KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Verattiva

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Monee, az összetevőket feltöltötte: guffaw, Módosítva: 2015. március 11.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kímélő öregedés elleni mélytisztító szappan organikus aloé verával, probiotikumokkal, kókusz-és napraforgó olajjal, mályva kivonattal. Ideális napi használatra, az arcbőr kíméletes tisztítására, mivel megőrzi annak természetes egyensúlyát. A természetes, kímélő hatóanyagok, mint a kókuszolaj és a napraforgóolaj garantálják a mélyen tisztító hatást, a bőrt pedig puhává és hidratálttá varázsolják.

• PROBIOFACTOR: inulin prebiotikum és probiotikumok milliárdjai
  • IDRALOE: Bio Aloe Vera, hozzáadott antioxidánsokkal, pantenollal és a búzacsíra mikropeptidjeivel dúsítva

Bőrgyógyászatilag tesztelt kozmetikum! Mentes: paraben, alkohol, OGM, petróleum, SLES és SLS! – továbbá nikkel-króm-és kobalt tesztelt, allergén-és gluténmentes termék!

piiipooo18

2017. augusztus 2.

Sajnos egy csillagnál többet nem tudok erre a termékre adni. :( Lehet valakinek ez a csodálatos arctisztító, én el sem használtam. Valószínűleg a parfümöt nem bírja a bőröm, mert kipattogok tőle. Az illata is erős, hosszú használat mellett Nekem már az is zavaró volt. A csomagolása is szőrnyű, az ezüstös fólia a pumpánál foszlik és a víz tele van vele. Nem az én arctisztítóm.

piiipooo18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Elizabeth24

2017. március 2.

Csatlakozom az előttem szólókhoz!Az első szappan ami nem szárítja a bőröm.Minden arclemosó amit eddig használtam rontott a bőrömön.(Nekem mitesszeres, pattanásos, de közben nagyon hámló bőröm van).Ez nem kimondottan problémás bőrre való, de gondoltam teszek egy próbát(tetszett ez az élő baktériumos dolog), viszont 24 évesen még nem léptem ki a "pattanásos korból", de már a szemem környékén és a homlokomon elkezdtek mélyülni a ráncok(ez nem vicc).Sokáig elég, bár aki sminkeli magát, annál nem tudom mennyire jól teljesít(én nem sminkelem)Persze más dolgokat is használok mellette(bocsi a hosszú véleményezésért)

Elizabeth24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Catlover

2015. június 21.

Nagyon szeretem. Kombinált a bőröm, nem szárítja egyáltalán, kevés kell belőle és nagyon jól habzik. Alaposan tisztít, kellemes az illata és nagyon jók az összetevői is.

Catlover
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 21.

guffaw

2015. február 28.

Január óta használom, nem szárít egyáltalán. Pedig én már annyi szappant, lemosót kipróbáltam, hogy el sem hiszem. Nagyon jó illata van, jól habzik, kellemes. Az éjszakaival együtt használtam eddig (most rendeltem hozzá nappali krémet is), és én úgy látom, szebb lett a bőröm.

guffaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

Antioxidánsok: Calcium Ascorbate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Glycerin, Streptococcus Thermophilus Ferment Extract, Lactic Acid, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Lásd Tripeptide-32

Sorbitol h 1 1

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.