KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

lorenzo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. augusztus 18.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. augusztus 18.

lorenzo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. augusztus 18.

ellla18
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 18.

Ez egy katasztrófa,nem ajánlom megvételét senkinek! Nagyon szárít,hamar fogy és az illata....leírhatatlanul borzalmas :( Nem éri meg a maga 350 forintját,én inkább maradok a DM-es Balea folyékony szappanoknál és még azok olcsóbbak is jóval

6vilag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2018. augusztus 18.

Hát, szerintem nem büdi, de hogy alma illata nincs, az is biztos. Inkább valami szintetikus illata van, ami felejthető, de leszáradás után nem érezni, úgyhogy ez a része a tök mindegy kategóriája. A kis flakon hab állagú kézmosót adagol, igen gazdaságos, egy pumpálásnyi bőven elég. Aprócska tetkómra kellett kifejezetten antibakteriális kézmosót vásárolnom (a mester utasítására), hát erre esett a választásom. Gondoltam, ha gyerekek bőréhez gyengéd, a sérült felülre is megteszi. Nekem semmi bajom vele.

krenat
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 18.

Az illata nagyon jó, de mint mások is említették, nálam is az történt, hogy az olajok lefolytak az aljára, a teteje pedig száraz, kezelhetetlen tömbbé áll össze. Nagyon nehéz így használni (pedig próbáltam felkeverni, fejjel lefelé tárolni stb), de ezerfelé szóródik, mindenhová jut belőle, csak rám nem. Az összetevői szépek, de olcsóbb és használhatóbb lenne itthon kikeverni egy-egy használatra, mert ez hosszabb távú tárolásra nem alkalmas. A barna cukros verziójánál még így is jobb egy fokkal, az kész rémálom. Ennél milliószor jobb magyar, natúr testradírok vannak a piacon.

krenat

Szerintem nem rossz az illata, de nálam is előjött, hogy az aljára folyt az összes olaj. A teteje összeállt egy szinte csontszáraz tömbbé, amit majdnem lehetetlen volt kiszedni, mikor radírozni próbáltam, potyogott mindenfelé, a zuhanyzó aljára tízszer annyi jutott, mint rám. És mivel nagyon száraz volt, a legkisebb nedvességgel érintkezve természetesen azonnal odatapadt mindenhová (a zuhanyzóra is és rám is), úgy kellett lesikálnom mindenhonnan (saját magamról is, mert a zuhany meg kézzel dörzsölés egyszerűen nem hozta le). Próbáltam felkeverni és fejjel lefelé is tárolni, de sehogy sem az igazi.
Az összetevők alapján nagyon ígéretes volt, de ez kb. olyasminek jó, hogy ha én itthon egy ilyet kikeverek magamnak és rögtön elhasználom, nem pedig készterméknek, aminek jó ideig meg kéne őriznie minőségét-állagát. A tengeri sós verziónál is hasonló fordult elő, de ennyire nem durván.

Mandulaszem
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 18.

Hatalmas frangipani-kókusz kombó fan vagyok, ráadásul rajongok mindenért ami, trópusi,egzotikus. Na,ez az illat pont ilyen. Visszafogott, kellemes, érzéki illat. Finoman habzik, jó vele a fürdés, szeretem, s habár az illata nem túl intenzív, kíméletes szappan nagyon.🙂

Brigitt
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. augusztus 18.

Én csapongok illatok terén hangulattól, évszaktól, időjárástól. úticéltól, eseménytől és sok más egyébtől függően, de én szeretem ezt az illatot. Egy friss, tavaszi virágcsokorra emlékeztet, éppen ezért leginkább tavasszal szeretem a legjobban, de bármikor jöhet, ha úgy tartja kedvem. Valóban nem annyira feltűnő mint egy LVEB vagy egy Kenzo Jungle, de azért igencsak érzem - és más is - , hogy viselek parfümöt, nem marad inkognitóban az illata.

PerfumePippi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. augusztus 18.

A notinos boltban találtam rá, és botor módon az előzetes vélemények nélkül azonnal nyomtam egy combos mennyiséget az alkaromra...Elképesztően hasonlít a Hypnotic Poisonra, valóban és sajnos, bár tényleg picit frissít rajta az a meggyes vonal. Sajnos én a HP-től ki tudok futni a világból, így nálam ez most 2 csillag - viszont a Hypnotic Poison kedvelőinek kötelező kipróbálni! :-)

Asianlover
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 18.

Gyönyörű illat. Keletiesen édes és fűszeres, igazán nőies. Mostanában találkoztam az YSL Hypnôse Sensuelle illatával, szerintem az nagyon hasonlít rá. Később még sort kerítek rá, hogy egymás mellé tegyem őket!