KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

dandy93
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 13.

Vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban, tetszett, de hosszútávon sajnos nem lettünk barátok. Rögtön hajmosás után tiszta, könnyed és ezáltal dús (igaz, kicsit szálldosó) hajkoronát csinált a kevés és vékonyszálú hajamból, de mintha "túltisztította" volna a fejbőröm, ami ettől már másnap a szokásosnál is őrültebb zsírosodásba kezdett... Ez mellett kicsit szárította is mind a hajvégeim, mind a fejbőröm, a szárazság pedig a flakon vége felé járva már apró pattanásszerű sebekben nyilvánult meg, így nem használtam tovább. Kár érte...

Nuvola    (!)
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. december 13.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. december 13.

( Tesztelésre kaptam: pár alkalom után.)

Praktikus a pumpás kiszerelés. Maga a szérum lágy, fehér emulzió, ami azonnal felszívódik minden nyom nélkül. Szemmel látható a bőrlágyító hatása, de persze elkel fölé egy további réteg krém, pláne télen. Az egyetlen, ami zavar, az az illata. Nem csupán sok, hanem avítt is ez a burjánzó virágözön. Valahogy a "Fabulon a bőre őre" korszakot idézi bennem, meg azt, hogy a serdülő Hajós András a Bíró Icás falinaptárra, sőt idővel már magára az "augusztus" szóra gerjed be.

Egy hét után:
Egész kellemes meglepetés, mert eddig a Ziaja-t legfeljebb tusfürdő/testápoló kategóriában bírtam értelmezni.
Ne várjunk tőle csodát, de jutányos áron kapunk egy hialuronsavas hidratálót, amit nem sajnálunk majd nagyobb felületekre (nyak, dekoltázs) sem kenegetni. Ami ellene szól, az a sok a sárga pötty az összetevőlistán.

vlvtnrbbt
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 13.

Maga a formula jó, meg a kialakítás is, tartós, vízálló, szép a színe, jó vele dolgozni. Viszont nekem nagyon hiányos a szemöldököm (értsd: oda kell rajzolnom a háromnegyedét minden áldott nap) így 2 hétig elég kb., de addig is csak azért, mert 2 másik termékkel együtt használom.......... Pont ma reggel fogyott el a második, és szerintem nem veszem újra, inkább ceruzát hegyezgetek. :)

sztich
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 13.

Az egyik legjobb, amit próbáltam, és próbáltam jó párat. Kb. 1 éve vettem, és még mindig van. Jó, nem volt olcsó, ez igaz.

mlexa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 13.

Gyönyörű pillákat csinál pillanatok alatt. Rengetegszer vettem már meg, de azóta találtam egy még jobbat, mert ez rettentő hamar beszárad sajnos. Az árát mondjuk tökéletesen megéri, az való igaz :)

mlexa

Sokat vásároltam belőle, és tényleg kellően tisztított is. Viszont most már én is tudom, hogy az alkoholos dolgok nem a legjobbak az én zsíros bőrömnek. Szóval már körültekintőbben választok, ezt már nem venném meg többször. Használat közben is érezni, hogy nagyon alkoholos, nagyon erős :(

fairynorah
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 13.

Illat-állag-hatás szempontjából engem teljesen a Baleas kistubusos hajpakolásra emlékeztet, egy icipicit talán az jobb is. Nem rossz, de extra száraz hajra nem elég, újra nem fogom venni, de ár-érték arányban egyébként jó, szóval akinek nincs szüksége nagyon nagy dolgokra, csak egy kis plusz ápolást akar adni a hajának annak tudom ajánlani :)

mlexa

Borzalom! Egyszer megvettem sajnos, de hamar kuka lett, mert abszolút nem vált be. :(

mlexa

Tökéletesek! Megérik az árukat, mert gyönyörűek a színek és tartósak is. Nekem még nem okoztak csalódást sosem! Ajánlom! :)

mlexa

Nagyon nem vált be! Próbálkoztam vele, de nekem szaggatta a hajam, így hamar a kukában végezte! :/