KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

redrick
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 24.

Táskafelszerelés-alap. Tökéletesen egyengeti a körömvágó rögös útját - nincs is szükségem többre, eszem ágában sincs polírozóként használni. A körmeim gyengék az erősebb reszelőkhöz, ezért ideális, bár nem tartós darab, pár használat után már látom a papírt hullámosodni, azonban a véletlenül fellelt képregényes design és a tartós, korrekt ár a termék mellett érvelnek.

Miposhka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 24.

Bizonytalan voltam ezzel a BB krémmel kapcsolatban, mert sok a rossz vélemény róla. Nekem viszont valahogy bevált. Picit tényleg naptej állagú, ahogy felkenem, de amint kész vagyok, mintha adna egy ilyen frisseségérzetet a bőrömnek és nem csupán az illata miatt, hanem látszatra is, mintha felderítené az arcbőrömet. Hidratálásra és erre a jóérzésre használom főleg, nem fedésre, ugyanakkor púderrel együtt nekem teljes mértékig hozza azt, amit egy alapozó is. És ehhez még csak nem is kell túlzottan vastagon kenni. Őszintén nem vártam ezt a hatást ettől a krémtől, simán használtam már utcára is úgy, hogy csak ezt kentem az arcomra, semmi egyéb smink, és már ennyivel is picit előrébb éreztem magam. Az illatát is nagyon szeretem. Elég nagy kiszerelésű, így nem tudom, újraveszem-e, mert kísérletező típus vagyok, de biztosan elhasználom. (Annyival update-elném a véleményemet, hogy előtte semmiképp nem érdemes hidratálót, vagy egyéb krémet használni, mert azokkal együtt még bizonyos idő elteltével sem lehet rendesen eldolgozni).

csikosmatyas
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 24.

Elsőre azt hittem, hogy egy rosszul sikerült Signorina másolat.
Aztán másodszorra már meggyőzött róla.

Up. Lengyelpiacos szappan.

Miposhka

Nagyon megszerettem. Először kicsit aggódtam, mikor megláttam az erőteljesebben sárgás színét, de a szemhéjon eloszlatva tökéletesen fedi a szemhéjam amúgy vöröses árnyalatát. Nagyon tetszik az állaga is, amikor már eloszlatom, kevésbé krémes, nem ragad. Én egy kevés púdert szoktam még fölé tenni alapnak, és utána használom a szemhéjfestékemet, így majdnem tökéletes állapotban kibír a sminkem nagyjából 10 órát (sem a púder, sem a szemhéjfesték nem yves rocher egyébként). Természetesen a végén már picit csíkozódik, de ez tényleg alig jellemző, alig látszik, szóval én nagyon nagyon elégedett vagyok vele, újra fogom venni, ha elfogy.

Timitami
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. május 24.

Remek illat, és a jól bevált Yves Rocher tusfürdő minőség. Ha csak a flakonba szagolunk, a sárgabarckot érezni jobban, de zuhanyzás közben megjelenik a rozmaring illat is, ami élénkebbé teszi a barackot. Kellemes vele a zuhanyzás, alaposan tisztít és az illat miatt frissít is. Nekem nem szárítja a bőröm, de az ehhez az illathoz kiadott testápoló zselével bekenem magam zuhanyzás után - márcsak az illat miatt is. Mivel limitált kiadás, elképzelhető, hogy betárazok belőle :-) 2017. márc 14.

Update: újravettem. Egy: mert a testpermetéből még bőven van, és azt csak ehhez a tusfürdőhöz szeretem használni. Kettő: mert tényleg élénkít. Néha olyan álmos és fáradt vagyok este 8-kor, hogy egy pillanat alatt el tudnék aludni, de ilyenkor erőt veszek magamon és ezzel lezuhanyzom, és máris felélénkülök. Azt hiszem, e tapasztalat miatt inkább csak este fogom használni, mert tényleg élénkít. Nem tudom, hogy csinálja, de igen hatásos. Aztán bekenem magam a testápolójával és fújok ide-oda magamra a testpermetből és még sokáig ébren vagyok :-). Arról nem is beszélve, hogy finoman illatozom.

KeroChan
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 24.

Könnyedén maszatolódik, nem túl tartós. A kis ecsettel szép vonalat lehet húzni, de ha az ember útközben, vagy valami nyilvános helyen akarja kifesteni magát kész rémálom külön elővenni az ecsetet meg a tégelyt. Sajnos a felső szemhéjamra kenve baromira irritál, még most is piros a szemem, viszket és könnyezik. Az alsó pilla vonalba viszont bevált, szeretem, hogy füstös vonalat tudok húzni vele és olyan kis mennyiségben még nem irritáló.

erika830104
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 24.

Egy csodaszer a tág pórusú,olajos bőr számára!
Esetleg,ha van akinek nem vált be,vagy nincs rá szüksége akkor én boldogan várom 🙂😊

0808
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 24.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 24.

Sokszor eszembe jut mi lenne az a 3 illat amit ha száműznének e világból vagy fellőnének a holdra biztosan magammal vinnék, nos a Terracotta biztosan jönne velem!
Meleg perzselő nyár, egy csodás üvegbe zárva! Istenien megkomponált szomjoltó nedű , mindezt úgy hogy köze nincs a megszokott friss citrusos nyári hűsítőkhöz. Számomra a nyár legkifejezőbb megfogalmazása ettől szebben már csak prózában írható le, szinte hihetetlen , hogy lehet így megalkotni a "nyár érzést".

Imádom Marokkót! Életem legfinomabb kávéját egy Marrakesh-i szálloda teraszán kortyolgattam el Vele, beszélgettünk.. hallgattam őt ,olyan erős, olyan magabiztos, néztem meleg barna szemeit, még mindig milyen szerelmes mi több szerencsés vagyok, hogy azzal a pasival élhetek és lehetek itt most aki a leginkább "megbolondította az én kémiámat".
Akárhányszor beleszippantok az illatba, lepörög rólunk a film; milyen volt a száraz izzó forró szél ami az arcunkat simogatta, az óceán, vagy a Medina kavargó forgataga, a Szahara süppedő homokdűnéi között egy ölelés egy ígéret egy csók.. nem folytatom mert ez már csak a mi valóságos kis tündérmesénk ♥
Psszt ne mondjátok el senkinek mert vétkezem ám, "megbocsájthatatlan bűnt" követek el ellene mert ezt a kincset a tél közepén előveszem és a nappaliba fújok kettőt, majd egy pohár bor mellett felidézzük a marokkói éjszakákat.
Nyár nincs és nem is lesz nélküle!!!!

TarKitti
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. május 24.

Egy pár flakonnal elhasználtam már belőle,nagyon szeretem viszont,ha nagyon dörzsölöm a szememet,akkor elkezdi csípni. :)

Tvylvis
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 24.

A Tiger Lily szín van meg, egy rendeléshez volt ajándék. Magamtól ezt a színt soha sem venném meg, 80-as, 90-es évekre hajazó, metálfényű narancsos-bronzszín. Egyrészt túl retro, másrészt rettentően nem áll jól. Maga a ceruza egyébként igen krémes, waxos, könnyedén siklik az ajkakon, akár önmagában is kellemes viselet. Egészen jól pigmentált, viszont a metálfény miatt néha igen darabosan, egyenetlenül fed. A viaszossága miatt gyorsan fogy (egyszer fedtem be vele a teljes szám, és a végén már csak a fával karistoltam), viszont egyáltalán nem szárít. Natúr vonalon nem rossz, főleg ha a szín is tetszik. Hármast kap, mert szép összetevők ide vagy oda, én minden szájkontúrt az imádott MAC Cherry ceruzámhoz hasonlítok.