KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

eo
Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 22.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 22.

Sokkal többet vártam, gyakorlatilag alig hidratál, sőt... néha egyenesen úgy érzem, mintha még szárítana is. Csalódás.

Candy21
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 22.

Szerettem ezt a hővédőt szépen bevonta a hajam egy védő réteggel ha nem viszi az ember túlzásba akkor nem ragasztja össze a hajat.

svirag
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 22.

Az elején nagyon tetszett a hatás igaz láthatóan szárította a hajam. Nem használtam el az egész tubust csak kb a felét . Aztán pár hét múlva az utolsó használat után borzasztóan elkezdett hullani a hajam(többen is szóltak hogy mindenhol ott a hajszálam) . Most kereshetek valamit hajhullás ellen :(

sprefectesse
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 22.

A 030-as shine verzió van meg, és amennyire gyűlölöm a márka matt folyékony rúzsát, ez olyan jól szuperál.
OK, nyilván nagyobb hibahatárt enged meg egy nude szín, de valamiért jóval tartósabban marad fent, és nem is mászkál nap közben. Nagyon megszerettem!

ganett    (!)
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 22.

Könnyed állagú, de jól hidratáló, gyorsan felszívódó testápoló, amely nem hagy olajos érzetet a bôrön. Az illata bár kellemes, de alig érezhetô. A pumpás kiszerelés nagyon praktikus. Biztosan megvásárolom a termékcsalád többi darabját is.

sprefectesse

Az ecsete nagy, mégis könnyű volt vele dolgozni, és az eredmény szép is lett, imádtam. (Egy sötétebb, pirosas árnyalat van meg.)
Aztán mire beértem munkába, észrevettem, hogy elkezd szétfutni, pedig pont ugyanúgy tettem fel, mint bármely más terméket, kontúrral, mindennel. Majd egy órával később ittam egy kávét, amikoris vonulhattam el leszedni az egészet úgy, ahogy van. Nem volt egy leányálom, mert a szám közepét pl megfogta, így még egy órán át nyalogattam szorgosan, hogy kopjon-kopjon.
Nagy csalódás volt.

Ilsa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 22.

Nagyon finom illat, én tavasszal használom. Nem túl drága, viszont rajtam nem valami tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 22.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 22.

Ez a kedvenc, imádom, szuperul hidratálja a zsíros bőröm. A legjobb. Nem zsírosodik a bőröm, valamikor elég nem is kell még hidratáló krém.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 22.

Szuper kis termék felváltva használom a BHA-val, és nagyon szép tőlük a bőröm. Igazán elégedett vagyok. Talán még sosem volt ilyen szép.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 22.

Első hámlasztóm, de imádom felváltva használom a BHA-val puha és szép,tőle a bőröm. Szeretem, biztos újra veszem.