KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

dorottya96
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 20.

Ajándékba kaptam. Az illata szerintem egyáltalán nem túl sok, inkább tisztaságillatnak hívnám. Fűszeres vanília kicsit mű hatással. Hidratáló hatása még így nyáron is édeskevés. Ennél több kell. Sokkal több. Nyáron is rengeteget elhsználok belőle egy használatnál és így még ez a 390 ml sem lesz túl sokáig elég..Az én bőrömön sajna nem is olyan tartós. Tényleg hagy réteget, de viselhető. Ami pozitív, az az, hogy nagyon hamar felszívódik. Összeségében nem rossz termék, az illata pedig kiváló

noirie
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 20.

Nagyon finom illata van, nem szárít.

csillag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 20.

Reggeli szérumom, a la roche posay arcpermet után csepegtetem, majd fényvédő. Ragacsos marad de csak pár pillanatig. Jòl hidratál, feltölt, szép összetevők, jò ár. Következőre ki fogom pròbálni a subq-t, kiváncsi vagyok mennyivel tud többet.

noirie

Napközben nem használom, mert nem szívódik be teljesen. Este bekenem vele a kezem és reggelre rendbe hozza.
Ha nagyon száraz, sajnos ez sem tökéletes, de jobbat még nem találtam.

Fiorentina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: >54  |  2017. augusztus 20.

2017. július 8. Medium árnyalat - rózsaszínes tónusú, testes állagú korrektor, nálam a leggyengébb pontja az a pici tégelyes kiszerelése. Tudom, ebben nem egyedülálló. Maga a termék jó, én meg vagy barátkozzak meg ezzel a formulával, vagy válasszak legközelebb mást.
2017. augusztus 20. Ezen a néven mintha már nem is létezne, azt gyanítom, hogy az újracsomagolt Boi-ing név alá kerülhetett.

sildi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 20.

A tonikot és a krémet vettem meg ebből a családból, de a krémtől nem vagyok elájulva. Nem igazán mattít, de az illata kellemes és tényleg hidratál. El fog fogyni, de nem újravevős.

sildi

A tonikot és a krémet vettem meg ebből a családból, és a tonikot nagyon megszerettem. Sokkal tisztábbnak érzem a bőröm utána, viszont ragacsos érzést hagy maga után, úgyhogy használat után azonnal lemosom az arcomról.

csillag

Ismét egy cucc amit a km-nek köszönhetek. Szerintem a pedikűröst nem helyettesìti, nem lehet annyira alapos munkát végezni vele, de a márka habkőjével együtt szépen rendben lehet tartani a lábikòt, és alles zusammen 1000 Ft . Könnyű használni, és könnyű cserélni a pengét is. Nem borotvaéles a penge, nem kell félni tőle, ùgyhogy én bìztatok mindenkit a használatára, szòval hajrá!

sildi

Nagyon imádom az illata miatt és egész sokáig érzem a bőrömön tusolás után is. Ár-érték arányban a legjobb választás, akárcsak sok másik Balea tusfürdő.

BDominika25
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 20.

Nyaraláson kellett valami sampon gyorsan úgyhogy ezt választottam, és nagyon jól tettem.
A hajam töve gyorsan zsírosodó a vége pedig száraz, töredezett és szálkásodásra hajlamos.
Nem kell tőle gyakrabban hajat mosnom és egész jó illata is van.