KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Emeske98
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 21.

Nyáron a munkahelyen 12 órába talpalok,egy rettentően rossz anyagú nadrágban,ami mindig kidörzsöli a combomat,ezzel a krémmel fájdalommentesen vészeltem át a napot

Zizi99
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. június 21.

Használati utasítása: “várj, míg körömlakkod megszárad. Vékony rétegben fújd a spray-t a körömlakkra, majd várj 30 másodpercet.” Ja basszus, így én is adok el csodalötyit, hogy száraz lakkra fújatom a szárítót...pfff....
Még az a szerencse, hogy a lábamon próbáltam ki...moshattam alaposan a padlót utána, mert csupa olaj lett minden. Nem tudom, hogy segíti e a száradást, de ha segíti is, inkább várok. Az egyetlen pozitívuma, hogy a bőrömről így nagyon könnyen lejött a rossz helyre került lakk, de ennyi erővel salátaolajat is fújhattam volna rá.

Spvirgi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Hatalmas késztetést éreztem hogy meg vegyem miután rengeteg jót hallottam róla, bár őszintén Dunát lehetne rekeszteni annyi szemöldök termékem van, mindig keresem az igazit... Ezért meg is vettem (ezt is).( A Catrice brow heroja, hasonló csak jóval krémesebb ezáltal nekezebb kezelni,) de ez teljesen jó a színe is ráadásul a hozzá való ecset is nagyon jól használható. Minden terméket fixàlok így tartós, önmagában nem tudom. De majd kipróbálom úgy is..

strauszkinga
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Sokszor újravettem, szeretem az illatát, izzadásgátlásban és a kellemetlen szagok megelőzésében tökéletes, mi kellhet még?

strauszkinga

Én tökre szerettem ezt a maszkot! Filléres kiadás, túl nagy változást nem vettem észre a bőrömön a használata után, maximum azt, hogy hidratáltabb lett, de szerintem ettől függetlenül néha jól esik az ember lányának egy kis kényeztetés.

javi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 21.

Update: most nézem, nem a legszebbek az összetevői.😕 már kb. egy éve használom, a fele fogyott el. Most nyáron a T-zónában azért napközben egyszer újra fel kell tenni. Nekem is a 81-es van meg, nagyon világos a bőröm, de jól illik. Azon viszont, amikor a korrektor beleül a szemem alatt lévő apró ráncokba, nem tud segíteni. ------------------
Az illatát imádom, de szerintem nem tud eleget az árához képest. Ha elfogy nem hiszem hogy újra veszem.

Spvirgi

Nagyon megtetszett ez illata. Imádom, már a sokadikat veszem belőle, teljesen tökéletes!!!
A legnagyobb melegben is!!! 💟

Spvirgi

Jó púder, szépen mutat a bőrön jól mattít. Sokáig elég lesz 😊A 81 Truly fair van nekem teljesen jól passzol a bőröm színéhez.

javi

Szemöldökömre használtam kb két évvel ezelőtt, kicsit megkeményítette a szálakat és az elején amikor sokat vett fel a kefe, akkor látszott hogy van valami a szemöldökömön. A szempillákra téve tényleg szinte semmit sem csinál. Már nem használom, csak szemöldökpúdert, rájöttem hogy nekem az magában is tartós.

Szeretem, szuper. És a szemhéj alap benne.... . nagyon jó 👍 👌
A 100 as cosy nude van nekem is. Féláron jutottam hozzá, de teljes áron is meg venném!!