KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

itsmealexaa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 17.

Ez tényleg csodaszer. :) Elég gyorsan beszívódik, imádja a bőröm, reggelre pihe puha lesz tőle az arcom. Nem csak a pattanás utáni hegeket, de még a miteszereket is eltűntette a homlokomról, pedig évek óta küzdöttem velük. Az illata teljesen természetes, de gyorsan elillan. Nem is használok már mást ezen kívül, tényleg tökételes, és sokkal olcsóbb, mint egy drága arckrém.

Cherryeszti
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 17.

Ajándékba kaptam egy termékmintát és egy évig hozzá sem nyúltam annyira féltem kipróbálni és nem is hittem benne :D Aztán mondom tegyünk egy próbát, azóta imádom!!! Nagyon zsírosodik a hajam, egyik este megmosom másnap este már szörnyű. Ezzel még simán kitolom még 2 napig a mosást. Megemeli a töveket és teljesen felszívja a zsírt. Én próbáltam durván zsíros hajon is és működött.

bebuska94
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 17.

A Classic után ő lett a következő Beckham illata a páromnak. Ez még tartósabb is annál. Hihetetlen illata van!

DNM
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 17.

Nekem nagyon bejött, Lancome Grandiose-t fogom erre lecserélni, 1/3 áron sokkal látványosabb pillákat csinál.

zsofi08
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 17.

Pár napja vásároltam meg ezt a terméket a balzsammal együtt. Sajnos munkából kifolyólag folyamatosan stresszelek a húzüs időszakok alatt (rendezvénysezrvezés....), így kicsit a hajam is megszenvedte ezeket az időszakokat. Nagyon nagyon sok féle-fajta sampont használtam már, mindenmenteset, meg mindennel telit, de erre a samponra azt mondom, hogyha a továbbiakban, pár hét használat után sem érzékelek negatív tapasztalatot, akkor tuti, hogy marad a fürdőmben. Maga a sampon egy picit szárít - korábban kipróbáltam a Babylove babasampont, na pont olyan érzésem van ettől a sampontól, úgyhogy emiatt nem kell megijedni. Én nagyfogú fésűvel szoktam a samponos hajamat is kifésülni, leginkább a végét, majd öblítés, és jöhet a balzsam - ezt szintén kifésülöm. Alapvetően göndör a hajam, így extra odafigyelést igényel, de az elmúlt pár napban csak pozitív dolgokat tapasztaltam. A hajam fényesebb még göndören is, puha, laza és friss érzést ad. Én személy szerint imádom a gyógynövényes illatokat, és ez még pont az a kategória, amit nagyon szívesen szaglászok a hajamon egész nap. Picivel váll alá érő a hajam, most sokkal dúsabbnak, egészségesebbnek tűnik. Balzsam nélkül én nem ajánlom, viszont a kettő együtt fantasztikusan bevált nekem. Az 5 csillag azért megy, mert valóban nehezen kezelhető a hajam, viszont ezzel a sampon és balzsam kombóval érezhetően és láthatóan is szebb és erősebb a hajam. Abszolút nem szárította ki a fejbőrömet, se a hajamat, és nem törik tőle (remélem nem is fog, mert a göndör haj hajlamosabb a töredezésre, főleg ha nem a legvastagabb szálú)

Amúgy használok még egyéb hajformázó termékeket napi szinten: Helia-d hajolajat - egyszerűen imádom, balea göndör hajra való spray - sokkal jobban bejött mint a l'oreal göndör hajra való spray, plusz hővédő sprayt, ezt általában váltogatom. Én minden nap hajat mosok a göndörség miatt, általában reggel, de van, hogy csak leöblítem a hajam, hogy diffúzorral újra tudjam szárítani rendesen, így szép göndör - hullámos lehet minden nap.

bebuska94

Igazi tavaszi illat! És tényleg kellemes illata lesz, ahogy szárad. Csak azért nem kap 5 csillagot, mivel nem lett a legkedvencebb illatom.:)

bebuska94

First impression után én is rögtön arra jutottam, hogy ez egy téli illat. Illetve eléggé felnőttes és tartós.:) Nem a legkedvencebb illatom, de 4* csillagot abszolút megér.

Szilvoci
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 17.

Igazi nyári illat. Finom gyümölcsös, közepesen tartós.

Szilvoci

Először mikor megszagoltam, azt gondoltam hogy, na ez igazi "öregasszony" szag, de aztán kaptam mintát belőle és nagyon pozitívan csalódtam, kellemes púderes illata van, munkába tökéletes.

Szilvoci

Igazából nem rossz az illat, de annyira "tucat" lett, hogy inkább nem használom. Az Eclat verzió nekem kellemesebb, de nem lett szerelem egyik sem.