KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

coffeeandme
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 17.

Tetszik a tégelye, a sűrű vajas állaga, az illata is nagyon finom és egyedi, egy picit valóban vaníliás krémtúróra emlékeztető. Könnyen beszívódik és puha lesz a bőr utána.

Avenly
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 17.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 17.

Főként arckrémként használom reggel-este, de a retinolos kenőcsöm után pakolásként. Imádom. Eddig a TO hidratálója volt a kedvencem, de az önmagában nem mindig segített az arcom száraz részein,sokszor nem volt szép az arcom az EL DW alapozómmal. Amióta ezt a krémet használom, nincsen ilyen gondom, szép a bőröm az alapozómmal, soha nem száraz.
Nem annyira kedvelem benne, hogy illatos. Bár minimálisan csak és nem okoz gondot, úgyhogy elnézem neki. Akciósan 3000 Ft alatt ki lehet fogni, 75 ml. Szerintem ennyiért egy ilyen szuper krém ajándék.

madonna43
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 17.

Szorgalmasan elhasználtam ezt a szérumot, de az ár/ígéretek/összetevők alapján ütősebb és látványosabb eredményt vártam. Pozitív, hogy gyorsan felszívódott és hamar lehetett rá sminkelni, de egyéb látványos "ránceltüntető" hatást én nem tapasztaltam. Emiatt nem is veszem újra, inkább más márkákkal kísérletezek.

bebuska94
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 17.

Jó, puha sörtéi vannak. Ennyiért pedig pláne megéri megvenni, mint a márkásabb fogkefék puha társait. Én már újravásároltam.

Ticsinky
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 17.

Úgy látom nem csak én jártam úgy, hogy flakonból illatozva tetszett, első használat után pedig azt mondtam, hogy köszi de nem.
Használat közbe az illata teljesen más volt... valami olcsó wc illatosítóhoz tudnám hasonlítani. Amúgy az állagával és a habzásával nekem nem volt bajom.
Nálam is kézmosóként végezte.

bebuska94

Célnak megfelel viszont nekem túl vastag a fogközeimhez..:( nem fogom újra venni ezt a fajtát.

Avenly
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 17.

Kedvenc retinolos krémem. Próbáltam Paula retinolos szérumját és a TO szkvalános cuccát, de ez 1000-szer jobb. Ilyen szép még nem volt a bőröm semmitől, nem hiszem hogy ennél jobb retinolos kozmetikumot találnék. Durva bőrhibáim nincsenek, de hajlamos vagyok a pattanásokra, tág pórusú a bőröm és öregedésre hajlamos. A krém vazelin állagú, savas szagú. Nem valami komfortos felvinni az arcra. Arctisztítás után fél órával kenem fel, ez fontos, hogy az irritációt elkerüljük. Hagyom hatni egy ideig, majd rákenem a Bioderma Hydrabio maszkját vastagon. Reggelre egyenletes arcbőrrel ébredek, a pórusaim sokkal szebbek, azóta a pattanások is elkerülnek és a homlokráncaim is mintha kevésbé feltűnően lennének. Persze idő kell ennek is. Eleinte hetente 1x használtam, most már 2-3 naponta.
Imádom.

Ticsinky

A csomagolás és a rózsaszín csillámtenger nekem kifejezetten tetszik. Mókás egy darab. :)
Nem szárítja a bőröm, remekül habzik és nekem az illata is bejön. Egyedül azt sajnálom, hogy fürdés után nem marad a bőrön egy kis minimális csillám...
Úgy lenne igazán csak buli. :)

clevergirl
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 17.

Nagyon elégedett vagyok vele. Dús szempillákat csinál és hosszítja is. 13 ml, ami jó sokáig elég lesz nekem. Külön öröm,hogy leárazás keretében 650 Ft-ért sikerült a M.-ben hozzájutnom.😊

silence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 17.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 17.

Lánykorom (fiatal felnőttkorom) egyik kedvenc illata volt, nagyon szerettem ezt a kis virágos - gyümis (talán cseresznyés rágó?) békakirálynőt. Talán az idő tájt kezdtek bejönni ezek a cukorkás-gyümölcsös illatok, most már csak "egy a sok közül" lenne, de akkoriban szerintem különleges illatnak számított. Nekem legalábbis biztosan! Megvolt a Les Belles kollekció összes darabja, de Ő volt a kedvenc mind közül. És ugyan akkor is inkább csak hétköznapi illatnak használtam, mégis sokáig hiányzott a lelkemnek amikor már nem lehetett beszerezni. Aztán a Nina megjelenésével sikerült betölteni a lelkemben az űrt, az üres helyet a parfümöspolcomon 😁