KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Bianca01
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 21.

Végsõ kétségbe esésemben vettem a terméket, miután az avonos hajvégápoló nem jött be, elzsírosította a hajam tetejét az alja pedig tincsekben állt szárazon.
Ebben kellemeset csalódtam, az illata is nagyon kellemes, és nem túlzottan olajos, mégis kellõen puhítja a hajat.
Mosás és a (hiábavaló) balzsamozás után általában nagyon száraz a hajam.
Törölközés után befújom hajmosás utáni balzsammal (gliss kur), kifésülöm, majd félszárazon rakok egy maréknyit a végére ebbõl a kellemes illatú pakolásból és hagyom magszáradni.
Össze sem lehet hasonlítani a végeredményt, az eddig "ápolatlannak" tūnõ seprū hajammal. Tõlem megy az öt csillag.

Formidable
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. augusztus 21.

Mivel várni kell kicsit, míg beszívódik, addig pedig fehéren ül az az ajkakon, esténként szoktam felvinni. Kellemesen hűsítő, bizsergető hatása van, erős mentolos íze és illata, ami nekem kifejezetten tetszik. Remekül hidratál, a cserepes, kiszáradt ajkakat nekem egy éjszaka alatt rendbe tudja hozni, de mióta használom, alig fordul elő, hogy ilyen problémám van, pedig egyébként gyakori gondom szokott lenni. Nekem sokáig kitartott az első adag, most alig várom, hogy újravehessem, mert sajnos igencsak kevés van már benne. :/

aranyiviki
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: < 18  |  2017. augusztus 20.

Te jó isten! Nem is tudom hanyadik beauty blender utánzatom már ez,de magasan a legjobb az eddigiek közül. Az alacsony ára miatt nem fűztem hozzá túl sok reményt,de mikor benedvesítettem, már éreztem, hogy eeeeez, nagyon jó! hihetetlenül puha,szépen megdagad és nagyon,de nagyon szépen el lehet vele dolgozni az alapozót,korrektort. imádom, komolyan

Cathi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. augusztus 20.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. augusztus 20.

Én valami miatt nem vagyok kibèkülve a Balea tusfürdöivel. Sem az állaguk, sem pedig az illatuk nem fogott meg.
Ebben a változatban reméltem, hogy jó kis kókusz illata lesz, de persze sajnos nem... szinte semmi kokuszt nem éreztem benne, alig vártam, hogy elfogyjon, mert nagyon irritált már az illata. Azért adok 2 csillagot, mert nagyon olcsó

Anne74
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 20.

Imádom a Bvlgari illatokat, s ez tényleg a Bvlgari "elragadó tavaszi illata".
Nekem nyáron 40 fokban is kellemesen működik... virágok-gyümölcsök összhangja.

Kellemes kifinomult illat, sokan rákérdeznek.

Cathi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. augusztus 20.

A Fa tusfürdöit szeretem , mert tetszik a krémes állag, ezzel ellentétben a balea tusfürdöit ki nem állhatom, azoknak sem a gèles állaguk, sem pedig az illatuk nem tetszik.
Ez a kakaóvajas tusfürdö illatban nagyon ott van !

Anne74

Egy arab parfümolaj, csodaszép üvegben. :)
Tartós s nagyon összetett, kellemes csodás illat...

Nem jön szemben az utcán az biztos. :)

Anne74

Nagyon kellemes arab parfüm.

S az üvege csodás :)

Anne74

Nagyon kellemes és finom illatú parfümolaj...
Rajtam rendkívül tartós :)

csill87
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 20.

Ez is olyan mint a Bioderma micellás vize. Mindig akkor jövök rá, hogy mennyire tökéletes, amikor mást kell használni. Mindig újraveszem, remélem még sokáig kapható lesz!