KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Frézia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 22.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 22.

Sokáig eszembe se jutott megszagolni ezt az illatot, egyszer papírra fújtam, de annyira nem tetszett, erősen kölnis kezdésű erőteljes virág illat volt. Ma viszont bőrre fújtam valamilyen belső indíttatásból, mesésen bontakozott ki rajtam, mire hazaértem már erősen gondolkodtam, hogy visszarohanok egy 100 ml-esért, ezt holnapra halasztottam egyéb teendőim miatt, de nagyon-nagyon sajnálom, hogy nem lehetett még ma az enyém.
Minden parfüm erősen bőrfüggő szerintem, ő rajtam nagyon finom diszkrét virág illat, fahéjas vaniliás púderes leszáradással. Nem a mai trend az biztos, de olyan megnyugtató finom édes lüktetése van, amilyet még nem éreztem, úgyhogy kit érdekel a mai trend ?

magyaryvettt
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 22.

Nagyon szuper!! nem szárít, nem csípi a bőröm és a szemkörnyékem, nagyon jól lemossa a sminket és kellően nedves, puha a kendő. Ha lehetne akkor 6 csillagot adnék!

Bettu
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 22.

El vagyok keseredve..
Már csak vízálló szempillaspirált használok, mert az én pilláimról a sima spirálok hamar lefolynak..
Krémmánián keresgéltem, és tetszettek a vélemények a Glam& Doll-ról. Félve vettem meg egy újabb Catrice szempillaspirált, mert sajnos egyszer már befürödtem vele.. Habár az nem vízálló spirál volt, de olyan panda szemeket csinált, hogy kb. 3. használat után a kukában landolt.
Pozitívum, hogy épp elegendő mennyiségű festéket vesz fel, már az első használat után sem lettem mindenhol olyan, mint általában az új spiráloknál.. A keféje is tetszik, az előzőmnek olyan vastag volt a feje, de ezzel nagyon könnyű dolgozni.
Plusz pont nálam, hogy alapból kicsik a pilláim, sokszor az új, drágább spiráloknál semmi változást nem veszek észre, azon kívül, hogy szinezik őket, ez viszont szépen hosszabbít, nagyítja a szemem.
De!! Sajnos ezzel is úgy jártam, mint a másik Catrice spirálommal.. Ez nem vízálló.. habár valóban nehéz lemosni, a nap végére az alsó pilláimról egy az egyben eltűnik/lefolyik... :( csak ez miatt szavazom le, egyébként olyan jó kis spirál lenne.. Kár érte..

e

Ár érték arányban szuper de még a schwarzkopf professional bc család ( amit amugy használok) nem nagyon sokkal van felette. Természetesen nem egy professzionalis termék, de a drogérias felhozatallal összehasonlitva megállja a helyét nagyon is

ganett    (!)
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 22.

Gazdag, selymes, krémes állagú tusfürdô, amely pihe-puha bôrt varázsol. Az illata pedig mennyei. Új kedvenc! ☺

Candy21
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 22.

Nem rossz jó krémes nem szárítja annyira a bőröm mint az eddigi tüsfürdőim az illata nem rossz de annyira nem os tetszik.

szeliger
Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. május 22.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. május 22.

Sea Whip és Coralium színben. Mindkét szín a tengerek korallvilágát idézi, az üvegben gyönyörű színek. A lakkok állagukat tekintve meglehetősen sűrűek, ha nem tudnám, hogy az idei nyár kiadásai, azt gondolnám, hogy állottak, régebbiek. Az ecset a Chanel keskenyebb ecsete, általában könnyen lehet vele dolgozni, de ez a formula nem szereti, a sűrűbb lakkot sajnos csíkozza. Száradás közben a csíkozódás valamelyest kiegyenlítődik, de nem lesz tökéletesen egyenletes a felület. Gyorsan szárad, ennek ellenére a második réteg felkenésekor az első elmozdul, így a szín nem fed mindenhol egyformán. A Coralium esetében valamivel jobb a helyzet, két réteg vállalható, de macerás, a Sea Whip inkább háromréteges. A színek tejesek , a körmökön nem elég fényesek. A Coralium itt is jobban teljesít, az valamivel fényesebb, a Sea Whip erősen kíván valamilyen fedőlakkot. Mindkét szín nagyon tartós, nem pattogzik, csak hát a végeredmény nem az igazi. Kezdetben azt hittem, hogy a Coralium mutat majd jobban, de nem, meglepő módon inkább a Sea Whip tetszik a körmökön.
Összességében a színek egyediek és nagyon szépek, igazi nyári színek, de a formula erősen kifogásolható, a Chanelnek sokkal jobb minőségű lakkjai is vannak.

monikovacs
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 22.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 22.

Nem tudom, ugyanaz volt-e a tej állagú termék összetevője, mint annak, amit most vettem, és ma ki is próbáltam:
vigyázat, VONZZA a szúnyogokat!!!!
A spray használata után csak úgy ragadtak rám a szúnyogok, alig győztem lecsapni őket.

Most khaki és narancsszínű a flakonja, és nem borzasztó a szaga, víz-szerű anyag jön ki belőle, nem tej, mint amiről Bamy írt két éve.

De sajnos teljesen ellentétes a hatása, mint amit ígér.
Remélem, a kullancsokat nem vonzza, mert az tényleg rémes lenne.

A termék gyártó általi felülvizsgálatát indítványozom és azt, hogy a minőségi ellenőrük illetve az, aki engedélyezte, menjen ki a természetbe, pl. tópartra kora este, és ott gondolják át, mire adtak engedélyt!

Candy21

Jó kis korrektor szépen elfedi a szem allatti karikákat nem ül bele a ráncokba egész nap tartós de nekem a legvilágosabb szín is túl sárgás olyan furán mutat rajtam.

Candy21

Nem olyan sprőd és száraz a hajvégem tőle szval szépen teszi a dolgát de azért nem ájultam el tőle elég kicsi a kiszerelése gyorsan fogy nálam. Az illata tényleg nagyon finom.