teljesen, de megszárad valamennyire. Nos nem, ez egy szájfény. A színválasztásnál kicsit bajban voltam, tetszett volna a legsötétebb bordó is ha olyan színű lenne mint ami a csomagolásán van. De nem, minden szín (kipróbáltam a kézfejemen) világosabb annál amit a csomagolás mutat. Rétegezve valamelyest jobb, de akkor meg még jobban ragad. Igen szájfény és mint mint minden szájfény ragad valamelyest. Érzem is benne az ápoló olajokat. A szivacs kicsit böte és olyan tökéletes vonalat nem is tudok húzni vele mint egy rúzsecsettel, de mivel kevésbé pigmentált kevésbé zavar. Összességében nem rossz, de más árnyalatban nem fogom megvenni annyira azért nem nagy durranás. Szerencsére volt hozzá kedvezményem különben a teljes árát sokallanám.

Update2:
Egyszerűen annyira elkezdett zavarni a számon az állaga és mentol hogy ettől is elbúcsúztam a tubusos verzió után, főleg hogy a stift tekerője megadta magát. Még szerencse hogy nagyon olcsón vettem, mert szerintem nem éri meg az árát főleg hogy szerintem ez csinálta a visszatérő betokosodott pattanáshoz hasonló kiszáradt foltokat a szám felett. Mióta nem használom nem jött elő ez a probléma.

Update:
Végigpróbáltam a többi Carmexet is, ízesítettet tubusost egyaránt. Sima folyékonyabb társa eleinte jó volt de most már nagyon nem tetszik a szájfény jellege. Visszatértem ehhez, főleg hogy a nyáron a fényvédő benne jól jön és a mentol se olyan zavaró mint télen.

Nagy lelkesedéssel végre hozzám is eljutott. Maga a hatása jó lehetne... Már ha nem csípne. Engem zavar a mentol a számon. Volt hogy le kellett törölnöm, a kinti hidegben egyenesen kellemetlen volt. Amikor fent hagyom a hatása végülis nagyon jó, de nem komfortos. Szaga, íze hát hagyjuk. ;) Nem mondom hogy rossz, de találtam magamnak már jobbat olcsóbban.

senskin
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 20.

A rózsaszín széria annyira hasonló. De igazából mindnek van egy hasonlósága egymással. Jo illat, de olyan kis kevés fuvallat....