KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

vicka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 20.

Teljesen átlagos termék, semennyivel nem tud többet, mint egy drogériás ajakápoló, pedig többet vártam volna tőle. Megelőzésre esetleg jó, de a már kiszáradt ajkakat soha nem fogja helyrehozni, önmagában erre kevés. Az illata, íze, színe tetszik, ezért kap 3 csillagot.

danyadi77
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 20.

Előszőr nem szerettem, de egyre jobb a viszonyunk. Az enyém, olyan, mintha kicsit ki lenne száradva. Nem darabos, de nem is folyékony. Mostanra a bevált módszerem, hogy 2 vékony réteget dolgozok el egymáson és kb több, mint 12 órán at tart a szemfestékem. A fura állaga miatt csak 4 csillag, de mivel leárazáson vettem, lehet, h ez már valami közeli lejáratú darab.

Ancsapancsa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport:  -  |  2017. október 20.

Valóban csodaszer és szükség is van rá, mert tapasztalatom szerint az állami egészségügyben a fogínyt nem gyógyítják. A fogíny sorvadást elfogadják megállíthatatlan folyamatnak.
Ezt a fogecsetelőt is kínomban az interneten magam kerestem és találtam.

AKiss
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 20.

Kitapasztaltam, hogy nekem úgy működik a legjobban, ha arctisztítás után csak a patti tetejére egyszer teszek belőle egy pici pöttynyit, és utána lecsökkenti a pirosságot, másod- vagy harmadnapra pedig leszárítja, hámlasztja, majd elmúlik. Szigorúan egyszer és nem sokat, különben bepirosodik, amit pont nem akarok. Nagyobbacskákra szoktam csak használni, amik gyulladtak és vagy ez vagy a macerásabb kamillatea-főzés jöhet szóba gyógyírként. Ez időtakarékosabb :) Egyszer vettem eddig, nem tudom, hogy újravenném-e, ha elfogy. Ára borsos, úgy olvastam van jó készítmény ennek az árnak a töredékéért.

Hedör
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 20.

Nekem nagyon nem jött be. Skin véleményével értek egyet: filmréteget képez a bőrömön, plusz úgy csillog a fejem tőle, hogy csak na. És egyáltalán nem érzem, hogy hidratál annyira, ahogy azt a leírásokból véltem kiolvasni.
Kb. 5x használtam az 50 ml-eset. Még mindig csurig van. Meg fogom hirdetni hétvégén.

Nekem nem érte meg az árát...

nandy.25
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. október 20.

1, Azonnal megszáradt , én 1 rétegben kenem fel 2, valamit nagyon tudhat, mert most 7.napja van fent sértetlenül az (Essence) lakkom, eddig 0,5-1 napokat bírt . Az is igaz viszont, hogy fedőlakkot is használok, az is az Essence-től.

Babika20
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 20.

Végre én is kipróbáltam, köszi Glamour napok -50% :D jól habzik, iszonyú jó az illata, frissítő és kellemes egyben, viszonylag sokáig is érzem magamon, amit nem minden tusinál tapasztalok. Nálam újra vevős kategória még így a téli időszak közeledtével is.

danyadi77

Nekem nagyon bejött. Pupa volt eddig a kedvenc, de azt hiszem ez olcsóbb...2 finom rétegben valóban kiegyenlíti a barázdákat, plusz sokkal könnyebben le tudom mosni a körömlakkot.Szinte egy mozdulattal lejön, mintha az alaphoz lenne kötve. A fotó amúgy hibás a poszthoz. :)

Ennie86
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 20.

Nekem sajnos sehogy se jött be. Radírozás után se láttam semmi eredményét. Napokig kenegettem magam, de semmi nem történt. :( Az illata miatt kap 2 pontot csak.

danyadi77

Nem oszt, nem szoroz.....a kezemen még látom a csillámokat, ami benne van, az arcomon már semmi hatás. Kihagyható termék. A csomagolása praktikus. Pumpás, kis kupakkal.