KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

gida80
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 28.

Imádom!Könnyen felvihető,jó kis keféje van.Elég egyszer is felvinni,tökéletesen fed,nem pereg,egész nap kitart.Lemosni is egyszerű.Biztos újraveszem!

Bogaly
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 28.

Nagyon tág pórusú a bőröm. Eddig nem voltam elégedett az eredménnyel amikor lemostam az arcom. Kellett ez a kis csodagép! Praktikus, könnyű a használata. Mindkét kefét használom, a keményebbet hetente egyszer, a puhábbat naponta. Használat előtt a fejet víz alá tartom, de csak annyira, hogy a kefe rész kapjon vizet. Azután helyezem a gépre.Ár-érték arányban nagyon elégedett vagyok vele, Az én bőrömnek megváltás!

babszem81
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 28.

Többet is próbáltam. Az olcsón árazottak mind katasztrofálisak, szétmarták a bőrömet. Ez a kendő felüdülés. Használata kellemes érzetet ad. Nem irritál. Nekem bevált.

LondonBee
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 28.

Kedvelem a The Ordinary termékeit; jelenleg hármat használok közülük rendszeresen, ez az egyik. Természetes hidratálót kerestem, ami kiváltja a nappali/éjszakai krémeket, mert nem igazán szeretem az érzetet, amit maguk után hagynak.
Ez az olaj tökéletes alternatíva, nagyon erős, rendkívűl jól hidratál, és puha-selymes bőrt eredményez. Pár csepp elég belőle az egész arcra/nyakra, így a 30ml sokáig kitart. Kicsit lassan szívódik be, de például esti használatnál ez nem zavaró. A kombinált bőrömön is jól működik, egyensúlyba hozza a különböző területeket, és hagyja lélegezni azt. Örülök, hogy rátaláltam; ez lett az elsőszámú hidratálóm. ^^

v.alexandra27
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 28.

Szerintem ez egy jó szárazsampon, főleg ha az árát is nézem. Felszívja a zsírosságot, egy napot nyerek vele hajmosásnál. Az illata annyira nem tetszik, de ha nem fújok sokat, nem zavar.

Alverya
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 28.

Az ezüst színű egyáltalán nem fogta be a majdnem fehérre kiszőkített hajamat. Még egy icipici fényt sem adott neki, nagyon csalódott voltam.

zsike85
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 28.

A kedvencem! Kellemes az illata, nagyon finom puha a habja. Régóta kerestem azt a tusfürdőt, ami nem szárítja a bőröm és nem viszketek tőle, Bevált :-)

beder810
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 28.

Nos kérem Alien párti fel a fejjel s a kezekkel meg jó sok pénzzel!!Meg kell mondanom előre is,hogy nem vagyok Mugler párti(a férjem viszont majd megveszik érte) s bizony én is épp oly kíváncsi voltam s izgatott mint ő amikor láttam,hogy új illat van készülőbe.Kedves férjem lepett meg vele,s meg kell,hogy mondjam első illatolásra nemhogy nem tetszett útáltam,de mondom,adok neki még egy esélyt s meglatjuk mi lesz mert nem bírtam nem szagolgatni az üveget.Annyira faszcináló annyira vadmacskás,szinte már egy vad parducnak éreztem magam a sűrű mély dzungelben.
Első fújás valami eszményi friss rebarbara levél meg szár,szinte már savanykás illat,de annyira frissítő s annyira akarod s kívánod ,hogy nem tudsz neki ellent mondani.Néhány percel később előbukkan a vanília s a narancsvirág s itt már nagyon hajaz az Alienre de sokkal frissebb,lágyabb,vaníliásabb de nem cukorkaszirup.Én szerintem van benne Alien gén is nem is tagadhatja le,mert ha én érzem akkor más fogja s inkább nevezhették volna Aliens Aura-nak.De megvan a sajat egyénisége,ami tetszik,nem lesz annyira nehéz vagy émelyítő mint az Alien vagy pacsulibomba mint az Angel.
Amikor már elkezzd lecsillapodni sokkal viselhetőbb.Ebben a pontban már beugrik egy lágyabb Armani Code Pour Femme feeling is vagyis a narancsvirág és vanília keveredése együtt.Az biztos,hogy egy igazi metamorfózison megy át az illat s állandóan változik s a többi Mugler illathoz képest hordhatóbb s nem annyira harsány(annyira).A leszáradás már egy vaníliágyon pihenő fás alap narancsvirággal.Biztos,hogy ajánlom kipróbálásra,aki Mugler parti nem fog csalódni.A kitartása az rendben van de nem szabad túl sokat fújni mert z életveszély.Inkább kora tavaszra s őszre-télre mondanám.De a vég véleményem az,hogy friss savanykás nyitány után lágyabb narancsvirágos vanílias Alien keverve egy picur Code Pour Femmel s a leszáradás egy igazán krémes lágy fás alapú vanília,virágos picit még érezhető savanysággal.
Kíváncsi vagyok mások vélemyére is az biztos,de az biztos hogy a Muglerék NEM fognak beállni a cukorka trendbe !!

Odri
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 28.

Ennyi pénzért ez a termék ajándék. nem vagyok egy nagy kontúrozós, de párszor kipróbáltam, és működött tök jól. A barna szépen eloszlatható a bőrön, a két világos színt a szemem alá szoktam kenni. Hogy a banán szín mire való, na arra még nem jöttem rá. De különben működik, jók a színek, praktikus.

x
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 28.

Szerintem jó Angel Man copy ez a Cuba, kis extra pacsulival hozzáadva meg végképp ütős. Ugyanaz a karakteres, világotfelforgató érzés, mint az eredetije.