KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

szabofannika0215
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 18.

Imádom a nagy kiszerelését, és a dobozán van segítség is hogy mire használható. A pattanások egy éjszaka alatt is nagyon sokat változnak, nekem csodaszer! A samponomba is fogok cseppenteni belőle

doralia29
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 18.

Én már bánom, hogy kiadtam érte ilyen sok pénzt. Szerintem egy olcsóbb árkategóriájú is megtudja azt, amit ez a termék. Elég lassan is szárad. Nem fogom újra venni.

Tessa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 18.

Nyári beszerzés az őszre. Alig várom az őszt és, hogy végre használni tudjam, mert nyáron nem az igazi, de ősszel a legvibrálóbb illatok egyike. Hermés illatokban még nem csalódtam. Ezt is főként azért szeretem, mert úgy friss, hogy nem tartalmaz vizes jegyeket. Manapság Dunát lehetne rekeszteni azokkal az illatokkal.

sün
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 18.

A Tescoban le volt árazva 200, azaz kétszáz Ft-ra. MAjdnem elhoztam mind a 4-et, mert tudtam, hogy drága fajta. Milyen jó, hogy nem tettem! De még az elhozott kettőt sem tudom, mikor, mire fogom elhasználni. Az illata nagyon erős, engem mondjuk nem zavar, de ezt tuti érzik az ember közelében lévők is, durvábban, mint egy parfümöt, és nem egy light-os virágillat.
Ami viszont rettenet, hogy bekentem magam itthon, készülődtem, nem száradt meg, na sebaj, gondoltam, majd amíg megyek a buszhoz, lesz ideje. Fél óra buszozás be a városba, ott kb 1 órás vásárlás, majd ismét fél óra haza - ahol is letöröltem a MEG SEM SZÁRADT deót. R*hadt idegesítő volt. Próbáltam néha feljebb emelni a karom, ami totál igénytelen, ilyenkor a hülye is látja, hogy az ember a büdös hónalját szellőzteti. De ettől eltekintve, ha senki nem látja, akkor is kellemetlen, hogy egy ragadós-nedves cucc van a hónaljamon, és épp fekete atlétában voltam, remélem, nem hagy majd nyomot.
Izzadásgátló hatásáról így be sem tudok számolni, mivel 2 óra is kevés volt, hogy megszáradjon.

tothng
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 18.

Időszakos hajhullásra próbáltam. Nekem fájt tőle a gyomrom, és hányingerem volt, pedig mindnet kipróbáltam, hogy reggel, délben, vagy este vegyem-e be, evés előtt vagy után, de mindenhogy rossz volt, így a kukában landolt.

nyuszo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. augusztus 18.

Ma végig szaglásztam a teljes PRIVÉ sorozatot, és végül Ő lett a kiválasztott, akit bőrre fújtam....beleszerettem első szippantásra!!! Édes, mézes, dohányos, vaníliás, de mégsem szirupos....nagyon jól ki vannak egyensúlyozva az édes jegyek, és éppen csak annyira érezhetőek, hogy mindig akarjunk belőle még egy szippantást....konkrétan a csuklómra ragadt az orrom :)) még a férjem is megkérdezte, mi ez a finom illat!

Vizinora
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2018. augusztus 18.

Nagyon nehezen távolítja el a sminkem, nagyon csípi a szemem, ég tőle az arcom ráadásul nagyon ragacsos érzetet is hagy. A Garnier lemosókhoz képest borzalmas.

Vizinora

Elég régóta használom és még mindig van belőle. Tökéletesen eltávolítja a sminkem, nem szárítja ki az arcom és még az illata is szuper. Én jobban szeretem az olajos, kétfázisú lemosókat, szerintem sokkal jobb, mint egy sima lemosó. Nem kell dörzsölnöm az arcom amikor ezt használom, a szemsminkkel is könnyen elbánik, és a vízáló sminkekkel is.

nyuszo

Most vonatkoztassunk el egy kicsit attól, hogy ez egy Tom Ford illat..... tényleg ki..@szottul mesés lehetne az összetevők alapján, de sajnos a kifújás pillanatától az az átkozott bőr veszi át a főszerepet, a többi csodás illatjegy szinte csak bujkál mögötte... idővel az erős bőr, valamiféle gázolaj szaggá változik, és kezdem úgy érezni magam, mint egy ki..@szott autószerelő / benzinkutas... csak nevetek az egészen! Na ne már! Szerintem ez egy vicc... annak viszont ki..@szottul drága!

Update! Ma újra szerettem volna próbálni, de már nem volt a drogériában....úgy tudom limitált, na de ennyire???

Vizinora

A bőrgyógyászom ajánlotta így megvásároltam és én nagyon szeretem. Viszonylag sok pattanásom volt, a homlokomon leginkább, mielőtt elkezdtem hasznáni. Használok mellé még pár arckrémet és lemosót is szintén a bőrgyógyászom ajánlására viszont teljesen megváltozott az arcom. Minden nap használom legalább egyszer, nagyon könnyű, hamar beszívodik és nem is hagy ragacsos érzetet maga után. Sminkelés előtt is használom, primerrel tökéletes alapot biztosít. Nekem tényleg segített a pattanás utáni pöttyök ellen.