KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Venita

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Odil, az összetevőket feltöltötte: BraVi, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Samponok

Ápoló, hajszínélénkítő sampon henna kivonattal.

Szilikonmentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nocika113

2017. október 4.

nagyon nagyon szeretem!!
a hajam nem fakul olyan gyorsan, nagyon jól tisztít, pedig nem használom gyakran, és a hajam minőségén sem változtatott sokat. tény, hogy kicsit talán szárazabb de nekem a színe miatt megéri. már a 3. flakont kezdem, nekem úgy,hogy egyedül hasznalom kb 3 hónapig elég (heti 1 használat)
amit még hozzátennék, hogy előtte mas samponnal hajat mosok, én egyszerűen mindig is ezt csináltam, de eddig mindegyikkel ugyan úgy működik

nocika113
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

nagyon nagyon szeretem!!

Martu0508

2017. október 4.

Nagy remènyeket fűztem ehheg a samponhoz, de sajnos csalòdnom kellett. Az eredmèny száraz, sprőd, kezelhetetlen szènakazal lett, csak extrèm mennyisègű hajpakolás árán lett normálisabb az eredmèny. Szìnhatáson semmit sem javìtott. Ki nem dobtam, hanem hennázás után ezzel mostam ki a hajambòl a bentmaradt darabkákat, arra jò volt.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Masnilány

2016. október 27.

Óriási reményeket fűztem hozzá.
A hajamról tudni kell, hogy az évek során szépen lassan hozzászoktattam a szilikonmentes termékekhez, most már ott tartunk, hogy hajbalzsamot sem igényel mosás után, mégis puha és selymes.
Aztán megvettem ezt.... Hennázott hajhoz hennás sampon. Ja, biztos király, vegyük meg, próbáljuk ki.
Hát... Ilyen sprőd, szar, kezelhetetlen undormány már régen volt a fejemen haj címszóval.
Ítélet: kuka.
Vagy ha kell vkinek, lebizniszelhetjük :D

Masnilány
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Óriási reményeket fűztem hozzá.
Ítélet: kuka.
Vagy ha kell vkinek, lebizniszelhetjük :D

silver

2016. február 29.

Vörös hajra való (hennázok) szilikonmentes sampont kerestem, amikor rátaláltam erre. Hát, nem is tudom. Nehezen tudnám megállapítani, hogy valóban van-e színélénkítő hatása. Egyelőre nem tapasztaltam semmilyen változást, szerintem ugyanolyan ütemben kopik a hajam, mint ezelőtt. De majd update-elek.
Az viszont tuti, hogy borzasztóan alig akar habzani ez a sampon. Eddig a Médea kénes samponját használtam, 2x öblítettem át a hajam, abból elég volt 1-1 nagyobb plecsni ahhoz, hogy az egész hajam olyan legyen . Ez meg... Csak öntöm, öntöm, de alig akar habzani. Jaj de zavar. Nem túl gazdaságos.

silver
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 29.

Odil

2014. augusztus 2.

Meg kell emlékeznem a vöröskémről, mert iszonyú jó. Öt napja mostam vele hajat, és még mindig olyan, mintha frissen mosott lenne! :o Állagra, fényre, mindenre. Emellett puha és könnyed, színt valóban hozzáad, de el nem vesz. Jól habzó, kellemes illatú termék, diszkontban pedig kifejezetten jó áron kapható.

Odil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Lactic Acid, PCA, Sorbitol, Urea, Diglycerin, Sodium PCA
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Élénkzöld levelű cserje, virága mézillatú, festékként és gyógynövényként használatos. A növényben található anyag (lawsone) a bőrt, hajat, és egyéb protein tartalmú anyagokat (köröm, gyapjú, selyem) narancsvörösre színezi. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő és hajfesték. A truthinaging információi szerint készült olyan tanulány is, mely azt bizonyítja, hogy a henna antioxidáns, sebgyógyító és antimikrobiális (a baktériumok és gombák szaporodását, illetve fejlődését gátló) hatással bír. Az összetevő veszélyessége abban rejlik, hogy a sötétebb és tartósabb hatást biztosító,  "fekete henna" néven árult henna legtöbbször toxikus anyagokkal  - pl. acetonnal és terpentinnel - szennyezett, melyek allergiás reakciókat okozhatnak, beleértve a szem könnyezését, dermatitiszt és akár asztmát is. Az FDA ezért azt javasolja, hogy jobb, ha a henna nem érintkezik a fejbőrrel, vagy a bőr más részeivel hosszabb ideig.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

PCA h
Sorbitol h 1 1