KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

SophieHarmon
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 21.

Finom illatú krém, kellemes állaga van, könnyen beszívódik. A bőrömet megfelelően hidratálja, de a nagy próba majd télen lesz :)

sieszter
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 21.

Négy Un Jardin illatot teszteltem nyáron, az ötödik (...aprés la mousson) nem volt beszerezhető sajnos. Nekem mindegyik tetszik, viszont egy sem volt tartós rajtam. Szerintem ez a mediterrán kert a négy közül a legérdekesebb, én erjedt narancsot érzek benne :) A nílusi és Monsieur Li rajtam majdnem egyformák: citromos jázmin, csak a nílusi még citromosabb. A Sur le toit egy kicsit szappanos illat, de az is nagyon hasonlít a többire. Mind nagyon finom és különleges, hordanám is bármelyiket.
Jó volt őket kipróbálni így egymás után. Négy pontot adok, mert nem voltak tartósak.

imcsi

Én szerettem, amikor használtam. A bőröm kombinált, pár kisebb pattanás mindig előjön rajta, de nem túl sok, azokat sikerült neki csökkenteni. Használata után a bőröm tisztább, simább lett. Állagra is jobban szeretem, mint más márkák hasonló termékeit, mert elég sűrű, csak egy kicsit kell belőle használni és nagyon sokáig elég. (Most egy másik márkának a habzó tisztítója van meg, az sokkal folyósabb, kevésbé habzik és hamarabb fogy ugyanannyi pénzért.)

Poorcica
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 21.

Szinte a teljes flakon ott porosodik a polcon. Megvettem, kellett a korhazi csomagba valami. Borzalmasan eros "illata" van. Egy melegebb nap utan pedig egyenesen fortelmes illatot araszt a testrol. Lemoshatatlan, szaritja a bort, de nem gyengen. Hasznalhatatlan reszemrol. Ujabb csalodas a Garnier-ben.

drucsek
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 21.

Jól hidratál, viszon a szemem alatti karikákkal nem tud mit kezdeni. Az illata nekem kifejezetten tetszik. Az állaga talán kicsit vizesebb, de lényegében avval sincs problémám. Többet vártam ettől a krémtôl. Nem rossz, de valahogy mégsem az igazi.

ramonanagy0669
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 21.

Hihetetlen, hogy már az első használatkor megfogott. Egy éve állt kb a polcin mire rászántam magam, hogy elhasználom, na meg persze a legvilágosabb árnyalatba vettem meg, így elég nehéz volt bármikor is neki esni, mert sose volt az alapozó és a bőröm közt egy kis halványka egyezés sem. Most viszont se túl barna (igen tudom nyár van, barnának kellene lennem, de sajnos nem olyanok a körülmények, hogy ez beteljesüljön), se túl fehér ( már mihez képest? a falhoz? ja annál azért jobb színem van :D) így most jelen pillanatban megegyezik az összkép.
Elég jól rákattantam, mert mindenki csak dicséri az üde, kisimult, és ragyogó arcbőrömet.
Nagyon könnyű felvinni, és eloszlatni. Én személy szerint beauty blender-rel (smink szivacs) viszem fel, aztán még egy puha púder ecsettel (természetesen nincs rajta sem púder, sem semmilyen festék) végig megyek rajta, így tökéletes az összhatás.Egy kis spirál, meg szemöldök igazítás, ezután mondhatni kész is vagyok. Igazán természetes az összhatás, mintha smink se lenne rajtam. :D
És természetes ragyog az arcom ettől a csodától! Eddig 5 csillag! :3

drucsek

Egy beauty boxban volt benne, így szerencsére nem fáj annyira, hogy kidobott pénz volt. A fogaim nem lettek fehérebbek tőle és borzasztóan rossz érzés volt. Mintha lepedékes lett volna a fogam. Biztosan nem fogom megvenni még egyszer.

drucsek

A kislányomnak vettem egy sampont, gondoltam egy ilyen márka csak jó lehet. Hatalmas csalódás lett. A puha babahajat ragacsossá tette és alig lehetett kifésülni. Borzasztó.

Nikcsi17
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. augusztus 21.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. augusztus 21.

Téli napokon a kezemen ekcémás kiütés szokott előjönni. Évek óta nem tudnak rájönni mi okozza...
Próbáltam többféle kézkrémet, de az illatanyag méginkább kikezdi a kezemet, erősebb a kiütés.
Ez a krém nem bántja a kezem, kellemesen hidratál. Sok használat után a kiütést is enyhíti. Nincs erős illata, inkább tipikus "krém illatnak" mondanám. Már-már függő is vagyok, naponta többször is bekenem.
Többször újravettem. Az ára is nagyon jó. Továbbra is venni fogom, abszolút kedvenc. :)

Nikcsi17
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. augusztus 21.

3 árnyalatban rendeltem meg (Marvelous Mocha, Pure Pink, Peach Flatters) és mind imádom. Az elsőt inkább ősszel-télen használom. A többi évszaktól független, a Pure Pink halványabb, egy természetes halvány sminknél is nagyon csinos, szolid. A PeachF erősebb, inkább csak hangulattól függő. Most újabb 2 árnyalatot rendeltem (Berry Blast, Red Supreme). Előbbit mintán már próbáltam, bejött, viszont csak bulikba, alkalmakkor tudom elképzelni. Hétköznapi viseletre nekem túl erős.
Utóbbi próba szín! :)
Hideg napokon mindig hidratálom az ajkaim előtte, egyébként nem szükséges. Nagyon tartós, csak az evés-ivástól kopik. :) Ára is kedvező. Bátran tudom ajánlani. Biztos kipróbálok új színeket is! :)