KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Venita

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Klaudia25, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Hajfestékek

Az innovatív hajszínező hab széleskörű felhasználást tesz lehetővé: a haj teljes vagy csak a lenövések festését, ősz haj befedését és speciális hatásokat, mint pl. a lágy vagy kontrasztos melírcsíkok, ombre stb. A hajkímélő hajszínezőhab nem tartalmaz ammóniát, hidrogén-peroxidot, rezorcint és PPD-t.

Klaudia25

2018. december 4.

Régen használtam, de nem írtam véleményt.
Nekem annyira nem vált be. Olyan mintha csak egy enyhe fényt adott volna a hajamnak, semmi extra. Az ősz hajszálakat se nagyon fogta be.
Ár-arány értékben nem a legjobb.

Klaudia25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Régen használtam, de nem írtam véleményt.
Ár-arány értékben nem a legjobb.

Hidratálók: Propylene Glycol

Nem szabványos INCI név. Jelentése víz ásványokkal.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2