KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

random
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 13.

az enyém nem pont ilyen üvegben van, de ugyanez van ráírva, mint a képen. namost, nekem az üveg alján található címke szerint a 107-es van meg, ez egy áttetsző lakk irizáló pelyhekkel és csillámokkal, szóval a fedéséről nyilatkozni nem nagyon tudok... ellenben a pelyhek elég nehezen vihetők fel megfelelő mennyiségben a körmökre. pedig az üvegben úgy látszik, hogy elég sok van. ezt mondjuk a szivacsos felvitel orvosolja, de pl. az essence prosmatic fedőlakkja is pelyhes, és azzal nincs ilyen gond. a száradással nagy baj nincs, 2-3 perc alatt megszáradt annyira hogy ne aggódjak a sérülés miatt (hozzáteszem, nincs alatta több réteg). ja, emellett nem a megszokott körömlakkszaga van, hanem büdös. hál'istennek egyrészt hamar elillan, másrészt meg nem szagolgatni közvetlenül az üvegből, és akkor elviselhető :D ha belefutok még ilyen lakkokba, akkor veszek, hátha a színes lakkok jobbak. addig is 4 csillag, a szag miatt nem vonok le.

up: van egy 77-es csillámos szürkém is. ez kvázi elmegy egy vastagabb rétegben is, és a száradása sem szörnyű lassú, de két vékonyabb rétegben azért sokkal jobb. a tartósságát is jobban meg tudom ítélni: 3-4 nap között kezd el kopni a körömvégeken, de nem igazán pattog le, ami azért jó. marad a 4 csillag, főleg ár.érték arányban.

mlexa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 13.

Kellemes illat, egyszer próbáltam, de nem elég tartós nekem. Újra nem fogom venni, ettől vannak jobb avonosak is.

Vaslady
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 13.

Nos,az már biztos hogy az Armani ház egyik kiemelkedő illata,ha nem a legkülönlegesebb.
Nekem nem jó a kapcsolatom az Armanival,a Si és az új passione sem nyűgözött le,talán pár illat van a háztól,ami tetszik.
Viszont pénzt még nem adtam egyikért sem,annyira még semelyik sem nyűgözött le,csak papircsikon teszteltem őket,illetve talán 2 darab mintám volt...
Nos,ez az egyik minta,amit már kb.egy éve rendeltem,és jó sokszor teszteltem,hátha hátha...de nem.
Szép illat,citrusos és vaniliás,lehetne signature is,(és megértem ha valakinek az is)....
De...igy közel 500 parfüm vélemény és próba után,már 'sokat látott' szaglószervemmel kijelenthetem,hogy találtam szebbet jobbat kifinomultabbat.
Ha,most egy Avon kategóriás illatok után az orrom alá nyomná valaki,akkor természetesen messze felettük állna és valszeg rohannék megvenni....
És nem is akarom lehúzni,...de sajna vannak még tőle is jobbak.

random

229 holografikus lila árnyalat: úgy látom, hogy a lila holo csillámok átlátszó alapban vannak. namost, emiatt minimum kétréteges a dolog, de olyan diszkógömb, hogy hajlamos vagyok percekig bámulni a körmeimet :D száradása átlagos, a tartóssága pedig nálam max 4 nap, de ez egész jónak mondható, ugyanis én sokat használom a kezeimet. bárcsak találnék ebből pirosat is :D

Vaslady

Azért érezni,hogy nem a 2010-es években készült,pici retró hangulatot áraszt.
Virágos illatkavalkád a frézia és a klasszikus virágillat szerelmeseinek.
Van egy barátnőm,aki hatalmas frézia rajongó,minden szülinap és évfordulóra frézia csokrot kér a férjétől,na neki fogom ezt az illatot ajánlani.
Az illat a frézia dominanciájával indit,a magnólia lotusz tubarózsa is éreztetik a hatásukat,gyümölcsökből talán a mangót érzem még ki.
Pézsmás alap,mandarin és vanilia.
Megvenni nem fogom,de annak aki egyedi illatot keres,jó hir,hogy mivel kevesen használják,igy biztos befutó signature lehet....

mlexa

Fantasztikusan jó illata van, és kellően tartós is avonos parfümökhöz képest. Én szeretem! :)

Andi10
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. december 13.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. december 13.

Nekem nagyon bevált! Ugyan télen kezdtem használni, és nem sportoltam vele, de ilyen normál helyzetekben se szoktam "teljesen illatos" maradni estére. és ezzel a deóval sikerült! Nekem nem okoz gondot a felkenés sem, annyi hogy kezet kell mosni utána. Kíváncsi vagyok a nyárra - lehet, hogy 40 fokban nem lesz elég, de számomra többet jelent a biztonság, hogy nincsenek benne káros anyagok.

random

a No. 65 neonsárga van meg. egy az egyben ugyanolyan a teljesítménye, mint a RdeL Young neonsárgájának, de ez valamivel kevésbé "kiemelőfilc-színű", közelebb áll a sárgához. egyelőre magában csak papíron teszteltem, de nem tökéletes: ez nem egy egyréteges lakk, az tuti. viszont fehér lakkon egy-két rétegben irtó feltűnő.

mlexa

Rengetegszer újra vettem már. Ár-érték aranyban jó. Könnyű a textúrája, gyorsan be is szívódik. Teszi, amit egy arckrémnek kell. :) Sokáig elég, mert pici is elég belőle. Ajánlom!

Erina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 13.

Bájos csomagolás, kellemes illat és állag, egész jó a hidratáló hatása, egynek elment, mert mindig jön valami újdonság, amit ki kell próbálni :)