KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Ennie86
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 20.

Kerestem valami 'testesebb' kézkrémet és rá esett a választásom. Kevesebbet kell eloszlatni a bőrön, mert amúgy nekem nehezebben szívódik fel. Az illata nagyon jó és jól is hidratál. :)

6vilag
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2017. október 20.

Orvosi ajánlására vettem. Pár hajszálerecske van az arcomon, erre ajánlotta dr.Nő. Nem tudom mit tesz velük, én reggel felkenem, mint egy hidratálót, sőt most ez a hidratálóm. Nem zsírosodik a bőrömön, illatmentes. Nem tudom milyen extra tulajdonságokkal bír, hidratálónak jó.

Ennie86

Hihetetlenül aranyos a csomagolása. :) Nem is figyeltem, hogy hab állaga van. Az elején nehezen barátkoztam meg vele. Egyébként nagyon kellemes illata van, hamar beszívódik, szóval eléggé megkedveltem. :)

senskin
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 20.

Rohangálos, napi parfüm. Sportos, töményebb az elődeinél. Kellemes. :)

JuhaszLaura
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. október 20.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. október 20.

Sajnos számomra hatalmas csalódás volt. Nagyon fáj amikor lehúzom, és utána az egész arcbőröm kipirosodik és éget. Szerintem csak a nagyon problémás bőrűek használják!

Nihan
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 20.

Nagyon fincsi az illata. Krémes, jól habzik, csak sajnos az én bőrömön nem tartós az illata... Pedig annyira tudnám szeretni...

Nihan

Nagyon szeretem az illatát, tartóssá teszi a sminkemet, könnyen beszívódik. Az egyetlen bajom vele, hogy iszonyúan folyós az állaga. Emiatt nem fogom újra venni. A Maxfactoros primerhez térek inkább vissza.

senskin

Nem szeretnék több zöldalmát pontozni, mert annak jó vége nem lesz. Nem tetszik.

Szixooo
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 20.

Nem tartos, de nem is szarit. Szepen fed es kellemes a szine - 720 notthing hill nude. Az illata szerintem kicsit 'nenis' :D'

senskin

Sajnos egy nagy nem. Melléfogás ez az illat. :)