KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Erika80
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 16.

Még magam sem tudom hányadán állok ezzel az illattal. Érdekes, mert néhány parfümnél olyan vegyes érzelmek kavarognak bennem, hogy nem tudom egyértelműen rámondani, tetszik avagy sem. Pár milit vettem, próbálgatom. Első kifújásnál szimatolgattam a kezem és picit lehangolódtam. Valami másra számítottam. Talán nem ennyire púderes, édeskés illatra. Valami üdébbre. Aztán ahogy szagolgatom, változik a véleményem mondván, hogy igazán kellemes ez az illat, a nevéhez hűen, stílusosan visszafogott, púderes, enyhén rózsás, amolyan igazi finom, elegáns női bőr illata. De valahogy mégsem fog meg annyira, hogy azt mondjam kell nekem. Ellenben azt sem tudom mondani, hogy nem tetszik. :D Furcsa dolgok ezek. De egy tény: mindig változik az ember ízlése és ami ma kevésbé tetszik, holnap talán már a legkedvesebbé válik és fordítva. Talán egyszer a hozzá való viszonyom is változik. :)

felhasznaloinev
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 16.

Akkor használom ezt a parfümöt, ha reménykedem benne, hogy jó napom lesz. Nem vagyok nagy Mac vásárló, mert a burgundy times 9 palettájuk nekem nagyon nem jött be, sokszor túlárazottnak tartom a termékeiket, de erről a parfümről rosszat nem lehet mondani. Vidám illat, sőt, jó hangulatom lesz, ha megérzem magamon egy pillanatra, szóval mindent összevetve, rettentően elégedett vagyok ezzel a vásárral.

Pofike
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 16.

Az illata miatt imádom nagyon, nagyon repedezett kezekre kevés, többször kell újra kenni. Egyszerre nem érdemes sokat felvinni belőle mert utána nehezen szívódik be. Többször vettem már újra ettől függetlenül.

Pofike

Az illata elmegy, izzadásgátló hatása elenyésző.

felhasznaloinev

Nagyon tudnám imádni ezt a parfümöt, főleg, ha parfümözés után két órával lehetne érezni az illatát, de sajnos úgy elillan, mintha ott sem lett volna. :( Emiatt biztosan nem fogom újravenni, mert szerintem ez így pénzkidobás. Sajnálom, mert isteni illata van.

Brygo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 16.

Semmit nem ér.. Mintha vizet fújnék a hajamra.. Se nedves, se száraz hajon nincs semmi hatása a családban senkinek. Elajándékoztam, hátha másnak jó lesz.

Aquariusgirl
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. december 16.

Jajj, nekem ........... Én már többször nekivesekedtem Tom Ford illatainak, mert eddig nem hittem, hogy létezik olyan, h mások imádják én meg hányok tőlük. De továbbra sem lettünk "barik". Konkrétan azt érzem, hogy az orrnyálkahártyám elhal ezektől a - számomra - szagoktól. Mindekitől bocs, de ez is szörnyű......nekem. Még a Portofinonál is rosszabb.

Aquariusgirl

Racka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 16.

Évekig távol tartott a hype, meg a banális név, azonban idén ősszel elszántam magam egy kis édes/gourmand túrára és előítélet nélkül berendeltem egy csomó kifejezetten édes parfüm mintáját. Legnagyobb meglepetésemre a Candy lett a kedvenc (a Candy Kiss-sel tavaszra). Szerencsére rajtam semmi cukros, szirupos absztrakt gejl édesség nem jött ki, sokkal inkább egy krémes, édeskés, púderes komfortillat, a Prada ikonikus íriszével a háttérben. Nincs benne semmi banális, semmi közönséges, viszont sikkes, elegáns, ugyanakkor játékos, könnyed illatélmény bőven. A reklámja viszont szerintem borzalom, örülök, hogy az ismeretség után néztem meg, máskülönben eszembe sem jutott volna, hogy esélyt adjak neki.
Egy szomorúságom, hogy szinte teljesen bőrközeli illat, egyébként egész jó, 5-6 óra tartóssággal (ruhán még tovább tart).

Schauma Sea Buckthorn Vital Vitalizáló Nem Kiöblítendő Hajápoló Spray Homoktövis Kivonattal

Brygo

Anyukám haján és a sajátomon is katasztrófa.. Mintha még gubancosabbá is tenné, ha sokat, ha keveset fújok.. Ennél még sajnos az is jobb, ha nem teszek rá semmit.. :(