KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

GMV
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. december 13.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. december 13.

Olyan szinten büdös hogy az hihetetlen. Konkrétan mintha rohadna a fejem. 20 percig bírtam, utána le kellett hogy mossam, de háromszori samponos mosás után is iszonyat büdös a hajam. Fogalmam sincs mivel tudnám kiszedni.

cukicsajszi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 13.

Apricot árnyalatot vettem meg, miután már szemeztem vele egy ideje. A hidratáló hatása nagyon jó és nekem nem is kopik könnyen. Sokáig érzem a számon. A színe pedig gyönyörű! Néha annyira beleélem magam a használatába, hogy felpattintok hozzá egy nude-barackos Alverde kontúrceruzát. 😂 Van, hogy csak előveszem megszagolgatni azt a finom illatát. 😊Ja! És 399 forintért vettem. Biztos, hogy feltankolok belőle! És szemezgetek az áfonyással is...

Andy88
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 13.

A DM kedvencek dobozban jutottam hozzá ehhez a tusfürdőhöz, és nagyon örültem neki, hogy tesztelhetem. Nagyon kellemes, krémes állagú tusfürdő, melyet az adagolópumpával praktikusan lehet használni. Nem szárítja, sőt! Ápolja a bőröm. Nagyon jól habzik, olyan, mintha ápoló krémmel is kenném közben a bőröm. Illata is kellemes, bár a rózsa nem a kedvencem, de ilyen formában nagyon tetszik. Bár lehetne intenzívebb és tartósabb a bőrömön. :) Azt hiszem, ki fog tartani egy darabig. Szerencsére van a flakonban bőven. :)

exhocmomento
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 13.

Ujujuj, hatalmas no-go. Nagyon, de nagyon kiakasztott:

- Bitang módon szárít: viszkető fejbőr, és mint ahogy előttem már mondták, szénakazal haj. Ez az én amúgy is extraszáraz hajamnak nagggyon nem tesz jót. Még ricinusolajjal keverve is szárít, ami azért nem kis teljesítmény. Magában meg...

- Egyáltalán nem ragyogó és táplált a sörényem. Fakó, fénytelen és csak azért nem dehidratált teljesen, mert a többi hajkencém (balzsam, pakolás, olaj, krém) mentik a helyzetet, ahogy telik tőlük.

- Nem tisztít rendesen: már a második napos fejbőrömnek olyan az illata (értsd: szaga), mintha 4. napos lenne. És egészen különleges attrakció, hogy korpásodik (száraz korpa) és mellette zsírosodik is. (Az extraszáraz hajam zsírosodik tőle. Igen.)

- Vagy nem tudom kimosni rendesen, mert megül a fejbőrömön, vagy irritálja, vagy én nem tudom mi van, de már közvetlenül hajmosás után (!) ha megvakarom a fejem, akkor a körmöm alatt... khm... fehér cucclik maradnak. (Mindenki érti szerintem mire gondolok.)

- Még le is lapul a tőle a hajam. Basszuska, ilyen problémám még sose volt. Sose. Más igen, de ilyen nem.

- Normál esetben a hullámos (2B) hajam második napra kicsit még göndörebb lesz, mint a hajmosás utáni első napon. Na most nem. Most szerencsétlen loknik kirúgják magukat és szenvednek. Velem együtt.

- Ja, és még elég gyorsan is fogy a híg állaga miatt. Ennek én a fentiek tükrében őszintén örülök, de akinek esetleg beválik, annak ez negatívum.

Az illata tényleg finom, jóféle barackpálinkára emlékeztet. Nekem a habzásával sincs gondom - de itt ki is merült a pro lista. Ami nagyon dicséretes ebben az egész Nature Box kultuszban, az a marketing. :D Azt azért lássuk be, nagyon ügyin csinálják. Teljesen rápörgetnek, alig vártam én is, hogy kipróbáljam. Aztán kiderült, hogy jobban jártam volna, ha nem teszem.

Értékelem én azt is, hogy mindenmentes és vegán, de tényleg. Ennek ellenére sajnos katasztrófa a kapcsolatunk, és alig várom, hogy elfogyjon.

szcelia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 13.

Igazi csodaszer! Pár éve egy meggondolatlan ötlettől vezérelve kiszőkíttettem az egyébként is szőke hajamat egy extra világos árnyalatra. Alapból is nagyon vékony szálú hajam van, ami igencsak hajlamos a töredezésre. A szőkítés pedig teljesen odavágott neki. Hullott, töredezett, olyan volt mint a seprű, muszáj volt elkezdenem valamivel regenerálni. Akkor találtam rá erre. Fél év használat alatt szépen rendbehozta a szalmaszáraz hajamat. Én mindig vizes hajra vittem fel, mivel száraz hajon nagyon soknak és zsírosnak éreztem. Azóta is, ha néha száraznak érzem a hajam ehhez nyúlok. Csak ajánlani tudom!

devababa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 13.

Amikor megszagoltam nagyon szuros, erosen fuszeres illata volt, de kis idore ra ez enyhult es lagy, picit edeskes, alig fuszeres, elegans illatra valtott, ami ugye a si-t jellemzi. Akit nem zavarja az elo-illata, annak ez tenyleg egy gazdasagos megoldas, hiszen toredekebe kerul az eredetinek. Sokaig lehet erezni az illatat, nagyon tartos, legalabbis rajtam. Nappalra nem viselem de estere igen, es telre is igen. Hat "szi", 4 csillag, a fura elo-illat miatt.

lucckozak
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 13.

Nagyon szerettem volna megszeretni, de nem sikerült. Az illata nagyon jó, de max egy óra és nem érezni. A hajam zsírosodó, azt ajánlották a boltban, hogy ez jó lesz rá, és a barátom is évek óta ezt használja. Eleinte nem is volt rossz, bár érezhetően szárította a hajvégemet, nehezebb volt a fésülködés. Augusztusban vettem, most jutottam el oda hogy képtelen vagyok vele hajat mosni, mert ugyanúgy zsíros tincsek maradnak benne, és szörnyen korpás is lett. Most megpróbálom egy gyógyszertári samponnal rendbetenni, és többet biztos nem próbálkozok ezzel.

devababa

Nagyon kellemes, viragos, optimista vidam illat. Boromon jol erezheto. Nem emelyitoen edes. Nekem nagyon bejon. Arban pedig rohejesen olcso. Most vettem a "ket-betus" drogeriaban 1000Ft allatt volt az ara akciosan. Szerintem telen is nagyon szeretheto. illata nem olyan tartos mint egy igazi parfume, de ez nem jelent semmit a tobbi jo tulajdonsaga mellett. nekem otos :)

noeminonesz
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 13.

Az én hajam tipikusan száraz, ráadásul még göndör is, amit persze vasalok minden hajmosásnál. Szerencsére heti kétszer elég hajat mosnom, de még így is gyakran nagyon károsodottnak tűnik. Ezt a sampont használom most már szerintem több, mint fél éve és kifejezetten jót tesz a hajamnak. Csak ajánlani tudom :) Az illata is kellemes.

agen
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 13.

Úgy érzem méltatlanul keveset beszélnek róla, pedig ez az alapozó egy álom..Eddig azt hittem a DW az én kis csodám, de ehhez képest az egy nehéz maszk. Csodás bőrt varázsol, lehelet könnyű, mégis szép a fedése, ecsettel vittem fel, könnyű eloszlatni, nem maszkos egyáltalán, tényleg szépen egységesíti a bőrt. Laura Mercier púderrel fixáltam és ez a kombó még egy ebéd utáni alvást is kibír, nem fénylik át, remélem kitart ez a szerelem. Nem is használtam pirosítót sem, csak a Chanel Les Beige Healthy Glow Luminous Colour Medium lighttal simitottam át, nagyon sztárosnak éreztem magam :D már a teszteren érezni fogjátok a csodás állagát, próbáljátok ki!