KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Ticsinky
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 17.

Imádom kézkrém! :)
Én nagyon szeretem az állagát, gyorsan felszívódik, remekül hidratál és puha lesz tőle a kezem. Az illata pedig isteni!
A gyorsan felszívódik, viszont csak akkor igaz, ha keveset nyom ki belőle az ember, ugyanis eléggé zsíros a krém és nagyobb mennyiségnél bizony jóval több ideig kell masszírozni a kézbe. Szóval egy használatnál elég egy kis borsónyit kinyomni belőle. Ami nem is baj, mert így igazán gazdaságos, sokáig kitart.
Nekem megéri az árát és biztosan kifogom próbálni más illatban is! :)

Scent
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 17.

Szerintem, ha hiszünk valamiben, az használ. Nálam univerzális ez a tinktúra. Amire ő nem alkalmas, azon segít az Algopyrin 😎

Soly77
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 17.

Eljött az idő hogy bizony nekem kell egy vagy több MAC rúzs a primer- el együtt. Elképesztően nagy színválaszték nem is tudom meddig toporogtam ott hogy melyiket válaszam vagy egyáltalán melyiket próbáljam ki. A Velvet Teddy és a Syrup jött velem haza... nagyon finom a használata gyönyörű a színe, tartós könnyed... biztosan fogok még venni hiszen kizárt hogy az ember ne találjon magának ekkora színválasztékban olyat amit keres. Viszont azt gondolom rendesen túl van árazva sajnos... ennyit nem ér attól függetlenül hogy én is és sok sorstársam megvette és meg is fogja venni :)

Scent

A Medifleur kedvezőbb áru alternatívája, szerintem.
Én is használom a 12órás műszak után lábra, enyhülést hoz. Illatát szeretem, gél állaga gyorsan beszívodik, nem szinezi el a textiliát.

Visine
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 17.

Tömjén, füst, füst, tömjén, tömjénfüst.

Ticsinky

Teljesen egyetértek az előttem szólóval. :) Én is munka közben használom, gyorsan felszívódik és nagyon kellemes az illata.
A hidratálása pedig pont elég arra, hogy ne idegesítsen a száraz kezem a munkába. Csomagolása ízléses, tetszik. :)

Scent

Sűrű kézmosások, meg a hideg idő miatt kellett egy krém, ami ápol, gyors beszívódású. Véletlenül botlottam bele (átvettem), esti kézkrém lett. Illat, állag remek.

bebuska94
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 17.

2018. május.
Sokat használtam már, mielőtt írtam volna róla véleményt. A Glamour-napokon szereztem be és azóta használom már közel 1 hónapja. Első használat után olyan érzés volt, mintha tényleg mindent letisztított volna a fejemről. Igazából jobban tisztított, mint a Head&Shoulders. Nem szüntette meg a korpáimat, de nem is ígéri, illetve nem zsírosodik jobban a hajam tőle. Nem mondanám, hogy átlagos sampon, mivel úgy olvastam a szilikon mentessége és az, hogy maga a termék átlátszó az sokkal jobb a hajnak, mint más samponok. Egyelőre 3*

UPDATE: Egyre mérgesebb vagyok erre a samponra... Folyamatosan korpás leszek (néha-néha használgatom, csak fogyna már el!) ráadásul olyan a hajam másnap reggel az esti hajmosást követően mintha meg se mostam volna. Illetve alig lehet kifésülni a hajat utána. Borzasztó ez a termék.. Előbb utóbb megkapja az 1 csillagot is szerintem :(

GNóri
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 17.

Imádom a karácsonyt. Ahogy elmúlik a nyár, nekem már fejben karácsony van. Én vagyok az idegesítő facebookos ismerős, aki ahogy bejön az ősz, téli-karácsonyi posztokat tesz ki. Aki otthon egész évben karácsonyi dalokat dúdolgat, és aki már októberben felvásárolja a karácsonyi dekorációkat, és kész van az adventi koszorúval.
Az összetevők és a neve miatt így majdnem megrendeltem ezt a parfümöt ismeretlenül. Jó hogy nem tettem, nagy csalódástól mentettem meg magam.
Rajtam ez a parfüm mézes-virágos-barackos. A háttérben halványan érzem a fűszereket, de tényleg csak nagyon minimálisan. Nekem ennek az illatvilágnak semmi köze a karácsonyhoz. Én karácsonykor szeretem a giccset, számomra akkor semmi sem túl sok, szeretem, ha minden illatos. Mézeskalács, fűszeres sütik, forralt bor, teák, tojáslikőr, édes gyertyák...Valami hasonló meleg, puha, édeskés, fűszeres parfümöt vártam, amitől egyből elfog a boldog, földfeletti lebegés lelkileg.

bebuska94

Én nem tudom mi történt. A flakonból illatozva teljesen odáig voltam érte. Itthon pedig a fürdésnél..úristen én ezt biztos jól szagoltam? :D Teljesen más az illata. Úgy sajnálom.:/