KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Mundow
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 16.

Kellemes, diszkrét illata van és jól habzik. Utána semmi sem érződik.

Pofike
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 16.

Ajakápolók közül eddig ez a kedvencem. Jól hidratál, enyhe hűsítő érzetet hagy. Többször újravettem már, nagyon szeretem!

szekelyeni
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 16.

már a közepén tartok és van javulás! omega3 kapszulával és multivitaminnal szedem együtt és jelentősen szebb az összkép, a hátamon kevesebb a nagy, mély mitesszer, tapintásra puhább a bőröm. fogok venni még egy-két dobozzal, az biztos!! az omega3at kifejezetten ajánlották mellé a bioboltban, mert fokozza a hatást :)

MONI17

Sokkal jobb az átlagos ajakápolóktól, de hatalmas csodát nem művelt hosszú távon, ezért csak 4*

Pofike

Kuponnal vettem meg féláron, vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. A kis sörtéi sűrűn megszúrják a szemeim, ha nem figyelek rá annyira. Amit nem tudok neki megbocsájtani az az hogy pereg....Közel 4000 ft os szempillaspirál ne peregjen már....Szép fekete amúgy, szétválasztja a pillákat de ez a pergés....nagyon gáz...

vargarenata123
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 16.

Isteni az illata, egész napon át tart.

szabokrisztina7
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. december 16.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. december 16.

nagyon visszafogott, púderes, kicsit kókuszos. hatósugara szinte nincs.
hamar pézsma lesz belőle, ami elég sokáig megmarad. nagyon finom, de a teljesítménye gyenge

felhasznaloinev
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 16.

Gyömbéreset szerettem volna igazából, az eladó mondta, hogy hoz egyet, én meg figyelmetlen voltam, és kifizettem ezt. Szóval felcserélődtek a dolgok. Igazából semmi extra, egész gyorsan beszívódik, enyhíti a szárazságot, az állaga nem túl vizes és nem is túl zsíros, éppen megfelelő. Az illatától nem vagyok elájulva, de amit egy normális kézkrémnek tudnia kell, ez tudja. Azoknak azonban nem ajánlanám jó szívvel, akiknek ekcémásodik a keze télen, én úgy tapasztalom, hogy azzal nem tud elbánni.

EosLover
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2017. december 16.

Imádom! Eddig a Catrice camouflage korrektor volt a kedvencem, de ez még azt is leveri, pedig ez eddig nem sikerült egy korrektornak sem. Szépen fed, és a pattanások jóval hamarabb eltűnnek tőle.

Pofike

Bloggerek nagy hipeolására vettem meg, csalódás volt. Szerintem túlárazott, kuponnal megvenném esetleg ha még nem próbáltam volna. Vannak sokkal jobb alternatívák alacsonyabb árkategóriás korrektorokból is. A kis szivacsos fej higiéniailag szerintem nem jó, én le is vettem róla az első használat után. Nem fogom újravenni.