KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Eszterk6
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Hirtelen felindulásból vettem meg. Hát nem is tudom, nem igazán szerettem meg. Tetszik hogy argánolajos, fújós, de az illata valami szörnyű. Nekem nagyon nem jön be ez az émelyítő puderes illat. Amikor felfújom a hajamra olyan mintha nem is lenne semmi sem rajta. Semmit nem látok. Alig várom hogy elhasználjam mert biztos hogy újra nem fogom venni.

Spvirgi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Rögtön megvettem amikor megláttam a tv-ben. Alapvetően szeretem a maybelline termékeket, mert jók 😘 De amikor megláttam ennek a keféjét, kicsit megijedtem rengeteg termék volt a kefén ez nem volt gond, de kicsit sem volt tartós, egy két óra múlva a szemem alá kenődőtt... El is tettem jó jo jó jó messzire, ne is lássam többet, de egy hete a kezem ügyébe keveredett és hát nem vagyok harag tartó így adtam még egy esélyt neki és most nem is rossz, már nem kenődik... Jót tett neki az idő!! Remélem ilyen is marad. Bár újra nem veszem.

Eszterk6

Már régóta akartam egy ilyen minden mentes dezodort, bár azért összetevők alapján nem annyira tetszik. Az izzadást nem szűnteti meg de ezt nem is vártam tőle, de a kellemetlen szagokkal elbánik. Nekem nagyon tetszik az illata, hogy ilyen gyógynövényes. Nagyon jó ez a pumpás kiszerelés, jobban is tetszik mint a golyós vagy a krémezős. Szerintem sokáig elég lesz és sikerült akcióban is hozzájutni így ár érték arányban nekem megéri az 5 csillagot.

Lina14
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 21.

mivel nekem elég világos és zsíros bőröm van ezért annyira nem tudtam megszeretni
a fedése inkább gyenge és közepes között van, ami mindennapokra nem rossz
az állaga igencsak folyós, és olajos, így nem igazán szerettem meg, kb 8 óra eltelte után teljesen eltűnt az orromról és az államról, ami a fura, hogy a hajvonalamnál is felszívódott
ahol fennmaradt ott medig becsomósodott és teljesen átolajosodott
a fényvédő miatt kipattogtam tőle én is
a legvilágosabb pedig elég látványosan sötét
azonban jól építhető és könnyed viselet, de inkább normál/száraz bőrre jó, mindenképp sötétebb bőrszínre

Eszterk6

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg mert már régóta vadászok egy jó minőségű arckrémre. Az illata tényleg "boros" :D Nekem tetszik. Állagra nem az a vizes hanem kicsit krémesebb, "keményebb". Jól hidratál. Még nem rég óta használom de eddig meg vagyok vele elégedve, majd ha elhasználtam újra írok róla de szerintem ez újra vevős lesz.

lecsapaketchup
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 21.

Nagyon finom illata van! Ha nincs 100 fokos meleg, akkor egész nap védelmet ad a rossz szagok ellen. :) Annak különösen örülök, hogy Al-mentes. :) Sportoláshoz viszont igazából teljesen mindegy mit használok, az izzadás elkerülhetetlen. Szóval, szerintem jó kis termék, mellesleg az ára is kedvező.

Eszterk6

A héten szereztem be akció keretében. Már nézegettem egy ideje, de most azt mondtam hogy ez kell nekem. Szerencsére jól döntöttem. A színek szépek, tartósak, intenzívek, nem porzanak. Még ebben a nagy hőségben is végig dolgozom vele a napot, jó azért tegyük hozzá hogy dél után 4kor már nem tökéletesek a vonalak de ezen ebben a nagy hőségben nem is várom el. Könnyű eldolgozni, az applikátor jó minőségű, jól használható, bár én ecsetet is használok hozzá. Én megadom neki az 5 csillagot mert ár érték arányban szerintem nagyon jó.

Spvirgi

Ajándékba kaptam, ezt az alapozót a 020 as árnyalatot. Félve próbáltam ki, mert helyenként elég száraz a arcbőrőm és szörnyen állnak a matt alapozók... Sajnos.
De ezt nem mondanám mattnak, a felvitel után csak természetes fényt ad az arcomnak egész jó. Tényleg csak egységesíti az arcbőrt, könnyű viselet, nem tömíti el a pórusaimat.

Eszterk6

Talán a glamour napok keretében vettem meg hirtelen felindulásból hogy van kuponom rá. Nem vártam tőle sokat de kellemesen csalódtam. Látványra is nagyon szép, az illata kicsit fura de jó értelemben, nekem nem zavaró. Géles állagú, szemcsés, magvas" készítmény. Felkenni könnyű, annyira nem csöpög. A bőr puha lesz használat után, hát nekem nagyon nagyok a pórusaim és nem láttam olyan nagy különbséget, de nem is vártam hogy el fogja tűntetni őket. Meg voltam vele elégedve, de még mást is ki fogok próbálni mielőtt újra veszem.

blackprincesss
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. június 21.

Imádom! Tényleg gél lakk hatása van a körmön. Az ára is kedvező és nagyon tartós. Nálam fedőlakk nélkül kibír egy hetet hajmosással együtt