KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Venita

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fruzsina93, Módosítva: 2013. január 2.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Samponok

Világos fényt ad az aranybarna hajnak, táplálja és megtartja a festett haj színét.Természetes dió kivonattal gazdagított, ápolja és megkönnyíti a haj kifésülését.

Kiszerelés: 250 ml

vador

2015. július 13.

Gesztenyeszínű, jól habzó trutyi, ami vöröses fényt ad a hajnak, de amúgy pokol, szárít, irritál és gubancosít.

vador
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

galagonyanya

2014. december 20.

Én szeretem. Hónapokkal ezelőtt vásároltam egy gyógynövényboltban, nemrég elkezdtem használni. Sűrű állagú, barnásvörös színű, az illata kellemes, jól habzik. Valóban van egy kicsit vöröses fénye a barna hajamnak, hogy ettől-e, nem tudom; felváltva használom egy másik gyógynövényessel, mert hajlamos a hajam zsírosodni. Panaszom nincs rá, és elég lassan is fogy.

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 20.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sodium PCA, Diglycerin, Urea, Sorbitol, PCA, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

PCA h

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Közönséges diófa levelének kivonata. A CosIng besorolása szerint szövetösszehúzó, maszkoló (kellemetlen illat, íz semlegesítése), térfogatnövelő, tisztító, nyugtató összetevő.