KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

S.K
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 28.

Ezek a deók a legjobbak. Szerencsére már van a dm-ben is, így nem duplázza meg az árát a postaköltség. Teljes mértékben 5*

biusz
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: < 18  |  2017. június 28.

Érezhetően jól tisztít és a zsírosodást tényleg megszüntette, de a korpa. Évekig tartott megszabadulnom a korpától. Na ez a sampon két hét alatt visszahozta, de olyan szinten, mint még soha. Hámlott, potyogott mindenhova. Egy dolog, hogy a sötét hajamból virítottak a kis darabkák, de véresre kapartam sokszor a fejbőröm tőle. Ott áll majd egy egész flakon a polcon. Biztos, hogy soha nem megyek vele többet a fejem közelébe. Nincs az az isten. De az illatát szerettem és ecsettisztításra kiváló. Csak ezért a két csillag.

Fiorentina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: >54  |  2017. június 28.

Sajnos rajtam ez az illat nagyon rövid ideig érezhető, márpedig én nem bánom, ha az illatom jelzi a vonulási irányomat... Pedig nagy reményeket fűztem hozzá, mert a doboz önmaga is finom illatú volt, amikor kicsalogattam belőle. Gyönyörű az üvege, minőségi illatot sejtet. Azt gondoltam, hogy talán egy újabb szerelem kezdete lehet. De nem, mert elillant, ezért csak közepest kaphat.

Június vége: kap még egy csillagot, mert eszméletlenül gyönyörűen indul és ilyenkor a hatósugara is remek, csak hát ez nem tart addig, ameddig szeretném. Túl szigorú voltam vele, utólag belátom.

zoknismacska
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. június 28.

Felejtős. Olyan sűrű, hogy amikor felemelem az ecsetet, nyúlós szálat képez, ezt kell újra és újra elsimítani. Gyorsan száradt, ezért 1 csillag.

S.K

Nem egy nagy történet. Semmi frissesség. Úgy habzik, mintha nem lenne holnap. Drága és közel sem ér annyit. Ami külön kiakasztó számomra, hogy ezeket a cuccokat milyen akaratosan akarják rátukmálni az emberre, az állandó "de boldog vagyok" életérzéssel együtt.

biusz

Életem első sminklemosója volt és imádtam. Aztán kipróbáltam egy másikat és felismertem a hiányosságait... Minden használatkor furcsa, ragadós érzetet hagyott maga után és másnap reggelre extrém mód bezsírosította a bőröm. Na meg a sminkkel sem bánt el olyan egyszerűen. Hiába törölgettem sokat az arcom, alapozó maradt rajta bőven, hogy a szempillafestékről ne is beszéljünk. Ha napokig nem festettem ki újra is folyton jöttek le róla a maradványai. Ár érték arányban talán megéri, de biztosan nem veszem újra.

S.K

Nem rossz fogkrém. Nem vagyok egy nagy Manna rajongó, mert szerintem túláraznak mindent, de ez nem lett rossz. Igaz, hogy lehetne frissítőbb, de a Forever-ös sem különb.

panka987
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 28.

Hááát az biztos, hogy többet nem veszek ilyet, ami van, az is elég nehezen fogy. Elmegy egynek, de nagyon ragad, nehezen szívódik be, és nekem elég műanyag a szaga is. 2 csillagot azért adok.

biusz

Abszolút rúzsmániás vagyok és simán kijelenthetem, hogy ez a kedvencem. Eddig három árnyalatban van meg és imádom. Nagyon gyorsan szárad, nem maszatolódik, nem kopik, nem lesz furcsa az állaga pár óra viselés után. Meglehet, maga a ceruza teszi tartóssá, nem pedig a rúzs, de akkor is. Remek termék. Evést, ivást tökéletesen bírja. Teljesen véletlenül akadtam rá egy utolsó dobozra a drogériában, amit tester híján zsákbamacskaként vettem meg. És milyen jó, hogy megvettem. Ezek a rózsaszínes árnyalatok egyszerűen úgy érzem nekem lettek kitalálva^^ És plusz bónusz, hogy még csókálló is a kicsike. Melegen ajánlom mindenkinek.

panka987

Sokféle szárazsampont kipróbáltam és már érthetetlen számomra ez a nagy Batiste rajongótábor, pedig régen nem tűnt rossznak, de szerintem csak furán éreztem magam, hogy a véleményekhez képest nekem ennyire nem jön be, és mindenáron meg akartam győzni magam, de.... Drága, büdös, rengeteg kell belőle máshoz képest, hamar elfogy, szürkít, poros, és annyira nem is hatásos.... Az 500 Ft-os Balea ezekhez képest csoda!!!