KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

blackprincesss
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. június 21.

Még féláron vettem a Joy napokon, így megérte. Szépen göndőrít és hosszabít, viszont nem szinezi be egy kicsit feketére a pilláimat, amit azért szeretek egy spirálban. Egy nyári napot is kibír úgy, hogy nem kell napközben megigazítanom, és nem potyog le napközben.

Eszterk6
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Csak azért vettem meg mert sok mindent felsorol hogy mik vannak benne meg épp akcióban volt. Az illata jó, az állaga vizesebb hatású, felkenés után gyorsan beszívja de nekem kevés volt és hamar újra száraz lett a bőröm. Nem sokáig tartott a hidratáltság. Annyira nem szerettem meg, egynek jó volt de nem fogom újravenni az biztos. Nem egy csodaszer.

Mesike91
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Istenem, de jó volt. Akkoriban nem értékeltem eléggé, pénzem sem volt. Nekem ez kell! De nincs... nagyon tartós, édes illat. Ez akkor jött be, amikor beléptem tanácsadónőnek. (Persze hülyeség volt, de a parfüm király.)

Mesike91

A márkától örök kedvenc, ami idősebbeknek is jól áll. Nagyon tartós, egyedi. Közben rájöttem, hogy van még két limitált parfüm Avonéktól, ami nagyon bejött, csak sajnos már nem kapni.

Mesike91

Pénzkidobás volt. Nagyon gyenge, viszont a reklám és üvegcse jól sikerült.

javi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 21.

Tetszik a formula, jobban bejön mint egy por állagú festék, mert nekem ez tartósabb, 8 óra után kezd halványodni. Egyszerű felvinni a szemre, emiatt is szeretem. Amivel mellélőttem az viszont a színválasztás, ezt úgy sajnálom pedig kedvenc szemfestékem lenne. A Wattles árnyalatot választottam, eleinte semleges világosbarna színt szerettem volna, de elcsábultam ezektől a szép rózsaszínes árnyalatoktól. Amúgy tényleg nagyon szép, csak az én szememen melegebb árnyalatúnak hat, ez meg nekem nem tetszik. A csillámok ha jól látom több színűek benne. Kicsit beleül a ráncokba, de talán kevésbé, mint a por állagúak.
Kár, hogy Magyarországon nem kapni a márka termékeit, vagy legalább lenne gyakrabban ingyenes szállítás. Kipróbálnám más színekben is.

Mesike91

Egy ilyet tartok a melóban, ha melegem van, vagy kell egy kis illat, akkor fújkálok a többiek örömére. :D Jó, de nem az én illatom. Ahhoz képest, hogy csak permet, sokáig érzem.

Lina14
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 21.

jó élmény volt, hidratált és nem irritált
finom illata van
sok plusz lötyi van a tasakban, azt fél testre simán fel lehet kenni

Mesike91

Jobb a reklámja, mint az illata. Nem rossz, de gyenge. Több szót nem is érdemel.

Mesike91

Na ez volt a második olyan illat Avonéktól, ami máson és magamon is tetszett. Elfújtam, jó volt.