KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

googles
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 28.

Ez egy filleres kis csoda. Lehet, hogy nem lerobbanthatatlanul tartos, de hany niche parfum nem az! Epp igy kepzelem el a konnyu, friss, viragos illatot. Nekem az tetszik ebben az illatban, hogy nem harsogo vagott fuvet es nem edes gyumolcsoket idez, hanem pont hogy viragosan-kicsit zolden, a bors miatt pikansan friss.

mona82
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 28.

Tavaly nyári strandrajárós illatom volt,szerelem első fújásra,pedig vakon vettem de nem bántam meg!Sokan megjegyezték hogy finom illatom van,szerintem nagyon különleges,könnyű de nem lityi-lötyi citrusos virágcsokros .Nekem a só egyértelműen dominál benne,de idővel melegebbé válik a bőrömön és nagyon tartós.Alberto Morillas megint nagyot alkotott :)

Lencseee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 28.

Oh...ez is egy olyan kis semmilyen . Ha szep jelzot muszaj neki adni,max. a "komfortillat"-tal tudom illetni...Szamomra minden armani egy kaptafara megy,rizikot nem nagyon vallalnak azzal,hovy valami feltunot krealjanak...kb. annyit tud,.int barmely Arden parfum,sak ketszer annyiba kerulnek...Semleges a szamomra.

Bog
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 28.

Berry amore árnyalat van meg. Én is a Luminoso-t szerettem volna, de hiánytermék. (Akinek van eladó, szóljon!) Nagyon pigmentált, vigyázni kell, nehogy túl sokat vigyek fel! A hozzá kapott ecsetke használhatatlan, az kuka. És valóban nagyon porzik.
De gyönyörű a színe, én szemhéjpúdernek is használom.

Szanszi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 28.

Nekem a legvilágosabb árnyalat van meg (001 talán??) és nagyon szeretem! Nagyon könnyen eldolgozható, nem lesz foltos.Tényleg ad egy egészséges barna színt az arcbőrnek, könnyű és nekem egész nap tart. Egy kis korrektor elkél hozzá ha nem makulátlan a bőrünk. Nyárra szerintem szuper kis termék! :)

niki33
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 28.

Most kezdtem el használni, de abszolút kedvenc:) Minden jó benne: az, hogy minden mentes, és nagyon könnyen beszívja a bőröm.
Szerintem majdnem egész évre jó lesz, télre lesz egy kicsit kevés, de amúgy szuper kis krém.
Update: Azt hiszem, hogy a szemèlyèben megtaláltam a tökéletes arckrèmet, ami minden-mentes. Tèlre sem lesz kevès, pont jó:))

aylobi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. június 28.

Szépen hidratál, simítja a szemkörüli ráncokat, szarkalábat, szemhéjat kell ennél több?! Ebayen vásároltam kb. 3000 Ft -ért 30 tasakot ami 30ml-it jelent free shipingel.Szuper termék!

Kila
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 28.

Azt szeretném kérdezni,hogy honnan lehet rendelni? Mondanátok oldalt?

lauran
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 28.

Egy olyan termék, mint az összes más drogériás társa: hatása pillanatnyi. Ne várjunk tehát hosszan tartó változást. A tégely és az illat luxust sugall, a maszk állaga is, de a hatás csak nagyon rövid ideig érezhető.

zoknismacska
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. június 28.

Táskában elfér, én nem arcra, hanem mivel sokat kerékpározok, csak kézfejre használom, pigmentfoltok ellen. E célra tökéletes, meg vagyok elégedve vele. Tudom, témában nem releváns - esetleg törlésre kerül-, csak tippet adnék azoknak, akiknél arcon nem vált be.