KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

lovecreams
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 18.

Az idei kedvenc limitált illatom! (Eddig, mivel a lámás és a fehérmálnás még nem ért ide)
Nagyon jó, finom, púderes illat, csodaszép csomagolásban. Az illata sajnos nem tartós, de ettől független szépen habzik és nem szárít.

lovecreams

Akciósan vettem, gondoltam egy próbát megér. Negatívum, hogy nagyon sprőd lett tőle a hajam és nehezen habzott. A kifésülést semmivel sem könnyítette meg, viszont legalább nem zsírosított még jobban. Egynek jó volt, de semmi több.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. december 18.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. december 18.

Kellemes illatú törlőkendő, megfelelő méretű, elég nedves, jó anyaga van, nem irritál.

KisKormos
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 18.

Most kaptam a páromtól ezt a parfümöt és egyszerűen imádom! Számomra nagyon furcsa, hogy van akin ez nem tartós, mert rajtam egész nap nagyon erős (néha kissé túl erős, ha sokat fújok) illata van. Sőt, ha a hajamra is megy, akkor napokig érződik. :) Nagyon megérte, mert szép nagy kiszerelést adnak.

Dinart
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. december 18.

Először is, a csomagolása nagyon csinos.
Az illata nem ízlik, de szerencsére hamar elillan.
A mellékelt kis alapozó ecset nekem kényelmes volt, kézre állt, jól tudtam vele dolgozni.
Maga az alapozó elsőre túl hígnak tűnt, de felvitelt követően szépen "megszáradt".
A MURUMURU BUTTER bronzer pedig megkoronázza a természetességet.
Smink, ami nincs :-) Szóval megszépít, és mégis úgy tűnik, mintha nem lenne rajtunk szinte semmi.
Már nem kizárólag külföldön kapható, a DM kezdte el forgalmazni itthon.
5500.-Ft/30ml.

Dinart

Nagyon természetes, gyönyörű!
Ecsettel vittem fel, a mellékelt szivacsos applikátort nem érzem megfelelőnek a felvitelhez, de ez a termék értékén nem változtat.
Megszépít, és mégis úgy tűnik, mintha nem lenne rajtam szinte semmi smink.
PHYSICIANS FORMULA NUDE WEAR TOUCH OF GLOW FOUNDATION-t használtam alatta.
Mesés hatás.

cintialaura
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 18.

Képtelenség 2 színnél többet használni egy sminken belül, mert nem lehet normálisan satírozni, egyszínűvé válik az egész. A világos csillámos színek pedig alappal sem tapadnak meg a szemhéjon, és a pigmentáltságuk is gyenge. A fekete színű festék egy az egyben kiesett a helyéről, pedig nem dobálom vagy utaztatom a palettát. Nekem ez egy gyenge hármast ér.

senskin
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 18.

Jaj, de jó, hogy végre nem irritálja a számat a sok illatosított balzsam. Kellemesen puhít és ápol. Viszont a nagy igénybevételt nem bírja. Ebben nem tökéletes, volt, hogy bekentem, mégis éreztem, hogy száraz maradt, hosszú ideig...

javi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 18.

Rengeteg szép szín, finom krémes textúra. Nem szárítja az ajkakat, és elég jól fent marad. Az illata szuper és nagyon emlékeztet valamire a gyerekkoromból, ha valaki tudja mi ez akkor írjon légyszi!! 😃 Nekem kettő van belőle, a 19 Cannes és 09 Abu Dhabi, de biztos veszek más színeket is. Habár nem érzem úgy, hogy ez lenne az igazi, én egy kicsivel jobb tartósságra vágyom, ettől függetlenül toplistás nálam.

tizesh
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. december 18.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. december 18.

Iszonyat kellemes, finom illat!!!! Tartósságra nem tudom mások miért írják, de nálam minimum 4-5 óra. Intenzitása nyilván 1-2 óra múlva gyengébb lesz.
Bátran vehetitek, a nők is dicsérik rendesen :)